Új privát üzeneted érkezett!

mist: ari vagy, de az érdem Ikverusé! övé a recept.

kreiszi: ez igaz, rossz lett volna ha bántja Fügét,
de a szitut el tudod képzelni, viszonylagos csend a
templomban és egyszer drága lánykám bebüfizi a csendet.
Pici templom jó akusztikával...Jó képek! a kapucnis
képen nem is négy hónaposnak néztek ki, hanem sokkal
nagyobb fiúnak

gerendai zsu: örülök hogy jól sikerült a tali!

panna: szegény Hanna, esetleg ha félsz köv. oltástól tanácskozz Millyével, mert van homeos bogyó megelőzésre is

elif: mi van????????? tegnap a nagy bulizásban miről maradtam le????

Kép
budabo
 
 


budabo:vicces lehetett amikor Füge egy nagyot böfizett :lol: de nagyon ügyi volt hogy így bírta az egész szertartást :)

panna:Hanna nagyon cuki!! :lol:

gerendai zsu:Nagyon csini vagy a képen,tök jó lehetett a rég nem látott ismerősökkel talizni :lol:

kreiszi:mennyire jók a képek és tényleg sokkal nagyobbnak tűntök!!! :lol:

Nemtudom mi lehet,de képzeljétek Hanna 3-om napja este evés után nem hajlandó aludni még vagy félóra-órát fennt van és játszani akar,pedig eddig mindig beájult rögtön mostmeg úgy csinál,mintha reggel lenne!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Jajj, jó kis kavarodást okoztam, bocsi. :D Szóval apróbetűvel írtam tegnap Andrea17-nek, hogy 2-3 hete görcsölget a hasam, mintha bármelyik órában megjönne, de nem... és barnázgatok is egy picit mint anno. Ezért már gondoltam, hogy talán csinálok egy tesztet csak önnyugtatásnak. :roll: De folyton lebeszélem magam róla, mert annyira biztos vagyok benne, hogy neeeem. Andi is megnyugtatott, hogy ő pont így volt, és aztán végül csak megjött neki. :)
De ha véletlenül mégis baba lenne (0,00000001 %) akkor sem verném a fejem a falba. :lol:
Az (is) meg arra utalt, hogy Gjétinél is voltak kétségek, amikor egyszercsak visszatért a tejcsije. :)

Kreiszi: Alex egy kis tünemény! :) Már épp akartalak hiányolni és Kaandit és Babanyulat is nagyon! Hol vagytok csajok? Boti kincsem vajon még mindig nagyon szenved a kis fogacskájával?

Andrea17: Nagyon édes a kis újdonsült jövevény! :)

Zsuzsi:
szuperül hangzik az osztálytali, örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat és Lénácska is aludt egy kicsit, hogy a mami nyugodtan beszélgethessen. :)

Bogi: Füge nagyon tudja mit mikor kell :D. Tudom, ott nem biztos hogy vicces volt, de olvasni nagyon. A kis drágaság! :D

Kép
Kép
elif
 
 

 
 

Pár kép rokon babával! :lol: Kép Kép [img]puszi%20%20https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246258576.3686.jpg[/img] ugyis utolérlek :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kép

phpBB: Kép
andrea17
 
 


bocsi,de még rakok fel!!! :lol: :lol:

Kép

ilyen nagy a lábam :lol:
Kép

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

Én elvagyok átkozva komolyan mondom, ma reggel megjött a mensim,görcsölök, hányingerem van, gyenge vagyok! :cry:

Tegnap mérickéltük Bencust, na azon is jól felhúztam magamat, 20g-ot fogyott egy hét alatt! :cry: :cry: :cry:
Ma felhívom a védőnőt, hogy ilyenkor mi van :?: :cry:

Millye, nekem a második tabló tetszik jobban!
És mégegyszer köszönjük Neked, hogy kisfiad, és a sok munka mellett, még erre is szakítasz időt, hogy nekünk mindenféle szuper meglepit készíts! :lol:

Kreiszi, Taksonyból hogy szoktatok befelé menni a városba, mert akkor talán el tudlak navigálni! :roll:

Elif, nagyon édesek a kötött holmik, és Efe csudiszép! :lol:

Andrea, nagyon édes Zsoltika, olyan hihetetlen, hogy nemrég még a mi babáink is ilyen pindurik voltak, most meg már forognak, fogzanak, beszélgetnek! :lol:

Bogi, örülök, hogy jól viselte Füge a keresztelőt! Jót rötyögtem a büfin, meg a kakin, de ez van! :D

Zétivera, éjszaka :?:

Alex nagyon helyes pasi! :lol:

Gerendai Zsu, örülök, hogy jól sikerült az osztálytalitok! :lol:

Panna, nagyon sajnálom, hogy belázasodott Hanna! :cry:
Nagyon édes a kép! :)
zsu83
 
 


Andrea, Bencus is mindig játszik esti alvás előtt fél órát!
Tündériek a képek! :D

Elif, nem tesztelsz?
zsu83
 
 


Halihó, jó kis produkciódús hétvégén vagyunk túl Adrival :D
Újabban ha hason van, megállás nélkül tolja fel magát négykézlábra, és előre-hátra hintázik. Mikor megpróbál elindulni, általában arccal tompít, de gondolom, előbb-utóbb arra is rájön, hogy tud haladni :) mondtam neki szombaton, hogy azért jobb lenne, ha előbb megtanulna a másik irányba, hátról hasra is átfordulni. Szófogadó egy gyerek, mert kb fél órával később a szemünk előtt fordult át hátról hasra :D ezek után már hagytam neki, hogy gyakorolja a négykézlábazást. A gyakorlásba annyira belejött, hogy mikor lefektetem is ezt csinálja, úgyhogy a tegnap esti elalvás este kilenctől tízig tartott, de végül álommanó nyert :lol:
Eltanultuk Marcitól a berregést, három napja ez megy, így a szokásosnál is nagyobb mennyiségű nyálacska van a lakásban elkenve mindenhol, biztos ennek köszönhető, hogy a kisasszony négy nap alatt fogyott 2 dekát. Riadalom, folyamatos mérlegelés, megnyugvás, tegnap már fel tudott mutatni normális mértékű gyarapodást, kajamennyiségek is rendben, pánik vége. Lebuktatta magát többször is, hogy valójában tud háton aluidni, ha akar, és már nem merek úgy inni, hogy a kezemben van, mert jobb esetben elveszi, rosszabb esetben kiüti a kezemből a poharat. Az ujjszopást mesteri fokozatra fejlesztette, a nagylábujját is tudja szopizni mindkét lábán, egyre nagyobb kihívás egy pelenkázás.
Na nagyjából ez történt velünk, mióta nem voltam :)

Jaaaaa, a lényeg - így négykézlábazik a kis angyalbébim:
http://www.youtube.com/watch?v=2CPkAPIXWmI

No majd olvasok is, csak gyorsan be akartam számolni rólunk :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:Mennyire ügyes,de komolyan haláli a videó :lol: :lol: már lassan mászik :shock: :lol:
A berregésről jut eszembe az nálunk is nyerő,csak lassan már óránként öltöztethetem át,mert tiszta nyál :lol:
És képzeljétek tegnap megtörtént a teljesen egyértelműen"anya hozzád szeretnék menni"nagyon cuki volt :lol:

Zsu:Köszönjük!és akkor talán nálunk sincs semmi csak igényli még azt a kis játtszást :)
És megy a sok ++++++++++,hogy jobban légy(egyébként egy cipőben járunk nálam is most ez a szitu)
A mérleg tuti jó?????????????

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Annyira béna vagyok,de segítetek,hogy tudok felrakni videót én is,mert úgy szeretnék :oops: :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Nemár Elif, megmagyaráztad.... én meg el akartam lőni, hogy jee, terhes vagy!! A múltkor is tök jópofa félreértés lett belőle... :D

Zsuzsi: Mindig ámulok, hogy milyen klasszul mobil vagy Lénával! Persze a csokibizniszbe én is beneveztem volna.... :D

Zsu: Tudsz mérni egy napi kajálást? Mert akkor hamar kiderül a turpisság. (ha van egyáltalán...) Látod Stelly-Adri is is fogyóban volt átmenetileg....
Amúgy Adribabától becarok, milyen ügyes... :)

Nálunk se négykézláb, se lábbekapás, van viszont éjfélkor és hajnali 5-kor ágyban megfordulás, meg pohárelkapó próbálkozás.

Tegnap hüle szülők újra sörözni mentek, és akkora viharba kerültünk, hogy nagyon. Csonttá áztunk, de durván, szegény kölyköm is kapott belőle rendesen, aztán babakocsival sprintelve futottunk haza (megjegyzem Graco Quattro Tour állja a sarat esővédő nélkül is...) Aztán a nagy stresszre Eszterem magához képest marha sokat evett. Este táncoltam neki a hasamon a nyuszijával, jól elfáradtam, és utána is sokat evett.
Ergo: csak én lehetek olyan szerencsétlen, hogy a sportolástól van teje.... :twisted:

ladmon
 
 


Bogi: nektek meg boldog nénnapot, meg hurrá keresztelő. Majd képet hozzál ám keresztelt Fügcsiről!

ladmon
 
 


Adri baba nagyon ügyes!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Andrea, igen jó a mérleg!

Ladmon, mérem ma a kajákat, reggeli 190.
zsu83
 
 


Sziasztok,

én is jelen, nálunk nyugisan telt a hétvége, kivételesen semmi progi nem volt, de jó is volt kicsit hármasban lenni, mindenféle kötöttség nélkül :roll:

Zsu: kíváncsi vagyok, hogy neked mit mond a védőnő. Nálunk ugyanerre a helyzetre azt ajánlotta, hogy próbáljam felturbózni a tejcit, ill. hogy kezdjük el a hozzátápit. A hozzátáplálásból semmi nem lett, Marcika tápcsatornájáig nem jutott el egy falat kaja sem :lol: Nekem a fejés segített!!! Próbáld meg, hátha neked is bejön :wink: Ja, meg azt is mondta, hogy ilyenkor már csak havi szinten szabad nézni a súlyt! Hiszen már Bencus is mindjárt 5 hónapos lesz!!

Zsuzsi: jó lehetett kimozdulni egy kicsit!! Lénácska ügyes volt :D

Stelly, Hugic: őrület, hogy milyen ügyesek már a babók!!!!

Panna: látom Hannácska is tud alkotni, nálunk is néha úgy néz ki a manó környezete, mintha bomba robbant volna mellette :D

Andrea: nagyon cuki Hannácska továbbra is!! Látom jól elvoltak a csajok!

Bogi: Fügcsi nagyon ügyes volt a keresztelőn, tényleg az időzítés nagymestere :lol: :lol:

Kreiszi: Alex annyira karakán kissrác, tényleg már olyan nagyfiús!!!

Zvera: mi van veletek???

Eddig tök jó idő van ma, hajrá napsütés, szerdára muszáj most már, hogy összejöjjön a tali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Stelly: hááát aztaaaaa, innen már tényleg csak egy mozdulat és Adribaba lakásfelfedezésre indul. :shock: :D Nagyon ügyes csajszi!

Andrea17: nagyon cukipofák a leányzók! Talpacskás kép tutti-frutti! :D

Ladmon: bocsi, hogy elrontottam a mókát :D, ha ezt tudom, még várok a magyarázattal. :lol: Ugye-ugye mondtam én, hogy ki kell tenni a gyerkőcöket az esőre, milyen jót tett ott is az étvágynak. :lol:
Nem vagy ám egyedül, korábban írtam, hogy Efe annyit hízik amennyit én fogyok... Tudod ezért mennek rólam a kilók csak ilyen lassan, visszafogom magam, nehogy Efe túlhízza magát... :P :wink: .

Zsu: 190 reggelinek az azért ott van... :D Anyu épp most mondta, hogy ők ilyen korban már csak minimum 2 hetente mértek, mert simán benn lehet annyi pisi, kaki 1 hetes mérésnél, hogy hamisan akár fogyást is mutasson a mérleg. :roll:
Érzésre Efe este nyomott be vagy 200-at, de pisi meg messze nem volt annyi, szóval most nemtom mi van... Nem akartam már méréssel bajlódni, de mégis megtettem, ráadásul az utóbbi napokban teljesen rászokott a 2 óránkénti evésre. :(
120-at evett most és kidőlt. (Hát nem tudom, azthiszem ma azért megveszem azt a tesztet.)

Panna: Hannababa nem semmi a háton kúszásával. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Hahó!

Tali létszám: Zsufi, Stelly, Bogi (remélem), Millye, Mist, Kreiszi, Zsuzsi, Verus, Kaandi, Elif, Gabi, (remélem, ezer éve jelentkezett, tudná valaki értesíteni?), Helga (bár Ő is régen jelentkezett, írok neki privit), Andus (???, mindjárt értesítem) és én
Na és kit hagytam ki? :roll: (jelezzen légyszi)
Aki lemondta: :cry: :cry: :cry: Zsu, Ladmon

Huhh, jobbulást Andrea és Zsu! Nekem a hátam közepére sem hiányozna most a mensi...:?

Panna: Ugyan csak a fél arca látszik Hannának a képen, de gyönyörű! Természetesen ilyen pirospozsgás??? :)

Adri haláli ügyes, múlt szerda óta is rengeteget fejlődött!

ZétiVera: Éjjel?

Én megígértem, hogy nem panaszkodom, elég az, hogy leghosszabb alváson éjjel 1-3ig tartott. Iszonyú nyugtalan volt Marci egész éjjel, kúszik állandóan az ágyában, 7-kor azért véglegesen felkelt és csak most tudtam lekaratézni. Bárcsak nekem lenne ennyi energiám! :roll:

Megyek is pihenni, amíg lehet, én nem bírom négy óra alvással, mint Verus! :oops:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nomár, csak most tudom befejezni....

Szóval: Andrea Hanna nagyon édi, Panna-Hannának meg csak már az hiányzik, hogy forogjon, hát meg sem fogod találni abban az ágyban!! :D

Zsu: Királyság, akkor nagy gond nincs. 190 az remek!

[quote]k írta:orábban írtam, hogy Efe annyit hízik amennyit én fogyok...

Ááá, akkor azért stagnál az én drága gyermekem súlya.... :lol:
[quote]
írta:
kivételesen semmi progi nem volt, de jó is volt kicsit hármasban lenni, mindenféle kötöttség nélkül


Na, én meg pont akartam írni, hogy nincs egy hétvégénk már nyugalomban, amióta Esztike megszületett....
Én már megsúgom nektek, kicsit unom, hogy mindig ide menni, meg vendégek jönnek. Hétközben még hagyján, de minden egyes hétvégén is... Most hétvégén pl. dédi szülinap (mindkettőnek). Tehát szombaton itt, vasárnap ott...
Néha arra gondolok, hogy soha többet nem lesz nyugtunk! Ti nem unjátok?

ladmon
 
 


Julcsi: na, és még nekem sír a szám, hogy meg kellett fordítani éjszaka kétszer... Bocsi...
Nappal alszik legalább egy nagyobbat Bogyesz, amikor te is tudnál aludni? Mert azt írtad, hogy nappal általában nincsen gond az alvásával.

ladmon
 
 


Beszéltem védőnénivel, szerinte sincs ok aggodalomra, mert Bencus már nagyon nagy baba, és ő is a havi súlygyarapodást mondta,hogy azt kell nézni, 400-500g meglegyen, annyi megvan!
Egy kajára pedig 150-190 között kell kb. ennie!
És ahogy Elif is írta, simán bent lehetett egy nagyobb adag kaki, pisi!

Elif, ha kétóránként eszik Efe, akkor a 120 szerintem ok!

Julcsi, nagyon sajnálom a rossz éjszakát! :cry:

Ladmon Ti hogy álltok alvásügyileg napközbe?
zsu83
 
 


Zsu: Nem túl jól.
Tegnap nyomott egy 3órásat egyben, ez emlékeztetett a régi szép időkre... :(
Amúgy gyakori a balhé lefektetéskor, emiatt ölben hurcibálás, aztán alszik 30 percet. Pont 30-at... :evil: Mint most is....

ladmon
 
 


Tök bírom, hogy minden könyvem azt írta, hogy ha ezek a babák elalszanak, akkor 45 percig legalább nem kelnek fel. Ehhez képest Efe is simán nyomja a 20-30 perces alvásokat nappal. :roll: Ezek a kölkök nem olvasnak könyveket? :wink: :lol:

Kép
Kép
elif
 
 


Ladmon, Elif, nálunk is 30percesek vannak, tegnap délután volt egy 2 órás, ma reggel meg egy másfeles! Délután tuti, csak félórásak lesznek! Nálunk is megy a balhé elalvás előtt, de még milyen! :evil:
Mértem a kaját, 180!
zsu83
 
 


andrea: nekem tetszitt! ma is sütötököztünk és cuppog nagyokat, tuti ízlik neki. Hanna miket evett már? Este nekünk is volt beájulós időszak, de van olyan amikor kaja-büfi után az ágyban még virgonckodik, akkor cumi,simi altatás. Nagyon jók a képek! A lábas haláli!!!

elif: ténleg jó kis kavarodás...már én is azt hittem, hogy ... :shock:

zsu:
nekünk már több mint egy hónapja nincs mérlegünk, legközelebb,majd augusztusban lesz füge mérve, hacsak vhol nem mérem meg ahol lesz babamérleg ,ha te nem látod Bencuson hogy baj van, és fejlődik akkor ne izgulj szeritem. Azért írd majd mit mondott a védőnő. Na közen olvasom tovább 190??? akkor ott
nincs hiba, ne izgulj nagyon szép mennyiség. Na közben még tovább olvastam és látom a védőnéni is mondta hogy nincs gond.

stelly: nagoyn helyes Eszti, ténleg hamar elfog indulni ha így haladtok!

ladmon:
király lehetett esőben babakocsistul futni! video? :lol: :lol: Köszi, hozok képeket is. Esztinél napirend?

zsufi:köszönjük! Ha záporok lesznek nem fog a fű felszáradni!! hihetetlen, milyen peches ez a tali

julcsi: na holnap kiderül a tali...sajnálom a rossz éjszakát. :cry:

Kép
budabo
 
 


Receptet nagyon köszi, Bogi!
Ráadásul semmi édesség nincs itthon, pedig most nagyon jólesne... Szóval muszáj lesz megncsinálnom. :wink:

Zsu, Neked pedig az érdeklődést, Isti nagymamája jobban van, megy haza,aztán pedig rehabilitációra, de mintha javulna. Tegnap jobb kedve is volt (pedig előtte meg akart halni nagyon :cry:), Marcinak igazán örült, úgyhogy nagyon jó, hogy bevittük.

Ladmon: Ne viccelj, két felkelés Neked is két felkelés...:roll:
Sajnos Marci könnyen elalszik nappal általában (kivéve ma reggel), de másfél óránál nagyon ritkán alszik többet. Amit nem bánnék, ha éjjel olyan jól aludna, mint múlt héten kétszer, de mivel éjjel sem alussza ki magát, így kicsit keveslem ezt... Na mindegy, biztosan elmennek a buta frontok és minden szép lesz. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsu, meglátod, a nap végére minden kételyed eltűnik! Bárcsak Léna enne ennyit, mint Bence... :lol:

Julcsi, de sajnálom az éjszakai nyugtalanságot. Tudom, téged nem vigasztal egyáltalán, de nekem a saját helyzetem megfelelő értékelésében sokat segít, amikor leírod az éjszakai problémákat, meg többiek a tiéteket, meg a nappali nemalvásokat, mert én itt a 4 fal között, a világ többi gyerekeitől ellkülönülten kis mormotám társaságában hajlamos vagyok nem eléggé értékelni, hogy Léna mennyit és milyen könnyen alszik. És azt gondolom, hogy minden baba ilyen, és hogy ez teljesen természetes, pedig nagyon-nagyon hálásnak kellene lennem valakinek odafönt, fogy ez nekünk így alakult. De erre sajnos csak a ti szomorú beszámolóitok alapján jövök rá. Tényleg nagyon sajnálom a dolgot, és rossz, hogy nem tudok valahogy segíteni :cry:

Ladmon, voltunk védőnéninél az előbb mérickélni, és 160-at szedett fel Lénus 1 hét alatt, most 5190 g. Leállított az almáról is, újra csak anyatejes. Úgy örvendezek! :D És igen, mobilok vagyunk, de kénytelenek is vagyunk, hiszen itt a faluban semmi és senki nincs, ha bármit akarok, venni, vagy találkozni, lóra kell pattannunk. Autónk sincs...
Hogy ízlik Eszternek a Sinlac?

És olyan ügyesen pisil 8) már Léna (ja, Elif, a kevés pisinek semmi rosszat ne tulajdoníts, én mostmár látok minden pisit, hogy pelu nélkül vagyunk, és van, amikor egy nap 7-8x pisil csak, és 2-3 órát is kibír, főleg délután, pedig eszik rendesen. Aztán másnap pisil ugyanennyiszer 2 óra leforgása alatt. Ez természetes!)

Adri videó ámulatba ejtett! Nem találok szavakat! :wink:

Hannácskák olyan édesek, hogy csuda. Andi, egyre jobban hasonlít rád! :D

(finomfőzi, palacsinta)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


no nem volt egyszerű, de csak visszaolvastam :) úgyhogy regény következik :D

Balcsi részben a vacak idő miatt, részben a haverok kavarása miatt maradt el, de pótoljuk majd elvileg :)

Zsu, Bencusapa nagyon rendes, hogy csinál férfiprogrmot a kisfiával, hoyg tudj kicsit pihenni :)
Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni a talira :cry: egész biztos, hogy nem lehet valahogy megoldani? (Apa BKV-val dolgozni, te meg lenyúlod a kocsit pl? :wink:) Minitaliban benne vagyok, bár még én se tudom, hogy oldható meg, de majd kitalálok valamit :)

Zümis, köszi a könyvet, szerintem nagyon hasznos!

Andrea, gratulálok unokatesódnak! Nagyon édik a kétbabás képek :)

Tali: szerdára kánikulát mondanak, jó idő lesz, talizunk! :D

Millye, nekem is a második tabló tetszikjobban, és szintén szívesen vágok ki adott nagysága csakposif képet :) sőt, el is mailezem, hogy normális felbontásban legyen, mert a gmail ugye kicsinyít.

Bogi, örülök, hogy Füge ilyen jól visekedett a keresztelőn, majd kérünk ám képeket! :)

Zsuzsi, osztálytalis kép szuper - középen mint egy kis angyalpáros, hófehérben ti ketten, szépek vagytok :)

Panna, szegény Hannabébi, azért jó hír, hogy hamar túl voltatok ezen a láz-mizérián, el tudom képzelni, hogy aggódhattál :(

[quote="ladmon"] írta:ladmonEste táncoltam neki a hasamon a nyuszijával

na erről is jöhetne egy videó :wink: :lol:
azért remélem, nem fázott meg egyiktek se a nagy elázástól?

Elif, már nagyon izgulok a teszted miatt, sipirc most azonnal megvenni :D

Nappali alvás: nálunk szerencsére a délelőtti általában megvan két-három óra is akár, de délután Adri is csak félórásakat alszik általában. Már a négykézlábazás kapcsán is ajánlottam neki a babás okoskönyvemet, de kiröhögött. :lol:

Julcsi, jó hogy örült a nagymami Marcikának, ezek a picik annyi életkedvet tudnak varázsolni :)

(jaés nálunk zöldbabfőzelék, sültvirsli)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Bogi, Zsuzsi, köszi, aranyosak vagytok, úgy látszik kitört belőlem a paraanyu megint! :oops:

Julcsi, örülök, hogy jobban van Isti nagymamája! :)
zsu83
 
 


Eszter, hát be a városba nem szívesen vezetek! :oops:

Nálunk rakott krumpli!
zsu83
 
 


sziasztok,
nagyon-nagyon szomorú vagyok, a múlt 7 teljesen rosszul alakult, csupa rossz híreim vannak.... :cry: :cry: nagyobbik fiam kórházban csütörtök óta, eszméletlenül lefogyott, amit mindenki először az elkezdett fizikai munka hatásának tulajdonított be, hiszen előtte semmi ilyesmit nem csinált, evett sokszor napközben,reggeli stb,.... erre keddtől kezdve baromira legyengült, rosszul lett, kivizsgálás vérvétel vizelet stb....pajzsmirigy kizárva (tőlem örökölhette volna), erre megnézték a cukrát, 18és fél évesen, majd elszállt, 15-18 ilyenek voltak.....szóval úgy kellett felmosni a hírek hallatán, azóta is majd mindennap kórház,ahogy az idő meg Boti is engedi, teljesen kész vagyok, szúrkálhatja magát valószínűleg élete végéig. :cry: :cry: a vizelete már acetonos volt. Erre a kórházba a szomszéd bácsi többször rosszul lett, Danikám rohant orvosért, hiányzik ez neki, jól felment 24re a cukra, mire a barom orvos megjegyzi,h biztos nassolt a kaja mellé,menjen a jó édes anyjába.....komolyan mondom megrugdosom....javulás még odébb van, a közérzete már jobb valamivel, a szemébe kicsit visszatért a fény.....én meg csak sírok és sírok....azért mérnek neki jókat is, tegnap napközben 7 körül volt.
Boti is olyan éjszakát produkált, mint még újszülöttként sem volt ilyen, azt hittem ordítva kirohanok a világból. Fogzik ezerrel, kenegetem a az ínyét,.iszonyat nyűgi éjjel-nappal, mióta elkezdődött ez a rohadt rosszabb időjárás.
Ja és tegnap sikerült majdnem beáznunk,még jó,h apa itthon volt, egyedül nem tudtam volna semmit sem csinálni. (nincs még kész a kocsilejáró).

A talit én sajnos be sem tervezem így, bár ne lenne ez az egész.

Boldog hófordulót a kicsiknek, és Fügének pedig utólag is boldog névnapot!!!

Kép
kaandi
 
 


Andrea17 szerintem olyan 12x12-es vagy 15x15-ös lenne az ideális az új tablóhoz... kitöröljük a régi képeket és felteszünk egyforma méretben... :D A fima sem alszik esténként van úgy hogy csak 10 órakor alszik el mert játszik...
:shock: nagyon klassz Hannáról a kép!

Budabo remélem a legközelebbi még jobbra sikeredik... :roll: örülök, hogy a keresztelő jól sikerült! Várom a képeket! :D

Zetibebi nos a fény azért nem egyforma mert mindenki más környezetben fényképezett és már géppel... az lenne a leg tutibb, hogy az összes babát egy géppel lefényképezni de ez kivitelezhetetlen... valamennyit tudok állítani képszerkesztővel, de sokat nem... :? A hajasbaba Jasmin babája a közösben vannak jó képek róla!

Mist szerintem beszéljük meg, hogy vagy 12x12 esvagy 15x15-ös képet teszünk fel és azt tesszük be a tablóba...a fehér háttér szerintem a legjobb :roll:

Kreiszi a másodiki kép nagyon kléassz Alexről!!!
:D

Gerendai Zsuzsi köszi! :D nekünk tavaly volt az osztálytalálkozónk és nagyon jól sikerült :D :D :D jó a kép ahogy te középen űlsz Lénával :D

Pandusika hol voltataok fesztiválozni milyen fesztivál volt? Örülök, hogy Hanna jobban van! :D nagyon jó a bújócskás kép! :D

Babanyúl :?: Remélem nincs semmi baj!!! :roll:

Zsu83 mensi? :shock: szegény... szerintem nem gond ha fogyott ilyen is lehet... ne izgulj minden rendben van Benciussal! Jó súlyban van! Mi holnap megyünk a védőnőhöz holnapután meg oltásra... :?

Stelly hát ez a négykézlábas videó :shock: :D nagyon nagyon édi Adri... mi még nem csináljuk a négykézlábazást... :roll:

Elif milyen tesztet veszel meg? Miről maradtam le :shock: :D

Stelly az ötleted remek! Akkor lehet, hogy jobb lenne ha mindenki elküldené nekem a tablóra szánt képet az email címemre az pedig megtaláható a közösben a dokumentumoknál :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kaandi :shock: :( borszasztóan sajnálom ezeket a rossz dolgokat amik veled és a fiaddal történtek! Iszonyú amikor az embernek a gyereke beteg és tehetetlen.... nem is tudom, hogy erre mit lehet írni... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Csajok, megvilágosodtam :idea: , és rájöttem, hogy a lánykám sokkal jobban értékeli, ha rajtam csünghet, mint a krumpli vagy a tej, és elhatároztam, hogy szakítva az eddigi gyakorlattal, őt fogom magamra akasztani, és a boltos cuccot pedig húzni, tolni :lol: :D :P
Utánanéztem a gugliba, hát a nem nyanyás :lol: , nagy kerekű gurulós bevásárló táska 13 ezer :roll: , nem is igen van választék. Gondoltam, több szem többet lát alapon kérlek benneteket, jártatokban keltetekben néznétek esetleg nekem jó kis nőciset? hátha... Köszikösziköszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Jesszusom kaandi! Szegény nagyfiad! Szegény kicsi Boti! Szegény te! :( Hát brutális napjaitok vannak, annyira sajnálom! A doki tényleg nagyon köcsög volt, hogy még be is szól. :evil:

Stelly:
ha végül meg is veszem ma, akkor is csak reggel tesztelek :p. Azért vagyok ilyen problémás kapcsolatban a tesztekkel, mert anno amikor pozitívat szugeráltam negatív lett, mikor meg totál nem vártam volna pozitív, ekkor hozott fényt az életünkbe Efe baba :D. Szóval elég kiszámíthatatlan a viszonyunk... :lol:

Kép
Kép
elif
 
 


budabo:Én már sokmindent megkostoltattam vele:répa,alma,barack(őszi,sárga)krumpli,szilva,sütőtök,banán,zöldségpüré,és ma finom főzelék!Észrevételek::Szilva(jó kakit csinál)Alma,Banán(Nekünk megfogja a kakit)És minden ízlett neki csak a répa nem!!
Hát néha nekünk is jó lenne a cumi,de mi nem cumizunk!!


ÁÁÁÁ képzeljétek tegnap először hajlandó volt teát inni cumisüvegből(fejlődünk :lol: )

ladmon:"hason nyuszitánc"én is megnézném :wink: :lol:

Zsu:Na akkor megoldódott a mérlegelés,örülök és szerintem Bencus teljesen jó súlyban van :lol:

gerendai zsu:nekem írtad,hogy hasonlít rám Hanna bébi?

Mi alvásügyileg:7körül kelünk,8-kor eszünk 9-től 11-ig alszunk
11-evés játszás 12-alvás 13.30-ig aztán még du. 15körül elalszunk 16-ig kb. így néz ki és még,ha kocsikázunk vagy sétálunk akkor 18körül egy fél órát alszik,de amúgy nem!!

Kaja:tejfölös csirkepöri,noklival :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ladmon egyszer én is kerültem viharba babakocsival, még Zétivel, hú de rossz volt...egy járókelő meg is jegyezte hogy lehet kihozni a gyereket ilyen időben :evil: mikor elindultunk még sütött a nap...

Szegény Julcsi, együttérzek az éjszaka miatt...ha tudsz dőlj le nappal. A front lehet a hibás?

Édes Hanna a kis rokonnal! Nagyon szép babák mindketten!

Mit is akartam még...

Zsuzsi a csokibulira irigy irigy :) Ügyi vagy a pelustalansággal, minden tiszteletem a kitartásért! Nekem nem lenne...nálunk most múlt szerda óta egész napos program az ágynemű és padlószőnyeg-súrolás, egy két évesnek nem nagyon lehet elmagyarázni hogy célozzon ha rosszul van :? én ettől kifáradok, nem lenne erőm a pisivel is bajlódni úgyhogy le a kalappal, ügyi vagy :)

Éjjel: háromóráztunk :roll: Nincs megoldás...Oli reggelre megint pöttyös lett pedig estére eltűnt a tegnapi. Kicseréltem már minden ágyneműjét úgyhogy más lehet a gond. Én tuti nem ettem semmi pöttyösítőt mivel tegnap abszolút semmit sem ettem (még a gyomrom nem volt a régi). Úgyhogy megint egy rejtély. Kutyafáját.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi nálunk a fiam kipöttyösödik ha tojást eszek pedig az tejet fakaszt... akkor a napraforgótól a tökmagtól a mogyorótól... mondjuk ez köztudott, hogy az olajosmagvak megviselik őket...

Kaja: borsóleves (ebből most eszek próbaképpen) rántotthús, hasábburgonya :D

Gerendai Zsuzsi nézek én is ilyen kocsit neked... nem szakad le a hátad Léna cipelésétől? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszi Alex dicséreteket!
Zsuzsi: örülök, h jól sikerült a tali. A közlekedés meg :twisted: . Ügyesen hízik Léna, csak nem csokit evett ő is tegnap :wink: ?
Elif: most már csinálj tesztet, mert mindenkit felcsigáztál :lol: ! Én is hiányolom Kaandit és Gabit.
Panna: szegény Hannácska, kaki rendben?
Andrea: a lábis kép nagyon jó! Kb. másfél hete, h nálunk is az esti elalvás 8-fél kilenc helyett fél 10-10-re csúszott
Zsu: sajnálom a pirit, igazán várhatott volna még egy pár hónapot. Nyugi, Bencus olyan nagy fiú már, jövő hétre majd megint hízik! (jó, h pont én nyugtatlak, mikor én is parázok, ráadásul lassan indulunk súlymérésre, akkora a gyomrom mint egy cseresznye)
kreiszi
 
 


Kaandi: jaj, nagyon sajnálom! Nagyon sok erőt kívánok nektek!
kreiszi
 
 


Kaandi, nem csoda, hogy ki vagy borulva ilyen események közepette! :( doki bekaphatja, fiadnak meg nagyon drukkolok, hogy amennyire csak lehetséges, javuljon az állapota!!! +++++++

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Jaj, Kaandi, úgy sajnálom!!! :( Nagyon gyors cukorbeállítást és jobbulást kívánok!!! Majd gyere és mesélj, hogy hogy vagytok! Van hajlam a családban a cukorbetegségre?

Elif tesztje engem is felcsigázott... :D

Oli megint pöttyös? :shock: Szegénykém. De mitől lehet? Nem vakarózik?
Ez három kelést jelent, az sok... :( Együttérzek.

Esik, oh, most akartunk kimenni... :x Az előbb még verőfényes napsütés volt! Jaj Lányok, hogy lesz ebből tali? :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Köszi Zsuzsi, tényleg nem akarok panaszkodni... Marcim ilyen nyugtalan, de idővel majd csak jobb lesz. Volt két jó éjszaka múlt héten, az ad reményt. A kialvatlansággal csak az a rossz, hogy ilyenkor nincsen annyi enegriám, hogy vele játsszak. Pedig amúgy tényleg sokat foglalkozom vele, de zombi állapotban nehezebb. Ilyenkor sokat játszik egyedül, mondjuk szeret, szóval ez nem probléma szerencsére, csak lelkiismeretfurdim van, hogy nem vagyok ugyanolyan gondos, mint egyébként. No mindegy, szobát rendezek át, kipróbálom Mist szerét, hátha valami beválik.

Amúgy egész nap dumál, egészséges, kiegyensúlyozott, boldog, ez a fontos. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


kaandi: baromira sajnálom a fiadat... De te próbálj meg erős maradni, mert Boti attól is ki lehet készülve.
Remélem, hamar javulni fognak az értékei!

ladmon
 
 


Kaandi, nagyon sajnálom, ami Veletek történik! :cry: :cry: :cry: Fiadnak jobbulást!

Millye, mondjuk nem is csodálkozom hogy fogyott egy kicsit, mert rengeteget mozog! :) Andrisnak előre is küldjük a gyógypuszikat!

Zétivera, sajnálom a rossz éjszakát! :(

Kreiszi, nálatok se lesz semmi gond a súllyal! :wink:

Felénk is jönnek a viharfelhők! :?
zsu83
 
 


hello lányok!

kaandi:innen is mennek a drukkok!remélem a fiad hamar jobban lesz!

stelly:bocsika,valamiért kimaradt,hogy Adribaba is négykézábazik!megnéztem a videót,hát annyira ügyes,hogy csak lestünk!

millye:a fesztivál 3napos,de már jó,hogy vége van! :roll: jövőre el kell jönnie-lehetőleg mindenkinek!-mert szuper egyébként!

zsuzsi:részemről is le a kalappal,hogy ennyire mobil vagy Lénával4nekünk sincs autónk,de apa nem engedi,hogy tömegközlekedjünk,indig van sofőröm,amikor megyünk valahová Bazsalikommal!pedig én is szeretnék kenguruzni,vagy kendőzni,mert mindegyik van!

julcsi:ha lehetne,küldenék neked pár óra alvást!

bogi:örülö,hogy jól sikerült a kersztelő!és Füge pedig tuti műsort csinált,nagyon vicces szitu lehetett!
babakocsival fesztiváloztunk,akkora volt a tömeg,hogy még jól is jött,mert lehetett vele z utat törni.Bazsa nagyon élvezte a tömeget,aki szembejött velünk,mindenkire vigyorgott és csak néha kéredzkedett ki a kocsiból,de akkor apucija nagy büszkén vitte a kezében egy kicsit!

ladmon:tegnap mi is kaptunk esőt a nyakunkba,mert itt egész hétvégén szinte óránként esett egy kicsit és olyan fülledt meleg volt mint a trópusokon!de az esővédő jó dolog,csak Bazsi utálja!

panna:utólag is gyógypuszi Hannának!

andrea:édesek a gyerekek nagyon és a talpas kép nekem is tetszik nagyon!

zsu:ne parázz,Bencus nagyon jól néz ki!

van egy tuti receptem,majd később leírom,tegnap apa fözte!
ma borsóleves és túrós tészta!

mennem kell,mert Bazsi bepipult!

Kép
nilabali
 
 


Zsuzsi: Mondd a titkot!! :D Nálunk még nem játszik a Sinlac, mert még tart pótlásnak a fagyasztós tej.
Amúgy marhára kell röhögnöm, ha elképzellek a húzhatós szatyorral!!! :lol: (De persze nagyon segítőkészen állok a témához... :D)

hason nyuszitánc: az akasztója a gatyámba akasztva, gyerek a járókában, tehát pont szemmagasságban a nyúl, én ugrálok, ő meg röhög. Mondjuk egy vidijót megérhetne... :D

Julcsi
: örülj neki, hogy eljátszik egyedül. Addig pihenj! Ha elvan, én a világért sem zavarom meg benne (korábban én is lelkifurdi, hogy szegény elhagyott gyerek meg stb, de mostanra úgy gondolom, hogy így jobban fejlődik, mintha ott ülök vele... Szóval addig olvasgass vagy valami.)

mensi: nekem határozottan peteérésem van... Mibe, hogy 14 nap múlva én is elnyerem a nagy piros mikulást! Brrr....

Elif: tesz-tet, tesz-tet, tesz-tet!!! :lol:

ladmon
 
 


Sziasztok!

Nam érek rá olvasni,annyi dolgom van, remélem mindenki jól van! Nagy meleget alig bírni! Ha vaalki tud, írjon összefoglalót, kivel mi történt, mer nagyon kiványcsi vagyok ám!!! Gyerekek megin táborban(úszós) Vácon, nekem kell hozni-vinni őket, plusz még 2 másikat :) Folyamatosan el vagyok havazva, már úgy pihiznék, és lógatnám a lábam!!!!!!!!!! :)
Talira megyek, de csak Vincivel, és kocsival, ha nem mos el a Duna közben :) Nagyon várom már!!!!!!

Babkocsit keresek veszettül, picire csukható sport, vizszintesre fektethető, könnyű kis gépet, aminek még talán jó színe is van, meg stramm, és olcsó! Hát nem könnyű. Nekem van egy, amit imádtam, kölcsönadtuk, és ahol volt nem vigyáztak rá, igen ramaty állapotban van, első kerekére rácsukták a csomagtatrót, így törött is. :(
Vincihiszti beindult! Mennem kell!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ó, és nagyon görcsöl a hasam tegnap óta.....:( remélem nem megjönni akar, vagy...de védekezés volt!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali, neked is köszi! :wink:

Ladmon, írhatnál egy jó összefoglalót Verusnak, neked ez nagyon megy! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 köszi Zsuzsi! Amúgy a férjem annó Csepelen lakott :D úgyhogy nagyjából ismeri azt a részt :D

nilabali jövőre elmegyünk erre a fesztiválra! Akkor jó lenne összefutni! Már a babák is szaladni fognak :D :D :D mi meg utánuk :shock: :D nálunk is borsóleves van :D várom a receptet! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?