Új privát üzeneted érkezett!


Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bibi,
ez nagyon szép! Azért irj is néha! :lol:

Gyabi,
örülök, hogy jól éreztétek magatokat, szépek a képek, nagyon szép helyen voltatok! Ó, a tengerpart... de imádom! :lol:

Meglettek végre a 12 hónapos műtermi képeink, igy gyorsan fel is rakom őket, amig nem kel fel Niki:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Niki: Szépséges leánykátok van! Szuperek a képek! Látom, anya és lánya szépen összeöltözött. :)

Gyabi: Nyammnammm, micsoda fagyiiiiii! Jók a képek és a vidijó. Látom, legénykéd betermelt egy kis tengeri homokot. Örülök, hogy jók sikerült a nyaralás. Jól bírta az utat Bandita? Azt is végigaludta? :lol:

Heni: ???

Judy: ???

Én most asszem kihagyom a hőmérőzést ebben a ciklusban, esetleg majd a pét lekövetem vele és LH-val....de semmi kedvem most a hőmérőhöz. :shock: :lol:

Mi jól vagyunk, minden gömbölyű. Réka nagyon ügyesen rajzol, már 10 színt stabilan felismer, kedves, barátságos, nyitott kiscsaj. Van 8 foga és 4 rágófog jön egyszerre, ebből 2 már nagyjából áttört. Megkapta a 18 hós oltást, jól viselte szerencsére.

Keresek valami fotót mindjárt.....
jaimee1
 
 

 
 

Ez múlt hétvégén készült.

Kép
jaimee1
 
 


Jaimee,
egyszerűen csak ámulok, hogy milyen szép ez a lány... az a mosoly, a csillogó szemek... látszik, hogy nagyon kedves, boldog kislány! :lol:
sirkici
 
 


...és ne harapta ki a babakocsija karfáját...mert a miénk már aggasztó állapotban van, diónyi darabok vannak kiéve belőle, ez kész! :roll:

Niki is - az utolsó előtti kép a kedvencem-, csúúúúcs!

Gyabi, de klassz lehetett! Annyira tetszik, ahogy öltözteted a kisöreget!
Vendég
 


Na itten vagyok bővebben...

Jaimee: a lyány csudaszép mint mindig!!!
Az utat végigaludta... :shock: ...még most is hihetetlen...14 óra!!!!!
Ott fele annyit evett mint itthon, de 2x annyit aludt. Első este belázasodott, kapott kupot-szirupot...de csak a klímaváltozás szerintem...ott este 9-kor még 30 fok volt.

Bíbi: Banditát imádom öltöztetni, szerintem lassan mindenki agyára megyek a sok kiegészítővel...stb...szerintem egy lánynak sincs ennyi!!!


Sirki: Niki baba nagyon szép...te meg írtó sovány!!!! Mindig ilyen voltál???? Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Anyukák: szuperek a fotók, gyerkőcök tüneményesek!!! Most csak rövidre...


Kép Kép Kép


Millió puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Bibi,
kösz! :lol: Nem is tudtam, hogy Bibi is mindent megrág... vagy csak a babakocsi karfáját? :lol:

Gyabi,
nagyon ügyes volt Bandita! :lol:
Kösz! :lol: Nem voltam mindig ilyen sovány, sőt, voltam valaha sovány, de akkor a karom meg a lábaim vastagabbak voltak, viszont a hasan lapos volt, most meg éppen forditva, már mindenhonnan elfogyok, de a hasam csak nem akar lapos lenni, bár szerintem már sosem lesz az, talán hasizommal, de nem is bánom különösebben, ezért a lányért megérte... :lol:
Banditának nemsokára szülinap, készülődés? Miket kap? Milyen lesz a torta, stb.?

Heni,
igazi nagyfiú már Alexike, és nagyon macsó! :lol: Látom szépen rajzolgat már. Nikinek is tetszik a firkálás, csak az a baj, hogy nem mindig a papirra, hanem az asztal meg a laminált bánja vagy a könyvek, szóval, ti hogy csináljátok, hogy ilyen szépen rajzol az etetőszékben? :shock: :lol:
Tesóproject? Látom lassan lehet izgulni...

Elveszettek??? Betsy, Niki, Judy, Olik, Christell, na és Chrissyy is azt igérte, hogy jönni fog...

Ja, Nikici elég szépen megyeget, vagyis hogy is mondják tipeg, már szinte bármikor megáll kapaszkodás nélkül, meg már 5-6 lépést meg is tesz, egyszer-kétszer előfordult, hogy átment fél szobán! Teszek fel róla képet:



Kép Kép
sirkici
 
 


Jaimee,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee:
Kép


Sirki: Benike tortáját mellékelem, ajándékok nem tudom mik lesznek, ugyanis "csak úgy"( keresztapa) már minden lehetséges ajándékot megkapott, amit most meg lehetne venni...dehát ez van!

Kép


Ja és a teraszfotó lemaradt...rumlit nem nézni.... :oops:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! :lol:

Gyabi,
nagyon szép lesz a torta és a terasz is tuti! :lol:
sirkici
 
 


Bocsika lányok, de már megint cipőgondok vannak nálunk... :oops:
Mostmár nagyon szépen megyeget Niki, igy gondolom már nem kell a puha talpú cipő, de akkor milyen kell? Esetleg kép, ha valakinek van? Betétes legyen? Ja, és bent a lakásban kell-e majd cipő? Vagy bent dupla zokni, csúszásgátlós, kint meg cipő? ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ebbe a cipő témába belezöldülök, nem szeretném, ha lúdtalpas lenne, vagy valami, de annyi mindent irnak, gondoltam talán a tapasztalat biztosabb...
sirkici
 
 


Sziasztok!

Sirki: nem mindig rajzolgat ilyen szépen az etetőben, de ha a földre leteszem a ceruzákat és a papírt, akkor simán elvan kb 1 órát is! Művészlélek:)) Cipő téma: nálunk vékony talpú szandi van benn (mert állandóan kirohangál a teraszra, illetve mindenhol kő van és nem akarom, hogy felfázzon) utcai cipő: super fit, vagy pablosky (mindekettő nagyon bevállt nálunk). Ha esős idő van és tudom, hogy csak lakásban lesz, akkor vastag zokni dukál...

Jaimee mami: nagyon boldog szülinapot kívánunk!! Azt hiszem tudom, mit kértél, amikor elfújtad a gyertyákat :lol: :wink:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszönöm szépen, csajok! :P :P Nagyon kedvesek vagytok! Cupp!

Heni: Talált, süllyedt! :lol: Tesztecske?
Képet mégmégméééég! Csodahelyes kispasid van.

Sirki: ODabenntre továbbra is legjobb a puhatalpú cipő vagy a csúszásgátlós zokni. Mondjuk nekünk rendes szandink is van benntre, de ettől a fenti még igaz. :wink: Nagyon ügyes Niki!

Őszre lehet, hogy veszek pedipedet, ha van még 22-es méretben.
:roll: :roll: Bíbi, szerinted??

Bíbi: Na még jó, hogy nem eszi meg a babakocsit. :lol: A rongálást nem bírják az idegeim. :lol: Látom sok babakocsinál a karfa hiányát nagyobb babák esetében.....lehet, hogy azé' hiányzik, mert azt is szétrágták?? :shock: :shock: :shock: :lol:

Gyabi: Tuti jó a terasz és a torta is. Én ilyen teraszról álmodom. Majd egyszer lesz tán. :wink:

[quote]B írta:anditát imádom öltöztetni, szerintem lassan mindenki agyára megyek a sok kiegészítővel...stb...szerintem egy lánynak sincs ennyi!!!


Hűha, mi lesz majd ha kiscsajotok is lesz?:lol: :lol: :lol: :lol:

Judy: Látom, itt a pééééé! Remélem elkaptátok rendesen. Nálam még várat magára. Tegnapi lh nega. De érzem, már nem sokáig.

Betsy: Hol vagy? :( :( :( Hiányzol a bandából.
jaimee1
 
 


Nahát, Popianyu, Isten éltessen sokáig!

Sirki: nagy gratula Nikinek a sétához!

Gyabi: nagyon szép a teraszotok, nekem is az a kedvenc részem.

Cipő: nekünk sincs még igazi cipőnk, csak ez a puhatalpú, ami Esrella - és itten van: http://www.estrellacipo.hu/puhatalpu_babacipok.htm, még 24-esben is, amúgy fenn vannak a vaterán, én ott rendeltem tőlük-meg egy-két tornacipő motorozni, úgyhogy passsz.

Heni: édes a kiskrapek!

Judy- megtaláltam a blogod! Kis titkolózó, vagy csak én nem tudtam? :lol: Jaja, most látom, ott van az aláírásodban :roll: , de mindegy, én nem onnan találtam meg, így tök meglepi volt :lol: :lol:
Vendég
 


Most nézem, már gyártanak szandit is, írtó édes, de kár, hogy nem kell még egy puhatalpú...

http://puhatalpucipo.unas.hu/shop_artde ... nas_914735
Vendég
 


Bíbi: Köszi a tippet!
jaimee1
 
 


sziasztok,

Bibi,
Nem vagyok titkolózó, csak nem reklámoztam. Sajna nincs annyi időm, hogy minden nap tudjam írni, de amikor valami fontosabb dolog történik, akkor írok bele. :lol: :lol:
Sirkici,
Gratulálok Niki babának a sétáláshoz. :lol: :lol:
Lassan rohangálhatsz utána. :lol: :lol:
Jaimee,
Igen, megvolt a tüszőrepedés, valszeg tegnap, mert mára ment fel a hőm. Most aztán jól kihasználtuk. Szerdán, pénteken, szombaton és még tegnap délután is. :lol: :lol: Apa eléggé kivolt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálad mizu???Pozi már az LH teszt???
Heni,
Olyan ritkán jössz, pedig szívesen nézegetjük a képeket a kis "görög istenségről" Csodaszép ez a kis srác. Szerintem neked másodjára is fiút kellene szülnöd, hogy gyarapítsd az ország szupi pasiainak a létszámát. :lol: :lol:
Gyabi,
Szuper ez a torta, rendeled vagy csinálni fogod???Teraszotok is jól néz ki. Jó lenne nekünk is ide egy ekkora, de sajna a mienk elég kicsi. Bár arra tökéletes hogy a babakocsiban Barbika jókat szunyáljon kint.
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Cipőtéma:
Mi a lakásban zokniban, vagy mezítláb vagyunk. Itt szőnyeg van.
Kintre pedig vastag talpú szandi vagy cipő. Sikerült vennem a múltkor használtan egy elephanten szandit. Nagyon jó állapotban van és imádom.Nagyon jól tartja Barbika bokáját. De van pablosky cipőnk is, de azt sajna kinőttük. Azt is tudom ajánlani. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Délelőtt lett atomerős az lh-m. :P Igyekszem majd elkapni apát! :wink:
jaimee1
 
 


Judy: torta rendelve lesz, de lesz saját sütés is!!!!

Cipőtéma: hát lehet most megköveztek...Bandita szinte mindig mezitláb van!!!!! Füvön-betonon-csempén-sódercsomón-aszfalton-homokon-kiskertben-úton-szobában. Ha hidegebb van, akkor esetleg zokniban. Ha megyünk valahová, akkor kap egy szandit...hogy lássák, hogy van, de 3 perc és már le is vette.

Ma délelőtt:

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Christellnek boldog szülinapot! Ha még olvas.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Gyabi: marhára megkövezlek (Brian élete módra) :lol: :lol: :lol: Mi is sokat mezítlábazunk, megsúúúgom.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

BAMBIKA: Hogy vagytok? Gyerkőcökről friss kép? Mentek valahova nyaralni?
BIBI: Gratula Bibinek az első önálló evéshez. Csiribának boldog szülinapot! Nagy buli lesz?
CHRISSYY: Gratula a pocaklakóhoz! Voltatok már orvosnál? Megírnád, hogy hányadik ciklusnap volt az a két alkalom? Csak kíváncsi vagyok..Majd ha lesz időd, raksz fel friss képet Martinról? Gratulálok a vizsgához, most már élvezheted a nyarat. Mentek idén is a Balatonhoz?
CHRISTELL: Boldog szülinapot itt is! Hogy telnek a napok mostanában? Klárika lépeget esetleg már egyedül?
GYABLONKA: A képek alapján nagyon szuper lehetett a nyaralás. Miket csináltatok Olaszban? Csak a tengerparton voltatok, vagy kirándultatok ide-oda? Aranyos lesz a szülinapi torta, rég volt már szülinapos gyerkőc a topikban. A kislány a képen Beni unokatesója?
HENI: Ha betartjuk a 2 évvel ezelőtti sorrendet, akkor most Te következel a + tesztet illetően.. Kívánom, hogy ez a hónap a Tietek legyen! Lh tesztezel esetleg? Alexi sűrűn cumizik még? A kezében az a bizonyos nyuszi?
JAIMEE: Réka továbbra is tündérbogár! Sajnos nincs nagyon időm jönni. Olvasni minden nap benézek. Peti június 12. óta itthon van, ovi már csak szeptemberben lesz, a két fiú lefoglal rendesen. Sok időt töltünk a szabadban, séta, játszó, focizás, ovis barátok, unokatesók.. Ma mindent bele Nektek, 30 napos ciklussal simán lehet 17.napon pé.
JUDY: Fiúk mennek valamilyen táborba a nyáron? Vagy együtt a család a Balatonhoz? Jó Nektek, hogy olyan közel van.. Kíváncsi vagyok a ciklusod végére. Szorítok Neked is!
MIRCI: Boldog 9. hófordulót Bálintnak! Jól megnőtt a fiúcska! Kistesóval mentek majd 4 D-re? Pocakod mekkora? Képek jöhetnek még! Anyukád, ha jól számolom már nyugdíjas lett időközben, így tessék sűrűbben jönni!
NIKI: Még mindig nem sikerült nevet választani? Lellére mikor mentek? Domiról már nagyon-nagyon rég raktál képet! Mutatnál pár fotót? Beszéd terén hogy áll?
OLIK: Gratula Tüncikének a járáshoz! Gondolom, az elmúlt pár hétben csak ezt gyakorolja szorgalmasan. Mindjárt ő is 1,5 éves lesz! Repül az idő! Zolcsinak biztos fog tetszeni az ovi, pláne, ha gyorsan talál magának barátokat. Közel van amúgy az óvóda hozzátok?
SIRKICI: Klasszak a szülinapi képek, de Te tényleg egyre vékonyabb vagy. Szopizik még Niki? 13 hós fotósorozat? Vagy most már csak fél évente lesznek műtermi képek? Gratula a járáshoz Nikinek is! Látom, nagyon élvezi! 1 éves státusz vizsgálaton voltatok? Mekkora volt Niki? Hossza, súlya érdekelne.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.05 13:06-kor.
Vendég
 


Betsy: lemaradttam a névnapi köszöntéssel, nagyobbik Kisfiadnak szeretettel:



Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Köszi szépen :) Nagyon tetszett Petinek (ők most a nagy kedvencek). A második képen látottakat ki is próbálta Bencén :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap megjött, szóval a vonalzómat CD 2 -re kellett volna javítanom, de még erre sem volt időm...)

Viszont rettentően örülök, mert úgy néz ki, magától megoldódott ez a hormon dolog. Nem szedtem semmit és 28 napra, óramű pontossággal (előbarnázás nélkül) működöm...

Judy: köszi:)) teljesen mindegy,hogy fiú vagy leányka, csak jöjjön nemsoká:)

Jaimee mami: remélem sikerült elkapni apát a kellő időben!!

Betsy: igen, azaz a nyuszi :oops: Alexim most már egyre kevesebbet cumizik, főleg alváshoz használjuk! Ez a hónap nem lesz a miénk, mert apának antibiotikumot kell szedni (van egy enyhe prosztata gyulladása)..Ez van...Majd az augusztus!! :lol: Most hála már elmúlt a depim, kicsit kezdtem felpörgetni magamat a baba témára. Pedig szerencsére semmiről nem vagyok lekésve...Nem akarom, hogy megint "számoljam a napokat", vagy görcsösen készüljek, mert akkor bedilizek...Lehet, hogy ez kavart be a hormonjaimnál is. De most szerencsére nagyon optimista vagyok ismét....:) Péter nap alkalmából a legszebbeket kívánom nagyfiadnak!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


HENI: Köszi a köszöntést! Szerintem is az a legjobb hozzáállás, hogy "jöjjön, ha jönni akar.." Szuper, hogy magától megszünt a barnázás. Nyaralni hova mentek? Férjed szülőhazájába nem látogattok ki? Alexi már nagy fiú, simán kibírná a 2 órás utat.
Vendég
 


Betsy: Petinek utólag is boldog névnapot!

Kép

Navégremár jelentkeztél! Nem tudtam már, merre lehetsz.
Nekem úgy tűnik, hogy "összenőnek" lassan a fiúk, ha érted mire gondolok. Olyan jóképű két pasid van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És milyen nagyok már! Ugyanolyan kismotorunk van egyébként, mint ami az első képen van a háttérben. Szereti Réka. :wink: :) Ez a piros járgány volt az ajándék? Marha jó!

Egyébként eltaláltad, tényleg a 17. napon volt a pé! :wink: :wink: Legalábbis lh szerint. Ahogy a múlt ciklusban is. Ugye a hőmet nem mérem.

Heni: írtam privit! :wink: Szuper ez a hozzállás, egyelőre az enyém is ilyen. :lol: :lol:

Na nem locsogok többet. :oops: :oops: :oops:

Niki: ????????????
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok én is köszönöm a hiányolást.
Be szoktam kukkangatni, csak mindíg közbejön valami amikor írni akarok.
Most végre sikerül, sehogy sem megy az alvás, nem bírom ezt a nagy meleget. :twisted:
27-28°C fok van a lakásban még este is.
Elviselhetetlen!!!


Jaimee:

Nagyon édes Réka a fotón, egyre szebb!
Kitartás a kistesóhoz, bíztos nemsokára megérkezik.
De ahogy látom nem vagy türelmetlen, ami nagyon jó.
Hát én sajnálom, hogy nem használtam lh tesztet, azzal biztosabbra lehet menni, ha fiút, ha lányt szeretne az ember.
Persze a lényeg, hogy egészséges legyen, csak én is úgy szerettem volna egy pici lányt.
Na de nem baj, majd a következő életemben...
Ha megszületik a kistesó, biztos vele is olyan nagy lesz a szerelem mint Domival, és nem fogok ilyenen rágódni, hogy de jó lett volna egy kislány!
Néha bűntudatom van, hogy ilyeneket írok, vagy gondolok bíztos érzi ezt a pici is.
Pedig már nagyon nagyon várjuk!
Én egyre türelmetlenebb vagyok!!!

Betsy:

Hát ez a névválasztás nem egyszerű....
Még mindíg nincs olyan ami mindkettőnknek tetszene, és szerintem nem is lesz.
A férjecském folyton azt mondaja, hogy legyen a neve Alex, de mit csináljak ha nem tetszik.
Valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel a névvel.
Amit én mondok az ugye semelyik sem tetszik Neki, hát én már azt mondtam, hogy nem foglalkozok ezzel, legyen Ő is Csabika mint apuci, de persze már ez sem jó.
Én már feladom...
Balatonlellére 7.- én vagyis jövő hét kedden indulunk, és 13.- án hétfőn jövünk haza.
Már nagyon várom, mert nagyon nem bírom a hőséget.
Domcsival jól elpancsizunk majd egész nap.
Szegény férjecskémre is ráfér a pihenés, egy ideig biztos nem megyünk nyaralni, ki kellesz használni ezt az egy hetet.
Mostanság nem nagyon csinálunk képeket mert Domcsi elintézte a fényképezőnket.
Betört az lcd kijelző, bár csak annyi baja van a kukucskálón lehet képet csinálni, csak valahogy azóta hanyagoljuk.
A héten sikerült rendelni Hong- Kong- ból jó lenne ha megérkezne a nyaralás előtt.
De a nyaralás után mindenképp rakok fel friss fotókat.
Hát a beszéddel kapcsolatban nincs sok változás, pár új szót tud csak.
Mostanság számolni tanulunk, nagyon megy Neki az 1, 5, 6 7.
valahogy nem nagyon akar beszélni, csak szavakat mond, ráadásúl rászokott arra, hogy bármit akar csak annyit mond: anya őőő....
Még ha tudja is mondani sem mondja csak azt hogy őőő...
Nem tudom ez most miért van, de remélem gyorsan leszokik róla.
Iszonyatosan akaratos lett, rögtön földhöz vágja magát, ha nincs az amit akar és van, hogy még az ajtót is rámcsapja nem tetszik Neki valami.
Egyébként egy tündér imádom!!!
Már egy jó ideje egyedül csúszdázik, szépen fel tud mászni egyedül és le is csúszik.
Focizni is imád, kifáraszthatatlan!!!


Na befejezem megyek aludni, majd még igyekszem írni, addig is puszilok mindenkit!!!!

A gyerkőcök egytől egyig zabálnivalóak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépséges gyerkőc képeket láttam:):):)
Betsy

Köszi jól vagyunk! Nem megyünk nyaralni:(.Házrészt veszünk. Talán szegedre sikerül lejutni,a balcsit is meglátogatjuk néha ha sikerül.Bár apa épített egy medencét a gyerekeknek ők pancsolnak sokat.
Bocsi lányok, de időm alig itt a befőzési szezon, most épp málna hegyeket kellett eltenni,a kert a rengeteg növénnyel és a gyerekek. Olvasok néha de írni már nem marad erőm.Ovi már nincs nálunk, Gergő pedig kicsi zsizsik,egésznap azon töri a fejecskéjét mivel hozhatja rám a szívbajt.
Bence nagyon bújós lett, ma is sirdogált kicsit amíg elmentünk apával hitelt intézni.
Lilla pedig nagyon sokat hisztizik.Igyekszem lekötni őket hogy ne unatkozzanak. Ötleteket szívesen fogadok :wink:

Gratulálok az új kismamiknak, drukkolok akinek kell.
Sok boldogságot a mostanában ünneplőknek!

KépKépKép
bambika
 
 


JAIMEE: Köszönjük a névnapi köszöntést! A piros elektromos autó volt az ajándék, volt is nagy öröm. Szerencsére ketten is beleférnek, így nincs vita rajta :)
NIKI: Jó nyaralást Nektek. Mi is Lellére szerettünk volna menni, de rengeteg helyet megkérdeztem, sehol nem volt hely nekünk megfelelő időpontban, így marad idén is Siófok. A Csaba jó név szerintem, még van pár hetetek dönteni. Hihetetlen, hogy már 32 hetes vagy, úgy elrohant az idő.
BAMBIKA: Utólag is boldog szülinapot Bencének! Képeket raksz majd fel? Vagy majd együtt ünneplitek Lilla szülinapjával?
OLIK: Nagyon boldog 1,5. szülinapot Tüncsinek!
GYABI: Nagyon boldog 1. szülinapot Beninek!



Kép
Vendég
 


Gyabi: Nagyon boldog első szülinapot Banditádnak!!!!!!!!!!!

Kép
jaimee1
 
 


Gyabi,

BOLDOG ELŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK BENINEK!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi,
BANDITÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!

Alig van időm valamire, de megpróbálok már jönni a napokban! Addig is egy körkérdés:

Ki meddig szoptatott? És hogy választottátok el a gyerkőcöket?
sirkici
 
 


Sirki: Mikor és hányszor szopik még Niki?

Mi fokozatosan hagytuk el egyiket a másik után. Mindig azt, amihez már nem ragaszkodott (annyira.) A reggelit és a délit volt a legkönnyebb, mert a hajnali szopi után reggel nem feltétlenül kérte, a délit meg az ebéd miatt. Az éjszakaiakat magától hagyta el, illetve nem tettem rögtön cicire, ha éjjel felsírt, hanem megitattam vízzel, aztán visszaaludt, ha nem volt éhes...Aztán egyszer csak átaludta az éjszakát. Utoljára az esti, lefekvés előttiről szoktattam le. Na, az járt némi tiltakozással.....

Azt hittem egyébként, hogy a déli szundit megelőző kemény dió lesz, de nem, ringatással, összebújással kiváltható volt.

Egy szó mint száz, a fokozatosság fontos.

Gyabi: Képek????

Betsy: Az tényleg jó, ha két személyes az ótó!
:wink: Bár Rékámnak mindegy lenne, be nem engedne mást az autóba.....Egyke a szentem. Pont abban a korszakában van, amikor semmit nem akar megosztani. Azt sem, ami amúgy nem érdekelné, de ha mást igen, akkor robban a lyány....Igyekszem nevelni.

Bambi: te is tehetnél fel képeket!
jaimee1
 
 


SIRKICI: Bence 17 hónapos koráig szopizott. Nálunk is fokozatosan történt a leszokás. De mivel a vége felé már csak az elalvások előtt szopizott Bence, így nagyon könnyen ment a dolog. Szopit felváltotta a kispárna, azóta is azzal alszik el Bence. Bedobja az ágyába, kéri, hogy rakjam be, ráfekszik a kispárnájára, és altatja magát :)
JAIMEE: Almádiba mikor mentek? A játékokon a fiúk is össze szoktak veszni.Mindig az kell az egyiknek ami a másiknál van :) Bandita szülinapi fotói már fenn vannak az iwiw-en :) Fogak kibújásához kitartást! Melyik jön most? Bencének ha jól számoltam 17 van már..
Vendég
 


Betsy: Elvileg 19-étől. De még mindig várom a visszaigazolást. :roll: :roll: :roll: :roll: Úgyhogy nem biztos....Lehet, hogy keresgélnem kell tovább a déli parton. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Réka is nagy kispárnás. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Helló Mindenki!


Köszönjük a köszöntéseket, nálunk egész hétvégén szülinap volt.
Tömören: ajándékok nagyon tutik, torta kinézetre nem tetszett-de annál finomabb volt, mosatlan hegyek...stb-stb.

Beszéljenek a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Boldog névnapot Petinek és Isten éltesse Banditát!
(Bocsánat, amiért így lemaradtam :oops: )
Vendég
 


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a reagálásokat a cipő meg a szopi témára is! :D
Cipőt szombaton megvettük, most tanul járni benne, emigy már szaladt, de ebben a vastagabb talpú cipőben olyan, mintha nem is tudott volna járni. Amig tanult egyszer esett el, de véletlenül, mert túl gyorsan akart odaérni az ágyhoz, és előre esett, de akkor is térdre, ebben a cipőben meg oldalra is esik, nem bir felkelni, stb., de majd megszokja.
Bemásolom ide a cipőt, csak a miénk rózsaszin:
Kép

Gyabi,
nagyon jó az a medencétek, árnyékot is ad, látszik, hogy a gyerkőcök is élvezik a pancsolást, jó nektek, Niki szeret kint, de a medencében unalmas neki, hiába a játékok!
A szülinapi képek is nagyon tutik!

Jaimee,
tetszik az új vonalzód! :lol:
Niki még reggel és este szopik, este a cicin alszik el, aztán apa teszi le a kiságyba, alszik reggelig (mostanában megint), ma reggel próbáltam, hogy nem kap cicit, megfőztem a kávémat, stb, de ő csak fogta a hálóruhámat, amiben szopizni szokott, és hisztizett, mutogatott, vitte az ágyhoz, hozta nekem, szóval, egyenlőre úgy érzem, hogy sose fog leszokni, már egy kicsit néha terhesnek érzem, főleg reggelente lenne jó, ha már nem szopizna, de például pénteken is lesz osztálytalim, amiről haza kell majd jönnöm megszoptatni Nikit, aztán megyek vissza, apának meg ha szerencséje van, akkor aludni fog...

Betsy,
Petinek utólag is boldog névnapot! Bár már jól elkéstem, bocsika! :oops: Szép ajándékot kaptak a fiúk!
Műtermi képek mostmár csak félévente lesznek, legközelebb októberben. Igen, voltunk, egy évesen 8550 g és 74 cm volt Niki. Súlya elvileg azért ilyen kevés, mert vérszegény, már lassan 3 hónapja issza a vas szirupot, majd most megyünk kontrolra, azt mondták, azért is van az, hogy nem igazán akar enni.
Plüss állatra vagy párnára én is gondoltam már, de majd lassacskán megpróbálom, esetleg a gond benne, hogy Niki még mindig kézben alszik el, de mint irtam Jaimee-nek, inkább a reggeli szopizásokat kellene kiváltani, gondoltam már rá, hogy kap helyette tejet, de már csőrös pohárból iszik, meg szivószállal, néha simán pohárból, igy nem akarnám visszaszoktatni a cumisüvegre (gondolom a tejet abból kellene, hogy kapja, hogy meglegyen a szopási technika)...

Heni,
lesz ott nemsokára kistesó...

Niki,
te pedig nemsokára már szülsz! :shock: Hihetetlen!

Na, mostmár megyek, Niki már két órahosszája alszik, lassacskán kelni fog! De legalább már volt időm irni is!
sirkici
 
 


Sirki: Dehogynem fog leszokni a ciciről! Max. egy kicsit segítesz neki! :wink: Nekünk volt e gy időszakunk, amikor pohárból kapta a tejet Réka (mármint a tápszert), de aztán rátértünk a cumisüvegre (amint nem likak vannak, hanem egy rés, szóval dől belőle a tej, ha szívja). A cumisüvegből felhajt 2 decit is, a pohárral meg inkább játszik.

Nyugodtan adhatod neki csőrös pohárból, ki kell próbálni, hogy Nikinek mi jön be a legjobban.

Szép a cipi!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Élünk mi is, csak készülünk hugi esküvőjére, jövő héten lesz.
Voltunk hétfőn dokinál, 21mm-es, sokat nőtt az előzőhöz képest. Valentin-napra vagyunk kiírva. Nem akarjuk megkérdezni, hogy mi lesz. De majd meglátjuk. Nehéz lesz, az tuti.

Betsy, fogalmam sincs hányadik ciklusnapon voltunk együtt. ha segítesz, ki tudjuk hámozni. Május 7-én volt az utsó mensi első napja, és 18-án, meg 20-án voltunk együtt. Június 4-én kellett volna megjönnie. Akkor 11 és 13. napon? Vagy hogyan kell számolni?
Idén lehet kimarad a Balcsi, max elmegyünk csónakázni a Velencei-tóra, mert ott van a csónakunk. Majd kicsinyítek le képeket az esküvő után. A pocakom is rohamos léptekben nő, nem tudom, hogy meddig fogjuk tudni így titkolni. Majd meglátjuk, de ha rákérdeznek, nem fogjuk tagadni, bár egyszer már letagadtuk apu felesége előtt mindketten. Majd jövő héten csinálok pocakfotót, 4 hetente fogok csinálni a 30.hétig, utána majd meglátjuk.

Sirki, jövök majd esküvő után, csak amikor jó idő van, sokat vagyunk játszón, hogy szokja a gyerekeket, októberbe kezdjük a bölcsit. Én meg szeptemberbe a sulit, ha minden jól megy.

Köszönöm a hiányolást, jól esik. Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök, de azért utólag minden kedves ünnepeltnek sok boldogságot kívánunk!!!
Sok puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


GYABI: Nekem tetszett a tortátok, bár nem olyan lett, mint amit előzőleg feltettél, de így is aranyos. Beni nagyon édes kispasi. Nagy csúszdás lesz ő is, úgy látom!
SIRKICI: Köszi a köszöntést! Szép szandit vettetek Nikinek! Megszokta már? Meglep, hogy csak 8,5 kg Niki, sokkal többnek tűnik! Alvással kapcsolatban próbáld ki, hogy nem kézben altatod, hanem simán lefekszel mellé, hát simi, összebújás stb, hátha elalszik. Vannak még ezek a szundi kendők, van akinek az válik be.
JAIMEE: Boldog 19. hófordulót Rékának! Nyaralást lefixáltad már? Mindenképp a déli partra mennétek?
CHRISSYY: Boldog 21. hófordulót Martinnak. A leírtak alapján pont elkaptátok a pét, mert a 12. és 14. napon akcióztatok, és mivel Neked 28 naposak a ciklusaid, így feltehetőleg a 14. napon volt ovuláció. Szerintem jó ötlet, ha nem akarjátok tudni a nemét, Bencénél én sem szerettem volna tudni, csak ugye a szonográfus rögtön megmondta.. Milyen volt az esküvő? Képek? Neveken esetleg gondolkoztok már?
JUDY: Blogba nem nagyon írsz mostanában, és ide se.. Pedig lehet, hogy lenne mit.. Remélem, piri elkerül!
BIBI: Köszi. Nektek pedig nagyon boldog 2. házassági évfordulót kívánok, és még sok-sok boldog évet együtt!


Kép
Vendég
 


Aztaaaa, Betsy, mindig meglepsz! Nagyon figyelmes vagy, köszönjük szépen!
Vendég
 


Juuuuuuuujjjjjjjjjjj de rég voltam! De úgy tűnik nem csak én.... :cry:

Ma voltunk vissza az urológiára...minden oké, vízsérv hol van-hol nincs...mint a mesében, dokibácsi szerint ez a jobbik eset, 1 év múlva kontroll, 3 éves koráig kell felszívódnia, ha nem-akkor műtét.

Kérdés: nektek mennyit alszanak nap közben a gyerkőcök. Bandita még mindig 2x alszik, délelőtt kb.10-11.30, délután 14-16-ig , este pedig már 8-kor .K.O.!!! Mikor kell szerintetek 1 alvásra átállni? Vagy nem is kell????

Ui.: Benike a szülinapja óta egyedül sétafikál.... :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee: blogodat olvasva...hidd el-teljesen más lesz a nyaralás mint eddig. Félre ne értsd...nekünk kb. 2 napba tellet, mire megszoktuk, hogy nem akkor megyek a vízba amikor én akarok, nem akkor strandröplazdázok ( ez idén kimaradt ), nem akkor vizilabdázok ( ez sem jött össze )...stb. Ha Beni aludt-márpedig a nyaralás elég rendesen kiszívta, órákat aludtki se mertem a házból mozdulni, mert féltem, hogy mire visszamegyel ELTŰNIK!!! :roll: Nem nevetni...tényleg így volt.
VISZONT- semmiért sem cseréltem volna el ezt a nyaralást egy ezelőtti pihenős-bulizós-mindent kipróbálósra!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!
Most csak jöttem megmondani, hogy múlt héten eltemettem az Apukámat :cry: Holnap megint elutazom, majd Anyukámmal jövők vissza. Ne haragudjatok, hogy nem idevaló témával jövők, csak ordítani tudnék, annyira fáj :cry:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
Annyira sajnálom. :cry: :cry: :cry: Őszinte részvétem. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Olik: nagyon nagyon sajnálom. Őszinte részvétem.....Sok erőt kívánok.... Kép
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?