Új privát üzeneted érkezett!

felébredt.

Kemény 33 perc alvás volt
és nem akar vissza aludni

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


hoppá, laptető

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Itt csak repkednek a fogak - mi meg itt fogatlanul
Na nem én :lol:

Iszonyú vihar van :(

Kép
Kép
csibe21
 
 

 
 

MÁRTI!
CSODA TÖRTÉNT.. ISMÉT! GRATULÁLOK! SOK-SOK SZERETETTEL!!!!!
Puszi a pocilakónak és nőjjön nagyra!!!!


ELŐRE is bocsi, de nincs hosszú i betű ezen a gépen és egyéb billentyű sem.. úgyhogy hiányossággal irok most..

Milyen hirekre jövök .. :lol: :lol: de jó!

Humanka!
Kérdezhetek valamit: megjött már neked a szülés óta??? Ha nem hát akkor kevés esély a babára nem?? Voltál orvosnál???
Húú milyen csodálatosak a képek.. nincs is most egy kedvencem, mert mind AZ!!!
Nagyon helyes fiacskád van!!!!

Megyek olvasok még vissza, mert felületes voltam... :oops:

szeder74
 
 


Nem fogjátok elhinni, de már harmadszorra kezdem el :twisted: :twisted: :twisted: a f..om kivan ezzel a rendszerrel......


bejci!
szép legyél ám!!! ( én is megyek jövőhéten fodrászhoz, meg pedikűrre is.. )
Nálatok milyen idő van????


Betti
Hátsó ülése van Adélnak. Imádja. Hát én nem vagyok az a félős.. (bár tegnap nagyon gáz volt ) muszáj volt régen is mindent megoldanom, főleg, amikor anno a volt férjem lelépett.. és az akkor még kicsi fiúkkal egyedül maradtam..úgyhogy én alapvetően igazi tökös csaj vagyok.. :roll: :wink: Az a jó, ha az ember megtud maradni nőnek... - jó az vagyok, de az a baj, hogy most is sokkal többet teszek, mint egy átlag nő.. na jól elkanyarodtam, de ez hozzá tartozik a kérdésedhez.
Férjeddel, hogy vagytok?????

Jövök majd... (minden hosszú i, ahol annak kell lennie!!!)

szeder74
 
 


Gyorsan még:
Holka, hogy vagytok???
Teszel képet a házról??,

Am:
Mi újság veletek?? HáZ??? Férjed, hogy van az új szerpkörben??? Teszel képet te is a házról?????

szeder74
 
 


próbálok gyorsan írni, mert most kicsit elvan Ádám.
Iszonyú nyügi, nem akar aludni, előbb egy hatalmas üvöltést nyomott az ágyában :(

Blúmi, végre képek Bálintról!!! :lol: Annyira édes kispasi! A dobozos kép nagyon tuti! A mosolygóson meg tüneményes! És szerintem is tiszta anyukája! :wink:
Jobbulást neki! Szívd az orrát sokszor-sokszor! Nekünk porszívós van, csak az szedi ki rendesen szerintem.
Ha nincs láza, étvágya van akkor szerintem ne aggódj! :wink:

Pisigyűjtés tényleg nem egy egyszerű művelet - de kislányoknál szerintem sokkal nehezebb! Dorka után Ádámmal én sem tudtam mit kezdeni, ment mindenhová csak a zacsiba nem...

Noni, nagyon jó a pancsis kép! Fanni is imádja babusgatni a tesót úgy látom! :)

Betti, egyáltalán nem kevés!!! Legutóbb Ádám is kb ennyit gyarapodott! Most már azért mozognak elég rendesen, ahhoz is kell az energia nem csak a növéshez! :wink:

Ági, hűha, tévésztár a fiad :lol: :lol:

Gabolino gratual Andorodnak! Ügyi!!! :)

Eszike, Ádámnak épp mára törte át a harmadik fogacskája az ínyét. mindhárom alul, fönt egy sem.:)

Csibe, doki mit mondott?

Ági, iszony nyügi van itt is. Bár most egy lufival játszik már vagy negyed órája, kergeti, nyomkodja. :lol: Akkor lesz nagy sírás ha kidurran...

Humanka, nagyon jóóóóó képek! nekem is a repülős és a felhők között a kedvenceim!

Ne csodálkozzunk hogy nyügik!
Ezt érdemes megnézni!

Megyek, megunta a lufit...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Humanka!

Jaj, de édes Bendő! Tiszta anyja, komolyan! Nekem a primadonnás és a felhős kép a csúcs!!!

Blúmi!

Nahát, a Te kicsi fiadnaka olyan csodagyönyörű tiszta tekintete van! Álomszép kék! Na és az a málnapiros szájacska! Ha nem lenne olyan igazi markáns kispasis az összes arcvonása, testalkata, simán lánykának lehetne nézni!

Szeder!

Én is nagyon várom a képeket!


Nagyon köszi a gratukat, Lányok. Nem lesz könnyű időszak a következő pár hónap-év. De most a közeli programokra koncentrálok! 2 hét múlva elmegyek dokihoz, aztán 18-án tartunk a gyerekeknek egy hatalmas szülinapi-névnapi kerti party-t és 26-án megyünk nyaralni-csak azt remélem, nem teszi tönkre mindezt a folyamatos hányás...nem is miattam, de a gyerekeknek szükségük van rám és 100%-osan kell teljesítenem,ha azt akarom, hogy minden simán menjen. És nem szeretném, ha a savanyú, türelmetlen fejemet kellene látniuk nap mint nap.
Apa hazajött, mutattam a tesztet, hát kénytelen volt hinni a szemének! :lol: Kicsit sóhajtozott, de persze örült azért. Csak ugye pasi, neki kell némi idő, mire feldolgozza. Mondjuk nekem is kellett ám...én lassan 2 hete őrlődöm, hogy mi lesz, most, hogy biztosat tudok, megnyugodtam.
Ja és a férjem most hozza haza az "új" autónkat! Végül Opel Zafira lett belőle, 7 személyes, hát jövő márciusban tele is lesz...ja és a drágám közölte, hogyha a pocakban véletlenül 2 baba van, akkor nagyon hamar megválunk tőle és veszünk egy kisbuszt! :lol: :lol: :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Lányok nem tudja valaki, hogy esetleg azt a pár topicot amit rendszeresen nézek, nem lehet beállítani valami kedvencnek, hogy ne kelljen állandóan keresgélni?
Főleg hogy mindig kiugrik az elejére ha állapotot frissítek
Kép

Kép
Kép
csibe21
 
 


És hogy tudok nevet változtatni a profilban? Segítsetek!

Ja, fogunk egy szál se nekünk se és Kamillát kénytelen voltam a teraszon altatni,miközben szakadt az eső,mivel másképp sehogy nem volt hajlandó elszundizni!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti, pacsizhatunk! :wink: Ádám sem alszik wegész délután. Már nem lát ki a fejéből, de küzd az elalvás ellen ezerrel. Ha berakom az ágyába sírás van.

Szerintem közvetlenül sehogy nem tudsz nevet változtatni, az adminisztrátor segítségét kell kérni! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hello lányok!!! :)

Na akkor próbálkozom felvenni a ritmust...legalább mára! :)

Márti: Neeeem leeeesz háááányáááás!!!!!!!!!!!! Ezt szuggeráld!!! Biztos nagyon ügyesen fogod venni ezt az akadályt is, hiszen a 3. gyerek után Milla sem okozott gondot, Milla után pedig az ötödik baba.. hhmm mondhatni gyerekjáték lesz!!! Nevével megint lesz "kitalálósdi"? :) Ha igen, én majd tippelnék! :)
A képek , amiket a skacokról hoztál: nagyon jók! Boross gyerekek nagyon jól sikerültek!! KAmilla kendőben... imádom!
Kamilla elviseli a napszemüveget? Én is akarok venni az enyémnek, mert csórikám a zöld szeme nagyon nem kultiválja a napsütést!

SZeder:
Védőnénid... hát szóval nincs a helyzet magaslatán, de én sem mondtam volna mást...bevallom! Hiszen nem vállalhatja fel, hogy azt mondja Neked: szoptass, vagy hagyd abba... hiszen ez nagyon nehéz kérdés. Adélkámról én is látnék szívesen képet! :) Itt BAlcsin is szar idő van! Esik, de délelőtt sütött a nap!
És nálunk anyu főz.... :) ...jó dolgom van! (AMúgy a közelmúltban mézes-mustáros csirkemell, paradicsomos káposzta, vadas...és hasonlók voltak)

Starlark: Képeket még nem hoztál a kéróról! Pótold!! :)

Winona: Pesten van csak babáknak babuszi, babamedencével! Valami híres idős úszónő tartja.... neten biztos fenn van!

Anyooka: Kisfiad egy fintorkirály!!! naggggyon cuki!!! Én imádom!! Kijött a filc?

Tigrincs: Édes ez a nagyfiú!!!! Ő is milyen mosolygós!!!! És így adod neki a gyümit?? De bátor vagy!!!!

Eszike:
Csajszikád annyira huncut!!!! Te jó ég! Már csak 1X alszik Noncsi napközben? HA így halad, az ovis alvást ő lazán kihagyja majd!
Fog: Nálunk 2 alul, felsők már alakulnak!

Betti: Tegyél Te is képet!!! Tudom, hogy ott a link, de azért tegyél!!!! :)
Súly: Bius 8300 gramm volt június közepén, előtte május elején 7950 gr, mindenhol azt írják, hogy lelassul a gyarapodás a mozgás miatt!
És igen... új a frizu... ismét szőkés... mint Bius előtt! És így ezerszer jobban érzem magam!! Végre!

Minyu:
CSongi szösszenet szuper! :) És a kép???!!! Nagyon dögös fiaid vannak!! Csongi szeme nekem is "bejön"!

Noni: Nekem is hiányoztál ám.... de én sem írok mindig, néha csak az eseményeket követem...:) A kép amit feltettél nagyon jó!! Olyan jó hangulata van, hogy most legszívesebben ott lennék én is és ücsörögnék a vízben!!! :)
8 hósat majd én is teszek...így 9 hó táján.. :)


Ági: Igeeeen!!! Ez lesz az!!! Nemsokára mászni fog a kicsi fiú!!

Gabolino: Ügyes Andor!!!!!!!! Pikk-pakk fel fog állni, meglásd! Jöttök Fűzfőre hosszabb időre a nyáron?

Humanka: NAgyon szépek vagytok! És mennyit változott Bendő???!!! Kész férfi! :) Éééédes!! A kistesóért pedig drukkolok Nektek! :)
Fogzás: Nem próbálod inkább homeopátiával enyhíteni a fájdalmat? Nekünk a chamomilla nagyon bejött és lehet adni nagyon sűrűn...mégsem gyógyszer!

Blúmi: Nem is írtad, hogy ilyen kis konyhai segítőszemélyzeted van!!! :) Nagyon szép Bálintod! AZ ő kék szemeiért is odavagyok!! AMúgy ő jó kisfiú ugye? Mert amikor az ő képeit nézem, mindig nyugalom és szelídség sugárzik az arcáról!
Vendég
 


Kamilla több mint 2 órája moccanás nélkül alszik a teraszon. Beadta végre a derekát, engedett az álmosságnak.
A fiúk viszont alig aludtak! Tényleg lehet valami a levegőben...
Én meg tűkön ülök itt, várom Apát az autóval...
Tényleg, lehet, hogy a Femibion miatt nem émelygek még a szagoktól sem? Kamillánál ilyentájt már egész napos hányingerem volt, akkor Gravidát szedtem, most meg, onnantól, hogy megfogant ez a baba( valahogy sejtettem én is, Bejci :lol: ), az itthon lévő maradék Femibiont szedem, igaz, ez a 400-as, de majd jön Apa és hozza a 800-ast belőle.

Ja, Bejci köszi! Szóval: Nem lesz hányás! (De, ha tényleg nem lesz, akkor végérvényesen boszinak nyílvánítalak ám :lol: , eddig minden terhességem első 3-4 hónapját végighánytam)!

Márti
borossné becz márta
 
 


csibe!
Én nem tudok segíteni,hogy hogyan lehet beletenni a kedvencek közé...
talán humanka.. ő a nagy zseni, meg minyu!

Márti!
Egyébként külön becsüllek,hogy ilyen ügyesen rendezed a már meglévő négy gyermekedet... szerintem sokunknak beletörne a bicskája.. viszont most majd, ha megszületik az ötödik csemetéd az már ismét más dimenziót fog megnyitni előtted. Ügyesek lesztek a férjeddel..! A hányinger meg ugye csak jót jelent.. magas HCG-t , ami elengedhetetlen a baba fejlődése érdekében, azt jelenti,hogy szépen fejlődik a terhesség! -asssssszem jól tudom.. :oops: - majd holka drága javít, ha nem. DEEE ezt nyilván TE is tudod már.. Én konkrétan örülök, hogy hányingered van... -bocsi- de az tényleg jelen esetben nagyon jó!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :P

Bejcikém!
Hát akkor benneteket sem került el a rossz idő .. hát én néztem egy teljes Európa képet és egész Európában rossz az időjárás!!!
A főzés:
hát egye a fene a jóóó doooogodat, hogy nem kell főznöd..
Báááár egy szavam nem lehet.. a párom most főzte meg a tojásos lecsót .. ami Istenire sikeredett.. most tele hassal írogatok.. és majd szét pukkanok.. :oops: :oops:


Főzés:
hááát képzeljétek arra az elhatározásra jutottam,hogy bizony én jövőhét szerdától nem főzök.. rendelni fogom egy ételfutártól..be is jelentettem a családnak.. hát Gyuszikám nagyon húzta a száját.. én meg mondtam,ha nem tetszik, hogy rendelek, akkor meg kell, hogy oldja másként, mert én nem állok délelőttönként a tűzhely előtt gyomorgörccsel, hogy Adél épp űvöltve visít és kavarom az ételt.. Ez a nyár legyen nekem is egy kicsit könnyedebb, mert már nem bírom én sem ezt a hajtást.. sokat vállalok, és mivel a fiúk megeszik a rendelt kaját, Gyuszi is én ugyan nem.. (de majd eszem valamit) így rendelek.. ez van.. ha tetszik, ha nem.

Amúgy:
nem mondtam eddig, de Máté apukájánál tölti az egész nyarat.. egész tanévben azt hallgattam,hogy ott jobb, mert apa midig focizik vele.. én nem.. apa mindig tv-zik vele .. én nem stb..stb.. szándékos cirkuszokkal tarkította a mindennapjaimat, és szó szerint bántott a viselkedésével.. mondtam neki, hogy jó, ha így gondolja akkor legyen nyáron az apjánál és haza jöhet kéthetente.. Tehát inverzbe .. ott két hétig, és itthon kéthetente.. NA jött a megkönnyebbülés részemről, hogy nem kell minden nap megküzdenem a hisztijeivel.. a másik gondolat rá egy pillanatban, hogy bizony nehéz lesz .. és fáj,hogy ilyen lett a kamaszkorában Mátém.. (12 éves lesz!!!) és,hogy ez az elvált szülők problémája is egyben.. a gyerek fenyegetőzik,hogy elmegy a másik szülőjéhez.. naaaa engem ezzel soha nem tudtak fenyegetni.. Mindig mondtam,hogy ott a bőrönd.. és a ruhák a szekrényben.. pakoljanak.. (könnyen ilyen helyzet elé tud állítani a gyermek, mert úgy érzi,hogy fenyegetéssel engedékennyé válhat az adott szülő) NA ez soha nem jött be a fiúknak.. sokáig fel is hagytak ezzel.. Bence soha nem is mondja már.. De Mátém.. hát ő külön világ ilyen szempontból.. Áá olyan nehéz,..
Amiért mindig mondta: nálunk szabályok vannak a lefekvésre, a játékidőre, és minden olyan dologra, amire engedélyt kell kérni.. elmehet-e a barátjához.. jöhet-e a barátja.. stb.stb..
Egy szó, mint száz:
Máté elment a héten hétfőn.. és már is hiányzik a kis husis feje.. de tudom,hogy kell neki ez a két és fél hónap ott az apjánál, mert akkor tisztán látja majd, hogy nem lehet ott sem szabályok nélkül élnie.. amit ugye kéthetente hétvégén megtehet egyébként.. Azóta minden este beszélünk telefonon Ő csörgeti meg a telefonom, hogy hívjam vissza..
Hát ezzel még tartoztam nektek, hogy nálunk most ezek a szelek járnak.
Könnyű és még is keserű ez a könnyedség, hogy a háromból két gyermekem van jelenleg itthon.. nehéz és könnyű.. hát ne tudjátok ezt meg soha...........

szeder74
 
 


Im memoriam ....
http://www.youtube.com/watch?v=R9DDTiPz ... re=related
Tinikorom bálványa....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szeder74 2009.06.26 18:54-kor.

szeder74
 
 


Szép estét.. jó éjszakát! Én csak holnap leszek!

szeder74
 
 


Sziasztok!

Önző módon csak rólam. :oops:
Voltam Szegeden, 8:45-re kaptam időpontot, 12-re be is kerültem.
Nem ittam, nem ettem nehogy kelljen valamilyen vizsgálat.
Csak röviden mondom a történetem: 9 évesen akkumulátor lúgot ittam, persze véletlenül, ennek következtében leszűkült a nyelőcsövem. Megműtöttek, gyomorszondát kaptam, amin keresztül etettek, amíg ki nem tágították a nyelőcsövem a megfelelő nagyságúra. Még iskolába is gyomorszondával jártam.
18 évesen voltam utoljára nyelőcsőtágításon, azóta minden rendben volt...eddig. 2 hete ebédnél megint nem ment le egy falat, még a nyálamat sem tudtam lenyelni. Este 6-ig vártam hátha lemegy, de nem volt szerencsém, irány a Halasi kórház, ott a sűrgősségin sikerült 3 óra várakozás után gyomortükrözéssel levinni a kaját. Ott mondta a doki, hogy felére le van szűkülve a nyelőcsövem a szondát sem bírja átvezetni rajta. Ekkor kértem időpontot Szegedre, mert Halason ilyen műtétet nem végeznek.
Júl.1-én kell mennem nyeléspróbára, ott kiderül milyen hosszú a szűkület. Júl 7-én kell befeküdnöm a műtétre, szerencsére sikerült kikönyörögnöm, hogy csak 1 éjszakára kelljen ott maradnom, persze, ha nem lesz komplikáció. Egy kicsit azért félek. :(

Ja, és Misikének sincs még foga. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noni78 2009.06.26 21:46-kor.

Kép
Kép
noni78
 
 


Azta MÁRTI micsoda hírek, nem is gondoltam, hogy Honey után ilyen gyorsan meglesz a 2. pocakosunk.
Neked is kellemes babavárást kívánok.

Kép
Kép
noni78
 
 


Minyu! Azok a Csongi szemek..... :D

Betti! Szerintem Julcsi hízása nagyon ok! Nálunk volt olyan hónap, hogy 10-20 dkg-ot, volt olyan, hogy fél kilót hízott. Szerintem, ha jókedvű, rendesen van kaki, pisi, akkor semmit se aggódj. Már tényleg rengeteget mozognak...

Noni! Húúúú. Ez nem semmi sztori. Ezerrel drukkolok!!!!!

Bejci! Lehet, hogy nekem sem ártana egy ilyen agykontroll tanfolyan. Hihetetlen pozitívan látod a dolgokat. Egyébként Bálint tényleg jó gyerek. Az apja ilyen nyugodt ember. Pár hónapja ugyan kisit "elromlott", mert az alvás gázos, és rengeteget nyűgösködik, de kivárom a régi Bálintomat. (persze, ha így marad is imádom :D ) Te végülis vettél tankinit? Nekem ma jött meg, az Ottoból rendeltem, és elég jó a mellrésze is. Már úgy értem, hogy első próbára jónak tűnt a tartása. (én sajnos meg vagyok áldva mellbőséggel, remélem beválik) Milyen a cefamadar?

Ági! Cisztám nekem is volt, több is, és szépen felszívódott. Én is elmennék uh-ra. Írj, hogy mi volt!!!!!!

Én egy kicsit kezdek bekattanni. Már több, mint egy hónapja nyomom minden áldott éjjel az alvajárást. A múltkor apa azt mesélte, hogy átgyalogoltam rajta, mert az ágy mellett kerestem a Bálintot... Kezdem úgy érezni magam, mint aki megtébolyodott. Ma éjjel pl ruhákat válogattam. Reggel az ágyon ott voltak mellettem a megszáradt ruhák kis kupacokba gyűjtve :oops: :roll: El kell mennem alvásvizsgálatra, mert egy idő után baj lesz...
blúmi
 
 


Jaj, noni ez szőrnyű - drukkolok, hogy minden rendben legyen
Amúgy - ha nem indiszkrét - hogy ittán lúgot?

Kép
Kép
csibe21
 
 


Ja, még csak annyit a nem alvás eredményéről, hogy ma elmentem a gyógyszertárba kiváltani, amit a doktornő felírt, de sehol nem találtam a recepteket. Elkullogtam, és útközben eszembe jutott, hogy a múlt héten már kiváltottam...
blúmi
 
 


Csibe: Apu hozta haza üdítős üvegbe, letette a lépcsőre, mert a szomszéd áthívta, hogy nézzen meg valamit. Mi kint játszottunk a tesómmal az udvaron+ még 5 szomszéd gyerek. Megszomjaztam, be akartam menni a konyhába inni, de a lépcsőnél megláttam az "üdítőt" és meghúztam. Apu mindig hozott nekünk valamit haza, hát ez nem az volt. Pedig állítólag szólt, hogy ebből nem szabad inni, mert méreg.
A tesóm mögöttem állt, hogy Ő is igyon, de azt mondta, hogy olyan félelmetes hangot adtam ki, hogy szerencsére Ő már nem nyúlt hozzá.

Blúmi: Nem semmi, amit művelsz. Én 10 éves koromig járkáltam.
Pl.:kinyitottam az ablakot, ki akartam mászni, de anyu elkapott(Padlásteres házban laktunk). Volt, hogy lementem tv-t nézni a nappaliba, miután kinyitottam a bejárati ajtót.
Most én is szoktam olyat művelni, hogy emelgetem a párom kezét és lökdösöm, hogy ráfeküdt a Misikére. :lol: Szegény megijed, hogy nem hallotta, hogy mikor hoztam ide. Erre mondom én, hogy "ja bocsi nem is itt alszik."

Kép
Kép
noni78
 
 


Rólunk: csütörtökön megvettük a családi házat,pénteken pedig a miénket is eladtuk ügyvédileg,hivatalosan és minden rendben volt.
Tényleg nagyon gyorsan zajlottak az események az elmúlt hónapban!
Kiköltözünk a miénkből 3-4-én de még nem az új házba lesz egy átmeneti 5-6 hetünk, anyuméknál leszünk addig.
Mostmár hiszem,hogy a gondolatnak teremtő ereje van,mert annyira akartuk ezt a házat (nem csak úgy költözni akartunk hanem ezt a házat akartuk!!!!!de nagyon-nagyon-nagyon)és valahogy hittük is,hogy a miénk lesz.

Szeder
Jelentem meggyógyult a familim.
Máté miatt sajnállak,remélem tényleg belátja apunál se minden olyan buli,mint gondolja.

Márti
Halk (de annál nagyobb szeretettel) mondott gratula!
Hányinger: kívánom,hogy most mégis elkerüljön.


Humanka
Ne kell ám megjönnie ahhoz,hogy teherbeessél. Ha az első ovulációt elkapjátok már nem is fog megjönni. Nagyon szép képek!!! Annyira hasonlít rád Bendő! Csuda édes nagyfiú már!!
Felhős kép szupi.

Anyooka
Részemről minden drukkom a tiétek!!!!!!!!!!!!!!!
Ádám grimasz szuper!!

Gabolino
Sajnálom,hogy nehezen megy a házkeresés,de nagyon drukkolok nektek is,hogy megtaláljátok a nyáron!!!

Eszike
Fogak nekünk 8 van kb egy hónapja. Fenn 4-lenn 4.
Noncsi is tüneményes lehet a sétával!!
Jaj és a 2fogú kép pedig egyszerűen imádnivalóóóó!

Betti
Köszönjük az emma-dicsit. Igen ,tényleg jó gyorsan csinál mindent a kiscsaj. Egyértelműen gyorsabban mint azt az átlagos életkor megkívánná. De ha a topik babáihoz hasonlítjuk akkor azt se felejtsük el,hogy emma az első babák között született és ebben a korban a fejlődés terén néhány hét olyan sokat számít..

Bálint nagyon szép kisfiú!!! És tiszta anyuja! És szuper volt nézegetni a képeket!!!!
Bálint az üvegtányérokat pakolássza???

Ági
Jó lehetett látni Dávidot. Egyszer heni is benne volt egy játszótér átadásról szóló műsorban…hááát mi is ott ujjongtunk a képernyő előtt.

Pisigyűjtés: kérjetek segítséget,párotok tartja a kislábat ti pedig felragasztjátok a bőrre. Kislánynál hátulsó részét illeszd fel először ragaszd fel először és úgy haladj előre. Én utána nem csomagolnám be a pelust , csepegtetném a csapot, itatnám, közben szórakoztatnám a pelenkázón. Ha szabadon hagyod hamarabb pisil.
Kisfiúknál azért egyszerűbb a helyzet.

Aki szeretne babát de a tesóka egy cseppet várat magára az ne keseredjen el,mert az esély,hogy első hónapban sikerül 25%,ez a szám növekszik 85%-ra egy év alatt.
Aki azonban most nem szeretne kistesót az védekezzen, a szopi elvileg védettséget ad, gyakorlatilag egyáltalán nem lehet ebben bízni!!!!!
Minden kistesóra vágyónak DRUKKKKKK!!!!
holka
 
 


csibe
jobb gomb és hozzáadás a kedvencekhez.

noni
egy pillanat alatt megtörténik a baj,és szegény kicsi gyerek egy életen át viselheti a következményeket....nagyon sajnálom,hogy ez történt. nálunk a dédnagypapával történt ugyanez 3 éves korában..a mai napig látjuk milyen nehézségei vannak... :(
Gyerekeid nagyon édesek!
holka
 
 


Szép jó reggelt!!! :)

A mindenit micsoda szép hírekre ébredek!!! :D
RTI,
ÓRIÁSI GRATULA A LEGÚJABB ICINKE-PICINKÉHEZ!!! :D


Tegnapelőtt nem siekrült már visszaolvasnom,mert pont megérkezett a csipet-csapat. Most is csak beugrottam, mert a Drágámnak be kellett ugrania a céghez vmi tesztet elindítani és elvitte magával a leányzót is, mert majd mennek utána másfelé is.
És lám micsoda hírek.

Szóval most ennyi, és még most kicsit olvasgatok, így a reggeli koffííí melett egyet :)

Holka,
Nagyon köszönöm a házas infókat!!!! :) Most nem volt időm püt írni még vissza,de nem feledlek ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Jó reggelt!

Először is:
Blúmi:
Ne haragudj,hogy nem köszöntem meg Bálint képeket.. de , ha most holka nem említi meg, akkor fel sem kapom a fejem, hogy tettél esetleg fel.. valószínű,hogy nem töltötte be a gépem a képeket.. és visszakeresve láttam az előző oldalon.. :oops: Hát hallod-e nagyon szép kisfiú Bálint. Azok a szemek! Kitől örökölte?? Oolyann kék! :wink:

Holka!
ÚÚÚgy örülök Nektek!
Egy hét múlva már nem a mostani lakásban ébredtek, hanem az új szomszédságában. DEee jó! Búcsúzz el a mostanitól és köszönd meg a sok jót, amit ott éltetek át a családoddal!!
Teszel képet a mostani és az új állapotról majd????

Am.
Ház, hogy áll??

Noni!
Nagyon komoly az "italozásod" húú még jó,hogy nagyobb-nagyobb baj nem történt :!: Gondolok majd rád a műtét napján el is hiszem, hogy aggódsz miatta.. veled érzek..!!!-- amúgy nekem is lesz, de az nem publikus, ha érdekel priviben írom jó :wink:

Bejci!
Milyen lett az új séród???? :wink:

Mi ma megyünk házszínt nézni a környező településen vannak olyan házak, amilyen színt mi is szeretnénk majd a házikóra.. megnézzük,hogy melyik árnyalatok jöhetnek szóba.
Ma nekünk csak ennyi progink van és inkább pihenés lesz.. ( van ,mit kipihennem.. )

mert

az elmúlt éjszaka is xar volt.. pedig vettem tegnap Adélnak homeos nyugtatót fogzásra.. jó tudom,hogy nem hat rögtön a homeo, de bíztam benne.. rosszabb éjszakánk volt, mint annak előtte!
Nem adom fel, ma is kapni fogja.. már csak hatni fog és nyugodtabban alszik majd.

Van, aki már próbálta????

szeder74
 
 


Gyors kérdés:
Vett már valaki kemény talpú rendes cipőt a csemetéjének????????
Mert mivel már fel áll Adél nem csak akkor, ha itthon vagyunk ezért lehet,hogy jobb lenne vennem neki???
Mártiiiiii!
S.o.s írnál erről.. és más is.. -mert elfelejtettem, hogy a fiúknak mikor vettem először :oops: :oops: :oops: azt hiszem,hogy már akkor, amikor járni tudtak.. most nem tudom,hogy mitévő legyek.. mert szerintem egy hónap és járni fog Adél.. - reményeim szerint, és a tapasztalataim szerint- de mivel ilyen xar idő van, így nem feltétlenül jó neki zokniban, ugyanis minden puha talpút kinőtt.. most vegyek ismét puha talpút???? Erre az egy-másfél hónapra???????

szeder74
 
 


Jó reggelt!

Blúmi!
Végre tettél Bálint képeket. Csodaszép kis pasid van.Teljesen rád hasonlít.

Szeder!
Akkor harmadszor is légyszi' tegyél Adél képet!!Ha lesz Adél kép akkor lesz a házunkról is megigérem! :wink: :D
Egyébként a héten annyira mérges voltam az adás-vétel miatt,hogy inkább nem is írtam le,hogy mi van :evil: :twisted: /volt
Szóval már harmadszor is voltunk az ügyvédnél és úgy volt,hogy ismét át kell írni a szerződést :evil: :evil: :evil: azt hittem menten felrobbanok. Az eladó nő miatt van ez a csomó probléma. A mi lakásunk már tehermentes és a bank is megadta a hitelt ill. most a bank jegeli a mi ügyünket a nő miatt. Az ő háza még nem tehermentes és ezt nagyon bunyolultan akarta megoldani. NA kiderült,hogy az úgy nem fog menni :roll: :roll:
A jelenlegi állás szerint kedden ismét megyünk ügyvédhez 3 sor miatt kell módosítani a szerződést. Ha ez meg lesz akkor végre szerződik a bank velünk a pénzt megkapja a nő,tehermentesíti a házat és végre innen elköltözhetünk.
Mi is úgy leszünk,mint Holkáék,hogy anyuéknál leszünk kb. 1 hónapig. Amíg a felújítás megy.
Az új gáztűzhely megjött, a konyhabútort végre megrendeltük (úgy csináltatjuk).Úgyhogy kb. itt tartunk.
Bocsi,jó hosszú voltam

Noni!
Jaj szegénykém.Nagyon sajnálom a gyerekkori balesetet.Mivel mi Szeged mellett lakunk szólj ha tudok segíteni valamiben.


Ági!
Szorítok,hogy ne ciszta legyen és,hogy gyorsan szívódjon fel az a valami.


Tegnapi alvás-nem alvás:
Már azt hiszem többször írtam amit megfigyeltem,hogy ha hideg front van akkor Gyuszika sokat alszik.Konkrétan este 8-tól reggel 8-ig aludt amit sosem szokott.Ált. fél 7-kor legkésőbb ébred.Közben 6 körül evett,de rögtön vissza is aludt. Utána 10-től 12-ig ismét aludt. Délutaán is aludt még 1*,de sajna fel kellett keltenem,mert közben odaértünk autóval a barátnőmhöz. Nemsokára az ő babája is megszületik :D Nagyon várjuk már.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szeder!
Én nem vettem még cipőcskét.Még utcán nem volt rá szükség.Nem próbáltam még a homeos bogyót sem.Azt hiszem Eszike próbálta már.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szeder!
Teljesen megértelek ha nincs kedved főzni egy ideig :wink:
Máté miatt meg sajnállak. Nehéz lehet neked most :( ,de szerintem is rájön majd,hogy apánál sem minden fenékig tejföl :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Mi még itthon.. Gyusz elment a házhoz a gipszkartonossal.. :roll: anyós meg jött Adélért és mentek sétálni babakocsival.. :lol: én meg már végeztem mindennel itthon.. majd a girllcsirke lesz az ebéd.. de már a hűtőben van.. csak be kell tenni a sütőbe, mert tegnap elő lett készítve..
Jajj.. és ma megyünk moziba.. jó kis matiné előadásra, mert 16:45-kor kezdődik Angyalok és Démonok lesz a "menü". Tegnap jöttem rá,hogy anyós tud vigyázni Adélra ilyen esetben is.. miért is nem használom - használjuk ki az ilyen alkalmakkor is.. nem is értem magam??

Am!
Hát akkor jól kifogtátok az eladóval.. hát nem egyszerű, de annál jobban fogod értékelni az adás-vételit!!!!
Hozok képet nyugi.. végre Gyuszi hazahozta tegnap a gépet.
Máté ügy: hát nem könnyű, de tudom,hogy helyesen döntöttem... legalább az apja is rájön, hogy nem lehet mindent csak úgy ráhagyni.. mert mindig, mindent megenged neki.. semmi szabály, semmi korlát nincs.. az meg nagyon nem jó a gyereknek sem! De hát.. ez az apja leckéje is úgy gondolom.
Amúgy hol is van a ház?? Mindent elfelejtek mostanság. Anyukádéktól és anyósodéktól milyen messze??
Barátnődnek kislánya, vagy kisfia lesz?? Hanyadik héten van?????

Na lépek .. vasalok, amíg Adél sétál.

szeder74
 
 


Szeder!

Válogass a http://www.liliputi.hu -ról!
Igenis vehetsz még puhatalpú cipőt, ősszel-télen is lehet a házban azt adni, főleg, ha van padlófűtés! A járni tanuló piciknek mindenképp a puhatalpú, csupa bőr a legjobb, az nem is csúszik,aztán, majd, ha már szalad, lehet olyat adni, aminek jó zárt a sarka és tartja a bokát és merev a talpa!
Most még csak nehezítené a járni tanulást a merevebb cipőtalp, hisz Ők még kapaszkodnak a lábujjacskáikkal is és úgy nyílván könnyebben, stabilabban lépegetnek mint merevtalpú cipőcskében. Ráadásul az még + súly is a lábon!
Kamilla is liliputi vagy pediped cipőcskét kap majd!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Szeder,
Köszi az érdeklődést, minden ok nálunk. Írtam Áginak a múltkor, hogy elfogadtam a felállást, tényleg harag és mindenfajta rossz érzés nélkül engedem, hadd menjen, ha kedve van. Mostanában sokat megyünk együtt is, Julival is elég sokat foglalkozik, úgyhogy tényleg rendben vagyunk. :lol:
A főzősztrájkodat megértem, tényleg rádfér egy kis "szabadság". Én sosem voltam egy nagy konyhatündér, és szerencsére megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy csak akkor főzök, ha van kedvem és ráérek. Amúgy meg van itt a közelben egy étterem, ahol menüztetnek, onnan szoktam hozni a kaját.
Máté sztorit sajnálom, elhiszem, hogy megvisel a hadakozás vele. Tinédzserek!!! :roll: Csak reménykedni tudok, hogy nem ver a sors egy olyan kamasszal, mint amilyen én voltam. :lol:

Anyooka, Blúmi, Starlark, Bejci...meg mindenki
Köszönöm a megnyugtatást hízás ügyben. Igazából annyira nem aggódtam, mert látszik Julin, hogy nem éheztetjük :lol: , de jó volt egy kis megerősítést olvasni.

Márti,
Drukkolok én is, hogy elkerüljenek a kellemetlen tünetek! Nekem anno a lombik miatt volt vérvételem, és ikergyanúsan magas HCG szintem volt, ennek ellenére nem volt soha hányingerem, émelygésem, az ég világon semmi...szerencsére. Neked is ilyen szép és nyugodt pocakosodást kívánok!

Humanka,
még neked akartam tegnap írni: az ismerősöm szoptatott és még egyáltalán nem menstruált, amikor azt éreztem, hogy valaki rugdossa odabent. :lol: Már majdnem félidős terhes volt, mire észrevette :shock: Nekem mondta is a dokim, hogy kéthavonta teszteljek, mert sosem lehet tudni. Én a helyedben eljárnék UH-ra is, ott meg tudják nézni, hogy van-e peteérésed.

Noni,
Te jó ég! Nagyon durva, amit veled történt! :( Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Hoztam pár képet is:
Kép
Kép
Kép

Lépek, mert jönnek a szüleim unokázni. Szép napot mindenkinek![/img]

Kép
hbetti
 
 


Noni!
Húúú, rosszul hangzik a történet. Sajnálom, és mielőbbi felépülést belőle.

Holka!
Gratulálok a sikeres adás-vételhez!

Am.!
Anyukám sokat masszírozta kezdetekben a mellemet, mert folyamatosan csomós volt. Tegnap ismét elmentem egy „kezelésre”. Egy kicsit jobb lett, de k…..a fájt, mert alapból is fáj. Ma reggel direkt úgy tettem cicire a gyerkőcöt, hogy pont azt a részt szívja ki. Hát, nagyon fájt amikor pont azokat a csatornákat ürítette, de utána felüdülés volt. remélem így hétfőre már minden ok lesz.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Mit nekünk Fisher Price, mikor itt a műanyag flakon:
Kép
Csak sajna ezen osztozni kell :lol: :
Kép

Kép
hbetti
 
 


Hahó!

Alvajárásról ezt találtam minap a homeós könyvemben:
15 napon keresztül:
Silicea 15 CH, heti 2x10 golyó
Kalium bromatum 9 CH, naponta 2x5 golyó
Ha a zavarok nem szűnnek, orvoshoz kell fordulni.

noni :)
hú, ez nagyon durva, jó, hogy ennél komolyabb bajod nem lett. (nyilván ez is elég komoly...)
Még mikor Nándi született, én is sokszor molesztáltam a ZUram, hogy ráfeküdt a gyerekre, erre azt mondta pszichológus ismerős, hogy tudatalatt nagynak érzem a felelősséget, még nem sikerült feldolgozni a hirtelen rámszakadt terhet. Nekem szép lassan elmúlt.

szeder :)
Csonginak van keménytalpú cipője, de még nem használjuk, csak biciklin adom rá (ha ráadom, még sztem zavarja kicsit, olyan furán teszi a lábait olyankor)
Liliputink nekünk is van, imádom, Nándinak is nagy kedvenc. Nemtom, nálatok milyen a padló vagy a kert, nálunk idebenn ilyenkor nyáron lehet zokniban, de tavasszal és ősszel mamuszt is kell felvennie. Odakinn van hatalmas teraszunk, és sokszor kimegy mamuszban, elég jól bírja a strapát (igaz, már látszik rajta a használat, de nem lyukas vagy ilyesmi)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok mindenki!
Hatalmas szünet után, de annál nagyobb szeretettel puszilok mindenkit, én is és kics Réka is!
Lányok ilyen hirekre érdemes közétek jönni. Honey és Márti hatalmas gratula az ici pici pocaklakóhoz!Nagyon nagyon ügyesek vagytok. Egy felhőtlen, boldog babaváró időszakot kívánok nektek.

Noni szurkolok érted és bizom benne hogy mihamarabb felépülsz.

Holka tudod hogy szurkoltam....gratula. es sok pusz

Rólunk: Hát nagyon nagyon hosszú a történet, és nem is szándékszom szomorítani benneteket.... Tény és való, hogy Lacival a kapcsolatot nem letett rendezni... nem birtunk egy közös megoldást találni, így nagyjából már teljesen külön vagyunk. Az elengedés nehéz fázisán már teljesen túl vagyok. Valaki nagyon szeret bennünket onnan föntől. olyan időszakban adott mellém egy régi régi nagyon jó barátot, amikor a legnehezebb és legremenyelenebb pillanataimat éltem meg. Tehát valban hála Istennek nem egyeül kellett végigjárnom ezt a rettenetesen nehéz utat. ez az emberke mellettem volt pszichikailag, emberileg stb. az hiszem mondtam már hogy Csíkszeredában találtam munkát, itt vagyunk már szinte kettő hónapja kicsi Rékával. A fiaim addig amig nem kapunk saját albérletet, addig a dédnagymamájuknál vannak, a nagymamával együtt egy gyergyó melletti falucskában.
Ahhoz, hogy együtt legyünk, még sok pénz kell, albérlet. Mindent a nulláról kell kezdenem. Néha iszonyuan meg tudok ijedni mi lesz velünk, ha beletörik a bicskám a nagy önállóságba. De tudom, hogy valahogy csak lesz.... Most minden erőmmel arra öszpontosítok, hogy legyen meg az az anyagi fedezet, ami kell egy lakás kibérléséhez, legyen meg minden ami egy gyereknek kell akarom mondani három gyereknek. Bizom benne hamarosan minden álmom valóra válik. És jobb lesz az éleünk Laci nélkül biztonságban, mint lacival félelemben.
Kicsi Rékának már van hét foga. Ül, áll,és irtó huncut. Mióta elköltöztünk Gyergyóból azóta rohamosan fejlődik. Talán a nyugalom, a rendszeresség és a hatalmas szeretet teszi amivel el van halmozva.Na nem is untatlak inkább teszek fel képeket az én kis tündérvirágszálamról

szisziKép
sziszi7
 
 


Csajok, Csongor is elindult :lol: (igaz, csak 2 bizonytalan lépést, de olyan édi volt)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziszi!
Épp tegnap jutottál eszembe, hogy mi van veled, és erre tessék, örülök, hogy bejelentkeztél. Mindannyian tudjuk itt, hogy nagyon erős vagy, és erről teszel tanúbizonyságot soraid alapján. Örülök, hogy sikerült átvészelni ezt a nagyon nehéz időszakot, kívánom, innentől kezdve csak jó dolgok történjenek veletek.
Kíváncsian várom a képeket.

Minyu!
Gratulálok Csonginak, nagyon ügyes! Ez a 10 hós ajándék tőle. A 11 hósan már járni fog meglátsd.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziszi! Hihetetlenül kemény csaj vagy! Továbbra is sok erőt kívánok, és gyere néha helyzetjelentéssel!! Az sem baj, ha panaszkodsz, azt hiszem, mindenki megérti, és néha olyan jól esik! Várom a képeket!

Ági! Tényleg, most, hogy írod, nekem is hihetetlenül fájt, amikor a csomós részt ürítette, annyira, hogy végig jajgattam a szoptatást. Aztán egycsapásra elmúlt. Tényleg szó szerint. Én lázas is voltam egész nap, majdnem 39 fok volt a lázam, és amikor végre sikerült a megfelelő pózban megszoptatnom, akkor negyed óra alatt lement a láz, megszűnt a duzzanat, és a pirosság nagy része is. Remélem "csak" ennyi a gond, és nem ciszta. Vároma fejleményeket!
blúmi
 
 


Betti! Julcsi igazi csillagszem! Tényleg hozzuk össze valamikor a két kékszeműt! És a legutóbbi képéhez képest nekem kifejezetten úgy tűnik, hogy szépen hízikk. A fürdőkádason kedvem lenne megpuszilgatni...

Holka! Bálint fedőmániás, szerencsére a porcelán még nem érdekli. :) Nagyon örülök a házprojektnek!!!!!

Köszönöm a dicéreteket. Apukám ágáról jön ez a kék szem. Nekem mondjuk inkább szürke...

Szeder! Nálunk is van ismerősnél hasonló szitu a gyerekkel. Az anyja következetesen, és szigorúan küldi mindig az apjához, és a gyerek szépen elvesztette a kedvét... Apánál sincs kolbászból a kerítés, meg ott sem szabad mindent. Gondolom, hogy nagyon nehéz türelemjáték.

A.m! Kitartás! Sajnos tapasztalat, hogy a legtöbb esetben ilyen herce-hurcával járnak az adásvételek. Holkáék sztorija ritkább. Tudom, hogy ez nem vígasz, de szépen eljön a Ti időtök is...

Mi évek óta tervezzük az építkezést. Olyan szuper telket vettünk, amilyen álmainkban szerepelt. De a válság miatt elég sokáig nem tudunk nekiállni. Apa végre beadta a derekát, hogy akkor menjünk egy nagyobb lakásba. Mi még egy szobában vagyunk Bálinttal, és itt elég nehéz lenne a szétköltözést megoldani. Pedig nagyoon szeretem ezt a lakást, de remélem találunk valami szép tágast.
blúmi
 
 


Betti!
Még neked is akartam írni, jó képeket hoztál.

Blúmi!
Valószínű tejcsatornák durrantak be, mert ma kettő helyett háromszor szoptattam, és mindig azzal a pózzal kezdtem, amivel a csomós részt szívta ki. És már majdnem helyrejött, bár tegnap meg ma vettem be Semmicilint, mert már eléggé kezdett pirosodni, és nem akartam, hogy teljesen begyulladjon. Így szerintem hétfőre tényleg rendbe jön.
Drukkolok, hogy sikerüljön az a költözés. Mi is pár hete költöztünk át a gyerektől a másik szobába, de elég zsufi lett így a nagyszoba. Na meg majd le is akarjuk választani még valamivel az ágyunkat. De legalább külön vagyunk. Viszont minden a gyerek szobájában van, így mikor lefektetjük, jut eszünkbe, hogy nem tudunk oda bemenni, míg el nem alszik, és ez egy ördögi kör. De ez van, majd ha jön a tesó, akkor odébb állunk.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


csak még gyorsan, aztán megyek aludni. Itt nálunk sörhét fesztivál van. Ma éppen bementünk a sörhétre, mert egy barátnőm hazajött Angliából, és később csatlakoztak hozzánk életem két pasija. Éppen hastáncos műsor ment. A gyerek tiszta extázisba került. Kb. 2-3 méterről néztük a produkciót, de le nem vette a szemét a lányokról. Erre a párom mondja, hogy közelebb mennek, hogy jobban lássa Dávid. Jó duma, nem ? :mrgreen: Mikor jönnek vissza, mondja, hogy mindenki őket nézte, és nevettek a gyereken, mert egész végig sikongatott, újongott, kalimpált ezerrel a kezével, lábával. Szóval szórakoztatta a közönséget.
Ezt már észrevettem, hogy föl tudja hívni magára a figyelmet. A TV-s kamerás srác is rögtön észrevette, és profilból kamerázta, ami bekerült a híradóba. Meg a másik, szereti a csajokat. A könyvtárban a mondókázáson közel került egy idegen :!: kiscsajhoz. Majdnem smaci lett belőle, ha nem szedjük szét őket. Szóval egy szívtipróm lesz azt hiszem. Tudjátok, már megvolt élete első csókja.

Bocs mindenkitől, kicsit hosszú lettem. Mindenkinek szép álmokat, kevés ébredést mára.
Tényleg Szeder, hogy alakulnak éjszakáitok mostanság? Szopik még éjszaka a leányzó?

Na mentem.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


huh... éj olyan ideges vagyok.. elment egy csomó irásom.... áááá tépem a hajam..

Amúgy sem volt jó éjszakám, mert Adél ismét 6x kelt.. és kivagyok már ettől.. és igen Ági szopik még.. de nem tudom mire vélni remélem a foga az ok, hogy kel, de ha nem, akkor meg remélem,hogy hamar abbamarad, mert ezt épp ésszel nehéz elviselni,hogy egy majdnem egy éves gyerek óránként kel..

Sziszi!
hát majd jövök és irok bővebben, most nem tudok, mert megyünk el.. és egy mondatban nem akarok reagálni az irásodra..:(

Betti!
Jaj, de szép szemei vannak Julcsinak tényleg csillagszemű!! Nagyon szép kislány!
Nekem is a fürdős a kedvencem!


Megyünk házszint nézni majd jövök!!!

Szép napot Nektek!!!

szeder74
 
 


és minden hosszú i, ahol kell !! -bocs

szeder74
 
 


sziasztok!
huhh szeder az nem semmi.......
nekem egyszer felkel éjjel, és eccerűen mint egy kismaki kapaszkodik és nem tom visszatenni aludni mert üvoltve hisztizik.......
úgyhogy már egy hete együtt alszunk, ilyenkor beviszem magam mellé....és ott nyikk nélkül alszik reggelig.miért van ez?????mostmár kétéves koráig így lesz???mert ugye meg fogja szokni.......de legalább így tudok aludni.........én nem tudom otthagyni őt sírni, mert tudom h. hiszti, de a közelségem kell neki......járt valaki már íGY???
MEGOLDÁSOK????

Kép
winona
 
 


Megjöttünk..
Úgy néz ki,hogy kiválasztottuk a ház leendő színét.. de még alszunk rá egyet.

Winona!
Hát igen.. én jártam így a fiúkkal.. és ott is ragadtak mind a ketten a hitvesi ágyba.. aztán kemény harcok árán sikerült végre 5 éves korukra a szobájukban aludni.
Megoldás??
Ne aludjon veled.. Adél sem kelne ilyen sokszor mostanság, ha nem tenném vissza a helyére, de mivel vissza teszem, ezért kel fel ismét.. de én nem játszom már ezt, hogy velem alszik, mert tudom,hogy milyen nehéz átszoktatni őket a helyükre.Nem beszélve arról, hogy nem is kényelmes .. nem úgy forgolódik az ember, ha a gyermeke ott lapít mellette.. de őszintén.. nem így van???
De lehet,hogy én voltam kétszer béna ez ügyben, de harmadszorra el sem kezdem.
Ezért én jó tanácsként azt tudom mondani, amit én csinálok: elaltatom és vissza a helyére.. de ez meg nekem rossz, mert fel kell ismét kelnem.. hát okos tőlem sem lettél 8) :lol:


Sziszi!
Csak nem... ? Abigél apukája az, aki segített neked??? Most filoztam rajta,hogy lehet..??? Mesélj már..
Amúgy meg csak elcsépeltnek tűnő szavakat tudnék mondani vigasznak.. az meg nem az én kenyerem.
Borzasztóan sajnállak benneteket, főleg a három gyermeket.. és most jelenleg a fiúkat.. hát nehéz okos döntést hoznod tudom, de a gyerekeket kellene szem előtt tartanod, hogy nekik mi a jó..
Várok képeket én is!!!
Puszi a gyermekeidnek és Neked is!

Megyek, mert még nincs ebéd..

(most vannak hosszú í betűk)

szeder74
 
 


szeder: de nem tudom visszaaltatni......mert üvölt h. velem akar lenni, ha nálam van és rakom vissza a kiságyba........
órákig nincs energiám altatni.......
tudom azt kéne.......
de köszi a tapasztalatodat,
és adél mennyi idő amíg visszaalszik, úgy általában??

és milyen lesz a ház színe?

Kép
winona
 
 


winona :)
asszem népszerütlen leszek a véleményemmel, de én úgy gondolom, hogy meg kell tanitani a gyerekekkel, hogy hogyan kell elaludni és ha felébred, vissza tud aludni. (ezt nem én találtam ki, csak olvastam) Épp ezért, mikor nálunk is elkezdödött ez a "nem akarok elaludni, pedig már kiesek anya karjaiból", és leteszem üvölt, felveszem megnyugszik, leteszem üvölt mókuskerék, akkor én bevezettem, hogy az esetek 90%-ban a kiságyába leteszem, jóéjt puszi és hagyom kicsit sirni. Ha álmos, akkor max 2 percig sir, de inkább csak 20 mp. (legelöször 40 percig üvöltött és lehet, hogy tévedek, de azzal csak elhuztam, hogy bementem, megsimiztem a hátát 5 percenként.- Lehet, hogy ha hagyom, hamarabb bealszik)
Azért jó, ha a kiságyban alszik el, mert ha éjjel felébred, tudja hol van, és könnyebben visszaalszik. Legalábbis ezt olvastam.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hali!

Előre is bocsi, hogy rövid leszek, de mostanság eléggé magam alatt vagyok és nem akarok itt állandóan panaszkodni és nyávogni...

Winona!
Csatlakozom Minyuhoz. Nekem annak idején Tamásnál nem voltak ilyen gondjaim, nem úgy Annával! :? Borzasztó éjszakák után (fél óránkénti felkelések !!! :cry: ) a párom vett rá arra, hogy "akkor most hagyjuk sírni", aztán meglátjuk mi lesz. (Azt hiszem már korábban is leírtam, bocs ha valakit untatok, azok légyszi ugorják át.) Első éjszaka 15 percig sírt éjféltől. Ez még nem is volt olyan gáz. :lol: De második nap kemény 40 percig folyt a hiszti! (Mert hát nálunk is arról volt szó.) 20 perc után már a párom csitítgatott és fogott vissza, hogy ne vegyem ki és ne öleljem magamhoz úgy sajnáltam. De harmadik nap csodák csodája egyszer kelt fel 3 órakor és kicsi tea után visszaaludt 6-ig! Ez volt kb. 2 hete. Mára ott tartunk, hogy 6 körül ébred egy korty teára és még visszaalszik 7-fél 8-ig. Kezdem kipihenni magam! :D Nem tudom, hogy nálatok is bejön-e, de lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni. Nekem megérte! És Anna is sokkal vidámabban kel reggelente! :D

Kép
Kép
konan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?