Új privát üzeneted érkezett!

Mezsó-szerencsére pont akkor történt,mikor indultunk volna sétálni.Igen volt rá garancia.De nem cserélték ki,csak az eltört alkatrészt.El is adtam rögtön.De most ami van,én szívből ajánlom!Nagyon masszív,és kemény váza van.Automatikusan zár,nem nyílik szét mikor összecsukod és könnyű. :wink:

bogyó-gyönyörű a kisfiatok!Tegyetek is képeket nyugodtan,én nagyon szívesen nézem őket.Gratulálok az 1x keléshez és a bimbóvédő nélküli evéshez,ügyik vagytok!

Krisz-nem semmi!Maximálisan irigyellek.Én 22 órát vajúdtam,míg végül császároztak. :(

Kata-nekünk tökéletes volt a napunk.Nagyon jó volt a kedve az idő ellenére.Nagyon jól evett és rengeteget kacarásztunk,játszottunk.



Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


beo: nagyon nagyon édes Balázs még mindig!!! :) :) És gratula!!!Igazán ügyik vagytok így együtt!A súlya is mesés,ügyes hogy egyszer kel csak,és a bimbóvédő nélküliség is remek!!!Ügyesek vagytok mindketten csak így tovább!!!!

timcike: a mi Chicco kocsink is automatán záródik,nem nyílik vissza magától ha már egyszer összecsuktam... 8) :wink:

Kata: beért Kevin...Blankával fej fej mellett vannak... :shock: :P :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Most esett csak le Timcike!!!Jól evett Atticy?Működik az evőkéje?Na végre!!!! :D :D

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Igan a Brumi maci itt van a Mester utcában!ha vki erre jár szóljon!Kb 3 utcára lakom :wink:

annus11
 
 


Mezsó-akkor ezek szerint a Chicco-nak minden babakocsija úgy záródik.Én minden termékükkel maximálisan meg vagyok elégedve.Igaz,h.nem olcsók,de megéri.
Igen tegnap meg tegnap előtt nagyon szuperül ebédelt.De az a lényeg,h.a kedvenc kajcsija volt és azért szerintem... :lol:

Ma azt hiszem végül csak sikerül kimennünk egy kicsit sétálni...remélem.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szavaztunk a gyerekekre! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


köszi timcike a szavazatot! :wink: Nem olcsó a babakocsi sem,de a mai árakat nézve,szerintem nem is drága.Az a minőség amiről mi beszélünk megéri az árát...Séta?Jó volna...De még esik az eső mifelénk... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: két dolgot szeretnék Tőled kérdezni. :)

1. h egy Balázs korabeli csecsemőnek mennyit kell heti szinten fejlődnie? nem akarom úgy tömni, vagy nem tömni ahogy a nagy könyvben meg van írva, csak jó tudni, mert ugye már nem mérlegelünk szombat óta, és a bimbóvédőt sem használjuk, szeretném tudni, biztosan hatékonyan szopizik-e, fejlődik.

2. h miket kell tudnia csinálni már? tudom, nem hasonlítgatjuk más gyerekéhez a sajátunkat, de Izus már olyan szépen tartja a fejét, Balázs meg még csak 1-1 pillanatra emeli fel, pedig mindig hason van, sőt van h hátra dőlök egy széken és úgy tolja ki magát. amikor karban van, akkor szinte már teljesen megtartja magát, a fejét teljesen a hátát még nem annyira, de alakul.

ja és van már pontos tiszta súly :) 5130gramm. 210grammal több előző hét óta :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Csajok köszönjük a szavazatokat.Mezso ment reggel neked is :lol:

A Gracco spree kocsiról mi a vélemény?

Beo:szépek a méretek :lol:

Kevin alig aludt éjjel,nagyon sirt sokat volt fent.Lehet jön a fogacskája :cry:

000kata
 
 


kata-olyan van a szomszédomnak.Nagyon szereti,csak kicsit nehéz le s föl sétálni vele a járdákon.Picit nehéz az irányítása.Egyébként nagyon kényelmes a babának, de nagy helyet foglal ,mivel lapra csukható.Nem tudom,h.ti mennyit vagytok úton autóval...mi rengeteget autózunk,ezért esernyőre csukhatót vettünk,ez így praktikus.
Ahogy gondolod.


Mezsó-igen,igazad van!Amit megéri megvenni, annak ára van.De megéri,hisz rengeteget használja az ember és visszahozza az árát,mivel sosincs velük baj.
Voltunk sétálni,játszóterezni meg fagyizni!Nagyon szép volt az idő,végre.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Itt most bomba áron kapható hordozóval együtt...
http://bolthely.hu/babyshop/id/00951_Gr ... csi_Gasha_

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Itt meg vehetsz olyant, mint a miénk:

http://www.arukereso.hu/babakocsi-c3919 ... ,orderby=3

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ez meg hasonlít a miénkre.Olcsóbb, de szerintem ez is jó.

http://bababoo.unas.hu/shop_artdet.php? ... ZZARD-NAVY

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kata, sajnos nem tudok neked segíteni babakocsival kacsolatban. Nekem is kellene keresnem valami olcsót, esernyőrecsukhatót és könnyűt. Ami most van nekünk, nagy ha összecsukom, nehéz gyerek nélkül is és ha menetirányba van fordítval Levi, hogy nézelődjön egyszerűen lehetetlen irányítani. Néha annyira bosszant már, hogy azon gondolkodom, hogy kidobom. :D

Egy kérdés, szerintetek milyen szakmát érdemes tanulni? Nekem nincs szakmám csak érettségim és ha picit nagyobb lesz Levi és pár órára rá lehet bízni másra szeretnék majd valami szakmát tanulni míg itthon vagyok, meg a jogsit is szeretném lerakni.
Nem igazán tudom, hogy mit tanuljak. Szerintetek?

anitapo20
 
 


Ja és mi is ki tudtunk végre mozdulni egy picit, elált az eső és még sütött is egy rövid ideig a napocska. :D Olyan jó volt, imádom az eső utáni illatot :D :D

anitapo20
 
 


beo: heti szinten súlyfejlődés? Hát az említett nagykönyv azt írja,hogy az első hónapban összesen kb.500gramot kell gyarapodniuk a babáknak,utána a 2.-6.hónapig 700-700gramot kell gyarapodni kb.És ilyen gyarapodás mellett tud teljesülni,hogy a babáknak fél éves korukra meg kell duplázniuk a születési súlyukat.Na most az,hogy 210gramot kapott magára a kislegény 1 hét alatt,az meseszép!!! :wink: :wink: Ettől tökéletesebb nem is lehetne!!!Szerintem!Ha megnézed 210x4 az mennyi??Így ha ennyit hízik akkor 840gram lenne 1 hónap alatt.Én mennyit írtam?Kb.700gram/hó.Beo ez így ahogy van tökéletes!!Jól csinálod a dolgodat!NYUGI! :wink:
Miket kell tudnia? :wink: Van egy úgynevezett Lóczy féle fejlődési tábla...ez alapján egy 2 hós gyermeknek tudnia kell:
- kanál érintésére a száját nyitni
- kezét nézi ha véletlen a látóterébe kerül
- szemével követ
- beszédre száját formázza,mosolyog és hangot ad
- figyel a beszélőre
- gőgicsél pl.heő, mindenféle hangokat hallat
- hason fekvő helyzetben arcát kiemeli
- előfordulhat hogy már az oldaláról a hátára tud gördülni
- a kezébe adott tárgyakat a kezében tartja de még nem nézegeti
- fejét a hang irányába fordítja

Ezekre a dolgokra voltál kíváncsi beo? :wink: Kérdezz még ha valamit kihagytam...Vagy eszedbe jut bármi! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Anita: szakmát tanulnál?És kb.milyen jellegűt?Mert hát az hogy szakma tág fogalom...Fodrász,manikűrös,pedikűrös stb???Vagy mondjuk gyerekápoló?Az is szakma. :wink: Én is mostanában merengtem el rajta,hogy beizzítok egy újabb végzettséget magamnak valószínű...OKJ-s képzéssel a volt szakközépiskolámban van csecsemő és gyermekápoló képzés. :wink: Érdekel nagyon,mert ezzel a végzettséggel újszülött osztályra is mehetnék,csecsemős nővérnek és az is nagyon érdekelne. :wink: A pici manókat vinni a kismamáknak,meg gondozni míg az újszülött osztályon vannak. :) Szép munka szerintem. :) És nekem előnyöm is van,mert mivel védőnő vagyok,talán sok tárgyból átvihetném az eredményem,és kedvezményt is kapnék a vizsga alól??Talán... 8) Na szóval a lényeg,hogy nagyon érdekel. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, igen szeretnék.
Hát ez az amit nem tudok, hogy mégis milyen irányban. Most nézelődtem körbe egy kicsit és én is néztem a csecsemő és gyermekápoló képzést :lol: :lol: :lol:
Meg ami teljesen más irány az a reklámszervező szakmenedzser. Még ez is tetszik. :D Bár nem tudom hogy merre lehetne ilyen irányban dolgozni.
Fodrász, manikűr ... ezek nem igazán érdekelnek. Igazából nem tudom mi érdekelne igazán, de ez a csecsemő és gyermekápoló most felkeltette az érdeklődésem. :D Gyorsan utána is nézek még alaposabban :D Így belegondolván el tudom magam képzelni, hogy ez legyen a munkám :D
Na majd még jövök. :D

anitapo20
 
 


Nahát akkor ezzel a csecsemő és gyermekápolóval nagyon egy rugóra jár az agyunk. :wink: Engem még nagyon vonz és érdekel a szülésznőség!!!Csak nem volt még merszem eddig belevágni.Bár ez már egy komolyabb menet,nem egy OKJ-s széria... :) De már főiskolai éveimben is amikor szülésre bemehettünk,már akkor is magával ragadott ez a csoda,hogy egy nő testében ott egy kis élet,aki aztán ott lent kibújik... :oops: :) És egyszerűen ezt meseszépnek látom és érzem,és már már szenvedélyesen rajongok a szülészetért!De komolyan!!Imádtam azokat a gyakorlatokat is,és nagyon mélyen érintett minden egyes szülés ahová bemehettünk és végignézhettük!!Még a császár is magával ragadott engem minden egyes alkalommal.A saját szülésemről nem is szólva.És nagyon szépnek tartom a szülésznők munkáját is,hogy a kismamára figyelnek támogathatják.Áááá vannak még álmaim!!Hát valamelyiket tuti elvégzem még a védőnőség mellé!Vagy a szülésznőt,vagy a csecsemőápolót!!De igazából mindkettőt szívesen kitanulnám,mert nem nagyon tudok közülük választani. :oops: :) Na miután kiömlengtem magam,szerintem megyek és lefekszem!!! :wink: Jó éjt!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lehet nem hiszed el, de mikor még álltalánosban azon gondolkodtam mit tanuljak szülésznő is szerettem volna lenni, de amikor mondtam anyukámnak csak "lehurrogot" és el ment tőle a kedvem, de mióta én is szültem újra elgondolkodtam a dolgon. Most határozottan a csecsemőápoló felé vettem utam. :D Aztán majd meglátjuk mi lesz utána, lehet még szülésznő is :D majd az idő megoldja. Most nagyon fellelkesedtem e témában. Végre elkezdtem látni magam előtt a jövőmet és,hogy mit akarok. :D

Na én is megyek aludni! Jó éjt! :D

anitapo20
 
 


Mezsó köszönöm szépen. volt olyan hetünk, h 300at 330-at fejlődött, de olyan is h csak 190-et. majd minnyá' meglesem összesen mennyit. :)

amit felsoroltál már mind csinálja, a kezét annyira még nem fedezte fel... általában homlokon szokta magát csapni :)

amúgy gördülni azt nagyon szeret :) mostanában nem szopi párnán szopizunk hanem ágyban fekve. lerakom oldalra, megtámasztom a hátát a párnámmal, és mire én is lefeküdnék mellé (kb 1 perc) Ő már hason van :)

jaj képzeljétek milyen éjjelünk volt... 8kor evett, 11ig nem tudott elaludni, pedig hulla volt. addig ringattam, hol karban, hol az ágyban ráztam a fenekét, hol énekeltem, hol simogattam, aztán kidőlt. 6!kor kelt fel... én meg már 4-5-6 kor keltem él-e még... a cicim meg majd szét durrant. most is alszik még...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beó!
Nekem meg Iza összeszarta magát...hajnalban mehettem mosni ruhástól! :lol: :lol:

Én is akarok vmi kiegészítőt csinálni,és pont én is a csecsemős képesítésre gondoltam,annyira megtetszett hogy minden nap a pici babákkal kellene foglalkozni,ennél szebb nincs is!Csak nem tudom mi kell hozzá...mármint előképzettség.Majd utánajárok...lehet h szeptembertől elkezdek vmit! :wink:

annus11
 
 


Dobok képet!Iza ma 2 hónapos!!!!
Ezek tegnapiak!Iza beöltözve a júniusi nagy "melegben".Aztán egy közös kép...én pizsiben,apa pislog,mögöttünk a a száradó ruhák(ebből már levágtam nagy részét)Na de legalább látszik h zajlik az élet :wink:
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Jöttem elköszönni.Nem végleg,csak egy időre biztosan nem tudok most olvasni írogatni.Hajnalban páromnak volt egy súlyos balesete,és ezúttal össze is törte magát.Először életveszélyes állapotban volt,most azt mondják az orvosok,hogy jelenleg stabil,de nagyon súlyosak a sérülései.Budapestre vitték,mert helyileg az volt közelebb,a Merényi kh-ban van.Remélem hogy jó kezekben!!!Agyhártya alatt van neki vérömleny,tüdeje zúzódott meg egy helyen,a veséje alatt van vérzés...És mindkét combcsontja nyílt töréssel eltört,és a bal karján is nyílt törés van.Nem bíztatnak az orvosok semmivel,viszont azt se mondják hogy menthetetlen.Műtőben van 10óta,több orvoscsapat egyszerre több műtétet végez rajta,Kb.17.00-ig fog tartani a műtét,addig semmit nem fogunk tudni.Én hogy vagyok ne is kérdezzétek...iszonyúan...Már nyugtató injekciót is kellett kapjak,de azóta is folyton sírnék.Ez a tehetetlenség megőrít...Este felvisznek hozzá,mert bemehetek,de altatták műtét előtt,és utána is altatni fogják hogy ne fájjon neki semmi.Szóval beszélni nem fogok vele,remélem azt érezni fogja hogy ott vagyok!!!És felkészítettek hogy tele lesz csövekkel,nem kell megijedjek...Szóval csak kb.ennyit kívántam mondani,hogy tudjátok hová is tűntem...Most idegileg rettenetesen ki vagyok...

Jók legyetek,ha nem baj most nem jövök!!!Majd ha javul a helyzet mert remélem fog akkor talán ismét itt leszek...Addig Blankából próbálok erőt meríteni,csak az a baj hogy az sem megy...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jujj Mezsó!! Jobbulást kívánok a párodnak! REmélem minnél hamarabb helyre jön !! Sok sok ++++++++++++++++ küldök neki és neked is, hogy sikerüljön átvészelned!
Dehogy baj, hogy nem jössz egy darabig, ez természetes, hogy most az a legfontosabb, hogy meggyógyuljon!
Majd ha úgy érzed magad jössz és adsz hírt magatokról!

Annus, csak érettségi kell "előképzettségnek"! Az a feltétele a felvételinek!
Nekem is lehet szeptembertől kéne mennem, de nem tudom kire bízzam Levit, annyira nincs meg mással csak velem. Lehet ezért csak jövö év szeptembere lesz. :( De úgyis elmegyek :wink: :D Előbb vagy utóbb. :lol:

anitapo20
 
 


Itt a nagy izgalomban meg elfelejtettem. Iza nagyon édes és nagyon helyes kis család vagytok :D :D !

anitapo20
 
 


Mezsó drága!!!
Nagyon drukkolok nektek!!!Kitartás!!!!!Van hol aludnod?Én egész hétvégén egyedül leszek,ha gondolod ide jöhetsz nyugodtan!!!!
Most erősnek kell lenned!!A férjed csak belőled tud majd erőt meríteni a gyógyuláshoz!!!!!

annus11
 
 


Mezsó, nem tudom jössz-e még olvasni, de sajnálom ami történt, nyugodj meg kérlek, apa biztosan érezni fogja ott vagy, és sokat fog számítani! én nagyon drukkolok, h minden rendben legyen, jó kezekben van AZ BIZTOS!!! Blanka meg erőt ad Neked, szeretgessétek egymást!!! nagyon sokat gondolok majd Rátok, küldöm a pozitív gyógyító energiát!!!!!! puszillak

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezsó:

Minnél előbb gyógyulást kívánok a párodnak!
Ez olyan iszonyú!
Az én párom kamionos, és minden nap rettegek, hogy nehogy vmi baja essen az uton! Tavaly volt egy szörnyű balesete, a kamion totálkáros lett, és mikor kimentem az M0-ra , hogy vigyek neki kabátott, majdnem hozzám kellett hívni a mentőt! Hála Istennek, az én szerelmemre, vigyázznak az angyalok, mert egy karcolás nélkül szállt ki a kamionból!!!!!!

Annus: Nagyon szépek vagytok!!!!!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Mai sétika a Gyopárosi tó körül :)

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mezsó, imádkozom értetek, a párodért! Jöjjön rendbe mihamarabb azt kívánom!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mezso:Imátkozom értetek!!!!

Timcike:köszi szépen az infókat.Miért nehéz irányitani a babakocsit?csak hátulról tolható ami a szomszédodnak van?

Annus:szépek vagytok :lol:

Aida:Édesek vagytok együtt :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a kedves szavakat!:) Aranyosak vagytok!
Viki: enyém párom is fuvarozással kereste a kenyerét egészen eddig...Egyszer volt már neki is balesete,totálkáros kocsiból karcolás nélkül kiszállt.Ott ott voltak az angyalkák...itt nem.:( :(
Este bejutottam a kórházba hozzá,20.45körül és szerencsére beengettek hozzá.Most csak röviden annyit,mert iszonyú fáradt vagyok már,hogy kb.15-20 percet voltam bent,és nem aludt,nem altatták!A műtét után ébresztették,jók voltak az értékei így nem altatták!!!Így tudtunk beszélgetni.Úgy örültem ennek.:) És sokat beszélt,összefüggően,nem össze-vissza!!!Kérdeztem válaszolt.Kicsit artikulálatlanul,így kagylóznom kellett hogy értsem,de legalább magánál volt!!!!És mondott olyan dolgokat amiből azt érzem,hogy erős és küzdeni fog.Mondta hogy éhes,és enne rántott husit sült krumplival.:) Ami csak azért lényeges mert ez a kedvence!!!!!:D És mondott még mást is,de az nem publikus!!Amolyan 18as karikával ellátott dolog. 8) Szóval ha ilyeneken jár az esze,akkor a legkomolyabb részen talán már túl vagyunk :roll:
Amikor elmentem,akkor a nővérkéktől kértem listát hogy mit kell vinni be neki,mert ott olyan is van,hogy listát írnak,erre azt mondja hogy Petinek már nem lesz szüksége a listán lévő dolgokra,mert az a terv hogy holnap azaz ma reggel átviszik sima osztályra.mert az állapota súlyos de nem annyira,hogy intenzíven tartsák.Remélem nem beszél zöldségeket ez a nővérke,mert ha ez így van,akkor tesóm azonnal intézi hogy haza szállítsák ide Kecskemétre.És az sokkal sokkal jobb lenne,mert akkor naponta tudnék hozzá bejárni.:)És úgygondolom az neki is,nekem is sok erőt kellene adjon!Ha napi szinten látnánk egymást.Nővérem reggel 7-8körül próbál a kezelőorvossal beszélni,remélem jó híreket kapunk,hogy a nővér nem beszél zöldeket!!!!!!!!!Nagyon örülnék.Így rettentő érzés,hogy azt se tudom mikor jutok fel legközelebb Pestre!!Anyagilag nem megoldott a dolog,mert kb.4ezer ft-om van összesen...Abból nehezen megyek.Nem tudom nem tudom...No most megyek próbálok valahogy pihizni...Még tudnék sokat mesélni,de nem megy fáradt vagyok...Nagyon...

Kép

Kép
mezsó
 
 


jaj de jó ilyen jó hírekre ébredni, egész éjjel rajtatok járt az eszem. mert unalmas szoptatós perceimben le kell kötni az agyam :)

szóval viccet félre téve, nagyon örülök, főleg a 18 karikás dolognak, ha egy férfi ilyenre gondol nincs baj. remélem haza tudjátok vitetni elég messze vagyunk Tőletek, nem csodálom, h nem tudsz feljárkálni!

drukkolok h minél hamarabb meggyógyuljon!! puszillak

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezsó!
Majd gyere a hírekkel!Remélem h tényleg hazamehet,legalábbis nem kell itt Pesten lennie....Biztos hamar felgyógyul,ha már a műtét után is jó értékei voltak!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Köszi lányok!!Hamar felgyógyulás... :cry: Újra kell majd tanulnia járni... :cry: :cry: :cry: Nem tudom... :cry: De persze ha az életfunkciókra utaló értékek jók,annak örülünk!! :)
De nagyon rossz hogy nem bírok 24 órában mellette lenni!!!Tegnap is úgy örült hogy befutottam!Annyira szeretnék a jelenlétemmel erőt adni neki.Tegnap magyaráztam neki,hogy miért nem tudok menni minden nap,hogy Blanka is itt van,meg nincs ki felvigyen és igazából már semmi pénzem sincsen így nehéz is lenne utazni,de nem tudom felfogta-e?Csak remélni tudom...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

Biztos felfogta!!!Ne aggódj!Tesód tudott már telózni????Szállítható?
Meni fog neki a járás is,ne aggódj!Értetek sokkal gyorsabban felépül,majd meglátod!Amúgy továbbra is,ha hétvégére nem engedik haza,akkor nálam tudtok aludni!

annus11
 
 


Sziasztok!!
Mezso jobbulást a párodnak!!! :(

Csajok nagyon szépek a babok!!! Kép Kép Kép

Kép
kriszpiri
 
 


Mezsó-most utazásunk előtt olvastam soraid. :cry: Nagyon sajnálom,együtt érzek veled!Nagyon nehéz lehet,sajnálom,h.nem tudok a közeledben lenni,h.bármivel segíthessek...Sok erőt és kitartást kívánok.A párod,meglátod olyan lesz mint régen!Ne aggódj, erős ember! :wink: Kívánom,h.mihamarabb el tudjátok intézni a hazaszállítását.Ha még Blankust is fogja látni, akkor már sokkal jobban fogja érezni magát. :wink: Az anyagiak,hát igen,szőrnyű...remélem mire hazajövünk,minden a legnagyobb rendben lesz.

Krisz-gyönyörű hajas babátok van!Tündéri a kis pofija! :wink:

Vigyázzatok magatokra csajok!Puszi mindenkinek.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Krisz!
Milán tündéri!!!!Nagyon édesen alszik!!!

annus11
 
 


Jöttem hírekkel!!

Tesóm beszélt a kezelőorvossal,és Peti jó állapotban van,jól viselte az éjszakáját!Tervezik az intenzív osztályról való kikerülését,de úgy hogy majd csak hétvégén.Most ugye tele van csövekkel a sebeiből vezetik ki a váladékot,és ahhoz hogy kikerülhessen az kell hogy a csöveket kivehessék.Úgy gondolják ez a hétvégén már lehetséges,és így hétfőn max kedden már elengedik az intenzívről.És rákérdezett tesóm hogy akkor át lehet-e Kecskemétre szállítani.Erre a doki,hogy ha van befogadó nyilatkozat hogy vállalja a kórház akkor lehet!!!!!És tesóm már itt a kórházzal nálunk máris lebeszélte és fogadják!!! Very Happy Remélem kedden már itt lesz Kecskeméten!
A másik hogy Peti főnöke anyun keresztül megüzente hogy úgy készüljek hogy ma 5-6 körül délután fel bírnak vinni Pestre Petihez! Very Happy Peti szülei most mennek be hozzá,mondtam nekik feltétlen mondják el neki,hogy ma még én is megyek,hátha akkor nagyobb kedve lesz a mai naphoz!!! Wink Smile Nekem máris jobb!!!!! Smile Mondtam Peti szüleinek hogy azért majd hívjanak fel ha már látták petit és beszéltek vele!!!!!!!!!Kíváncsi vagyok ők mit látnak,hogy érzi magát!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Krisz: édes Milán nagyon! :wink:

timcike: Jó nyaralást!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csajok blogomban olvassátok el a dolgokat!!!Ott benne van részletesen minden az elmúlt 2 napról!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Krisz: GYÖNYÖRŰ Milán! De jó neked! Nem gyözök irigykedni, hogy te már a kezedben tarthatod!

Mezsó:
Kitartást Nektek! A lényeg , hogy a párod, érezze , vele vagy még ha nem is konkrétan mellette, de tudja, hogy mindig ott vagy vele!
Szurkolok Neki ezerrel! Mert tudom, milyen rossz lehet most neked, és föleg neki..
Biztos vagyok benne, hogy helyre fog jönni és minden rendben lesz! A gkv.-k erős csávok! Helyre fog jönni előbb mint hinnéd! Szurkolunk neki!!!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Mezso:kitarást nekes és sok erőt küldök.Örülök hogy átveszik Kecskemétre és hogy jobban van .Majd gyere a hirekkel.

Kriszpiri:Gyönyörű baba Milán :lol:

000kata
 
 


Mezsó!
Most olvasom mi történt!Sajnálom!Szorítok hogy mihamarabb közel legyetek egymáshoz és a párod ügyesen gyógyuljon meg!Próbáltam a blogfodba beleolvasni de nem enged bele!
Szurkolunk hogy minden oké legyen!
Blanka nem keresi az apukáját?Mit mondtál neki?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Krisz: tüneményes Milán, csodaszép :) örülök, h rendben vagytok

Mezsó: kitartás, ha úgy alakulna tudod a számom, itt is aludhattok ha gond van.

puszi

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Fejlemény!!!!Peti szüleivel már dumáltam ma is,ők már voltak bent ma 1x,és beszéltek a kezelőorvosával,aki tegnap műtötte,és állítólag már ma kikerül az intenzívről.Sima kórterembe. Wink Wink Very Happy Very Happy Tök jó!!!Ettől még nem hiszem hogy hamarabb szállítható állapotba kerülne mint eredetileg mondta a doki,de legalább már nem intenzíven lesz! Wink És aki ma van nappalos nővér az intenzíven arról azt mondja Peti hogy nagyon rendes,már többször megitatta,Cappy-vel Exclamation Exclamation Exclamation Ihatott kakaót vagy tejet is azt már nem is tudom melyiket,meg evett kalácsot is,és meg van a nővérke elégedve az evőkéjével hogy milyen jól,szépen és sokat eszik!!!És jár rendszeresen oda hogy kérdezze minden rendben-e.Legalább tudom hogy nappal minden rendben lesz,figyelnek rá. Wink Peti szüleinek is elmesélte micsoda bunkó nővérgárda volt az éjjel...És mondta azt is hogy milyen jó hogy este bent voltam,emlékszik rá hogy ott voltam és beszélgettünk. Wink És ma már 100%-ban magánál van,normálisan lehet beszélgetni vele,sokkal sokkal jobban mint tegnap.Azt mondta Peti anyukája.Jajjjj nagyon várom az estét hogy láthassam!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Furi ez a sok mosolygós szmájli tudom,de most optimistábban látom a jövőt mint tegnap.De az idegesség továbbra is meg van... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mit is akartam még??Nem tudom...Ja!!Kérdezte azt is már hogy mikor szállítják át Kecskemétre,mert ő úgy várja hogy "itthon"legyen.Bizti tudja hogy akkor naponta ott leszek,ha lehet 2x is!!!No hát tömören ennyi a fejlemény.Most megyek is,mert itthonról írtam nektek,hazajöttem pakolni,még összeszedni pár dolgot,meg a babakocsit is el kell vinni anyuékhoz.Ja!!!És viszek Cappy gyümölcslevet estére be neki/körte-almásat mert ez a kedvence/,és egy másfél literes ásványvizet.Ha az intenzíven ihatta akkor bizonyára ha már kiviszik onnan akkor is ihatja.Meg azt mondta az anyukája hogy enne reszelt almát a Peti azt mondta,olyan Blankásan elkészítve Wink ,úgyhogy már vettem almát is,majd megcsinálom és megetetem a lelkecskémet.Na szárnyalok tovább. Very Happy

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszönjük a bíztatást csajok! :wink:

Zsuzsi: dehogynem!!! Tegnap amikor apájának haza kellett volna érnie abban az időben kiráncigált a bejárati ajtóhoz engem,és kiabálta hogy apa apa apa apa,és verte az ajtót... :cry: Mondtam neki,hogy apa nem jön most egy ideig haza,mert nagyon beteg lett,bent van a kórházban,és doktor bácsik és nénik vigyáznak rá,hogy ne legyen fájdalma!Ott most jobb helyen van.Ennyit mondtam neki.Szerencsére azóta nem emlegeti hogy apa apa apa...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: örülök,hogy jobban vagytok.Este nemtudtam aludni hajnal 3ig rátok gondoltam végig.Szoritok nagyon hogy minéll hamarabb rendbejöjjön.


Évit hívtam csak Vasárnap jöhetnek haza a kórházból,mert antibiotikumot kap a picur.Amugy jól vannak.Jó volt hallani a hangját. :lol:

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?