Új privát üzeneted érkezett!

jajj majd elfelejtettem: Zsancy persze, hogy nincs harag. Durva lenne ezért haragudni. :D Én sem szeretek minden kaját.
De azért még kérdezek :oops: , hol etted? Magyarországon, Görögországban vagy Törökországban? Mert itthon főleg a diósat árulják, pedig az eredeti török pisztáciával van és cukorsziruppal, nem pedig mézzel. Tvben is láttam minap sütött magyar fickó baklavát és agyonlocsolta mézzel, hát már a látványtól forgott a gyomrom. :)
És pár török édesség görög kopijához is volt szerencsém, hát az összesben magasan nyert a török, már nem elfogultságból persze :P :lol: .

Kép
Kép
elif
 
 


Na ezt se laptetőre szántam... :roll:

Kaandi: Törökországba küldte a cég 1 hétre. Kocsi maradt :P :wink: . Szóval akár el is indulhatunk... :)

Gjéti: Megtisztelő, hogy velünk álmodtál méghozzá ilyen szépet! :) mennek a drukkok!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.06.23 15:32-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Kaandi: anyunak van egy ismerőse, aki kint árul a piacon, neki volt otthon régi céklája, és adott egy zacskóval.

Zsufi: van olyan hogy tolja ki a nyelvével a kaját (nem éhes annyira, vagy nincs kedve), de utálkozás meg öklendezés még egyszer sem fordult elő.

Éljenek az új vonalzók!!!

Kép
cserkészkolbász
 
 

 
 

Lányok! Úgy örülök! Hihetetlen, hogy 1 kakinak hogy tud örülni az ember! :lol:

Hanna mai első kakija is elképesztően híg volt, de most a második már kicsit krémes állagú volt... :) Azt hiszem megvan a megoldás. Tényleg laktózérzékeny lehet. Persze közben kapott protexint is, de azt mondta a barátnőm, hogy ha laktózérzékeny, az nem hozná rendbe teljesen. Szóval valószínüleg az új tápi.
Éljen! :D
Olyan jó, hogy végre kiderül, hogy mitől van...

Panna
pandusika
 
 


Zümis, Nilabali, nagyon jók a vonalzók! :lol: :wink:

Bogi, milyen volt a csavi? :wink:
zsu83
 
 


Panna, ez nagyon jó hír! :)

Közben azon gondolkodtam, hogy Bencusnak is híg a széklete ha tejes dolgokat eszek, lehet hogy laktózérzékeny lesz!? :roll:
zsu83
 
 


Mármint az a jó hír, hogy kiderült hogy mitől van, az nem jó hogy laktózérzékeny, de majd kinövi!
zsu83
 
 


Persze, hogy az a jó... nagyon aggasztott, hogy vajon mitől lehet...

Lehet, anyatejes babáknál is előfordulhat laktózérzékenység. Én amikor szoptattam, egyáltalán nem ettem-ittam tejterméket, csak sajtot.

Panna
pandusika
 
 


A nővérem kislánya is laktózérzékeny volt, úgyhogy lehet, hogy ez családi dolog nálunk. Ezt általában jól kinövik.

Panna
pandusika
 
 


Nekem is átváltott a vonalzóm babakocsira a napocskáról! :shock: :evil:

Elfelejtettem megkérdezni a gyerekorvost a tejről, 7-kén viszem rotára akkor rákérdezek, valamit mindig kifelejtett a kérdéseim közül! :?
zsu83
 
 


Az a durva, hogy emiatt oltásokat sem kaptunk..... szóval Hanna még a második oltásokat sem kapta meg....
remélem hamarosan már erre is sor kerül

Ha úgy ítéled meg, hogy utána van mindig hasmenése, akkor inkább ne igyál tejet szerintem. De azért kíváncsi vagyok, hogy a doki mit fog mondani erre.

Panna
pandusika
 
 


Na, Pandus, ez szuper hír! Mármint az érzékenység nem, de az, hogy kiderült. :D Ezt pedig ki fogja szépen nőni... :)

Babakocsiból kukucskálós Boti tényleg nagyon jófej, és szerintem is nagyon hasonlítanak Yve kisfiai! Vilmó azért megébred éjjel vagy át is alussza?
Gyere, amikor csak tudsz, örülünk Neked! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu: jó volt, Fügét itthon hagytuk, voltunk melóhelyen, dehát megint rohanás volt, mert a hétvégi keresztelőre vásároltunk. Hazajöttünk Füge meglátott és elkezdett panaszkodni, addig abba sem hagyta amíg fel nem vettem és magamhoz nem öleltem. Nagyon édes volt. piszokul fog hangozni de nagyon jó volt kicsit elmenni Lacussal ketten mégha csak vásárlás is volt. :oops:

Kép
budabo
 
 


Na halihó!

Asszem a reggeli közös kávézásról lemaradtam... :)
Node gyorsan reakció:

a) Én a mézes-diós baklavát szeretem. Asszem ez inkább a görögös fajta...
(Erről jut eszembe: hábaz Hugic hol vagy? Altatsz vagy utaztatsz?)

b) Felsírás nálunk immár rendszeres... Szerintem fog, mert hiába emelem ki az ágyból, akkor is sirdogál felébredve a kezemben. És tegnap úgy üvöltött, hogy simán láttam az ínyét. Mintha fehéredne... Azért jó lett volna, ha tudom, hogy ez hetekig tart, nem napokig... Most már tudom... :D A gyermekem azért... ööö... khm... finoman fogalmazva: engedetlen... De nagyon... :)
Most persze a vendégek előtt megint bevágta az "ártatlant" , és még aludni is elsőre lefeküdt... Kis színésznő! :D

c) Látom, aggódtatok, hogy Esztike magostól kapja a meggyet. :) Nos, nem... Apja megmentette, tegnap hazajött, aztán játszott a kisasszonnyal, amíg elintéztem. Végül turmixolva tettem a fagyasztóba egy jó adagot, meg kimagozva egy másikat.

Juhéjj új vonlazók, juhéjj Panna-Hanna normakaki!

ladmon
 
 


Zsuzsi: Hát igen, asszem ez az a pont, amikor átvettük a sereghajtó szerepet tőletek... Brühühüüü...
Tegnap 5,02 volt... Lópikula, de ez van. Viszont Eszterem van már vagy 62 cm... hehehe, erre még gyúrhattok!! :D
Én nem tudok napközben egy cseppet sem lefejni, mert semmi nem jön, de azért sok csokoládét és sütikét eszem - biztos, ami biztos alapon! 8)
160-as hízással meg királyok vagytok!! :D

ladmon
 
 


Huurrrrááááááá Panna.h végre tudod, h mitől van volt a hasmenése Hannababának!!!!! Azt szeretném kérdezni Tőled, h nem dobnád fel a közösbe azt a nagyon fincsi tortádat?? Csupacsoki vagy mi a szösz!!! :lol: :lol: most kerestem,de nem találtam sajnos, Ezer puszi érte köszike!!!!!!!!!!!
Na meg amit Te dícsértél és a Zsancy sütije, szóval zsancy feldobnád Te is???!!! Légyszike!!!

Na ez meg volt, ma megint fejtem egy csöppet, na nem sokat csak ami a főzibe kellett, kb 20ml...elég annyi azt hiszem. Kicsit csúsztunk,h későn keltünk, így ma csak 6 körül kapja, remélem nem kavar be estére, ill lehet, h jobbat alszik.... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Éljenéljen Hanna rendes kakija :D meg hogy végre tudsz tenni a híg ellen így, hogy tudod, mi a bibi :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Kaandi: a közösben az e-mail-ek között megtalálod! A legcsokisabb csokitorta a neve! Sztem egy kicsit kevesebb cukorral csináld, mert így nekem nagyon édes volt....
Zsancyét meg itt a 326. oldalon megtalálod! Arra jó sok csokimázat tettem és Isteni volt...

Panna
pandusika
 
 


[quote="ladmon"]N írta:ladmona halihó!
a) Én a mézes-diós baklavát szeretem. Asszem ez inkább a görögös fajta...

:lol: :wink: Na ezt megkaptam! szívembe tiportál :D

Panna: szuper, hogy úgy néz ki megvan a megoldás. :)

Eldöntöttem, indulunk sétálni hátha lenyugszanak a kedélyek... :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


Haj: :lol:
Kép
Fügém ma reggeli kelése: :lol:
Kép

Kép
budabo
 
 


köszi Panna!!!!!!!!!!!!!!

Bogi milyen jól nézel ki!!!!!!!!!!! :lol: :lol: na és Füge!!!olyan édike!!!

Kép
kaandi
 
 


Bogi: csúcsszuper a hajad, nagyon jól áll!!! Minden kép nagyon tutti, de a közösek aztán tényleg nagyon ott vannak! Nincs okod panaszkodni, szupercsini mami vagy!

Kép
Kép
elif
 
 


kaandi,elif: :oops: szemüveg? köszi azért!

Kép
budabo
 
 


Panna, már kipróbáltam, hogy mi van ha nem iszom tejet, és akkor normál volt a kakija, de ahogy ettem joghurtot, ittam tejet híg lett! :?

Bogi, ez nem hangzik piszokul, mi is tervezünk hamarosan egy fél napot Bencus nélkül! Attól még ugyanúgy szeretjük a babáinkat, de nekünk is kell egy kicsi külön töltött idő, hogy feltöltődjünk! :wink:
Nagyon jó a hajad, és tényleg jól nézel ki nagyon, Füge pedig tündéri! :lol:
zsu83
 
 


zsu: akkor jó hogy ez normális! kösz :wink:

Kép
budabo
 
 


Megjöttem. :D Köszi a drukkokat csajok, tényleg
sokat segített! Elég szuper lett, mindenki jó fej volt,
jó tételeket húztam, úgyh meg vagyok elégedve magammal.
Meg Olikámmal is, akik végig aludt, ameddig én nem voltam itthon. :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


jajjjjjjjjjjjjjj bakker tényleg a szemüveg,haláli!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: megzabálom!!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


túl vagyunk a répa kóstolásán is, megevett kb. 50-60 gr-t, nagyjából bejött neki...(egy kis krumpli+meg egy közepes kis répa+ásv.víz+a végén tej)

Kép
kaandi
 
 


gjéti:gratula

kaandi:nem füge,persze ő is,hanem nektek szemüveg hogy én jól nézek ki :lol: :lol:

Kép
budabo
 
 


gjéti én is gratulálok! ügyes vagy!!!!!!!!!!!!

Bogi: :lol: :lol: ez jó, félre értettem a szemüveget... :lol: :lol: :lol: basszus komolyan mondom,h jól nézel ki!!! Még jó a szemem!! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Gjéti, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
zsu83
 
 


Pandus örülök a kaki-ügy megoldódásának!!! :D

Bogi csini vagy, Fügcsi meg oltári vagány :D

Gjéti szuper ügyi vagy!! Oli is!

Vicces éjszaka: elaludt 10kor. Felkelt 11kor. Begurultam. Minden elvemet félredobva felcsatlakoztattam a rendszerre. 1kor arra ébredtem hogy még mindig csócsál (bár nyilván tartott szünetet közben :lol: ). Megint begurultam, megbüfiztettem, visszaraktam a kiságyba ééés aludt 4,5 órát :shock: :lol: :lol: Péntek óta nem aludt ennyit egyben! Biztos aluszékony lett a tegnapi oltás miatt :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép "Tyűűű" :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zvera :lol: hát akkor nálatok is hasonló volt az éjszaka....
jó a sorozat Oliról! Zétinek meg boldog szülinapocskát!!

Kép
kaandi
 
 


Nagyon édes Oli!!!!!!!!!!!!! :lol:
zsu83
 
 


zetibebi: nagyon jó sorozat! főleg a kézzel száj eltakarós kép :lol:

zsu: na jól van, akkor jó szemetek van és köszönöm!

Ma meg fülledt meleg van, ténleg nem normális ez az idő!

Kép
budabo
 
 


baklava: én még csak a mézes-diós verziót ettem, és nem lett a kedvencem... Elif, ha sütsz majd a fincsiből, szívesen megkóstolom :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Köszi a vonalzó dicséreteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
zümis
 
 


Stelly irok privit, :wink:

Kép
zümis
 
 


Stelly közben elküldtem emailben a közösre....de nem tom jó e .Megnéznéd???

Kép
zümis
 
 


zümis: nekem is tetszik a vonalzód, szeretem ezeket a színeket! és a kép is jó.

Kép
budabo
 
 


budabo!Látom mennyire tetszenek a színek..a Te vonalzod is hasonló.Csini vagy a képen ,füge meg gyönyörűűűűű stipi-stopi a Mukinak!Igaz fiatalabb de remélem Füge bukik a fiatalabb pasikra
:lol:

Kép
zümis
 
 


Zsufi: Én is akartam írni, hogy Marci mindig furcsa arcot vág, amikor elkezd mást enni, mint anyatejet. :) De utána mindig szépen megszokja és nyeli. Ha tovább próbálkozol, nem javul a helyzet?

Bogi, Zsu: Szerintem ez teljesen természetes... Én voltam most este tornázni Marci nélkül, és jó volt. Jövő héten barátaink esküvője Nagymaroson, ha minden igaz, anyósom vigyáz Marcira, kicit izgulok, de nagyon szeretnék elmenni.

Én szeretem a baklavát... Minden formáját. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, Bogi, szerintem is csini vagy, Füge pedig nagyon jófej a felkelős képeken. :) Jó, hogy nem sírva kel. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zéti: Mi is fél hatkor keltünk egy után, de úgy látom, Kaandiék is. Ugye milyen jó 4 órát egyben aludni??? :lol:
Oli olyan helyes, nekem ő is nagyon hasonlít a bátyjára. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zümis: megbeszéltük :lol: neked isköszi :oops:

julcsi: hááááááát reggelente többnyire én keltem, de szokott sírva kelni. köszi a dícséretet!!!!! Torna...eljutottam odáig hogy töltöttem le aerobicot hátha kedvet kapok.
Csak a hajam miatt raktam képet, mert zsu és nilababa is kérte, mert én vagiztam hogy milyen pici lett. De nagyon tutkó, olyan kényelmes. Most ment le anyum és neki is ecseteltem hogy szükségem lesz néha egy kicsit egyedül illetve lacival elmenni vhova, mert nem akarok "besavanyodni" nekem, lacinak és Fügének sem jó. :oops:
Na apjuk éccccakás, Fügém alszik, remélem nem lesz éjszakai sírás, bekentem az ínyét.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Új vonalzók szuperek!!! Kedvet kaptam, lehet, hogy csinálok én is újat........

Bogi: Szuper a hajad, és nagyon csini vagy!!!!!!!!!!!!!!!! Füge baba gyönyörű!!!

Panna: örülök, hogy megoldódik a kaksi dolog!!!

Nálunk meg úgy néz ki, hogy megoldódni látszik, az adjakeöltönytVendelre kérdés, ugyanis sógorom menyasszonya ma lemondta az esküvőt.... :shock: :shock: :shock: :shock:
Végül is még időben van, két hét múlva lett volna...
Most az egész család kivan, és találgat, hogy mi lehet a háttérben... Sztem pasija van....
Na, ehhez mit szóltok???

Ja, és azért van jó hírem is, Vendi ma hasról hátra is megcsinálta a forgást, úgyhogy mi is tudunk forogni... :)

Zsuzsi: engem (mint a másik hivatalos agyamentet :lol: :wink: ) naon érdekelne ez a pelenka nélküli dolog... Hogy csinálod? írj már róla pár szót!!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Julcsi akkor nagyon egy rugóra járnak a fiaink :D 4 órányi alvás egyben...utána azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány :D
Érdekes hogy említed a hasonlóságot, pont a régi Z-s képeket nézem és találtam olyat amin elég egy kaptafa Olival, le is kicsinyítettem.

Én még sosem ettem baklavát, máig azt sem tudtam hogy létezik :oops: :)

Kép v1.0

Kép v2.0

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


[quote="pandusika"]L írta:pandusikaányok! Úgy örülök! Hihetetlen, hogy 1 kakinak hogy tud örülni az ember! :lol:

Éljen a drága Kula bácsi! :lol: :lol: :lol:

Panna, mikor lesz tuti biztos, hogy a laktóz a baj?

Baklavát én egyszer ettem életemben, de az ítéletem nem mérvadó az ízével kapcsolatosan, mert amikor ettem, bizony nem kicsit voltam illuminált állapotban :oops: :oops: :oops:
Kancsalság: Léna jobb szeme is behúz kicsit, azt mondja a védőnéni, hogy azért is lehet, mert szélesebb az orrnyerge, és amikor egy tárgyra fókuszál mindkét szemmel, meglátja az orrát, és az bezavar. Hát nem tudom, mondjuk mi is rövidlátók vagyunk, az én családomban mindenki szemüveges, nekem szemműtét miatt nem kell(ett--pont most próbálgattam, hogy a bal milyen rosszul lát már :? ). mi is megyünk félévesen szemészhez :?

Ladmon, csak semmi brühühü, utolsókból lesznek az elsők :wink: . Jó, mondjuk nem súlyban, hanem valamiben majd egyszer Esztered és Léna állnak majd elől. Amúgy meg ha ma méred, ő a legkönnyebb, holnap meg Léna, fej-fej mellett. De ez nem verseny... Nappal kaják után nekem is kb 5 mili jön le, de ha kicsit (úgy még 5-10 percig) erőltetem, akkor újra belövell a tejci, és lesz kb 40-50 mili. Ez kétszer, és megvan a vacsora pótlás. De úgy emlékszem, te reggel sokat tudsz fejni :?:

Kaandi, éjszaka nem pisiltetem, és nappal csak délelőtt-reggel ilyen sűrűn, délután kb 50 percet bír a hólyagja. De ha bizonytalan vagyok, mindig adok rá pelust. Igazából nem az a cél, hogy ne hordjon pelenkát, hanem amikor csak lehet, felajánlom neki a pisilés lehetőségét máshogy is. Az, hogy ő ezzel él, eredményezheti azt, hogy a magabiztosságom odáig fajul, hogy ne adjak rá pelust. Biztonsági funkciója van csak, de ma már, hogy sokszor elkaptam a pisit, és a mosdóba ment, felbátorodtam ám olyannyira, hogy egy játékra délután, és egy koraesti sétára nem adtam rá semmit, persze el is áztunk mindkétszer. De ezekből megismerem az ütemét, jobban ráfigyelek, értelemezem a hangjait, jelzéseit, testbeszédét. Ez most gyakorlóidő. Nekem persze 8) ...

Gjéti, tyuhaj, éljen a tudás, és a felkészültség! Mindennel végeztél, nincs más hátra, mint ünnepelni?Gratula...Oliról képet, mostmár nincs mentség!

Vera, Olika drága olyan kis szépséges azzal a magas homlokával!

Julcsi, hajrá alvás, fog ez menni Bogyesznek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Nem sikerült email ként sem elküldeni :evil: :twisted: :twisted:
Holnap este tudok jönni legközelebb.....(remélem)

Kép
zümis
 
 


De örülök, hogy érdekel Amy! Sokat járt Vendi az eszemben, mikor tanulmányoztam a témát, hogy a kis pirkó ágyékára jó hatással lehetne...Nagyon sok inglis nyelvű szakirodalom van, de hát én nem...te? Ezek a magyarok első körben:
http://www.babakozelben.hu/cikkek/babap ... elkul1.htm
http://www.babaabilin.hu/

Olyan sok elutasítást kaptam már ezügyben, tényleg tartottam a megkövezéstől, de ez egy olyan szuper társaság, olyan nyitott és toleráns, meg segítőkész, meg összetartó! Le a kalappal mindegyikőtök előtt! 8) :!: 8)

Új vonalzók? szupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?