Új privát üzeneted érkezett!

[quote="patricia83"]G írta:patricia83abus!
[quote]L írta:ivi aug. 16., Márk?


Hát számold ki a kettejük vonalzója alpján! :lol: :lol:
Aug.29! :wink:

Én is szeretlek :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azuram elment a DM-re. 8)
Januárban én is megyek vele. :D
Remélem nem ázik sz@rrá, bár vitt magával egy szexi kék esőkabátot. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="patricia83"]L írta:patricia83átom Nóri megtalálta a lasztit! :lol: :lol: :lol: :lol: Biztos azt kereste :lol:


Ki tudja.
Lehet, hogy az elveszett ifjúságát. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

De jo, delelott irtam, de ugy latszik nem kuldtem el az iromanyom. De furi... :shock:
NA, mindegy.

Csilla! Gondoltunk rad! Remelem minden jol sikerult es mar boldogan unnepelsz, hogy vegre vege a vizsgaidoszaknak. :D

Pat! Mira nem is fius. Vagany kiscsajszi inkabb. :D

[quote]K írta:i tudja.
Lehet, hogy az elveszett ifjúságát.


Gabuska! Hogy te miket beszelsz! :? Noresz...hat igen, komoly korban van...lassan 1 eves lesz. :lol:

Kép
atina12
 
 

 
 

[quote]A írta:zuram elment a DM-re.


Már épp ki akartalak javítani,hogy a DM-be!!!!,amikor leesett!!!! :oops: :lol: :oops: :lol:
Reméljük jól szórakozik az időjárás ellenére! :D
És fel a fejjel,Januárban sem lesz jobb idő! :wink:

Mondja már meg valaki,hogy milyen vonalzót csináljak a kicsajnak?! :!: :?:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


pat!
csinálj olyat,mint Dorkóé.egy csomóféle van meg idézet is bőven.
szuper a babkocsi,én is hasonlóakat nézegetek,csak nekem nincs ennyi pízem rá :lol: én pikolo 3 kerekűt néztem,az is hasonló és szintén könnyű.nekünk 2.nak kéne az autóba tarcsiba.csak folyton lemaradok a licitről,mert vagy a bnőm van itt vagy elfelejtem :oops:
ja,és én is direkt kihangsúlyoztam,h nem fiús,hanem iszonyatosan hasonlít Márkra.

gabi!
DM.azért irígykedsz mi?januárban is nyitott színpadon lesz :wink:
akkor Ákost is szereted?(vagy ez hülye kérdés volt? :oops: )

mostanában mindneki olyan "punnyadt",felületesek az írásaink(vagy csak én érzeem így?)valami jó kis körkérdés?pl.ki hányszor szexel a gyerekek mellett(na nem fizikailag mellettük :lol: )?na jó,ez csak poén volt :oops:

Kép
berni1
 
 


pat!
a hasonlóságban Mirára gondoltam :D

ja és a körkérdés tényleg csak poén volt,a fáradtságomnak tudható be,meg mostanában a tornán folyton erről csacsognak a csajok.na olyankor pörög az élet ott is :lol: :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Berni!
Én is összekunyiztam a pénzt a kocsira....Mirus szülinapjára! :oops: Én is néztem a Pikolo s200-at,de még drágább volt,meg a Pikolo jogger is!
És ha már körkérdés kezdd te!!! :wink:

Márk épp ezt mondta:
-Anya, a szobában azt éreztem kakálni kell! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Helló!

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, januárban a Sportarénában lesz, bibíííííí!

Pat,
na ez egy f@sza vonalzó!!!

Berni,
a kérdésedre akkor nem is lehet válaszolni? :lol:

---------------------------------------------------------
Livinek gyors a reakcióideje. :lol:
Ma este:
- Te, Anya! Van még anyatejed? (Május 22. óta nem szopizik N.)
- Már nincs.
2 perc döbbent csend...
- És a boltban sincs? :lol:


Tegnap Anyuék cicáját el kellett altatni. Livivel pár napja voltunk ott, még találkozott vele, csak már nem engedtem, hogy hozzá nyúljon, pedig ő egy olyan cica volt, akit lehetett gyömöszölni, amit Livi ki is használt mindig. Ma meséltem el neki, hogy mi történt Cirmivel, hogy mérget evett (valószínűleg), amitől olyan beteg lett, hogy már nem tudott meggyógyulni. Na ennyivel nem hagyta magát lerázni, olyanokat és addig kérdezgetett, hogy már majdnem a kisvérkör/nagyvérkörnél, kálium-nátrium pumpánál tartottunk, de szerencsémre csengettek. (Rendeltem magamnak kaját, hogy abba fojtsam a bánatom magányomban, ha a gyerekek lefeküdtek.) :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus jó étvágyat a kajcsihoz!!!!
Mi fincsit eszel???

Pat nagyon cép a torta,amit sütöttél,a vonalzó csúcs!
Jót szorakozzatok holnap! :wink:

Berni körkérdés:KÖZÖD???????? :wink: 8) :lol:
Nagyon jó a többi kép is,amit feltettél a kiscsávó aranyos!
Nálatok az szokás,hogy az egy éves belemászik a tortájába?
Mert nálunk neeem!?
:D

Csilla mentek ma a drukkok!!!! :wink:

Voltam dokinál!Babszemmel minden rendben 1cm,(pár nappal fiatalabb a koránál,de nekem 28-32napos ciklusaim voltak)!
Nos ezt is megjártam! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,
látod, már most fiatalítja magát, tehát csajszi!!! :lol:

Na, ez a tortás kérdés is egy olyan, amin jót lehet vitatkozni, hogy belemásszon vagy kulturáltan fogyassza-e el. Olyan jókat marakodnak rajta néhol. :shock:
Én nem szeretem, ha a kajába belenyúl, szétkeni stb., de megfogadtam, hogy a szülcsinapcsis tortájával azt csinál, amit akar. Vagyis egy szeletet elérakok prédának, és ha kiélvezkedte magát én meg feltakarítottam, akkor a torta nagyobb részét civilizált módon betáplálkozzuk. :lol:
Livinél nem volt gond, rohadtul nem érdekelte a tortája. :lol: :lol: :lol: Nade a 2. és 3. szülinapján!!! 8)

Az előző és a mostani hsz-em közti időt végig röhögtem. A zártban van idézetes topik, mindenféle szép, bölcs, mondanivalóban gazdag szövegeket osztunk meg egymással. Erre az egyik lány beidézi: nekem nem kell az a vacak királylány (Süsü) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Szintus, semmi különös, hamburger sült krumplival. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szintus!
[quote]B írta:erni körkérdés:KÖZÖD????????

Blikk-mindenhez van közünk! :lol: :lol: (bár lehet ez nálatok nem poén,ha nics Blikk :oops: )
Neked meg új a vonalzódon a figura?

Gabi!
Lehet válaszolni! :lol:
Livi nagyon értelmes kislány,miből is gondoltad,hogy egy méreggel lerázod? :roll: :wink:

Ja,Márk kiment a wc-re kakálni,de nem jött össze. Vissza jött a konyhába,feszengett,őrjöngött,már 6-szor kérdeztem meg,hogy mi a kínja,menjünk-e kakálni,mire kinyögte,hogy ja,és el is indultunk,már az előszobában kipottyant egy adag cucc! :x :evil: De a lényeg a helyére ment! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


visszajött egybe!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ki? :shock:

Pat, a méreg az igaz. Vagyis hogy az állatorvos azt gyanítja, bár 2 hétig csak vakargatta a fejét. Mondjuk sztem a méreg nem 2 hét alatt viszi el...

Tényleg, hallottátok, hogy talán Szegeden (?), néhány óvodás gyerek beteg lett valami toxinnal szennyezett gabonaféle miatt, ami hormonzavart okoz, és az 5-6 éves kislányok menstruálni kezdtek? Az eszem megáll!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Visszajött egybe! :lol: :lol: Tudod Gabus, az igekötős igéket egybe írjuk! :lol:
Én korábban nem hallottam ezt a gabonás dolgot,csak itt olvastam az oldalsó hírekben!Naggggyon durva!!!!

Szegény cicus!!!! A nagymamáméknál el kellett altatni a másik kutyust is ( szinte pont 1 éve kellett a másikat),mert rákos volt!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Megjött Z, hozott fényképeket is. Érdekel valakit? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megvártad ébren,mi???
Csak hogy nagyobb számot mondhass Berni körkérdésére!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobd azokat a képeket!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Arra nem gondoltál mi,hogy valaki még ébren van,és éjnek évadján kell képet kicsinítened meg töltögetned?! :lol:
Mondjuk ráér reggelig,mert nagyon elkezdett fájni a fogam,lehet el kellene tenni magam mára! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mirának nagyon boldog első szülinapot kívánok!

Kép

Kép
szly27
 
 


Hamar kidobott minket az ágy, mert tegnap elhoztunk két kiscicát és ahogy kinyílt Roli csipája, máris a cicákat kellett nézni, hogy mit csinálnak! Visszaalvásról szó sem lehetett, így fél hét előtt keltünk.

Látom működött az éjszakai műszak!

Berni! A körkérdésedre talán egy zárt topicban válaszolnék, de így, hogy akárki olvashat, passzolom a dolgot! Még a végén Mariska néni a piacon is tudná.

Szintus! Örülök, hogy minden rendben van a legifjabbal! Volt szívhang?

Gabuska! Jöhet a kép!

Ma GYuri Pestre ment kihallgatásra a bálázó üggyel kapcsolatban! Hoz nekünk sajtburgert a Mekiből! Nyami!

TEgnap késő estig az autót szerelte, mert nem működött a féklámpa! Végül sikerült megjavítania. a 15 éves Ibizánknak kutya baja, az 5 éves Picassonak meg mindig van valami nyűgje! :twisted: Na jó, a legnagyobb baját mi okoztuk.

Ma párszor kiviszem majd a macskákat, bemutatom a kutyáknak! Hát nem tudom mi lesz, de bent nem maradhatnak. Tettünk be nekik földet, szét is kaparták, de hogy nem bele piszkoltak az tuti!

Kép
szly27
 
 


Mirának Nagyon Sok Boldog 1. Születésnapot kívánunk!!!

olvastam az éjszakásokat, volt szurka-piszka rendesen.

Gyerekszájak most is hozták a formájukat, vajon mi is ilyenek voltunk?

Szegény cicus és kutyus :cry: :cry: :cry: :cry:

Szintus!
Na végre elmentél!
Gratula babszemhez! Hány hetes vagy akkor?

Berni!
Körkérdés: nagyon ritkán, de talán az én hibám. A jó öreg kifogás, nincs kedvem.
Egyébként tényleg punnyadás van, de velünk sem történik semmi különös.
A gabonapelyhes sztorin én is nagyon meglepődtem. Akkor mit is lehet enni? Már szinte mindentől megbetegedhetünk.

Csilla végeztél?

Kép
havacska
 
 


Hihihi sikerült a szerkesztésem bár 3x léptem vissza mire minden a helyére került.

Kép
havacska
 
 


jaj, bénulok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kindertojas 2009.06.24 09:50-kor.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


[i]MIrának kivánunk nagyon boldog szülinapot![i]

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


A cica és Roli!

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


swziasztok!
most csak gyorsan,mert megyek aludni :lol: :lol: 8)

MIrának nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!


szly!
aranyos Roli a cicával.és jó,h a képen 11.23van a hsz tetején meg 11.10.na így kell visszapörgetni az időt :lol:

szintus!
te felmentést kapsz a kérdés alól,elhisszük,h mindnent bebeadtatok,ott a bizonyíték. :lol:

amúgy csak poénkodtam,én sem kötöm az orrotokra. :lol: bár,lehet,ha mariska néni is megtudná,szólna a jóképű,kigyúrt fiának,h néha látogasson meg napközben plusszba :lol: :lol: álom-álom,bilibe lóg a kezem :D ááá,tiszta hülye vagyok,vmi szófosásom van :)

pat!
[quote]V írta:isszajött egybe!
azt hittem beh@nytál a kakitól :lol: :lol: :lol: :lol:

mariann!
nem vagy 1edül a nincs kedvemmel és a fáradtsággal,arányos esetben a pasi is hasonlóan k.o. estére :lol: persze tisztelet a kívételnek!!!pat,szly,réka(csakhogy mariska néni nehogy megszólja)........ :wink: 8)

Kép
berni1
 
 


Miranak Boldog Szulinapot!

Sly! Cicust en is akarok! Meg kutyust is. De a ferjem nem valami lelkes. :(

Szintus! De jo! Akkor te mikorra is vagy kiirva?

Na, akkor en inkabb punnyadok tovabb. :D Oreg rokak mar csak ilyenek. :D

Kép
atina12
 
 


nagyon köszönjük a Dorkó-dícséreteket.a haját a bnőm állította be a jeles napra,bár most,h még nem vágtuk le,alapból így áll. :D a tortát meg nem akartuk széttrutymákolni,rábíztuk,de azért korrekt volt,mert csak a felét maszatolta szét,így jutott mindenkinek,aki kért. :lol: amúgy én is utálom a kajaszétkenést,kanállal is csak az én kezemmel ehet(gonosz anya.)

képzeljétek 7végén voltunk piacon,Míg én sorba álltam a férjem tologatta Dorkót a bicajon a sorok között és mindenki a gyereken röhögött,mert csak ezt lehetett hallani:"aja,aja,aja!"persze kiabálva.és persze fedett a piac,úgyh zengett ám rendesen.mostanában jött rá,h én vok az az aja(a "ny"betü még nem megy),akit annyit emlegettünk neki és ezen felbuzdúlva folyton ezt hajtogatja :lol: meg kiabálja csupa jókedvből.én meg megzabálom.
a "p"betüt sem tudja mondani,ezért mondja:addda.ez az apa,csak jól megnyomja a közepét.meg a hoppá is hoddá.jó fej.

ma pedíg szó szerint életében előstzör segített.vásárlásból hazaérve felnyitottam a csomitartót,ő odament és kivett 1les üdítőt és hozta velem befelé.közben nagyokat nyögött meg szuszogott és annyira koncentrált,h vagy 4x elbotlott,lecsüccsent.majd az ajtónk előtt egy nagy nyögés kiséretében a kezembe adta.hát öregszik,nincs mese :lol: 8)

Kép
berni1
 
 


Berni aja-Fruzsi is így szólit engem!
Viszont apaát már 7hós korátol kimondja!Körkérdés:most sincs hijány belőle.........:)))
És van még a tata,mama,pan--ccsssiii(ekkor zabálnivaló),kisciiiccaaa,vau-vau(kutyus)ciiiiiii(cica),haamm(ham a tápszer,a cumi :lol: ,meg a többi kaja is),lámpa meglepően sokat motyog,állandóan jön-megy-ha nem sikerül valami,akkor sír...

Pat blikk az nincs nálunk,de kábeltv az igen gy ismerem a reklámot :wink:

Atina hááát valamikor február elejére,de bizti egy kicsit elöbb megcsinálják a csaszit(amitől NAGYON-NAGYON félek..... :( )

Látom,mindenkinek új vonalzók készülnek!Jóóóók!

Szly a cica és a Roli nagyon édik!Sajnálom a múltkori esetet,ami történt a kiskomával(tó....)
Igen volt már szivhang és hidjétek el,hogy annyira fura volt nekem,hisz nemrégiben még a Fruzsival jártam a dokihoz,most meg egy uj kis élet van a pocakomban
:)

Kép
Kép
szintus
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánok Mirának!

Kép
Kép
szintus
 
 


Boldog szülinapot Mirának!!!

[quote="patricia83"]M írta:patricia83egvártad ébren,mi???
Csak hogy nagyobb számot mondhass Berni körkérdésére!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neeeeeeeem, babaneteztem, ha nem vetted volna észre. :twisted:

Amúgy sem számot akartam mondani, hanem hogy ha a gyerekeknek könnyen elalvós időszakuk van, akkor királyság van, mert nem áll fenn a veszélye, hogy velük együtt én is elalszom. Szóval változó.

Képeket még nem kicsinyítettem, de lehet, hogy meg is várom, míg befutnak az ismerősöktől is, hátha lesznek jobbak közte.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livi is az Apát mondta először, az anyát jóval később. Mondjuk nem lepődtem meg rajta, mert nagyon apás volt már babának is. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mira, sok boldog szülinapot kívánunk!

Csak kapkodom a fejem, annyit írtatok és olyan jókat nevettem! Aztán magamon is, mert amikor írni akartam ide, akkor kézbe vettem a tollat :lol:

Annyira zsúfoltak a napjaim, hogy alig van időm leülni a gép elé :( Úgy érzem, lemaradtam valamiről, amiért az este nem kapcsolódtam be a beszélgetésbe. De majdnem éjfélkor feküdtem le és már hajnali ötkor kelnem kellett. Persze visszafeküdtem még egy kicsit, de mindenkinek akkor jutott eszébe telefonálni, amikor elaludtam volna :twisted:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csak így, részletekben tudok most írni...

Pat, jók lettek a vonalzóid, én az eredményt hamarabb láttam, csak később olvastam, hogy milyen vajúdás előzte meg :)

Szintia, te is csinálj már vonalzót a picinek! Most, hogy már a doki is látta, ideje...:) Annyi sok mindent mond Fruzsi :o Ügyes!

És a többiek is, én még csak egy szót tudok Csanádnál azonosítani : hammma :D Persze mondikál ő sok mindent, csak nem tudom mi mit jelent :) Ha tejet kér, akkor ütögeti a szekrény oldalát, ahol van az üvege. Szoktam kérdezni, kérsz-e vizet, ha kér, akkor fekszik le egyből. Tudja, hogy nem kapja oda állva a cumisüveget. Evés közben-után pohárból is szépen iszik, de lusta-anya legtöbbször üvegből itatja. Kézből eszik minden olyat, ami elég kemény hozzá, van, hogy csak azt kap, mert a kanalasat nem akarja elfogadni, akkor sem, ha ő is foghatja a kanalat :twisted: Bár inkább megválogatja, hogy miből adom, pl. a joghurtot szívesen befalja, a gyümölcsöt is, de ha az a tál van a kezemben, amiből főzött ételt adok, akkor egyből fordítja el fejét. Ha nem értenék a szép "szóból" és erőltetem, akkor ki is üti a kezemből a kanalat :twisted:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Berni, édes lehetett Dorkó, ahogy segített cipekedni :) Csanád is nagyban műveli a nyögést, tőlem tanulta :lol: Mostanában, hogy fáj a térdem, elég nehéz a leülés-felállás.
Jut eszembe, Pat, nem mentél el még fogorvoshoz?! :twisted: Hétvégén arról volt szó, hogy hétfőn, aztán még most is fáj a fogad :?: Mariann, neked hogy viselkedik a torkod? Volt még beteg valaki? Ugye most minden gyerek egészséges?

Pat, nekem úgy lenne jobb, hogy vissza is mennék dolgozni és Csanádot sem vinném bölcsibe :) Mindenképp csak 4 órát dolgoznék, a kérdés csak az, hogy milyen napszakban kell. Azt mondták, hogy amikor már be van szokva, akkor lehet vinni tízkor is és három körül már elhozná valamelyik bátyus. A nagyfiúk jól vannak, nem sok idejük jut rám, hogy beszélgessünk. Hétvégén egy hosszabb biciklitúrára voltak(ott jó idő volt).

KépKép
Kép
el..né
 
 


Berni, a punnyadásból sikerült kicsit felrázni az embereket a körkérdéssel :lol: Nekem könnyű válaszolnom, mosom kezeimet :lol: most, hogy Elemér nincs itthon. Kicsit azért sajnálhattok, mert egyedül nagyon szaporátlan :lol: Pedig épp kezdett helyreállni az étvágyam a szoptatás befejeztével.

Csilla, én kicsit későn olvastam a felhívást a drukkolásra, de biztosan sikerült a vizsgád, mert ügyes vagy!

Szly, nem hiányoztál olyan nagyon arról az értekezletről, mert hanem hívtak volna! Jobb helyen voltál a gyerekekkel és a babaneten :wink: Látom apát reklámozod :) Szépek a gyerekekkel együtt! :P Csanádot egyszerűen beírták, csak nem volt választási lehetőség, egyetlen bölcsiben van hely. Mázli, hogy az van hozzánk a legközelebb, viszont nincs udvaruk :(

Pat, nem tudom, Jázmin fiús-e, de az biztos, hogy így tetszik, ahogy van! Nagyon-nagyon cuki az utóbbi képen(is)

Gabuska, Nóri kefjezetten festői látványt nyújt a szétszórt játékok közt :lol: Péntek délután-hétvégén séta valahol?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Még írnék, de túl egyhangú lesz olvasni :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
joli!
vagy aki segíteni tud:mit kell magammal vinni a bölcsibe a beíratáshoz?csak,h ne kelljen 2x mennem :oops:

Kép
berni1
 
 


Hali!

Mira, sok boldogságot 1. szülinapod alkalmából!

Szóval, Joli, Te voltál az :shock: . Hát ez hiányzott a ketteshez :? .

Most szívem szerint olyanokat írnék a tanárbácsinak, amiért kitiltanának a babanetről :? :x :evil: :twisted: .

Pat, nagyon jól nézett ki a tortád! Finom is volt?

Bogi mostanában annyit eszik, mint egy ló :shock: . Eddig az esti tápi kb. 100 ml volt, tegnap pl. 300 ml-t evett meg. És még így is kel éjszaka enni :shock: :shock: .

Na, jó most el is húzok nyalogatni a sebeimet, hogy fulladna meg, amelyik ilyen nehéz feladatsort ad. Össz. 3 db kettes lett, a többi egyes :shock:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla,
és akkor most? Pótvizsga vagy valami lesz?
De bosszantó az ilyesmi. :(

Berni,
mi nem voltunk bölcsisek, de véletlenül tudom, hogy szül. akvi., gyerek lakcímkártyája, munkáltatói igazolás. Legalábbis itt ezt kérik, hallottam más verziót is. Hívd fel őket telefonon, mielőtt indulsz, az a biztos.

Ja, figyu, már ezer éve akarom kérdezni, hogy nem ismered a Gyér Andit? Korunkbeli, Dunakeszire valósi, igaz 2 éve már nem ott lakik.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Majd ősszel újra :? :? . Pedig úgy indultam el, hogy jól felkészültem és sikerülni fog. Ahogy én azt elképzeltem!
Na megyek is, délután találtam egy 3 puttonyos Tokajit a spejzben, most jól nekiesek 8) .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Elkőször is előbb elszállt az irományom,ezért! :evil: :evil:

De a lényeg,mindenkinek nagyon szépen köszönöm Mircsike nevében a köszöntést,arik vagytok! :D
Én pedig Deako-Orsi Levijének is
Nagyon boldog 1. szülinapot kívánok!
Bár olyan régen volt,hogy talán már nem is emlékszik ránk...

Berni!
Az oviba szem. ig.,lakcímkártya, és szül.anyak.kiv kell,talán ezek elengendőek a bölcsibe is! Nem is tudtam,hogy be akarod íratni Doriánt! Mész vissza dolgozni?
Mariska néninek üzenem,hogy vannak jobb periódusaink meg gyengébbek,attól függ hogy alszanak el a gyerekek!Bár arányaiban még nem tartunk ott,mint mikor kettesben voltunk,de akkor ezek szerinte ezt foghatom a szptatásra! :lol: Ha meg olyan jóképű a fia,engedd be! :lol: :lol: :wink:

Sly!
Nagyon édi Roli a cicákkal! hihetetlen,hogy minden gyerkőc így szereti az állatokat. Nekem ma telefonált a nagyim,és mondta,hogy mindkét szépséges kiscicájuk eltűnt,valószínű elvitte a róka! :(
Ja,és nagyon jók a vonalzók!!! Milyen "márka"? :lol:

Joli!
Épp írni akartam,hogy hiányzol az éjszakai műszakból!A fogam sajna még fáj,de most nem annyira,hogy el merjek emnni! :oops: :oops: Úgy majd hétvégén fog,amikor nincs doki! :x akkor meg majd szidhatom magam!

Mondtam már,hogy elhagytuk Mircsi fülbevalóját? Még pénteken,de ma meglett a bedugó része,ezért valószínű/remélhetőleg meglesz a másik fele is!

Csilla!
Sajnálom a vizsgát,pedig nagyon drukkoltunk!!! De majd a következő jobb lesz!!! A torta szebb volt,mint inkább finom!Bár aki evett belőle,az dícséte,meg nem is hagyott,de szerintem kevés volt benne a krém!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Én meg Sly,tőled akartam kérdezni ezer éve,hogy nem ismered Balajti Szilvit??? Ő is karcagi,bár már Egerben lakik!Van egy lánytesója is!
Milyen volt a kihallgatás? Bíztatnak valamivel?
Jajj,miru sír..

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csajok,na nem gondoljátok,hogy ma egyedül viszem az éjszakai műszakot!!! :evil:
Réka!
Nem nagyon írtál ma!Lefoglal a törpéd?
Berni!
Édi lehetett amikor segített neked Dorkó!Elképzelem,ahogy a kis Döbrögi pocakjával rámol befelé!Halálos! :lol: :lol: :lol:

Csilla!
Jó búfelejtést! :wink:
Nagy unalmamban hozhatnék nektek képeket...ha tudnám hol a gépe! készült sok az új verdában is! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Voltunk tegnap egy éves és három éves státuszon! Roli 14 kg és 93 cm, Jázmin 9500 g és 74 cm! Jázmin megkapta a Meningitecet is 1921 ft volt!

Persze mindkettő ordított, de már fel voltam rá készülve!

Ja és Roli fütyije rendben van, nincs szűkület, csak kis letapadás, valszeg oldódni fog magától, addig fürdés közben tornáztatjuk!

Joli! Megint kereszteltél! :lol: :lol: :lol: De már megszoktuk, igaz Patri! :lol:

Patri! Így névről nem rémlik. Ismerek Balajtit is meg Szilvit is és hirtelen ismerősnek tűnt, de most, hogy így belegondolok, szerintem nem ismerem.
Ha a vonalzóra rákattintasz, meg lesz a "márka" !
:lol:

Berni! Dorkót el tudom képzelni, ahogy cipekedett. Olyan édesek! Roli is szokott cipekedni, azon is olyan jókat vidulok!

Csilla! Sajnálom a vizsgát! Most őszig kipihened magad, aztán biztos fog sikerülni!

Joli! Nincs udvar! Az elég gáz! De gondolom a nevelőknek is. De az jó, hogy nincs messze!

Szintus! Tényleg nagyon ügyes Fruzsi! Sokmindent mond!
Jázmin most kezdte el, mondja, hogy baba, meg vauvau. De egy hete volt itt a védőnő felvenni az egy éves státuszt és még azt írta be, hogy nem mond szótagokat. Erre tegnap voltunk a dokinál és ott is kérdezték, hát most már azt kellett beírni, hogy mond szótagokat! :lol:

Egyre többet járkál is. Már az 5-6 lépés az alap. de inkább még mászik!

Kép
szly27
 
 


Nosztalgiázok :D

Akkor most hogy is lesz ez?
Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


És akkor, akit érdekel (akit nem, attól ezer bocs) :oops: :

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Az utolsó előtti manusz tiszta Terry Black, nem? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csilla!
Nagyon sajnálom a vizsgád, de biztos, hogy te mindent beleadtál és a feladatok voltak a hibásak meg aki ezt kitalálta :twisted: :twisted: :twisted: Bár sovány vigasz, de legalább nyugtasson az, hogy sokaknak nem sikerült és tényleg a feladatok voltak gázosak nem ti voltatok felkészületlenek.

Joli!
A torkom sokkal jobban van kipróbáltam a sós vizes gargarizálást 1x és bejött. Már csak reggelre szokott fájni, de szerintem a szoba páratartalma miatt. Most meg köhécselek :cry:
Lehet hülyének néztek, de én nem engedélyeznék olyan bölcsit/ovit ahol nincs egy picike udvar sem. Szerintem nagyon fontos, hogy levegőzzenek a kicsik és ne kelljen egy idegen játszótérre elvinni őket.
Sajna mifelénk elég koszosak a játszóterek, cigicsikk, szemét, kaki.

Beszélő totyogóknak gratula! :lol: :lol: :lol:
Ámin leginkább a saját nyelvén beszél, de azt eleget :P

Berni!
Kedden Ámin is segített cipekedni a vásárlásnál. Ő hozta a kenyeret, amikor gyalog elfáradt ölbe hoztuk, de a kenyeret nem engedte. Tényleg olyan édesek!!!

Gabus!
Én is szoktam időnként nosztalgiázni a képekkel.
Terry mit keres a DM-be????? (csak vicc volt) tényleg hasonlít.
Hallottam a tévében, hogy esett az eső közben?

Csilla!
Nem tudod, hogy hová tűnt a spájzból a Tokaji bor?????

Kép
havacska
 
 


Mariann,
oviudvarban tök igazad van. Nekem rémlik is valahonnan egyébként, hogy van erre jogszabály is.

A vége felé esett az eső, Z fel volt vértezve megázás ellen :lol: , de azért a farmerdzsekijét szárítani kellett reggelig. Tesóm is ment a barátnőjével, na ők már tönkre áztak, de azt mondták megérte. 8)
Zoli meg eleve akkora DM fanatikus, hogy azt sem vette volna észre, ha kitör közben a III. vh. :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gabuska! Jók a képek! Olyan jó nosztalgiázni!

Jövő héten kedden szerződünk és lezárul a hitelátírásunk! Hurrá!

Most nagy 3 napos rendezvény kezdődik Karcagon! Birkafőző verseny. LEsz sok program, sztárvendég, kirakodók, stb. Délután fel is nézünk.

Vasárnap meg tesóm diplomaosztója. Nem fogunk unatkozni. Aztán már csak egy hét és megyünk nyaralni! Atya ég! Mindjárt vége a nyárnak és még szinte el sem kezdődött!

Ma jönnek unokatesóim lányai pesztrálkodni! Jó napunk lesz!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?