Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,
közben írtál :D Örülök,hogy Nóci jól van.
Hogy te milyen energikus vagy,jössz,méssz :D De nagyon jó,mert azt jelenti,hogy jól vagy :D
Drukkolok,hogy ne essen akkor az eső :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget drága,
a laptetőt átadom tiszta szívből neked.Sok drukk 24-re(kezdetnek) :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bridget
az igaz, hogy nem megnyugtató. Én egyre idegesebb vagyok, minél közelebb érünk a 29hez :roll:
A kisbaba pedig biztos tündéri lehet :D

Zsu
azért vigyázz a fürdőzéssel, nehogy összeszedj valamit! Nekem ez a parám :oops:

Enis
végre, te is jöttél!
Ma nagyon lusta voltam, nem volt takarítás, tegnap mostam, meg mikor szabadnapom volt, akkor elintéztem a takarítást :oops:

BMW tali jó volt, csak utána a felvonulás gyök2-ben ment, és a kocsika ezt nem szerette. Felforrt a hűtővíz, aztán irány haza, a falu határában meg leállt alattunk :shock: De azért sikerült hazaérni vele. Most a párom bütyköli, talán megússzuk egy kisebb javítással :roll:
Vendég
 

 
 

Gyors bekukk....csajok itt internettilalom van :oops: Tudjatok hetvegen a boss itthon van 8) :lol: Megprobalok azert kesobb jonni de most is csak epp bekukk 8) meg olvasni se tudtam :oops: Holnap mindenkedpp de azert meg ma megprobalok irni :wink:
Pusszantyu mindenkinek :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Egy gyors bejelentkezés ismételten. Majd holnap már leszek normálisan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócikáról:
"Jó reggelt! Reggeli vérnyomim 120/80, Regi szívhangja 130 és volt 2 fájásom, ami ugye korai! Mindenkit puszantok, sietek haza!"
"Lehet holnap ucuzok haza:-)"

Rólunk: aludtunk ma fél 11-ig, aztán ebéd barátokkal étteremben, majd mentünk megsasolni a babakocsinkat. Most fent vannak baráték, a fiúk F1-et néznek, én meg azt nézem, hogy a babakocsink hol mennyibe kerül??
Pusszantás mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Koszi Noci hireket 8) Remeljuk megivott sok-sok teat :)
Az ejszaki furdozesert ngyon irigy :twisted: itt nincs strand :(

Enis
Kuldom majd :wink: Ha beindul a gepezet az jooo 8) :lol: Inkabb,mint alljon :? Ertem mirol beszelsz ...en sem szeretek csak azert beugrani,hogy a napi tevekenysegem elmondjam :oops: Max ha orvosi jelentes van vgy nemtok jonni :oops: :roll: En szerintem jo muri autot mosni :D Lehet azer mert en nem szoktam :roll: :lol:Koszi a laptetut...nem tom kezdjunk-e meg ha lehet-e eloszor is lekell meg szednem ezt a gyogyszert es csak azutan jon meg :? Jo lenne apacskaval egyutt menni :roll: meg majd lehet beszelek vele es ha benne van,hogy kint kezdjunk akkor nem maradok :roll:

Kitty
Milyen volt a BMW 8) Hat elhiszem,hogy egyre idegesebb leszel :roll: en is igy izgultam mikor volt a punkcio :) sot neha 1-1fontos vv elott is eleg ideges vgyok :oops: Na most olvasom,hogy gyok 2-ben haladtatok :oops: hat igen az nem tesz jot a kocsinak :? vegulis megusztatok :idea:

Pendi :idea:

Melaszka :idea:

Kata :idea:

Szoszke :idea:

Csucsu :idea:

Kinek hogy telt a hetvege :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sajna Nócika úgy néz ki, mégis marad a kórházban. Valószínű, toxémia. Vizeletben, vérben baci van, meg mennie kell szemészetre is a cukra miatt. Szegény eléggé ki van borulva.

Mindjárt vissza olvasok!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melaszka!
Hát sajna nem a legjobb kezekben van Nócika. Nem nagyon akarnak mondani neki semmit.

Bridg!
Hát Nóci rákérdezett, de először csak a fejét rázta a doki és ott hagyta. Majd csak később ment vissza hozzá megmondani neki a toxémiát.

Kitty!
Milyen volt a találkozó????
Ó, látom, volt kicsike gondocska.
Én vigyázok a vízzel. A dokimmal is megbeszéltük már, hogy mi a teendő, ha fürödhetnékem van.

Enis!
Köszike, igen, nagyon jól vagyunk szerencsére. Most ki is használom, hogy még tudok menni. Majd a 8. hónaptól szerintem kétszer is meggondolom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Unoka megkérdezi:
- Mondd nagymama, mi az a szerető?
Nagymama felsikít, elhajítja a kötést, felpattan, átgázol a macskán, felrohan a padlásra, feltépi a gardróbajtót, kizuhan egy csontváz:
- A francba, tudtam, hogy valamit elfelejtettem...

Két barátnő beszélget. Az egyik nagyon letargikus hangulatban van.
Kérdi a másik:
- Mi történt? Miért vagy ilyen letört?
- Áh, ne is kérdezd! Nemrég kint jártam Afrikában. Egy hatalmas gorilla elkapott és háromszor a magáévá tett.
- És?
- Nem ír, nem telefonál...

Férfi:
- Hmmm, Édesem, mi lenne, ha ma este pozitúrát váltanánk?
- Jó. Akkor te állj a mosogató mellé, én meg majd a kanapéra ülök és fingok.

Bemegy a süketnéma a patikába, óvszert szeretne venni. Hevesen mutogat a patikusnak, hogy mit szeretne, de az nem érti. Ekkor a süketnéma előveszi a farkát, mutogat rá és kitesz 500 Ft-ot a pultra.
A patikus is előveszi, majd elteszi a pénzt. A süketnéma fel van háborodva és még hevesebben hadonászik, mire a patikus megszólal:
- Ha nem tudsz veszíteni, akkor nem kell fogadni!

Egy félénkebb férfi elmegy egy bárba, és ott kiszúr egy gyönyörű nőt. (Őzbőr kabát, finom, intelligens arc, súlyos, kerek mellek, vékony derék, káprázatos lábak, vállig érő mézszőke haj, igéző zöld szemek.)
Miután hosszan gyűjtögeti a bátorságot, végül odasomfordál, és habozva megkérdezi:
- Hmmm, nem bánná, ha beszélgetnénk egy kicsit??
Mire a nő, teljes hangerővel:
- HOGY KÉPZELI, HOGY LEFEKÜDNÉK MAGÁVAL! TAKARODJON!!!
Természetesen mindenki rájuk bámul, a fickó szörnyű zavarban visszasündörög a bárpulthoz. Eltelik néhány perc, amikor a nő föláll, és odamegy hozzá. Rámosolyog, és így szól:
- Sajnálom, ami az előbb történt. Bocsásson meg, kérem! Én egy pszichológus vagyok, és azt tanulmányozom, hogy az emberek hogyan viselkednek zavarbaejtő helyzetekben.
Mire a férfi felordít torkaszakadtából:
- ÖTSZÁZ DOLLÁRT EGY SZOPÁSÉRT, TE RIBANC?!

- Apa! Apa! Megeröszakoltak a buzik!
- Uristen fiam! És mért nem futottál el?
- Ebben a tűsarkúban?

BKV buszon:
- Jegyeket, bérleteket kérek!
Pistike megszólal:
- Anyád tudja, hogy kéregetsz?

Két idősebb férfi beszélget egy Balaton-parti padon, a naplementét bámulva.
-Te még hányszor tudsz?
-Kétszer!
-Tényleg? S melyik a jobb?
-A nyári!

Egy férfi a Balatonon beül egy bárba és megismerkedik egy nagyon csinos fiatal nővel. Fél tucat
ital elfogyasztása után meghívja őt a hotelszobájába. A nő örömmel belemegy. Miközben a szobában dumálnak és lekerülnek a ruhadarabok, a férfi megkérdezi:
- Mondd csak, tulajdonképpen hány éves vagy?
- Tizenhárom - jön a vonakodó válasz.
- Tizenhárom!!! Te jó Isten!!! Azonnal vedd vissza a ruhádat és tűnj el innen! - kiált rá halálra rémülten.
A lány engedelmeskedik, majd csendesen elsétál az ajtóig, és visszafordulva halvány mosollyal megkérdi:
- Babonás vagy, ugye?

A 3 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...

Hogy intézed el hogy a nő még 15 percet sikitson aktus után?
Töröld a farkad a függönybe!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Hat ha jol tom naluk van macsek amivel neki most ngyon kellett volna vigyazzon :roll: konkretan most ez mit jelent...milyen hatranyai vannak amugy?Sok energie Nocinak :?

Melaszka
Gyere es okositsal ki lecci bennunket ezugyben :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Az a toxoplazmózis, ha jól gondolom, amire te gondolsz. Nócinak terhességi toxémiája van:
"A toxémia csak az emberi fajra jellemző. Tünetei a terhességben előforduló magas vérnyomás, melyhez fehérjevizelés, ödéma és egyéb elváltozások kapcsolódhatnak. A szülés után az anyai tünetek jellemzően megszűnnek.
Az oka még nem ismert, de a kialakulásában szerepet játszanak az immunológiai okok, pl. ugyanannak a nőnek nem minden terhességében alakul ki toxémia, vagy a nő második férjétől viselt várandóssága alatt nem alakul ki. Elképzelhető, hogy a bizonyos gének is örökítik a hajlandóságot, van, hogy a kismama anyjánál is felismerték a toxémiát.

Terhességi toxémiaKiket veszélyeztet a toxémia?

- akik már tudnak a magas vérnyomásukról, terhesség előtt is már kezelés alatt álltak,
- vesebetegségük van, vagy előzményükben ez szerepel,
- a kismamának családjában már előfordult toxémia,
- akiknek ikerterhességük van,
- cukorbetegek,


A toxémia szülészeti besorolásai:

Késői toxémia
– a terhesség 20 hete után jelentkezik a magas vérnyomás, fehérjevizelés tapasztalható, az ödéma nem feltétlen jellemzője a betegségnek, de a hirtelen kialakuló, gyorsan elterjedő ödéma kiegészíti a kórképet. Központi idegrendszeri zavarokat okozhat, ezek a legsúlyosabb szövődmények közé tartoznak. A laboreredményekben is kimutathatók a betegség következményei.

Krónikus hipertónia
- a magas vérnyomás már a terhesség előtt is ismert volt, illetve a terhesség 20 hete előtt fedezték fel.

Átmeneti terhességi hipertónia
– a terhesség harmadik harmadában illetve a szülés alatt emelkedik meg a vérnyomás, esetleg a szülés utáni 1-2 napban alakul ki, de a szülés után 10 nappal rendeződik
Figyelmedbe...Figyelmedbe ajánljuk még:
Nyíl Hosszú várakozás (cikk)
Nyíl Terhességi cukorbetegség (cikk)
Nyíl Veszélyeztetett terhesség (cikk)
Nyíl Mit lehet tudni az elől fekvő méhlepény kockázatáról a terhesség folyamán? (tudásbázis)
Nyíl A toxoplazmának milyen veszélye van, ha terhesség alatt kapom el? (tudásbázis)
Nyíl Mint tudjuk a terhesség alatti macskatartás káros lehet a magzat számára. Mit tudtok erről a témáról? (tudásbázis)

Rárakódásos hipertónia
– a korábban meglévő magas vérnyomás a terhességgel kapcsolatos toxémiábal súlyosbodik.


A toxémia szűrővizsgálatai

Minden alkalommal a szülésznő, a terhesség korai idejétől fogva minden találkozáskor vérnyomást, testsúlyt mér és vizeletvizsgálatot végez. Trimeszterenként kiegészítő laborvizsgálatot végeznek. Ha a kismama az előző terhességében toxémiás volt vagy valamelyik tünete felhívja a figyelmét a toxémia lehetőségére, akkor fokozottan figyelnek a laboreredményekre, májfunkciós, vesefunkciós, vérképvizsgálatokat végeznek. Szemészeti, neurológiai, EKG és ultrahangos vizsgálatokat, rendelnek el. Ennek gyakoriságát, szoros megfigyelését a szülészorvos végzi.


A toxémia kezelése

Enyhe esetben – a szülészorvos megítélése szerint – ágynyugalom és szoros megfigyelés.

Ha a tünetek erősödnek: azonnali kórházi bent fekvést igényel. Ágynyugalom, vérnyomáscsökkentők és a kismama és magzatának szoros megfigyelése szükséges. Stresszmentes környezet.


Toxémiás diéta

A szülészorvos javaslatára érdemes felkeresni egy dietetikust, hogy a diétát segítsen felállítani. Mindenképpen sószegény, fehérjében, vitaminokban gazdag étrendet kell követni. Általában a folyadékbevitelt nem indokolt korlátozni.


Toxémia és szülés

A toxémia súlyosságától függően az orvos állapítja meg a szülés idejét és módját. Ha az anyai állapot úgy kívánja, illetve ezzel összefüggésben magzati veszély fennáll, a terhesség befejezését kezdeményezik."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Először is: Nóci, kitartás! Már nem sok van hátra! Jó kezekben vagy, semmi baj nem lesz! Várunk vissza! Sok puszi!

Zsu
köszi a híreket Nóciról! Sokat gondolunk Rájuk!
Babakocsit mikor veszitek meg?
Viccek haláliak :lol:

Bridget
most látom, már csak két nap a kontroll! Remélem, jó eredményeket kapsz! Sőt nem is remélem, tudom :wink:

BMW tali jó volt, nagyon sokan voltunk, csak a menet volt baromi lassú, ráadásul egy másik városba is átmentünk gyök2ben :?
Csak a vízpumpa ment tönkre, de mára már rendeltek is nekünk nagyker áron, és a párom meg ki tudja cserélni :wink:

Én a héten dolgozok, ma voltam szoliban is! Ami ráadásul az utcánkban van - nem is tudtam eddig :shock: Most meg főzök borsostokányt és tört krumplit.
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)
Bocs, csak most reagálok gyorsan, ma jöttünk meg anyuméktól 100 km-ről.Aztán a Manóm sem a legnyugisabb ma, biztos az idő miatt.

Kitty, mi is rosszul jártunk a kocsinkkal ma hazafele jövet, nem töltött a generátor.Ez egy Alfa Romeo 75-ös.

Szegény-szegény Nócika!!!!!Nagyon sokat gondolok rá!!!Kitartás!!

Igaza van Zsunak, ez nem toxoplazma, többen keverik.Semmi köze hozzá.Ha azt kapta volna el, az már végzetes lett volna :?
De ezzel is nagyon kell vigyázni.

Bridg, te mikor mész dokihoz?
Vendég
 


Nócika lelke eléggé ápolásra szorul... szegény már annyira szeretne haza menni, de nem lehet. Vérnyomása elég jó (130 volt most este).

Kitty!
Hát nagyon úgy néz ki, hogy 30-áig meg kell vennünk, mert júl. 1-től alkatrészenként 5%-os áremelés lesz, ami azt jelenti, hogy 20-50 ezerre lis drágább lehet egy babakocsi. Ez a fajta lesz:
Kép
Csak nem ebben a színben.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajszik!

Bocsi h megint nem jöttem, ahogy Hédi írta, nagyon sokszor elment a net egy nagyobb építkezés miatt, amikor én ide akartam jönni, akkor éppen soha nem volt :twisted: De már szerencsére rendben van. Hétvégén akartam írni, de elég nagy volt nálunk a pörgés, így megint csak nem jutottam géphez .. visszaolvasok mindjárt és megpróbálok reagálni.

Rólam: május 18.-án volt az uccsó mensim, azóta nem jött meg, de a tesztem még mindig negatív, tehát nem nagyon, ill. nagyon nem értem, h most mi lehet .. vagy késik vmi miatt (pedig mindig pontosak a ciklusaim), vagy ebben reménykedem kicsit, h nem a ciklus közepén, hanem később fogant a baba, és azért nincs mensi, ill. azért negatív a teszt.

Na, kezdem a maratoni visszaolvasásomat, majd írok :)

Kép
szöszke.
 
 


Pendi! Nem egy mai hozzászólásoddal kezdtem az olvasást, szóval örülök, h már rendben vagy, nincs rosszkedv ;)
Szilvinek kislánya született, pont tegnap voltak itt, kibabáztam magam. Köszönöm kérdésed, Márkkal minden rendben van, nagyon sokat melózik .. ugyanaz a helyzet, mint tavaly ilyenkor volt, megint nem tudom, hogyan fogjuk megoldani a nyaralást, mivel megint elég kilátástalan, h el tudjon jönni szabira :? Pedig mindkettőnkre ráférne a kikapcsolódás.
A körmözéssel kapcsolatban kérdezz még nyugodtan, nagyon szívesen válaszolok :) Zselét és porcelánt is csinálok, attól függ, mit kérnek. A zselét jobban szeretem, abban jobban ki tudom élni magam, meg a porcival gyorsabban kell dolgozni, mert az levegőre köt, de ha vki olyat szeretne, szívesen megcsinálom :) Beleépíteni szoktam kisebb köveket, flittereket (akár szivecske, stb. alakút is), csillámport, kagylót, és még sorolhatnám ...

Bridg! Úgy sajnálom .. gondoltam rád, amíg nem voltam, h vajon mi lehet veled .. de amit Enis írt - én is tudom, h téged nem abból a fából faragtak, h feladd! Tudom mennyire szar érzés ... ha azt vesszük, vmi hasonlót éltem át én is. Ahogy a többiek, úgy én sem jövök a "majd legközelebb sikerül" közhellyel, meg biztos már most is jól vagy, legalábbis jobban. Remélem!
Tekit is sajnálom .. :( Remélem nem cseszem el a hangulatodat azzal, h újra felhoztam a témát, csak ahogy olvasok vissza, úgy éreztem, h muszáj reagálnom erre is ...
Gratula Patinak!!!


[quote="enis"] írta:enisÉs ezzel kapcsolatban még annyit:én azt sem szeretem,ha engem sajnálnak.

Én is utálom ha sajnálnak .. nem is tudtam mit kezdeni azzal, amikor egy halommal kaptam belőle. Csak még jobban utáltam az egész helyzetet. Utána meg jó hülyének éreztem magam, mert amúgy tudtam, h mindenki csak jót akart .. most megnyugodtam, h nem vagyok egyedül ezzel.

Zsu! Gyönyörű a fürdőszoba!!! 8)
Basszus, olvasom a híreket Nóciról :(, remélem minden rendben lesz vele .. a fiatal dokikat ki nem állhatom, Szilvinek is volt szerencséje (bár mindenhogy nevezném, csak így nem) egyhez, akkor pont ott voltam vele .. borzalom. Nem tudom, mitől képzelnek magukról olyan sokat. És úgy hallottam, h sajnos ez jellemzi a fiatalabbakat nagy általánosságban :?
Nócira visszatérve, ha beszélsz vele, majd mondd meg neki légyszi, h pusszantom én is, és sok-sok energiát küldök neki! Remélem azért kiengedik szegényt .. elég durva lenne, ha a végéig bent kellene maradnia, nem csodálom, h ki van akadva :(
Az éjszakai fürdőzés miatt én is irigyellek! Itt még a nappali is kilátástalan, az idén sztem 15 fok fölé nem nagyon szaladt még a hőmérő, elég gusztustalan idő van, folyton szakad az eső, ettől csupa sár minden és borzasztó hideg van. Utálom. Hédiék voltak otthon a hvg-n, mondta, h most ott sincs szebb idő ..
A babakocsi elég klassznak tűnik 8)

Most ennyire futotta, de visszaolvastam! Bocsi h nem reagálok mindenre, ill. mindenkinek, de már elég fáradt is vagyok, meg így is jó hosszú lett a hsz .. holnap Hédivel csajos napot tartunk, napközben vásárolgatunk, kávézunk, ilyenek, este pedig valószínűleg beülünk mozizni egyet, de majd jelentkezem :)
Csók nektek ♥

Kép
szöszke.
 
 


sziasztok Drágáim!

Ne haragudjatok, de iszonyatosan el vagyok hazva. Már szégyenlem magam, mert nem tudok jönni.
Lehet, hogy az lenne a megoldás, hogy kilépjek. Annyira lelkiismeret furdalásom van a miatt, hogy nem tudok jönni. Volt, hogy nekiültem, hogy na most, naná, hogy közbejött valami.

na megpróbálok visszaolvasni.

Nóciról
Azt is úgy tudtam meg, hogy Nóci kórházba van, hogy írt sms-t. Épp dolgoztam. Látjátok! Ennyire nem tudom mi a helyzet. Már napok óta benn volt, amikor írt. Nagyon sajnálom, mert nagyon nehéz lesz neki. Most tényleg ki kell tartania. Ezt elmondtam neki is. Ő meg még nehezebben fogja bírni,mert iszonyatosan pörgős csajszi. De tudom, hogy kibírja, mert ügyes erős lány! Aztán észbe sem kap, máris ott tartja a kezébe Reginát. :)
Ilyenkor annyira sajnálom, hogy nem lakom közelebb. Nem tudom meglátogatni, pedig most nagy szüksége van minden kézre.
Tegnap a párommal is beszéltek, mert megkérdezte, hogy igazából milyen veszélye van a toxémiának a babára nézve. Párom elmondta neki, és hogy tényleg tartsa be az orvosi utasításokat, és bírja ki benn.

Zsu
Köszönjük a híreket Nóciról!
Micsoda hétvégi programok! :)
ezek a viccek nagyon jók!!! :) :) :) Pláne a 3 éves Pistikés :) :)
Nagyon klassz ez a babakocsi. Milyen színűt vesztek?

Bridget
Röstellem magam, mert annyira nagy volt a szám, hogy majd így dumcsi, meg úgy, de egyszerűen nem tudok jönni.
Patinak hatalmas gratula!! :))) Küldj nekem is légyszi babafotót!

Enis
Látom, te is "csökkentett üzemmódban" tudsz mostanában lenni. :) Mi van veled?
De jó Reginek! :) Most 3 hónap szünet. A húgomnak is megkezdődött. Nincs más dolguk, csak nyaralni, pihenni, barátokkal lenni. :)
Neked meg tényleg jó, hogy ekkor a lányod van. Önálló, te meg tudod csinálni a dolgodat. :)

Kitty
Nagyon szorítok nektek 29-ére! biztosan minden rendben lesz!
Látom igencsak kalandosra sikerült a BMW találkozó. Hol volt? vagy írtad? Nem emlékszem. a kocsi azóta jó?

Melaszka
Jó sokáig voltatok anyudnál. :) Biztosan nagyon jó volt. :) Manókád meg biztosan az időd érzi.

Csucsu
Vége a szabadságnak, és megint munka. :( Tudjátok, hogy meddig lesztek ilyen rövidített munkaidőben?

Szöszke
húúúú... Ez a mensi késés igencsak érdekes. Nega a teszt, de már rég meg kellett volna jönnie. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. Nagyon szorítok!
A párod elég sokat dolgozik akkor. De talán majd el tud szakadni egy kis időre, és el tudtok menni valahova.
A körmözéssel kapcsolatban, tényleg jó sok mindent szoktál csinálni. :) Nekem is szokott anyukám építeni. Én is nagyon szépnek találom a tört kagylót. Van neki ilyen halvány lila színű, az a kedvencem. :) Beépíti a köröm végbe. Vagy csak egy két darabot tesz a köröm szélére. Én azt az elvet vallom, hogy a kevesebb néha több... nem is szoktam engedni anyunak, hogy túl cifrázza. :) Igaz, mostanában nem csinálta meg, de már nagyon érik a dolog. Na meg a pediküröm is.... :)
És te milyen formát szoktál csinálni? Kerek, csúcsos formát, vagy amit a vendég kér?
Mára jó szórakozást nektek!

Nálam az elmúlt napok elég eseménydúsak voltak. Volt kivizsgálás, szív uh, ekg, röntgen, de minden rendben. Izületi bajok vannak. Volt meló, csoport értekezlet, közben takarítás, jöttek barátok, szóval gyorsan telik az idő. Holnap már megint meló.
Vendég
 


Zsu
Koszonom a reszletes infot...akkor semmi koze a macsekhoz :shock: :roll: :oops:

Kitty
Igen es ma mar csak 1nap 8) holnap doki bar ha belegondolok talan orulnek neki ha azt mondana nem kezdhetek mert nem latom meg a koltozes veget se nemhogy belevagni ebbe a nagy dologba megint..szal most en szeretnek apacskaval egyutt koltozni es majd lesz valahogy kint :roll:

Melaszka
Ott a vonalzimon 8) holnap megyek :wink: Jol eltuntel :roll:

Szoszke
Mar a teki elveszteset is kihevertem...a siras mar nem kap el minden egyes alkalommal amikor ra gondolok :roll: A lombikot meg csak aznap ereztem mar masnap jobb volt...szal teljesen jol vgyok no para :wink: mint Kittynek is irtam lehet most nem is szeretnek kezdeni...csak menni apacskaval es majd ott amcsiban...nem tom...
Van mar netetek :roll: vgy most csak kivetelesen jottel :idea:

Pendi :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák!

Nem tűntem el, csak tegnap jöttünk haza és sok a dolog itthon :)

Csak gyorsan most,
ZSU!!!!!!
Kép

Majd próbálok később jönni, most csak átfutottam mindent
Vendég
 


Szoszke
Tenyleg a mensire nekem sincs lovesem sem miert kesik...de neha megesik :roll:

Pendi
Pont irtal mire en is irtam :lol: kinemereszelj lepni...most kicsit pangunk nem csak te nem jossz :roll: majd aztan meg beindulunk ennyi :lol: A dumcsi miatt meg no para majd dumcsizunk mikor raersz ennyi...valahogy most en sem taborozom itt sokat...talan a blog irasa megkonnyiti a lelkemet mert ott kiirhatok minden es nem kell mar itt irogassak minden felet mikozben nem jon esetleg senki :oops:

Melaszka
Okes 8)

Zsu
En voltam wiw-en de nem is lattam,hogy neked szulcsinapcsid van :shock: :oops: mondjuk figyelni se szoktam manapsag :roll:
Kepeket kerunk a tortarol meg mindenrol :D

Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jah es Patirol es a bebirol a fotok a naplomban 8) es ha raklikk a kepre akkor nagyban lathato :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Melaszka,
remélem, Ti is olcsón megússzátok! Nekünk BMW 520 van.

Zsu
tetszik a bkocsi :D A Bergonok jó strapabírók ;)
Kép

Nócinak továbbra is mennek a drukkok!

Pendi
nem írtam, de Soltvadkerten volt. A tónál volt a gyülekező. Azóta jó a kocsi (kopp-kopp).
Nem baj, ha ritkán jössz, csak gyere :D
Drukkot köszi!

Bridget
megértelek, hogy inkább apával együtt költözöl, én se szívesen maradnék egyedül, mikor a párom sok ezer km-rel arrébb van :?
Drukk holnapra!!!

Ma cukkini levest és túróstésztát főztem. Annyi cukkini van, hogy nem győzzük enni, most vitt el egy nagy szatyorral a munkatársam.
Vendég
 


Sziasztok csatlakozhatok?
Már jó ideje olvaslak benneteket és most én is szeretnék ide jönni hozzátok ha nem baj :wink:

Kép
anyci
 
 


Szia Anyci!

Gyere nyugodtan, mesélj magadról! Mi mindenkit szívesen látunk itt! :D

Kép
Vendég
 


Szia kitty!
Hát elég hosszú lenne asszem :roll: Egy másik topikból kezdtem átkuksizni :wink:Röviden ennyi:
Máj.14-én elvesztettem 20 hetes babám mert beteg volt.Most próbálunk újra talpra állni és szeretnénk ismét babát.Az orvos szerint nincs akadálya és remélem igaza lesz :wink:
Bridget már ismeri a történetem mert vele már találkoztunk a másik topikban.remélem a többieket is jobban meg ismerhetem majd :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci
sajnálom a babád, de örülök, hogy talpra álltok, és belevágtok újra! És minden rendben lesz :wink:
Látom, van egy majdnem 18 éves lányod. Ő mit szól a kistesó kérdéshez? Direkt nagy korkülönbséget szerettetek volna?
Vendég
 


Kitty,köszi tőled :D A lányom várta picit is nagyon de következőt is ugyan úgy.Nem szerettünk volna ekkora korkülönbséget csak az élet hozta így :wink: Ugyanis én 16 évesen szültem a lányom és az akkori párommal nem maradtunk együtt,a mostani párommal 2 éve vagyunk együtt és szerettünk volna babát,ami hamar sikerült is csak a sors bele szólt :( Úgy gondoltuk nem várunk és szeretnénk minél előbb babát,mivel a páromnak még nincs és ő lenne a mi szerelmünk gyümölcse :D

Kép
anyci
 
 


Nezem nezem mondom tenyleg jol latok te vgy itt Anyci :lol: en igen 8)

Anyci
Kép
Orommel latunk bar epp most nagy pangas van itt minalunk :roll: de igy legalabb kovethetoek vgyunk 8) :lol:

Kitty
Milyen ari kepet raktal be Zsunak :P
Hat igen inkabb apacskaval mennek :roll: de ngyon ugy nez ki,hogy ez a kivansagom teljesul :wink:

Jelentes
Hat voltam dokkernel...az a valami meg ott van...meretre ugyanakkora sot bar allagra lat a tuszoben valami beverzes szerut es talan olyan mintha roggyanna ossze... :roll: en nem sok jot nezek ki belole :? vert is vettek,hogy megnezzek termel-e meg estrogen-t...marmint termelni termel de ugye 3.cn-en volt 1200valamennyi az E2 hat most holnapra kiderul mennyi most...bar ez meg szerintem nem lesz jo a kovi honaps kezdeshez.Ugyhogy mar szoltam a dokinak,hogy kikernem az eddigi eredmenyeket es ugy nez ki akkor egyutt mehetek apaval :) Talan igy jobb is mintha nem szabadnom elsietnem ezt a 2.lombikot vgy lehet epp az usa-ban kell legyen a masodik...nem tudom de most ugy erzem igy jo es minden valamiert tortenik...szoval ez van... :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés még meló előtt.
Jó, nem lépek le, csak gondoltam jobb lenne így, mert annyira ritkán jövök....


Először is iszonyatosan szégyenlem magam, amiért nem nyitott szemmel járok.
Zsu Drága!
Tegnap már nem volt időm visszajönni a bnetre. Az iwiw-en láttam, hogy szülinapod volt tegnap, csak ott nem tudok szép képet rakni. Ezért vártam a köv. bejelentkezésig.
Nagyon boldog születésnapot kívánok neked!
Kép

Bridget
Tényleg egyszerre jöttünk. :) De látod, én már utána nem tudtam jönni.
Még a blogodat sem tudtam végigolvasni. Na de egyszer majd eljön az én időm is. .:) De a fotókat megnéztem. :) Pati babája nagyon aranyos. És olyan szépek vagytok együtt. :)
Az eredményt sajnálom, mármint, hogy nem tudsz belevágni még egybe, de a jó a rosszban, hogy tudsz menni apával.

Kitty
Még jó, hogy nem kellett annyira messzire menni a BMW talira. Tegnap megitn voltam futni. Ott mentem el a szülői ház előtt. Ha jól tudom, a bordó díszcsíkos ház az övéké ugye? Láttam egy nénit biciklivel, ilyen ősz hajút, és egy kisgyereket. :) De még nem is láttam arra mozgást. :) De még mindig nem ti voltatok. :)

Szia Anyci!
Kép
Hát persz, hogy jöhetsz! Mindenkit szívesen látunk. igaz, én elég ritkán tudok jönni, de azért örülök én is neked!
Nagyon sajnálom a babádat! Rettenetesen nehéz lehetett!
De az tényleg nagyon szép, hogy így talpra álltál, és újra kezdtétek! Én nagyon szurkolok nektek!
Van már egy nagy lányod! Gratulálok hozzá! Tini lány, gondolom megvan a feladat! :)
Vendég
 


Pendiii :D
szijja :D Igen minden rosszban van valami jo alapon legalabb mehetek apacskaval :wink: a blogommal meg enis ugy levgyok maradva most pl hetfo-kedd hianyzik meg :oops: majd ma potolom de nem vgyok valami jol :? faj a fejem es nem vgyok tul jol :roll: Na meg ujabb problemak bukkantak fel a koltozessel kapcsiban :x mar kivan a tokom az egesszel :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget szia!!!
Sajnálom hogy most nem sikerül,de ahogy mondod lehet nem véletlenül alakult így,viszont mehetsz apácskával és ez nagyon jó.
Blogod buzgón olvasom és Pati babája nagyon édes :D
Megint mi a baj a költözésnél :( :?:

Pendi én is üdvözöllek :D Nem baj ha nem vagy sűrűn de jössz és ez a lényeg :D Igen van dolog a kamaszokkal,de a lányommal azért nincs nagy baj szerencsére jó gyerek :lol:

Zsu,utólag Boldog születés napot kívánok!!!

Kép
anyci
 
 


Anyci
Szia...ezert nem is aggodom a lelet miatt...most nem tok erre figyelni amugy sem... :roll:

A koltozesnel olyan dolgok jottek fel,hogy a koltozteto ceg kerte a vizumainkat az usa-ba nekem b1/b2 vizumom van...visitor visa...ami 1-6honapig el...erre az mondtak a koltozteto mukik,hogy ha noi cuccot talalnak apacska cuccai kozott akkor rafognak kerdezni mi az a sok noi ruha...na nem mintha annyi lenne mert eleve 2nagy borond nyari ruhat en viszek ki :roll: erre aszontak,hogy ok nem viszik ki az en cuccom :x :twisted: ilyen hulyeket :?: apacska se piskota miert nem mondta,hogy o koltozik egyedul...most nem lenne ez a kalamajka...erre apacska aszongyahogy majd a borondokbe bekell sunyvasztani valahogy hat nekem a nyari ruhaim kellenek a borondbe a hulye teli kabat meg ilyeneket nem fogok besunyvasztani azert mert a koltozteto brigad nem viszi el....majd mondom bedobozolom en es elkuldom hajoval ugyanott vgyunk csak akkor mondjuk mar reg megtettem volna :twisted: es egy kicsit orrolok apacskara is :roll: medrt ha lepett volna akkor nem kene nekem ilyen hulyesegek miatt rosszul ereznem magam... :roll: gondolok itt arra,hogy mivel nem vgyunk hazasok nekem nem lett normalis ottartozkodasi vizumom....

Huhh hat kb ennyi :oops:

Koszi,hogy olvasod a blogot szerintem is tunderi kisbaba bar miattuk es epp aggodom mert tegnap is uzentem semmi valasz meg ma is :roll: remelem nincs baj :?

Csibuc blogjanal is lattalak 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni sajna. Délelőtt takarítottam, aztán barátnőmékkel mentem a magzatvízvételre, aztán egy gyors zuhanyra volt még időm, mert mentünk terhes gondozásra. Hallottuk a picikénk szívhangját :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apa meg felvette a telefonjára, úgyhogy itthon még egy csomószor meghallgattuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy a dokim teljesen meg van elégedve velem, a babával és az eredményekkel is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci vérnyomása rendben van, minden nap 2-3* nézik, meg Regit is, és fájásokat is vizsgálják. Egyik este már annyira fájt a dereka, hasa alja, hogy fájdalomcsillapítót kellett kérnie.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Es milyen volt a buli 8)
Koszi Noci hireket :) lehet akkor mi mar csak babazas kozben tudunk vele beszelgetni :roll:

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szöszke!
Annyira örülök, hogy újra tudtál jönni közénk. Gyere, amikor csak tudsz!!!!!

Pendi szívem!
Eszedbe se jusson, hogy kilépsz, mert elverem a popsidat :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Babakocsi színét még nem tudjuk, milyen lesz, mert apa még nem látta őket. De remélem, hogy a héten már megvesszük. Akkor majd teszek fel képet róla.
Köszönöm szépen a képeslapot:-))))))))))))) Naggyon tecc!!!!

Melasz drága!
Nagyon köszönöm a megemlékezést.... hát egy évvel megint fiatalabb lettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg édes!
Neked is köszönöm, igazából nem volt tegnap semmi. Terhesgondozás után elmentünk a virágoshoz, és kaptam nagyon szép Pistikét. Most nem tudom lefényképezni, mert apánál van a gép. Aztán még este átjöttek anyósék. Amitől marhára felhúztam magamat. Rólam kb. két perc szólt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Tulajdonképpen azért jöttek át, hogy anyósnak írjon át párom cd-romokat, mutassa meg, hogyan használja, és írjon át neki filmeket is :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Mérgemben még azt sem voltam hajlandó megkérdezni, hogy egy pohár vizet kérnek-e :?: :?: :?: :?: Azért kaptam tőlük is egy szép virágot, egy marcipán szíves csokit, meg a :idea: harmadik :idea: gyümölcstartót :!: :!: :!: :!: :!: Hát ettől is a hajamat tudtam volna tépni. Én meg még vacsizni sem tudtam időben ezért, mert őnagyságáék fél tízkor mentek el :!: :!: :!: :!: :!: És addigra már jól görcsölt a fejem is :x :x :x :x :x :x ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Akkor üröm az örömben.... mehetsz apácskával együtt :-))))

Kitty!
IGen, a Bergont nagyon sokan dicsérik.
Köszi Neked is, nagyon jót nevettem ezen a képeslapon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyci!
Üdv köztünk, mielőbbi babásodást kívánok neked :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Gyere minél többet :!: :!: :!: :!:
Nagyon sajnálom az elvesztett babátokat :cry: :cry: :cry:
De csak előre optimistán és hajrá, hajrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neked is köszönöm a köszöntést!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Neked is kellemes napot kívánok :!: :!: :!: :!: :!:
Bár én ma nagyon rosszkedvűen ébredtem.... igazából mindenen elbőgöm ma magamat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Mi az a pistike? :shock: Na anyosek akor kitettek magukert ezen a 3.gyumolcstalon ezen jot kacagtam :lol: na nem ugy tudom neked nem vicces :oops: majd adsz egyet nekem nekem ugy sincs :wink: :lol: Nem kerdeztek a bab\orol sem :roll:
Na hat nem csodalom,hogy sirhatnekod van... :roll: nekem is van mostansag de csak idegi alapon nem a lombik vgy teki miatt :roll:
Igen megyunk egyutt pacskaval eeees felelotlen masfel honapom van meg hatra!Amit nem szabad szem elol hagyni...nincs homerozes lh tesztezes semmi :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pistike:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Figyeld meg, jót fog nektek tenni, hogy nem lesz semmi babával kapcsolatos dolog. Szerintem apa is meg fog könnyebbülni tőle egy kicsit.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szaisztok!

Zsu,igyekszem-igyekszem :lol:Nekem is vannak olyan napjaim amikor sírhatnékom van,ma is így vagyok :? Szép a Pistikéd :D

Bridget,ennyire barmok ezek a költöztetők?Nem elég a bajod meg még ezzel is idegesítenek :evil: Nem gondoltam volna ilyen macera az egész :shock:
Most akkor jól kimondtad magadból a mérged :?: :D

Kép
anyci
 
 


Zsu
Tenyleg jokepu a pistike :D :lol:
Hat igen az tuti jot fog tenni addig a szornyuseg is elmulik onnan es ujult erovel vagok bele 8) Apacskat megprobalom legminimalisabban stresszelni...ugyhogy o nem sokat erez belole...de en meg erzem,hogy tobb tamogatas kene kezgogas simi stb. persze ezt ha a tudtara adnam kapnek is de nem akarom meg ezzel is stresszelni :roll: ugyhogy patthelyzet :?

Anyci
Nem is erdekel hat kikuldom en nagy kaland...de nem mind1nekik kinek a cucca megy ki?!?!?!?Kikell vinni oszt kesz :twisted: jah kijott...szoktam ilyet csinalni....sot itt a csajoknak mikor kinek mindig kijon a goz...nalam abbol van boven :roll: :oops: :lol:
Ti hova mentetek apacskaval ma? :roll:

Na akkor nevsorolas:

Melaszka :idea: Szoszke :idea: Kitty :idea: Csucsu :idea: Kata :idea: ki van meg :roll: Pendi ma mar volt...Noci korhazban :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,ma mentünk vissza genetikára ahol meg kaptuk a boncolási eredményt :cry: Nagyon beteg volt a kis Emese,semmi esélye nem lett volna az életre és már a névből is tudhatod kislány volt,20 cm és 165gr volt :cry:

Kép
anyci
 
 


Jaj anyci naon sajnalom :cry: Kép
De most mar tudod,hogy igy jobb volt...neki is es nektek is...es jon majd hozzatok az egeszseges baba :wink: Itt van a barinom blogja
www.katawagner.blogg.no
Nem magyarul irja de 2007karacsony elott neki is megkellett szulje a babajat mert beteg volt 2008 nyaran ahogy letelt a 6honap vedekezesi ido babas lett amit 5honapig titkolt az elozmenyek miatt :roll: aztan most marciusban szult 8) szal no para ott a kis Sean baba is...makkegeszseges :!:

En mentem csucsuzni

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget köszi és jól esett az ölelés :D Tudom én is hogy most már csak egészséges babánk lehet :D
Jó éjszakát és szép álmokat :!: :!: :D :D

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Remélem, nem haragszol meg érte, de szerintem így, hogy nem lett volna esélye, jobb is, hogy nem maradt meg. ezért csajok ne kövezzetek meg, jó???????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu nem haragszom meg,de hogy is :D Én is tudom hogy jobb is így,csak azért mégis már nőtt és fickándozott a pocakomban és ezért nehéz az elvesztése :( Ha kisebb a terhesség akkor is rossz :(
De én most nem akarok szomorkodni,így is maga a pokol volt ez a másfél hónap,szeretnék előre nézni :roll: Emese akkor is a szívemben meg marad örökre :(

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Ez csak természetes. Ő már része lesz mindig a ti családotoknak. Én három babát vetéltem el, igaz, nem éltek, csak pár napot és maguktól mentek el, de nagyon nehéz volt így is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu de neked szerencsére sikerült és növekszik Benőke a pociban :D

Most lelépek mert megyek barinőmhöz traccspartira aztán este jövök.

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Jó traccspartizást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?