Új privát üzeneted érkezett!

millye: kertiből ebédlő lesz :lol: Tavaly egész nyáron akkor volt hasonló idő mint most amikor nyaralni voltunk! Pocsék volt, a társaság is depis volt tőle, nekem állandóan mehetnékem volt, nekik nem, szóval nem volt jó.

zsu: :wink:

Kép
budabo
 
 


budabo az is jó.. mármint az ebédlő... :D azon gondolkodtam, hogy ha más nem legfeljebb csinálok viharos fotókat :D Nálatok mi a mai menü? Nálunk lecsó (igazi) meg nokedli és tegnapról maradt pöri is... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nálunk rántott gomba volt tartármártással, petrezselymes rizzsel!

Nagy a pangás ma!
zsu83
 
 

 
 

Holnap érettségizek, szurkoljatok nagyon!!! :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Millye: jó pihenést kívánok nektek! Ugye munkát nem viszel? Tegnap késő délutánra hozzánk is elért a car idő.
Gjéti: drukkkk
Zsancy: +++++++++++++++++++++++++, édes Petra, ahogy a macival birkózik :D .
Mai menü: húsleves kenyérgombóccal, sült krumpli, kelkáposzta főzi, rántott csirkemell, rántott sajt, fokhagymás natúr sült csirkemell, sült libaszárnytő. (anyu főzte)
Egyszer mi is kifogtunk ilyen időt a Balcsin, haza is jöttünk pár nap után, majd megfagytunk,brrr.
Efe és Bence is nagyon aranyos!
kreiszi
 
 


Elköszönök lányok! Legyetek jók és vigyázzatok magatokra! Majd jelentkezek ahogy tudok! Szorítsatok egy csepp napsütésért! Nem gond ha nem lesz strandolóidő, de ne essen az eső...

Zsu83 vigyázz a lábadra és Bencusra!

Budabo Remélem jó volt a mai napi baráti találkozó :D

Gjéti dukk az érettségihez!

Kreiszi Köszi! Nem nem viszek munkát... ebből a meggondolásból mégsem kértem el a főnököm notebookját... :D marad az internetes kávézó ha találunk és akkor majd írok nektek! :D Micsoda fini menü volt nálatok! :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nagyon-nagyon jó utazást és igazi kikapcsolódást kívánok, Millye!!!

Gjéti: Drukk az érettségihez!!! Majd írd meg, hogy sikerült!

Bogi: Mivel még nincs új alma, Te milyen almát adsz Iringónak? Bébiételben vagy régi almában bízokl jobban? Most ezen gondolkodom...

Bencus olyan szép, szőke nagyfiú! Efe pedig igazi vagány grimaszmester! (Jó, hogy mindig hozol képet, Elif :))

Mi jól, Marci állandóan a hasrafordulást gyakorolja most, kádban már remekül megy, szárazon még gyakorolni kell. Barack tetszett neki. Majd hozok róla képet. (Amúgy nem látszik javulni a kakahelyzet nálunk a gyümölcsözéstől... :()
Hétvégén sok családi program volt, sajnos le kellett menni Fehérvárra, mert Isti nagymamája eltörte a combcsontját, és kórházban van ott... :cry:
Ma meg Tesómékkal és Anyukámmal találkozunk, Adél unokahugom már szótagokat mondogat és próbál szavakká összerakni, haláli cuki!!! (Július elején lesz 1 éves.) :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és Petra baba ennivalóan gömbölyű, Neked pedig további kitartást, Zsancy!!! Veled vagyunk!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


ZVera,de jó olvasni,h kezd újra jó kedved lenni :)
Arckarmolás?Annyit mondok,Adrit néha "Sebhelyesarcú"-nak szólítjuk :lol:
Zsancy,júl.3-ig akkor üldögéljél otthon fájó vesével?Nem tudtak korábbi időpontot adni?
Végrevégre Bencusképek is :) édikén olvas nagyon :)
Gjéti hajráhajrá!!!
Millye,érezzétek magatokat nagyon-nagyon jól!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Sziasztok!
nincs szerencsétek nem tettem el magam télire :lol:
De számomra két fontos dolgot szeretnék megosztani veletek.Az egyik ,hogy tegnap volt 1 éve ,hogy +at ,zebrásat teszteltem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A másik ennek örömére és Millye segítségével ezt készítettem el :Miből lett a cserebogár?!!

http://www.mommo.hu/media/Zolibaba
A vállasztott szám sem véletlen :oops: Ez a mi számunk a párocskámmal :oops: .

Puszi mindenkinek ,és az elutazó-knak szép időt....Járok egy kis indián táncot(apa úgyis medencét akar :wink: :oops: )

Kép
zümis
 
 


millye: lesznek szép képeid! az is valami. Nálunk tárcsán lett
husi sütve, meg krumpli,hagyma,gomba. Az egyik vendég aki nyugdíjas kollegám - 45 éves és nyugdíjas :lol: 17 évvel fiatalabb a felesége, ő a barátnőm, még nálam is fiatalabb - most egy kifőzdében dolgozik és ő csinált gyrost, isteni volt, kicsit bűnöztem, illetve nem is hiszen sali és hus. meg egy-két szem krumpli. :oops: Csináltam nassinak gyümirizst,de én azt csak holnap eszem.Kívánok nektek jó-jobb időt és érezzétek nagyon jól magatokat!!

gjéti /b]:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[b]kreiszi
:még olvasni is sok volt a menü :shock:

julcsi: vettem neki hazai almát, legalábbis az volt kiírva hogy szármázi hely magyarország, remélem az is volt, :? de láttam üvegest is. Őszit üvegest kapott, és ma nyomtam meggylevet is az almahúsra. Édes volt az első kanállal a szájában hapcizott és beterített engem, a játszit, meg ami előtte volt. Mióta kap gyümit Marci? Nálunk kb. 4-5 nap után indult be a kaki napi többször.

zümis: nem tudom megnyitni, nekem azt írja hogy az oldal nem található, :cry: nálam nem megy csak??? :roll:

Na vendégektől gyermekem felspanolta magát és még nem alszik :cry: megyek és ha ő is végre akkor én is.

Kép
budabo
 
 


budabo!a hiba nálam van! :oops: most töltöm újra...pár perc és küldöm az új linket :wink:

Kép
zümis
 
 


A fenti link működik !

Kép
zümis
 
 


Üdv! Megin farnkó mazgalmas 7vége volt...annyira jóóóó hogy vége!!!!!!!! Már Pénteken diliház volt, mert el mertem menni spinningelni...Isteni volt! Hát azt hittem nem tok majd leszállni a magas bicajról, de valahogy sikerült...aztán nemigen álltak össze a lábaim, de előbb utóbb az is helyrerázódott, feltörte a seggem az ülés, és nagyon nagyon fájt a sok hájam :) De iszonyat jó zene volt, jó hangulat, és annyira kellemesen elfáradtam megyek is holnap megin :) Aztán szombaton könyvkajtatás, mert délután szülinapi buliba mentünk Szadára, és egész héten nem volt lehetőségem elmenni, na meg a saját pici fiamnak is a szépséges biziért is járt a jutalom...szóval vettem neki egy Brumi a balatonont...mire hazaértem már állt a bál, aztán mentem a 3 gyerekkel a bulia, ahol a zajszint tűréshatárom felett volt...aztán haza, felszedtük még este 8kor Andris haverját, aki nálunk aludt, iszonyt dili estéra, Vinci nem aludt semmit egész délután, még a kocsiban sem, este 10kor már annyir sírt, megetetni sem lehetett...:( másnap sokáig alvás, de már kavartak is a abrátok, szóval az egész nap felborult, egyik gyerek ide, másik oda...nah, de vége, végre mindenki alszik...és ráadásul tök hideg lett. Nem normális ez a 35 fokok után... ennek ellenére sütöttem fánkot az éhes bandának délutánra, el is fogyott gyorsan :)

ebéd tegnap: porkrumplipüré halruddal, és paradicsomleves
ma: rizibizi, rántott csirke, csirkeleves...és fánk
holnap: táborba mennek a gyerekek, én fogyózok, vagyis semmi.

Elif! Picifiad nagyon édibédi, tök vagány, és nagyon hasonlit enyémre :) még hatalmas hajzata is!!

Gjéti:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Balaton: Megyünk megint egy hétre!!!Kisházba, Ági keresztszüleivel,3 kislánnyal...apák mennek dolgozni, mi meg maradunk a 6 gyerekkel, tutijó lesz! Már nagyon várom...remélem Vinci jól viselkedik majd....majdnem megfordult ma, de hát nem lehet átverni....olyan mint Andrsi volt :lol: Egyre nagyosabb ám...már simán fél évesnek nézik folyton, olyan komoly fickófeje van, pedig igen vigyorgós :)

és végezetül hadd dicsekedjek:
Kép

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Oli fél tíz körül aludt el, most háromnegyed 12 van és már harmadszor ébredt.

Tisztára nem vagyok normális (még mindig... :oops: ) már megint Zéti leleteit elemzem a neten...pedig tudom hogy nem szabad :roll: úgyis a legrosszabb lehetőségre jutok belőle :(

Két éve ilyenkor kerültem le az őrzőbe és azon filóztam hogy most mi a franc van :lol: hivatalosan is család lettünk apával mert lett egy gyerekünk aki kicsi volt és mesés és rendesen megszenvedtünk érte :oops: bocsi, jönnek az érzelmek :oops:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Gjéti szurolok én is nagyon!!! Eddig nagyon ügyi voltál, biztos végig az leszel!

Zsancy a kaki a táptól lehet más, Olié is tök megváltozott pedig nem sok tápit kapott. Már csak 1-2 kaka van egy nap, eddig 4-5 volt, és az állaga is más. Neked kitartás, reméljük nincs más baj és nem kell lemondani a tejcsiről! De ha mégis így lenne akkor se búsulj, a tápokban benne van minden ami Petrának kell, az összebújás meg pótolható :wink:

Hú Verus, látom a szokásos pörgés megy :D Nagyon ügyi Andris, igazi kis büszkeségek a gyerekeid!

Millye jó nyaralást nektek, a hét második felére jó időt mondanak, reméljük így is lesz :wink:

Jaj képzeljétek...feküdt Oli a nagyágyon, nézelődött, Zéti meg melléfeküdt és elkezdte szoptatni :D :D :D pontosan ugyanazzal a mozdulattal ahogy én mellékucorodott és felhúzta a pólóját, és odapaszírozta a kis cicikéjét Oli fejéhez :D Háááát egyszerre jött rám a röhögés a láványtól, és a könnyezés a meghatottágtól :oops: :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Huhú, újabb rekord: fél 10től 3ig hét ébredés :lol: 8)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zümis:sikerült megnézni, nagyon jó a videó!! Van egy kép ami nagyon tetszik, amikor csukott szemmel fekszik kezeit összekulcsolva, olyan imádkozó szerű pózban, és a kertészfarmeros, ja meg a pancsis, nagoyn jók.

ikverus: gratula gyermekednek!

zetibebi
: na én is meghatódtam, Isten Éltesse Z-t!

Kép
budabo
 
 


budabo!Kösziiii

Kép
zümis
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük szépen a Bence dícséreteket! :)

Millye, bár már biztos nem olvasod, de jó utat kívánok Nektek, érezzétek jól Magatokat, holnapra remélem megérkezik a Balcsira a napocska is, már szóltam neki! :wink: :lol: 8)

Gjéti, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zümis, nagyon szép a videó! :)

Bogi, gyros, gyümölcsrizs, nyam-nyam! :D

Ikverus, örülök, hogy ilyen jól sikerült a spinning!
Gratulálok Andrisnak az oklevélhez! :lol:

Zétivera, tényleg nagyon megható Zéti! :oops:
A lelet elemzéstől meg eltiltalak! :? :wink:
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ZÉTINEK! :lol:
zsu83
 
 


Jobb reggelt!

Mondtam már, hogy utálom a frontokat????? :evil: :evil:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, én is!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
zsu83
 
 


Táboroznak a gyerekek délután 4ig :) Végre csend, sé nyugalom!
Az idő nagyon szar, hideg, utálatosan nedves! Szegéyn Vinci nem is érti miért van az, hogy egyik nap egy szál bodyban izzad, másik nap meg kell a harisnya, bélelt gatya, kiskabát... :?

Boldog Szülinap Zétinek!!!!


i csak 3-4 naponta kaksizunk, amióta tápszert is kap Vinci...pedig napi egyszer kap csak vagy 2x, azt is anyatejjel kutyulva....kezdek parázni, Andris is ilyen volt, hiába adok gyümit sokat, és nem akarok bélműtétet!!!!!!!!!! Na, bizti csak beképzelem....meg túlpara vagyok, az egséz család ilyen ritkán kaksizós volt!

Megyek takarítani, amíg Vinci szunyál :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Zvera: nagyon boldog szülinapot Znek! Nagyon megható, amit írtál....

Millye: nagyon jó nyaralást, remélem az idő javul nektek!!!

Gjéti: nagy-nagy kalappal!!!!

Verus: hihetetlen vagy, hogy mennyi energiád van... én már attól elfáradok, hogy elolvasom a hozzászólásaid... :lol: :lol: :lol: Nagy gratula Andrishoz!!! Szuper gyerkőceid vannak!!!

Zümis: én nem tudtam megnézni a videót... :cry:

Julcsi: nálunk is car éjszaka volt, 2 óránként keléssel... betudtam a frontnak én is, úgyhogy én is uuuuuuuuuutálom..........................

Tegnap voltunk babaúszáson, Vend nagyon édes volt, kurjongatott, kiabált, naon élvezte... Majd legközelebb viszek gépet, és csinálok fényképeket, meg videót is.

Lányok, dilemmában vagyok........
Tibi nagynénje amerikában él, és üzente, hogy ne vegyünk semmi ruhát Vendinek az esküvőre (júli 11én a sógorom nősül), mert ő már megvette az öltönyt, meg lakkcipőt.... De én nem akarok ilyet ráadni a gyerekre... sztem ez majomkodás, és én nem akarok majmot csinálni a gyerekből... Miért nem kérdez meg minket, hogy kell-e, vagy ilyenek... Ha már járna a gyerek, akkor ok, de egy csecsemőre minek öltöny???????????????? Különben is jó eséllyel meleg lesz, én is egy szál ruhába megye, papuccsal, a gyerekre meg adjak zoknit meg lakkcipőt??? Ki vagyok akadva... Anyósom is mesélte nagy örömködve, hogy milyen jó fej a nővére, amikor kibukott belőlem, hogy én bizony nem fogom ráadni a gyerekre... de abból meg világra szóló botrány lesz.... Szerintetek mi lehet a megoldás??? Nem akarok megbántani senkit, de azt sem szeretném, ha csak udvariasságból "kínozni" kéne a gyereket....
Help!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: Nagyon ügyi vagy ám, hogy azokat a fényképen szereplő csodadolgokat összedobtad! :)

Zétivera: az nem semmi! 7*? Brrr... szegény.... De Zétit az Istenke éltesse!!! :D

Bébiképek édik, de nem merem egyesével kiemelni őket, mert a végén tutira kimarad valaki! Persze Bencus nagylegényt muszáj, mert neki csak ritkán keveredik ide a fotója! :)
Meg Zümis, jó lett a videó nagyon, olyan egyedi a közös zenétől.

Millye: ja, már biztos elindultál, de élvezd ki, ahogyan csak tudod a nyaralást! Ne hagyd, hogy az idő elrontsa!

Julcsi: hétvégén eszembe jutott a jegesmedve harcosod az időjárás kapcsán...

Az én gyermekemnek már tök mindegy a front. Lassan két hete alig alszik nappal, felsírogat hajnalban... Asszem nincs rá garancia, ugye? :wink:

ladmon
 
 


Óóó Amy, ja ez vérciki helyzet... Add rá a rucit az esküvő előtt, és hányasd le vele.... :D Lehetőleg úgy, hogy lássák a rokonok...

Vagy add rá Vendire az esküvő reggelén... Pelus nélkül... Délutánra ők fogják kérni, hogy öltöztesd át.... :lol:

ladmon
 
 


Ladmon: köszi, legalább megnevettettél.... Egyébként valami ilyesmire gondoltam... mármint, hogy bekamuzom, hogy bekakilt, vagy lehányta, vagy ilyenek....

Szóval Eszikte is el tud romlani? Egyébként pont azt nézem, hogy Vendi is kb ennyi idős volt, ahogy elromlott...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy: szerintem is használható ötlet hogy lekajáltatod vele, vagy pisi...öltöny :shock: azért ne máááááá

Kép
budabo
 
 


[quote]L írta:admon:
Milyen érzés hogy a mérleg csak a tiéd és senki másé?És a tudat hogy nem kell vissza vinni? :D


Ööööö Zsancy, mintha minden nap karácsony lenne! :lol:

Lányok! Nekem meg az az ötletem támadt, hogy fagyasztok le meggyet Esztikének későbbre, mert kaptam egy nagy tállal. Az úgy kell, hogy megmos - kimagoz - turmixol? Héja mehet, ugye? Buta kérdés, de manapság már a franc se tudja... :) És 100ml-sek az anyatejes dobozkák. Az jó mennyiség egyszerre? Vagy az sok? Egy dobozba csak egy adagot akarok lefagyasztani. Na? Ha nem válaszoltok, megkérdezem 3 óránként ám!! :D Mert ma akarom megcsinálni...

ladmon
 
 


ladmon: a héját nem kaphatja, nekem azt mondta a védőnő. Fagyaszd le neki simán kimagozva és amikor felengeded akkor is ki tudod a levét nyomkodni. Én úgy is úgy adtam neki vmelyiknap hogy kézzel a levét kinyomtam, de az csak pár korty volt. Okosabb lettél? :lol:

Kép
budabo
 
 


értelmes vagyok mi: szóval "én is úgy adtam neki"

Kép
budabo
 
 


Hahó!

Ladmon: Hétvégén mi is raktunk el a fagyóba meggyet. Szóval, megmos, kimagoz, elrak. Szerintem így jó, és kiveszed és majd akkor turmixolod össze. Legalábbis az én családom így csinálja...

Zümis: A képek gyönyörűek, de a zenét én nem hallottam... :(
Gyönyörű sötét szeme van Mukinak, igaz?

Amy: A lehányatás jó ötlet... Én sem értem, miért nem kérdeznek meg Benneteket! :evil: Ez olyan tapintatlan dolog szerintem...

Ott nem tartunk, ahol ZétiVeráék (őszinte részvétem!), de nem tudom megmondani, hogy pontosan hányszor keltem... :( 4x biztosan. És nagyon sajnáltam Marcit, mert hajnalban biztosan fájt valamije...úgy sírt! :cry: Azóta nyűgös és csak babakocsiban alszik. Hány naposra is jósolják a frontot? :shock: :roll:
Amúgy 10-kor lekefüdtem, így egész jól bírom, csak a kognitív képességeim romlanak rohamosan. :( :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi: akkor szted sem én vok a hülye???

Ladmon: ez tök jó 5let... nekem is van meggy itthon... én is fagyasztok le!!! Köszíííííííííííí!!! Egyébként úgy csinálnám, ahogy Bogi írta.... tehát csak simán magozva....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


lekefüdtem= lefeküdtem

Na szóval, konkrét bizonyítékot szolgáltattam a kognitív képességeim romlására... :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: akkor már értem hogy enyém gyermek is miért sírt fel egy órával korábban mint szokott :shock:
Sajnálom a rossz éjszakákat!

amy: nem te!!! azért az túlzás. Nekünk hétvégén keresztelő és anyukám vett rucit Fügének, de nem annyira habos, de nekem ez is sok, de azért ráadom, mert nem annyira gáz. ténleg értelmes vagyok ma :oops:

Kép
budabo
 
 


Köszi csajok...
Már tényleg azt éreztem, hogy nekem nem jó semmi...

Julcsi: tudom, hogy ez nem vigasztal, de néha már én is nagyon a végét járom... MOndtam is Tibinek, hogy nagyon jól van ez kitalálva, mert a világon senki miatt nem tudnám ezt így csinálni, csak a fiamért...
És még így is mosolyogva kelek hozzá.... hihetetlen, én magam sem gondoltam volna, hogy erre képes leszek....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!nincs ötletem...de jónak hangzik a lehányatós...

Zsu: köszi!

Julcsi!Pedig van alatta zene méghozzá:Meat Loaf - I'd Do Anything For Love....és igen barna szeme van Mukinak mint nekem nekem kicsi zöld is van benne(naaa nem azért mert apa elvert)

Van 1 babaszakácskönyvem.....de segítség kellene .....ha beszkennelem akkor jó látható-e?Mert idővel jól jönne gondolom....
Egészséges babakonyha a címe....

A szülinaposunknak Boldogat!!!

Kép
zümis
 
 


És IGEEEEEEEEEEEEEEEEN! Újra van gépem! :D:D:D Ezentúl emberi időben jövök és visszaszállok a ringbe közétek! :D
Amint Efe engedi olvasok és írok, hurrá!

Frontos éjszaka megvolt nekünk is! :( éjjel felsírós, nyűglődős............. k... jó....

Kép
Kép
elif
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap nem tudtam jönni, mert elmentünk Apával fesztiválozni. Nagyon szupi volt, tele volt a város koncertekkel, mindenféle finomságokat árultak. Minden téren volt egy színpad, ahol koncert volt.
Több helyen is árultak lángost, mint ungarische spezialität, ami nekik paprikás-foghagymás, meg nutellás-lekváros- cukros... :shock: :shock: Mondtuk, hogy nem, de nem hittek nekünk. :D Viszont ízre nagyon fini volt.

És a kakihelyzet: már kezdek tőle bekatanni... :x Vasárnap ugyanis régit tápszert kapott Hanna, mert ugye nem tudtam ezt a speckót beszerezni. Erre este nagyon híg volt megint a széklete.... szóval lehet, hogy mégiscsak tápszer... ezért most elmentem és rendeltem, délutánra megérkezik. Közben tegnap már Protexint is kapott.... Most már kezdem unni ezt a kísérletezgetést. :shock:

Zsancy: a keményebb kaki a tápszertől van és teljesen normális. Nálunk is ilyennek kellene lennie. Hanna is ahogy tápszeres lett keményebb lett a kakija és ritkábban volt neki, szóval emiatt ne izgulj. Remélem hamarosan jobban leszel és próbálj tényleg nem a legrosszabbra gondolni. +++++++++++++++++++++++++

Julcsi: milyen gyümölcsöt adsz Marcinak? Mert az alma, banán, répa... ezek mind hasfogóak. Érdekes, hogy Bogiéknál gyakrabban lett kaki tőle, mert nálunk kicsit segített a hasmenésen és sokan ezt ajánlották. Nem lehet, hogy a kakiprobléma miatt van ez a sok ébredés is?

Verus: gratulálok az ügyes fiacskádhoz!!! :D

Zetivera: hú, ezt tényleg nem szabad. Interneten elemezni, mert csak jobban felidegesíted magad. Én is ezt csináltam a terhesség alatt és néha nagyon kikészültem tőle. Apa meg tőlem, hogy hogy lehetek ilyen, miért csinálok felesleges izgalmat. És hát csomó olyan dolgon paráztam, ami felesleges volt. Biztos nagyon nehéz lehet most várni, de ez mégjobban megnehezíti. Szerintem minden rendben lesz!

Amy: öltöny... :? lakkcipő... :shock: hát nekem sajna nincs ötletem... :? Ladmon ötlete nagyon jó... :) pisiljen be, sztem az is elég... :D

Édesek a babafotók! :lol:

Nicko????

Panna
pandusika
 
 


Amy, Ladmon ötlete nem is olyan rossz öltöny ügybe! :wink: :D

Ladmon, nálunk is van egy felsírás minden éjszaka, rendszerint a rácson találom a gyereket, gyorsan visszafordítom, hüvelykujj be, és szunya! És nappali alvás is nagyon necces, mióta forog! :evil:
De már másfél órája alszik, én győztem! :D

Julcsi, sajnálom a rossz éjszakát! :cry: Szerdától mondják a jobb időt! :roll:

Zümis, jöhet a szakácskönyv, már terveztem hogy veszek egyet!

Elif, hurrááááááááááááááááááá végre sűrűn jössz! :lol:
zsu83
 
 


Panna, sajnálom, hogy nem javult a helyzet, de ahogy írtad, szerintem is a tápi lesz a ludas! :?
Nickoék hazautaztak, azt írta, ha lesz ideje benéz! :)
zsu83
 
 


panna: én inkább levet adok neki és az nem fog. Alma és banán husit még csak pár kanálkával. Répát még nem is adtam :shock: őszit igen, de azt is levet. Most a sütőtökön gondolkodom, mert az is van itthon üvegesben, az is innivaló. Te adtál már?

Kép
budabo
 
 


OK Csajok!
Akkor lehányatom... :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán majd jól ráfogom a nyuszira... :P :P :P

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Bogi: én már adtam neki almát, répát. Rendes üvegeset, pépeset. Nagyon ízlett neki és kakija is jobb lett tőle. Egy negyed üveggel simán megevett. De most egy kis szünetet tartunk, mert az orvos azt mondta, hogy várjunk, mert ha tápszerallergia, akkor könnyebben alakulhat ki most más ételre is allergia... :? Szóval már szerda óta megint nem kapott mást csak tápit.... Viszont valami lehet, mert ma még nem kakilt, holott reggel mindig szokott neki kaki lenni. Kíváncsi vagyok, hogy most milyen lesz és hat-e már a Protexin, amit tegnap kapott.
Te mikor akarsz pépeset adni neki???

Panna
pandusika
 
 


Mármint pépeset úgy, hogy többet....?

És sütőtököt is most akartam adni, de most szünet...

Panna
pandusika
 
 


Egyébként milyen bébiitalt adsz neki?

Panna
pandusika
 
 


ZVera, utólag is boldog szülinapot édes kis Zétidnek!!! A szopizós sztori nagyon édi :D akkor lepődött volna csak meg igazán, ha oli rá is cuppan a cicikéjére :)
Tomi mesélte, hogy az egyik kollégájának a másfél éves ikrei most kezdik abbahagyni a szopizást, és egyik este ült a lánya az ölében, ő meg félmeztelen volt, mikor a kicsi azt mondta neki: "apa cici aranyos" :D egy napja ezen nevetgélek, szerintem olyan édi :)

Amy, ha nem akarod megbántani, én ráadnám az öltönyt mondjuk a fotózás erejéig, tíz percre, hogy mindenki elégedett legyen (főleg ha anyóspajtás is lelkes :roll:), aztán csere a jó kis kényelmes saját rucira. Ha el tudsz érni egy kis nyafizást, mondhatod, hogy akkor szokott így nyafogni, ha kényelmetlenül érzi magát :D (Illetve ha szerencséd van, kicsi lesz rá, és akkor saaajnos nem is tudod ráadni :))
Vagy add rá, fotózd le, kamuzd be, hogy összepisilte, de milyen szerencse, hogy lefotóztad - így meg tudod mutatni, hogy jujdecuki, és akkor szintén nem lesz bántódás szerintem.
(családon belül én is elvárom, hogy kérdezzék meg, mit hozzanak a gyereknek, mielőtt elárasztanak mindenféle marhasággal - tényleg nem te vagy a hülye)

Elif welcome back :D éljenéljenéljen :D (figyi, mit jelent az, hogy "masallah"?)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Meggy: én is hallottam ilyet hogy a héját érdemes leszedni nehogy csikarja a pocakát.

Amy nagyon szépen megfogalmaztad amit én is mondtam már apának, bárki más művelné velem ezt éjjel amit Oli, biztos hogy lecsapnám :D

Lakkcipő: hú :shock: Nem adnám rá én sem...folyamodj trükkhöz :wink:

Oli még csak almát kapott, ízlik neki de kipattogott a kis arca. Szerintem túl gyorsan evett. Egyébként lehet hogy a ma éjjelre is ez nyomta rá a bélyeget. :roll:

Megyünk ma oltásra, apa visz :lol: Autóval :lol: Két éve minden oltásra babakocsival mentem egyedül, négy hónapja pedig a "karavánnal" :wink: Micsoda luxus lesz ez 8)

Köszönjük a köszöntéseket :D

Pandus, Zsu, a netes elemzést felfüggesztem, muszáj lesz mert nagyon bedurvult, van egy érték a vérképében ami azt mutatja mekkora a sejtburjánzás és az Zétinek jóval tartomáynon felül van. Úgyhogy itt le kell hogy álljak mert pusztítom vele magam.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zétivera, tényleg ne elemezz, Zétinek nincs semmi komoly baja :!: :!: :!:
Olinak előre is küldjük a gyógypuszikat!!!!!!!!!!!!!!444
zsu83
 
 


Sziasztok!


Z-nek boldog szülinapot!
vera:örülök,hogy már otthon vagytok és próbálj meg ne kutakodni neten,mert csak idegesebb leszel.Minden rendben lesz,csak erre szabad gondolni!

amy:ladmon ötlete,mint mindig,most is tuti,de lehet,hogy csak meg kellene mondani nekik a véleményed,mert elfajulhatnak a dolgok,ha nem vagy határozott-láttam ilyet a környezetemben-és kompromisszum például,hogy feladod rá,ők megnézik,lefényképezik és a gyerek kényelme érdekében ráadod a saját ruciját.akkor talán a jövőben nem hoznak kellemetlen helyzetbe és tisztelni fogják a véleményedet.én legalábbis ezt tenném.

bogi:muti a hajad!annyira hullik az enyém,hogy most filózom a centis sérón!

zümis:klassz a videó!én is alkottam a hétvégén,csak még zene nincs hozzá!

elif:Efe csúcs a képeken,nekem támadós a kedvencem!jó,hogy tudsz többet jönni!

julcsi:húúúúúúú,és még a humorérzéked sem hagyott el!gondoltam rád szombat éjjel,mert fél3-kor Bazsalikom sikítva ébredt és fél óra ringatás és nyugtatás után is csak hüppögött a karomban,nagyon nehezen nyugodott meg.fogalmam sincs mi történhetett vele....aztán elaludt nagy nehezen,de én sokáig nem tudtam még elaludni,mert nem tudtam,hogy mi történhetett vele.

panna:Bazsa is tápot eszik elejétől fogva,de neki nem kemény a széklete.az első pár hétben az volt,amíg megszokta a szervezete,de azóta ő krémes állagút produkál,ami a doki szerint nem gáz,mert hasmenéses széklet az ami nyálkás és vizes állagú, pelenka is beszívja és sokszor van egy nap.Bazsa mostanában kezdett el naponta 2xkaksizni.
mi is fesztiválon voltunk szombaton hármasban,mi kenyérlángost kajáltunk.

zsu:lábad?
Bencus milyen nagylegény már,és milyen komolyan olvasgat!nagyon cuki!

gjéti:drukkolok!

ladmon:elromlott Esztike?ha egy kicsit megvigasztal akkor elmondom,hogy Bazsa is nagy nyűglődések közepette alszik el napközben,csak nyöszörög a kezemben és nem hajlandó becsukni a szemét,és fél óra múlva már sírdogál,vagy úgy beájul,hogy muszály vagyok én felkelteni,mert nem férne bele a napba az 5kaja.

Mióta Bazsi megfordult,azóta állandóan rohangálok a lakásban,mert lerakom őt játszani elindulok a konyhába,ő átfordul és nem mindig sikerül kivenni a kezét maga alól és akkor reklamál,én akkor vissza megigazítom és újra irány a konyha,két perc múlva újra hív,mert fordult mégegyet és nem tetszik neki,hogy nincs a közelében egy játék sem.tök jól elszórakoztat,de a főzés elég nehézkes így.
vasárnap szülinapoztunk anyóséknál,hozok majd képeket!de most egy fordulós sorozattal készültem nektek,aztán fel kell ébresztenem az uraságot!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
a többivel majd jövök később!

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?