Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Hazaértünk Hajduszoboszlóról és nagyon jó vaol!Bár az idő nem volt mindig jó,de amikor le akartunk menni sétálni akkor mindig kisütött a napocska :D Ráadásul kifogtunk szombaton egy csülök-délutánt,ez azért is volt jó mert a kedvencem a Csülök!!!!Lizikének is bejött mert nagy tánci volt utána!!Azóta a szálloda épített egy belső babamedencét,ami nagyon tetszik!!!Hamarosan újra megyünk,ezt nem lehet megunni!!

Remélem mindenki jól van!!! :wink: :wink:

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok minden vizsgán! Már csak a bizonyítványért kell be mennem .

Tali:

Beus, Hetti!

Tudtam, hogy rátok számíthatok!

Melissa!

Biztos ki hoz majd valaki Titeket!

Peppisimo!

Akkor majd úgy csináljuk, hogy akkor legyen ha Gyöngyösön vagytok!

Többiek?????

Majd még később írok, most még a vizsga hatása alatt vagyok.

Pusz

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini!
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én azért nem reagáltam a talira,amit írtál,mert ugye nekem még nincs gyerkőc! :roll:
A hintátokba meg kétlem,hogy beleférnék! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Cini

Gratulálok a vizsgádhoz!

Sziszi

Attól még szerintem eljöhetsz te is mert nincs gyerkőc még.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hahóóó megint eltűntetek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Biztos s a jóidő :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Cini! Gratulálok!!! :)

Hetti! Jól látod... a jó idő! Mi is kint vagyunk állandóan. De úgy látom a többiek is napoznak. :D

Tegnap megszületett a kis unokaöcsém Hatvanban, több mint 4 kilóval, úgy örülök! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok :)

Cini, hatalmas gratula vizsgádhoz!! Ügyes vagy! :D

Niki, örülök, h jól éreztétek Magatokat! :) Képek készültek? Teszel fel? Csülök...nyam-nyam. :oops:

Beus, kis unokaöcsihez gartulálok!! :D Nem is olyan picike legényke, szép kis súly! sima szülés volt?

Cini, nagyon kedves Tőled, h felajánlottad a baba-mama talit! :) Én is szívesen csatlakoznék, ha még 2in1 leszek, és Apát meg tudom fűzni, h hozzon-vigyen minket. :wink:

BArnus már alszik, én is kihasználom ezt az időd egy kis pihengetésre. 8)

Puszi.
o.heni
 
 


sziasztok!

Cini gratula a sikeres vizsgáidhoz, gondolom most hatalmas megkönnyebbülés van rajtad :) Nekem mindig a tavaszi félév és a nyári vizsgaidőszak volt rosszabb, a jó idő miatt kicsit nehezebb volt minden vizsga...:) de ezt te jól lekűzdötted :)

Niki, várjuk a fotókat! én is imádom a csülköt. Egyik ismerőseim épp most vannak szoboszlón, szombaton jönnek haza.
Mi már szervezzük az erdélyi utat, bár anyósom megjegyezte, hogy jó nagy útra készülünk egy épphogy egyévessel...kicsit most elbizonytalanodtam, nem lenne-e könnyebb velük menni a Balcsira, így mi is pihenhetnénk kicsit...de már olyan rég készülünk erdélybe :(

Hát nem pici gyerek, több mint 4 kg...nem semmi!Gratula az unokaöcsihez.

Tegnap meg barátnőmnek született meg kislánya Adél. Kicsit korábban jött, mert ma töltötte volna a 36. hetet. Kicsit aggódom is értük, mert nem tudtam vele beszélni. Azt írta, ha jobban lesz, beszélünk. Én úgy gondolom, most nem zavarnám, s biztosan jelentkezik. ti mit csinálnátok? Ő Miskolcon szült.

Beus, nem téged láthattalak a napokban CBA-ban és piacon...?
Hétfőn dél kürül CBA, tegnapelőtt piacon 10 körül, de akkor pároddal lehettél. Úgy sajnálom, hogy nem mertem odamenni, mert nem voltam biztos benne...

Lányok, hallottátok, hogy a fittnessben baba-mama torna van hétfőnként 10-11-ig? Én eldöntöttem, hogy megyek, kipróbálom, s ha jó, akkor utána is.

Tegnap itt volt anyum, délelőtt babázott kicsit, én meg szabit kaptam...:) fel is tekertem füredig. Életemben először...hát nem kis erőfeszítésembe telt, mikor már épp visszfordultam volna, hogy nem bírom, jött a kis kanyar, s megláttam a füred táblát... de végül jól esett.

na megyek kicsit összepakolok!

pussz!
i.
melissa83
 
 


Még egy sor!

Kérlek, ha van kedvetek, szavazzatok ránk!

előre is köszi!

puszi

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 0842#30842
melissa83
 
 


Sziasztok!

Természetesen mindenkire vonatkozik a meghívás!!!!
Sziszi rád is, és Nicolra is, meg mindenkire!

O.Heni nektek is örülnék ha eljönnétek.

Nem akarok nagy hajcihőt, a gyerekek játszanának , mi meg beszélgetnénk egy jót.

Ha nagyon meleg lesz még egy pancsoló medencét is felfújhatunk a gyerkőcöknek, csak akkor ha valaki tud hozni napernyőt az hozzon, mert nekünk csak 1 van.

Na most már csak azt kell eldönteni, hogy mikor legyen.

Peppissimo!

Mikor lesztek Gyöngyösön???


Köszi a gratulációt mindenkinek. Igazából nem vagyok büszke, mert sokkal jobban is sikerülhetett volna (közepes lett), de a szóbelin rosszul jöttek ki a dolgok.
De végül is mindegy, a lényeg, hogy meg van.

Szép napot nektek!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini

Én tudok vinni napernyőt.

Melissa

Ne foglalkozz azzal ki mit mond, nektek kell eldönteni hogy mit akartok. Van aki nem tudja elképzelni az utat babával, az csak ugyis begubózik, van aki meg elmegy messzebbre is mert olyan beállítottságú. Mindenki a saját képességeit vegye figyelembe és ne a másét, mert nem neki kell menni. Nekem is beleszóltak persze a férjem részéről , hogy terhesen minek megyünk Horvátba... majd mi eldöntjük...
Szerintem ha nagyon jó barátnők vagytok felhívhatod, ha csak "messzebbről" barátnő akkor várd meg míg hív.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hetti!

köszi a jótanácsokat! :)


Gimis kori legjobb barátnőm, nagyon jó barinők vagyunk most is, csak mivel miskolci, így ritkán talizunk.
tegnap írtam neki, hogy ha alkalmas az idő csörögjön és visszahívom, este próbáltam hívni, meg most délben is, de nem vette fel.
Csak már kicsit aggódom érte.
Viszont nem akarom zargatni, ilyenkor én is örültem, ha pihenhettem. A legjobb barátnőm is csak küldött üzit, majd napok múlva felhívott, hogy amikor úgy érzem szólja, s eljön, mert nem akar rám telepedni, meg a kórházban lerohanni. Nekem ez jól esett tőle, s én sem akarom Georgimat, agyonzaklatni, csak érdekel hogy jól van-e, mi miatt jött hamarabb a baba, meg ígértünk nekik sok rucit, meg cuccokat, amit hétvégén vittnk volna... :)
kezdek befordulni, hogy mi legyen, hívjam még harmadjára, csak ír, vagy csörget ha szeretne velem beszélni...
melissa83
 
 


Sziasztok!

Melissa! Biztos mi voltunk. Majdnem minden nap megyünk a CBA-ba meg a piacra. Tegnap Marci elcsent egy krumplit, de csak otthon vettük észre. :D Legközelebb gyere oda nyugodtan, nem harapunk! :)
Osztom Hetti véleményét a kirándulással kapcsolatban. Mi is vittük Marcit mindenhová és nem volt nyűg se neki se nekünk.

Cini! Nekünk ez a hónap jó, aztán július vége és augusztust még nem tudom.

Kép
Kép
beus.
 
 


Melissa!
Szerintem max még egy sms-t írj Neki,de ne hívd fel!Lehet azt már zaklatásnak venné.Írd meg neki az üziben,hogy most akkor menjetek e hétvégén hozzájuk vagy tegyétek át máskorra?
Csak reagál erre valamit. :shock:

Cini!
Ari vagy,köszi szépen a meghívást!Én szívesen megyek,ha épp nem kell dokihoz mennem vagy valamilyen vizsgálatra. :lol: Szerintem Niki is benne lenne.
Ha jól tudom,peppisimoék holnaptól lezsnek 1 hétig itt Gyöngyösön.Az biztos,hogy holnap reggel megy ide az sztk-ba uh-ra.És mintha azt írta volna,hogy már nem mennek haza egy hétig.
Írj Neki az iwiw-re,hátha azt hamarabb olvassa,mint ezt!
Halászon merre laktok?Utca nevet ne mondj,annyira nem ismerem.Bennt a faluban a templom környékén?Vagy teljesen máshol?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melissa

Akkor szerintem se hívd, majd biztos látja hogy hívtad és ha alkalmas lesz neki biztos fel fog hívni.

Beus

A kis szarkák :lol: Nekem is volt hogy mano elcsent egy kendőt a bahiából, ugy mentem vissza. Meg a dm-ből is elcsent majdnem egy szappant. :lol:

Akkor Tali mikor legyen???

Megint lehűlt az idő, mondjuk én nem bánom, jobban szeretem ezt a friss időt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Az én Emmám meg a kozmetikustól csent el egy kezelőfejet :lol:

A Tali időpontját közösen egyeztessük!!!
Jó lenne, ha mindenki eltudna jönni azért.

Nekünk bármikor jó, de ha mondani kell egy időpontot akkor a jövőhét szerda??????

Megkérek mindenkit, hogy írja meg, hogy tud-e jönni!!!!!!!!!!!!!!!!

Nicol???????????

Melissa?????

Peppisimo?????

O.Heni?????

Sensi?????

Sziszkó?????

Többiek????

Hetti, és Beus bennetek bízom,hogy tutira jöttök 8)

Jövőhéten Afrikai hőség lesz, úgyhogy a kis medence aktiválva lesz :D

Biztos nem bánjátok meg ha eljöttök!!

Hetti!

Köszi a napernyőt! Esetleg Melissáékat eltudnád hozni???

Melissa!

Szavaztam!

Szép napot mindenkinek!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Most vettem észre, hogy pont Emma szülinapjára írtam az időpontot.
Ez tök véletlen volt. Nem szülinapi buli lesz, úgyhogy nehogy hozzatok ajándékot!!!!!

Mi most vasárnap ünnepeljük a szülinapját, ezért jó a szerda is.

Hétfő kivételével, bármelyik nap jó. De ha a jövőhét nem jó, az azt követő héten is lehet a TALI.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini, nekem nem jó a szerda, mert fősulis bnőimmel találkozom aznap - viszont a hétfő se ok, mert akkor is pesten leszünk Barnával egyik bnőmnél, kedden meg mennem kell nst-re. (Próbálok én is még szülés előtt összehozni pár találkát, mert utána sokáig fogok itthon ücsörögni - persze nem bánom azt sem, de most jó egy kicsit kimozdulni.)
Esetleg péntek?
Pusz
o.heni
 
 


Sziasztok!

Cini!
köszi a szavazatot, aranyos vagy!

TALI
Nekem sajna nem jó a szerda, apa szabit fog kivenni, s megyünk demjéni nagyiékhoz. a többi nap nekem jó lenne. Ha valaki megtenné, hogy kivisz, azt nagyon megköszönném, de nem akarom magam rábeszélni senkire. Szóval értitek.


Barátnőm pedig tegnap hívott(épp kint álltunk babakocsival a rigsteden egy erkély alatt, mert akkor indult el az eső...)
Jól vannak.A baba is, bár sárgulás jelei láthatók. term. úton született, és gyakorlatilag 2 óra alatt, mert 9:40 körül kezdődtek a fájások, kapott 2 szer epidurálist, s 11:40 körül már tolófájások jöttek és 12:05 re megszületett Adél. Szegénynek gátmetszés is volt, ráadásul a miskolci (talán Semm.) kórházban tejles roomig in van, csak első éjjel nem volt vele, azután éjjel nappal bent a baba. Szegénykém alig tud pihenni. már vágyik haza...remélem nem sárgul be nagyon a picúr, s hamar haza tudnak menni.

Hát nagyon megnyugodtam.
melissa83
 
 


Cinix!
Nekem elvileg jó lenne a szerda.De az tuti,hogy Nikinek se jó.Épp az előbb írta,hogy kedden mennek Cserkeszőlőre és csütörtökön jönnek haza.Szerintem legyen pénteken,mert úgy látom akkor O.Heninek és Melissának is jó lenne.
De azt nem írtad,hogy Halászon merre laktok???? :roll: :roll:
Én csak busszal tudnék menni,mert párom dolgozik.Légyszi mondd,hogy nem laktok messze a buszmegállótól!??? Csak azért mert mivel tényleg nagyon meleg lesz,nem bírom a sok sétát melegben terhesen. :cry: :cry: :roll: :shock:
És mikorra gondoltad?Délelőtt vagy délután?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Cini

Nekem úgy tűnik egyenlőre mostanában nincs programom, ugyhogy ráérek bármikor.
Holnap megyek hastáncra. 8) Már várom.
Ha vkit el kell vinni akkor azt el lehet intézni egy gyerek és egy felnőtt elfér még nálam a kocsiban.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziszi!

Közel lakunk a buszmegállóhoz.
A buszmegállóval szembeni úton (Fő út) (a buszmegálló az Atkári úton van) a hídig eljössz(nagyon közel van), ott jobbra fordulsz és a negyedik ház baloldalon.

Mikor legyen? Szerintem délután jobb lenne.

Sziszit nem tudja valaki kihozni???

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

A péntek nekünk is jó és mi is busszal megyünk. Majd kiírom innen az útirányt. :)
Én is a délutánra szavazok! Marci kb. 3-ig alszik, utána tudunk menni.

Kép
Kép
beus.
 
 


Peppisimo!


Kicsit lecsúsztam, de: Boldog névnapot kívánok!!!

Többieknek: a címünk: Dózsa Gy. u 7

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok,

Cinix, köszi a névnapi köszöntést!
Ti készültök a szülinapra?

Sziszkó, neked is! iwiw-en is írtam!

Voltam Uh-on, pocaklakó kb. 1 héttel nagyobb a koránál! Fehér volt szerencsére, nagyon aranyos volt, mondott mindent magától, hogy szépen fejlődik és minden rendben!
Előtte ment el Papp műtétre, nem is bánom, mert ő olyan mogorva... Pepével annak idején ő volt, őt ott kellett kérdezgetni, hogy minden ok-e stb...
Találkoztam Sensi-vel is! Ő is volt Uh-on! Nagyon örültem neki, hogy találkoztunk!
Egyébként a nevünk úgy néz ki, hogy Bence Zalán lesz. De még apát győzködöm, mert nem nagyon akar két nevet.
Sokat mozgolódik a pocaklakó, nagyon aktív!
Hétvégén Pepe ruháit válogattam, hihetetlen, hog azok a mini ruhák jók voltak rá! Nézegettem, miket kell még venni majd!

Most akkor lesz találkozó, végül is mikor, melyik nap, hánykor?Akkor pénteken lenne?
Nekünk az sajnos nem jó, mert csütörtökön jön a férjem és akkor megyünk is el majd pénteken Pestre a húgomot költöztetni a koliból. :-(

Remélem jól vagytok!!!!
peppisimo
 
 


Akkor pénteken hánykor?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Valaki irta nemrég hogy keres Erdélyben szállást. Ez Gyimesben van, a hely gyönyörű.
http://iwiw.hu/pages/community/comdata.jsp?cID=1964409

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Peppisimo!
Akkor Neked szerencséd volt,hogy Fehér dokit fogtad ki! :lol: Én Pappnál voltam,és tényleg nem mond semmit,ha nem kérdezed! :twisted: De mivel nekem nem tudta lemérni a babót (még mindíg ferdepózban volt :lol: ) így visszarendelt június 29-re.Bízom benne,hogy akkor Fehér lesz! :roll: :shock: :shock:

Cinix!
Akkor péntek?És hány órára menjünk?Mert oké,hogy délután,de nem mindegy hogy 2-re vahy 5-re például? :lol: :lol: :lol:
Én már kiírtam a buszokat.
Leírom,azt hiszem Beusék is azzal jönnek:13.45; 14.30 ; 14.40 ;
15.15 ; 15.30 ; 16.00.
De ha túl későn megyünk,szerintem az se jó,mert visszafelé csak 2-3 busz jön: 16.46 ; 17.51 ; 19.07.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melissa,O.Heni akkor jöttök :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Peppisimo!

Sajnálom, hogy nem tudtok jönni :cry: Már megünnepeltük Emma szülinapját, grilleztünk, volt lovas torta, Emma könyékig benne volt :-)

Sziszi!

Emma 3-ig alszik, ha minden igaz. Marci is ha jól emlékszem..
Szerintem a 14.30-as, vagy a 14.40-es busszal gyere, ha jó úgy neked, de ha Beusékkal akarsz jönni akkor csak a 15.30-as busszal tudtok jönni.

A többieknek!

3 óra körül jó mindenkinek???

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini

Nekem jo a 3 ora.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Sziszi!
Nekünk jó a 15:30-as. Megyünk együtt?

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Okés,akkor ezt megbeszéltük!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Írtam az iwiw-en Melissának és O.Heninek is!Remélem hamar elolvassák,aztán írnak,hogy Ők jönnek e! :roll: :roll: :roll:
Ha nem,akkor úgy látom csak 4-en leszünk! :roll: Meg persze a gyerkőcök! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

megyünk mi is :)
De persze nagyban függ a délutáni alvástól... mindenesetre próbálunk 4 körül odaérni ('asszem mi megyünk a legmesszebbről..)

Ma voltam NST-n, Zalán alig akart megmozdulni :( ehettem, ihettam én, semmi nem történt, bezzeg miután eljöttem a Klinikáról nagy tánciba fogott :?

Cini, fotók a kis ünnepeltről? :wink: NAGYON Boldog Szülinapot Emma! :D
o.heni
 
 


Heni!
De jó,hogy Ti is jöttök! :lol: :lol: :lol: :lol: Legalább személyesen is megismerkedünk! :lol: És kocsival jöttök?
Mi is 4 körül érünk oda,a busz gyöngyösről fél 4-kor megy.
De tudod pontosan hova kell menni?
Hú,most látom,Nekd már nem sok van hátra! :lol: Mármint a kismamaságból! :lol: :lol: :lol:
Kórházba hova jársz?Hol fogsz szülni?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok!!
Nem voltam,mert elfelejtettem befizetni a netet,küldtek e-mailt,de a dunawebesre,azt meg soha nem nézzük meg... :oops:
Még jó,hogy nem hívtam fel őket,mert ha 10 percig nincs net,én bizony telefonálok,és mindig elmondom,hogy ilyen sz@r szolgáltatásért nem fizetek,fél perc múlva érdekes mindig jó....
Hétfőn voltam uh-on,ma meg vérvételen,majdnem 2 héttel nagyobb a koránál,extra hosszú combú kislányunk lesz.Mindene nagyobb,mint Pityeszé volt ennyi idősen,az tök jó,mert ő is 3900 gr volt.Én 3200 gr-os kislányt kértem apától... :lol: :lol:
Még annyit mondott a szonográfus,hogy van haja rendesen....
Látom nagy a készülődés,mennék én is szívesen,de délutános a férjem,terhesen babakocsit rángatva meg nem merem bevállalni a buszozást...ja Cini,vagy nem is hívtál volna??? :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Manót felvették az oviba :) Majd a kiscsikó csoportba fog járni :lol: Pedig nemrég született. :roll:

Na akkor én kit hozzak el? Van 1 felnőttnek és egy gyereknek hely!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Nem akarok beleszólni,de szerintem Beusékat vagy Melissáékat.
Írtam,hogy tegnap melissának írtam az iwiw-en,el is olvasta,de nem válaszolt! :shock: Lehet,nem akarnak jönni. :cry: :roll:

Melinda!
Biztos vagyok benne,hogy Titeket is hívott volna Cini,de már olyan rég jártál itt! :roll: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Hát persze, hogy hívtalak Titeket is, csak nem írtam ki mindenkinek a nevét.
Akkor a kislánykád is "nagy" baba lesz 8) Már nem sokára itt az idő.
Készülsz már? Vettetek új bútorokat, vagy a Pistike bútorait örökli?
Külön szobába kerülnek majd?

O.Heni!

Még nem raktam át a képeket a gépre, de majd teszek fel ide is.
Köszi a köszöntést!

Hetti!

Tök jó, hogy Arti megy oviba! Már szobatiszta? Hogy sikerült?
Mi van a körmös tanfolyammal?

Sziszi!

Köszi, hogy segítesz a szervezésben! Én nem vagyok egy nagy szervező... :roll: Lehet, hogy már írtad, de nem emlékszem rá, hogy Nicol jön pénteken?

Melissa!

Tessék válaszolni Sziszinek
:)

Szép napot csajok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini!
Nicol nem jön,mert párja kapott még szabit,csak hétvégén jönnek haza! :cry:

EMMÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!

Kép Emmának :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na akkor majd ir hogy kit hozzak. Beus vagy Melissa.??

EMMÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Cini

Még nem szobatiszta és nem is nagyon hajlandó szólni. inkább van pisis gatyában. Szeptemberre majd csak sikerül.
A körmös tanfolyamot majd 5-én kezdem és aug 2án lesz vége. Utána jöhettek :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Én csak azért javasoltam őket,mert ők jönnek kisgyerekkel.Gondolom a buszozás nem nagy élmény a picivel. :roll:

Beus!
Én tudom a Hettie számát,ha Vele akartok menni kocsival,szólj és magadom a számot priviben! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Bocsi a hirelen eltűnés miatt, sanos kicsit összefolynak a napjaink mostanában.
Most is csak épp benéztem.

Olvastam iwiwen az üzit, csak azért nem válaszoltam akkor, mert még függőben volt a nagy nap...
De sajnos az sem jön össze, pedig úgy szerettem volna kimenni, már a buszozást is bevállaltam volna akár.
Aznap apa korábban jön haza, mert megyünk a postára fundamentás szerződéskötésre. 3 körül jön apa, s 4-re megyünk.
Úgy sajnálom! Ne haragudjatok!

EMMÁNAK HAPPY BIRTHDAY!!


Sajnálom lányok, tényleg e haragudjatok.

Azért gondolok majd rátok, jó szórakozást, pancsizást!


körmös tanfolyam ???
ez milyen tanfolyam? Mert én úgy tudtam, hogy fél éves a tanf. vagy több a heti óraszám?

Na megyek, mert apa már türelmetlen... :)
mikor itthon van, teljesen felfordul a napunk. hétvégén meg Dóri nem is alszik max 1-1,5 órát délben, a szokásos 3 helyett...

na pussz!
még egy szer ne hari!
i.
melissa83
 
 


Melissa!
Sajnálom,hogy nem tudtok jönni! :cry: :cry: :cry: :cry:

Beus!
Akkor ha Nektek úgy kényelmesebb,menjetek nyugodtan Hettivel.
Én meg megyek busszal.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hetti! Köszi a felajánlást, de közben megoldottam és nem kell buszoznunk.

Sziszi! A hugom elvisz kocsival és jöhetsz velünk, ha nem szeretnél buszozni. Gondolom, nem szeretnél... :) Írj már iwiwen egy telszámot légyszi, hogy elérjelek! Köszi!

Cini! Emmának nagyon boldog szülinapot!!!
Kép
:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat!!

Melissa!

Dehogy haragszunk rád!! Majd legközelebb eljöttök Ti is.
Ha nem felejtjük el csinálunk sok képet és feltesszük ide is.

Akkor Emmához csak kis pasik jönnek

:lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Beus!
Írtam az iwiw-en! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tegnap nem irtam hogy ugy lesz nekem is busszal kell menni mert kellett volna Lacinak az autó holnap, de ma elaludt ugyhogy ma ment kocsival és akkor azt is elintézi amit holnap akart. Hál istennek igy akkor megoldódott. Ugyhogy autóval megyek. Még mindig kiadó 2 hely!!!! :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Én úgy látom,kettesben jössz a fiacskáddal! :lol: :lol: :lol:
Ugye Melissáék nem jönnek,engem meg Beusék elvisznek autóval.
O.Heni jön még.De hogy kocsival vagy bisszal,nem tudom! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?