Új privát üzeneted érkezett!

Julcsi, hasonló volt a mi éjszakánk is, én ennek már nagyon örülök. Mostanában volt néhány horrorisztikus éjjelünk, éppen a napirend átállításán (beállításán) dolgozom. A 6 órás kelés már csodás, múlt héten 4.50-nél tartottunk...

És egy friss, piknikezős:

Kép

Kép
mist
 
 


Hú, Natasa laptetős lett! :lol:

Kép
mist
 
 


Köszi lányok, de azért nekem is van mit leadnom! :(

Nem tudom mi lehet Zsancy-val... :( írtam neki az iwiwen, de sajna nem válaszolt. Remélem nem haragudott meg valamiért, vagy nincs valami baj... :(
Nicko sem jelentkezett.... :(

Panna
pandusika
 
 

 
 

Nahát, milyen szép szeme van Natasának! :D

És vendi is milyen helyes kislegény! :D

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!
Eddig én is olvasó módban voltam. Szombaton ballagás. Bernadett 4 napja beteg, elvittem dokihoz hétfőn semmit nem talált. Tegnap megint 38.6 volt a láza. De ma reggel úgy tűnik semmi baja, már medencézni akar :) Így szokták nyomni apával:
Kép

Én is hozok pár képet a ballagásról.
Ici-pici keresztfiam:
Kép

Berni:
Kép

Barbival: (anyuka tokáját nem tudtam eltüntetni :? ) Kép


Az összes-összes baba nagyon gyönyörű! Imádom a képeket nézegetni, még-még-még!

Millye: Neked is jár a fenékbebillentős smájli! Hol van rajtad felesleg?????? :D

Ikverus: ez Neked is szól! :D

Amy: igényelni kell a Gyed-et, nem jár automatikusan.

Éééééééééééééés: tegnap hivatalosan megdupláztuk a születési súlyunkat, 6080 g :) Juhééééj!

De a tejcsin én is parázok folyamatosan...

Kép

Kép
hel29
 
 


hello lányok!

zsuzsi:üdv itthon!és képet,képet,képet!és élménybeszámolót!!!!!!!!!!!!!!

andrea:Hanna nagyon ügyi!Bazsa is mindig ülne,de én is csak óvatosan engedem.a mi dokink is azt mondta,hogy amit a gyerek meg akar csinálni,abba nem szabad visszafogni,de az üléssel csak óvatosan.bár nagyon nehéz,mert,ha ölben van kitámasztva egyfolytában húzza magát fel.hiába no,kiváncsiak ezek a gyerkőcök!

elif:Efe csúcs!

mist:jó,hogy jöttél,és még jobb,hogy hoztál képet!Natasa olyan szép,mint a neve!

verus:az apák,már csak ilyenek.az enyém is szétszór mindent.rendet rakok,hazajön és 5perc múlva olyan a lakás,mint ahol bomba robbant!megyek utána és szedem gönceit,és inkább én veszem elő még a ruháit is,mert összetúr mindent.és a ráadás,hogy már4éve lakunk itt és mégis minden mondat úgy kezdődik,hogy:Bébi,hol van????????
néha engem is kiakaszt és akkor szóvá teszem,de általában nem,mert úgyis felesleges.néha csinálok olyat,hogy két napig nem pakolok el utána,akkor észreveszi a rumlit,aztán magát is és akkor egy darabig odafigyel! :roll: :lol:
Vinci tényleg nagyfiús a képen!

panna:ne viccelj!milyen fogyókúra?nagyon is csini vagy!mint a kislányod!

julcsi:a viszonylag jó éjszaka is haladás!komolyan elgondolkodtam,hogy mit szólnék,ha Bazsalikom egyszercsak felébredne mondjuk éjjel 2-kor?iztosan csak pislognék!még mindig minden elismerésem a türelmedért!

zetibebi:jól vagytok?

nicko:mi a helyzet veletek?

zsancy:eltűntél!

és még a többiek is,aki régen nem voltak!gyertek és hozzatok képeket is!

Bazsa tegnap este vacsira benyomott 190-et,én csak pislogtam,még sosem evett vacsira ennyit!durmolt is 7-ig,most már megint alszik.pár napja semmi sem köti le a fiamat,csak a kezeit rágcsálja ezerrel és annyi nyála folyik,hogy hihetetlen.amikor hason van,akkor is a kezeit eszi.lehetséges,hogy a foga lenne már a ludas?

tegnap ígértem képeket,de előre szólok,hogy sok lesz,mert én sem tudok válogatni!

most biztosan beterítem az egész oldalt és van amit elfelejtettem tutira! :oops: Kép cipőfűzőcske Kép csupa nyál a gyerek Kép Kép

Kép
nilabali
 
 


hel:a lányod tud élni!szépek vagytok a képeken!én nem nagyon merek fotózkodni,alig van pár közös képünk! :oops:

és itt a többi kép: Kép csini fiú Kép gyere ide lábacska! Kép sárkányka

na,ennyi kép elég is lesz!

Kép
nilabali
 
 


Hééé! Zsuzsi újra itthon!!! Jeeee!! :D

Vendi nagyon ééédes! Meg Barbi is! (az a Hello Kittys harisnyaszerkó....:D)
Natasát is tessen többet mutogatni, bár értem én, hogy lefáraszt az iccaka, de olyan aranyos ő is! :)

Helga: súlydupla?? Akkó meg ne halljak tejparát!! :)

Zsuzsi:
Végre, végre van kinek elpanaszolnom: úgy érzem, mi viszont 5 kilósak sosem leszünk... :( Nagggyon gááááz a gyarapodás! Szóval tegnap hivatalosan elkezdtem a barátkozást a tápszerszörnnyel... (ami még kimerült a doboz nézegetésében) De nem akarok holnap nagyot koppanni, ha viszem oltásra és azt mondja a védőnő, hogy ez már gáz.
Léna viszont lehet, hogy tök dagi lett, csak te ezt úgysem veszed észre rajta! :D Drukkerolok!

Crocus: cukorfalatos-röhögős szmájli, mi? :lol:

Ja és a hír: az éjszakaforgó, csalógalamb gyerekem alszik hanyatt fekve! Reggel Laci benézett hozzá, amikor elment és Esztergyerek hanyatt fekve, kiterülve aludt! Mondjuk hamar kelt reggel, de tény, hogy tud ez aludni az átfordulás után is!

ladmon
 
 


[quote] írta:s mégis minden mondat úgy kezdődik,hogy:Bébi,hol van????????


Vazze, mintha Laci szólt volna hozzám! :D Komolyan mondom, szó szerint így hangzik el ez a mondat... :D

Tudtam, hogy nem kell név szerint kiemelnem a cukimanókat!
Mert Efe kimaradt, pedig őt is mindig meg kell zabálni. Meg Vincit is!
Hanna meg nagyon ügyes, csak így tovább hason!
Bazsa meg apám annyit változott. Pedig nemrég volt kép róla fent, de ahhoz képest is! (A Quimby koncertet meg sajnálom...)
Hééé Nila, tudsz már kisbetűt írni?? :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.06.17 08:46-kor.

ladmon
 
 


Sziasztok!
Hallom 2-3 emberke hiányolt, így adok én is életjelet magamról.
Megvagyunk, de most csak panaszra tellik, bocsánat.
Még mindig sok a munka, nem lettem kész, és szinte semmit nem tudok csinálni egész nap, vége a sulinak, két gyerek, egyik jobban nyüszizik, mint a másik.
Extra nyügi napjaink vannak, szerintem Zéti is fogzik, van, hogy egész nap nem alszik, csak 2 * 15-20 percet, aztán este 10-kor elájul, de 1-kor már fent is van, szopizik, utána 4-kor is, és onnantól pedig óránként felsír, rugdos, csapkod, karmol.....
Én totál zombi vagyok, a hajam úgy hullik, hogy már kopaszodom, a derekam leszakad....
Na, ezek után is hiányzom még valakinek???? :lol: :lol:

A képek nagyon édesek, a lányok gyönyörűek, a fiúk vagányak...
Efe óriási fazon az arcmimikájával, mindig jól elszórakozom a képein.
Bocsi, hogy nem emelek ki mindenkit név szerint, Zéti már megint nyüszög, mennem kell......

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Megjöttem énis. :D
Visszaolvasni meg sem próbálok, úgyis esélytelen...

Nagyon jó volt az út, Olika nagyszerűen viselkedett, jól bírta a nagy meleget is. Nagyon jó volt találkozni a rokonokkal, teljesen oda voltak
kicsi fiamért. Aztán amikor hazajöttünk, itt nyúzták meg a nagyszülők, úgyhogy teljesen ki van fáradva, szinte egész nap alszik. :lol: Ajánlom mindenkinek a hosszú kirándulásokat, akiknél
nincs éjjel álommanó. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


ladmon:a pasik nyúlják egymástól a dumát?!
és,nem,nem is próbáltam még a kisbetűt!és már nem is rémlik,hogy hogyan kell :oops: :oops: :oops:

Kép
nilabali
 
 


hoppá!!!!!!!!!!!mégiscsak rémlik!

ajajjj,felébredt a fiacskám,sikerült háromnegyed órát aludni!már ugrott a reggelim!

jut eszembe,valaki írta hogy "meklód"lányai rajongó!én is!10-kor van minden nap aHallmarkon!úgyhogy spuri reggelit csinálni és most Bazsinak is engedélyezve van a tévézés! :oops: :lol: :roll:

Kép
nilabali
 
 


Nemár Nila, az tök vibrál a fejébe! Most komolyan, én sosem hagyom, hogy nézze a TV-t! (hehe, csak, ha már nagyon kikészült, akkor engedem pár másodpercig, amíg elhallgat.... :D)

Jól van, akkor zseni vagy! 8)

ladmon
 
 


ladmon:tudom,hogy vibrál fejébe,és én sem engedem,csak néha.beültettem a pihiszékbe és nem is a tv-t nézi,inkább próbál belőle kibukfencezni,mert nagyon szeretné a lábait elkapni.

megreggeliztem.kávé??????

bogi:hol vagy?éccaka?

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Nemsokára megyek az orvoshoz, utána Bencust visszük szurira! :cry:
Most nagyon büszke vagyok a kicsi fiamra, mert ügyesen elaludt megint a kiságyába egyedül este is, és most is! :D

Babaképek gyönyörűek, Hannák, Vince, Vendi, és Efe nyelvöltögetős képe :lol: , Natasa is szépséges, Barbi, és Bernadett is nagyon édes, Bazsa is milyen helyes nagyfiú! :lol:

Bogi, tegnap én is úgy keltettem este 6-kor Bencust, hogy meglegyen a napi 5 kaja!

Julcsi, nagyon ügyes Bogyesz! :D

Millye, biztos már kikopott a farmer anyaga, nem a súly miatt szakadt el! :wink: :)

Gerendai Zsu, örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, várjuk a beszámolót! :D

Nicko, Zsancy, tényleg nagyon eltűntetek, egy gyors bejelentkezést kérünk, ha olvastok!

Nilabali, tuti, hogy fogzik Bazsa!

Andus, végre írtál! :) Sajnálom a rossz napokat! :cry:

Gjéti, örülök, hogy jól sikerült az út! :)

Na megyek, ébresztem Bencust lassan, szegénykém ma két szurit kap! :cry:
zsu83
 
 


kávé.....nagyon kell!!!!migyá főzök, most hogy eszembejuttattátok!!! :)
Ne adjak tápit? akkor mit????elegem van már a nem kel anya, megkarmollak, de éhes vagyok hisztiből! Azt meg hogy fejjek, és cumisüvegből adjak, na azt már nem!!!! Eleve nem tok annyit kifejni, ami neki kell! Így majd a főzikbe belerakom a lefagyasztott tejkockákat :)

ÉN vagyok Mcleod lányai rajongó!!!!! De sose tudom emgnézni...most is épp fogalalt a Tv, a gyerekek természetfilmet néznek, én meg itt dekkolok :) És várom hogy Vinci keljen fel 10óarizni...szerintem felkeltem, ma lesz évzáró a suliban, és ha nem eszik időben, nem érünk oda ....

Apa nálunks e tudja sose mit hova tesz, nekem kell azt is tudni, hol a kontaklencséje, fogkeféje....csoda, hogy a számítógépét megtalálja....a szekrénye?? Hát jobb ha ki se nyitom. negyedévente rendet rakok, de minek? Nem is tom minek vasalom a pólóit, mert 10 kivasaltból egy óra múlva csak 2 marad épp.... :(
nah, mindegy, férfiak! Csak néha betelik a pohár, mint most....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szép képekre jöttem ismét, nagyon helyesek a gyerkőcök! Vendi is milyen nagyfiú már!

Andrea, Hanna így ül már??? :shock: nagyon ügyes kislány!!!

Julcsi, gratula Marci nagy jegesmedvemászásához! :D

Millye, csak pénteken megyünk, szombaton vagy vasárnap jövünk (sok mindentől függ, leginkább Adritól...), és Zánkára :D
Segíts légyszi! Adri múlt hét kedden kapott szurit, szerda délután vettem észre, hogy csomós a combija. Azóta borogatom, meg adtam neki az Apist is, ahogy írtad, de még mindig van neki egy kis csomó (kb mint egy borsszem, 3mm átmérőjű lehet). Nem kellett volna annak már elmúlnia? Felhívjam a gyerekorvost? Egy hétnél tovább is merjem borogatni, meg bogyócskáztatni?

Zsuzsi, de jó, hogy hazajöttetek!!! :D ha kicsit van időd, mesélj, légyszi!!! nagyon kíváncsi vagyok! És persze tessék ám képeket is hozni! :D

ZVera, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ rengeteget gondolok rátok, hogy épp mi történik veletek!!!!! Kicsi Zétinek millió gyógypuszi!!!

Üldögélés: Adri is állandóan ülni szeretne, de én se nagyon hagyom neki. Csak nehéz, metr ha csak egy kicsit is megtámasztom a hátát, addig erőlködik, amíg feltornázza magát ülésbe (hasizomból!!! :shock:), aztán persze elborul oldalra. Ha meg a kis kezeit fogom meg háton fekve, akkor meg kézzel húzza fel magát. :? azért én azt szeretem, ha fekszik, de egyre kevésbé van úgy el...

GYED uhh jó hogy mondod, nemsoká ideje. szerintem igényelni kell, itt semmi nem jár automatikusan...
Itt van róla info:
http://www.oep.hu/pls/portal/docs/PAGE/ ... C3%8DJ.PDF

Julcsi, miért vagy ideges? Mennyiket eszik? Nyugodj meg, aki gyakrabban eszik, az egyértelmű, hogy kisebb adagokat!!!

Mist, szépséges Natasád, és jó, hogy néha felbukkansz itt :D

Andus, sajnálom, hogy Zéti ilyen nyűgös kisfiú, és mellette még a melód is rengeteg! :( azért bízom benne, hogy hétről-hétre egyre könnyebb lesz, és talán majd tudsz jönni néha, legalább egy pár képpel magatokról :)

Asszem, elkaptam Tomitól a remek betegségét, fújom az orrom reggel óta, és tüsszögök (múlt héten a tréningen kapott el valami frankó torokfájós-orrfújós cuccot) :roll: nemjó :( remélem, egy-két nap alatt helyrejövök, szombaton meg jógás baba-mama találkozó lesz, nem szeretném emiatt kihagyni!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Igen Andus gyere, és panaszkodj, jobb, mint ha nem is látunk! :(

Efe tényleg nagy grimaszkirály, enyém gyerek is, csak én nem tudom ilyen jól elkapni. :) Mi is csiánltuk ezt az alsóajak beszívást, de már leszoktunk róla. Jönnek-mennek a divatok. :)

Gjéti: képet Tőled is kérünk ám!

Vendi nagyon helyes, ő is egyre nagyfiúsabb, azóta is annyit változott, hogy láttam! :)

Barbi, Berni ikerpár is gyönyörűséges :lol: ! Jobbulást Berninek!

Bazsa látom habosít ezerrrel:)

Ja, Andrea, Marci is mindent, de mindent a szájába vesz!

Zsu, ügyes Bencus az elalvással! Szurihoz nagy kalappal, orvosról majd mesélj!

Ohh, és a gyönyörű Natasa! Mindig ellágyul a szívem, ho Őt látom! :) Mist, hajrá, hajrá! Mi is dolgozzuk a napirendet, inkább 6.os kelés, mint 4 felkelés éjjel.

Tegnapi agonizálásomra Abencze írt egy privit, nagoyn rendes volt. Szeretne többet jönni és hiányzunk neki, de Csongi 3-4x kel éjjelente. :? Ő lassan kezdi leszoktatni majd az éjjeli szopiról, mert van mellé még egy kétévese és fél, hogy kibukik (megértem maximálisan)... Majd jön, ha tud, de mindenkit üdvözöl. :)

Megyek főzni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jobbulást Stelly!
Három étkezés 420 eddig, és lesz még 4 étkezés. Szerintem ez nem olyan rossz. Különben is, hízik a gyerek, szóval csak paráztatom magam asszem...
Náltok mennyi a napi adag kb?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


stelly:gyógyulj meg hamar!


zsu:Bencusnak már küldjük is a gyógypuszit a combikra!remélem a dokinál minden oké lesz!írj,majd utána!

verus:csak egy tv van?öreg hiba!be kell szerezni mégegyet!kávézol már?

Bazsa nyávog ezerrel,megpróbálom letenni alukálni,hátha most sikerül egy nagyobbat aludnia!

Kép
nilabali
 
 


Millye: ha az megnyugtat, akkor vigyél receptet, de tényleg csak végszükség esetén váltsd ki. Amúgy meg sztem felesleges! (de közben bogarat ültettél a fülembe, mert a nyaralásra nem tudom vinni a fagyitejet, lehet én is kérek receptet). A nadrág meg biztos anyaghibás volt!
Nyálfolyatás nálunk is ezerrel.
Zsu: köszönjük a gyógypuszit, mára láztalan Alex. Bencusnak gyógysimi az oltásra!
Bogi: tök igazad van, szükség van időnként gyerek mentes órákra, kell a feltöltődés.
Csatlakozom az „apa mindent szétszór” klubba. Nilabali, mi 7 éve lakunk itt, a konyhai cuccok ugyan ott vannak azóta is, de amikor apa pakol ki a mosogatógépből, akkor utána fél napig keresem a cuccokat :D . A számítógép asztala meg egyenesen bombarobbantotta terület, na ott nem vagyok hajlandó rendet rakni.
A gyedet igényelni kell.
Zsuzsi: de jó, h újra vagy! Remélem a védőnőnél nem volt gond és Léna szépen hízott! Majd hozzál képeket!
Elif: átragasztotta Alex Efére a „tudományát”, mert azóta már nem nagyon csinálja :lol:
Andus: kitartást neked!
Stelly: te meg gyógyulj meg gyorsan!
Julcsi: ügyes Marcibogyesz, h elérte a jegesmacit. Sztem teljesen jó a mennyiségetek, nyugi!

De édesek a babók!
kreiszi
 
 


Gerendai Zsuzsi de jó, hogy visszaértetek! Na ugye, hogy nem esett le a repülő? :D

Andrea17 Teljesen normális, hogy mindent a szájába vesz... :roll: ez még csak a kezdet :D

Elif :D :D :D mintha a fiamat látnám a nyelvöltögetős képen.. neki az anyukám tanította :evil:

Pandusika nagyon helyesek a képek! :D

Amy81 ha a TGYÁS lejár, akkor a GYED-et nem automatikusan kapod! Lejárat előtt 1 hónappal már beadhatod az igényt és akkor folyamatosan kapod a pénzt! Vendi nagyon édi!

Budabo na majd ha találkozunk akkor bemutatom neked úszógumi Ursulát :D :D :D

Julcsi-79 köszi! Akkor Marcibogyesznek a sziget nem lesz idegen hely mire a tali lesz! Sokan szoktak lenni hétköznap? Örülök, hogy a Chamomilla legalább napközben segített! :D

Mist Natasa is milyen nagylány már :shock: :D

Zsancy nagyon eltűntél :shock: :?:

Hel29 jobbulást Bernadettnek! nagyon helyesek a képek! Hol van rajtam felesleg :lol: a talin megmutatom :oops: :roll:

Nilabali nálatok is folyik a nyál ezerrel :shock: :D te miért nem mersz fotózkodni :?:

Zsu83 Bencusnak ++++++ várom a fejleményt, hogy mit mond az orvos :roll: na persze a farmer anyaga kopott ki :D :D :D

Stelly ne izgulj, a csomó magától felszívódik! Az orvos is ezt fogja mondani :wink: szerintem nem kell már borogatni... a bogyót csak akkor add neki, ha a csomó kisebb lett ha nem változik akkor azt sem kell adni mert mint már írtam idővel felszívódik! :roll: Jobbulást neked! Nem ártana immunerősítőt szedned... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kreiszi na ugye, hogy nem csak én dilemmázok? :D fagyasztott tejen én is gondolkodtam... esetleg hűtődobozba simán kibírná azt a másfél órát ott meg van fagyasztó... :roll: anyaghibás nadrág :D nem nem... sajnos :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:én nem a súlyom miatt nem fotózkodom-még mindig fogyok,most 56kg vagyok-hanem,mert árnyéka sem vagyok magamnak,nyúzott,sápadt,beesett arc.....még mindig nem vagyok jól teljesen.ja,és étvágyam az nuku,igazából csak a húst kívánom,de ha megcsinálom,alig tudok enni belőle.remélem idővel rendbejövök teljesen.a párom szerint már híznom kellene kicsit :roll:

keiszi:üdv a klubban! 8)

megyek nekiugrok a kajának,Bazsa elaludt nagynehezen,talán tényleg a foga bántja,mert kicsit nyűgösebb,de még nem hisztis,de ilyen már pár napja.

Kép
nilabali
 
 


Jaj, Nila, azt akartam még, hogy láttam a képeidet, nem is tudom, hogy a közösben vagy az iwiwen, és szerintem sokkal jobban nézel ki, egészségesebbnek! Jó az új hajad is!

Drukkoljatok Lányok légyszi, most az én Apukámnak! Nincs közvetlen szívinfarktusveszélyben, de ritmuszavara van, ezért bent tartják az intenzíven és kiütik ma valószínűleg. Jaj Szegény, annyire meg van ijedve! :cry:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:gondolok apukádra!!!!!!!!!!!!!!
köszi,hogy így látsz,jólesik,mert én már elkenődtem rendesen!

Kép
nilabali
 
 


Julcsi, ne viccelj, az egyáltalán nem rossz! Legutóbb amit mértem: 190, 200, 110, 70, és az utsót nem mértem, de tippre olyan 120 lehetett, ami összesen kb 700 gramm. Szóval szerintem ne parázz, szép rendesen eszik Marcid! Nagyon finomat adsz neki :D
(és nem elfelejteni, hogy az első két megaadag az éjszakai 12 óra, és délelőtti 3 óra alvás után volt, tehát amikor csak három óra van két kaja között, amiből max egy óra alvás, akkor nekünk is csak száz körül csúszik le egyszerre ám)

Millye, jaj nem is tudod, hogy mennyire megnyugtattál! Akkor nem borogatom neki, meg a golyócskákat is abbahagyjuk, mert két napja nem csökken a mérete (előtte csökkent). Csak én nagyon megijedtem, hogy akkor ez már megmarad neki... buta vagyok, tudom, mindig hülyeségeken parázok.
immunerősítés: elkezdtem az Echinacae 5CH-t, egy hétig egyszer öt golyócskát, aztán mivel kellett egy hét szünet, jól elfelejtettem tovább szedni. Na újult erővel nekilátok :roll: amúgy így is sokkal jobb az immunrendszerem, mint Tominak, ő tényleg mindig minden sz@rt elkap, de jobbnak tartja ilyenkor inni a Neocitrant, mint megelőzni :roll: na mindegy, asszem, a pasik néha fura hozzáállásáról senkinek nem kell mesélni :wink: de ami őt totál kiüti, meg napok óta fáj a torka, nálam egyelőre csak orrfújás-tüsszögésben jelent meg, és azért elég elviselhető. Mindenesetre most duplázok a C-vitaminnal is biztos ami tuti :D

Édesapáitoknak +++++++++++++++++++++, Julcsi, Nila, Millye!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Mindenki apukájának jobbulást kívánok! (Az enyémet 22-én műtik, apró daganatok vannak a húgyutaiban.)

A GYEDet tényleg igényelni kell, meg a munkahelyen kérni kell a fizetés nélküli szabadságot. Én a héten megyek be intézni a dolgokat.

Jelentem 32 dkg-ot híztunk a héten (persze még így sem értük el a 6 kilót)! Ilyen még sohasem volt, éljen a tejpép! (Ladmon, ajánlom figyelmedbe, mint alternatívát! Lehet, hogy a mérlegfüggőségeden is enyhít :wink:) Pedig még csak fél adagokat eszik meg...

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Atyagatya!! Nekünk 32 deka fénykorunkban is csak 2 hét alatt volt meg!! :D
A tejpép az kanalas dolog, ugye? Mert nekem az az örök parám a tápszerrel, hogy félek, leszokik a ciciről miatta. (már a cumisüveg miatt)
Na, majd holnap kiderül nálunk is a turpisság (hanyatló görbe meg egyebek... :) )

Apukáknak tényleg drukkolok, rossz, hogy ilyen sokatoknak betegeskedik!

Nila: asszem lemaradtam a közös kávézásról, még jó, hogy Verussal pótolható voltam! :D

Julcsi: ezekbe az értékekbe az éjszakai kaja is bele van számolva? Ha nincs, akkor tutira nem enni kel fel, mert tök normális adagot eszik...

millye: na megnézem, hogy a gyerek hatszáz cucca mellé, te még fagyasztott tejet is akarsz pakolni??!! A férjed még nem rakott ki a ház elé az ötleteiddel? :lol:
(Tényleg nem értem, hogy miért ne enne???!! :?: A tejed nem fog elvarázsolódni egyik reggelre!! :?: )

ladmon
 
 


Megkérdeztem a céget, és számon tartanak, küldik ki az összes papírt, amit kell, úgyhogy nekem csak vissza kell postázni (vagy beküldöm anyóssal :twisted: )... Na ez megnyugtatott, nem szeretnék pénz nélkül lenni... :?

Nagyon szorítok minden Apukának!!!

Éjszaka: nálunk egy hajnali kelés volt fél 3 körül... Apát átzavartam, hogy dugózza le cumival, ami hatott is, mert utána 6 előtt kelt... Szóval nem kaja hiány van... de szép lenne, ha leszokna erről a hajnalozásról...

Ja és nálunk is ezerrel megy a forgás gyakorlás... Persze aztán nem szeret hason lenni, és megy a nyűgi egy idő után, de azért naon büszke vagyok, hogy már forog....

Crocus: gartula a hízáshoz!!! Nálunk már max 100-110g van egy héten... de az is igaz, hogy mi 3 hónaposan súlyt dupláztunk... Hétfőn 7080g volt Vendi....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


crocus:apudnak is megy a drukk ezerrel!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali próbálj meg sok zöldséget és gyümölcsöt enni... esetleg van homeósban étvágynövelő... :? :roll:

Julcsi-79 drukk apukádnak ++++++++ :roll: remélem hamar rendbe jön!

Stelly a férjed torkára homeogéne 9 nekem van is itthon mert az is nagyon jó! Immunerősítőt szedni! A férfiak hozzáállásáról a betegségekhez.... na én is tudnék mesélni... :roll:

Crocus apukádnak is jobbulást ++++++ döbbenet... ezek szerint nem csak az én apukám beteg :shock:

ladmon nos... azért parázok a nem evéssel kapcsolatban mert 1 hete voltunk az egyik ismerősnél a velencei tónál nyugodt hely stb... 11 órakor megetettem itthon a fiamat és tudni kell, hogy ő még mindig 3 óránként eszik vagy cicizik... 1 órakor amikor nyűglődni kezdett gondoltam megetetem és egyet kettőt szívott és nem kellett neki a cici és semmi... idegen helyen nem eszik... délután 6 órára értünk haza na akkor evett... :shock: még anyukáméknál sem eszik... gondolom az éhség előbb utóbb csak rávenné az evésre, de addigra gondolom kiakadna... :? nehogy azt hidd, hogy sok ruhát viszek... :D bár már az utánfutón gondolkodunk, hogy azt is visszük... :D

Budabo merre vagy?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszönjük a drukkokat, édesapám nevében is!

Ladmon: Igen, nekem azért ajánlották ezt, mert én is parázok attól, hogy a cumisüveg miatt nem fog Ati cicizni. A tejpép sűrűbb, gyorsan megtanulta (2-3 nap) megenni. Egészen ügyes már, persze az előkéje, meg a keze csupa pép, de legalább, ha ügyes vagyok, a ruha tiszta marad :) . Ha lefejt tejcit adok neki kanállal, akkor minden tejes lesz, még az autósülés is, amiben etetem. Mi hypoallergén tejpépet iratunk fel a dokinénivel, ugyanis az uncsitesója úgy néz ki egyévesen még nem bírja a tejet. Így receptre felírva olcsóbban jövünk ki (kb. egy százassal), mintha megvennénk a boltba a hagyományos, nem hypoallergén tejpépet.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Ránk gondolást köszi, Apum jobban, kiütötték, kapott új gyógyszereket, hazaengedik. :) Holnap meg már dolgozni akar! :evil:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, javulgat a lábam, de nagyon lassan! :cry:
Továbbra is kímélnem kell, de bíztat a doki, hogy nagyon ügyesen javul! :roll:

Bencus is megkapta az oltásokat, keserves sírás volt utána, sehogy se lehetett megnyugtatni csak cicivel! :)
Nagyon megdícsérte a doktornéni, hogy milyen nagy, erős kisfiú, Bencus pedig produkálta neki magát, berreget, beszélgetett, rúgkapált, és amikor hasra tette a doktornéni felnyomta a popsiját, és elkezdett mászni! Azt mondta, hogy ezt később szokták csak csinálni a babák!
Ja és nekünk is majdnem teljesen benőtt a kutacsunk! :shock:
És jól láttam, tényleg beindultak Bencus alsó fogai a doktornéni szerint is!

Védőnőbe viszont nagyot csalódtam :( , ott volt ő is, nem is nagyon foglalkozott Bencussal, pedig április végén látta őt utoljára, azt mondta, hogy majd féléves korába vigyem el hozzá is! Én azt hittem, hogy addig még akar velünk találkozni, hogy beszélgessünk a hozzátáplálásról! :roll:

Köszönjük szépen Mindenkinek a gyógypuszikat, átadom Bencusnak ha felébredt! Remélem megússzuk láz nélkül! :roll:

Kreiszi, külön neked írom, megkérdeztem a doktornőt, hogy van olyan hét, amikor Bencus csak 80-90g-okat gyarapodik, azt mondta, hogy nem probléma, az a lényeg, hogy havi szinten 400-500g meglegyen, és azt is figyelembe kell venni, hogy hány centit nő a baba egy hónap alatt!

Eszter, jobbulást Neked!

Julcsi, Apukádnak jobbulást, küldjük neki a sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-t!

Crocus, a te Apukádnak is megy a sok-sok +++++++++++++++
Nagyon ügyesek vagytok gyarapodásba! :D

Bogi?????????????????????????????????
zsu83
 
 


Crocus, Te Apudnak is jobbulást! Nem hangzik jól, ami vele van... :cry: És éljen a tejpép!!! :D

Ladmon: Ebben egy éjjeli evés volt eddig, még kétszer eszünk ma, mérem, de szerintem 800 körül jövünk ki, ami elég jó. (Meglátjuk, mit mond a dokinő.) Szóval valószínű, hogy Gyerkőci nem az irtózatos éhségre ébred éjjelente, ahogyan eddig is sejtettük... :wink:

Millye: Margitsziget ok hétköznap szerintem, egyedül a Palatinus körül szoktak sokan lenni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, mi is popót felnyomva próbálunk kúszni, mint Bencus, csak még erőnk kevés hozzá... :) Vicces, hogy hátról még egyáltalán nem fordul hasra, de már kúszni akar. Hiába, a jegesmedve. :lol:
Hozok majd képet, nagyon cuki!

Zsu:
Bencus ügyes nagy Fiú, ahogy tudtuk is. :)
Vettetek végül videókamerát? Isti ma hozta haza a miénket... :D Asszem tudom, mivel telik el a mai este. 8)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kicsit eltüntem mert a szomszédom tegnap beállított 2 vödör meggyel és 2 vödör cserkóval tegnap és ma is befőztem mellette a 4 lurkót láttam el nagyon fáradt vok.
Holnap és pénteken apa 12 órázik megint nem lesz segítségem éljen az iskolai szünet. :wink: :wink:

Millye!nem megy!!!


Zsu akkor ma minden védőbanya kettyos volt!!Levittem Zolikát méretni erre kiakadva kérdezi minek is mentünk :shock: mert még nem kap oltást :roll: !!!annyira nem akart foglalkozni velünk,hogx a dr nő mérte meg a gyerkőcöt :twisted: éés amióta hazajöttünk a kh.kól csak 1*volt kint nálunk :shock: Hát nem tudom tőle milyen tanácsot kap egy első szülő anyuka....

Megyek fürdetné és próbálok pihenni....kivagyok....

Kép
zümis
 
 


Zsu83 gyógypuszi Bencus lábára! :roll: anak örülök, hogy a lábad javul, de annak nem, hogy lassan... :? a mi kutacsunk még nem nőtt be... sőt... :shock: a védőnőtök meg :evil: szóval ennyi... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


panna: hát a kiváltás jó kérdés, mi is gyümizünk,de én inkább a leveket adom, gyümihusit nem merek neki, csak keveset. Van étvágyatok :shock:

julcsi:hogy alakult a kaja mennyiség?

mist:ahogy látom nektek is az egész kéz a szájban van

helga: nem ér ilyen medencés képeket feltenni!!!

nilababa: tök tuti képek!!!!vagyok csak csavizás volt egész nap. Éjszaka jól telt, Fügémet alig lehet kiverni reggel az ágyból, megtanult hason aludni.Remélem marad is így.

zsu: gyógypuszi Bencusnak! Pihentesd a lábad továbbra is. Védőnőt ne is mond...az enyém is egy nagy nulla.

kreiszi: akkor megnyugodtam hogy nem vagyok önző, azért mert néha kéne egy kis magány

millye: oksa ha talizunk megnézem azt az úszógumit, nem látni bármit is mondasz.

A nagy nemjövés oka, hogy reggel 9-kor elindultunk vásárolni és déluátn 5-re értünk haza. Próbáltam vmi felsőt venni a keresztelőre ami ápol és eltakar. Fogjuk rá sikerült. Fügém egy álomvolt, egész nap apukán lógótt, apuka etette a kocsiban, majd babakocsiztak, másik helyen apuka etette majd kenguruztak. Kétszer aludt kicsiket. Hangja nem volt,nézelödött, sikongatott. Hazaértünk a délutáni kajára kibukott, felhergelte magát, de bekajált, és most lenn héderezik a kertben,megyek is hozzá, aztán majd visszanézek. Remélem nyugis lesz este is, mert apuka éjszakás. :oops:

Kép
budabo
 
 


Millye: na végre leírtad, mi a gondod! Most már értem a problémádat... Akkor marad a recept!

Bogi: Mondani akartam már napok óta, hogy igenigen, kell a szabadság. Én apjukra hagyom bizonyos időközönként Esztikét. Az első ilyen alkalomkor pillogott nagy szemekkel, hogy én el akarok menni 2 órára?! Mondtam el, és puff, már ott sem voltam!
Mostanra már jól veszi, néha megyek (van, hogy csak boltba), oszt otthagyom... :)

Naaaa, Zsuzsi!! Gyere mesélni!! :D
(Meg Zetivera te is gyere, mi van már kicsi Zétivel? )

Ja, Zsu: te meg ne aggódj, a védőnéni persze hogy nem akar látni, minek azt! Ügyes vagy, hozzátápi nem kell 6 hós korig, akkor meg minek zaklasson! :D No, erről az oldaláról fogd fel a dolgot!! :)

ladmon
 
 


ladmon: igenigenigen én is mondogatom apának de még nem nagyon merné. Mondta hogy ha nagyobb lesz fogja, mert érzi és tudja hogy nekem is kell egy kis magány. Ma szinte egész nap ő volt vele amíg mi a keresztekkel meg a sógórnőmmel boltoztunk. Csavargott azüzletben és nagyon élvezte :lol:

Kép
budabo
 
 


A kocsiban a keresztlányaim szórakoztatták Fügcsit. :lol:

Kép

Kép
budabo
 
 


Budabo a fekete slankít :D :D :D nagyon vagány ez a napszemcsis kép :D :D :D egyébként mondták a tévében hogy adjunk a babákra napszemüveget a nap miatt... :shock: csak azt tudnám, hogy hogy..... :D Olyan Füge mint egy titkos ügynök :D :D :D

Ladmon :roll: :D nos én is nyugisabb leszek így :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


budabo:nagyon vagány Füge baba!!! :lol: És rendes apától,hogy hagyott kicsit shoppingolni :)

Apukáknak+++++++++++++++!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsu:Küldjük Hannával a gyógypuszikat Bencus combijára :lol: reméljük láz nélkül megússzátok!És tényleg nagyon ügyi Bencus,már mászik? :shock:

zümis:sok+++++++++küldök,kitartás,le a kalappal,én már lehet kipurcantam volna :?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ja és ma már voltam futni :lol:
Első lépés megtéve :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye: hát hű a szülökhöz :lol: :lol:

andrea: ügyi vagy a futással! én néha ráugrok a legmagicra és kész. Több nem telik. :cry:

Kép
budabo
 
 


Zümis mi nem megy a regisztrációig eljutottál? Hogy tudnék segíteni? Regizzek helyetted? :roll: Nekem is el kéne tennem eper dzsemmet... nagyon fini palacsintába de most nem ehetek... meggyem még van tavalyról cseresznyéről ne beszéljünk mert nagyon kukacos úgyhogy most azt nem teszek el... viszont majd sárgabarackot igen azt nagyon szeretem szintén palacsintába meg zserbóba :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo tényleg!!! :D :D :D te mikor fürdetsz? Nekem kitalálta a család, hogy süssek palacsintát úgyhogy én most jobbra el és sütök palit... a férjem meg fürdet... :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?