Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

látom nincs nagy forgalom :oops: én már 4.30 óta fent. A mi szobánkban nincs redőny, se sötétítő függöny, így mikor Zsófit áthozom szopizni látja, hogy világos van és nem akar visszaaludni. :oops: az előbb leraktam, de most meg már Szofi felkelt. :? Férjem dolgozóban :? :oops: szerintem mi meg összeszedjük magunkat és elmegyünk játszótérre :D ebéd már megvan :wink:

Gabi!
vasárnap készíts fotókat!!!! :D jaj de mennék én is lovagolni!!! garantáltan villám gyorsan leolvadna a felesleg és észre se venném! :lol:
különben hogy tetszik a munkád? szereted? érdekes?

Andi!
te meg ha engedi az időd gyere! ne tűnj el!!! :D

fótókat meg mindenki bártan dobáljon csak fel!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz igen tetszik, végülis nem unatkozom...és úgy elmegy a nap, :lol: Vasárnap persze fogok fényképezni,remélem jó idő lesz,,mert ma olyan hideg van, mondjuk mégcsak reggel van.. :D

ANdi és te mit fogsz dolgozni?és amig dolgozol ki lesz Baluval?

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Veronikusz
oké, nem tűnök el :lol: :lol:

Gabi
irodai munka, webshoppot kell csinálni, stb...
www.halmos.hu
Balu megy apjával "dolgozni", Bálint, anyósom és az öcsém fog rá vigyázni

Kép :lol: Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Látom tényleg nagyon gyér a forgalom....
Annyira eltünt mindenki...

Zsu!
Isten hozta a kicsi Ábelt!!!!!!! Nagyon ügyik vagytok és Mica is nagyon ügyes bátyó!!!!!!
Nagyon hasonlítanak egymásra...

Veronikusz!
Asszem érdemes lenne redőnyre beruházni :D Nálunk is volt ilyen probléma amikor kicserélték az ablakokat és csak 1 hét múlva jött a redőnyös...simán felébredtek jó korán :?
Megváltás volt amikor jött a redőnyös...
:P

Nálunk minden rendben...már oviszünet van szóval Orsi itthon...és csak szeptemberben megy megint...és akkor már Dani is megy bölcsibe...tök jó, mert egymás mellett van a bölcsi, ovi így majd átlátnak egymáshoz :D
Én dolgozgatok...meg megyek trader tanfolyamra és devizával fogok kerskedni :D nagyon megy nekem a tőzsdézés :D

Próbálok pár képet dobni...

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Kép Anyák napja
Kép
Kép Dani szülinap
Kép
Kép
Kép új kukásautó
Kép többi aji
Kép

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, de látom, dúl a hétvége :-)
Velünk minden okés, bár most én döntöttem úgy, hogy megfázom picit a változatosság kedvéért. Még az elején vagyok, sztem a légkondi fújt meg, az a tipikus fejfájós, torokkaparós utálom a világot hangulat van rajtam két napja, remélem ennyivel meg is elégszünk és szépen továbbáll a dolog.

Levi most okés, a kaja még kicsit necces, de mástól is hallom, hogy nem tesz túl jót ez a front az étvágyuknak.
Majd meglátjuk...

Képek nagyon édesek!

Szép hétvégét továbbra is!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Kati
Daninak Boldog Szülinapot! Még ha utólag is :oops: Nagyon király a torta! Klassz csaj vagy! Mert sztem te csináltad :wink: Na nem azért mert látszik, hanem Dani nyalakodós képe árulkodik :wink:
Látom ajándékban sem volt hiány :lol:

Veronikusz
Zsófi=Szofi :D Nagyon hasonlítanak :wink:
Ááááááááááá, nincs sötétítés? Te hogy tudsz úgy aludni? Megértem Zsófit, ha világos van én sem tudok aludni :roll: Akkor sem, ha amúgy fáradt vagyok :shock: Nem terveztek vmi sötétítést? Vagy majd hozzászoktok a 4:30-as keléshez :lol:
Szomorú vagyok, hogy a kezed.....Tudom, te pláne.....Pedig úgy drukkoltam, hogy javuljon :(

Andi
Nem gyenge, ahogy Balu ül :lol: Úgy bírom őket ilyenkor :D

Kriszta
Te mész vissza dolgozni? Csak mert ma esett le :shock: , hogy azt mondtad a teloban, hogy "bölcsibe szülőire"...

Nagyon trééééé idő volt egész nap. Meg hideg is :? Szóval minket kifújt a szél a Gyerek-szigetre :D Iván élvezte, mint mindig csak a gyerekmegőrző karszalagot úúúúútálja :roll: Sebaj, muszáj, oszt kész...Ma végre Zsolti is itthon volt, együtt mentük, gépet is vittem. 2-3 képet ha sikerült csinálni, mert a nyomorultja lemerült :twisted: Pedig most raktam bele friss aksikat. Alig használtuk :?

kérdés
CTG-re hogy kell menni? Doki mondja, hogy akkor legközelebb ezen a napon x órára, vagy azért lehet variálni, hogy melyik nap lenne jobb? Vagy ha van szülésznőm, akkor hozzá igazodik?
Mondjuk Zsu? Te vagy ebben a legfrissebb :D
Csak azért, mert jó lenne, ha össze tudnám hangolni Zsolti szabadnapjaival....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó reggelt!

Kati!
Fúúú! De fincsi tortát csináltál!!! Tényleg csak Dani „buktatott le”, hogy te csináltad, mert nagyon profi! :D én ilyet meg se próbálnék :lol: Orsi meg napról napra egyre szebb!!! Gyönyörű kis pofija van! és olyan kis mosolygós minden képen :D Dani meg …. Annyira édes kis pasi!!! Büszke lehetsz rájuk! :D:D:D az a színes, tekergőző pálya …. Én is játszanék vele :lol: (tudod én fiúsítva voltam gyerekként :lol: ) Balcsi után ha faterom is elment vissza összejövünk valahol??? Most már a lányok se betegek. :D:D:D

Zsó!
Jaj de sajnálom! :oops: mielőbbi jobbulást! Remélem ez a mélypont és már csak javulni fogsz!

Reni!
CTG-t a doki mondja hogy mikor kell menni, de szerintem lesz olyan humánus, hogy azért 1-1 napot odébb tolja ha neked csak úgy jó!!! Én mindig hétfőn mentem :D
Szofi, Zsófi: ha ők hasonlítanak akkor majd dobok Katáról kiskori képeket :lol: szerintem Zsófi tiszta mini Kata :lol:
Sötétítés: én meg olyan vagyok, hogy sötétben nem tudok aludni :lol: no meg aki már széken is elalszik annak a világos igazán nem számít :lol: :lol: :lol: (az az igazság, hogy én voltam 2 évig gyerekotthonban és ott úgy ráksötétítettek 9-10 éves koromban, hogy éjjel még az ajtót se találtam meg, átestem a szobatársaimon és majdnem bepisiltem :oops: :lol: azóta utálom a sötétet :oops: :D ) Szóval lehet, hogy a lányoknál a földön egy szivacson fogok 4 után már szoptatni. Ott elég sötét van épp azért, hogy ne keljenek fel hajnalban. :lol:


Kata 6-8 hósan:

Kép

Kép

Kép

Kép

és akkor Zsófi:

Kép

Szofi 8 hónaposan :D

Kép

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


fotók tüneményesek!! :lol: :lol:

CTG: minden nap van 7-15 óra között
mivel a dokidnak alá kell írnia, így első körben kérdezd meg, hogyan dolgozik az adott héten :wink: azon belül te variálod, hogy mikor akarsz menni
(jó tanács: 10-11 körül már kevesebben voltak és nem volt vizit/műtét sem már..)
ha van választott szülésznő, akkor ő kísérheti a ctg-t is (meg lehet beszélni közben a homeopata bogyókat pölö), ha épp bent van.. :wink:
hajrá Reni, Memme!!!!!

Veronikusz,
Kata szeme van Zsófinak, nem? :wink: Fürtöskék egymás között, igazán édesek mind!!!!

mi jól :lol: :lol: :lol: nálunk extra durva szél szokott lenni, próbálom bent tartani a nagyot, de az meg nem bírja.... :shock: kicsi semmi gondot nem okoz... :wink:

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Zsu!
Kata szeme színváltós, szürke-barna-zöld mint a papájának, a két kicsinek barna. Szofinak már szinte fekete :lol: nem látszik a szembogara :lol:
szél: :evil: :oops: :oops: nálunk is Zsófi igényli a legkevesebb figyelmet :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hahó!
Nálunk mindenféle családi program van hétvégén, mindjárt megyünk Dobogókőre bababanzájra. Tegnap meg Kistarcsán voltunk sógoréknál, fiúk dolgoztak, mi meg gyerekeztünk, meg pletyiztünk.

Reni!
Még nem akarok menni dolgozni, de be kellett iratni Petit, hogy tavasszal tudjon menni. Júliusban fog lejárni a GYED (jövőre!) és előtte még beszoktatás, de még nem tudom, hogy megyek vissza, hogy akkor már szabin leszek, vagy még GYED-en, szerintem ha bírjuk anyagilag, akkor utóbbi.
Azért majd jelentkezem, nehogy Linda lemaradjon a jó kis pihiszékről. :roll:

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


milyen népszerű Kistarcsa :D mi meg ma megyünk :lol: ma jönnek a papámák haza és ott talizunk a DU-i alvás után :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Pedig egy pillanatra ma azt hittem Zsófit látom babakocsiban Vero. Nagyon hasonlított rá a kiscsajszi...a savoya parkban.

Képzeljétek, a medencét nem lehet használni, amit vettünk, mert az alján van egy leeresztő lyuk és nincs hozzá alkatrész, továbbá a nagy teherbírású foltozót is kispórolták a dobozból, pedig oda van írva, hogy jár.....most amúgy is migrénem van és ez most rátett egy nap lapáttal, szóval holnap amit kapnak tőlem a teccsó-olcsó reklamációs pultjánál, azt nem teszik zsebre. Ilyenkor majd kipukkad a fejem, mert mi a fenére lehet még használni egy szabványméret medenceszelepet? Miért kell kilopkodni a dobozból? És miért mindig én vagyok az, aki megtalálja ezeket a hiányos dobozokat?áááááááááá, utálom a hipermarketeket.....

És szerettem volna Levinek venni cipőt, zártat elől, de a rüsztjére semmi sem megy rá. vVégül egy olcsó textilcipőt kaptam, ami nem puhatalpú. Nem a legjobb ortopédiai szempontból, de 20 cipőt gyömöszölt rá már 3 eladó és utána feladták, hogy mondván, erre a gyerekre nem lehet cipőt találni...képzelhetitek. Aztán egy 20as cipőt hoztam el, ez rámegy, de oltári nagy rá még. Nem tudjátok véletlenül, hogy így melyik márkánál lenne esélyem? :roll:

Na, megyek és építek egy homokvárat, hátha az jobb kedvre derít. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


jó reggelt, csak gyorsan munka előtt..
voltunk lovagolni ill. pónizni. Enci élvezte :D
vittünk póninak sárgarépát is,hogy biztos ami biztos, lekenyereztük előre :lol: Sárinak hívják.
nagyon jó volt, sztem megyünk máskor is. Szimpi volt az oktató is :oops: fényképeket ha hazajövök rakok.
puszi mindenkinek
igen Veronikusz gyerekei tök egyformák csak a szemük színe eltérő :lol:

Kép
gablaty
 
 


Eni?Memme?Linocs?Borsa? DUrca?Dorka?.....és sokan mások...merre?

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok,

mi hétvégén szüleimnél voltunk, kolos egész nap a vízben, szerintem már kopóltyút növesztett. :lol:

Zsó, kolossal is ez volt a gondom, 10cipőből 10nem volt jó, aztán mégis talátam rá...keresni kell. én tudok márkát, mert a téli, tavaszi és nyári is mind különböző. van falkon cipönk, ezt szeretem, de ha vastag zokni van rajta akkor már nem megy bele a lába. volt egy nyári dr punto, csak sajna kinőtte pedig még alig volt nyár. (sajnos rossz méretet vettem-vagyis mikor vettem még nagy volt rá, de mostanában nyúlt meg a lába) ez olyan elöl nyitott, 3 csattal. és most van egy pedipedünk, elég drágák, de én egy anyuka rossz-méretválasztásának köszönhetően olcsóbban jutottam hozzá. :wink: kolos is szereti, simán tud benne menni, én tuti ha ezt kinövö csak a liliputi honlapjáról választok majd neki cipőt, egy csomó fajta/márka van,épp most néztem.
bár gondolom a puhatalpúakat aok ortopédus elítéli, de a másik fele nem...most akkor kinek higgyek??
jobbulást neked. remélem már jobban vagy.
tescoban voltál reklamálni??

ja és képzeljétek tegnap este éreztem a babát ahogy rugdosott. :lol: Szabi is odarakta a kezét és ő is érezte.
snooopy
 
 


Sziasztok Lányok!

Veronikusz!
Persze, hogy összefutunk...ez nem kérdés... :D
Mi augusztusban megyünk nyaralni a balcsira és elötte még lesznek anyámékkal agárdon egy hétig, de sztem amugy itthon leszünk...
Hihetetlen, hogy a csajok mennyire hasonlítanak egymásra... :D

Zsófi!
Orsinak is nagyon magas a rüsztje és sehogy nem kaptam rá cipőt...sokáig probléma volt, mostmár jobb a helyzet...
Amikor nem tudtunk más venni akkor nike cipőt vettünk, mert az viszont tuti jó volt...amúgy meg szandiból maus szandit vettünk, az is jó volt...siesta pl sosem volt jó...
www.tanodacipo.hu

Reni!
Azta már Ti is mindjárt a finisben...rohan az idő...
Ajándékoknak nagy sikere volt, de egyébként inkább mindenktől legot kértem...így mi vettünk egy nagy állatkerteset meg sima elemeket és még vettek hozzá rendőrautót meg egyéb kis dolgokat...a kukásautó az az ő szive vágya volt (azóta is az a kedvenc), az autópálya meg csak megtetszett nekem a boltban :D de azért az is bejött nagyon...és az ott maradt anyósoméknál, szóval tökre örülnek amikor megyünk, hogy játszhatnak vele... :D


Ja és a tortát nem egyedül csináltam...együtt csináltuk anyósommal és a sógornőmmel...
De egész jó lett a formája...és hát az íze...mennyei....gesztenyés sok habbal :D

Most megyek, mert ezer dolgom van...hétvégén nem takarítottam és elég gáz a lakás...gyerkőcök meg anyámnál szórakoznak :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Veronikusz
Engem nem győztél meg a fotókkal sem :lol: Sztem Zsófi jobban Szofi...na nem mintha nem lenne mindegy :wink:

Orsi
Aztaaaaaaaaaaa! Én is kb. ilyentájt éreztem a 14.hét felé, hogy Linda "bugyborékol", de az azért nem semmi, hogy még Szabi is érezte :shock:
Azt mondják a lányok aktívabbak a pocakban (ezt én is alátámaszthatom :D ) szóval drukk :wink:

Kati
Ha családi vállalkozás is volt a torta...akkor is szupermű :wink: :D
Én annak is örülni fogok, ha itthon leszek Iván szülinapján :( :D De azért tervben van, hogy én csinálom a tortát. Krémet már előre megcsinálom, lefagyasztom...Ha úgy alakul, akkor a tortalapot majd megveszem a boltban :roll: Jövőre meg hiperszuper tortát csinálok cserébe :D
Nálunk is nagy vágyálom volt a Duplo kukásautó :D Karácsonyra meg is kapta. Most a fűnyírók...Alig várom, hogy Iván-nap legyen! Már mindennel füvet vág :lol: Bottal, traktorral, mentőautóval...ami a kezébe kerül :lol:


Én gyerek 3-kor elaludt és még alszik :shock: Ránéztem, még él :lol: Mi lesz itt éjszaka :shock: :roll: :lol:
Meghozták tesómék a nluk letétbe elhelyezett babadolgokat :!: :D Tegnap egész délután azokat pakolásztam. Csak a kádállványunkat sajnálom, azt nem találják, pedig összecsukva 6cm széles volt csak....a mostaniak meg 20...És tök jó helye volt a mosógép és a fal között...Nade inkább ez, mint a babakocsit varázsolták volna el :roll:
És tök jó!!!! Az udvarunkon, mikor gyerek voltam volt játszótér vagyis hinták és homokozó. Most jóformán gaztanya az egész :roll: Van egy néni, nemrég költözött ide kertesből. Látszik is, mert csinált kis virágoskertet :D Most viszont megcsináljuk a játszót is!!! Annyira örülök! Hátmég a ház kölkei :D Mi olyan jókat játszottunk ott régen....
Eddig azt mondták nins rá keret...most viszont már elég sok gyerekes család van a házban...lett keret :shock: :roll: :D

Zsu
Köszi a CTG-s infókat :wink: Még abba avass be légyszi, hogy Micu mit szólt, hogy 1x csak anya el a cicivel együtt....Gondolom ti is együttelalvósok...
Nekem kicsit ez para. Zsolti olykor el tudja altatni, de csak ha nem vagyok itthon (igaz akkor sem leszek :) )
Múltkor tanyás mesekönyvet nézegettünk. Boci meg a tőgye és a fejőgép. Magyaráztam, hogya kisboci szopizik a fejőgép meg szívja a tejet, aztán dobozba és a boltba, mi megveszzük, én kakaót főzök belőle, ő pedig megissza. Kicsit megrágta amit mondtam, aztán közölte, hogy ő a boci cicijéből szeretne szopizi :lol: :lol: :lol: Talán azt gondolta minek bonyolítani :lol: Mondtam, hogy azt nem lehet, de ha Linda megszületik, akkor...Azonnal fel is akart cuppanni, de nem ment neki :shock: Létezik szted, hogy 5 hónap alatt elfelejtette azt, amit 2,5 évig csinált :?: :shock:

Jaaaj, kinek akartam még :oops: :oops: :oops:

Kriszta
Ha nem jön össze a héten, ovizárásig, akkor kiugrunk érte Anyuval :wink:

Timi csaj
Remélem nem vesztél el :lol: :lol: :lol: Se itt, se ott :(

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


és akkor a képek...


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gablaty
 
 


Reni!
Oké. Akkor majd beszélünk.
Egyébként Panka tavaly februárban ivott utoljára cumisüvegből (tudom, nem olyan, de neki az volt mindene), és nyáron már nem tudott, úgyhogy valószínűleg el lehet felejteni.

Csajok!
Petya tapsol, meg integet, meg mondja, hogy va-va, ha kérdezzük, hogy micsinál a kutyus. És mászik a füvön úgy, hogy nem teszi le a térdét. Hát, mit mondjak, nagy élmény, feneke az égben.... :lol:

Hol van mindenki?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Tigrincs: Egyenlőre nem beszéltem senkivel,hogy hozná a hírt, de ha szeretnéd, akkor lehetsz, te a hírhozó :-)))

Kriszta: Gratulálok Petyának, nagyon ügyes!!! Nálunkm még mindig nincs beszéd.

Veronikusz: Szépek a csajok!!! Én is azt mondom, hogy Zsófi tiszta Szofi...

Kati: Isten Éltesse Danit, így utólag és szuper volt a torta!

Gabi: Jók a képek! Látszik Encin, hogy nagyon boldog!

Orsi: Gratula, hogy már éreztétek a kistesót. Én kb a 16. héten érzetem a picit előszőr (Petyát 21 hetesen). Szóval tényleg igaz,hogy a 2. gyeret hamarabb érzi az ember.

Andi: Nagyon jók a képek Baluról, főleg a Tv-nézős :lol: Örülök,hogy találtál munkát! Remélem,hogy ha ennek vége, akkor megtalálod a végleges munkádat is!

Rólunk: Mi jól, bár egyre többet fájdogál a poci és keményedik. Bár mostanában nem tudok aludni. Olyan 5-fél 6 körül felébredek és nem tudok visszaaludni. Nem tudom mitől van? Volt valakinek ilyen? Petyával nem volt ilyen gondom.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Egy dolgot elfelejtettem megkérdezni,hogy 30 napnál vagy 300 napnál nem régebbi születési anyakönyvi kivonatot kérnek?

Illetve képzeljétek Petya cumi nélkül alszik!!!! és napközben sem nagyon kéri, örülnék, ha leszokna róla....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Jó reggelt!
Azt látom, Brigi, hogy nem tudsz aludni. Én tudnék, csak jöttek a burkolók, mert felfagyott a télen a terasz. Bár megérte felkelni, mert meglehetősen jóképűek a fiúk... :oops: :lol:
Hajnalban a tápszert kb. csukott szemmel rakom össze Petyának, olyan álmos vagyok. Panka is iszonyú nehezen kel, mondtam neki, hogy bezzeg péntektől itt fog kukorékolni, és ha fel mer kelni hét előtt, akkor megcsikizem, de nagyon.

Brigi!
Ne aggódj Petyabeszéd miatt, a fiúk állítólag később kezdenek beszélni. Mikor kezded a CTG-t? Vida mit mond pocakra? Mikortól nincs?
Én csak a végén nem bírtam aludni. Bazi vastag konyveket olvastam ki, főleg éjjel, meg hajnalban.

Orsi!
Tök jó a mocorgás. Én is nagyon hamar éreztem Petit. Pankát a 16. héten, Petit a 14. körül (apja is), nem is akartam elhinni. Még Hajdú Kriszta is azt mondta, hogy szerinte ez korai egy kicsit. Az igazi első nagy rúgás a 16. héten volt.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta: Az biztos, ha fel kéne kelnem, akkor tudnék aludni...

Ma megyek orvoshoz, majd akkor szólok neki a keményedésekről. Júl.25-től nincs, a ctg-ket még nem tudom. Még nem tudom,hogy fogom kivitelezni, mert Petya nem fogja kibírni azt a kb 1-1,5 órát én meg nem tudom,hogy kire fogom tudni addig bízni a gyereket.....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Mondanám, hogy dobd be addig, csak nem esünk útba, az a baj.... Ha keményedik, hátha meglesz 25. előtt.... :wink:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


De azért még neeeee :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Szisztok,

Kriszta, gratula Petyának a nem térden-mászáskoz, tényleg édesek ahogy az égnek áll a popsijuk. :) meg a va-va-hoz is.

Kolost én is a 16. héten éreztem, de az olyan volt amint amit Reni ír, "buborékos". de ez más, erősebben. akkor nem voltam benne biztos, hogy az az...de ost már tudom mit kell érezni. ?)

Katinak akartam, tök jól nézett ki s torta! ügyesek vagytok.

lehet én siklottam át rajta, de Tigrincs merre van??? nyaralnak?
snooopy
 
 


Igen, szerintem tudja is az ember, mit kell érezni, de Peti most a 14. héten én is már rúgni éreztem, meg apja is érezte kintről. Én nem is hittem el, azért is kérdeztem rá Hajdú Krisztánál, hogy létezik ez, aki azt mondta még korai. De hát, ha férj is érezte, akkor csak az volt, nem? Panka a 16. héten nekem is csak buborékos volt.
MOndjuk így utólag, ha elnézem Petyát, hogy mit művel egész nap, el tudom képzelni, mit alkotott bent. A vége felé már elég nehéz volt elviselni. Még szülés előtti pár órában is itt nyavalyogtam, mert majd szétrúgta a házat. Panka nem nyüzsizett ennyit.
A múltkor meg azon nevettünk, hogy Petya, ha kinéz magának valamit, akkor csak megy előre, akkor is ha nem fér át, és csak nyomja a fejét, hihetetlen. Erre mondja valaki, hogy hogy nyomakodik, mire én: Nekem mondjátok, velem már megcsinálta egyszer, csak az kicsit rosszabb volt! :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Én is arra gondolok, ha Szabi is érezte akkor az lehetett. azóta nem éreztem, mondjuk tegnap egész nap rohangáltam, nem tudtam rá figyelni.

[quote]N írta:ekem mondjátok, velem már megcsinálta egyszer, csak az kicsit rosszabb volt!
ez jó :lol: :lol:

anyukám kórházban van, elkezdték a dialízist, meg kapott vért mert nagyon szar volt a vérképe. nála voltam tegnap. ma is kéne mennem, de ettől az időtől szétmegy a fejem...nem bírom a párás, fülled időt. :cry:
snooopy
 
 


Orsi
anyukádnak drukkolok!!!!!!sokat gondolok rá

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Na csak azért, mert már annyian hiányoljátok őket.....véletlenül találtam erre a topikra böngészgetés közben.....bár szerintem mi már nem érdekeljük őket......de ti tudjátok!!!
További jó barátkozást...vagy nem tudom minek nevezzem.....

"A Kútvölgyi kórház szülészete"...címszó alatt meglelitek Memmét és Enit.

Lányok!

Köszi a hiányolást! De itt a nyár és a két gyerek :lol: :wink: és kint kell lenni :lol: :wink: stbstbstb. Most Nektek magyarázzam?!?!? :wink: :lol: Tudjátok ezt jól ti is!!! :lol:

Orsi!

Idén nem megyünk "úgymond" nyaralni!!! Kicsibabával "nem szoktunk"!!! :roll: Ilyenkor nincs igényünk rá. Medence, barátok, kert .....úgy is van. És jönnek a Barátok, ha kell, ha nem!!! :lol: :wink: Úgy hogy idén kertiparti, bográcsozás, medencézés stb. Adrival sem voltunk nyaralni abban az évben, mikor született. Majd jövőre.... :wink:
De azért két hét múlva....na jó, már csak 10 nap.... megyünk Németországba egy barátunkhoz és családjához. Ha ez nyaralás, akkor mégis megyünk!!! :wink: :lol: 8)

De a NAGY ESEMÉNYEKRE/ESEMÉNYEKNÉL ITT LESZEK!!! :lol: :wink: 8)
REN ÉS CUKORFALATBRIGI!!! SZÁMÍTHATTOK RÁM!!! :wink: :lol: 8)


Most rohannom kell!!! Szép napot Mindenkinek! Majd jövök...[/b]

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsi!

Hajrá Anyukádnak!!!

De most már tényleg mentem! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci után szabadon..... :lol: :wink: 8)

Ketten....szinesben :lol:
Kép

Arcok... :wink:
Kép


Szép napot Mindenkinek! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
szépek a gyerkőcök :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Kriszta: Ha közelebb laknátok, akkor tuti igénybe venném a "gyerkmegőrzést". Én is mondogatom a picinek,hogy még 2-3 hétig tartson ki aztán jöhet!

Orsi: Sajnálom anyukádat.. Kitartás....

Andi: Hogy vagytok?

Tigrincs: küldesz egy mobil számot? Szépek a lányok és szerintem kezdenek hasonlítani egymásra.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Tigrincs: Közben megkaptam a prividet....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Tigrincs, ha bele is néztél abba a topicba, láthatod, hogy ott kifejezetten a praktikus infókat gyűjtik, hogy könnyebb legyen megtalálni!


Gabi
, ez nagyon jól néz ki! ennyi mindent csináltak? És mennyit fizettél végül?

Asszem, ha Bene itthon lesz, kijárunk mi is, ez nagyon tuti! Talán Villő is felülhet majd 5 percre.

mtunde
 
 


Sziasztok!

Sztem nincs semmi vész ezzel az új topikkal, ha tárgyilagos marad. Ha nem, akkor ennek a topiknak az ismétlése lesz, új arcokkal, de ez sem gond.Tényleg egy csomóan csak infóért jönnének, én is így voltam és totál elveszve éreztem magam közöttetek egy pár hétig, mert ugye Ti régi ismerősök, nekem minden új.... aztán itt ragadtam, mert jófej embereket ismertem meg....:-) szóval sztem szuper ötlet!

Mi jól, ma eltettük a bébikompot, mert amíg elmentem lemosni magam a zuhiba, 2 percre, Levi kimászott belőle. Ha fejre zúgott volna, azt meghallom, szóval nem tudom, hogy csinálta,de ott állt a zuhifülke előtt, amikor kinyitottam.
:roll:
Kissé ledöbbentünk, szóval nem lehet otthagyni egy másodpercre sem, így elpateroltuk a lakásból. Eddig szuperul szolgált, de mostanra életveszélyes Levire nézve. Már eddig is felállt rá mindkét lábával és egyensúlyozott, vártam, mikor bukik hátra, szóval jobb ez így.
Levi gyakorlatilag csak azt hajlandó megenni már, amit mi. Ma a tejpép alig csúszott, de a rántásos fokhagymás spenótomat az utolsó falatig megette előlem vacsira.

Petyának grat az első szóhoz. Nálunk a hosszú paaahhhh a lámpa. Áhitattal nézve az égő körtét mondjuk folyamatosan. előbb lesz itt apa sztem mint anya...:-)))

Brigi, pocakfotó?

Na, elfogyott a türelem...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó, hát bizony. Apa volt nálunk is mindkettőnél jóval anya előtt. Anyát minek mondani? Úgyis ott van. :D

mtunde
 
 


Tünde!

Értem. És ez jó. Áttekinthetőbb is, mint ahogy Aproo is írta.
De gondolom ide már nehézségbe ütközött egy pár sort írni arról a topikról. Hogy van. Hogy csinált egy ilyet. Mert azért a legtöbb új kismami ide "jön be először".

Vagy megköszönni a Lányoknak, hogy felköszöntötték Esztert és Jankát. Emesében volt/van annyi inteligencia, hogy Ő legalább jött és megköszönte a köszöntést. De ez már nem a topik témához tartozik. És talán nem is olyan fontos. És nem érdekes.
No comment.

Lányok!

Képek mindenkinél szupik! :wink: :lol: Bocsi, de délelőtt ez kimaradt!!! :oops: :roll:
És én is köszi a Csajaim nevében! :wink:

CukiKati!

Orsi képek gondolom telóval készültek. Vagy videofelvétel és abból pillanatkép? :roll:
Mandiműtét teljesen elfeledve már?
Dani torta :lol: :wink: Akárhányan is csináltátok nagyon szupi lett!!! :lol: :wink: Ügyesek vagytok!!

Aproo!

Senki nem mondta, hogy "vész" van a topikkal vagy hogy nem jó ötlet. Sőt.... Nem kell és nincs is "kavarás" vele. Ennyi.

Ren! CukorBrigi!

Linda-Bálint párosnak üzenem :lol: :wink: , hogy várjanak meg míg hazaesz a fene a nagy Németországból. :lol: :wink: Júli 2-án már itthon is vagyok!! :wink: 8) Meg különben is....bőven van még idejük a kibújásra! :wink: Maradjanak csak szépen odabent amíg kell!!! :lol: :wink: Úgy hogy Anyukák!!! Átadni ám Nekik az üzit!!! Értve vagyok?!?!?!? :lol: :wink: 8)

Tenci!

Na most már ha "beégtem" :lol: :wink: 8) ide is kérem a fotót!!! :lol: :wink:

Boszi!

Hazaértetek? Minden okés? :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tünde! 1000 fizettem a félóráért....nagyon jó volt :D

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Brigi
köszi jól vagyunk, megvagyunk

tegnap voltunk a bölcsibe szülőin, szeptember 1-én megyünk 10-re :lol: :roll: :oops: (kicsit félek tőle, mert új dolog, de megoldjuk, ahogy mindenki)
Nagyjából elmondtak mindent
érdekes volt, sosem voltam még szülőin :oops: :roll:

Zsó
szegény Levi :cry:

Veronikusz
merre vagytok??

Lányok van egy original üveg FOREVER FIRST, nem érdekel valakit?? :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Tünde, akkor készülök....pedig olyan jó lett volna, meg reménykedtem is, mert amikor engem hív, akkor már bősszen nyanyanynyanya-z. :lol: De akkor ezek szerint nekem marad a nyanya, apa meg megkapja majd a hőn áhított megszólítást. :D

Tingrincs, akkor jó, ha nincs vész, csak úgy írtál róla, mintha lenne, de akkor örülök, hogy nem! Jó utat Németo.-ba.

Mi ma végre megyünk vmi bútorszövetet nézni, mert a kanapé és a két fotel már 20 éves kárpittal, ami gáz, így erdélyi pokróccal vannak letakarva, ami meg extra szöszös, bár Levi napi 2 tonnányit letépked és elfogyaszt, de még így is. Szóval kell vmit alkotni.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jó reggelt!

Tigrincs: Nyaralni mentek Németországba, vagy egyéb más ügyből kifolyólag? Bevallom kicsit irigy vagyok én imádom Németországot. Anno tinédzser koromban nagyon sokat voltam kint....
Úgy néz ki Bálint-baba meg fog várni :lol: :lol:

Voltam orvosnál, méhszáj még teljesen zárt, gyerek rendben. Egyenlőre nem úgy néz ki,hogy hamarabb kibújna. A keményedések és fájdogálások meg teljesen nomrálisak ilyenkor azt mondta az orvos.

Andi: Örülök,hogy jól vagytok! Milyen volt a szülői? Izgi, hogy szeptemberben kezdiktek a bölcsit. Balu biztosan jól fogja magát érzeni. (Még mindig őrzőm a kisautót és a kulacsot)

Aprooka: Teszek fel, ha áttöltöttem a gépről a fotókat. Pont most szombaton csináltunk új képeket.
akkor náltok is beindult a gyerek. innentől egy perc nyugtatok nem lesz :wink: anno Petya is így kezdte, azóta, mintha állandóan fel lenne húzva. 1 percre nem lehet otthagyni. Gratula az első szavakhoz!!

Egyetértek Aprookával, szerintem sem gáz az új topik.

Én tegnap olyan szerencsétlen voltam. Jöttem ki a fürdőkásból és a vízcső ami a mosógépbe megy, az pont a kád előtt megy el. Na nekem belelakadt a lábam és "kiestem" a kádból. Annyi lélekjelenlétem volt, hogy "megforduljak" és nem hasra essek, hanem popóra. Petya pont ott volt szegény úgy megijedt, hogy elkezdtett nagyonj sírni. Én meg sikítottam... Azóta figyelem a picit,hogy mozog-e, beparáztam teljesen.....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Brigi
jajjj vigyázz magadra!!!!!(tudom, hogy ott van még a cuccosunk, majd valamikor hozzánk kerül :oops: :oops: )
Szülői fura volt :lol: .....mert ugye sosem voltam még ilyenen.....
de jegyzeteltem vadul :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi: Próbálok vigyázni, de ilyen szerencsétlen vagyok, hogy ilyenkor történik velem minden... Pedig mióta itt lakunk, így van a mosógép és még soha semmilyen baleset nem történt....

Mit mondtak a szülőin? Nagyon érdekel a téma? Miylen "felszerelést" kell beszereznetek?

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Lányok!

Ne magyarázzatok bele a dolgokba olyat, ami nincs benne!!!!
Ne csak olvassátok amit írok, hanem értsétek is meg. És úgy értsétek, ahogy írva vagyon!!!! Mindig abból akadnak a galibák, hogy valaki elkezd olyat belemagyarázni az iromány(ok)ba, ami nincs is!!!!!
Nem azt írtam, hogy "gáz", hogy indított Memme egy ilyen topikot!!! Hanem....áááááááá...inkább nem mondok semmit!!! Ha nem tudjátok levenni, hogy miről van szó, akkor inkább hagyjuk!!!!

Andi!

Az első szülői...!!!! Hát igen!!! :oops: :wink: Az ember kémlelei a többi Anyut meg Aput, :lol: jegyzetel veszettül és közben arra gondol, hogy csak minden fontosat felírjon!!! :wink:
Minden rendben lesz Baluval a bölcsiben! :wink: És Veled is! :wink: Végülis milyen melót találtál? Vagy visszamész a Mamutba?

Brigi!

Egy baráti családhoz megyünk Németországba. Nevezzük nyaralásnak! :wink:
Ha vígasztal valamennyire a dolog, akkor én is dobtam mindkét Csajszimmal hátast!!! :shock: :roll:
Adrival kint a jégen januárban...télen......Jázzal meg a lépcsőről zúgtam le! Decemberben. :shock: Sötétben jöttem le Adrihoz (akkor még lent lakott! :lol: ) mert hallottam, hogy vizet kér és azt hittem, hogy már leértem és még 5 :!: :!: lépcsőfok volt hátra!!! :shock: Úgy hogy gondolhatod, hogy mekkorát szóltam!!! :shock: :oops: Apa rohant lefelé, hogy mi az Úristent csinálok!!! :shock: Miért nem gyújtok lámpát! Jobban megijedt, mint én!! A bokámra nem tudtam ráállni vagy két napig, de Csajsziknak semmi bajuk nem lett!!! Huhh!!! Kicsit Ők is megijdhettek, mert aznap meg másnap kicsit (sokkal!!! :oops: ) kevesebb volt a mocorgás, de megdumáltam Velük, hogy Anya többet ilyet nem csinál!!! :oops: :roll: Úgy hogy ne aggódj nagyon!!! Strapabírok!!! Főleg, ha nem a pocakodra estél, akkor nem kell nagyon megijedni!! :roll:
Jobban fog majd Neked fájni, mikor már kint lesz és nagyobb lesz és akkor törik/zúzzák magukat! :oops: :?
Szám mentve! :lol: :wink:

Na mentem. Szép napot Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt Lányok!!!

Gabi!
annyira, de annyira jók a képek!!! fantasztikus milyen ügyes Enci!!! Én még nem tartok ott, hogy fordítva üljek a lóra 8) :lol: :lol: képeket nézve legszívesebben máris indulnék lovagolni!!! annyira hiányzik :oops: :D

Tigrincs!
lányaid elbűvölőek!!!! :D Adri nagyon gyünürű nagylány, Jáz meg ... nagyon édi bogyó!!!! :lol: kék a szemük????

Mi jól vagyunk. Sokat rohangálok. Szegény Zsófi mostanság többször kényszerült rokkant WC-ben enni :oops: de nagyon jól viseli a kiképzést :D JA! Vasárnap már egyedül felállt. 7 hónaposan állt fel a kezünkbe kapaszkodnva, de mostanra szedte össze a bátorságát :lol: :lol: :lol: Tegnap volt Szofi ovis szülőije, amit sikeresen 5-kor megtudtam, hogy volt :oops: :lol: még jó hogy megvan a papír, hogy Katának mi kellett :wink: Zsófi meg felvették fizetős bölcsibe (ide járt a két nagy is). Őt majd ősztől viszem alkalmanként ha bevásárolok, dokihoz kell mennem stb Tudom nagyon hülyén hangzik, hogy az egy éves gyerekemet benyomtam egy ilyen helyre, de nekünk az ovi-bölcsi a "Nagyszükők" :oops: :oops: :oops: és még mindig olcsóbb mint egy baby sitter :roll:

Bocsi, hogy csak ennyi. Amit lesz egy kis időm jövök! hiányoztok!!! :oops: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Brigi
minden hónapba kell bevinni tisztasági csomagot:
-100-as zsepi
-100-as szalvéta
-1 folyékonyszappan
-pelus, popsitörlő, popsikrém
csoportpénz, stb....
úgy nagyon beszerezni semmit
váltóruha, váltócipő.....

Tigrincs
nem a Mammutba megyek, egy ismerőshöz irodai munka, stb.
ez augusztus végéig...aztán mammut

Veronikusz
gratula Zsófi felállásához

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
Első szülői :lol: nyugi! Nekem is nagyon furi volt :D Hajrá bölcsi! Ilyen tisztasági csomag stb nálunk is van. Készülj fel a két végletre! Kata nálam első nap elsétált ahogy bementünk és nem is foglalkozott velem. 2 nap volt a beszoktatás. Szofi viszont éhségsztrájkba kezdett!! Semmit nem volt hajlandó enni bent!!! Még jó hogy csak fél napra járt. Majd jött egy fosos-hányós kimaradás és mikor visszatért a bölcsibe már örömmel ment és mindent felkajált. A mai napig is sokszor repetázik még a gyökérfőzelékből is!!! :shock: :lol:

AprooZsó!
Nem semmi amit Levi csinált a komppal!!! :shock:
Hajrá felnőtt koszt! :lol: szerintem ne izgasd magad! Fő hogy eszik! :lol:

Tenci!
Kérünk egy UFF-ot!!! :wink:

Cukorfalat!
Atya ég!!! Vigyázz magadra!!!! :oops: még olvasni is rossz volt!!! :oops:

Tigrincs!
Te is ilyen összetörős vagy??? :shock:
másik topik: kedves gesztus lett volna ha átszólnak :oops: nem gondolkodunk egyformán :oops: no comment! :cry:

Vica??? Zsófizsófi??? Ancsa??? Emese???

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?