Új privát üzeneted érkezett!

Dita kép. Kép
A takaró egyik fele zöld, másik csíkos. A hálózsák cherokee.

remény73
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem. Rossz volt a gépem. Még nem mindent tudtam visszaolvasni.
De köszöntöm az újakat itt és gratulálok.

Tegnap voltam 16 hetes uh-n.
Olyan szép nagyra nőtt Rizsa. Csak a fej átmérője 3 cm. (12 hetesen az egész gyerek 5 cm volt.)
Most 16 cm kb. Végigboxolta az uh-t.
És láttunk egy ki pöcköt a lábaközt, úgyhogy valósznűleg fiúcskánk van. Még nem biztos 100%-ra. De én végig így is éreztem, hogy fiú.

Olvastam, hogy azt írtátok, hogy a biológusok tudják a nemét, mikor visszateszik őket. Mi megkérdeztük, mikor megmutatták őket beülti előtt, és azt mondták, hgy higgyük el, hogy ők sem tudják még ilyenkor, mert később alakulnak úgy a dolgok, hogy kiderüjön mi is lesz.

Dita!

Én sem híztam, sőt a beültetés óta 2 kg-ot fogytam! Pedig a pocim nő rendesen.
Mától nem szedem az Elevitet sem, mert tegnap kijött tőle a reggeli. Túl nagy szem és öklendezek tőle. Majd a 20. hét után kell újra megpróbálnom szedni.
Most Magnéziumot kell szednem 3x2-t naponta.
Neked még kell Utrogestant használni? Én most futtatom ki. Ez a hét az utolsó hál' Istennek!

Tök jó, hogy érzed a mozgásokat. Én nem vagyok biztos benne, hogy azt érzem, pedig boxol rendesen. Kb. 2-3-szor volt némi bugyorgás alhas tájon, úgyhogy remélem alakul nálunk is.
Ti mentek 4D-re? Hányszor?
Nekem tegnap azt mondta a dokim, hogy ha csak egyszer akarok menni, akkor a 27-30. hét között menjek. Az még odébb van.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Szia Vevikk!

Tényleg, jól eltűntél! Örülök, hogy minden rendben van Veletek!
Ezek szerint, te fiút szeretnél!!! :lol:

A Magnéziumot nekem is szednem kell most egy hétig 3x2-t, mert többször volt éjszaka, hogy lábikra görcsöm volt. :? Ezt elmondtam a dokimnak, mert olvastam valahol, hogy ez magnéziumhiány jele lehet és ebben ő megerősített, ezért mondta vegyek a patikában egy úgynevezett Magnerot nevű gyógyszert.

Neked miért írták fel?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 

 
 

Sziasztok! Nekem napok óta a jobb kezem zsibbad el teljesen reggelre. Ha jobb oldalon fekszek olyan szinten elzsibbad, hogy szinte úgy érzem nincs. Tudom a fekvési pozícióval lehet gond, de szerintetek van rá más megoldás is? A baba is jobb oldalon van nem szeretném, ha emiatt lenne gond.

remény73
 
 


Remény: sajnos nincs ötletem, mit csinálj! Próbálj meg többet a másik oldaladon feküdni.

Ezeket vettem tegnap a Picúroknak:

Kép

Ezt pedig magamnak:
Kép

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok Kismamik!!Hat nem gyozok csodallni,es csodalkozni!!!Nagyon edik a babacuccok!!!Trix! Szuper hirek,es nagyon jok a fotok!!!Ettol jobb hirt,mar nem is kaphatattok volna!!Es latom,itt mindenki tudja,mit-hol erdemes beszerezni!!!En meg a kokuszmatracra azt hittem a 10000ft jo ar,es Dita irja,van olcsobban!!!Szoval van mit tanulnom toletek!!!!Tegnap voltam,az elso babocas uh!!Jobban izgultam,mint egy hete,amikor a hcg ellenorzesre mantunk.Hat 2 baboca van,de a masik sokkal kisebb,szoval barmi lehet!!!!Jovo heten megyunk,es remelem minden rendben lesz,es az erosebb meg velem marad,vagy 8 honapig!!!Most megint,paramami vagyok,ahogy Rony hiv!!!Na pusszancs mindenkinek!!!
zoe33
 
 


Trix!

Nem tudom, hogy miért írták fel. Azt mondta, hogy minden kismamának kellene szednie magnéziumot. Ezt máshol is olvastam.
Később majd D-vitamint kell szednem.

Remélem a magnézium valamivel kisebb lesz mint az Elevit, mert ha nem, akkor nem sok kaja marad bennem.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Amit nekem kell szednem elég nagy szemű, de szét kell rágni és egy kis folyadékkal kell leküldeni.
Elvileg a görcsökre jó a magnézium.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Zoé: drukkolok, hogy minden rendben legyen a következő UH-nál :) , hátha a kicsiből is lesz még Babóca!!! :D

Én is kinéztem már egy-két bababoltot. pl. a BIPPA is egy nagyon jó babadiszkont én több mindent ott néztem ki a Babáknak.
A Mária is nagyon jó, ill. a Lehet térnél is van egy jó babadiszkont.
Sőt, Vecsésen is van egy jó üzlet Kati Bababolt a neve, mi lehet ott fogunk bababútort venni a Piciknek!
Használt ruhák vannak a Váci utcában a Nagycsarnokhoz közel. Azt hiszem az is HÁDA.
Még az Ázsiában is találtam megfelelő holmikat babáknak, elérhető áron, jó minőségűeket. Meg persze a TESCO, tele van édi babaholmikkal. :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Jajj de cuki cuccok!!!!!
Annyira aranyosak, hogy nemgyőzöm csodálgatni őket!!!

Na majd én is lassan shoppingolhatok!!!!! Bár nekem rengeteg cuccom van már most is. Anno az Auchan ba melóztam, és a tesóm kisfia meg pont akkor született. Az áruházba meg minden szezon végén kiárusítás van, 50-100 forintokért vettem egy csomó cuccot, melegítőegyütteseket, rugikat, body kat.

Meg remélem szerencsét hoz , mert Dita nál is így volt, a tesóm múlthéten vett egy csomó body t nekünk, ill a babánknak :lol: nem is tudom hol, de 100 ft volt darabja azt tudom, mert végkiárusítás volt!!!

Ditáék is így kezdték a farmernaci előbb megvolt, mint az eredményhirdetés!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!!!


Hü de nagy vásárlási lázban van mindenki. Mi még nem kezdtük el mert még korainak találjuk. Bár én már sajnos nem birtam otthagyni a boltban egy füleses picike fürdőlepedőt mert sajna,de füles mániás vagyok. Ez a szenvedély betegségem,hogy gyüjtöm a füleses cuccokat meg mindet. Tudom elmeorvos még nem mondott véleményt rólam ez ügyben. Tehát jobb ha én nem kezdek el még vásárolgatni.
Azt hiszem én maradok a Gravida+B6 vitaminnál.

Zsú

Kép
Kép
colin
 
 


Tényleg Colin!

Amúltkor kivoltál akadva, hogy lapos a hasad. Látszik már valami kis dudor féle?

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Szia heni77!!

ÁÁÁ ismét fogytam még semmi mert a doki szerint nagyon hátul van a baba.

Zsú

Kép
Kép
colin
 
 


Trix!

Hát jó nagy szemű lett a gyógyszer.
Nem tudom, hogy oldom meg, hogy ne fulladjak meg.
Talán kettévágom. Remélem az íze nem lesz szörnyű.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Bocsi másolok, mert a többi topicban is nagyon várták a hírt Bogyó nemével kapcs, de nekik sem tudtam szolgálni semmivel.

NEm tudtam meg semmit, sőt még uhu sem volt.
Nem mentünk át az uhuba mert csak az eredményeimet nézte meg és azt mondta hogy el kéne döntenem a 4-es tesztet hogy akarom-e a korom miatt, mutatom neki a kombináltat, azt mondta ez sokat nem jelent. Még jó hogy nem kellett kifizetnem a 25ezret érte ha amúgy nem jelent semmit (????????????) Hát én ezt nem teljesen értem.

Annyian voltak mint az oroszok és mindenki hőzöngött mert eleve késve indult a rendelés aztán mindenki előtt bevittek egy kiscsajt kórházi ágyon, őt vizsgálta vagy 40 percig legalább. Gondolom ezért nem vitt már át az uhuba, pedig azon az 5 percen már nem múlott volna semmi. Aztán mi van akkor ha húzöng a nép, nem? Én is csöndben voltam, pedig majd egy órával később hívtak be. Evvan!

Jövő hétre bejelentezek a pesti 4D-re mert amit itt csinálnak helyben pont az a doki csinálja akit annyira utálok, hogy megfogadtam ő nem nyúlhat hozzám soha.

Mindjárt hívom is őket, csak az előbb foglalt volt, lehet hogy hétfőre már lenne is időpont.

dita75
 
 


Közben sikerült bejelentkeznem, úgyhogy még egy éjszakát kell kibírnom Bogyókukucs nélkül mert holnap 12.40-re megyek oda ahol Trix is volt és babamozizok egy jót! :lol:

TRIX
Elfelejtettem megkérdezni hogy ha metroval megyek hol kell leszállni. MEg tudod esetleg mondani? Igaz nekem a 4-6-os vili is megteszi ha onnan közelebb van. Ti biztos kocsival mentetek, de én egyedül mert apci holnap dolgozik és már nem tudna elkéredzkedni holnapra, úgyhogy majd én szállítom neki a dvd-t a moziról. :)

A mai szurkokat tehát lécci tegyétek át holnapra, kösziiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! :)

REMÉNY, vagy bárki aki holnap ráér? Egy közös babaholmi vásárlás, vagy nézegetés??? A Máriába tuti hogy bemegyek, de ha találok valami jó használt boltot akkor oda is, de csak 13 óra után, mert akkor már birtokában leszek a LÉNYEGNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindjárt visszaolvasok, odáig még nem jutottam el. :)

dita75
 
 


Szia Dita!

Sajnálom, hogy így alakult a napod, de akkor majd holnap, reméljük már okosabb leszel Bogyó ügyben! :D

A 4-6-ossal ha mész, Baross utcánál leszállsz a viliről. A Stex sarkán kell a Baross utcába bemenni. Következő sarkon, jobb oldalon lesz a rendelő... Gyalog kb. 1-2 perc a körútról. :lol:

Én is Pesten leszek holnap, de én meg délelőtt nem fogok tudni mit csinálni :roll: , olyan 9-12-ig. :wink:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Dita, lehet róla szó, a Máriába úgyis menni akartam valamikor, hát miattam lehet holnap is...

remény73
 
 


Dita!

El ne merj jönni kép nélkül, mert megőrülök!!!!

:lol: :lol: :lol:

Minden drukkom a tiéd holnapra MISS Bogyóért!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


TRIX
Az király akkor ér be kb. a buszom. Talizunk akkor valahol hármasban? Remény neked is jó a délelőtt?

Még valaki benne van a minitaliban?
Megkérdezem a barátnőmet hogy hol van az a használt bolt amit nagyon sztárolt. Ma én is vettem egy plüss rugit 150 Ft-ért! :lol:

dita75
 
 


HENI
Benne van az árban a kép, meg a dvd is. :wink: Ari vagy! :wink:

dita75
 
 


És most mi lesz azzal a 4 es teszttel???? Megcsináltatod? Bár fingom nincs mi az :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Dita: nekem egy gépjármű átíratást kell holnap reggel elintéznem pont a VIII. kerben a Baross utcában. Reggel 8:45-re van időpontom, szerintem kb. 20 percig tart majd. Remélem nem tovább. :? :)
Tel.számom elküldöm majd priviben. :D

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!

Remény, nagyon szépek a holmik, amiket vettél! Az a zöld-csíkos takaró különösen tetszik!

Dita, igen, 12 hétig nem láttam a babácskát... Mi nem akartunk extra UH-ot, mert békén akartuk hagyni. Nagyon sok olyan UH (különösen 4D) beszámolót olvastam, hogy a baba takarja az arcát. Szerintem ez nem véletlen, most a 30 hetesen is az orvos a végén újra mutatni akarta a baba arcát (2D, profilból), és folyton csak fordítgatta el, nem láttunk belőle semmit - szóval szerintem zavarja őket, védekeznek ellene, ezért nem mentünk a kötelezőkön kívül UH-ra.
Végülis nem volt olyan nehéz kibírni, és szerintem azért, mert ha már elkezdett mozogni, akkor azért sokkal jobban érzi az ember vele a kapcsolatot, lehet visszakopogósat játszani, stb. :)

Tök jó, hogy Te is elkezdted érezni mozogni, meglátod, nagyon hamar nagyon erőssé fognak válni a rugdosások!
Drukkolok, hogy holnap jó híreket kapj :)

Anyum vett egy kiskádat meg egy kádállványt a Máriában, mert kádállványt itt extra olcsón láttam a többi bolthoz képest. Kókuszmatracot, orrszívó porszívót, pelenkázó feltétet, ilyesmt. Textilpelenkát és lepedőket is ott fog venni valószínűleg.

Lányok, a beültetéskor tényleg nem tudják a biológusok, hogy mit tesznek be, mert ahhoz kromoszóma vizsgálatot kellene csinálni, ahhoz meg el kellene távolítani a szedercsíra egyik sejtjét és azt megvizsgálni genetikailag. Van ilyen lehetőség Mo-n, de egyelőre csak genetikai betegség esetén csinálják, hogy biztosan egészséges embriót ültessenek vissza.
Viszont 50% az esélye a vegyespárosnak, úgyhogy végülis nem olyan meglepő, hogy gyakran látunk ilyet.... Pont kétszer akkora az esélye, mint külön-külön a két fiúnak vagy a két lánynak...

Trix, Rilla, jó nyaralást nektek még utoljára kettesben!

Kép
bikmakk
 
 


TRIX
Oké. Az üllői úton van az a turki a Sote 2-vel szemben. Esetleg benézhetnénk oda, ha már a közelben van dolgunk!
Kb. pont addigra érnék a Baross u.-hoz mire te végzel, mert a buszom a Petőfi hídnál is megáll.

REMÉNY????

HENI
Még nem tudom, úgy érzem kizárt hogy baja legyen Bogyinak, a kombinált teszt is negatív, nem tudom miért vágja belém az ideget a dokker.
Van aki se a kombináltat se a 4-es tesztet nem csinálja meg, csak az AFP-t genetikai uhu-val ami amúgy is ingyenes. Oké hogy elavultabb, de én egyébként úgy vagyok vele ha baja van Bogyinak (esetleg down-kóros) akkor azon már úgysem tudunk változtatni ha agyon vizsgálnak akkor sem, vagy rosszul gondolom???

BIKMAKK
NEm fogod elhinni ugyanezeket a dolgokat szeretném én is megvenni a Máriában mert sztem is sokkal olcsóbb mint máshol! :)

Hát nem tudom mi a stájsz ezzel az uhu-val állítják hogy a babót nem zavarja, de lehet benne valami.
Én nagyon paramami vagyok és azért még nem érzem annyira intenzíven a Bogyómozgást, és a nemére is nagyon kivi vagyok.
Majd ha már rendesen rúgdos mindennap biztos én is jobban ki fogom bírni a két vizsgálat közötti időt.

dita75
 
 


VEKIKK
De jó neked hogy láthattad Rizsát, én is annyira készültem........ :(

Jó hogy megint itt vagy köztünk már aggódtam.

Mi lehet Áfonyával? MArha régen nem írt már! Asszem felhívom, vagy dobok neki egy üzit!

WOW! lehet hogy kistökös? Ez ász hogy érezted végig, én lányt érzek, de már nem vagyok annyira biztos, mert ez inkább akarás mint érzés. 16 cm? Bogyó 6 cm volt pont a 12. hetin.
Jó hogy leírtad a méretét, mert legalább tudom hogy mire számítsak holnap. :)

Pocakfotó???

Én sztem a holnapin kívül majd még egyszer megyek a 30. héten. Többször nem sok értelme van. A végefelé már nagyon szép kis husis-formás lesz.

TRIX
Most nézem miket vettél, nagyon cukik! A mellszívó mennyi volt?

ZOÉ
Drukk a második babának is. Én is para vagyok, meg sztem itt mindenki, úgyhogy nem vagy egyedül! :)

dita75
 
 


Colin
Csak vicceltem a méretekkel, remélem nem vetted komolyan !!!?? :(

Akire
Drukk a vizsgákhoz !!

Trix
Nekem majd csak holnap lesz időm összepakolni, ráadásul este, mert 5-ig holnap is dolgozom ! :?
Neked is nagyon jó nyaralást !!!!! Lehet összefutunk ! :wink: :lol: :D

Vevikk
Gratulálok a kistököshöz ! :lol:

Zoe
Jajjj de jó lenne, ha a másik babu is veletek maradna, nagyon drukkolok érte is !!

Dita
Neked pedig azért drukkolok, hogy végre megtudd holnap, hogy Lánybogyód van ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Dita: én újonnan vettem meg mellszívót a Corában, mert 17.990 volt a kezdőszett, mindenhol máshol 22.000 körül van. Tudom, hogy drága volt :roll: , de én szerettem volna ebből újat. :)
Nemsokára küldöm priviben a számom!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


TRIX
Sztem nem volt drága, mert látom hogy ebben benne van a sterilizáló is meg üvegek, mellszívó. Asszem a máriában 25.000 akciósan is.
CSak a mellszívó van vagy 15 legalább akkor ha azt vesszük szinte ingyen volt. A cumisüvegekről nem is beszélve, nagyon horror ára van az avent márkának, de nagyon jó is.

RILLA
Köszi!
Szombaton indultok?
Nagyon vigyázz magatokra! Hányan mentek?

dita75
 
 


Dita: megvolt, kööööööszi! :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


TRIX
Megkaptam a számot, meg is csörgettelek, írj ha jó számot mentettem. Itt egy mai kép rólam, hogy ne menj el mellettem holnap. Bár nem ebben a göncben leszek, de valami sötét az tuti, mert igaz hogy pocis vok, de sajnos nagy darab is és csak a pocit akarom hogy lássák ne az összes hájamat meg a narancsbőrt ! :)

Kép

dita75
 
 


Dita: jó volt a szám, sikerült megcsörgeted, köszi!!! Fejjebb írtam is, hogy megvolt...
A lényeg, hogy meglegyünk :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Dita, akkor hánykor és hol pontosan?
remény73
 
 


Oké Trix vettem csak te beelőztél mire én megírtam az üzit!

REMÉNY
Sztem legyen 9 órakor a tali a Baross u.-i vilinger megállóban és akkor együtt megyünk oda ahol Trix-et találjuk, vagy esetleg odajössz te is Trix a megállóba ha végeztél? Kocsival mész?

Remény neked is elküldöm a mobilszámomat ha esetleg elkavarodnánk. Nekem a múltkor is kicsit késett a buszom amikor Áfonyával találkoztam, és jó hogy megvolt a mobilja mert már izgult hogy mi van velem.

Amúgy írtam neki üzit és minden oké velük ma megy uhura, és majd ha lesz ideje jön a fórumra is! :)

Remény, Trix akkor jó a Baross u-ig villamos megálló? Az az oldala amelyik a Nyugati felé megy, legelől a táblánál. Ott fogok leszállni majd. Remélem jó idő lesz, most eléggé beborult itt nálunk, de tegnap is ez volt, aztán ma reggel meg hétágra sütött a nap!

dita75
 
 


Dita, Remény: nekem jó a hely és az időpont, csak végezzek addig. :wink: Majd csörgök, ha esetleg kések az ügyintézés miatt. Én is BKV-val fogok menni.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Dita, Trix, án is villingerrel megyek, de én pont a Margit-híd felől, s nekem le kell szállnom, meg átmenni a másik elejére, de megoldom.
Ok, én is küldöm a számom priviben. Rajtam kantáros farmer lesz.

remény73
 
 


Megbeszélhetjük későbbre is, bár én mindeképpen azzal a busszal megyek ami 9 körül ér oda, de szívesen várok rátok.
Aztán nehogy az legyen hogy én fogok késni mert bizony múltkor is tök jól haladtunk de a Budaörsi útnál akkora dugó van reggelente hogy az sokat elvesz az időből.

dita75
 
 


akkor holnap, most lépnem kell. sziasztok

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


TRIX
Rendicsek! :lol: :lol: :lol:

Tehát akkor holnap reggel 9 óra tájékán a Baross u-i vili megállóban ha esetleg más is jönne ott találkozunk!

Én is lépek mert bepakolok holnapra, kikészítem a rucimat, meg apának adok vacsit.

Pussy

dita75
 
 


Bocsánat, csak közben főzök, de akkor holnap reggel.

remény73
 
 


Sziasztok!

Én is voltam ma UH-on, jelentem, mi hétfő óta nőttünk fél centit!
Tényleg kicsit félreérthető voltam, ahogy így visszaolvastam!

Dita!
Drukkolok akkor holnapra!

Lányok!
Valaki összeszedhetné táblázatos formában ezeket a jó kis bababolt címeket. Mit szóltok?

Most megyek tanulni :-(
De addig is küldök egy képet Babóról:
Kép

Kép
akire79
 
 


dita: Szerintem csak azt beszéltük, hogy a békásmegyeren lévő Csobánka-téren futunk össze majd (ha jól emlékszem). Most akkor tényleg nem értem ezt a tesztet. Akkor mégiscsak meg kellene csináltatni a 4-es tesztet? Az akkor most melyik? Örülök, hogy már holnap mehetsz babamozira. Megkérdezhetem hogy mennyi lesz?

remény: Nagyon édesek a cuccok.

vevikk: Gratulálok a trónörökösnek. :)

trix: A te általad beszerzett dolgok is szépek.

akire: Szép a kép a babáról. :)

Sajnálom, hogy holnap dolgozok, olyan szivesen mennék veletek boltozni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, holnapra jó talizást, sajnálom, hogy nem tudok menni.

Akire!
Nagyon jó ez a kép :D De jó érzés lehet már látni, nem?

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Dita!
Holnapra drukk Bogyesznak. Kiderül aminek ki kell derülnie...... :lol: :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Dita!

Nagyon aranyos vagy hogy aggódtál miattunk:) és hogy beírtad ide is hogy minden oké!
Anna nem sok időt hagy a netezésre most itt van Mama így tudok írni!

Voltunk ma uh-n úgytűnik fiú érkezik:)) igaz a lába közzé kapta a köldökzsinórt, de nagyon úgy tűnt hogy kispasika lakik odabent:)) Végülis végig ezt éreztem 2 hét múlva ujra uh és akkor hátha jobban megmutatja magát!
Ha tuti fiú akkor megkezdem Anna rucijainak eladását......nem lesz könnyű mindent lefotózni stb mikor lesz rá időm???? Esetleg ha v.kit érdekel akkor szóljon!!

Dita!

Remélem ma te is megtudod a nagy hírt!!!

Gratulálok az új kismamiknak!!!

Bár a visszaolvasással elvagyok jócskán maradva a pocak fotókat megnéztem nagyon szuperek mind!!

Próbálok én is dobni egyet tegnap készült !!!

Vigyázzatok magatokra és a babákra!!! Kép

És a kistesó

Kép

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Dita, Áfonyácska, Akire
Szépek a pocakos képek és a sztárfotók ! :D
Áfonyácska gratulálok a kisfiúhoz ! :lol:


Én most elbúcsúzom Tőletek 2 hétre (végre holnap indulunk nyaralni), mindenki nagyon vigyázzon magára és a picike babájára !!! Pusszancs :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Dita!

Na mi van a pucussal???? Láttak valamit?? :wink: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!

Akire: nagyon édes a Babó, vigyázz rá és ne hajszold túl magad a vizsgákkal!

Áfonyácska: gratulálok a kisfiúhoz! :lol:
Nagyon csini kismami vagy! Vigyázz magatokra!

Rilla: jó pihenést és vigyázzatok nagyon magatokra!!!!! :lol:

Dita, Remény: örülök, hogy megismertelek ma titeket személyesen is, aranyos lányok vagytok!

Ditus: mikor jössz végre a hírekkel? Már várlak nagyon! Én még nem kaptam meg a vérteszt eredményeket, de felhívtam őket és megígérték, hogy ma még meglesz.

Remény: vettél még valamit a plüssökön kívül?

Rony, Vicky: kívánom, hogy minden rendben legyen a jövőheti uhun, addig is pihenjetek sokat!!!

Henikém: Te is gyanús vagy, tuti sikerülni fog most a lombik!!! :wink: Sok sikert jövőhétre!!!

Ha valakit kihagytam, elnézést kérek! :wink:

Na lányok, én is elköszönök tőletek, mert mi is elutazunk nyaralni. Holnap reggel indulunk, legközelebb jövőhét vége felé leszek.


Jók legyetek, mindegyikőtök vigyázzon magára és a Babókra is!!!!! :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Lányok!

Csináltatott v.ki TORCH vérvételt???? (toxoplasma stb...)
Nekem ma jött meg az eredmény és ha jól értelmezem akkor azt jelenti, hogy se a bárányhimlő ellen nem vagyok védett se a toxo ellen!!!!!

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


TRIX, REMÉNY
Én is nagyon örülök, hogy taliztunk, tök jól elment az idő. Ugyebár jó társaságban ez így szokott lenni. :) :lol:

Én egy órája értem haza, de még ettem meg kipakoltam, mert végigsétáltam a körúton még és két turkiban is voltak édi cuccok, téli kiskabátkát is találtam! Bibibibibibibibibiiiiiiiiiiiiiiiii!

Kép

Kép

Kép

dita75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?