Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsica:kitartást a hátralévő napokhoz!
Nagyon könnyű gyors szülést kívánok neked!
Elhiszem,hogy nem könnyű,nálunk is hasonló a helyzet a kisfiam egy örökmozgó 20 hónapos! :wink:
Nem is tudom,hogy fogok boldogulni két picivel! :roll:

Sutimano:én a kismami tornát kihagyom,a fiam mellett már nem férne bele a napomba!

Nászuthoz,nyaraláshoz lányok jó időt és nagyon vigyázzatok magatokra!

Kép
abygél
 
 


sziasztok

"felujitasrol"

en ra egy napra szultem mikor lekoltoztek vagy mi :)
hat csodalatos volt :D
a legjobb az volt mikor a baba-mama szobaba epp szoptatas kozben bejott 2 munkasember egy 3meteresel letraval fuggonyt feltenni :)))

halasz domonkosnal szultem.. ha vki meg vacilalna,batran ajanlom
almodni se mertem volna jobbat..
sokat segitett :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

maumau:hát az tényleg csodás lehetett! :wink:
Nekem a legnagyobb parám,hogy valyon milyen körülmények várnak majd rám!
Két éve nem volt gondom,de most kicsit aggódom!

Kép
abygél
 
 

 
 

joreggelt

sztem ne aggodj abygel
a korulmenyek szornyuek voltak mikor en voltam
nem fog sokat javulni
de nalam ratett a koltozes is..
es ingerult volt mindenki
de nem szamit az egesz
par napot ki lehet birni
a wc meg a zuhanyzo kiabrandito ugyan :)
de en nem bantam meg h ott szultem
a doki miatt.

mondjuk mikor bent voltam nem turtem ilyen mosolyogva,de igy vissza gondolva olyan tok mindegy mar..

Netti
Kép
maumau
 
 


Orsi,jó neked,hogy már a finishben vagy.Szívesen cserélnék most Veled :wink: :)

szgiuditta: szerintem a cukros diéta ne rossz.Én ugyan nem teljese mértékben csinálom,mert nem is vagyok cukros,de hasznos.Én a 25 hét alatt eddig 4 kilot híztam.
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.137
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.141

Abygél,ne aggódj a kórház miatt.Állami kórház,ez van sajnos.Azt a max 5 napot fél lábbal is kibírjuk.A baba kárptol
Telkiben a magánkórházban 700.000,-Ft egy várandósság,terhesgondozással,szüléssel.Ott biztos nem jön be a sörszagú melós létrával a kórtermekbe :lol: :lol: :lol: :wink:

A nagy fiam az Istvánban született az őskorban (1994) :lol: Az se volt egy leányálom.Talán szeptemberre már összekapják magukat.Ha nem,akkor túléljük.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Abygel! Köszi a bíztatást, hát ényleg nem könnyű, nem is a szüléstől tartok, hanem amikor haza jövünk, hogy fogadja majd, hogy kell ezt jól kezelni, hogy ne legyen hátrányban egyik sem...stb. Biztos nem fogok ennyit írogtani mint most :lol:

Majd meglátjuk, többen túlélték már, nekem is menni fog.

Ma voltam ctg-n, hát lányok, ekkora felfordulást ami ott van, ez elég katasztrófa.
9 óra helyett 10-kor hívtak be, a ctg-s szobában nem volt áram, senki nem jött szólni, hogy vonuljunk le, egy leendő apuka jött aki megkereste az illetékest, így mentünk utána mi is, mire lehozták a gépket volt fél 10, erre bement egy aktuális vérvételen lévő kismami időpont nélkül, úgyhogy a 9 órásak 10-kor kerültek sorra. De legalább megnéztem hol a szülőszoba, mert oda kellett mennem aláíratni a dokival a papírt.

Szóval káosz a köbön, de gondolom, mire ti mentek( aug-szep) , addigra beáll majd a rend.

Nekem most csak az a lényeg, hogy 28-án itthon kell lennem, mert akkor van a lányom szülinapja.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsica:nem nyugtattál meg mondhatom! :shock:
Ez a káosz elég érdekes!
A szülőszoba sem ott van ahol volt???
A ctg-ét én most majd az örsön tervezem,ott remélem n yugisabb,és most közelebb van!
Én is nagyon tartok tőle milyen lesz ha meglesz a pici,hogy fogadja majd a fiam,én ,hogy boldogulok stb.

V.andi:tuti kibírjuk,de azért jó lenne nyugisan!

Kép
abygél
 
 


Teljesen leköltözött az egész osztály az elsőre.
Eddig a ctg ott maradt a helyén, a mögötte lévő folyosórész már befalazva, de jövő héten már kitudja hol lesz, ma már az elsőn csinálták a laborban.
A szülőszoba is az elsőn, meg lehet találni, mert ki van nyilazva :D
ma meg is néztem kívülről, mert ott kellett aláíratnom a papírt. Kívülről nem rossz. Majd meglátjuk, inkább a szobáktól tartok, állítólag csak 6 ágyasak vannak. Ha jó csapat van nem gond, de...

Majd beszámolok nemsokára, és csak pár nap csajok, kibírjuk!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Jó reggelt!

Orsica:hát kitartást!
Nagyon várom a híreket!
Nagyon könnyű szülét ebben a káoszban!
6 ágyas

:shock: :shock: :shock: nem semmi!
Mellesleg én császáros voltam és fizetős szobában voltam!
Na ,most teljesen más lesz a helyzet azt hiszem!

Kép
abygél
 
 


sziasztok

egyebkent nincs fizetos szoba amugy jelenleg
en azt akartam..
aznap amikor hazajottunk betettek azokat a a holgyeket is a a babas mamas szobakba akik mutetre varrtak.
igazabol itt dontottem el hogy ha meg egy napot maradnunk kene akkor is hazajonnek vagy mashova at..
mert megis milyen mar h azt se tudom mi baja az illetonek esott fekszik az ujszulott gyerekem mellett..
osszevontak!
de egyebkent nekik se lehetett jo erzes h vannak 3an a tobbi meg anyuka babaval akik sirnak ugye stb ejjel is..

ja es egyebkent az ajtokkal vigyazzatok!!
elromlott az egyik es egy aznap szult anyukara zarodott kb 1 orara mirefel fureszelni kellett h kijusson masok meg be :)))


de a baba karpotol mindent :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

nincs valakinek valami jó tippje könnycsatortna elzáródásra? sajnos Lilikém már betöltötte a 2 hónapot, és kezdek aggódni, hogy végül át kell majd neki mosatni... :cry: Ha van valami jó ötletetek vagy javaslatotok, azt nagyon megköszönném...

további szép napot
Edina

KépKép
r.edi
 
 


Sziasztok!

Áprilisban szültem az Uzsokiban Fábiánnal, szóval elég friss az élmény, kérdezzetek nyugodtan :wink:
(A felújításról nem sokat tudok, akkor még minden a régi volt.)

Edina! Az én kisfiamnak is könnycsatorna elzáródása volt kb. 2 hetes korában. A gyerekdoki tanácsára anyatejet csepegtettem a szemébe naponta 1x. (Elég macera volt naponta sterilizálni pár cseppért, vettem szemcsepegtetőt a gyógyszertárban.)
+ A neten olvastam, hogy masszírozni kell az orrtövét. Nekünk ez a kettő együtt bevállt. Kb 10 nap alatt megszűnt az elzáródás, így nem kellett vinnem szemészhez.
(Persze a masszírt csak óvatosan csináltam, picikét megnyomkodtam a kisujjammal szopizás közben.)


Kép
ursus
 
 


Uh,ez a felújítás,és az ezzel járórumli most már úgy látom "komoly".
Afp-n voltam utoljára az uzsokiban,és nem is tudom mikor megyek legközelebb.Talán most valamikor a terheléses cukorra.Remélem mire odakerülünk,picit rendeződnek a dolgok.A mostanában érkező babák szüleinek pedig kitartást.

Mau,csupa jó dologról számoltál be :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Ursus!
nagyon köszönöm a tippet! ki fogom próbálni!

masszirozgatni én is próbáltam. A gyerekdoki nekünk azt mondta, hogy a gyerekek ezt általában minden beavatkozás nélkül kinövik, azonban ha nem, akkor át kell mosatni a könnycsatornát... Az idő előrehaladtával azt hiszem, mi ezt már spontán nem fogjuk kinőni, viszont ez az átmosás nagyon drasztikusan hangzik... :cry: Pedig állítólag nem annyira az... Én persze utánaolvasgattam - ó, miért is tettem - és azt találtam, hogy nem is biztos, hogy elég egyszer átmosatni, addig kell, amíg el nem múlik a baj :cry: :cry:

Egyébként én is áprilisban szültem, pontosabban másodikán hajnalban :-) Én Habermajernél szültem és minden a legnagyobb rendben volt! Én is szívesen válaszolok, ha van kérdésetek! :-)

Jó babavárást és babázást mindenkinek!
Edina

KépKép
r.edi
 
 


Sziasztok!!!

Nekem a Fábián ajánlották,,de semmit nem tudok róla, mert sajnos az utolsó pillanatba tudtam meg, hogy a Hajdú doktornál már nem lehet se szülni, se műttetni, se semmit se,,pontosabban, megszűnt létezni az Uzsokiba :( Évek óta ismert minden porcikámat,,,(ezt orvosi értelembe írom), de lehet választani Mecsér vagy Fábián... Melyik milyen?? szült már nála valaki közületek????

Válaszotokat előre is köszönöm...
fragma
 
 


Jessszus,,miket olvasok én itt visszafelé, hogy milyen állapotba van az Uzsoki szülészete,,Te jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ég :? :? :? Júl. 2-re vagyok kiírva,,de már most elszörnyedtem azon amiket olvastam, milyen állapotba is van a szülészet, a szobák stb....
fragma
 
 


Sziazstok,pénteken voltam dokinál,kérdeztem a kórházról,azt mondta a szülőszoba meg acsaszis műtő tuti,azt nem érti a mosdókra miért nem tudtak kicsit költeni.de novemberben talán kész lesz és akkor külön lesz zuhanyzó a minden szobákhoz.és ez lesz a legtutibb kórház a városban.


Fragma,én tudom ajánlani a Halász dokit is.Fiatal,de nagyon figyelmes,és jófej,és még sorohatnám reggelig.Maumau 3 hete szült nála,őt is kérdezheted.

sutimano76
 
 


Sziasztok,
tudna nekem segíteni valaki? 2007-ben szültem az uzsokiban, Jex Anna doktornőnél, aki mint kiderült épp most szült, így doki nélkül maradtam, 2 pozitív terhesteszttel (:D)
Szeretnék ismét az uzsokiban szülni és onnan dokit választani, de fogalmam sincs, hogy miként juthatnék infóhoz, anno is ajánlás útján, Csapó doki "passzolt le" a doki nénihez. Ami tetézi a dolgokat, hogy ráadásul már területileg sem tartozom az uzsokihoz, így szerintem szakrendelésen keresztül tuti nem jutnék be, csak magánrendelésen.

Ha valakinek van ötlete, tanácsa, telefonszáma, infója, kérem írja meg, mert nagyon szeretném tudni, hogy minden rendben van a Babával.

Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni.

Mindenkinek jó babavárást, babázást és könnyű szülést!

Kép
Kép
Anita
csanita77
 
 


Sziasztok Lányok!

Timi vagyok a segítségetekre lenne szükségem!remélem előrébb jutok!
Van egy kisfiam 1,5 éves akit a Jánosban szűltem,de nem szeretnék órákat utazni vele,mikor az Uzsoki tőlem 5 percre van! Még picuri terhes vagyok.ne választanom orvost! Mecséri Béla? Hajdú Gábor? vagy Fábián István ? Konkrétan tudtok róluk írni kinek milyen tapasztalata van velük? És persze hogy kinek milyen az anyagi része!Nagyon szépen megköszönném,ha tudnátok segíteni!!! További szép napot mindenkinek! Timi
norbianya
 
 


Ursus ! Adnál bővebb felvilágosítást? Köszike Timi
norbianya
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni én is. Nekem van már 1 pici fiacskámés és majd szeretnénk neki 1 kistesót, és mindenképpen orvost szeretnék váltani, habár én ügyeletesnél szültem a ÁEK-ben (máv-ban) és meg voltam vele elégedve, de én újpesten lakom és itt az sztékában rendel a Dr. Hlaász Domokonkos ha jól emlékszem a nevére :oops: és most hozzá szeretnék járni majd de ő tuti hogy az uzsokiban van. Nem igazán tudom, hogy az uzsokiban milyen körülmények vannak, milyen a mama baba szemlélet és szinte semmit se tudok róla csecsemősők stb. Ha tudtok nekem ebben egy kis tájékoztatást adni akkor azt nagyon megköszöném!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A szülésem kicsit bővebben:

Túlhordás miatt befeküdtem a kórházba, másnap reggel 6kor méhszájtágító zselét tett fel a doki. Beindultak a fájások, kb. 10ig a szobám és a vajúdó között sétáltam. (Fogadott szülésznőm nem volt, Kassai Magdolna volt az ügyeletes, akivel maximálisan meg voltam elégedve.) 10kor megvizsgált a szülésznő, elkezdtem tágulni, ezért a szülőágyon kellett maradnom. Ezután oxitocint kaptam, majd 13:35-re meg is született a baba.

Elég alacsony a fájdalomküszöböm, ezért a délelőttöm kb. azzal telt, hogy könyörögtem a dokinak, hogy császározzon meg :roll: Így utólag hálás vagyok neki, hogy nem hallgatott rám. :D

Kép

Kép
ursus
 
 


Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy Fábián nagyon rendi volt, előtte is megadta a telefonszámát, hogy hívjam fel ha beindul a szülés... (Sok dokit csak a kórház hívhatja fel.) A szülés persze nem indult be, így nem kellett éjszaka riasztanom...

Kép

Kép
ursus
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön voltam a kórházban vv-n.Kicsit kaotikus,de van valami rendszer.A nőgyógyászat és a szülészet most egyben van.Ha valóban novemberre lesz kész,akkor én már nem fogom megtapasztalni milyen lesz.

Doki: én a sajátomat meleg szívvel ajánlom (Dr. Lukács),de kinek a pap,kinek a papné.Én az első gyerekemet az Istvánban szültem,később váltottam dokit,aki az Uzsokiban van.

Kép
v.andi
 
 


jajjjjjjjjjj,kihal a topic!!!!!

Sanghai,Sztocsi,Orsi,Hermione71,Bjuti,Bgyöngyi,Szguiditta,Stocki,Orsica,Abygél,és mindenki akit nem írtam ki ,hol vagytok.? :?: :(

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Én még egyben , de itt vagyok!
Naponta ctg, ez annyira nem lelkesít, mert nagyon sokat kell várni, de most már csak kijön ez a babó.
Aztán majd részletesen beszámolok a kaotikus állapotokról. De mintha megtalálná mindenki a helyét mostanában. Igaz a dokikat néha kergetni kell, de meg van mindenki.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Itt ,vagyok nem tűntem el! :wink:
Tényleg nem nagyon pörög mostanában a topik,jó lenne ha előkerülne mindenki!

Orsica:én azt hittem már babázol! :wink:

Nekem csütörtökön kell mennem uh-ra,meg vérvételre,akkor picit én is megnézem mi a helyzet!

:shock:

Kép
abygél
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Én ma jöttem haza a nászutamból!!!!Péntekig minden nagyon szuper volt!!!Mindenki azon csodálkozott,hogy nem úgy viselkedek mint egy kismama!!!!! Meg egyfolytában azt kérdezgették,hogy "ugye kisfiad lesz, mert olyan hegyes pocid van?!" Meg nem hitték el,hogy még 2hónap van hátra,mert olyan hatalmas a pocak!!!!

Orsica: Minden nap azon gondolkozok,hogy mi is van veletek?!

Többiek, hogy vagytok????Bírjátok a frontot????
Nekem sokszor bekeményedik a hasam, olyankor pokoli minden!!!!

Vigyázzatok magatokra!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Orsica,húúúú,akkor mostmár bármely perces vagy.Gyors és könnyű szülést kívánok.Lehet ebbe a hidegbe nem vágyódik a babád,majd ha melegszik az idő kibújik.

Abygél,Judit pihizzetek.

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, figyelemmmel kísértem a topicot, csak nem írtam. Illetve volt, hogy elkezdtem, de valahogy nekem néha lefagy, és akkor nincs erőm újra kezdeni... :oops:

Orsica, hajrá! Sztem is egy frankó kis melegfront megindítja majd a dolgokat! :D

Szgiuditta, örülök, h ilyen jól sikerült a nászút! Engem a múltkor annyira megviselt egy front, hogy ha nem fekszem le azonnal, sztem el is ájulok. Úgy kidőltem, h olyan déltől este 6-ig aludtam, mint aki bekómázott! Hogy áll a babakelengye? Nekünk gyűlik szép lassan. Jobb is így, h apránként szerezzük be, mert mindig úgy örülök egy-egy dolognak! :D Ma pl. vettem a Minimanóban egy orszívó izét, amit porszívóra lehet csatlakoztatni. :roll: Nem egy megható dolog, de nagyon hasznos. És a vásárlás öröme aztán ilyenkor is működik! :D
Ja, mi is voltunk pénteken a Balcsin, hát, lányok, én bizony bevállaltam! Annyira jó volt a vízben, h el sem tudjátok képzelni! Éljen a jó öreg felhajtóerő meg Archimédesz!! Sztem kb. 5 hónapja nem éreztem magam ilyen kis könnyednek!
:lol:

Sütimanó, miújs a tornával? Én már száz éve nem voltam...:oops:

Ha valaki tud új infókat a kórházról, írjon feltétlenül! Nagyon várjuk!!

Kép
Kép
sanghai
 
 


Már azt hittem,hogy csak nekem szokott lefagyni a babanet, mert már én is jártam úgy,hogy írtam egy szép, hosszú hozzászólást és egyszer csak bumm....vége.....Nekem sem volt lelkierőm újrakezdeni.

Sanghai:Szombaton jártam úgy,mint te....jó kis front...lesápadtam,el kezdett zúgni a fülem....a reggeli az mind távozott.....ájulás szélén.....Egy egész délelőttöt átaludtam. Amúgy engem nagyon megviselnek a frontok!!!!!!!

Néhány napja begörcsöl a bal lábam, meg le is zsibbad, de van hogy hajnalok hajnalán.

A babakelengye egész jól áll. Van két babakocsi egyik Debrecenbe, a másik Budapestre...persze csak egyet vettünk a másikat örököltük :lol: Ruhák, azok :oops: kettőnknek nincs annyi együtt,mint neki :oops: De azért vannak még hiányosságok pl. az egyik legfontosabb a kiságy, kád stb. De lassan minden meglesz :lol:

És ti???Már minden megvan? Vettél már valamit, amire neked lesz szükséged a kórházba???
Én is bemerészkedtem a balcsiba, nagyon szupi volt !!!!!Vizibicikliztem is!!!Szinte minden tiltó dolgot kipróbáltam.....de nem lett semmi bajunk....jól érezzük magunkat...sztem csak ez számít!!!!

Kórház engem is érdekelne!!!!!

Nem tudja valaki,hogy a picinek vinni kell be ruhákat, vagy majd csak a végén a hazahozatalkor??????

Még egy kérdés???szerintetek szoktak használni még pólyát(már úgy általában az emberek :oops: )???Vagy már nem???Mert anyum állandóan ezt kérdezi tőlem.

Mindenkinek szép napot kívánok, meg sok-sok hozzászólást a topichoz :lol:

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy kezd éledni a topik!
:lol:

Orsica:vajon mi van veled?2 in 1 még?

Szgiuditta:Örülök,hogy jól sikerült a nászút!
Két éve nem kellett ruhát vinni csak amiben hazahozod,és popsitörlő kellett a babának ,pelenkát adtak!
Betét magadnak szülés utánra kell,mert abból azt hiszem 2db-ot ha adtak!
Pólyát szerintem már nem nagyon használnak,és én úgy tudom nem is nagyon javasolják!

Sanghai:én is imádtam a babának való vásárlást!
:lol:
Mivel nálunk második baba,így sok mindent nem kell venni,csak pár lányos dolgot! :lol:
Már vásároltam pár rucit,és annyira jó volt!

Szerencsére engem a frontok nem nagyon viselnek meg,pocakom még nem keményedik!

Holnap megyek a kórházba uh-ra,vérvételre,ha tudok valami infót,majd megosztom veletek!
:)

Kép
abygél
 
 


Sziasztok!
Végre van élet:)
Orsica könnyű, gyors szülést neked.
Látom nem csak én vagyok nyűgösebb mostanában, bár ez a hidegfront jót tesz, a nagy meleget már nehezen viseltem. Pocaklakóm is mozgékonyabb mostanában.
A nászutasoknak grat.
A vásárlást mi is élvezzük, már majdnem minden megvan. Nekem nagyon tetszett a Mária bababolt a visegrádi utcában.
Judit, anyósom engem is győzköd a pólyával, de én nem akarok használni. Ti fogtok?
Még nem voltam a kórházban, lassan szét kellene néznem. Csak bemegyek és éppen akivel összefutok a folyosón, attól érdeklődjek?
Szép napot, kellemes babvárást, babázást.

Anikó /08.14./
m.anikó
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nyaralásból, rengeteget kirándultunk, és nagyon jól bírtam.
Hétfőn voltam Uh-n, vérvételen. Babó becsült súlya 2450gramm. Hétfőn pedig megyek az első CTG.re.
Úgy tűnik már leköltözött minden az elsőre az Uh kivételével. Ahogy a vérvételre vártam, jó sok babát láttam, ahogy az anyukák tolták éppen be a csecsemősökhöz.
Lassan elkezdem bepakolni a kórházi csomagot, a férjem ezzel nyaggat mostanában.

Szgiuditta: örülök, hogy jól sikerült a nászút! Mikor volt az esküvőtök?
A tavaszi előadásokon azt mondták, hogy csak popsitörlő kell még mindig a babáknak, plusz a hazavivős ruci.

Orsica: kitartást a hátralévő napokhoz, órákhoz! Várjuk majd a beszámolót!

Sutimano: aranyos vagy, hogy hiányoltál bennünket!

Szép napot!

Kép
stocki
 
 


Sziasztok!

Én még kis terhes vagyok, de szeretnék érdeklődni, hogy van e köztetek olyan aki Dr. Alexanjan Nellinél szült, vagy nála fog szülni. Most az első alkalommal egy István kórházas doktornőhöz fogok menni, de nekem az nagyon messze van és szeretnék majd inkább megint az Uzsokiban szülni :)

Előre is köszönöm

Timie

Kép
timie
 
 


m.anikó: Engem meg anya nyaggat egyfolytában, de én sem tartom fontosnak. Én nem nagyon akarom használni!!!!! /Tényleg imádom azt,hogy valaki olyan okos és elkezdi a sok hülyeségről győzködni anyut..... :evil: /

Köszi abygél az infokat!!!!:) De jó neked,hogy téged nem bántanak a frontok :) Lennék a helyedben :) NEkem még ilyenkor feszt bekeményedik a hasam!!!Hétfőn meg is ijedtem!!!!

Stocki: Nagyon irigyellek, hogy láthattad a babókádat, de én is megyek majd jövőhéten szerdán ... a Hermina utcai sztk-ba /a héten kiderítem hol is van :) / Még Bp-en nem is voltam uh-on!!!! Ez lesz az első itt :)
Március 28-án volt az esküvőnk... a kisasszony felgyorsította a dolgokat!!! :) :lol:
Na ez én férjecském még nem nyaggat semmivel sem.... inkább fordítva, mert ő nagyon ráérősen viselkedik!!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!

Judit

Kép
szgiuditta
 
 


Sziasztok!
Sütimanó! Köszi a hiányolást! Olvasom,hogy meg vagy elégedve Halász dokival. Örülök neki. Nem fogsz csalódni benne.
Judit! Keményedéssel vigyázz. Nyilhatsz is tőle. Pihenj minnél többet és magnéziumot szedjél. Beszélj a dokiddal.
Csak popsitörlőt kell vinni a babónak. Esetleg pici kesztyűt, hogy ne karmolja magát össze. Pléd nektek szerintem nem kell mert meleg lesz. Ruhát, pelust ott adnak. Hazajövetelkor kell nektek ruhát vinni.
Pólyát én használtam. Abban hoztuk haza. Igaz itthon már nem pólyázgattam.
Orsica! Kitartás! Bizti a jobb időre vár babókád.
Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Szgiuditta:Én a Hermina úti sztk-ba járok,valószínű az én dokim csinálja majd neked az uh-át!
Én 3x1 magnéziumot szedek,így megúsztam eddig a keményedést,a fiamnál is csak a végefelé jelentkezett!

Stocki:gratula a babád méreteihez! :D
szerintem is pakolhatod lassan a csomagadat a 38 nap már nagyon kevés! :wink:

Kép
abygél
 
 


Sziasztok!

Én augusztus 26-ra vagyok kiírva és szeretnék kérdezni egy két dolgot. Lukács doktorhoz járok és kíváncsi lennék, hogy ha valaki szült nála mennyi pénzt adott neki a végén? illetve érdekelne, hogy a kórház milyen papírokat íntéz a babának a szülés után? milyenek voltak a nővérek, illetve, hogy a közös szobába nem jöhetnek be a családtagok? És a szülésznőnek mennyit adtatok?
Egyenlőre ennyi jut eszembe, várom a válaszokat.
Előre is köszönöm
Gabcsi
gabcsi1
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hozzászolásokat, habár én az ujpesti sztkba járok és azokra az orvosokra gondoltam... :roll:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Liliommanó,A halász doki az újpestiben van,róla csak jót,az Afanehről,csak annyit hallottam hogy kicsit felületes,a Baloghról hogy néha üvöltözik(a nővérrel), Lőrinc nem volt szimpi,nála uh-n voltam a méhenkívülimnél,és már csak akkor váltott jobb hangszínre,amikor megtudta hogy a Hintalan betege vagyok.A Jergert nem ismerem.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkot, még mindig egyben vagyok. Naponta ctg, ami annyira nem lenne szörnyű, ha mondjuk nem egyetlen nő csinálna mindent ( labor, ctg, ....) Tehát készüljetek, az időponttól számítva min. fél óra csúszás, nekem edig ez volt a legkevesebb. Egyébként az uh-t kivéve már minden lent van az elsőn, nem bonyolult, a szülőszoba is ki van nyilazva, mellette van az újszülött osztály is, csengő ugyanúgy, nővérszoba elől, vagy hátul a folyosó két végén. És a gyerekágyas részleg a legelején pár szoba, talán 4? ha jól emlékszem. Állítólag mindegyik 6 ágyas, még nem láttam, csak hallottam. A babókat a folyosóra lehet kihozni, ha látogatód van, be nem mehetnek. Ezzel teljesen egyet értek, ( mármint hogy ne menjenek be). A folyosón nincs túl sok hely, na meg ülőhely sem, szerintem én majd megmondom a rokonoknak, hogy villámlátogatás, aztán inkább itthon majd, ki fogják bírni azt az 5 napot.
Remélem nemsokára a szülőszobáról is beszámolhatok.

Én az első lányomnál vettem angol pólyát, annyi történt vele, hogy kimostam és kivasaltam, de egyszer nem használtam.

Bentre csak popsitörlő kell a manóknak, és takaró. Ebben a jó időben úgy be vannak bugyolálva ahogy tolják ki reggelente, hogy csak na.

A hazahozós rucit elég akkor bevinni amikor mentek haza, addig sem gyűrödik. Csak készítsétek ki apának :lol:

Egyenlőre ennyi jut eszemba, jelentkezek, ha van valami!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsica, köszi az infókat!
Remélem, azért a zuhanyzók meg a wc-k normálisak, nem valami szörnyűségesek.

Szgiuditta! A magnéziumot nekem is javasolták, a lábgörcsök miatt is jó. Mi épp tegnap kaptunk egy zacskó babaruhát, amiben volt 2 pólya is. Nem hiszem, h használni fogjuk, max. lehet vele ilyen retro-fotókat csinálni... :) De azt hallottam, nem praktikus, mert nem tud elég szabadon mozogni a pici lába benne.

Anyukám múltkor mondta, h jön velem szívesen babacuccokat vásárolni, de ő egyedül nem mer, mert nem tudja, mi mit szeretnénk. Csak a pénzt hozza... :lol:
Szerencse, h így áll hozzá! 8)

Már nagyon várom a szülést, nem tudom, ti hogy vagytok vele.
Ja, Fábiántól múltkor rákérdeztem, milyen az Uzsoki, hát sejtelmesen mosolygott, és mondta, h a szülőszoba meg a műtő tök jó, és hogy majd novembertől a régi szülészet is milyen csodás lesz. Hát, ez engem már nem vigasztal... Amikor a gyerekágyas részre kérdeztem, csak hümmögött, és azzal biztatott, h az már úgyis a boldogságban telik... Tehát valószínű elég sz*r. :?

Kép
Kép
sanghai
 
 


Hééé, most látom, hogy a tickeremen lecserélték a jó kis csirkémet egy szürke autóra. A fene a képüket!!! :evil:

Kép
Kép
sanghai
 
 


Sziasztok!

Nemtudom ki írta kicsit szétszort vagyok, de polyát már szerintem senki se használ... (Az ÁEK-ben (máv-ban) csak szülés útán rakják polyába a babákat, hogy apuka megmerje fogni) :lol:

Sütimanó - Most látom hogy írtál ide is... :oops: Afaneh-hez jártam még míg Alexandert vártam és hozzá soha többé nem megyek!!! :twisted: Szerintem borzasztó orvos csak azzal foglakozik aki rendesen tejel neki :x hálát adok az égnek, hogy nem lett baja Alexandernek, mert nem volt jó minden eredményem és nem akart útánajárni. Végül a bal veséjével volt baj, de szerencsére kinőte és mostmár minden oké a csöpömmel. Balogh meg nem az ÁEK-ben van?

Én is drukolok Orsica!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Liliommanó,azt nem tudom a Balogh hol vezet le szülést,csak hogy az újpesti sztkban rendel.
Csanita77 volt már a Halásznál.Ő is tud már mit mondani így első látásra,kérdezd őt is meg!!!

sutimano76
 
 


Helló!
Még az apukák sem mehetnek be a szobába az anyukához és a picihez? Az hogy az egész rokonság nem tódulhat be, azt megértem, de az apukák?....
m.anikó
 
 


Nem mehetnek be, ki kell tolni a picit a folyosóra.
És szerintem jó így, engem biztos zavarna, ha szoptatás közben jövés-menés lenne a szobában, főleg ha egyszerre érkezne mondjuk a 6 apuka és mindenki betódulna.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Én csütörtökön voltam az Uzsokiban,és nem lettem nyugodtam,szerintem borzasztóan néz ki! :cry:
Remélem tényleg csak pár napot kell kibírni.A wc,zuhanyzó állapotától is tartok!

Orsica:amint látom még mindig egyben!Lehet a tesó szülinapjára vár??? :wink:

Gabcsi:én Lukácsnál szültem,és most is nála fogok!Amint látom mi akár össze is futhatunk majd! :wink:

Kép
abygél
 
 


Igen, még mindig egyben, holnapra gyúrunk, most már ez lenne szép.
egyébként ha nem történik semmi, kedden befektet a doki, szerdán beindítja, de én megbeszéltem vele a holnapot. De. meghúznám a kiscsajom fülét, du. meg mehetünk szülni.
Jó kis kívánság mi?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?