Új privát üzeneted érkezett!

Miután megalkotta Isten Ádámot és Évát, azt mondta nekik:
- Még két adományom maradt. Az egyik, az állva pisilés művészete és.....
-Én!!! Én!!! Én!!!! Én akarom Istenem, kérlek, kérlek, kérlek!!!!! - szakította félbe azonnal Ádám
- ez annyira leegyszerűsítené az életemet....
Éva beleegyezett, neki nem volt fontos ez. Isten Ádámnak adta az első ajándékot. Ádám kiáltozott örömében, szaladgált az édenkertben, minden fa mellett megállt pisilni, kiszaladt a tengerpartra, pisilve rajzolt a homokba.... Isten és Éva nézték egy darabig a boldog férfit, aztán Éva a Teremtő felé fordult és megkérdezte :

- Melyik a másik ajándék?
- Az agy, Éva, az agy....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci
oké, megdumáltuk :D
Te még ne szüjjjé, jóvan? Még úgy 7 hétig ne, aztán nem bánom :wink:

Zsu
marha jók ezek a viccek! Méééééééég! :lol:
Vendég
 


Te Kitty! Még nem én szándékozom szülni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nyugi! én még várok! Bár már szívesen túl lennék rajta elhiheted!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Nóci
akkor jó! Bár még egy kicsit akkor is várnod kell! Aztán meg szülés után megint pocakos akarsz majd lenni! :lol:
Vendég
 


Kitty! Azt mondják szép a valószin, de amit mondasz az valószinű! Bár egyenlőre nem akarok elöre bocsátkozásokba fogadkozni, hisz nem tudom mi lesz a jővő!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok a háttérben,olvaslak titeket,de egyszerűen lusta vagyok írni:roll: ne haragudjatok,most nem is reagálok név szerint senkinek.Ha egy kicsit megemberelem magam,írok majd :roll: (mondjuk nem ülök tételenül egész nap,de ha leülök a géphez,inkább olvasok :oops: )

Ti azért írjatok sokat ám,hogy legyen mit olvassak :lol:

Bridget,
sokat gondolok rád :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bridget: Én is sokat gondolok rád. Kiváncsi vagyok mi van veled.

Nócika: Jók a képek szép kerek a pocid már:)

Zsu: Azért haladtok és ez a fontos. Szép lesz minden biztos:)

Kitty: Melót sikerült találnod?

Kép
csucsu05
 
 


Enis
mindenkinek vannak ilyen időszakai, nekem is volt, amikor egyszerűen nem bírtam írni.
Majd igyekszünk írni - bár ilyen forgalom mellett, ami ma is volt, nehéz :roll:

Kép

Csucsu
Szia! Sajnos még nincs meló, pedig már rengeteg helyre leadtam az adataimat. Pl ma is :roll: De itt a környékünkön egy csomó cég bezár(t), a magánemberek meg nagyon válogatósak :?
Neked meló megy még? Még mindig csökkentett munkarend van? Szabina a nyári szünetben hol lesz?
Vendég
 


1000 meg egy bocsesz de tegnap itt volt Pati es mozidelutan volt 8) aztan meg keszulodtem es este vacsizni mentunk ismikkel akik New York-bol vannak itt aztan hajnal fel 3kor ertunk haza :shock:

Kitty
Milyen volt a cseri :?: 8) A szomszeddal jo joban lenni es meg,hogy ok is fiatalok talan ez csak joszerencse :wink: Bovebben meg azert nem volt semmi mert hozzam nem szolt senki... :roll: Az idojarasert meg marha irigy vgyok :twisted: en is napot szeretnek vegre latni :roll:

Enis
Hat nekem se sok mondani valom akardt a napokban :roll: mivel mostansag eleg nehez beszelgetesbe elegyedni...en mindig nem tudom kommentalni masok dolgait :roll: Ma erted mirol beszelek :roll: Es koszonom,hogy gondolsz ram :wink:

Csucsu
De ari vgy,hogy beneztel :) Nalatok mizu 8) ha azert van valtozas a kis eletedben oszd meg velunk jo vgy rossz mi minden hallgatok vagyunk :lol:

Zsu
Jok a viccek :!:

Noci
Orulok,hogy vegre elintezodott az apasagi...ennyi gonddal is kevesebb :wink:

En is hoztam nektek viccet 8)

Piroska éjnek idején megy az erdőben, karján a kosarával. Találkozik a
farkassal, és az aggódva kérdezi töle:
- Piroska nem félsz ilyenkor az erdőben?
- Mitôl félnék? Pénzem nincs, dugni meg szeretek...
***
Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .
***
- Nem vagyok teljesen biztos - mondja az orvos a betegnek - csak feltételezem panaszainak az okát. Valószínűleg az alkohol a hibás.
A páciens megértően elvigyorodik.
- Semmi baj, dokikám. Ez velem is előfordul. Majd eljövök újra, ha józan lesz.
***
Rámenős utcai virágárus csalogatja a vevőt:
- Uram vegyen egy szép rózsacsokrot, lepje meg vele a feleségét!
- Kösz, de nincs feleségem.
- Akkor vegyen a barátnőjének!
- Barátnőm sincs!
- Akkor vegyen egy csokrot magának és ünnepelje meg, hogy milyen szerencsés.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridget
jó kis napod volt :wink:
Napért ne legyél irígy, mert baromira tűz, ez már nem egészséges :roll:
Viccek tök jók :lol:

Szia Zsu :D

Mit főztök ma? Én rántott cukkinit (tegnap szedtük a kertben), meg sült krumplit. De az olajsütővel kint kéne az udvaron sütni, hogy ne büdösítse meg melegítse be a házat, de én esti az orromat se akarom kidugni ebbe a melegbe (főleg hogy délben ide tűz a nap) :roll:
Vendég
 


Bocsi, hogy már nem jöttem tegnap, de apácska itthon volt velem. Reggel elment egy helyre, de 10-kor már itthon is volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LEvitte a drágám a sittet, lecipelte a maradék csempét, ebédeltünk, vissza vittük a csempét a Baumax-ba (itthon vettük észre, hogy rosszul adták vissza a pénzt, úgyhogy délután megint mehetünk :x :x :x :x :x :x :x :x :x ), megvettük a pindurnak a bordűrt a szobájába (tündéééééééééééééri), megnéztük a Tweilight-ot (marha gyenge film), aztán apa lemosta a csempét a fürdőben, közben kiderült, hogy a kőműves nem tud jönni este :x :x :x :x :x :x :x , úgyhogy elmentünk a barátainkkal fagyizni, aztán vittünk cserkót keresztfiamnak, aztán vacsiztunk és lefeküdtünk szunyálni. Már fél tízkor ment a szunya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én csak 8,15-kor keltem, de még mindig nem tudtam magamhoz térni :P :P :P :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enis!
Olvasgass csak, mi majd termelünk neked :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Puszillak!!!!!

Csucsu!
Haladunk, csak egyre lassabban..... múlt héten még reménykedtem, hogy mára már ki is lesz mosva minden.... de sajna még nem.... talán holnap :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Bridg!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty!
Szióka!!!
Nekem ma a menüm: zöldségleves és Holstein szelet rizibizivel.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csináltam tegnap friss pocis képet, de még küzdök a Picasaval, hogy le tudjam szedni :? :? :? :? :? :? :? :? Iszonyú lassú :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A másik programom, ami meg tök gyors volt, eltűnt a gépről... b eis nyújtottam a panaszomat az illetékesnek (este csinálhatja nekem 8) 8) 8) 8) 8) 8) ).

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
jó lehetett apával kettesben lenni, mégha dolgoztatok is! Fagyiért irígy!!! Itt a faluban csak egy fagyis van, de azt jobb elkerülni :?
Holstein szelet milyen? :oops:
Pocis képet számon kérjük ám! :wink:
Gratu a 21. héthez! :D
Vendég
 


Kitty!
Bevallom, fogalmam sincs, milyen a Holstein szelet 8) 8) 8) 8) 8) Ha megjön, majd leírom :wink: :wink: :wink: :wink:

21. heti pocikép:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty
Azert irigykedem mert bar itt meleg van de a nap napok ota nem sut :( jo vasarnap a grillpartin volt nap de annyi se elotte se utana semmi :roll: Rantot cukkini :shock: nyami nyami 8) fozni nem tom ma mit kene a tegnapi vacsi utan ma tuti kellene valamit fozni mert ehes maradtam am a tegnapi lakoma utan :? :roll:

Zsu
Nagyon edi a pacaklak szep kis formas :wink: latom a naci teccik neked 8)Nem arrol volt szo a kozelebbi kep mar fejjel egyutt lesz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
De igen, de mivel nem tudom, hova pakoltam a hajszárítómat, így most fej nélküli lett.... de megyek bejelentkezni a fodrászhoz, levágatom a hajamat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaah akkor ma megvan bocsajtva :lol: legkozelebb meg tudod... :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most ez tetszik nekünk a legjobban:
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/pierrec?cid=58377
Szerintetek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
szép Benőke-lak :wink:
Babakocsi nekem tetszik, én is majd olyat akarok, hogy egyet kelljen csak venni, de annak sok része legyen. Melyik szín tetszik Nektek? Az árát megkérdezhetem? :oops:

Bridget
akkor majd elküldöm kicsit hozzátok a Napot :wink:

Végül a pincében főztem, ott jó hűvös van 8) Bár 11-től egyig csak sütöttem, kicsit uncsi volt. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy pofátlankodok, de a holstein szelet általában natur sertés szelet és rá van csapva egy tükötrojás!!!! Bocsi, de foglalkozási ártalom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nos én ma eddig azért nem jöttem pedig már 5-kor bekapcsoltam a gépet és rá kellett jönnöm, hogy nem tom, hogy hogy az anjába, de eltört a vezeték a glavia turán így nem tudok gépelni!! Nos most is a tesomtól írok!!!! :shock:
Ma volt már a kútfúró végre van fúrt kutunk!!!!! Apa ma itthon van és holnap is korán végez!!! Most épp kint farigcsál csinál kerti butort! Zsu tudja milyenke, de majd lefotozom, mert már én is tudom a dolgokat kezelni csak most meg kéne egy uj glavia tura! Bár elvileg valahol asszem nem biztos, de talán meg van a régi majd utána nézek és akkor lesznek fotok!!! Persze, ha Brid nem bánja!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :wink:

Mai menüm fasirt volt meg rántott csirkecombi sült krumplival!!! Máshoz nem volt kedvem!!! :oops: 8) :lol:

Csucsu! Köszi neked is a poci diccset!!!

zsuzsu! fatasztikusan jó a pociképed!!! Benőke szépen nőveszgeti a pockodat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Képek a lakáűsról mikor lesznek??

Kitty! Nos a pincébe főzés az jó lehetett!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Akkor majd lesznek képek!!! ha nem bánod!!!
Amugy az amcsis vendékeket már kintről ismeri apácska??? Ők lesznek az első ismik odakint??? De jó neketek én mondom totál odavagyok!!! Tuti egyszer ott meglátogatlak!!!! Arról nem tágitok!! Érdekes, hogy a japokhoz nem vágyok, de amcsiba nagyon!!! Vajon oda mennyi az ut???2 értelemben?? Innen! Lovéra is gondolok, meg az időre is!!! 8-9 óra lehet kb??? Jaj ugy örülök annak aki oda költözik, bár tudom, te nem annyira, de én nagyon dijjaznám, ha én mehetnék!!!! :roll: :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty!
Nekem a kék és a zöld tetszik a legjobban. Az ára 70 ezertől 90 ezerig szóróid, attól függően,hol nézi az ember.
Hú, két óra sütögetésért nem irigyellek :? :? :? :? :? :?

Nócikám!
Sajna tegnap nem tudott jönni a kőműves, úgyhogy remélem, ma este már végez és holnaptól végre kezdhetem a lakást rendbe tenni. Még a fürdőben egy helyen, úgy kb. 10 cm-en hiányzik a fuga, a wc-ben a falakat kell fugázni, az erkélyen meg be kell fejezni a járólap lerakását és ki kell fugázni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bevallom, már nagyon unom, hogy nem tudok mosni és mindnent por fed. De nincs értelme mér port törölnöm, mert ahogy csiszolja és vágja a mester a csempéket, újra beporol mindnet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu! Az a fránya kömüves! De már akkor nem sok van hátra!!! És hamarosan gyönyörüek lesztek!!!! És gondolj bele az én cipőmbe!! mi még el sem kezdtük! Így bevallom csak ott takaritok ahol a papok táncolnak! Mert ki tudja apa melyik percben érez késztetést, hogy neki álljon!!! :lol: :lol: Nos akkor meg minek??? MInden rendben van végül is meg tisztaság is van csak a kölök szoba nem stimmel!!! :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Az elos mondatod kinek szolt :?: :shock: Nem ertem :roll:
Fotok johetnek 8) Oket a szobatars altal ismertuk meg marmint a fiut meg 2007vegen volt itt valami szorakozo helyei vannak NY-ban :wink: apacskanak van ott mas ismeros is :roll: penzben sem olyan sok az ut mivel a direkt jarat Air France :? most talan meg occsobb 100korul volt amikor neztem :roll: es az ut 9ora korul :) Gratula az uj kuthoz :wink: az ivoviz is :?: :roll: (ne nevess en nem ertek hozza :oops: )

Kitty
[quote]V írta:égül a pincében főztem, ott jó hűvös van

:lol: :lol: :lol: :lol: Na csakmegoldottad a fozest valahogy :lol: te kis cseles :wink:

Ne haragudjatok de most nem tudok 100%-osan itt lenni es masok dolgaira a TI dolgaitokra koncentralni mert ngyon izgulok a holnapi nap miatt es valahogy nem megy itt lennem :roll: Ne hari csajok majd jovok holnap oke :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ja hallotátok a nap storyát??? Éllitolag itt Magyarországon az éjjel egy asszonynak megindult a szülés hivták a mentöt, de ott közölték, hogy sorry, de a mentő csak 1 óra mulva érkezik! Erre a férj gondolta majd Ő beviszi az asszonyt a kb 20 percre lévő korházba és lefele a lépcsön egy trüsszentéstől kipottyant a kisbaba!!! :shock: :lol: :wink: Na erre varjatok gombot! Asszem a juventus rádioban miondták be!! Most sírjak vagy nevessek! De a lényeg, hogy a baba és a mama is jól vannak csak az apuka ilyedt halálra!!! :lol: :lol: :lol: Erre anyum aszongya nem baj kislányom, majd te gumis nadrágot huzol mikor mész szülni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Nagyon nagyon szurkolunk holnapra!!!!
Babaragik mennek%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%5

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget: Kivánom, hogy holnap nagyon nagyon jó hírt kapj:) Imádkozok értetek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ismét tesom gépe elött, de itten!

Brid! Egyáltalán nem nevetlek ki a vízes kérdésed miatt! Egyébként igen iható a víz, de nem árt bevizsgáltatni, de nekünk nem arra kell, hanem hogy a kertet tudjuk megfelelöen lócsolni! Egyébként 1 éves kor alatt nem íható, mert lilaságot okoz állitolag mert valami mit tom éán pontosan mi van benne!
Az első mondatom pedig Zsuzsuéknak szólt!! Csak egyszerüen jól esett így leírni!!! :lol:
Holnapra nagyon szurkolok!!! Hisz tudod az én angyalkám ott van veled veletek!! DE jó, mert nálatok hamarosan reggel van! :D :D :D :D :D

Holnap megint nem tom mikor jövök, mert megyünk apával ügyet intézni!! Szal majd csak leghamarabb szerintem délután jövök, de lehet, hogy elöbb!!
:oops: :wink: :roll: :D

Legyetek addig is kis asszonykák!!! Pusz mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget!
Nagyon várunk holnap a hírekkel :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Csajok, nálunk olyan jégeső volt pár percig,hogy csak álltunk az ablakban és néztük tátott szájjal :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Szép álmokat mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Drukkolok, hogy jó híreket kapj!!!!!!!!!!!
Várunk holnap!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

A nehéz időszakon túl vagyok, de megmondom őszintén, hogy a lustaság is fáj.
Nagyon szégyenlem magam, mert, ha nem is hiányoltatok, gondolom azért hiányoztam. Ugye hiányoztam.??? :) :) :)
Legalábbis remélem.
Na jó komolyra véve, tényleg szégyenlem magam. De azért, hogy egy kicsit védjem magam, az idő sem volt a barátom.
na meg, hogy lássátok hogy igyekszem, visszaolvasom az 5-6 oldalt, amivel lemaradtam. Ugye mostmár megbocsátotok????


Bridget
Nagyon sokat gondolok rád! Remélem hamar jössz, mert már tűkön ülök. Egyfolytában azon pörgött az agyam, hogy péntek, vv.
a naplód nagyon klassz. el kell mondjam, hogy igazán ügyes vagy, hogy ilyen szépen vezeted!
Tudtok már valamit az utazásról? Apácska hogy áll a kiárusítással? :)
Tekit nem tudod kivinni??? Óóóóóó! Pati sem tudja válalni?

Szöszke
Te megint eltüntél! Gyere vissza!!!!!
A múltkor nagyon szűkre szabtam hozzád az írásomat. Ne haragudj, de épp nem voltam jó passzban a múlt héten. A régi sebek szakadtak fel. Évforduló volt. De amikor megláttalak, a könnyeim is kibujtak. Fel is kiáltottam, hogy visszajött Szöszke! Apa nagyon bután nézett rám. :)
SZóval nagyon örülök, hogy visszajöttél. Nagyon sokáig tanakodtunk, hogy merre tüntél, hol lehetsz. És most visszatértél. Ennek hihetetlenül örülök. Ami történt, azt nagyon sajnálom. De hidd el, mindennek oka van. És hipp-hopp újra megtörténik a csoda, és mostmár itt is marad veled a kis csöppség. Én kívánom, hogy ez mielőbb beteljesüljön!
Tesódnak milyen nemű babája lett? Mi a helyzet a pároddal? Te milyen munkát végzel? Lehet, hogy leírtad, akkor bocsi. Ja, már látom is. Nócikának írtad. :) De jó meló! Ez aztán leköt. :) És még szereted is! tök szupi. :) És milyeneket szoktál csinálni? Zselét? Porcelánt? Köveket? Mit szoktál beépíteni? Bocsi, de érdekel, anyum is körmözik.

Zsu
Gratulálok a 21. héthez!
hgoy álltok a fürdővel?
a bútorok nagyon szépek! Mostmár csak Benőke hiányzik az ágyikóból. :) Ki szoktátok próbálni? Mármint, hogy beletesztek egy babát, vagy macit. :)
Gratulálok a szigorlathoz! A lényeg, hogy görbült a többi nem számít! De gondolom nem is rágod magad rajta. :) :)
A cuccokat meg sajnálom. A nagymama meg igazán kérdezhetne, mielőtt cselekszik. Nagyon csinos a pocid. :)

Csucsu
Látom, te is hasonlóan ritkán jössz mint én. Teljesen meg tudlak érteni. Ha az ember egy kicsit is depis, nencs kedve semmihez. Remélem hamar megoldódnak a problémák, és újra a régi leszel!
Szabinának vége az ovinak? Megy valahova nyaralni? Táborba?
Kis kutyutokkal mi újság? Gondolom ő a család szeme fénye. :)
De jó ötlet ez a főzés pénzért. :) És szép összeg gyűlt össze? Mi lesz a pénzből?

Enis
Mi a helyzet nálatok? Rendeződtetek a pároddal? Mostanában elég sok volt a konfliktus köztetek. Lehet, hogy az a nyaralás majd segít ellazulni, és ismét misszatérhettek a régi kerékvágásba. Én nagyon szorítok!
MIcsoda csaj vagy! Megsirattad a babanetes lányzó nehezen összejött terhességét! De drága vagy! Ez annyira aranyos! Ebből is látszik, hogy mennyire jó szíved van!

Nócika
Hogy vagy Szívem? Gratulálok a 30. héthez. Mikor lesz 4D? Lesz? Mi van a cukroddal? MIkor mérik? Már megint fog baj? Jajj te szegény! Nagyon megszenvedsz a fogaiddal így babásan!!
TÉnyleg! hogy álltok a kormos fal helyrehozatallal? Kész van? Nem is emlékszem, hogy beszéltük-e.
De jó látni benneteket a képeken. :) Nagyon helyes kismami vagy! :)
Petinek így utólagosan kívánunk nagyon boldog születésnapot! Nagoyn szép a torta! Azok a kis rucik meg de aranyosak! :) De a legvagányabb a tesó eladó! :) :) :)
Az úszógumi miért kell? Nem értem. Bocsi.
Szex: Valahol megérthető apa. Ő másként látja. Nem fogja fel, hogy nem érintkezik a lánnyal. valahogy így vannak kódolva a pasik. :) De én is csak azt tudom javasolni amit Kitty. Vannak más módszerek is. Leht, hogy attól majd megtörik a jég is. Sajnos ráerőszakolni nem tudod apára szexet, de azért fejtsd ki neki, hogy vannak más módszerek, ha attól tart, hogy a lány mit érez. Különben is, állítólag a szex könnyíti a terhességet.

Melaszka
Én nem is emlékeztem a te történetedre. Mármint arra, hogy neked ilyen komoly méhszályseb problémd volt. Szégyenlem magam. De a lényeg, hogy Marcika megszületett. :) Most alkalmaztok valamilyen taktikát? Vagy csak hagyjátok az eseményenyeket pörögni?
Jajj de helyes babaszobátok van! :)
Gratulálok a 3. fogacskához!
Zalakaros??!!! Hogy én milyen irigy vagyok! Imádom azt a helyet. Életemben egyszer voltam, de vissza fogok menni, az tuti. HOl szálltok meg? Ha nem vagyok túl indiszkrét mennyi a szállás?
Hogy mi?? Felült a kis Drága? :) :) Ez milyen nagy!!!! Greatulálok nektek!!!! :) Jajj de aranyos azzal a lepedős képekkel. :)

Kitty
Hogy van anyukád? Ó hála az égnek! Most olvasom, hogy jóindulatú. Gondolom jó nagy teher ment le a vállatokról. Igazán örülök a hírnek! Mikor lezs a műtét? Mikor jársz erre?
Mi a helyzet a protekciós melóval? Siekerül?
De szép nagy kertetek van! És milyen szépen gonozzátok! Nagoyn ügyes vagy! le a kalappal! És kutyi is aranyos. :)
A múltkori villás reggelire visszatérve: Hát, szó mi szó, azóta is emlegetjük. :) Isteni volt. Olyan reggelit kaptunk, hogy csuda. :) Azt sajnálom, hogy olyan finomat biztosan nem tudok majd kreálni nekik.

Kata
15 éves osztálytali? Nekem is lesz szeptemberben. :) Tényleg fura. Mikor régebben hallottam hogy, 15-20 éves érettségi talik lesznek, milyen öregnek hittem azokat az embereket. :) MOst meg nekem is 15éves lesz. :)
Jajj nem irigyellek, ezzel a kiütéssel. Egyáltalán ki lehet deríteni, hgoy mitől van?

Mini
Te jöttél, láttál, és nem tetszett?
LÁtom elkezdted a hőmérőzést. Végül sikerült beszerezni a higanyost?
Rendőrök vagytok? Nocsak kollegina! :) Merre szolgáltok? Én is az vagyok. De, inkább priviben beszéljük meg.

Csajok!
Tudnátok nekem segíteni LH teszben? Átgondoltam, és lehet, hogy meg kellene próbálni. Bár állítólag valami miatt nekem +-t mutatna. Már nem tudom miért. De azért lehet, hogy meg kellene próbálni.
Mi a véleményetek?

Tegnap éjszaka akkora vihar volt, hogy én nagyon féltem. Egyedül voltam itthon. egyszer dörrent egy hatalmasat. Fel is hívtam apát, hogy jujj, és azt mondta, hogy már kézbe vette a telót, hogy mindjárt hívom. :) Nem is kicsit ismer. :) :) :)

Na én most megyek, mert apa is megjött, és kaptam ágyba reggelit. :)
Vendég
 


Csak egy gyors bekukk nem tudom Pendi-t szo nelkul itt hagyni :D Na meg jott Kata es Csucsu is a tiszteletemre es ez ngyon jol esik csajok mar csak masfel ora es megtudom a hireket :oops: Annyira nem zizgulok mert mason jar az agyam de ha eszembejut,hogy hoppa mennyi is az ido :shock: na egybol jon az a fura erzes a gyomromban :roll: Elsosorban a sikertelensegtol felek...persze tudom pozitivan 8)

Voltam vv a csaj olyan franppansan leszivattyuzott rendesen megint lila lett :twisted:

Fel 5kor szolok vissza aztan holnap doki :roll:

Pendi draga!
Ez hianyzott mar kicsit...hogy gyere es mindenkihez egy kis kedvesseget hints...mar regebben is irtam de te mindig annyira kis preciz vgy iras teren es mindig a masik lelkevel torondsz nem magaddal ezt annyira szeretem benned :wink:
En,mint irtam azert nem hianyoltalak mert nem akarom eroltetni senkinek ha nem erzi ugy,hogy irjon :roll: ha valaki akar ugyis fog...ha meg ugy erzi o most nem en tiszteletben tartom :roll: amugy pont tegnap akartalak mar kerdezni hogy vgy mert jolesett volna toled par batorito szo az elmult napokban :roll: de miutan irtam,hogy majd csak holnap jovok(azaz ma)mar nem akartam egy sima Pendit kereso hsz-t kuldeni :roll: Na mik is voltak a kerdesek :oops: eloszor is koszonom,hogy gondoltal ram...te meg tudod milyen erzes az amikor csak vagyunk arra,hogy megtortenjen a csoda....de van aki ezt elfelejti mikor bebabasodik :roll: vv ma volt de penteken lesz konzi 8) viszont mint irtam eredmenyert becsorgok fel 6kor 8) Koszonom a blogdicsit :oops: probalkozom probalkozom sokan szeretik na :) Utazas Juli 5-en 8) mar megvan a jegy es a teki egyenlore JAL-geppel nem johet talan megoldhato,hogy egy masik geppel menjen,mint csomag ugye de nem ertem en ezt,hogy muxik :roll: egyenlore a mosomasat kertem meg segitsen ugyhogy o telefonalgat nekem :roll: A kiarusitas egesz jol megy majdnem minden elkelt 8) mar csak egy fotel van a szofa es a kocsi :? a lampat 2puffot tevet tv allvanyt hifi mar lkelt :wink:
Patinak ottlesz a baba :roll: meg a tekim amugy sem hagynam olyanra senkire aki konkretan nem egy allatbarat mivel tudod nincs szeme es minden este lekell ulni megetetni...reggel lampa fel este lekapcs tisztitani :roll: szal ezt csakis egy lelkiismeretes ember csinalja meg :?

Na most jossz te.. :lol: szoval orulok,hogy visszatertel!! :D es remelem mostmar nem lepsz le :twisted: :lol: az lh tesztezest nem biztos,hogy ajanlanam neked :roll: mert ha jol tom a sok kis cisztatol lehet sok napig pozi a teszted mikozben nincs is pe-d :shock: :roll: szal ez egyenfuggo egy honapi probat meger :wink: En az LH-s topikban vettem Esthajnalcsillagtol a teszteket 8) nagyon jo aron adja ilyen 115-125db a hcg tesztek is occsok :wink: marmint a bolti tobbezreshez viszonyitva :twisted: szoval tole rendelsz priviben es ajanlanam neked a 5.cn-tol vgy talan az elso nem is tudom...es minden nap delutan!!!en olyan 4-max 7ig szoktam...es ha egy ciklust vegigcsinalsz meglatjuk mi van.En is segitek az ertekelesben de abban a topikban is ngyon arik a lanyok es a fokolompos Esthajnalcsillag meg minden egyes kerdesre segit valaszt kapni merthat a mi 2tudorunk Csucsu es Kata nem surun jon :twisted: :roll: szoval ha ertekelheto a teszt pl most is ott van egy lany akinek valoszinu menzi alatt volt pe-je :!: es most volt dokinal allitolag pcos :? :roll: szal ha megy a teszteles akkor jo lesz gondolom a gyogyszer mar hatott valamennyire nem :roll: dokid mit mond mikor voltal? :roll:
Na most telom volt kicsit elvesztettem a fonalat :oops:
[quote]F írta:el is hívtam apát, hogy jujj

:lol: :lol: :lol: :lol:
[quote] írta:s kaptam ágyba reggelit

En is en is :)

Csucsu,Kata,Enis
Koszi,hogy jottetek es hatterbol szurkoltok 8) ngyon sokat jelent nekem :wink:

Zsu,Noci
Nektek is kocce :wink:

Kitty
Tenyleg anyuddal mizu :roll:

Szoszke
Te fogadjunk illuzionista voltal elozo eletedben :arrow: es jol eltuntetted magad mint David Copperfild 8) :lol: :lol: Hol vgy te jany :?: :shock:

Mindenkinek mennek a drukkjaim am nekem is :wink:
Kismamiknak pocaksimi,anyukaknak pedig gyerek buksisimi :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok :)
Bridg, kedves!Most akkor mi van?Már tűkön ülök :?

Pendi :)
Húúú, sajna nem tudom, mennyi a szállás, de elég olcsó volt, a párom rendezte üdülési csekkből.A Car Tours-tól megyünk. :)
Azta!És ágyban reggeli!Ejha, ezt nevezem!!!

Azóta már a 4. fogacskánk is kibújt :wink:
Vendég
 


Szia Pendi!!!!

Pont az este gondoltam rád,hogy mégsem jöttél a héten,de itt vagy :D Természetesen hiányzol,mikor nem jössz,de tudtuk,hogy most nem kell téged sürgetni 8) Hogy jössz,mikor úgy érzed.És örülök,hogy itt vagy.
Szerintem se lh tesztelj...tudom,hogy ritkán tudsz jönni,de miért nem írsz a pcos topicba?Én olvasom őket és nagyon kedvesek a lányok.sokat számít,hogy olyanok között legyél,akik hasonló problémákkal küzdenek.
Drága vagy,de nem hiszem,hogy annyira jó szívű lennék :? ,de tény,hogy szegény csajszit nagyon sajnálom,már 4 éve vártak babára,és több vetélése volt már. :?
Párommal minden rendben,köszi az érdeklődést :)

Itt is vihar volt,Reni át is jött mellénk,nem tudom hány óra lehetett,de szerintem kora hajnal,mert utána nem volt valami nagy hely 3asban :lol: és ilyenkor rengeteg hülyeséget összeálmodok.Most mindenem fáj...és egyfolytában szennyestartót akartam venni anyukámnak álmomban.Van neki,hogy minek még egy? :shock: :lol:

Bridget,
ó...és most mennyi nálatok az idő? :roll: Később el kell mennem itthonról,remélem addig megtudjuk az eredményt...most olvasom,naaa,már eltelt másfél óra,mióta írtál :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kép

Na itt lennek eloszor veletek szeretnem tudatni a hirt :!: Ha azon mulna,hogy hanyan drukkoltak nekem,imadkoztak es szoritottak ertem en most ikres kismami lennek...de ez sajnos nem azon mulik :( Reg bogtem mar igy,mint egy gyerek...nem is gondoltam volna,hogy ez ilyen rossz erzes...meg jo,hogy nincs itthon senki es kiadhatom magambol...pedig megfogadtam,hogy nem bukok ki ha megsem ugy lesz de ezekszerint ez nem kivansagmusor :roll:

Nagyon szepen koszonom a sok-sok szoritast es ne aggodjatok miattam holnapra jobban leszek,talpra allok es ujra kuzdeni fogok(gondolom ezt most en)

Valaki mostmar legalabb az sajat pozi tesztjevel viditson mar fel :!:

Sok-sok pussz en asszem mara ennyi voltam...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi,
ágyba reggeli :shock: az micsoda? :lol: Nem jó párt választottam 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
csak annyi,hogy sajnálom,nem nyomom a szokásos "majd a következő sikerül" dumát.Sírd ki magad,és tudom,hogy nem adod fel.Nem is szabad,annyi évet vártál,egyszer tuti sikerül majd.
De együttérzek ám veled,mert nagyon megszerettelek itt mindnyájatokat,és együtt örülök,együtt sírok veletek. :(

Nagy ölelés...és majd várunk vissza
:)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szia Bridget!
Nem tudom mit is írjak. Csak annyit írok, hogy jól sírd ki magad, mert attól megkönnyebbül az ember, és könnyebben megy tovább az úton, ami (talán?) előre meg van írva (fogalmam sincs így van e)

Remélem nemsokára újra belevágtok, ha mód és lehetőség lesz rá.

Sok-sok puszi neked!!!!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na visszatértem, "megetettem" a fíúkat.

Bridget
Nem fogom én sem nyomni a "sajnálom legközelebb sikerül" dumát, mert úgy is tudod mit érzünk.
Tudom, hogy nagyon fáj. Nagyon jó lenne, ha most ott lehetnénk melletted, és átölelhetnénk. Nagyon át tudom érezni, hogy milyen az, amikor elveszítesz valakit.
De tudom, hogy erős lány vagy! Sírd ki magadból a feszültséget! Én gondolatban ott vagyok, és adom a zsebkendőt! Hatalmas ölelés neked!
Az is rettenetesen bánt, hogy a héten vártál, én meg nem voltam melletted! szörnyű barátnő vagyok! Ne haragudj kérlek!
[quote]m írta:ar regebben is irtam de te mindig annyira kis preciz vgy iras teren es mindig a masik lelkevel torondsz nem magaddal ezt annyira szeretem benned

Emlékszem igen, hogy írtad! Imádlak! Ez annyira jól esik!
Köszönöm a tanácsot az lh teszttel kapcsolatban. Lehet, hogy igazad van, és még várok vele. Lehet, hogy csak feleslegesen ámítanám magam.
A doki most pihentet. Majd a következő ciklusban kell mennem. Most azt nem tudom, hogy egyáltalán lesz-e mensim. Marha jó lesz, ha bekever ez a gyógyszer, és nem lesz még mensim sem, nem hogy pé-m. Már meg kellett volna jönnie szerintem.
nagoyn szép lett az új vonalzód. Most nem is baj, hogy le kell foglalnod magad a költözéssel.

Melaszka
Gratulálok a 4. fogacskához is! :)

Enis
[quote]t írta:udom,hogy ritkán tudsz jönni,de miért nem írsz a pcos topicba?

Az igazság az, hogy nem kétlem, hogy az ottani lányok nagyon kedvesek. Biztos vagyok benne. Csak magamban nem. A helyzet az, hogy keményen hypohonder vagyok, és képes vagyok bebeszélni magamnak elég sok mindent. Szóval, ha ott olvasok ezt-azt, máris beképzelem, és rémeket látok. Inkább nem megyek, és nem kérdezek. csak a dokival konzultálok. Persze, nem vagyok teljesen vakon, mert azért kicsit utánaolvastam az oldalán, de ennyi. Bridgettel már kibeszéltük ezt. Tudom, hogy nekem akartok jót. És ezért hálás is vagyok, de önfejű is. szörnyű ugye?
Micsoda álmod volt. :) Mit kell annyira kimosni nála? :)
[quote] írta:gyba reggeli Shocked az micsoda? Laughing Nem jó párt választottam Cool

:) :) :)
Vendég
 


Pendi drága,
még nem kellett volna megjönnie a mensidnek :lol: Utolsó alkalomkor egyszerre voltunk a 3. napon,emlékszem,és nekem csak jövő héten kell megjönnie,kedden vagy szerdán.Úgyhogy nyugi :D
Én is ilyen önfejű vagyok,úgyhogy megértelek :lol: Ha valamit erőltetnek,még azért sem csinálom azt,sőt meg sem próbálom :roll:

És ezzel kapcsolatban még annyit:én azt sem szeretem,ha engem sajnálnak.Most keserűn röhögök itt magamban,hogy írtad,hogy jószívű vagyok.Az előbb hívott a "barátnőm",és úgy felhúzott,hogy fáj a gyomrom az idegtől.Kérdezi mit csinálok,mondom teregetem a ruhákat,mire ő,jaj,te szegény,mennyi dolgod van :shock: Aztán még egy halom ilyen lesajnáló beszólása volt,mindenre,de abszolút midnenre ezt mondta.Hát akkor inkább ne hívjon :evil: Már milyen nehéz munka is kiteregetni,nem igaz? :lol: :twisted: :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Nekem a gyógyszer miatt kellett volna megjönni. Tudom, hogy számilag még nincs ott a napja, de a gyógyszerrel már kellett volna. Most szedem azt a Divina-t, és ez úgy működik, mint a fogamzás-gátlók. Szóval meg kellett volna jönni neki. Valami nincs rendben. marha jó, ha összekutyulta a ciklusomat totál! De akkor beolvasok a dokinak!
[quote] írta:n is ilyen önfejű vagyok,úgyhogy megértelek Laughing Ha valamit erőltetnek,még azért sem csinálom azt,sőt meg sem próbálom Rolling
Eyes
Na látom, érted mit írtam. :) :) :) valami ilyesmi. De azért hajlok a jó szóra is néha. :) a párom szokta is mondani, hogy nem mindenki akar ám rosszat!
[quote]M írta:ost keserűn röhögök itt magamban,hogy írtad,hogy jószívű vagyok.

Ettől még lehetsz jószívű! :) :) És emellett kitartok! Én ilyennek szertelek amilyen vagy! De akkor is jószívű vagy, mert nem sokan siratnák meg annak a lánynak az örömét.
[quote]M írta:ár milyen nehéz munka is kiteregetni,nem igaz?

Lehet, hogy neki ez megterhelő! :)
Vendég
 


Jaja,így más,ha a gyógyszer miatt már meg kellett volna jönnie. :) Azért reméljük nem húzódik nagyon el :roll:
Ebben meg igazad van,a barátnőmnek az is megterhelő,meg abszolút minden más,pl a gyereket is ha leviszi sétálni,már elvárná,hogy szobrot emeljenek neki.Ő ilyen,mindig is ilyen volt,megszoktam,évekig észre sem vettem ,de mostanában sokszor van olyan érzésem,hogy nagyon túloz.
Vagy ez még a túlérzékeny korszakom utóhatása,hogy megint zavarnak ilyen pitti kis dolgok. :lol:

Úgy néz ki, senki nem jön ,úgy rémlik,hogy Nócika valahova ment ma?
Lassan én is megyek,meg kell vennünk a háztartási gépeket a jövő héten,és a férjem nem hajlandó nézelődni.Azt mondta válasszam ki ami tetszik és jövő héten csak megvesszük:roll: Férfi :lol: :evil:

Többiek?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Pendi,
mióta szeded a Divina-t,azért furcsállottam,mert én csak a Merckforminról tudtam.Valszeg elsiklottam az írásod fölött,ahol írtál róla :oops: Bocsi

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szomorú vagyok.........nekem sincs kedvem most :cry:
Vendég
 


na közel fél órás telefont bonyolítottam le a telefonos társasággal. :) Csak a segítségük kellett volna, de elég sokáig tartott. Még jó, hogy ingyen van.

Melaszka
Most kezdtem el a Divina-t. Nem ismertem, nem is hallottam még róla. De most ott tartok, hogy nekimegyek a dokinak, ha elcseszte mert eddig pé-m nem volt, most már mensim sem. na mindegy. Most nézem a papírját, lehet, hogy nincs is mensi a szünet alatt. Hát faca.
Miért vagy szomorú Drága?

Enis
Lehet, hogy nem is lesz mensim. Épp fenn akadtam ki Melaszkának. Na mindegy. Remélem tudja mit csinál. Most beszéltem a párommal, és azt mondja, várjak még. De mire????? Kezdem elveszteni a türelmemet.
Elhiszem, bosszant a barátnőd. Tényleg fura.
Vendég
 


Csajok nem akarom lehuzni a topikot nemam itt szomorkodtok :!: 8) Minden rendben csak ez a honap sem sikerult ennyi...probalom igy felfogni :roll: Apacska ha hazajon megbeszeljuk a tovabbiakat bar ugye ugy terveztuk a koltozest,hogy meg egy lombik beleferjen :roll: de ahhoz meg az fsh-emnek is jonak kell legyen 2.cn-en na meg elobb meg is kell jonnie pirinek :twisted: Hat nem tudom,hogy lesz holnap megyek konzira...kicsit jobb mar nem sirok na apacska epp most jott meg :shock:

Megyek vacsit kell adnom neki

Szeretlek titeket ngyon :)

Pendi
Orulok,hogy megint aktiv vgy es ne marcangold magad,hogy nem voltal itt :!: te is epp nehez napokat eltel meg ennyi...rosszkor volt nekem ez az idoszak de majd legkozelebb szolok elore :lol:

Enis
A barinodnek bejaronoje van :?: :lol: vgy mitol sajnal teged annyira :lol: bar nekunk van bejarono de a mosast nem adnam at neki semmi penzert :wink: Azt meg en is utalom ha sajnalnak :twisted: foleg ha nincs is miert :roll:

Melaszka
Jol vgyok ne aggodj majd most megjobban ragyurunk ennyi :)

Csajok
Tenyleg nem kell sajnalni csak veregessetek hatba virtualisan aztan megyek tovabb :wink: :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Brid! Nagyon szomoruan olvasom amit írtál!! Pedig én is veled eggyütt akartam!! Ilyenkor szerintem mind eggyütt akartuk veled ugyanazt!!! Sajnálom nagyon!! Talán túlzottan is akartuk!! De ez a pozi hozzá állás!! Holnap majd másként látod a világot, bár ez lehet tényleg nem így lesz! Ez nem egy egy napos melo lesz, de ujra és ujra végig kell csinálni!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: És egyszer sikerül!! Ha más nem spontán!!! 8) Ami tudom elég kicsi esély, de az a 17% az azért ott van!!! Ne add fel kis szívem!!! Ha itt nem majd akkor New York-ban!!! Tudom, hogy neked is összejön!!! Mert mért ne jönne!!!!
Szóval fel a fejjel!!!
Apa mit szólt??? Nagyon elkenödött??? Remélem sokat vigasztal!!! És abban is bizom, hogy most még erössebbé teszi ez a szomórú tény a Ti kis kapcsolatotokat!!! Mi is nagyon szeretünk téged!!!!
Sírj, ha ezt érzed az megnyugtat!! Aludj egy jó nagyot!!! És nagyon vigyázz magadra!!! Óriási ölelés neked!!!!

Pendi! Hát persze, hogyí hiáynoltunk, ha látványosan nem is írtuk ki!!! ne feltételez butaságot!!!
Hát igen! A fogam az most leamortizálodik rendesen! De tul leszek ezen is! És nem baj, mert ez így most erősebbé tesz és a kicsiért mindent!!!
Sex?? hát azota sem volt és attól tartok nem is lesz!!! És sajna másképp se!! Mert annak nem sok értelme van legalábbis nekem!!! Mert sajnanekem csak egy pozban jó az élvezet!! :oops: :oops: :oops: :oops: De majd eljön még az én időm is! Sajna apának hiába mondom én, hogy a lányzó burokban van meg zárt a méhszály Ő mindig csak annyit mond, de ott a pocid!!! Nos kénytelen vagyok ezt elfogadni, hisz nem tehetek mást!!!
Köszönjük a poci diccset neked is!!! És apa köszöntését is!!!
Épp a multkor mikor tudtam, hogy mért nem jössz mondta, hogy ugy meglátogatna, de nem igen ragoztam, hogy mért nem hivlak fel, hogy csaviznák felétek!!! szal apának mehetnékje lett volna felétek!! De így ugye nem mehettünk! Meg nem is voltál otthon, hanem a tesodéknál voltatok! Na mindegy majd csak lesz valahogy! Meg képzeld Kitty is kért olyan fini sült szalit amit ti is reggelikéztetek nálunk!!! :D :D :D :D Na majd ha ugy alakul akkor viszek szalit neki!!!
A kormos fal még a régi, de a téglák már itthon vannak! Szal lassan, de biztosan!!! :lol: :lol: :lol: Apa ugy érzi ráérünk, de én tudom, hogy nem!!!
Az uszogumi a gátseb miatt kell, hogy szülés után tudjak ülni!!! Állitolag nagyon jó, ha van kéznél és majd ez lehet a baboca első uszogumilya is!! Nagyon jó ötlet!!! meg max kiprobálom és ha nem válik be akkor én legalább megprobáltam!!!
És te hogy állsz a merckforminnal??? Van már eredmény, de most látom mensid se nincs?? ezt most nem értem!!!

Zsuzsu! Papirok itthon!!! Ti hogy álltok otthon??

Melaszka! Gratulálok a 4. fogacskához!!!

Csajok! Én ma, hogy apával pesten csaviztam a papirokért jöttünk mentünk pisiltem lépten nyomon, de a lány kifogott rajtam! Szal volt egy nagy keresztezödés a Váci ut és nem tom milyen sarkon na ott rendörök irányitották a forgalmat nekem nagyon tetszik ahogy csinálják a mozdulatokat fehér kis kesztüjükben és olyan jót nevettem, hogy bepissentettem! DE még jó, hogy csak kicsi sikerült be!!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Na gondolhatjátok! Még egy helyre be kellett volna menni, de utab vettük a hazafele utat!!! Elég kellemetlen ez a része!!! De ez van!!! max még 10 hetem van hátra!!! Annyit meg kibirok!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?