Új privát üzeneted érkezett!

Esztó,
Jaaaaj nem tudok újat mondani :) Nagyon szépséges babukád van és nem mellesleg az anyucija és az. :)
Helyes, ne stresszeld magad semmin,adj időt mindennek :) Tudom, ezt könnyű mondani, de sztem télleg meg kell tanulnia az embernek,hogy ne stresszeljen dolgokon feleslegesen.

Menyasszon,
Köszi a dicséreteket! :)
Szupi a popeyes kép :D
Duuurva ez az allergia dolog :shock: hogy derült ki?Gondolom faltál egy kisebb adag friss epret...és......nem rossz...
Azért remélem nem vészes a dolog.

Most megyek is csak gyorsban bekukkantottam :)
Jóccakát (majd) mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Eszter: Nagyon szépek vagytok, nagyon édes Álmos baba! Ne stresszelj semmin,teljesen felesleges, minden meg fog oldódni meg ki fog alakulni.

Gab: Az az igazság , h annyira én nem is szeretem az epret,Fanninak vettem 10 szemet azt is anyós meg párom ette meg mert Fanni se szereti,én egy szeme ettem, de ma reggel voltam dokinál-valami virust kaptam el és annak a tünete.
Olyan lehet,mint a kicsiknél a 3 napos láz utáni kiütés csak ez közben van és nem utána és sose láttam ilyet,úgyhogy tökjó :)
De már szarul is vok meg a fejem is fáj.

Viszont akkor nem vagyok allergiás :) Meglepödtem volna, a családban soha senki nem volt semmire az,mondjuk ettöl még akármikor kialakulhat de akkor is.

Fannit kitettem az erkélyre pancsolni egy lavórral meg babákkal,megyek,fözöm neki a sóskát egy kis krumplivalé,ez ilyen zöld hét most úgy látszik :) Azaz ki akarom próbálni,h eszi e a sóskát,mert anno nem ette csak a spenótot.

Viszont a Macipark akkor storno, apja meg Fanni nem kapta el de gyerekek közé nem megyek azért még.

Visszatérve Álmosra: Olyan fura, nemrég még Andor volt ilyen pici baba,alig kell visszalapozni a picikori fotóihoz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Miután pénteken közölte a börgyógyászaton a dokinö,h kutyabajom, virustünet, pápá haza, ma az ügyeleten, mivel közben iiiigen carul kezdtem lenni na meg kinézni, közölte egy másik dokinö,hogy bárányhimlő, nem is érti,hogy nem ismerte fel a másik...

Úgyhogy most nagyon jóóól vagyok épp :)

DE még mindig jobb most elkapni,mint mondjuk majd késöbb Fanni tesójával várandósan-az a legrosszabb lehetöség.

Fanni be van oltva, apja,huga,mama,haverok átestek rajta, úgyhogy most rajtam a sör :)

Úgy nézek ki mint egy mutáns és ami ennél is jobb-úgy is érzem magam :)

Szép hetet mindenkinek, majd ide próbálok mászni néha :!:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Menyasszon,
Úúúúú nagyon sajnálom a bárányosodásodat :( :( :( Ez komoly, gondolom erre Te sem gondoltál. Gyógyulj meg hamar,hogy talizni tudjunk ;)

Esztó,
NAGYON BOLDOG NÉZNAPOT KíVÁNOK!!! :)
Hogy telnek a napok?Hogy van Álmos? MIlyen baba?

Kora, Szilvi? Merre vagytok?
Kora,hogy megy a felújítás?Levi kordábantartása? Képek? :)

Nekünk jó volt a tegnapi nap. Volt itt Andor Csenge barinője (a 3 héttel idősebb baba-velük viszonylag többször találkozunk) meg volt egy kollég/barátosném,a 6 és 2.5 éves gyerkőzceivel és képzeljétek Andor annyira élvezte a társaságot. A mostani nyügijének nyoma sem volt. Tök jól elvolt velük a szőnyegen, nézegette az embereket,gyerekeket, mosolygott nekik, meg játszott ezze-azzal.
Ennek ellenére a héten ugye elég nehéz volt önálló játékra bírnom,állandóan engem akart és sokszor az sem volt elég, hanem jönni-menni akart :shock: Na és persze semmi mást csak tápszert akar, illetve kézből elfogadja a gyümiket meg kölesgolyót. szóval most így adok neki ezt azt, de persze az nem tesz ki egy kaját. Na mindegy, majd csak visszaáll a rend :)

Voltunk ma sétálni és megejtettük az első játszózást :D csúzdázott a Dzidzim meg hintázott :D Tetszett neki (csak nem volt hosszadalmas, mert már álmos volt)
Majd hozok képeket :)

Pusza mindenkinek! :)[/b]

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Esztó,
Bár lehet a "néznap" sem rossz,de én névnapod alkalmával akartalak köszönteni :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi,

Köszönöm a néznapi köszöntést :D

Menyasszon,
remélem hamar meggyógyulsz. Én már 2x kaptam el a bárányhimlő virust, másodjára övsömörként jön elő. Apán is kijött az övsömör, pont a szülés elött, de hála a jó égnek mire eljött a nagy nap már nem volt fertőző, egyébként a gyerek közelébe se nagyon jöhetett volna.
Szóval jobbulást.

Elfelejtettem írni múltkor(bunkó módon),hogy nagyon jók a babás képek, Andor és Fanni cukik :)

Megvolt az első sétánk :) végig szunyálta. majd töltök képeket, csak át kéne húzni a gépre.

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok! Vagyok-vagyok, jól vagyunk. :)

Hol is kezdjem, nem tudom Manó meddig hagy írni.

Jó hogy végre adtál egy kis életjelet Szilvi! Hiányzik Kopinak a bölcsi? Anyám is ilyen lenne ha csak ésdességet akar a gyerek akkor azt kapjon merthát úgy enné a gyerek. :roll: :? Mintha nem nevelt volna fel 2 gyereket....
Mitől vagy mostanság érzékenyebb? Remélem hamarabb jelentkezel mint legutóbb!

Eszti csatlakozom a boldog néznapi köszöntőkhöz! :D
Álmos baba csodaszép! Igazából nagyon jól néztek ki mind a ketten!!! Parázni meg egyenesen tilos, mindent jól csinálsz! Jó alvó, jó evő, szülőbarát babuci?

Andor hihetetlen fejeket vág!!!! :D Nagyon bírom a fintorait (persze szép és óriási baba), de a szeme sem elhanyagolandó! :wink: A csúzdát Manó is nagyon bírja!
Hogy halad a mozgással? Tök jó, hogy így bírja a gyerekek társaságát!

Húúú Ildi nem semmi, gyógyulj hamar! Szerencsére én már gyerekkorban átestem rajta (remélhetőleg nem lesz mégegyszer!)
Fanni olyan felnőtt a spenótos képen!

Ja! Amíg el nem felejtem:http://www.terepasztal.shp.hu/hpc/web.php?a=terepasztal
Hátha tényleg érdekel valakit.

Nálunk még mindig a feje tetején áll minden, sokat kínlódtunk/kínlódunk a szegélyléccel. Írtó gáz feltenni, a clips-szel ami hozzá van nem is megy úgyhogy egy csúnyább megoldást kelllett választani, de már nem is érdekel csak legyünk túl végre rajta. Már látni a végét, ha minden jól megy a héten végezni kell teljesen idebenn. Akkor még a kinti lesz csak hátra (füvesítés + előtető). Alig várom hogy már csak hátra kelljen dőlni!

Levi is kevesebbet eszik jóval mostanában, de nem izgulok, a gyerekek még érzik mikor mi jó nekik ( manónak pl tegnap tészta mániája volt, ma már biztos nem fogja megenni...). Most megint elkezdett jópár szót mondani, de a hosszú mondatait persze még mindig a saját kis nyelvén mondja, de rendes monológokat ad elő. Úgy tűnik ha elkezd beszélni le sem lehet majd lőni. 8) Most az a mániája, hogy a palántákat meg a virágokat tapossa le... :roll: :? :x Ha belefér a hetek óta káoszos napjainkba akkor kocsi nélkül megyünk sétálni és nagyon élvezi.
Volt egy kis probléma is. Szereti ha a karjánál fogva emeljük fel és így megrántottam neki a vállát :oops: :oops: :oops: :cry: , de szerencsére pár óra múlva rendeződött minden, de voltunk dokinál is.

Nekem ugyan bárányhimlőm nincs, de ekcémám igen. Mindenhol. Viszket ez is, szedek bogyókat. Na és én vagyok az egyetlen barna bőrű napallergiás a földön! :? Arra is bogyókat szedek. :roll:

Kép nincs, nem tudtam hol van az elemtöltő, de már megoldódott, fotózgatok megint.

Na megyek megnézem mit csinál ez a gazfickó.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora,
Örülök,hogy alakul a felújítás :) Látod, én meg azon rimánkodok, hogy bárcsak mi is csinálhatnánk már valami ilyet egy sajáttal :D (persze ha nem kell felújítani az is jó :D )
Levi babanyelvezik? :) az édes lehet.
Ha érdekel benneteket, van egy haver/kollégánk, akinek a most már 2 éves kislánya nyomja ezerrel a babanyelvet. Eszméletlen, mintha egy másik nyelven beszélne: www.szabofamilia.hu
A 2008as képek között van "Csenge babanyelven". Én még ilyet, ilyen szinten nem hallottam :D :shock: Nagyon komoly szerintem! (lehet vmit engedélyezni kell,hogy megnyiljon a video-nekem legalábbis így volt,hogy feljött egy kis pop-up felül)

Köszi Kora a programajánlót! :)

Ma sikerélmény volt, mert Andorom végre megevett ebédre egy fél üvegnyi pulykás brokkolit. :P Viszont lehet az meg nem volt elég neki, de a tápit meg nem akarja egyelőre elfogadni. így hallom most kicsit nyüglődik az ágyában....várok egy kicsit, hátha majd elfogadja. Nemtom miért csinálja ezt. Már ennyire fáradt lenne?Vagy nem is fáradt? PEdig olyan. :? Na mindegy. szóval érdekesek ezek a "játékok" mostanság vele.
...
nah, kihoztam ... játszik...egyelőre :? :P

Megyek megkajálok.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Csak gyorsban.

Megnéztem Gabi, Levi dettó ugyanez, csak ő még nagyokat szokott bólogatni is. 8) Nézte ő is és nagyon tetszett neki (ki tudja talán értett belőle vmit). Van hogy áll a szobában az ajtó felé fordulva és úgy magyaráz percekig mintha állna ott vki.

Már semmit nem lehet elöl hagyni sehol, mindent felér (most éppen epret lopott a konyhapultról :shock: ). Amúgy a virággal is ugyanaz a helyzet, mint a videón... :roll:

Én is úgy szoktam ha nem kér enni akkor kínálom később, ebben a melegben mi sem úgy eszünk, ne aggódj. Ha egyszer valamikor végzünk akkor már szívesen látnám Andort is! :)

KépKép
kora
 
 


Kora,
Édes lehet Levi :) Én is szívesen találkoznék már veletek (meg sztem Andor is, szereti a gyerekeket ) Csak szólj nyugodtan, ha ráértek :) (ez a többiekre is vonatkozik :) )
Lehet szellemet látott Levi az ajtóban? :D Tudod, azt mondják a gyerekek még látják a szellemeket ;)

Most adtam uzsira Andornak banánt, de csak úgy,hogy felkarikáztam és azt 4be vágtam és így nagyon tetszett neki,hogy maga tudja "rágni" :) Úgy látszik most ez jön be neki és nem a kanál. Kézzel akarna enni mindent, mint Indiában? :D
Lehet holnap "átverem" :oops: és csinálok neki gyümölcsös műzli golyókat :) Azt akkor sűrűbbre csinálom majd a cuccot és kis golyókat gyúrok neki belőle. Egyszer már csináltam és szerette. Utána keztem el a kölest.

Képzeljétek, ma csinált az én kis Dzidzim valamiféle kúszás szerűséget :D Kikeveredett a parkettára és ott, mivel jobban megtapadt a tenyere, kúszás szerűen húzta előre magát párat :D
Majd a szőnyegen is sokkal erőteljesebben ficergett és tekeredett előrefelé (ez nem kúszás volt,csak olyasmi kezdet) hogy elérje a kisautóját :)

Szilvi, Kora,
Nálatok is nagy autós volt már ilyen pici korában a kölök? Én megdöbbentem,hogy pár hete, mikor először mutattam meg Andornak a mozdulatot, hogy tolom a kisautót és berregek is hozzá, azóta ő is berreg hozzá :D És (ez már korábban is) az autó a kedvenc játéka. Pedig ez egy Chocapic-es dobozhoz volt, mint persely autó és nem is gurul :shock: csak fel van matricázva, mint versenyautó, de imádja :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Huh,lassan kezdek magamhoz térni, de napi 83693629 áldottam magunkat,h beoltattuk Fannit-ezt az ellenségemnem sem kivánom, pedig nem vagyok egy nyafogós tipus de ez valami nagyon nemjó buli.

Még mindig mutánsgyíknak nézek ki, és esténként fél óra Zolinak,mig bekeni a pöttyöket de már nem vagyok lázas és tudok nyelni...

Sokat segitett,h anyós kivitte magával fél napokra Fannit, addig én aludtam, de este Zoli levitte játszira.

Remélem mindenki jól van!

Igyekszem visszaolvasni!!!

*
Vendég
 


Álmosnak Boldog 2. hetet!!! :)
Vendég
 


Sziasztok,

csak gyorsan bekukkantok, jó kis mellgyulladás, tejláz végén vagyok...igen király... :? nem kívánom még az ellenségemnek se ezt a pár napot. a császár ehhez képest kutya f..sza volt...

Menyasszon,
remélem most már turbó gyorsan meggyógyulsz!
köszönjük a kéthetes "megemlékezést" :D

Kora,
igen, teljesen jó alvó,evő baba Álmos. Remélem ilyen is marad :wink:

Gabi,
ügyi Andor :)

hoztam képet is. most csak ennyire futja az erőmből :(

szép napot mindenkinek.

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter: Ggggyönyörűűűű Álmos! Szép,formás kispasi :)

Tejláz ismerös...ügyes vagy,h túl vagytok rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igyekszem gyúgyulni, tegnap már zenét is akartam hallgatni ma meg már kávémat is ittam reggel,úgyhogy újra én vagyok :)

Igaz még naon randán :D

Kép Fanni és apai mama-a Szerelmesek :)
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a fórumhoz. Én Erdőkerteshez közel lakom. Most várom az első babámat, nagyon nehezen, lombikkal jött össze. Kertes házban lakunk, 3 kutyusunk van, Pestre járunk dolgozni. Itt nem nagyon ismerek senkit a rokonokon kívül.
Szeretek a Veresi piacra járni és a Sulyán cukrászdába is:) Bírom a pékséget is, ami éjjel-nappal nyitva van. Tegnap is az mentett meg minket, amikor édességet szerettünk volna venni éjjel 11-kor és semmi más nem volt nyitva (még a TESCO sem Gödöllőn).
Remélem, hogyha majd megszületik a manócskám, akkor lesz, akivel közösen babakocsis sétákat tehetünk vagy ilyesmi:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Twist, üdv a topicban :)
Nálunk anyós Erdőkertesi, mi pestiek (újpest) vagyunk de arrafelé szeretnénk majd venni egyszer házat.
Mi is pékség,piac,Suláyn rajongók vagyunk :D

Biztosan lesz babakocsis bababarátotok, itt most a legkisebb topicbaba Álmos, aki 2.5 hetes, utána Andor aki pár nap múlva már 9 hónapos Levi és Timi akik 1.5 éves nemsokára és Koppány aki 2 éves 3 hónapos most :) Plussz van még 2 nagylány is, Fannim aki 3 éves lesz 1 hónap múlva és Tüncsi aki pedig 3 éves és 8 hónapos :)

De időközben lehet,h csatlakozik még másik kismama is a topicba :)

Mi jelentjük,megáztunk,de nagyon jól érezte magát Fanni a Vasúttörténeti Parkban, a Minimax Gyereknapon :)

De jövöhéten pótgyereknapot tartunk a T com Gyerekszigeten :)

Többiek? Hogy telt a gyereknap?

Kép Az Első Idei Sárgadinnye Boldog Tulajdonosa :D

Kép ööö
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem szinte teljesen befejeztük idebenn a melót (olyan apróságok mint a képek és két polc van hátra)!!!! HALLELUJAHHHHHH!!!!!

Mit szóltok ehhez az esőhöz? Kép Tudom-tudom Fanni szereti, de én azért kissé el voltam keseredve, annyira vártuk a gyereknapot! Ki akartunk menni ide a fenyvesbe, még barátaink is eljöttek vidékről a gyerkőcükkel, erre ki sem tudtunk mozdulni! :cry: :x Szóval dumálgattunk egy nagyot és kiderült a barátnőm ismét terhes!!! :D Jó hogy legalább Ildi ti jól éreztétek magatokat! Örülök annak is, hogy túl vagy a bárányhimlőn! Ez az utolsó 2 kép meg huh, durva! :D


Álmos olyan kis édes babó! Na és ahogy kezdődik az oldal! Tök jó!!! Jó hogy aránylag hamar túl voltál ezen a tejlázon, ahogy emlékszem Prüntyi tudna erről beszélni! Nekem nnem volt szerencsére (persze az már nem olyan szerencse, hogy az elején szint nem is volt tejem).

Gabi ti voltatok vhol?
Szilvi? Prüntyi?

Üdv Twist! Gratulálok a kis jövevényhez! Ahogy elnéztem az oldalad téged eléggé érdekelhet az asztrológia! Mi a csillagjegyed? Múlnak a hányingerek? Írtad mész vissza dolgozni. Már voltál vagy kedden mész?

Na most meg mennem kell, búcsúzom! Kép

KépKép
kora
 
 


Sziasztok,

Üdv Twist! Gratula a babóhoz. Merre laksz? mi is a kertesi állomás felé lakunk.

Menyasszon,
haláli a kép Fanniról :) nagyon édes.
Te jobban vagy?

Kora,
hát ez az eső minket se dobott fel, de legalább ma már jobb idő van :) gratula a barátnődnek.

Pocsék pár napunk volt. Álmos péntek este óta sugárban hányta ki az anyatejet. Nem maradt meg benne semmi. jól beparáztunk. Felhívtuk a gyerekdokit, azt mondta adjunk tápszert átmenetileg, mert lehet hogy a vérzés miatt változott meg az íze a tejemnek (császár után két napig véreztem, aztán semmi, majd pénteken egy napig nagyon nagoyn intenzíven). De szombat hajnalban a tápszer is sugárban köszönt vissza. úgyhogy mi a gyereknapot a kistarcsai kórházban tartottuk, ott volt a dokink, megultrahangozták, megvizsgálták. Nem találtak szervi eltérést, de egy nap alatt 200 gr-mot fogyott :(

azóta (lekopogom) benne marad a kaja. Most már lassan visszatérünk az adagjára, jobban is néz ki. úgyhogy eléggé beparáztunk és aggódtunk. De remélem most már meggyógyul.

nekem meg kezdett a másik mellem is begyulladni Juhééé...ennyire szerencsétlen vagyok :) de hamarabb felismertem és elkezdtük orvosolni, igy jobb már.

Na befejezem :) megyek összerámolok, meg tanulni is kéne, szerdán vizsga...

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Huhh Eszter, sajnálom szegény Álmost + persze téged is! Végülis nem derült ki mi volt a gond?
Ráadásul megint gyulladás...szerencse, hogy időben felismerted. Szoktad masszírozni a melled? Nekem amokir néha éreztem egy kis csomót egyből kimasszíroztam + Levi nagyokat szopizott belőle és végül semmi gond nem volt. Mondjuk neked több tejed lehet. Milyen furcsa, hogy ilyen rövid ideig véreztél.
Ezek után pedig még vizsga is.... egy kalappal!!

KépKép
kora
 
 


Kora,
hát nem derült ki mi volt a baja, csak a találgatás ment. De most jobban van hála a jó égnek.
De szoktam masszírozni a mellemet, meg apa is segít :) mert ugye én nem merem annyira, mert fáj ő meg nem érzi az én fájdalmamat és szépen ki tudja masszírozni.
Mivel nem tudok szoptatni ezért Álmi nem bírja kiszívni (annyira ronda a mellbimbóm, hogy képtelen vagyok rátenni) De egyébként nincs sok tejem. sőt. ha ennél többet akarna enni, sztem tápszer kell majd.

Ó én örültem hogy alig véreztem (de a császárnál jól kitisztitják az embert, ezért is vérezhettem kevesebbet az okosok szerint) , a dokim azért mondta a varratszedésnél, hogy ne örüljek annyira fogok még vérezni. De ezt az egy naposat furcsálltam.

na megyek, fürcsi van.
jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Kora:Örülök,hogy kész a meló a házzal!!!Pihenjetek,rátok fér!

Eszter: Sanálom,h volt nagy ijedtség Álmos babával, örülök,hogy már jól van! Bimbóvédővel próbáltad már?
http://www.brendon.hu/productsearch/vie ... =1&whid=25

Mi megvagyunk,várjuk a hétvégét a gyereksziget miatt, meg az ovis felvételi hireket de nagyon.

Gab,elutaztatok?
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért 2003 téli babáktól vagyok


Férjem redőny szalagfüggöny szúnyogháló szereléssel javítással foglakozik.
Ha esetleg valakit érdekel írjon nekem.

sziasztok
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Gab: Remélem jól vagytok!!! (Kukkoltam egy másik topicban, olvastam,h beteg Andor, remélem jobban van!Nekünk a Baby Luuf balsamtól lett kruppos Fanni azaz arra reagált úgy, óvatosan kell vele bánni).

Törpiek ? Hahó! :)

Mi megvagyunk,ma voltunk Gyerekszigeten, tegnap Maciparkba, Fanni helikopterezett, majd belinkelem a videót :)

Az pót (nincslójóaszamáris) oviba nem vették fel, az Álmaink Ovija pedig holnap teszi ki a felvett listát a bejárathoz,apa ott kezd reggel :)

Találtam egy édes dolgot, meglepi Koppánynak meg Levinek :

http://magyarnevek.hu/index.php?page=szav

Közte van a tesó névötlet között szereplő kedvencem is: Nimród :)

(Tesó még csak távterv) :)

A Félix , Felicián, Martin, Nimród, Richárd, Zétény, Kevin nevek közül nektek melyik szinpi?

Nálunk a Martin alapból le van szavazva mármint párom családja által, nem tudom miért :(

Szép Hetet Nektek!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Gabi: remélem semmi komoly...

Eszter: nagyon szép Álmoska és tök jó, hogy ilyen nyugis. Minden rendben van már veled? Én Avent krémet használtam rá, meg bimbóvédőt, bár utóbbi nem sokat használt, mert harapni ugyanúgy harapott.

Ildi: sebaj, a "ló" oviba felveszik. :) Helikopterezett????? Wáo.... Nimród... az elhunyt kutyánk is Nimród volt.
Nálunk ez ilyen "hagyomány". :) Nálunk - ha lesz - köv. gyerek, akkor ha lány lesz, akkor Napsugár Zsejke lesz, ha fiú, akkor meg passz. :)
Az elhunyt lány csuklyáspatkányom Csellő volt, a fiú Ménrót (Nimród).

Nimród, Zétény, Martin - a sorrend. :)


Kora: tök jó, hogy végeztetek... PIHI!


Mi lemaradtunk a Maciparkról, azt hittük múlt héten volt. :(


Most mennem kell, szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Jó reggelt,

Hú de pang most mindenki :)

én személy szerint tanulok még mindíg, ezért "tiltottam" le magam a netről :) még van két vizsgám, holnap és jövőhéten egy-egy.
tegnap viszont 3 vizsgám is 5ös lett :)

Jól vagyunk, Álmi hagy tanulni és még mindíg nagyon nyugodt. A pocak csak néha fáj, de leginkább csak pár órát, vagy ha kijön a puki vagy böfi akkor még annyit sem.

Szilvi,
igen, rendben vagyok, bár kisebb gyulladások egyfolytában vannak, de gyorsan kikezelem őket. tejem már szinte nulla...úgyhogy tápszer. (már minden tejserkentőt próbáltam)

Milyen az a csuklyáspatkány? :)

Gabi,
jobbulást Nektek :( (bár én nem tudom mi a baja Andornak, de ha van időd majd írd meg)


Ildi,
nekem a Zétény tetszik :) a Kevin annyira nem :)
btw jól vagy már? elmúlt a bárányhimlő?

most már én is lenézek egyszer a maciparkba Álmossal(bár gondolom ő nem fogja élvezni annyira mivel állandóan alszik :) ), már úgyis hurcibálom ide oda :)

no egy kép, aztán irány tanulni.

szép napot mindenkinek!

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok! :)

Nah, sikeredett idekeverednem. Már annyiszor akartam jönni, írni, csak hát...ahhh...sok mindent csináltam, meg nemtom mi van, de olyan álmoskás,fáradt vagyok mostanság. De ugyanakkor meg pörgős érzésem van, csinálnék mindig valamit, rendezgetek itthon,pakolgatok, nah meg Andort terelgetem :D

Mert hát igeeeen, kúúúúúszik !!! :) :) :)
Betegség: múlt hétvégén Balcsin voltunk (ezt sztem nem is írtam) és ott hétfőre virradóan megfázott. De nagyon náthás volt szegénykém. Majd elkezdett köhögni és nem tudtam,hogy valami van, vagy csak a lecsurgó váladék,így szerdán elvittem dokinénihez. De szerencsére nincs semmi komoly,tiszta a tüdeje. Kedve is jó. Majd pénteken ismét visszavittem, mert nem javult és Szabolcsom is itthon maradt táppénzen, mert a doki csúnyának találta a tüdejét meg a torkát és antibogyót is kapott.
Na ezért nem tudtam,hogy a köhögése vajh nem változott e rossz irányba. Mert én hang alapj
n nem tudtam megállapítani. De szerencsére semmi baj :)
A foga miatt van valszeg. Azóta kint van a 3. , a jobb felső metsző, de mellette jön a másik,az is szerintem hamar kint lesz,pár nap, mert egyszerre jön.

Ezt most elküldöm, mert mindjárt lemerül a laptop :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Menyasszon,
Köszönjük az infókat a kertesi házról. Tök szép, csak hát mi inkább Vác felé nézegetünk.
Jók a Fannis képek! :)
Zétény, MArtin szupi, de leginkább a Zétény. A Nimród is nagyon szép név, de nemtom miért nekem mindig valamilyen kutyus jut róla az eszembe :oops:
Nekem legutóbb az Armand tetszett meg :) Meg az Emese.

Most sztem szakaszokban küldöm, mert nincs erőm a "nagy"géphez ülni (eddig meg Szabolcsom volt ott)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Nálam is ez a sorrend nagyjából név ügyileg, bár nekem a Kevin is tetszik :) Köszönöm a segitséget!

Eszter: Nagyon édes Álmos baba, mindjárt 1 hónapos, wow!!!!
Nagy gratula a vizsgákhoz!!!!!!!!!!!!!!!!
Volt egy ismerösünk, ö szoptatta a babát igaz alig tudta, kinlódott vele fél évig, közben folyamatosan orvos járta mert többet bukott vissza mint megevett aztán fél év után derült ki,h simán az anyatejjel volt valami baja a gyereknek mert mikor átállt tápra smemi baja nem volt utána..

Igy mindenkinek egyéni,h hogy alakul, a lényeg,h egészséges ,szép baba !!!

A táp mellé mi adtunk neki Mecsek baby teát izesités nélkül -nagyon sokat segitett a hasának.

Ovi: A kinézett szuper (és körzetes) oviba nem vették fel, ma jött a papir, viszont mivel várólistás volt, átirányitották egy másik újpesti oviba, amiröl mi eddig nem is tudtuk,h létezik, nem ismerjük, autóval nincs messze de BKV-inne oda nem megy semmi, úgyhogy most nézünk bután, kb. jövöhét szerdáig amikoris lesz a szülői értekezlet de nem hiszem ,h kiselőadás is lesz ( itt is volt anno nyilt nap gondolom) hanem csak megmondják mit kell vinni,stb, nem tudom.

Szóval fel is vették , befoghatom a számat de nem oda ahova akartuk.

Viszont ovis lesz ami jót fog tenni neki az biztos :)

Hétvégén megen Gyerekszigetezünk viszont , most tüzoltó bemutató lesz és Kolompos koncert!!!

Hétfön pedig Fanni is jön a ZP-be Beatrice koncertre :D

Kép
Vendég
 


Esztó,
Olyan szép a kis Álmosotok!!! :)
Örülök,hogy már jól vagytok, és nem volt semmi gond ÁLmossal.
Gratula a vizsgákhoz!!! Ügyi vagy nagyon!

Kora,
De jó,hogy kész vagytok a felújítással :D szupper.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


nah, csak fel kellett kelnem és bedugnom a laptopot :D

MEnyasszon,
Én is Baby Luffot kentem a hátára :shock: de szerintem ma kenem utoljára, mert az van rá írva,hogy max 6 napig lehet egyhuzamban alkalmazni. Nekünk eddig nem volt vele gond. Remélem nem is lesz.
Örülök,hogy sikerült az ovi. Igaz,h nem az,ameilyiket először kinézted, de lényeg,hogy van valami és nem kell vmi hiper drága magánovit keresni, nem?

Lányok,
Tudom már mondtam ezerrel, de még kitartó vagyok :) szóval ha megggyul teljesen Andorom,akkor nem lenne kedvetek egy játszózásra vagy akármi? :)
Esztó, Te sem laksz tőlünk messze sztem, én szívesen elsétálgatok valamerre, akár felétek. De igazából nekem itt Veresen nagyon semmi sem távolság, szóval Kora a tavakhoz is simán elsétálok :)

Szilvi,
Múltkor láttam Koppányt a nagymamijával (gondolom) csak én épp nagyon telefonáltam, na meg ők nem ismernek minket, szóval nemtom amúgy leszólítottam-e volna őket :) nagyon szép kislegény már Kopi! :)

Kicsit össze-vissza írok most (sztem) de írok, ami eszembe jut hirtelen, mert nemtom mikor ébred Andorom, mert most nagyon kifáradt és régen aludt már,szóval most nem kiszámítható abszolút :)

Voltunk ma gyógytornán megint. nagyon ügyes volt meg minden, szépen megtornáztatta a nőci. 2 hét múlva ismét kell menni kontrollra.

Hétvégén meg megint Balcsi, emrt 2 havernak is szülinapja lesz,szóval lesz egy kis parti.
Legutóbb meg egy séta után d.u.4kor lepasszoltunk csöppünket a nagyszülőknek és ők szórakoztatták,fürdették,etették, fektették és minden okés volt :) és most másnap sem sértődött meg rám e miatt :D Most volt először,hogy más tette le aludni,de szerencsére nincs belőle gond. Ha nagyszülőkhüz megyünk,akkor szerintem mindig be fogom ezt vetni 1 nap legalább,hogy szokja, nehogy aztán ne tudjam lecuppantani magamról :) Neki is jó ez szerintem.

Majd hozok egy (szerintem) csudijó kis képet róla,csak a másik gépen van.

Addig teszek nektek egy képet, legújabb festményemről, amit jóóóósokáig festettem (pedig hamar is meg lehetett volna, mert nem egy ördöngősség, csak hát anyuci révén...:) )

Kép A Bogár

Most viszont komoly barkácsolásba szeretnék fogni, szeretnék először is fűszertartót csinálni (fából). Imádom a fát, fával dolgozni. Majd valami kis szekrénykét,amihez pl. ikeából vennék kis kosarakat fiókoknak, meg ilyeneket. Van jópár ötletem, csak most először kéne egy dekopír fűrész. És erre most várnom kell, mert van egy ismerőse Szabolcsomnak,aki a bosch-nál dolgozik és tudna nekünk jobb áron szerezni, mint a boltban van, de erre várnom kell 1-2 hetet. Nah, ezt meg nehezen viselem ha kitaláok vmit és már csinálni szeretném :D
De sebaj, majdcsak nekiállhatok hamarosan :) a terveket már megcsináltam, igaz faanyagot még nem vettem, de lehet a héten majd keresek valahol.

Most pusszantás mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


jaaaj de bunkó vagyok :oops: majd elfelejtettem
Twist,
Üdv köztünk!!! :) Gratula a babókához!!! De jó is most Neked!!! :)
Látom holnap lesz az első doki látogatásod :) Majd mesélj mi volt.
Hogy bírod az első heteket? Vannak tipikus várandós jelek?

Nálunk Szabolcsom még kicsit ódzkodik a 2.baba gondolatától, pedig nagyon imádja Andort, meg az apuci szerepet, meg minden, szépen,ügyesen is gondozza a kicsi fiát, de egyelőre mégis. Aztán lehet csak ugrat engem :D szeret viccelődni és van amikor az Istennek sem lehet belőle kivenni,hogy most komolyan gondolja-e vagy csak "szivat" :D
De mivel még én sem szeretnék,hanem majd csak pár év múlva,addig meg viccelődhet :) majd ha én is komolyan gondolom már,akkor komolyra is fordítom a szót.
Amúgy én olyan 3 év különbségre gondoltam.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok! Hú, amióta nem jártam itt, nagyon szépen beindult a topic:) Akkor én is összeszedem magam. Mi Vácegresen lakunk, Erdőkertes után a következő falu.
Szóval, a csillagjegyem vízöntő. Az érdekesnek tartom, hogy valaki milyen jegyben született, mert azt figyeltem meg, hogy igenis vannak jellemző jegyek. Persze, csak azokról tudok ilyet mondani, akikről már nagy tapasztattal rendelkezem. A Nyilas jegyűeket ismerem, az ikreket is, Skorpiót és Mérleget. :-)
Én dolgozom és még szeretnék is. Bár a lombik miatt és hogy 37 éves vagyok, így veszélyeztett lennék jogilag, csak azt mondta a dokim (még a Kaáli Intézetben), hogy mehetek nyugodtan dolgozni, mert jól vagyok.
(Na persze, csak orvosi értelemben vagyok jól, amúgy rókakoma, szédülés, rossz közérzet, álmosság, alig bírok felkelni, reggel bedugul az orrom stb. tüneteim vannak)

Hol lehet Veresen kismama ruhákat kapni olcsón? Pestre járok minden nap dolgozni, de itt csak a C&A-t ismerem, borsos árakkal. Most lassan kellenének nyári ruhák, mivel itt a kánikula. Nekem csak jó meleg kismami nadrágjaim vannak és néhány nyári felső. Nagy a méretem, úgy 42-44-esek kellenének. Néztem a West End-ben kismama ruhákat, de úgy néztem, hogy csakis modell alkatúakra vannak:)
Vendég
 


Hahó,

csak gyorsan aztán tanulok :x

Gabi,
Remélem most már mindenki meggyógyult :) Miért kell gyógytornára járnotok?
Én múlthéten azt mondtam hogy nem szeretnék mégegy babát :) de vszínű a két hét megpróbáltatásai beszéltek belőlem, gondolom majd megváltozik a véleményem :)
Az én macsekomat Armandnak hívják, Kauczki Armandnak :D
Milyen kreatív vagy :shock: nem semmi. Ez hobbi vagy vmi ilyesmi a szakmád is?
hát én kb egy virágot meg napot ja és egy méhecskét tudok rajzolni, de ezeket profi módon ám :)
Nekem mindenhez van kedvem , jó ötlet a játszóterezés:) bár az én veresi ismeretem egyenlő a nullával szinte :) ha a jövőheti vizsgán is túl vagyok részemről OK. (van olyan hinta itt ahova én is beleférek? :D )

Irigy irigy a balcsi miatt. úgy mennék én is. szeretem. már mondtam apának hogy pár napra mi is menjünk majd le, vagy horvátországba. nyaralni akaroooook :)

Ildi,
én is adok mecsek baby teát neki, bár annyira nem issza, de hála a jó égnek tényleg nem hasfájós (kopp kopp) bár a védőnő mindig azt mondja ne örüljek úgyis az lesz (de nem tudom minek kell ilyeneket mondani....)
Sajnálom hogy nem jött össze az áhított ovi :( de a lényeg tényleg, hogy van helye.
Huu ZP :) beatrice :) tavaly őrbottyánban készült kép Feróról és rólam a koncert után. Irtó büszke voltam rá, összeölelkezős ittas kép :D

Twist,
hogy vagy? mi volt a dokinál? mesélj!
olcsó veresi kismama boltot nem ismerek. Van egy baba bolt a fő út mellett Gödöllő felé haladva jobb oldalon ahol vannak kismama cuccok de sztem az sem olcsóbb. Egy próbát megér, nézd meg. Meg most nyílt C&A Gödöllőn a tesco mellett meg takko is, nézz el oda. Gondolom még annyira nem látványos a pocakod igy lehet hogy a lengébb cuccok elegendőek.

Szilvi,
akartam írni hogy használtam a bimbóvédőt is, de az se segített. De most már tényleg úgy tűnik helyre jön (mégse rohad le a mellem :D )

na dugulok mert így nem fog görbülni a jegyem :)

csináltam tegnap Álmiról képet bár apa szerint nem jók mert közelről csináltam és dagadt fejü rajta :D
Kép Kép Kép

puszi

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Esztó,
íííító szépek,cukik a képek Álmosról! :) Hozz bátran mindig :)
Festés: hobbi szinten megy, abszolút nem a szakmám (bár akkor festhetnék,amikor akarok...majd talán eljön az az idő is :D )
Gyógytorna: története: Andor 6 hósan nem forgott és a védőnőm mondta korábban,hogy ha 6 hós koráig nem fogor,akkor jelezzem majd a gyerekorvosnak. Igaz,hogy 13 hetesen már megfordult hasról hátra,meg utána még párszor, de utána nem volt semmi, hátról meg pláne. Ezért szóltam, ő meg beutalt Gödöllőre gyógytornára minket.
Ott mondta a nőci, hogy minden okés, szép erős nagy baba, nincs gond, de valami miatt még nem érett meg a forgásra, de nincs elkésve abszolút. Lehet nem elég erős, vagy a buksiban nincs még meg a mozdulat. Ezért mutatott pár gyakorlatot,hogy miket csináljak vele és ahogy ezt elkezdtük rá 2 napra elkezdett forogni, főleg hátról hasra,amit ugye addig abszolút nem csinált.
Majd havi 1x visszahívott minket kontrollra (bár ha minden okés akkor nem igazán tudtam minek, de sebaj, ártani nem árt.) Majd 8 hós kontroll után 1 hét, majd 3 hét múlva mentünk, most meg majd 2 hét múlva. Mikor 3 hete voltunk,akkor azt mondta,hogy jobban használja a jobb oldalát, mert valahogyan ezt kezdte el, és pl. most tornával megpróbálja még visszabillenteni az egyensúlyt, megadni mindkét oldalnak az esélyt. Meg azt is mondta,hogy kötöttek kicsit az izmai, de mind oké, nem beteg, vagy ilyesmi, csak még jobbá lehet tenni a mozgását (vagy ilyesmi)Szóval ez nem életszínvolnal javító torna, mint beteg gyerekeknél. Ha nem mennénk akkor sem lenne gond, bár lehet akkor nehezebben jönne rá bizonyos mozgásokra és esetleg kihagyná a mászást.
Tudom Fanni sem mászott, és szép egészséges :) Nem vagyok én erre ráparázva, csak tudjátok, anno 6 hósan megtettem a "kötelességemet" ( amire egy anyának ugye figyelnie kell) és jeleztem mi van, azóta meg hivogatnak minket vissza kontrollra) szóval ez a kálvária "dióhéjban" :D
Bocsesz,hogy hossszú lett, de nem tudtam máshogy,hogy tényleg érthető legyen :)

Armand a cicusod? De jóó :)

Twist,
Mi volt a vizsgálaton? :) írj majd ha van erőd.
(megkérdezhetem mi a keresztneved? :) Ha nem akarod, nem kell válaszolni ;) )

Most megyek csinálok egy koffít, mert elnyom az álmosság .

teszek egy balatoni csibész képet, ahogyan megkaparintotta a kis drágánk apucija cipőjét :) Kép

Jah, és kint van a 4. fogunk is :D jupppiii
Ahh, ehhez még egy kérdés: mit csinálnátok: Andor már 4 hete nem fogad el más kaját csak tápszert és kölesgolyót, és néha 1-2 kanál egyebet. Eddig a fogára fogtam, de most hogy kint vannak és nem látok újat, ehetne már rendesen. Vagy lehet még a 4., mivel nem jött ki teljesen,csak 2 csücsök, ezért zavarja még? Mert ma sem evett eddig tápin kívül mást. Bízzam szerintetek rá a dolgot? egyelőre ezt teszem,de kíváncsi vagyok mit mondtok.
Köszi!

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy járt-e valaki a galgamácsai védőnőnél? Vácegresen sajnos nincs ilyen szolgálat és Mácsára kéne menni. Próbáltam elérni a hölgyet, de 3 napja nem veszi fel a telefont, pedig a szám is stimmel, az orvosiban mondták, hogy bent van és mégsem lehet elérni. Ilyen sokan lennének nála?
Vendég
 


Gabi,
Andor is nagyon édes :) az a vigyor :)
És hogy fogadja a gyógytornát? tetszik neki?

Igen, Armandnak hívják.Sir Armand Kauczki :) brit kék macsek belőle akartam meggazdagodni, tenyészteni akartam, erre ki kellett heréltetnem mert a garázsban lakik és apa féltette a motorját, hogy megjelöli...így nem leszek gazdag, pedig ez lett volna az év biznisze :D most eunuk a lelkem :)

Fanni is olyan mókás fejeket vág mindíg, cuki :)

én is totál gázban vagyok ma, aludnék legszivesebben, de akkor tuti buknáma vizsgát. nem tudom mi van velem. irigylem ezt a kis büdösbogarat mellettem ahogy szunyál.

Twist,
én sajna nem tudok segíteni, veresi a védőnőnk.

ebéd utáni kép : (bezzeg én még nem kajáltam)

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Akkor most van egy kis időm, írok mindenkinek:
sz.eszter, gratula a tündéri picúrodhoz, olyan kis szeretgetnivaló tündérke!:) Teljesen elmélyülten alszik a mellkasodon. Jobban vagy már, mármint a melled?

Gabolino, jól mondod, hogy nem kell aggódni feleslegesen, sőt szerintem a terhesség a legjobb tanítómester arra, hogy meg kell tanulni, hogy nem szabad aggódni fölöslegesen. Érzi a baba a szorongást. Én nagyon paramami vagyok, de már javulófélben vagyok.

Menyasszon: örülök, hogy végül is nem vagy allergiás. Főleg nem a kedvenc eperre, arról nehéz lenne lemondani. Fannit már néha magára mered hagyni kisebb időkre? Kíváncsi vagyok, hogyha majd megszületik a babám, hogy oldom meg a hajmosást, alvást (hogy figyeljek rá?) A medveparkba van most belépő jegyet fizetni?

Kora, neked is picibabád van?
Vendég
 


Esztó,
csak ismételni tudom önmagam, nagyon szépek megint az Álmos képek! :) Nekünk is van ilyen rugink, nálunk ez a pizsi :)
Hogy tetszik-e neki a gyógytorna? ííííííííííííí, nem szeretnéd látni,hogy tudnak űűűűvölteni. Bár az első alkalmakkor volt sírás és üvöltés, mostanra megmaradt az üvöltés, amivel a dühét fejezi ki, mert nem tetszik nekik,hogy macerálják őket és hogy olyan dolgokat csinálnak,amit ők nem akarnak. Mostanra már sokkal kevésbé bőg, inkább csak végig panaszkodik és dühön,ordít.Sajnálom szegényt, de ez jó neki. Ésd ezt ő is tudja! (ezért nem sír már annyira, okosak ők ám nagyon :) )
Pont kérdeztem a gyógytornászt, hogy van,hogy nem sírnak a babák? És erre ő azt mondta,hogy az NAAAAGY baj,ha egy baba nem sír ilyenkor. Ott akkor valami életképtelenségi gond van, hisz ők így fejezik ki magukat. Szóval ez is teljesen természetes,hogy végigfühöngi a tornát :)

Én aludtam 1 órát, míg Andorom is aludt, majd ittam egy kávét és most egész jól vagyok. :) De bevallom furán érzem magam az elmúlt napokban, olyan hányinger is kerülget néha...nemtom mi ez...lehet ez is a nátha szövevénye?de mér szinte nem is vagyok náthás :shock: (már arra is gondoltam,hogy veszek egy terhes tesztet; bár jövő héten kell megjöjjön és lehet attól van szimplán)

Kora,
Mikor hozol nekünk képet a kis csintalan, szépeséges fiacskádról? ;)

Twist,
Szerintem némi aggoldalom az elején természetes, aztán az idő előrehaladtával ez múlik. Szerintem. Az elején még minden annyira új érzés,hogy ezt fel kell dolgozni :) Csak semmi aggodalom! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


megjöttem a vizsgáról...5-ös lett :lol:

most csak ennyire van erőm...fürcsi van.

jó éjt

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jesszusom! De jó sokat írtatok!!! :)

Megpróbálok összeszedett lenni! (Bár sok reményt nem fűzök hozzá)

Előszr is eszti gratula a vizsgához! Ilyen pici baba mellett ez nem mindennapi eredmény!!!!! :D Álmos pedig csudaszép, az apja meg bolondokat beszél! :) Nem is dagadt a feje! :P

Egyébként Levi is nagyon bukós volt, de ő a tápszert nem bírta. (Talán Ildi írt ilyesmi ismerősét). Annak meg örülni kell, hogy nem hasfájós. Ki a védőnőd? Fura, hogy ilyeneket mond....

Galgamácsai védőnőről én sem tudok semmit. elég gáz, hogy 3 napon keresztül sem elérhető! Mi van ha fontos kérdésed lenne meg egyáltalán!!!

Gabi szerintem Andor is hihetetlen huncut lesz! Nagyon tetszik a kép!!!! :D Arról amit festettél nem is beszélve! Az ember ilyet szívesen rak a falra!
Kaja: én megkérdezném a védőnőt, de azért nem nagyon aggódnék ha azért eszik vmit (tápszer, golyó), ettől független próbálkozz szerintem tovább. Gratula a 4. foghoz!
Jó hogy már nincs gond! A párod is meggyógyult?
Andor lassan rohangálni fog! :D
Tali: eőre láthatóan a jövő hétvége, az elsejés hét és a júl. 11.és hétvége foglalt, egyenlőre a többi szabad, megbeszélhetünk vmit! Nekem az is jó, ha eljöttök, szívesen látok bárkit! (Persze nagy helyre ne számítsatok! :wink: :oops: )

Ildi a lényeg, hogy van egy ovi, iváncsi vagyok ha látjátok is mi lesz a vélemény. Jól olvastam, hogy nincs oda bkv???
Nekem ha még érdekel a Zétény tetszik, a Martin vmiért olyan semleges pedig tesóm fiát így hívják (lehet azért, mert nem bírom az anyját).
Jó ez a top10, nem is tudtam, hogy van ilyen is. :)
fanni milyen nagynak néz i a képen (persze tudom, hogy magas, de itt különösen!).

Szilvi jó, hogy jöttél egy kicsit, de legközelebb légyszi több infót! :mrgreen: Mi van Kopival? munkahely? Még nem viszitek bölibe? Anyóssal jól elvan? Meg egyáltalán jól vagytok?

Twist nekem a gazfickóm most fogja betölteni a 17hót és hihetetlen gyerkőc. Már azt hittem sikerült leszoktatni az ütlegelésről, erre nem elkezdi újra??? Ráadásul ha nem úgy történik vmi ahogy akarja akkor csapkod mindent a földhöz. Most ezeket kobzom el (szerencsére eddig vsak a játékait hajigálja) hátha akkor előbb-utóbb abbahagyja.
Leszokóban a reggeli ciciről (nagyon ritkán azért előfordul), de az estiről szerintem a büdös életben le nem szokik. 8) Elkezdtem az ágyába való szoktatást (annak a kedvéért aki nem tudja jól elrontottam és brutálisan meszoktattam a hitvesi ágyba). Nagyon nem haladunk, mert képtelen vagyok úgy (olyan brutálisan) ahogy "kellene". Szóval elaltatás után (igen, még el kell altatni :? ) letehetem oda, de ha felébred (márpedig felébred) akor olyan bömbölésbe kezd amilyet még nem halottatok! Alig lehet megnyugtatni és ha megkaparint vmelyikünket akkor többé el sem ereszt!

Ezeket leszámítva zabálnivaló édespofa!!!! :D Egyre több szót mond utánunk, de ha megkérjük rá, vagy idegen van itt akkor persze szájzárat kap. :roll: pedig egyébént be sem áll a szája! 8)
Mindjárt rakok képeket, bocs ha sokat gépeltem mellé.

KépKép
kora
 
 


Na most a képek, Gabi te akartad!!! :)

A nagyi szemüvegében
Kép

Itt szomszédotunk (nekünk a legnagyobb szobánk negyedekkora :wink: ) és kicsit belemerült a telefonálásba. :) Ilyenkor egyébként nyomja a saját kis szövegét.
Kép

elájulva apán
Kép

Kép Kép

Gondolkoztam rajta feltegyem-e ezt a képet, mert nem túl publikus ami a lábán van. Nem kiröhögni!!! Csak ilyen színben volt éppen akkor amikor vettem, de ezt a szarvasbőrtalpas cuccot nagyon praktikusnak tartom, fürcsi után ilyet szoktam ráadni. szóval szerintem olyan édesen ül ott, hogy mégis fel kell hogy tegyem! :)
Kép

Kép

ez meg tök jópofa, nem?
Kép

KépKép
kora
 
 


Jujjjj!!!! Ahogy most beleolvastam abba amit írtam orbitális helyesírási hibák IS vannak!!!! Tényleg jó fáradt vagyok már ezer bocs!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
kora
 
 


Szép jó reggelt! :)

Kora,
Iiiiiisteniek a képek!!!Köszönöm!!! :D Annyira édes,szép kiskölök ez a Te kis Levid!!! És olyan kispasis már :) Nem is tudok egy képet sem kiemelni,mert mindegyik más, és mind a maga mókájáért, bájáért édes,szép. :)
Tudom,hogy nagyon nehéz lehet az altatlásos móka, de ha a ti ágyatokban alszik el és úgy viszitek be az ő ágyába (vagy félreértettem?) akkor azért ordít veszettül, mert megijed, nem tudja,hogy hogy került ő oda, hisz nem ott aludt el. Ezért lehet meg kéne prószálni az ő ágyában altatni. (Gondolom próbáltátok már, akkor mi volt a szitu?) Állítólag minden gyerkőc 3 nap alatt "betörik". Én nagyon sok erőt kívánok hozzá, tudom nem egyszerű, de szerintem próbáld meg! Minnél később szeretnéd,annál nehezebb és hosszabb lesz a visszaszoktatás. Ügyes anyuci vagy Te, hajrá! ;)
A szandállal szerintem semmi gond, jó ez a narancssárga. Hisz az nem lányos szerintem. Nagyon cukin ül ott, tényleg! :)

Twist,
Galgamácsai védőnőt én sem tudok sajna :( Remélem azóta szerencsével jártál. Durva,hogy nem vett fel ennyi ideig.

Esztó,
NAAAGY GRATULA a vizsgádhoz! Nagyon ügyi vagy! Le a kalapom, hogy így babuci mellett ilyenre képes vagy. MIt is tanulsz amúgy? (bocsesz,ha mondtad, de elfelejtettem :oops: )

Menyasszon,
Gondolom programoztok ezerrel Fannival :) Mentek,vagytok a gyerekszigeten? Most van az,nem?

Én ma/most jobban érzem magam,mint tegnap ilyenkor. szabolcsom is mondta,hogy ő neki is volt hányingere,szóval ez most vagy valami kórság, vagy esetleg a csaláneás méregtelenítő kúránk okozhatja? :shock: Nemtom, lényeg az ,hogy ne érezzem :)
Nem tudjuk menjünk-e balcsira...kicsit nyugira is vágyunk, meg lehet ott anyós kicsit beteg, (meg nekem most baaaromira nincs kedvem pakolni) De most pont jó idő lesz,szóval jó lenne igazából. Kár,hogy nincs még teleportáló masina :D

Kora,
Akkor esetleg megcélozhatnánk a jövő hét utáni hetet/hétvégét :) Többiek?

Most lépek...
Pusszantás mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam a választott dokszimnál, nagyon szimpi volt.) SZóval, így első alkalommal csak beszélgetés volt, felvette az adataimat. UH-ot most nem kértem, mivel 6000 Ft lett volna még pluszban, meg úgyis múlt héten gyönyörködhettem a 2,5 cm-es babámban:))) Három hét múlva úgyis UH lesz.
Az a fura, hogy a terhesgondozás lazább volt, mint ami a Kaáliban volt. Ott a vállamat veregették, bíztattak, aranyosak voltak, aggódtak értem. Itt már nem aggódott a doki, sőt meg kellett ígérnem, hogy én sem fogok aggódni, mert felmegy a vérnyomásom, mindenféle bajom lesz és árt a babának. Tehát a 12. héttől megdumáltuk, hogy élvezni fogom a várandósságot:) Igen, nem is jó végigaggódni az egészet. Nekem január 8-ra várható a picúr és ezért akár SZilveszter éjjel is születhet, ki tudja. A doki megnyugtatott, hogy ő akkor is rendelkezésre fog állni, nyugi:) Szóval, rendinek tartom még mindig:)

SZ.Eszter, köszi a kismama boltos tippeket, megnézem majd. Én eleve ducin kezdtem a terhességet, így pocim van bőven, csak most keményebb:) Már most 6 hónaposnak nézek ki. És mivel szorított minden ruha, így kismama nadrágokat már muszáj volt vennem. CSak azok melegek a mostani időben. Csini felsőket nagyon szeretnék venni:)
Nagy gratula az 5-ös vizsgádhoz! MIlyen suliban jársz?
Úgy látom, Álmos ma 1 hónapos, boldog "évfordulót" nektek!

Kora, azért cuki lehet a picúr a hitvesi ágyban:)) Jó lehet vele aludni:) És hogy kell visszaszoktatni az ágyba? Mi majd külön babaszobát szeretnénk, de ám eleinte mindig a baba mellett kéne aludnom. És a hitvesi ágy mellé nem fér be babaágy. Szóval, hogy ezt hogy oldjuk majd meg? Esetleg matracon alszom a kiságy mellett?

Tényleg lányok, tudtok terhes tornát valahol a környéken? Mert a 12. hétttől el kéne kezdenem, szigorú orvosi utasítás!:)
Vendég
 


jah és jópofa a videó bejátszás,amit feltettél :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Jaj, tényleg, én is teszek fel babaképet, nekem még csak ekkora:))))

Kép
Vendég
 


Ja és megmutatom a pocimat, ekkora nagy, simán elfér rajta a kismama ruha (bár már terhesség előtt is ilyen nagy volt:)))) Ez a 6 hetes fotóm, azóta picit nagyobb (szerintem).

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gab: Nagyon szép ez a festmény, nagyon ügyes vagyol!!!!
És tüneményes az Andoros kép mint mindig :)

Alapból már kezdem megszokni,h felvették de az azért elég kinos,hogy egy ismeretlen,vadidegen oviba, igy egymást közt lerendezik az ovi a szülönek meg semmi beleszólása nincs és akkor én még tényleg örülhetek,h nagy kegysen felvették az ovikorú gyermekemet az oviba (ahová amugy 3 éve skortól kötelezö felvenniük csak nem tudják,mert nincs hely. 5 évesen a szülönek kötelező beiratni de felvenni már elöbb azok lennének)-

Azért majd ha lesz lehetöség külföldre menni dolgozni családilag, nem hiszem,h töprengeni fogunk sajna.

Twist: Nagyon édes Dorka / Máté a pici képen :)

Eszter: Tündéri Álmos a képeken!!! A védőnőkről meg van a nyomdafestéket ne tűrő véleményem, úgyhogy inkább hallgatok azt hiszem, de a lényeg,h amit mond annak elég a felére figyelni és annak is utána járni egy másik eüsnél ,ha fontos dolog.

Kora: Tündériek a képek Leviről!!! Fanni 106 magas, 24 kg, nem csak a képen nagy :)
Köszi a név tippeket!
Igen, innen gyalog lehet ( vagy kocsival ) megközeliteni, gyalog,ha átvág az ember egy kiserdön, aztán egy gazos pusztán és egy zebra mentes 4 sávos kereszteződésen akkor 20 perc, ha a járdás,zebrás kerülős részen megy akkor 40.

És abba az oviba is túljelentkezés van,már megkaptam egy anyukától,h mé vették oda fel az enyémet mikor ö körzetes és nem vették fel az övét.

Hát,mondom,nemtom, nem én kértem elhiheti.

Fanni épp kamaszkorát éli,most is büntiben álldogál a sarokban...
Tegnap nagyon hisztis volt,apja se én se birtunk vele a játszin.

Kép
Vendég
 


Tényleg, bölcsi van Veresen?
Van állami ovi, szóval nem az a fizetős magán-fajta?
Vácegresen, természetesen semmi sincs. De már Erdőkertesen aszem van ovi. Akiktől vettük a házat, azért költöztek oda, mert pici gyerekük volt.
Vendég
 


sziasztok,

Kora,
Levi is tünemény!!! a szarvasbőrtalpas cuccon jót röhögtem :) mármint azon ahogy írtad :)
a narancssárgával meg szerintem sincs semmi baj!
Nem lehet könnyű a leszoktatás. és ha hagyjátok sírni, nem hagyja abba egy idő után?
(bár azt én se bírnám :) )

Gabi,
én alkalmazkodok , nekem gyakorlatilag jó bármikor.

Közgazdász leszek (mint olyan "kevesen" mások :D ), logisztika szakirány. Tegnap meg külgazd kapcsolatokból vizsgáztam.de rohadtul unom már. gondolkodtam azon hogy kimegyek az ecserire egy diplomáért :D

Twist,
6000 az uh plusszban? te jó ég. a magánrendelésen felül?
hu, amikor én megkaptam a 2cm-es uh képet Álmosról teljesen odavoltam :D 13-án , szombaton lesz egy hónapos a lelkem :)
én itt találtam kismama tornát, bár nem mentem el egyszer sem:
http://www.ezerkincs.hu/orarend.html

közvetlenül a mágikus mozgás óra után :D (na erre azért kiváncsi lennék :D )

Nálunk Álmos külön szobában van. tök jól elalszik ott is. meg bárhol :) de amikor sugárban hányt, közöttünk aludt, mert figyeltük minden lélegzet vételét.

én nagyon szarul vagyok ma. tegnap óta nem sok minden marad meg bennem. full gyenge vagyok.

megyek is, ledőlök a kis manófülü mellé (bár elvileg mindjárt jön a védőnő :? )

szép napot
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.eszter 2009.06.11 10:37-kor.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?