Új privát üzeneted érkezett!

Már majdnem mindenem megvan a kórházhoz, legalábbis amit eddig nem felejtettem el!!!! :lol:
Hálóingekkel bajban vagyok, mert nem nagyon van, és nem is igazán szeretem őket, viszont elég meleget jósolnak, a pizsiben megsülök!!!!! :shock:

Még néhány tanács, amit ne hagyjak itthon még véletlenül sem? :wink: :D
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Milyen szuper hírek!!! Gratulálok Adri a jó eredményekhez!!!! Ne legyél aggodalmas a hsg miatt, írtam neked, hogy tuti kérnek egy újat, ha szeretnéd szívesen megírom a privit, nagyon frissek még a tapasztalataim, s nemrég írtam meg Mmzsónak, de ő nem itt csináltatta meg. Már most hívjad a hsg miatt az asszisztens hölgyet azon a mobilszámon, ami meg van adva a papíron, majd ő mondja mi a teendő, osztotok, szoroztok, számoltok, van egy hónapos várakozás rá, sajna!

Rena, tényleg szuper volt Emma, lámpást adott a kezembe, utat mutatott, de sajna anyagiak miatt nem tudok több alkalmat bevállalni. Ha érdekel bővebben írhatok privit, igaz még jövök neked egy priváttal az endoról, amiről Emma is mondott dolgokat.
Jó a kővel kapcsolatos elgondolás, bizony a holdkő pont jó és a karneol is a női bajokra. Nekem is van rózsakvarc angyalkám és hegyikristály angyal is, ami mindent visz. A kövek között a tuti a jollyjoker a hegyikristály.

Ditke gratulálok a laptetőhöz, megint!!! Jó jel a közelgő laparhoz!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++

Twist milyen volt ismét munkában? Holnap várom a híreket az újabb uhuzásról.

Röpcsi tudtatok vmi időpontot intézni a klinikán?

Mmzsó, neked mikor is kell menned?
Vendég
 


Kedi,
júli.13-án megyünk a klinikára.Addig van ez a hónap(mármint női szempontból),és a következőnek még épp nem fogjuk tudni az "eredményét".
Köszi a sok biztatást,most én is nagyon pozitív vagyok és igyekszünk :lol:

Adri,
tényleg nem tudok segíteni hsg-ügyben,nekem az Istvánban csinálták és nem volt előtte semmilyen vizsgálat.

Ditke,
Balatonra megyünk júli 1-12-ig,másnap a klinikára(oda nem nyaralni :wink: )

Twist,
izgis napod lesz holnap!Jelentkezz minél hamarabb!

Ma tudtam meg,hogy újabb kolléganőm vár babát,8 hetes,jó neki :wink:
Vendég
 

 
 

Jó estét!

Csak mos tudtam géphez ülni sajna!

Twist!Igen fogyózok ebbe fojtom a bánatom,a baba hiány miatt.Nem az inzulinom miatt szerintem azzal nincs gond,legalábbis remélem.Igazából ez a fogyókúra nekem abból áll,hogy sokat iszom (vizet) 6 után nem eszek egyáltalán meg amit napközben is csak kis mennyiséget eszek.Lemondani a jó kajákról nem nagyon tudok ezért van,hogy inkább csak csökkentem az adagom és ezért van,hogy lassan fogyok.De nem baj a lényeg,hogy lefoggyak.Meg persze amikor csak tudok keményen avivázom.ne izgulj a súlyod miatt biztosan te is nádszál kismami leszel! :wink: Te fenn vagy iwiwen?

Kép
rena85
 
 


Ditke!az Australia cimű film nekem nagyon tetszett még meg is könnyeztem,jól eltudok érzékenyülni az ilyen filmeken.Igen elhalasztjuk a babát bizonytalan időre de én jövőre azért bepróbálkozom a páromnál hátha újra elkezdi velem.

Adri!Örülök,hogy minden leletetek rendben van.Remélem a hsg.-d is jó lesz!Szorítok!

Kép
rena85
 
 


Kedi!Várom a privid,ha majd lesz egy kis időd kiváncsi vagyok mi volt!A hegyikristályról még nem hallottam,de szerintem beszerzem ezt is meg még Twist írt a rózsakvarcról azt is beszerzem meg persze a holdkövet is.Kő gyűjteményem lesz.De nem baj hátha segítenek természetes úton összehozni a babát! :D

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Látom ma mindenki nagyon elfoglalt mert nemhogy én voltam tegnap az utolsó de ma az első vagyok!Mindenkinek legyen jó napja!!!!!! :D Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Na, végre itt vagyok! :D
Bükfürdő:
Igaz, kicsit pocsék időnk volt, de nagyon jól éreztük magunkat!:D 8)
Szombaton, kora reggel indultunk. Reggel még elindulás előtt megkértem az alattunk lakó idős nénikét, hogy reggel és este mennyen fel a cicust megetetni, meg kicsit a lakást ki szellőztetni. Őszintén szólva most nem nagyon volt szívem otthon hagyni a cicust :( , mert már péntek este és szombat reggel is olyan kis szomorúan nyávogott, ment ide-oda a lakásba. :( Biztos megérezte, hogy elmegyünk. :roll: :oops: :(

Anyát, miután Máriaremetén felvettük, elindultunk Bükfürdő fele. Az út nagyon hosszú volt és Bükfürdőhöz közeledve, egyre szarabb és szarabb lett az idő. :( Bükfürdő camping részére beérve egy kicsit eltévedtünk, mert hiába, hogy négyszer, ötször is körbe autóztuk a camping részt, különböző kisutcákba behajtva, sehol sem láttuk kiírva se annak az útnak a nevét, ami a szállodáig vezetett volna, se a szálloda neve nem szerepelt egyik táblán se. Az út nevét még a dzsipiesz sem találta meg :!: :shock: :shock: Egy kis autókázás után aztán megtaláltuk végül azt az utcát és a szálloda nevének kiírását is, kiderült 2-szer már elmentünk mellette :!: :evil:
A szállodában, a recepciónál való bejelentkezéskor, mondták, hogy még nincs kész a szobánk, várnunk kell még. Jól van mondtuk, akkor elmegyünk még a közelbe megebédelni. Egy kiséttermet kerestünk, szerencsére nem messze találtunk is. A kaja finom volt, a nő, aki kihozta a kaját nagyon udvarias és gyors volt. :D
Kaja utána vissza a recepcióhoz, ahol még egy kisvárakozásra intettetek minket :( , de kb. fél óra után telefonkártyás kulcsokkal a kezünkbe, elindulhattuk már az apartmanunkhoz. :D
Egy társasház nagyságú 2 emeletes ház, második emeltén volt az apartmanunk. Nagyon szép volt minden, a szobák, a konyha, a kisnappali, fürdő wc-vel. Erkély is volt, ami egy nagy hatalmas mezőre nézett. Nagyon szép zöld volt minden és nagyon jó levegő is volt :!: :D
Kipakolás után lefeküdtünk aludni, pihenni, majd este elmentünk úszni. Hát Lányok, szuper volt a víz!!! 8) Volt 2 termál, 1 nagy verseny medence, amibe a 161 cm magasságommal lábujjhegyen meg tudtam állni + egy derékig érő víz, ahol mindig le lehetett ülni és ilyen buzgárok, masszírozó vízsugarak jöttek fel a vízből, amik rendesen megrezegtették az ember combját, hasát, karját. Ebből volt ül és fekvő rész. Valamint volt még két álló „cső” amiből olyan erősen jött a víz, mint mintha távol-keleti masszázson lettél volna és hawaii csajok futkostak volna a hátadon. :D :lol: :lol: Nagyon jól „végig kalapálta” a vízsugár az ember tarkóját, hátát, derekát. Miután kijöttünk a vízből a férjem háta is és az enyém is olyan piros volt, mint a rák……persze csak pár percig.
Volt egy kinti medence is, bentről ki lehetett oda úszni, de az a víz nem volt valami mély. A szabad ég alatt meg nem is volt valami meleg a víz, így sok időt nem időztünk ott.
Este hidegkaja volt, aztán ismét alvás és már itt is volt a vasárnap reggel. Vasárnap reggeli után átmentünk Bükfürdő falu részébe, ahol Anya barátnője nyaralt a családjával. Ők, 3 napra jöttek le, de 2 nap után elegük is lett a pihizésből. Se a szálláshelyük se a fürdőzés nem volt még megközelítőleg sem olyan, mint amilyenre számítottak. :(
Fürdőhely: Elmentek a gyógyfürdőbe, amiről azt az infót kapták, hogy 7 medence áll rendelkezésre a pihenni, fürcsizésre vágyóknak. A 7 medencéből viszont csak egy nagy volt, ami ketté volt osztva + egy gyerek medence volt és slussz, annyi. :shock: :evil: Fürödtek a gyógyvízbe, de nem voltak tőle elájulva, nemcsak azért mert a 7 medencéből csak 2 volt, ahol csak úgy nyüzsögtek az emberek, hanem mert sok-sok külföldi is volt, akik, mind a galambok úgy ültek faltól-falig a vízben. :evil: Nem lehetetett őket onnan kirobbantani, nem lehetett a fürdő pezsgő részébe se leülni, mert állandóan ott ültek, ott voltak, és ha felálltak egy szintén német vagy holland társuk, barátjuk addig foglalta számukra a helyet, amíg vissza nem tértek. Így aki nem talált magának nyitáskor helyet vagy nem volt cseretársa, nem is tudott pezsegni a gyógyvízben. :evil: Felháborító, mert mindenki kifizeti azt a hülye belépőt, tehát mindenkinek joga van ahhoz, hogy legalább 5 percre leüljön pezsegni, élvezni a fürdőzést, ehelyett meg gazdag külföldiek ülnek ott megkövülésükig. :evil: :evil:
Szerintem mondjuk egy kis seggest kellett volna ugrani a medence közepébe, aztán miután mindenki felháborodottan, megijedve feláll, gyorsan lehuppanni egy üres helyre és ott maradni amíg jólesik! :D :lol: :lol: :lol:
A szálláshelyükkel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy a nő cége biztosított Bükfürdő falu részében egy hétre, egy kertes házat, ami központilag nagyon jó helyen volt és látszatra a ház először jól is nézett ki kívülről-belülről. :wink: De miután közelebbről megnézték, kiderült, hogy a ház kívülről még nem annyira, de belül tök elhanyagolt volt. :( Nem vártak semmi extrát, de a házba olyan büdös volt, főleg a fürdőben, hogy nem is tudom hányszor kellett felmosniuk, fertőtleníteniük, hogy valamelyest az elfogadható, emberi legyen :!: :evil: :( :evil: Az ajtók mindenhol mindig nyitva voltak, de olyan nehezen szellőzött ki minden. A ház egyébként hatalmas nagy volt. 6 szobás, 2 fürdőszobás, konyha, étkező, nappali stb. :shock: (Nekem mondjuk, ha ingyen utánam is dobták volna, sem kellett volna az a ház) :!: A helyiségek aránytalan nagyságúak voltak és valahogy nekem olyan össze-vissza beosztásúnak tűnt. Szépnek úgy szép volt, de az áporodott, büdi szag valahogy egyáltalán nem azt a kellemes benyomást keltette az emberben, mint amit minimum elvárt volna, így ami egy kicsit tetszhetett volna benne, az se tetszett.:(
Szóval nekik nem volt valami jó 2 napjuk, de legalább a takarítások végeztél valamelyest tudtak azért pihenni.
A látogatásuk után az apartmanba visszatérve főztünk, kajáltunk, majd ismét alvás és este 18:00-tól negyed kilencig ismét fürcsizés, aztán séta és alvás. Másnap, azaz hétfőn a környékre mentünk el sétálni, majd Anya férjével, aki délre érkezett meg, megebédeltünk és utána mi, a bátyám, a férjem és Én elindultunk vissza Pestre.
Jó volt, szép volt, de a macsekom miatt már nagyon vágytam haza! :D 8) Annyira örült, amikor hazaértünk, hogy az elmondani nem tudom. Azóta is annyira, de annyira bújik hozzánk :!: :D
Vendég
 


Adri
Nem is tudom, igazából mit mondjak az orvossal való konzitokra! :roll: Egyrészről nagyon örülök, hogy jó híreket kaptatok Urbancsek prof.-tól :!: :!: :!: :D 8) :D Másrészről viszont „sajnálom”, hogy nem találtak valamit. :( Ne értsd félre, nem rossz indulatból írom ezt, hanem azért mert, mert ha valamit találtak volna, akkor legalább meglenne az oka a sikertelenségeteknek és rövidke kezelés után máris sikerülne a kisbabátok. :D De így, akárcsak mint nálunk, elég nehéz lesz fényt deríteni a sikertelenség okára, úgy, hogy minden rendben találtak nálatok. :roll:
Én mondjuk már nem egy olyan történetet hallottam, ahol kiderült, hogy semmi baj sem volt a párnak, tehát, hogy nem találtak semmit és vagy a kezelés elkezdése előtt vagy már az első kis gyógyszeres rásegítésnél sikerült is a baba. :D Én ugyanezt kívánom Nektek is, ki tudja, nemsokára azt írod majd, hogy már sikerült is! :D Nagyon drukkolok! :wink:
A szomszédnővel kapcs.-ban igazad van, mondja csak a magáét a gyerekkel kapcsolatban, mert számomra a szavai csak annyit fognak jelenteni, hogy az egyik fülemen be, a másikon pedig ki. :D :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Ma eddig a munkahelyemen nagyon rossz napom volt, még sírtam is sajnos szégyen-szemre:( Nagyon kemény szakmai vita volt és kiborultam.
Aztán megsimiztem a hasam és csak azért is megnyugodtam. Mivel nem lehet nyugtatót bevenni, ezért ittam egy csipkebogyó teát és a meleg átjárt és jól esett. Aztán elmentem a fodrászhoz is ebédidőben, az is feldobott, rövidebb hajam lett, ezt már én is szépen be tudom szárítani majd magamnak.)
És kezdek lassan-lassan egyre jobban feldobódni, mert nemsokára UH. Azt szeretném, hogy az nagyon jó élmény legyen:) A párom most nem tud jönni, de jövő héten a magándokihoz eljön, akkor is megnézik majd a picúr trónörököst:)
Csajok, én most már megértem azt, aki otthon marad egész terhesség alatt. Nem a munka a baj, vagy a korai kelés, hanem a gondok, a stressz, ezek a csinált viták és megaláztatások, mindig valaki alá akarja ásni a tekintélyemet, mindig félteni kell az állásomat, az előlépési lehetőségemet. Olyan rossz ezzel foglalkozni életem legszebb időszakában is. Évtizedek óta foglalkozom a sok szemétséggel, ami szokott érni és most már nem akarom ezt.
Vendég
 


Röpcsike, klassz lehetett a nyaralás:)
És az eredményeidről írtál már? Az nagyon érdekel!!! Megnézem az előző oldalon.
Vendég
 


Rena
Sajnálom, hogy a cégnél rosszul alakulnak a dolgok és hogy nem tudod a főnököd fejét szétverni vagy egy jót bemosni neki! :( :D Remélem, sikerül minél előbb egy jobb munkahelyre kerülnöd, ahol ha a meló nem is olyan jó, de nem cseszegetnek jobbról-balról :!: :wink:
Én, mint tudod családon belül dolgozok és igen sokszor vannak jó napjaim bent a melóhelyemen, mégis időnként kitudnék szaladni az asztalom mögül, mikor a családi és az irodai dolgok is rajtam csattannak! :evil: :evil: :evil:
A 2-szeri gyatra mensivel kapcsolatban, szerintem ha a következő mensid is így jönne meg, akkor fel kellene keresned a nőgyógyidat, hogy miért nem jön meg rendesen! Ha a kövinél se lesz rendes, akkor ha a terhességet kizártad, fordulj szerintem dokihoz, mert akkor valami oka van, hogy nem jelentkezik rendesen a mikid!
Vendég
 


Drága Twist, még nem írtam a doki látogatással, eredménnyel kapcsolatban, mindjárt, csak írom még a válaszokat! :D
Vendég
 


Kedi
Az ismeretlen eredetű meddőség szerintem lehet, pszichogén! :?
Sajnálom, hogy csak egyszer tudtál elmenni egy ilyen érdekes és feltáró beszélgetésre! :(
Mondjuk, szerintem, én is egyszer tudtam volna elmenni. Egyébként ez az egész olyan szemétség nem? Mármint az, hogy a velünk történt dolgokra, problémákra, amiket akkor, jelen helyzetben nem láttunk, nem úgy értelmeztünk, mint ahogy most és ez pl-ul most a babatervezéssel is összefüggésben lehet, most szakember segítségét kérjük, aki rátud világítani arra, amit mi eddig észrevenni nem tudtunk és ezért fizetnünk kell, ami valahol nem baj. De ha már rászántuk magunkat és a végére akarunk járni a dolgoknak akkor miért nem létesítenek egy olyan intézményt vagy rendelőt, ahol ezért fizetnünk, fizetni nem kell :?: :!: :?:
Sok ember szerintem teljesen vagy valamelyest más lenne, ha egy ilyen beszélgetésen részt venne, mert akkor a holnap, holnapután a következő napokban, hetekben, hónapokban mindent valahogy máshogy látna, mint előzőleg, nem?
Jól írtad, hogy ez is valami jósnőféle dolog lehet, de mégis valahogy más! Mondjuk szerintem ez a beszélgetés, inkább a múltbeli dolgokkal kapcsolatos, azok értelmezése, megértése és a történekből a jövőre nézve a tanulás a lényege.
Olvastam egyik nap egy általad írt dolgokkal kapcsolatos cikket, mindjárt meg is keresem. :D
Vendég
 


Mmzsó, nem egy helyen dolgozunk? Nemrég terjedt el itt is, hogy babát várok és én is 8 hetes vagyok.))))

Ditke, gratula megint a laptetőhöz, ez tényleg sikeres, örömteli lapart igér és gyors regenerálódást.) Az Australia-t én nem tudtam megnézni, mert túl hosszú volt, így sajnos nem tudtam értékelni sem. Én inkább a vígjátékokat szeretem, ami rövid és nagyon poénos, pl. Igen Ember (Jim Carrey).

Rena, neked is rossz most a munkahelyed, cseszegetés van? Akkor kezet rázhatunk. Iszonyú érzés és mindig nagyon féltem az állásomat. Mást gyakran előléptetnek, haladnak előre, engem meg szinte soha, mert mindig lehúznak. Lehet, hogy másik helyre kéne menni, tiszta lappal indulni? Mondjuk, most nem lenne jó, a babóval.
Rena, a Wesselényi u. 78 aszem a Kőbirodalom, ott is lehet venni ilyen köveket. Illetve simán lehet a piacokon, ahol illatszerek, csokik, könyvek vannak, ott általában ilyen cuccok is. Mi a Pecsa piacán vettük a mostani nyakláncomat, aztán a Veresegyházi piacon egy másikat. Szóval már szinte mindenhol lehet kapni, mert elterjedt, hogy jó hatásuk van.

Kedi, mindjárt vége a fogigátlónak:))) És mehetsz Murberhez:)
Vendég
 


Mmzsó
Drukkolok erre a hónapra, hátha még a kezelés előtt megérkezik hozzátok a gólya!!! :D :wink: :D Én is hallottam már nem egy embertől, hogy HSG után egyből teherbe is esett, úgy, hogy hajrá!!! :D A peteérésedet megnézheted a nyákalapján vagy mini mikroszkóppal és LH teszttel (persze nem az 5000,-Ft-tossal) is. A lényeg, hogy az együttlét után mindenképpen maradjál fekve egy kicsit. Esetleg még magad alá tehetsz egy párnácskát is, hogy még jobban elősegítsd a katonák cél fele haladását! :D
Vendég
 


Twist
Kíváncsi vagyok mennyit nőtt a Manócskátok! :D Nagyon jó lesz majd a monitoron látni, aztán utána meg a képen, hogy milyen szépen fejlődik, nő! :D Ez az uh vizsgálat nemcsak azért jó, mert láthatod, hanem mert hallhatod is az orvostól, hogy minden rendben van és ez nagy megnyugvást jelent mind neked és mind a párodnak is! :wink: Biztos, minden okés lesz!!! :wink:
Körzeti doki látogatás: Szegénykém, sajnálom, hogy nem hívtak be soron kívül :( , micsoda szemétség? :shock: Az embernek hiába, hogy jó az orvosa, időnként alig lehet rajtuk kiigazodni, nem igaz? A rendelőbe várakozókról nem terhesen is megvan a véleményem, hátha még terhes lennék? Februárban vagy nemrég amikor voltam a körzeti dokinál, jött egy kismami, aki nem mondta, hogy soron kívül jött csak bejött a váróba és megpróbált valami semleges helyet keresni magának. Persze a váró legtávolabbi részében sem volt hely, mert két nyugdíjas, akik már alig éltek a náthától, köhögéstől, szaruléttől, ott ültek ezer csomaggal, bottal, a szájuk be nem állt a pletyizéstől és nem voltak hajlandók közelebb ülni a többi emberhez, hogy legalább ez a kismami, aki látszólag egészséges volt, egymaga távol a prüszkölésektől, orrfújásoktól leülhessen. :evil: :evil: :evil: Végül szerencsére a nénik következtek a dokinál bent lévő beteg után, így felálltak és persze bot nélkül a doki ajtaja elé álltak, hogy véletlenül se mennyen be előttük senki. Így a kismami távol a betegektől, letudott ülni, persze még így is egyfolytában azt nézte, ki az aki köhög, tüsszög! :shock:
Vendég
 


Ditke
Kicsit meglepetten olvastam, hogy az „udvarlót” bevallotta mit érez irántad. :shock: Lehet, hogy hogyha mondtad volna a jelenlétébe, hogy a közeljövőben felkeresel majd egy jósnőt, szólt volna, hogy számíts arra, hogy Ő is a jóslatok között fog szerepelni és akkor lehet, hogy nem mentél el volna :?: :!: :?:
Persze biztos, hogy akkor is felkerested volna a jósnőt, mert mást is megszerettél volna tőle kérdezni valamint azért is, mert ezekután kíváncsivá tett az, hogy igazat mondott-e az „udvarlód” vagy csak humoros mondta ezt Neked.
Néztem a naptárat, nemsokára itt a júni 16-ka! :D A műtőből melyik osztályra visznek majd?
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem a Kaáliból és hála az Égnek, minden okés a picúrral!:)Már amikor odamentem, megismertek a nővérkék, tudták a nevem, és hogy miért jöttem. Le sem ültem, máris hívtak UH-ra. Korábban végeztem, mint amilyen időpontra be voltam rendelve.)
A manócskám akkorát nőtt, hogy csak lestem! Már baba formája van, látszik a feje, a nagy pocija, két keze, két lába. És nagyon szépen vert a szivecskéje:) 23 mm-es már és nagyon imádom, csodaszép!
Ajánlott a doktornő egy jó gélt, ami segíti a szülést, lerövidíti az idejét és jó a babának, jó a mamának, csökkenti a fájdalmat stb. Egy külföldi termék, ami nemrég jött be Magyarországra. Majd szerintem ki fogom próbálni.
Hát, csajok, nagy kő esett le a szívemről és a rossz reggeli dolgokat simán el tudtam felejteni:) De jó volt:)))) Este majd felteszem a képet is.

El is bocsátottak a Kaáliból. Jövő héten már mehetek a saját dokimhoz, akire nagyon kíváncsi vagyok. Remélem, hogy élőben is szimpi lesz. Azt követő héten pedig védőnőhöz kell mennem az orvostól kapott papírral. Meg lehet, hogy megint a körzetihez beutalókért. Most maszkot viszek és kint fogok állni az épület előtt és be sem megyek, sőt csak a rendelés végén megyek, mert az elején sok beteg van, 2 óra múlva pedig már kong a terem.
Vendég
 


Doki látogatás:

Először is köszönöm szépen Mindegyikőtöknek a drukkolást, szurkolást!!! :D :D :D Mint azt már Twisttől hallhattátok, az „eredményem jó lett”, és a lombikprogramot elkezdhetjük! :D Még most sem hiszem el igazán ezt az egészet, hogy a Doktor Úr rábólintott, de percről percre biztosabb vagyok abban, hogy hihetetlen és egyben óriási dolog az, amit valójában elértem. De, hogy ne csak jót mondjak, hanem rosszat is beszámolok Nektek a részletekről is:

Kedden este 18:00 és 20:00 között kellett mennünk az endokrinológus orvosunkhoz, amitől, mint tudjátok egy picit tartottam, a vizsgálati eredményem végett. :roll: A férjem szerencsére időben jött értem és igaz nem végzett minden munkával, mert 1 címre még ki kellett, hogy mennyen, de azt szerencsére át tudta tetetni a dokival való konzi utánra, így időben tudtunk elindulni a dokihoz és időben is tudtuk odaérni. :D
A várakozóban nem voltak sokan, egy bácsika várt csak. Ő is a mi dokinkhoz jött, szerencsére nem sokat, csak félórát volt bent a dokinál. Utána mi következtünk. :)
A rendelőbe belépve, a kinti utcai zajok és még ha bent lett volna, egy kislégy, annak a hangját se hallottam volna, annyira kivontam minden külső zajt a fejemből, fülemből, csak arra összpontosítottam, koncentráltam, füleltem, amit a doki fog majd mondani.:shock: . Mielőtt, Én, aki a legjobban érintett voltam ebben az egészben, feltehettem volna a milyen eredményem lett kérdésemet, a férjem szájából már ez el is hangzott.:? (A doki után mondta is, hogy ne haragudjak, de Ő olyan ideges volt már az eredmény miatt, hogy nem bírta tovább és Ő rákérdezett).
Az orvosunk elmondta, hogy a májusban elvégzett insulin eredményem jó lett, de még mindig elég magas, lejjebb kell még vinni. :D Az eredmény: 62.40 mU/L lett. :( A doki örült az eredménynek, én kevésbé, sőt egyáltalán nem örültem neki! :evil: :cry: :evil: Mondtam is neki, hogy akkor nem valami sok ment le az előző értékemből, sőőőt, alig ment csak le valami. :shock: Erre az orvos mondta, hogy de a novemberi 125.10 mU/L értékemből sok lement, hiszen a mostani eredményem 62.40 mU/L lett. Erre Én mondtam neki, hogy hogyha novembertől nézzük, akkor valóban sok ment le, de ha a februárban elvégzett kontroll vizsgálattól nézzük, akkor alig ment le, ösz.-visz 2, 3 értéket. Kérdezte az orvos, keresgélve a kartonomon a februári értéket, hogy miért akkor mennyi volt? Mondtuk 65.78 mU/L. Szerencsére nálunk volt az összes lelet, a SOTE-s leleteim, leleteink is, meg az Ő általa elvégzett vizsgálatok eredményei is. :D Odaadtuk neki a februári leletet, és míg leírta róla az akkori értékeket, mondtuk, hogy eszünkbe jutott, hogy azért nem lehet meg a Doktor Úrnak, mert a volt ofőm, aki ajánlotta Őt, mindig Sz. K. néven mondja, jelent be, hogy majd megyünk hozzá, közbe Én meg már nem a leánykori nevemet használom, hanem a férjem nevét. És ekkor, februárban mikor mentünk hozzá volt ez kis kavarodás, mert a főnővér Sz. K. néven nem talált kartont és akkor a konzikor a doki elnézést is kért, mert Ő is a leánykori nevem alapján azonosított be, jegyezte meg. Így akkor új kartonra írta a februári értékemet.
Na, de folytatva a februári eredmények leírása után, az orvos is azt mondta, hogy valóban nem sok ment le, ez még nem elég :!: :( Erre a férjem halkan, óvatosan rákérdezett, hogy most már elkezdhetjük azért lombikprogramot? (Feszült 5 mp jött, a beszűrődő napsugaraktól olyan vörös lettem, mint a rák, melegem volt, a szívem hevesen dobogott, kész voltam). Az orvos azt mondta, hogy igen elkezdhetjük :!: :D 8) A férjem tovább kérdezett, hogy hogyha sikerül teherbe esnem, akkor a baba nem lesz-e cukros, nem lehet neki se és nekem se bajom? Az orvos mondta, hogy nem most már nem lehet semmi gond, de továbbra is be kell tartanunk az általa mondottakat :!: :!: :!: :!: :!: :!: Rendben mondtuk :!: :D :!: Én megkérdeztem tőle, hogy januártól februárig mindennap tornásztam, a Merck.-ból mindennap 2x1-et szedtem, az ételre odafigyeltem és februártól mostanáig a mindennapos tornából heti 3-szori (ami mindig megvan) vagy többszöri torna lett és a Merck.-ből mindennap 3x1-et szedtem be, az evésre szintén odafigyeltem, akkor hogyhogy most csak ilyen kevés ment az értékemből? :?: :roll: Tornázni igaz, mindennap már nem tornászok, de csak azért nem, mert Ön azt mondta, februárban, hogy a tornát ugyanúgy folytassam mint előzőleg, csak egy kicsit vegyek belőle vissza, mert ha mindennap tornászok, akkor túl gyorsan kezdek el lefogyni és az nem jó. :? Én ezt meg is fogadtam és a továbbiakban így is tornásztam. :wink: Azt mondta az orvos, hogy nem a torna minőségével vagy az akaraterőmmel van a gond, hanem a bevitt szénhidrát mennyiséggel. Kérdezte, hogy eddig hogyan ettem, mondtam, hogy úgy ahogy mondta, no, semmi édesség, többszöri kis étkezések, sok gyümi és zöldség bevitel stb. :D Azt mondta ez így idáig elég is volt, de most már ha megfeszülnék se tudnám lejjebb vinni az értéket tornával, evésre való odafigyeléssel és a napi 3x1 Merkc. szedésével. Mondta, hogy magamtól, na és persze a gyógyszertől eddig sikerült eljutnom, de most a továbbiakban evés ügyben diabetikushoz kell fordulnom, aki megfelelő szénhidrát bevitelű étrendet fog nekem összeállítani. :wink: Mert hiába vigyázok és nézem meg mit eszek, az úgy néz ki már nem jó a szervezetemnek, még kevesebb szénhidrát bevitelre van szüksége a szervezetemnek :!: Ha a mostani evést folytatom, akkor nem nagyon fog változni a helyzet. Megbeszéltük, hogy ma felhívom, hogy mikor mehetek a diabetikushoz, de megkavarodtunk a férjemmel, meg persze a doki is, így a lényeg az, hogy jövő héten kedden pontban 2 órakor kell majd őt felhívnunk ez ügyben! :D
A másik dolog a gyógyszerszedés. Mondta, hogy ami még maradt 2 kis lemez Merckformin, azt szedjem be, majd utána kezdjem el szedni az általa most felírt Merckformin 1000 mg-os kiszerelést, napi 3x1 tablettát. :shock: :( :? Hát Lányok, ekkor úgy összeszorult a torkom és gyomrom, hogy azt elmondani nem tudom. :| :oops: :oops: Szóltam az orvosnak, hogy a mostani Merckformin 850 mg-os gyógyszer szedésénél időnként előfordult erős rosszullét, hasfájás, hányinger, émelygés. :( Az orvos kikérdezett a tünetekről, hogy azok hogyan, mikor, milyen formában jelentkeznek, majd azt mondta, ha úgy érzem, hogy savam van, mar a gyógyszer akkor Rennie gyógyszerből vegyek be, mert a tejsav…… miatt ez előfordulhat. Mondta, hogy hogyha nagyon rosszul érezném magamat, hívjam fel és akkor megbeszéljük a továbbiakat. Gyógyszeradagot csökkenti, megvizsgál stb.
Rendben mondtam, remélem, sokkal rosszabbul nem leszek, vagy ha igen, akkor csak 1, 2 napig.
Miután ezeket megbeszéltük, az értékemet, a diabetikus felkeresést, az előzőnél erősebb Merckformin 1000 mg-os szedését véget ért a konzi és elköszönve, elmentünk. Utánunk bement egy idős hölgy, majd mielőtt még a liftnél megnyomtuk volna a gombot, villámcsapásként eszembe jutott, hogy Urbancsek dr. azt mondta a lombikprogram előtti konzin, hogy a belgyógyász/endokrinológus orvosunktól hozzunk majd egy papírt, amin az áll, hogy az orvos engedélyezi a program elkezdését:!: Na, visszamentünk, megvártuk, míg az idős hölgy végez, majd elnézését kérések közepette ismét bementünk a dokihoz. A doki a mostani leletemre ráírta az Urbancsek prof-nak, hogy 3x1000 mg Merckformin, 1x1/2 Bromocriptin szedése, diétás tanácsadás, folyamatos mozgás mellett, tekintettel a megfelelő beállításra a tervezett IVF program megkezdhető :!: :!: :!: :D 8) :D 8) Tehát folytatnom kell a tornát, szednem kell erősebb formában az insulinra a bogyót, diabetikus által összeállított kajákat kell ennem, de belevághatunk a programba! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

kedi: légyszi írd meg priviben a dolgokat köszi :!: :!:
Twist: gratula a 23mm-hez csak növögéljen a picuritok és egéséges legyen vigyázz magatokra :!: :lol: :lol: képet ne felejsd :!:
Ditke: mennek a drukkok 16-ra :lol: :lol: én tréningalsót és pólót szoktam vinni korházba......nincsen háloingem :roll: :lol:
mmzso: neked is mennek a drukkok 13-ra..... :lol:
Röpcsi: én is így vagyok vele :roll: mert nem igazán tudtam meg,hogy most mi van.....számokat nem is mondott a katonákra se....na mindegy lesz valahogy :oops: :lol:
Rena: köszi a szorítást.... :lol:
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Helló!
Sokat írtatok, először is nagy gratula Twistnek a kis Manócskához! Olyan jó olvasni, hogy már baba formája van, s van mindene, s nagyot nőtt! Örülök nagyon!

A másik, akinek örülök, Röpcsi, igaz, egyik szemem sír, a másik nevet. Olvastam a hosszú beszámolódban, a jó hírt, hogy indulhat a lombik, de még mindig nem maradhat el a gyógyszer és torna is kell. Sajnálom ezt a részt, de szívből gratulálok és szorítok nektek, hogy hamar meglegyen az Urbancsek dokis konzultáció és elinduljatok!

Rena, majd írom azt a privit, de sajna keveset tudok jönni.
Bocsi mindenkitől, hogy rövidre fogom, meg el is utazom hétvégére, nem leszek netközelben.

Belevágtunk a lakásfelújításba, de még csak a pakolásnál járunk, de iszonyat ez is, s csak rosszabb lesz. Ebből kifolyólag gondolkodtunk, már jövő szerdán elfogy a fogibogyó, de szerintem kérek repetát, a nagy lakásmizériában, pakolásban, rumli közepette nem lennénk nyugisak, nem tudnánk csinálni a kövi inszemit, most kivárunk és az egész folyamatot is szeretném tisztázni magamban.
Most a lakásfelújítás köt le minket, erre megy el idő, pénz, energia stb.

Adri, neked küldöm a hsg-s privit!!

Mindenkit üdvözlök!
Vendég
 


SZiasztok! Megint nem lesz időm írni, csak gyorsan a fotót felrakom. Este ígérem, hogy mindenkinek írok:)

Szóval, biztos, hogy a mi babánk a picúr, mert akkora pocija van, mint nekünk.))

Kép
Vendég
 


Adri
Hát igen, elég szűkszavúak a klinikán! :? De akarsz, akkor kérhetsz majd a leleteitekről másolatot és akkor láthatod milyen lett az eredményetek.
Egyébként ha legközelebb mentek konzira, nyugodtan kérdezd meg ismét, hogy milyen eredményeitek lettek és ha csak azt mondja rá a Prof., hogy jók, akkor kérdezz rá, hogy pontosan mennyi mondjuk a kiskatonák száma és mennyi a jó, meddig jó?! :wink:

Kedi
Igen, jól fogalmaztál, tényleg az orvosnál tett látogatásunk után egyik részről nagyon örültem a hallottaknak :D , másrészről viszont egyáltalán nem! :(
Óriási dolog, hogy a doki rábólintott a lombikprogram elkezdéséhez, viszont a hideg is kiráz attól, hogy a gyógyszert továbbra is szednem kell, ráadásul az erősebbik fajtából. :oops: Tudod a torna, meg a diabetikus által összeállított étrend még szerintem elmegy, de a gyógyszerszedés? Fúúúúújjjjj az már nem annyira! :oops: De hát sajnos mint szokták mondani mindennek ára van. Így beszedem, mert különben a végén még ha most elkezdjük és netán-tán az első program nem sikerülne (de sikerülni fog :D ), a következőt nem szeretném emiatt, azaz a rossz érték miatt elhalasztani! :? Kicsit tartok tőle, de erősnek kell lennem ahhoz, hogy véghez tudjam ezt is vinni! :D

Olvastam, hogy elkezdtétek a lakásfelújítást! :D De jóóó! :D Tudom, hogy sok pakolással fog járni, ezt az utat mi is megjártuk már, együtt tudok veletek érezni! A pakolásnál az elejét én élveztem, de aztán amikor már minden mindenhol volt, már nem annyira! :( Ilyenkor, hogy tudja az ember értékelni, hogy a cuccai a helyükön, szekrényekben, polcokon vannak. Millió egy cucc ilyenkor előkerül, olyan is amire már nem is emlékszik az ember és mindennek meg kell találni a dobozát, hogy hova célszerű elpakolni, kell-e mostanában valamikor vagy nem stb.
Mindegy mekkora lakásban pakol össze az ember, mert mindegyikben annyi, de annyi cucc van, hogy azok amikor még a helyükön vannak fel sem méri.
Mindenesetre, kitartást, türelmet és sok-sok sikert kívánok a felújításhoz! :D :wink: :D És ha már nagyon fáradtnak érzitek magatokat, elegetek van a pakolásból, porból, piszokból gondoljatok arra, hogy ott már a falakkal együtt is minden a Tietek!
8)
Vendég
 


Drága Twist!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van a picivel!!! :D :wink:
Aranyosak és gyorsak voltak a Kaáliban, hogy amikor már odaértél fogadtak is!
Megható lehetett, amikor a monitoron láthattad a manócskátokat, azt a kis életet, aki a pocakodban növekszik! :D
Nagyon aranyos a képen is, de élőben, a kis szív dobogását hallva, biztos leírhatatlanabb volt látni :!:
Nagyon sokat nőtt, hogy már 23 mm-es, meg is néztem a vonalzómon mekkora már! Cukik lehettek a kezecskéi, lábacskái, a képen is látszik a kis fejecskéje, pocikája! :D
A kisbaba meg fogantatása és pocakban való fejlődése tényleg milyen nagy csoda, nem? Büszkék lehetünk magunkra, mi nők, hogy bennünk növekedhet egy kis életke és hogy Anyák lehetünk!!!

Júni 10-ke már nincs messze, kíváncsi vagyok milyen véleményed lesz a dokidról! :D Biztos nagyon jóóó!!! :wink:
Vendég
 


Twist, Te tudom, hogy voltál diabetikus tanácsadáson. Hogy zajlik ez az egész? Megkérdezték tőled, hogy mit szoktál enni reggelire, ebédre, vacsorára és aszerint készítettek el egy étrendet?
Tegnap amikor az a telefonkavarodás volt a dokival, a doki mondta, hogy ma délelőtt indult diabetikus tanácsadás egy csoport számára és ha arra elakarunk menni, akkor elmehetünk, csak rá kell hivatkoznunk.
De nem mentünk el aztán, mert azt mondta a keddi konzin is, hogy hogyha akarjuk akkor majd Ő beszél az egyik kollégájával, aki diabetikus tanácsadó, elmondja az én kórképemet és akkor aszerint fog majd nekem adni a diabetikus egy étrendet.
Az endo dokink mondta, hogy hogyha megvan az étrend aszerint kell ennem, tehát át kell állnom rá, nem jó a mostani kaják összetétele, bevitele!
Vendég
 


Röpcsike, nagyon örülök, hogy végre kezdhetitek a lombikot! És mikor mész Urbancsekhez, mikor hívod fel, mi lesz?
Sajnálom, hogy még gyógyszert kell szedned, tudom, milyen rosszul voltál tőle: ( De egyetlen jó a dologban, hogy sosem hízol meg, míg azt szeded. Mi újság az ingatlanos ismerősével, a pszichológus nővel? Végül is megveszi a lakást?

Kedi, gratula a felújításhoz! Szép legyen aztán a fürdőszoba! Ugye, milyen klassz saját kis fészket szépítgetni? Olyan szuper lehet! Azért nézz be hozzánk néha!

Puszi a többieknek is, most megyek ledőlök, fáradt vagyok nagyon.
Vendég
 


Röpcsike, még írok gyorsan. Az én tanácsadásom tök komolytalan volt. Egy fiatal kiscsaj volt a dietetikus. Végül szóban nem sokat mondott, nem igazán ismerte az inzulin rezisztenciát sem. De adott írásbeli tájékoztató anyagot, csak már nem tudom hol van. Ott le volt írva többféle CH mellett a pontos diéta, azaz inkább minthaétrendek. Aztán ennyi. 5 perc volt az egész.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Twist

Sajnálom hogy kibuktál a munkahelyeden!!!!! :cry: :cry: :cry: A kismamiság fokozott érzékenységgel is jár, ezt ne feledd!!!!! :wink: Legyen nálad Magne B6, a dokik szerint simán mehet belőle napi 3x2 szem. :wink: Így talán a pocakfeszülést, és idegességet is ki tudod védeni valamelyest!!!!! :wink:
Manócskához nagy gratula, én is mindig bőgtem mikor csak megláttam, így van ez rendjén!!!!!! :wink: :D
Kívánom hogy a választott dokidban is megtaláld azt amit elvársz egy dokitól!!!!! :wink:
Olvastam a blogodban hogy rókakoma most elkerül már két napja!!!!! :wink: Szuper!!!!!! :wink: :D

Kedi

Kitartás nektek a lakásfelújításhoz!!!!!!
Most meg még repetázni is akarsz a fogigátlóból????? :shock: :lol:
Szó mi szó, azért megértelek!!!!! :( Se pénz, se pihenés, stressz, hát nem biztos hogy ez lenne a sikeres babavárás kulcsa!!!!!! :( :( :( De hamarosan készen lesztek, beköltöztök és immáron nyugalomban tudtok majd összpontosítani az inszemre!!!!! :wink: :D

Adri

Hsg-vel hogy állsz, tudtál kérni már időpontot? :wink:
Hát ha jól belegondolok hogy mi tavaly ápr.-ban tudtuk meg hogy minden rendben velünk, viszont ha akkor hsg-t csináltak volna már régen kiderülhetett volna a bajom, és azóta lehet hogy már pocakos kismamiként írogatnék ide!!!!! :? :shock: :( Na de ennek valamiért így kellett történnie!!!!! :( :( :(
Lehet hogy fel sem merült bennük ez a lehetőség, hiszen már volt két terhességem!!!!! :? :( :shock:

Rena

Jól vagytok?????? :wink: :D
Ne sürgesd a párod a babatémával, fog ő könyörögni neked, hogy mikor mentek már a klinikára!!!!! :wink:
Tényleg jó kis film volt az Australia!!!! :wink:
Ilyen lightos filmek közül a Holiday-t szeretem még, és a Ha igaz volna!!!!! Na ez utóbbit imádom, láttam már egy párszor de mindig bőgök rajta!!!!! :oops: :lol:

Mmzsó

A Balcsi is jót fog tenni kikapcsolódás szempontjából nektek!!!!! :wink:
Mi nem megyünk nyaralni sajna!!!!! :( Nekem marad a műtét utáni regenerálódás otthon!!!! :(

Röpcsi

Na az egyik szemem nekem is sír a másik nevet!!!! :wink:
Hiszen ez annyira jó hogy végre kezdhettek, viszont tényleg nem lett sokkal jobb az IR értéked!!!!! :( :( :shock: Viszont a 22 kiló előtt leemelem a kalapom hogy volt kitartásod!!!!!! :wink: :D
Én nem vagyok nagy okos, de szerintem a Met-et szedni kell később is, talán ha babás leszel állnak át más tablettára, én úgy tudom!!!!! :? :( :oops:
Szuper jól éreztétek magatokat akkor pünkösdkor!!!!! :wink:
Kértél már időpontot hogy tudjál beszélni Urbancsekkel?


A műtőből az intenzívre visznek, az anesztes dokinő azt mondta másnap reggelig ott leszek!!!! :shock: :? Bár szerintem hamarabb kirúgnak onnan, kell az ágy másnak is!!!!! :wink: :lol: Az intenzívről pedig igen csak a nőgyógyi osztályra!!!! :shock:
Kedi így van ez?????
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint csak ilyen későn tudok jönni. :(

Röpcsi!Biztosan nagyon jól pihentetek.Nagyon jó lehetett a szállásotok,biztosan jó volt este fürcsizni.Csak ti úszkáltatok este vagy voltak mások is?Anyukád barátai akkor jól megjárták a szállással meg a fürdővel,szegények,ez biztosan megkeserítette a pihenésüket,hiszen nem takarítani hanem pihenni mentek.Ha megint ilyen lesz a mensim irány a doki.

Twist!Örülök,hogy minden rendben van a picurkátokkal!Nagyon édes!Sajnálom,hogy rossz napod volt a munkahelyeden!Tényleg kezet rázhatunk mert engem is megrígattak.Nem lenne jobb ha kiiratnád magad?Nehogy ártson az idegeskedés a picinek!Köszi az infót,hogy hol kapok követ csak az a helyzet,hogy nagyon messze lakunk Pesttől,így itt nálunk kell majd kutakodnom hátha találok valahol ilyen köveket.

Kedi!Gondoltam,hogy a felújítás minden idődet leköti!Azért pihenj is kicsit!A privivel ráérsz majd ha több időd lesz akkor írj.

Ditke!Köszönöm jól vagyok!Remélem te is!Nem sürgetem a párom inkább befogom a szám pedig néha tudnám neki mondani a magamét :twisted: .Ezeket a filmeket még nem láttam de biztosan jók lehetnek.A csajszi még mindíg próbálkozik a párodnál?

Kép
rena85
 
 


Kép

Kép
rena85
 
 


Kép mindenkinek!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena

Most nem próbálkozik a csajszi! :wink: A sorselemző is azt mondta hogy fel-fel bukkanó jelenség, nem kell vele foglalkozni!!!! :wink: :lol:
Veled mit csináltak a melóhelyen hogy megrígattak!???? :wink: :D

Képzeljétek!

Ma lefosott egy madár!!!!! :wink: :lol: Tuti sikeres lesz a lapar, de be vagyok tojva rendesen!!!!! :roll: :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza moziba voltunk a Trminátort néztük meg....nem valami jó film akkor is az első volt a legjobb :!: 8)
Kedi: te adtál pénzt a HSG után a dokinak :?: :roll:
köszi a dolgokat,hogy leírtad az uh-os nekem máshogy volt.
Ditke: hétfőn kérek időpontot.. de most 21.-én kell megjönnie azt meg kell várnom.. amúgy most van pém a jó oldalamon.... :lol: Tuti sikeres lesz a laparod :!: :lol:
mi is balcsira megyünk zamárdiba egy hétre...... :lol: remélem jó időnk lesz :!: :!: :roll:
többiek pihiztek :?: :?:

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


mindenkinek ilyet :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Mindenki csavarog???? :lol: :lol: :lol:

Adri

De jó lenne ha hsg előtt bebabásodnál!!!!! :wink: :D
Ti is Balcsi!? De jó nektek!!!!! :wink: :D
Nekem marad a napozóágy a kertben, viszont tényleg pihenhetek!!!! :wink: :shock: :D

Na a héten már nagyon görcsölgetett a hasam, na mondom ha most meg hamarabb jön meg mint kellene, ugrik a műtét, és én már nem akarok halasztani!!!! Ezért volt egy pár szem Utrom itthon, így azt az 5 szemet szépen beosztottam, és lám kihúztam. :wink: :lol: Szerintem már holnap megjön!!!! :wink: De most az egyszer nem bánom.
Vendég
 


Most keveredtem egy tök ciki telefonbeszélgetésbe!!!!! :x :oops:

Felhívott a sógorom felesége, és mondja hogy Zoli említette neki hogy hétfőn megyek a kórházba!!!! Mi a baj??? Mondom: Semmi!!!! (merthát ugye kórházba nyaralni mennek az emberek általában). Csak kérdezi, hogy a babával kapcsolatos??? Mondom nem, majd egyszer elmondom!!!!! :oops: De komoly??????? Merthát nem megy az ember kórházba csak úgy!!!!!!!! Mondtam neki megint, hogy majd egyszer elmondom!!!!!

Alig bírtam lerázni, tök ciki volt, de nem árultam el neki semmit!!!!! Azt sem tudja hogy meg fognak műteni, én meg nem akartam a tudomására hozni, csak az idegesít, hogy ha Ildi tudja, tuti hogy az apjáéknak is elpofázta a sógorom, így lesz min csámcsogniuk már megint!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Muszáj volt hazudnom!!!!! :oops: :oops: :oops: :(
Vendég
 


Jó estét!

Ditke!Biztosan sikeres lesz a laparod ne izgulj!
Folyton engem cseszeget a főnököm semmi nem tetszik neki amit csinálok és pont egy elég érzelgős napomon rátriplázott a piszkálódásra és eltörött nálam a mécses,utána meg nem győzött bocsánatot kérni.De nincs bocsánat,UTÁLOM!!!!!!

Adri!Remélem spontán összehozzátok a kis örököst!Húzzatok bele,itt a hétvége használjátok ki!

Többiek??????

Kép
rena85
 
 


Ditke!Azt még elfelejtettem írni,hogy ne törödj a sógornődékkel!most csak magadra koncentrálj.Milyen erőszakos egy nő,hogy ilyen nehezen ráztad le!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Röpcsike, nem csináltál még olyan szénhidrát diétát, hogy pontosan napi hány g szénhidrátot kell enned? Nekem napi 160 g-ot lehetett enni, napi 5-szörre elosztva. 30 g reggeli, 20 g tízórai, 50 g ebéd, 20 g uzsonna és 40 g vacsi. Erre kaptam mintaétrendeket a dietetikustól (sajnos már nem nagyon találom). De a net-en vannak szénhidrát táblázatok, illetve vettem egy pici könyvecskét (zsebben elfér), amiben minden étel CH értéke benne van. A gyümikben néha elég sok a CH, pl. szőlő, banán. Szóval, a dietetikustól kapsz egy ilyen mintaétrendet és akkor reméljük, hogy még lejjebb megy az értéked. Remélem, hogy a 1000-es Met-től nem nagyon leszel rosszul!

Kedi, remélem, hogy szépen haladtok a fürdőszoba felújítással. És hova jártok most mosdóba, vagy fürdeni? Meg tudjátok ezt oldani?
Vendég
 


Ditke, 8 nap múlva lesz a lapar. Drukkolok neked!!!
Én annak idején vettem 2 db hálóinget direkt a kórház miatt, mert nőgyógyászati műtéteknél a hálóing kényelmesebb (nekem), amikor vérzés lehet műtét után, meg bugyi nélkül kell feküdni. Szóval, nekem ez volt kényelmesebb. A kórteremben ilyen csipkés hálóingek voltak, emlékszem, hogy a dokik csak lestek:)) Kész erotika kiállítás volt.)))) Én azért az átlátszatlan, pamut, macis hálóing mellett döntöttem, nem akartam szexi lenni, ez nem az a pillanat:)

A lapar előtt a kedvencem a bátorító injekció volt:) Nagyon szuper! Mosolyogva, bátran megy az ember tőle a műtőbe. Na, az király!

Megjött a mensid ma, ahogy tervezted?
A sógornőd hívása elhiszem, hogy ciki lehetett! Mi is mindig titkoltuk a baba miatti beavatkozásokat, még a lapart is, meg mindent. A szüleim mindent tudtak, de a párom családjának nem mondtuk a párom kérésére. Aztán most, hogy megtudtuk, hogy egy másik családtag is lombik programon vesz részt (persze, előttünk titkolja), ezért nekik majd elmeséljük négyszemközt a dolgot. Végül is nem az a lényeg, hogy lett a baba, csak hogy legyen:)

Örülök, hogy az a csaj már nem próbálkozik a párodnál, remélem, hogy másik munkahelyet is keres magának és eltűnik a balfenéken.
Vendég
 


Rena, a főnököd rádszállt, ez most van vagy máskor is ez volt?
Én gondolkozom azon, hogy kiiratom magam, csak azért nem teszem, mert ha ezen a nehéz melón túlvagyok, akkor tök laza a munkahelyem. Ez pár hét és túlvagyok rajta és utána már végig vigyoroghatok, semmi nehézség nem lesz. És akkor a magas fizetésemet kaphatom, nem a 60%-os táppénzt (júliustól). Már csak pár hetet kell kibírni.

Adri, a Balcsinál vagytok? De jóóóó nektek! Én a coca-cola beach house-t szeretem a legjobban Siófokon! Mindig odavágyom:) Ismered?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!Csak mostanában szállt rám a főnököm de fogalmam sincs,hogy miért mert ártani sosem ártottam neki. :shock: Remélem minél hamarabb vége lesz ennek a melódnak,hogy nyugodtan mehess dolgozni! :D Július tényleg mindjárt itt van,addig is kitartás!A fizu tényleg nem mindegy,a helyedben én is kibírnám ezt a pár hetet,így többet tudtok majd vásárolni a manókátoknak!

Kép
rena85
 
 


Twist,
örülök,hogy jobban vagy!Csak 60%lesz a táppénz??????Micsoda szemétség! :twisted:

Ditke,
szurkolok a laparhoza!Miért is kell?Ciszta?Bocs,nem emlékszem :oops:
Biztos csak aggódott a sógornőd,nem?Mi különben nem nagyon csinálunk titkot a dolgunkból,természetesen nem osztunk meg mindenkivel minden részletet,de nekem könnyebb,ha a környezetem valamilyen szinten tudja,hogy ilyen problémával küzdök,megértenek és drukkolnak,ez jólesik,ja és nem tesznek fel hülye kérdéseket mert tudják,hogy kb.mi a dörgés...
Vendég
 


Sziasztok!
Ma intéztem a személyi kölcsönöm megemelését. Remélem, hogy hamar visszajeleznek és kapok pénzt. Mert rájöttem, hogy a mostani fizetésemből nem tudok a szülésre és a dokira, vizsgálatokra, babaruhákra spórolni. Úgy képzeljétek el, hogy a fizetésem hitelekkel le van terhelve. Havonta marad 25-30000 Ft-om zsebben, de ez mind elmegy utróra, dokira, kajára és nem tudok félretenni. Na és most a meglévő kölcsönömet megemelik 200 000 Ft-tal és azt megkapom. Az bőven elég lesz tartaléknak. Legalább tudom, hogy lesz pénzem a későbbiekre.
Adri, igen, én is így gondolom, hogy már csak 3 napot kell kibírnom és utána tök nyugi lesz. Ilyen kemény melót nem vállalok el mégegyszer, ez kismamáknak nem való.

Mmzsó, igen, július 1-től lecsökken a táppénz mértéke. Eddig sem volt sok, komolyan mondom.
Nálunk most a családban, munkahelyen folyamatosan kérdezgetik, hogy hogy vagyok, jól vagyok-e. De ha meglátnak, már más kérdés nincs is. És én nem vagyok jól igazán és ezért csak bosszantanak a kérdéssel. Mert ha őszintén megmondom, hogy nem vagyok jól, akkor pofákat vágnak (hogy ne panaszkodjak, hanem örüljek). Á, engem meg már minden idegesít, aszem a hormonális hatások nagyon elértek... :?
Vendég
 


Twist,
kár,hogy ilyen korlátoltak.Szerintem egy dolog,hogy babát szerettél volna,most végre megadatott és örülsz neki,és másik dolog,hogy most rossz a közérzeted.Ezek tények,nem?Mindenki azt várja a kismamáktól,hogy üdvözült arccal mászkáljanak.Tényleg van,akinek élete legszebb 9 hónapja,de a többség küzd valamilyen panasszal.Azért nem véletlenül hívják terhességnek,ebben van valami.
Szóval itt csak nyugodtan mindd el,ha nem vagy jól,nem fogunk hálátlannak tartani! :wink:
És persze jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Rena

Sajnálom a bunkó főnököd!!!! :evil: :evil: :evil:
Enyém is volt bunkó(régi főnököm), le akart fektetni, de nem jött össze neki, hát mit ne mondjak, megkeserítette az életem egy darabig!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: De akkor sem mutattam neki hogy félek tőle, bár remegett kezem-lábam, gyomrom!!!!! Fenyegetőzött, hogy az igazgatónak feljelent hogy "engedetlen voltam"!!! :evil: :evil: :evil: Mondtam menjen, jelentsen!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Bár azért eléggé be voltam szarva, hiszen egy orvos szava egy asszisztensével szemben!!!!! :shock: Háááát!!!! :cry: De kirúgták!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mmzsó

Nálam azért kell a lapar, mert a hsg, vékony, kanyargós, többszörösen hegesedett petevezetékeket láttak+a méhürege sem volt éppen hibátlan!!!!! Ennek tisztázása és megoldása miatt van szükség a laparra!!!! :( :( :(

Twist

Ide nyugodtan jöhetsz panaszkodni a rosszulléteidre!!!!! :wink: Remélem mi is hamarosan itt fogunk rinyálni neked, hogy milyen szuperul is érezzük magunkat, te pedig jól fenékbe billentesz minket, hogy ezt akartuk, ne nyavalyogjunk!!!!!! :lol: :lol: :lol: Viccet félretéve, a világ legcsodálatosabb dolga babát várni, viszont nincs két egyforma terhesség!!!!! :shock: Míg mások észre sem veszik hogy babások, addig valaki 3 hónapig, de olyat is tudok aki mind a 9 hónapot végighányta!!!!!!! :shock: :roll: :( Na nem hiszem hogy erre számított ő is!!!! :? :shock:
Kitartás még a melódhoz, nemsoká könnyebb lesz!!!! :wink: :D

Adri, Kedi, Röpcsi?????????????????????????? :shock: :wink:

Nem akarom kiteregetni a család szennyesét, de én az anyósomban akkorát csalódtam!!! Az apóst mindenki tudja hogy bolond!!!!! :lol: :lol: :lol: De anyósommal, tényleg jó volt a kapcsolatunk, a férjemnek és nekem is!!!! :shock: Olyan dolgokat tudtunk, amit senki más, megbízott bennünk, és egyszer csak hátba támadott mindkettőnket!!!!! :shock: Az nem érdekel hogy engem, dehogy a saját fiát eldobja!!!!!! :evil: Az megbocsájthatatlan számomra!!!!! Küldött egy levelet amit a család egyik nagyon közeli barátja állítása szerint az após diktált az anyósnak, miszerint a páromat nem lettek volna kötelesek felnevelni taníttatni, és hány disznót neveltek nekünk stb..... :evil: :evil: :evil: Mondják ezt pont azoknak, akik szívüket lelküket odaadták értük, de ezzel a levélkével betelt a pohár!!!!!
A sógornőmet a szemembe szidták hogy ilyen meg olyan, tényleg olyan amilyen, dehát ez van. Nem volt szabad megbántani, de nekem bármit mondhattak, a drága apósom még le is q....ázott!!!!! :evil: :evil: :evil: Amitől már majdnem hánytam, az az hogy ezek után a sógornőmnek a saját szemem láttára majd kiny....ák a s....ét!!!!!! :oops: :oops: :oops: Bocsánat a csúnya kifejezésért de ez az igazság!!!!!
Ha családi összejövetel volt, mindig én mosogattam, én segítettem az anyósnak, ők csak enni jöttek és gyorsan távoztak is még mielőtt segíteni kellene bármit is!!!!! :evil: :evil: :evil: És mi vagyunk a rosszak!!!!! :shock:

Amikor tavaly szült a sógornőm, amikor felhívtam hogy hogy vannak, mi a helyzet, éreztem hogy volt mikor a pokolba kívánt!!!! :shock: Bementem látogatni, kb. 5 percig maradhattam, majd közölte hogy nem mutatja meg a babát nem baj?????? :shock: :shock: :shock: Pedig csak az ablakig kellett volna elgurítania!!!!! :shock: Ti értitek ezt????? :shock: A kolléganőim is hülyének néznek már hogy én vagyok az aki próbálok közeledni, de állandóan csak falba ütközöm!!!!! :( :shock:

Na pofám befogtam!!!! :oops: Többet nem írok a családról!!!!! :oops: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma bejelentkeztem HSG-re és a dokinő azt mondta szabin van.....
nem mondta az Urbancsek doktor úr :?: kérdezte mire én...hát nem :roll: Augusztus elején jelentkezzek :!: :!: :evil: :twisted:
Ugyhogy most egy kis pihi lesz nekünk........ :cry: pedig már lelkiekben készültem rá :!: :roll: ha csak nem addig valami csoda nem történik :lol: :roll: :lol:
Hát Ditke sajnálom a családi helyzeted :cry: :cry:
Twist,neked is kitartást a melódba.....próbálj a picire koncentrálni és kímélni magad ne stresszelj mert azt a baba is megérzi :cry: :lol:

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Ott a környéken nem tudod megcsináltatni a hsg-t valakivel???? :shock: Olyan soká van még aug. eleje hogy egyáltalán jelentkezz, és ki tudja mikorra kapsz időpontot. Így viszont hátha valamelyik intézet tudna hamarabb fogadni?!!!! :wink: :D
Vendég
 


itt vácon csinálták az előzőt....azt nem jó Urbancseknek... :cry:
ugy is ők akarják csinálni Kedi is mondta az elején..... :roll: :cry:
hát ez van remélem gyorsan elmegy ez a 2 hónap... :roll: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?