Új privát üzeneted érkezett!

Mezso nem találom Blankát melyik oldalon van??Lehet átugrottam

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz: Blanka a 4.oldalon volt még reggel...A linkemen is újítottam!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Krisz, te sem iszol málnalevél teát?Tudod mit?Várjatok meg szerdáig és utána szüljünk együtt :D szerintem a kisfiad megvárja az enyémet :P

Mezsó, szívesen.Hát én már nem merek mondani semmit hogy hogy vagyok/vagyunk.Hol szét ficánkol mindent, hol pedig pihizik és jönnek olyankor a fájások, de nem szabályos időközönként hanem össze vissza.Van mikor a derekam áll be, hol a hasam alja akar leszakadni, hol pedig lent feszít.Most ebben a pillanatban kicsit hányingerem van, és Domi inaktív 8)

Többiekkel mi van?Reni,Lekri???Jelentkezzetek!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
eve3htv
 
 

 
 

Évi oké de te is beszéld meg a fiaddal nem itt behülyitesz aztán nem jössz :D Amugy nem iszom a teát!

Mezso akkor megyek szavazni

Kép
kriszpiri
 
 


Neeem akarlak behülyíteniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: szerdán már mehetünk!!! :wink:

Kép
eve3htv
 
 


Lekri jól van majd szólok neki hogy hiányoljátok.Én írogatok másik topikba is ahová ő is. :wink: :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csajok, rosszul vagyok hányingerem van és melegem :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: Domi meg nem mozog :shock: vééégem van teljesen! :cry: :cry: :cry:

Kép
eve3htv
 
 


Kidőltem mint a fa, nemrég keltem arra hogy mennem kell wc-re de semmi :shock: azóta ettem, és vagy kijön vagy nem...lehet már beindult valami?

Kép
eve3htv
 
 


sziasztok

élünk ám csak egyszerre több fórum nem nagyon megy :oops: :oops:
ma elmentem Vikivel a dokijához.lehet ő is nemsokára babázni fog.szerdán megyünk UH-ra vele.lehet,hogy idősebb tehes 2héttel.most elméletileg 32hetes de lehet,hogy 34.pihennie kell mert a méhszája megrövidült.

Tofim elindult.olyan kis édes ahogy totyog.már nagyon sokat megy :)

csajok ti is hamarosan babáztok.hogy vagytok?nem "féltek"?
Vendég
 


Évi: hát kipattantak a szemeim arra amit írtál!!!!Mi a helyzet???Hogy vagy azóta????????ÍRJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!Klassz dolgokat írtál,lehet tényleg elindult valami!!Vagy már ti is elindultatok a kórházba? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Dehogy mentünk a kórházba de elég rosszul vagyok még :oops: csinálok kaját mire Atim hazajön és utána írok.Remélem nem leszek rosszul főzés közben :?

Kép
eve3htv
 
 


Jajjj Évi!!Hát kitartást! :roll: Mit főzöl Atidnak? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csak túrós derelyét, meg csinálok a pörihez köretet rizi bizit.De olyan carul vagyok, miért hányingerrel kezdődik és végződik a terhességem? :oops: elég volt nekem 5-ik héttől 16-ik hétig egyfolytában hányni :cry: meg társult mellé fejfájás is.Tudom sok a bajom de nem tehetek róla :( legalább tutira tudnám hogy holnap szülök, az sok erőt és kitartást adna

Kép
eve3htv
 
 


Évi az nem elég hogy tudod hogy bármikor beindulhat???Szerintem már te is mindent produkálsz amit csak lehet pont mint beo a végén... :wink: Türelem!!!Hát ha praktikákat akarsz bevetni hogy induljon pl.akkor javasolnám a jó melegvizes kádfürdőt!!!Vagy apával picit bújjatok össze amennyiben lehetséges...Próbálkozz!!Vagy a lépcsőzés...stb... :wink: na? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


csak gyorsan írok mi történt, 3 óra körül keltem Domim iszonyatosakat rúgdosott, jártam pisilni, fordulgattam, ringattam, simiztem de semmit nem ért :cry: :cry: :cry: aztán 1x csak olyat rúgott hogy azt hittem szétszakadok odalent :oops: na mentem megint pisilni, visszafeküdtem, aztán megint késforgatós érzésem lett lent.A lelkemet kisírtam úgy fájt, most ülök a fotelben nem merek lefeküdni félek megint fájni fog :oops: :oops: :oops: fáradt vagyok :cry: :cry: :cry:

Kép
eve3htv
 
 


Évi!Ez már a Vég!
Igen simán szültem és az utolsó héten éjfél vagy 1 körül mentem hányni!Volt hogy nem jött semmi csak gyomorsav!
Én már ki voltam
a 39.héten szültem
15-re voltam kiirva és 12.én arra ébredtem hogy jött egy menszis görcs a hasamba,elmentem pisilni és akkor ott volt a nyákdugó(ilyen kocsonyás picit véres valami.Ez volt reggel 5-kor!De előtte Gréti este mindig hagyott aludni éjszaka.A Barátok közt után mindig csicsis volt.és elötte este 11-ig csak ficánkolt!Ő akkor már nagyon helyezkedett és elötte 2 nappal amikor ctg-n voltam a ctg-s csajnak mondtam hogy vannak pici fájások azt mondta ÁÁÁ.de éreztem!ez hétfő volt!Szerdán meg mebntem szülni!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi, este mintha belebújt volna Domiba a kisördög és csak rúgdosott-feszített és fordítva.Akkora nyilalást éreztem ott lent mintha kést szúrtak volna oda, az mi lehetett?Nem tudom hogy más hogy bírja a szülést "halkan"de én nem fogok közéjük tartozni szerintem :oops: úgy össze vagyok már zavarodva :(

Kép
eve3htv
 
 


Évi!Kitartás!Ahogy láttam elég nagy pocid van és összenyom már ott mindent!
Csodás dolofg a szülés!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Évi: NYUGI!!!!!!!Azért ne aggódj szerintem hogy bírni fogod-e szépen csöndben a szülést.Én bevallom hogy nem bírtam.Bizony sűrűn jöttek ki érdekes hangok a torkomon...De akkor ott nem zavart,tudtam akkor is hogy tartani kellene magam,próbáltam is még volt erre energiám,hogy koncentráltam hogy csendben kell lenni,nem illik sikítozni,kiabálni de egy idő után nem tudtam erre egyáltalán figyelni,és nem is gondoltam arra hogy mit gondolhatnak mások,mikor nekem pokolian fáj.Utólag meg kicsit szégyelltem magam,főleg akkor mikor utána való napokban megismerkedtem egy velem egy napon szülő anyukával,aki ecsetelte hogy aznap mikor ő szült,volt egy vajúdó aki nagyon nehezen bírta,és kiderült engem hallott a szomszéd szobából. :oops: :lol: :oops: Picit ciki volt,de hamar túltettem magam rajta,úgy voltam vele többet úgy se látjuk egymást,gondoljon amit akar. :wink: Na most próbáltam megnyugtató lenni,nem tudom sikerült-e? :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Évi: nálatok sincs fájdalomcsillapítás természetes szüléskor?Mert nálunk nincsen,úgy tényleg eléggé fájdalmas de kibírható!!!!!!Ha van lehetőség fájdalomcsillapításra,akkor kérjél valamit ha így félsz!Azt tudod ugye hogy a félelem is fájdalmasabbá teheti a vajúdást?Ha félsz,ideges vagy akkor nehezebben tágul az izomzat,úgyhogy relax!!!Semmi pánik!Rendben lesz minden!!!Szakemberek vesznek majd körül akik tudják a dolgukat,Attid is bent lesz?Lehet már kérdeztem!Nyugi!!!!Szülés alatt szedhető homeós bogyókról hallottál már?Ajánlotta valaki?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ide is irok csütörtök vagy péntek vonulok be csajok nagyon várom már :D

Kép
kriszpiri
 
 


Hajrá Krisz!Ügyes legyél!
Mezsó!
Nekem a szülésznő mondta hogy nyugodtan kiabáljak úgyis a kórház falain belül marad mert én csak összeszorítottam a fogam és úgy "morogtam"!A szülésznő mindig kérdezte hogy nem kérek gázt?Én meg "mennyi van még? a sz.nő:"nem sok Zsuzsi" én:akkor nem!Azt mondják az jó!
H aszükségetek van rá akkor kérjetek!Kitartás!Minden fájdalmat megér utánna azt ugyis elfelejted a kis csöpp kárpotol érte!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi az biztos ezért várom hamár 9honapig szenvedtem vele most már kezembe akarom tartani bármiáron!!
Nekem ő minden fájdalmat megér!!

Kép
kriszpiri
 
 


Zsuzsi: kéjgáz?? :lol: hát csakis végső esetben...én a másodikkal se veszem igénybe ha az elsőt is kibírtam nélküle.Mert utólag visszagondolva inkább fájjon,legalább emlékszek mindenre!!!de a kéjgáz az azért kitöröl lényeges részeket én úgy tudom.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Krisz,Évi :még mindig egyben????Mindig ugy jövök hogy hátha....... :lol:

Krisz:most olvasom de jó akkor a héten baba lesz :lol: Sokat gondolok rád,nagyon szoritok ügyi legyél. :lol:

Mezso:hogy vagy?milyen lett a lelet????mennek a szavazatok

Mi jol vagyunk már kibújt a 2. fogacskánk is :lol:

000kata
 
 


Kata: gratula a 2.foghoz!!!! :D Nekünk most jön a 13.fog... 8) :lol: A leletről már írtam ám...na megkeresem idemásolom mert nem akarom mégegyszer leírni....

Kép

Kép
mezsó
 
 


No itt van a szösszenet a leletemről...

Van eltérés a véreredményemben.Éhgyomri cukrom lett 6.98,ez 6.00-ig normális. GPT/ez egy májenzim/ez 40lett és 32-ig normális. Azt mondta erre tesóm hogy ne törődjek egyenlőre vele,mert mellette jó a GOT/ez egy másik májenzim/,HDL koleszterinem meg amit ehhez szoktak hozzá nézni,és önmagában ez hogy eltérést mutat ez nem annyira jelzésértékű.Okozhatja élelmiszer ha olyat ettem,gyógyszer és egy csomó környezeti ártalom.Az összkoleszterin alacsony lett 3.8-tól jó,és nekem 3.4...Szóval a máj működésére utaló értékekkel kapcsolatban az a teendő hogy 60nap múlva újra vérvétel lesz,és csak ezeket fogják újból megnézni.Addig nem kell rajta idegeskedni...Köszi...
Látens vaskötő kapacitásom 58 és ez 46-ig normális.Ez is csomó minden által befolyásolt,mensi,szülés stb....Meg ehhez hozzá kell venni hogy a vas mennyi ez 10-től jó,nekem 11. Tehát azért alacsony...MCV ,és Hemoglobin értékeim sincsenek toppon/ez is a vashoz számít.../de normál tartományban vannak azért...Tesóm így telefonba azt mondta hogy van egy kezdődő vashiányom ezek az értékek azt mutatják.Mondtam neki,hogy erre számítottam mert hullik a hajam,és cseppet fáradékony vagyok mióta szültem...Egyre rosszabb...
Vizeletemben minden normál,negatív kivéve a fajsúly...1008 lett és ez 1012-től jó.Ez arra utal hogy nem iszok elegendő folyadékot.
Hát ennyi voltam...Bocs ha valakinek unalmas volt,gondoltam gyorsan beszámolok...
Természetesen a vastagbéltükrözés mindentől függetlenül porondon van továbbra is ,megbeszéltük most telcsin hogy a 15.-ei hétre próbál időpontot kérni...szupi...


Vastagbéltükrözésre az időpontom megvan június 16. 10.00-ra,túúúúúlontúúúl közel van... :? :shock:

Most épp jól vagyok...kipp-kopp...olyan kajcsikat kezdek tudni megenni amitől az elmúlt időszakomban bajom volt.Remélem nem szóltam el.....

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja és mióta a fenti dolgokat írtam,tesóm már élőben is fogta a papíruszt a kezében,és az egészet végigböngészte,és azt mondta hogy nincs igazán eltérés benne,csak egyedül az éhgyomri vércukor!!!Azzal kell foglalkozni,mert az kiugróbb,a többi nem.Meg azt is mondta hogy nincs a leletemben semmi gyulladásra utaló érték,meg vashiányom sincs. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kata, gratula a második fogacskához! :D Nekünk még egy sincs :(

Mezsó, örülök akkor, hogy semmi nagyobb gond nincs. Szorítok a végbéltükrözésedhez! Blankának is gratula a 13. foghoz! :D A többedik fog ugyanúgy megviseli őket mint az első?

Nálunk lett volna lehetőség fájdalom csillapításra. Én kértem is volna mert a vége felé mikor már szinte egybe fojtak a fájások nagyon nehezen bírtam, az ágy szélét szorítottam vagy éppen apa kezét :wink: Aztán mondta a dokim, hogy most műtőben van aki be tudná adni és lehet nem is ér ide időben, mert nagyon sietős volt Levinek kifele :lol: Ígyhát a végén érzéstelenítés nélkül ment a dolog.
Én csak oxigént kaptam is csövön keresztül, mert annyira levegőtlen volt a szülő szoba.

Évi, én is csak azt tudom mondani, hogy NYUGI!!!Minden rendben lesz. Csupa szakember vesz majd körül! És végig arra gondolj, hogy nemsokára a kezedben lesz Domi. Hatalmas erőt fog adni, hogy kibírd a végéig! :D Tényleg Attid bent lesz veled? Szorítok!!

Krisz, jujj de jó!!És akkor ha befekszel és nem indul meg a szülés akkor még aznap be is indítják? Ügyes leszel! Hajrá! Nagyon szorítok!

Mi ma csavarogtunk egy nagyot! Elmentünk a munkahelyemre, megmutizni Levit! Hát odáig voltak érte. Egy csomó ember vette körül és jól bírta nem sírt. Ezerrel vigyorgott mindenkire :D Visszaúton már nyűgös volt, mert a sok le és felszállás miatt nem tudott elaludni. Jól elfáradt szegény már 2 órája alszik :D ez egy ritka pillanat nála!
Volt hogy nem bírta a kocsit beleraktuk a kenguruba rám. Kifele volt fordulva, hogy tudjon nézelődni és bealudt a buszon. Úgy kellett nekem tartani a kis fejét :D :lol: Olyan édes volt!

anitapo20
 
 


Mezso:örülök,hogy nincs nagy baj.A tükrözés :? rossz lehet de reméljük nem lesz olyan vészes.

Most nem jövök 2 napig mer nem leszünk itthon.Mindenkinek sok puszika

000kata
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a bíztatást, nagyon rámfér :roll:
Még egyben vagyunk, de már egyre erősebb fájásaim vannak szabálytalan időközönként.Hol a derekam hol a pocim alja.
Egész délután fickándozás volt, már nagyon jönne kifelé :roll: szerintem a héten megleszünk.Holnap védőnő meg nst, hát már jó lenne ha mutatna konkrétat, vagy a doki tudna valami értelmeset mondani vagy azt hogy: kismama mehetünk szülni irány tarján!A wc-ben állandóan a nyákdugót lesem :shock: de semmi :)
Van egy olyan érzésem hogy ma sem fogok tudni aludni, egyszerűen nem akar leállni a gyerek!
Mezsó, erről még nem kérdeztem a dokit de az tuti hogy szívni nem szeretnék gázt, sokan panaszkodnak rá hogy rókáznak tőle, ugye nekem meg jutott bőven az elején :oops: Az meg hogy ha ordítok valakit zavar , így járt ez van.Nem mindenkinek egyforma a tűréshatára.Úgy tervezzük Atim is bent lesz, nélküle nagyon rossz lenne.
Krisz, most már mi jövünk nincs mese!Mond meg a kisfiadnak hogy jöhet, nem kell megvárni a pénteket!Nem tudom meddig húzom még :oops: én már ülni állni sem tudok és folyamatosan fáj valamim.
Na várjatok visszaolvasok még mert nagyon nem vagyok képben :oops:
[/b]

Kép
eve3htv
 
 


Zsuzsi, múlthéten volt 128cm átmérőjű a pocakom...

Kata, gratula a fogacskához!

Anita, nagyon jól bírta Levike, kis drága :)

Na mostanra határozottan nyilalgat ott lent, ha valami van írok!
Most megyek...már voltam wc-n és ment a hasam :oops:

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok csajok!!

Ma Szegeden voltam kontrollon Blankával így csak most tudom a hírt hozni,hogy Évinek be kellett feküdnie a kórházba...12.30-kor küldte az sms-t,többet én sem tudok.Válaszoltam neki,kérdeztem mi történt írjon pár szót de még nem írt...

Drukk nekik+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nos...írt végre Évi!!Folyamatos jóslófájásai vannak mostmár,és a doki ezért fektette be.A méhszája még zárt,most az az álláspont hogy meglátják mi lesz reggelig ebből...Ennyit írt.

Drukk++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
mezsó
 
 


Pont most akartam kérdezni mi lehet Évivel, hogy egész nap nem jelentkezett! Remélem semmi baj!
Nagyon drukkolok neki!!! ++++++++++++++++
Hajrá Évi és Domi!!!!!

anitapo20
 
 


Közben írtál is Mezsó. :D Szegény Évi! Remélem minnél hamarabb elindul Domi, hogy ne szenvedjen nagyon sokáig!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

anitapo20
 
 


Évinek hajrá!

Mi meg: Tutuú :)

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida nagyon édes a tutúzós Noel baba!! :wink: ő is mekkora már!!! :) Jól vagytok??

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi Mezsó! :)

Igen, jól vagyunk, már végleg elcuccoltam a gyerek apjától. Egyelőre ide szüleimhez. Vasárnap hoztunk el minden holmit. Most nyugodtság van a maga módján, éljük a mindennapjainkat. :)

Ma kezdődött a tárgyfelvétel a fősulin ahova járok, tiszta káosz.:? Amúgy megkaptam szept.től az egyéni tanrendet. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida, nagyon helyes Noel a kocsijában! :D Igazi nagyfiú már! :D

anitapo20
 
 


aida: jól érzem szavaidon hogy talán kicsit vidámabb vagy már?Ezek azért nagy változások.Elcuccoltál a gyerek apjától,így ha mondhatjuk a múlt egy részét lezártad.Fősuli,egyéni tanrend.Gratula hozzá hogy kaptál,mert ez azért nagy segítség baba mellett!!!!Milyen fősulira jársz?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, igen talán kicsit jobb valamivel. Habár vannak pillanatok, amikor azért eléggé bepöccenek ha arra gondolok, hogy cserben lettem hagyva egy kisbabával, de alapjában véve azért jobb most már, leginkább akkor amikor az apja elmagyarázza neki mennyire hiányzik Noel és hogy elraboltam tőle.. Könnyű "elrabolni" valakit, aki után aztán utána sem mennek... Na mind1.

A Budapesti Műszaki Fősulin leszek harmadéves mérnök informatikus. És innen feljárni nem lesz egyszerű, így mindenképp kellett az egyéni tanrend.. De megadták. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Én is drukkolok Évinek!Van már valami? jósló fájásokkal már be is fekteték,vagy esetleg valami gond volt?
Krisz veled mi újság!Nemsokára eljön a Te (Ti)időtök is!
Fogacska:nekünk 5 hónaposan kezdett el kibújni egyszerre az alsó kettő most várjuk a felső kettőt!
Volt nálunk nagy vihar éjszaka és Gréti felriadt a dörgésekre.Magam mellé vettem és így aludt amikor a vihar elment akkor visszatetem a kiságyba!Sajnos az ablakot nem csuktuk be mert nagyon beszorult a rossz meleg!
Mezsó!Remélem te jól vagy!
Csajok!Valaki tetetett szülés után hurkot?
Mennyibe kerül és jó e? Fáj amikor csinálják?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi velünk semmi elvagyunk ez a gyerek ugy belett épitve h kise lehet szedni :lol:
Ha nem indul be hétfőn kell befeküdni ez biztos és mivel akkor már egy hete tul hordtam gondolom inditanak!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Évinek ma írtam sms-t válaszolt is,még mindig semmi sincsen,jóslófájások továbbra is.UH-val ma vizsgálták minden rendben,NST-n amikor írt,akkor még nem volt.Ez volt 13.30-kor!!!Azt is írta hogy ha akció van,fog üzenni. :wink:

Zsuzsi: hurok=spirál?Erre gondolsz?A spirál igazából csak akkor ajánlatos ha már több babót nem szeretnél,mert a benne lévő anyag ronthatja később a teherbeesés esélyét...Meghát ha rosszul rakják fel,vagy elmozdul vagy akármi kis baleset van vele,és károsodik tőle a méhnyálkahártya az sem túl jó...Sajnálom a vihar miatti éjszakai felébredést!Nálunk nem volt,de 2hete kb.volt hogy hajnalban itt is dörgött csattogott és Blanka is felkelt rá!!Ő vissza se bírt aludni...Nem balhézott de egyszerűen nem ment a visszaalvása!! :?

aida: na ne már hogy Noli apja ilyenekkel traktál?? :shock: :evil: :evil: Hihetetlen az az ember komolyan! :evil: Gyerektartást vagy valamit fizet legalább hogy nektek könnyebb legyen?

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok!
Hát nagy hírem van! Mi már bevagyunk fordulva, a méhnyak megrövidült. A fiatal anyukák szerint akik mostanság szültek max 4hetet adnak nekem. Úgyhogy nagyon izgulunk ám.
Jelenleg.
BPD: 84mm
HC: 291mm
AC: 268mm
FL: 62mm
és 1920 g vagyunk :D
Éjjel-nappal mocorgunk már kirugjuk a ház falát, és minden készen áll arra hogy bármikor jöhet.
Ágyikoja áll, ruhái megvannak, szobáját, pedig már jövöhéten csináljuk! Ráadásul, végra anyukám is érdeklődik irántunk, és remélem, hogy mire jön a pici fiam , helyre jön a kapcsolatunk!
Ja nemtom mondtam e hogy úgy nézz ki, hogy a nevünk : Szabó Alex!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki: gratulálok a szépséges méretekhez!!!És örülök hogy minden rendben!4hét múlva 37hetes leszel,akkor már miért is ne jöhetne??Alex pedig nagyon szép név!!!!! :wink: Növögessetek akkor szorgosan továbbra is,és vigyázz magatokra! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


jééé itt van a Viki :) :)
anyukádhoz itt is sok +++++++.
no megmosom a hátam magamnak.

Évinek azért szoritok hátha nemsokára kibújik Domi.

Aida
nagyon szép Noel
Vendég
 


Évi megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

000kata
 
 



000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?