Új privát üzeneted érkezett!

Peppino, az angelcare honlapján fent van egy jelentkezési lap az életmentő "tanfolyamra". Csupán egy alkalom és csak egy órás. És sose legyen rá szükségünk, de szerintem ártani nem árt egy ilyen tanfolyam.
Mert e nélkül tényleg fabatkát sem érne a légzésfigyelő.

Süti, Kriszti én is cserkóztam ma, anyuék hoztak egy csomót :lol: :lol:
Vendég
 


Peppino: Lehet, hogy nem értek valamit. :oops: Mi köze a tanfolyamnak a légzésfigyelő márkájához? Ha mész bármelyik kórházba tanfolyamra, ott nem vagy köteles vásárolni. Sőt, van egy cég ( www.tivamed.hu ), akik szerveznek tanfolyamot. Náluk használtan is lehet légzésfigyelőt venni, olcsóbban a bolti áraknál. Nézd meg az oldalukat, hátha olvasol hasznos infokat.

Nekünk Angelcare van, de ez semmivel sem rossz vagy jobb, mint pl. a BabySense vagy Babycontroll. Ezek mind megbízhatók.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szerintem is majdnem mindegyik kórházban van újraélesztő tanfolyam és ingyen.

PL:
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2009-ben is folytatódik a Szülői felkészítő tanfolyam a bölcsőhalál megelőzéséhez.


SIDS-tanfolyamok időpontja:

2009
Június 26.
Július 31.
Augusztus 28.
Szeptember 25.
Október 30.
November 27.

Minden tanfolyam 10 órakor kezdődik a kórház Üllői úton lévő „A „ épületének VII. emeleti Sárkány Jenő teremben. (Budapest, VIII. kerület Üllői út 86.)

Előzetes bejelentkezés nem szükséges.

t-pk
 
 

 
 

Mennyibe kerül egy ilyen SIDS tanfolyam?

Vicger!

Boldog 18. szülinapot! :wink:

Kép
arvaerika
 
 


Hol lesz ez a tanfolyam???A soten???

Erika úgy kezdte T-pk,hogy ingyen.

Én elmegyek a július 31.-re,jön még valaki????

sutimano76
 
 


Süti!

Bocsi, nem figyeltem :wink:
Már leragadnak a szemeim, de párom 11 fele jön haza egy hét után és meg akarom várni....
Vikim meg hajnalban indul élete első melójára (B.Földvár-CBA árufeltöltés)

Kép
arvaerika
 
 


Erről hallottatok? Káros anyagokről írnak(pl. cumisüvegben)

http://antalvali.hu/hirek2

Kép
arvaerika
 
 


Semmi baj Erika először én se figyeltem fel csak ahogy megkérdezted olvastam vissza.

Hát ez elég gáz,de szerintem egy kicsit fel van fújva,sajna nem tudom hogy kerülhetném ki.Szerintem káros a tévéműsorok nagy része,szinte az összes újkeletű rajzfilm,a levegő főleg a városokban.
Levegőt kell venni,nem veszek közvetlen út mellől zöldséget-gyümit,de a bioboltok meg irtó drágák,tehát hagyom az egészet a fenébe,próbálok nem rontani a helyzeten.A gyerekjátékokon néztem meg eddig hogy mit írtak a hátuljára,és amire most azt írják hogy nem káros az 10 év múlva az lesz.Szóval így legyen okos az ember.

sutimano76
 
 


Hú azért nincs közel földvár , nem?,naponta fog odautazni,vagy ott kap szállást????

sutimano76
 
 


Boboka! Azt olvastam az angelcare honlapján, hogy HA veszel angelcare légzésfigyelőt, akkor vehetsz részt ezen az 1 órás tanfolyamon... de lehet, h. félreolvastam..

Köszi Vicger, megpróbálok rostosabban étkezni és sokat vedelni. :) Boldog születésnapot kívánok Neked!!! :D

T-pk, köszönöm a hasznos infót, mindenképpen elmegyek az egyik ilyen előadásra! Ennek most nagyon örülök, hogy ilyen sok lehetőség van. :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Szerintem bármelyik kórházban is csinálnak. Én Veszprémi vagyok, így ezekre a Pesti előadásokra nem tudok menni, pedig az István kórházban fogok szülni. De itt a Vp-i kórházban is van, minden héten elvileg - arra megyek majd.

t-pk
 
 


Hát lehet megvetetek engem, de én nem megyek tanfolyamra, bár lesz légzésfigyelőnk. Tudom magamról h pánikolos vagyok és tuti nem jutna semmi eszembe abból amit a tanfolyamon hallottam. :oops:

Peppino, köszönöm.

Kép
kata05
 
 


Brumi már nem leszek gép közelben,hívj ha jöttök.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Peppino, én ilyen részletesen azt nem olvastam el, azt gondoltam, ha egy kórházban tartják csak ingyenes már.

De tényleg, ha nem ott, akkor más kórházban.

Én is szerintem arra megyek inkább el, amit Tpk írt. Ez a sote II-n van? Azt nem sikerült kibogoznom :oops:

Kata, én pont ezért megyek apával a tanfolyamra, ha egyikünk bepánikol, a másik még tud tenni valamit.
Bár tényleg soha de soha ne legyen rá szükségünk.
Vendég
 


Pécelen juniális van,nemsokára lemegyünk megnézni.Lehet lovagolni(ne persze nem nekem),meg vannak kézműves foglalkozások is,és a horgászverseny eredményeit megfőzték halászlének.Tombolázok egyet,hátha szerencsém lesz.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Egy kérdésem van, van e valakinek hasonló tapasztalata?

Minden testhelyzetben, a köldököm felett 10 cm-rel, a bal oldalon annyira nyomakszik a babácskám a lábával, hogy fáj. Létezik, hogy már köldök felett 10 cm-re van a méhem mellső fala. Most azt olvastam, hogy az alsó bordákat kb. 34. hétre éri el a méh, de nekem már majdnem ott van és még csak 26 hetet töltöm majd kedden!!

Kép
babcika
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre van egy fél órám. Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy ennyire szorítatok, ránk is fér nagyon. Úgy néz ki kezdenek erősödni az én kis drágáim, egyre mozgékonyabbak, Málna ma halálra szívatja a nővérkét, mert kis takaró alá vannak bedugva a kezecskéik, hogy ne tudják leszedni a műszereket vagy kihúzni ezt azt. Na ma Málna állandóan szabadulóművészt játszott, kihúzta a kezeit, és lerúgdosta a vérnyomásmérőt. :lol: Most ő nem kap tejcit, mert kicsit megterhelte a gyomrát, szegénynek jön vissza a szondán. Matyi is jól van, ő jól bírja a tejcit is, és elkezdett nőni a súlyuk, Málna 750 gr, Matyi 915 gr. 730-ra és 890-re estek vissza.
Az első kritikus 3 napot szerencsésen túléltük, remélem most már minden rendben lesz és lassan lekerülhetnek a gépekről is. Persze nem vagyok türelmetlen, tudom, hogy nagyon hosszú folyamat lesz, a nyarat tuti itt töltjük, de lehet sz ősz egy részét is. Én nagyon optimista vagyok, bízom bennük, hogy erősek lesznek és legyőzünk minden akadályt. Egyszerűen így kell lennie.
Reggel fél 8-tól 2 óránként mehetek hozzájuk estig, fél órát maradhatok. Sok időm nincs, épp most ültem le és már megint fél 4 van. Mindig csak azt veszem észre, hogy megint este van. De legalább megy az idő, különben meg is bolondulnék.
Én jól vagyok, kiszedték a varratokat és a kapcsokat is, egyáltalán nem volt vészes a császár, igaz altattak, de a szülést majd legközelebb mesélem el.

Mindenkit puszilok és megmondom a Babáknak, hogy mennyien szorítatok!

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaj Zsófi,annyira jó,hogy végre te magad küldöd a helyzetjelentést.:)Ezek szerint már jobban vagy te is meg a babák is.Ennek nagyon örülök!
További erőt és kitartást nektek!:)
Vendég
 


Zsófi!


Örülök a jó hírnek és további erősödést az ikreknek!


Babcika!


Igen, lehet olyan magasan a baba, jól érzed!

Süti!

Jól megszívatták a lányom, hajnalban leutaztak a barátnőjével, vártak másfél órát(mert vonat csak nagyon korán ment), erre közlik velük, hogy bocsika, ma mégsincs meló, mert nem jött meg az áru :shock: . Olyan mérges lettem, mert nem igaz, hogy egy rohadt telefont nem tudtak megereszteni, hogy balfékek, nem kelletek. Mindezt hivatalos szerződés mellett....
Jövő hétre a siófoki tesco-ban dolgoznának, húspultban szolgálnának ki. Én csodálkozom, hogy mások ezt 3 évig tanulják, itt meg minden előképzettség nélkül vadidegeneket odaengednek :? Lehet, hogy ezért sem veszek a Tesco-ban húst soha????

Kata!

Szerintem mindenki pánikolós lenne adott helyzetben, de akkor sem ártana tudni, mégis mit kéne tenni. Lehet, ha a saját gyerekedről lenne szó, nem pánikolnál....én sem tudom....

Kép
arvaerika
 
 


Szia Zsófi,de jó hogy jelentkeztél.Legyél is optimista,hisz nem lesz itt gáz.Málna megdolgoztatja a nővért ez a dolga.Lehet nálatok a fiú lesz nyugis a kislány meg rosszcsont.Azért amint tudsz rakj fel képeket róluk.Sok erőt és kitartást kívánok nektek,a piciknek meg gyors gyarapodást!

sutimano76
 
 


Kata gyere vagy gyertek el az előadásra,mert most azt hiszed pánikolnál,de ha tudod mit kell tenned,akkor pánikhelyzetben pont azt fogod tenni amit kell,Ilyenkor szokták azt mondani,hogy jó akkor most vegyél egy nagy levegőt hisz tudod mit kell csinálni.

Boboka,Peppino és aki még jön,mit szólnátok ha júli 31-re mennénk????Jöttök???

T-pk hol is lesz pontosan??????

Erika,szerintem a tesco már nem válogathat a jelentkezők közül,én annyi rosszat hallottam ezekről a nagyáruházakról,hogy gondolom már nagyon kevés a jelentkező és bárkit felvesznek.Végül is ha belegondolsz,amíg végig mész mennyi alkalmazottal talizol,én nem sokkal és ha kérdeznék se arról az osztályról való,így nem tud segíteni.A fizuról már ne is beszéljünk.

Nagyon jó volt a juniális,a Dolhai Attila lépett fel,nagyon tetszett a műsor,a kedvenc musical énekesem.Tombolát már nem kaptam :( ,de ahogy elnéztem az ajándékokat nem is baj.

sutimano76
 
 


Én az előadásról azért gondoltam, hogy fizetős, mert én a Léghajó programról hallottam és az pénzes!
Utánanézeek, hátha itt is szerveznek valami ilyet...bár én többször is tanultam ezeket, de egy idő után elfelejti az ember...

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztooook!!!

Zsófi, de jó, hogy jelentkeztél!!! :lol: :lol: Örülök, hogy szépen lassan alakulnak a dolgaitok. A Babákok meg nagyon erősek, akárcsak te is és így tuti minden rendben lesz. Sokat gondolok rátok és folyamatosan mennek a drukkok!!!

Bocsika, mindenkitől, hogy megint eltűntem, de belevágtam egy szuper jó dologba (naná, hogy munka :lol: ) és ez most elég sok időmet (ami amúgy is kevés volt) elveszi. De azért olvasgatlak titeket, mégha reagálni nincs is időm.
Jaaa, meg nagy babakocsi vadászatban is vagyok, úgy néz ki meg is van a kiszemelt áldozatom... :wink:

Pihenőszékre akartam még írni, hogy nekünk nem lesz. Ha kell akkor hordozó, de sztem túlnyomórészt járókában lesz a pici. Jaaa és én nagy játszószőnyeges vagyok. Mírával már 1,5 hós kora óta használtuk és iszonyat milyen jól elvolt vele. Csináltunk olyat vele, hogy úgy fektettük a híd alá, hogy ahogy mozgatta a lábát, egyúttal rugdalta a hidat is, így lengtek felette a kis állatok. :lol: Jól elszórakoztatta magát. Nekünk egyébként Tiny Love van, jó nagy (nekem ez szempont volt). Mutatok egy képet is róla, használat közben. ;) Ja, és ehhez van egy párnika, melyre kényelmesen rá lehetett fektetni, a hidakat meg mindent pedig tetszőlegesen lehet variálni.

Kép

T-pk, nem vagy ám elfelejtve, csak plíííz egy kis türelmet kérek tőled, kicsi utol kell érnem magam.

Rohanok is tovább, mert fut a konyhám. Az előbb csináltam egy jó kis 1,5 adagos tiramisut. :P Holnap tartjuk párom névnapját meg féltesója szülinapját. Így készülnöm kell.

További szép hétvégét mindenkinek.

Kép Kép
manósziget
 
 


Felkészítő tanfolyam, ha jól emlékszem akkor a Heim Pál Gyermekkórházban, Üllői úton. Biztos, ami biztos azért lehet érdemes felhívni őket elötte.

Manó: én ráérek...
A tiramisuból úgye te nem eszel?? (vagy nincs a krémben nyers tojás?)

t-pk
 
 


Zsófi! Örülök, hogy jobban vagytok és kitartást és sok pihenést kívánok Neked, és további gyarapodást a kicsiknek!!

Süti! Nekem elvileg jó lesz a júli 31.

Manó! Ez a szőnyeg szupi!! Remélem lehet még ilyet kapni, vennék szívesen majd!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.06.06 18:47-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok!

Zsófi
:) De örülök, hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak így tovább, minden rendben lesz! Az pedig, h van tejcsi és a csöppök meg is kapják /jó,most Málna kicsit túlvállalta magát,de majd legközelebb :) / szuper jó!!! Az anyatejnél nagyobb vitaminbombát nem találtak még ki! Drukkolok Nektek nagyon!!!!!! :) A babákat pusziljuk!!! :)

Anna, minden okés Veled? Mi volt a kórházban?

Erika, szegény lányodék.. :evil: valóban egy telefont megengedhettek volna, pusztán egy kis odafigyelés.. de ez ma már hiánycikk sajnos :(

Babcika teljesen jól érzed, a méh hátsó részének vége, kb ott van már!

Azon jár az agyam egyre csak, h meg kellene tanulnom varrni. Aki tud, had kérdezzek, nagyon nehéz??? Gondolom első lépésként leülök a gép elé, és két anyagot összevarrok, a lehetőségekhez képest egyenesen, s innen lehet fejlődni.. :oops:

vicger
 
 


Nekem a nagymamám varrónő volt, ami anyura is átragadt. A tanár, tanította is, meg hobbi szinten varr. Szerintem nem nehéz, persze nem profi szintről beszélek. Bár mostanában már nem nagyon éri meg, olyan drágák az anyagok is. Én nem szerettem, amiket varrtak nekem, mert sokszor nem tetszett a végeredmény. Ez ugyanaz, mint valami jól néz ki a fogason, rajtam meg borzasztóan áll vagy fordítva.

t-pk
 
 


Kriszti,én a nővérem varrodájába dolgozgattam és tanulgattam varrni,nem olyan nehéz az egyszerűbb dolgokat megvarrni,de azért nem árt egy varrónő szakértelme,aki segít ha elakadsz.Nekem úgy 2 év eltelte után már elég jól,de vannak dolgok amiket még nem sikerült megvarrnom.Ahhoz még kell egy kis gyakorlás,de próbáld meg,ha van érzéked hozzá menni fog.

sutimano76
 
 


Sziasztok lányok! Vicger a varrás nem olyan nehéz csak gyakorlás és szép lassan belejössz.Én évekig ebből éltem ha tudok segitek![/img]
lipót beatrix
 
 


Kriszti!

Én próbálkoztam varrni, de nekem nem maga a varrás volt a legnehezebb, hanem a szabás...
A függönyeinket én varrom mindig, varrtam már ágyneműt, felsőt, gyereknacit, meg kismamanacit is magamnak (ez utóbbi nagyon jól sikerült, ha nem jut eszemmbe, akkor magam se veszem észre, hogy én csináltam :D:D). Etől függetlenül nem lettem egy állandó varró, mert ami drága megvenni, ahhoz sok munka is kell (pl. gyerekkabát), és ki tudja, sikerül-e, amit meg olcsó megvenni, ahhoz nem érdemes hozzáfogni, szerintem. Mostanában a legkomolyabb munkáim babarucik lesznek a kislányom babájának.
És az anyagárak...
De van olyan ismerősöm, aki szintén amatőrként kezdte, és eljutott oda, hogy kosztümöt is meg tud varrni..
Szóval lehet, hogy nekem nincs érzékem hozzá. Meg türelmem???
Mit szeretnél varrni?

Astrid

Kép
astrid
 
 


Kép Szoptatós párna
lipót beatrix
 
 


Kép Baldachim
lipót beatrix
 
 


Sziasztok!

Zsófi: Örülök, hogy tudtál jönni egy kicsit. Továbbra is drukkolok Nektek. Babák nagyon ügyesek lesznek biztos, te pedig egy hős vagy, de tényleg!

Mi ma megjártuk sógorékat, több családtag szülinapját is ünnepeltük. Jókat ettem, bográcsban készült marhapörköltet házi kovászosuborkával, grill húst, köményes krumplival és túrótortát. :lol: :oops:

Dokinál is voltunk reggel. Minden rendben velünk, méhszáj zárt, jó szívhang. A súlyommal sem volt gond, 5 kilót híztam eddig. :wink: Kedden megyek terheléses cukorra, utána ha minden rendben (máshogy nem is lehet), akkor júli 4-én dokihoz.

Vicger: Én is sokat gondolkodtam a varráson, de kb arra jutottam, amit Astrid írt. Ha nagyon komplikált valamit megvarrni, akkor ahhoz sokat kéne gyakorolni, ha pedig egyszerű, akkor már olcsón is hozzá lehet jutni. Mondjuk ágyneműhuzatot vagy függönyt jó lehet összehozni, vagy egy-két kisebb alakítást végezni. Nálunk a műv.házban szokott lenni tanfolyam. Hát, lehet, hogy egyszer beiratkozom. :wink:

Manó: Min ügyködsz, ha nem titok? :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Az a helyzet, h végre a múlt hét végén sikerült beszabadulnom az Ikeába /még nem voltam soha, csak neten nézelődtem, de imádom/, s annyira tetszenek a méterárujaik, hogy el nem tudom mondani. Nem kosztümöt szeretnék varrni, de pl ágynemű, párnahuzatot, függönyt, terítőt, falra textilt, drapériát, hovatovább laza nacikat pl lepedőanyagból, mert h azokat is imádom :oops: :oops: :oops: szóval ilyesmit szeretnék.
Már én is gondolkodtam varrótanfolyamon, lehet h körül kellene néznem ez ügyben. Hátha van.

vicger
 
 


Bea, lehet h majd igénybe veszem a tudásodat! Előre is köszi!
A baldachin nagyon édes!!! A szoptatós párna sem rossz! Nekem nem ilyen kiflim van, hanem "mobil" s a végeit lehet összekötni.

vicger
 
 


Kriszti ezeket nem annyira nehéz megvarrni,a nacik már komolyabbak.Én az első melegítőmet úgy csináltam,hogy szétbontottam egy olyat amit imádtam,aztán kiszabtam és elkezdtem összevrrani,na addig addig forgattam amíg úgy varrtam meg a szárait hogy gatya helyett szoknya lett bellőle,persze szét kellett bontani és újból összevarrni.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Kriszti, Isten éltessen! Nagyon jól nézel ki!!!

Zsófi, nagyon örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagytok :D ! Sokat gondolok rátok.

A kórházi eredményeim jobbak lettek, mint a keddi, épp csak egy kicsit ment a határérték fölé a reggeli és a vacsora utáni, úgyhogy haza is jöhettem. A határérték 7,8. Az alatt senkinek nem kell aggódni!
Jó, hogy gondoltatok rám!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Nagyon örülök Anna hogy végül veled is minden oké!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsófi: annyira jó, hogy végre tőled hallunk híreket !!! :) ...továbbra is sokat gondolunk rátok!!!

Kriszti: mi is ma voltunk IKEAban, én is nagyon szeretem, és tényleg isteni a méterárú (vettem én is gyerekszobába való anyagot, és falvédőt szeretnék belőle csináltatni ) ... arra nem vállalkozom, hogy én varrjam meg :)

ÉS képzeljétek: a bölcsőt is elhoztuk, isteni szép lett, holnap majd fotózom, és megmutizom :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Anna, köszönöm! :) Nagyon örülök Neked! :) :)

Süti, hát bizony h a nacik komolyabbak, de nem is azokkal kezdeném ;) A szabásba még bele sem gondoltam .. Majd meglátjuk mi sül ki belőle. Anyóstól elkérem a varrógépet, aztán megpróbálok először is egyenesen és egyenletesen összevarrni két anyagot. :D Már most izgulok, mi lesz bevetéskor :lol: :lol:

Az rtl-n egy nagyon durva film megy, Sziget a címe....
Mint Madách falansztere.... / vagy Orwell 84-e/ félelmetes. S a legiszonytatóbb az egészben az, h van esélye, h erre felé tart a világ... egyenemberekhez, egyengondolkodáshoz, kérdések nélküliséghez, klónokhoz stb...

vicger
 
 


Süti: nem vállatok véletlenül hozott anyagból falvédő készítését ??? :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi :) most tárolórendszerre gyűjtünk, már meg van melyik kombinációt vesszük meg a két kicsinek. Megpróbálom feltenni a képet. Kép

na, ő az.

vicger
 
 


vége a reklámnak, megyek borzongani. Majd még jövök :)

vicger
 
 


Brumi,írtam pü-n,de ha nem ment át akkor,megbeszélhetjük,most úgy sincs sok meló bent,biztos tudok segíteni.

Kriszti,varrj meg egy paplanhuzatot,abból lemérhető mennyire megy a varrás.Holnap ha ráérsz felhívlak és elméletben megpróbálom elmagyarázni a dolgokat,amit tudok.
A szekrény csodás,én is néztem de olyan drága hogy inkább le is tettem róla.Én a helyedben keresnék egy asztalost és megpróbálnám tőle megrendelni,sztem olcsóbb lenne,a fiókot pedig asszem lehet külön is venni.

sutimano76
 
 


Süti, okés, délután szerintem jó lesz, elvileg akkor nyugi van, ha csak Ati máshogy nem dönt. :) De lehet, h várni kellene az elméleti oktatással addig, amíg nálam nem lesz a gép :)
Asztalosra már gondoltam én is, egy probléma lehet vele, mégpedig az idő. Rendesen be van táblázva, s azért ez jó lenne ha meglenne augusztusra. Na meglátjuk majd milyen árat mond rá, s milyen időkeretet.

vicger
 
 


Okes,akkor üzizz ha már meg van minden.
kérdezz meg több asztalost is.Én mondjuk szerettem volna megcsinálni,de most egyenlőre a kocsik javítására vizsgáztatására kell a pénz,na talán majd később összejön.Én a fürdő bútort is megcsináltam,levettem a mintát a kikásról és leszabattam,majd uram összeszerelte,már csak az ajtók,meg a fiók van hátra.de ez is halasztódik,A kikába 1.200.000 lett volna mind a két fürdőbe,nekünk eddig olyan 50.000-be van és az ajtók még kb.100.000 körül lesznek(fényes felületűre lesz fújatva).és spóroltunk min.1.000.000-t.Én imádok barkácsolni,ha lehetne jövőm benne még asztalos is szívesen lennék.

sutimano76
 
 


Jó éjt holnap jövök.

sutimano76
 
 


Jó éjszakát!

vicger
 
 


Zsófi
De jó, hogy jelentkeztél!
Babákok nagyon ügyesek! Hamar megerősödnek!
Kívánom, hogy minél előbb otthon lehessetek!
Vendég
 


Madárfüttyös jó reggelt!

Elképesztő mennyiségeket írtok :lol: :lol:

Zsófi,nagyon örülök,hogy jelentkeztél,annak pedig főként,hogy a picurik jól vannak.Sztem drukkokban ez után sem lesz hiány,én is sokat gondolok rátok.Remélem néha lesz pár perced hírt adni nekünk magatokról. Kép

Anna,de jó,hogy otthon vagy.Most hogy lesz tovább? Sűrűbben kell a cukrodat nézni? Biztos minden rendben lesz veletek.

Kata, nekem nem volt légzésfigyelőm,és most sem lesz,de a már gyermekes anyukák is meg fogják erősíteni,hogy ha baj van,pániknak helye nincs.Azt is elfelejti az ember,hogy hívják,az anyai ösztön dolgozik,és időd sem lesz pánikolni.Szóval szerintem is menj csak el a tanfolyamra.Most még idegen lesz,amit ott tanítanak,és soha ne is kelljen alkalmazni,de jobb félni.Én is tudnék mesélni,Dani milyen helyzetekbe hozott anno,és mindig tudtam mit kell tenni,és ugye ezt nem tanítják.Meglátod,biztos nem fogsz pánikolni.

Vicger,Nagyon boldog születésnapot kívánok.Jövőre még csak 19 Kép

Mano,magamból kiindulva,azért vigyázni a munka mennyiségével.No és ki a kiszemelt áldozat?Publikus? Az ABC-vel kapcsolatban,köszönöm,jövő héten Frankfurtbn megnézzük,hátha ott is lehet kapni.Ha igen,akkor megvesszük.

Rita,ügyes vagy a kilókkal.Mátéval pedig természetes,hogy minden a legnagyobb rendben van.

Nálunk is zajlik az élet.Tegnap vendégeink voltak,kínai levest főztünk,estére jól elfáradtam.Hétköznap dolgozunk.Dani a jövő héten ballag,már előre félek.Sose bírom az ilyen eseményeket sírás nélkül.Kegyes lehetne az időjárás,hogy nem kánikulában ballagunk.

Erika,szegény lánykák.Gondolom dühösek voltak ők is.Megpróbálják azért megint?

Pihenőszék:sztem nekünk sem lesz.Én is úgy gondolom,hogy megoldjuk a hordozóval,illetve mással.Meglátjuk.Lehet,ezt csak most gondolom így :lol:

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?