Új privát üzeneted érkezett!

Bridget,
hát tudom,hogy nem nekem írtad :lol: ,de nem volt mit írnom neked,és gondoltam azért szóljak hozzád is :lol: Amúgy ezt már régebben akartam írni,hogy én értem,hogy ő hogy érti a pet-et :lol:
Na,de ha nem akarod,vedd úgy,hogy nem szóltam semmit :lol: Nem sértődtem meg,nem azért írom :lol:
Pénteken lesz a vv?Már nem is tudom hányadika van,ja,3,de 11 az csüt,nem?Akkor mi lesz pénteken?Akkor már nagy valószínűséggel kimutatja a teszt?Vagy ez valami titok közöttetek Melaszkával és én belevertem az orrom? :lol:

Melaszka,
a Marci-szoba is szép :D De jó a szőnyeg :shock: Nem számít a szoba nagysága,egy kis fantázia és kézügyesség fontosabb.Én béna vagyok ilyen téren :oops: :?

Nócika,
gondolom te most mentél kajálni.Jó étvágyat :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Még élek, de már alig... reggel óta megyek, mint a meszes. És pakolunk apával. Voltam körzetisnél, melóhelyen, piacon, aztán azóta pakolunk le a pincébe. Nem is gondoltamvolna, hogy ennyi c@rt össze tud az ember halmozni :? :? :? :? :?
Na megyek vissza apácskához.
Legyetek jók!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Noci
En lehet kernek eda-t :roll: Nemt udom egyenlore meg...tudom tudom babas vgyok mar :lol: Szilvasgombi johet 8)

Enis
Laptetuuuuu :lol: Kivanom hozzon szerencset!!!
[quote]d írta:e nem volt mit írnom neked,és gondoltam azért szóljak hozzád is

:? hat ez kasa :? :roll: na jo neeem :lol: Hat igen te tudod :wink:
Es en sem sertodtem meg :wink: :lol: neeem penteken meg nem lesz vervetel de talan addigra majd erzek valamit :roll: vervetel 11-en 8) Azaz ahogy a vonalzim szamol vissza ugy 8) Nem titok csak Melaszka minden nap ramszegezi a kerdest,hogy na mi van :?: :shock: :lol: :lol: :lol: Es hat nincs semmi beagyazodast nem lehet erezni sot meg utana jo par napig :roll: persze teszt az lesz :wink: Amugy Melaszkanak nem azet mondtam am a szobanagysagot :oops: Csakhat en nem is tudom tenyleg ilyen kis szobakba olyan nehez hogy minden elferjen es helyen legyen :roll: Na meg mint irtam az en gyerekkorom is ilyen felszobaban volt ,mint Zsuek lakasa :wink: Nekem anno nem tunt picinek :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bridget,
én sem azért írtam Melaszkának,mert te mondtad,hogy kicsi a szoba,hanem mert ő írta,hogy kicsi. :lol:
Értjük mi ma egymást,nem igaz? :? Összevissza magyarázkodunk :lol:

Aha,értem...akkor egyelőre a pénteket kell várni?Jó...mindenestre közelebb van mint a 11.Hogy bírod,én tökre tűrelmetlen lennék. :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
:lol: :lol: :lol: :lol: Jaaah en azt nem lattam,hogy o irta,hogy kicsi a szoba :oops: Csak en meg irtam :oops: Nana ma nem vgyunk kepben ennyi :wink: van ilyen is :lol:

Ngyon jol birom kepzeld el 8) nem is gondoltam volna mert mindenki mindig alig bir magaval :lol: pentektol talan mar lehet latni valamit a teszten 8) de ET+10en mar tutko lesz valami az ET az a beulti napja +10nap :wink: (most tanultam a csajoktol a masikban :lol: )szal szombatra +10 az mikor is van :roll: juni 9...majdnem a vv napja :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most visszanéztem,hogy vajon tényleg írta,hogy kicsi a szoba :oops:
Ma a babot is odaégettem,értetlen is vagyok,nincs jó napom :roll:

Á,azért mégis hamarabb van,mint a vv.Végül én leszek idegbeteg,annyira izgulok miattad :lol: :oops: :roll:
Még nem alszol? :shock:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na es irta? :roll: :oops:
Nem vgy te erthetetlen csak ma nem vgyunk egy hullamon :lol:

Hat pedig felvilagositast ngyon nem szeretnek adni csak vv-tel utani nap :roll:

Nem itt negyed 12 mi olyan hajnal 1-2korul alszunk de most apa ul a gepen igy nekem is lehet 8) meg egesz nap nem is voltam :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen,írta(szerencsére) :lol:

Megértelek....nem baj,csak kibírom addig:roll: :lol: Mi is kb olyankor fekszünk le,mármint én,a férjem még később.De ha egyedül vagyunk Renivel,10 után már ágyban vagyok és olvasok,vagy tévézek.Azt napközben úgy sem szoktam 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szejjasztok! No látom mig nem voltatok addig azért írtatok!
Látszik front van nálunk! Apa hozott nekem ajit azaz egy kis pilota rivált! Én meg csináltam neki a holnapi kajot amit visz, de egy részét nem viszi, mert neki smafu a mai ebéd a szilvás gomboc! Szal megette a holnapi elviteles rántott husiát! nem baj meg semmi! De a fejemhez vágta néhány perce, hogy nem fözök meg nem takaritok meg nem csinálok semmit! Na fasza! Jó tény van benne igazság abban amit mond nem mondom, hogy nem! De mi lett vele?? Délelött még igy szeretlek meg ugy szeretlek a telefonban most meg lófütty! Most az is a baja, hogy itt ülök a gép elött! Az is a baja, hogy befizettem a csekket ma a postán! Szal nálunk most olyan minden mint az időjárás! Szeles néhol napos! Ja és ugye ugy volt ma, hogy megyünk vesszük a téglát, de azt se akarja mert mondván nincs kedve! Mondom még jó, hogy ez lett megbeszélve!!!
Na erre most benyögi, hogy befejeztem e az írást, mert menjünk a tégláért! Ja és én vagyok megint a hibás, mert mondtam most már nem megyek, mert 5-ig van nyitva a tűzép!! Szal ma elegem van! Olyan car a kedvem és erre még cseszeget!

Enis! Gratu a leptetühöz!!! És köszönöm jót ettem!!!

Zsuzsu! na azért csak ovatosan azokkal a körökkel!!! meg a pakusszal! És amugy ki fog helyetted vizsgázni??? Mert így ahogy én érzékelem nem sokat tudsz tanulni!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:

Apa beleunt! Most nyitja a kaput beáll!!! :shock: :evil:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Drágaságok!

Jó sokat írtatok .. nálunk délelőtt egyáltalán nem volt net, délután meg dolgozgattam, tanulgattam, még van pár vizsgám. Az itteni barátnőm ma volt UH-n, minden rendben a babájával .. annyira örülök neki :) Igazából féltem, h a történtek után majd jó darabig utálni fogok mindenkit, akinek összejött, de ilyen érzés egy percig sem volt bennem, a barinőmnek meg tényleg teljesen őszintén örülök! :) Na, megígértem, h nem írok erről ..

Bridg,
hühhaa, nagyon kíváncsi leszek arra a privire :D Megmondom őszintén, tavaly, amikor elkezdtem ezt a fórumozást, nem gondoltam vna, h ez lesz, h ha én egy év után jelentkezem újra, akkor is ennyire nagy szeretettel tudtok fogadni .. furcsa, h a világ különböző pontján élő -hasonló sorsú emberek- mennyire össze tudnak kovácsolódni. Na, megint ömlengek :D

Enis,
akkor te vagy az én emberem! A könyveket is olvastad? :D

Nócikám, nem, nem étterem, elvégeztem egy műkörömépítő tanfolyamot, azt csinálgatom itthon. Ha nagyon muszáj, akkor megyek házhoz is, de jobb itthon, mert az egyik üres szobát (így h Szilviék elköltöztek felszabadult kettő, az egyikben ők laktak, a másik a babaszoba lett volna) berendeztük nekem, ott van a kis asztalkám, a kellékeim, minden ... úgyhogy jelenleg kijelenthetem, h imádom a munkámat ;)
Nyugodj meg! Biztos csak a front miatt ilyen Apa .. Márk is lökött volt du. :)

Melaszka,
még h nem nagyszám a képek :D Nagyon pofás kis szoba!!! A munkával kapcsolatos kérdésedre, h nem unalmas-e a válaszom nem, mivel nagyon szeretem ezt a műkörmös világot :)

Zsuzsukám, aztán ne dolgozd agyon magad!!!

Kép
szöszke.
 
 


Noci
Ne aggodj itt is olyan volt a hangulat,mint az idojaras :? Latod pedig mondtam neki,hogy nem akarok minden nap a koltozesrol beszelni...de tegnap megint meg ugyanugy minden nap szoba jon :x es hogy en mit stresszelek a koltozes meg az utazas miatt merthogy neki kell intezzen egy csomo mindent nem nekem :shock:

Aztan aszongya kezdjem bevinni a haloba a dolgainkat(nappalibol dvd-k konyvek meg minden ami a mienk :roll: )de kerdem en minek vigyem be mar most es eljunk hatalmas kupacokban amikor a koltozteto brigad majd csak 26-an jon felmerni a terepet :?: :? miert nem eleg majd jovo het vegen ha megteszem :roll: na erre hogy nem tudnek most kibirni 2hetet kupiban :?: hat nem :? meg nem 2het hanem 3....meg miert legyen kupiban ha lehetek nem kupiban is :? Na ilyenekbol latszik,hogy o mindig egyedul elt :? :roll: Mondtam neki azert mert nem ertunk egyet az nem azt jelenti,hogy en rossz vgyok :roll: Mashogy gondolkodunk ennyi :roll: Aztan meg kedvesen az agyban megkerdeztem,hogy segitsek-e mast is neki(jah mert kikell plakatoznom ezt a viszlat eladast)aszongya nem kell a segitseged mert te mindig csak nemet mondassz ugyis :? Ferfiak...es meg mi var ram... :roll:

Enis
Akkor jo en nem olvastam vissza :lol: Teganp aszongya ember...hat asszem ma tul koran jottem haza :roll: mondom miert?Aszongya mert sok szabad ideje van...(szerintem unatkozott)amugy ejfel volt...mondtam is neki,hogy nem muszaj minden nap 1-2kor menni aludni akar mar ejfelkor is lelehet fekudni :roll: Nem tudsz egy konyv cimet ami a ferfi logikarol szol :roll: elolvasnam,hogy kicsit tanulmanyozzam oket :? :lol: 8) :roll:

Szoszke
Latod :wink: Hat igen...ezt en sem tom megmagyarazni hogy van ez :roll: De a lnyeg,hogy igy van :D A privit majd ma megirom 8)
Mukormozol :shock: huuuhaaa :o strasszkoveket is hasznalsz?Majd mutizok neked par fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Gyors jelentés: kád kint van, már verik le a csempét. Elvileg délre már végez is a srác és holnap jöhet az új csempe.

Vigyázzatok magatokra!!!!!

Puszi mindenkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

NOs nállunk estére elmult a front hatás így nem volt már semmi gond, de azért az ágyban még odanyögte,, hogy látod milyen nyügös vagy mostanában?? Na erre jobbbnak láttam csendben maradni levettem a szemüvegem és elfordultam szunyizni! De ha nem kellett volna pipilnem akkor valószinű még most is alukálnék!!!

Csajok kérek sos tippet mit fözzzek ma??? Apának persze mindegy, de én meg a májkrémes zsömimmel szemezek amit minjá meg is ehetek!!! Mert ugye az inzulin miatt várni kellett vele!Holnap apának szülinapja van! Megbeszéltük, ah én sem kaptam ajit februárban Ő sem kap majd a cseppenk veszünk valamit és punk tum! Bár azért aszonta aki persze sosem iszik max 5 évente 1 kortyot, hogy most megkivánta a vodka narancsot! Így kaja után megnézem apuékat, hogy ki visz el vásáolni! Vezsek neki vodkát meg narancsot azt viszont látásra!!

Szöszi! Nem tudom, hogy mit olvastam félre!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: DE ezek szerint apának tényleg igaza volt az este! :o :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Lehet, hogy most a lusta korszakomat élem, de azért a kupit én sem birom! Meg mondjuk szeritem is még marha felesleges lenne előre behurcolkodni! DE tényleg minek?? Nem szajrézza el a szobatárs! Tényleg keresnek valakit a helyetekre vagy maradnak édes kettesben?? És neked most mi van a vizummal?? Lehet az uccso nap csak elvesz??, Anyud nem megy ki akkor most hozzátok?? Vagy még is csak hazajössz??? Tudod már mit szeretnél????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Csak ovattan légy a porba!!!!!!! És hajrá uj cuccok!!!!!!!!!!!!! Majd megyünk meozni!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, majd igyekszem visszaolvasni.

Anyuval voltunk tegnap dokinál, aki a frászt hozta ránk, mert akkor azt mondta, hogy rosszindulatú :( Ma meg már jó lett... :roll:
Jövőhéten megyünk Szegedre, egy ottani profi sebésszel beszélni, aki majd műteni fogja, mert az itteni kórház nem megfelelő, meg érsebész sincs. Nagy műtét lesz, meg elég komplikált is, de reméljük utána már csak jó következik :)

Voltam állásinterjún, majd értesítenek - szokásosan :roll:

Nem nagy főzést rendezek ma, csak meggyszósz lesz és sült virsli :roll:

Szép napot csajok!
Vendég
 


Bocsesz csajok de elkellett mennem kiragasztgatni a viszlat eladas papirokat :? Jo ngyo setaltam 8) Vettem 2nyari rucit is occsoert 8) :lol: :wink:

Noci
SoS tippem kisse keson erkezik de 2napja talan sult csirkecombokat meg szarnyakat csinaltam 8) Ma meg rantott csirkehusit meg rantott gombat paradicsomsalival 8)
Azert mert apacska ilyen hule preciiiiiz :roll: De majd jovo hettol adok az oromenek addig nem :? :roll: Nem keresnek ide igy senkit mert ok is csak azert koltoztek ugye egybe anno mert szingli srac es majd milyen jo kis buli lesz :lol: Aztan jottem en...a szinglielet nem sokaig tartott :lol: sz :lol: l nem akar o senkivel osszekoltozni mennek ok is masik lakasba :roll: apacskam ingatlanozik....jo vegulis ok irodahazakat vesznek meg de van lakoepuletuk is amit meg nem akarnak eladni vgy nehez eladni es akkor kiadjak a lakasokat :wink: Szal apacska ugy nez ki szerez nekik valami szupi kecot :) Vizumommal semmi :roll: Egyenlore van ugye a turistavizumom 10evre :roll: es minden bemenetelkor max 6honapot maradhatok :roll: Hat a kutymorgot nem lehet kire hagyni :roll: igy nem hiszem,hogy anyu jon addig amig nincs baba :? en ngyon ugy nez ki nem tudok majd hazamenni juliusban de akor megprobalok szeptemberben...foleg ha babas leszek 8)
Apacskadnak holnapra Happy B-day :!: :P

Kitty
Nme sokat irtunk csak te nem jottel sokaig :lol: :lol: Naaaa akkor anyuddal minden oke?Nem rosszindulatu :?: :D :D :D :D :D
Amutethez meg majd szoritunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Még amugy nem késtél el az ötlet adással, mert a kaja még csak gondolatban, mert a közértbe sem mentem! De jó a comika naddon jól hangzik! Meg a parisali is csak az nekem most nem gyere be igazán, mert minden kicsi paritól úgy ég a gyomim, hogy na! Szal helyette egy caciki vagy egy ubi sali!!
Hát sajnálom, hogy nincs kire hagyni a kutyit, de ilyenkor a tesodék valamelyik nem vigyázna rá??? Vagy kerianyud??? Nem sok időről van szó, de arról meg igen, hogy ti talizhatnátok! Biz isten, ha nem lennék babás bevállalnám neked!!!
Amugy milyen az a viszlát papir??? Ilyet én még nem hallottam! Eztz mondjuk akartam már kérdezni csak nem ugy jött ki meg öszintén mindig elfelejtettem!! :oops: :oops: :oops: :oops: Sorry!!! És basszus jövö héten már 11.-e van!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Ugy zizgulok!!!! Milyen rucit vettél??? Fotó??

Kitty! Hát az a dög dokker monnyjon le!! nem kéne ilyesztegetni az embert! Marha kedves!!! DE örülök, hogy amugy meg jó indulatú! És mekkora mütétre kell számitani??? Mert a nagyokból is van többbféle! Sajna vagy nem sajna?? Nem is tudom!! DE a lényeg, hogy most már hamarosan vége és az egész csak egy rossz álom marad örökre!!!
Hát igen a majd értesitjüket már én is ismerem! Ez egy genya dolog!! Mért nem mondják, hogy nem azt kész!! Hát igen ezt a világot éljük!!!

Csajok! Nekem ma ugy fáj a fejem! Már ittam egy lightos coffet, de most nem segit!! :cry: :cry: :cry:
És nekiálltam szanálni! Csak nem haladok, mert annyi szir szar van mindenütt, hogy nem is gondoltam volna! Mindig minden majd még jól jöhet, de ennek vége!!!! :D :D :D :D MOst ugy kidobok mindent, hogy tele leszünk hellyel!! Mint mikor ideköltöztünk!!!

Jaj Brid! Emlkészel még mikor még a télen valamikor írtam neke egy Whigfield nevű csajról akit ugy szeretek halgatni?? És a gyerekkoromban volt sláger?? Na most találtam tőle számot! Te nem tudtad akkor kiről is beszélek! Na most leírom ki az és akkor rá tudsz keresni a yuotubon! Whigfield : Sexi eyes, Think of you satur days night! Kerwesd meg! Így már tuti tudod kiről beszéltem anno!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és Brid! Kösz apácska nevében!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
rucikról kép? :wink:
Eddig 4:1 a jóindulatú javára, ajánlom neki hogy az legyen :twisted:
Pont apukám szülinapján mész vérvételre, úgyhogy csakis jó eredmények lehetnek :wink:

Nóci
nekem tegnap fájt iszonyatosan a fejem, állítólag hideg front lesz. Nagyon sokan panaszkodnak most...
Én is olyan vagyok, hogy gyűjtögetek egy ideig, aztán egyszerre egy csomó mindentől megválok :lol: Bár mióta együtt élünk, próbálok nem gyűjtögetni, mert ugye itt már kettőnk cucca van, a ház meg azért nem olyan nagy :lol:
A műtét azért lesz komplikált, mert ugye a vesén van a daganat, ami hozzánőtt a májhoz, hasnyálmirigy egy részéhez is. És egy fő gyűjtőérhez is, ami szállítja az összes hasi szervnek a vért. Na azt ki kell metszeni a daganattal együtt, és fabrikálni helyette egy másikat :? De a szegedi doki állítólag egy nagyon jó érsebész, így minden rendben lesz :wink:
Vendég
 


Kert egyik része...

Kép

... másik része

Kép

és a lakója :lol:

Kép
Vendég
 


Kitty
Na hat akkor csakis jo eredmenyeket kaphatok :wink:
Dejo,hogy hoztal kepet :D Az elson a tesco-s fu laccik? :roll: A masodikon milyen szep rendben van minden :shock: a kutty meg mar novoget 8) :lol:
Rucirol talan holnap hozok foto mert most eszem aztan mar nem oltozgetek meg fotozgatok :lol:

Noci
Nem volt soha ez a kutya senkire sem hagyva...a lakasunkbol sosem vinnem mashoz megorzesre :roll: Ocsem ugye lekoltozott videkre a batyam meg masnem ottaludna nalunk de nem hiszem hisz neki is van kutya :roll:
Ez a viszlat eladas itt ugy mondjak "Sayonara Sale" azaz amikor valaki elmegy az orszagbol eladja a butorait teve mindent jo occsoert :? :roll: Ez itt meno dolog :roll: Marmint nem ugy hanem bevett szokas....es kikellett a papirt ragasztanom amin a lista van meg email cim :wink: Rucit 2nyari ruci csuszott be 8) egy rovidebb meg ey hosszu :wink: 11-e azert meg odebb van de igen hamarosan jon :wink: Az enekest minnya megkeresem vgyis kesobb ert megyek enni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty! Hát nem maradt más hátra minthogy sok sikert kivánjak nektek az érsebész dokihoz!!!!
A kert valóban gyönyörű! Na majd én is csinálok bár igérni már nem merek! De talán ma eljutunk odáig, hogy fotozzunk!
A szanálás elkezdödött, de mára elég volt! Apa aszonta, majd 7végén együtt befejezzük! Bár holnap nem is lenne rá időm mert valami meglepit kéne csinálni apának! Szerintem nem vaszisztdaszolok sütök neki egy tortát azt csokolom!!!

Brid! Most már értem a viszlátos dolgot! Na majd, ha megtaláltad az énekscsajt mesélj milyen! Nekem bejön még a mai napig!!!! :D :D :D

Nekem még mindig fáj az a hülye okos kis fejem!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
igen, az a tescós fű, ahhoz képest egész szép lett :D Mondjuk állandóan locsolva van, meg nyírva :wink:
Képet várom :wink:

Nóci
köszi :wink:
Képet meg csináljatok Ti is a kertről, kivi vagyok, milyen! No meg a medencéről is :wink:
Milyen tortát sütsz? Én csak vmi sütin gondolkodtam, mert állandóan adnak anyósék meg mamáék cseresznyét, meggyet, de még keresem a legegyszerűbbet :oops:
Kitartást a fejfájáshoz, majdcsak elmegy már az a fránya front :evil:
Vendég
 


Kitty
Nem is azert mondtam...tenyleg szep lett :wink: Ruhakat ma mostam ki delutanra ha megszarad fotozas 8) :lol:

Noci
Fuuuu ez ngyon komoly zene :shock: :shock: :shock: :shock: 8) :lol: Egybol bevettem a kedvencek koze :wink: Az "Ace Of Base" -tol a "The Sign" meg a tobbi is naon jo tuti szereted te is :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,de ma is annyira lusta vagyok:oops: ,hogy alig bírok írni :?
Tegnap szgép-undorom volt :roll:

Kitty,
nagyon szép a kert :D ,és hurráhurráhurrá,de jó,hogy jóindulatú a daganat.Apóst tavaly műtőtték ,rosszindulatú végbél daganata volt,de most minden rendben.Nálatok is így lesz :D

Szöszke,
most olvasom a New Moon-t,mindjárt befejeztem,alig bírom letenni :oops: Imádom.

Nóci,
hú,milyen emlékek,aztán még találtam meg régi kedvenceket én is,pl volt egy német csaj,Blümchen, őt is szerettem nagyon.Na jó,hogy apa újra a régi.Utólag is Isten éltesse őt :)

Bridget,
és ami cuccot nem adtok el,azzal mi lesz? :roll: Olvastam,hogy tekit nem engedik fel a gépre. :roll: Jó,mondjuk folyadékot nem vihetsz ,de ha a mosdóból tennél vizet rá,és csak egy kis üvegben vinnéd,úgy sem lehetne? :( Nem értek hozzá,nem bírná ki víz nélkül az utat?Vagy semmiképp sem lehetne felvinni a fedélzetre?És akkor mi lesz vele? :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bridget
tudom, hogy nem azért mondtad :wink: Mi sem gondoltuk volna, hogy ilyen szép lesz, de hála a sok gondoskodásnak, ilyen lett :wink: Ősszel meg veszünk még, és a maradék üres helyet is bevetjük fűvel.

Enis
köszi!
De jó, hogy apósod rendben van! Főleg, hogy neki rosszindulatú volt. Nagyon erős!
Én se vagyok vmi fitt, már egy fél órája itt ülök, de csak most vettem rá magam az írásra :oops:
Vendég
 


Na en asszem kicsit ledolok....ronda egy ido van itt esik :x :twisted:

Kitty
Hat az biztos sokat segit,hogy gondozva vn :!: Hiaba vesz az ember draga fuzet ha nem gondozza :? :roll:

Enis
A nem eladott cucc...talan ingyenbe odalesz adva valakinek mivel kidobni sem lehet mert ha leteszed a kukakhoz a gondnoknak szolni kell es meg te fizetsz azert hogy elvigye a kukaskocsi :roll: Ne is mond apacskanak itt a kocsija is :? nem tudom,hogy lesz eladva :roll: De a tv,szofa ilyenek elkel szerintem mert a sayonara sal pont errol szol...aron alul eladod a dolgaidat...szal ezen kapva kap mindenki :wink:

Tekit konkretan nem engedik fel a gepre :twisted: persze kutya macska es pet az mehet (pet :lol: ) nem is ertem miert :roll: amugy nem kell neki viz es kibirna annelkul is sot ahoy te is mondtak bevinnem viztelenul es ott bent mar lehet bele vizet tenni :roll: van neki egy 10*20centis kis muanyag utazosa :roll: hat nem tudom mi lesz vele :? sajna nem ismerek olyan embert akire rabiznek egy vak teknocot :roll: nem tudom olvastad-e a blogot de abban irtam tegnap egy nagy torol ami tele van tekivel :roll: hat meg oda is szivesebben tennem ki :roll: csak felek mivel nem lat nem lenne szamara etel :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
olvastam,onnan tudok a tekiről :lol: még hozzászólást is írtam,de nem tudom,ha elment,mert képzeld már nem engedett open ID-vel írni,azt írta nem tudja ellenőrizni a profilomat :? Hát nincs is,azért open ID :shock:
De érdekes,hát ez is pet,nem,házikedvenc? :roll:

Csak kapna ennivalót,gondom neki jobban kifejlődött a szaglása ,ha nem lát.Tedd a zsebedbe :lol:

Kitty,
nekem a kávém is kihűlt,mert lusta voltam érte nyúlni :roll: :lol:
De most megyek ebédeltetni a lányomat,ő nem lusta suliba menni :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Tudom most neztem es mar irtam is vissza neked :wink: viszont tudod csak a moderalas utan jelenik meg a hsz.mar ott van :wink:
Hat igen ez is hazikedvenc en sem ertem....foleg azert mert egy teknoc meg veszett sem lehet :roll: nem kapnak injekciot :roll: :roll: :roll:

Pedig ha tudnad en mennyit kuzdottem ezert a tekiert,hogy ne pusztuljon el :roll: es akkor egy ilyen fog ki velem,hogy nem vihetem magammal :?: :? :roll: Biztos jobban fejlodott a szaglasa de kepzeld el,hogy harapna a katat es csak loki tovabb az orraval...ezt mindig ugy etetem,hogy csipesszel az orra ele van teve a kaja :roll:

Ne felj rakerestem angol oldalakon is :lol: ott irtak semmikepp ne tegye a borondbe a hazokedvencet meg a zsebebe se :oops: :lol: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!
Most ébredtem!! :oops: :oops: :oops: Olyan fainul aludtam csak felriadtam, hogy uristen dél van!! De nem! :lol: :lol: Ma már nem fáj a fejem!!! Hálistennek!! Ma ebédet nem fözök csak valami fenségeset mire apa hazajön! Csak nem tom mit! Gondoltam én kis naiv, hogy a kedvenét! De! Az nem megy, mert vagy 5 féle kedvenc kajája van!! :roll: :roll: :roll: KIjevi pulyka, bolognai borda, fasirt, töltött virsli, és még sorolhatnám! Szal most elvisz minjá a tesom vásáolni megveszem neki a vodkát veszek kölyök pezsit megyek be itt nállunk a bababoltba, mert ott most kapok kismami csomagot azt kiváltom meg megyek veszek ezt azt! Szal unatkozás nem lesz!!!

Kitty! Hát a torta nehéz ügy! Lehet a végén nem sütök, hanem gyorsban veszek neki krémest vagy nem tom! Mondjuk az igazán kedvence az piskota csoki öntettel! De lehet benézek a cukiba és eldöntöm!!! DE az biztos, hogy kerek valami franyó marcipán figurát!!!
De jó, hogy te kapsz gyümiket a mamikádéktól! Ilyenkor a legegyszerübb a piskota azt beleszóród és meg sütöd!! Vagy veszel rétes lapot és azt sütsz!!

Brid! Én nagyon sajnálnám a tekit, hisz tudom, hogy te, hogy istápoltad mindig is! És még valami külön engedéllyel sem lehet felvinni?? Persze a zsebedben nem bizti, hogy túl élné csori, de az még talán mindig jobb mint valahova kirakd! Vgay bizti nálatok is vannak ilyen állatvédő egyesületek! Inkább azt javaslom!!! Szegény az egyedül elpusztul pláne, hogy te elkényesztetted!!!!
És az Ace of baset! Igen én is imádom! No meg akkor ott van még a 2 limeted! Na ezt megint valószinű, hogy nem jól írtam, de ők énekelték a No no-t! Asszem ez volt a szám címe, de a refrém az tuti!!

Enis! Na a blümcehnt ne is mond! Mikor bejött sokáig nyuztam anyuékat egy egysoros görkoriért aztán végül nem kaptam! Kénytelen voltam belenyugodni! DE bezzeg az osztály társaim kaptak! Gondolhatod, majd megevett a penész!!! DE azért a kazikat rongyosra hallgattam!!!
És köszi apácska nevében a köszöntést, de még nem utolag, mert ma van!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok! Nem is mondtam! Kivok! Apa nem akar velem semmilyen sexuális együtt létet mert nagy a pocakom! :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig ettől többet nem tudok már neki kéjelegni!!! Meztelenül ülök a bárpulton meg hasonló! És mindig azt mondja, hogy ne izgassam fel! Mpondom, de nekem is szükségem van rá ugy ahogy neked! erre beszol, de ott van a lány! Mondom és még ott is marad egy darabig meg utána lesz a tilos 6 hét! Addig mondom ugy bepokhálozodom, hogy megérsz majd takaritani! Meg mondom nem fogja a fütyidet megfogni! Szal, ha van valakinek tippe, hogy mit vessek be az szoljon! Mert én már kifogytam! Lehet odáig fajulunk, hogy mindenki magának csináljon jót???? :shock: :shock: :shock: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
itt nem esik, de nagyon nyomi idő van :?
Szobatársék nem vennék át a tekit? Na jó, amilyen a csaj, arra mondjuk nem bíznám :roll:

Enis
:lol:
Én a reggeliig eljutottam, mert a gép elé készítettem magamnak :lol:

Nóci
na, végre nem fáj a fejed!
Süti ötletet köszi, ez tényleg egyszerű!
Kajához nem tudok hozzászólni, talán amelyik a legrégebben volt, azt csináld.
Szex: ha apa nem akarja a baba miatt, akkor nehéz lesz rávenni. Főleg, hogy már ennyi mindent bevetettél :? Arra sem hajlandó, hogy más módszerrel kielégítsen? Bocsi, jobb nem jutott eszembe :roll:
Vendég
 


Nócika,
bocsi,mivel tegnap nem voltam és láttam,hogy Bridget már kívánt neki boldogat,gondoltam lemaradtam.De hát akkor jó,mert nem :lol:
Hú,hát szerintem sincs mit tenni,ha ennyire nem akar szexelni :shock: De a lány nem a hüvelyben van,neki mekkora fütyije van,csak nem ér fel a méhedbe :lol: Na,rossz vicc volt,de magyarázd ezt el neki valahogy.És a burok védi a babát,keress rá a neten és dugd az orra alá, olvassa el,hogy ha nincs semmi gond,szabad szexelni!!!
Nálunk nem volt gond,így ötletekkel sajna nem tudok szolgálni. :?

Az jó,ha nem fáj a fejed....ma nekem fáj,de nem gond,átválalom tőled 8)

Bridget,
tudom,de nekem mind azt írta ki,hogy nem tudja elküldeni a hsz-emet :( Végül az url címes változattal próbálkoztam,úgy látszik ez működött :shock:
Gondolom lefeküdtél...jó pihit.Akkor tényleg nem tudna megélni szegény teki,ha meg így kell etetni is,gondolom nem sokan vállalnák. :?

Kitty,
én is ettem,el is mosogattam :roll: Most elkezdett fájni a fejem,meg szédülök....alacsony a vérnyomásom,gondolom ez a bajom megint :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Noci
Irtam neked egy csomot aztan meg eltunt :x Na szal en apacska mar most azt mondja nincs birkozas mert ott van a pet :shock: :lol: :roll: szal erre nem tok mit mondani mast csak azt,hogy tamadd be :wink: A tekit meg nem adtam fel :wink: majd meg telefonalgatok ezugyben :wink:
Azta mennyi mindent fozol :shock:

Apacskadnak Kép

Kitty
Epp ez az nincs olyan ember akire teljes nyugodsaggal rabiznam :roll:

Enis
Igen igy atjott :wink: Nem doltem le mert ugy dontottem elobb eszem 8) :lol: Hat igen en nyugot nem akarok akasztani senki nyakaba...ezert nincs olyan ember akire azt mondanam szivest oromest vallalja :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi, hogy bepofátlankodok, Bridget miatt már egy ideje olvaslak benneteket.
Nócika annyira sajnálom, hogy így áll hozzá a kekszhez az urad. Leírom neked mivel bosszantotta az én okos uram a barátját mikor a felesége terhes volt: vigyázz mit csinálsz a következő 9 hónap alatt, mert lehet mikor kijön visszakapod a sok szurkálást és megmondja majd miközben a fejedet bőkdősi az ujjával, hogy na nesze neked tettszik mikor állandóan bördösnek. Valószínű a te férjed is ettől fél :lol: :lol: Bocsi de ezt le kellett írnom mi annyit kacagtunk rajta.

Bridget üvd, nálam semmi új azért nem írtam manapság.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch
Muris a tortenet :lol: bar gondolom Nocinak nem olyan vicces most :oops: :oops: :oops: :lol: :oops:

Nalam sincs semmi...varakozo allaspont :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon hiányoztok!
Bár most nem nagyon van energiám végigolvasni, csak tudatni akartam veletek, hogy sokat gondolok rátok, hiányoztok, és szeretlek benneteket.
Ma még elég nehéz napom lesz, holnap még nem, de holnap után már tényleg visszaolvasok.
Holnap jön anyósom, ezért nem fogok tudni jönni. Egész nap itt lesznek.
Most még itt vagyok tesóméknál egy másik városban, de nem sokára megyünk haza, majd megyünk a húgom évfordulójára ki a temetőbe.
Nagyon utálom ezeket a napokat, de igyekszem túl lenni rajtuk.
Eléggé besokalltam. Hétfőn pünkösd hétfő volt, és azon a napon halt meg. Kedden a névnapja volt, ma az évfordulója.

Köszönöm, hogy ennyire édesek vagytok, és hiányoltok!

Vigyázzatok magatokra!
Sokat gondolok rátok!
Vendég
 


Pendi
En konkretan nem hianyoltalak de csak azert mert idot kertel es en ezt tiszteletben tartom :roll: Nem konnyu neked es en tudom,hogy ujult erovel itt leszel nemsoka :wink: DE azert mert en nem hianyollak irasban az nem azt jelenti,hogy nem hianyzol :!: :!: :lol:

Ha akarsz majd skype-on dumcsizni nyugodtan irj! :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
vérnyomásodra nem adtak gyógyszert? Vagy nem is mentél vele orvoshoz?
Én már azóta megint elmosogattam...

Nóci apának

Kép

Pendi
biztos nem könnyű ilyenkor, de sokan állunk melletted, hogy könnyebb legyen :wink:
Jössz, amikor tudsz mi várunk!

Kép
Vendég
 


Kitty,
Konkrétan ezzel nem voltam orvosnál,csak megemlítettem,azt mondják az alacsonnyal nincs mit csinálni,csak a magasra van gyógyszer-az veszélyes is.Kávé,kóla,vörösbor...

Pendi,
nem sürgetünk,de azért várunk :) Szegény,nem könnyű neked,ezekben a napokban meg főleg :?

Melisch,
:lol: :lol: :lol: ez már szállóige lett,én is hallottam :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Nos marha egyszerű voltam süti ügyben bebillegtem a cukiba és vettem készen egy csoki tortát! Majd esküszöm lefotozom!!!! A kaja is egyszerű vettem egy pipit befüszereztem és nem sokára dugom be a grillbe! Ja sült krumplival! Vettem egy üveg vodkát neki meg egy azaz 2 üveg gyerek pezsgöt!!! :lol: :lol: Nos ennyi!

Kitty! A helyzet az, hogy másként memondom a frankot, hogy engem marha nehéz kielégiteni bár, ha vissza gondolok minimum 5 hete nem kufircoltunk így lehet menne mint a karika csapás!!! :lol: :lol: DE nem tom! Sajna nekem ezzel mindig is gondom volt! Tudod szégyen ide vagy oda én nehezen jutok a csúcsra! És most lehet ki fog nevetni aki ezt elolvassa, de csak egy poz van amiben el tudok menni! :oops: :oops: :oops: :oops: Van egy szexologus ismi aki elmagyarázta miért, de ha érdekel akkor ezt csak priviben, mert szégyenlem!!!

Melisch! Nagyon kis ari a történedet, de ezt mi is ismerjük és mindig ezzel viccelödünk mi is, hogy majd ha nagyobb lesz oda megy az apájához 3x hokon vágja és azongya neki: Na mivan neked ez jól esik??? Na meg szoktuk mondani, hogy a szappanra is madzagot kötünk nehogy behuzza fürcsizés közben!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szal jó kis storyk vannak nem mondom, de már olyan nagyon beszükültem, hogy olyan vagyok mint egy az extra szüz oliva!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Na nem kivánom, hogy azért úgy járj mint Én! mert utdod én alapjáraton imádom a sexet! Szal remélem, hogy nálatok azért más lesz!
A tekihez meg remélem csak lesz valami olyan megoldás, hogy csak magaddal tudod vinni a kis drágát! mert ezek a kis lények úgy az ember szívéhez nőnek mint egy kis gyerek! Sőt meg merem kockáztatni, hogy jobban! Meg Ők mint tudjuk nem tehetnek semmiről!!! Úgyhogy én teljesen megértem az érzéseidet! És még az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy csak az a légi társaság nem engedi?? Mi lenne, ha mással utaznátok?? Vagy oda nem lehet külön engedélyt kérni??? Mert nem séta repcsire mentek meg nyaralni, hanem élni! Ez azért nem mindegy!!!

Pendi! Én sem hiányoltalak, mert gondoltam, hogy valami ezzel kapcsolatos! De újúlt erővel várunk vissza!!! És hatalmas ölelés neked és mi is nagyon szeretünk téged!!!

Csajok! mindekinek köszönöm apácska nevében a köszöntést!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
felidegesítselek? :lol:

Nóci
megköszönném, ha priviben leírnád, tényleg érdekel.
Amúgy meg sztem sok nőnek (meg férfinak) van vele gondja, csak mondjuk nem beszél róla, szexológushoz meg végképp nem megy. Én sem megyek el minden pózban, de sztem egy nő sem :roll:

Kaja fotót meg várjuk, nem baj, ha egyszerű, csak fini legyen!

Én meg megcsináltam a meggyes piskótát, amit ajánlottál. Mikor hazajöttek a fiúk a munkából (bányából :lol: ) körbekínáltam, aztán fele el is tűnt :lol: Az egyik srác azt mondta, hogy a szakácsnak ez a legnagyobb dicséret, ha elfogy amit csinált. Mondjuk mindig minden sütimből ő eszi a legtöbbet :lol:
Vendég
 


Kitty! Privi ment!
De annak örülök a legjobban, hogy tényleg fini sütit csináltál!!! Na majd hozzásd meg sütizni megyek!!!! Most már tényleg nagyon készülök Pendihez és apa vinni szeretne! Szal max most már hozzád is menni kell sütizni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És milyen jól mondja az ismi! Ha elfogy a kaja akkor a szakácsnak cukrásznak az a legnagyobb dicséret! mert hiába mondja, ha nem eszik belöle, mert akkor ott gebasz van!!!!!
Amúgy a kaja foto az lemaradt, mert elfogyott mielött észba kaptam volna! Úgy eltünt a csirke mintha nem is lett volna!!! :lol: :lol: :lol: DE a tortáról lesz mindenképp!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hellllllllóóóóóóóóóóó!

Bocsi mindenkitől, de leléptem megint anyámékhoz családostul.
Másfél hete itthon vagyunk vasárnapig.
Most jutottam géphez, mert a tesóm megjött a melóból.

SZÖSZKE!!!!!!!!!!!!!!!! Hátulról olvastam visszafele, és a lányok hozzászólásaiból láttam, hogy egy biz. Szöszkének írnak. Gondoltam ez csak az alteregód lehet, mert van egy másik lány ilyen néven, sokszor elolvastam a hozzászólásait, hátha te vagy az. (de nem te voltál sajnos)
Örülök hogy visszajöttél!!! (Sajnálom, ami történt...)
(talán emlékszel, én is akkoriban lettem várandós, éshát az én terhességem sem volt egy sétagalopp, de szerencsére jó vége lett)
Tényleg sokat kerestünk akkoriban!!!!!!!!! De persze megértjük, hogy nem jöttél.
Én keveset tudok jönni, nem is mindig vagyok képben, de két gyerek mellett sajna csak ilyenkor (este 10 után) van időm a gép elé ülni.
Üdv újra itt!!!

Bridget! Gondolok rád (rátok) sokat!!!!! :!: :!: :!:
Sajnálom a tekit!

Kitty! Örülök, hogy a rosszból jóindulatú lett! Remélem hamar túl lesz anyukád a műtéten!

Nocika! A szexnek vannak más formái is, mind tudjuk. Ettől is elzárkózik a párod?? (megértelek, hogy hiányzik, kétszer 10-11 hónapot kihagytunk mi is, bár más okok miatt)
Ja, és gyerek mellett sem lesz olyan könnyű időt találni. És ráadásul hat hét után hiába ad engedélyt a doki, azért (ha normál uton szülsz) a gátseb az még egy darabig fájni fog(konkrétan nekem még most is)

Enis! sajnálom a vérnyomidat! Nem szedsz rá valamit? Én terhességi toxémiás voltam az első terhesség alatt, hát volt néhány szar napom.

Mini! Én is csak este jövök! Bocsi, de nem tudtam visszaolvasni, ezért most nem sok mindent tudok neked irni. Hőmérőzés, LH tesztelést csinálsz?

Pendikém! Gondolok rád!!!!!!!!!!! Puszi!!!!!!!

Melaszka! Szép a babaszoba! HOgy állsz a tejcivel? Nekem egyik napról a másikra eltűnik a tej a mellemből, alig van, aztán néhány nap múlva visszajön. Lehet, hogy az idegeskedéstől? Amikor van, akkor csak egyszer eszik főzit, többi tejci, most este is adok neki kaját (sinlacot), nehogy éhes maradjon. Aztán ilyenkor éjjel is többet szopik.

Zsu! Szép lesz a babaszoba! Tetszenek a bútorok! Jó lakásátalakítást!

Rólunk:
Keresztlányom elsőáldozása volt egy hete vasárnap, holnap meg 15 éves osztálytalálkozóm lesz (középiskolás, ilyen öreg vagyok már)
Ezért vagyunk megint itthon. Aztán két hét múlva elvileg megyünk nyaralni a szakszervezeti üdülőbe, ha már egyszer fizetem a szakszervezetet... Oda megyünk ahol tavaly voltunk, Tihany mellé, Fövenyesre. Ja meg kaptam üdülési csekket, úgyhogy azt fogjuk költeni.
Közben a Zoli még dolgozik, de június 15-én lesz a köv. leépítés, azt utolsó pedig 30-án. Volt felvételizni Tatabányára, jó lenne, ha összejönne, és legalább az nem nyomasztana.
Ha valakit érdekel, a max. gyed nettó 85 ezer Ft. Most kaptam először. Ez a maximum plusz még a családi pótlék.

Tegnap megint bőgtem, mert a Lillának egyre csúnyábbak a csalánkiütései. Most nekiállok dokit keresni, valahova elviszem, mert már nem bírom nézni. Már nem eszek hetek óta semmit, amiben bármilyen tejszármazék van, de inkább rosszabb lesz. Szóval tippem sincs, hogy mitől vannak állandó jelleggel (gondolom olyantól van , amit folyamatosan eszek/eszik, de akkor a krumpli lehet? vagy mi?)
Na szóval, fel van adva a lecke rendesen, mire kiderítem mitől vannak. Az a baj, hogy olyan kicsi még a Lilla, hogy a vérből sem lehet kimutatni az allergiát az alacsony ellenanyagszint miatt.

Remélem senkit nem hagytam ki, most már jó sokan vagyunk!
Jövő héten jelentkezem otthonról!

Sziasztok!

K

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csucsu! Bocsi! :oops:
Kihagytalak a sorból..
Szóval te sem vagy jó passzban mostanában. Ez a bejárás kikészíti az embert. Ráadásul kicsilányodra is nagyon-nagyon kevés időd juthat.
Remélem már nemsokáig kell várni a tesóra!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Noci
Konkretan nem lehet felvinni nem a legijarattal v an a gep....na meg azt nem is cserelnek mert apa japan geppel akar menni :? :roll: En mar nem is mondom,hogy hozz fotot :oops: Pedig erdekelne milyen volt a buli 8) :lol:

Kata
Tudom nem tudsz jonni sokat de nekem eleg ha csak gondolsz ram sokat ahogy irtad is 8) Ez a nyaralas megint jol hangzik....nagyon irigy vgyok miatta :twisted: :lol: Csalankiuteshez nem ertek :oops: Parodnak pedig remelem osszejon az a masik munka :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Alig aludtam az éjjel,egyfolytában ugatott a kutya,minden kis neszre ugrott:roll: Most megint esik az eső :?

Kitty,
fel tudnál? :D Délutánra elmúlt szerencsére :lol:

Nóci,
apa elégedett volt a finomságokkal?

Bridget,
:lol: megint nem tudom mit írjak neked :lol: Szia :D

Kati,
remélem kiderül mi okozza a kiütést Lillánál,szegény pici lány.Zolinak drukk :)
Nyaralás...remélem jó időtök lesz majd,nem egyfolytában esni fog

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Tul sokat privi levelezunk azert nem tudsz mit irni 8) :lol: De majd nefelj nem irok aztan lesz mit irnod :lol:
Meg mindig olvasom azt az website-ot amit mutattal :wink:
Hat nem semmi... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Hú, de sokat termeltetek :) nem is nagyon van időm visszaolvasni, csak nagyjából :oops:
Nóciapa! Istenke éltessen sokáig!!!! :)
Volt örömködés?Hogy tetszettek az ajándékok?

Bridg, én meg már nem merek írni neked :oops: csak izgulok....izgulok...... :wink: :lol:

Szia Kati :) Szegény Lillus!Hát, hogy mindig történik valami veletek..... :( Jobbulást Neki!Ti is mentek nyaralni!De jó!Mi aug.-ban megyünk Zalakarosra szintén üdülési csekkel. :)

Kitty, egyetértek a szex-témában :D

szia Melisch :wink: :)

Nálunk semmi extra, Marci nagyon eleven, kijött a 3. fogacskánk is.Elég nyügi is volt mostanában :?
Vendég
 


Sziasztok!
Most végeztem, sikerült a szigorlatom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Görbült 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enis!
Hát igen, így elrendezve minden elfért a szobában:-))))
Mindenki azt mondja nálunk is, hogy úgyis a nagyszobát fogja belakni majd a manócska:-))))))

Melaszka!
Hát tudod, még szép, hogy ha Nócikának ennyire tetszik a lámpicsek, akkor az övé lesz:-)))))))))))))))
Nagyon édes a gyerekszoba, és a lakója is:-))))))))))))))))) Látom, nálatok sincs nagy hely!!

Nócikám!
Ha végre szépek leszünk itthon, várunk benneteket!!!!!
Köszi a dicset:-))))))))))))
Boldog szülinapot apának!!!!!
Porral vigyázok, minden ablak és erkély is nyitva van!!!
Csak óvatosan azzal a kidobálással!!!!
Sok pasinak gond, hogy a párjának ott van a pocijában a baba és nem akar vele szeretkezni. Sajna ebbe bele kell törődni!!!!

Bridg!
Bizony ám, kezdődik a visszaszámlálás!!!!
Neked meg babaragacs%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Szöszke drága!
Nem doglozom magamat halálra, apa azt úgy sem engedi.... szerencsére:-)))))))))))))))))))))))
Hétfő este meg jön anyucim és segít nekem rendbe tenni a lakást:-))))))))))))))))))))

Kitty!
De ugye akkor most jóindulatú lett?????
Szegedhez meg nagy kalappal!!!! Azért majd írd meg, hogy mikor kell anyudnak drukkolnunk!!!!
Meggyszósz fincsiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
Jó nagy kertetek van!!!!!! És tündéri a lakója!!!!!

Pendikém!
Ölellek és veled vagyunk!!!!!!
Hiányzoil!!!!!

Kati!
Jó szórakozást az osztálytalálkozón!!!!
Szegény Lillácska, de csúnya lehet a bőre.... hogy viseli a kiütéseket???? Kitartást nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?