Új privát üzeneted érkezett!

Bea!
Köszi a képet.
Jó lett. :wink:
Meddig maradtatok?
Márk kintmaradt a nagyszülőkkel, megnézte a Besenyeit is. :wink:

Andi!
Nekem mindkét gyereknek olloval vágta le a fodrász a haját.
Szandi nagyon izget mozgott, de nem orditott.
A géptől szerintem megijedt volna még.
És Szandi az ölemben ült. :wink:

Szilde!
Hát Szandi is mindent enne. :wink:
Őszintén szólva 1-2 falatot mindenből kap. Tegnap evett egy kis frankfurti levest is. :wink:
Szerintem bármilyen normális sonkás felvágottat lehet neki adni.
Evet epret és cseresznyét is. Nem sokat 2-3 szemet.
Szerintem a joghurtot megenné, mert a danoninot szereti. :wink:
Sajtot egyszer evett, túróból is 1-2 falatott eszik.
Szerintem mindenből ehetnek már, eleinte csak pár falatot.
Tápit Szandi se nagyon eszi, :twisted: egy nap kb 3 deci tápot iszik meg.

Cseppek!
Jobulást!

Haragosi!
Hát ilyenek ezek a lányok. Szandinak is ha tizszer ráütök a kezére, hogy nem szabad, akkor tizenegyedszerre is nyúl, és csinálja. :roll:
Tegnap azt mondta apánk is, hogy " Sok gondunk lesz a Szandival". :roll:

Karmen!
Szerintem nézzd meg a futóbiciklit a Corában, meg a Hervisben, meg az Intersportban. Mintha valamelyik katalogusban láttam volna. De a Corába biztos van. :wink:
Egyébként az miért jó??? :?:

Zita
Azon kivűl viz vagy tea.

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


dancsi: a Decathlont én is nagyon szeretem, mindig találok kincseket, csak hát nem túl gyakran jutunk oda, mondjuk évente egyszer max.

rea: csak rajtad áll, hogy a csapat tagja legyél, egy titka van: írj gyakran, és ne csak magatokról. :wink:

AT Zita: de szép kardigánja van Szandinak (Bea képein)! :wink: Ide is belinkelem neked a cipőt, hátha itt látod:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0207725073

haragosi: nálunk a vasárnap-hétfő volt hisztis.

Karmen: lehet, hogy nem szívás, és így a jó neked…

Szilde: én még mindig nem adok epret Dórinak. Illetve eperlekvárt már kapott egy kicsit pár hete. És szójásat se kapott egyévesen. :roll:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Norus!
Igy már láttom!
Hát azért a csajos sokkal szebb. :wink:
A viz és tea az előző irásban még a Szildéhez irt soraimhoz tartozott volna. :oops:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 

 
 

Háj!

A Dechatlonba mi is szok menni. Most is voltunk amikor mentünk a Mátrába. Csúcs szandik voltak, tiszta bőrből gyerekeknek 3-4ezer ftért ilyen túra jellegűek, de jóaz utcára is, strapabíró. Meg vízben pancsolósokat vettünk is a piciknek 1790-ért/db!
Azon kívül a kerékpárok, labdák, ruhácskák (árúkészletcsere miatt) jó óccsóak voltak, vagyis viszonylag :D :lol:


Csajok nem tudjátok hol lehet fejbábot kapni??? Olyat amilyeneket az ovisok a fejükre húznak mint egy sapit, és valami állatfigurásak!
Ha esetleg turiba belefutnátok, akármilyen állatfigurás fejbábba, vagy akár boszorkány, nagymama, tök mindegy, légyszi gondoljatok rám :D Köszi :D Természetesen kifizetem!

ATZita: Hát ezek a csajok akaratosak az biztos :)

Ilcsi, Anna merre vagytok? Mizú veletek???

Hú én írtózom a sprirál gondolatától is, nemtom miért..... :roll: :oops: Maradok a fogalmazásgátlónál, bár az eccer már nem ért semmit.... :roll: :lol:


Hú képzeljétek ma apucika főzött (én takarítottam egész nap szinte, na nem mintha láccana a lakáson :lol: 8) ), kínait, majd dobok róla képeket a kajásba! Valami Istenkirályul főz, imádom :D

Megyünk a Puskás játszóra!!! :D
Csatlakozik valaki?
Pusza
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Haragosi: Hisztigála....nálunk is. Levi reggel 8-kor kelt, és 4-kor is még pörgött, nem aludt egy istenért se....Én már cafatokban voltam. Aztán csak elnyomta a buzgóság, de 1 órára csak. És hisztizve ébredt és azóta is csak sír. Most lementek apával.
Mondjuk én fogzásra gondolok, a felső kettesek nyomulnak nagyon. De lehet hogy front van.....

Cseppek: Nekem is a spirált ajánlgatja a dokim, de sehogyse tudom rászánni magam. Neked eddig pozitív a tapasztalatod róla?
Mennyire gáz amikor felteszi? Jöhet priviben is...

Rea: Fodrász csaj fiatal, géppel vágta, 2 centisre, utána ollóval igazított raja még. Itt van Makkosházán a szomszédunkban. Szóval a legközelebbihez mentem, egy garázs üzlet, semmi extra. Én nem oda járok (1 évben 1x) :lol: :roll:
Repülőnap klassz volt. Gyerekeknek volt kreatívkodós részleg, oda Gérti beült, 1 órán át színezett legalább...már én untam :) Levi apjával repülőket nézett.
(jól mondja Nóra...és még a képeket is szeretjük, nagyon ;))

Nóra: Rea ne csak magukról írjon...a szomszédról is? ;)

Zita: Besenyei bemutatója után jöttünk el onnan, akkor még anyósom telkére mentünk vissza, fél 7-kor indultunk haza.

Repülőnapra visszatérve...az kicsit bosszantó volt, hogy fél órát álltunk sorba palacsintáért és végül közölték: elfogyott a palacsinta és már nem is lesz.....khmmm....

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


zita! Köszi, éppen készülök a Corába, én ott még sosem láttam, igaz mostanában nem kerestem ott direkt a bringákat, amikor meg azt akartunk venni, akkor nem tünt fel lenne futóbringa is. Hát majd meglátom, mennyiért adják, mert 10e nem akarok kiadni érte. Nekem a használt is nagyon jó lenne. Szerintem nagyon szeretik a gyerekek, mert Norbi imádja a motort is, és azt hamar kinövi, pedig a legnagyobbat vettük most neki, másrészt gondolom hogy a futóbringa után hamar megtanulna (ahogy Dancsiéknál is) 2 kereküvel pedálozni is majd.

Én még Norbinak sem adok epret.

Bea! Azt hittem te vágtad Levi haját :?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Szokásomhoz híven csak nagyon ritkán tudok jönni, de most végigolvastam az elmúlt pár oldalt!

Zsuzsi!
Nagyon megható volt a szüléstörténeted(még azt is elolvastam), mégegyszer gratulálok nektek!

Timika!
A tiedet is szeretném elolvasni!

Nagyon sok név- és születésnapi köszöntésről lemaradtam!
Minden kis és nagy ünnepeltenek minden szépet és jót kívánunk!

Nagyon jók a képek a gyerekekről, megpróbálok én is rakni Gabóról, mert biztos elfelejtettétek már!

Hajvágás:Gabó 6 hónapos volt, amikor először géppel "ledurtuk" a haját és azóta is rendszeresen vágjuk neki.Én is azt szeretem, amikor egy fiúnak tüsi haja van.

Hefe!
Akkor látom egy cipőben járunk!Én is a fellebbezésre várok, de semmi jóra nem szamítok, de már nem is érdekel!Csak egy ovi, ahová felveszik.Egyébként vicc az egész!

Szilde!
Többször rádköszöntem skype-on(most is), de még sajnos nem tudtunk beszélni!

Sajnos Gabó beteg, ez az állandó orrfolyás, köhögés nem akar múlni neki, most ezen a héten nem megy bölcsibe, hátha rendbe tudom tenni!
Nálunk év végi hajtás van a suliban. Már nagyon várjuk a végét, a gyerekek és mi is!

Nagyon várom már a nyarat, akkor remélem tudunk menni veletek játszótérre, sétálni!

Szép estét!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Bea, Haragosi: Biztosan valami front volt, mert nálunk is hiszti-rapli produkciók voltak egész nap! Doró mindenen elkezdett sírni, Dávidka meg nem bírt bealudni, vígasztalhatatlanul sírt, aztán mindenki (én is!) egyszerre aludt koradélután! :roll: Klassz nap!!! Féltem is, hogy a déli alvás miatt Dorókám nehezen fog este beájulni, de 9-kor mire a Piroska és a farkasban oda értem, hogy "a vadász elővette a bugylibicskáját, amit egyébként mindig magánál hordott", már horkolt is a lányka! :lol:

Spirál: Nekem feláll a szőr a hátamon még a gondolatára is! Brrrr... Én szoptatás után (úgy 3-4 év múlva :lol: :lol: :lol: ) tutira újra fogalmazásgátlózóm. :D Nekem nagyon bevált!

Csibe: Ti is a GÁ-ba akartatok járni, nem? Tényleg vicc!!!

Karmen: Boldog névnapot kívánok! :lol: Ha találsz futóbringát, szólj, mi is akarunk venni csajszikának! Nekem a fa tetszik legjobban!

Nekünk a hosszú hétvége nagyon nyugdíjasan telt, takarítottunk, játszótereztünk (főként kint a kertben a házi játszón :lol: ), voltam a Plazában ajándékot venni, mocsok drágaság és sz*r dolgok voltak... (pl. 1800Ft-ért 5 db nyomda, a neten ugyanez csak nem Micimackós, hanem Helló Kitty-s 800Ft :shock: ) :roll: :roll: :roll: Ma vissza kellett vinnünk Dávidka zenélős felhúzóját, mert másfél nap használat után nem zenél, így ma is voltunk, 30-80%-os leértékelés van a játékboltban! :evil: :twisted: Ne kérdezzétek, mik vannak, nem néztem szét! :lol:
Hát kb ennyi.
Ti hogy fértek bele egy napba? mert én sohasem tudok!!! Mindig elmarad valami!
Jóccakát mindenkinek:

eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Hefe!
Hát ezzel én is így vagyok.Valahogy a napi 24 óra sohasem elég...
Akkor nem vagyok egyedül..

Játékok. :twisted:

Csibe!
Bocsi,de mindkét gyerkőc a nyakamon.Hanna köhög nem ment oviba..
,de ha te is otthon vagy a gyerkőccel(vagy nem?) hátha összejön a beszélgetés... :oops: :wink:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Haragosi:
Csatlakozom, nálunk is katasztrófa volt a mai nap. Boti egész nap nyűgi volt, semmi nem tetszett neki, olyan hisztiket levágott, hogy a hajam égnek állt. Egyébként egy szavam sem lehet, elég nyugis baba, de vannak napok amikor mindent bepótol. Fél nyolckor kelt, ebéd után aludt egy órát, fél 11-kor még ébren volt.
Cseppek: Én is mielőbbi jobbulást kívánok Zolikának.
Zita: Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat.
Vandának van egy kis csoporttársa akinek az anyukája fodrász, holnap megpróbálok beszélni vele, hátha elvállalja Botit.
Bea: neked is köszi, hogy leírtad a részleteket, nem tudom mit parázok ennyire egy hajvágás miatt. Vandánál nem volt gond, alig volt haja, neki megoldottuk itthon.
Nóra: Megpróbálok gyakran jönni és igyekszem némileg képbe kerülni és nem csak "magunkról írni" :)
Enikő: Sajnos nem tudom Szegeden hol lehet fejbábot kapni, neten ezt találtam http://www.babu.hu/component/option,com ... Itemid,26/ , sajnos nem valami olcsók.
Karmen: Én eddig még nem is hallottam futóbicikliről. Most utána kerestem neten és tényleg nagyon szuper találmány, nekem is nagyon tetszik.
Csibe: Gabónak is mielőbbi jobbulást!
Hefe: Nálunk is kész káosz egy nap, nehezíti a dolgot, hogy apa is itthon dolgozik, ráadásul holnaptól már Vanda sem jár oviba. Ma burkoltan közölték velünk, hogy jó lenne ha nem vinném, ugyanis az óvodai tanév máj. 31-ig tartott, kevés az óvónő, a szerződéseseknek lejárt a szerződésük, a többieket szabadságolni kell és sok a gyerek. Én meg úgyis itthon vagyok a kicsivel. :twisted:

Bocsi, ha túl sok lettem.

Amit még elfelejtettem: Így ismeretlenül is minden nemrégiben szült kismamának, szülinaposnak, névnaposnak szívből gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok!

Jó éjt mindenkinek!

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Szilde: Hannának is jobbulást!

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Végül két fotó. Vasárnap készültek a Vadasparkban.
Kép


Kép [/img]

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Hefe! Csibééket a Katona ovi nem vette fel:( MIkorra várható hogy választ kaptok? Köszi, névnap nem valos, de szülinapom most volt:)

Rea! Nagyon szépek a gyerekek, köszi a képeket, a vonalzón olyan pici igy még szebbek! Ovi. Nálunk jun. közepéig viheti aki nem dolgozik, vagyis nyáron csak az aki visz munkáltatóit. Igen, megtehetik, mindenütt a szabadságolásokra fogják, de mivel valoban ez nem már nevelési év, csak ügyeleti idöszak igy joguk van kivételt szabni, ennek én sok helyen utánajártam, hivatalos választ is kaptam. CSak nevelési idöszakban tilos hogy kivételezzenek, megszabják hogy nem viheted v csak fél napra azért mert otthon vagy, ügyeleti idöben ök döntik el, hogy mehettek-e oviba v csak részlegesen stb

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Rea: Csodaszépek a gyerkőceid :D És nagyon hasonlítanak :)

Bocs most rövid vagyok, me rohanok!!

Csajok ha mentek Tecsóba vásárolni, és a vásárláskor kapott kis Tefal pöttyökre nincs szükségetek, légyszi gondoljatok már rám! Minden ezer ftos vásárlás után jár 1 pötty, és ha 40 pötty összegyűlik, akkor 50%-kal olcsóbban lehet egyes Tefal termékeket (serpenyő, wokk...stb) venni! Nagyon fáj a fogam egy fedeles Tefal serpenyőre ami amúgy méregdrága!
Szal ha nektek nem kell a pötty elkérhetem? :D
Köszi
Pusza

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Rea: Igen ezt a honlapot én is néztem, de itt drágák nagyon. Az ovinak kellenének a fejbábok és ott sajna alacsony a költségvetés... :(

Szilde: Hannának jobbulást+++++++++++++++

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan Enikőnek! Nekem van 8 db tefal pöttyöm, csak Vanda beragasztotta a pontgyűjtő füzetbe. Ha így is jó neked, én szívesen odaadom.

Most rohanok, megyünk dokihoz, kapja Boti a kullancs elleni szurit.

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Rea: Nagyon szépek a gyerekeid! :)

Karmen: Tudom, hogy nem valós a névnap! :D A választ nem tudom, én minden nap lesem a postást, állítólag már múlt előtti pénteken elküldték a jegyzőhöz a határozatokat, csak ki kellene postázni! De persze nem mondták meg az igazgatóságon, mi az eredmény... :evil:

Ma ismét szép idő van! :lol: Nálunk érik a cseresznye ezerrel, de nem ehetek, mert Dávidkának nagyon fáj a hasa tőle... Kipróbáltam, ettem vagy 4 szemet és egész éjjel nyűglődött miatta! :x :?

Mindenkinek szép napot, kellemes sétákat kívánok!
e.

KépKépKépKép
hefe
 
 


Rea! Melyik kullancs ellenit kapjátok? Én is nyaralás után el akarom ezt intézni, mert ugye hogy már nem irthatják öket marha sok van. A füvészkertben is többünkbe belement hétfön, igaz minket elkerült, engem és a gyerekeket is.

Hefe! Na ezt sem értem, miért nem lehet akár telefonon is megmondaniuk!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


nekem is van pöttyöm
Tefal!Kell valakinek?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Karmen! Boti az Encepur Juniort kapta, ez 2000 Ft körül van. Azt mondták a gyógyszertárban egyenlőre még nem hiánycikk, csak a felnőtt változata. Tavaly mikor Vandának akartam beadatni ezt már nem lehetett kapni, így Ő az FSME -t kapta meg, ami 5000 ft körül volt. Majd augusztusban kapja az emlékeztetőt.

Mindenkinek köszönöm a gyerkőc dicséreteket. :)

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Hefe!
Ha megkérlek a rövidujju bodykat megmérnéd inkább? Hosszra.Az nem baj, ha nem orvoshoz menős! :wink:
Köszi.

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!

Hefe!
Ahogy Karmen írta a Katona u-iba nem vettek fel minket, de már nem is akarom odavinni!

Szilde!
Nem, én nem vagyok itthon, dolgozom. :cry:
Gabó anyukámnál van, ha nem lenne nagymama, nekem már nem lenne munkahelyem....Muszáj..év vége van, sok a munka és nem akarom a gyerekeket magukra hagyni.

Rea!
Köszi a jókívánságot!

Rakok képet Gabóról, hogy ne felejtsétek el! :wink:
két húsvéti és egy múlt hétvégi képet választottam.Mostanában igyekszünk egy kicsit mozogni, eljárunk bicajozni.
Kép
Kép
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Szeva!

Mné Zsuzsi, Rea: Köszi szépen tündérek vagytok (ééés Zituska is :wink: ) naná, hogy kell, hol tudnám átvenni őket?
Holnap megyünk Szabadkára, pénteken délelőtt ráérek elmenni. Csajok megínárnátok a címeteket vagy valamelyik játszón talizzunK? :)
Privibe jöhet!

Csibe: Tündéri Gábor :)

Mennem kell olvasok az aprónépeknek..
Pusza
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk. Peti elkapott valamit (megint), köhög és lázas is. Ma du. megyünk a doktornénihez.

Enikő, jó a reklámod. :)

Cseppek, remélem, már jobban van Zolka!

Hefe, hát ez a játékos dolog tényleg bosszantó...

Rea, szerintem a göndör hajat is lehet házilag vágni. Petinek fürtökben lógott a haja, az első hajvágás úgy nézett ki, hogy a nagyját levágtuk ollóval, aztán a többit géppel. Persze most is így kell, ha a kelleténél nagyobbra nő a gyermekem frizurája. Szerencsére szépen tűri, nem hisztizik, stb.
Kullacs elleniből Petinek az első kettő FSME volt, az utolsó meg Encepur. Teljesen ugyanaz a kettő, de nem mindegyik doki vállalja fel ezt a helyettesítést. Én is meglepődtem, hogy az olcsóbbat kaptuk, de persze örültem is nagyon, hogy nem egy fél vagyont kell otthagyjak a patikában.

Csibe, nagyon vagány fiad van! Mi most vettünk Petinek biciklis sisakot, a biciklizéshez. De ugye ő saját maga megy, én fel nem tenném magam mögé a gyerekemet...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Enikő, Rea, Haragosi, Csibe, Bea, Karmen! Szépek a gyerkőcök! :):) (És jók az új sérók, kinek a hosszabb, kinek a rövidebb! :) )

Képzeljétek, Dénesnek ki kell húzni az egyik metszőfogát! :cry: :cry: Még ősszel elesett Horvátországban, motorral zúzott valami márványborításon egy templom előtt, és elbotlott egy keskeny vízelvezető csatornában. Beverte a fogát, ami elhalt, begennyesedett, szétfúrták, hogy lejöjjön a genny, de megmentették, tettek rá valami borítást, hogy épnek nézzen ki és tudja használni. Erre múlt héten elesett a járdán, fogott valamit a kezében, amit nem akart elengedni, ezért arcra esett, megint beverte uazt a fogát. :( Függőlegesen kettérepedt, az egyik fele mozog is, muszáj kihúzni. :( Annyira sajnálom szegénykémet! Persze neki nem mondjuk, bátorítjuk, már mondtuk neki, hogy új, erős fog nő helyette (mikor??? még csak 3 éves...), szóval ő már nem aggódik miatta. Fájni valszeg nem fog neki, el van halva, de a húzás maga nem lesz egy jó élmény... :(

Matyival minden oké, (Haragosi, Hefe, Bea: sztem is a front miatt hisztisek, Matykó 2 napja alig akar nappal aludni, csak szenved egész nap), ebben a hónapban újabb 1230 g hízást produkált a lelkem, már 6300g. :lol: Próbál mindkét irányba átfordulni, 6 és fél hetesen többször átfordult hasról hátra, de azóta nem láttam, hogy összejött volna. Mindkét irányba csak egy pici lökés hiányzik neki, tisztára kicsavarodik, ahogy próbálja, nagyon erős. Hason már két hete nyomja a fekvőtámaszokat :):) , nagyon szépen tartja magát, Dini csak 3 hónaposan csinálta emlékeim szerint.

Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak nem voltunk itthon, anyuéknál voltunk majdnem egy hétig. Szuper volt, tegnap már bőgtem, nem akartam hazajönni. :( Itthon megint csak egyedül, egész nap, minden az én nyakamban... :(
Holnap reagálok, visszaolvasok, most megyünk munkahelyi búcsúztatóra.

Kép
szilcsi
 
 


Toncsi! Bocs, mindig elfelejtek válaszolni a kérdésedre. :oops:
Nekem nem húzodott ilyen sokáig a farkcsonttörés gyógyulása. Kb. 1 hétig csak úgy bírtam ki, hogy óramű pontosan szedtem a fájdalomcsillapítót, 6 óránként muszáj volt bevennem, még éjszaka is, különben járni se bírtam volna. A következő héten már csak esténként vettem be, addigra terheltem le annyira, hogy komolyan fájt. A 3. hét után már nem okozott nagyobb problémát, csak kellemetlen volt, a 6 hetes kontrollra már a farkcsontom is teljesen meggyógyult. Úgy látom, te tovább szenvedtél vele! Rosszul forrt össze???

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


hefe: írtam neked az adokveszekbe babakocsi-ügyben.

Bea: neeeeem, nem a szomszédra gondoltam! :lol: Hanem hogy esetleg a többiek irományaihoz is ha hozzászól valaki, szerintem akkor fórumozik; ha mindig csak azt írja le, ami saját magukkal van, hát, érdekesen nézne ki az egész, ha mindenki csak ugyanezt tenné. :lol:

ATZita: a csajos ruhák általában szebbek, igen. Olyat nem tudok keresni, amin pillangó van, de nem rózsaszín, hanem kekizöld. :lol: :lol: Viszont küldtem egy linket, szerintem nagyon aranyos állatkák vannak rajta.

klzsuzsi: jajj, szegénykém. :cry: Nagyon sajnálom. :cry: Dóri is pofáraesett múltkor a motorral, ő is a motorba kapaszkodott, nem tette előre a kezét, beverte a száját és a fogai is gyanúsak voltak, de aztán hálistennek nem lett baja. Nem szeretem ezt a hülye motort. :evil: Mondjuk ha ez nem lenne, akkor is össze tudják törni magukat más úton-módon. :(

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Zsuzsi!

Teper ám, a kisebbik fiad :shock: már fordul :o Biztos utol akarja érni a bátyust :wink:
Sajnálom a fogat. :( De nézzük a jó oldalát: mi az a 2-3 év fogatlanság az egész élethez képest 8)

Csibe!
Nagyon édes Gábor :)

Rea!
Neked is gyönyörű gyerekeid vannak! Üdv itt :)

Ma voltunk tanácsadáson a kicsivel. 9540 gramm 75 cm. Nagyobb, mint Réka 1 évesen :shock: ( Hajna 1,5 évesen volt ennyi súlyú) . És még mindig nem hajlandó kaját enni :roll: Ha napközben nem lóghat eleget a cicin, akkor éjjel óránként kel :(
Vendég
 


Haragosi, szép méretű a legkisebbed.

Csibe, azt hiszem, ma láttam Gáborodat lángosozni a mamával a Cserepes soron. :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Szilde: Most látom tegnap Kevin nap volt! Sok boldogságot a fiadnak!

Rea: Gyönyörűségesek a gyerekek!

Csibe: Hajj ez a pasi, nekem még mindig nagyon bejön :)

Zsuzsi: Szegény Dini :( Levi is sokat esik, én nem is merek kismotort adni a feneke alá. Vagánykodik aztán koppan. És mindig a szája vérzik a fogánál :(
Matyi nagyon ügyes!

Exi: Petinek jobbulást!

Haragosi: Azta! Kicsi lányod jól hasznosít :) De ugye nem aggódsz azon, hogy nem eszik "rendes" kaját? ;)

Képzeljétek, mi mostanában jutottunk el Grétivel oda, hogy nem úgy ébred reggel, hogy: ma ovíííííííííííííííííííííííííííí??????? nem akarok oviba menniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hanem csak simán megkérdezi hogy van e ovi és kezd öltözni. Most jön bele, mikor mindjárt szünet :( No, de reméljük szeptembertől könnyebben belerázódik.

Szomszédaink jól vannak (Nóra :lol: :lol: :lol: :lol: ) :lol:

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!

Aggódni azért nem aggódok :) , de zavar az, hogy biztosan tudom, hogy ha enne valami laktatót, akkor éjjel békén hagyna. Már kezdek kipurcanni :?
Vendég
 


Zsuzsi! Orsi járt igy tavaly hogy elhalt esés miatt a foga, neki is hónapokig kezelték, idegelték, végül tömték a gyökércsatornát és a fogat is. Nekünk nem tettek rá amugy semmilyen boritást. Nekünk a jobb 3as fog volt. Sajnálom hogy nálatok huzni is kell:( Utána a mellette levö fogra nem kértek koronát? Mert én amikor huzni akarták azért elleneztem, mert mire kinöne a köv foga összezárodna a fogsora, akkor meg nem fog az uj foga elférni:(

Szilde! Boldog névnapot Kevinnek!

Csibe! Nagyon helyes Gáborka!

Exi! Miért nem ülhet mögötted a bringán Peti? Nekem gyerekülésben bekötve, bukóval utaztak /utaznak én nem aggodok igy.

Haragosi! Tényleg szép méretei vannak E-nek!:) Orsi másfél évesen kezdett rendesen enni, na akkor sem nagy mennyiséget:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a kedves szavakat Gáborról!

Zsuzsi!
Szegénykéim...kitartást nektek.

Exi!
Akkor most lebuktak! :wink:
Nem mondta a mama, de majd megkérdezem!
Petinek jobbulást!

Bea!
Örülök, hogy Gréti jó kedvvel megy oviba! :lol:
Neked is jóképű kispasid van!!!! :D

Haragosi!
Mindig irigykedve nézem a lánykáid!Enéh is olyan szép ezen a kis képen a vonalzód mellett!

Szép estét!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Csibe, hát kérdezz rá. :) De tényleg, mintha a fiadat ismertem volna fel...

Kármen, én egyedül biciklizek, de az utakon szvsz rengeteg balfék van (finoman fogalmazva), na és ennek nem teszem ki a gyerekemet. Fog biciklizni, biciklizik is, de a saját bringáján.
(Na és nekem férfi kerékpárom van, újat nem szeretnék, és még nem sikerült fejben kitalálni, hogy hogy szálljak rá fel, ha Peti is benne ül az ülésben...)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Klzsuzsi: Dénes fogát sajnálom! :( Nagyon fél a húzástól? Vagy nem mutatja? Nálunk is kardinális kérdés a fog... :roll: Nem semmi a kisebbik fiad!!! :shock: Nálunk Doró volt hasonlóan ügyes! Dávid teljesen más! Szerintem kicsit lustább is! Képes megfordulni, mert már megtette párszor, de csak pár hete, és nem műveli aktívan! :) Viszont olyanokat élvezkedik a hangján!!! Folyton dumál és hangoskodik! :lol:

Csibe: Nagyon cukker a fiad! :lol: :lol: :lol:

Bea: A fejsebek nagyon vérzékenyek és mindig súlyosabbnak látszanak! Ne aggódj Levi fogai miatt, én is folyton parában voltam miattuk, aztán látod... Amitől nagyon félünk, az ált. bekövetkezik, sajna, szóval ne is gondolj rá, hogy történhet vele valami gáz! Mi újság az allergiával????

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!

Karmen! Tavaly nálunk is mehetett oviba Vanda még júniusban, csodálkoztam rajta, hogy most nem engedik. Mondtam nekik, hogy még az ált. iskolások sem ballagtak el azt gondoltam legalább addig járhat. Erre az volt a válasz, hogy ez óvoda, itt máj.31 -ig tart a tanév. Én megértem őket, nem is nekem rossz, csak szegény kicsi lány szomorú, hogy nem mehet . Sajnos a két legjobb barátnőjének a szülei dolgoznak, így még játszótéren is csak ritkán tudunk összefutni velük.
Csibe!
Nagyon helyes kispasid van és jól áll neki a bicajos szerkó.
Ági!
Először is jobbulást kívánok Petinek.
Nekünk nincs itthon gépünk, így az első hajvágást inkább fodrászra bízom. Sikerült Vanda ovistársának anyukájával beszélnem ,holnap már megyünk is.
Kullancs elleni szuri: én is rákérdeztem, kaphatja -e az olcsóbbat emlékeztetőnek, de a mi dokink nem javasolja.
Klzsuzsi!
Juj,ez nagyon rosszul hangzik. Szegény kicsi Dénes. Kitartást nektek! Kicsit nézelődtem visszafelé és láttam rólatok is képeket. Nagyon édes fiaid vannak, Dénes milyen büszkén tartja az öcsikéjét :)
Matyinak gratulálok a hízáshoz és az átforduláshoz. Boti is így hízott az elején, most május 6-án mértük utoljára, akkor volt 11200 gramm.
Nóra!
Igazad van, akkor az már nem társalgás lenne, naplót fórumon kívül is lehet írni. :)
Haragosi! Nem semmi súlya van a kislányodnak. Vanda kb. egy éves koráig csinálta ugyanezt, semmit nem fogadott el anyatejcsin kívül, annyi különbséggel, hogy Ő egy évesen is csak 8940 gramm volt. 8 hónapos korától csak havi 2-300 grammokat hízott. Egyébként 25 hónapos koráig szopizott, nem volt egyszerű az elválasztás. Boti teljesen más , ő 7 hónaposan döntött úgy, hogy neki már nem kell a tejcsi, egyik napról a másikra elutasította, csinálhattam bármit. Kicsit rosszul esett, de most már azt mondom jobb, hogy így történt.
Kitartást neked!
Szilde!
Boldog Névapot Kevinnek!
Bea!
Én nem tudom, hogy vannak a szomszédok, nem láttam őket már legalább 1 hónapja. :lol:
Tavaly még nálunk is ez ment, most meg akkor tombol ha nem mehet. Nehéz volt vele megértetnem, miért kell neki itthon maradnia, mikor a kis barátai még járhatnak oviba.

Mindenkinek!Nálatok is fizetni kell a gyerekorvosnál a nem kötelező védőoltások beadásáért?
Még amikor a Prevenart kaptuk nem kért pénzt, most meglepődtem, hogy 1800 Ft -ot kellet adnom,
hogy beadja az Encepurt. Most ez, hogy van? Mintha azt mondta volna a doki, hogy ez a szuri ennyi. Akkor az összeg attól is függ, milyen szurit akarok beadatni? :lol:

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak hol itthon hol anyuéknál,a vizsgák miatt!Még 4 van hátra!
Visszaolvasni nincs erőm,bocsánat!

Zsuzsi!
Dénes fogát nagyon sajnálom,szegényke!

Mikor lesz tali? Én is úgy elmennék lazítani!
20140113113746
 
 


Andi!Szia!
A nem kötelező védőoltásért amit mi viszünk nekünk is fizetni kell!
A Grétinek kértük az agyhártyagyulladás elleni(Neis-t)és mind a 2-nél fizetnünk kellett,ki is volt irva hogy amit nem az ÁNTSZ ad oltóanyagot,annak a beadási díja 1000FT!Mi is meglepődtünk mert nem elég hogy kiváltod még külön fizetni is kell érte!
Mi a Rudas doktornőhöz járunk és itt "csak" 1000FT.
De ez szerintem elég durva!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Rea, mi 2000 Ft-ot fizetünk, ez már elég régóta így van sajna. :( Elvileg csak az influenza elleni olcsóbb, mert annál viszont megszabták, hogy a beadásért max. annyit kérhet el az orvos, amennyibe az oltóanyag került.
Mellesleg, mindezt ki kellene függesszék a rendelőben, hogy ne jegesvízként érje a kedves szülőt a felismerés.
Ja, így van ez a felnőtt dokiknál is...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Nálunk ki van és a védőnő odasugta a fülembe hogy olvassam el mert mire megyünk készüljek fel!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nálunk 2e ft volt az oltási dij, de egy idö után nem kérték. Hát majd rákérdezek a kullancs ellenire hogy mennyibe kerülne és van-e ott is oltási dij:)

Rea! Itt csak addig járhatnak amig tart az iskola, de azért már tegnap elmondták, hogy már szünet van, aki ugy gondolja már ne vigye. Na persze senki nem gondolta ugy:) akikkel beszéltem.
Orsi is tavaly már kinlodott hogy nem lehetett gyerekek között, igy 1 hónapra én befizettem családi napközibe. Nem volt olcso, 20e+kaja, de nagyon élvezte! Söt, ott kezdett el rajzolni megszeretni, azota minden nap rajzol, sokat fejlödött.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nálunk ingyen beadják a nemkötelezőket... Mondjuk a doki valami oltási országos főmufti (minél többet olt, annál elégedettebb :? )

Nem tudjátok, a Vadasparkban van valami szopis helység? Utálok autóban meg nyilvánosan szoptatni... :roll:
Vendég
 


Haragosi!
Másnem az irodába biztos bemehetsz szoptatni. :wink:

Norus!
Feltennéd ide a linket, mert megint nem tudom megnyitni. :roll:

Bea!
Köszi az emailt, de most veszek Hefétől egy párat, ugy hogy most más nem kell. Köszi. Megkaptad az sms-t tegnap?

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


sziasztok
Minden baba, gyerkőc nagyon cukika és szép!

Klzsuzsi
nekem tovább fájt (vagy csak nyávogósabb vagyok :? ) , bár én nem szedtem fájdalomcsillapítót.sajnálom Dénes fogát!

haragosi
van egy pelusozó "szoba" a tapír környékén, egy mosdó oldalában (van víz, szappan) ott van egy lepukkant szék is. ajtaja van. én ott tavaly ősszel szopizatattam. azóta nem tudom változott-e valami.lehetne igényesebb, de ugye a szopihoz elég egy szék és egy kis "magány".

toncsi80
 
 


Oltás: :shock: :shock: :shock: Nálunk mindet ingyen adta be a doktornő (neis vac pl.) Nem is hallottam ilyenről, hogy pénzt kérnek érte!

Zita, Vadaspark: Van pelenkázó helyiség, ahol szoptatni is lehet, valamelyik épületben, nem a wcnél, de nem emlékszem, pedig voltam bent :oops: , hogy melyik részen pontosan. A hölgy a bejáratnál elmondja, meg lehet, h a térképen is rajta van.

KépKépKépKép
hefe
 
 


Hefe! Azt mondta a doktornöm erre amikor kérdeztem hogy egyik fizet másik nem, hogy ez Kamarai ajánlás, tehát van aki elfogadta és kéri van aki nem. (meg ugy értettem hogy aki nem kamarai tag arra meg nem is vonatkozik, de nekem gyanus hogy aki nem tag az praktizálhatna-e?)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


:?: Kérdés, biztos tudja valaki: A felnőtt bőrgyógyászat hol van? Kell beutaló? Időpontkérő számot tud valaki? Egy anyajegyet szeretnék megmutatni, azzal az ált. bőrgy-ra kell menni egyáltalán? Vagy inkább menjek magánba? :roll:

jégvirág: és kééépzeld, a Karcsi bácsiék ma a másodikon… :lol:

rea, oltás: nekünk is fizetni kell, 2000 Ft/oltás. Szerintem ezt a doki dönti el, mint vállalkozó, joga van elkérni, de nem köteles. Ahogy itt írjátok a tarifákat, a mi dokinénink a legdrágább kategóriába tartozik ezek szerint. :( A csajoknak a nyáron elvileg 6 db oltást kéne kapniuk (kullancs és bárányhimlő, D-nak 2-2, Marcsinak 1-1), ez 12ezer. :shock:

ATZita:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0348766527

Karmen: áááá, ebben az országban mindent lehet. :cry:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Norus, a felnőtt bőrgyógy a Kálvin téren van. Beutaló eddig nem kellett, de időpont tutira kell. Telószámot sajna nem tudok. Azt hiszem, a bőrklinikán is van ambulancia, de ott nem tudom, hogy működik a rendszer.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Norus! Nem kell szerintem most sem beutaló. Én sem tudok telefonszámot, de telefonkönyvben régen megtaláltam öket, szerintem most is benne kell legyenek. Én ezért nem mennék maszekba, megvallom :o
Igen, lehet menni a Börklinikára is, oda is elöjegyzés szükséges.
Nálunk is 2e volt amikor kérte a doki. De amikor 2 gyerekre többet is beadattam már nem kérte, mondta hagyjuk:) Engem is dühit hogy nem elég hogy oltatni akarom, még többe kerül az oltoanyag a beadási dij miatt! Aztán ha nem oltatom majd mennyibe kerülne mire meggyógyitanák az államnak is! Szoval, ezt ugy érzem azóta is, hogy büntetve van aki meg akarja elözni a betegséget :evil:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?