Új privát üzeneted érkezett!

Marietta!
Boldog szülinapot Kívánunk!

Kép

Anita
putyu
 
 


Marietta!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk :D
Kép
Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata,
Köszi :D
Vigasztaljon, hogy itt is trutyi az idő :roll: Már kissé sok ez az eső, a hidegről már nem is beszélve. Tegnap már kénytelenek voltunk befűteni :(
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Csajok!
Van holnapig egy 25%-os kuponom a Bokkline-on. Kér valaki valamilyen könyvet? Ha igen, ma még jelezze.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Helyesen: Bookline :oops: :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Sziasztok!

Mariettának mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Anikó, Maja nagyon szép és elegáns abban a ruhácskában :-)


Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Köszönjük szépen csajok!!! :lol: :lol:
Ma már nagyon jól vannak a lányok, még előadást is tartottak nekünk, annyi energiájuk volt :lol: Ilyenkor elbizonytalanodom, hogy mennyit érnek az alternatív kezelések, ha csak az antibiotikum rakja renbe őket :roll: :? :? Jó, nem panaszkodhatok, mert ritkán betegek, de akkor keményen. Ami elszomorít, hogy most tavasszal ez a harmadik antibiotikumja a Mariettának. Az előző években nem szedett összesen ennyit :twisted: :twisted:

Kata!
Középfül-gyulladása van mindkettőnek. Marittának ki is fakadt a füle - mondjuk nem is igen fájlalta :? :?

Uradnak mi is gartulálunk!!! Ebben az időben :roll: :roll: :roll: csoda hogy nem fagyott meg :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Marietta!

Isten éltessen!


Tami, Szonja. anett
kállai
 
 


Kukucs :D

MAriettának sok boldogságot kívánunk!!!! :D

Anikó,
szuperek a képek! Maja szépséges hercegkisasszony volt az esküvőn :D

Judit,
Zorkát megzabbantom, nagyon édes :D

Én holnaptól a dolgozó nők táborát gyarapítom :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,
szeretnék 2 könyvet:

Boribon és Annipanni
Boribon és a 7 lufi.

Köszi, hatalmas cupp :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Én csak gyönyörködök a képekben :-)
Remélem ma már jobb lesz az idő.

Évi, Zéti a bicón nagyon vagány volt :lol: :lol:

Ati tegnap kivonult a fürdőszobába, mert hallotta, hogy van ott valaki. Már nem lehet szem elől téveszteni, amíg le nem zárjuk a lépcsőt. Kis kommandós.

Judit, te olyan jókat tudsz találni... He véletlen látsz biztonsági lépcsőlezárót gondolj rám :-) Hátha nem kell újat venni.
Ha az van írva, hogy 80 cm-ig, akkor már nekünk nem jó a 83-ra??? Szerintetek???

Évi, nektek van ilyenetek?? Nekem a kutyák miatt is kéne, mert így nem tudnának feljönni. Ati megtámadja őket. Rami csak figyel, Almi menekül előle :lol:
almi
 
 


Helló!!


Anita drága! Boldog névnapot kívánunk!!
Kép

Katus!!

Húúú, de lemaradtam!! :shock: :shock: És hova mégy dolgozni? Vissza? Mi lesz Ancsival? Bölcsi??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita,

BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép

Reni,

Ebéd után leteszem a csajokat aludni és nézek Neked valami ajtórácsot a vaterán:) Tuti van.


Kata,

Mókuska az a kismacska:)))Most Ancsi van nálunk, neki elénekelte, de nagyobb társaságban szóra sem lehet bírni Zorkát, nemhogy éneklésre.:((Móninál sem hajlandó énekelni, pedig tudja a dalokat, itthon énekli. Tegnap anyunak is több óra noszogatás után adta csak elő:) De azért majd próbálkozunk, hátha:)
Egyébként hogy vagy? Hogy bírod a pocakot?
Vendég
 


Anita, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Én most nagyon el vagyok keseredve. Ábelt asztma gyanúsnak nyilvánította a doki, miután 2 hetes hörgő tágító "kúra" után is "furcsán" veszi a levegőt olykor-olykor. Megyünk majd a Heim Pálba kivizsgálásra :-((
Adri, ti mikor mentek a sóbarlangba? Csatlakoznánk, "csoportosan" csak jobb :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anita,
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Ákos, Maja, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Csajok!
Könyvet senki más??? Du. adom le a rendelést!

Katus,
Rendelem :D

Emőke,
Sajnálom :cry:
Köszi Maja dicséretét :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Vendég
 


sziasztok,

Elmaradásaim:
Zsani, boldog névnapot!
Marietta, nagyon bolgog szülinapot kívánunk!

Anita, boldog névnapot!

Nagyon jók a bandás képek!

Anikó, az esküvôi képen nem csak Maja szép!

kérdés: holnap megyünk Zalakarosra, tud valaki segíteni, hogy hol lehet fürdôköntöst (80) + "croc" papcsut (20) venni Eszternek?

Katus, gondolok Rád! Ancsi biztos jól érzi magát Zorkával, Te meg majd szép lassan visszarázódsz...

Eszter tegnap lent maradt Veszprémben, hát nem tudom elmondani, hogy mennyire hiányzott. este msn-eztünk, de még rosszabb volt. ma már mondtam Anyunak, hogy este csak hívom.
holnaptól viszont együtt leszünk 5 napot! :)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


bolgog=boldog :oops:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Ha előbb szóltál volna tudtam volna kölcsönadni egy köntöst Eszternek, de bevallom most foggggalmam sincs hol van (valószínűleg a padláson az ezer zsák egyikében) és át kellett volna mosni, stb...
Crocs papucsot nem tudom hol lehet kapni. De ha találsz olcsón, akkor ne tartsd Magadban, mert én is szeretnék Zorkának, mielőtt nyaralni megyünk:)
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek.

Minden lemaradásom pótlandó mindenkinek sokat és boldogat!

Marietta!

Boldog szülinapot!

Kép


Anita!

Boldog névnapot!



Kép

zsanett
 
 


Viki, Judit, ma voltunk Parndorf-ban, egy papucs 20 Euro. Azt hiszem, 18-as mérettől van... Ha reggel írtok, hoztam volna, volt minden színben :(

Judit, mi kismacskával szoktuk énekelni, de akkor megyek továbbképzésre, ha ez igazából mókuska :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Ha írtad volna tegnap, hogy ma Pandorfba mentek, akkor kértem volna, hogy hozzál:)))Egyébként tudtatok vásárolni, érdemes volt kimenni? Mi egyszer voltunk, de üres kézzel jöttünk haza. Nagyjából ugyanazak voltak, mint itthon, mindenből csak S-es méret volt és minden baromi drága.
Vendég
 


Judit, köszönöm!

Úgy tűnik normalizálódik a napi ritmusunk. Reggel 7kor kelünk, 10 körültől 2,5 óra!!! alvás, 4ig pörgés, esetleg pici pihi, fél9-9 körül szunya. Persze éjjel kelünk 2-3 alkalommal, de ki lehet bírni.

Katus, most jutott el a tudatomig, hogy ma már dolgoztál :? Remélem jól telt a napod!

Gyöngyi! Lányoknak jobbulást! Nem kellemes a fülgyulladás. (Jártok usziba, vagy hogy szedték össze?)

Emőke, azért bízzunk benne, hogy nem asztma. Sajnálom a pici Ábelt!


A hétvégén utaztunk. Nem volt túl kellemes. Ati határozottan nem szándékozott lenyugodni. El sem tudom képzelni milyen lenne, ha hosszabb útra mennénk. Ő egyszerűen utálja, hogy nem tud nézelődni, és visít inkább, mint aludna. Ez a kép félúton a ceglédi Shell kúton:
Kép Alig tudtam visszakötni :?


Unokatesóval építkeztek. Most ez a kedvenc játék. Mi felépítjük, Ati ledönti, de mindig megvárja, hogy az összes a helyére kerüljön :D
Kép

Jó éjt mindenkinek!
almi
 
 


Judit, nem tudtuk, hogy ott fogunk kikötni - hivatalos ügyeket intéztünk Neusiedl-ben, és hazafelé még volt egy kis időnk, hogy benézzünk. Nagy a választék mindenből, de a mi pénztárcánkhoz még a leárazásokkal is drága az összes üzlet. Egyedül Helly Hansen pólókat vettünk 8 Euroért, azok nagyon klasszak, de mást nem kaptunk.

Egyébként a múlt héten voltam a sárkány centerben, és 1.300-ért vettem tök jó Crocks papucs utánzatot, és egészen kicsi méretekben is láttam.
De ha ráér a dolog, akkor csütörtökön megyünk Bécsbe és onnan szivesen hozok, ha látok!

Reni, hátha később szeretni fogja Ati az utazást... Marci is gyűlölte a babahordozót, de az ülést, amit Szandrától kaptunk :lol: , imádja - mert kilát belőle, és nagyon szeret onnan sasolni...

Katus, írd majd meg, milyen volt a mai napod!

Emőke, holnap beszéljünk!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anita, Zsanett
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


[color=red]Anita!

Mi is boldogságos névnapot kívánunk!
[/color]

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm! :D

Viki,
ha még be tudsz érte ugrani, tudok adni köntöst.
Sárkányos papucsot az Essek rendelőjével srégen szembe lehet kapni 1000Ft-ért.

Anita
putyu
 
 


Ti mit szóltok ehhez a képhez?? Állítólag ez Lara anyukája:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


ezt inkább nem kommentálom... :x :x :x

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra, eladó az ikerházunk fele, nem költöztök a szomszédba? :-)

Gyöngyi, nekem mintha "montázsnak" tűnne, vagy csak remélem...

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Ez az első igazi napom, az előző csak időhúzás volt.
:S

Gyöngyi,
visszajöttem a munkahelyemre, a helyettesem helyére. Elte, szervező titkár.

Ancsi tegnap (Judit állítása szerint) aranyos volt, aludtak is, Hallelúja :D

MAjd jövök, de hallom a főnök lépteit...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!!

Akkor üdv a dolgozók táborában! :lol: Ancsi biztos jól, sőt jobban elvan egész nap, mint Te. Tapasztalatból mondom, a gyerek nem sínyli meg annyira az elválást, mint az anya :roll: :lol: Főleg, ha ilyen jó dolga van, hogy Zorkával játszhat :lol:


Enikő!

Én is remélem, hogy montázs, bár ez nem jutott eszembe. Lara anyukája vagy sem, egy ilyen kép nagyon felháborít :evil: :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ha Lara anyukája van a képen, akkor a feje miért nem látszik? A tévében már százszor láttuk...Egyáltalán nem biztos, hogy ez tényleg ő és az is lehet, hogy tényleg montázs. A sörösüveg pl elég gyanúsan néz ki...Mindenesetre szerintem elég durva, hogy szerencsétlenről ilyen képek jelennek meg, van neki most épp elég baja. Anyukámnak is volt szívműtéte 10 éves korában(jó, nem szívátültetés) és a nagyanyám soha egy szál cigit el nem szívott életében.
Nekem teljesen jó az utánzat is a Crocs papucsból, köszi Kata, Anita, majd megnézem.

Olyan büszke voltam ma Zorkára cinin. Most először ÉNEKELTE az elején, hogy SZIA MÓNI és Móni az ő kedvéért a Mókuskát is belerakta a mai repertoárba és megkérte Zorkát, hogy segítsen neki énekelni, ő pedig énekelte!!!Annyira édes volt. Móni is nagyon megdícsérte.
Vendég
 


Gyöngyi,
köszi a bíztatást :D

Judit,
édes lehetett Zorka.
NA, megnézem mi ez a crocs papucs, még életemben nem hallottam róla. Meg arról sem, hogy mi ez a Lara ügy, de akkor ezek szerint szegénykémnek beteg a szíve???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Lara egy másfél éves kislány, aki fél évig műszívvel élt kórházban és múlt héten találtak neki donort, kapott új szívet, jól van.
A fotó meg azt sugallja, hogy minderről az anyja tehet, holott egyáltalán nem biztos.

Crocs papucs:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Judit! a kép nem montázs, valódi, csak egy másik Lara anyukáját ábrázolja. Így lettek összekeverve. Az ő videomontázsából lett kimásolva - ezt megnéztem. Valóban ilyen könnyen terjedhet a hülyeség. Bóta Lara anyukáját megkövetem. A kép akkor is undorító és felháborító, de ennek a Larának semmi baja (még)

Judit, Kata! Mi a különbség a crocs papucs és a piaci lyukacsos papucs között :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Valószínűleg az, ami az Adidas cipő és az Adios között:))Nem tudom, de nekem teljesen jó az 1000 Ft-os utánzat is.
Vagy a piacon még olcsóbb? Nem tudom, én ritkán járok piacra, ezért nem voltam képben, hogy ott is van olyan.
Vendég
 


Kukucs :D

Marha későn értem haza, fél 7 után... MA kemény 2 órát voltam a lányommal. Remélem azért nem lesz a többi ennyire durva nap.

Judit,
köszi a képet, mostmár tudom :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Ma találkoztunk Ancsival a cinin (pontosabban előtte), és nagyon édes volt, oda is jött hozzánk, igaz volt nálunk egy kis kölesgolyó csalogatónak! :P :P :P
Hát a két óra nem túl sok :cry: , remélem máskor hamarabb haza tudsz érni! Addig is kitartás!

Emőke!
A héten nekünk már nem fér bele a sószoba, de a jövő héten egyeztessünk, és szívesen megyünk veletek.

Gyöngyi!
Ilyenkor rémít meg engem a világ, hogy milyen szörnyűségek vannak, és ami még ijesztőbb bárki bármit terjeszthet rólad! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nem is tudom elképzelni, mi minden lesz még, míg Dóriék felnőnek! (Lehet, hogy jobb is!)
Drága Mariettának pedig utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Anita!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánunk!

Zsanett!
Neked is boldog névnapot!

Judit!
Nagyon ügyes Zorka. És a második cinin mi is énekeltük a mókuskát, aminek örültem, mert már hónapok óta a fülemben volt az első versszaka, csak a második nem jutott eszembe, időm pedig nem volt megnézni. Így az éjszakai szopizások alatt ezen agyaltam.

Kata!
Úgy irigyellek, hoy voltál Ausztriába! Én ha csak lehet, és arra járunk, átmegyek egy kis eredeti németet, ill. osztrákot hallgatni. Ez a része nagyon hiányzik az életemnek, főleg, hogy úgy érzem itthon csak elfelejtek mindent. Persze azért néha trenírozom magam, de mostanában, mióta Dóri átment hiperaktív sajt kukacba, és folyton esik kel, nem sok időm van.

Reni!
Kár, hogy csak integetni tudtunk, de látom Ati is inkább apa vállát szereti a babakocsi helyett. :lol: :lol: :lol:

Anikó!
A hétvégén mi is voltunk esküvőn! Dóri aranyason átaludta az autóban a lánykikérést, és az esketést is (5-től fél hétig), mert az utazás miatt borult az egész napunk, majd hazavittük apósékhoz megetetni, és utána vissza mentünk a lagziba a vacsorára, amiből nem ettem semmit, mert a levset, és főleg a birkapörköltet nem szeretem (áálítolag nem is voltak túl jók), más meg nem volt. De sebaj, így nem volt nehez későn este nem enni. Dóri egy darabig egész jól bírta, sétálni akart egyfolytában, így a vacsi alatt elég nehéz volt vele. De végül három darab savanyú ubi lekötötte. Majd fél tízre hazamentünk, mert már nagyon túl pörögte magát a csajszi. Eztán volt egy szörnyű éjszakánk, alig bírtam elaltatni, állandóan járt keze lába még szopizás közben is, majd sokszor felsírt. Ezek után szörnyű nappal következett, ilyen hisztisnek, és sírósnak még sose láttam, semmi se volt jó neki, még az se, ha felvettem, de az se ha leraktam. Apósék is csak néztek, hogy mi történt a tegnapi tündéri kislánnyal. Na vajon mi? (kérdeztem magamban) Így alig vártam , hogy délután jöjjünk haza. Itthon pedig szerencsére gyorsan visszaállt a régi rend. Elég nekem ennyi sírás és hiszti.
Remélem nálatok simábban ment a dolog!

Szandra!
Gratulálok a vizsgádhoz! :P :P :P

Rólunk: Volt egy két éjszaka, amit átaludtunk!!!! :P :P :P :P :P Most új napirendünk alakul. Reggel hat körül kelünk :cry: :cry: :cry: , majd nyolckor hullafáradtan öszzeesik Dóri, és alszik még egy bő órát. Persze eddigre én már teljesen felébredek. Majd egy és kettő között megint elalszik egy bő órára, és innen már kihúzzuk este nyolcig-fél kilencig. Persze a végén már nagyon fáradt, és nyűgös, de egyszerűen nem akar hatkörül még egyet szundizni. Így az éjszakáink is alakulnak, főleg hogy már olyan ügyesen megy Dóri, hogy ma pl: apukája elé sétáltunk ki a buszhoz :P :P :P ! Fárazstom egy kicsit :oops: :oops: :oops: !
Közben egy hét alatt háromszor esett olyan szerencsétlenül, hogy felrepedt a szája, és ömlött belőle a vér. Szerencsére a száj gyorsan gyógyul, de ma reggel egy sima popsira esésközben úgy elharapta a felső ajkát kívül, és belül, hogy még most is látszik.
Mellesleg megállás nélkül dumál, síkitozik, és persze közben az ajtónk és a teraszajtó kötött ingázik valamit mindig cipelve.

Teszek fel egy két képet, és jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
Bocsi, de már nincs energiám beforgatni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi,
Bogának utánzat papucsa van és szereti, Botond is szerette, ezért neki is kellett vennünk :D

Szandra,
bocsi :oops: Én is gratulálok a vizsgádhoz!!!!!!!!!!!! :)

Adri,
már én is mennék egy esküvőre :roll: az se érdekelne ha nyűglődnének :oops:
Milyen nagy lány már Dóri :)

Katus,
sajnálom....de azért örülök, hogy mosolyogsz hozzá :)

Alkottam egy 6éves montázst én és a lányom :)

Kép

És most ez a kedvenc képem róluk. Olyan jó nézni őket és látni, hogy szeretik egymást :D
Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Először is az elmaradásaim :oops: :

Anita!

Kép

Marietta!

Boldog Szülinapot!


Kép

Zsanett!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Reni!

Nekünk Ikeás rácsunk van. Ha jól emlékszem 9000 Ft/db körül van az ára Family kártyával.

Igen, Zéti (is) nagyon szeret bicózni :P

Emőke!

Én úgy tudom, hogy ki lehet nőni az asztmát... Hátha Ábel is kinövi...amúgy tuti, hogy ez "már" asztma? Mert Uram unokaöccse is fulladt és neki azért volt, mert egy erecske keresztmetszete a tüdejében kisebb volt a kelleténél...szerencsére már kinőtte, legalább egy éve tünetmentes.


Gyöngyi!

Csajoknak és Uradnak jobbulást! Car dolog a fülfájás :(...no, meg a lábfájás is...

Milyen nagylány Marietta a bizsukkal :shock:

A képről: az, hogy valaki le van fotózva cigivel és piával a feneke mellett még nem jelenti azt, hogy Ő fogyasztja...nem? Lehet, csak valamilyen ízléstelen poénnak szánták ezt a képet, legyen rajta bárki is...


Anikó!


Tényleg nagyon jól áll Majának ez a ruhácska... Amúgy meg mindannyian szépek voltatok! Nekem pláne az olyan képek tetszenek, ahol legalább két családtag együtt van :wink:

Látom Ákos ott is hozta a szokásos formáját :)

Szandra!

Látod, mondtam én hogy tuti sikerül az a vizsga! Hatott a gyümileves :wink:

Kata, Wiki!

Rátok most kicsit irigy vagyok :oops:

Jó pihenést, szép együtt töltött napokat!

Judit!

A végén még előadó művész lesz a Zorka! Nagyon aranyos a videón! Kár, hogy nem ugyanazon a Cini voltunk.

Ja, és nem ér hozzánk küldeni a becsöngetős kunyizókat!!! Ma itt is jártak :?

Anita!

Van némi hasonlóság :D

Na, ezért /is/ szeretnék én is kistesót Zétinek...szeretném látni amint imádják egymást (vagy amint verik :wink: )

Katuskám!

Azért nem kellene egyből ilyen sokat dolgozni! És még rám mondtátok, hogy munkamániás vagyok...

Aranyos volt ma Anyukád és Ancsi, de bevallom nekem azért Te hiányoztál :(



Képzeljétek voltunk szombaton Monoron Andi-usziban az Adriékkal. Hát, nem mondom, hogy az első pillanattól kezdve élvezte Zézé, de a végére egész megbarátkozott a helyzettel. Az Andi nagyon jó fej és a hely is igényes. Most hétvégén is megyünk :P

Még jó sok mindent akartam, de persze semmi sem jut már eszembe, így elmegyek aludni.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Monoron a babaúszásra bármikor lehet menni, vagy vannak tanfolyam-indulások? A kispestiben hónap első szombatján lehetett csatlakozni az újaknak azért kérdezem.
Egész nyáron lesz úszás?
Vendég
 


Tudtok nekem segíteni? Ati tegnap óta egyre többet köhög. Elszaladjak a dokihoz? Vagy van valami, amit tudok adni neki? Láza nincs, orrfolyás nincs... még... Antibigyót még nem igen szeretnék, de a szomszédunknak egyből azt írt fel ilyenkor. Persze ha kell, akkor legyen, de hátha nem olyan fontos az.
almi
 
 


Sztem köhögésre ne adj antibigyót, mi pl lándzsás útifüvet szoktunk inni, de nem tudom mennyi idős kortól lehet.
Gyöngyi bizti tudja a tutit.

zsanett
 
 


Tényleg ezt akartam még írni, hogy mi már kétszer is voltunk úszni, és Dórinak nagyon bejön. Nem volt még egy kicsi nyűgösködés sem. Csak egyszer kétszer kiábált mérgesen, mikor nem etetszett neki a feladat. Másodszor már pofi locsolás is volt, és ekkor se kezdett el sírni, csak egy kicsit morcosan nézett. Nagyon örültünk, hogy ilyen jól veszi az akadályokat, és remélem sokat fog tőle erősödni a kis karja is.
Úgy néz ki, hogy a gyógytornásznak már csak egy-két alkalommal jön hozzánk. Holnap megyünk a Heim Pálba fejlődés neurologiára, és remélem minden rendben lesz.

Judit!
Évi helyett válaszolnék (bocsi Évi): Bármikor lehet kezdeni, a jövő héten az úszoda karbantartása miatt nem lesz babaúszás, de tudtommal utána lesz még a nyáron is. Ha gondolod elküldöm az Andi számát (ő tartja), és mindent elmond neked, amire csak kíváncsi vagy.

Most mennem kell.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Hurrá laptető!

Reni!
Neknk az Esek amrobene-t javasolt, de egyszerűen olyan szörnyű íze van, hogy két alkalom után csak hatalmas ordítozások közepette tudtam beadni neki, és persze a felét ki is köpte. Én utoljára Stodalt (homeos) adtam neki, az új doktornénink is ezt javasolta. Ha nem múlik, akkor a sószoba is jó lehet.
Jobbulást Ati babának!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Most akad időm, kihasználom :)

Zsanett, köszönöm! Én nem is adnék, de a doki biztos :? Az útifüvet még nem ismerem.
Most elalvás előtt volt mit szivattyúzni a nóziból. Lehet, illetve remélem csak ettől köhögött annyit. Holnap meglátom. Láza nem lett, étvágya hatalmas..

Mai új pozíciónk a nyújtott lábas négykézlábazás. Viccesen néz ki. Le is tudtam fényképezni. Na és a spárgázva ülés :shock: Elég döbbenetesen fest. Szerencsére hamar átmegy z-be :-)

Adri! Dóri apával a képen: gyönyörű, nagyon sokat változott az arca. Hasznos volt az eltelt néhány hét :-)

Anita! Hát igen, ez hasonlóság! Ilyet én is terveztem csinálni, mert mindenki azt mondja, hogy Ati nem hasonlít az apukájára, pedig kicsinek szerintem igen... Na jó, a szemek formája nem, de a szája, orra tuti!

Judit, és is megtanultam milyen ez a papucs (ma felismertem a Praktikerben :-) ). Nem tudtam, hogy ez a neve.
Teszveszen találtam rácsot, alig vártam az estét, mert lejárt a licit, erre átdumáltam telefonon. Pipa vagyok magamra :twisted: 1850-en zárult, (nem volt meg hozzá a zár...) Szóval lemaradtam...

Évi, szupi, hogy Zétinek is bejön az úszás. Biztos nagyon jó élmény. Ha felszabadul a tornanénis kiadás, lehet mi is mennénk majd :-) Azon agyaltam, hogy milyen lehet a víz hőmérséklete a picúrok miatt??? Illetve a higiénia???

Katus, remélem ma hamarabb tudtál szabadulni!

Jó éj mindenkinek!
almi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?