Új privát üzeneted érkezett!

Zsó,
nagyon klassz az új avatar és vonalzó :) Nekem kimondottan tetszik, hogy kép a háttér :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tigrincs!
tiszta zokni vagyok! hat a fogalmazásgátló is :? :D nem harapod le a fejem, ha csak holnap válaszolok????? :oops: :oops: :wink: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero!

Te most szivatsz engem?!?!?!? :lol: :wink: Naná, hogy nem haragszom!!! Akár 1 hét múlva is, ha csak akkor lesz időd....és kedved! :wink: :lol:
Elsők a Lányok és a Férjed!!! :wink: :lol:
Csak utánuk....bárki más!!!

Na mentem tentikézni! Holnap hosszú napom lesz!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Sziasztok, ma én bagolykodok... :)

Veronikusz, Gabi, remélem, már kipihenitek a nehéz napot!

Mindenkinek puszi.

mtunde
 
 


Jó reggelt

Andi! ha kell segítek ,bemegyek veled és leütöm a csapatot :lol: ki nem szarja le ,hogy örülnek vagy sem...ha nem tetszik nekik, lépjenek le ők. Nekik van gyerekük? vagy tudják min mentél keresztül az elmúlt hónapokban? Majd Durcát megkérdezzük milyen jogi lépéssel lehet őket beszaratni, ha nem vesznek vissza :evil:

na mennem kell...
este jövök

puszi mindenkinek
ha jó idő lesz,menjetek a szabadba............helyettem is :lol:

Kép
gablaty
 
 


Jó reggelt!

Judy!
Ez azért tök jó, hogy a melóhelyed érdeklődik és tervez. Nálunk, komolyan mondom, mintha hadititok lenne, hogy egyáltalán vannak kismamák és vissza szeretnének menni. És mindenféle körmönfont módokon kell bejelentkezni, amikor mennénk. (Legalábbis a múltkor így volt) Arról nem is beszélve, hogy mielőtt eljöttem, volt leépítés, és persze az én osztályomon úgy úszták meg a többiek, hogy én úgyis mindjárt eljövök szülni. De ha erre mernek hivatkozni jövőre, akkor nagy botrány lesz. :evil: Én fogom csinálni. :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:33-kor.
Vendég
 


Dorka!
boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Lilluska
nagyon szépek vagytok

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Lilluska! Tünde!
köszi :oops:

Lilluska!
képek: :lol: :lol: :lol: az "alvás a szabadba" :lol: :lol: :lol: hát attól betojtam olyan édes :lol: :lol: :lol: de az összes többi is nagyon szuper! :D :D

Tigrincs!
:wink: :lol: akkor minden oké! sajnos nem a férjem miatt nem tudtam este írni. 11-kor jött haza! :cry: vietnámiakkal tárgyalt :D :oops: :oops: de nem lehetett egy szavam se, mert bár millió a dolga, de a temetésre eljött. :oops: (pedig mondtam neki, hogy nem haragszom meg ha nem lesz ott)
Összeszedem magam és válaszolok :wink: csak a legkisebb leszívja az agyam :oops: az elmúlt 1-2 hétben reggel 5-kor kel enni, látja hogy világos van és nem akar nekem visszaaludni. :oops: Össze-vissza ásítozik, de mégis ha lerakom akkor nyekereg. ÚGyhogy míg a nagyok fel nem kelnek, rázogatnom kell a kis senekét. Bezzeg utána már le lehet rakni a járókába, sőt, az ágyba is. Most ő alszik én meg kornyadozom Szofi mellett. Este meg ugye megvárom a férjem ... tiszta zokni vagyok. :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Csak Zsu miatt ugrottam be, de látom csak jól felcukkolt minket :roll: :)
Zsu Azért ha már így izgalomba hoztál minket, legalább tessék bejelntkezni vagy valami :wink:

Majd jövök, de már megint kreatívkodom :D Nem érek rá semmire. Ha 1/3 perc pihi jut, akkor már csinálom is :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


itt-itt :lol: :lol:
éjszakánkként fájás-akciók 1-2 órán át, de aztán befejeződnek és alszunk... 8) így még nem szültünk meg :wink:
de szerintem napok vannak csak hátra (erős reménykedés... :lol: )

Gabi,
drukk a munkához!! édes Enci!!!!

Andi,
lesz.rni, hogy örülnek-e, úgyis muszáj visszavenniük... :evil:

Lillus,
szuper fotók, pogiszaggatás, nyamnyam... :lol:

lenyomom a gyerököt aludni és mellé is dőlök ... :wink:
szép napot Mindenkinek!!!

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Gyuzsó, úgysem fog senki békén hagyni, ha nem jelzel minden reggel. :)

Lilluska, valamelyikőtök családja lakik Gömörszöllősön, vagy ez egy ilyen falusi vendégszállás volt. Gyönyörű!

mtunde
 
 


Sziasztok,
megvolt a doki, minden rendben. júli 1-én mehetek afp-re. hurrá. de utálok korán kelni a vérvételek miatt.
és itt egy kép a legifjabb családtagunkról, úgy kellett könyörögnöm Mészáros dokinak egy képért, mert meg van tiltva nekik, h adjanak, nincs pénz a papírra. :evil: (kolossal még volt, h 5db-is kaptam egyszerre)
nem sok látszik belőle, de én láttam és nagyon édes, sokat ficánkol, alig tudta megmérni.
Kép

Zsu, neked meg drukk. de izgi, h mindjárt szülsz!! :D

bocsi most csak ennyi, úgy fáj a fejem...
snooopy
 
 


Orsi
:lol: :lol:
meg van tiltva nekik, h adjanak, nincs pénz a papírra.- agyrém

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:34-kor.
Vendég
 


Dorka!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi!
:D :D :D de jóóó! :D Kis Babucka! :D nő mint a gonba 8)

Gyuzso!
ha úgy akarod, akkor legyen igazad!!! :wink: de én is már két héttel az időpont előtt azt mondtam, hogy "megszülök, megszülök" oszt kivárták az utolsó napot :lol: :lol: :lol:

Reni!
most épp milyen isteni szikra pattant ki a buksidból??? :lol: nagyon belejöttél! :lol: :lol: :lol: már alig várom hogy lefotózd!!!! :D :D :D

Tenci!
nem válaszoltam neked :oops: szóval lányok csak a zárás alatt lesznek itthon. Pont egy hét átfedés van az ovi-bölcsi között, mikor mind a kettő zárva lesz. :? akkor biztos kifektetnek a csajok :lol: :lol: Szofinak kezdődik most június 22.-vel 8) szerintem sokszor leszünk majd a nagynéném telkén Dunafüreden :D (az egy köpésre van tőletek :wink: ) imádok ott lenni :D kár hogy egy kunyhó is ott minimum 8 millió forint. :? :oops: :oops: még szerencse, hogy nagynéném ilyen rendes :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!Látom, itt már egy jól összeszokott társaság van, én mint újonc szeretnék Tőletek segítséget kérni. A mai nap kaptam megerősítést, hogy 6 hetes terhes vagyok :-) ezzel együtt máris szembesültem egy nagy feladattal: orvost kell választanom.(Eddig dr Molvareczhez jártam, de először az I.sz. női klinikára, majd Japánba távozott :-() Engem Dr Mészáros Gábor vizsgált, aki nagyon szimpatikus volt, de korrekten megmondta hogy ő csak a magánrendelésén fogad. Rengeteg jót olvastam Dr Vida Gáborról is, és vergődöm. Tudtok nekem infokat adni, hogy ő mennyire anyagias? Én abszolút kezdő vagyok ebben a témában, és most teljesen hülyén érzem magam, ui péntekre bejelentkeztem Mészáros dokihoz vérvételre (még a Kútvölgyiben lenne), és úgy tűnik, addig Vida dokit nem tudom megismerni, de nem akarok kínos helyzetbe kerülni, hogy elmegyek hozzá, és esetleg utána közlöm vele, hogy bocsika, mégis mást választottam. Hú. Remélem, a továbbiakban kevésbé leszek problémás ;-)Előre is köszönöm a segítségeteket!Üdv:szerencsemák
szerencsemák
 
 


Sziasztok!

Judy, ez a kert csodás! Nálatok is fúrt kút van? Gyönyörű a fű!

Lilluska, milyen szép helyen voltatok!

Orsi, már én sem kaptam mindig papírt, talán csak kétszer... :cry: :? De örülük, hogy minden rendben!

Reni, hajrá kézimunka!

ZSu, egyre nehezebb, de a vége a lényeg, tényleg gyere csak egy pici uff-ra.

Andi, annyira ismerős szitu. Pár hete vették fel a negyedik embert csak arra a munkakörre, amit egyedül csináltam. Namármost kérdem én, mikor fognak négy embert kirúgni miattam, amikor sejthetik, lesz itt még kistesó.... És nekem a szerződésem is lejár decemberben. Tehát, vagy lepassz Levi és megyek vissza, vagy ideje új munka után néznem ősszel, de úgy, hogy olyan helyre vegyenek fel, ahol egyenlőre csak státuszban lennék, majd egy év múlva kezdenék. Ilyen álommelóhely meg nem létezik....szal gigamegaszaksz. :evil: :? :cry: :roll:

Nálatok is gázos a mai nap? Levi egész nap ordít, ez most extrás. Ahogy érzi, hogy le akarom tenni, már rázendít. Nagyon nagyon dúrva, már a második algon filózom.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Szia Szerencsemák!

Vida dokin kívül, van még ott a Kútban egy jópár doki, aki szintén jófej és nem olyan "pénzéhes".....de azért a borítékot ők is elrakják, ha vizsgálatoknál viszel és adsz valamit! :roll: Na meg persze a szülésnél is! Úgy hogy szerintem "kukkancs" meg több dokit és úgy válassz! :wink: Majd jönnek a Csajszik és írnak a saját dokijukról! :wink: Igaz Csajok?!?!? :lol:
Részemről ennyi, mert én Mészáros "tartozék" vagyok! :wink: :lol: 8)
Ha van még kérdés bármivel kapcsolatban, jöhet privibe is! :wink:

És persze a lényeg....NAGY GRATULA A BABÓHOZ!!!! :lol: :wink: És üdv a fedélzeten! :wink:

Dorka!

Boldog szülinapot!

Jó éjt Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, ez kimaradt....

Orsi!

Kistesó!!!! :lol: :wink: Közérzeted jobb már?

Zsu!

Szóval....ki hozza az örömhírt???? :roll:

Most már tényleg léptem!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
Hehe, ma nyém az utolsó szó :lol: Legalábbis úgy tűnik :wink:

Szerencsemák
Én Vidadokis. Csípem, jófej, nem anyagias, persze ha adsz, akkor azért elfogadja :wink: Még nem szültem nála, de majd ahogy Tigrincs írta, jönnek a többiek és mondják a többit :wink:

Zsu
Na azért :D Nem ér itt minket izgalomban tartani :lol: Gondolj arra, hogy ha most el is tart napokig, valszeg a szülés maga sitty-sutty lesz :wink: Mikor mész vizsgálatra? Mmint elvileg...

Tenci
Bizony, már közeledik :D Én már nagyon rajtra kész vagyok...legalábbis a fészekrakás részében :lol:
Vmit még akartam neked... :oops:

Hát csajok nemtom mennyir lesz erről kép...Vagyis olyan, ami azért ér is valamit. Babanaplót csinálok :D Olyan bénákat lehet kapni :? Amilyen Ivánnak van, olyan meg már nincs :( Szóval vettem egy A/4-es rondarózsaszín gumis naplót. Tök snassz és tényleg undi rszín a borító is és a belső borító is. A lapok szerencsére fehérek :) Igaz vonalasak.... Szal nekiláttam, hogy csili-vili Lindanapló legyen belőle. Húúúúú, nem kis meló, már megint, de ezt szeretem :lol:
Az almazöld 2cm-es masnikat már legyártottam (számszerint 27db-ot), amik majd a függönyön lesznek. Ivánnak is volt, igaz halványkék...
Ha kész a babanapló, akkor pedig a húgoméknak készítek nászajándékot :lol: Esküvői képkeretet és fotóalbumot. Veszek ebből is és abból is valami fapadosat és 5*-ra varázsolom :wink: :D (mindenük megvan, majd' 5 éve együttélnek...lóvéban sincs hiány...akkor mit?) Hasznos is, személyes is :D

Képzeljétek! Van egy sünink :D Csak ma éjszakára...Zsolti szokott ilyeneket csinálni...Tavaly csigát hozott Ivánnak :lol: Este hozza, reggel viszi, szal nem vagyunk állatkínzók!!!
Szóval Sün Balázs nagyon cuki. Persze nem a mesebeli, barátságos sünike, de édes :)
Még a patkányaim után maradt ketrecünk, az szokott lenni az átmeneti szállás az 1éjszakás állatoknak :) Süni bevackolta magát a leveles gallyak közé a sarokba és durmol :D Micsoda szerencse, hogy ma vágták a faágakat!!! Így volt miből mazsolázni, hogy Sünike kényelmesen legyen :D Csak kár, hogy reggel 3/4 7-kor a berregésre keltünk :twisted: :?

Munka és költségvetés ügyben pedig....
Mindenki ott spórol, ahol tud. Így a munkáltató is, a kórház is :roll: Fogalmam sincs, hogy mi lesz, amikor majd visszamennék dolgozni...
Kötelesek visszavenni, persze elleheteleníthetnek, hogy te magad mond azt, hogy akkor inkább lelépsz :roll: :evil:
Amikor minden cég gondban van, létszámot csökkent, hogy fennmaradhasson, akkor persze, hogy nem ugrál a főnök, hogy valahogy mégegy fizut ki kell termeljen. És az sem meglepő, hogy a kollegák sem szívesen mondanak le jutalékról más javára.
Legyünk őszinték! Ki örülne annak, hogy kevesebb lesz a fizetése???? Arról nem is szólva, hogy ilyenkor rezeg a léc mindenki feje felett, hogy ha valakit visszavesznek, akkor esetleg másnak menni kell.
Szóval ezek a "rossz fogadtatások" nem a személynek, hanem a helyzetnek szólnak :wink:
Persze, nem vígasztaló igazából, mert ettől nem lesz könnyebb melót találni...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Éjjel úgy tűnt nem akarja elküldeni :? Erre most nézem, hogy akkor majd megpróbálom most, mert elmenteni sikerült.
Bolond ez a babanet :roll: Múltkor írtam egy kb. ilyen hoszút és és kiírta, hogy database error :twisted: Nagyon örültem...

Mivel tegnap 2x is elment, így töröltem ezt, a 2.-at, hogy ne foglaljak annyi helyet :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


jó reggelt!

ha valaki szeretne jót nevetni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://vimeo.com/4226479

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero!

Ááááállaaaaaaat!!!! :lol: :wink: 8)
Megyek gyúrni a....... tudod mit! :wink:
Pussz!

Ren!

Te meg aluggyááááá máááááááá!!!! :lol: :wink:
Babanaplóval én is így vagyok! Tök bénák vannak!!! Adrinak még van tök jó, ami a csomagban volt amit még a kórházban kaptunk (Aegonos) és ezért nem vettem most sem, mert gondoltam lesz benne megint, erre...puff neki. Kisajnálták belőle!!!! :shock: :evil:
Úgy hogy köszi. :wink: Azt hiszem, hogy lopom Tőled az ötletet és veszek én is egyet és "gyártok"! :lol: :wink:
Pussz Neked is! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hahó csajok!
Mi van ma? Mindenki csavarog? Én is mindjárt megyek vezetni.

Szia Szerencsemák!
Én Vidás, Reni már elmondta a tutit.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon, hűtőfürdő, miegymás. Germicid és nurofen után is bőven 38 felett van Levi láza. Totál kiakasztó, hogy szegénykém ki sem nyitja a szemét, néha álmában felsír, de teljesen elesett, félálomban reggel óta. Kaja semmi, cici, de ugye azért az már nem olyan sok...
doki szerint ráér holnap mennünk. Tény, hogy semmit sem látna, a lázon és a totális k.o.-n kívül más nincs.... :cry: :?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Vero!

45 perc alatt végeztem! :lol: :wink: Egyre jobb vagyok!!! :lol: Nem tudod, hogy esetleg mennyi lehet a Ginisz rekord? :lol: :wink:

Aproo!

Hát miféle bacik/vírusok mászkálnak arrafelé, hogy Levit mindig "elkapják"????? :oops: :? Szegény fejetek!!! :oops:
Jobbulást Neki!!! Remélem gyorsan helyrejön!

Kriszta!

Neked akkor meg jó vezetést!!! :wink: Mennyit vezetsz még? Apával szoktatok gyakszizni? :wink: Vagy túl idegesítő?!?! :oops: :twisted: :roll:
Ha gondolod én szívesen elmegyek Veled!!! :lol: :wink: 8)
Nyilas-barátnőm :lol: :wink: hogy van? Meddig nyomja még az ovit? :P
És Petya? Megjött már az étvágya? :roll:

Többiek, akik gyúrtok vagy gyakoroltok a jogsira??? Mi a helyzet?

Judy!

Mikor jössz már errefelé és gurítjuk le a legurítani valót??? :lol: :wink:

Adri!

Hát Te merre jársz? Mingyá vége a sulinak, úgy hogy utána nincs kifogás, hogy ménem jössz sűrűbben!!! :wink:
Majd elszórakoztatják addig egymást a Gyerkők, míg Te írsz egy pár sort!!! :lol:


Megyek ebédelni, aztán megetetem a Kisasszonyt is!

További minden szépet és jót! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ApróZsó
gyógypuszik

Voltam ma a melóhelyen kisfőnöknél :evil:
azt mondták: hogy persze visszavesznek,ha lesz valahol üresedés, mert kötelező, DE JOBB LENNE, HA KERESNÉK MÁSIK MUNKAHELYET :twisted: :evil: :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Timi, ez nem vírus. Sztem fog, mert brutálul áttetsző az első kettő fölül. De ki tudja....

Köszönjük a gyógypusszokat, sajna lehet, hogy Heim Pál barátunk következik, mert nem eszünk, nem iszunk és semmivel sem megy le a lázunk. Hűtőfürdő után volt 39,1.... :?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsófi, jaj, remélem nem lesz ebből korház, én drukkolok. ha tényleg a fog, biztos fáj az ínye a szopihoz, meg az evéshez. szegénykém. hatalmas puszi Levi arcocskájára.
snooopy
 
 


Andi, ez dúrva!!!!!!!!! milyen szemetek. :evil:
snooopy
 
 


Orsi
hát nagyon dúúúúúrva, úgyhogy elkezdek melót keresni
(ha valaki hall vagy tud valamit kérem szóljon :oops: elvileg irodai jellegű munkát szeretnék :oops: :oops: )

ApróZsó
nem is tudom mit mondjak(heim Pállal nekem nincsenek jó tapasztalataim-legalábbis az ügyelettel)
Apjának nincs valami "ötlete"????
Levi ügyes legyél

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi! de szemetek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
teljesen együttérzek veled, még én is keresek melót,mert ez nem végleges nekem se....ugyhogy ha van vmi átküldöm neked...neked merre lenne jó? mármint melyik kerületek stb.? mert a XIX-ből te sem mész el akárhva...

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok,
csak egy szóra ugrottam be, most kaptam egy sms-t, hogy a hétfői, tehát június 8-i "Vendég a háznál" kosstuh rádiós műsorban leszenk a riportok, amiket a bábanapon a füstiben csináltak. ha van kedvetek, hallgassátok meg.
Egyébként tegnap megoperázták a térdemet, de most még elég vacak, de minden nappal jobb lesz.
Szeretettel mindenkinek
nováky_rita
 
 


Gabi
ne is mond :evil: :evil:
most elvileg nekem is lesz egy 1,5 hónapos meló egy ismerősnél, napi 8 óra ....
amúgy sztem 3-as metró vonalán bármi szóba jöhet.......

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Andi,
figyelek én is! :)

Szerencsemák
, üdv itt, és gratulálok is! Szerintem is nézz körül, egy vérvétel még nem jelent elköteleződést, esetleg utána menj fel az osztályra, és nézelődj, érdeklődj, ki van bent...

nekem Vida és Tóth doki a befutó. Az egyik nagyon kedves, érzékeny ember, a másik meg doktorbácsis és humoros. :)

Zsó, az sem rossz... :) És amúgy mi az elképzelésetek? mikor jönne kistesó?

Zsu, ma mi volt?

mtunde
 
 



emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

Melóhelyednek... :evil:
Neked meg kitartást! Fogsz találni melót! :roll:

Aproo!

Hát akkor bújjank mán ki gyorsan azok a fogacskák!!! :oops: :roll: Hess láz és minden rosszdolog Levibabától!!!! :roll:
kitartás Anyuka magácskának is!!! :oops: :roll:

Orsi!

Hogy vagy? Émelygés??

Kriszta!

Hogy ment a vezetés? :wink:

Rita!

Jobbulást!!! Remélem hamar helyre jön a lábad! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek! Mentem aludni!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hol vagy Bagolytársam??? Vagyis Bagolytársaim??? :wink: :lol: 8)

Má megint magamban dumálok! Nem normális ez!!! :lol: :wink: Igaz Orsi?!?!?! :wink: :lol:

Na most má télleg léptem!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


jó reggelt....

csak ennyire futotta.mennem kell...
Andi akkor legalább "átmenetileg"neked is lesz vmi, mint nekem, ezidő alatt meg csak találunk vmit. én most is mindennap böngészem a profession, meg expressz oldalakat, ill. töltöttem fel önéletrajzot.hátha.....
szép napot mindenkinek

Kép
gablaty
 
 


Jóreggelt,

Timi, hát még megvan, vlmiért ragaszkodik hozzám ez a fránya émelygés. vannak napok amikor jobb, ma pl. tűrhető.
És veletek mizújs? lányok?

Zso, hogy vagytok??

Andi, legalább 1,5hónapig van vlmi. ez is jó. aztán találsze gy tök jó melót. :) Balázzsal ki lesz addig?
snooopy
 
 


Sziasztok!

ApróZsó
mi újság?Hogy vagytok?Levi???

Orsi
addig meg Bálinttal "dolgozni" minden nap :lol: Bálint és anyósom fog rá vigyázni ill. ha öcsém délelőtt dolgozik akkor délután tud rá vigyázni
Tényleg házzal miújság?

Eni, Memme hiányoztok :cry: :cry: :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Orsi!

Lányok jól, köszi! :wink: :lol: Csak Adri nehezen dolgozza fel ezt a "nem mehetek oviba szeptemberig" dolgot! :oops: :roll:
Pedig még a jövő héten egész héten van ovi!!! De már most "parázik" 8) , hogy mit fog Ő itthon csinálni...stbstbstb. Olyan édi ahogy ezen agonizál!!! :lol: :wink: De észre sem fogja venni szerintem, ha már nem megy. Legalábbis az első "kritikus" :P hét után. :lol:
És Kolos? Gondolom ebben a ramaty időben nem strandol! :roll:
Émelygéssel én is így voltam Jáznál.....végig!!! :? De nem akarlak riogatni!!! Tudod!!! Elmúlik az meglásd.....legkésőbb dec. 12-én! :oops: :wink: :lol:
És anyukád? Jobban már?

Aproo!

Levi-láz???? :oops: :roll: Elhúzta már a csíkot??? És a fogacskák törnek már előre??? :roll:

Vero, Boszi, Ren, Steff, Emse, Adri???? Bújjatok elő egy kicsikét!!! lécciléccilécci!!! :roll:

És Zsu!!! Te???? :shock: :oops: :roll: :wink:

Na mentem. Szép napot Mindenkinek! Majd este gyüvök! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

Rita,
jobbulást!!!!

Tigrincs,
hát, alkohollal mostanság nem vagyok jóban (már 2 korty is ki tud ütni), szóval én valami alkoholmenteset gurítanék :oops: ;)
Amúgy lehet hogy hétfőn járok Érden, meg aztán még egyszer a héten vagy a köv hét elején. Attól függ, mikor kapom meg az utángyártott rendszámot, mert ha megvan akkor kirobogok apámhoz, hogy valami lerobbanthatatlan módon rögzítse... :roll:
Dobok priviben telószámot, aztán egyeztetünk, oks? ;)

Orsi,
émelygés hess!!

Andi,
ez nagyon gáz!!!Bár ha úgy nézzük, legalább korrekt volt a főnök és nem sumákol. Csak tudom milyen nehéz melót találni :? drukkolok, hogy sikerüljön!!! Sajna segíteni nem tudok most (az én melóhelyemem épp 300 embert küldenek el, így oda nincs felvétel...), de ha hallok valamit szólok feltétlen!!!

Gabi,
és milyen a munkásélet?? Mesélj! ;)

Zsó,
hogy vagytok? Leviláz múlóban?

Kriszta,
vezetés hogy megy?

Szerencsemák,
üdv itt. Én is Mészároshoz jártam, így a többiekről nem nagyon tudok mesélni... Gratulálok a babához! :)

Ren,
babanapló jól hangzik :) Én nem csináltam, lehet később bánni fogom...

Na megyek, rendbekapom a lakást, mert tegnap nem voltunk egész nap, így elmaradt a takarítás is... :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:35-kor.
Vendég
 


Tigrincs!
itt vagyok, csak képtelen vagyok még két épkézláb mondatra is :lol: ismételten "SOKAT" aludtam :? :lol: :lol: :lol: férjem megint 23.15-kor jött haza. :oops: :oops: nem tudom mit kéne csinálnom ezzel a munkamániással!!! :roll: :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:
45 perc!!!! szerintem te viszed a pálmát!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Olvasgatok, de most nincs kedvem írni :oops: Hulla vagyok...

Timi
Megfogadtam a tanácsod, tegnap Ivánnal mentem aludni :wink: Annyira fáradt voltam, hogy délután már sírtam a fáradtságtól :shock: :cry: :roll:
Olvastam a levelet, megy válasz :wink: Oké, akkor ma eset nem alszom el :lol: Várlak msn-ezni :wink:

Judy
Hááát, sztem fogod bánni :oops: Főleg akkor, amikor majd Anna kárdezi, hogy "Anyu te hogy bírtad és én mikor? és mennyit?" Szóval 30 év múlva már nem fogunk emlékezni :roll: :P
Szerintem még most sem késő elkezdeni!

Zsó
Remélem jobban!!!! Nekem olyan hihetetlen, hogy egy vagy akár 2-3 fog ilyen galibát okozzon! Végülis mindegy (vagyis persze nem), csak azt remélem, hogy a kh-t megússzátok!

Rita
Pihenjél és mielőbbi gyógyulást a térdednek!!!!

Zsu
Irgum-burgum! :D Miért nem jelentkezel????? Kitartás! Vasárnap telihold :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Csak egy uff-ra jöttem.

Minden rendben velünk csak a Viktor hisztije miatt nem tudok sokat jönni. :oops: :cry:

Szerencsemák: üdv itt nálunk, és gratulálok a babóhoz.

Most csak ennyire futotta,de megpróbálok még jönni este.
Mindenkinek szép napot kívánok
V

valentina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?