Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

megvolt a doki, minden rendben. júli 1-én mehetek afp-re. hurrá. de utálok korán kelni a vérvételek miatt.
és itt egy kép a legifjabb családtagunkról, úgy kellett könyörögnöm adokinak egy képért, mert meg van tiltva nekik, h adjanak, nincs pénz a papírra. :evil: (kolossal még volt, h 5db-is kaptam egyszerre)
nem sok látszik belőle, de én láttam és nagyon édes, sokat ficánkol, alig tudta megmérni. :lol:
Kép

KIngii, boldog szülinapot!!!!!

Nyafi, gyere mesélj!

Hunci, sajnálom a biztosítót. szemétség, h nem fizet.

Anna, merre vagytok? Zsuzsi, Cic, többiek..
snooopy
 
 


Orsi
Gratula :P

Nyafi - milyen volt???

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Orsi gratula a kistesóhoz, örülök hogy minden ok. Hányingerrel hogy állsz?
Orsi mi a 10. kerületben lakunk, illetve itt épült a sorházunk is, nem messze anyuéktól.
Nyafi várunk!!!!!!
Kép
KépKép
boganna07
 
 

 
 

Sziasztok Csajok! Most csak rólam. Bocsi!
Az államvizsgám úgy zajlott, hogy egy prezentációval meg kellett védenem a szakdogám, 10 perc volt, 3 dolgot is belekérdeztek, 5-ös lett, aztán húznom kellett egy Humánerőforrás menedzser tételt az is 5-ös lett, és egy jogtételt, az is 5-ös lett és mondta a vizsgaelnök, hogy külön gratulál a megfelelő jogi szóhasználatért. És én lettem egyedül a vizsgázó csoportban akinek mind a három ötös lett, úgyhogy az eredményhirdetésnél még külön gratuláltak. A diplomámba pedig 4-es lesz beírva, mert a tanulmányi átlagommal is összevetik és az csak 3.36 század. Úgyhogy ne vessetek meg érte, de nagyon büszke vagyok magamra. Anyósomnak mikor hazaértem vittem egy hatalmas virágot, azzal köszöntem meg hogy az elmúlt másfél évben sokat vigyázott a lányomra.
Ma megyek dokihoz, kikérdezem fejkörtérfogat ügyében.

Kép
nyafi
 
 


Jaj gratula a kicsihez snoopy és vigyázz magadra anna!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hát, elköltöztünk múlhét vasárnap. Nem volt egyszerű. Azért nem jelentkeztem, mert a szekrénysor csak 1 héttel később jött meg, és olyan kupi volt, hogy nem lehetett lépni se. Minden dobozban meg zsákban. Mostanra sikerült nagyjából kipihenni magunkat... De legalább már nem anyóséknál vagyunk, és ez szuper érzés!!! :lol:
Nyafi! Le a kalappal előtted! Nem semmi vizsgaeredmény! GRATULA!!!!
Orsi! Gratu a picihez, remélem jobban vagy!
Manócska reggel bilibe kakilt, közben olvasta a kiskönyvét! Nagyon édes volt! :lol:
Kijött az összes foga. Most legutóbb 2 jött egyszerre, de kibújtak, most egydarabig nem lesz több fogfájás! :lol:
Most ennyi, majd még jelentkezem!

Sziasztok!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Nyafi, hatalmas gratula, irtó ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!! mikor fogok én ide eljutni?? :lol:
Kép

Anna, nem úgy értettem a "ti merre"-t hogy helyileg, hanem hogy az elmúlt napokban merre voltatok? :lol: de mind1.

hányinger még jelen. nem tudom mikor fog elmúlni. Kolossal ilyenkor már nem volt, egész mások a tüneteim, remélem lányunk lesz. :lol: :lol:
snooopy
 
 


Nyafi!Gratulálok!Nagyon ügyes vagy! :D

Orsi! :D :D
Neked is megy a drukk h kislány legyen!Jó?

Kép
aniko...
 
 


Köszönöm szépen a gratulákat!
Voltunk ma a gyerekorvosnál, nem kapta meg az oltását, mert megy a pocója, valószínű, hogy a foga miatt, de le kell adnunk egy székletmintát holnap. Hát remélem könnyebb lesz, mint pisit gyüjteni, mert az nem jött össze annó. Azóta egyébként dafke nem kakilt. Remélem reggel összehozza. Megnézte a fejét és mondta, hogy a kutacs össze van nőve, de a csontok még nem, úgyhogy még fejlődik és tud nőni a feje. Ez egy másik doki volt, helyettesített. És mondta, hogy van hasfal sérve!, de most még nem kell vele törődni, csak ha kijön, akkor nyomás a sebészetre és műtét, de biztos, hogy meg kell műteni még suli előtt, csak várjunk vele, mert ez igazából egy öt perces plasztikai műtét, de az ilyen kicsinek nagyon nehéz, ha meg már elmúlt négy akkor meg lehet vele dumálni, és lehet helyi érzéstelenítésben. Iszonyú sokat hízott, most 10550gr és 82cm. És el voltak ájulva, hogy tud páros lábbal ugrálni, meg mutogatott a virágra, mondta, hogy ott, meg hogy hapci. És nem sírt egy picit se.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Rég írtam! Tegnap visszaolvastam, boccs, hogy eltűntem, most sem leszek sok.

Holnap költözünk. Két hete már pakolok legalább, szakdoga kész volt, de a főnökömnek nem igazán tetszett, átbeszéltük, most átíráson van, úgyhogy dec-ben adom csak le. Ez azért rossz, mert akkor nyelvvizsga is lesz az olasz szakmai, és januárban az államvizsga.
Mindez a három hónapos Bogi mellett... na mindegy.

Szóval a lényeg, hogy a VII. kerületi Péterffy sándor utcába megyünk lakni, az sokatoknak "közeli", vagy legalább is lehet találni közös pontot. Mivel ott sem lesz netünk, és csak anyuéknál vagy anyósoméknál fogok netezni (kívétel persze ha egyik szomszédnál lesz, de ez lutri ugye), ezért kérek MINDENKIT aki szívesen találkozik velünk, hogy hívjon minket.
A telefonszámomat tudja a Zsuzsi, Nyafi, Fruzsi tuti. A többieket nem tudom, de egymástól el tudjátok kérni, plusz holnap délután anyuéknál lesz net, szóval ha valaki szívesen találkozik velünk és megírja a számát még el tudom menteni, és összehozzuk a találkozót.
A városligetbe majd sokat megyünk pl. :-)

Én megvagyok, Bogi (ja, mert ez lesz a neve: Szabó Boglárka Beatrix :lol: ) 26 hetes kb. (26-27), minden oké nála, cukros vizsgálaton túl vagyok, ismét alacsony a cukrom, és terhelve meg pont jó. :lol:
Kilókban 2-3 kiló jött eddig fel, a hova annyira nem látszik szerencsére, de most kezdem érezni, hogy már van étvágyam. Folyton gyümölcsöt eszem.

Csabival minden ok, bár nagyon nem tudom, hogy hogy fogja bírni a holnapot és az új helyet, éppen ez a második nap, hogy kifejezetten nem akar pelusba kakilni magától. Persze ma nem értettem, mert mutogat hogy oda, húzza le a pelust és fogja a hasát.... De a bili nem megy, mert Csabika állva szokott kakilni és ülve fáj neki. Majd a nagy wc-t fogjuk próbálni, van szűkitőnk. Majd.
3 hete mérték, 13 kiló és 89 centi!!!! Ezek után nem csodállom, hogy egy hét alatt 3-an nézték két évesnke. :lol:
Jön az örlő fogunk a két felső, és elszakadt múlt hét végén a nyakláncunk. :( Ennek az a hátránya, hogy csak cumival létezik, ömlik a nyála de szó szerint és napi kétszer kenem az ínyét.
Mindegy, a jövő hét elejére ígérték a láncot.

Most így hirtelen ennyi,
MINDENKIVEL SZíVESEN TALÁLKOZUNK!!!! Irjatok nekem Privit!!!

Puszi, Pacsi :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nagy híreim vannak!
1 Kislányomat felvették az egyik bölcsibe, amelyik közelebb van hozzánk, úgyhogy biztosan tudok tőle menni dolgozni.
2. Tegnap mondta, hogy kaka, utána pedig kakilt! Mikortól lehetne megpróbálnom a bilit szerintetek?
3. Miután ennek így örültünk, nem szólt semmit, de életében először beleszxrt a fürdővízbe. Csodálatos látvány volt.
4. Jön két alsó szemfoga, ezzel így már 14 lesz, és mióta a dokinéni megvizsgálta, gyönyörű a kakija, úgyhogy sikerült is leadni már tegnap a mintát.
Úúú Cic a Beatrix tök jó név, mert lehet úgy becézni, hogy Trixi és az tök csajos, cicás…

Kép
nyafi
 
 


A Beatrix az én nevem. :lol: Valójában főleg Boginak fogjuk hívni, már így hívjuk, de a Csabi is Péter is, mint férjem. :) Második névnek szép.

Kép


Kép
fcicus
 
 


:lol:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Itt is GRATULA!! :wink:

Erika
IRIGYELLEK!!!!! ..jó lehet a saját kis kuckóban lakni :)
Gratulálok a bilihez!

Wc szűkítő nekünk is van.. azzal fogunk próbálkozni.. ma már előkészítettük :lol:

Levi mostanában olyan cuppanós puszikat ad (főleg nekem, de már kapott 1-2
alkalommal apa, papa és mama is :lol: )

Cicus
DRUKK a költözéshez! Remélem minden simán fog menni.
A Bogi szép név!
Csabi pedig hatalmas fiú :shock: :P ...Levi hozzá képest.... :roll:

Manó pár hónapja nem hízik semmit... (10 és fél kg) most szépen lemegy róla a "felesleg",
pedig szereti a hasát. :roll: (magassága 83 cm)

A cicit néha elfelejtjük...
Még este van... a hónap végén jó lenne az estit is elhagyni..
Már rengeteg szót mond.. eddig írtam is...már nem bírom követni sem :lol:

Orsi
DRUKK, hogy lány legyen! :wink:

A lakást... lehet, hogy mégsem veszik meg, pedig a vevőnek nagyon tetszik...
csak ez ügyvédjük egy... :evil: pár nap és kiderül, hogy mi lesz... :roll:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


megnyírták a csajom tegnap. Kép

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok! bocsi az eltünésért, de a Bencének most 6 foga jött ki egyszerre és lassan 2 hete taknyos, köhög. Már kétszer voltunk orvosnál, de nem beteg hál istennek....csak ez a száraz köhögés nem múlik a sok nyáltól. Mi nagyon szívesen találkozunk bárkivel, akár itt nálunk is, MERT van játszóterünk :D !!!

Akár a héten is ráérünk, ha titeket nem zavar ez a köhögés.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Bencének.. 6 fog :shock:

Gratula a játszótérhez! :lol:

Ma megvolt a 18 hós szuri és a Meningoc.
Volt sírás :( Amióta kórházban volt nem szereti - már a vizsgálatokat sem :cry:
(pedig előtte milyen kemény legényke volt :( )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Szegény Levike! Biztos nagyon rossz emlék lehetett neki. :cry:
A 6 fog tényleg nem semmi... :shock:

Mi nagyon jól vagyunk, külön élünk anyóséktól, egyszerűen mesés. Minden egyszerűbbnek tűnik. Manócska is nagyon élvezi, hogy járkálhat az udvaron! A kutyákkal is nagyon jól kijön.
Vasárnap nem kellett kakis pelenkát cserélnem! Mindig jelezte a kakit, gyorsan ráültettem a bilire, és oda nyomta a drága! Felállt, belemutatott a bilibe, és nagyon büszkén kihúzta magát amikor megdícsértük! Annyira édes volt!

Nyafi!
Szerintem nyugodtan szoktathatod a bilire. Vagy a wc-re olyan szűkítővel.
Azt el is felejtettem, mindig kell a kezébe valami olvasnivaló a bilin! :lol:
Rakok fel képeket!

Puszi mindenkinek!
Erika

Kép

Erika
erisunny
 
 


Kép Megy a bilizés Kép Kis csókos Kép Puszi a pici lánynak

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Sokat dolgozunk és igazán nincs már erőm írni. Olvasni szoktam, de van amikor közben el is alszom..

Esténként kerülök a gép elé általában, kivéve ma, mert reggel 9-re mentünk orvoshoz.

Minden rendben van velünk, Lili szépen fejlődik, már 25 cm kb és mindene megvan, mindene működik.

Én 3-4 kg-t szedtem fel eddig.


Pénteken megyünk haza, kiváncsi vagyok milyen lesz az út, mert csak ketten megyünk Pankámmal. (München-Győr) Remélem nem lesznek hisztirohamok, különben minden parkolónál megállhatunk majd, az pedig úgy majd elég körülményes lesz.

Ha minden jól megy, akkor 1 hétig maradunk. Úgy várom már, nem is tudom elképzelni, hogy lógatom a lábam és Pannára nagyszülők vigyáznak.


Szóval mindenki vigyázzon nagyon magára, majd jövünk!!!

Betty

dhbetty
 
 


Zsuzsi mi nem tudunk menni, mert szombaton indulunk nyaralni és arra készülünk, ma meg megyünk du a paskálra.
Era tegyél már fel képet a házatokról is. A padlólap nagyon szép. Bilisfiad tündéri.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Erika
Nagy GRATULA - ügyes fiad van :P milyen nyugodtan ül a bilin :D
..és a külön élés.. csak irigyellek :oops: :lol:

Betty
Először is JÓ UTAT nektek!
Egy hét múlva már mi is túl leszünk egy hosszú úton :P

Ügyes vagy, a 3-4 kiló nagyon jó :wink:
Örülök, hogy minden rendben van a kistesóval.

Nyafi - ha nem jönnék szombatig nektek is JÓ UTAT!
...de akkor nem is "találkozunk" kb másfél hétig...
Hozz nyaralós képeket!

Orsi Holnapra Nagyon Boldogat!
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hát, igen, még nekem is új ez a különélés. Kia! Tudom milyen nehéz anyósékkal. Mi is azért döntöttünk anyósék mellett, mert apámmal nem jöttünk volna ki. Az biztos. Ez sem volt jobb, de legalább megmaradt a béke.

A házikó még nincs kész teljesen amúgy. Rengeteg munka van még hátra. De aki lakott már anyóssal, tudja, hogy onnan csak menekülni lehet! :D
De azért rakok fel képeket még. Az ágyunk például egy 180x200 cm-es szivacsmatrac. Még nem sikerült megcsinálni az ágykeretet. :lol:
Az egyik majd jól látszik, hogy fel van hajtva a falhoz.

Amúgy kibővítjük a házikót a nyáron. Építünk mellé még 3 szobát. Kicsit kicsi így.

Betty!
Vigyázzatok az úton! Férjed hogyhogy nem jön veletek?


Puszi mindenkinek

Kép

Erika
erisunny
 
 


Kép a nagyszoba Kép a padló

Kép

Erika
erisunny
 
 


Orsi!
Isten éltessen!
1 nappal korábban születtél mint én? :D

Kia!
Köszi szépen! :)

Erika!
Féjemnek sajnos dolgoznia kell, ő nem tud velünk jönni. :cry:

Reggel indulunk, izgulok ám.. :oops:

dhbetty
 
 


Köszönöm lányok, kedves tőletek, h gondoltatok rá.

Betty, komolyan? ez tök jó. és melyik év ha nem titok? én 82.
akkor neked holnapra egy hatalmas [color=green]BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!![/color]

Nyafi jó utat4 és várjuk a képeket. hova is mentek? írtad csak átsiklottam rajta? :oops:

mi majd júni 25-27ig leszünk káptalanfüreden a sógornőmékkel. tavaly is ott voltunk jó volt. nekik van ott nyaralójuk. most már két pici les, tavaly Olivér még sógornőm pocijában. :D

Erika, házbővítés. sok meló lesz. de hajrá! aztán kezdődhet a tesóprojekt. :lol: :oops: A bilis kép tényleg édes, de a puszis is.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Jaaaaajjj lányok mááár olyan régen tudtam jönni :( Ezer bocs!!!Nagyjából átfutottam amit írtatok!

Orsi asszem neked még nem is gratuláltam a zebrás teszthez....!!!!
Gratula az újabb kismaminak!
Vajon ki lesz a következő????:)

Először is Betty, Anna és Cicus gratula a kiscsajokhoz!!!!
Nagyon szép neveket választottatok mind kedvencem...Lilli, Panna és Bogi!

Hááááát nem könnyű az élet 2 pici gyerkőccel...kössétek fel a gatyót...de azért már sokkal könnyebb mint az elején!Kornél 1 tündérbogarantyú.....Rékucinál is már alábbhagyott a hiszti....úgyhogy már én is 1 fokkal szebben látom az itthonlétet :)
Réka is megy szept.-től bölcsibe akkor azért remélem könnyebb lesz bár tartok a sok betegségtől amit majd hazahoz de akkor már Kornél is nagyobbacska lesz.

Kornél még mindig szopizik...igény szerint mert egyszerűen lehetetlenség bármit is kialakítani....mert ha én próbálkozom akkor annak az volt az eredménye hogy nem gyarapodott a súlya 2 hétig rendesen :roll: Szóval ez a szopi téma még mindig nehézkesen megy számomra de egyértelműen az én hibám mert én mindig is mindenben a rendszert keresem, csinálom! :roll: Na sebaj a kistökink feladja ilyen szempontból a leckét rendesen! Amúgy nagyon édesen kacag , ügyesen emeli a fejét, kis mozgékony mint a nővére :)
Én pedig 2 gyerkőc között tengetem unalmas napjaim :wink: :lol:

Házunk épülget, szépülget....de így is csúszik a költözés talán augusztusban már ott lakunk remélem! :roll:

Na ennyire futotta mert a kisebbik már nyöszörög....szopi idő talán vagy kaki vagy pisi.....vagy csak anya.....:)

Puszi
Niki
Vendég
 


Era nagyon szép a padló és a gerendák is gyönyörűek. Most mekkora? Ha a fürdő és a konyha fotózható állapotban lesz, akkor kérek szépen arról is. Milyen csempétek lesz? Nekünk zalakerámia van és nagyon elégedett vok vele.
Snoopy és Detty boldog szülinapot kívánok!
Snoopy Hévízre megyünk, holnap indulunk és egy hétre már nagyon várom.
Annáékkal mi lehet? Vajon most költöznek?
Niki megbocsátjuk természetesen, hiszen ott már két kicsi van. Ú de ismerős, amit írsz. Na én ezt pár évig tuti kihagyom. Ha édes ha nem…Nehezen bírtam. Olyan jó, ami most van velünk. Hogy vígan elvagyunk a csajommal. Szervezünk programokat jól bírja. Tegnapelőtt is voltunk strandon iszonyú édi volt.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi,hidd el én is alig várom hogy már annyi idős legyen Kornél mint Réka....mert tényleg velük már sokkal könnyebb, meg tudják mondani mi a bajuk....esznek amikor esznek amennyi nekik jól esik már ezen sem stresszelem magam....na de 1 ilyen kicsinél azért ez sokkal összetettebb :? Na de Rékával is túléltük ő sem volt 1 nagy evő vele is megszenvedtem szó se róla.....de elrepül ez az idő is, már 3 hónapos jövőhéten :shock:
Ma is pl. reggel 6 kor szopizott és alig tudtam belediktálni 11 körül egy kis cicit....csak 60-at evett :? mert hát neki sokkal érdekesebb most a világ....felfedez éppen a drágaaa....forgatja a fejét cicilés közben persze ez nagyon jó neki nekem kevésbé...mert ugye az én mellem sincs gumiból!!! :lol:

Jó pihizést nektek!!!Húúúúú de irigy vagyok!!!!! :oops: :wink:
Vendég
 


Betty
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Niki
Örülök, hogy jelentkeztél. Kitartás!
Hogy repül az idő.. már 3 hónapos a pici fiad :shock: ... még csak most született...
Én át akarom élni jövőre :lol: nehéz, de mégis gyönyörű :P

Nyafi
JÓ PIHENÉST NEKTEK!
...és Orsi NEKTEK IS (így előre), mert biztos nem találkozunk addig...
1 hét Anyuval, Apuval és a két pasimmal :P
Ha nem jönnék már... bocsi... pakolgatok, mert szerda reggel indulunk a Balcsira.
Ha visszajöttünk jövök... addig is 1-2 friss kép:
- azt mondja moto bokó (bukós.) és megy megy is :lol:
Kép
- köntöspróba
Kép
- a nagy kádban
Kép

Sziasztok! Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Erdélyi út jó volt,dobok pár képet,majd jövök beszámolóval.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kingiii
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

[color=orange][color=violet][size=18][color=#44444[/color]4][color=darkr[/color]ed]Az év tanulója [/size]100.000.- juta[/color]lomban részesül[/color]

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

[color=orange]www.tarnokyfodrasziskola.hu[/color] Kép
Vendég
 


Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !


www.tarnokyfodrasziskola.hu
Vendég
 


megjöttünk nyaralásból, teszek egy két képet a teljesség igénye nélkül, az első a diplomaosztó Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon nehéz, szörnyen nehéz a költözésünk óta. Időm semmi, netünk sincs, és a Csabi, mint várható volt teljesen megváltozott. Már nem ül etetőszékben és egy csomó régebbi dolgot nem akar csinálni, enni is eleve alig eszik.

A lényeg, lányok, ha tudtok segítsetek kérlek!

Van egy Eladó Telkünk ÉRDEN! A Vető utcában, ez a kertvárosi részen van, kifejezetten kertes házas utcában. 2 db telek van, az egyik 600 nm-es, a másik 700 nm-es. Egyben, és külön-külön is eladó!!! Árat kifejezetten nem írok, mert bár 6 és 7 milliót érnének, tudjuk, hogy ennyiért nem fogják megvenni, úgyhogy alku tárgyát képezi az ár. Amit tudni kell a telekről, hogy natúr építési telek, nincs rajta még semmi bekötve, de enne egyébként két éve utánajártam és caklipakli kb. 500 ezerből minden megoldható.

Nagyon fontos lenne, hogy mihamarabb el tudjuk adni a telket, legalább az egyiket.
Nem részletezem, nem könnyű helyzetbe kerültünk, ezért is sürgős, ésmi nem szeretnénk Érdre menni.

Én amúgy elvagyok, kicsit értetlenül állok a pocakomban fejlődő gyerek miatt, éjjel-nappal mozog. Szinte megállás nélkül. Már olyan sincs, hogy 4 órát ne mozogna egyben. Szörnyen kellemetlen, mert én keményen elfáradok ebben. Este 9re gyakorlatilag bevágom a szundit. 3 kiló plusznál tartok, étvágyam nincs, de alacsony a cukrom, úgyhogy az édességre meg vágyom. :(

Puszilok mindenkit, telefonon továbbra is elérhetőek vagyunk!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Először is!
Nyafi!
Gigi nagyon édes! Hol voltatok? Lehet, hogy mondtad már, bocsi! :oops:

Mi pénteken voltunk Balcsizni. (20km :oops: ) De eddig nem tudtunk menni. Manó nagyon élvezte. Nem maradt meg a kishajóban, amit vettünk neki. Mindig kivetődött... :lol: Vasárnapra terveztük, de mondták, hogy elromlik az idő, és nem akartuk kihagyni.

Többiek!
Orsi! Hogy vagytok?
Betty! Remélem jól telt a pihenés!!!
Kia! Kérek majd beszámolót a nyaralásról! Hova mentetek?
Kingi! Nagyon jó az a kép, ahol Flóri eszi a hagymát! :lol: Édi!
Anna! Ti hogy vagytok? Rég jelentkezél Te is! Remélem nálatok is minden okés!

Niki! Kitartás a kicsikhez! Biztos könnyebb már. Gyorsan felnőnek... A gyermek a napot hosszabbá, az éveket rövidebbé teszi! :)

Most ennyi, bocsi ha valakit kihagytam!

Sziasztok!

Erika

Kép

Erika
erisunny
 
 


Era! Hévizen voltunk, nagyon élvezte a pici!
Cicus! Remélem már nem vagy úgy nekikeseredve. Diósdon laktok most?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok,
köszi Erika, mi jól. :)

Nyafi, Cicusék itt laknak a szomszédunkban 7.ker. :)
tényleg nagyon jók a képek!!
snooopy
 
 


Hunci Drága:


ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
kingiii
 
 


Hunci boldog szülinapot!
Snoopy nem értek rá mondjuk holnap, vagy jövő héten valamikor du? Esetleg Cic is.

Kép
nyafi
 
 


Kingi, mint mindig most is nagyon figyelmes vagy,köszönöm!Flóri nagyon édes a képeken!Nem jöttök fel valamikor?????????????

Nyafi,köszi neked is.Grat a diplomaosztóhoz.Gigi nagylány nagyon :shock:

Kia, megzabálom a fiad azona motorso képen haláli kiskrapek :lol:

Anna , Betty,Zuzi régen írtak :cry:

Hunort felvették a bölcsibe :lol:
Vendég
 


Hunci, mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!

Nyafi, bocsi nem láttam, h írtál...én szerdáig biztos nem érek rá, szigorlatozom számvitelből, arra tanulok, de utána összefuthatunk. majd szólok Cicnek is.
snooopy
 
 


Anna veletek miújság????? ugye minden rednben babával Levival??
és így utólag ha 18án tartjátok BOLDOG NÉVNAPOT LEVINEK!!!! ha meg holnap akkor is!! :lol:
Kép
snooopy
 
 


Sziasztok!
Snoopy nem tudod még a baba nemét?

Hunci Isten éltessen sokáig!

Köszi az érdeklődéseteket, jól telt a pihenés. Habár leginkább Pannának volt ez pihenés, én szaladgáltam Debrecenben, pár papírt el kellett intéznem az itteni biztosításunkhoz és a TB-nél. Azt hiszem barnamoszatok, vagy óriásamőbák dolgoznak..naszóval akikhez én kerültem nem az eszükről híresek, az tuti.
Az igazi pihenés apástól most péntek éjszakától köv, vasárnapig lesz ha nem jön közbe semmi (valaki megbetegszik, felmond).
Semmi extra, a szüleimnek van egy háza Tokajban (amit nem mellesleg imádok) és oda megyünk. Nagyon rég voltam ott, már várom. Remélem szép idő lesz, akkor tiszázunk és Sóstóra is elviszem Balázsékat, mert még nem jártak ott. Ja, merthogy jön az anyukája is. Így nem nem lesz az, hogy a nyaralásunk alatt ő nem lát minket.
Szóval nagy erőkkel fohászkodom, hogy minden passzoljon.

Lili aktív, nagyon sokat mozog. Én pedig elkezdtem zaaabálni, folyton éhes vagyok és ha sóst eszem azonnal édes kell, vagy fordítva. Ez azóta van amióta otthon voltunk.
Azt hiszem terhes vagyok..
:wink:

Szoktam olvasni, de mivel hat napot még mindig dolgoznom kell egy héten, így erőm továbbra sincs írni, valamit nagyon felületesnek találtam a fórumot az utóbbi időben..alig írunk és ez olyan rossz érzéssel töltött el. Persze én is ludas vagyok mégha mentségem van akkor is (kinek nincs?) de akkor is..
Legyünk aktívabbak, hajrá!!
Hozok pár képet.

dhbetty
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!!

Mi is vagyunk csak most sok minden történt!!! Ami szuper!!!
Beköltöztünk, csodaszép az új lakás, Levi imádja, egyáltalán nem viselte meg imádja a szobáját vele együtt rendeztük be ő mondta hogy hova tegyem a matricáit, nálunk most a Villám McQuin a Verdákból a nyerő. Mindene olyan. Aztán elutaztunk apával Párizsba ami szintén nagyon jól sikerült bár két nappal hamarabb hazajöttünk mert elkaptunk valami vírust, de szuper volt, mindent megnéztünk. Az idő 28 fokos volt sütött a nap. Minden nap vagy 20-25 km-ert mentünk de jól bírtuk. Levinek hoztunk a Disnyland-ből Villám autót ami távirányíthatós, mozog a szeme és még beszél a szája is. Na volt na vidámság mikor meglátta. Szerencsére nem sínylette meg hogy itt hagytuk a nagyszülőkre. Mikor megjöttünk és jöttünk ki a reptérről vigyorogva futott hozzám, azt hittem megzabálom. Kiscsajszi a pocakban jól van szépen növögett és nem lesz ő sem egy kisbaba.:-)

Orsi ti jól vagytok? Nyaralás? Köszi a köszöntést!

Betty, örülök hogy ti is jól vagytok. Én már plusz 7 kilónál tartok de nem csoda mert a hasam nagyon nagy. Majd leadjuk.....:-))) Panka nagyon édi mindegyik képen. Már vettem egy két rucit a kistesónak de apa már most kivan hogy minden rózsaszín, de én imádom.

Nyafi grat az államvizsgához ügyi vagy de nagyon így gyerkőc mellett.

Erika nektek is grat az új lakáshoz. Olyan jó újra hármasban éldegélni nem?

Niki mi újság veletek? Olyan jó lenne hallani felőletek is többet, na meg ha képek is lennének!!!!:- :lol: :lol: :lol:

Zuzi mi újság? Nagyon rég írtál. Bölcsi? Munka?

Már sajna nem tudok többet írni, Levi nem hagy. Majd legközelebb, a többieknek is nagy puszi!!
És majd jövő héten ha van kedvetek egy bababulihoz nálunk írjatok!!!
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Íme néhány kép a nyaralásról na meg Levi manóról.:-)
Kép Dupla cumizást is profin műveli!
Kép Annyira jópofán vannak lenyírva. Kép A kiskacsával, na meg az egyik legjobb barátnőmmel! Kép Olyan mint ha egy mesében járnék! Kép Apával a kalózok szigetén! Kép Na vajon ki lapul a pocakban????
Kép Lábánál! Nem mertem felmenni iszonyú tériszonyom van.
Kép Kicsit hűsöltem.
Hát ennyi remélem nem voltam sok.
Puszi!
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!Mi is vagyunk ám,csak semmi időm sincs irni :( Olvasni még szoktam,bár most tényleg nagyon nem irogatunk ide!

Nyafi jok a képek,nagyon jo lehetett a nyaralás!

Panna nagyon édes,meg a Levi! :D

Anna:Szép pocakod van!Látni a képeken h ti is nagyon élveztétek a kiruccanást! :D

Na..vkit biztos kihagytam,de mennem kel,majd rakok képet én is!

Szép napot!

PFUUU itt olyan meleg van!Biztos h lesz vihar ma is!
Sziasztok!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok,

Anna tök jók a képek. tényleg szép pocid van, de nekem sem kicsi pedig még tök az elején vagyok.
mi is voltunk párizsban apával és tényleg csodaszép... mi felmentünk a toronyba, jó a kilátás. bírtam én is a bokrokat ahogy lenyírták őket. ott olyan szépen gondozott minden kert, park.

babatali jó ötlet, ha nincs 40fok tőlem rendben. többiek? kinek mikor jó?

ez az Betty, legyünk aktívabbak...de szerintem most a jó idő miatt mindenki inkább kinn van a szabadban, Kolos is igényli a napi 2x-i kimenőt. állandóan a játszin lógunk. vagy szüleimnél ahol tud pancsolni. ha jön a hideg mindenki többet fog a gép előtt ülni, ebebn biztos vagyok. :lol:

Nyafi... tali?
snooopy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?