Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, vagyunk mi is :D édesek a gyerkőcök :D

Ügyesedés: egyetértek az előttem szólókkal :D
Zaza 6 hónaposan önállóan felállt, kapaszkodva ment, 9 hónaposan elindult. Senki sem erőltette. De erős is volt, meg volt benne akarat.
A nagyapám 3 évesen indult el, addig mászott. Mégis egészséges felnőtt lett :D

Móni: disznó ügy :evil: egy egész disznót odaadni azért tényleg nagy túlzás, és itt tök mindegy, hogy kinek, bárkinek.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beya: köszi :) Te Kristófodnak is boldog félévességet, ha kicsit megkésve is :oops: :D

Ügyesedés: én Kristóf nem siet el semmit, egyelőre ott tartunk, hogy tegnap óta egyik irányba már folyamatosan forog. Hátról hasra eddig is ment, csak hasról hátra nem (pedig állítólag az a könnyebb). Hason már van fenékemelgetés, de olyankor még a feje a habtapiba fúródik :lol:
Akarat benne is van, látnátok, hogy erőlködik hason, hogy haladjon, ha valamit meg akar kaparintani, csak még nem megy neki...

Dóra: nagyon ügyes lánykáid vannak :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


csöre
Nézd a páromnak ez egy jó lecke volt, többet úgysem csinál ilyet mert én nem fogom engedni.
Így is amit most malacokat eladott volt egy szintén nem idén barnult ember aki a tavalyi áron akarta elvinni a malacot, de a párom megmondta neki, hogy vagy elviszi ennyiért vagy viszlát.

manocskak
 
 

 
 

Sziasztok :)

Képzeljétek csajok,hogy megjött szülés után először.Elmúlt,erre 2 nap múlva megint megjött :shock: Most mi a fenét csináljak???????????Volt már valaki ebben a cipőben? :(
Vendég
 


Jó reggelt !

A mi "kis" három hónaposunk tegnap este 6050 g-ot nyomott :)
És én még csodálkozom, hogy leszakad a vállam, meg a hátam :)

Tegnap du volt az oviban a gyereknap, hát belevágtam és elmentem a két lánnyal a bátyó után... Nem volt egyszerű. Még jó hogy az egyik barátnőm ráért és eljött velünk, mert legalább volt aki rohangált Zsófi után, mert én Lencsivel a nyakamban (kenguruban volt) nem voltam igazán mozgásképes :lol:
De jól érezték magukat a "nagyok", Enikő pedig némi méltatlankodás után (nem szereti a kengurut) mérgében elaludt.

De tegnap este óta a két lány olyan nyűgös :shock: Persze most esik az eső, értem én, de ma Zsófi 4kor, Enikő meg 5kor fújt riadót. Hosszú napom lesz azt hiszem, több liter kávéval.

Móni: ne is mond, tudjuk mi várható tőlük

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok

Gyorsan dobok fel pár képet:
Besátorozok, az anya húzta le a paplant a fejemről :lol:
Kép
Az új babakocsim 8)
Kép
Az új rollerem :D
Kép
Tesokk???
Kép
Jó a vicc anya :lol:
Kép
Szeretem a kajcit
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Menses ügyben tanács????????????? :roll:

Megkapta ma a prevemar-t,2 hónap múlva kell megint menni.Beutalták a Heim Pálba,hasi uh-os terheléses bigyóra,mert nagyon sokat bukik és sugárba :shock: :(

Az én drága kis husi golyóm 75cm és 9.15 kg :shock: :shock:
2 hét alatt nőtt 2 cm és hízott :shock: 50dkg-ot!!!

Katica:Nagyon arik a gyerkőcök :)
Vendég
 


Borcsi: nem tudom, ha szedsz antibogyeszt, akkor lehet... ha nem, akkor azért fel kéne hívni a dokit.
Majd még jövök, csak repetázok egy kicsit alvásból :roll: :oops:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Katica: Nagyon édesek vagytok! :D Hogy milyen szép nagy szempillái vannak Nikinek! :D

Borcsi: Én most kezdtem el a bogyókat szedni és mondhatni, hogy kb 2hétig tartott,de rendesen csak 2napig. :oops: :?
Amikor legelőször megjött akkor volt 1-2 napig és utána megint volt egy pár napig. Utána meg beállt rendesen.

Csöre: Igazad van , megyek én is repetázok! egy kis délutáni pihi rám fér.

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok!

Gyengébb idegzetűek és fogyizók most ne nézzenek ide!!!!!!!!! :lol:

Apa szülinapi tortája, ma gyártottuk Kristóffal, gesztenyés (már úgy váááárom, hogy hazaérjen apa):

Kép Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


GAbi:36 gyertya,ha jól számoltam???
Jól néz ki. :roll: :wink:

Én ma 3 pizzát sütöttem :)

Én nem szedek semmit sem.Homeós nyugtatón kívül :roll:
Vendég
 


Sziasztok !

Katica
szépek a gyerekek :)

Borcsi
nem tudom, én még nem tartok ott, hogy újra megjöjjön... És nem emlékszem az előzőekre, hogy milyen volt újra...
De szerintem az elsők még lehetnek szabálytalanok, de mindenesetre az semmiképp nem árt, ha megkérdezed az orvosod.

GAbi
szép a torta, gratula apának, biztos örülni fog neki !

Én tegnap baguetteket sütöttem (rozsos, magos), ma kifliket csinálok épp reggelire. Holnap majd sajtos hajtoványokat akarok csinálni.

Lencsi hihetetlen módon elkezdett "dumálni", de csak úgy minden átmenet nélkül ma reggeltől... úgy mondja a magáét, hogy csak nézünk :roll: "ÁÁÁÁ", "GAGAGA", "DADA" :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Borcsi: 37 (de én így képről nem tudnám megszámolni :oops:)


Apa nagyon örült, volt nagy meglepi! És olyan sikere volt, hogy már csak 2 szelet van kb. belőle :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: boldog szülinapot Apának :)

Én nem sütöttem... ma sűrű napunk volt :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gabi: Tényleg :oops: rózsaszín:14; sárga:12; kék:11 = 37 :wink: :wink: :wink:


Dojka:De jó,boldogok vagytok biztos :D
Én is imádom,mikor elkezd beszélgetni :wink:
Hogyan kell baguettet sütni????
Vendég
 



Sziasztok!

Gabi:Húúú az a torta! :shock: Már a puszta látványától híztam két kilót :lol: Boldog szülinapot Tied Apának!

Dojika:Kérjük a baguett receptet!!!!

Bence most arra szokott rá,hogy:Babababa :D Aranyosan tátog közben.Úgy mint a halacskák :lol:

Kép A bátyja rockert csinált belőle:)
tünde733
 
 


Sziasztok

Még törlesztek némi adósságot.

A házunk ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép

A konyhám:
Kép
Kép

És a kis kertem némileg renoválva:
Kép
Kép
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok!

Katica:De jó nagy konyhád van!!!!! Egy ilyet én is elfogadnék! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi: Utólag is Boldog Szülinapot a párodnak!!

Beszéd: Kristóf egy pár napja állandóan azt "mondja" hogy "te". Eddig a hangpróbálgatás a köhögés volt most elkezdett morogni,de úgy hogy még a feje is belevörösödik és utána meg nevet magán! :lol: :lol: :lol: :lol:

Háát ez egy szar hosszú hétvége volt úgy szakadt mind a 3nap az eső,persze tegnap 6körül kisütött a nap! :twisted: :twisted: :twisted: És most is süt a napocska! :lol:
Örülnék ha már jönne a jó idő,mert utálom az esőt!!!!!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Halihó!
Katica: szuper a ház :D jó nagy munka lehetett :roll: a konyhában mindig ilyen rend van? :wink:

Tünde: vagány rocker lett a pici fiad :D

Dóra: mi az a hajtovány?!
Duma Encsi: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dumálás: Saci hó hó hó-zik :D meg glüüü, meg ilyesmi :D meg "énekel" :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok !

MA volt Encsikével a 3 hónapos oltáson. Lemérték : 63 cm és 6270 g. ÉS szerencsére csak szopizunk :) A Doktornéni meg is dicsért minket, mondta reméli még pár hónapig így marad :)
Próbál oldalra fordulni hátról és nyúlkál már, próbál megfogni neki tetsző dolgokat. MA a hajamat sikerült is megmarkolnia :)

Baguette
van egy receptem, az alapján sütöm - nem az igazi francia baguette, mert annak a receptjét nem tudtam megszerezni még. Azt otthon senki nem süt, pékségbe meg nem kérdeztem még, de lehet megkérem a húgom, kérdezzen rá....

Katica
szép a házatok, a nagy konyháért meg én is irigyellek...

CSöre
olyasmi mint a kakaóscsiga, csak más az alakja (nem kör, hanem inkább kifli alakú) és margarinos-reszelt sajtos a tölteléke. Finom nagyon.

Hát valóban ronda egy idő volt most napokig... de ma már jobb az idő

Ház ez jó :) Itt ülök, írok, erre mit hallok a fürdőből:
Zsófi: Bátyó mit csinálsz ?
Máté: Én állva pisilek.
Zsófi: Én is így pisilek, amikor Bátyó vagyok ....
:lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok.
Vagyok én is, csak elég keveset gépezünk mostanában, mert inkább kint vagyunk a jó időben az udvaron.
Megkívántam egy kis kovászos uborkát, ezért vasárnap gyorsan csináltam is egy üveggel, már alig várom, hogy jó legyen. NNYYYYAAAAMMMM....

A Joel már sajnos többször kap tápszert, mert már elég kevés a tejem neki, holnap megyek uh-ra, már kíváncsi vagyok a kis pocaklakóra. :D :D :D :D

manocskak
 
 


Móni: hm... kovászos uborka... csinálni kéne :D

Dóra: de édes Zsófi :D
Encsi meg pont akkora, mint Saci 4 hónaposan :D
Olyan margarinos-sajtos töltetékkel én a csigát is meg szoktam tölteni, az is nagyon finom... néha egy kis sonkát is dobálok rá :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre :)
akkor Encsikém már csak egy ilyen vasgyúró, ezek szerint ;)

Csak Zsófi nem bír magával ma nálunk...
nem akar a w-be pisilni, ha nem adtam rá pelenkát, odapisilt mindenhova, pedig már egy hete olyan ügyesen jártunka wc-re és csak bugyit hordott
:(

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra: nyugi... minden gyerek másként lesz szobatiszta. Lehet, hogy Zsófinál még ülepednie kell a dolgoknak. Még olyan picike. Zaza ilyenkor még nem volt szobatiszta (őszintén: Mesire nem is emlékszem, mikor lett az, de szerintem ő is később). Szóval nincs elkésve, türelem, ez nem visszaesés, nem rosszaság, csak még tanulnia kell.
Encsi tényleg vasgyúró :D
Saci mondjuk tényleg nem egy nagy baba, főleg mostanában, ahogy eszik, az téboly... (igaz, soha nem volt nagyevő, megtömni meg nem lehet ugye, nem liba) Szerintem most a foga, mert nagyon-nagyon duzzadt neki, ha nyomkodom, akkor megnyugszik. Az evése: kb fél cicinél kiköpi a cickót, és visít :( utána már nem veszi vissza. OK, emiatt most 2-3 óránként eszik, de szerintem kevés neki. Sztem fáj az ínye szopáskor :(

Móni: várjuk az UH híreket :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjártuk ma már a pajzsmirigy vérvételt, hát, mindig ledöbbenek, hogy milyen a magyar eü. Az emberek meg totál türelmetlenek, nem cserélnék az asszisztensekkel, pedig nem a doki meg ők tehetnek róla, hogy egyedül vannak napi kb. 80 betegre plusz a dokinak vizitelnie is kell közben :shock:
Hétfőn kontroll, na az lesz még szép halál...

Ha valakit érdekel, hogy mifélét csinálok, amikor épp nem babázok, nézze meg ezt a vidijót. Ő a főnököm...

http://tenyek.tv2.hu/Videok/2009-06-02- ... yek_riport

Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket apa nevében is. :D

Tegnap megjártuk a dokinénit, 72,5 cm és 8100 g :lol: Mármint a gyerkőc... :lol: :lol:
Viszont azt nem értettem, hogy a következő kajakiváltás miért a vacsi legyen majd :? Az szerintem hüleség...
Megkapta a prevenar 2. oltását, most már nem kapunk egy ideig szurit hálistennek, dokinénihez is csak 2 hónap múlva kell menni :)
Ja, és a Start aktív tápi helyett most már "nagyfiús" HA 2-eset nyomhatunk :lol:

Móni: kíváncsi vagyok én is az UH hírekre nagyon :)

Katica: nagyon jó lett a házatok, konyha miatt én is irigy-irigy :wink:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Belecsapott a villám az internet antennánkba :twisted: A nagy számítógép totál bedöglött miatta,most a Pisti laptopjáról nyomom! :roll:

Móni:Ém még csak most láttam,hogy Te kismama vagy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Én tényleg kezdek teljesen leamortizálódni :shock:
Gratulálok így utólag is :oops:

Csöre:Nekem is az jutott eszembe Katica konyhája láttán,hogy mindig ilyen szép rend van nála??? :lol: :shock: Az enyém kicsi is,meg tökre kupis :oops: :D

Húúú megyek,mert ezer dolgom van,csak megnéztelek benneteket! :D Örülök neki,hogy mindenki jól van!
tünde733
 
 


Tünde: az enyém nagy és kupis :wink:
Még jövök, csak szaladok Zazáért

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gabi: hú, Kristóf már akkora nagy fiú, hihetetlen :shock: lassan szaladhatsz utána :lol: :lol: :lol:
Megnéztem a videót is :)
Hozzátápi: szerintem elsőre a kis étkezéseket kell kiváltani, mint tízórai, uzsonna... én ezt mindig így hallottam :roll:

Tünde: villám :shock: :evil: még szerencse, hogy nagyobb baj nem történt!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: mi mondjuk eddig az ebédet váltottuk ki, barátnőm így javasolta :roll: :) Aztán majd az uzsit tervezem...

Apa ezt most küldte, annyira cukik. Hétvégén barátoknál voltunk, 1,5 hónap van a két kispasi közt. A kék az én kispasim :lol:

Cimbik:

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok. Itt vagyok. :D :D
1 babám lesz, BPD: 22mm, CRL:76mm és a nyaki redő 1,3mm.
Nem kértem képet, mert azért 1000ft-ot kellett volna fizetnem. Szép mi?
Ja és 13 hetes és 5 napos vagyok a doki szerint. :D
A nemét még 100%-ban nem tudta megmondani, de 80%-ban azt mondta ő is fiú lesz, de jobban majd a következő uh-on.

manocskak
 
 


Móni :) :)
ez remek hír, hogy minden OK a babócáddal...

Gabi
Kristóf szépen növöget :) Egész nagyfiú már :)

Csöre
na igen a fogzás sok mindenbe belezavar. Alvásba, evésbe, hangulatba, emésztésbe...

Tudom, hogy csak türelem kérdése és Zsófi leszokik a pelusról, amit eddig elértünk az is nagy szó volt, és nem csoda a visszaesés, de most valahogy nem vagyok türelmes hangulatomban... Pedig még csak 5 napja nem jár Máté oviba, mi lesz akkor egy hónap múlva...
:roll:

Tünde
szerencse, hogy másba nem tett kárt a villám... mondjuk egy gép is nagy kiadás, ha tönkremegy....

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra: nekünk még van 1,5 hét az oviból :)

Gabi: aranyosak a fiúk :D Azta szakértő tekintetet :D

Móni: pénzt kérnek a képért? Mondjuk én soha nem kérdeztem a kórházban, lehet, hogy nálunk is fizetni kell... Itt is gratula a jó eredményhez :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Móni:Gratulálok uhus eredményhez :D

Gabi:Hatalmas Kristóf!Igazi kis krapek :D

Csöre:Mikor Én mentem a 18 hetes uh-ra a genetikára,ott az öltözőben ki volt rakva egy papír,amin fel voltak tüntetve az uh-os képek árai :? Mi is 2D-s fekete-fehér képet csináltattunk 1000 ft-ért.
Most már mindennek ára van :x

Hozzátápi:Bencének reggelire,ebédre és este uzsira szoktam adni kajcsit.Közben még szopizik is :? Nem veszem észre rajta,hogy kevesebbet szopizna :?
tünde733
 
 



Sziasztok

Mindenki megnyugtatása végett nekem is rumlis a konyhám, csak a fotózáskor pakoltam el, mert ez a kép az asztalosnak készült.

Kb 30 nm-es a konyha+étkezőm, de 2nm szabad hely nincs most benne. Kerülgetem a babakocsikat, a bölcsőt és az etetőszéket. A közeljövőben pedig még járókát is kellene felállítani 8)

Kicsit kivagyok. Nini eddig a Humana Baby Fitt 1-es tápszert kapta, de úgy vettem észre, hogy már táplálóbb kellene neki. Kaptung Beba tápszert /mert csak ezt támogatja a tb/, amitől egész hétvégén hasmenése volt Nikinek. Hétfő óta akarok Humana Baby Fitt 2-es tápszert szerezni, de sehol nem kapok :evil: Így egyenlőre esszük az 1-est.

Hozzátápi. Mi ebédre gyümit eszünk gabonával. Vacsira pedig 7 körül főzeléket kap. Utána még fél 10-kor tápizunk, aztán alvás.
Sajna még mindig kínlódunk a fogunkkal, így éjszaka is folyamatosan eszik, meg is van az eredménye 7,6kg Niki a 70cm-éhez :lol:

Móni: gratula a pocaklakóhoz!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 



Képek: nálunk nem volt árlista, és én nem kértem képet, ezért nem tudom...

Katica: jaaa, reklámkép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratula a gyarapodáshoz :) nagyon belehúzott Niki :)

Tünde: hát, kell is a sokkaja a nagyfiúnak ;)

Hozzátápi: Saci nem cuppant rá az almára (pedig finom édes volt), így várok még egy hónapot.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Dóra: a bagett receptet még mindig várom :roll: :wink:
uh:nálunk egy képet adtak ingyen ,a többiért fizetni kellett volna :x

barbamami:még mindig zavar,hogy azt hitted az a dzsumbuly a konyhánk.Tudod, mikor kértelek titeket ,hogy segítsetek hogy csinosítsam ki a régi bútort,ami most a kamrában van.
Ne értsd félre,nincs harag,de inkább teszek fel én is képet a mienkről :) Kép Kép Kép
Vendég
 


csöre:Saci vonalzóján az van,hogy 5 hónapos :shock: :?:
Vendég
 


Borcsi: mert Saci 5 hónapos :wink: január 3-án született :D az még tél :D

Lányok, én nem teszek fel képet a konyhámról inkább :roll: :oops: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


csöre:tényleg,sorry :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Borcsi: :wink: :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.

Ma egy kicsit nyűgős a Joel így ezért most egy kicsit ritkábban tudok csak jönni, de azért próbálok néha-néha bekukkantani.
Minden rendben van velem kb 2 hét múlva megyek megint a dokihoz és 22.-én a genetikai vérvételre, remélem most sem lesz semmi gond.

manocskak
 
 


Hozzátáplálás: ma először őszibarackot is evett az almához Benedek.
Mi az uzsonnát fogjuk kiváltani először, hiszen úgyis gyümölcsökkel kezdjük el bevezetni a "nagyok étkezésébe" :wink:
Féléves korától jöhetnek majd a főzelékek (nekünk így mondta a doktornéni), tehát az az ebéd lesz. Egyelőre megtoldva igény szerint tejcsivel is.

Tegnapra elkészítette az asztalosunk Bálintnak az íróasztalt :D (ő a család barátja :wink: , így nem került semmibe) és úgy örült neki az én nagyfiam!!!:D Ma már pár holmit meg is vettünk neki az iskolakezdéshez, és büszkén pakolgatta bele.

Hát én a konyhámmal nem büszkélkedek, mert szerintem röhögőgörcsöt kapnátok, ha meglátnátok a csepp kis lyukat :D :D :D :D :D Na de nagy lépésre szántuk el magunkat! Meghirdettük a lakásunkat (már többször említettem, hogy nagyon picike nekünk) Ha lesz fejlemény akkor pedig majd úgyis újságolom. Addig is szuggeráljatok ide légyszi valami gazdagabb, lehetőleg készpénzes vevőt!
És még volna egy kérdésem hozzátok, hátha valamelyikőtök jártasabb kicsit a témában: mi a szocpolt új lakás vásárláshoz vettük fel 5 éve, még van 5 év az eladási és terhelési tilalomból. Azt már sikerült kiderítenem, hogy a jegyzői hivatalhoz kell fordulni, akinek az engedélyével ezt fel lehet függeszteni, és 1 év időtartamra, míg másik otthont keresünk letétbe kerül az összeg az Államkincstár számláján. De felhasználhatom-e az összeget használt lakás/ház vásárlásához?

Na felébredt Benedek, megyek....

Szép estét :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Halihó!

Hozzátápi: Na, asszem, az én gyerkőcöm szótárából hiányzik az a szó, hogy "kóstolgatás". Az ő mottója: "Együnk, anya, normálisan, vagy bele se kezdjünk!" :lol:
Ugye eleve eddig csak 4x evett egy nap, mert 7 -1/2 8 körül hamizik először, és hiába etettem volna tejcsi/tápival "tízóraira", nem kellett neki. Úgyhogy úgy gondoltam, hogy nem kiváltjuk a tízórait, hanem bevezetjük amellett, hogy reggelire nem lakatom jól :oops: :lol: . Az eredmény: halál öröm-bódottág, és csütörtökön egy teljes üveg gyümi felfalása 1/2 10-kor, ami nem akadályozta meg abban, hogy délben degeszre egye magát főzivel :D
Én azért váltottam ki az ebédet először, mert barátnőm így javasolta, és már tök elegem lett, hogy százfélét olvastam a hozzátápiról, és úgy döntöttem ,hogy egyféle módszert próbálok követni, az övét.
Egyébként az elején mi is uzsira ismerkedtünk a gyümikkel, csak étkezést nem váltottunk ki velük.

Ja és képzeljétek Kristóf ma igazán meglepett. Volt ma babauszi, és még elmentünk, mert ki volt fizetve és már két hete nem is voltunk , mert elmaradt, és meg akartuk beszélni a csajjal, hogy mivel gyerkőc nem annyira élvezi, ezért nem is erőltetnénk. Erre mi történik? Bementünk a vízbe és Kobold úgy elkezdett pancsolni, hogy csak lestem. A végén szinte ki se akart jönni, pedig már tök fáradt volt. Játszott, kergette a játékokat meg minden...
És hát engem is jól megdolgoztatott, 3/4 órát nyomni törpejárásban még a vízben sem egyszerű...
Majd dobok fel képeket.

Tünde: hatalmas szerencsétek volt. Az egyik barátom pár éve ugyanígy járt, csak őt meg is csapta a villám, mert épp használta a gépet, pár napot kórházban töltött, és okozott némi károsodást az eset a szívizomban neki.

és így a végére, ha már ilyen sok lettem:

"Csókkirálynak hívják a háta mögött" :oops: :lol: :lol: 8)
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kriszti:Szoc.pol témában picit jártas vagyok,mi most tartunk a felénél.Nekünk azt mondták az OTP-ben,hogy a szoc.polt viheted magaddal a következő lakásodba.Ja,most esik le,hogy akkor már használtat akartok venni ,ugye???Azt nem tudom sajna. :?

Gabi:Nagyon vagány Krostófod :lol:
Vendég
 


Borcsi: köszi :)

És néhány mai kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: azta vagány kispasi :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti: sajnos nem tudom, ennyire nem vagyok képben szocpol ügyben :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


SZiasztok

Mi is délben kezdtük a hozzátápit gyümivel. 1 hét után Niki ordított, ha nem adtam neki annyit, hogy jóllakjon. Most is oltári reklamálás van, ha nem adom elég gyorsan neki, vagy törölni merészelek kaja közben :lol:

A főzit azért irányoztam estére, hogy hátha jobban belakik és kevesebbet eszik éjszaka, de eddig nem jött be.
Ráadásul mostanában úgy kel éjszaka, hogy azonnal ordít, ameddig nem adsz kaját neki. Nem győzök félkómában röpülni az üveggel. :shock:

Kriszti, remélem nem lesz igazam, de a korlátolt törvényalkotók nem szeretik az új vásárlásos szocpolt keverni a használttal.

Kristóf nagyon vagány, szupi hapsi lesz belőle.

Most húzok vissza dolgozódni. Szép napocskát!!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?