Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi :lol: :cry: nagyon-nagyon szép volt, köszönöm!

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Bea :) Exi :) Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Grétinek és Petinek! :D:D

Bea :) Gratulálok Levi lépegetéséhez :wink: Hogy reagál egyébként a tejtermékekre?

Exi :) Kristóf is azt élvezte legjobban, mikor leharapta a kisvakondos marcipán fejét :roll:

Anett :) Édes Málna a hintaágyban, mindig olyan kis mosolygós :D

Gyerc :) Köszi szépen a gratulációt! :D Remélem sikerül kiigazodnod a magyar eü. útvesztőiben :roll: Dokit végül választottál?

Szilcsi :) Hatalmas gratula a vizsgához, nagyon ügyes vagy!!! :lol: :lol:

Zsuzsu :) Köszi szépen, jól vagyunk, Flóra nagyon aranyos kisbaba :D Gratula Konsti felállásához, ügyes kissrác :wink:
Ábelt szerinte hagyd nyugodtan, majd kinövi…
Szüléstörit küldöm.

Karmen :) Jobbulást Norbinak!

Zita :) Tényleg szerencsés vagy, hogy ilyen gyorsan megszülettek a gyerekek! Neked is küldöm…

Dancsi :) Mégegyszer gratula Gellérthez, édesek a srácok! Hogy fogadták a nagytesók?

Zsuzsi :) Jó volt olvasni a szüléstörid, sokszor ugyanazt éreztem, mint te :shock:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket Gréti nevében :)

Timika: Milyen lépegetés?!?!?!?

Szilcsi, Timika: Köszi. Egyenlőre semmi tünet. Nem lett hurutos. Úgyhogy remélem nem allergia. Csütörtök óta kapja újra ugye a tejtermékeket.

Szilcsi: Gratula!!

Petinek boldog szülinapot! Nagyon vagány pasi!

Zsuzsu: Gratu az álláshoz! Hamarosan 2 felé szaladhatsz :lol:

Anett: Nagyon cuki a hintaágyban ücsörgő Málna :)

Zsuzsi: Szép volt nagyon :)

Dancsi: Nagyon szépek vagytok!

Képzeljétek, én meg kipróbáltam Toncsi hordozókendőjét, és totál szerelmes lettem....aki teheti, próbálja meg milyen hordozni. Élmény, komolyan! Nagyon sajnálom, hogy erre nem 4 éve jöttem rá :(

Kép

Kép Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 

 
 

Dancsi! Gratulálok még egyszer Gellérthez! Szerintem is csupa te vagy, Jozsó meg csupa apa! Már nem kell neki szemüveg? Boldi meg milyen szöke, helyes ö is!!

Bea! 1 éves gyereket is lehet benne cipelni? Hát még Orsit talán birtam volna, de Norbi sulyosabb müfaj, vele szerintem ahogy a kenguruban is fél óra után leszakadt volna a hátam:)

Szilcsi! Gratulálok a vizsgához!!!

Zsuzsi! Én sem tudok már programot, hétvégén volt a Máltain, a Dugo téren, a Corában gyereknap. A Vadasparkban van a héten még gyereknapi program, részletek a weboldalukon.
Tényleg az ugrálóváratok még megvan, jó? Most lesz akciós és mamától gyereknapra ezt kérnék.

Nekünk már nincs magas lázunk, de ma kunyeráltam a patikában tarcsi kupot, majd holnapra igértem feliratom:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dancsi!
Gellért baba is gyönyörű. a nagyok is, nagyon eltelt az idő.

Enikő!
tényleg, nálatok tervben van a köv.bébi?
Zalán hány kiló?
Patus 14... imád enni, és már mindent mond, lassan fél éve dumál, 1percig nem képes ülni a fenekén, még enni sem ül le, ő is szalad.

le a kalappal akinek több van mint kettő, nem tudom hogy csináljátok, de nagyon ügyesek vagytok.

azt hallottam h. a Plazánál is lesz gyereknapi program. mi maradunk itthon Patussal kész életveszély elindulni, hacsak nem veszek addig valami pórázt :lol:
Vendég
 


Karmen,
de kell neki, de fürdéshez nem használja :D

Timi,

Jozsó jól fogadta, Bobiról no comment... nagyon féltékeny, most az ő lelkét ápoljuk

köszi amúgy mindenkinek a gratulációkat :)
Vendég
 


Üdv.

Kármen, és ez a "hovaiskakiljak" mikor volt Orsinál probléma? Mennyi idős volt, mire sikerült a peluson kívülre produkálnia? Mert pl. nappal a pisivel nálunk semmi gond. De a kakilás az kész káosz. Mondjuk nagy átlagban egyszer van, az is reggel, de az még az esti pelusba. És most nagy a dilemmám, hogy mi lesz, ha estére nem adok rá pelust.

Klzsuzsi, hát ez a gázos sztori...nagyon gáz!
Ellenben olyan jó olvasni, hogy a csaszi után is van élet...

Dancsi, nagyon aranyos a kisebbiked. Szerintem Te Gira tökéletes mása vagy, csak fiús anyukában. Nekem teljesen egyformának tűnnek ezek a fiúk.

Szilcsi, gratula!

Jégvirág, én azt hiszem, eddig lemaradtam: Grétinek boldog szülinapot!
Én anno Petit kenguruban vittem, majd jó lesz ketteskének is - addig csak visszakerül Nikiéktől. :)

Zsuzsu, mi, ha jó idő lesz, kivonatozunk Szatymazra a repülőnapra.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Norus!
Láttam ma a csemetéidet a Zápor tói játszón,de téged nem láttalak.. :oops:

Kevinnel voltunk szemészeten.Minden rendben volt.Rendesek voltak.
Túléltük.Kontroll 3 évesen.
Pelenkázni viszont csak két összetolt karfás széken tudtam a félemeleten..,de megoldottuk.
Hanna már hordja a szemüveget.Egész megszokta már.Olyan kis okos,tudományos feje van így...:):)

Zita!
Voltunk bőrgyógyon,de egy másik doktornő volt bent..
Majd leírom részletesen is.
Köszi.:)
Gyerkőcök jól vannak?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Exi! Kicsivel elmult 2 éves Orsi amikor nappal a pisivel szobatiszta lett, tehát a kakigondok hogy még ment a pelusba utána lehettek. Most igy ugy rémlik hogy több hónapig tartott, de szerintem pár hónappal késöbb kezdödött mint a pisiröl leszokás pelusba, mert a kakit talán még nem tudta jelezni, csak a pisit. 3 éves korára rémlik hogy leszokott róla. De éjjeli bepisilésröl majdnem 4 éves korában szokott le, mert az is direkt volt, ugyanis rajta volt már a pelus amikor mindig közölte ö most bele fog pisilni és visitott hogy ki akartuk vinni wc-re (vagy bilire). Na ez tartott nálunk hosszabb ideig hogy elfogadja hogy ö már nagy, direkt nem pisilunk bele a pelusba. Leszoktato pelus meg marha drága volt akkor is, azzal nem probáltuk, ezek meg a szuper jo komfortérzetet adokkal meg ez a baj hogy nem zavarja öket ha van benne valami
Nekünk a kakival nem jött be hogy eltettük a pelust, irtam visszatartotta. Igy probálkoztunk joideig azzal inkább hogy rávegyük hogyha kéri mégsem kelljen, probáljon meg helyette bilibe nyomni.
Ha ugyis reggel van Petinek akkor én ébredéskor reggel levenném az esti pelust.

Dancsi! Ja persze, fürdéshez gondolhattam volna hogy leveszi. De régen kancsalnak tünt nekem, most meg olyan szépen néz, ezért gondoltam hogy már nem viseli.

Edit! Nem is emlékeztem hogy Hannának kell szemüveg? Mekkora?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk kicsit a gyerekekkel, várjuk a dokinénit, talán sikerül Noéminek megkapnia a 15 hós szurit, meg a bárányhimlő ellenit, Boti meg kapja a kullancs ellenit....

Bea, Dancsi, Anett (bocsi, ha vkit kihagytam :oops: )
Gyönyörűek a gyerekek!!! :D :D :D

Én is töltöttem fel pár képet dobok néhányat! :wink:

Kép

Kép



Kép Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Karmen!
Igen,mostmár kell a szemüveg Hannának.Sztem már tavaly is kellett volna.Csak -1,és o,75,de kell.Reménykedtem,hogy nem fog kelleni,de sajna...Amúgy jól áll neki.

Kérdés:Használt vki a gyerkőcnek bébikompot?Megéri,jó,meddig használható?Hajlok rá,hogy vegyünk.
Járókában csak ilyet találtam nagyot a teszveszen,de nem tudom mennyire stabil,és nincs alja. :roll:
Sztetek?
http://www.teszvesz.hu/item640386468_bi ... uj_6m.html

Redőnyök milyen árban vannak mostanság?

Bocsánat,de most csak ennyi vagyok.. :oops:
Szépek a gyerkőcök!!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Zituska!
Nagyon aranyosak a gyerekek. Kész kis baba birodalom van nekik. :wink:
Noémi ügyesen ül és eszik a nagy széken. :wink:
A 3-ik képen mintha Szandit látnám, Ő is mindig rá akar állni a járássegitőre. :roll:

Bea!
Hát szerencséd van, hogy Levi megmarad a kendőben. :wink:
Szandi a kezemben is csak feszitgeti magát, álandóan menni akar. :roll:

Exi!
Vonattol messze van a repülőtér.
Busszal vagy kocsival gyertek.

Enikő, Zsuzsu!
Szombaton a Napfény Parkba lesz gyerenap.
Koncertek, kisvonat, stb.
Ha megtalálom a szórólapot, leirom ide. :wink:
Szombat, vasárnap a Szikin lesz gyereknap.
Ingyenes programok, ugrálóvár, trambulin, arcfestés, lufihajtogatás,mini játékpark, stb.
14 év alatt a belépés ingyenes. :wink:
Vadasparkba is lesz gyermeknap, meg 20 éves a vadaspark rendezvény. 14 év alattiaknak és szülinapos felnőtteknek 150 ft a belépő. :wink:
Hát ennyiről tudok!!!! :lol:

Dancsi!
Milyen nagyok már a fiúk. :lol:
És osztozok Exi véleményével, szerintem is nagyon hasonlitanak. :wink:
Gellért is már most is hasonlit a nagyokra. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Szilde!
Van eladó bébikompunk. :wink:
Nem akarok magam ellen beszélni, de addig jó, mig nem megy önállóan a gyerek.
Kevin megy már? :?:
Amúgy szerintem ez a térelválasztó bazi drága. :oops:
Nem elég a szoba ajtajára egy rács? Nem tudsz elpakolni?

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Örülök, hogy tetszett a történetem. :) Én is gyakran viszaolvasom, mert nagyon gyorsan halványulnak a részletek.

Zsuzsu! Grat Ábinak a felálláshoz! :):) A gyereknapról mi is lecsúsztunk, azt hittük most hétvégén lesznek a rendezvények! :evil: Vasárnap este 6-tól 7-ig sikerült elkapnia apának Dénessel a Dugó teres rendezvényt, tök véletlenül. :(
Ábi meg nem biztos, hogy szégyelli magát, lehet, hogy csak nyugodt körülmények között, egyedül akar kakilni. Dini unokatesója volt ilyen, pisi szempontból szobatiszta volt, a kakihoz kérte a pelust. Bement egy szobába, oda tilos volt bemenni ameddig nem végzett, aztán szólt, hogy kész és le lehetett venni a pelust. Magától átszokott a vécére. (A nagymama egyszer kitalálta, hogy majd ő átszoktatja erővel vécére, utána sokáig napokra visszatartotta a kakit, már aggódtak érte.)
Zs.

Karmen! Látom Norbika gyorsan javul, nem lett komolyabb a betegség. Nekem is az idegeimre menne anyukám, én sem rohanok mindennel a dokihoz... :roll:

Szilcsi! Grat a vizsgához! :):):)

Dancsi! Nagyon szépek a fiaid! Gellért sztem is rád hasonlít! :)

Bea! Boldodog szülinapot Grétinek! :):) A hordozás nekem is bejött, bár mi főleg kenguruztunk, de sokkal többet használtam, mint babakocsit. Most vettem babaerszényt is, majd meglátjuk melyik tetszik neki jobban.

Timi! Tényleg sok a hasonlóság! :)

Exi! Sztem akkor vedd le róla a pelust éjszakára, ha már mindig tud szólni, hogy kakilnia kell. Nem tudom, mennyire érzékeny Peti, de Dénes nagyon szégyellte magát, ha bepisilt, mert nem ért el a vécéig vagy elfelejtett szólni, hetekkel visszavetette a szobatisztaságban, mert utána csak pelusba akart.
(Mi nem is csináltuk tovább a "leveszem és majd megszokja" módszert, csak rendszeresen megkérdeztük, nem akar-e inkább bilibe/vécébe pisilni, aztán egyik nap bejelentette, hogy nem kér többet pelust, azóta szobatiszta éjjel-nappal. :) A kakihoz egy ideig még pelust kért, aztán azt is elhagyta.)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zituska! Szépek a gyerkőcök! :):)

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zita!
Rácson is gondolkoztam,de egyik szoba sem olyan,hogy akkor ott lehessen hagyni több időre biztonságosan Kevint,még ha elpakolok is.(felmászik bútorra pl. letépi a tapétát,és megeszi...)
Hanna meg csérog,hogy nem tud a kicsitől játszani,Apa dolgozni nem tud(nappaliban),én vasalni..
amúgy meg mozognia csak kellene..
Kicsit speciális a helyzet.. :oops:
Azért még próbálkozunk,variálunk..

Térelválasztó sztem a maga nemében nem drága,ha azt nézed 1db rács min 10Ft máshol.Ez meg ugye hat,és variálható többféleképpen..
Na persze nagyobb kiadás,de akinek a család nyugalma a tét.. :oops:
Sok is meg nem is.

Kevin oldalazva,kapaszkodva megy már,de önállóan nem.
Amúgy hogyé adod a kompot?Nem borul fel küszöbön pl?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilcsi!
Én is gratulálok a vizsgához!Szuper,hogy mindjárt túl vagy mindenen!!:)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit, nekünk van ilyen térelválasztó rácsunk, apa számítógépes sarkát/dolgozórészlegét kerítettük el vele, mert nagyon sok ott a kábel, konnektor, szgép, nyomtató stb... Tényleg bazi drága, de nekünk megérte, ez 8 szögletű, de csak 4-et használtunk fel, majd délután dobok róla képet. Egyébként csak 8 szögletben állítható fel, így nekünk be sem fér a szobába, akkora lenne kinyitva. Viszont rendeltünk hozzá aljat is, 8 szögletű, és kikötözhető a járóka aljához. Stabilnak elég stabil, mert ha az egészet felállítod, tartják egymást az oldalai.

Bea, hogy bírod el Levit??? Én 6 kilósan a kenguruban majd megszakadtam... :roll: Bár gondolom, más a kialakítása egy kendőnek, mint a kengurunak.

Zitus, most mondjam, hogy hű de szépek a gyerekek??? :lol: Megkapták végül a szurikat?

Edit, Nóra, olyankor nem tudtok jönni a játszóra, ha mi is lent vagyunk??? :lol: Tegnap pl nem voltunk...

Timi, köszi a szüléstörit, nagyon megható volt!!!

Volt ma a védőnő, megdicsért, hogy milyen jól néz ki Lali, milyen kiegyensúlyozott és vidám baba. Hízik a májam... :oops: :D

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Hű az jó lesz!Jöhet a kép!
Ti hol vettétek?Mennyi volt?
Nálunk is hasonló a gond,sok kábel,nyomtató...stb.detto.:)

Játszó. :oops:
Olyan kiszámíthatatlan nálunk is mikor járunk arra...de hátha.
Jó lenne összefutni.Mi inkább késő délután szoktunk menni.4 és 7 között.
Ti mikor jártok arra?

Építkezés?Ááá,most nem.Csak puhatolózok,hogy hátha egyszer.Az is jobb,mint a tétlenség.Szocpolt sajnálnám elúszni hagyni..
Ti hogy álltok a lakásfronton?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Vaterán vettük, 30e ft volt, plusz a betét bele 9e ft. :roll: És nem használjuk... :? Mivel nem fér be a szobába kinyitva teljesen, a abetét meg csak úgy rakható bele, ha teljesen ki van nyitva az egész.
Kép
Kép
Játszó: vagy ott vagyunk úgy fél 5-től kb este fél 7-ig, vagy Zitáéknál. Más játszóra nem járunk, bár itt van egy csaj kutyával, már nagyon agyalok, hogy kihívom a közterületeseket, szabadon engedi a kutyát a gyerekek között a játszón és mondja, hogy de hát nem harap! :twisted: Lalit nem győzöm elvinni a rohadt kutyája közeléből, nagyon mérges vagyok ezért. Már volt, hogy morgott a gyerekekre a kutya, mert annyit piszkálták. Ott rohangál tök szabadon. :x Az ő dolga, ha a gyereke a kutyával nő fel, de az enyémet nem akarom ilyennek kitenni. :?

Mi most nem hirdetjük a lakást, nincs értelme. Most lakáskasszázok, és várunk, bejön-e apának az új biznisz. De építkezésbe nem hiszem, hogy belevágunk valaha is.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Köszi a képeket!Szuper!
pü. megy.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 



Kép
szilcsi
 
 


Nekünk nem volt gond hogy NOrbi idejött a számitógéphez. Mindig rászoltam ha piszkálni akart volna valamit, igy hamar megtanulta nem bántja, söt a gépet is tudja már, hogy csak ha nem müködik akkor övé az egér, billentyü. Én erre sajnáltam volna költeni, igaz nem is kellett volna mert van ajtaja a szobának, elég lett volna becsukni, de még azt sem tettem meg, ahogy nem is pakoltam el a szekrénypolcokrol sem a könyveket, Orsi kifestöit, hivatalos papirjaimat, mert ugysem hagytam még ekkorkát felügyelet nélkül (ha igen akkor pár percre és addig járokába tettem, ami csak 5e ft volt) és amugy meg rászoltam ha tilos dolog csinált volna. Sosem volt gond, nagyon hamar felfogta mit lehet és mit nem

Pont az elöbb szoltak nekem is a Napfény parkrol, de részleteket én sem tudok. Mi sajna nem tudunk menni, ovis ballagáson + ünneplésen leszünk.

Szilcsi! Én nagyon kutyapárti vagyok, de ez engem is felháboritana!! Én tuti jelezném valahol, de ezt elöbb neki is emliteném hogy v. elviszi innen az ebet (tényleg ott nincs kitéve tilos kutyát bevinni? mert másutt szokás táblával is jelölni)
Én most akartam nyáron Lakáskasszát nyitni, de ha megszünik a lakáshitelekre az állami támogatás, akkor szerintem a Lakáskasszára sem adnak majd. Legalábbis biztositékom nincs, igy nem mertem még nyitni a válság hire óta.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Szerencséd volt Norbival akkor, hogy így megértette, mit szabad és mit nem. Lali egyfeszt csinálja a nemszabad dolgokat is, sőt ha észreveszi, hogy figyelem, és tudja, rosszat csinált, elveri a saját kezét és közben mondja, hogy dádá. :D És folytatja tovább, amit csinált. :roll: Járókában ordít.
Kutyás csajnak sokan szólták már, nem érdekli, szerinte nem bánt senkit a dög, elfér a gyerekek mellett. :roll: Tábla nincs.

Kép
szilcsi
 
 


sziasztok

minden baba nagyon szépséges!

szilde
ha meg van még a mailcímem küld át a szülisfotót és lekcsinyítem neked. nem bírom ki a gondolatot,hogy nem láthatom Kevint az egy éves partiján :oops: :D :D

klzsuzsi
nagyon szép szüléssztori. és jó,hogy a vége is jó lett. nekem is eltört a farokcsontom szülés közben. én hónapokig nem tudtam ülni. te hogy vagy ezzel?

Nórus
köszi ,hogy tegnap felügyelted Hédit a játszón. láttam,hogy még kígyóhintázott is Dórival! tényleg köszi!!!

Bea
nagyon jól mutat Levi a kendőben. és az a zöldkendő csodaszép :wink: :P :lol: :lol: :lol:

csajok
addig lehet hordozni kendőben babát/kisgyereket, amíg hagyja magát. amíg elbírod és amíg igényetek van rá. van aki 3 évest is hordoz. a kendő szerintem kényelmesebb lehet,mint a kenguru(azt nem próbáltam)
mi hordozuk apával Hédit (9kg volt egy évesen) .kézben, nyakban ülve, háton kendőben, vagy csípőn kendőben. de ő sose szeretett babakocsizni. ezt meg általában szereti :D

toncsi80
 
 


szilcsi
most jutott eszembe,hogy múltkor kérdezted: Falovacska

mi egész a múlthétig jártunk. Hédi szertte. de mostanában annyira kezdett "nagy" és rosszi lenni,hogy már nem megyünk(majd talán,ha rossz idő lesz.) nem ült meg az ölemben, nem sétált körbe a körjátékoknál, nem maradt meg sehol. csak rohangált és a berendezést bontotta le :roll:

toncsi80
 
 


Karmen!
Pont ugyanazt akartam írni,mint Szilcsi.Norbi áldott jó gyerek!
Orsi is ilyen szófogadó volt már kicsinek?
Kevin ami papírból van azt tépi szét és eszi,kapcsolgat,szétszed..,de sztem ez nem egyedi probléma.:)
Orsi nem félti a játékait,hogy Norbi hozzányúl?

Ez végülis nem rosszaság egy ilyen pici gyereknél(1 éves múlt Kevin)csak kíváncsiság.
Mindenki máshogy védi a gyerekét.
Sztem is tanulja meg mit szabad és mit nem.Majd idővel egyre inkább.De kell egy hely ahol mindent szabad,ahol zavartalanul,elmélyültenl játszhat és nem szólnak rá.

Meghát tudod mikor sokan be vannak zsúfolva,meg sokminden! egy ilyen kicsi lakásba,és egy helyiség több célt is szolgál,ott mindig akad amiért szólni kell,és akkor azzal telik az egész nap...,de nem is
magyarázom..

Toncsi!
Köszi,aranyos vagy.Elküldenéd mégegyszer a mélcímed?
Azért én is megpróbálom,csak nem volt időm...
NahátHédi is ott volt a játszón?Őt nem is láttam.. :oops:
Kár,hogy elkerültük egymást.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Karmen: Kendőben más ám mint kenguruban! De amíg az ember nem próbálja, nem hiszi :) Én se hittem :(

Zita: Ha csak simán felemelem Levit ő is tekereg ki a kezemből :) Kendőben nem :) Vagyis egy idő után igen, de csak ha egy helyben állok :)

Szilde: Gondolod bírná Kevin a bezártságot? Levi tuti őrjöngne. Azon is mindig megsértődik ha leszüretelem a konyhaasztalról. És biza hiába mondom hogy nem, nem, nem mászunk fel oda, mert lepottyansz....újra és újra és újra kitalálja hogy juthat egyre magasabbra :(
Dehát ez egy ilyen korszak, majd ebből is kinőnek :( Gréti pl. már évek óta egyáltalán nem mászik a konyhaasztalra :lol:
Szóval ismerem a kicsi hely, zsúfolt lakás, 2 gyerek problémát. Mi ezzel úgy küzdünk, hogy amikor csak lehet kimegyünk!
Kérünk szépen képeket! Hannáról is, szemüveggel! :) Biztos nagyon cuki :)

Szilcsi: Hát ez zseniális, hogy nem a gyereket kerítitek körbe, hanem apát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a kutyás szörnyű. A kutya nem játszótérre való! Odakakil, odapisil, a gyerekeink meg játszanak az ürülékben. Ugyanmár!

Zituska: Cukik a kölkök :)

Toncsi: Mi ma a Bukfenc tornán voltunk a Játék dzsungelben. Nagyon jó volt :) Azt lehet Hédi is élvezné! Az is mondókázós, közben ugrabugrálós, mozgós. Nekünk tetszett :) 2 hét múlva lesz megint, akkor megyünk. Első alkalom ingyenes. Szóval megnézni nem kerül semmibe!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Orsi még a lakásba született és nem volt saját szobája, a nappaliban lakott, az meg olyan zsufos volt hogy lehetetlen lett volna elkeriteni belöl még. Ott volt nekünk is a PC, könyvek a pocokon, fotoalbumok, CD hegyek és papirok iratrendezökben. Ö sem bántotta mert mindig rászóltam. Igaz öt nem is tudtam felügyelet nélkül hagyni a lakás mérete miatt, igy akkor még jároka sem volt otthon.
De anyuéknál 5 unoka van, a kicsi 10 hónapos, már mászik, söt megy több lépést, ö sem rámol és egyik sem rámolt. Na azt merték volna meg:) Apunak a nappaliban (ahol a gyerekek is játszanak) van az iróasztala, alatta egy rakás tankönyve, meg jegyzete, mindig rájuk lett szólva, sosem volt gond hogy tépkedni akartak volna. Illetve néhány proba volt hogy megfogták és vették volna elö amit nem lehetett de rájuk lett szólva, ott is mindig tudta mindegyik mit lehet csinálni. Tépkedésre, rajzolásra tudták hol a saját papirjuk, mutatták azt kérik ha kellett. Én ezért gondoltam hogy minden gyerek, már 1 évesen is megérti mit lehet és mit nem. Norbi pl. féltem nagyon, de sosem ment a kandalló elé, elmondtuk hogy süt, forró, aztán messziröl mutatta mindig és most már mondja hogy Sü,sü (ill már nem fütünk de télen mondta:)).
Én biztos vagyok benne hogy mindegyik akár szót fogad, akár nem megérti hogy mit lehet és mi lenne tilos. Más kérdés, hogy tényleg akar-e szótfogadni v. sem, de szerintem ha erélyesen van rájuk szolva és amit nem engedünk azt nem engedjük valóban (tehát nem egyszer az hogy jol van most ráhagyom amit tiltottam) akkor nincs gond.
Na mire ébredt megint felment a láza 39-re. Este meg 3kor volt lázas, szoval napi 2x, de nem értem mert amugy semmi, de semmi baja. Hát ha ma éjjel is felmegy csak elviszem orvoshoz, de semmit nem várok töle, mert erre gyógyszer ugysem kellhet, igy értelmét sem látom, csak anyu készit ki a nyaggatással. Bár elismerte, szerintem is virus, mert unokahugom is lázas lett, neki ezt mondta az orvosa

Edit! Orsi van amit enged Norbinak, van amit nem. Amit nem akart Norbi bántson azt eltettük elöle mindig v. felvonult Orsi a szobájába és elbujt igy Norbi elöl. De most már Norbi nagy, már nem félti a játékait. Régen sem féltette, de én mondtam neki hogy még pici, és tönkreteheti v. lenyelheti, azokat ne hagyja elöl, igy azokra figyelt ö is. Vagy odaadta neki de ugy hogy ö is vigyázott közben rá, hogy ne rontsa el Norbi. Föleg a könyveket, azt Orsi lapozta Norbi meg nézte. De most már Norbi is lapozgatja, föleg az Anna, Petit nézegeti, neki az a kedvenc most (Orsinak is).
A kis gumilabdákat dugtuk el sokáig Norbi elöl, mert imádta vele fürdeni v játszani de csak Orsi felügyeletével engedtem.

Bea! Azt hittem csak kiprobálni vetted fel a kendöt, akkor ezek után nem babakocsizol hanem kendövel fogod hordani Levit?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Csajok homokozóba való marosi homok kb fél m3 ( az a 2x2 méteres, 20 cm magas homokozót bőven púposra tölti,sőőőőt!!!), a kölkeimnek 1-1-1-1 csokikáért elvihető ha valakinek kell.... :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen!
Szakkönyvek szerint tök normális,ha egy ilyen kicsi gyereknél a kiváncsiság erősebb,mint az engedelmesség.Megérti,hogy nem.Csak nem mindig,v. nem hosszú időre tudja betartani.Nem is szabad mindent tiltani,mert akkor később meg passzív,és visszahúzódó lehet.Persze van amit kell..

A játékoknál mi is ezt csináljuk.Amikor Kevin is ott van minden pici,v. kényes játék el van rakva.Viszont mikor Hanna egyedül szeretne garázsosat játszani akkor Kevin nem mehet be.Hannát is hagyni kell egyedül játszani.Van mikor megkérem,hogy figyeljen a kistesóra,együtt játszanak,de igénye van a nagyosabb,kötetlen játékra is.
Ilyenkor elvonulunk Kevinnel babajátékozni.Sokat vagyok Kevinnel.El sem enged,sír ha elmegyek.Csak így meg nem haladok semmivel..

Kevin egyébként sosincs egyedül,pláne nem felügyelet nélkül.????
Párom itthon dolgozik.Ha én nem érek rá,akkor megkérem és ő foglalkozik Kevincivel.Vagy ha apa sem ér rá,akkor mama,ha ő sem akkor Hanna.Ő mindig vevő egy kis hancúrozásra.Szóval mindig van mellette vki,mindig foglalkozva van vele.Inkább azon aggódom nehogy elkényeztessük... :oops:

Bea!
Asztal teteje?Hűha...,nem semmi a kis hegymászó palánta,mire vetemedik..
Jó a levegőn nagyon(megyünk is),csak ott nem tud szabadon mozogni Kevin.Járni még nem jár.A földre én meg nem teszem le mászni(van aki leteszi a játszón is.. :shock: )mert rögtön enné a homokot,kavicsot..kutyagumit..
Hintáztatni szoktam,de mégsem kuksolhat utána órákig a babakocsiban sem...
Kézből nézelődik,de az sem mozgás.Sétálni pedig nem hajlandó,csuklik össze gyorsan.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Bea!
Boldog szülinapot utólag Grétinek! Nagyon cukik a gyerkőcök,tök jó a kendő!

Zsuzsi!
Nekem is nagyon tetszett a szüléstörténeted, és Te is ,akárcsak Timi, nagyon nagyon ügyesek voltatok! :D

Zitus!
Noémi csudaszép! :D És Boti egy szívdöglesztő kis pasas! :D

Szilcsi!
Nagy gratula a vizsgádhoz!

Szilde!
Nekünk van egy eladó járókánk, de nem ilyen fa, hanem műanyag, nem használta Málna, csak kb 2 x volt benne, rózsaszín, ha érdekel küldök képet!
20140113113746
 
 


Üdv.

Szilde, hol voltatok szemészeten? Mi anno a gyerekkórházban, ott volt pelenkázó.
Petinek volt bébikompja, ő imádta. Azt tudom, hogy a keresztelőjén már repesztett benne, akkor volt 10 hónapos.

Kármen, na ez az, hogy felébred, eszik, és jön a kaka. De muszáj lesz rászánnom magam, hogy úgy csináljam, ahogy írtad.
Féltés: ugyanígy voltam Petivel, mert a tatáméknál cserépkályha van. És már annyiszor mondtuk neki, hogy alapból tartott tőle. Jó, mostmár tett a tűzre a nagyapámmal, de megfogni eszébe nem jutna a külsejét.

Zituska, jók a fotók! Azta, hogy Noncsi már mekkora nagylány!

Zitaa, igen, azt már láttam, hogy vonattal nem lehet menni. A buszon még töröm az agyam...attól sokat kell baktatni? Egyáltalán melyik megállóig kell menni? Jó lenne, ha megírnád, akár priviben is.

Klzsuzsi, szerintem ha bejön az igazi nyár, akkor megcsinálom, amit írtál. De most azért még nincs annyira jó idő, hogy ne fázna meg, ha este bepisil, márpedig szerintem este még pisil bőven.

Szilcsi, és ez az építmény Lalinak nem piszkálja a fantáziáját? Enyim gyerek azt hiszem arrébb ráncigálta volna.
Mellesleg egyetértek Kármennel, nálunk sem volt sose elkerítve a gép. Pedig öcsém masinája nem két fillér, és sokminden van rajta. Én jobban tartanék attól, hogyha elkerítem, akkor később csinál nagyobb bajt. Így meg tudja, hogy mi-merre-hány méter. Persze, nálunk Peti pont azt csinálta, mint Lali, de pár erélyesebb rászólás megtette a hatását. Mondom, szerintem az elkerítés nálunk nem lett volna megoldás, mert arrébb lett volna sepill alatt taszigálva. :D
Elektromos dolgok szintén nincsenek elszeparálva, most nézegetem a fotókat, a hősugárzó már féléves(!) korában nagy kedvenc volt (ugye akkor már el tudta érni, mert elég korán csinált Peti mindent), és ez azóta se változott. Mobiltelcsi dettó.

Toncsi, hordozás terén maximálisan egyetértek veled. Én Petit kb. addig vittem kenguruban, míg stabilan nem ült, mert akkor azonnal átszoktunk a sportjárgányba.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok lányok!Szerintetek megtudom nézni az ügyfélkapun valahol, hogy hol tarthat az adóbevallásom?7-én adtam be elektronikusan de még sehol semmi...... Ezen ráérnek ücsörögni,bezzeg ha nekünk kell fizetni akkor már itt is vannak!!!Karmen sikerült felhívnod a Rolandot?

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Heno, ha elektronikusan adtad be, akkor elvileg az adófolyószámládon látnod kell, amikor rákönyvelik a bevallást. De magát a folyamatot tudomásom szerint sehol sem tudod nyomon követni.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kép Arabelláról egy kép :D

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Ja és még valami!Valakinek ötlete arról,hogyan szoktassam le Bellát a szopizásról?Már nekem nagyon kínos...

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Anett!
Köszi,hogy fölajánlottad a járókát,de a rózsaszín tuti nem lesz jó Kevinnek. :wink:
Mégegyszer köszi.

Exi!
A Mávban voltunk.

Na a csoda se gondolta,hogy ilyen vitát robbantok ki az ártalmatlan járókámmal. :lol:
Legalább nem unatkozunk..,de azért ne vegyétek már véresen komolyan!
Most akkor az rosszul csinál vmit aki úgy gondolja,hogy beruház egy ilyen herkentyűre?Azért ne az legyen már belőle megint,hogy mit hogy kell csinálni,és ki a jó és rossz anya!Erre azért vigyázzunk.
Egyébként én főleg tapasztalatokat vártam,és arról véleményt,hogy stabil-e... :roll: Nem azt,hogy hülyeség-e egy ilyet megvenni...
Mindenki úgy él ahogy neki jó,és értelmes dolog és egy kivülálló aki nem ismeri gőze sincs arról valójában,hogy az úgy miért jó döntés. :wink:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde! :lol:
Szerintem senki nem akart megbántani!!! :lol:
Nem is hiszem, hogy bárki ugy irta volna. :wink:
Én csak azért iram, mert nekem drágának tűnik ez a kerités szerű valami. De nyilván te tudod, hogy hogy van a lakásotok. :wink:
Nálunk Szandi a nappaliba van becsukva, és hát ott is vannak veszélyes dolgok. Már látom, hogy 1-2 hét és felmászik az ülőgarniturára. Mert már próbálkozik, csak magasan van neki.
A kandallópárkány alacsonyabb, arra már most is felmegy. :roll:
Atv alatt van az erősitő, ilyenek.
Magára boritani nem tudja, a gombokat nyomkodja, tekergeti. :roll:
A cd-ket kipakolja, de azt se tudja magára boritani. :wink: A virágok elé tettem valamit, hogy ne férjen oda.
És egyébként ez se nagyon tetszik neki, hogy oda be van zárva.Pedig van neki hely.
Szeret jönni-menni a lakásba. :wink:
Nálunk a lépcső volt az egyik veszélyes üzem. Ugyhogy apa alulra-felülre csinált lezáró keritést. :wink:

Karmen!
Hát én hiába mondom Szandinak, hogy nem szabad, erélyesen is, azért is csinálja. Direkt. :roll:
Ha ráütök a kezére, akkor is. Vagy visszaüt. :oops:
Szerintem azt hiszi, hogy játék. :roll:

Exi!
Buszmegálló biztos van a közelben, de több útvonalon jönnek Szatymazra buszok. Ha gondolod leirom, hogy délelőtt melyik megy arra. Hogy pontosan hol kell leszállni nem tudom, mert én nem nagyon buszozok, de a sofőr tudni fogja. :wink:
Bár ha ilyen idő lesz, lehet, hogy elmarad.
Esőnap junius 6

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Én senkitől nem vettem magamra a hsz-ását, nekünk így jó, volt rá pénzünk megvenni, és kész. Aki meg tudja oldani máshogy, jó neki, mi csak így tudtuk megoldani az elkerítést. :wink:

Exi, ezt lehetetlen elráncigálni, nemhogy egy gyerek, egy felnőtt sem tudja! Össze vannak a rácsok csavarozva, és stabilan becsúsztatva az asztalok közé, mozdítani sem lehet! Mi is ezen agyaltunk sokat, hogy vajon stabil lesz-e, de stabil!

Bea, apa mondta is sokat, hogy úgy érzi magát, mint a majom a ketrecben, de tényleg könnyebb volt ezt körbekeríteni, mint Lalit becsukni egy 1x1-es járókába.
Szuper, hogy Levinek nincs allergiagyanús jele eddig, maradjon is így! :D

Karmen, Norbinál megszűnt a hasmenés?

Csajok! Tanácsot szeretnék kérni. Lalinak tegnap kicsípte a popsiját a kaki, elég csúnyán. Főzés közben nem vettem észre, ő meg nem szólt és sokáig benne volt. :oops: :( Mivel kenjem?

Kép
szilcsi
 
 


Szilde! Én egy szoval sem mondtam, és nem is gondoltam olyat hogy rossz anya lenne az aki elkerit egy részt a szobábol a gyereke elöl. Én csak feleslegesnek tartottam, mert ugy tünik hogy meg tudják érteni mit szabad és mit nem. Föleg ha nagyrészt amugy is szemelött van a gyerek. De mindenkinek saját ügye, hogy költ-e ilyenre, én feleslegesnek tartottam, de ettöl nem mondtam és gondoltam azt, hogy jesszum ennek elment az esze v. hasonlot! A téma fel lett vetve, én meg leirtam én mit gondolok, joindulatuan, ugy éreztem.

Szilcsi ! igen a diéta óta nincs hasmenése. Bár pár napja megint higabb, és ugy vettem észre ha gyümölcslevet iszik (narancs, alma) akkor van ez. Azért megy tovább a tejmentes, ne ezen muljon.
Popsira vettem a patikában (nem tudom mi a neve, igy kértem) piros folyadékot, amivel a bört kell kenni, kiütés esetén. De vigyázz, mert marhára fog! ÉN ugy szoktam az üvegbe belemártok egy vattapálcikát azzal kenem a fenekét. Ha megszáradt, akkor meg (szintén patikában kapható) zinkes kenöcs (Naturland) ezeket a bördoki mondta.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szilcsi!
Én Sudocream -el szoktam neki kenni ilyenkor.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Köszi a tippeket, Sudocream van itthon egy kis dobozzal, de átmegyünk majd a gyógyszertárba is, emiatt nem akarom dokihoz cipelni a sok beteg közé.

Karmen, én nem gondoltam, hogy engem bárki is rossz anyának tartana emiatt. :D Vicces is lenne. Szerintem a rossz anyaság egészen máshol kezdődik.
Jó neked, hogy a gyerekeid megértették, mit szabad és mit nem. Anyukám mesélte, se én, se öcsém nem pakoltunk soha. Csodálkozva nézi sokszor, Lali miket képes művelni. :D Hiába szólunk rá, erélyesebben is, kiabálva akár, rácsapok a kezére, megérti, de akkor is odamegy és piszkálja, amit nem szabad. Mondom sokszor a saját kezét csapkodja és mondja, hogy dádá, mert tudja, hogy nem szabad, de a kíváncsisága erősebb. Nálunk sajna nem vált be ez a rászólok-módszer, egyszerűen Lali más, nagyon eleven és kíváncsi, más a természete, nekünk ez vált be, hogy elkerítünk.

Exi, nekünk olajradiátorunk van, na mikor Lali meglátta, az első dolga volt megvizsgálni alaposan :lol: , egyfeszt piszkálja, csinálhatok vele bármit, sőt a múltkor a fodrásznál is felfedezte a kisradiátort, odarohant és elkezdte kapcsolgatni a gombját. :roll:
Vagy pl minap Zitáéknál a Sárgán bekapcsolta a kúton a locsolóberendezést, először azt hittem, valamelyik gyereknél vízipisztoly van, de nem, Lali locsolt. :roll: Pedig rengetegszer el lett mondva, hogy azt nem piszkálhatja, kezére csaptam, elvittem onnan, eltereltem a figyelmét stb, mégis egy óvatlan pillanatban megpiszkálta. Az én fiam ilyen és kész. :D

Kép
szilcsi
 
 


Hűű, de sokat írtatok!

Egyszer próbáltam megnyilvánulni, aztán valamiért pattannom kellett, mire vissza tudtam jönni, eltűnt az irományom, és nem volt lelkierőm újrakezdeni. De most reload.

Dancsi!
Hát meg kell mondjam, hogy ez a pindúr máris hasonlít a bátyáira :)

Zsuzsu!

Nagggyon jó volt a szüléssztori :) Nálam is mindig eljött a pillanat, amikor bántam, hogy nem császár :lol:

Bea, Karmen!

Én is még hordozom a 9,5 kg-s csöppségem, háton kibírok 2 órát. Utána kezd nyomni... picit :lol:

Na most se jutok a végére, mert megint mennem kell, de folytatom a következő szopinál ;)
Vendég
 


Sziasztok!!

Csak villámbejelentkezés!

KÖszi mindenkinek a programajánlókat!!!!!! Átböngészem éjjel a délmagyart!

Voltunk ma Ábival óvódaérettségi vizsgálaton, ősztől mehetünk, ha felveszik. Javasolt a közösség, de szükséges a logopédus és gyógypedagogusi fejlesztés is a beszéd miatt.

Enikő!
Írok mald pü-t, ha érdekelnek a részletek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy régen voltam, de ha végig tudtam olvasni, amit írtatok és elkezdtem rá válaszolni (kb. kétszer), fel kellett függesztenem, asztán meg apa kikapcsolta a gépet, szóval az egész odalett és nem volt kedvem előről kezdeni! :evil:
Most kicsit jobban ráérek, Dávidot lenyomja az esős idő és egész nap alszik :lol: , Dorót meg elvitte anyósom, szóval nyaralok! :D

Minden "naposnak" sok-sok boldogságot! :)

Gyerkőcök nagyon szépek!

Zsuzsu: Mi nem hétfőn, hanem szerdán voltunk Vadasparkozni, kár, hogy nem találkoztunk! Kicsit szervezetlen volt a simogatás, a hölgy, aki tartotta, fél órát várt ránk, na meg persze pontosan időre csak ketten voltunk ott (annyira jellemző, két anyuka volt ott egy sérült kisgyerekkel és egy pár hónapos babával, és mi 3 gyerekkel, egy villamoson érkeztünk, akik autóval jöttek, mind késtek!!! :shock: ), és nálunk a nagyobbak már nagyon unták a várakozást, meg várták az állatokat, ezért a nagy rendetlenkedésbe egyikük elesett és giganto púp lett a fején, Doróra meg rádőlt a vastag madzagot tartó fém állvány, szóval jól kivoltunk, mire bejutottunk... :? De azért nagyon jó volt, csótányt, teknőst és békát simogattak a srácok, és nagyon élvezték. :) Kérdezted régen, hogy volt-e foglalkozásunk valamelyik héten, nem, mert ellenőrzést kaptak az ODÚ-sok, és irtó sok adminisztrációt kellett csinálniuk.
A fiúk nagyon szépek! Még és mint mindig. Konstinak nagyon boldog névnapot kívánok! Nagyon ügyes, hogy áll! Húúúú, hamarosan járni fog!!! :shock:

Bea: Tényleg olyan jó a hordozókendő? Lehet, hogy rábeszélem apánkat, nem engedte megvenni, amikor Dávid született, mondván, hogy a baby björn már bevált Dorónál! De nehéz benne a nagyfiú. Kevésbé érződik benne a súlyuk a kölköknek? Vagy kényelmesebb? Vagy miben jobb a kendő? És hogy tudtad megkötni? Nagyon bonyolult?

Két gyerek közti különbségről írtatok, nálunk is Doró volt a nyűgösebb, nem sírt sokat, viszont állandóan kézben volt. 5 hónapig nem tudtuk belerakni a babakocsiba, mert ordított benne! Éjjel is rengetegszer ébredt... Mióta két gyerekes vagyok és Doró leszokott a ciciről, én többet alszom éjjel, mint előtte 2 év 2 hónapig bármikor! Most Doró csak akkor ébred éjjel, ha alszik délben (valamit valamiért :lol: ), Dávid meg egyszer! De az igaz, hogy Dávidkám is gyakran van kézben! Szeretik a közelséget! :)

Oviról: Már én is unom a témát, úgyhogy bocsi, ha valakit bosszant, hogy gyakran írok róla, csak nem tudom magamban tartani... Azt hallottam, hogy az idei beíratkozáson már voltak ovik, ahová úgy vették fel a gyerekeket, ha a szülők felajánlották adójuk 1%-át, előre, borítékban! :shock: Én ezen nagyot döbbentem és elszomorít, hogy ilyen világban és helyen élünk! Mi várjuk a fellebbezés eredményét!

Megyek, mert ébredés van, eddig jutottam!
+i: e.

KépKépKépKép
hefe
 
 


Szilde!
Melyik dokinál voltatok a Máv-nál? Volt pupillatágitás? Mesélj! :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zsuzsu: Engem is érdekelnek a részletek!

KépKépKépKép
hefe
 
 


Hefe! Na hallod, még ilyet nem is hallottam ovikrol!

Gyermeknap A Játékdzsungelben!

Szeretnél egy fergeteges bulin részt venni, ahol a játék mellett különböző versenyek, programok és nyeremények várnak rád?
Akkor mindenképp látogass el testvéreiddel, barátaiddal hozzánk és érezd jól magad a Játékdzsungel Gyermeknapján!

2009. május 30-án, szombaton

Egész nap

Alkotóház kézműves foglalkozások kicsiknek és nagyoknak

Óriás amőba és sakk verseny

1000 Leg-leg-leg vetélkedő

Ha úgy érzed, hogy Neked van a leghosszabb hajad, ha Te tudsz a legtöbbet ugrálni egy perc alatt, akkor vegyél részt a Legek versenyén.

1500 Családi verseny

Ebben a versenyszámban Apu és Anyu is megmutathatja, hogy mit tud

1600 Vetélkedő és apró cukor keresés a labirintusban

A legvégén: Táncverseny


Aki egy órát nálunk tölt arcfestést kap ajándékba!

Mindenkit szeretettel várunk

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!Zita!Exi!Szilcsi!
Ok.nincs gond.
Csak azért írtam,hogy ne is legyen,még véletlenül se.

Azért tényleg hihetetlen,hogy egy fél éves,v 10 hónapos szótfogad mint egy kisangyal :shock:
Még most sem tudom elhinni.Nálunk egyik gyerkőc sem ilyen.És átlag nem ez a jellemző úgy látom a környezetemben,így olvasom könyvben..
Kicsit minősítésnek tűnt,hogy aki nem tudja megfegyelmezni a gyerekét,az költ ilyen hülyeségre.Annyira csodálkoztatok,hogy a rászólás hogy lehet,hogy nem elég.Én meg azon csodálkozom amit ti írtok...

Zita!
H.Helgánál.
Volt egy negyed órás pupillatágítás,nem vészes.Egy-egy csepp mindkét szembe.Engem megnyugtatott az alaposság.De nálunk van is szemüveges a családban.

Hefe!
Nem semmi amit az oviról írsz... :shock: :twisted:
Nem tudom már milyen jogon kérik...

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?