Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem is jól sikerült a tali! Nagyon aranyosak voltak a gyerkőcök. De ez a tali tényleg csak nekünk szólt. Kiváncsi leszek milyen lesz, amikor már értékelik is egymás társaságát.

Szirom,
köszönjük a lehetőséget hogy nálatok lehettünk! Én is örültem hogy jól elvoltak a fiúk!! S természetesen én voltam az a gondos anyuka, aki ott felejtettem a kiskabátot. Hanzi is mondta, hogy elhozza. Mail is megjött a képpel, tényleg nagyon aranyos rajta Tomi. Köszi!
S irigyellek a hosszú alvásért! Tomi 4-kor ébredt.

Én elhiszem Marycusnak, hogy Vikóca nem mindig ilyen. Hát itthon Tomi sem ilyen kis megilletődött. Azt nem mondom hogy rossz, de sokkal élénkebb, beszél, mozog stb.

Tomival ellentétben Marcusnak szerintem teljesen mindegy hogy hol van. Séta közben, Horányban és nálunk is ugyanilyen kis élénk, vidám fiúnak láttam!! (őt látjuk Tomival a legsűrűbben!!) S bevallom kicsit irigylem a szép szolárium barna bőrét!!!

Kriszta,
régen láttunk!! Jöttök valamikor sétálni??

Ildikó

ui. nem tudom nálatok ki tartja karban a gépet, de nálunk én vagyok. Tudnátok nekem ötleteket adni, hogy hol nézhetnék utána egy bizonyos ATI meghajtónak?? A hócipőm tele van már vele, mert a legkülönfélébb hibákat produkálja a gép emiatt!!
nildikoka
 
 


http://www.ati.com/support/driver.html
Hférj

Jóreggelt amúgy és köszönjük a bókokat Marcus nevében is Kép Kép

Egyébként nem kapott senki e-mailt tőlem képügyben? Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Örülök, hogy ti is jól éreztétek magatokat! Akkor Hanzikáékkal majd egyeztetünk, és küldjük a kiskabátot!

Hférj! jött mél, de nem magamtól vettem észre, hanem most, felszólításraKép Ezzel a zippeléssel megvárnám az embert, mert én még sosem csináltam, nem nagyon volt rá szükségem.

Nem akarok senkit elkeseríteni, de azért mégis eldicsekszem, hogy Buckovics ma 9-ig aludt, úgyhogy itt az idő, hogy újra egy kicsit előrébb hozzam a lefekvését. Asszem mostantól fél 9 lesz a fürcsi, és akkor végre átbillenünk, és tudunk az emberrel egy kicsit egymással is foglalkozni. (Eddig mire Miksát elaltattam, ő is elaludtKép)

Manó! Képzeld, mától áttértem a 90 naposra, mert elegem van ebből a szénhidrátmegvonásos játékból. Úgyhogy kérdezhetek majd, ha nyűgöm van?Kép Akkor mostantól fogva még 3 hónap diétán, ezt megígértem az embernek is, de persze nem csak miatta, hanem magam miatt is. Addig eszembe se juthat a kistesó, amíg nem fogytam le, úgyhogy nagyon bele kell húzni, mert nagyon motoszkál a gondolat...Kép Meg mi ugye nem tartottuk meg tavaly az esküvőt, dehát nem fogok ilyen bálnán menyasszonykodni.

Kriszta! ha a már az alakformálásnál tartunk, milyen a kence?Kép Nem írtad, pedig megígérted! Most fogyott el a csíkokra való kencém, aztán most valamit venni kéne, de még nem tudom, hogy mire helyezzem a hangsúlytKép Csíkok persze nem tűntek el, de tény, hogy halványodtak. Hanzinak mutattam is, tanúsíthatjaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon arik a képek, kérünk még a képtárba! Kép

Szirom,
Szupi a krém, szerintem a Vichy ismét nem hazudtolta meg magát Kép Szerintem szemmel látható javulás következett be nálam, pedig nem is kenem mindennap.

Ildi,
Hanzinak is mondtam, hogy ahogy tudok menni fogok, csak mostanában annyi minden van. Itt van egy csomó eladásra váró ruha, le kéne fotózni őket stb. stb., folyton jön valaki cuccért, vagy én viszek, úgyhogy nem egyszerű. Na, nem panaszkodom azért Kép
Ma meg megyünk a Bethesdába a vese uh kontrollra, mert hogy nagyobb volt Máténak az egyik veséje, és azt megnézik, hogy kinőtte-e már Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Akkor nem miattunk fáradt el vasárnap sem? Kép Merthogy azt mondtad, hétfőn is kilenckor kelt... vagy annyira elfáradt hogy még egy hosszú éjszakát csapott? Kép

Marcus egyébként este 9 körül fekszik, 5-6 között felkel enni, de utána visszaalszik még 1/2 8-ig, van, hogy tovább is...

Várom akkor a mailt...

Hférj

Ja, ha már erre járok, itt egy ma reggeli sztárportré... Kép

Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük megunkat a talin. Minden gyerkőc nagyon aranyos volt. Vikóca nagyon is megnézte a kismanókat. Mikor Miksát apukája reptette felé, akkor kacagott egyet. Csak nem tudtuk eldönteni, hogy az tetszett neki, hogy Miksa közeledik, meg távolodik tőle, vagy pedig felismerte a repülést és azt imádja. Tippem szerint az első.
Különben megdöbbentem, mert az elején Vikó egyáltalán nem volt megilletődve, mikor a földön meglátta a játékokat, azonnal lázba jött és azonnal megindult feléjük, csakhát más játékával nem szabad játszani, főleg, hogy ő leginkább az ízére lett volna kíváncsi...

A kompot pont sikerült elérni, mi voltunk az utolsók és, ahogy felmentünk már indult is a komp. Vikó nem is aludt el a kocsiban, ahogy szokott, szerintem túl sok volt neki az inger. Mikor hazaértünk, akkor pedig kifejezetten látszott rajta, hogy örül, hogy itthon van, ilyennek még nem is láttam. Mintha először döbbent volna rá arra, hogy mi a különbség a között, hogy itthon van és hogy nem. Mivel egyáltanán nem volt nyügi betettük a játszójába, és minden játékának örült, egy csomó ideig csöndben elvolt, pedig azt hittem, hogy nehéz lesz vele itthon, de ép ellenkezőleg. Lehet, hogy mindig talira kellene vinni... Sőt még másnap is tök nyugodt volt. Már majdnem megdícsértem apjának, de mégse, mert az evéssel felhúzott. Járt keze lába egyfolytában, aztán az első kanál a frissen felvett ruháján landolt, mivel kiverte a kezemből. Öltözhettünk újból...

Hanzika:
Köszönöm mégegyszer az sms-t, és bocs, hogy majd egy nap elteltével reagáltam, csak vasárnap a kocsiban maradt a mobilom, és még nem is hiányzott..., aztán másnap Zoli elment dolgozni és nála maradt. Akkor vettem észre, hogy nincs meg, mikor sétizni indultunk, olyankor azért szoktam vinni telcsit, biztos, ami biztos. Gondolkodtam hol lehet, és eszembe villant, hogy még vasárnap becsúsztattam az ülés zsebébe. Hát ott is volt.

A képekkel kapcsolatban nekem semmi kifogásom.

Szirom:
Az ajándokot Vikóca küldte Miksának. A képeskönyvek nálunk nagyon bejöttek, de Vikóca szeret olvasni. Ez egyébként nemcsak olvasásra jó, gondoljátok el, hogy milyen jó hörcsögfuttató építhető később belőlük... Legalábbis mikor mi kicsik voltunk a hugommal, az ilyen összehajtogatható könyvekből építettünk garázst, meg hörifuttatót.

Mégegyszer köszönjük a meghívást!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jó volt a tali. A képeket én is megnézhetem?Kép

Mici
mici
 
 


Persze, mindjárt teszek fel még, és elküldöm a jelszót...

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzika! Sikerült leszedni a képeket? Néztem a képtárat, ott még nem láttam őket. Mondjuk darabra nem lett sok, én is inkább beszélgettem, mint fotóztamKép De azért szerintem vannak köztük jók.
Hférj! Miksabuckó hétfőn délután egy kicsit elaprózta az alvást, a kétszer 20 perc üthetett vissza, ezért szunyált szerintem ismét 9-ig.Kép Ma bezzeg 7.10-kor már kurjongatott. Vasárnap igenis tőletek fáradt elKép De ezt nevezik kellemes fáradtságnakKép

Marycus! Miksa köszöni szépen az ajitKép Azóta beigazolódott, hogy ő is szeret olvasni, csak ő úgy csinálja, hogy a szájába veszi a betűketKép Hörcsögöm sosem volt, de még lehet, az ötlet jóKép

Manó! Én ettől a diétától sokkal éhesebb vagyok, mint a másiktól! Ott lehetett bármikor enni, csak ne legyen benne CH. Te hogy bírod? Mennyi ment le? És Emma hogy van?

Kriszta! Ugye minden ok veletek? Regi rendbejött teljesen? Kréminfót köszi, lehet, hogy én is beruházok egyre próbaképp.

Végre jobb az idő, mit szóltok?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

leszedtem, átjött, de tegnap a fejem koppant az asztalon, du. esküszöm, hogy felteszem...

HFérj

Kép
hanzika
 
 


Szirom!

Az adagokta az eléjén nem muszáj betartani, majd ha bekejössz. Mindneki többet eszik az előírtnál, csak zaa láynge hogy ne egyél egész nap, hanem 2x de akkor bármennyit. Én eddig kb 3 kg-ot fogytam, ez a 3. hetem. Az első pár gyümi nao iszonyú rossz volt, de plk tegnap a 4. gyümi napon már nem is voltam éhes, biztos már átált a szervezetem. felébredt EmmaKép mennem kellKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! A gyüminaptól én nem félek, én nagyon szeretem a gyümölcsöket, bármennyit meg tudok enni belőlük. Pont ez volt nekem a különös, amikor olvastam a tapasztalatokról, hogy mindenki a gyüminapot utálja, én meg már azt várom. Na jó, én mondjuk eddig húst ettem hússal, talán azértKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok! 5 perc múlva lehet nézni az új képeket...

HFérj

Kép
hanzika
 
 


Mici,

nincs a profilodban e-mail cím, ahová el tudnám küldeni a jelszót, kérlek írj egyet az én profilomban lévő címre

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Mi ez a lógás?KépTessék jönni és írni, hogy mi van a kiscsákókkal!

Miksa egyre jobban halad a kúszásban-mászásban, mindig úgy kell visszarángatnom valahonnan. Nem nagyon merem a padlóra (a kőre meg főleg nem) engedni, mert valahogy úgy fordul hátról hasra, hogy oldalra dől és eldobja magát. És egyszer már odakoppintotta a fejét a padlón, jó nagyot szólt és nagyon sírt. Kriszta, Manó, szerintetek mikortól nem önveszélyesek ilyen téren? Ti már láttatok ilyetKép

Hanzikáék! Láttam a képeket, köszi, hogy megoldottátok! Más nem fotózott? Nézegetnék még képeket, ha lennénekKép

Manó! Ez a 3. napom, fogyni még nem fogytam, de az emésztésem beindult legalábbKép

Mici, mennek a ctg-k? Vagy már szülsz isKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Én is lesem a képeket, nagyon édi-bédik Kép

Szirom,
Készülj fel, ez a kezdet Kép Mikor nem lesz önveszélyes? Hát, ha csak az eleséseket meg ilyesmiket nézünk, akkor kb másfél éves koráig...De onnantól kezdve meg jönnek más önveszélyes dolgok...Mint pl rohanunk, és lefejeljük a homokozó szélét, lsd Regina Kép És jóóóó nagy púp nő a fejünkre...Szóval kösd fel a gatyát, most jön az igazi élet Kép
Meg is lepődtem, hogy írtad már most a tesót, mármint, hogy gondolkozol rajta, őszintén szólva nekem eszembe nem jutott Regi másfél éves koráig. De nagyon jól tettük, hogy kivártuk a dackorszakot, mert ugye akkor voltam terhes...na, azt senkinek nem kívánom. A barátnőm is most pont így terhes a másodikkal, hogy a kiscsaj dackorszakos...hát elég sokszor hív bőgve Kép
Aztán lehet, hogy a fiúkná másképp alakul majd, de jobb felkészülni rá Kép

Hanzi,
Mamid hogy van?

És hol van MIldi? Tényleg ne tűnjetek el csajok!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Akkor eszmefuttatok neked:Kép Talán azért is juthatott eszembe a kistesó, mert mi nem kelünk éjjel. Ebből a szempontból én nagyon könnyen vagyok, este legkésőbb 11-kor ágyban lehetek, és Miksa alszik 7-8-9 óráig. Ilyen téren nem vagyok leterhelve, nem vagyok kialvatlan vagy ilyemi. Az már más kérdés, hogy Miksabuckó nappal mint az égető tűzKép Sajtkukac, nem marad nyugton egy percig sem, ha ölben egy kicsit elmarad anélkül, hogy 3 mp-enként forgolódna 180 fokokat, vagy szökdécseltetni kellene, akkor már nagyon meg vagyok lepve.
Meg hát én szeptemberben 35 éves leszek ám, és fel is kell azokat a gyerekeket nevelni. Ha mondjuk azt vesszük, hogy még 3 hónap bogyó, az lejár augusztusban, kihagyunk 2 hónapot (vagy nem tudom, ezután mennyit kell), októberben kezdünk próbálkozni, akkor ha viszonylag gyorsan összejön, még így is 2 év lenne a lurkók között. Azt azért érdemes tudni, hogy Miksa mondjuk több mint 1 év alatt jött össze... Azonkívül össze kellene érnie a 2 gyesnek, mert mire vissza kell mennem dolgozni, valószínűleg nem lesz már olyan munkakör, mint az enyém (hála a technológiai fejlődésnek és a multik egymás bekebelezésének). Ebben az esetben gondolom felajánlanak egy másikat, amit ugye nem fogok elfogadni, mert gőzöm sincs ott a többi dologhoz, oszt már az utcán is vagyok. Az én szakmámban nagyon ritkán alkalmazott valaki, akkor kezdhetném újra a vállalkozósdit, abban az esetben meg ugye nem lesz gyed meg ilyen nyalánkságok. És különben is akarok egy kiscsajt, bár ha kissrác lenne, az is tökéletes lenne. Az emberrel már azért beszélünk a dologról, úgy egyeztünk meg, hogy jó lefogyok, aztán újragondoljukKép Miksába baromira bele van ám szeretve! Addig meg én töröm a fejem, de ezt úgyis tudjaKép

No jóóól kifejtettemKép

Tényleg lányok, és ti hogy álltok a tesóüggyel? kíváncsi lenék más eszmefuttatására isKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
Mi semennyit nem vártunk a bogyó után, pont azért, mert tudtam, hogy nekünk se "szokott" elsőre sikerálni. De még akkor se lett volna semmi, mert nem a hormonok miatt, hanem a ciklus helyreállása miatt javasolják a 3 hónap várakozást bogyesz után.

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Én is úgy tudom hogy az se baj ha semennyit sem vársz, enm okoz gondot. Mi azért 2 hónapot vártunk, és amint élesben próbálkoztunk összejött Emma.Kép
Én még várok a ksitesóval, több okból is. Az egyik hogy a férjem nem akarKép A másik hogy most visszamegyek dolgozni, és akkor újra a maximum gyedet fogom kapni. Úgyhogy én olyan 2006 év vége, 2007 elejére tervezem, ha a férjem is jobb belátásra tér addig. De én még csak most leszek 27. Titkon bevallom ha olyanok lennének a körülményeink amilyenek nem (saját ház, jól kereseő férj) akkor én még egy harmadikat si bevállanék, de hát ez csak az álmodozás része, örülök ha összejön a második. A mostani lakásunkba méga 2. is szűkösen férne el, ha meg veszünk nagyobbat úgy eladósodunk hogy kérdés megengedhetem e magamnaka gyedet.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok, a fél pénzemKép ráköltöttem Emmára d emegvan végra a nyárra minden neki. Szandál, ruhák, polók, napozók, rövid nacik és mégh egy papucsot is beszereztem ma. Most már cska a jó idő kellKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hát várjon meg valaki ezzel a másodikkal legalább, ha már lemaradtam az elsővelKép

Emberek, hol találom a képeket, amúgy köszi a jelszótKép

Ctg olyan mint lenin, volt, van, lesz. Pl. most a másodikon nem mozdult meg egyet se, javallotta a néni, hogy kétszer szalaggyak fel a másodikra lépcsőn, de inkább egy jól kilépős sétát választottam a szabadba, viszont így se. Az ok annyi volt, hogy alukált, mert előtte éjcaka 3 órát aludtunk, és hát valamikor azt ki kell pihennieKép

Mit tudtok a hasleszorítós bugyiról? Milyet? Mekkorát? Amikor azt hiszem már kész minden, hát újabb jó ötlettel áll elő valakiKép

Mici
mici
 
 



Kép
hanzika
 
 


Hű de édikKép De melik melik?Kép
Mici
mici
 
 


Mici,
a párom ma elkészíti a képaláírásokat, akkor ha visszanézel minden kiderül... :-)

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok! Kép

Azért elmondanám, hogy kedves párom kalózkodik itt a nevemben, mert én szombat óta nem ültem gép előtt Kép

Mi jól vagyunk, leszámítva a fránya kakiharcot Kép Két napig szenvedett a gyerkőc, akkor kapott mindenféle "hashajtót", aminek nagyon is meglett az eredménye Kép Ma meg megyünk UH-ra, hogy megnézék a refluxgyanút. De mióta szilárdabbat is eszik, nincs annyi bukás, úgyhogy kicsit nyugodtan állok hozzá.

Krisz,
Mikor hívtál, mire kiértem, Marcus bealudt a kocsiba Kép De azért megvolt az esti rutin Kép

Szirom,
Akkor én is csatlakozom Kép Köszönjük még egyszer a meghívást és a nagyon fincsi kaját! A párod tényleg tud, úgyhogy megyünk gyakrabban Kép

A gyerkőcök tündériek mind, Miksa nagy huncut, Annácska bűbáj, Vikóca tényleg nagyon nyugodt és olyan ügyes. Tomihaver hozta a formáját Kép

Szirom,
Nem biztos, hogy megyünk H-ba, mert hideget ígérnek Kép Így a kerti party, benti party lesz. Viszont ha megyünk, szólok és meglátoganánk benneteket séta alatt Kép

Mici,
Amit a párom ígért az én nevemben, azt behajtom tőle Kép Hasleszorítós bugyi nem hülyeség, most már kicsit bánom, hogy én nem használtam annó. De majd a következőnél Kép (ezt majdnem visszavonta! Hférj)

Apropó, második baba: hát én szvsz várok legalább 3 évet a két gyerkőc között. Egyrészt azokból az okokból, amit annó Krisztocs már felsorolt, másrészt meg úgy érzem, hogy egyelőre nem bírnám a egyik kicsi-másik pici felállást. Aztán majd kiderül. Meg - önző módon - én vissza szeretnék menni a két gyerkőc között dolgozni is (mazochista). Én idén leszek 30 (a vén trotty Kép Hférj, 4 nap múlva 30), úgyhogy nekem sem lehet több évtizedet várni még Kép De akiket ismerek és sógornőm szerint is érdemes várni. Náluk 5 év van a két gyerkőc között és hát sokszor az is kevés Kép

Marycus,
Vettem ám az SMS-t, csak galád módon nem válaszoltam Kép Meg aztán Marcus manapság igencsak lefoglal. Tegnap pl. este 10-ig volt fent. Igaz, 5-kor aludt be és háromnegyed 8-kor én keltettem anyuéknál Kép

Krisz,
Nagyit tegnapelőtt hazaengedték, de nem akar utókezelésre menni, mert kicsúfolták Kép Be volt írva a kartonjára, hogy nagyothall meg vak, és a lányok, akik mosdatták, mondták egymásnak, hogy mennyire lóg a melle Kép Erre a nagyanyám sem volt rest, visszavágott, hogy ha ők ennyi idősek lesznek, nekik a térdükig fog lógni Kép Erre aztán elhallgattak, de mami nagyon megbántódott Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Üdv. mindenkinek!

Megnéztem a képeket, szuperek. Mi jó szokásunk szerint - ketten együtt is képesek vagyunk még a fejünket is itthon hagyni - elfelejtettünk fényképezőgépet vinni...

Szirom:
Vikó már 1,5 hónapos kora óta imádja nézni a betűket, amire véletlenül jöttünk rá, mert apu (nagypapa)Népszabit tett az orra elé, mikor sírni akart és úgy elámult, hogy vagy fél óráig eszébe se jutott, hogy éppen nyafogni készült, s ráadásul egy db kép sem volt az oldalon. A másik, hogy ahol szopizni szokott, ott van a radiátor, rajta egy felirat. Hát abba teljesen beleszerelmesedett, naponta többször megyünk "Xhéniázni"... Ez azt jeleni, hogy a kanapé támlájára támasztom, felemele, és akkor megpróbálhatja megfogni a betűket. Mindig visszanéz rám és mosolyog, mintha megköszönné, hogy felemeltem játszani. Persze a jobb kezem szuper izmos lesz. Na, szóval ezért vettünk képeskönyvet, amit kirakosgattunk a játszóhelye köré. Mindig lefoglalta, és az egyiknek a címe "Egér, egér kisegér..." volt. Ha ezt mondtuk neki, mindig nevetni kezdett, és általában megkereste, hol van az a kép, amelyiken ez van. Persze nem a betűket ismerte fel, hanem a képet együt, mert ha ránézett, mindjárt mondtuk neki a szöveget és megtanult. Iszonyú érdekes volt. De érdekes módon, mióta, fog és eszik mindent ez már nem olyan fontos neki. Most már ő is, mint Miksa, inkább az ízére kíváncsi, bár a betűk most is lekötik. Jó hosszú voltam, mi?

Kistesó... Vikóval elég sok a gond, függetlenül attól, hogy az éjszakák nálunk is probléma mentesek. Szóval, mi biztosan szeretnénk neki tesót, amint kihevertük Vikót. Ebben nincs közöttünk vita. Igazából Zoli szeretne tesót és kivárja, amíg én alkalmasnak érzem a helyzetet, nem siettet. Nekem pedig nem kell őt meggyőznöm.
Azt hiszem az ideális a 2 év korkülönbség lenne. Császár utén nem is tudom mennyit kell várni, vagy kell-e egyáltalán. Egy biztos, nekem is fogynom kell, mert csak a gyerek miatti plussz kilók felszedése mellett tuti elgörbül a lábam, még lós sem kell majd a lábaim közé, hogy o lábaim legyenek. Nem ártana némi hasizmot is újra felmutatni, na nem a kockás hasra gondolok, mert az nekem sose volt...

Talán Manó írta, hogy 3 gyerkőc. Hát az tuti, hogy nekünk 2-nél több csak akkor lesz, ha a következő ikerre sikeredik, amire azért mivel nincs a felmenőink között egy sem, vajmi kevés esély van. A szomszédunknál most jön a 4., kérdeztem tőle nem nehéz amár a 3-mal is? Azt mondta, nem nehezebb, mint az elsővel volt. De azt hiszem a mai világban, nem az számít hányat szeretnék, hanem azt, hogy fel is tudjam nevelni és itt nem valami nagyon gazdag neveltetésre gondolok, csak arra, hogy legalább az iskoláit fedezni tudjuk, és kalkuláljunk az egyetemi évekkel, koleszokkal stb. Náluk már tuti minden piaci alapokon fizetős lesz. Ne azért ne menjen továbbtanulni, ha akar, mert nincs rá keret. És ez csak a tanulás. Szórakozás nyista...

Hanzika:
Igaza volt a nagyidnak és mond meg neki, hogy ne is törődjön velük. Bár mondani könnyű. A lényeg az ő egészsége.

Mici:
Nekem nem volt hasleszorítós bugyim, egyszer gondolkodtam rajta, mikor kivették a varratokat. Úgy éreztem, hogy a varratok tartottak össze, de komolyan. Anyut máris elszalasztottam bugyiért, de sikerült nem jó méretet hoznia, aztán nem bénáztunk vele tovább. Néhány nap alatt megszoktam, de biztos könnyebb lett volna. Bár sokáig biztos nem érdemes hordani, mert az izmok nem kezdenek megfelelően dolgozni szerintem. Tapasztalat nélkül ennyi. Jó ctg-zést, vagy szülést, ami ép jön.

Mennem kell, de most sokat írtam győzzétek elolvasni. Mindenkinek jó babázást!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Ezt várjuk tőled, Hanzika!Kép Ilyen szép, hosszú, tartalmas hozzászólásokat! És már végre valaki Miksára is mondott valami, már kezdtem azt hinni, hogy nem tetszett senkinek sem a kölyökKép És igen igen, tessék gyakrabban jönni hozzánkKép Ha most viszont nem jöttök Horányba, akkor hogyan tudjuk eljuttatni Tomi pulcsiját Ildikóéknak? Azért majd beszéljünk. Holnapra különben viszonylag jó időt mondanak, gyertek akkorKép Vasárnapra állítólag elromlik. Vasárnap sajnos nem is leszünk itthon, le kell mennünk Tiszaszőlősra az ember családjához.
Szegény nagyid!Kép Azért jó, hogy beszólt a lányoknak, a humorérzéke azért nem hagyta cserben, és tök jó, hogy nem hagyta magát!
KalózHférj! Tetszenek a megjegyzésekKép Figyusz, az oldalt fekvő képeket nem lehetne a tárban megfordítani, hogy ne kelljen az asztalra feküdni nézegetés közben?Kép
Még valami: Marcusnak kakaügyben nem segít a kecskeméti szilva? Nekünk nagyon bejött.

Manó! Emma ruhatárához gratula!
Egy kérdés: neked és a férjednek van tesója? Csak érdeklődömKép Nálunk végülis az ember sem adta még egyértelműen áldását a kistesóraKép De nem is ellenzi igazán, százszor át fogjuk még beszélni. Tegnap különben voltam doki bácsinál bogyóért, és kérdeztem őt, hogy mi az ideális. Azt mondta, hogy 2 év a 2 szülés között, szóval még egy fél évig ne essek teherbe, aztán már ok. Főleg csaszi után. Hallgatok rá, ő a szakember. De kistesó kell, mert szerintem jó tesóval felnőni, más ember lesz úgy belőlük, és felnőttként is jó, ha van testvére az embernek. Meg aztán mi sem élünk örökké, nem akarom egyedül itthagyni a világban...

Kriszta! Ha nem vagyok indiszkrét, Máté végül mennyi idő alatt jött össze?

Mici! Kórházba vonulás előtt nekem se mondta senki a leszorítós bugyit, de bent sokan esküdtek rá. Csak én már akkor inkább azzal foglalkoztam, hogy szülessen meg végre MiksaKép Pedig lehet, hogy most könnyebben visszamenne a pocakom alul. Úgyhogy ha teheted, szerezz be! Hogy mekkorát? Na arról fogalmam sincs.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Marycus!

Hát pont beszéltünk az ikrekről a doki bácsival, mondtam neki, hogy lehet, hogy befigyelnek nálunk. A családban sok az iker, anyukámék pl., aztán a nagyanyám tesójának is vannak ikrei, anyu bátyjának is, a másik bátyjának meg az unokái ikrek. Mindenki kétpetéjű, és anyuékat kivéve fiú-lány. De a doktor szerint ne akarjuk, mert a nő testét alapvetően úgy formázta a természet, hogy egy gyereket hordjon ki. És sokan nem tudják végig kihordani őket (voltak itt a babaneten is tragédiák), bár a családban ez nem volt jellemző, szép méretűek voltak az ikerbabák is. Ja, és a házat is bővíteni kéneKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Manó,
És egy helyről szerváltad be a sok motyót? Kép

Hanzi,
Azért ez naggggon durva....Kép De tényleg jó fej a mamid, hogy ilyen "poénosan" megoldotta a dolgot. És hát igaza van, lehet, hogy nekem se lenne túl nagy kedvem visszamenni az ilyenekhez Kép Máshova nem mehet?
Mesélj, mi volt uh-n Marcussal!

Szirom,
Igen, a két csaszi között, vagyis hát nem biztos, hogy a második is az lesz, szóval egy csaszi után két évet ki kell várni, ezt múltkor nem is írtam.
Hát novemberben hagytam abba a gyógyit, és márciusban lettem terhes.
Regivel meg fél év volt. Amúgy nem indiszkrét kérdés Kép
Ikertéma nálunk is sanszos volt, mert apukám tesói ikrek, meg nagymamim egyik testvére is az. (csak ott a születésnél meghalt az egyik baba Kép )
Én kiskoromban mindig ikreket szerettem volna, de hamar rájöttem, hogy az senkinek se lenne jó Kép Kép

Harmadik gyerek téma...én is nagyon szeretnék, de ez függ anyagi meg idegi állapottól is majd. Na meg már tuti, hogy Máté után visszamegyek melózni, aztán ha x év múlva megint rámjön, hát legyen. De a terv már teljesítve Kép
Egyébként igaza van azoknak, akik simán vállalják az x-edik gyereket is..mármint abban, hogy az a nagyon nagy történés, és változás az ember életében, ha első gyermeke születik, onnantól kezdve akárhányadik, szinte könnyebb valóban! Pedig nekem még "csak" kettő van Kép De már most jól átlátom ezt a szitut.
Valóban több gond volt Regivel akkoriban, mint most két gyerekkel.

És mivel mi nem voltunk talin, itten vagyon Mátéhaver is Kép

Kép

Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok, elkészültek a képaláírások, estére meg is forgatom amelyiket meg kell...

HFérj

Kép
hanzika
 
 


Hali!

Szirom,
Nem hiszem, hogy szombaton megyünk, akkorra már más program van Kép Ha kiderül, hogy melyik héten megyünk, akkor csörizek úgy is még hétvége előtt és egyeztetünk!

Krisz,
Csuda ez a Mátéhaver Kép És számomra még mindig nagyon Regis, akárki akármit mond Kép

Marycus, Kriszta,
Hát igen, nagyanyám 91 évesen is tud poénokat, ha akar Kép Az az igazság, hogy ő elég ritkán volt kórházban (tán 3x idáig) és ez a beszólás eléggé megviselte. Úgy gondolja, hogy mindenhol ilyenek az ápolók, ezért ódzkodik a rehabilitálástól (mármint tornázástól). Sajnos otthon meg nem igazán tudnak úgy foglalkozni vele, ahogy kéne Kép

Tesó téma: Először én is három gyerkőcön gondolkodtam, mostanság viszont a kettőben sem vagyok biztos. Pedig ha belegondolok Marcus nem annyira problémás gyerek, tán én vagyok az, meg a makka Kép Na meg Ádám Kép Kép Kép

UH-on semmit nem találtak, vszleg ez "normál" bukásos gyerkőc csak Kép De lassan kinövi és ez a lényeg Kép Utána a Brendonban is voltunk, vettem Marcusnak új kocsicipőt, mert a 17-es már kicsi volt neki. Meg kapott szupi lezárhatós etetőtányért Kép

Ikrek: nem csak a családi felmenők miatt lehet ikerterhesség, hanem állítólag a kor haladtával is nagyobb az esély rá. Én ezt hallottam. És abból, amit a kolléganőm-barátnő mondott annó, míg a csajok kicsik voltak, hát nem vágyom ikerbabákra ;-) Nálunk is volt ám, mint kiderült, apukám testvérei, csak sajna ők mindketten meghaltak asszem. Így lett apukám végül az utolsó kistestvérKép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat a hasnyomoritóhoz. Hát elmentem a megatoysba, és ott hálég nem volt a méretembe (ami nem tudjuk mi lesz, na jó 36-os biztos nemKép) , szóval a bugyi az 8, a leszorító pánt meg 7 ezer amúgyKép. Köszöntem. Teljesen véletlenül beleakadtam pár órával később egy gyógysegédeszk. boltba, és 2700 froncsiért meg is vettem a remek kis pántot. Hát így.
Már minden tünetet produkálok, csak még gyereket nem tudtamKép

Jaj, hát ikrek, úgy aranyosan hangzik, de szerintem nagyon kemény meló lehet, én nem szeretnék. Még az elsőnél tartunk, de ha minden ok, akkor hamar akarom a kövit (2év), viszont ugyanígy májusi szüléssel, ha lehet választaniKép mert ez remek időszak szerintem a kihordásra. Jó az ha van neki kispajtása hamarKép

Holnap megyek dokihoz, megvizsgál, mert kemény már nagyon a hasamKép

Mici (38+2)Kép
mici
 
 


Sziasztok!

Húú, de nagy a pangás!

Naszóval óriási sebességgel kúszik (vagy mászik?Kép)Miksabuckó, kicsit döcögve ugyan, és közben jó nagyokat nyögKép De akármiért nem strapálja magát, ehhez kell egy távirányító vagy egy telefon, esetleg egy könyv, szóval minden, amit egyébként nem szívesen adunk a kezébe (szájábaKép).

Egyébként szülinapi buliról értünk haza éppen a Vasmacskából, Buckovicsot összedögönyözték, alig volt a kezemben.

Kriszta! Aranyos vigyori Máté, élőben is szeretném látni!
Második szülés: én nagyon szeretném, ha nem lenne csaszi, de azt azért mindannyian tudjuk, hogy ahhoz szinte tökéletes szülést kell produkálni. Végülis megpróbálhatomKép

Hanzi! és akkor mikor jöttök? Nem ám kinövi Tomika a pulcsiját, mire elviszitek neki! Kép
És: ha a mama kora is számít az ikreknél, akkor tutira van esélyKép Mondjuk azt nem is írtam, hogy a családban nincs olyan, hogy első szülésre lettek volna ikrek.

Mici! Drukk, és te most már szüljél! Most már hasleszorítód isKép Mit mondott a doktor? Vagy már meg is szültél?Kép Ha a terhesség időpontjára lehet egy megjegyzésem, akkor nekem a nyár jobban megfelelt, sokkal kevesebb ruhát kellett vásárolniKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Mici,
Drukk neked Kép Aztán nehogy a párommal egy napon szülessen a pici - ő 18-án született Kép

Egyébként most van a szűkkörű születésnapi partija és egy hatalmas, hőn áhított szülinapi ajándékot kapott a szüleitől Kép Meg is lepődött rendesen - persze a tippet én adtam Kép

Marcussal tegnap egy másik szülinapi buliban voltunk - Ádám gyerekkori barátjánál, aki 3 nappal korábban született nála, a gyerekeink között is 3 nap van, csak ott Marcus javára. Hát a fiam Danihoz képest legalább 1-2 hónappal nagyobbnak tűnik. De olyan édes az a kisfiú KépJa, és a pláne az egészben, hogy ő is a Klinikán született, egymás melletti kórteremben voltunk úgy, hogy előzőleg nem is tudtunk róla, csak Ádám apukája mondta, hogy a lányzó is terhes és mostanában szül. Volt nagy meglepetés Kép

Szirom,
Szerintem 1-2 héten belül megyünk Horányba, jövő héten azért nem, mert keresztelő lesz. Tán utána, de úgyis hívlak akkor Kép

Mici,
Én szerettem a késő őszi szülést, mert akkor már nem volt dögmeleg és nem szenvedtem Kép De minden időszak terhességének megvan a varázsa szerintem Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

MegjöttünkKép

Csak gyorsan amit így kiszúrtam:

Kriszta!

Máté még mindíg nagyon aranyos!

A rucikat neme gy helyen vettem, össze visszaKép

Szirom!

Nem,e gyikünknek sincs tesója. Illetve nekem van egy féltestvérem apukám első házasságából, d eaz nem igazán számít mert nem együtt laktunk és 16 év van közöttünk. 2 éves voltam mikor férjhez ment, de addig is a nagymamája nevelte.
A férjem is egyke, viszont anyukájáék 6-an vannak tesók és mindneki egy utcában lakik. Így ő rengeteg unokatesóval nőtt fel. A mai napig nagy családi élet van, most is csak 1 testvér lakik máshol, de nekik is van ott is házuk az utcábanKép Ennek ellenére neki az jött le hogy nem kell tesó, jó egykének lenni, nekem meg az hogy kell a tesó mindne gyereknek. Szóval még ezt e harcot meg kell vívnomKép Egyébként Emmáról is kb fél évig győzködtemKép De valahol azt gondolom hogy nála is inkább anyagi okai vannak ennek, ha úgy állnánk ahogy nem állunk akkor biztos könnybeben vállana még egy gyereket. De én ezt meg másképp gondolom, a gyerek elsősorban nem anyagi kérdés. Persze van egy minimum szint amit meg kell neki tudni adni, tehát legyn kajcsi, ruci, játék, szoba, de azért én az egyetemen gondolkodást amit Marycus említet azt azért még túlzásnak tartomKép és nem rossz indulbók, csak sajnos én saját bőrömön tapasztaltam hogy az élet milyen kiszámíthatatlan, így az ember akár egy gyereket se vállajon. Elmondom mi volt velünk, csak hogy érthető legyen, miért gondolom másképp: Anyukám és apukám amikor összeházasodtak akkor egy egyszobás lakásban laktak. Anyukám terhes lett, nem tartotta meg, hsizen csak nem szül egy szoba konyhába gyereket, szegéyn gyerek, majd ha neki lesz akkor mindnet meg akar neki adni. Eltelt 9 év, apukám igazgató lett, kaptak szép 3 szobás lakást, jöhettem. De anyukám előre eldöntötte, neki csak egy gyerek kell, hiszen annak ez egynek akar MINDENT megadni! (hozzáteszem ő nagyon szerény körülmények között nőtt fel). Ez úgy tűnt sikerült is, én voltm az igazgató gyereke, mindnem megvolt,óriási szoba (lakótelpi mértekhez képest), dugig játékkla, nyugatról hozott játékokkal, nyugati kocsia 80-as években. Szupi voltKép Aztán jöttek a gondok. Apukám 54 évesen meghalt, anyukám ott maradt egyedül. Kűzdött, valahoyg próbálta tartania szinvonalat.Akkor mentem középiskolába. Mindet megkaptam, erőn felül. De milynea sors, jötta rendzserváltás. Ki gondolta volna? Ki számított iylnerte akár 20 évvel ezelőtt? Nem ragozom, pár hét alatt úgy kiraktak a 20 éve miáltalunk hazsnált, épített, újított kertes lakásunkból mint a sicc. A törvény nem védett mindket, egyáltalán, helyette kaptunk egy 1,5 szoba konfort nélkült omladozó bérházban, Wc a folyosón. Ekkor voltam fősikolás. Elvégeztem, így, ilyen körülmények között. És most egy 3 szobásban lakunk, sőt néha álmodozom hoyg majd eljutunk kertes házbaKép és jól érzem magam. vagyis jól érezném, ha anyukám nem lenne a történtektől teljesen megkeseredve, őt ez az egész nagyon megvislete. Hiszen ő NEKEM mindnet meg akart adni. Nem jött össze. Bocsi a tanmeséért, csak azért írtma le mert a Marycus beírásáról ez jutott eszembe, nem szabad ettől függővé tenni a gyerek dolgot, a körülmények változnak, néha drasztikusan is, úgyhoyg aki 3-at akar és a férje is rajta, ne gondolkozzatok még az egyetemen meg ilyesminKép Ja, és pl a mi esteünkben ha szigorún anyagias oldalról vesszük mennyivel könnybeb lett volna ha van egy idősebb tesóm,a ki már keres pl, hiszen mi is akkr tudtunk tovább lépni amikor én elkezdtem dolgozni.

Jó éjt:

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Hát már én is kivi lennék Miksára élőben, elhiheted! No meg mindenkire, akit még nem ismerek Kép De csak eljön annak is az ideje!

Hanzi,
Ne csigázz!! Mit kapott az urad? Kép

Manó,
Igazad van ebben a tesó-témában. Legalábbis a mi meglátásunk, hozzáállásunk is olyan, hogy valahogy csak lesz, csak jobb lesz, hisz azon vagyunk! Ha az ember ennyire előre gondolkodik, akkor nem tudja átélni a jelent.
Persze mi se lennénk felelőtlenek soha, tehát nem lesz 8 gyerekünk, mert majd csak megsegít valaki v. valami, csak azért az ember kb-ra tisztában van a lehetőségeivel, korlátaival, amiben természetesen benne vannak a váratlan dolgok. Pontosabban nem lehet ezekre számítani, de akkor visszatérünk oda, hogy akkor sok mindennek semmi értelme. Na, ez meg már egy filozófiai beszéd lenne, ha folytatnám Kép Kép

Hanzi,
OFF: Mikor megyünk be Procterékhez? Kép

És íme Prof. Dr. Máté Kép

Kép

Na és egy kis reggeli szieszta Kép

Kép

Elzártam a csapot Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Kriszta, tök jók a képekKépMi is szoktunk reggelente Miksával pihizni (próbálni), de vele csak hancúrozni lehet, mert egy percre sem marad nyugton.

Hanzi! Azér tényleg leírhattad volna, mit kapott Ádám!Kép Szóval mit kapott?

Manó! Érdekes, tanulságos történet, csak hát kemény, mert mégiscsak veletek történt meg. Nagyjából így gondolom a dolgokat, ahogyan te. Csak nálunk annyi a különbség, hogy mi végülis viszonylag jól állunk (bár nagyon sok a kötelezettségünk), a párom mégis gondolkodik. Megvan a kertes ház, be van rendezve, kocsik, nincs gond a munkahelyekkel, meg nekem még van egy belvárosi garzonom is, ami majd jó lesz egyszer Miksának (meg a tesónakKép). Én attól nem félek, amitől ő, hogy kevesebb figyelem jutna egy gyerekre, ha osztozniuk kéne.

Képügyben én is felbuzdultamKép

Kép
Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom:
Most is nagyon aranyos Miksa a képeken. Látom a felső képen zokni van Miksa lábikóján. Nálatok a zokni a lábán marad? Vikó állandóan megszabadul tőle, ami azért gáz, mert szinte mindig hideg a keze és a lába is (sajna tőlem örökölte).

Képzeljétek Vikó amilyen keveset beszélt eddig, hát most két napja behozza. Be nem áll a szája, egész nap kiabál, sikítozik, ha meg elfárad, akkor óbégat. Tegnap nem volt tőle egy perc nyugtunk se, estére mindketten kidőltünk.

Kriszta:
Nálunk ugyanaz a helyzet "nagyágyban" mint Sziroméknál, Vikó keze-lába jár folymatosan. Képtelenség vele még feküdni is, nem hogy szunyókálni. Még ha leragad a szeme, akkor se marad nyugiban.
Nagyon jó az a Prof. Dr. Máté kép is.

Mici:
Én is drukkolok, hogy minden szuperul sikerüljön a szülésnél.
Vikó november végén született, a téli babákkal szerintem kicsit nehezebb, mert eleve több ruha kell neki, állandóan be kell öltöztetni, nem lehet azonnal kivinni. Viszont előny, hogy mire áttérhetnek a rendes kajcsira, már lehet kapni friss gyümit és zöldséget. Mire Vikó járni tud, addigra megint itt a tél, nem mászkálhat korlátlnul a kertben, csak a lakásban. Azt még nem tudom ez jó-e vagy nem... Szóval mindegy mikor születik, csak egészséges legyen, nem igaz?

Na, Vikó felébredt, mennem kell.

Marycus
marycus
 
 


Lányok, Miksa hasrafordult a babakocsiban, aztán négykézlábra is állt, aztán meg elkezdte fölhúzni magát, na de akkor már lecsaptam ráKép Úgyhogy mostantól szigorúan bekötve játsszuk a babakocsist, csak azt sajnálom, hogy eddig olyan biztonságban altattam a kocsiban nappal. Jöttem-mentem, el is lehetett szunyálni mellette, most meg ennek vége, mert így akármikor kipottyanhat...Kép Szerintetek rendezzem be neki nappali alvásra a járókát, ha épp arra van szükség? Mert föl mégsem akarom vinni, olyan nagyon messze van.

Marycus! A sikoltozás az jó, és jó sokáig tartKép Miksabuckó mostanában akkorákat ordít, hogy a szomszédban is halljákKép
Zokni: dehogynem, ő is leveszi, én meg mindig visszaadogatom rá. Meg a szájába is veszi, és ha már nagyon nyálas, akkor másik zoknit kap, mert csavarni lehet belőle a lét, és nem akarom, hogy megfázzon. Ja, és kaja közben is betolja a zoknit, a zoknis lábát vagy a meztelen lábát a főzelék mellé a szájábaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Kicsit régen néztem be.

Szirom,
Nem fogja kinőni a kabátkát, mert ez 74-es és ő még zömében 68-asokat hord. Azért köszi az aggodalmat. Miksáról pedig ha eddig nem írtam volna, élőben sokkal aranyosabb!!! Nagyon jó ez a két kép is!!
Zokni ügy nálunk is hasonló. Igaz nem veszi le, de valahogy mindig lerugdussa és persze csupa nyál. Legutóbb a fűzős kocsicipőjével csinálta, hogy kikötötte, levette és agyonnyálazta. Nem is tudtuk már visszaadni rá. Ha a csupasz lábát veszi a szájába, akkor pedig nagyokat cuppog.
Kriszta,
jó az az alvó kép!!

Második gyerek. Kicsit bizonytalan vagyok, hogy a Gyed gyes stb. miatt hogy kellene összehozni a második gyereket, hogy pénzügyileg is jó legyen. De az a valószínűbb, hogy nem megyek a két gyerek között vissza dolgozni. Idén leszek 37, s nem szeretnék 40 felett szülni, ha nem muszáj. Én úgy érzem már így utólag, hogy számomra fizikailag is jobb lett volna, ha korábban szülök. Hiába na, 10 évvel ezelőtt fittebb voltam. De azt se akarom, hogy túl kicsi legyen a két gyerek között a különbség, min. 2 év. De hogy mindezt hogy fogjuk összehozni, azt még nem tudom???
Én bizonyos szempontból igenis előre szeretnék gondolni!! pl. Ha Tomi úgy nősül, mint az apja, azaz 34 évesen, akkor én már 70 éves leszek, ha egyáltalán még élek! Unokákról már most lemondhatok. Kicsi a remény.
Nem értem azt sem, hogy vállal valaki gyereket úgy hogy pl. 60 éves (én is ismerek ilyet), hiszen nem bizos hogy látja felnőni.

Más. Vettünk már mi is járókát, etetőszéket sőt esernyőkocsit is. Már csak Tominak kéne igyekeznie, hogy ne csak az oldalára billegjen, hanem forogjon is egy kicsit.

Ildikó

ui. Mici
Nagy drukk a szüléshez!!!

S ma tudtuk meg hogy a barátaink is babát várnak decemberre.
nildikoka
 
 


szirom!

Hát az biztos hogy a két gyereknél nem jut annyi idő egyre mint amíg csak egydül van, de ne felejtsük hogy ahogy nőnek ezt inkább pozitív dolognak fogják megítélniKépKépKép bevallom, én néha még most is nagyon szeretném ha lenne tesóm és anyukám időnként vele is foglalkozna és csak picit nem velem foglalkoznaKépKépKép Úgyhogy van enenk ilyen oldala isKép Sajnso az én férjem nem mondja meg miért nem akar többet, csak szimplán mondja hogy nem, indok nélkül. Ha indokolna akko rtudnék ellene érvelni, szerinteme zértKép De majd meggyőzöm azért, Emmá tis imádja.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Húú, hát most jönnek a felső fogacskák! Tegnap szupernyűgi volt Buckovics, aztán éjjel ébredt, de annyira fájt a fogacskája helye, hogy nem tudott szopizni sem. Még jó, hogy ez a Dentinox tényleg segít, csak hát ugye ebből sem lehet korlátlanul, csak napi háromszor... Ma is folytatjuk, ahol tegnap abbahagytuk. Délelőtti alvást lesztornózta Miksa, helyette nyűglődött, és csak du. 2-kor tudtam sétával elaltatni. Röpke 3/4 óráraKép

Lányok, akartam már kérdezni, hogy epret lehet enni szoptatás mellett? Itt az eperszezon és én imádom, de mintha úgy emlékeznék, hogy allergizál és nem javaslott. Szerintetek?

Ildikó! Már mér ne élnénk 70 évesen?Kép És ha az unoka belehúz, akkor 90 évesen meglátjuk a dédunokáinkat isKép Viccet félretéve, én is előbb terveztem a szülést, de nem találtam meg előbb a gyermeke(i)m apját, és nem akartam engedni az igényeimből csak azért, mert úgy éreztem, hogy kifelé megünk az időből. Simán megérte várni, az emberrel nagyon jó élni, boldogok vagyunk nagyonKép
A pulcsit egyébként a párom is szívesen beugrasztja nektek, ha megmondod hová vigye! Nem nagy fáradság neki, valószínűleg útba esik, és úgyis olyan izgő-mozgó és egész nap kocsiban ül, ha úgy adódik.

A barátaitoknak pedig gratula a babához!

Manó! Én nem ismerem a férjedet, de szerintem neki azért nem hiányoztak a tesók, mert ott volt a rengeteg uncsitesó. Otthon nem kellett osztozkodnia, játszótársak meg voltak azért egész nap. Ez is ideális állapot bizonyos szempontból, csak nagyon ritkaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Manó, szerintem urad ép azt mondja ami te, neki uncsiteso volt a teso, hát akkor?Kép

Tessék mindent jól megjegyezni (ki? mit? hol? miért? szerez be, hogy gyógyit?) mert fogok ám kérdezni mégKép

Már raknék fel képet én is, de most max. a bazi nagy testemről tudnék még csak, de hamarosan...Már egy ujj, és felpuhult a mai állápot szerint. Pétenteken megyek megint nézetni, hogy beérik é hétvégére vagy sem.

Na addig is jó babázást nektek, én meg várok.

Mici (még egy óra 39+0Kép)
mici
 
 


Sziasztok!

Ááá, Mici, azt hittem, már meg is szültél! És ha megvan a baba, akkor azt mi honnan tudjuk meg? Kispapa megírja nekünk ugyeKép Különben meg puha méhszáj, egyujjnyi szerintem nekünk a szülés 3. órájában lehetett, úgyhogy egész jól állszKép

Lányok, Miksabuckó kicsit javult estére és éjszakára, de nem javult meg teljesen. Azt változatlanul nem tudom, hogy van-e foga.

Többet nem mesélgetek itt magamban, úgyse olvassa a kutya se, vagy ha olvassa, akkor meg nem írKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Visszavonom, nem javult meg, most itt csücsül az ölemben. Viszont rábukkantam erre az oldalra, és nekem tetszett. Különösen a textilkönyv érdekelne, mert Miksát újabban meg az igazi könyvek érdeklik nagyon.

http://www.kiskaloz.hu

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
Értettem Kép Én mostanában olvasgatok, mert hullastádium van megint részemről.

Alvás közbeni sírás - nappal és éjjel egyarmánt - nálunk is előkerült megint, vszleg megint a foga, bár most nem látok semmit. VIszont a cumi kétfuncióssá változott - rágóka és cumi egyben. Hol ennek, hol annak használja. És rágóka lett a kezem, a takija, pelus, tornáztató váza, minden Kép

Krisz, Szirom,
Csuda aranyosak a képek Kép Már előre tudjuk, hogy mik lesznek a skacok nagykorukban Kép Csatolásként és bizonyítékként majd lesz egy kép Kép

Uram olyan videjjjót kapott, ami DVD is egyben. Úi nekünk nem volt a gépben sem DVD, és a videónk is ősi darab. Azt most anyuékhoz költözött.

Krisz,
Szerintem a Procter-es sétát júniusban megejthetnék. Kövér Kriszti most szabin van, majd akkor, ha visszajött (május vége). Részedről rendben?

Zokni nálunk sem marad sokáig a lábán. Éjjelre pl. ráadtam egy térdzoknit, mondván, azt biztos, hogy nem rúgja le. Naná, hogy reggelre mindkettő lent volt.

Sikoltozás: nálunk már több, mint 2 hónapja tart. Most már megszoktam Kép

És mióta forog, én mindig bekötöm a babakocsiba a gyerkőcöt, még ha alszik benne, akkor is.

Hajnali 6-os evés után magunk közé szoktam venni Marcust, kapálódzik, forog, aztán 1-1.5 óra múlva ott bealszik és alszik még vagy fél-1 órát Kép Tehát akkor tudok én is aludni még egy kicsit Kép

Gyerkőc téma: Azért jó, ha van legalább egy 5x5 négyzetméter mindkét gyereknek elkülönülni kicsit, meg ne legyen az ember olyan helyzetben, hogy pl. nem tud venni húst. Tehát azért számítanak az anyagiak is - sajnos.

Mici,
Hajrá-hajrá Kép Drukk megy ezerrel! És kéretik jelenteni, ha megszületett a pici. Addig is gyere, amilyen sűrűn tudsz Kép

Szirom,
Textilkönyv van 300 Ft-ért a Kaisers-ben Garfield-os.

H.

Kép
hanzika
 
 


Ja és teganp spárgát kapott a gyerek, nagyon tetszett neki, mint a paradicsomos krumpli Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Szirom,
jogos az irgumburgum. Könnyen vagyunk mi, akik pl. minden nap találkozunk!
Gyerektémára visszatérve. Nekem ez már a 2. házasságom. Amikor először szóba jött a válás (én hoztam szóba) gyakorlatilag abba is beletörődtem, hogy esetleg nem lesz gyerekem. Kicsi esélyt láttam arra, hogy túl a harmincon valakit még találok. De én is azt mondom, megérte minden mert mi is nagyon jól megvagyunk!!!!
Kabát ügyben küldök mail-t.

Hajnalonként Tomi is felébred 1X 2X vagy 3X. De csak sír vagy nyöszörög, a szemét se nyitja ki, s nem is éhes. Én is abban bízom, hogy ez a foga, s egyszer csak abbahagyja és hagy engem aludni!

Ildikó
nildikoka
 
 


Szaisztok!

jaj-jaj-jaj, ne haragudjatok, engem tényleg érdekel kivel mi van, d ema pl még most léptem be először. Most már Emmával szinte egyáltalán nem lehet netezni, amikro meg alszik akkor vagy van időm, vagy nincs, van oylan hogy elolvasok pár topikot, d eírni már nem tudok, vagy be se tudok lépni, ma pl főztem (hősiesen, gyümölcsnaponKép). De ez nem érdektelenség, csak időhiány. Sajna ha ősztől dolgozom még ennyi időm se leszKépKépKép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk ám, csak enyhén szarul vagyok, szerintem vmi légúti nyavalyám van, köhögök mint a fene Kép
Közben a weboldalt csinálgatjuk, úgyhogy nulla az időm Kép

Amúgy nálunk semmi külcsi, Reginél szokásos "takonykór", Máté még keleget éjjel, pedig már tápszert is próbáltunk a lefekvés előtt. Jó sokat benyom belőle, aztán ugyanúgy felkel éjjel zabálni Kép Van, hogy elég a víz, de az a ritkább Kép
Ja, amúgy szegénykém, ő is meg van kicsit fázva, úgyhogy oltásra még nem is vittem, már egy hete csúszik Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?