Új privát üzeneted érkezett!

Boldog első születésnapot Áminnak!

Kép
szly27
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ÁMIN BABA!!!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Joli jobbulást Csanádnak!!!

Midenkinek puszi!!!!

Nekem pont egy évvel ezelött kezdett szivárogni a magzatvizem....izgi..... 8)

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Ámin, nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk! És még azt, hogy a századik is ilyen nagy örömmel teljen majd!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hahó!

Szly, Te licitálsz a teszveszen arra a bizonyos lány csomagra, amit kinéztem :roll: ?

Úgy látom, ma mindenki nagyon elfoglalt :wink:

Oké, Gabuskának van indoka, bár azért ott is kereshetne egy számítógépet 2 láblóbi között :lol: .

Máté, hogy áll a kajcsival?

Szintus, Ti hétvégén ünnepeltek?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Kép

Fruzsi szülinapi ajándéka tőlünk:)))

Igen,Csilla a hétvégén bulizunk... :wink: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Nagyon boldog szülinapot Áminnak!!! Milyen gyorsan eltelt 1 év, igaz?

Nahát, ha Vince ilyeneket csinál, akkor én is már készülhetek :) :) Ma véletlenül elengedte amibe kapaszkodott Ártemisz és popsira ült :lol: Még gyakorolni kell :lol: Ma megmeritettem a lábát a tengerben!! Nagyon élvezte, és kacagott amikor jöttek a hullámok!

Most csak ennyit röviden, fárasztó napunk volt, irány a pihenés!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Olyan jó volt, hogy ahogy beléptem pont Csilla üzije nagy betűkkel és ahogy olvastam tovább jött a többi is. Köszi mindenkinek!

Szóval vasárnapon túl vagyunk, minden oké.
Először is reggel Ámin felkelt fél 5-kor, amitől tartottam és igen nehéz volt visszaaltatni, de sikerült. Féltem, hogy ha nem alszik rendesen reggel (ugyanis pár napja új szokás 5-kor ébresztő) akkor mire kezdődik a szertartás el lesz ájulva.
Nade minden rendben volt 10-kor kezdődött és majdnem 1,5 órás volt és Ámin jól bírta, persze nem lehetett egy helyben sokáig ülni vele, de az apja vándorolt vele. Az imám jól sikerült, alőtte kiköszörültem a rekedt torkomat. Úgy féltem, hogy pont akkor jön rám a köhögés vagy bedugul az orrom, de szerencsére nem.
Mostanában rettenetesen apás lett, ha itthon van csak az ő ölébe akar lenni, dörgölődik, mint egy kismacska és tegnap előtt éjszaka odamászott hozzá és a hasára feküdt. El is gondolkoztam, hogy megsértődök. :cry:
Így a keresztelési ceremónia alatt is az apja ölébe volt nagyrészt, így nem sírt. Nem öntötték le vízzel csak 3 keresztet kapott a homlokára.
Egyébként nekem az egész Istentisztelet jobban tetszett, mint a katolikusoké. Sokkal családiasabb volt.
Ezután hazajöttünk és szokás szerint ha vendégek jönnek apa főz, merthát mindenki a kínai kajára gyúr ilyenkor (szerencsémre). Szeret is főzni és kiválóan tud, persze a mindennapokban az enyém a konyha :cry:
Náluk szokás szerint többféle étel kerül az asztalra ha vendégek jönnek, általában 5-10 féle (nem fazékkal csak 1-1 tányérral) és mindenki azt csipeget amit akar. Szóval finom volt :lol:
2-re hívtam a vendégeket abban a reményben, hogy Ámin addig nyugodtan alszik egy nagyot, dehát csak 30 perc lett belőle, így mire a tortához értünk már kezdődött a nyügi és nem a tervem szerint alakult a fényképezés sajna :cry:
A drága micimackó tortát hanyagoltam majd ha nagyobb lesz és élvezni is tudja, így csoki tortát kapott.
Csak pár barátomat hívtam meg, összesen 10-en voltunk.
Az ünnepelt jól kifárasztotta magát és már 6 órakor tejcsivel a pocakjában bevágta a szunyát.
Ja, szombaton a barátnőm kérdezi, hogy milyen ruhában lesztek? Hát fogalmam sincs!
Szerintetek kikészítettem a ruhákat? Hát nem!
Nem vettem neki külön arra az egy órára egy új ruhát és bár rengeteg van, de mondták, hogy fehérbe szokták öltöztetni általában, nade már nem is csecsemő. Hát tudtam, hogy van egy világos plüss nacija pulcsival, de vajon nem-e nőtte ki? Szerencsére nem, így abba volt, de szerintem aranyos volt benne.
Én is indulás előtt kapkodta az öltözéssel, mert abban reménykedtem, hogy jó meleg lesz, de nem lett és mást kellett felvennem, mint amit akartam.
Keresztelésről nincs fényképem, mert elvileg kameráztak, de még nem láttam.
Hirtelen ennyi, persze ma és tegnap már meg lehetett fulladni olyan meleg volt.

Kép
havacska
 
 


Igen valóban nagyon elrepült az első év, még minden emlékem olyan friss.
Ahogy elnézem micsoda szappanevő bajnokok vannak itt, biztosan én is beparáztam volna ha belekóstol.
Hogy lekopogjam egyenlőre szerencsém van, mert nem igazán vesz a szájába akármit. Odaadtam neki a szappant már korábban én is ugyanis annyira kinézte magának, de nem akarta bekapni csak tetszik neki, hogy mindig kicsúszik a kezéből. A különböző flakonokat is imádja, de azokat is csak forgatja, csapkodja, remélem így is marad!
A földről sem szokott bekapni semmit csak megnézi.
Ő is már tud egyedül ácsorogni egy darabig, de elindulni csak 2x próbált véletlenül úgy alakult és kb 4-5 lépést tett meg. Egyébként nem próbálkozik.

Körkérdés: Mikor szokták általában a pohárból való ivást elkezdeni gyakorolni és az egyedül evést? Sajna Ámin nem hajlandó egyenlőre a szájához se venni a poharat. Nem mintha sürgetni akarnám csak hall az ember minden félét.

Fruzsikának az kis pancsizó medence vagy csónak? Nagyon cuki!
Mivel nem biztos, hogy holnap is tudok jönni, ezért szeretném elsőként köszönteni a következő 1 évest.

Fruzsikának Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánunk!!!!!!!
Nagyon szép, örömökben gazdag hosszú életet kívánunk neki:!: :!: :!: :!:

Kép
havacska
 
 


Nem értem, kijelöltem megformáztam a betűket és mégsem lett nagy.
Szintus én ezt óriási piros vastag betűkkel akartam küldeni.[/img]

Kép
havacska
 
 


Kép Kép Kép

Kép
havacska
 
 


Kép Kép Nagyon komolyan olvas, le kellett fényképeznem! Kép Ő is imád kipakolni a szekrényből. talán Patricia küldött hasonló képet korábban,

Kép
havacska
 
 


bocsi,én nem tudok olyan szépeket,de én is szívből kívánok Áminnak boldog első szülinapot!

thök jó,h minden rendben lezajlott és nagyon csinosak voltatok!!!irígykedem!én nem tudnám,h a plussz kilóimra mit húzzak rá :oops: :cry: édes a kissrác,ahogy nézelődik.Dorián nálunk is nagyon apás mostanában és minden nap rácsodálkozom,mennyire kinyílt az értelme :shock:

mostanában segít a mosásban:soxor ledöbbenek,ahogy kipakolja a mosógépet,hozza a ruhákat,nyomogatja a szárítóhoz,meg a csipeszeket a madzaghoz.aztán visszamegy és pakolja befele a ruhákat :lol: persze soxor összekeveredik a vizes a szárazzal,de hát mit várjunk egy majdnem 1 évestől :lol: :lol: a sapkám folyton pakolja a fejemre meg a hajcsipeszemet hozza utánam,le kell ülnöm,ő meg tuszakolja a hajamba :lol: (én meg harapom a szám,annyira húzza.de megzabálom,milyen édes,értelmes) :lol:

Kép
berni1
 
 


hoppp,közben jöttek új képek. :lol:
olvasós:szuper-szuper! :lol: nem tépi szét az újságokat?

Kép
berni1
 
 


beállok a sorba :lol: 2 kép a mai pancsiról:már állandósítottuk a "medencét"ebben a kánikulában


Kép

Kép

bocsi a minőségért,de nagyon régi a telom

Kép
berni1
 
 


ez pár napos:

Kép

azt hiszem aktuális a hajvágás :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


na jól eldumáltam magamban,megyek aludni :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


ja és az banán az arcán,nem ragya :oops: 8) :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot az érintetteknek!!! :D

Visszaolvasok, amint tudok, most csak képeket hoztam, hát, nem 10 perc volt, míg a 330 fotóból kiszedtem párat. :lol:

Itt laktunk
Kép

Ezt láttuk az ablakból (Anyu férje Nórival - Ő vitt minket le)
Kép

A többi meg ömlesztve
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Viszlát, Bobó!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ámin babát Isten éltesse első születésnapján!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mára pedig:
Fruzsinak is minden szépet és jót,nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hihetetlen,hogy megy az idő! Most születtek!!!!! :shock:
Mariann,ügyes voltál a templomban,és örülök,hogy jól sikerült a keresztelő meg a buli! Nagyon csini volt a fiatalember (meg persze a szülők is :wink: ),nagyon cukik a képek!!!!

Én mostanság nem tudok olyan gyakran jönni,szinte minden este,mikor odafexek Márkhoz altatni,el is alszok vele,tegnap,azaz ma fél 1-kor keltem,akkor meg már nem volt kedvem írni!

Hétfőn megejtettük a baba-mama klubos kirándulást a Jeli arborétumba,ami nem volt rossz,csak a virágzás már elmúlt, a gyerekeket meg annyira nem hozta lázba a dús növényzet! :lol: Ők a játszóterezést élvezték legjobban...bár a fiam azért feltalálta magát mindenhol! :lol: Rohangált,felfedezett,kitombolta magát! Sajna az energiájából még jutott egy esti utcai hisztire is,így bementem egy étterembe és kértem egy nagy pohár vizet lehűteni :oops: :oops:

Gabi!
Csúcs a sok kép!!! Jó volt,mi???? Szuper időt is fogtatok ki!Mi még csak télen voltunk,szerintem nyáron azért teljesen más,kinti pancsolás,állatok,kinti játszó...talán egyszer!

Nagyon jó ám a sok otthoni medencés kép is,tegnap mi is vettünk egy bálna-medencét,Mira már ruhástól belement,de sajna gép nem volt a közelben,ma meg jó idő nincs a közelben,így meg kell várnotok a következő pancsit! :lol: :lol:

Ma jönnek anyósák,meg egy gyerekcsoport...elég zsúfolt lesz a hónap vége...!

Szintus,nektek jó bulizást!!!!
Csanádnak meg mielőbbi felépülést!Gyógyulj meg gyorsan!!!!!

Akihez nem szóltam attól bocsika, :oops: mindenkinek szép napot!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Nagyon szuperek a képek!

Mariann! Szépek vagytok és cuki Áminka!

Gabuska! Tök jó hely! Szuper a medence, meg látom a felnőtt is belemehet a gyerekre vigyázni! Ezt úgy utálom, hogy megcsinálják a szépe gyerekmedencét , csak éppen a gyerekemet nem tudom beleengedni, mert én nem mehetek bele vele. Roli már úgy ahogy elvan egyedül is, de Jázmin!

Patri! Mi ez a szűkszavúság? Ez nem jellemző rád? Mi újság veletek? Mostanában nem vagy a régi!

Berni! Dorián nagyon vagány a hason fekvős képen! Jázmin ilyet soha nem csinál a vízben.

Szintus! Boldog első szülinapot Fruzsinak!

Kép
szly27
 
 


Patri! Na azé!! :lol:

Kép
szly27
 
 


Szly,
ááá, ne hidd, ki van írva, hogy nem mehet be felnőtt, de halott ötlet, mert mindenki bement a gyerekkel... De nem szóltak egy szót sem. Sztem úgy vannak vele, hogy ki kell írniuk, de nem érdekli őket.

Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő, ügyesek voltatok Mariann! :)

Ma este megtörtént a csoda: letettem a fejem 11kor és amíg az óra nem ébresztett, fel sem emeltem. Egyszer sem!!! Ilyen nem volt már nem is tudom mióta. Asszem a második terhesség közepe óta. Ha csak egy ivásra vagy pisire is, de fel kellett kelni minden éjjel. Szóval jippííííí!

Nem hagy a picúrom. :x

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk Fruzsi baba!

Jó hogy ennyit írtatok lányok! Nem sokára ráveszem magam én is, csak Máté kicsit türelmetlenebb, én meg fáradtabb vagyok mostanában. (és ez még mindig nem a testvérke, csak a tegnapi közgyűlés... Máté egyébként ott volt velem, utána egy órán keresztül hülyéskedett és rötyögött... ő nem vette komolyan a nyanyatóriumot)

Kajaügyileg kiderült, hogy semmi baj nincs, csak nem ízlett a választék. A rakott krumpli és a pulykamellpöri azóta is sláger, csak a rizses cuccokat nem szereti a fiatalúr.

Tündériek a fotók! Méééééééééééééééég!

Na, eddig fértem bele a türelmébe.

Pusszancs

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pat,
hát igen, szuper volt, ez az a hely, ahová bármikor, bármennyi időre.
Ez az a hely, ahol a feneke is ki van nyalva az embernek. És nem elhanyagolható az sem, hogy aki csak szembejön veled mosolyogva rád köszön. A takcsi nénitől a pincérig. Nincs kosz, nincs szemét, amennyire tőlük telik teljesítik az ember idióta kéréseit :lol:. A kaja bőséges, finom, a szállás tökéletes. Van minden, ami a gyerekeknek kellhet: játszóház kicsiknek, nagyoknak, medence kint és bent, 3 játszótér, ugrálóvár, kalandpark, állatok, gokart, ingyé adnak babakocsit, a közös mellékhelységekben enni lehet a padlóról. Á, nem is folytatom, mert csak ömlengeni tudnék.

Megint nem hagy. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ISTEN ÉLTESSEN FRUZSI téged is!!!
Már készültök a "partyra"?

Mariann! Jó, hogy minden ilyen klasszul sikerült, nagyon jók a képek a keresztelőről, nagyon édes Ámin!!!! EGy ilyen igazi kinai választékot én is szivesen megkóstolnék :)

Ártemisz csőrös pohárból már szépen iszik kis segitséggel, ritkán egyedül. Rendes pohárból ha én itatom tud pár kortyot. (ezt csak akkor csináljuk, ha "kinézi a számból" a gyümölcslevet, és adok neki a poharamból). Ez a meleg szerintem sokat segitette, mert mostmár ő is szomjasabb, és nagyobb mennyiségeket iszik. Enni minden szilárdat (sajtdarabok, banán, tészta, husidarabok, kenyér, keksz stb.) eszik egyedük. Kanállal még egyáltalán nem. Ehhez talán én nem vagyok elég türelmes, mert amikor mindent összeken, akkor nem birom tovább nézni...:oops:

Berni!
Dorkó olyan édes továbbra is! Mi a medencét azóta nem próbáltuk, mert még mindig néha kell szivogatni az orrát., és valahogy félek, hogy ott ül a vizben annyi ideig.

Gabus! ez szuper lehetett ez a nyaralás! Milyen jó, hogy ilyen gyerekcentrikus az egész!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Fruzsinak boldog szülinapot kívánunk!!!
Remélem, jó időtök lesz a zsúrra. Itt elég rossz időt mondanak :?

Mariann, jól alakult minden! Ez szuper!

Gabuska, szuperek a képek, és pont kifogtátok a jó időt :wink: .
És mennyibe is kerül ez a csodabarlang 8) . Apának is tetszik :roll: .

Mariann, én Bogit pohárból próbálom itatni itthon, ha elmegyünk vhová, akkor cumisüvegből. Cumisüvegből megy egyedül, de pohárból nem. Enni sem eszik kanállal (bár én még nem is adtam oda neki :oops: ).

Bogica kidőlt, így mehetek tanulni.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla! El is felejtettem mondani, de lehet én licitáltam a ruhacsomira. Szly80 néven futok a teszveszen. de nem én nyertem meg!

Kép
szly27
 
 


Mariann! Van aki kezdettől fogva pohárból itatja a kicsiket. Én nem az vagyok. Jázmin még egyszer sem ivott pohárból. VAn neki csőrös cumisüvege,abból már iszik. Szerintem ez a poharas dolog ráér. Rolinak sem erőltettem és Jázminnak sem fogom. Amikor Roli akarta, kapott pohárból, de akkor már közel 2 éves volt és szépen tudott is belőle inni.
A kanállal evés szintén úgy történt, hogy igényelte egy idő után, hogy neki is legyen kanala. Kanalazgatott is, de közben én etettem. Már akkor is nagyobb volt. másfél, két éves kora körül. Egy idő után meg már nem hagyta, hogy én etessem.

Szóval én még várok ezekkel. Majd ha hajlandóságot mutat rá Jázmin kap poharat, kanalat. És persze ha elég ügyes lesz már hozzá.

Ugyanis én lusta típus vagyok és nem szeretek feleslegesen takarítani! :oops:

Kép
szly27
 
 


Még az jutott eszembe, hogy ivásra nagyon jók a sportkupakos üvegek. Abból már egészen hamar megtanult inni Roli és ha elmentünk mindig azt vittük. _Ugyanis a hiperszuper csöpögésmentes üvegek nem sokáig bírták. A csöpögésmentességről meg ne is beszéljünk4

Kép
szly27
 
 


Megjött az utazóágy, amit teszveszen vettem! Tök jó! És csak 4500+ptkg volt!

Bocsi a kép minősége miatt, de nincs itthon a gép, telóval csináltam!

Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szly! POntosan ugyanilyenünk van nekünk is, itthon járókának használom, anyóséknál van egy másik, ott meg abban alszik. Nekünk nagyon jól bevált!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri! Én a nyaralásra vettem. Meg lesz egy esküvő is júni 20-án. Akkor is jó szolgálatot tesz majd! Később meg lehet elviszem anyuékhoz és abban fog aludni, míg én dolgozom.

Kép
szly27
 
 


SziasztoK!

Csak egy gyors bekoszones.

Isten eltesse sokaig a ket nagy egy eves babocat, Fruzsit es Amint. Hihetetlen, hogy mar ekkorak, ugye?
Puszi nekik a nozijukra. :D

Kép
atina12
 
 


Nekem Livi nagyon kis béna volt ivásban, Nóri már eggyel jobb, de a pohár, sportkupak még neki sem megy. De legalább nem nyel félre állandóan iváskor, mint annó a nővére...

Csilla, az ár sokmindentől függ, itt a honlap: www.kolping.hotel.hu :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Fruzsi és Ámin, boldog szülinapot kívánok!

Csanád vegyesen van, hol megy a gyomra, hol nem, az este még belázasodott, de azóta nem. Tegnap még nem akart enni, tejet is alig, ma már falatozott és a tejet jól issza. A popsija már régen begyógyult, nem is piros. Jó a közérzete, ha kivisszük rohangál, de bent sokszor nyűgölődik az ágyában. Bár ebben a nővérem is lehet ludas, mert elkényeztette és most folyton azt akarja, hogy játsszon vele. Éjjel rengetegszer felébred és mindig iszik. Én már lassan hulla vagyok, mert nappal is sok a dolgom. Pénteken el szeretnénk utazni mi is apa után pár napra, de ahhoz Csanád meg kellene gyógyuljon.
Ma EU-s egészségügyi kártyákat intéztem, szerencsésen el is hagytam mindhárom gyerek lakcímkártyáját :(

Szly-nekünk is ilyen utazóágyunk van :)

Gabuska, nem is irigykedek!(nagyon) :)

Keresztelői, medencés és egyéb képek cukik!

Gratula a babáknak az álláshoz, lépegetéshez, menéshez, ki hol tart!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
én úúúúúúúúúúgy szeretnék már neked egy kis nyugtot! Olvasni is rossz mennyit rohangálsz, plusz a beteg csemete.

Lakcímkártyák - jáááááááááááááááááj :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli!
Én is nagyon együttérzek veled, munka mellett nagyon nehéz lehet a beteg Csanáddal..Nagyon drukkolok, hogy meggyógyuljon, és te is végre tudj egy kicsit pihenni!

Most én is azt fogom csinálni... :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!

az ivás nálunk thök vegyes.iszik pohárból,0,2les visszanyomható ásvvizesből,csőrősből is.csak cumisüvegből nem.(ez nem baj,csak leírtam :) )csak vizet kap és már nagyon jól megissza,kb.napi 4-5dl-t.azon kívül mi szoktunk neki csinálni gyümilevet itthon,mindnefélét külün-külön meg vegyítve is(házi kubu) :)

ma voltunk az egyéves státuszon:10,3kg a szentem és egészséges,mint a makk :lol: az ínyén a lila folt vmi ér elpasttanása volt a foga miatt,úgyh 1értelműen nő :roll: ha ez nem,a viselkedése abszolút alátámasztaná:naphosszat jön utánam,tépi,húzza a gatyám és sír,üvölt.szétunja magát.ha leülök hozzá,akkor is legfőképp büjik,mint játszana.MEGŐRÜLÖK TŐLE!nem tudom ezt meddíg lehet bírni :oops: :oops: :cry: a fütyiére is azt mondták,jó így amíg nem lesz szobatiszta,nem kell lehúzogatni.szóval elégedett vagyok,ami az egészségét illeti :)

Szintus nagyon boldog szülinapot kívánok nektek!!! :lol: jó bulizást!

jaj,joli!
+++++++++szorítok,most rátok fér! :wink:

Kép
berni1
 
 


bocsi az elütésekért,lefárasztott a mai nap :cry:
amúgy mától hivatalosan is elkezdhetjük a tejet(először főziben),tojást és áttérhetünk a sima tápra :lol:

Kép
berni1
 
 


Hali!

Mérges vagyok, mert elvitték az orrom elől azt a jó kis ruhacsomagot, irgumburgum (hogy fordulna fel :lol: ). Igaz, apa már kevesebbet engedélyezett, amit kínáltam érte :oops: . De legalább a Toncsira valót megnyertem.

Berni, méretes baba a csemetéd :wink: . Bogi is viselkedett így, de szerencsére rengeteget változott. Most már egy jó kedélyű, békés és kissé bújós babóca lett. Most már nem sír és ordít (számomra ok nélkül) folyton :? .
Az a lényeg, hogy egészséges! Ha majd nem gyötri tovább a foga, biztos a régi Dorián lesz.

JOli, továbbra is gyógypuszik!!!

Nekem ez a csőrös pohár nem jön be. Most még azért nem akarom odaadni, mert azt is szívni kell, de végképp más az alakja, mint a cicinek. Nem akarok konkurenciát 8) .

Nekünk is van utazó ágyunk, de semmire se jó :x . Hogy egy fillért is minek adtunk érte. Pedig jó, kerekes, cipzáros, zsebes, szúnyoghálós, emeletes. Szóval szupi, csak egyik gyerek se maradt meg benne :? .

MIndjárt éhen halok :roll: :roll:

Jaj, lányok. Holnap mindenki szorítson legyen szíves délután 2-től 4-ig. Léccccccccccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!! :D :D :D

Joli Csanádnak jobbulást!!!Remélem sikerül elutaznotok!

Csilla ruhacsomag :( Szoritok neked édes,de mire is kell??? :wink: 8) :roll:

Berni a tehéntejet?Én már főziben adom Fruzsinak,de
reggel és este még tápot iszik!A kiscsaj is ilyen kis bújós,csipogós...
Gratula a méretekhez,szépek!!!Örülök,h jó az egészsége!De milyen is lehetne egy ilyen aranyos,eleven gyerkőcnek???

:wink: :lol:

Igen,Atina hirtelen elrepült az egy év,ha az üzlet nem csukott volna be,ahol dolgoztam,akkor már egy hónapja melóban lennék...nem semmi....gy pedig itth.lopom a napot :lol: :lol: :lol:

Gabuska a képek gyönyörűek,a hely fantasztikus!!!
Gyerekek bizti élvezték(no meg a szüleik is,gondolom.... :wink: )

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly tök jó ez az utazóágy....

Adri,igen,készülünk a bulira,ma anyukámmal takaritgattunk!

Réka Máté igen türelmes kiskölyök,ha ott van veled ilyen helyeken és még szégyenbe sem hoz....(vicc) :lol: :lol: :lol:

Pat nálatok is zajlik az élet!Majd lesz még jó idő is,naaaaggyyyooon meleg...akkor meg már a hüvöst kivánjuk!


Fruzsi ajándéka a párom szüleitől Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Jo regglet!

Joli! Szoritok, hogy Csanad meggyogyuljon es el tudjatok utazni apahoz. Ratok ferne mar tenyleg egy kis pihenes. Remelem az ejszakak is jobbak lesznek, ahogy Csanad egyre jobban lesz. Gondolom milyen faradt lehetsz te szegeny. :(

Berni! Kitartast, ha a fogacska kint lesz, Dorian a regi jo kis baboca lesz.

Mariann! Szupik a kepek. :D Amin nagyon edi. Orulok, hogy a keresztelo jol alakult.

Szintus! Tetszik a motor. :D Olyan nagylanyosan mutat mar rajta Fruzsi. :D

Mi tegnap Londonban voltunk. Igaz esett az eso, de bemenekultunk a Madame Tussauds-ba. Szornyu sokan voltak. Mint a heringek. Mivel mi baboval voltunk, igy kulon mentunk be, nem lattuk, hogy rengetegen allnak sorba a bejaratnal. Szerencsere Rebus jol birta (en rosszabbul), bar majd elaludt a kezemben(ugyanis kezben kellett vinni, mert babakocsit nem lehetett bevinni). Persze ha lett volan hordom az jobb lett volna, csak azt hittem tudom majd hagyni egyedul is jarkalni, de abban a tomegben nem mertem lerakni.
Allitolag a hetvegen jo ido lesz, akkor valszinuleg a tengerpartra megyunk ki.
Na, megyek.
Sziasztok.

Kép
atina12
 
 


Ja, Gabuska!

Nagyon szupi lehetett a Kolping. A kepek is nagyon jok!
:D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni, most is csak ennyi:

Fruzsinak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Kép

Jó bulizást, és szép időt kívánok hétvégére!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Megnyugodtam, hogy nem én vagyok a szőrös szívű, aki nem engedi szétdobálni a főzeléket. Akkor inni meg ráérünk még megtanulni pohárból nem akarom erőltetni. Bár azt vettem észre, hogy minden tekintetben talán egy kicsit kényelmes, nem igazán töri magát.
Többször iselőfordult ha akartam a kezébe adni valamit, hogy egye meg, inkább az én kezemet húzta oda a szájához, hogy én dugja be neki.

Csilla!
Konkurencia??? Ne hagyd megad!!! Nehogy már egy sima csőrös pohár elbánjon veled!
Mára drukkkkkk ezerrel!

Joli!
Csatlakozom a többiekhez, jobbulást, kitartást, erőt és türelmet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabus!
Szupi a hely, tök jó lehetett!
Remélem egyszer én is eljutok valahová pihenni egyet, apa miatt max pár órára mehetünk el itthonról.
Nyaralás?
Utoljára gyerek koromban voltam még a szülőkkel.
Az elmúlt jó pár évben vagy dolgoztam ezerrel vagy a kutyát nem volt hova tegyem vagy amikor lehetett volna pénz nem volt rá. Ha el is mentünk valahová max 2-3 napra.
Nade majdcsak összejön egyszer!!!

Szintus!
Ámin is kapott egy ilyet csak szürkébe. Nagyon tetszett neki!

Szly!
Nekünk is van ilyen, én rácsos ágyat nem is vettem neki ugyanis egy ismerősöm azt mondta, hogy ő a 3. gyereknek már csak ilyet vett ugyanis nem üti be a fejét a rácsokba ha elesik, a cumi nem esik ki belőle és mivel állítható a magasság újszülött kortól használható. Én is 4500 Ft-ért vettem kéztől és még szerencse, hogy nem ruháztam be egy drágább fajtába, mert ezt sem használjuk ki, pedig szerintem is szupi. Csak az első pár hónapban aludt benne most csak minimális ideig hajlandó benne tartózkodni, mint járókába.

Mennem kell, üdv mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Csilla!
Elfelejtettem mondani, hogy én ha nagyon szeretnék valamit megnyerni és van időm rá akkor az utolsó fél percben beírom a maximális ajánlatomat és ha nincs nagyobb licit akkor már nem tudják túllicitálni. 10-ből 9- szer bejön.

Kép
havacska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?