Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak bekukkantottam, és milyen jól tettem!:D

Anita!
Ez aztán a meglepetés!!!!!!! :o Gratulálok!!!!Kellemes, probléma mentes hónapokat kívánok!!!Anna jó kisbaba, szerintem nem lesz gond a szülés után, de azért a segítség biztos jól fog jönni :wink:

Mi jól vagyunk, most jöttünk haza anyóséktól, tegnap legény búcsúban voltunk(mindhárman :wink: ).Délután volt főzőcskézés, Emikének is volt játszópajtása. :wink:
Házikónk is jól halad, csak ez a papír munka sürgetős, van még 1 hónapunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert mocorognak a haramiák.

Anita, szívből gratulálok a karácsonyi ajándékhoz!

Megvolt a gyerekzsúr, aranyosak voltak, de szétverték a kerti házikónkat, amíg sütöttem a krumplit. Darabokra esett.

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? Gondolom senki sem fog belefizetni az újba, így egy kicsit morci vagyok.

ennyi voltam, ébresztő van.



Upsz lemaradt, sparos TörpPicúrt adnék Sziamiaúért , ha van valakinek csere!


 
 

Jaj, Kriszti, ez nagyon gáz!!!Hogy tudták szétverni???És kik?Ovis társak, vagy barátok gyerekei? Elég kellemetlen, mert valóban elvárná az ember hogy akkor dobjanak össze egy újat, na de az nagyon ritka, hogy ezt felismerjék a szülők. Sajnálom nagyon, pedig biztos nem volt olcsó mulatság.

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Sziasztok!!!
Nagyon ritkán jövők, de most nagyon jó hirre jöttem!!! Anita: szívből gratulálok a pocilakóhoz!!! Problémamentes pocakosodást kívánok Neked!!!

Kriszti: azért mekkora erő kellett, hogy azt a házikót szétszedjenek :shock: Hát sajnos ahol babazsúr van - ott előfordulhat ilyen :(

Rólunk: jól vagyunk, Zolcsit felvették az óviba ( lehet, hogy már mondtam :oops: ), szeptembertől megy. Tüncsike még mindig nem jár magától, csak kapaszkodva, nagyon későn érő csemete ezen a téren :wink:
Férjem újra dolgozik ( majdnem 1 évig volt munkanélkülin) . Mondjuk ez most csak 3 hóra szól, de akkor is jó. Mi sokat sétálunk, játszóterezünk, járunk a pályára futkorászni, addig a babák fociznak vagy motoroznak egy sort. Megvan az eredménye is a mozgásnak: novembertől lement rólam -11kg. Még 9 től jó lenne megszabadulnom :?
Na most megyek , mert vár a bevásárlás :roll:
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Anita! Óriási gratula a kis pocaklakóhoz! Eleinte biztos nem lesz könnyű, de sok jó is van abban, ha ilyen kicsi a korkülönbség.
Babaerszényt Annának vagy a picurkának szeretnéd? Mert ha a picurnak, addigra már biztos eladó lesz az enyém is! Méretben nagyjából szerintem egyformák vagyunk.

A szombati kirándulásunk nagyon jól sikerült. Most voltunk a Bogi osztályával Bükkzsércen. A faluból Odorvárra mentünk fel, ami oda-vissza egy kb 8 km-es túra, változó terepen. Ami megdöbbentett, hogy némelyik 12 éves mennyire el van puhulva! Még alig indultunk el, már meg akartak halni. De azért a többség jól bírta, élvezte! A párom és Bogi felváltva vették el az éppen meghalni készülő gyerekektől a hátizsákot . Mi babakocsival mentünk, a 3 kerekű nagyon jól vizsgázott, mert azért nehéz szakaszok is voltak benne! Szabi is nagyon jól bírta, fölfelé félúton el is aludt a babakocsiban. Fölérve megetettem, amíg a nagyok is ettek, meg körülnéztek, aztán visszainduláskor nem akart a babakocsiba feküdni, úgyhogy kendővel magamra kötöttem. Félúton abban is elaludt. Képeket teszek a Picasára.

zsebi_baba
 
 


Köszönöm lányok a gratulációkat, aranyosak vagytok.

Zsebi
A kicsinek szeretnék, ezért is kérdezgettelek róla. Nagyon megtetszett már amikor irtad hogy vettél és tettél fel fotót is, már akkor elhatároztam a következő gyereknél beszerzek én is egy ilyet, mégiscsak könnyebb az elején, amikor többet van ölben. Majd egyszer egyeztetünk és elmegyek felpróbálni Annával.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita! Óriási gratula a kistesóhoz!!!!!!!!! :D Problémamentes babavárást kívánok! Az elején biztos elkel majd a segítség, de aztán olyan jól összenőnek majd! :wink:

Nekünk szuperül sikerült a kirándulásunk, gyönyörű időnk is volt. Majd jövök részletesebben, de most mosok nagyüzemben, meg valószínűleg érkezik ma az ágyunk, és akkor én Pannikával anyukáméknál alszok, hogy a férjem össze tudja rakni este, mert lapraszerelten jön.

Kép
zsuzska81
 
 


Köszi Zsu, már csak azt várom Te mikor jelented be a kistesót!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Alszik a rabszolgatartó, idesettenkedtem. :wink:

Hááááááááááát, értem én, hogy vannak veszteségek egy bababulin, de azért ez nekem kicsit sok ... :shock:
Gyakorltilag kiszakadtak a satupántok, ketten a tetőre másztak (????) , a többiek belülről feszítették az elmondás szerint. Darabokra hullott.
Ok, lehet, hogy napszítta volt, de tökéletesen funkcionált.
Még szerencse, hogy nem sérült meg senki.
Ezt mindet kb. 5 perc alatt, amíg kisült egy adag halrudacska.
Igazából én elvártam volna egy csekély felajánlást a szülők részéről, nyilván nem a teljes összeget.
Úgy gondolom, ha az én gyerekem okoz kárt én biztos megkérdezem az illendőség kedvéért,hogy mivel tartozom.. :? :?
Mindegy ez volt a tanulópénz, ezért tartják a többiek játszóházban stb. a szülinapokat.
Vagy szigorúan állandó szülői felügyelettel. L. addig elvitte Nellyt anyósékhoz, persze rögtön kész a baj és természetesen én vagyok a hibás, mert nem figyeltem rájuk stb.
Hallgathatom, amíg élek.
Mindegy, de az tuti, hogy nem lennék óvónő...............

Anita, nem akarok tolakodó lenni, de ha van kedved megnézzük a Jónás naptárban, hogy egyezik-e a baba neme? Csak érdekességképp...

Zita, nagyon csini a kis mininő, olyan kis formás! A ruhatáratok pedig szenzációs!! Modell lesz abból a csajból, meglásd!
Te viszon lefogytál nagyon, nem?
MI A TITKOD???????

Olgia tiédet tudom, neked nehéz lehetett, de azért gratula és így tovább!
Sajnos rólam csak 4 kg tűnt el, 6-tal több vagyok, mint Nelly előtt és 15-tel több , mint Olivér előtt.
Ha ezt a 15-t leadnám azzal már megelégednék...


Megyek összeállítom a pakkot, csütürtökön reggel indulunk.
László pénteken államvizsgázik, addig mi a Palatinuson töltjük az időt 8remélem jó idő lesz).
Drukkoljatok ti is neki, hogy sikerüljön!

Majdnem elfelejtettem van valakinek kölcsön esernyőre csukható babakocsija, amiben alhat is Nelly?
A Mutsyval tele a csomagtartó. :? :? :?

Cila, Zatikra visszatérve én 2x találkoztam vele, elsőre tök szimpi volt és még viccelődött is , röhögtünk, ezért ért hideg zuhanyként a
durva vizsgálat.
Neheztelsz Jakab dokira a császár miatt vagy hogy értetted, nem volt tiszta nekem.

Krisztinaa, fejlemények bárányhimlő ügyben??? Látod mégsem vagy itt egyedül, van egy másik kismamink, majdnem egyszerre szültök!

Holnap még jövök, addig is szép napot!



Sziasztok!

Anita!
Én még mindig a híred hatása alatt vagyok.
Nagyon örülök Nektek!!!!!!!!
Beírlak hamarosan a táblázatunkba, mint kismamit, ha nem bánod. :wink:

Krisztina!
Téged is, ha nem gond. :wink:
Látod, van másik kismamink is, és drukkolunk hogy Zsuzsiéknak is hamar összejöjjön.
Jöhetsz bármilyen hírrel, problémával, kérdéssel, ha tudunk segítünk Neked. :wink:

Zsuzsi!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok.
Megnéztem a képeiteket, édes Pannika minden képen. Hozzál majd még fotókat ha tudsz, szívesen megnézzük mindet. :wink:
Huuuu... az ágyatok is meglesz végre??? De jó.
Bizony-bizony, Téged is várunk az Anitához hasonló csodás hírekkel. Én nagyon drukkolok!!!

Zsebi!
Örülök, hogy a Ti kirándulásotok is jól sikerült, és hogy Szabi baba jól bírta. Megnéztem a képeidet és majd hanyatt dobtam magam a napszemüveges kiskrapekon. :lol: :lol: :lol: Hát szenzációs Szabi ebben a szerelésben az biztos. Persze amúgy is. De most jól meg is nevettetett annyira cuki. :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
Jajj, micsoda bosszúság.... annyi a házikónak? :? :cry:
Nem is tudok hozzászólni. :cry:
Római parti kiruccanás biztos szupi lesz, meg van rendelve a jó idő... hisz mi is pancsiznánk. :P :P
Férjednek mennek a drukkok ezerrel, biztos ügyes lesz. Mit tanul???

Olgi!
Végre Te is jöttél, örülök Nektek.
Gratula az ovihoz. Melyikbe fog járni Zolcsika? Várja már??
Nem baj az ha kicsit lustibb Tüncsike a járásban, majd belerázódik ebbe is. :wink:
11 kg mínusz? Huhh... hogy csináltad? Vagy ez mind az idegeskedés eredménye? Vagy tudatos volt, rendszeresen futsz?
De jó, hogy van végre munkája a férjednek, mai világban ez nagyon fontos. Hol dolgozik?

Ma volt a fiamék záróangolórája, van két videom is.
Persze fényképezővel vettem fel, nem igazán lehet érteni a szöveget, de nagyon aranyosak a gyerekek:
http://www.myvideo.hu/watch/6476851
http://www.myvideo.hu/watch/6476825

Bementünk ma az iskolába, Bence 1. B osztályos lesz. 27-en lesznek az osztályban, ebből 13 a fiú. Bence 6. a névsorban. Ja és egyébként 3-an Bencék az osztályban . :lol: Azt a tanító nénit kaptuk akit szerettük volna, ugyhogy minden happy.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Lolita gratula a pocaklakóhoz!!!!Már tényleg nem vagyok egyedül kismami :D Éppen 1 hónap van köztünk :) :)

Olimami szerencsére egyenlőre semmi jele a pöttyöknek,de még csak pénteken telik le a 14 nap.Nagyon bízom benne hogy nem is látom őket!!!!Szurkolok a jó időért nektek!!!

Andi örülök hogy abba az osztályba mentek amit akartatok,nem mindegy szerintem hogy szimpi a tanárnő vagy nem.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Krisztina!
Örülök, hogy nincsenek pöttyeid, és nagyon reméljük nem is lesznek. :wink: :wink: :wink:

Jó pocakosodást Nektek kismamik!!!
Kép Kép

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi szuper a táblázat!!!!

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Sziasztok!!!

Megjöttem már én is mint elveszett bárányka. :D

Anita:
Milyen jó hírre jöttem. :D Jaj olyan jó!!!!!!
Szívből gratulálok nektek és probléma mentes terhességet kívánok neked.
Nyugi hamar belefogsz jönni és meglátod nem ios olyan vészes 2 gyerkőccel,az elején meg persze nagyon jól jön majd a segítség.

Andi:
Nagyon jók a képeid mind a gyerekekről és a virágokról is.Balázs már 3-szor nézte meg diavetítésban. :lol:
Megnézem majd a videót is,biztos jól sikerült.
A ballagás mikor lesz?Vagy már volt?

Zita:
Nagyon édes Patríciád,kész nő!
Milyen nagy,kinéz már 1 évesnek.
Drukkolok hogy találjatok egy jó kis házat,ami minden szempontból megfelel nektek.
Nem könnyű az biztos,tavaly ilyenkor még mi is benne voltunk.De olyan jó kiülni a kertbe esténként....
Ja és Boldog házassági évfordulót nektek.Meg jó utat.

Kriszti:
Ez tényleg durva hogy szétverték a házikót a gyerekek,Nem, semmi. :shock: Pedig olyan jó kis házikóü volt.
Szerintem is fizethettek volna valamennyit nektek,mert nem 2 ft-ba került.
Érezzétek jól magatokat.
Férjednek meg szorítok hogy sikerüljün a vizsga.
Nagyon jók a képek, szép kis család vagytok.A gyerekek meg tündériek.

Zsu:
Örülök hogy jól sikerült a nyaralás,majd mesélj.
Nagyon szép Pannika a koszorúslány ruhácskájában.

Zebi:
Tényleg csúcs Szabi abban a szerelésben.
Nagyon vagány. :D Jó kis kirándulás volt úgy látom. :wink:

Évi:
Jó hogy írtál,még nem kerestelek meg skype-on ,de nem felejtettek el.Elhiszem hogy rengeteg a dolog a kertben,meg persze jó kint lenni.mi is rengeteget kint vagyunk,meg persze a mindennapos virág locsolás stb -vel eltelik az idő,pedig nekünk lényegesen kisebb a kertünt mint a tietek.

Krisztinaa:
Remélem nem jelennek meg rajtad a pöttyök ezután sem.
Ti egyébként merre laktok?Lehet hogy már írtad,akkor bocsi.
Rakhatnál fel egy pár képet magatokról is.

Olgi:
Jó hogy szeretsz futni,én nagyon utálok.
Tök jó hogy lefogytál,bár gondolom az ideg is közrejátszott,,az már azért nem jó,de remélem apukád most már jó egészségnek örvend.
Akkor most már Zolcsi is ovis lesz,már biztos várja.

Magunkról annyit:Jól vagyunk,Vikike szépen fejlődik már 6 kg :) ,továbbra is nyugodt baba.Délelőtt általában végig alszik,inkább délután van fent akkor nem sokat szokott aludni,de éjszaka 8-10órát alszik egyhuzamban és ez nagyon jó. :)
Nagyon aranyos mindig mosolyog ha beszélünk hozzá meg gögicsél.
Balázs is egyfolytában dumál,és most már sokat megértünk belőle, :D már várja az ovit,de majd biztos lesz sírás amíg bele nem rázódik.
Múlthéten voltam szűlőin ,meg majd évelején is lesz valamikor.

Ennyi voltam mert felébredtek a babák.
Sziasztok.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Hurráááá! Megérkezett ma az engedélyünk a vendégházra és az első foglalás is a hétvégére!!!!

Andi! De jó, hogy a kiszemelt tanítónénihez kerültök! Nagyon fontos, hogy az első években ki foglalkozik a kicsikkel!
Szabinak a napszemüveget természetesen az apukája vette. Én azt hittem, hogy azonnal lekapja a szeméről, de nem így történt, úgy nézett ki, még szereti is. Így legalább nem kellett állandóan azt figyelni, hogy merre forduljunk, hogy ne süssön a szemébe a nap. Ráadásul nagyon komoly UV szűrős és polarizált! :wink:

Kriszti! Ez a ház szétverés nem semmi! A Bogi 5 éves kora óta tartunk gyerekzsúrokat, de még semmi kár nem keletkezett ( kopp kopp kopp!) Gondolom, ezeket a gyerekeket te sem hívod többször.

zsebi_baba
 
 


Aliz! Melyik oviba fogtok járni?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Anita!


Én is szivből gratulálok Neked! Tényleg nagyon jó hir!

Zsebi!

Nektek is gratula házhoz. Majd én is ajánlom ismerősöknek. Ja és a honlap is tök jó lett, csak elfelejtettem irni.

Mi jól vagyunk, Anna baba lassan 6 kiló, éjszaka már 6-7 órát végigalszik, viszont napközben nem nagyon szeret aludni :(
Hétvégén voltak anyósomék, aminek az lett a vége, hogy se a pici se én nem tudtunk rendesen pihenni. Ráadásul panaszkodtam anyósomnak milyen sok a vasalnivalóm, de fel nem ajánlotta volna, hogy kivasal. :evil:
Ja és bejelentette, hogy ha átköltözünk, akkor már 3-4 napra jön hozzánk. Na ettől teljesen kikészültem.
Majd jövök még, csak menni kell
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszönöm mindenkinek a képdicséreteket, aranyosak vagytok! Én is megnéztem minden képet. Anita a ti nyaralásos képeitekre még mindig várunk... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita: Ezúton is szeretnék nektek gratulálni, egy nagyon szép problémamentes terhességet kívánok neked. Megint izgulhatunk és drukkolhatunk értetek decemberben. :lol: :lol: :lol:

Andi: Gratulálok a sulihoz, gondolom Bence már nagyon várhatja, mostmár mindent tudtok hogy hogy lesz, a tanitónéni is az akit szerettetek volna, minden szuper. Megnéztem a videókat, nagyon édesek a gyerekek, még a szövegét is értettem. Ez magán angol vagy az oviba tanulják? Bencének jól megy?

Aliz: Mekkorát nőtt már Vikike!!!!

Folytatom majd, megyünk étterembe, bocsi.
Tettem fől még képeket.
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztina!
Köszi, igyekszem. :wink:
Jól vagy? Kicsikéd mocorgását érzed már rendszeresen???

Zita!
Tündéri Patrici az új képeken (is). Igazi kis energiabomba a csaj. Nagyon szépen álldogál már. :wink: :wink:
Bence az oviban heti egy alkalommal tanulta az angolt. Ebben az évben 13-an voltak a csoportban. Tavaly is járt, de úgy vettem észre hogy egész jó dolgokat tanulgattak, főleg idén. Végre volt üzenőfüzet, innen tudom, mert Bencéből sokat nem lehet kihúzni :roll: ) Ugyhogy felmérni sem igazán lehet mennyit tud. De most a záróórán elég ügyes volt, na meg persze a többi gyerek is. Most színeket, zöldségek, gyümölcsök neveit, ruhaneműk neveit gyakorolták főleg. Persze be tudnak mutatkozni, el tudják mondani a lakcimüket, hány évesek, családról pár mondatot, tudnak számolni 12-ig, tudnak kérni , sok állatnevet tanultak stb. Szeretett járni Bence, nagyon aranyos az angolos óvónéni is, jó a kis társaság is, mi meg örülünk ha ismerkedik az angol szavakkal, kárára nem válik. :wink:
Melyik étterembe mentek ünnepelni? Patrici is megy Veletek, vagy kettecskén romantikáztok?
Huuuu.... mi meg 10 éves házasok leszünk júliusban. Atyaég.... hogy telik az idő. :P

Alízka!
Na végre Te is megkerültél, örülök.
Szépen fejlődik a kis Viki baba, és nagyon szerencsés vagy hogy továbbra is nyugis baba. Akkor tudsz mellette Te is pihenni,gondolom így jut időd Balázskára is és a dolgaiddal is haladsz. Ez nagyon jó. :wink:
Balázska várja már az ovit?
Nem lehet bevinni kicsit délutánonként, hogy szokja?
Én Dorkával megyek Bencéért rendszerint és így ő tud az ovi udvarral , játékokkal ismerkedni, így ez szerencsés helyzet. De persze ő az ovis ünnepségeken is ott van velünk, ezáltal a csoportszoba és az óvónénik sem lesznek ismeretlenek szeptemberben.
Ballagás most pénteken lesz Bencének.

Zsebi!
Jajj, de jó.... indul a vendéglátás. :wink: :wink: Nagyon jó.
Én is fogom ajánlani ismerősöknek. :wink:
Akkor nagyon tuti a kis Szabi szemüvege és ügyes hogy nem kapja le .

Lilla!
Az éjszakai 6-7 óra alvás a kezdeti állapotokhoz képest nagyon jó.
Anyós mondata .... :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

Zsuzsi!
Ágy összeszerelve???? Milyen???

Kép
Kép
bendor
 
 


Hétvégére lehülés várható a meteorológia szerint. :? :? :( :( :(
Jajjj, de bánatos vagyok. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
bendor
 
 


Hali!!!

Köszi Andi jól vagyunk,és egyre virgoncabb a picurkám.Már 15 hetes korom óta érzem,de most sokat erősödött :D

Lilla nem panaszkodni kellett volna neki,hanem kerek perec megmondani hogy vasaljon ki.Én ezt már megszoktam,hogy nem célozgatok hanem elmondom amit szeretnék.

Kép

Kép
krisztinaa
 
 


Andi

Remélem tévednek az időjósok!!!!!Mi hétvégén kerti sütést-főzést terveztünk, nem akarom hogy elmossa az eső, vagy ne lehessen kint ülni, mert hideg van:-((((

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Tettem fel Kehidás fotókat. Végre:-)

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita !
Nagyon jók a Kehidás képek, a kis hajasbabád nagyon cuki. Nagyon élvezte a hajókirándulást és a pancsolást is a képek alapján.
Jól látom, hogy a pocid szépen kerekedik??????
:shock: :shock: :shock:


Képzeljétek tegnap a fiam megríkatott, :oops: :oops: elmondta az egyik ballagási versüket. Csak úgy potyogtak a könnyeim, annyira szép.
Férjem persze jót nevetett rajtam, Dorka meg megijedt , nem tudta miért sírok.
Egy hosszú vers lesz felosztva, 4 sort mond belőle Bence.
Persze az óvónők mindig ki tudják választani azt a 4 sort amivel legjobban tudnak a szülőkre hatni. (Tudjátok , Dorka is Bence óvónénijeit kapja majd)

Bence sorai:
Óvónénim szépen kérlek
mesélj majd a hugocskámnak
Úgy ahogyan nekem tetted,
hogy ne érje sose bánat.

Ahhhhh.... ettől kész voltam, főleg a Bence szájából ez annyira megható volt.
Százas papírzsepit vinnem kell az már biztos.
Ha Bence újra elmondja itthon az egész verset majd felveszem és felteszem a videot. :wink:
Ma munkahelyen meséltem a kolleganőmnek akkor is pityeregtem. :P :roll: Így haladok a ballagáson látni sem fogok semmit a könnyeimtől. :roll: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi
Hát, nem tudom. Most még inkább csak amolyan jóllakottnak érzem, látom magam. Nem szeretem a terhességnek ezt a szakaszát, semmiben sem érzem jól magam, mindenben inkább csak kövérnek látom magam és nem terhesnek. De amúgy jól látod, már kezd látszani.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Oli!Nem nehesztelek én Jakabra.Ők szerették volna ha spontán szülök de addig huzták mig 10 percen mullott az életünk.Holott kértem hogy halehet császározzanak mert a korom miatt bis veszélyes lett volna a spontán szűlés.

Megusztuk a bárányhimlőt.

2 napja nyomom az ágyat,gyomor rontásom volt epéztem,szoval szörnyű!!
cilamila
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is. Kicsit zűrösek a napjaink a ház keresés miatt. Szurkoljatok nagyon!!!!!
Voltunk étterembe, a Calicoba,tavaly is ott voltunk és a pincér is ugyanaz volt akit az esküvőnkre felkértünk főpincérnek. És tavaly is ugyancsak ő volt a pincér ott. Meg is kérdezte hogy jövőre is találkozunk? :lol: :wink: Finomat ettünk, ilyen desszertet életembe nem ettem, anyira finom volt, valami csokis szufleé mandarinnal es fagyival. Frissen készítve, a közepén folyós volt a csoki. hmmmmm, nyammmi. :lol: :lol:

Andi: Csak kettten voltunk, kicsike addig a mamákkal volt. Nagyon klassz ez az angol óra, jó lenne ha minden oviba lenne ilyen, vagy van?! És sok hasznos dolgokat tanulnak ami egy életre le rakja az alapokat és megszerettetik a gyerekkel az idegen nyelvet.
10 éves házasok??!!! húúúú, nagyon szép kis kerek szám, lesz mit ünnepelni idén is. Most nagyon szar idő van de vasárnapra már szépet jósolnak, hátha bejön és tudnátok egy kicsit pancsizni, de jó lenne már nekünk is ha lenne hova felállitani egy medencét.... :cry: :cry: :cry:
Nagyon szép verssorokat mond majd Bence, igazán megható, ha Dorka is felfogná miről van szó ő is meghatódna! :wink: :wink:

Aliz: Nagyon örvendek hogy nyugis baba Vikike, és ilyen jól alszik éjjel is, akkor ténleg tudsz te is pihenni, és Balázshoz is van időd meg türelmed, ha nem vagy fáradt. Igaza van Andinak, nem lehetne valahogy megszoktatni Balázzsal az ovit, ha egyszer kétszer elmennétek? De szerintem nem lesz olyan nehéz mert szarati a gyerekeket és be fog illeszkedi, kezdődik egy új korzsak nálatok. :)

Zsebi: Gratt az engedélyhez, biztos jó lesz. Neked is aztán jut időd mindenre! Hogy csinálod? 3 gyeerek, férj, nagy ház meg kert és még vendégház is!!! Nagyon ügyes vagy!!!! Megkérdem férjemet hogy nem-e tudnánk hirdetni benneteket valamilyen formába, mi csináljuk a belfoldiutazas.hu -t.

Kriszti! Nem semmi ez a gyerekzsúr, jó tudni hogy ilyenek is történnek, de sajnos te sem tudsz mindenre figyelni. Azért azt megtehették voln aa szülők hogy felajálnják a pénzt egy újhoz, mégiscsak nem olcsó mulatság. Hogy vannak azok a gyerekek nevelve?!! Hogy így szétszereljenek mindent?!! Na jó nem szídom őket, ki tudja milyen lesz az enyémből, már most sem egy angyalka, mindent szétszed és kipakol. :)) Hátha ezen még lehet csíszolni. És nem fogtok bennünket kiközösíteni. :lol: :lol:

Aranyos vagy hogy kérded mi a titkom a fogyásra, de semmi titkom, én semmit nem teszek ezért, csak csupán a gyerek után rohangálok és naaaaaagyon sokat sétálok vele, enyi. Ez szerintem alkat függő. Ugyanannyi vagyok mint terhesség elött. Én rengeteget híztam. több mint 20 kilót. :roll:

Holnap kéne menjünk szinházba, Patrícia keresztanyjával meg anyuval, de most mondja hogy nem is 6tol lesz az előadás hanem 7től, az meg már nagyon késő. Sanyi nem fogja tudni lefektetni nélkülem. UUUgy sajnálom, anyira szivesen mentem volna. De nehéz összeegyeztetni a szórakozást a gyerekkel. Na nem baj, majd máskor.
Most is itt vagyunk anyunál, Patrícia anyósnál.

Cilamila: jobbulást neked!!

Anita: Nagyon szuperek a képek, Anna nagyon élvezte a programokat. Mehettek máskor is. Még tesó elött el mehetnétek egyszer. Fel tettem a tegnapi sétás képeket. Jó volt kimozdulni, gyerekek nagyon élvezték, mehetünk máskor is.

Csajok! Én már talit ebbe a lakásba nem szeretnék tartani, túl goromba már számomra, ha elköltöztünk egy szép kis házba akkor majd a kertbe jobb lesz. Ha hiszitek, ha nem nagyon megutáltuk ezt a lakást, amilyen jónak tünt az elején most anyira szar. :cry: :cry: :cry:

Na puszika, megyek mert ebédel a kicsi spenótot.
Vendég
 


Hello!!!

Sehol senki?!
Patrícia még nem alszik, nagyon fel van fújodva, akkora pocakja van hogy csuda, és csak reggel kakilt, azóta nem pedig szokott. Gyümit, spenótot és joghurtot evett ma. Tudtok nekem egíteni? Mit lehet hashajtót adni neki? A kamilla tea az? Azt csináltam, de kellett tegyek bele pici nádcukrot mert bűn rossz íze volt. Abból ivott vagy 40 ml. most csend van, emélem éjszaka jól összerotyizza magát :lol: :lol: :roll: :roll: :? és megnyugszik a kis pocija.

Merre jártok???

Puszika, Jó éjszakát
Vendég
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:45-kor.
pankaa
 
 


Zita!
Hashajtót pici babának nem szabad adni!!!
Kamilla inkább fog.Próbáld az édesköményt.Milyen gyümit evett?
Szerintem ne csinálj vele semmit, majd kijön aminek ki kell;)Vagy kínlódik vele?Egy kis láb hashoz tornáztatása nem segít?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Zita!
Ó, szegény Patrici.És nyügös is vagy csak a pocija nagy ?
Biztos csak átmeneti a gond és megoldódik magától.
Hirtelen nem is tudom mi lenne a legjiobb megoldás. Dorkám tudod szorulásos volt egy időben , de nekünk semmi nem segített, végül orvos által kiírt székletlazítót adtunk neki, az hatott valamelyest. Szilvalekvár, paradicsomlé hashajó hírében áll, esetleg adhatsz neki egy kiskanállal, vagy paradicsomléből akár többet is ha már nagyon gáz lenne a helyzet.
Megnéztem az Anna babával a a szökőkútnál készült képeket, tündériek a lányok nagyon.
Calico szuper hely, régebben mi a Paripa csárda előtt oda mentünk néha. :wink: Örülök, hogy jól siekrült a vacsitok és finomakat ettetek.
Sajnálom, hogy a színház nem akar összejönni Neked, de most az egyszer nem menne apának a fektetés/altatás? Hamár nagyon szeretnél elmenni csak meg tudná ő is oldani, nem? Vagy Patrici sírna utánad? Azt tudom hogy Dorka ordított volna ennyi idősen utánam, de persze nem midnen baba egyforma. :wink:
Angol óra fogalmam sincs melyik oviban van, van-e , nem ismerem az ovikat, csak a mienket. :wink: :(
Tényleg látszik, hogy sokat fogytál, nagyon ügyes vagy. Én akárhogy rohangáltam Dorka meg Bence után, nekem ez nem jött össze. :roll: :roll: :roll: :(
Ennyire gáz az albérlet, hogy már utálod is? Óóóóó.... akkor tényleg jó lenne minél hamarabb találni valami jó házikót.
Merre keresgéltek?
Ami a talikat illeti mi már biztos nem leszünk gyakori vendégek, ugyanis péntekente nem fogok tudni eljönni hamarabb a munkahelyről. Nemrég tudtam meg, szeptembertől már nemcsak a gyakorlatokat kell előkészítenem a hallgatóknak, hanem pénteki napon tartani is nekik. :? :?

Cilamila!
Jobbulást Neked! Nem jó betegeskedni, de kitartás!!!!

Panka!
Olvastam a blogotokat, Ti is lebetegedtetek?! Jobbulást Emilinek és Neked is!!!

Jóéjt! Puszi

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka!
Egyszerre írtunk (majdnem). :P :lol:
Örülök, hogy haladnak a ház dolgaitok. Majd azért kicsit bővebben is beszámolhatsz milyen burkolatok lesznek, mit hogyan terveztek stb. :wink:
Gyógyuljatok!!!

Tettem pár új videot fel, köztük azt amelyen Bence azt a ballagási verset mondja amit emlegettem:
http://www.myvideo.hu/watch/6490503

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zita! Megnéztem a képeket, nagyon édesek a lányok a Főtéren! Hashajtásban sajnos nem tudok segíteni, de remélhetőleg már meg is oldódott a dolog!
Hú, nagyon jó lenne, ha tudnátok minket hirdetni! Írj, légyszi, ha megbeszélted a pároddal!

Anita! A ti kehidás képeitek is nagyon jók, Anna egy kis bestia, a hely pedig nagyon jónak látszik.

Andi! Tényleg nagyon szépek a fotóid! Soha nem akartad profi szinten csinálni?
Mégis a közeljövőben lenne olyan nap, ami neked is jó lenne talira? Mert akkor most én szeretnék talit csinálni, ha ez az esős idő véget ér.

Panka! Örülök, hogy jól halad a ház téma!

Mi tegnap voltunk tanácsadáson, Szabi 7150g és 68 cm. Minden hónapban pontosan 3 cm-t nő. :)

zsebi_baba
 
 


Andi!
Tényleg nagyon megható Bence verse, még nekem is könnybe lábadt a szemem :oops: 8)
Megnéztük Emivel a többi videót is, elég sokszor :lol: , neki főleg Dorka tetszik :wink:
Burkolatok:vannak elképzelések, elmondani nehéz, meg még nem is végleges, majd meglátjuk mit kapunk a pénzünkért :wink: Szűkös a keret, 2000 ft/nm ért lehet választani, azon felül mi fizetjük :?
De parkettát már kinéztünk, az lesz a szobákban meg a nappaliban.A lépcső járólapos lesz, meg a többi helység is.Lent is van egy fürdő, de az a konyhából nyílik,így azt megszűntetjük, és egybenyitjuk a konyhával, étkezőnek.De ezt majd csak a lakhatási engedély után lehet, így ez a dolog elég fura lesz, mert csak egy "ál" csempézés lesz a fürdőben, a wc is scak félig lesz betéve, fugázva sem lesz.De ha az építtető le tudja "zsírozni" :wink: a hivatali emberrel, akkopr nem kell csempézni, és akkor utána ki tudják ütni a falat.Ui. ma már előírás, hogy x nm után kell a 2 fürdőszoba :evil: De nekünk elég 1 is,bár az az emeleten lesz :roll: Szóval gondolkodtunk rajta hogy legyen, és így döntöttünk, legalább lesz egy nagy konyha-étkező, külön a nappalitól.A konyha-nappali közé meg beteszünk amjd egy harmónika ajtót.

M már jobban van Emike is szerencsére :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Ez Neked:
http://www.haon.hu/hirek/Hajdu-Bihar/ci ... 8-11393956
Ezeknél a cikkeknél mindig a hozzászólások a legjobbak. :wink:

Panka!
Örülök, hogy Emike jobban van. :wink:
Biztos szép lesz a végeredmény a házikótokban, gondolom bárcsak már ott tartanátok. Biztos megoldjátok a számotokra legkedvezőbb módon a fürdőszoba-étkező "problémát". Igen, én is olvastam, hogy szabályozva van, hány wc-nek és fürdőszobának kell lennie bizonyos nm-ek fölött. Már társasházakat is csak a megfelelő kritériumokkal épithetnek.

Zsebi!
Iwiwen továbbítottam én is a hirdetésedet.
Hátha beindul a forgalom Nálatok. :wink:
Profin fotózni? Huuuu... de jó is lenne. :P
Hát.. fogalmam sincs melyik nap lenne nekünk is megfelelő a tali szempontjából. De tudod mit... ha lesz egy időpontotok akkor meglátjuk. Mert fogalmam sincs előre , hogy mikor tudnék elszabadulni a melóból hamarabb. Nem rajtam múlik. :P

Zita!
Éjszaka megoldódott Patrici gondja?

Jajj, de ramaty idő van már megint. Teljesen beborult, az eső is esik. Szörnyű. Bár akinek kertje van az most biztos örül.
De nekünk délután ballagás, igaz nem szabadtéren lesz, de felcsapkodott nadrágszárral beállitani mégiscsak béna dolog. :roll: :?
Dorka már tegnap este kiválasztotta a ruhácskát amit fel fog venni, reggel be is kellett vinni a bölcsibe válfán, mert meg akarta mutatni. Sőt... fel is akarta venni, persze ha abban lenne délutánra kicsit koszos lenne, leenné leöntené stb. Így a gondozónénikre hagytam reggel a birkózást, hogy győzzék meg, majd csak délután veheti fel ha megyünk érte. :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Köszi a továbbítást!
A kertnek valóban jót tesz az eső, főleg a füvesítésnek, de inkább éjszaka esne, nappal meg sütne a nap! Ha lehetne választani, én ezt választanám! :wink:

zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Még nem is gratuláltam a vendégházhoz, meg a honlaphoz, pedig már rég mengnéztem. :D Nagyon jó lett, remélem lesz nagy forgalmatok is!
Esőt én is így szeretném, de sajna nem így van :? Itt nem esik, süt a nap, de elég hűvös van.

Na látszik, hogy itthon vagyunk, milyen sokat írtam mostanság :lol:
Emike nézi a Kis vakond nadrágját :wink: Tegnap 3x nézte végig a dvd-t :roll: :lol: Legalább nyugiban volt, és pihent, nem ugrabzgrált egész nap :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

nem is tudom, hol kezdjem, mert olvasgattam én minden nap, de szita az agyam.... :oops:

Andi! Videóidat megnéztem, ügyesek a gyerekek! A ballagási vers tényleg megható, még nekem is az volt, hát akkor Neked... Készítd a papírzsepit délutánra, és várjuk a képeket! :wink: (régebben sose értettem, anyukám miért pityereg ballagáson, esküvőn, anyák napján....most már értem)

Zsebi! Gratula az engedélyhez, és az elő vendégekhez! Iwiw üzifalra én is kiírtam! :wink: Szabi a napszemüvegben nagyon vagány!!!!! :D

ZIta! Tényleg nagyon csini anyuci vagy! De ez valóban alkat kérdése is.... Én rohangálok Pannika után már vagy 8 hónapja, de hiába.... :( Patrícia egy kis tündérhölgy! Annyira csajszi már most is!!!! :D

Anita! Nagyon jók a kehidai képek, Anna olyan kis édes, látszik, mennyire élvezi! Pocid meg tényleg látszik, és ne aggódj, sztem senki nem daginak gondol (messze is vagy tőle), babás poci az!!! :D Hát, köszönöm, ígérem, tudni fogtok róla, ha nálunk is jó hír van! De ez még kicsit odébb lesz, mert jelenleg sok-sok cisztám van mindkét oldalom.... :( Amíg azok ott vannak, addig baba nemigen lesz. Amúgy semmi kóros, meg mensivel majd eltűnik (remélem, nem én leszek a kivétel... :roll: ), de nagyon fájt, görcsölt a hasam napokig. Most már jobb, ritkábban fáj.

Olgi! Nagyon csini vagy Te is, jó sokat fogytál! Bár, az okát nem irígylem.... :( Apukád hogy van? Gyerekek nagyot nőttek, Tüncsike főleg! :D

Panka! Jobbulást Nektek! Nem vagyok túl naprakész csempeárban, de a 2000 Ft/nm gondolom, nagyon alap ár, nem? De hátha kifogtok vmi jó akciót! nekünk olyan szerencsénk volt, hogy szinte az össze csempe akciós volt, ami tetszett, de mondjuk nem emlékszem, milyen árban voltak....

Évi! Szasza is milyen nagyfiú már! A hajkoronájára irígy vagok még mindig! :wink: Bár, nem panaszkodom, Pannikáé is dúsul szépen!

Kriszti! Most vagytok Pesten, ugye? Hát, nincs a legjobb idő, azért remélem, jól telnek ezek a napok!

Esztergomban szuperül éreztük magunkat. Voltunk az élményfürdőben, szép és tényleg bababarát! Kirándultunk Visegrágra, Szentendrére. Rengeteget sétáltunk, jól el is fáradtunk estére mindig. Pannikával semmi baj nem volt. Az éttermekben szépen ült, míg mi ettünk, falatozott a kajánkból. Ahol lehetett, kiszállt a kocsiból, sétált, szaladgált. Kutyamániás a drágám. :lol: Jó messziről észreveszi a kutyákat, és vau-vauzik jó hangosan, meg integet nekik, és oda is mer menni közel. Hazafelé bementünk tesómékhoz, most voltunk először. Van egy kutyájuk, hatalmas, sokkal nagyobb, mint Pannika. Attól sem félt, kb 20 centire meg merte közelíteni, mondjuk nagyon jámbor kutya, ezért mertem engedni. De mondta a hugom, hogy neki kb egy hónapba telt, mire ilyen közel merészkedett a kuytához. :lol: És úgy osztotta a lányom a kutyának az észt, úgy nevettünk, dirigált neki, mutogatott az ujjával! :lol:

Ágyunk megjött, össze is van szerelve, szép lett. Így most már komplett a hálószobabútor végre.

Kép
zsuzska81
 
 


Hello Lányok!

Leballagott a nagyfiam. Természetesen szem nem maradt szárazon. :oops: :oops: :oops: :cry: :cry:
Nagyon ügyesek és szépek voltak a gyerekek, jó volt a koreográfia is. Megható volt nagyon. Kitettek magukért az óvónők és nem utolsó sorban a gyerkőcök.
Gyerekek Ballagási emlékkönyvet kaptak ajándékba az ovivezetőtől .Óvónéniktől pedig nem tarisznyát, hanem egy cd-t amin összegyűjtötték a gyerekek összes oviban készült képeit (még nem néztem meg, de ha megteszem biztos bőgni fogok) és egy oviemblémás pólót nagyon szépen becsomagolva.
Tettem fel két videot is, megnézhetitek, igaz az ének közepén volt egy kis malőr... de az belefér. :P
http://www.myvideo.hu/watch/6493313
http://www.myvideo.hu/watch/6493361
Képeket is teszek fel mindjárt.
Apu és anyós is el tudott jönni a ballagásra (anyu és öcsém sajnos dolgoztak, sógornő a végére esett be) nekik is tetszett a műsor.
Bence apuval menni akart Szakolyba, naná, hogy Dorka is ment velük. Ugyhogy most kettecskén vagyunk a férjemmel itthon.
Nagyon fura ez, Dorkának és nekem ez a 3. alkalom hogy nincs "mellettem" éjszaka. Igaz holnap délelőtt megyünk Tibivel kontrollra a Kenézybe, délután meg már jönnek is anyuék be a gyerekekkel, hisz megyünk a Halász Judit koncertre. Aztán persze lehet holnap vissza is mennek anyuékkal.

Zsuzsi!
Jajj, azok a ciszták... macska vigye el. Várunk a jó hírekkel minél hamarabb. :wink:
Édes lehet Pannika amint a kutyát okosítja. :lol:
Hurrá, akkor szépséges a hálószobátok, nagy az összehang a bútorok között. :wink:

Zsebi!
Esőt én is csak éjszaka vagyok hajlandó elviselni bosszankodás nélkül. Nappal süssön a nap. :lol:

Panka!
Jó hogy írsz gyakrabban, persze hogy betegség árán van időd írni az nem jó. :(

Kép
Kép
bendor
 
 



Kép
Kép
bendor
 
 


sziasztok!!

Szeretettel várom a bölcsiseket a most nyíló családi napközibe!
monica73
 
 


sziasztok!!

Szeretettel várom a bölcsiseket a most nyíló családi napközibe!

Érdeklődni: Vadai Mónika, 06707037912
monica73
 
 


Andi!
Nagyon szép volt a ballagás, el is hiszem hogy meghatódtál, szerintem mindenki így tesz :wink:
Jó 5let volt az óvónéniktől, hogy nem tarisznyát adtak, hanem cd-t a képekkel!!!
Jó koncertezést mára!:)

Zsu!
Teszel majd fel képet az ágyról?
Pannika nagyon jókislány, de ezt már sokat mondtuk:)
Emili is nagy ebfun, minden kutyaugatást meghall, és meg is jegyzi, hogy vau-vau:)
Ciszták:kívánom, hogy ezek ellenére hamar jöjjön a tesó!:)

Emikém még alszik :shock:
Pedig nem feküdt este későn, bár volt cirkusz, nehezen aludt el.De szerintem már túlpihente itthon magát.Nincs elfáradva rendesen.De azért jókat alszik:D
Tegnap IKE-ztunk egy kicsit, ki kellett már mozdulni.
Konyhabútor sajnos mindenhol drága:(Hogy lehet ennyi pénzt elkérni érte???Úgy látom 500 ezer alatt nem lehet megúszni, gépek nélkül!!!! :x :evil:
És ha lejebb adom az igényeimet akkor sem sokkal kevesebb, de azért van egy minimális dolog, ami kell egy konyhába.
Na amjd csak lesz vhogy. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gyerekek nélkül tiszta nászutasoknak érezzük magunkat apával. :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan nagy a csend, szokatlanul nagy. :oops: Beszéltem telefonon anyuékkal, minden okés, még Dorka sem hiányolt, nagyon jól elvannak.
Mi megjártuk a Kenézyt, majd 7-10 nap múlva ismét kontroll. Voltunk a Corában is bevásárolni, hisz 2 napig ugye semmi nem lesz nyitva Pünkösd miatt.

Panka!
Reméljük mi is hogy jó lesz a koncert. Már várjuk.
Sikerült Fóton intézned Emikének bölcsit?
Tényleg horribilis árak vannak, tavaly a lakásfelújítás kapcsán tapasztaltuk. Tudod milyen kicsi a konyhám itt panelben, de a konyhabútor 350 ezer volt, és bele az elszívó, mosogatógép, sütő és gázlap nagyon kedvezően 200 ezer. (Alkudtunk vagy 30 ezret :P :lol: ) Persze a járólap, falicsempe, mosogatótálca, csaptelep stb. még ezeken felül volt. Ugyhogy mi villanyszerelővel, burkolóval, ablakcserével fűszerezve 800 ezer körül úsztuk meg csak a konyhát.
Nem tudom Pesten milyen csempeárak vannak, de amit irtál 2 ezer/nm az itt nagyon alapárnak tűnik. Nekünk a járólap is csempe is , a konyhában is, és a fürdőszobában is efölött volt. Legelőször amit kinéztünk fürdőszobacsempét annak 8 ezer körül volt nm-e.... gyorsan le is mondtunk róla . :lol: :lol: :lol: :lol: De nem is emlékszem, hogy nagyon láttunk volna 2 ezer /nm körüli áron egyáltalán. Inkább 3 ezer felé közelítenek. :? :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello

Köszike a tanácsokat, szerencsére csak mi gondoltuk nagyobbnak a bajt mint amilyen volt, akkor este el is aludt és reggel fél 9ig aludt szépen, másnap kakival inditott és tegnap már 4 kakija volt, este jött ki csak a spenót de semmi baja nem volt egész nap. Kapott édeskömény teát is meg kamillát. Ma délelött is úgy össze kakilta magát hogy fürdetés lett a vége. :lol: :lol: :lol:
Hőemelkedést éreztünk nála az este és ma reggel, kapott Nurofent és semmi baja, teljesen jó a kedve is. Mostmár nagyon a fogicára gyanakszom, hátha végre kibujik. Mi még nem szenvedtünk tőle, csak mindent a fogra kenünk egy ideje. Ki tudja?!!
Tegnap vendégségben voltunk majdnem egész nap, nagyon jól érezte magát, mindenki körülötte forgott.l Szerencsére feltalálja magát bárhol. Este hozzánk jöttek, de már nyügi volt, fél 9kor már aludt is.
Most anyunál vagyunk megint, Ő anyósnál, így jut kicsi időm géphez ülni. Holnap délután a szomszéd csaj meghívott bennünket szallona sütésre, csak az idő kedvezzen, most sincs valami meleg sajnos, a lakásba egész hüvös van, kint meg egyszer meleg, egyszer hideg és fúj a szél is.

Panka: Kérdezted hogy milyen házat nézünk, kerteset, véglegeset. Ezeket a szomszédokat nem lehet kibírni, este is vendégeik voltak és 11kor üvöltöttek és ugráltak. Ahogy felkopogtam még hangosabbak voltak. ÁÁÁÁ, minden este megfájdul a fejem az idegtől. Remélem nem kell már sokat ott kibírjuk.
Patrícia nagyon szépen áll már, egyedül is néhány másodpercig, de ha észreveszi hogy elengedtük akkor leül, viszont akármibe megfogozkodik akkor képes sokat állni és hajolgatni mellette. Lépegetni meg egyfolytába akar de azt is csak ha fogjuk a kezét.
Jobban vagytok már? Ezek a betegségek mindig olyan rosszkor tudnak beköszönteni!!
Lakás felújitás izgi lehet, elhiszem hogy nagyon várjátok már. Mi is. Úgy látom minden évbe kijut valahányunknak a költözés vagy felújitás. :lol: :lol: :lol:

Andi: Csapókertben keresünk házat. Jó hogy nem mentem el a szinházba mert tegnap nyügös volt és nem bírta volna nélkülem. Nem is bánom. Majd eljön ennek is az ideje.
Talival kapcs. majd akkor szombaton fogunk talit rendezni és jó előre be jelentjük és akkor hátha több esély van rá hogy többen legyünk. Egy délelöttöt hátha tudnak a csajok a férjük nélkül lenni. :D :D :D
Nagyon nagyon klassz volt a ballagás, meg is értem hogy nem bírtad könnyek nélkül, gondolom apuka is büszke volt nagy fiára, lassan Dorka következik. De jó is ez!!! :lol: És az ajándékok az oviból nagyon tetszenek, szép kis emlék lesz ez számukra.

Zsebi: Privibe megírnád légyszi a tel. számodat és email cimedet, férjem szeretne pár ötletet adni nekeda vendégházzal kapcsolatban és természetesen hogy szivesen hirdetne benneteket, na meg pár jó tanácsot adna ha elfogadjátok. :lol: :lol:
Azt szerettem volna még megkérdezni hogy Szabinak a nepszemüveget hol vettétek, nagyon tetszik a gumis megoldás.

Zsuzsi: Örülök hogy jól telt a nyaralás, rátok fért, de ezek a ciszták nem valami jó hír, remélem hamar el is mennek, és be költözhet a pocilakó, jó lenne ha Anitával együtt lennétek pocakosok. :lol: :lol:
Hálóra kiváncsi lennék. Pannika egy igazi kis hölgy, és édes lehet nagyon ahogy dirigál a kutyusoknak, jó hogy ilyen jól viselte a nyaralást.

Olgi: Megnéztem a képeket, nagyon édesek a gyerekek, mekkorát nőtt Tüncsi és hogy élvezi ő is az indiánokat! Igazi két kis rajongó. te nagyon jól nézel ki, hihetetlenül lefogytál, nagyon jól áll.

Éva: Megnéztem Szasza képeit is, ő is nagyon édes és menyit nőtt, látom használatba vetted te is a rácsot. Szasza már szabadulna a házból gondolom ha nem lenne a rács. Hogy haladsz a kerttel?

Puszika mindenkinek, megyek főzni.
Mindenkinek kellemes Pünkösdöt kívánok, mit csináltok hétfőn?
Vendég
 


Zita!
Örülök, hogy megoldódott a kaki gond:)
Jajj ezek a szomszédok... :evil:
Egyébként újat veszünk, nem felújítunk;)

Andi!
Holnap nincs nyitva semmi???Pünkösd csak hétfőn van, nem?Pedig holnap akartunk menni vásárolni délelőtt.Bár itt Pesten mindig van nyitva vhol bolt.Volt már, hogy május elsején forró kenyeret vettünk egy ksi delikáteszben:)
Láttunk most 2000 ft körül is nagyon szépeket, meg vannak akcióban is szépek.Vagy 2100-200 ft körül is.Lehet drágább is, csak akkor azt pluszban kell fizetni.
Jajj ez a konyha dolog...komolyan aggódom mi lesz :roll: :( Miért iylen drága minden???Ráadásul nekünk nagy konyhánk lesz, étkezős is, szóval lehet bele pakolni, csak lenne miből... 8)

Itt is nagyon hideg van, 10 fok!!!!Veszem elő a nagykabátot
:twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!

Nagyon szuper volt a Halász Judit koncert, a gyerekeim is nagyon élvezték, sőt én is, anyu is. Nem fogjátok elhinni, de egyik számnál még pityeregtem is. Ránéztem Dorkára tapsolt és énekelt ő is. Annyira meghatódtam. :oops: :oops: :oops: Persze Dorka teljesen rám ütött, második éneknél már előre kellett menni vele a kordonhoz, nem bírt ülni a fenekén. Sőt.... a színpadra szeretett volna menni, persze oda nem lehetett. :oops: De táncolt, énekelt, tapsolt, tündéri volt. Bencének is tetszett, bár ő "nagyfiú" lévén kijelentette már tegnap: kár, hogy nem rockkoncertre megyünk. :lol: :lol: :lol:
Tettem fel képeket, megnézhetitek.Videok is lesznek fent hamarosan. :wink:
Kifelé jövet adtak a gyerekeknek egy panda plüsst is, ami kulcstartóként is funkcionálhat.
Gyerekeim visszamentek anyuékkal Szakolyba, ugyhogy ismét kettecskén vagyunk a férjemmel. Holnap reggel ha az idő engedi akkor megyünk mi is és bográcsozunk, ha nem akkor hétfőn megyünk a kicsikért. :wink: Itt is nyomoronc idő van, és ahogy olvastam az előrejelzést elég változékony várható végig a jövő héten, felmelegedés csak egy hét múlva lesz talán. :roll:

Panka!
Holnap is Pünkösd van, :wink: :P nemcsak hétfőn, ugyhogy holnap is zárva lesznek az üzletek, kivéve persze a non stopokat.
Az nagyon jó, ha ilyen "olcsón" tudtok venni szép csempét, persze ez is csak relatíve olcsó. :roll:

Zita!
Nagyon jó, hogy megoldódott a kakigondotok. Napi 4 adag??? :shock: Nem gyenge Patrici, én anno örültem volna a napi 1 nek is Dorkánál. :wink:
Igen-igen, apa is nagyon büszke az oviból leballagott nagyfiára, nemcsak én. :wink:

Megnéztem végre én is az újonnan felrakott képeiteket (Alíz, Olgi, Évi) nagyon cukik a gyerekek mindenkinél. :wink: :wink: :wink:
Legtöbbet Szasza és Tündike változott az elmúlt időszakban, legalábbis az én meglátásom szerint. :wink:

Pussssz

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Igen, tudom hogy hivatalosan holnap is pünkösd, csak a nyitvatartás szempontjából kérdeztem:)
Szupi lehetett akoncert tényleg!
Dorka mit fog kapni szülinapra?
Mi is mennénk holnap buliba délután. :roll:
Rockkoncert :lol: Na várj csak, majd pár év múlva...! :wink: Dorka vmi fiú együttes koncerten, Bence meg hosszú hajjal "roppja " vhol... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagyon pocsék idő van, de ezzel az utóbbi napokban szerintem semmi újat nem mondtam. :roll: :?
A programokat elmossa az eső , alig lehet kimozdulni, hideg is van. :?
Természetesen mi sem bográcsozunk ma.Persze a gyerkőcök ettől függetlenül továbbra is jól érzik magukat anyuéknál.

Panka!
Fogalmam sincs még, hogy mit vegyünk Dorkának szülinapjára, de tényleg most még elképzelésem sincs. Igaz van még kis időm agyalni, hátha addig jön valami nagy ötlet. Játék már annyi van hogy Dunát lehet vele rekeszteni. Szerencsére Dorka örül a parfümnek, ruhának is, igazi csajból van. Dehát azok is vannak neki. :cry:
Epertortát megrendelte anyunál. Azt mondta neki majd rózsaszín torta kell , rajta piros nyuszival. :lol: Eddig ennyi a tuti a szülinapra. :P
Na ezaz, már én is belegondoltam, hogy olyan hamar el fog jönni az az idő, mikor Bence tényleg a vadabb zenéket fogja kedvelni, azokra fog csápolni, Dorka meg szerelmes lesz valamelyik fiúegyüttes tagjába. :lol: :lol: :lol: :lol: Hmmmmmmmmm..........
Sikerült a bölcsi Fóton?

Többiek, mit csináltok ebben az időben??????? :shock: :shock: :shock:
Mondtam férjemnek menjünk moziba vagy kajálni valahova kettesben, de bicegős lábbal, ráadásul ebben az időben kedve sincs kimozdulni. :?
Így maradunk itthon és filmeket nézünk. :wink:

Pusssz

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: