Új privát üzeneted érkezett!

Petraanyuka:Amikor én voltam terhes nekem se volt nagy pocim 5-6 hónaposan alig volt hasam a vége fele lett nagyobb .én 52kgoval kezdtem és 61 lettem de ezt is csak az utolsó 2 honapba amikor már a baba nött.nem volt nagy hasam és 3300al szültett a kisfiam.Szerintem ne aggodj ez miatt.A leletek milyenek?ha fejlődik szépen a baba semmi gond nincs.Remélem tudtam segiteni.Szedsz terhes vitamint?

000kata
 
 


petramama: ez alkati kérdés is,hogy ki mennyit hízik terhesség alatt!!!Előtte is inkább vékonyabb alkat voltál,nem tudtál hízni?Mert akkor ezen se lepődj meg,hogy nem híztál még!!!Majd megindulnak a kilók,a babád is még csak eztán fog nagyobbat nőni majd nyomot hagy ez is. :) Nyugi!!Ha a vizsgálatok alapján a babád szépen fejlődik aggodalomra semmi ok. :wink:

Kata: Kevin tündéri a képeken!! :wink: Milyen nagy már! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok. Köszönöm a válaszokat, megnyugtatott, mert a baba leletei tényleg jók.(':wink:')
terhes vitamint nem szedek, meg semmijen bogyit, mert hálistennek még eddig egyszersem hánytam, de próbáltam vitamint, és ha akármit beveszek, mihelyt lenyelem, rögtön elkap az inger.
próbálom pótolni az étrenddel, sok zöldséget, és még több gyümölcsöt eszem, stb...
azért irigyellek titeket, hogy már túl vagytok a szülésen, és Gratulálok is hozzá.
Az alkatomról: 158cm 48kg. most 20évesen terhesség előtt.
De előtte kb 14-16 éves koromig 57 kg voltam.
ebből ki indulva nem tudom hogy milyen alkat vagyok, könnyen hízós?
vagy csak tinikori túlsúly volt? és ez a 48 az igazi? tény és való nem sportolok, és nem is fogyózok, mégis vékony vagyok.
Na mindegy, ami a legfontosabb, hogy a babával minden rendben.
Nektek milyen idős a picitek?
És volt valami ami megviselt benneteket a szülés után?
mert sokan azt mondják, hogy már másnap, meg azután, egyáltalán semmilyen fájdalmat nem lehet érezni. Nekem ez olyan hihetetlennek tűnik.
petraanyuka
 
 

 
 

Szia Petra!

Először gratulálok a babához! :) És hogy minden rendben van! Meg az is jó, hogy nincs hányingered és egyéb. ;)

Én is "pici" kismama voltam, 164 cm és 46 kg a terhesség végén talán 50 kg ha lehettem és csak az utolsó pár hétben kerekedett ki a pocim. A kisfiam makkegészségesen 3340 grammal született az 1 nap híján betöltött 39. héten. :)

Az én pici fiam tegnap volt 5 hónapos, majdnem karácsonyi baba: 2008. december 20-án született. Ja és lassan 3 hónapja egyedül nevelem már.. :( sajnos.

Engem a gátseb fájdalma viselt meg szülés után, én természetes úton szültem, de vákuum segítségével, így elég nagy lett a sebecske. Így az kellemetlen is volt jó ideig.

Tervezett baba volt? Kisfiú vagy kislány? Mi lesz a neve? Apuka mennyi idős?

Kata, marha jók a képek, főleg az uborkaevős! :D

Nyuszi, nem jött helyre semmi, sőt egyre és egyre kilátástalanabb minden. Találtam szép, jó és olcsó albit, erre minden kerületi bölcsiből elutasítottak... felhívtam a gyermekjólétiseket, ők meg annyit mondtak keressek egy jó szomszédot aki vigyáz a picire. Köszi!! :shock: Nem tudom még hogy hogyan lesz, egyre jobban mélyen érzem már magam és lassan most már gyűlölködni fogok, hiába nem akarok. Elsz*rták az életem az biztos. Még jó hogy Noel baba ilyen gyönyörű és még így is értelmet ad a mosolyával az életnek. Mert rajta kívül nem sok van.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szia Aida.

Nagyon szomorú a helyzeted most, együtt érzek veled, bár tudom hogy ez nem nyugtat meg, mert csak az tudja aki át éli.
nagyon erős nő vagy, és a pici Noel sok erőt is ad neked, ne legyél elkeseredve, és ne veszítsd el reményt, mert valahogy úgy is átvészelitek.
ne gyűlölködj,és ne gondolj csk a rosszra, mert a negatív gondolatok csak negatív eredményt vonz köréd.
CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!
Kitartás!!
de mi történt? miért váltok? nem terveztétek a picit??
az a lényeg hogy veled van, és minden helyre fog jönni.

Igen tervezett baba volt 3 havi próbálkozás után, megis fogant, kb dec 25.-e körül.
a férjem nagyon várja, ő a jövőhónap elején lesz 30.
Bocsi, a nevem kicsit két értelmű, Én Ica vagyok, és én leszek Petra anyukája.
petraanyuka
 
 


Akkor szerbusz Ica, Petra anyukája! :)

Szép neve lesz a kicsi lánynak. A különválásunk alapja a volt anyósom volt és erre az alapra jött még a többi körülmény is. A pici tervezett, 2 hónap után meg is fogant. Akkor még úgy nézett ki ez így jó is lesz... Csak aztán "valaki" elmagyarázta párszor hogy miért is nem jó ez így és miért is nem szereti ő ezt a picikét... Aztán a sok magyarázás meghozta a gyümölcsét. Volt páromba sikerült beleültetni a rosszat, nekem pedig elegem lett a folyamatos engedésből és tűrésből. És szétmentünk. Ennyi.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Tényleg sajnálom!
De ez lehet hogy nem véletlen volt, valaminek a vége, de valaminek a kezdete, még fiatal vagy, és Noel is pici, szerencsére ő nem érez ebből túl sokat, lehet hogy lesz egy férfi, aki téged mindennél jobban fog szeretni, és nem hallgat senkire, és lehet hogy a picinek sokkal jobb apukája lesz. amúgy régóta voltatok együtt?
Nem jó ilyen történetet hallani, mert belegondolok a saját helyzetembe, hogy mi most mennyire szeretjük egymást, de mit tartogat a jövő????
Az biztos, mindennek megvan a miértje.
petraanyuka
 
 


Sziasztok!

Szia Ica, üdv itt köztünk! :D
ÉÉn világ életemben nehezen hízós voltam, 53 kg-val kezdtem a terhességet a végére igaz 73 kg lettem, de nem látszott meg rajtam. Pocim is sokáig kicsi volt, sőt a végén sem volt hatalmas. Majd nagyon hamar vissza is fogytam a "verseny" súlyomra. A hat hetes kontrollon már újra 53 kg voltam és most is tartom ezt. Bár a 170 cm-hez jó lenne hízni egy kicsit mert nagyon vékony vagyok! De ez is alkat kérdése.
Sajnos nekem nagyon sokáig volt a hányásos hányingeres korszak, de így utólag az is megérte :D :wink:
Nekem most volt fél éves a kisfiam, ő 2008 november 17-én született. 2970g-al és 52 cm-vel. Nekem is természetes úton született Levi. A gátmetszés nekem is fájt egy ideig, de szerencsére nem volt nagy a vágás.
Te hol fogsz szülni?
Nekem is hihetetlennek tűnt mikor mondták, hogy ha meglesz a baba, már akkor minden fájdalom elmúlik, de IGAZ! Mikor megszületett Levi és odahozták nekem tényleg abban a pillanatban már nem is fájt semmi. De az addigi fájdalom is megért mindent, mert a kezemben foghattam a kisfiam. :D

Aida, Kata nagyon szépek a babák!!!! :D

Rólunk csak annyi még, hogy már eszünk almát, banánt, narancsot. Idáig mindegyiket szeretjük szerencsére!!! Főleg a banán csúszik a legjobban! :wink: :lol:
Hétfőn voltunk méreckedni és már 7160g és 67cm - k vagyunk!! :D

Rakok még fel két mosolygós képet a kis félévesemről!!! :D
Kép Kép

anitapo20
 
 


Anita:szépek a méretek,gyönyörű Levi baba és az a mosoly hát meg kell zabálni. :lol:

Mezsó: köszönjük a dicséreteket :lol: ti hogy vagytok ,lánykád?

Aida: miért adod bölcsibe Nolit?.Suli vagy meloba mész?ilyen picin beveszik?Hogy vagytok?raksz képet?

Ica: szép nevet választottatok.Melyik kórházba fogsz szülni?
Szülés után fáj a gátseb :cry:

000kata
 
 


Aida: megállt a vonalzom,miért nemtudod?

000kata
 
 


Sziasztok!!

Ica!
Ne aggódj!Énis csak 5 kilót híztam a terhesség alatt!!!!És 3270gal születet Izus!!!Igaz én is folyton aggódtam h nem hízok...de mindig megnyugtattak az eredmények,Izus nőtt így nem volt min aggódni!

Kata!
kevin milyen nagy már!!!Nagyon szépen gyarapodtok!!!Gratula hozzá!

Anita!
Levi is gyönyörű!!!!!Micsoda vigyor!!!Szenzációs :wink:

Aida!
Ne is mondd ezt a bölcsi helyzetet...a szomszédom is annyi felé járt,de sehol nem volt hely.Lement vidékre és rögtön bevették a gyereket!!!Remélem h hamarosan megoldódnaka gondok!!!

annus11
 
 


Annus: köszönjük a dicséreteket.mesélj magatokról.Hozol még képeket?

Ica: én a 38. hétre szültem.Kevin 3300g és 48 cm lett.november 10én

000kata
 
 


Kép Kép Kép Kép

Mi megvagyunk.Iza szépen gyarapszik.Jó kislány.Eszik,alszik.Csak akkor sír ha éhes,de ezt gyorsan megoldjuk.Írtó mohó,nagyon gyorsan szopizik....10perc alatt simán megvan a 90ml is!Néha vannak nyűgösebb pillanatai pl ha front van...
Éjjel meg már alszik egy hsszabbat is!Így nem is vagyok fáradt!Egyenlőre ennyit rólunk :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Hát 1000 éve voltam itt... :oops:
Aida:sajnálom hogy nem változott a helyzet,
de talán jobb élet vár rátok és szerintem nem
döntöttél rosszul.
Petraanyu:gratulálok a picikédhez!
Anita: nem semmi ez a vigyor Levikének :D
Kata:Nagyon cuki Kevinke, nemrég még olyan pici volt most meg kész nagyfiú!
Annus:Hát Iza egy igazi kis tündér!

Rólunk:Domim már nem fickándozik annyit,
szerintem már nincs annyi helye meg lassan
már 36 hetesek leszünk állítólag ilyenkorra már
belassulnak a babók.

Üdv:eve3htv

Kép
eve3htv
 
 


Annus: Izababa mesésen szééép!!! :)

Anita: Levid is csodaszép! :)

Aida: sajnálom,hogy még mindig nem alakulnak a dolgaitok!!!De annak viszont nagyon örülök,hogy Noel babából sikerül erőt merítened!!!! :wink:

Lányok,állatira fáradt vagyok,de jöttem ide,mert a tanyára már én sem megyek,ma megint benyaltam onnan egy trójait...De az okos ügyes NOD32-esem írtotta is egyből.Na szóval,holnapi napon tutira megcsinálom a mamanetes zárt fórumot,illetve megcsináltatom,mert írni kell ottani adminnak és ő hozza létre,ha megvan akkor itt ebben a topikban jelzek!!Addig érjétek be itt! :wink:
Reggel írok az ottani adminnak,napközben nem leszek gépközelben de ha napközben megcsinálja a fórumot,akkor hozom a hírt róla este!!!

Jó éjt!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok!!

aida: Én is sajnálom,hogy így alakult de Noel minden fájdalmadat enyhíti...gyönyörű kisfiú.
Bölcsis dolog felháborító..itt nálunk 1 évvel a beadás előtt kell jelentkeznek és TALÁN lesz hely!!!!Nagyon szép!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezsó: nagyon tuti ez a kép Blankáról!

Képzeljétek!Egész éjjel kb óránként fájásaim voltak azt hittem
megbolondulok :? álmomban meg szülni mentem :oops:

Kép
eve3htv
 
 


Évi: közeleg a picur?

Annus:gyönyörű a lánykád,csodaszép :lol:

000kata
 
 


Kata: nem tudom, ma is egész nap fájt a hasam-derekam-méhszályam rossz a gyomrom...holnap leszünk pont 36 hetesek.
Szerintetek?

Kép
eve3htv
 
 


eve: szerintem ez még korai lennne. De joslófájás az lehet sőőőtt szerintem az
Szülnöd még azért nem kéne majd 2-3 hét mulva!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Évi: jósló fájásoknak amit írsz,simán beillenek.Biztos hogy az.De mostmár mész is CTG-re nem??Mikor is?Én azt mondom még 1 hetet bírjatok ki 2in1 és utána már nincs baj.De nem tudhatod,lehet már most se lenne baj,Blanka is 36+0-ra született és sima újszülött osztályra került.Nem nyílvánították korababának.Súlya is 3650 volt,és az Apgar is 10-es volt neki.Egy bizti pihengess!!!!Már ne nagyon csinálj semmit,semmi megeröltetőt,hogy Domi amíg lehet bent maradjon.

Csajok,adós vagyok még a mamanettel tudom,el fogom intézni.Bocsi eddig még nem volt időm. :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csajok!!

Már kész is a zárt felület a mamaneten. 20 év körüli kismamák a babanetről címmel. :wink: Aki szeretne oda vándorolni,az regisztráljon a mamaneten,és vagy itt a babaneten vagy ott priviben írja meg nekem a felhasználónevét,az ottanit,mert fel kell vegyem a csapatba,másképp nem látszik a fórum. :wink:
Nekem a mamaneten is Mezsó a felhasználónevem. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!
Nem akarok én szülni dehát ha fáj nem tudok mit tenni :?
Szerdán megyünk uh-ra meg nst-re, kíváncsi vagyok mit mutat
majd a gép...sztem Domim van már vagy 3500gramm.
Úgy széthúzza a pocimat hogy majd szét szakadok...
Ma van a hivatalos 36-ik hét és még 28 nap van hátra :)
Nekem is ugyanez a nevem a mamaneten.
Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


Évi veszlek is felfelé!!!! :wink: Gratula a 36.héthez!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Évi elvileg már te is csapattag vagy a mamaneten,és látnod kell a fórumfelületünket!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, én is regisztrálva vagyok anita21 a felhasználó nevem :D

anitapo20
 
 


Anita!!Fel is vettelek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: megvagytok!de még ismerkedem :)

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!!
Megérkeztem én is!!
Jol kezdődött a mai napom elmentem gyerekorvost választani hát nem volt nehéz akihez bementem ennyi év távlatábol megismert ő volt kint mikor megszülettem és soha nem felejti el h a kezébe pisiltem :D !!

Na de mamanet nem találtam ott hol lehet regizni!!??

Kép
kriszpiri
 
 


Meg van nevem ugyan az

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri: akkor fel is veszlek mindjárt a mamaneten,a fórumok között ilyet keress,aminek ez a neve mint ennek,csak a végén ott van hogy a babanetről... :wink: Jó idős lehet a gyerekdoki,ha anno az ő kezébe pisiltél bele. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok!

sajnos nincs mamanetes belépésem, mert Mezsó nem vett fel, csak üzenetem van. sms-t írt.

Ma reggelre vizes hasmenése és hatalmas görcsei lettek hőemelkedéssel. várják h romlik vagy javul-e a dolog mert nem akarja Blankát otthon hagyni. Nagyon ki van, folyamat sír. Kéri, h drukkoljatok.


szegényem :(

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Szegény mezsó! :cry:

Drukkolok, hogy minden rendben legyen vele!!!

anitapo20
 
 


Mezso: szoritok hogy minden rendben legyen.

000kata
 
 


Másik fórumra írt hsz-em bemásolom ide,remélem nem gond.Nincs erőm újat írni...:(((

Ma reggelre vízszerű hasmenéssel ébredtem és kegyetlen erős görcsökkel,szinte egyvégtében folyamatosan,mint aki vajúdik,olyan erős görcsök gyötörtek csak más jelleggel...Jól be is paráztam mert egyből 37.4-el kezdtem a napot majd 37.7 kúszott felfelé a lázam.9kor már s.o.s hívtam tesómat,hogy őrült fájdalmaim vannak,mennék be a kórházba de hová és kihez??Erre ő hozzám és le a rendelőbe most!
Betapintotta a hasamat mindenfelé körbe többször is,sehol semmi fájdalom,csak köldök körül minimális érzékenység de azt mondta,hogy ez a belek érintettségére utal.Tehát akut probléma nincs amivel kórházba kell menni...Kaptam egy koktélt/Algopirin,NosPa,B6keverék/a fenekembe.Azóta nagyjából jobb,kevesebbet görcsölök,de azért van görcs jócskán.Carul vagyok rendesen...Most várjuk a széklettenyésztés eredményét, holnap lesz meg,aztán ha elmúlik a hasmenés megyek vérvételre/ma nem vagyok szalonképes hozzá.../,és haladéktalanul megejtjük a vastagbél tükrözést. Crying or Very sad Tesóm szerint ez továbbra is lehet az Irritabilis vastagbél szindróma,mert tud ilyet okozni. Crying or Very sad
:roll: :roll: :roll:

beo: köszi hogy beírtad az sms-t!!nem vettelek fel mamanetre mert nem tudom mi a felhasználód...

Kép

Kép
mezsó
 
 


beo: felvettem a mamanetre most az előbb egy bogyóbeo-t!!Gondolom hogy te vagy?! :wink: Remélem!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


na egy kicsit ledőltem így d.u., örülök, h nincs azért annyira nagy baj h kórház legyen belőle. Drukkolok, h minden rendben jöjjön, és jobban legyél.

igen, én vagyok. köszi

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!
Mezsó, sajnálom nem gondoltam volna hogy ilyen carul leszel :(
Szorítok hogy végre kiderüljön mi a gond!Addig is sok-sok gyógypussz!

Kép
eve3htv
 
 


Köszi lányok aranyosak vagytok...Kiderülni már csak akkor derül ki hogy mi a baj,ha elmúlik ez a vízszerűség elmegyek vérvételre,meg meg lesz a tükrözés.Sőőőt állítólag a feltételezett betegség az irritábilis bél szindróma ki se mutatható...Onnan tudják hogy az-e a baj,hogy semmi lelet nem mutat semmit.Minden negatív és tünetek vannak.Na akkor van az irritábilis bél szindróma.
Most aludtam egyet Blankával,déltől 3ig,azóta mióta felkeltem csak 1x görcsöltem be...Pedig 1 órája fent vagyok...Kipp-kopp.És WC-re kaki ügyben fél10körül délelőtt voltam utoljára azóta nem.Most érzem hogy lassan majd menni kell.Csak nem romlott akkor az állapotom!!!Max stagnált nem??Most mértem lázat.37.7-ről 37.1-re húzódott...Ideje volt.Azért ezek csak az hogy nem romlott???

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso:örülök,hogy jobban van,reméljük igy is marad.Szoritok neked.Aranyos a kép :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!
Mezsó: nem hinném hogy romlott az állapotod,inkább javult.
Most én is járkálok wc-re mert megettem egy fél görögdinnyét,
pisilek is meg 1x ment a hasam :? dehát olyan fini :shock:

Kép
eve3htv
 
 


Néhány adat rólunk:
BPD: 92mm AC:331mm Becsült súly:3149g :)
Nst: Kép
Mezsó vélemény? :D
[/img]

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!! :D Nagyon jó Atticy alsó vonalzója! :lol: :lol: Édi a képen! :D

anitapo20
 
 


Hello Timcike!!!! :D :D :D :D :D Mamanetes felhasználó??Vagy már fel is vettelek?Nem tudom. :cry: Nagyon klassz a vonalzód,és aranyos az avatarod is!!! :wink:

Évi: hűűh...ez ilyen annus féle érthetetlen CTG... :oops: Az tuti,mert annyi látszik hogy jóslóid szépen vannak,eléggé nagyok!! :) De ettől többet az ilyen típusú leletből sajna nem látok meg. :roll: Dominak szépséges méretei vannak!!Becsült súlya is szuper!!!Doki mit mondott?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja igen,és én hogy is vagyok...
Tegnap nagy dolog ügyben csak 1x voltam WC-n ma még egyszer sem!! :D :D :D Tegnap este kiderült hogy a széklettenyésztésem negatív,semmit nem találtak benne,pont az lett így amit vártunk. :roll:
És most a piros mikulás boldogít,amiatt görcsölök mint a franc... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Annus:Nagyon szép kislány,és ahogy mondod nagyon okos is!

Rólunk:Tegnap vettek fejéből nagyon fájhatott neki mert 2 vatta is áttázott,plussz a hasára támaszkodva fogták le úgy hogy az is fájt neki!Kicsit nyügi is volt!De már minden rendben és majd a doktornő hív az eredménye miatt mert neki küldik ki!
Egyenlőre ennyit rólunk!sok pusy mindenkinek és jó babázást!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

A tegnap csak annyit tudtam irni,h.sziasztok,mert a fiam nem hagyott.Biztosan a front.Egyebkent nagyon jol erezzuk magunkat.Minden nap megyunk valahova.Szuper.En ehez a mozgalmas eletmodhoz vagyok szokva.Reggel is emg delutan is lent vagyunk.Rengeteg a gyerek.Imad lent lenni.En is a baratnoimmel tudok vegre beszelgetni.Szerdan megrebndezzuk veluk is a kicsi szuletesnapjat,ha jo lesz az ido.Ugyanis a hetvegi hazunknal rendeznenk.Mar nagyon varom.Atticy imadja a gyerekeket.Szo,mbaton repulunk haza,marmint a jovo heten.Mar meg is van a jegy.Nem hagyom itt, mert nagyon anyas.10 percet se ul nelkulem.Nem akarom kinozni.Visszuk a lagziba magunkal es kesz.Jo lesz.
Mamanettes felhasznalonevem is ugyanez, de nem kaptam ra meg engedelyt.Ugyhogy kerek szepen... :wink: Most is gyorsan irok,mig anyum megeteti.Egyebkent tegnap elkeydtem a fogzokurat amivel 2 het alatt le lehet adni akar 8 kg-ot is.Mar nagyon varom a veget.Kivancsi vagyok mennyit fogok fogyni... :roll:
Koszonom a dicsereteket.Hat reg nem vaétoztattam rajta,hisz eleg ritkan jovok ide...De igy legalabb nosztalgiazok kicsit. :lol:

Minden ok veletek csajok?
Eve?Mezso?A picik?Kisamik? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bogyó babának sok boldog első hó.fordulót kivánunk!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na én is itt...csak most nincs időm..másik fórumra se jutottam még el...ha lesz időm akkor talán.Megint egyedül leszek 5 napig...aztán megyünk le vidékre 3-4 napra+ott esküvő.
Szóval ma főznöm kéne,de Izus még most fog elaludni...csak utána tudok nekilátni....

Na megyek is,megnézem alszik é,aztán főzök ezerrel!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?