Új privát üzeneted érkezett!

Annyit akartam még...hogy pedig nagyon jól mutatna Linda személyijében a 090807!!!! :lol: :wink:

És szerintem.....Add meg Apának!!!! :wink: :lol: De csak óvatosan!!! :lol: :wink:

Na most már tényleg léptem!!! Pussz!!! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!
aztaaaa! micsoda élet folyik itt éjjel :lol:
sajnos mi éjfélkor (ez volt az 5. alkalom) Katát takarítottuk ki a ... mindent összehányt. :oops: Nagyon nyugtalanul aludt szegény. :oops: Zsófi meg 3-kor kelt enni, majd úgy döntött, hogy nem alszik és dumált az ágyban. :shock: :D úgyhogy ott virraszottam Egyeskével és Hármaskával éjjel. Sokat nem alutam.
Viszont jót nevettem éjjel. :lol: Úgy látszik a tegnapi nap a férfiakra vágykeltő hatással volt. :lol: Csak szegény férjem már elszokott attól, hogy néha kigolyózzák őt a vörösök. :lol: olyan aranyosat "koppant" :lol: :lol:

remélem ma aktívabbak lesztek, mert szeretnék jönni olvasni titeket!!!! :wink: legszivesebben mennék el itthonról, de hát Katával nem lehet :oops: képeket nem dobnátok párat!!!! 8) nem is vagyok telhetetlen :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó reggelt!

Vero!

Hát Te sem panaszkodhatsz :oops: az éjszakai műszak miatt!!! Szegény Kata!!! :oops: Meg szegény Ti!!! :?
Zsófi meg.... :lol: :shock: :wink:
Akkor ez a tegnapi nap Apukáknak.....kicsit K.O. volt!!! :lol: Nálunk is volt "nagy csalódás"!!!! :oops: :lol: :wink: De majd vasárnap!!!! :lol: :wink: 8) Lesz majd "ereszdelahajamat"!!! :lol: :wink: (koppkopp!!!)
Képet majd varázsolok....csak kicsit később!!!

Mentem főzni meg hallgatom a Danubius Pirítóst!!! Fetrengek!!!
:lol: :lol: :wink:

Szép napot Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Sziasztok!
Micsoda pezsgés itt reggel. :lol: Mi is a hétvégére gyúrunk, Panka eladva anyóséknak. :wink:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:28-kor.
Vendég
 


Szép napot Csajszik!

Bár az ennyém lehetne jobb :roll: Reggel óta sikamika....Már totál hulla vagyok, Zsoltit is lestrapáltam már egy nagy adag bútortologatással és lakásátrendezéssel. Este majd megkapja a jutalmat érte, hacsak be nem ájulok a poronyal :roll: :oops: :lol:


Tényleg mindenkinek pezseg a vére :lol: :lol: :lol:

Megyek, lejárt a pihenőidő :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Lillus!

Beállsz közénk?!?!?!? :lol: :wink:
Biztos nem bánod meg...mag Apjuk sem!!!! :lol: 8) :wink:

Ren!

Ment mél. De küggyed gyorsan azt a választ, mert már tűkön ülök, ahelyett hogy.........(máson ülnék!) :oops: :lol: :wink: 8)


Na úgy látom, hogy alább hagyott ez a pezsgés itt reggel óta! :lol:
De ha nem hariztok meg rám, akkor most megyek és gyorsan hunyok egyet Jázzal! :lol: :lol: :wink: :oops: :twisted: (2-kor feküdtem 6-kor keltem!) :shock:
Vagyis nem kell gyorsan, ráérek....Család másik fele este 8 előtt nem várható haza!!! :lol: :oops: :roll:

Jövök majd még bagolykodni!!! :lol: :wink:

További szép napot Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na és akkor a képek...Vero kérésére! :lol: :wink:

Csajok egymás között! :lol:
Kép

Jáz-sapi...olyan édi!!! :oops: :roll:
Kép

Hátamon.... rácsodálkozva a világra! :wink:
Kép

Hason...küszködöm és nyálzok :lol:
Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


EMESÉNEK!!!!

hátha előbújsz a rejtekedből!!! :oops: :roll:

Huncut egy nőci!!! :lol:
Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS.......... A KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY!!! :lol: :lol: :lol: :wink: 8) (meg a felesége!)

Kép

Lehet bennem csalódni!!!! :oops: :lol: :wink: 8)

Remélem nem baj, hogy sokkképet tettem fel! Ilyet úgyis ritkán csinálok!!! (nagy örömötökre! :wink: )

Vero!

Remélem meg vagy velem elégedve!!! :lol: :lol: :wink: :oops:

Na mentem aludni! :lol: 8)

Pusszantás éjfélig Mindenkinek! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok ..
jók a képek :D
Gyuzso téged figyellek....
Memme? ENi? Mse? és mindenki??

Kép
gablaty
 
 


jelentem, egyben :lol: :lol: :lol:
vacsoraidő, szénhidrát-szegényen, dokibácsi visszafogta a bevitelt, hogy gigabébi lesz egyébként.. :lol:

Jáz képek cukik!!!

majd mondjátok, hányan vállaltátok be végül a hancúr-pályát... :wink: :lol:

nekem is hiányoznak a fent említett mamik...... :roll:

Halász doki bácsi: én többször láttam munka közben, amikor néhány órát ücsörgéssel töltöttem dr. hajszra várva az időm...
nagyon kedves, UH-zott épp, minden anyukával, nem csak a sajátjaival...
kicsit nagy, lapátkeze van.. :wink: :lol:
de jó választás B-tervként!!! :wink:

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Sziasztok!

Tenci, köszi a jókívánságokat szundiügyileg, de nem voltál eléggé hangos, Levim nem hallotta kristálytisztán. :-) Az alvás szó elért idáig, de valahogy félreértelmezte....szóval délután is csak olyan 30 percet nyomott, totál kész volt estére, de már fél10kor fennvolt, aztán félóránként felsírt hajnali 2ig. Akkor igen zsémbessé váltam és kapott nurofent, az mindig hat. Ezzel aludtunk 5ig, egyben 3 órát, ujjé, de úgy volt vele a drága, hogy ennyi elég is. Neki... :roll: :oops:
Szóval ma jöttek hozzánk minitalira, 3 augusztusi babó, szuper volt, csak alig láttam ki a fejemből.
Levi bezzeg a vendégeskedés nagyrészét végigaludta, udvariatlan egy vendéglátó. :lol: :lol:

Mostanra összekapartam a hont, kivárunk kb. 8ig, aztán sztem együtt fekszem le az úrfival.

Majd holnap jövök és hozok képeket is, de ma már nem megy a létezés sem. :oops: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Szuper csapat voltunk ma! Zsolti is és én is topon voltunk energiaügyileg, szal ezer dolgot tudtunk megcsinálni, pedig csak száz volt a terv :D Átrendeztük a gyerekszobát, szal az is Linda-kész :lol: Na jó, a pelenkázó még csak komódként üzemel meg hasonlók, de a helye mindennek megvan :wink: Függöny kimosva, parketta felmosva, összes bútor mogott kitakarítva....NAgyon hajt már a takaríthatnék :lol: A huncutságra nem jutott idő, de még nem bújtunk ágyba :wink: 8) :D

Zsu
Köszi a Halász doki infót :wink:

Timi
Zizi nagyon cukkancs! Igen, a sapiban a legédibb :D Minden képet Ancsa csinált? Vagy csak 3-at?

MSE!!!!! Tessék jönni a poénokkal!!! Vagy talán versesmesével készülsz??? :lol: :lol: :lol: Azért bújkálsz? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


MICÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Mica
boldog születésnapot!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Csak, hogy feldobjam a mai napot:
Kép

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kép

Kép
Kép
kriszta36
 
 


MIKLÓSNAK BOLDOG MÁSODIKAT! :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

Micának boldog szülinapot!!!!

Kriszta,
de jó képek!!! Petya már motorozik???? Anna csak mellette ülve tologatja + felborogatja a bébitaxit, múltkor már ment vele egy métert, azóta megint nem óhajt ráülni. Nem baj, addig se kell rohannom utána ;)

Veronikusz,
köszi :) Már csak a saját mérlegünket kell összeraknom, meg anyósom iparűzési adóját. Ha ébren tudok maradni, akkor kész lesz ma, de legfeljebb a hétvégén... :roll: Utána végre aludhatok!!! De jó lesz :lol:

Zsó,
Háááát, Levid nem egyszerű alvásilag. Nem irigyellek. Nálunk most nagyot javult a helyzet hirtelen, éjszakákat már 2-3 hete átalussza, hacsak nincs valami extra baja, de enni már nem kér. És nappal is alukál 2*1-1,5órát. Szavam sincs. Na jó, ma éjjel pont úgy jártam, hogy dolgoztam fél 12-ig, ágyba zuhantam, kisasszony egyből felordított, majd mikor kivettem rajtam visszaaludt. De nem tudtam letenni, mert egyből ordítás. Végül mellettem aludt vissza, de éjszaka még 2-3-szor felébredt és ordítva mászott rám... :shock: Persze reggel fél 6-kor meg közölte, hogy ő kialudta magát... :roll: Ja és reggelre meg tele lett apró piros pöttyökkel. Szerintem túlöltöztettem éjszakára :oops:

Ren,
nem semmi energiák ilyentájt :D Ide is jöhetsz takarítani ha otthon már nincs mit ;)
Csak óvatosan azért!!! Vigyázz magadra.

Tigrincs,
én nem csalódtam akkorát :D Ilyesmire tippeltem volna :D
Nálam a kocsiban a Guns'n'Roses ordít mostanság, Anna arra alszik giganagyokat :D Valószínűleg már a pocakból is ismerős neki...
Csajaid nagyon szépek!!! :D

Gyuzsó,
Örülök, hogy minden oké :D Szénhidrátszegény vacsit ne is említsd :roll: Most hogy előástam hugomnak a diétás cuccokat, eszembe jutott az egész hercehurca... :roll: Azért jó túl lenni rajta (és tudni mire készülhetek a kistesónál...)

Na menek, engedtem magamnak némi kimenőt az éjszaka után, próbálok picit pihizni, amíg őfelsége szuny :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
A látszat csal. Ráültettük és tologattuk. Apukája ott áll mellette, csak nem látszik.

Most jöttünk meg a boltból. Lerohadt rólam a gatya, de spagettit ígértem a csajszinak, és nem volt itthon egy darab tojás sem.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Isten Éltese Micát!!!!

Kriszta, Tigrincs: Nagyon jók a képek!!!!

Nem érdekel valakit 3-4-5 éves kislányokra való ruha minimális áron? (szinte vadi újak)

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!
Kertben sátor felállítva-Mikey alszik,Benedek teraszon nyomja :lol: :lol:
én meg közben pakolászom a lassan kicsi68as rucikat,és veszem elő a 74es nyári kollekciót :lol: :lol: :lol:

TIMI-Csodaszép csajaid vannak,de ezt úgyis tudod-mi is tudjuk :lol: :lol: :wink: és szerintem Ancsakép csak a kalapos! :D :D akkor csalódtam volna benned ha mondjuk CsonkaAndrás rajongó lennél :lol: :lol: :wink: :wink:

Kriszta-igen köszönjük a képeket, de kinek mikor van reggel?????? :lol: :lol: :wink: tök nagyok a gyerekeid,nagyon édesek,Petya tiszta Kriszta! :lol: :wink: -nálunk ha valami nincs itthon csak egy telefon-csomagküldő szolgálat max30perc,itt az árú ingyenes kiszállítással! :wink: :wink: :wink: ééés bármilyen összegű árut kihoznak-klassz dolog!

Judy-mi jövőhéten megkezdjük a Dunapartykat!!!!-jöttök valamikor erre??? :wink:

RENÁTA-köszi a választ!-ha aktuális lesz a dolog,lehet bejelentkezem!!! :wink: éjszaka jól telt???mármint ami megmaradt belőle????-és igen ti lányos anyák jól bírjátok az éjszakázást! :lol: :lol:

ZsÓ-hangosabban nem megy :lol: :lol: nálunk Mikey pont fordítva volt,ha jött valaki ordítás hiszti ezerrel,úgyhogy a vendégek hamar lepattantak!-szóval Mikey is udvariatlan vendéglátó :wink: :lol:

ANDI-veled mi van???fejfájás?
többiek merre?????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Judy
Most kezdenek bennem tombolni az energiák :lol: És fura, de most kezdem igazán élvezni a pocakomat :shock: Eddig valahogy nem juott rá annyi időm :oops: Meg biztos azért is, mert mostmár non-stop ficánkol :D Ivánnal az utolsó héten még csempéztem-fugáztam meg ilyenek. Tudom, pasi meló, de én ilyen hülye vagyok, hogy imádom csinálni...mint a glettelést :lol:
Motorozás: Sztem nagyjából mésfél-két éves koruk körül kezdenek bele, de inkább 2 felé...Mi tavaly nyáron vettünk Ivánnak. Addig nem volt értelme...Persze autó az volt, de csak itthoni használatra :wink:

Timi
Én sem csalódtam :wink: Bírom a fazont, de a csajszit nem irigylem...

Kriszta
Tényleg jó lépek! Gyerekbarátnak tűnik az a világos szőnyeg :lol: :lol: :lol: Hogy bírod a takarítását???? Petya élőben sokkal cukibb :oops: De csak annyival, hogy képen sosem látszik igazán, milyen kis vörös :D Nekem az nagyon tetszik :wink:
Pihiszéket meg megdumáljuk és Anyuval kiugrunk érte, rendi?

Boldog Szülinapot Mica!
Anyumnak is ma van : )

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tenci
Oké, gyere nyugodtan :wink: Szívesen megcsinálom....
Lehet, hogy túlteng bennünk a csajhormon, azért alapból sztem perzsgősebbek vagyunk, mint a pasik :D Az egy lusta népség én mindig azt mondom 8) Persze azért szeretem őket :lol: 8) :P
Lehet, hogy tényleg csak a kalapos Ancsakép....Ha jobban megnézem, tényleg az a legprofibb, mmint minőségre...Hát igen, ők nem ilyen kis farzsebben elférős gépekkel nyomják :D
Az éjszaka....Jól telet 8) :wink: Igen, ami megmaradt belőle, mert aztán még Zsolti is megkapta a jutifalatot a sok melóért :wink: 8) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Na eldőltem egy félórára, amíg a kisasszony is szunyt, de csak rosszabbb... :( Asszem ma este szünnap, inkább alszom és holnap munka...

Kriszta,
ja úgy nálunk is megy :)

Ren,
Nem siettetem én, dehogyis. Addig se kell rohannom utána egyfolytában :D
Akkor hajrá fészekrakás :D Jó ez az állapot :D
Nekem sajna az igazi energiabombák kimaradtak, a 150g szénhidrátos diéta mellett nem tengett túl bennem az energia... voltak napok, mikor örültem, hogy még vánszorgok... :roll: :oops:

Tencikém,
mászkálunk mi le a telekre, de mindig csak fél napokra, akkor meg nem szedhetem el a kisasszonyt a nagyszülőktől... De szerintem leszünk mi lent egész hétvégéket is lassacskán, akkor mindenképpen összefutunk!!!
Most csak vasárnap megyünk le, hugom fülét megrángatni, mert aztán már nem jönnek fel 2in1... Júl 1-re van kiírva, most már ne autózgasson ennyire messzire a kórháztól... ;)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol: :lol:

Hát el kell, hogy szomorítsalak Benneteket, egyik képet sem Ancsa csinálta!!! :lol: :lol: :wink: :wink: :twisted:
A kalaposon kívül mindegyiket ÉN :!: :!: csináltam!!! :lol: :wink: 8)
És most veszem csak észre, hogy a kalaposban benne maradt egy kicsit az orrom!!! :oops: :lol:
Kalaposat Apa csinálta egyik Barátunk legújabb Canon 5D II. gépével!!! 21 megapixeles, 200-as objektív.....soroljam még??? :lol: :lol: :wink: 8) Zoli átugrott hozzánk megmutatni új szerzeményét és ilyenkor a Fiúk......mondanom sem kell képesek órákon keresztül nyomni a gombot!!! :shock: :lol: :wink: Max. az szab határt a dolognak, mikor lemerül az aksi!!! :lol: :wink:
És kikérem a "zsebfényképezők" :lol: :wink: nevében a dolgot (na persze csak ha Canon!!! :lol: :wink: ) mert az "én" gépemmel (Canon G3) is nagyon jó képeket lehet csinálni!!!
Bár azért a "nagyokkal" tényleg jobb fotózni, mert lehet mahinálni a "RAW" képeket, míg a JPG-et nem naon!!
Na jó, befejezem a "szakmaiskodást"!!! :lol: :wink: A végén még azt hiszitek, hogy tényleg értek hozzá!!! :lol: :wink: ( mondjuk azért valamennyire igen....jó a tanárom!!! :wink: )

Kriszta!

Hogy hasonlít egymásra ez a két Édi-bébi!!!! :shock: :lol: :wink:
Na akkor Panka meg lehet Veled elégedve, hogy még tojiért is képes voltál elmenni a boltba, csak hogy megfőzhesd Neki, amit ígértél!!! :wink:

Judy! Ren! Tenci!

Mondjuk Tőletek az nagy sértés lett volna, ha Zolee-ért/miatt csalódtok bennem!!! :lol: 8)
És ha még azt is elmondom, hogy Adrinak a "Bumm a fejbe..." a kedvenc száma Tőle..... :oops: :shock: :roll: És hogy inkább az Irigy Honaljmirigyet csípi még (tik vagytok parasztok, dikmán szevasztok) :wink: .....de azért vannak ezen kívül még szolidíbb "kategóriájú" kedvencek is!!! :roll:
Mondjuk a Magna Cum Laude: Szinezd újra...!!! :wink: :lol: Ha ez megy a rádióban és éppen velem utazik az autóban....hát mondanom sem kell, hogy a hangerő totál fullon van!! :lol: :wink:

Judy!

Akkor kitartás még a hét hátralévő napjaira, aztááááán..... Hajrááááá-hávájdídzsé!!!! :lol: 8)

Tenci!

Bakker!!! Engem már meg sem hívsz a Dunaparty-partira?????? :shock: :twisted: :lol: 8)

CukorBrigi!

Ne izgass ezzel a ruhatémával!! :oops: :roll: "Sajnos" annyi ruhájuk van, mint a nyüvek!!! :oops: :roll: Köszi, de engem most nem! :roll:
Egyébként hogy bírod ezt a nagy meleget???

Na Adri felkelt, meg a mosómasám is kész lett, úgy hogy ki kell teregetnem és ki kell mennem!! :lol: :wink:
Éjszaka még jövök!!! :lol:
Addig is további minden szépet és jót!!!
Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jajj, a lényeget majdnem elfelejtettem....Bocsánat! :oops:

Zsu!

Nagyon sok boldog 2. szülinapot Micának! [/b] :wink:

És Te hogy vagy? Képeket meg majd kérünk a Szülinaposról! :wink:

Na most már tényleg robogok!!! :lol:

Csak még annyi.....[b]Boszikám!
:wink:

Szuperek a Te képeid is!!! Imádom őket!!! :wink: :lol: 8)

Na léptem.....mert különben kikapok!!! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Micát Isten éltesse a nagy napon. Ha van egy perced, majd gyere, mesélj, mit csináltatok.


Mi is megvagyunk, csak nem épp a toppon, de majd lesz jobb is....remélem. Levinek kicsit durvul a helyzet, szóval hétvége után lehet, hogy László, ha nem múlik. :cry: :?
Én meg mint egy holdkóros, csak aludnék.

Lesz Dunaparti? Tegnap szunyát is irtottak, talán látható is már a foganatja, szóval mi is benevezhetünk, ha már el tudunk szakadni a fürdőtől?

:oops: :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


NA, van 5 percem, ezért gyorsan utánanéztem mi a fajtája annak a póknak, amiről eddig azt hittem, csak Érd és környékén honol, de most brutál mennyiség van Bfokon.
Képzeljétek, eddig vagy 20 lyukat találtunk, egyszer sikerült előcsalni félig a dögöt belőle, de elképesztően nagy, sztem 8-10 cm simán megvan lábakkal.
Állítólag olyan darázscsípés nagyságút harap és fúj, de ronda.
Szongáriai cselőpók.
Timi, Tenci, Ti már fogtatok ilyet?
Mi megpróbáltuk betemetni a lyukat, amiben él, kiönteni és egyebek, de hatástalan ellen. Csak a rovarírtó esélyes sztetek?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jaj Lányok!
szorítsatok! :cry: :cry: :cry: Szofi most este már 2x hányt, a Deadalon kúpot 10 perc után kikakilta. :cry: :cry: Már a meseolvasás alatt elaludt. :oops: :cry: Ezt úúúúúgy utálom! :evil: :cry:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok

Cukorfalat nekünk is sok ruhánk van, de azért érdekel....teszveszen fent van? vagy hol lehet megnézni? e-mailemre küldhetsz képeket...gablaty@gmail.com


Kriszta nagyon szupi képek..

Gyuzso!!! igen dr Hájsz már csak ilyen :lol:
Micának nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
Kép

Kép
gablaty
 
 


Judy neked akartam még,hogy elmentem a Rózsa utcai turiba is, de semmi jót nem találtam Encire sem :( valahogy nyári kis rucik nincsenek, vagy én megyek rosszkor, amikor már ki van fosztva a bolt :) [/b]

Kép
gablaty
 
 


ANdi??Memme? Eni? Borsa? Ancsa?Brigik? Hajni? Zsófi?...Steffi? Lillsuka?Linocs? Manóka?DÓri? Vica?

Kép
gablaty
 
 


Jaj Vero!

Akkor most Szofinak a gyógypuszik fénypostával, ezerrel!!! :roll:
Kata már jobban van? Vagy talán már túl is van rajta?
Remélem legalább Zsófi nem kapja el! :oops: :roll:

Aproo!

Hát Nektek meg már nem is tudom, hogy igazából mit lehet kívánni! :oops:
Talán, azt, hogy legyen már 18 (éves?!) Levi-bébi?!?!?! :oops: :roll: :wink: Hátha akkorra már elmúlnak a "bajai"! Bár akkor meg kezdődik majd a "következő kör"!!! :wink:
Na jó, félre a tréfát!!! Küldöm az álommanókat meg a nyugalmi erőket! :roll:
Egyébkén a pókra térve....én még nem találkoztam olyan nagy pókkal, pedig már lassan 8 éve lakom itt, Apa meg 12 éve, de még Ő sem! Kivéve a pici házipókokat! :wink: De azokat meg imádom! Sosem "gyilkolom" le őket. Inkább megfogom és kiviszem a kertbe! :wink:
Nálunk Adri a "pókiszonyos"!!! De hogy miért....azt nem tudom! :? Pedig sosem csípte még meg, nem volt pókkal kapcsolatos rossz élménye! Legalábbis én nem took róla! :roll:

Zsu!

Hancúrozásról képek esetleg???? :lol: :lol: :wink: 8) :twisted:
Vagy elég, ha bevalljuk?????? :lol: :wink: 8)


Egyébként a fotóimhoz :lol: még annyit, hogy látjátok, ennyi a különbség a kint és a bent fényképezett képek között! A kintiek mindig jobban, élesebben, és az "igazi színekhez" jobban-közelebb állnak!!! És még csak annyi, hogy CSAK a kalapos kép ezek közül, ami az 5D-vel lett fényképezve kint a többit a mi "gagyi" EOS 300 D-kel csináltam bent!!!! :lol: :lol: :wink:
De most már fotós témában lelövöm magam!!! :lol: :wink:

Kriszta! Vero!

Akkor hétvégén indul a mandula Apukákkal??? :lol: :wink: :oops: :twisted:
Nálunk ma kezdődik az előjátékkal :lol: :wink: .....ami váll és hát masszírozás lesz részemre! :lol: :wink: 8) Képzeljétek!! Apa magától beígére reggel!!! :shock: :wink: Azt hittem, hogy rosszul hallok!!! :shock: :roll: Csak meg is tartsa!!! Egyébként meg még nem tudom, hogy a hétvége hogy alakul, mert a vörösök még mindig itt tanyáznak!!! :evil: :? :roll: 8) És nem látom, hogy szándékukban állna tovább lépni!!! :evil:
Vero-Neked vörösök? :roll:
Kriszta- remélem Neked meg nem jönnek hétfőnél előbb. Már ha egyáltalán kéne, hogy jöjjenek! :roll: Főleg, ha még Pankát is sikerült "lepasszolni"!!! :roll:

Na menek fürdeni! Apa azt mondta, hogy füröggyek mán oszt mehetek a kezei alá!!! :lol: :wink: 8) Úgy látszik, hogy tényleg nem felejtette el és tényleg komolyan gondolta!!! koppkoppkopp! :oops: :roll:

További szép estét Mindenkinek! Jó éjt és szép álmokat! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Micának boldog-boldog másodikat!!!! :D

Tigrincs!
annyira sz@r nálunk a helyzet, hogy ennél már sz@rabb nem is lehetne!!! :cry: Este míg leírtam ide hogy 2x hányt, már jött a 3. Szofinak (10 percen belül). Egész éjjel azt "játszottuk" :oops: :cry: Szofival, hogy nagyon szomjas inni akar, majd 5 perc se telt el, már jött ki. Pedig kapott a kikakilt kúp helyett másikat. Kata hányt éjfélkor! Zsófi hajnali 2-kor terítette a hálószobai utazóágyát :cry: , majd most reggel is úgy megkaptam Zsófitól, hogy még a melltartómat is le kellett cserélni! :cry: Ha azt mondom, hogy aludtam 2 órát akkor szerintem túlzok. :oops: De inkább bevállalnám, hogy egy hétig nem alszom, csak legyen máááár vége!!! Ráadásul Szofi az imádott tápszert se hajlandó meginni!!!! :shock: Ami gáz, mert a sima víz - amit iszik - nem elég hogy visszapótoljuk a sókat. Teát se iszik. :cry: Így holnap már biztos nem lesz Szekszárd-i kéz-gyógyítás. :? Férjemet reggelig itthon tartottam. Még nappal elboldogulok velük, de éjjel ... Most viszont elment dolgozni. Tigrincs! így aztán tök mindegy hogy mit csinálnak a vörösök. (különben erősen visszavonulóban :lol: ) masszíííírt irigylem! :lol: fene jó dolgod van! :lol: Én most elaludnék rajta. :wink: :lol:

megyek, romeltakarítok, főzök.

szép napot mindenkinek!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó reggelt!

Micának boldog másodikat!

Veronikusz!
Jesszusom! cola?! Most hogy vannak? Drukkolok nektek, ez tényleg szörnyű! :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


jó reggelt

Veronikusz nagyon sajnálom hogy megint ilyen dolgokon mentek keresztül :cry: remélem már hamar kijöttök belőle.....

Kép
gablaty
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:28-kor.
Vendég
 


Veronikusz :(((

mtunde
 
 


Veronikusz! Millió gyógypuszik és ++++++++ Szörnyű ez az egész :cry: :cry: :cry:

Timi
A lényeget tekintve nem nagyot tévedtem fotó ügyben :lol: Mmint ami a minőség alapján megállapítható :wink: Nekem sincs bajom a "zsebgépekkel", nekünk is Canon én, is szeretem....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Valaki nem ismeri véletlenül ezt a szúnyogriasztót???? Már 3 éve körözöm! Anno, mikor Ivánt vártuk egy bababörzén kaptam szórólapot. Nagyon szimpi volt, de sajna elhagytam a papírt és sehogy nem találtam rá. De most!!! Véletlenül (?) egy régi Baba Patikát lapozgatva beleakadtam :D
Elektromos, a szitakötő hangját utánozza, amitól félnek a szúnyogok :wink:

Kép

Köldökcsonk ápolás: Alkohol+sebhintőpor? Ez itthoni gyakorlat vagy orovosa válogatja? A lány, akivel együtt szültünk 3 éve, neki a 2. baba volt, Angliában szülte a nagyot. Ott semmit nem csinálnak a köldökkel :shock: Mégis gond nélkül helyrejön pik-pak. Belgiumból is hallottam ilyeneket...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni!
hol és mennyibe kerül???? :shock:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Reni!
köldökcsonk: ez itthoni gyakorlat, de szerintem leesne magától is! Nem hiszem, hogy a bantu négerek alkoholoznák! vagy akár az állatok! pedig nekik is van!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Reni nagyon jó ez a szúnyogriasztó, de én sem tudom hol lehet kapni..de majd neten rákeresek...
vkinek nincs Bartos Erika könyve amit már nem használ??
Enci imádja, már rongyos az a 2 ami van, de most néztem a neten olyan drágák újonnan....

Kép
gablaty
 
 


Veronikusz
Brendonban rendelhető 4990,- az ára. Sztem tök elfogadható...már ha használ...De az elv elég logikusnak tűnik :wink:
Igen, tuti nem alkoholozzák több helyen sem...Inkább kíváncsi voltam :)

Gabi
Köszi, ráleltem a Brendon honlapján, nem ez a gond. CSak gondoltam hátha van vkinek, aki használja és tudja, hogy hat-e vagy sem....
Bartos Erika nálunk is nagy sztár :D Antikvárium? Én tavasszal vettem féláron!!! Vadi új volt mellesleg 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 



emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Igen köszi Andi, - aranyos vagy :ezeket néztem, de nem ezekre gondoltam,hanem az Anna,Peti, és Gergő könyvekre. Ebből van meg az irány az ovóda, meg az irány az iskola....Enci imádja .... :lol: és ebből van még többféle , de 2500 dbja. :? de lehet h ezeket is meg lehetne próbálni, végül is uaz a rajz ,talán tetszene neki.... 8)

Kép
gablaty
 
 


Reni antikváriumra nem is gondoltam :shock: mert gondoltam olyan új(donság,)hogy talán még nem lehetne ott kapni...de jó h mondod,megnézem...

Kép
gablaty
 
 


Lányok! nagyon gyér a forgalom :( :oops: ki merre? elkopik a "cyber-csapat"???

Kép
gablaty
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?