Új privát üzeneted érkezett!

Mónika!
Dórinak NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Köszönöm még 1x a köszöntéseket!! :P

Lakás-téma:
én 100 % megértem azokat akiknek van 2-3 kicsi/pici gyerekük és akár kettőt is cipelni kell!!
De amikor idejönnek fiatalok gyerek nélkül és egyenlőre nem is tervezik és csak a 20-as éveikben vannak...
Na meg amikor a csajszinak nagyon tetszene a lakás, de az anyukája, aki nem lakna vele, lebeszéli( vagyis nem adnak rá pénzt) mert a 4.-en va :twisted: Na ezek a történetek a kiborítóak.
Ja és felettünk is van rendes padlástér és úgy le vagyunk szigetelve hogy ihaj!!!
Szóval még csak ez sem lehetne gond..
De mind1. Majd eljön a mi emberünk :wink:

Ilcsi!
Azért szóljatok ha elkelt a lakásotok..hátha tudunk bizniszelni :wink:

Nem sikerült képeket este felraknom, de majd ma.
Kittinek vettünk egy biciklit.
Összeadta rá az egész család és így nem volt horror összeg fejenként.
Annyira imádja hogy az első nap már 3 órát bringázott a belvárosban.
Amikor elfáradt,bejelentette hogy kifogyott a benzin és toljam el a benzinkúthoz :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Dórikának sok boldog szülinapot!

Kittinek utólag boldog névnapot!

Timika Flórája nagyon édes kis csajos baba!

Ennyire futotta, ma vizsgáztam, sikerült, csütin megyek megint úgyhogy tanulás ezerrel!
20140113113746
 
 


Anett! Gratulálok!!

Vesm! Boldog szülinapot Dórinak! Sikónál csak 1x voltam, a genetikai UH kértem ö csinálja meg, korábban mint ahogy a klinika adott volna időpontot, nagyon alapos volt és nem fogadott el semmit! Nekem max. poz! Ja, bocsi találkoztam még vele régebben is, Orsival ö csinálta az amniót.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Vesm!
Boldog szülinapot Dórikának!:)

Kérdés.
Van vkinek bambuszárnyékolója?Tapasztalat pozitív?Hogy kell felszerelni?Fúrni kell hozzá?
Tescoban van jó áron,de nekem nagyon natúrnak tűnik,és nincs hozzá semmi útmutató..

Köszi.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

szilcsi: bocs az értetlenkedésért, de a Csillag téri Spar-tól melyik körút felé? (Ott csak a Budapesti van, nem?) Marcsi haja mindig ilyen rövid volt, igen. Gyakorlatilag 2 éves kora után kezdett kinőni egycentisnél hosszabbra egyáltalán. Mostanra már növeszthettük volna, de elég göndör, összevissza nő, de nem is ez a fő ellenérv, hanem hogy amíg a hajmosás és ennek a rövid frizurának a fésülése (hetente 2x kb) is nyűgös, addig nincs hosszú haj. Na meg fodrászhoz sem merészelném vinni ugye, tuti kitörne a balhé. De, fiús, de nem baj, engem nem zavar, ha fiúnak nézik. Dórit is rendszeresen, rózsaszínben is.

Melinda: de jó, hogy nincs baja. Drukkolok nektek is, meg magunknak is, hogy az őszi eset legyen az utolsó…

szilde: miért lepődtél meg azon, amit mondott a prof Melindáéknak? :roll: Más: én is ezt szoktam mondani magamnak, hogy most ez a feladatom, mellettük lenni, nem adom bölcsibe Dórit (esetleg kis előovi jövőre :roll: :wink: ).

Evés apával: ez nálunk is előfordul, hogy nekem már elegem van, és akkor jön apa, hogy tudod, Dóri, tegnap is jött a katica zzzzzzzzz, és D megeszi a joghurtot. :lol: A bohóckodást Dóri is imádja, Marcsit sokszor idegesíti, persze sokmindenben azonnal benne van ő is.

Kinga: Kittit Isten éltesse sokáig!

Egy kérdés: ti mennyi vizet használtok (összesen)? Mi mostanában 15-16 köbmétert kéthavonta, kicsit sokallom… :roll:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok lányok!

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK NEKTEK A DRUKKOKAT ÉS JÓKÍVÁNSÁGOKAT, NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK!!!! :D :D :D

Tegnap este jöttünk haza, Flóra most itt alszik a kezemben, úgyhogy csak fél kézzel tudok pötyögni. Szopival kicsit még küzdünk, mert nagyon hamar elalszik a kis Tündér, de majd belejövünk :wink: A szülés hatalmas élmény volt, lesz szüléstöri is később.

Zitus :) Botinak utólag is boldog névnapot kívánok!

Kinga :) Micikét Isten éltesse sokáig! Kristóf is bicajt kapott a tesótól :wink:

Vesm :) Dórinak is nagyon boldog szülinapot kívánok!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Tényleg! Úgy volt, hogy Dancsi ma szül, tud vki róluk vmit?

KépKép

KépKép
timika
 
 


Nóri! Orsinak is csak 1 éve nöl a haja. Én is jobban szerettem a rövidet, könnyebb volt kezelni, nem volt olyan melege stb. De most már nagy, és az oviban a lányok többségének hosszu a haja igy ö is nagyon szerette volna növeszteni. Meg már mondja a fiuknak van rövid haja. Régen nem zavarta, nem foglalkozott ilyennel. De, föleg nyáron, szivesen levágatnám neki!
Viz nekünk ált havi 10m3, multkor lett csak 15. De visszanéztem ez évi 1x volt, amugy 10 szokott lenni.
De a társasházban több fogyott, ott 15 körül. Ott nem volt még mosogatogépem meg a wc mindig teljes tartály üritett (9 litert)

Timi! Orsi is mindig bealudt, majd szépen összeszoktok:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nagyon édes Flóra baba! :)

Dancsi híradó: Ma reggel megszületett Gellért. :) Dancsi sógornője osztálytársam volt, ő újságolta ma, amikor találkoztam vele. 3600 gr körüli a kisfiú, ő is és Dancsi is jól vannak, mást nem tudok. :) De gondolom, majd jelentkezik, amint otthon lesz a nagy csapat. :)

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Dancsinak ezúton gratulálunk!

Timi, örülök, hogy otthon vagytok!

Norus, mi két hóra 18 köbmétert fogyasztottunk január-februárban. De mi mindenből nagyfogyasztók vagyunk. :D Azért négy felnőtt és egy gyerek elég sokat "megeszik".

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Dancsi! Gratulálok, sok boldogságot a 3. kisfiúhoz is!!

Hát ha most sem lesz eső, én török-zuzok az biztos! Napok óta kánikula, nem gyözök locsolni, este is csak villámlott, de egy csepp esö sem volt. Most 1 órája csak dörög, villámlik, na elkezdett 10 perce szemerkélni, ennyi. Majd a villámok közepette még a végén megint locsolnom kell :twisted:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Timika: Várjuk a szüléstörténetet, no és a képeket a kicsi lányról, és tesós képeket is!!!!!! Kristóf hogy fogadta? Hogy bírta nélküled?

Zsuzsi: A te szüléstörténeted is jöhetne már :) Meg pár szó, milyen a kétgyerekes élet :)

Dancsinak hatalmas gratula, sok boldogságot, egészséget a családnak!

Kinga: A fiataloknak is lesz egyszer gyerekük, az időseknek meg nem buli olyan magasra felmászni. A mi rokonaink is meggondolják 2x hogy eljönnek e hozzánk! És ha egyszer veszünk nagyobb lakást, én se szándékozok emeletre menni. 5 éve se szándékoztam mondjuk, csak milliókban volt mérhető a lakások tengerszint feletti magassága, fordított arányban. Erre futotta akkor. De ez egy pici lakás, azokat talán könnyebb eladni. Na majd kíváncsi leszek. Szóval ha megteheti, persze hogy alacsonyabban fekvő lakást vesz az ember.

Zituska hova tűnt?!?!?!?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Lehet nem tudja itt mindenki, Vadasparki programok, olcson:
http://www.zoo.szeged.hu/zoomagazin_hir.php?cim=20%20évesek%20lettünk!%20(születésnapi%20hét%20a%20Vadasparkban)&time=1242653562

a hülyék ékezetet is tettek bele, ezért nem jol illeszti ide be, másoljátok ki az egészet


na végre esett, régen vártam már ennyire :lol: :wink:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Dancsiéknak én is gratulálok soksok szeretettel :) Nekem küldött egy smst dél körül, de épp vezettem (Kékestetőre tartottunk éppen :) , és nem tudtam válaszolni sem neki. Most értünk csak haza.
Szal Gellért 3680 gramm és 52 cm ( és naaaaagyon szép neve van (a szerk :wink: )

Timi örülök hogy hazajöttetek, majd várjuk az élménybeszámolót, ha lesz szusszanásod (ami nem mostanában lesz!)
Kristóf hogy fogadta Flócit? :)

Pusza mindenkinek, hulla vagyok, majd holnap (ha lesz időm/erőm) beszámolok :)
Jóéjt

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!!

Dancsiéknak jó egészsésget, sok boldogságot kívánunk!!!

Timi!
A legjobbakat!!!

A:T.Zita!
Szívesen!!!!! :wink: :)
Fog: :o :o
(nálunk már az a gond, h harap szopi közben és kínlódunk)

Edit!
Apa 5 körül ér haza. Addig is eszik, szopi, tápszer, kb. 1dl gyümi, de a főétkezés apával... (Ábel ugyanez, Ő a mai napig akkor eszik mennyiséget, ha mind együtt eszünk)

Bea!
Úgy tűnik bejött a keksz, de nem merem elkiabálni....

Kármen!
Gyors gyógyulást Orsinak!!

Mi:
csajok!
ha valaki fogyaszt nyalókát, fapálcikás jégkrémet, kérlek ne dobja el a pálcikát, gyűjti a gyógypedagogusunk, játékot csinál belőle....!!!!!! KÖSZÖNÖM!!!!!

köszönjük a dicsiket!!!!!!! :lol:

Konsti nagyon beindult, most már fel is ül...

íme egy kép, indulás előtt bohockodott:

Kép
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Norus!

Már nem figyelem, de 2 éve 6-8 köbméter volt a fogyasztásunk úgy, hogy minden 2. nap mostam a pelusok miatt. Szerintem is gyanúsan sok a fogyasztásotok :o

Dancsi!
Nagyon sok örömöd legyen a pindúr fiadban!

Karmen!

Én is locsolóval a kezemben figyeltem az eget :lol:

Timika!

Én is, én is, én is várom a történetedet!

Zsuzsu!
Ilyen helyes, vidám kis pasik között gondolom nincs is semmi gondod :wink:

Enikő!

Kíváncsian töltögetem újra az oldalt, hogy olvashassam a "hét közben is kirándulunk" :o sztoridat :wink:
Vendég
 


Dancsiéknak gratulálunk!

Enikő, irigyellek a sok kirándulás miatt, bizti szuper lehet. Tegyél képeket! Anyukád jobban van?

Timi, hát nagyon kíváncsi vagyok én is a szüléstörire!!! Főleg, hogy csaszi után hogy élted meg a 15 órás vajúdást. :o :wink:
Szopi: Lali is mindig elaludt, csinálhattam neki bármit. De aztán belejöttünk, Ti is bele fogtok! :D

Nóra, olyan fura nekem, hogy sokaktól hallom, hogy a gyerek utál hajat mosni-fésülködni. :shock: Szerencsére nálunk nincs ilyen gond, Lali már hajtja hátra a fejét a hajmosáshoz, és próbál maga megfésülködni. Persze még buta tök hozzá, de nagyon igyekszik. :D Na majd ha eljuttok oda, ahol most Orsi van, hogy majd ő akar hosszú hajat. Csak győzd venni a csatokat neki! :D
A gyerekeknek való tornán azóta sem voltatok?

Falovacskára jár még valaki? Mi ősz óta nem voltunk. :(

Zituskáék jól vannak mindannyian, csak kint vannak a Sárgán, és ott nincs net.

Zsuzsu, szépek a kicsik, Konsti szenzációs ezzel a kópés vigyorral. :lol:

Edit, nekünk a konyhában van bambuszárnyékoló, szerintem nem jó. Elég hamar elromlott a húzókája, most állandóan le van engedve, mert nem tudjuk felhúzni. :? Szerelés passz, apa csinálta, nekem egy villanykörte becsavarása is óriási küzdelem. 8)

Megyek ma dokihoz délután. Tök fura, tegnap majd meghaltam, úgy fulladtam, szabályos légszomjam volt egész nap és sípolva-hörögve kaptam levegőt, ma meg semmi. Egy picit köhécselek, de tök jól vagyok. :shock: :D

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, hoztam pár fotót :D

Dancsiéknak pedig gratulálok Gellért babához! :D

Puszi


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Bocsi, az egyik képet kétszer töltöttem fel :oops: :oops:

Többen kérdeztétek, Kristóf nagyon jól reagált eddig Flórára, folyton simogatja, odaadná neki a játékait (nála ez nagyon nagy szó), szóval aranyos :D :D

KépKép

KépKép
timika
 
 


GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ :lol: :lol: :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


timika,

gratulálok. Gyönyörű a Kismanótok;)))Nekem hirtelem olyan érzésem támadt, mintha Dórikát látnám 3 évvel ezelőtt, csak neki nem rózsaszín kistakarója volt:)

Mónika

vesm
 
 


Dancsiéknak GRATULÁLOK és sok boldogságot, egészséget kívánok!!

Timi!
Gyönyörű a kislányod!!!!!!!!!!!! NAGYON örülök hogy Kristóf jól fogadta!!!

Voltunk ma Kittivel 3 éves mázsáláson, mérésen.
98 cm a kiscsaj és 15 kg.
2 évesen 11,5 kg volt és 90 cm kereken :P
Növöget a "csöppségem".

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

Vízfogyasztás: Köszi a válaszokat, akkor nem is olyan sok, amit használunk. Mondjuk nem tudom, honnan tudnék spórolni, tusolunk, van mosogatógépünk, általában dugig tömve indítom csak el a mosógépet… a kétszemélyes háztartásunk fogyasztott havi 4 köbm körül végülis… :roll:
Haragosi: 6-8 köbm havonta, vagy 2havonta? Amikor én is mostam a pelusokat, akkor is ennyi volt kábé, havi 8 körül.

Karmen: hát igen, a hosszú haj csajos igazán, tudom én, lehet, hogy lesz is ilyen igény majd nálunk is. :lol: Már most is volt olyan, hogy „kicsúfolta” egy kisfiú azzal, hogy ő fiú, nem is lány, persze pont az a kisfiú a csoportban, akinek hosszú a haja, na meg sok egyéb más probléma forrása is…

Timika: gyönyörűek!

Timika, klzsuzsi: ilyenkor császár után szülés közben nem történhet galiba a heggel? Vagy azt is figyelik folyamatosan, nem csak a szülés előtt, amikor eldöntik, szülhet –e az illető? Hálistennek fogalmam sincs róla, bocs, ha butát kérdeztem… :oops:

szilcsi: Tornát hanyagoljuk. Kérdezd meg a hajmosásról toncsit! :lol: Nálunk Marcsival szörnyű, Dórinak egy ideig hangja se volt hozzá, most már ő is üvölt, közben pedig azt hajtogatja, hogy „kész van, kész van”. :lol: Csatjaink és hajgumik már most is vannak, frizura egyelőre ennyi, de ez is csak a legutóbbi hajvágás előtt.
Kép

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Dancsiéknak szívből gratulálok!!!!
Sok boldogságot a harmadik csöppséghez!

Timika!
Nagyon-nagyon szép!Mégegyszer szívből gratulálok!!!!

Szép napot!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Dancsiéknak én is gratulálok Gellért babához!

Timi!
Nagyon szép Flóra, és nagyon várom a szüléstörténetet, meg Zsuzsiét is!
20140113113746
 
 


Sziasztok!

Na szal ez a kirándulás dolog úgy volt, hogy apucink kb 2 hete vitt Gyöngyös mellé egy szaunát, és a tulaj szeretett volna rajta némi módosítást, és volt kb 2,5 órás munkája rajta. És ha már arra van útja, elvitt bennünket is :D Így amíg Ő dógozóba volt, mi addig a gyerekekkel csavarogtunk a környéken, játszóztunk.... És utána mentünk kirándulni :wink:

És a legszuperebb az egészben, hogy a Marci épp ott van erdei iskolában Sástón, Gyöngyöstől 8 km-re, egész héten, úgyhogy abszolút véletlen egybeesés, hogy épp arra jártunk. Persze meglátogattuk Őket is :)

Ezt csinálta apácska:
Kép

És itt jártunk Sástó és Mátrafüred között van a Bobpálya-élménypark :D
Kép
A bobpálya:
Kép

infók itt: www.matrabob.hu
Ülünk a bobban indulás előtt:
Kép
Az élményparkról egy részlet:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő, ez szuper kis hely! Megnéztem a honlapjukat, megpróbálok apát rávenni, menjünk el egy hosszú hétvégére a környékre. (már tervbe van véve valami kirándulás, csak nem tudjuk, hová)

Voltam dokinál. Sajnos allergia. :cry: A számtalan allergiám mellé még egy légúti is. :x :cry: Kaptam Xyzalt meg valami köhögéscsillapító kanalas szirupot. Majd ősszel, ha már nem lesznek tüneteim, el kell mennem vizsgálatra, hogy kiderüljön, pontosan mitől jött ki. Egyébként ma nem volt semmi bajom, állítólag az eső lekötötte a levegőben szálló polleneket, azért nem volt ma tünetem, csak minimálisan.

Anett, kitartást és sok sikert a vizsgákhoz!

Nóra, tök aranyos Marcsi a kis szarvacskáival. Játszótér: nem értem, mit nem értesz, ha a Csillag tértől megyünk a Spar felé, tovább kell menni a Spar mögött/előtt a Budapesti krttal párhuzamosan. Akár a bolt előtt, akár mögötte mész el, gyakorlatilag beleütközöl a tóba.

Timi, Flóra nagyon kisimult az előző kép óta! Jól megviselte a hosszú küzdelem szegénykémet. De most már csodaszép! Szuper, hogy Kristóf jól fogadta, elmúltak ezzel kapcsolatban a félelmeid?

Kép
szilcsi
 
 


Dancsi!
Gratulálok Gellért babához sok szeretettel!!:)

Timika!
Flóra továbbra is gyönyörű!!!:)

Zsuzsu!
Huncut kisfickók!Jó nálatok a hangulat!:)

Szilcsi!
Köszi,akkor jobb ha hagyom az árnyékolót..,de akkor mit érdemes feltenni..???Mert vmit sürgősen fel kell az biztos. :oops:

Enikő!
Klassz lehetett nektek! :wink:

Karmen!
Orsi hogy van?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilcsi!
De jó,hogy voltál dokinál!Hová mentél végül?

Norus!
Jól mondja Szilcsi,hogy merre kell menni.Sztem te a focipályás régi játszónál megálltál,ami a Spar mögött van.Na attól pár méter visszafelé a garázssor mellett az új játszó..Szinte oda lehet látni.:)
De mehetsz úgy is,hogy a Budapesti krt. Sólyom utca sarkán balra(orvosi rendelő mellett),de akkor kicsit sétálni kell a játszótérig,v. innen mégy egy sarokra lefordulni balra akkor is odajutsz a tóhoz,ha a József Attila sgt. felől mész a Csillag tér felé....
De ami tuti,a töltésen végig...onnan rálátni.(na jó ez félig vicc,de igaz),gondolom nem akartok gyalogolni.

Szóval a víztoronytól balra minden lejáró odavisz,játszó meg gyalog pár méter.
Így Ok?
:wink:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Ja Marcsi aranyos így!Olyan csigabigás. :lol:
Hannának is csináltam anno ilyen minicopfokat,én pálmafát,v. szökőkutat,meg később gidaszarvakat is.. :lol:
Ari.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Üdv.

Enikő, szép helyen voltatok! A bobpályán Zalán nem félt???

Szilcsi, sajnálom az allergiát. Xyzal? Öcsém is azt szed, most tervezzük neki olcsóbbra cseréltetni, mert nagyon drága lett az emelés után. Köhögésre mit kaptál?

Timi, tényleg sokkal gyönyörűbb lett Flóra az utóbbi napokban, tényleg kisimult.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Timi! gyönyörüséges ez a pici lány!! Én is nagyon kiváncsi vagyok, egy csaszi után milyen lehetett megélni ilyen hosszú vajúsdást, majd azt hogy odafektették rád!

Na akkor az árnyékoló ötlet nekem is ugrott. Már 1 éve készülök olyat venni:( Nekem teraszra kellett volna, hogy a padokra késö du ne süssön oda a nap, ha kint ülök.

Szilcsi! Szegénykém, még egy allergia! :(

Szilde! Orsi jól van, köszi, még mindig hangosan beszél, majd holnap lesz kontroll, akkor hallásvizsg. is kérni akarok neki.

Enikö! én is irigy vagyok kicsit a kirándulás miatt:)

Nóri! hidd el én is örülnék ha rövid haja lenne Orsinak. Ez most folyton szanaszét van, befonni nemigen tudom, mert szétesik, a copfot szétugrálja, szoval meleg és szanaszét van neki. És száritani is kinlódás a rövidhez képest.
Norbinak hétvégén nyirtam le a haját tüsire, jaj anniyra kényelmes, pillanatok alatt megszárad.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Az jó,főleg ha nem is vérzett neki.
Hanna is sokszor nagyon hangos.Nem tudom eldönteni ez normális-e még.Nekünk is menni kellene hallásvizsgálatra,de még sok más helyre is.És ez marad mindig utoljára.

Nem semmi.Te vágod Norbi haját?Ügyi vagy.Géppel vágod?
Kevinhez két ember kellett hogy meg legyen igazítva a frizura.. :lol:
,annyira mocorgott.De így látszik,hogy nem olyan babás,inkább kisfiús már. :wink:

Toncsi!
Nem tudtam képet feltenni,mert túl nagy.Vadászok kicsinyítő programot.Gond volt a géppel,és most nincs rajta a szükséges program.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
Ha tényleg hatásos árnyékolást akarsz, akkor redőnyt csináltass! :wink:

Dancsi!
Gratrula a legkisebbhez! :wink:

Zsuzsu!
Boldog névnapot Konstinak! :lol:

Tegnap volt az anyáknapja és az évzáró az oviban. lesz még ovi, csak most bemutatták mit tanultak. olyan ügyes volt Márk, nagyon büszke voltam rá. :lol:
Kaptunk vörös rózsát, meg szívet, aminek a közepén van a tenyér lenyomatuk. :lol:
Kedden fodrásznál voltak a gyerekek, Szandinak is levágattam a haját, most olyan kisfiús feje van, de olyan kis cukika. :wink:
Azt mondta rá a fodrász, hogy kis" sós seggű tyúk."Hát ez mindent elmond arról, hogy hogy viselte!!!! :lol: :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Szilde! Egyszer vittem Norbit fodrászhoz, elmondtam még nyirja feljebb, a végén ráhagytam, fizettem 500 ft-ot aztán itthon megnyirtam én. Igy mindig én vágom neki, megszokta már az ollót és a gépet is, mert alul géppel is azért mindig kicsit felnyirtam. Most meg tüsire is géppel dúrtam le neki. Nálunk ezzel sosem volt gond. Meg a hajmosással sem, söt ö locsolja folyton a fejére a vizet, gondolom a babauszás miatt ennyire élvezi (bár már oda nem járunk)

Szilde! Ha meg redöny akkor szerintem ne müa. legyen, hanem aluminium. Drágább, de jobban is szigetel, na meg engem a müa. kikészitett évekig hogy szélben folyton zörgött, de nagyon, mit mondjak aludni nem sokat tudtam töle, igy többet olyat nem veszünk. Ide már aluminium lett vásárolva.

Zita! Akkor Szandi is olyan lehet mint Orsi:) Mert örá is illik de nagyon ez a kifejezés:) Én is várom már az anyák napját, máj. elején lett volna, de eltették jun. 4-re:(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Előkerültem, de nem sokáig leszek úgy hallom :).

Jól vagyunk, mostmár. Amikor hazajöttünk a kórházból elkapott bennünket egy fosós-hányós-takonykór. Mindenkit, kivéve a legkisebbet. Még mindig köhögünk, de ez már a legkevesebb.

Lassacskán szokunk össze, vannak jó és kevésbé jobb napok. Zoli nagyon "eleven" lett, de ez inkább életkori sajátosság, mint inkább Gergő hatás. Nagyon odafigyelünk rá, de vannak olyan húzásai, hogy néha-néha eldurran a fejünk. Úgy tűnik szereti a tesót, mert simagatja, puszilgatja a kezét és nem viheti el senki. Jó ez a két gyerekes lét, de a bölcsi nagyon-nagyon sokat segit. Felvették oviba is október 17-től, persze ha addig sikerül szobatisztaságra szoktatni. Én nagyon bizom benne. SZól ha bekakilt és tegnap már azt is bejelenette, hogy "pisiltem". Remélem ezek már A jelek. De biztassatok.

Szüléstörténetet igazából a férjem tudna irni hála a kéjgáz hatásának, de azért megpróbálom.

Húsvét hétfőn este 7 körül felhivott a szülésznő, hogy "mi van, téged nem bántanak a frontok?", mondtam, nem mőg egyben és megkérdeztem mi a szokás, ha a 40. hétre nem jön elő a törpi? Ekkor még volt vissza 2 naom. Elmondta, mivel sanyargatják ilyenkor a kismamákat. 9-kor lefektüdtem aludni és aludtam volna, de sehogy sem sikerült éjfélig, mert bármelyik oldalamra feküdtem, nem igazán jött be a dolog, mindig fájt. 1/2 2-ig nézegettük az órát, 5-10 perces fájdogálásokat produkálva. Felhivtam Barbarát, hogy "jó reggelt, mi talán lassan indulnánk" Azt mondta rendben, majd szóljak bentrúl mi újság. Bementünk, megvizsgáltak, 1.3.3.3, innen nem megyünk sehova, ki az orvosom, meg van-e szülésznő. Elmondtam, bár Barbara addigra már jelenkezett. Öltözzek át, kaptam kúpot, sétálgassak vele, aztán indulás tusolni. Mire kimentem a hirekkel az ajtó elé, ott volt Barbara is. Talán 1/2 3 lehetett. Elvoltunk vele úgy 1/2 7-ig, a fájások nem voltak fájások (ekkor még). Ekkor jött a doki, azt mondta ha nem történik semmi 1/2 8-ig, akkor repesztünk. És jött a marha nagy tűjével, hát... ilyesztőbb, mint gondoltam. Kaptam 1 óra haladékot, hogy fájjon. Na de nem fájt (annnyira). 1/2 9-kor elindult az első adag oxitocin, ami nem nagyon használt. Aztán 15 perc múlva egy kicsivel nagyobb adag. Na az használt. A szülőszoba ajtaja pont a főbejárattal szemben volt, azt a távolságot, a két ajtó között 4 megállásal apa vállán sikerült is megtenni.

Folyt köv. etetés után.

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Vak lárma volt...

Szóval onnantól beindultak az események, no meg a gáz. Olyan volt, mintha én ezt már átéltem volna. Egyszer felnéztem és nagyon sokan voltak körülöttem, nők. Utóbb kiderült, hogy 4 szülésznő volt, mert annyira gyorsan elindult Gergő, hogy a méhszáj még nem tűnt el, a doki még az ambulancián, Barbara fél kézzel tágitott. És a kolléganőit hivta segitségül. Szóval a végére azért mindenki odaért. Megúsztam egy gátmetszéssel, egy azonnal szopizó besárgult babával, 4 nap kórházzal és egy hős, bár a fáradságtól és a nem evéstől kidőlő apával.

Kövezzetek meg, de nekem 2 szülés után sem a kedvenc elfoglaltságaim közé tartozó dolog a gyerekszülés. Felemelő dolog, meg jó mikor odaadják azt a kis mázas, meleg csomagot, de én azt hiszem itt befejeztem.

És a kis csomag egy hónap után:

Kép
Kép
Kép

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Karmen!
Hát igen, szerintem rokon lelkek a lányaink!
Mert Szandi is még kilóra is annyi, mint Orsi volt. :roll:

Cseppek!
Szerintem legjobban ugy fog menni a szobatisztaságra való szoktatás, ha nem adsz rá pelust.
Vigyél a bölcsibe is sok váltóruhát, mostmár ugy is rövidgytyó kell.
Nálunk legalábbis Márk ugy lett szobatiszta, met amig rajta volt a pelus, addig nem akarozott szólni.
Mikor csak kisgyatya vlt rajta, érezte, hogy bepisil, át kell öltözni, 1 hét alatt szobatiszta lett.
És mi ezt télen csináltuk, harisnya, minden... :wink:
Angéláék is segitenek, ne félj ettől. :wink:
Milyen az új gondozonő? :?:
Gergő nagyon szép kisfiú!!!! :lol:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Cseppek! Nagyon szép Gergő is!! Szobatisztaságról egyetértek Zitával. Én is igy szoktattak le Orsit és most Norbival is is probáljuk.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


AT Zita, ISten éltessen sokáig! :lol: Mit kaptál?

Edit, a házidokimnál voltam. Egyelőre. De tervezek elmenni egy allergológushoz is, épp tegnap keresgettem a neten, hol találok ilyet Szegeden. Mert utánaolvastam a pollenallergiának és néztem pollennaptárt is, május-júniusban a legerősebb a pollenkoncentráció, most virágzik a legtöbb minden egyszerre. És sajnos mivel nekem többfajta ételallergiám is van, várható egyre több keresztreakció is. Pl. olvastam, hogy aki mogyoróallergiás, annál könnyen keresztallergia alakulhat ki a pollenekre (na én vagyok az élő példa erre).
Amúgy baromira nem könnyű ezzel a sok sz@rral együtt élni és egy életen át szenvedni. :cry:
Árnyékoló: lehet, érdemes lenne megnézni barkácsboltban ugyanezt a fajtát, hátha más minőség, mint a tesco-s. Amúgy tényleg redőny, nálunk a hálókban az van. Tök jól szigetel, tompítja a zajokat és mivel elsőn lakunk ás volt már rá példa, hogy hógolyóval dobálták az ablakokat, biztonságos is. Nekünk is alumínium van.

Exi, nem tudom, mennyi a Xyzal, a doki ingyen adott egy dobozzal egyelőre. :oops: :D Köhögésre őáltala kreált gyógynövényes, gyógyszertári keverésű szirupot kaptam, már többször ittam, szuperjó.

Karmen, mi is magunk nyírjuk Lalit, géppel. Eddig a legnagyobb, 13 mm-es volt neki, de megint nyírni kell a hétvégén, most már kisebb lesz egy fokozattal.

Cseppek, ez a kézzel tágítás nem lehetett leányálom. :? :roll: Én nem kövezlek meg, hogy nem akarsz szülni többet, miért is kéne? :shock: Baromi nehéz dolog megszülni egy gyereket, még ha szépül is utána az emléke, akkor sem egyszerű. Nagyon szép a kis Gergő! Jó, hogy tesója így szereti. :D

Kép
szilcsi
 
 


Ja képzeljétek. Ma nekem jött az utcán hátulról egy csöves hajléktalan kinézetű koma. Rászóltam, hogy legalább egy bocsánat vagy valami? Erre a koma: nem én vagyok olyan bunkó, hogy elfoglalom a járdát. :shock: Na felment a pumpa, úgy beolvastam neki! :twisted:
Amúgy a járda bal oldalán álltunk a babakocsival, jobb oldalt simán elfért volna, csak ki kellett volna kerülnie.
Párom mondta, vigyázzak ezekkel, mert így zsebelik ki az embereket, hogy "véletlenül" nekimennek. Még jó, hogy nem volt zseb a nadrágomon. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Cseppek!
Nagyon szépek a fiúk!!!
Kitti is úgy lett szobatiszta 3 nap alatt hogy nem adtam rá pelust és gyorsan rájött hogy jobb ha szól.. :lol:

Enikő!
Nagyon szuper helyeken jártok!! De jó hogy sikerült ilyen szupi hapsit "kerítened" :lol:

Felrakok pár képet Kittiről, remélem nem lesz uncsi :oops:

Első szülinap
Kép

Második szülinap
Kép

Harmadik szülinap
Kép
Kép

A nagy ajándék
Kép

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Szilcsi!
Vigyázz, nehogy tényleg egy ilyen ember agresszívabb legyen!
Ki tudja mennyi indulat van bennük felhalmozódva.
Mi lett a porszívócsövetekkel?
Rendeltetek újat?

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga, már meg is érkezett az új, a múlt héten. :D Majdnem 9e ft volt. :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Kinga! Nagyon csajos a bringa! A torta hasonlo a tavalyihoz?

Zita! Végül rendeltél aztán Ujszentivánrol? És milyet, bevált amit ajánlottam??:)

Szilcsi! Kolleganömet a Kárászon több éve igy zsebelték ki valoban, meglökték, mire odafigyelt arra aki tette, már azok tovább is adták észrevétlen a táskájábol a pénztárcáját, mire azt észrevette már nyomuk sem volt, föleg annak akinél lehetett. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zsuszu!
KONSTINAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK! :D
Ma tartjátok?

SZANDINAK IS BOLDOG NÉVNAPOT UTÓLAG! :D

A mai vizsgám is sikerült szerencsére, viszont Málna szegény kiütéses lett,az egész teste, nem tudom mitől. Epertől nem,mert már egy hónapja eszik szinte minden nap és eddig semmi ne m volt,éjjel be is lázasodott, Cakid-et meg Zyrtec cseppet kell szednie,remélem hamar elmúlik!
20140113113746
 
 


Ja , és elfelejtettem, hogy születtek kiscicáink, és 1-nek nincs gazdija, légyszi ha vki tud vkit akinek kellene, szóljon, mert nem tudom mi lesz a sorsa, ha nem talál gazdát. Házhoz viszem, féregtelenítve lesz!
20140113113746
 
 


Szilcsi!
Honnan tudod a sznapom? :wink:
Amúgy köszi!!!!
Ajándékok semmi extra, pénz, virág, könyv, szamos marcipán.
A múltkor vettem ruhákat, mondtam, hogy ezzel szülinap, névnap letudva.
Meg hát a kocsi is az én nevemen van. :lol:

Kinga!
Látom ti is Hausert vettetek.Hol bicozik Kitti?
Hol vettétek?
Jó ugye? Márk is szereti. :lol:


Karmen!
Nem, végül itt vettem tortát Szatymazon. Párom azt mondta, hogy nehogy már ne találjak közelebb. :roll:
Egyszer úgyis kirpróbálom. :lol:

Anett!
Köszi Szandi nevében. :lol:
Gratula a vizsgákhoz. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Nekünk is Hauser van, 2is, szétnyühetetlen. Elég drága, de mi is ugy gondoltuk a 2 gyereket kiszolgálja és még el is tudjuk akkor is reális áron adni majd.

Zita! Boldog szülinapot!!! Kár, kiváncsi lettem volna, mert nekünk eddig ez a legfinomabb torta:) Családi kedvenc, na.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ilcsi!
Gondolom most egy darabig eldugod a porszívócsövet :lol:

Karmen!
Igen, ugyanott csináltattam a tortát Hattyason, mint tavaly.
Most gesztenyéset rendeltem és megint nagyon finom lett. Nyami :P
Újszentivánon hol rendelsz tortát? Már ha tortáról beszléltetek Zitával. :oops:

Mi is ezért választottuk a Hausert: nagyon tartós darab, Kittit ismerve rengeteget fog bicózni és mivel szinte az egész családtól kapta szülinapra, így nem kellett nekünk kifizetni az egészet. Nem volt olcsó, de nagyon szuper minőségű.

Zita!
Boldog szülinapot kívánok én is!
A bicót a Derkovics fasor végén lévő új bicikliüzletben vettük.
Apuék Hattyason a kiskertekben laknak és ott volt a szülinapi "bulija". Ott bicózik kint az utcán.

Anett!
Gratulálok az összes sikeres vizsgádhoz!!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?