Új privát üzeneted érkezett!

Akella
Es megszoktad mar a gondolatot,hogy kismami vgy 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Akella ne aggódj, hipp-hopp eltelik az idő és újra láthatod a kicsikéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hellóka!

Köszönöm szépen a gratulákat, majd 25.-én megyek dokihoz, és utána el is hiszem a csíkokat. De már most parázok...
Ahogy akella írta, mindig aggódni kell valamiért... Az én előzményeimmel amire tuti számíthatok, hogy már a 10. héten mennem kell Pestre a Sotéra (Győrből), és megnézik speciálisan a szívét. Utána 12. héten a normál uh-on itt Győrben, és a 14. héten újra a Sotén. Remélem minden ok lesz, és azért "kaptuk" őt ilyen hamar, hogy megnyugodjunk, és egészséges is lesz remélem!!!!

A pasikra visszatérve pedig az én uram is büszke, és "nála" tuti nem lehet baj!!! Szóval nem is tudom hogy venném rá ha kellett volna, hogy megvizsgálják. Lehet, hogy elsőre esthajnaltól vettem volna spermavizsgáló kütyüt (valami ilyen is van a raktárban, ugye?), és ha az mutat valami rosszat, akkor a pasik is lehet, hogy elgondolkoznak. :shock:
melike30
Győr
 
 

 
 

bridget őszintén még most is hihetetlen a számomra.
Csoda történt velünk, kicsit nagyobb a pocim és időnként élvezem a "kellemes" tüneteket.

melisch aranyos vagy! Ha tehetném naponta nézegetném a Hcg teszteket, hogy pozitív-e még és az ultrahangot is bevetném :lol:
Lökött vagyok tudom :lol: De majd csak telik az idő és remélem a legjobbakat.

melike az első nehézségen túl vagy, a többi a velejárója :wink:
Ezt szerettük volna és ezért megteszünk és meg kell tennünk mindent.

Puszi Mindenkinek!!

Kép
Kép
akella
 
 


melike jó a vonalzód :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Szerintem closty mellett is alkalmazható az LH teszt, de egészen biztosat a nődoki tud mondani erről.

Melike, aranyos lett a vonalzód, drukkolok, hogy minden rendben legyen Picúrral!

Igen, valóban van spermateszt, mellyel a spermiumok számát lehet megállapítani, lehet nálam rendelni, 10 ezer Ft, 1 hét átfutási idővel tudom adni, és 2 tesztet tartalmaz, hogy biztosabb legyen az eredmény, ezt 3-7 nap különbséggel kell elvégezni.
Egyébként lehet olyan spermatesztet is kapni, amellyel az életképességet lehet megállapítani, de ez jóval drágább. Persze ha van valaki, akinek kell ilyen, utánajárok szívesen.

Ezeknek nagy előnye, hogy otthon kényelmesen, diszkréten elvégezhető tesztek, nem kell szégyenkeznie az amúgy szégyenlős pasinak, viszont ha gond van, akkor utána mindenképpen orvosi konzultáció javasolt. De hátha nincs semmi baj :roll:

Az én páromat annak idején bár nehezen, de sikerült rábeszélni egy andrológiai vizsgálatra, kiderült, hogy "remek formában van" :lol: , és a doki nyugalomra intett bennünket, hogy várjunk még legalább félévet, és sikerülni fog a baba. Naná, ő könnyen mondja. De végülis igaza lett, a fenébe is :lol:

Melike, képet kérünk szépen a tesztről, ha van, meg majd a babócáról is!

Akella, szintúgy :wink:

Pápuszi
esthajnalcsillag
 
 


Csillag
majd megkerdem mert nem akarom,hogy ido elott esetleg kilokodjenek :shock: de szerintem az lh sokaig pozi lesz igy :roll: a homerozest talan elkezdem ma :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Betty
Mara kuldom a tuszo varazsenergiet Kép
es mindenem csuriban Kép :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hajrá csajok mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást !!!!!!! :lol: :

Dridget A gyógytea és a talpmasszázst biztos kipróbálom az egészséges táplálkozás az kicsit nehezebb úgy :roll:

Melisch: A mikroszkópot már sajnos megvettem de a 4 vagy 5dik próbálkozás után feladtam.
Mérem a hőmet, de amiket ajánlottál internetes oldalakat azokkal még "barátkozom" még nem sikerült közelebbi kapcsolatot kialakítanom, de ezt sem adom fel... :lol:

Azt hiszem várunk még a hormonvizsgálattal de addig is sztem a párom elmegy spermavizsgálatra- azt külön a nőgyogyitol kell kérnem vagy elmehet uruló dokihoz és kérheti ott is? :oops: :oops:
teljesen kezdő vagyok..... hmm :oops: :oops:

Meklike, Akella nagyon gratula!!!!! :D :D
Bridget szorítok
:D

Esthajnal szeretnék rendelni lh-kat.... küldök privit.
zoorsi
 
 


Zoorsi
Miota is probalkoztok?Mar csak azert kerdem,hogy varni akarsz a vizsgalatokkal :roll: Nem is kell rohanni egybol aaam...meregtelenites is ngyon fontos,akkor a verkeringes is!En csak ilyen kuruzslo dolgokat tudok ajanlani mert itt Japanban ez bevett dolog...mindenki megy es hasznalja ezeket es nem is szednek se antibiotikumot semmit se :roll: Akupunkturashoz is ha tudsz valami kinaihoz menj az a biztos!ezek mind jok ahoz,hogy a tested es a szerveidet jo formaban tartsd vgy esetleg helyrealljon ha valami nincs rendjen :wink: Kitartonak kell lenni es nem csak 1hetig csinalni a dolgokat hanem tenyleg folyamatosan...nekem megvolt a hatasa...aztan abba is hagytam hat ennek is meglett az eredmenye :? Most megint szedem a csodaszereimet,meregtelenitek stb :roll:
Sok cserencset es koszi a drukkokat holnapra jo sok kell belole :roll: :oops: :)

Melisch
Magadrol nem is irtal :roll: Nalad meg mar csak 1het van a visszaszamlalasig :wink: +++++++++++++++

Tobbiek
++++++++++++++++++++++++++++++kinek mihez kell :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melike, írtam privit.

Zoorsi, neked is. A férjednek andrológushoz kell mennie, úgy tudom, beutaló nélkül mehet, urológus nem mindig foglalkozik andrológiával, a nőgyógyász legfeljebb meg ajánlani tud ismerős andrológus dokit, akihez mehettek. Mi magánban voltunk anno, gyorsan végeztünk, és rendes fiatal pasi volt a doki.

Pusz és drukk mindenkinek!
esthajnalcsillag
 
 


Zoorsi, nekünk írt már nőgyógyász is beutalót, és urológus is :shock:
De szerintem egy andrológust kell keressetek, mert végülis neki ez a szakterülete .

Melike, nagyon gratulálok neked! Nem lesz semmi baj, ne aggódj!! :wink:

Bridget, köszike a mai szorongatást, én holnapra ugyanezt kívánom neked, és mennek a plusszos energiák!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jó sokat küldök, hogy elég legyen egész napra :lol: :lol:


Szóval én megjöttem UH-ról a következő eredménnyel:
Nyálkahártya vastagság: 6,3 mm.
Jobb oldali petefészek: 1db. 2,6cm-es domináns tüsző.
Bal oldali petefészek: 1db. 1,8cm-es domináns tüsző.
Kaptam egy dupla adag tüszőrepit (choragon), és ma ereszd el a hajam lesz az urammal!! :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, neked is óriásdrukk az esti "tornához", hogy bírjátok szusszal :lol:
esthajnalcsillag
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszike Esthajnal, ari vagy! :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Tudtam,hogy jo hirekre jovok :wink: Te clostiztal :?: :roll: Hat en azert remenykedem mind2 oldalon 4-4tuszore :roll: :oops: :) Koszi holnapra toled is aztan akkor ti meg adjatok az erzeseknek 8) Kép Kép Kép Kép

Tobbieknek is am :!: :!: :!: Mindenki mindent beleeee :lol: :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Másfél éve tettem le a gyógyszert azóta próbálkozunk persze az első 3-4 hónapot leszámítva.
Szedem a Gravidát és lugositó bogyókkal -csak természetes alapú- próbálok eggyensúlyt teremteni.

Akkor keresek egy jó andrológust és rábírom apát..... :oops:


Betty adjatok bele apait- anyait :twisted: és az erő legyen veletek :P
zoorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

betty mindent bele!!! :lol:

zoorsi mi a kaáliban voltunk. Oda nem kell beutaló. Igaz kell fizetni, de kulturáltabbak a körülmények és egy nap alatt az eredmény is kész volt. :wink:
Nagyon sok rossz dolgot halottam a sztk-s vizsgálatról.

Kép
Kép
akella
 
 


sziasztok!
kicsit eltüntem, mert nagyon elfoglalt vagyok -még egy darabig így is marad.
ma voltam dokinál, majdnem félidőben vagyok a petécském még csak 16mm-es de a doki szerint ez megfelelő. azt ö sem tudja hogy miért nem használ nekem a closty. két hónapja szedem, de most sem ért meg sem hamarabb sem pedig nagyobbra mint egyébként szokott. azt mondta a doki, hogy akkor inkább hagyjuk, hiszen egyébként is működök rendesen.(ezzel csak kicsit felakarta turbozni a petesejtjeimet, hátha azért halnak el mert nem megfelelő az alap...)
a miomám most sokkal kisebb lett. ezt sem érti hogy miért….megbeszéltük, hogy a következő hónapban-juni elején- megyek vérvételre hogy haladjak a dr fülöp által kérteknek. ugyhogy hamarosan ujra beindulok a vizsgálatokkal. mondtam is a dokimnak hogy most hagytam az orvosoknak egy-két hónap szünetet, de a következő héttől jön az babáértküzdöktornádó :-DDD mindent egyszerre, pozitivan!!!!előre :-)))

Betty: nektek nagy hajrá!!! ebből még ikrek lesznek meglásd ;-)
bridget: holnapra megy a nagy drukk.

Kép
rabbe2
 
 


Betty, remelem kitornaztatok magatokat kello keppen, es hamarosan meg is lesz a vegeredmenye :wink: :lol:

Brid, en is bizom a 4-4-es tuszokben, legyen legalabb annyi :!: 8)

Rabbe, nem hasznal a closty :?: :roll: Hmm, pedig az jo kis turbosito. Noveszd akkor azt a kis tuszocsket rendesen! :D
Vendég
 


Köszi aranyeső :wink: igyekszem. :lol:

hátha pont most fog öszejönni, amikor nem szedem. eddig mázlim volt, mert elsőre vagy másodikra sikerült(hónap :lol: ) csak az abaj hogy elhalnak....
na de majd most!!!! :wink:
szerintem csütörtök, péntek körül lesz méretes tüszőm. nálam mindig az abaj. hogy nagyon kitolodik a ciklus első fele és a második fázis nálam csak 7-11 nap maximum. a doki szerint ne foglalkozzak vele, nincs jelentősége....

Kép
rabbe2
 
 


Zoorsi
Hat az akkor epp hatalyos :roll: Marmint,hogy elkezdjetek erdeklodni doki utan...persze csak ha nincs turelmetek var varni :)

Rabbe
Erdekes mert clostival elmeletben megturbozzak a p.feszket es sok tuszot termelnek...legalabbis normal esetben :? Maj a vegen irok az en leleteimrol erdekes modon a closti most nekem sem akar hatni :? :roll: A petecsked is normal ha jol tudom naponta 2mm-t nonek es egy 20mm-es mar jo 8)

Aranyeso
Koszi hat egyenlore 0-1nel tarunk :roll:

Jelentes
Dokinal megvolt minden szerintem a menzim kicsit mindha nem akkor kezdodott volna amikor de aszonta a doki ez nem a menzi erejetol fugg...szla az elso piros napom akkor 13-an volt de verezgetni csak 15-en kezdtem el :roll: A lenyeg egyenlore a jobb oldalon latott 1tuszot a masikon meg semmit :? de aszonta egyenlore nem lehet josolni ebbol mert meg az elejen vgyunk ngyon...levett vert,hogy megneze az FSH-em ment-e feljebb a closti hatasara...es megnezi az E2 szintet is :roll: delutn 4kor csorgok vissza a lelet miatt es akkor megmondjak hogyan tovabb :roll: :?

Kicsit azert elkeseredtem na :roll: persze tudom meg csak 7.cn-en vgyok meg meg van ido meg minden...de ennel tobbre szamitottam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Betty, remélem jó éjszakátok volt! Én egy hónapja még a "gyertyát" is bevetettem, ahogy annó esthajnal írta! :lol: Biztos jól néztem ki ott az ágyban... :oops: :lol:

Bridget, remélem megnyugtatott kicsit a doki, majd írd meg a fejleményeket!

Clostyt én is szedtem régebben 2 hónapig, hát nekem a peteérés tőle egy hatalmas fájdalom volt, érdekes, hogy van akinek nem hat. :roll: :shock:
melike30
Győr
 
 


Melike
En is szedtem mar es csinalt 4-5tuszot mindket oldalon :roll: azert is kertem most is :? majd megirom mit mondtak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Visszacsorogtem :roll:
hat az eredmenyek nem igazan tudom,hogy mit jelentenek de sejtesem az van :roll:

7.cn
FSH 40
E2 69

2.cn
FSH 16
E2 60

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na jelentem én is megvagyok, tegnap zűrös napom volt és nem tudtam jönni.

Bridget sajnálom, hogy nem volt az az eredménye a clositnak amire vártunk mind :evil: doki amúgy még mit mondott, biztatott valamivel? Nagyon szeretném ha mielőbb babás lennél!!!!!!!!!!

Betty remélem eredményes lett a tegnap este :wink: :wink:

Rabbe neked meg drukk a vizsgálathoz!!!!!!!!!!

Esthajnal remélem jól vagy!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS Bridget, Esthajnal szerintetek a ferility-n melyik módszer alapján állapítsa meg a pé-m az Advanced Detector szerint amit ajálja, hogy használjunk vagy a Fertility Awareness Detector szerint ha úgyis tesztelek. Most 5 napig ingyenes megint a ful verzióm így rájöttem, hogy ha kicseréltem az általam használt 2. verziót az elsőre akkor pé-met 1 nappal előbbre tette, amit azért kétlek mert délután volt + tesztem tehát csak azután lehetett a pé. Most nem tudom melyik módszerben bízzak. Nekem fontos tudjátok mikor legyünk együtt. A kevés és lassú petikék miatt :cry: mert ha úgy gondolom előbb van pé akkor a valódi pé-re már kevesebb petike jut a mindennapi keksz miatt. De talán jobb lenne sőt tuti ha nem paráznék annyit utólag mi???? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: de nem birom ki :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Nem biztatott semmivel...nem az a fajta o :roll: ami persze nem is baj mert inkabb a rosszbol suljon ki jo mint sem nagy dolgokat iger aztan semmi nem igaz :roll:Mint mondtam o akar arra az egy petire is ramegy es a tole legtobbet fogja tenni...lehet neki volt igaza es nem fog hasznalni a closti :roll: Meg nincs veszve semmi csak igy nem biztos,hogy belemegyek a lombikba-e hoban ha csak 1peti lesz :?

En mindig hagyom hagy tegye be a gep :wink: en ugyis tudom mikor volt :lol: hat igen mikor +osat pipilsz azt teszi be pe-nek pedig ugye ra 24-36orara reped a dolog....ezert en azt nem hasznalom :roll: 1szer betettem jol meg is tevesztett :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melisch
Na most neztem meg a gorbed :arrow: hat ocsem :shock: en nem szeretek josolgatnimeg biztatni senkit ilyenek alapjan(magamrol tudva)de ha most nem figyelsz ide akkor leirom,hogy ngyon szep a gorbuszod es marhara tankonyvi :wink: Na most mar visszakuksizhatsz :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én sem magamtól rakom be ő teszi be de már nem emlékszem, hogyan definiáltam januárban mi után menjen. És látom a Fertililyt alapján ellemzi a gőrbém. Más hónapoknál visszamentem és Advencre tettem és mintha jobb lett volna, azaz megvolt 14dpo :shock: Na mindegy majd meglátom mikor jön piri és akkor megtudom melyik módszer lett volna pontosabb. :roll:

Értsem úgy, hogy ha csak 1 petikéd lesz nem vállalod most a lombikot és megpróbálod a következő hónapban teljesen a dokira bíznod magad, hát nem könnyű döntés de várjuk ki a 22.-ét lássuk mi lesz a kukucs eredménye. Minden estre meg a tüsző növesztő drukk!!!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.05.19 11:41-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Bridget tudod nekem is jó a görbém mindig aztán jön piri, most éppen a tiedet kerestem de kiszedted :shock: 4 oldalt visszanéztem pedig elvétve volt 1-1. Lehet igaza van Esthajnalnak és a teák gyönyörű görbét produkálnak :lol: :lol: :lol: iszom is szorgalmasan 2 bögrével naponta :lol: :lol: Most inkább csak tesztelgetem a programot ha ingyen van :lol: :lol: :lol:
Reacon nem volt 2 napja pedig neki is ígéretes görbéje volt :wink: de 17,-ke óta nem aktualizálta nagyon kiváncsi lettem volna.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Hat lehet,hogy ugy nem akarokl belemenni ha csak 1peti lesz :roll: mert a kovi honapra aszonta mindenkeppen megy az injekcio es abban jobban bizom,hogy lesz valami :? szal ilyen clostis lombikok nem tudom...nekem ez olyan idegen...persze ha lenne tuszo ok de igy :roll: Meg nem tudom...lehet jovo honapban meg marha magas marad az fsh-em a closti miatt akkor meg azert nem mehet a dolog :? aztan meg koltozunk nincs tobb ido szal nehez na :(
De nem adtam fel persze meglatjuk majd 22-en es koszi a noveloket 8) :lol: :wink:

Gorbemet levettem mert nem mertem :roll: ma megmertem 36.75volt :shock: azaz ezekszerint meg lese esett :roll: pedig mar pipiltam egy LH-t is es majdnem pozi :oops: lehet ilyenkor nem oszt nem szoroz a clostis honapban :?: :roll: :oops: Csajok ti hogy LH-ztatok closti mellett? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem is volt, hogy a hőm 36,6 maradt 3 napig és onnan akkor csak 1-1 fokkal emelkedett de a pé-t betette, lásd múlt hónapi görbémet

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Brid, mi az hogy nem turboz a closty :?: :!: Pedig teljesen ugy voltam, hogy na lesz par szep tuszod, nem ertem en ezt :shock: viszont abban igazat adok neked, hogy eggyel en sem indulnek neki a lombiknak, azert jo lenne az a 3-4 mindenkepp, uhogy szerintem vard meg a szurizast :roll:
Melisch, csak olvaslak-olvaslak :oops: bevallom teljesen megkavarodtam, tudod, en csak vezetgetem a homet a fertilityn, nem olvasgatok en el ott szinte semmit, csak beirom, hogy ma 36.5 volt aztan pa... csak most fogom fel, hogy ilyen meg olyan variaciok vannak :roll: talan nem artana kicsit melyebben bele merulnom... huuuha
Vendég
 


Aranyeso
Hat nem hat es kesz :roll: Most olvastam,hogy 4-5.gyogyos napon ami nekem ma van :!: az E2-nek 100 vgy felettinek kene legyek vgy minimum a 3.napi duplajanak :? na nekem 2.cn volt 60 most meg 69 :? Na en mentem mara szerintem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget szorítok Neked teljes szívemből!!!
Előbb-utóbb (következő hónapra gondolok) jönnek majd a testvérbabók :wink:

Én a clostyra jól reagáltam több és nagyobb volt, de ismerek olyan kismamát, akinek nem használt és nem ettől jött össze a babája.

Kiszámíthatatlan az emberi szervezet.Sok olyan ember van akinek már azt mondták nem lehet babája és később magától összejön, persze szerintem is utána kell azért járni mindennek, mert oka is lehet. Nálunk ugye 2 év után jött a nem várt csoda :lol:

melike hogy érzed magad?

betty remélem szép és eredményes estétek volt :lol:


Puszi Mindenkinek!!!

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!Új vagyok egymásik topicról ajánlotta melike ezt az oldalt.Ovulációs tesztet vadászok mert szeretnénk újra babát amint lehet...Múlthéten vesztettem el a 20 hetes babám és előre gondoskodni akarok hogy amint lehet neki álhassunk a projectnek.Ha valaki tud valamit megköszönném ha szólna. :wink:

Kép
anyci
 
 


Írj Pü-t ha rendelni akarsz LH tesztet Esthajnalnak

Gondolom szörnyű lehetett elveszíteni a babád de látod Melikének is hamar összejött, szóval csak pozitívan.

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi melisch!
Maga a pokol minden nap csak az tartja a lelket bennem hogy tudom nem vagyok egyedül és újra sikerülhet,hála az ilyen sorstársaknak mint amilyenek ti is vagytok :D

Kép
anyci
 
 


Anyci tuti sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem tudom miért halt meg a babád de gondolj arra, hogy talán így kevesebbet szenvedett ő is meg ti is és ő már jó helyen van.

Kép
Kép
melisch
 
 


Ugyan úgy jártam mint melike csak az én babám edwards kóros volt ami annyit jelent hogy kisfejűséggel,szív és vesebetegséggel,végtagrendellenességgel,szellemi fogyatékossággal jött volna világra.Az orvos is azt mondta jobb így csak fel kell még dolgoznunk.Köszi a biztatást :)

Kép
anyci
 
 


Üdv. köztünk Anyci!
Reméljük minél előbb bebabásodsz!! :wink:
Sajnálom, hogy elvesztetted a babód..
Rendelj Esthajnaltól, neki van mindenféle tesztje, és tuti pozi is van közte!! :lol: :lol: :lol:

Bridget, most csak clostival stimulálták a petiket nekem. Tegnap ugye megkaptam a tüszőrepit, estére már nem bírtam magammal :arrow: olyan szúrásokat éreztem, hogy azt hittem elájulok :roll: , de sebaj, mindent a bébiért :wink:
Nemtudom, neked miért csak egy petid érik, bár még azért van időd az ovuig, úgyhogy még nincs veszve semmi. Én szorítok neked nagyon :wink:
Ja?! Én LH tesztelek még most is, meg el kezdem a HCG-t is, hogy lássam mikor ürül ki a tüszőrepi a szervezetemből (nehogy megint örüljek magamnak, aztán csak a tüszőrepi produkálja az egészet. Biztosra megyek most! :wink: )

Melisch, tényleg gyönyörű ááám a görbuszod!! :)

Többiek! Köszi, hogy drukkoltatok nekem, tegnap aztán adtunk az érzéseknek keményen :oops: :oops: :lol: :lol:
Előtte kihagytunk 1 hetet, úgyhogy rendesen ki is voltunk éhezve....szóval na, jóóó volt! :lol: Még azért a biztonság kedvéért a mai napot sem hagyjuk ki :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 275 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Szintén külön kérésre rendelek vizeletsugaras LH tesztet 1 hét átfutási idővel, ára 360 Ft/db.

Postaköltség ajánlottan 400 Ft, elsőbbségi ajánlottan 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és elsőbbségi ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken, illetve személyesen kp-ben Budaörsön.

Mindenkit kérek, hogy vegye figyelembe, hogy tesztcsomagot csak akkor adok fel, ha a pénz beérkezett hozzám!!! Köszönöm
esthajnalcsillag
 
 


Akella
Tudom ahany ember annyi fele de mivel mondom nekem ez mar bevallt 2szer is tuszoket erelni ezert nem ertem most miert nem.....talan ennyire kimeruloben van a petefeszkem,hogy bar akkor hatott most mar az sem :roll: De nem adom fel ari vgy es koszi a biztatast :wink:

Betty
Hat nekem eleve ugye magas az FSH-em azaz nekem mar eleve turbozva dolgozik hogy peteim legyenek :roll: ezert is nem adnak gyogyot mert alapbol magas es dolgozik gozerovel es igy is csak 1peti van :roll: Majd meglatjuk mi sul ki belole :roll: Nekem mondom a mai LH-m majdnem pozi :shock: pedig aztan tenyleg nincs meg tuszom se :roll:

Anyci
Kép
En is rettenetesen sajnalom,hogy elvesztetted a babot... :( es mar igy rendbe is jottel lelkileg :roll: Nem vgy semmi :wink: Nekem is a barinomnek 20hetesen kellett megszulje a babot 2007decembereben :roll: neki is valami rendellenesseget talaltak :? Aztan jott a 6honap szunet es ahogy egyutt voltakeloszor vedekezes nelkul ossze is jott tavaly nyaron megint a baba :wink: o most mar 1honapos is elmult es gyonyoru egeszseges kisfiu lett :) Szal no para!Drukkolok neked en is :!: +++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget!

Sajnálom hogy nem sikerűlt túl jól a clostis tüszőnövelés! :cry:

Nekem mondjuk gyanus volt mert én a closti mellé kapom mindig a szurikat és így sem termelek túl sokat!
Azért ne adjátok fel ,és legközelebb kérd a szurikat is!
Vendég
 


bridget. akkor most te is ugy jártál mint én?! ugylátszik a closty nem a mi gyógyszerünk..... de majd csak lesz valahogy :-) te hogy szedted a clostyt? én most a második honapban a 2.naptol napi 2 db vettem be. ez sem használt.

Kép
rabbe2
 
 


Rabbe
Mivel nekem alapbol tulmukodik a petefezkem es 1petek vannak minden hoban...ezert a doki eleve ugy inditott 3.cn-2*1tabi :roll:
De majd meglatjuk mit mond a doki penteken :roll: Bar nagy csodara mar nem varok de nekem keves tuszo is megtenne a boldogsagom :) Jo fura a gorbuszod :shock:

Annmari
Hat igen tobbre szamitottam na :roll: de lehet kicsit visszaveszek a tempobol mert lehet sok csalodas fog erni mostanaban :roll: Neked itt van lassan a nagy nap 8) (juniusban :wink: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó reggelt! Bridget: igen , pont most akartam írni, hogy ugylátszik vonalzót nyelt a görbém.... :-D ilyen még sosem volt. eddig mindig normális görbéim voltak. bár gondolom ha hétfön volt 16 mm-es petim akkor kb péntek felé fog csak leesni a hőm. ez nálam átlagos: a 18 nap körül van mindig a pém, aztán meg 26 nap körül meg is jön(rövid második szakasz). nekem az most a gyanus, hogy eddig azért ilyenkor már látni lehetett valamit az lh tezsten, most meg csak egy csík látszik. majd este csinálok kiváncsi vagyok hogy kezd-e már kirajzolodni a második vonal is. :wink: a ciklus.hu mára rakta a pét, de annak sosem hiszek :lol:
Kismamik hogy vagytok :?:
Melisc: tényleg gyönyörű a görbéd. remélem nem csigázol minket és ma raggel tesztelesz egy gyönyörű kétcsíkos zebrát :!: megy a csikosodási drukk ezerrrel :!: :!: :!:
Anyci: én is sajnálom, hogy te is átmentél ilyenen. hát én is csak annyit tudok mondani hogy nagyon erős vagy ha már nézel előre.....
tudom milyen , nekem 4 elhalásom volt... :roll:
na de ne is beszéljünk ilyenekről, hajrá kétcsikért mindannyiunknak!
legyen mindenkinek ma szép napja!

Bridget: még ara lennék kivi, hogy nálatok milyen az időjárás?

Kép
rabbe2
 
 


Sziasztok!!!! Szerintem nálam sincs senki odabenn :cry: :cry: :cry: ma kicsit megint lement a hőm, holnap már DPO10 már be kellett volna ágyazódjon, hiszen pé óta csak 1-szer voltunk együtt de rá 2 napra abból már nem lehetett baba, csak időben foganhatott volna. Na erről ennyit, új pé új esély :roll:
Talán elkiabáltuk :oops: :oops:

Rabbe2 nem tesztelek nincs értelme csak akkor tesztelek ha nem jön piri és a hőm is fenn van. 1 Tesztem van csak itthon, de itt nem írják rá az erősségét és ezért a tesztért csomó pénzt adott a párom. Szerintem úgy kérte: kérem a legdrágább terhességi tesztet :lol: :lol: :lol: :lol: így sajnálom negatívra ellőni. Nem is teszteltem csak 2-3szor az elmúlt 1 és fél év alatt, piri mindig eléggé pontos volt, aztán meg mutatta a hőm :twisted: Remélem akkor hétvégére meglesz a pé. Mit mond a doki nem baj, hogy a luterális szakaszod ilyen rövid, ez nem kavart be a vetéléseknek? Vagy ettől a baba fejlődhet?

Kép
Kép
melisch
 
 


Rabbe
De kis koran kelo vgy :) Hat ha jol tom minen nap 2mm no a peti es neked van is ott ugyhogy no para 8) Nekem egyenlore mondom feleakkora sem volt mint hetfon neked :roll: bar akkor te hetfon voltal a 14cn-en :roll: akkor meg nalam sincs minden veszve bar en meg korai pes vgyok :? de lehet a closti kinyujtja es 14.cnkorul lesz nem tom :roll: Marhara varom mar a penteket hogy mit latnak :?

Idojaras joooo 8) meleg van es fulledt tudod itt paras a levego :x azt nem szeretem mert mar ilyenkor 27fok van ami joo de paras nem kapok levegot :oops: foleg az en aszmammal plussz meg a korai klimax okozta melegutesekkel kasa :twisted: de minden hely legkondicionalt szal csak az utcan van meleg :roll: Jon asszem az esos idoszak ilyenkor par htig csak esik meg esik :x de meleg van csak ramaty az ido :?

Gorbed meg monnyon le :twisted: bar latnad az enyem :shock: nem egyszeru :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget lássuk azt a görbét, ne dugdosd!!!
Te hol élsz külföldön nem jöttem rá :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?