Új privát üzeneted érkezett!

Banoed,

Zsófidnak én is szeretnék Kép
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNNI!!!!!!
Vendég
 


Köszönöm!!! Egyébként szeptember 17-én tartjuk, de meg nem mondom, miért, amikor eldöntöttük, nem is tudtuk, hogy ez a hivatalos :D :oops:

Kép
Kép
banoed
 
 


Diusunkat bennt fogták,mert az NST-n a keményedések alatt lement a picur szívhangja,most megfigyelésen vannak.
Vendég
 

 
 

hahó!
Mire jövök vissza, basszus... jaaaj, drukk Diusnak, nem akarok vészmadár lenni, de onnan ő már ki nem jön egyedül, úgyhogy sztem ugrott a lagzi... :twisted: :lol: De biztos ő is azon van, hogy a lényeg, hogy egészséges legyen kicsi Ármin, és az is lesz persze.
Mostmárt igyekszem jönni többet, ha teccik nektek, ha nem... :twisted:
Visszaolvastam előbb, de csak 1,5 oldalt bírtam, majd a többit később, de örülök, h Eliza pöttyei javulóban vannak,. Ani, te meg ne butáskodj, ne ostorozd magad! Amit Rékababa írt az öröklődésről, azon olyan jót nevettem... :lol: Én is a mamámtól örököltem sokmindent amúgy. (Remélem, a mellrákra való hajlamot nem...) :oops: :? )
Banoed, akkor megelőlegezetten is boldogot Zsófinak!
Örülök, hogy Zsombi füle javulóbaan.
Tuntun, nagyon jó a kép, nagyon hangulatos a szoba és milyen jót játszanak! :D
Erik evése miatt szerintem se aggódj. Nálunk Ármin kb 14 hósan kezdett egyedül enni, azóta nem hagyja, hogy etessük, Hanna valamivel később kezdte. Ármin szebben eszik egyébként, mint anno Hanna, sőt, Hanna még most is malac sokszor.
Tök jó tippeket adtak aa csajok, hogy mit csinálj, és szuper, hogy Ricsi partner ebben! Szépek az erdélyi képek, kár, h nem nagyon látszanak... :) :evil:
Dadomi, sajnálom, hogy ilyen primitívek a bölcsiben, bocs, de nem tudok erre jobb szót.
Ani, Eliza annyira jópofa! Hihetetlen édes kiscsaj, itt vigyorgok mindig, mikor mesélsz róla. Kristóf tüsi hajáról csak én nem láttam a képet?
Babriella, üdv! Szép neve lesz a kisfiadnak! I. J. :D másnak is volt dokija, majd tudtok tapasztalatot cserélni biztosan!

been
 
 


Közben láttam, h Dius nekem is írt, válaszoltam neki, hogy drukkolunk, azt írta, szeretné, ha holnap megszületne Ármin - de majd holnap kiderül, mi lesz. :D Biztos az nst-ktől függ. Ki már nem engedik, az biztos.

been
 
 


Sziasztok!

Azért ma is boldog névnapot Zsófinak :wink:


Duisnak drukkolok,hogy könnyű,gyors szülése legyen,és ha ő holnap szeretne akkor legyen a dátum 2009.Május 16.
Köszi csajok az infót!!!

Ani :se biciklim-hátsó kereket kéne cserélni,persze nincs aki elvigye szervizbe :evil: a párom nem teheratóval jár áááá :evil: -se gyerekülésem és ráadásul férfivázas,bár ez nem akkora akadály.
Na mindegy voltunk sétálni tesco és vissza.Berninek már lógot a nyelve hazafelé.

Been:remélem tényleg jobban van a gyerek.Nem sír ,nem piszkálja a fülét,és nem is folyik belőle semmi.
Viszont Berniék osztályából a fele csapat hiány cikk és a lányomnak is kezd taknyos hangja lenni.Sőt mondta hogy amikor jöttek haza a suliból a folyoson hányt valaki.Hurrá :evil:
Na még élek remélek,alapon talán nem szed össze semmit Zsombi.
bernit meg kikurálom neocitránnal,hányásra meg cola és b6 vitamin,meg Dedanoletta (vagy mi)kúpom is van itthon.

Tun tun:nincsen kedvem vásárolni pedig kéne :? nem mennél el helyettem :roll:
berni611
 
 


Ani nálam bevállt a fájdalom csillapító(flecrot,cataflam,algopirin de 500mg-ből 2 db vagy injekció formában 1) + 2 nospa vagy van az erősebb fajtája is abból 1-et + 1 kavé bele pár csepp kifacsart citromlé és 2 cukor.

Ha nem is veszi el javít a helyzeten

Ténleg fejfeájás üző sugik mennek.

Az időkép szerint holnap melegfronti hatás lesz.

Hmm gonodlkodtam ,oké hogy drukkolunk Diusnak ,hogy holnap szülessen Ármin,DE inkább jöjjön ki ma mint,hogy baj legyen !!!!!!

Ani:gratula a 20-dik hónaphoz Zsombi tegnap volt 21.Mi meg apával ezen a napon jegyeztük el egymást hivatalosan 10 éve :roll:
NA LÁTSZIK,HOGY EGYEDÜL LOCSOGOK :lol:
berni611
 
 


Reggelt!
Évi, kész rémtörténet, amit a suliról írtál... :shock: Remélem, nem lesz beteg Berni.
Diusról még nincs hír, remélem, jól vannak!

been
 
 


Jóreggelt!

Gyors bekukk,de látom Diusról még nincs hír.jaj annyira izgulok érte.
Lányok még délbe talán bekukk ,emrt most megyünk vásárolni,fúúj ninsc kedvem a tömeghez.Délután meg Zsófit megyünk köszönteni(unokatesót)

Been:Köszi,remélem csak rém hír marad és tényleg nem hozunk haza semmit :(
berni611
 
 


jó reggelt

Diusnál jó volt a szívhang NST-n,ha most is jó lesz majd,saját felelősségére hazakéri magát,ennyit írt reggel...
Évi,jó vásárlást!!!
Kellemes hétvégét mindenkinek,majd még bekukk...
Vendég
 


Köszi infót, Ani!
Huhh, hát ő tudja, én biztos nem kérném magam haza... :roll: Remélem, Dius, ezt már csak akkor olvasod, ha Árminnal otthon leszel! :lol: Mert nem paráztatni akarlak ezzel, hogy nem kérném magam haza, meg én extra eset is vagyok, szal... :roll: Csak nem lennék nyugodt, az az igazság. Dehát nem vagyunk egyformák. :-)
Mennek a drukkooook, hogy könnyű és gyors szülés legyen! :D
Évi, hjaaaj, nekem se lenne kedvem a bevásárláshoz mostan... Itt nagyon fülledt a levegő.
Mi délután Hanna fellépésére megyünk, a Vajdaságból is jön művészeti együttes, és itt fognak táncikálni a faluházban. Tegnap vettem neki új kopogós cipőt, mer a másikat kinőtte. :)

been
 
 


nna,pár kép,hogy feldobjam itt a hétvégét:
vigyori Eliza Kép
nagyhajú Eliza Kép
Vendég
 


tüsihajú Kristóf Kép
közös fogápolás Kép
Vendég
 


Jááájjj, Ani, gyönyörőek a kópéid! :D :D :D :D

been
 
 


Emma,írtam privit... :shock:
Vendég
 


Jah, köszi, már válaszoltam is! :lol: :lol: :lol: gyors vagyok, mint a villám, wow, hát, ha még kávét is iszom mindjárt... :lol:

been
 
 


Szaisztok!
Örülök,hogy Ricsike hazaért és jól érezte magát,leszámítva a romlott zsömlétől a hányást :?
Ani,Elizád és Kristófod is gyönyörű :D
Diusnak drukkolok,hogy minnél előbb,de már kettesbe jöjjenek haza!
Én beteg lettem,torokgyulladás,úgyhogy antibogyót kell szednem :? már a felét beszedtem,de nem érzem,hogy olyan sokkal jobb lenne. Most ennyi,majd még jövök :wink:

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a reagálást és az üdvözlést!

Ok, akkor a CSNT-t messze elkerülöm :D , csak a kötelező UH-kra megyek, meg majd a végén az egyebekre. Tudom, hogy jóelőre kell időpontot kérni, most kértem csütörtökön (máj. 14.) és jún. 16-ra kaptam :shock:

Cseriani: nagyon szépek a gyerkőceid!

Rékababa: nem sértődtem meg egyáltalán :wink:

Been: köszi a dicséretet! Kinek volt még ő az orvosa? Szokott még ide jönni?

Berni: ki a védőnőd? Mi is Csatár környékén lakunk. (Alisca u.)

Ha jól értem, akkor Dius mindenórás? Drukkok mennek neki!

Most csak ennyire futotta, tanulnom kell, mert hétfőn vizsgázom, és tegnap egész nap Bp-t róttuk babakelengye után... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

vagyok én is csak hétfőn,kedden vizsgázom és arra tanulgatok :?

Ani!
Édesek a gyerkőcök,Kristófnak nagyon jóóóóóó a haja :)

Babriella!
drukk a vizsgához :)

Zsófinak mi is Boldog Névnapot kívánunk,még ha nem is most ünnepli :lol:

na lépek is ...
üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ani!

megnéztem a képeket iwiw-en, nagyon jók :D

legjobban azt tetszik ahol Eliza kergeti a nyuszit :lol: :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

Ani, tudom, hogy ismétlem önmagam, de a gyerekeid gyönyörűek!!!
Azt látom, hogy valami hasonló színű a fürdőszobánk :lol: :lol:

Dius - Bencus, azért csak óvatosan!!!! Vigyázz magatokra!!! Táncikálj ma egy kicsit, aztán irány szétválni. :lol: :lol:

Josi, jobbulást Neked.

Emma, képeket kérünk ám!!!

Babriella, Mesi nagy-nagy drukk a vizsgátokhoz!!!!!
Vendég
 


Mesi nézd meg Emmát is az iwiw-en!

Emma, már akartam írni, hogy nagyon jól nézel ki "öreglány" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na még utoljára:

"Mester és tanítványa" :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Vendég
 


Mára elköszönök, mert én is tanulgatok, bár nekem csak 2 hét múlva lesz az angol záróvizsgám, de most van hozzá kedvem.

Mindenkinek jó éjt!!!!!
Vendég
 


Hahó!
Jó, majd teszek képeket, Tuntun, nagyon jól sikerült a fellépés, nagyon jó hangulatú volt az egész, meg amúgy is.
Hopp, folytköv, most gyors lépnem kell... :D

been
 
 


Jaj Babriella,üdvözöllek!! :)
Vizsgákhoz jó tanulást és sikeres vizsgát mindenkinek!
Tuntun nagyon ügyesek a gyerkőceid,úgy látom beválni látszik a taktikád :lol:

Kép
Kép
josi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kidobott az ágy, így megyek és megsütöm Erik sütijét. :lol: :lol:

Persze előtte megkávézom, úgyhogy ha van valakinek kedve csatlakozni....
Vendég
 


Én csatlakoztam, de szerintem te mostmár a sütivel is kész vagy... :lol: :lol:
Olyan drágák a fiaid, haláliak, hogy esznek együtt! Nagyon aranyosak, és Erik milyen huncutul vigyorog! :lol: :lol:
Babriella, Josi dokija volt I. J., épp feletted írt. :lol: Josiii! nyilatkozz! :lol: :lol: :lol:
Babriella, te mit tanulsz?
Többi vizsgázónak meg gigamegadrukkok, aztán pihenésképpen tessék ám jönni!
Tuntun, majd beírom a kráter receptjét, amit kértél.

been
 
 


Hát elég macerás ez a süti, de azért nem vészes. Nemrég lettem kész, de nem ilyen hosszú idő, csak amíg aludtak a fiúk nem zörögtem a robotgéppel. Na persze ma 8-kor keltek. Kíváncsi leszek ízre milyen.

Most megyünk shoppingolni, aztán majd még jövök.


Sziasztok, mindenkinek szép napot!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ani:tök jól áll krisztófnak a zselés haj!
Elizáét nem vágatodle ,gondolom növeszted.

Been:túléltem a vásárlást,Berninek én is vettem szandit ,kopo :lol: gósat.Diusssal kapcsolatban 1-et értek.Én is eléggé parás vagyok.Nálunk is volt ilyen eset,nem mocorgott a zsombi eleget hiába piszkálták ,semmit nem mondtak,baromira rám ilyesztet az NST-s csaj,dokim műtőben volt,szal bőgés volt Uh-ig(vártam a soromat a folyóson)De aztán minden okés volt.

Tuntun:mester és tanítványa :lol: ez tetszik
Tanulj!!!!!!!!!!!!!!!

babriella:Ildikó a védőnőm,szoktunk enni a Béribe,nagy játszótérre,pl pénteken is elsétáltunk.HA gondolod egyszer találkozhatunk,mert ugye vásárólni is a csatárra járunk,meg az 5 suliba jár a lányom.Alisca utcában lakik több ismerősöm is a 10-esben is meg béri 10-ek felett lévőben is.Ők is a nagy játszóra járnak.Drukk a vizsgához!
Én a fiammal aug.10-re voltam kiírva és 14-én volt a nagy esemény :lol:

Josi:bakker :cry: jobbulást neked!!!!!!!!

mesi:neked is drukk a viszgához!


Dius:neked meg még mindíg szorítunk!
berni611
 
 


Sziasztok!

jól esnek a drukkok,nem köszönöm meg,majd a végén :wink:

Emma képeit is szoktam nézegetni,meg mindenkiét,aki fenn van iwiwen nekem. Aki nincs azét csak itt :?

Eriknek előre is Boldog Névnapot kívánunk,mert nem tudom holnap jövök-e mivel készülnöm kell keddre :shock:

Tuntun!
küldj egy kis sütit ide nekünk is a topicba :lol:

na megyek vissza a könyvöz...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


ja

Diusnak mennek a drukkok!!!!!! :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szép napos időt mindenkinek :lol:
Én főzök,kiscsaládom meg a játszótéren.
Babriella ha érdekel a véleményem I J-ről privibe megírom,a lányokat már nem akarom untani ezzel :wink:
Berni,köszi már jól vagyok van még 2 szem bogyóm,aztán már remélem nem kell több.
Tuntun jó vásárlást.

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok!

Tuntun: nagyon édes a mester és tanítványa! :lol:

Berni: nekem akkor más a védőnőm. Szívesen találkozom majd veled, de egyelőre még dolgozom, majd talán később (melyik a nagy játszótér? :oops: ) Nem bánnám, ha picurka "késne" egy kicsit, aug. 8-ra vagyok kiírva és aznap lagziba vagyunk hivatalosak :D

Been: melómhoz kell a vizsga, és szerettem volna megcsinálni, mielőtt eljövök szülni. Az első része már megvan, remélem, a holnapi is sikerül.

Josi: jobbulást neked! És igen, légyszi írd meg priviben a véleményed a dokiról, kiváncsi vagyok rá.

Bocsi, hogy még nem vagyok képben, ki-merre-hogyan, amint lesz egy kis időm, visszaolvasok, csak a vizsgán legyek túl!
Vendég
 


Babriella!
milyen vizsga ez pontosan?
ha nem titok :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


[quote="m.mesi"]B írta:m.mesiabriella!
milyen vizsga ez pontosan?
ha nem titok :lol:


Nem titok :lol: : közigazgatási szakvizsga, annak is a választott része, az általános már megvan.
Vendég
 


Sziasztok,

babriella, naná, hogy sikerül :lol: :lol: :lol: De azért a drukkok mennek!!!

Mesi, köszönjük!!! :lol: :lol:

Megvettük Eriknek az ajándékot. Épp azt beszélgettük, hogy milyen nehéz a második gyereknek ajándékot venni, főként ha a nagyobbik rendesen el van árasztva játékkal. :roll: :roll: De azért vettünk neki újat is, meg Ricsike hintalovát rakom rendbe és azt fogja még megkapni. Jaj lányok gyönyörű az a hintaló, majd lefényképezem. Ricsike meg vett a saját pénzén ajándékot az öccsének.
Mivel ezer fok van, ezért Apa kitalálta, hogy grillezzünk, hát gyümölcsnap után nem kellett neki 2x mondania. :lol: :lol: Este meg szalonnasütés lesz.

Na majd még jövök, de most megyek a fiúkhoz sütögetni.
Vendég
 


Sziasztok,

a szalonnasütésből ma nem lett semmi, mert úgy bekajáltunk ebédre, hogy senki nem kívánta. Na majd legközelebb.

Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki beválik a módszerem, Erik nagyon szépen el kezdett enni egyedül. Bár még a hígabb kaja hátravan, de már ez is haladás. :lol: :lol:


Ma már nem jövök, legyen további szép estétek!!!!

Sziasztok.
Vendég
 


Sziasztok!! Megvagyunk am, csak meg nem tudtam visszaolvasni, csak az utolso oldalt.... Ugyhogy most csak annyi, hogy drukk Diusnak es Arminnak :!:

yuyu79
 
 


hahó, csak gyors: este 11 körül jött az sms Diustól: elfolyt a magzatvize, indulnak a kórházba... :lol: :lol: :lol:
DRUUUKKK, DIUUUUS!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Minden rendben lesz! :D
Hjaj, de izgulok, remélem, reggelre jön a hír Árminról!

been
 
 


Koszi a hirt Emma :!: Remelem azota mar kint van Armin es mindketteten jol vannak :roll:

yuyu79
 
 


Emma,megelőztél a hírrel :wink:
Na,megyek,megyünk Anyuval meg Elizával a szőlőbe,majd jövök...
Vendég
 


ujabb hir nincs?

Elizanak boldog hofordulot utolag, Eriknek meg boldog nevnapot :!:

yuyu79
 
 


Sziasztok csajok!


Lányok köszi a híreket Diusról!!!

Na valyon most Május 17. vagy 18. :roll:

Tuntun:Erikek Boldog névnapot! Kép


Ani:csak jól kenjétek be magatokat naptejjel!
Tegnap én nem kentem be a nagy kufferomat és leégett,na most úgynézek ki mint egy piros seggü pávián :lol:
A hátam bekentem az barnás szinű.


Babriella:akkor te a védőnőd a Zsuzsi?


Lányok Diust párnap múlva meglátogatjuk?
Mi most nem vagyunk betegek!
Még benézek ,hogy miújság.
berni611
 
 


Május 18, Évi! :lol: :lol:
Erik napján megszületett a kis druszánk! :D Dius írta:

ANYA ÉS APA ÖRÖMÉRE A MAI NAPON HAJNALI FÉL 4-KOR, 3140 GRAMMAL ÉS 52 CM-REL MEGSZÜLETTEM! ÁRMIN

been
 
 


Gatulalunk az egesz csaladnak :!: Minden jot es sok tejecsket :!:

yuyu79
 
 


Gondolom Bece is orul a tesonak :D Majd irjatok meg ha megtudtok meg roluk valamit!!

yuyu79
 
 



Kép

Gratulálunk, Dius! :D

Erik nagyfiúnak pedig boldogságos névnapot kívánok!

Ani, vigyázz magadra a szőlőben! :D Majd jövök még...

been
 
 


Lányok sógorom lány meg május 8-án született 3180g-mal és 52 cm-rel :lol: :lol: :lol: pont 10 nap volt köztük és úgy is születtek és a paraméterek is egyeznek.

Dius Árminja meg 18-án és ő is ilyen picurka,Gartulálok neki és sok tejcsit!!!!

Kép
berni611
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?