Új privát üzeneted érkezett!

melisch ez most nem a te teszted?
remélem hozol ilyet hamarosan.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Akartam írni nektek, de sajnos nem tudtam senki mobil számát.
Jól vagyunk, tegnap voltam ekg-n, minden rendben. 26-án megyünk a 18. heti uh-ra, már várom és remélem rendes lesz a doki és megpróbál bekukucskálni a babó lába közé. Egyébként teljesen jól vagyok, remélem így is marad. Elég fáradékony vagyok, de hát ez köszönhető annak, hogy sokat fekszem és ez már egy hónapja tart. A lényeg, hogy a babó jó legyen. Voltunk AFP-n is, annak jövő héten lesz meg az eredménye.
Sajnos a frontokat nagyon megérzem, szerdán este is elég vacakul voltam, nagyon fájt a hasam, de reggelre kutya bajom nem volt. Szerintem én hideg frontkor fogok szülni.
Nem tudom van e már új babás, de ha igen, akkor nagy-nagy gratula neki.
Mi megindultunk a növekedésbe, szépen kerekedünk, most már nem úgy nézek ki mint egy jóllakott óvódás, hanem kismamis a hasam. Csinálok képet és teszek majd fel nektek.
Na megyek pihizni.

KépKép
csige-bige
 
 


csige írtam privit....várjuk a pocak képet!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita ezt én pipiltem de + LH teszt!!!!!!!!!!!!!!!!! nem terhességet jelzi csak azt, hogy közeleg a peteérés :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


kár :cry: azt hittem terhességi mert azok a kék színűek......
de azért ez is jó hogy van pé-d!!!!!!!!!!!!!hajrá!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita he terhes lennék azt már világgá kürtöltem volna :oops: :oops: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: , igen pé-m van rendszeresen hála Istennek azzal nincs gond és most elkaptuk a párommal, de tudod az esélye kicsi de remény van ezért nem adom fel. 8) 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


mi kb 1x voltunk most együtt pé-közelébe és sikerűlt.....nektek is fog!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ugy legyen!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!

Csige! Nagyon vigyázz akkor magatokra,pihenj jó sokat,most csak az számít,hogy minden rendben legyen.
Köszi a gratulációkat Lili nevében is,már nagyon várjuk,hogy itt legyen és lássuk élőben is!!
Móni! Végülis amellett a szülésznő mellett döntöttünk,aki eredetileg is szóba jött,most júli 18. a terminus,és csak bizakodom benne,hogy nem pont azon az 1-2 napon jön Lili,amikor ő ügyeket intéz.
Képzeljétek,tegnap először éreztem,hogy sok a savam. Ittam egy pohár tejet,attól egy kicsit jobb lett,de ma annyira szarul voltam,hogy hánytam is. Pedig már azt hittem,hogy ez legalább elkerül engem,de nem úgy tűnik.. Csak epét hánytam(savat),de azt sugárban. Nagyon szar. Most próbálok kenyeret majszolgatni,hátha az jót tesz :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi akkor nagyon kikészülté ma :shock: és mit mond a szülésznő Lili kihúzza addig, hiszen a dokid azt mondta örüljetek ha május végéig nem jön világra. Igaz ma már május közepe. Lili nagyon siet a világra jönni érzi mennyire az ölődbe akarod tartani :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!

Hajrá-hajrá!!! Ez nagyon pozitív LH!!! Remélem a sejtecskéitek sikeresen találkoztak is. :wink: :D

Nyuszi!

Nagyon sajnállak a gyomorsav miatt. Sajna át tudom érezni mit éltél át, ugyanis nekem pont tegnap este volt hasonlóban részem. :cry: Anno az előző terhességemnél csak az utolsó hetekben kínzott a gyomorsav, akkor marokszámra ettem a Rennie-t. Remélem hamar elmúlik Nálad és nem kísér végig a gyerkőc világrajöttéig. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Melisch! Az nem én voltam,akinek azt mondta a doki,hogy örüljünk,ha május végéig nem bújik ki,szerintem az Anuk volt. Nekem azért még van 2 hónapom :lol:
Móni! Akkor ezek szerint Rennie- t lehet szedni? Ha neked bevált,akkor lehet kipróbálom

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

Melisch! Gratula a szép teszthez, és igenis most babás lesz, nicns mese, szülők lesztek 9 hónap múlva! :lol:

Csige! De jó, hogy jöttél, és minden ok! Vigyázz nagyon Magatokra és nagyon várom a fotót! :wink:

Nyuszi! Sajnálom, hogy ilyen "kellemetlen" dolog történt Veled, reménykedjünk, hogy nem lesz ilyen többet! Egyébként, meg pár hét és itt lesz Lili!

Pampalini! Nagyon eltűntél, mi van Veled?

Többiek?
pedi
Kalocsa
 
 


Nyuszi!

Igen, lehet egész nyugodtan szedni a kismamiknak is. Még jó az Espumisan is, de nekem a Rennie vált be. :wink:

Melisch!
Én is úgy emlékszem hogy Anuk van a finischben. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tényleg összekevertem a kismamikat :oops: :oops: :oops: mivel nyuszi most tett fel új avatárt kicsit összekuszáltam, na meg Lilát annyit emlegettük, hogy nem is néztem a vonalzóját. :oops: :oops: :oops:
Anuk bocsi ti, hogy vagytok????? Hiába ha közben az ember egyébre is koncentrál :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Csige-örülök, h jelentkeztél, és annak is h már jobban vagy! Pihenj amennyit csak tudsz!

Melisch-már kezdtem örülni, h hcg-t hozol nekünk! de sebaj, majd 2 hét múlva!

Nyuszi-én is úgy tudom, hogy lehet rennie-t szedni, vagy szokták még a gyömbéres kekszet is enni, az is jó.

Nika- sajnálom! :(

Pedi-te hol tartasz ciklusilag? Pé-d volt, vagy már meg kellene jönnie? Vagy nem kellene megjönnie? :)

Hát nálam semmi változás... menszim még mindig nincsen a kanyarba se, már 2 reggeli teszt is nega lett, a petefészkem szurkál néha, néha a mellem is érzékeny, fel vagyok fújódva, de szerintem nincs baba.

Nektek volt már ilyen, hogy kimaradt 1 menszi? mert nekem még soha, mindig pontos volt. Stresszes nem voltam mostanában...nem tom mi lehet, de kicsit idegesít!

Kép
pampalini
 
 


szerintetek meddig várjak?

mindenesetre este beülök 1 nagy kád vízbe, hátha segít...

Kép
pampalini
 
 


kivettem már a vonalzómat is.

amúgy múlt szombaton kellett volna megjönnie... valaki kérdezte :)
pampalini
 
 


Pampalini na mizus mi lett a forró fürdő hatása, remélem semmi és piri nem jön meg :wink: én ilyenkor férjecskémet szoktam odatenni segíteni, este kis keksz és reggelre a folyadék már barnás aztán piri is megérkezik dél fele :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


pampalini látod nekem is meg királylánynak is kimaradt a mensi és mégsem lett baba de nálad vannak tünetek lehet még belőle baba remélem pár nap múlva rendes két csíkos tesztet hozol nekünk

[quote]a írta: petefészkem szurkál néha, néha a mellem is érzékeny, fel vagyok fújódva

emiatt gondolom hogy nálad lehet baba is :)

Melisch neked is kívánom hogy két hét múlva legyen egy ugyanilyen erős hcg teszted :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika, most fogsz LH teszteket is használni vagy csak HCG-t vettél?

Kép
Kép
melisch
 
 


Huuu! Pampalini!

Nagyon drukkolok hogy baba legyen! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


én csak hcg-t rendeltem nem lh-zom bízom magamban :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


pampalini megy a drukk!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Melisch-próbáltuk az apás módszert-semmi.:) A fürdő sajna kimaradt.

köszönöm a drukkokat!
sajna már elmúltak a tünetek, úgyhhogy már nem hiszem h baba van a dollogban. Már készülök a köv. ciklusra, elkezdtem inni a cickafarfű teát.
Majd meglátjuk.

szerintetek elmenjek dokihoz?
pampalini
 
 


pampalini még várj pár napot attól hogy elmúltak atünetek nem jelenti hogy nincs baba :) drukk amig nem jön meg :)

nika70
Salgótarján
 
 


Pampalini szerintem se igyál még cickafarkot, még várj, nem marad ki egy ciklus csak eltolódik, vagy baba miatt nem jön meg!!!! A teát van aki csak utolsó menszis nap után írják, hogy kell kezdeni inni. Apás módszer ha nem jött be akkor nem lesz piri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


pampalini nem ám feladni!!!!!!
én is sokat szenvedtem ,,,,de soha nem adtam fel.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

pampalini: hogy állsz pirivel? milyen a meló? szerintem se igyál még teát. ráérsz a piri végén elkezdeni.

Timi
titimee
 
 


merre vagytok csajok?a hétvége nagyon szép idővel ajándékozott meg minket.csaviztunk,kirándultunk eggyet a Bakonyba,szuper volt.ma arra keltem,fájdogál a hasam,hőhullámom van,2 nap a piriig.utánna startolok a 2 lombikra.ennyire sem vártam a pirit még.pampalini mi van veled-húúú én nagyon szoritok neked.nyuszi remélem jobban lettél,milyen gyógyszer mellett döntöttél?mindenkinek akinek szüksége van rá mennek a ragacsok és a drukkok......
kistörpe
 
 


Sziasztok :)

Remélem mindenki jól van, a mamiknak sok pihenést és pocaknövesztést, a leendő mamiknak pedig kitartást. Net hol van, hol nincs, de inkább nincs :( Szolgáltató meg ugye nem elérhető. Így aztán csak gyors bekaparom, és remélem vissza tudok olvasni, hogy kivel mi van.

Mi még egyben vagyunk babucival. Bár próbálom megdumálni a kiscsajt, hogy 29-én kéne megszületni, de hát úgysem én döntök.
1. 29-én lesz ügyeletes a mi dokibácsink (nálunk kötelező ügyeletesnél szülni :( )
2. nem akarom, hogy gyereknapkor, pünkösdkor stb. szülessen
3. anyukámnak is szülinapja lesz, kereken a 60. és nagyon szeretné, ha az első unokája is akkor születne.

Múlt héten minden orvosi és egyéb kötelezettségemet letudtam, most már csak NST / CTG –re vagyok hajlandó elmenni. Iszonyúan fáradt vagyok, szinte állandóan alszom, vagy ha valamit csinálok akkor is egy-két órát bírok csak fenn lenni :oops: Újra előjött a hányinger főzéskor, pedig már azon és a vasaláson kívül minden házimunkát lepasszoltam drága szeretett zuramnak.
Elértük (talán már meg is haladtuk) a 3 kg-ot babával, én összesen 5 kg-nál tartok. Az utóbbi időben egyfolytában eper-vanília fagyit kívánok. :D Elkezdtem a málnalevél teát, hát majd kiderül mi lesz belőle, de múlt hét elején a külső méhszáj már 2 ujjnyira, a középső 1 ujjnyira nyitva volt, és azóta is rendszeresen vannak erős fájásaim. :) Reméljük menni fog a dolog.
Vendég
 


anuk nagyon ügyesek lesztek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok! :)


anuk-kitartás, már nem sok van hátra, nemsokára kibúji a kis Pocaklakód! De jó, drukkolok, hogy minden okés legyen és remélem 29-én születik. 5 kg-az nagyon jó!!!

kistörpe-biztos, hogy meg fog most jönni??? :) Gyanús vagy!


Szerintem már nem lesz piri és olyan, mintha már érezném a pé-t.
Teát nem ittam csak 1szer :)

Jó a meló, kicsit strapás, de jó a társaság. :)
pampalini
 
 


pampalini azért egy tesztet csinálhatnál mert lehet nem a pét érzed hanem a méhszallagok nyúlását a baba miatt :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Anuk!
Nagyon drukkolok hogy akkor 29.-e legyen a TI NAPOTOK! :wink:
Kitartás, már nincs sok hátra.

Nyuszi!
Gyomorsav remélem múlóban. :wink:

Melisch!
Nagyon bíztató a hőgörbéd.

Titimee!
Látom még nem volt meg a pé. Hajrá-hajrá!!! :wink:

Pampalini!
Örülök hogy jól érzed magad a melóhelyen. :D
Hát kiváncs leszek hogy mi lesz ebből a ciklusodból? (baba vagy piri) De itt mindannyian a babának örülnénk a legjobban, és gondolom te is. :wink: :D

Nika!
Kisfiadat felvették az oviba? Mi ma megyünk szülőire (tök furi :oops: :D ), és szeptemberben ovis lesz a kis (nagy) fiam.

Nita!
Jó fej szomszédod van. :wink: Ma én is szétválogatom Attila kisruháit, hogy mi az amit a Laurára is rá lehet adni majd. :wink:

CSige!
Remélem jól vagytok. Ha tudsz akkor gyere és mesélj nekünk!

Zsuzska!
Elveszett Kismami! Várunk vissza!!! :wink: :D

Pedi!
Drukk hegyek!!! Ölellek! :wink: :D

Kistörpe!
Akkor drukkolok, hogy gyorsan jöjjön piri és utána hajrá SIKERES LOMBIK!!! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!!
pampalini én a helyedben csinálnék egy tesztet....., miért gondolod,hogy peteérés és nem baba lehet a pociba??

EDI
ediii
 
 


melisch!! aztaaa, nagyon szép a görbéd!!!!!! :D reméljük baba miatt ilyen szép :wink:

EDI
ediii
 
 


Móni! már 18 hetes leszel,hogy telik az idő :shock: lassan már érkeznek itt sorba a babucik :D :D
Pedi! nálatok miújság, hol tartasz a ciklusban??
megyek és visszaolvasok,mert rég voltam....

EDI
ediii
 
 


Pénteken csináltam tesztet, az tök negatív lett.

Móni-biztos furi lesz, hogy ovis lesz a nagyfiú. Várja már?
pampalini
 
 


Sziasztok!!!!!

Anuk kívánom Emma baba felsírjon 29.-én!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csajok a görbém mindig jó szokott lenni így nem reménykedem semmiben, sőt nem érzem, hogy lenne valaki a pocakomban :oops: se poci fájás se semmi, még a melleim sem kezdtek duzzadni, igaz a múlt hónapban is később kezdtek. Na de már nincs csak 1 hét hátra és minden kiderül :lol: :lol: :lol:

Ediii neked nem értem a görbéd a múlt hónapban :shock: biztos jó helyre tette a pé-d??? Most meg annyira megugrott mintha tegnap lett volna pé-d. Milyen módszer szerint határozza meg nálad a pé-d??? Lehetőségek Advanced Detector, Research Detector, Fertility Awareness Detector, OPK/Monitor Detector. Nem találom éppen a legpontosabbnak. Utánakérdezek melyik a legjobb. A site az 1-t ajánlja de nekem az utolsó előtti van betéve. Pl az első szerint akkor volt pé-m mikor + volt az LH tesztem vasárnap, a másik mód szerint meg láthatod te is hétfőre tette. Te is akkora számítottál pé-re mint ahogy ő tette???

Timi én neked sem mondanám, hogy megvolt pé-d előbb mint tegnap vagy ma :oops: de még várni kell 3 napig kell emelkedjen a hód, vagy a vonalzó is jó, meglátjuk mit mond a fertilityfriend :wink:

Pampalini nem feladni bízzál, hogy baba miatt nincs piri és ne gondolj arra, hogy ismét pé-d van!!!!!!!!

Kismamik veletek mi van?????

Kistörpe megy a drukk a lombikhoz!!!!!!!

Pedi veled mizus????? Hogy állsz???

Monika aztán összebújni néha néha apával nálad nem lehet tudni mikor lesz ismét termékeny időszakod!!! Érzed mikor van pé-d? :oops: én nem :lol:

Aki kimaradt és nem írtam személyeset annak puszi és gyertek jelentkezni akkor nem maradtok ki :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


moni ugye milyen jó elővenni őket......... :lol:
már alig váromm hogy a fiatalurfi is benne legyen!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Én megvagyok, pihizgetek. Tegnap este fájdogált a hasam, de vettem még be magne b-ot pluszban és jobb lett. Tegnap voltunk a védőnőnél, hát sokkal okosabbak nem lettünk, egy csomót zagyvált össze-vissza. Közölte hogy fokozottan veszélyeztetett terhes vagyok, mert rajta van a lepény a méhszájon és azt tudnom kell hogy amég ez a helyzet fennáll addig én is és a baba is veszélyben vagyunk :shock: Sokat pihenjen, feküdjek, majd pár mondattal később azt mondta, hogy ha jól vagyok, akkor nyugodtan sétáljak el a boltba, mert a fekvés unalmas hosszú távon :shock: Súlyt nem mért, ránézésre megállapította, hogy jó :lol: szóval így nem tudom hogy mennyit híztam eddig :x gondolom sokat nem, mert azon kívül hogy a hasam nőtt az összes régi ruhám rámjön. A vérnyomásomra kérdezte hogy normális szokott e lenni, mondtam hogy igen, így beírt -et ránézésre :x szóval érdekes volt.
A legújabb nyavajám, hogy annyira fáj a két combom töve közti csont, hogy este már alig tudok menni. Hát elkezdtek igazodni a dolgok odabent, nem túl kellemes, de hát ez van. Egyébként jól vagyunk, azóta szerencsére nem volt vérzés. Sokat pihizek, csak keveset csoszogok a lakásban. Remélem így is marad.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

pampalini: osztom nika gondolatát :)

Móni: a hőm-ből olvastad le hogy nem volt még pé-m? (mert én nem értek hozzá, csak mérem :) ) tegnap pozitív volt az ovu tesztem, de a hasam meg ma kezdett fájni...

Timi
titimee
 
 


melisch: a vonalzót csak "úgy" beraktam, hogy nagyjából képben legyek. előző hónapban 35 napos volt a ciklusom, úgyhogy örülnék neki ha ma lenne pé-m és akkor 32 lenne... meg tegnap amúgy se volt semmi. talán ma :wink:
Te nemsokára tesztelhetsz :)

Timi
titimee
 
 


:)

Holnap csinálok még 1 tesztet, ennek már mutatnia kell, még ha későn fogant is. Hiszen már 10 napja késik.Egyébként fájogat a pocim...

Doki lesz ebből előbb - utóbb....

Csige-érdekes egy védőnő, minek diplomázott az ilyen ??!! Addig nincs baj, amíg nincs vérzés, egyél sok gyümit és pihi 1000-el! :)
pampalini
 
 


Timi-nagyon cuki a kisbabó a képen! Ki ő?
pampalini
 
 


csige nem komplett a védőnőd!!!!!!!!ilyet nem is szabad csinálni!!!!!!!!
pihizz tovább....most már minden ok lesz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige ha a védőnő azt mondta pihizz akkor tessék sokat aludni és feküdni, nem lesz ott baj ne félj csak ne erőltesd meg magad!!!!!!!!!!

Timi ha a tegnap + volt a teszt még lehet ma is pozitív. Nekem is múlt hónapban 3 napig ugyanaz volt a hőm és utána emelkedett mint most neked. Elméletileg mint írtam pé után 0,2 fokkal szokott emelkedni a hő pár napig reméljük holnap emelkedik és akkor ma volt/lesz pé-d ha nem holnap. Összebújni apával és bízni, hogy jó lesz!!!!!!

Pampalini szerintem is jó ötlet a teszt, másik topikban egy csajszi sem érzett semmit, több napi késés után este + pipilt :wink: szívből remélem nálad is igy legyen!!!! A 10 nap már elég hosszú idő, már nem tudom, hogy amúgy hány naposak a ciklusaid de egy normál 28 naposból is nehezen hinném el, hogy 38 + napos legyen, nem? Pé-d pedig még akkor is csak 4 nap múlva kéne legyen, de ez marhaság nem hiszem, hogy valakinek kimarad és utána normálisan működik a szervezete tovább :roll: :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch-hát ez az amit én sem hiszek el, mármint h normálisan működik a szervezetem, de nagyon bízom benne h igen!
De azért ellövök 1 tesztet, egyébként 28-30 naposak a ciklusaim, legalábbis eddig annyi volt

na de holnap meglátjuk! :)

kicsit azé parázok...
pampalini
 
 


melisch!!
a múlthónapban biztos,hogy nem jó helyre tette.....,bár akkor többször változtatott rajta és amit elsőnek tett be az volt a jó,mert annyival előbb is jött meg...., gőzöm sincs mi alapján határozza meg :shock: ,de utána nézek..

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?