Új privát üzeneted érkezett!

Mi is szívből gratulálunk Timiéknek itt is! :D :D :D :D
Nagyon örülök, hogy teljesült Timi vágya!
Szép nagy baba lett Flóra! Én is várom az első fényképelet Róla! :D

Kép
Kép
zituska28
 
 


Timinek szívből gratulálok! :D
Vendég
 


Timika, hatalmas gratula, minden jót kívánok nektek, nagyon ügyesek és bátrak voltatok, sok boldogságot az egész családnak!

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 

 
 

Timika, gratula nektek! Ügyesek voltatok mindannyian!

(Ilyenkor repes kicsi szívem, talán egyszer nekem is sikerül szülni...)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!

SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK AZ EGÉSZ KOVÁCS-KŐVÁRI CSALÁDNAK!!!


(kicsit nosztalgiáztam , amikor Konstim megszületett, akkor derült ki Timiéknél, h érkezik a tesó..... na és Flóra súlya megegyezik Konsti születési súlyával... :lol: :lol: :lol: )

Timi biztosan nagyon jókat derül majd, ha sikerül visszaolvasnia az tegnapi napot.... :)

Eszter!
nektek van Odu ezen a héten????? A Vadasparkba Ti is jöttök 25. én??

Képzeld kaptunk tegnap papirt, h menjünk be TANULÁSI KÉPESSÉGEKET VIZSGÁLÓ bizottsághoz....meglepődtem, h egy három éves gyermeknél mit vizsgálnak, de majd megkérdem az Odusokat.....

Exi (Ági)!
Gratu az ovihoz!!!
Biztosan Neked is sikerül!!!!!!!!!!!

Anett!
Csak ismerős!
Gratu a vizsgákhoz!

Enikő!
Bogi hogy viseli, a helyzetet????????

Velünk minden OK, Konsti csak az apjával hajlandó rendesen főzeléket-gyümölcsöt enni, de legalább akkor eszik.

BETEGESKEDŐKNEK GYÓGYULÁST!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Timiéknek GRATULÁLOK!!!!
Nagyon örülök hogy sikerült az álma és természetes úton tudott szülni!!!!!
Biztosan megérte, jó érzés lehet nagyon így szülni!!

Sok egészséget, boldogságot és tejcsit kívánok nekik!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Melinda!
Nem ! Dr Lacsán István!

Mi ma megint elmegyünk, hogy tanuljak! Alig vagyunk itthon Apával, remélem Málnának nem tesz ez rosszat!

Szép hétvégét mindenkinek!
20140113113746
 
 


TIMIÉKNEK HATALMAS GRATULA A KICSI NAGYLÁNYHOZ!

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Zsuzsu!

Nálunk is minden gyerek csak apával evett... ha evett :roll: Én tiszta dilis, teljesítményorientált vagyok az evést illetően is. Ha nem kapja be elsőre a falatot, elvesztem a türelmem, hogy "jaj, már megint nem eszik a gyerek".Akkor aztán juszt se kell neki több. E. is csak anyatejen él még, pár szem lopott rizst, kenyérmorzsát leszámítva :roll:
Vendég
 


Nóra, Bea: én egyből felismertem ám Grétit! Nóra, MArcsinak mindig ilyen rövid volt a haja? Kicsit fiús, nem? Vagy ő nem akarja hosszabbra engedni? Játszótér: ha a Spartól mész, nem a Csillag tér felé, hanem a körút irányába van a Zápor kert.

Evés: nálunk változó, kivel eszik. Ha én vagyok türelmetlen és ingerült, az apjával eszik, de ez a ritkább. :D

Flóráról senki nem hozott képet? :( Emlékszem, Laliról Enikő hozott, a telefonjára küldtük át. :D

Lali jól, én kevésbé. Még mindig vacak a hangulatom, ráadásul újra éjszakázom Lalival, ha meg aludhatnék, nem tudok, mert iszonyúan köhögök. Ahogy vízszintbe vagyok, egyből kezdődik a fulladás. :roll: :( Már 4 napja tart...

Kép
szilcsi
 
 


Anett! Semmi rosszat nem teszel Málnával, ez tuti!
Lotti 1 éves volt amikor elkezdtem letenni a jogi szakvizsgáimat, sokszor volt mamáknál. Nem volt egy leányálom, de túléltük, és vhol megérte a dolog, más kérdés, hogy ha újra kezdeném lehet nem jogásznak tanulnék (20 évet kb. :roll: ).

Túl vagyunk a neurológiai vizsgálaton, hála isten, semmi baja a lánynak. :D Tipikus affektív appnoe, ez egy reflexes állapot, nem betegség (a prof szavait akarom írni), amikor sír, lelassul a szívműködése, ettől nem vesz levegőt és ájul el.
Ha havonta fordulna elő ilyen eset, akkor gyógyszeres kezelésre lenne szüksége, de mivel nem ilyen gyakoriak, kezelést nem igényel, korral kinövi, bár megjegyezte a prof, hogy elég ritka azért 3 éves kor felett, de azt is remélhetjük, hogy ez volt neki az utolsó.
Csináltak neki EEG-t, tökéletes lett az eredménye. :D
Vérképet is csináltak, mindene tankönyvi értékeket mutat, a vasra várni kell, ha alacsony lenne, akkor szólnak amint meglesz az eredmény -vmikor a jövő hét elején-, akkor vasat kell majd szednie, ha nem akkor minden ok.
Vashiány is létrehozhat ilyen állapotot, azért nézik külön a vasértéket.
Nekem nem volt furi stílusa a dokinak, nagyon nagyon rendes volt, a szívemről meg hatalmas kő esett le. :D

Most megyek, mert indulunk "nászútra".

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!

Meglepetéééés! :D :D

Íme Flóra baba:

Kép

Kép

Mindketten nagyon jól vannak, Timin nyoma sincs a 15 órás vajúdásnak, Flóra pedig nagyon nyugodt kisbaba! Érzi, hogy az Anyukája nagyon boldog! :D :D :D

Timi mindenkit puszil! :D

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Zituska!
Köszi a képet! Nagyon formás kislány Flóra!!! :lol:

Botinak vidám névnapot kívánunk!!!

(HAJRÁ Győr!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: )

Haragosi!
Érdekesek a gyerekeink :lol: :lol: :lol: Én próbálok türelmes lenni, de amikor már minden úszik a főzelékben, akkor feladom.....
Utálom, h tápszert kell adnom, de ez van....

Melinda!
Örülök, h megnyugodtál!!!!!!! Jó pihit!

Szilcsi!
Orvos mit mond???? (én egyszer halogattam, aztán tüdőgyuszi lett belőle.... :evil: )
GYÓGYULÁST!!!!!

Konstim, a kétfogú, :lol: :lol: feltérdel, nagy az öröm.... :lol: :lol:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu!
Megkaptam a matricát, nagyon köszönöm! :lol:
Szerintem Konsti is olyan lesz mint Ábel, külsőre! :wink:
Nagyon kis ügyi, nekünk még mindig nincs fogunk!! :shock:

Timika!
Nagyon édes a kicsi lány. :lol:
Kicsit azért fáradtnak tűnik, hosszú volt az út kifelé. :wink:

Melinda!
Hála isten, hogy nem lett semmi komoly Lindivel. :wink:
Jó nászutazást nektek.
:wink: Esetleg hármaska???? :P

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Timika!
Nagyon gratulálok Flórához!Gyönyörű.:)
Sok boldogságot,jó egészséget kívánok Nektek!Szuper,hogy simán bújt ki a picilány!

Melinda!
Örülök,hogy nincs baj Lindivel,bár őszintén szólva meglepődtem,hogy ezt mondták..
De ha a doki mondja....
Jó utat,jó pihenést!

Szilcsi!
Nem mondod el mi a baj?Vagy csak a kialvatlanság?
Én sokszor szenvedtem attól pl,hogy minden területen maximumot akartam nyújtani.Akartam volna már hamarabb dolgozni,de Hannától nem lehetett.Minden figyelmet igényelt.Úgy éreztem elvesztettem a régi életem...(és ez igaz is volt vhol)
Kevinnél is jött ez a feszültség,de aztán mindig azt mondom,hogy nekem most az a dolgom,hogy anyuka legyek elsősorban.Ez az idő az övé.
Persze ezt nem mindenki teheti meg...,tudom.
Szopiról mi sem tudtunk leállni még,pedig akartam.De aztán...megsajnáltam őkelmét.. :oops:
Muszály lesz mostmár leépíteni belőle legalább...

Zsuzsu!
Konsti nagyon belehúzott a fejlődésbe! :wink:
Térdel és fogakat növeszt egyszerre!Gratulálok!:):)
Lehet,hogy rólad mindig a finom anyatejcsi jut Konsti eszébe,és ezért nem kér mást...Apa sokára ér haza?
Jól bírja a prücsök ,hogy addig nem eszik..Drnő mit mondott?

Haragosi!Szilcsi!
Az tuti,hogy a gyerekek nagyon megérzik a feszültséget.
Volt mikor kűzdöttem én is,hogy egyen Kevin végre...de nem evett sehogy sem.Kezdett fogyni a türelmem..Odajött apa mosolyogva,olvadozva....és neki evett..
Volt,hogy Hanna kedvéért tett meg inkább vmit,mint nekem..
Pelenkázáskor nálam mindig visít és bírkózni kell,apjánál kevésbé,mamánál meg bájosan pillog... :shock: :roll:
Mondjuk könnyű annak,aki kipihenten,terhek nélkül megy babázni...
Nekem meg az a lényeg,hogy legalább vkinél megnyugodjon..
Aztán egyszer majd én is pihent leszek...,talán..

Észrevettem azt is,hogy Kevin nagyon igényli(Hanna is ilyen) a mindennapi bohóckodást a sima szeretgetésen túl.Ha az nincs meg véletlen,akkor sokkal nehezebb minden..Talán így csekkolja le,hogy minden rendben,én meg közben kiengedem a gőzt.Rötyögünk egyet,és máris jobb..,máris kevesebb a teher,a görcsölés...hogy a gyerek legyen a lényeg és a vele való kapcsolat,ne a teljesítmény.(az enyém,és az övé sem!!)
Szóval próbálok törekedni,hogy legyen egy bohóckodós,dobálós,röptetős,lovagoltatós,hintázós idő minden nap..min. negyed óra.
Nálunk ez segít. :wink:
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!

Köszi! Ezt a bohóckodást kipróbálom :) Mert az tényleg tény, hogy én is jobban érzem magam az ilyenektől, de ha nem figyelek rá tudatosan, hogy legyen akkor elmarad a mindennapok idegelése miatt.
Vendég
 


Haragosi!
És csikizés minden mennyiségben! :wink:
Ez kimaradt..
Nincs mit...:)
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


sziasztok

Timi
gratulálok én is Flóra babához! nagyon szép kislány!! :D és veled örülök, hogy úgy születhetett meg a kislányod, ahogy te is szeretted volna :D

gyerekek nagyon szépek!!!

Kevinről még nem láttam szülinapi fotót! nem elsinkófálni :o :D !!!!

toncsi80
 
 


Timiéknak gratulálok! Tündéri kisbaba lett, gondolom ennyi szenvedés után (halljátok én már belegondolva is feladtam volna) irtó boldog lehet!

Zsuzsi! de édesen mosolyog a kisfiad!!

Melinda! Hát elég érdekes az orvos véleménye, de én nem értek ehhez.

Edit! na a bohockodás nálunk is mindennapos:) Bár nem azért mert ideges lennék, az ritka szerencsére

Orsinak nem volt gond a mütéttel, elötte egyáltalán nem félt, de utána 3x hányt, ezek után meg inni sem mert, igy éjszaka amikor a többiek már nem kaptak infuziot mi még kaptunk. A végén már azzal fenyegettem ha nem iszik több kortyokat hogy azonnal csomagolok és megyek haza, mert nem fogok másnap azért még ottmaradni mert ö egyszerüen nem hajlando inni. És higgye el már a többi gyerek sem hányik, amugy is kapott rá gyógyszert (mondjuk ha tudják hogy szinte mindenki, akkor miért adnak elöre azonnal a mütét után, miért kell megvárni hogy többször hányjanak!!). Na az éjszaka közepén végül nagy sirások közepén elkezdett inni, igaz nem sokat, de elkezdte, viszont a sok infuzio mellett ez elég volt hogy a pisiben már ne legyen aceton és végre ö sem kapjon több lötyit. Reggel meg már nem nézték neki, de akkor már szépen ivott, itthon meg föleg.
Amin kiakadtam. Ha anyu nem mondja akkor nem kérdezek rá és az orvos sem emliti hogy ezzel utána pihenni kell, mert bevérezhet. Ugyanis és szombaton már (péntek reggel volt a mütét) ugrálovárba akartam vinni, jutalomból. Na, nem hogy nem ugrálhat, de oviba sem mehet 1 hétig (ezt is én kérdeztem mert anyuval ezen is vitáztam.). Most meg nem merem engedni szaladgáljon, ugráljon mert ezek után parás lettem, hogy ez ilyen komoly dolog lenne?? csak orrmandula volt, nem garat! Nálatok mennyire kellett utána pihenni?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK TIMIÉKNEK, FLÓRA BABA NAGYON GYÖNYÖRŰSÉGES!
KÜLÖN HATALMAS GRATLULA A SIMA SZÜLÉSHEZ!
ÜGYESEK VOLTATOK!
PUSZI

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Jelentem, hazaértünk Prágából. És a kicsi kocsink és kis gazdája (a férjem) gazdagodott végre egy kupával. :)

Szilcsi, remélem, már javulsz! Fulladást sajnálom. Nem gondolkodsz tüdőgyógyászaton esetleg? Lehet, ha kapnál valami fújós szert, jobb lenne. Peti most folyamatosan kap egyet, és a sima köhögésén is segít!

Melinda, remélem, jól sikerül a "nászút". Mi tervezünk majd jövőre visszamenni Prágába, van még egy utalványunk, és mivel maximálisan pozitívan csalódtunk a helyben, ahol megszálltunk, valószínűleg egy év múlva is megyünk. De talán csak kettesben apával...
Na látod, ha jó hírt közöl a prof, akkor minden OK a stílusával. :) Örülök, hogy Lindussal minden rendben.

Zituska, köszi a Flóra fotókat. Tényleg nagyon békés rajta a kisasszony!

Zsuzsu, nagyon édes Konsti, ahogy örül.

Szilde, közös rötyögés. Na nekem olyankor száll el az összes mérgem Petivel szemben, amikor odajön hozzám, átölel és közli: "Anya, nagyon szeretlek."

Kármen, hát én már idősebb voltam, mikor kivették az orrmandulámat - mondjuk kb. negyedikes - talán itthon is maradtam egy kis időre, de azért nem feküdtem egész nap... Mondjuk az ugrálóvár nekem eszembe se jutott volna.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jaj de szép Flóra baba!!!
Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!!

Zituska! Küldessél még képet és légyszi rakd fel :P

Mindenkinek kellemes nyárias napot kívánok.

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Exi! Na de oviba nem mehet 1 hétig?? Mert az a szaladgálás, mászás veszélyes lenne? Mondjuk szokott ott fejjel lefele is logni oké, lehet azt nem lehetne, de amugy nem értem én miért ne mehetne. Norbinál amugy semmit sem mondtak (szintén) hogy vigyázni kellene stb.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kinga: Kittinek nagyon boldog 3. szülinapot!

Flóra baba cukker, ma mehetnek is haza délután, vagy csak holnap délelőtt?

Exi: Mi volt Prágában?

Karmen: Jó, hogy Orsi túl van a műtéten, gyors gyógyulást neki! Végig bent lehettél vele? Éjszaka?

Zsuzsu: Konsti ügyes és nagyon édesen vigyorog! :)

Toncsi: Láttalak benneteket az Anna-kútnál a város felé sétálni szombat délelőtt :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok,

Szszkinga: Kittinek nagyon sok boldog szülinapot:)!

Timiéknek gratula és sok-sok boldogságot!

Lányok,

Lenne egy kérésem is. Egyik ismerősömnek kellene "mindenféle" infó a Sikovanyeczről. Mondtam, hogy én nem ismerem, mert nekem nem ő volt a dokim, de itt tudom, hogy többeknek ő az és elég jókat mondtatok róla. Az illetékesek megdobnának PRIVIBEN minden infóval, amit csak lehet tudni róla (elérhetőségei, mostani magánrendelés ár,milyen doki, mennyire sok betege van, oda tud mindegyikre figyelni, ha a szülésnél véletlenül nem elérhető, akkor ki a helyettes párja - legalábbis az én dokimnak anno volt ilyenje-, mennyiért vállal egy szülést stb.)?

Köszönöm előre is.

Mónika

vesm
 
 


Zsuzsu!

Konsti tündér pofa, ahogy vigyorog ki az ágyból. És milyen ügyes, hogy már feltérdel :o

Karmen!

Én 4 éves voltam, amikor kivették az orrmandulám. Én is emlékszem a hányásra. Gyógyszer helyett akkor egy kendőt tettek a szám elé, hogy ha jön, akkor ne csináljak plusz melót a személyzetnek :evil:

Kinga!

Kittit az Isten éltesse így utólag is!
Vendég
 


Sziasztok!!
Nagyon köszönöm Kitti nevében a köszöntést!!!
Haragosi..még nem vagy elkésve :P ma reggel 3/4 8-kor született Micikém.
Jaj de megható!! Már kész nagylány. Annyira önálló! Mi lesz később :shock:

Majd rakok fel róla képet este hogy ne felejtsétek el hogy is néz ki, olyan ritkán jelentkezem :oops:

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Majdnem elfelejtettem:
tudja valaki Dávid Évi telefonszámát?
Ő tartja még a terhestornát a klinikán, ugye?

Köszi!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga!
Kittinek nagyon boldog születésnapot!!!! :lol:


Zituska!
Botinak pedig utólag boldog névnapot! :lol:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Botinak utólag is boldog névnapot!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Botinak én is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!

Zita!
Köszi!! :P

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kittinek boldog szülinapot, Botinak boldog névnapot!

Kinga! Már épitkeztek? Hol tartotok? Lakás elkelt végül?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

[color=darkblue]Szandinak boldog névnapot, Kittinek vidám születésnapot kívánunk!![/color]

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Mindig fáziskésében vagyok :)

Szóval Szandinak is nagyon boldog névnapot! :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Karmen, Zsuzsu!
KÖSZI!!!

Karmen!
Sajna még nem adtuk el a lakást. Túl lusták az emberek és nem akarnak feljönni a 4. emeletre.
Inkább megvesznek egy emelettel lejjebb egy olyat ami sokkal kevesebbet nyújt, csak ne kelljen még 15 lépcsőt megtenni.
Írtó bosszantó.
Nem is az árral van problémájuk hanem az emelettel :twisted:
Na mind1. Kivárjuk...
Köszi a kérdésedet :wink:

Szandinak én is nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Timi!
Gratulálok, gyönyörű a kislányod!

Karmen!
azt nem tudom h. V. meddig pihent, sztem semmeddig, vagy aznap talán, de nekem is mondták h. bevérezhet, és akkor azonnal vissza, na, mikor hazajöttünk még aznap este vissza is mentünk, ugyanis én vért láttam a torkában, teljesen frászban voltam, mondta az ügyeletes doki h. az orrmandula műtét után nem is szokott vérzés lenni, csak ezt szokták mondani, úgyhogy semmi baj, de hogy miért mondják azt nem tudom, garatm. műtétnél szokott vérzés lenni...
Vendég
 


Kinga!
Amikor úgy volt, hogy lakásba költözünk, nekem is a 3. emelet volt a teteje :oops: Elképzeltem, ahogy cibálom fel a 3 gyereket, és akkor már a második is magasnak tűnt. Persze a másik oldalról tényleg bosszantó :?

Zita!
Szandi lányodnak nagyon boldog névnapot!

Micsoda ünnepparádé van itt májusban :lol:
Vendég
 


Zozo! én is azt mondtam ott a föorvosnönek hogy miért vérezne, ez csak orrmandula volt. Na ezen jól elképedt, hogy hát hogyan gondolom ezt, hát ez is mütét, ez is heg, igenis vérezhet. Hát én inkább hiszek neki. Orsi persze nem fekszik (ki sem birná:)) de nem ugrálhat, és nem hagyom szaladni. Oviban ma azt mondták hogy a többi gyerek sem ment utána 1 hétig valóban :o és csodálkoztak is, hogy én miért nem mondtam le az ebédet.

Kinga! Amikor én venni akartam nálam csak elsö emelet jöhetett szóba:) De vannak akiknek nem gond, laktam én is 18 évig 3. emeleten, simán elment a lakás. Igaz felette volt padlásszint, szóval nem legfelső szint voltunk, attól én is tartok, több ismerösnél gond lett az olyan lakásból. De Téged is megértelek, szép a lakás (láttam képeken:)) én sem érteném miért nem viszik már el!

Zita! Szandinak nagyon boldog névnapot!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ja és a héten azért mégsem megy Orsi táncórákra, görkorira, nem merem engedni:(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Timi: gyönyörű Flóci, milyen hatalmas baba :) Ügyik voltatok nagyon :wink: !!! Jó egészséget Nektek!


Kinga: Nekünk is kizáró ok volt az emelet! :oops: Úgy kerestünk lakást, hogy max 1!!!! emelet de inkább földszint, magasföldszint!! Ha lenne 3 gyereked Te is rájönnél miért 8) :oops: :wink: Nem azért mert lusta vagyok, hanem, mert kész téboly 3 picivel+pakkok csomagok, még ezt a 10 lépcsőt is megtenni...
Viszont ha nem lenne gyerekem simán bevállalnék egy 4. emeletet-tetőteret, mert oltári hangulata van egy tetőtérnek :) :wink:

Karmen: Örülök, h Orsi túl van a műtéten, ügyike volt.

Ünnepelteket isten éltesse!

Haragosi: Köszönjük szépen a tojásokat :) Isten fizesse meg :wink:

Vesm: örülök, hogy te is jelentkeztél! Hogy vagytok? Mesélj!

Ilcsi? Anna? Zituska???? Hogy vagytok???

Mi jól,minden okés holnap megyünk Gyöngyösre ha minden jól megy. Zaza új szavai: Dobar dan (szerbül a jó napot :D ), tojástartó, eldobtam, picikét, szeretlek :) :) Kééééész vagyok tőle :D Megzabálom :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szandinak,Botinak boldog névnapot!
Kittinek boldog szülinapot kívánok!!
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Botinak és Szandinak boldog névnapot, Kittinek boldog szülinapot!!! :lol:

Kinga, a miénk sem kelt el, tudod már mikor meghirdettük, mikor nálatok voltunk, és összesen 2 érdeklődő volt. Hiába, nincs pénze az embereknek és ebben a helyzetben nem mernek bevállalni egy nagyobb hitelt. :( Mi bevállaltuk volna a 4. emeletet, mert irtóra beleszerettünk a lakásotokba (még a párom is). :lol:

Enikő, köszi mi jól, vagyis hna... jól... asszem. :) Kezdek talán kilábalni ebből a mély depiből, de nem akarom leírni ide, mi(k) volt(ak) az oka(i). Most kaptam soksok jól fizető munkát, éjszakánként a szigorlatra készülés mellett dolgozok, két nap múlva lejár a határidő. Lali jól van, koppkopp. Én még fulladok, gyanítom, allergia. Néha elmúlik, máskor teljes erőből kiújul. Szörnyű. :cry: Dokihoz egyelőre esélyem sincs eljutni.

Majd holnap folyt.köv.

Kép
szilcsi
 
 


Karmen!
V.se ment bölcsibe utána, azt nem tudom h. szaladgált-e, de sztem igen, egy 2ésfél évesnek hiába mondod h. neeem szabad, tojikrá :), de vége van, nem emlékszem semmi extrára.

azt mondjuk normális h. nem megy utána közösségbe, táncra stb. otthon csak jobban figyel rá az ember.
Vendég
 


úúútálok a tetőn lenni, erre tessék már megint, pedig alig írok...

mosógépszerelő kellene nekem, ha tud valaki légyszi küldje el az elérhetőséget priviben.

köszi
Vendég
 


Sziasztok!

Kármen, mondom, én nem emlékszem pontosan, de szerintem nem mentem iskolába...és ott ugye ráadásul ülni kell, míg az óvodában még inkább futkározás, játék van.

Enikő, jaj, de jó, hogy Te már hallod a szeretlek szót. Peti erre igazából most kezdett rá.

Bea, na szerinted mi volt Prágában? Skoda-találkozó. :)

Szszkinga, Kittit Isten éltesse születésnapján!

Szilcsi, azért időpontot kérhetsz a tüdőgondozóba, nem két napra adják úgy általában. (Habár én épp ma kértem Ferinek, és már pénteken mehet is.)

Rólunk: én OK, Peti OK, Feri viszont nyűgös, itthon van táppénzen.

És egy fotó Petiről és a Kisvakondról:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szilcsi!
Nem akartam,hogy úgy tűnjön faggatózom,de te dobtad fel a labdát,hogy leírtad gond van.. :oops:
Úgyhogy labda vissza.
A fulladás amúgy asztma is lehet,ami allergiából is kialakulhat...
Vhogy csak meg kellene oldani,hogy lásson doki..,így dolgozni sem lehet rendesen,..és nehogy baj legyen...

Zozo!
Nem tudok szerelőt sajna.

Karmen!
Örülök,hogy túl vagytok a műtéten!Nem is tudtam,hogy hányás van utána...
Sikeres,gyors felépülést!

Exi!
Ez kisvakond??? :lol: :lol: Akkor milyen a nagy?? :wink:
Prágai szerzemény?

Enikő!
Gratula a Zaza-beszédhez!Édes lehet.:wink:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde, a Kisvakond nem a miénk, hanem egy fanatista autósé, minden kisvakondos volt a kocsijában...és ugye még a vezetőülést is Kisvakond foglalta el. :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szilcsi! Ez a fulladás elég rosszul hangzik! Én azért valahogy szakitanék idöt orvosra, nehogy a dolog rosszabbodjon!!

Szilde! Sokan szoktak altatás után hányni. Még felnöttnél is elöfordul (tesom ilyen pl). nekem a 9 altatásnál sosem volt még csak hányinger sem. De mondták a gyerekeket más szerrel altatják igy itt gyakoribb a mellékhatásnak utána a hányás. Amikor mi bent voltunk szinte minden gyerek hányt mütét után párszor. Norbit meg 5x altatták, ugyanitt, ugyanezzel gondolom, neki 1x sem volt hányása v. akárcsak öklendezése.

Enikö! De édes (már megint) a fiad! Enyém még az anyát sem tudja kimondani, bezzeg apa, Orsi már van:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Enikő, köszönjük kérdésed aranyos vagy. Dórikám óriási öröm, akkor is tartja bennem a lelket, amikor én nem tudom magam kipofozni a gödörből.

Hétvégén szülinapoztunk vele meg édesanyámékkal (ezen a hétvégén meg jönnek anyósomék ugyanilyen célból).

Annyira, de annyira édes volt. Sütöttem neki egy szivecske alakú tortát (a bölcsiben is az a jele) és annyira tetszett neki és úgy meghatódott, hogy majdnem elsírta magát. Ma meg a bölcsiben köszöntik meg, tisztára be volt sózva reggel :lol: Alig tudtam lebeszélni, hogy ne a kekszeket meg az üdítőt tartalmazó zacskóval a kezében öltözzünk és reggelizzünk...Reggel mikor felébredt mondtam neki, hogy "Jó reggelt a boldog szülinaposomnak;)" ő meg nagy örömmel mondta, hogy "anya, ma van a boldog szülinapom és visszük a bölcsibe a csokis kekszet és adok belőle Adrinak, meg a Reninek, meg a többieknek, jó?" Egyszóval imádom és tényleg ő az életem.

Ti hogy vagytok? Új lakás, gyerkők, minden OK? Tündéri lehet a kisfiad, ahogy mondogatja az újabb- és újabb dolgokat. Manó beszólásain is néha majd kifekszünk a nevetéstől (vasárnap este eléggé el voltam kenődve, ezt látta rajtam, s egyszercsak megszólal: "Gyere ide kicsi szivem, bújj ide hozzám, majd megvigasztallak. Semmi baj, anya..." Hát röviden ennyi, egyéb téren semmi hír sajna.

Más:

Senkié sem doki a Siko??!

Mónika

vesm
 
 


Vesm!

Mikor Rékát szültem, Siko volt a vétós doki. Azaz a rezidenst - akinél szültem - ő irányította. Maximálisan pozitív a tapasztalatom róla. (Ami nálam ritka az orvosokról :wink: :lol: )
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?