Új privát üzeneted érkezett!

ZSÓFIK-BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Gabi küldtem üzit!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Aproo-Zsófizsó-BananaZsófi! És Judit Szonjája! :wink:

Nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Megyek visszaolvasni! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Remélem nem hagytam ki senkit a köszöntésből, de ha mégis, szóljon rám és megkövetem! :oops: :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:25-kor.
Vendég
 


Zsófiknak és Szonjáknak nagyon sok boldogságot!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Névnaposoknak sok boldogságot :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


nem ér, azért jöttem ide, h BOLDOG NÉVNAPOT kívánjak a Zsófiknak, erre tessék már ennyien beelőztek!. :lol:
snooopy
 
 


Na meg is vagyok az olvasással! :wink:

Eni!

Szia ismét! Örülök, hogy otthon a megszokott környezetben! :wink: Most már minden rendben lesz! Nagyon ügyes Csajok vagytok!! :wink: És a Fiúk is biztos ügyesek voltak!!!! Nekik sem lehett könnyű! :oops: :roll:

Veronix!

Tünde-öcsi?!?!?!?! :shock: Dórira hasonlít?!?!?! :shock: Úristen!!! Lehet, hogy Dóri a tesóm, csak nem tudok róla???? :lol: :lol: :wink: Na de sebaj!!! Én tudom, hogy az én lányom.....majd bebizonyítom Neked!!!! :twisted: :wink: :lol: :lol: Csak figyelj!!!! :wink: :lol:

Tencikém!

Még jó, hogy Te felismerted leendő menyedet!!!! :lol: :lol: :wink:
Este jövök! :wink:

Lillus!

Köszönöm a "szupermami" jelzőt!!! :oops: :roll: És igen, a bodza szörp készítés nem olyan "veszélyes", mint a málna!!! :wink: :lol:

Andi!

Vega-teszt???! :shock: Az meg mi? Én még sosem hallottam róla, ebből kifolyólag pedig segíteni sem tudok! :oops: :roll:

Aproo!

Levibébi :lol: :lol: :wink: Nagyon cukkancs!!!
Orchidea meg :shock: :wink: Atya Isten!!!! Ez fantasztikusan csodálatos-gyönyörű!!!!! :wink: :lol:
Nekem is nagyon szép a fehér és a barackszínű is lekezdett ismét hajtani! :lol: :lol: Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle!!! :roll:
Bodza szörp receptet meg elküldöm mindjárt! :wink:

Orsi!

Minden okés? Látom korán keltél!!! :lol: :lol: :wink: Biztos örülnek neki még akkor is, ha nem Te voltál az első!!! :lol: :lol: :wink: Én biztos örülnék (örültem!!! :lol: ) neki, mégha az uccsó is lettél volna!!!! :wink: :lol:

Na megyek! Majd még jövök! :wink:

Szép napot Mindenkinek! :wink: Süt a Naaaaaaaaaap!!!! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
allergiavizsgálat :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jaj Boszim!

Majdnem elfelejtettelek!!! :oops: :roll: Bocsííííííííííí!!!!!
Nagyon szupik lettek a képek!!!! Köszi!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi!

Értem. Neten megnézni vagy esetleg dokit megkérdezni? Jobb ötletem nincs! :oops: :roll: Ez is Balunak kellene?

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


nem, nekem :oops: :oops:
neten nézegettem......

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

Hát nem mondom, hogy örülök, hogy Neked....de azért az jó, hogy legalább ez nem Balunak kell!! :oops: :roll:
És találtál valamit a neten? Elérhető közelségben és áron? Vagy olyan helyet, ahol "ingyen" megcsinálják?

Aproo!

Ment a recept! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Lillus!

Neked akartam még, hogy Tenci beelőzött Mind2ket :lol: :wink: névnapi köszöntésbe, de.....azért még a dobogós helyezéseket elcsíptük!!!!! :lol: :lol: :wink:

Na mentem, hami van :wink: majd még jövök! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI-nagyon kis aktív vagy !!!!!!!!!csak nem aludtál éjszaka?????? :lol: :lol: :lol: :wink:

ANDI-nálunk Miki-de nagyon!!!!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Eni, jó újra hallani felőletek itt a fórunom (remélem lesz majd folyt.köv. :?: ) :D
puszi Jankának, Bencinek és persze a szüleiknek is.

Tigrincs, ja, korán, fél7kor keltett a kismanó...nem örültem neki, de jobb mint a tegnapi 3/4 6os kelés. :shock:
és Jáz hogy kelt? mennyit alszik? mert mostanában inkább nappal vagy aktív mint éjjel.
és köszi amit írtál jól esett! :oops:

Andi, mire érzed, h allergiás vagy? vagy hogy jutottál oda, h vegatesztet csináltatsz?
snooopy
 
 


DRÁGA ZSÓFIK és SZONJÁK. ISten éltessen benneteket nagyon sokáig!




Kép

Kép
gablaty
 
 


Aprooo! és miért mentél a Kút.-ba?? 8)

Kép
gablaty
 
 


Zsófiknak és Szonjáknak nagyon boldog névnapot!!!!!

Vagyok én is, csak tegnap a fél életemet az okmányirodában töltöttem :? :( Utána meg mire elaltattam őkisasszonyságát, addigra én is kifeküdtem... Na mindegy, ezen is túl vagyok...

Orsi,
elhiszem, hogy nem örülsz a korai kelésnek... Anna ma negyed hatkor fújt ébresztőt. Imádtam érte... :roll:

Andi,
ez a candidás allergiavizsgálat? Én egy helyet tudok, ha van még ott: a Westend hátsó részével szemben, Váci út-Balzac utca sarok, Brill a hely neve (asszem fitness, de ez nem biztos, mert nem csak fitnessterem van ott, hanem egy csomó minden egy helyen...) De árat meg elérhetőséget nem tudok sajna, de lehet hogy fent van a neten, majd megnézem...

Steffi,
örülök, hogy Mircinél csak ennyire jött ki. Otthon azért gyorsabban összekapja magát Martin is. Sok-sok puszi nekik!!!

Zsó,
Na igen, pasik...
Leviképek :D
az orchidea meg gyönyörű!!!!

Eni,
olvastam a blogodat. Megkönnyeztem. Szuperek vagytok mindannyian!! És nagyon jó helyre kerültetek, az látszik. Jó, hogy vannak még ilyen helyek. sok puszi kicsilányodnak és nagyfiadnak is!!!

Na megyek, várnak a munkahegyek. Ha már lánykám alszik, legalább apasztom kicsit a kupacot :roll:
Ha valakit kihagytam, akkor ezer bocs és anyamedve!!! Kicsit kevesebbet sikerül aludnom mostanában, mint kéne... :oops: Rikoltozzatok, hogy mire nem reagáltam... :oops: Köszi!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Orsi!
kíváncsiságból szeretném, , amúgy allergiás vagyok fűre-fára :?
már csináltak nekem ilyet régen....most lehet már mindenféle kiegészítő vizsgálatot kérni

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Minden Szülinaposnak és Névnaposnak BOLDOG-BOLDOGOT kívánuk.

Képek nagyon jók,
Aprooka a mamám irigykedik a virágodra, nagyon szép. :lol: :lol: :lol: :lol:

Eni: Nagyon örülök nektek, és én is olvastam a blogot, nagyon meghatottál :oops: ha tudsz akkor gyere egy kicsit többet....

Tenci: Mikey-nak hogy tetszet a vonatozás? Hogy érezte magát a mamával?

Steffi: Örülök, hogy jobban van Martin, de Mirci hogy van?
És te hogy vagy?

Rólunk: Szerdán Viktor hatalmasat eset és az egész bal térde lila, de nem fáj neki, szerencsére.
Tegnap egész délután azt hajtogatta, hogy "Tibi, semmi baj, Tibi bili" és így tovább. Estére egy kicsit elegem lett a Tibi-bili-ből. :?

Na megyek felmosni,jók legyetek.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


lyukas agyammal mindig elfelejtem:

Brigi, szép név a Bálint. nálunk is felvetődött Kolosnál. meg a Bence, Balász is...vlhogy a B betűs nevek bejönnek. :D

Tenci: köszi a gatyót, de szerintem a 38 nagy lesz. :oops: ha belehíznék szólok. :lol:

Judy, jaj, a negyed 6 sem jó. hogy tudnak ezek a kölykök ilyen korán kelni.???

Szegény Viktor. puszi a térdére!
snooopy
 
 


Andi-allergia Mikinél....ééés mitől fáj a fejed????sokszor írod,hogy fáj szedsz valami bogyót rá???vérnyomásod jó??? pihizzél ha tudsz....

Valentina -köszi kérdésed,nagyon jól érezte magát estig be nem állt az az édes pici szája csak úgy nyomta a szöveget,teljes állleesés volt a metrózás számára asszem ez jött be neki a legjobban :lol: :lol: :lol: már reggel azzal kelt-anya menjünk pirosvonatozni :lol: :lol: olyan szépen mondja tegnap Budapesten voltam vonattal piros vonattal :D
Ti hogy álltok a dumcsizással??-bilizés oké???-de ki az a Tibi????TIBIBILI????? :shock: :shock: :lol: :lol:

ORSI-oks,ha mégis kéred szóljál max bedobom 90fokba!!!! :lol: :lol:

Eni-köszi,jó hogy otthon együtt

Zsó-virágaid gyönyörűek!!!!Levifrizura tök jóóó-Mikey haját mi már 3.5hós korában letoltuk,szerintem Benedeknek is aktuális lesz...... :wink:

ADRI-merre vagy?????jólvagytok???

lépünk postára,annyi sárgám van itthon......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Ezer köszönetem és én is én is Boldogat kívánok a ma ünneplő (majdnem)és Druszáimnak!

Andi, én sem tudtam, milyen teszt.

Gabi, jaj jó lenne, vagyis jobb, ha az 8) ikonnak helye lenne, de sajna nem. Cytológia és sajna már ismételt, szóval tele a gatyesz még 1 hónapig kb. Mert már fajtameghatározásnál tartunk. :-(

Tigrincs, nagyon köszi, majd nézem, de most két bősz szempár figyel. Levi aludni akar, Peti meg Honfoglalózni. Szóval csak egy beköszönésre kaptam engedélyt!

Valentina, puszi a sebes térdre és mamádnak üzenem, hogy abszolút nem nagy cucc, szerezzen be egy ilyen csodát, mert nevelgetni pofonegyszerű....ha kell leírás, dobom hozzá...

Na, még ezer dolgot akartam ám, csak ennyi jutott...majd beugrom még.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsófi... jaj akkor drukk...de nem lesz semmi baj, meggyógyulsz...

Eni örülök,hogy jöttél...én is mindjárt elolvasom a blogodat..

Kép
gablaty
 
 


Orsi!

Na örülök, hogy akkor mára én is "okoztam" :wink: Neked jókedvet!
Hát megmondom őszintén, hogy le sem merem írni, hogy Jáz mikor kel, mert akkor azt hiszem "kenterbe vágnám" magam előtted :oops: :roll: és akkor odalenne a "jókedvcsinálásom" Részedre!! És lehet, hogy szóba sem állnál velem többet!!!! :lol: :lol: :wink:
De azért naggggyon halkan megsúgom, hogy Jáz kb. fél 8-8 között kel!!!! (na szóba állsz még velem ezekután? :wink: )
Ehhez hozzátartozik, hogy aludna Ő reggelig egyhuzamban (1x kipróbáltam, akkor 7-kor kelt) az esti szopi után (ami 8-9 közé esik) de mivel "éncicijeim" :oops: ezt nem bírják elviselni :wink: (Isten tartsa meg jószokásukat jósokáig!!!), ezért keltem kb. hajnali 2-3 között egy hajnali szopira. :lol: :wink:
Koli: Hogy van az, hogy a B betűs nevek bejönnek és Koli mégis Koli és még a második neve sem B betűvel kezdődik??? :lol: :wink: Nahogyisvanezkéremszépen???? :lol: :lol: Fölvilágosulást kérek!!!! Vagy majd másodjára kerülnek képbe a B betűs nevek? (akár fiú-akár lány?)
Jáz-alvás: Nagyon rendes Csajszim van!!! El sem hittem volna, hogy Adri után kapok még egy "alvógépet"!!!! :lol: Gondoltam is magamban, hogy na Adri jól elkényeztetett ezzel a "sokalvásával, nemsírásával" egyszóval, hogy tényleg jó gyerek VOLT :!: .....hangsúlyozom VOLT :!: mert most egy égedelem :twisted: :roll: :oops: de azért naon szeretem!!!!.....és majd bizti másodjára "szívok" :oops: majd egy hasfájóssal-nemalvóssal, de nagyonnagyon lekopogom...KOPPKOPPKOPP....hogy nem így lett!!!
Ha fent van, (mostanság egyre többet :lol: ), akkor is eljátszik anyájával :lol: vagy a feje fölé lógatott játékokkal, ha meg megunja és nincs még itt a kajaideje :lol: .....mert azt jelzi hangos méltatlankodással és "erős ujjszopival" :lol: ...... akkor durmol tovább. :wink:
Úgy hogy csak azt tudom mondani és kívánni, hogy....Kívánok Neked (és Mindenkinek!!!) ilyen rendes gyereket!!!!! De komolyan!!! Akár fiú, akár lány lesz!!! :oops: :wink:
Úgy hogy ezért (is) tudok jönni napközben is! :oops:
De ha gondolod, akkor visszaváltok éjszakai műszakra! :lol:
Csak akkor viszont küldjed a "Bagolytársaimat" is, mert magamban beszélgetni uncsi!!! :lol: Meg a végén még hülének néztek!!! :lol: :lol: :twisted:

Vali!

Gyógyok Viktor térdére!!!! :wink:

Na megyek, "bizonyítok" Veronixnak, hogy a Lányom mégis csak az ÉN lányom!!!! :twisted: :wink: :lol:

Majd még jövök.....vagy nem! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Mi van Tencikém!

Már be is evett a fene Benneteket?!?!?!?! :lol: :lol: :wink: Nem tudsz bnet nélkül létezniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?!?!?!?!? :lol: :lol: :wink:

Csókok!!!! :lol: :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Enikém. elolvastam...megható,nem találok szavakat.

Etenci köszi, én délután hajtok a postára (Enci még alszik) és feladom neked. puszi

Kép
gablaty
 
 


Tigrincs, köszi a kimerítő választ. :lol:
amúgy ezzel amit írtál megnyugtattál, mert ha hiszed ha nem Kolos igen jó alvó volt. 6-8 hetesen már átaludt az éjszakát, és este 10-től reggel 9ig aludt, avgy tovább, de én ekkor már keltettem mivel a majd 12 órás nemevéstől az én cicijeim is kezdtek szétdurrani, viszont én szeretek anynira éjjel aludni, h nem keltettem a fiút, csak reggel. Vlhogy az idő folyamán nem kellett neki ennyi alvás, és a bánatomra áttért a hajnali kelésre.

azért írtam, h megnyugtattál, mert Kolos minket is elkényeztetett a sok alvás-nem sírás-rendesen evéssel...és én is azt gondolom, h na majd a 2.al szívok, de ezek szerint vannak kivételek, ahol mind2 gyerek "jó".( azért az idézőjel, mert nem rosszaság ha egy gyerek sokszor kel, vagy hasfájós, csak ugye ezt (helytelenül) így szokták mondani. )
Örülök, h nálatok Adri is és Jáz is jó alvó.

ami a B betűs neveket illeti azon okból nem lett Kolos B mivel apája leszavazta mindegyiket, még a Kolost is, de mikor meglátta a szülőszobán ő mondta, h legyen Kolos. :lol:

isten ments, h éjjeli bagoly legyél, mivel akkor alszom, jobb ha nappal olvashatlak. bírom nagyon a szöveged. :lol:
snooopy
 
 


Tenci, :lol:
snooopy
 
 


Na jól van Orsi!

Megnyugodtam, hogy nem utálsz!!! :lol: :wink:
Azért az Adrira még most is igaz, hogy jól alszik!!! :lol: :wink: Hétvégén mindenképpen (kb. 8-kor kel), de mivel ugye oviba jár, ezért hétköznap legkésőbb 7-kor kelnie kell! :wink:
De a délutáni alvásokat hétvégén még mindig "nyomja"!!!! :lol: :wink: (kb. másfél-2 órát)

Név: másodjára már ne hagyd magad!!!! Legyen úgy, ahogy Te szeretnéd!!!! :wink: :lol: (én nem engedtem Apának!!! Főleg másodjára!!) :lol: :wink:
És vannak már nevek amik "játszanak" a döntőre? Vagy ne kérdezzek még ilyet, ilyen korán? Csak akkor gondolkodol majd el ezen, ha már tudod, hogy fiú vagy lány lesz?

Na megyek, mert hallom a "hívó szót azaz a mormogást"!!!! :lol: :wink:

Veronix!

Ment a bizonyíték!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Ma valahogy nem tudok innen "leszakadni" !!! :lol: :wink: De ez azért van, mert tudom, hogy holnaptól nem férek géphez!! :twisted:
Legalábbis hétvégén!!! Jönnek a Nagyok és akkor a laptopnak is "lőttek"!!!! :lol: :wink:

Léptem.....pussz!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
van pár név ami tetszik ami megmaradt az első alomból :lol: de persze most lányon is gondolkodom amíg még nem tudom mi lesz. még nem lövöm le a poént (avgyis a lehetséges neveket), majd ha biztos lesz ki is lakik odabenn.
snooopy
 
 


Orsi, visszakaptam a nadrágot, és egy drapp nyári bő szárút is. Talán az is jó lehet még rád... Ha érdekel, akkor beszéljünk meg valamit!


Tünde

mtunde
 
 


Tigrincs!
meggyőztél!!! te vagy Jáz anyja! :lol: és még 1x bocsi, bocsi Jáztól!!! :oops: :wink:

menzes:
most olvasom, hogy van akinek szopi alatt megjön, majd legközelebb (2. alkalommal) hiába várja, mert nem jön meg!!! :shock: én ma tartok a 32. napnál :? :shock: kicsit idegesít :oops: jobb lenne most már tudni hogy mikor üt be megint :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi!

Oxi! :wink: Akkor addig témával kapcs. lelövöm magam! :lol: :lol:


Veronix!

Na örülök, hogy elhiszed anyaságomat Jáz felől!!! :lol: :lol: Ő meg nem haragudott meg, mikor mondtam Neki, hogy Vero fiúnak nézett! :lol: , hanem egy hatalmasat mosolygott rajta! :lol: :wink:

Na én vagyok az a "szerencsés" :? , akinek rögtön megjöttek a vörös hadsereg katonái :lol: már márciusban! :shock: :? (Adrinál nem volt míg szopizott, sőt utána még másfél hónapig sem!) Meg áprilisban is.
Most is városm ám "szeretettel" őket!!! :twisted: :roll: Elvileg mára! :? De az furcsa volt, hogy május 4-5-én "beköszöntek" két napra! :oops: És igazából nem érzem, hogy ma jönnének!!! :shock:
Úgy hogy ne rémiszgess kérlek!!!!!! :shock: :shock: :roll: :oops:
Akkor boruljak "sűrű imára" hogy jöjjenek Nálad is meg nálam is?!

Na jó, lelövöm magam és egyenlőre nem agyalok tovább! :roll:

Megyek adok vacsit a NagyCsajomnak! :lol: És ezzel egyben meg is kezdem az esti melódiát! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na, egyedül maradtam éjjelre, szóval csak megnyugtatásul pötyögök:

Nekem márc.-ban megjött, majd legközelebb most múlt héten, ilyenkor még tök normális a rendszertelen menzesz....

Lépek is, mert Levi tök ideg.... :oops:

Orsi, hogy is tudom visszaállítani a betűméretet a klaviatúrán? Levi megint ügyeskedett és nagyítóval kell olvassak.... :oops: :roll: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Tigrincs!
igen! ha már egyszer megjött, akkor most már ne szívasson és legyen meg RENDSZERESEN!!! :wink: most abban bízom, hogy mivel elmondtam, holnap-holnapután megjön :lol:

Aprooka!
nem irigyellek ezzel a sok éjszakai ügyeléssel :oops: szegény férjed! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
Ember ma elvitte a gépet, így nem tudtam jönni.

Zsófiknak (kicsiknek és nagyoknak is) nagy puszi! Szonjának ugyanakkor a puszi! Boldog névnapot!

Aproo!
Jobb alsó sarok, nagyító, 100%-ra visszaállít. Nálunk is ez megy. eltartott egy darabig, amíg rájöttem. :lol:

Veronikusz!
A te férjed is állandóan melózik... Édes vagy!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Apro-zsó: Akkor kérhetem azt a leírást a szép virághoz, mert mamám teljesen bezsongott, hogy neked ilyened is van :lol:
Köszöni Viktor a puszikat a térdére :lol:

Tenci: Örülök hogy jól érezte magát Mikey. A Tibi a férjem kollégája és Viktor oda van érte 8) Bili? Ma nem akart vele szóba állni, nem tom mi volt ma vele, de 2méternél messzebb nem ment tőlem :shock: :? Dumálás? Na azt csak most kezdte el pár napja és olyan dolgokat mond mint pl.: Tibibili, semmi sem, hanna-fanni, böbekő stb. szóval kicsit handa bandál, remélem egyszer elmúlik neki. :shock: :)

Köszönöm a fénypostás puszikat Viktor térdére :lol:

Most délután is alkotott, akkorát esett, hogy az arcán is lett egy seb :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops:
Ki fogja nőni ezt az eséses korszakot vagy vegyek neki bukósisakot????? :?: :?: :?: :?:

Steffi? Ancsa? Gyuzso? Zsófizsofi? Brigik? Eni? Heni?Merci? Gabboka? és még sokan mások merre jártok?
Jó északát mindenkinek.
V

valentina
 
 


Jó éjt Mindenkinek!

Kb. Délután fél 3-tól nem volt vizünk! :evil: Gondolom.....mert 3-kor mikor kezet akartam mosni már nem volt! Tudjátok mikor lett megint víz??? Este 9 után!!!! :evil: 15 perc, mire kifolyt a dzsuvás víz!!! :evil: Utána tudtuk csak fürdetni a Lányokat!!! Stbstbstb.
Na de mindegy. Mára elég volt! :? Mentem aludni! :roll:

Szép álmokat Mindenkinek!!!

És Akik már régóta nem jöttek....Jöjjenek!!!! :roll:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Bocsi a panaszáradatért!!!! :oops: De jólesett!!! :oops: :roll:

Vero!

Én is abban reménykedem, hogy elszóltuk magunkat :wink: és egy-két napon belül beállít a vöröshadsereg!!! :lol: :wink: Ha már egyszer "betörtek", akkor tényleg jöjjenek rendszeresen!!! :twisted: :roll: (majd Mi szólunk, ha ne jöjjenek. Igaz? :wink: :lol: :oops: )

Na mentem, mert már télleg hulla vok! :roll: És csak beszélek össze meg vissza!!! :oops: :roll: 8)

Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Orsikám! :lol:

Most nincs kedvem magammal dumálni! :roll: Úgy hogy ha nem baj menek tentikézni!!! :lol:
Bár ahogy elnézem.....mégis csak sikerült! :lol: :lol: :wink:
A nap uccsó 3 hozzászólása az enyém!!!! :lol: :wink:

Puff!!! Lelöttem magam..... :oops: :twisted: :wink: :lol:

Szép napot holnapra Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok
Köszönjük a köszöntéseket Zsófi nevében, és viszont kívánjuk a többi Zsófinak, Szonjának, Szofinak is (ha ma tartja)!
Eni, örülök, h újra otthon, és h jól mentek a dolgok! Csak így tovább!
Gabi, neked is a váláshoz, további sok-sok erőt!
Aproo, gyönyörű a virág! Van vmi trükk, amit csinálni kell vele? Nekem is van orchideám, tavaly kaptam a munkahelyen, mikor befejeztem a munkát, de sajna nem virágzik, pedig olyan szép volt...bár az is csoda, h még él, nálam nem húzzák sokáig a növények...
Menzes, nekem még mindig sehol, már vagy 20 hónapja...kíváncsi vagyok, mikor jön...
Ne haragudjatok, megyek is, mert mostanában nehéz éjszakákat élünk, most még csend van, próbálok én is aludni kicsit.

banana
 
 


Jöttem erősíteni az éjszakai műszakot :lol: :lol: :lol:

Eni
Jó, hogy jöttél! Jankunka hatalmas puszik!!!!

Timi
Ti most nem vagytok szerncsések közmű ügyben :roll: Remélem a gázt már nem zárják el! De ha mégis, legalább nincs tél :lol:
Szomorúan olvastam, hogy Adrinál sokáig nem, Jázzal meg már milyen korán megjött...AZt reméltem, hogy most megint jó sokáig elkerül ez a dolog, de akkor ez nem is biztos :(

Veronikusz
Nekem több, mint egy évig össze-vissza jött meg :!: Mire kicsit rendeződött, addigra beköszönt Linda :D Szóval szopi alatt ritkán áll be órára, napra pontosan...
De ha kell a nacid, csak szólj :wink: :lol:

Zsó
Semmi pánik! Levágattam a hajam, kérdem Anyutól "Na milyen lett?" Erre ő "Mi?" Mondom "A hajam, most voltam fodrásznál!" Aszondja "Nem is látszik" :twisted: :twisted: :twisted:
Az, hogy Zsolti észre sem veszi, ha sötétebbre festem a hajam (de sokkal sötétebbre), az már meg sem mozgat. Azt szokta mondani, hogy de eddig is vörös volt. Na ja, csak vagy 5 árnyalattal világosabb :shock:

Boldog Zsófi-Napot!!!!!

Jelentem, a takarók készen!!!! Vagyis az egyikre még rá kell varrni az állatot, de holnap az is meglesz. Ez már csak 15 perces meló. AZtán kimosom őket, hogy a skiccek ne látszódjanak, mert így azért nem olyan csinik... Utána dobom a képeket :wink:

De hogy most se panaszkodjatok....Bába-napos Vasúttörténetis képet is dobok. Olyan amilyen, Zsolti csinálta, örlüjek, hogy a fejünk rajta van :lol: Na jó, azért néha csinál jó képeket is. Növényeket eszméletlenül jól fotóz! De embereket....hagyjuk :roll:
Kép Kép

És hogy ne maradjatok a kezem munkája nélkül :lol:
Ez Ivánnak készült:
Kép
Most viszont csajosítottam :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jaj! És egy kérdés!!!
Ki mivel mossa/mosta a babrucikat? Oké, hogy babamosószer, de milyen? És ha nem baba, akkor milyen? Csak érdeklődöm....Az tuti, hogy nem akarom külön mosni a ruhákat, mint Ivánnál...

Andi
Utána nézek a vega-teszt dolognak, mert én tavaly voltam! A Batyinál van (Fő u.-Csalogány u. sarok). Megkeresem a csajszi számát, remélem sikerül...Asszem 5 rongy az alap vizsgálat, mmint az allergia. HA kész vitamin-ásványianyag+Candidát, akkor az még + 2500. Ha jól emléxem....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Andi
http://varga-wega.gportal.hu/gindex.php?pg=22805417
Na gyors voltam? :lol: :lol: :lol: Én ennél a csajszinál voltam. Aneve alapján 50-esnek hittem, de egy kedves fiatal lányzó :wink:

Téptem aludni...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


sziasztok
jó reggelt, én kezdem a szombati műszakot? :lol:
Reni nagyon jó képek!
Andi én lemaradtam (vagy kimaradt az a rész :shock: ) de mi ez a vegateszt?
Kép

Kép
gablaty
 
 


Jó reggelt!
én is már 5.40 óta fent! :D Zsófi azt "mondta" már nem fekszik vissza. :lol: Most meg már a nagyok is felkeltek :D férjem meg már rég elment dolgozni (igen Kriszta! ez tőlem tényleg kicsit furán hangzott Zsónak :lol: mégis örülnék ha TI TÖBBET LEHETNÉTEK A PÁROTOKKAL! :D ) Mi meg szobafogságon! Férjem keveri-kavarja a kocsim kötelezős csekkét. Már réééég be kellett volna fizetni, így meg nem merek elindulni vidékre, pedig holnap el akarok menni a nagynéném telkére. :evil: Már mondtam neki hogy adja ide és én befizetem! végre megjött a GYED-em :D vastag vagyok :wink:

Apro-Zsó!
orchidea tartást ide is feltehetnéd, mert terveim közt szerepel, hogy 1x nekem is lesz :lol: a kép meg: KÁPRÁZATOS!!!! :shock: :D

menzesz:
RENIIIIIIII!!!!!!! nem poénkkodni!!!! :lol: nincs négyeske!!!! :D :lol: gatyáért valamikor elugom azért! :wink: :lol: lassan tényleg olyan dagi vagyok, hogy már terhesgyatyó kell :oops: :oops: :oops:
menzeszre még visszatérve: szomorú vagyok, ha ez most így össze-vissza lesz. :oops: hogy ne legyek csak azért kínba, hogy mi jön még rám a Balcsin, még tutira akkor jön majd meg is!!! :oops: :D

Reni!
pocód csodaszép! :D Iván hatalmas nagyfiú lett :shock: :shock: :D ajtódíszek miatt meg hatalmas gratula :D :wink:
takarókat meg várjuk!!! :wink:

Banana-Anna!
mit csinál VELED éjjel a druszánk???? :shock: jön a foga? :oops:

szép hétvégét mindenkinek!!! 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
Reniáta
köszi, én is ezt néztem ki...
Te csak sima allergia vizsgálatot csináltattál vagy mást is???

Gabi
ez egy allergiavizsgálat, nézd meg amit Renáta belinkelt, ott le van írva :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Hali!

Kriszta, nem sikerült, nálunk nincs alul jobb gombon 100% nagyítás. Amúgy alul jobb gomb a billentyűzeten vagy a képernyőn....? Szóval egyenlőre semmi eredmény, alig látlak Benneteket, Levi meg komolyan direkt jót kuncog ezen.

Igen, Veronikusz, vicces volt, Peti legalább nem hajnalban megy el. Bár 5.30kor szól a vekker hétköznaponként, néha legmélyebb álmomból, amit előtte 10 perccel kezdtem meg Levi miatt.... :twisted: :lol:

Küldöm az orchi tartást, bár Lilluskának egyszer már leírtam, de nem tudom hol. Szóval van egy hosszabb leírásom, előszedem és bepöttyentem, de nem most....

Reni, Iván mekkora.... :shock: Nagyon helyes pasid van!

Banana, nálatok is műsor van éjjel?
És az evéssel hogy álltok?
MI olyan jól haladtunk, most meg két napja fogyókúra van... :?: :roll:
Kriszta, és Ti? Mennyit esztek szilárdból és mennyi tejci megy le? kb??

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?