Új privát üzeneted érkezett!

Na ideértem!!!! Megint jó korán!!!! :lol:

Orsi!

36-os méret?!?!?!? :shock: Én tinédzser koromban hordtam olyat!! :lol: Bár a köztünk lévő korkülönbséget nézve.....Te hozzám képest, még mindig tini vagy!!!! :lol: :lol: Hány éves is vagy, ha nem vagyok indiszk????
És remélem nem hari, hogy hülyéskedünk neked-veled Henivel a ruhaméretről!!! :oops: :wink:
És igen, jól eldumálok én magammal itt éjnek évadján! :wink: :lol:
Bagolytársaim nem tudom, hogy hova tüntek!!! :oops: :?
CSajok!!! merre bújkáltok?!?!?!?! :( :roll:
Most nagyon gáz vagyok emiatt???? :oops: :roll:
Hogy telt ez a "szabadnapod" Koli nélkül??? Vagy az tegnap volt? Látod, tiszta szenilla vok!!! :wink:

Heni!

"Beszólásod" Orsinak, hogy ha jó lenne rád, ég vennél is neki!!!! Hát ez csúcs!!!! :lol: :wink: Jót röhögtem rajta.....és egyetértek veled. Én is vennék neki, ha később jó lenne rám!!!! :lol: :wink:

Tünde!

Vettem a lapot! :P Én sem választottam el, amit írtam. Olyan későn már nem volt hozzá energim!!!! :wink: Meg észre sem vettem csak amikor már elküldtem!!!

CukorBrigi!

Semmi baj, nincs hari, cssak érdekelt, hogy dűlőre jutottatok-e már!!! És hogy esetleg kell-e segítség Apjuk meggyőzéséhez!!! :wink: (nagyon jó érveim lettek volna!!!) :lol:
És nagyon szép neve lesz kicsi fiatoknak!!!! Nekem is az lett volna, ha kisfiú!!!! :roll: Nagy szerelem nekem a BÁLINT NÉV!!! :oops: :wink: És már..... csak az is marad!!!! :oops:

Andi!

Ment mél. :wink:
És igen, ilyenkor sütök, mert ilyenkor nem zavar benne senki!!! :wink: De félre a tréfit.....holnap jön barátnőm és azért sütöttem most!!! Mert reggel még mielőtt ideérne "nekiugorm" még a bodza szörpnek is!!! :wink:

Veronix!

Kappucsínós máffin túróhabbal!!!! Isteniiiiiiiii !!!!! :wink:

Gabi!

Hát akkor további sok szerencsét az életben Encivel....és majd idővel a megfelelő pasival!!!! :oops: :roll: Remélem nem voltam bántó!!! Nem annak szántam!!! :oops: :roll:

Judy!

Ment egy rövidke válasz! :wink:

Valaki tud esetleg valamit Memméről??? Ezer éve nem volt már??

És Ren!

Hol bujkálsz????? Komolyan mondom ezzel a felcsigázással....már tiszta lyuk az oldalam!!!! :twisted: :wink: :lol:
De tudod mit.....Ha nem jössz és mondod el amit akartál vagy kigondoltál vagy megcsináltál, Isten látja lelkemet :wink: életed/életem :wink: végéig RENIKÉMNEK :!: :!: foglak szólítani!!!! :twisted: :lol: :wink: Naaaaaaa....akarod?!?!?! :twisted: :lol: :wink:

És még Ancsám!!!

Te merre vagy??? Jöjjél már lécciiiiiiiiii !!!!! :wink:


Na megyek szopiztatni oszt alunnyi!!! :wink: :lol:

Szép álmokat Mindenkinek!!!
:wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi!

Tök jó a link! :wink: És nem is drága ez a szúnyog és kullancsriasztós karperec!!! Lehet, hogy rendelek is! Köszönöm a linket!!!! :wink: .....bár tudom, hogy Mindenkinek szántad....de azért tényleg köszi!!!!

Nézzétek meg Csajok!!! Tök jó, ha mentek nyáron kirándulni vagy nyaralni! :wink: Főleg erdős helyre vagy víz mellé!!!
Remélem tényleg olyan jó, mint ahogy írják. Na majd nyáron kipróbáljuk a Balcsinál! :wink:

De most már télleg léptem!!!

Steff!

Neked akartam még, hogy örülök, hogy Martin otthon....viszont annak már kevésbé, hogy Mirci is beleesett!!! :? De látom , hogy írtad már, hogy Mindketten jobban!!! Ennek viszont megint örülök! :roll:

Na most már tényleg Pussz Lányok, mert tejfürdő :lol: :shock: :oops: :wink: lesz mán mingyááááááááááá!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na már tiszta lökött vagyok!!!! :twisted:

Szóval Memménél....Ezer éve nem volt már!!!!! (felkiáltójel) Nem kérdés!!!!

Na de most már tényleg.......hesselek innen!!! :twisted: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Jó reggelt!

Tigrincs!
nyamííííííííííííí :lol:

Andi!
írok mail-t!
tök jó a link :D mondjuk kicsit lehetne tartósabb hatású :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


jó reggelt....
aranyosak vagytok, köszönöm a "dicséreteket" jólesik..
de tényleg olyan fura, mintha nem is velem történne, csak kívülállóként nézem ezt a "filmet" és várom,hogy happy end legyen a vége... :? Gondoltam ha nem lesz állásom megírom életem történetét, unalmasnak nem unalmas az biztos :lol:
na jó ez vicc volt... szóval REMÉLEM,hogy ez az év már NEM tartogat több meglepetést a számomra...kivéve: egy szupi jó állás, vagy a lottó5 !!!
Andi az Otthon Centrummal lesz a szerz.megkötve, ma fotózzák le , és akkor megnézem hova rakják fel...ill. vmi prospektusban is benne lesz...
Steffi még csak két dolgot tettem fel tegnap,(játszószőnyeg, fülhőmérő) mert várok egy kismamára, aki megnyerte a légzésfigyelőt, ő szeretne még körülnézni mim van, és addig még nem rakom azokat fel.....hátha kell neki vmi.....

Kép
gablaty
 
 


Jóreggelt Lányok,

Már egyszer nekikezdtem de Koliúr nem hagyott... :roll:

Tigrincs, dehogy, értem én a poént. :lol: , > jmn dm,m,m - ezt fűzi hozzá KOlos. :lol: ma nem igen szereti ha gép előtt ülök, remélem ezt még hagyja befejezni...
szóval mit is akartam?? :roll:

ja, fini lehet a süti.

Steff, örülök, h Mirci jobban meg persze annak is, h Martin már otthon. Biztos erőre kap hamarosan.
vizsgához meg...sajnálom, majd legközelebb tarolsz! :D
írok privit...

Kriszta, Brigi...köszi a gatyót, szerintem ráér júli végéig a farmer biztosan.

Gabi, most is bebizonyítottad mennyire erős vagy! Nem tudom mennyire nehéz lehet, csak sejtem, de biztos lábraállsz egyszer. találsz egy jó melót, minden rendbejön és boldogok lesztek.

zsó, képet kérünk a kopasz Leviről.

na enyit hagyott írni...
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:21-kor.
Vendég
 


Gabi!-fülhőmérő érdekelne-digit????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jól van csajok! Nem kell annyira izgulni :lol: Igazán nem akartam itt senkit kételyek között hagyni :D Annyi az egész. hogy Lindának készítek tarkarókat és sok időmet elveszi -na nem mintha bánnám :) - és így nem jutok ide. Ugyebár csak akkor tudom csinálni, mikor Iván alszik...Szal mostanában, hogy babakocsizva alszunk odalent :? , kiülök a padra a mamókák közé, előkapom a kis kézimunkámat és hajrá :lol: :lol: :lol:
Timi Te meg ne lázadj! tegnap napközben küldtem mélt :wink: Ritka, de egysorosat :lol:

Most ennyi, mert Anyu elvitte Ivánt, szal 1/2 3-ig takarítok (vitrin-konyhaszekrény, ablakpuci), mert már most be vagyok zsongva :shock: Pedig hol van még augusztus....

Gabi
Tényleg klassz csaj vagy és "szerencsés", mmint a szerencsétlenségben, hogy így váltok, mert tényleg nem ez az általános :roll: Bár nekem az a véleményem, hogy 2 kultúrált embernek kell, hogy legyen annyi tartása, hogy nem pocskondiázik és a gyerek(ek) érdekeit tartja szem előtt. SZomorúnak tartom, mikor kívülálló kell eldöntse, hogy kié a szekrény és kié az asztal :?

Steffi
Örülök, hogy nem tüntél el végleg! A porontyoknak meg jobbulást és millió gyógypusszancs!!!

Zsu
Kár, hogy a fejed rosszul sikerült a képen :oops: :D Pedig tuti nagyon csini voltál!!! Igazi fiús pocakod van :lol: A b.nőm a lánykáját hordta ilyen kis gömböcben :lol: Nagyon csini! Szted Ábel előbb jön?! Mikorra tippeled?

Boldog Szülinapot a szülinaposoknak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó reggelt Lányok! :wink:

Na süti (állítólag :roll: ) isteni lett! Apja meg a Lánya :lol: reggel tesztelték!!!! :wink: Alig tudtam elvonszoni Őket onnan, nehogy felegyék az egészet!!! :twisted: :lol:
Sőt, már a bodza szörp is kész! :wink: 3 napig állni kell hagyni oszt mehet az üvegekbe! :wink:

Nálunk is esik az eső!! :? De most nem bánom, mert legalább "elveri" azt a nagy port, ami itt van! :roll: Bár az autóm, ahogy kinéz ettől az esőtől.... :evil: .....mindig esik másnap, ha megmosatom!!!! :evil: (na jó, most 2 nap telt el)

Orsi!

Üzenem Kolinak: jdo, doels, mnso :lol: :lol:
Egyébként rókakomával hogy állsz? Remélem minél előbb elhúzza a csíkot!!!! :twisted: :roll:
Akkor "nyomom" Neked a poénokat, hogy feldobjam a napjaidat és hogy tereljem a figyelmedet rókicáról :twisted: :lol: :wink:

Steff!

Mirci-Martin? Alakulgatnak? :oops: :roll: Te csak mosolyogj Rájuk és hidd el, hogy attól tök gyorsan meggyógyulnak!! :wink:
Martin egyébként miket ehet? Diétáznia kell?
Mircit nem kérdezem, mert ugye Neki adott a kaja!!! :wink: :lol:

Vero!

Máffint szeretitek? :wink: :lol: Nálunk a piskóta mellett....amit csak és kizárólag Apa süt :!: :!: :wink: viszont a csokiöntetet én csinálom hozzá :lol: ........ ez még a legmenőbb süti! :wink:
Képzeld, Adri az oviban, ha piskóta van csokiöntettel ebédre, nem eszi meg a csokiöntetet, csak a piskótát!!! :shock: :wink:
Óvó néni kérdezi tőle, hogy miért nem kér csokit rá, erre az én drága gyermekem közli vele, hogy :" ez nem úgy néz ki, mint amit anya csinál, és nem is olyan jó!" :lol: :wink: (mert azért mindent megkostól csak ami nem ízlik neki, abból többet nem kér!)
És egyébként tök hihetetlen számomra is, de amit szinte minden gyerek megeszik (tejbegríz, tejberizs meg a piskóta) na Ő azokat nem, mert nem szereti! :shock: :roll: Bezzeg a főzelékek Neki "csúsznak" a legjobban!!! :lol: :lol: :wink: Óvó nénik ezen jól meg is lepődtek, de egyben örültek/örülnek is neki! :oops: :roll:

Na megyek etetés van!!! :wink: Aztán nem sokára ideér a Barátnőm is! :wink: :lol: Úgy hogy már csak este jövök! :wink: :lol:

Addig is legyen szép napotok!!!!! A borús idő ellenére! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na végre Csajszikám-RENTAAAAAAAAAA!!! :lol: :wink:

Húúúúúúú, biztos nagyon szép lesz! Majd dobjál képet, ha kész lesz!
Tegnap nem jutottam el a nagygépig, de most megyek és megnézem, még mielőtt etetnék!!! :lol: :wink:

Na közben Barinőm is ideért!!!! :lol: :lol:
Úgy hogy olvasás elhalasztva estére!!! Booooooocsiiiiiiiiiiiii !!!! :wink:

Pusszantáááááááás Neked Teeeeeeee Nőőőőőőcíííííííííííí !!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Orsi, olyan. Csípőnaci, és rátoldva a gumis pamut ami felmegy az egész hason. Ma megkérdezem.

Andi, nekem nagymamám példáját látva az a tapasztalatom, hogy a gyászév az tényleg ÉV. Persze nem egész évben ugyanolyan, de te még azért az elején vagy inkább... :(

mtunde
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:21-kor.
Vendég
 


Lilluska!
nézd el nekem, hogy nem értem! :oops: este 11-kor feküdtem és 5-kor keltem. Közben meg keltegettek is párszor. Szóval mi vaaaann???? :lol: milyen cikk? nem olvasok politikai cikkeket, mert árt az egészségemnek!!! :lol:

Tigrincs!
őszintén szólva nálam a piskóta az utolsó amit megeszem :oops: de a túrós muffin nyamííí :lol: (kávé kevésbé :? :lol: ) nekem az itteni lúdlábtorta a kedvencem most :lol: és imádom a linzeressütiket :oops: :lol:

Reni!
hajrá takaró! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tigrincs. :lol: nyomd a poénokat, kell a jókedv ebben a csúnya időben. úúútálooom az esőt.
róka nincs, de rosszullét van. főleg reggel, aztán ha eszem vlmit jobb. meg nyomom ezt a homeós cuccot is...

ja meg kérdezted hogy telt kolimentes napom, hát...eléggé rosszul voltam aznap, de jó volt egyedül. másnapra viszont tök jól voltam.
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:22-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:23-kor.
Vendég
 


Lilluska!
:lol: hát nehéz úgy gyereket nemzeni, hogy be se engedi az asszon az ágyába! mert gondolom nem engedi be így büdösen! :lol: szerencsére férjem nem olvasta a cikket! :lol: különben is őt a lányok füretik. :lol: megmossák a lábát, hátát, haját, akár zuhanyoznak, akár fürdenek :lol: :lol: :lol: JA! és azért se láttam, mert nekem a Babanet máshogy jön be! én csak a hozzászólásokat látom, nincs margó! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!!!

Kicsit megkésve, :oops: de

Nagyon, nagyon Boldog születésnapot kívánunk Minden szülinaposnak!!!

Sok puszi

ancsaboszi
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:23-kor.
Vendég
 


Hát azt hittem most több időm lesz, :oops: Lara felébredt

de azért gyorsan egy kép,

HIányzásaim egyik oka.

:-)

Kép

remélem nem baj :oops:

ancsaboszi
 
 


és egy kis csemege:

Kép

ancsaboszi
 
 


Lilluska!
neki biztosan! de nekem??? :D én már oda se férek a férjemhez! :lol:

Ancsa!
????? nem értem :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


fotoztam :lol: :lol:

ancsaboszi
 
 


:lol: :lol: :lol: még jó hogy nem gratuláltam!!! :lol: :lol: :lol:
mért nem Laráról raksz fel!!!! :wink:
süti: nyamííííí :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


mért Őt nem ismeritek fel?


:wink:

Azért mert még Laráról nem készült, olyan amilyet szeretnék.
várjuk a napocskát hozzá!

Tervben van!

de azért majd simát rakok fel.

ancsaboszi
 
 


Tünde öcsi? :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Na jó egy gyorsat

Kép

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Ma anyuék elvitték Mikeyt,vonattal.....most először utazik vonattal+metróval+villamossal :lol: :lol: Persze hova mentek???Kútvölgyibe-na nem az ötödikre :lol: :lol: kivittem kilenckor a vasútállomásra,de olyan extázisba volt Mikey,hogy szinte tudomást sem vett rólam-én meg aggódtam,hogy nem megy el nélkülem :roll: szóval csavarog a fiam a mamáékkal.....belegondolok én sem ültem metrón villamoson középiskolás korom óta-az meg rég volt már :lol: :wink:

STEFF-remélem jólvagytok,kicsit megnyugodtál dobjuk gyógypuszikat!-neeem még nincs megane kombink,de azt szeretnénk venni mihamarabb,tudod még cliónk van nagy renaultos Miki azonbelül csakis clió-de sajna kinöttük,úgyhogy tutkó kombi megane lesz-és mindegyikben kiiktatható a légzsák! ti is terveztek autót venni???-jaaa persze hülye vagyok :lol: mingyááááá neked is lesz jogsid :wink: :lol:

VERONIKUSZ-igen Benedek4x eszik,ha reggeltől indul olyan 5körül-11-4-és este9 uccsó :lol: :lol: ééés olyan jól beállt erre és én is :wink:
Nekem is nagy kedvenc lúdláb,sőőőőt nagyon kedvenc,anyu tök jól készíti,ha egyszer valahol találkoznánk bizti süttetnék vele és benyomnánk-benne vagy???? :lol: :lol: nevezhetnének mások is.... :wink:

LILLUSKA-mééég bodzaszörpit is van ídőd készíteni+kert+gyerekek-fantasztikus muti vagy :lol: :lol:

Orsi-akkor térdnacik???-de látom van itt kínálat! :lol: :lol: :lol:

ANCSA-a kisasszony JÁZMIN????nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!!!

Reneta-ilyen képességekkel is bírsz????? :lol: :wink: kérünk fotót róla!!!!!

ma én főzök,paprikás krumpli :wink: nemnagy szám de olyannak aki ritkán főz???? :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANcsaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: végre
nagyon jó képek!!! a süti receptjét el lehetne kérni???

Kép
gablaty
 
 


Etenci!
Kép
Kép
Kép

Kép
gablaty
 
 


Pedig vannak jó cikek oldalt:

Orsinak vigasztalásul :lol:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0905081

Csak azt nem tudom, én most aggódjak-e...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ancsa kép: fúúú! Ha tényleg Jáz kép akkor bocsi :oops: csak mikor ránéztem tisztára Hófehérke-Dórira hasonlított. :oops: (különben tényeleg Jáz lett volna a 2. tippem :D )

Tenci!
WOW! Mikey vonatozás :lol:
Benedek kaja: ja! Nem mondtad, hogy olyan zsíros a tejed, hogy Bendek kenyérre keni és még egy kis újhagymát is rágcsál hozzá?! :lol: így tényleg elég 4 evés :lol:
Uh! De jó dolgod van a mamád mellett! Oké! Ha talizunk benyomunk egy sort! :lol:
Paprikás krumpli: én tegnap főztem :lol: múltkor meg körömpörköltet csináltam. (paraszt gyerek a férjem :lol: így kupálódom :wink: ) Ezt csak azért mesélem, mert Szofi egész DE azt hajtogatta, hogy ő „malackalábat” kér. :lol: :lol: :lol:

Ancsa!
Nyuszi ül a füben :lol: :lol: ez aranyos! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet, meg el akartam mesélni egy tipikus pasistorit, de nem bizti, hogy a végére érek, mert Levi épp a hátam mögött nemakaraludnipedigkéne műsort ad le apájának, aki nem bírja a frontos időt és még ügyelt is....hajaj, ez a mai nap:

Na, szóval ilyen volt-ilyen lett képek:
Kép
Kép
Kép ez az úgyis elveszem azt a gépet nézés és a piros szemet még nem volt időm likvidálni, bocsi...
És ezzel szeretnék büszkélkedni, nagyim kapta tőlünk 3 éve, azóta gyakorlatilag 1 hónap kivételével egyfolytában virágzik, de a legszebben mindig április-májusba, nagyókám szülinapján és temetési évfordulóján:
Kép
Kép most 3 száron van rajta vagy 40 tenyérnyi nagyságú virág, csak egyben le sem lehet kapni....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsófi! ez nagyon gyönyörű....

Kép
gablaty
 
 


Zsó
ez gyönyörűűű

Veronikusz
megkaptam, köszi, megpróbálok valamikor válaszolni

Gabi
köszi, majd kíváncsi vagyok a házra

Ancsa
miújság???
receptet majd én is

Steffi
hogy vagytok?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ancsa, végre köztünk! tök jók a képek, nagyon tetzsik ha csak a játék színes többi feket-fehér.

Kriszta, köszi, már láttam ezt a cikket. tényleg jó. :) akkor ez a gyerek hiperokos lesz. :lol:

Zsó, cuki lett Levi, és a virágok... vlmi csodaszép!!!! sajnos nálam csak a kaktuszok élik túl (vagy néha azok sem) notórikusan elfelejtem locsolni őket. még jó, h a gyereknek adok enni. :oops: :lol:

felébredt Kolos mennem kell...
snooopy
 
 


Ancsa!!!! Végre, már több e-mailt is írtam!!!
Jó ez a kép!

Orsi, azt cikket én is akartam neked ajánlani, állitlóag aki sokatszenved a terhességi hányingertől, annak nagyobb IQ-jú gyereke lesz. Villő asszem nálunk Einsteintre edzett. :)

mtunde
 
 


Na, és akkor a stori...(kissé megkésve, mert odafeküdtem Levi mellé és egy iciripicirit szunytunk)
Apa tegnap altat, én meg szökőévben egyszer füribe be, hajat beszárít, mert délután mentem a Kút.-ba, és mégis...
Erre felkelnek, kijön, rámnéz és közli, hogy a fene enné meg, legalább a fejem megcsinálhattam volna... :-)
megyünk át anyósékhoz leadni Prücsköt, kiszállunk a kocsiból, anyósom közli, hogy milyen jól sikerült a hajam, Peti morog, besettenkedik a házba, mondván, persze persze....
Bemegyünk, jön az egyik huga, felveszi Levit, rámnéz, majd közli, hogy Zsófi, de jó lett a hajad....Peti megint no komment, csak ráveti magát a makarónira... :roll:
1 óra múlva megjön másik hug, ki nem találjátok mi volt a kb. 3. mondata....na, szegény Péterem erre már bevetette magát a spejzba, hátha talál vmi kedvcsináló sütikét. (ja, talált)
Majd kijön és közli morogva, hogy ő azt hitte csak elaludtam (merthogy a fél oldalon fel volt tűzve hullámcsattal) és olyan másképp állt, ki gondolta volna hogy ez "normális".... :lol: :lol: :lol:
Na, a hab a tortán, hogy délután Ő már nem volt ott, amikor mentem Leviért, de a sógornőm igen és már fetrengtünk a nevetéstől hugokkal, amikor Ő is megállapította menetrendszerűen a dolgot....majd mondta, hogy a minap nem talált az elegáns szoknyájához felsőt a pocakjára, mire a férje (párom tesója ugye) elővett egy csinibb polót a sajátjai közül és tényleg!! komolyan felajánlotta, hogy azzal is biztosan csini lesz.
Jó hosszú lett, bocsi, de olyan derűssé tette a tegnapomat.

Veronikusz, a körömpöri nálunk is nyerő. :oops: :lol: :wink:

Orsi még tegnap akartam, igen írásban "beszédesebb" vagy mint egész gimi alatt, no de legalább végre többet is tudok Rólad. Ami késik, nem múlik!

Tenci, azta, Levi, kb. 10x szopizott ennyi idősen. Volt olyan nap, hogy kb. egész nap cicivel a szájában volt. Mondjuk Ő most is, sokx eszik keveset és ha tud, sokszor kakil piciket.

Ancsa, végre....én is Jáz.-ra tippeltem volna. Te voltál Érden vagy fordítva?Kislánykád is csodaszép. Ja, és a süti....

Bodzaszörpöt nekem is, nekem is, én csak 1 nap alatt elkészíthető, higítottat tudok, ilyenkor reggel megcsinálom 5 literes üvegbe és csak ezt isszuk. Csak ugye ez két hét, aztán nincs több bodzavirág....de viszont 5 perc alatt megvan és két óra múlva iható.

Reni, mutass képet!

Heni, jobbulást Nektek!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Kép

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a hiányolást!

Tünde ne haragudj :oops: , hogy nem válaszoltam, de nagyon keveset voltam gépkölzelben.

Minden betegeskedőnek sok sok gyógypuszi!!

Eniről
van valami hír?

Steffi,
Ti hogy vagytok?

Andi
TE sem haragudj, hgoy nem reagáltam!
Láttam hogy írtál!
És gondoltam is Balura, sőt a tortáját is láttam.
Szóval útolag is de nagyon, nagyon boldog szülinapot!
szép volt a torta, és finomnak néz ki.
milyen izű volt?

Rólunk:
Mi jól vagyunk! Lara egy igazi zsivány két éves eszével és négy éves testével :lol: Mennek a nagy harcok!

Kedden végre sikerült a forgalmi vizsgám,
így már csak az egészségügyi kell, és mehetek a "vadak" közé!

Fotozgatok, és éljük az életünket, hol itt hol ott!

ancsaboszi
 
 


TE jó ég!

Anya itt hagyott, és ez meg ki a csoda?

Kép

és ebből mi lesz? :wink:

Kép


És akkor még egy, ahol tuti nem lehet összekeverni senkivel!
Kép

ancsaboszi
 
 


Nagyon szuper képek Ancsa!

És csak mert többen kérdeztétek, aztán lépek:
ENIÉK MÁR OTTHON! REMÉLEM JÖN HAMAROSAN EGY UFF-RA...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Eniék otthon, írt a blogba

banana
 
 


Ancsa!

Akkor majd írj!

Jó blog!

mtunde
 
 


Sziasztok,
Itthon. Nagyon sok jó és szép gondolat eljutott hozzánk, eljutott Jankaszávához. Sokan voltatok velünk. Érezni az ilyesmit. Igen, felemelő volt mindaz, amin keresztülmentünk, mindennel együtt. Nagy utazás, sok tanulás, rengeteg mosoly. Janka elképesztően viselkedett, alázatosan tűrt mindent, belenyugodott akármibe. Fájdalmas ez egy anyának, nagyon. Jó volt, hogy szerették. Hiányozni fognak többen. Nagyszerű emberekkel találkoztam, sok szomorúsággal, és mindenen tudtunk nevetni. Mindenen.

Bár úgy búcsúztunk el, hogy felejtsük el gyorsan ezt az egészet. De nem akarom. Ez nem rémálom volt. Akármilyen is, mégiscsak az életünk része.

Nos, a gyakorlati teendők még: hétfőn megyünk varratszedésre, egy hónap múlva kontroll uh-ra. Akkor megnézzük, hogy van-e elmozdulás. Lesz.

PUSZIK. És igen, írtam a blogba.

(Köszönöm Rita. Köszönöm Mindenki.)
vbea
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:24-kor.
Vendég
 


Süti!

Barátnőm csinálta :oops: , mi csak megettük! :wink: , és lefényképeztük, az útokor részére.
Nagyon fini volt, és nagyon guszta.

Stahl Judit GYORS MUFFINOK szakácskönyvéből volt a recept.
Sajnos ez a szakácskönyv gyüjteményem még igen, igen hiányos.
Ezért nem tudom az eredeti receptet bemásolni.
De találtam valami hasonlót,
és ígérem legközelebb leírom a receptet is.
Addig is ezt találtam!
hátha.
Bár amit a barátnőm csinált jobban nézett ki, de ez sem rossz

http://cecilekonyhaja.blogspot.com/2008 ... uffin.html

ancsaboszi
 
 


Eni!

Annyira örülök Nektek!
Most olvastam el a blogod!
Annyira szép amiket írsz!
Szuper Nő vagy!!!!

Puszi és nyugodt boldog éjszakát!!!

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!!
Ancsa
túrósgyümölcsös torta volt

Eni
itt is
nagyon SZUPERNŐ JANKA és az anyukája is csodálatra méltó

MEMME
nagyon hiányzol gyere légysziiiiiii

Bori
Te is gyere

kérdés: nem tudok olyan helyet ahol vegatesztet csinálnak??????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?