Új privát üzeneted érkezett!

Vica!
Réka nem semmi :lol: felmászik a nyomtatóra?? :lol:

Aprooka!
Zsófit 2 hete mérték 70,5 cm-nek :lol: de ő 56 cm-re született. 8)
LEvi éjjeli nem alvás: vidd el az alváslaborba a Madarászba. Én is elvittem Szofit 2 évesen! aznap éjjel már nem kelt fel enni! :lol: :lol: biztos megérezte :lol:

Képzeljétek! Szofi játszik Zsófival. Na nem ez a nagy szám, csak az, hogy Zsófi hason a padlón/szőnyegen, Szofi meg megfogja a két kezét és húzza magával!!! :shock: :shock: :? :oops: :lol: Ja! és persze anyáskodik felette = minden játékot elvesz tőle! :lol: még Zsófiét is :( :wink: de Zsófi töretlenül, - mint egy félistenre - úgy néz a nagyokra :lol: :lol: :lol: pedig megsértődhetne! :D ha négykézlábra mer állni, Szofi odaszalad és kihúzza a lábát, hogy feküdjön hadra :lol: :lol: :lol: Ha felül, akkor meg hajatdöntik :oops: :lol: megy a kiképzés! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


bocsi az elütésekért :oops: természetesen: "hanyadtdöntik" :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Hű ennyi szülinapos van??? Mindenkinek boldogságos napot!!!!!!!!!

Itthon. 2órát vártunk a nyavalyás záróra, mindegy, most már itthon van. Nagyon nyügi, lelke nem százas, le is van rongyolodva :( Este 1órát sírt utánam :cry: :cry:

Na szép napot, este jövök!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 

 
 

Veronikusz,
A nyomtató a földön van és Lili mászik fel rá! :lol: :D Csak az a baj, hogy onnan bármit elér :?

Lilivel eddig ez történt ma reggel: leesett a lépcsőről, felmászott a nyomtatóra, majd kb. 100 db CD-t magára borított (úgy kellett kihalásznom :lol: ), majd magára borította Réka teáját! :evil: úgyhogy most elvittem aludni, hátha sikerül a sok hülyeséget ki durmolnia. :D

Réka amúgy ugyanazt csinálja, mint Szofi. Állandóan anyáskodik Lili fölött, viszont ezt Lili nem tolerálja. Erős vísításba kezd, majd elkapja Réka haját és jól megtépi. :x

Steffi,
szegény Martin, de bizti gyorsan megerősödik. Otthon már jó helye van!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica!
:lol: bocsi de ez nagyon aranyos!!! :lol: tudom te kevésbé nevetsz egy ilyen DE. után :oops: :wink:
hajtépés nálunk is van az első pillanattól :lol: 2 hónap (ugyi annyival vagytok ELŐRÉBB!!! :wink: ) múlva már lehet Zsófi se lesz ilyen toleráns :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vica, nálunk is Villő a mindenre felmászós, mindent leborítós.
És Bene meg az óvóbácsi, mindenért rászól, elviszi, stb. :) Meg közben nem hagyja a húgát a dolgaihoz közel menni, de ami meg Villő kezében van, azt azonnal elveszi. :) Ezért aztán ha közelít, Villő visít, még akkor is, ha éppen ölelési szándék van Benében.

mtunde
 
 


sziasztok,

Ádámnak, Rékának és Boginak boldog szülinapot!!!

Tigrincs,
ment privi futóműves-ügyben.

Vica,
Annának kb 2-3 nap múlva bedagadt, de nem nagyon, még borsónyi sem volt. Azóta kicsit kisebb és piros, semmi több. De doktornő azt mondta, hogy ez így is pozitív reakciónak számít. Ja, a tüdőgondozóban meg közölte a hölgy aki oltotta, hogy ha semmi reakció nincs, akkor se oltják már újra. Fene se érti...

Steffi,
örülök, hogy Martin már otthon, most már biztos hamar jobban lesz!!! Gyógypuszik neki!!!

Gabi,
sok erőt a mai naphoz :(

Eni,
továbbra is gondolok rátok rengeteget, gyere, mesélj majd ha már otthon vagytok. +++++++

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Csajok, nincs vlkinek a szekrény mélyén 36os kismama farmer és vászonnaci fehér? Amit tudna nélkülözni dec-ig? :oops: :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLINAPOT:BOGI-RÉKA-ÁDÁM

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Orsi
az enyimek CukiBriginél vannak :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Orsi-van két Brendonos nacim igaz 38méret,de én levágattam térdgatyónak mivel meleg volt,viszont van egy tökjó kantáros farmer vékony csajszikra nekem csak az elején volt jó :lol: :lol: :lol: szerintem neked végig jó lehet :wink: :wink: ha estleg érdekel szóljál megoldjuk :lol:

Testvérkiképzés-nálunk Benedek megérkezése óta folyik :lol: :lol: teljes kiképzés alatt van kicsifiam,mostmég enged és tűr-de mit is csinálhatna???? :lol: :lol: úgyhogy edzett Benedekem lesz,Mikey meg felkötheti majd a gatyót :lol: :lol: Amúgy nagyon nagyon szereti,csakháááát......mostmég ő a főnök :lol: :wink:

Steff-jó hogy már otthon együtt!!!!!

Veronikusz-nálunk Benedek két hete 68cm-6400 :wink: -jaaa és napi 4x szopi :lol: alvás napközben minimális-de este :lol: :lol: Mikey többször kel mint Benedek! Miki kel Mikeyhoz -én Benedekhez :lol: én csak reggel kelek :wink:

Timi-nincs üzi-talán János ügyködött a géppel???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szülinapos babáinkat ( Bori, Réka Ádi ) ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!

Steffi: Jajjj! Baromira tudom min mentetek át ( sajnos ) - igaz én Szandival, talán cseppet könnyebb volt, de engem olyannyira megviselt, hogy ha meghallom valaki hány a környezetünkben, napokig görcsbe van a gyomrom, hogy remélem, nem vírus......
Tényleg Martinnak az volt? Vagy 'csak" szimpla gyomrorrontás és nem ivott?
A lényeg, mostmár otthon - biztos kell egy kis idő, hogy helyrerázódjon a kis lelke, de szerencsére még elég pici, hogy gyorsan felejtsen.
((((((()))))))

Orsi: ha 36os jó lenne rám, még vennék is Neked..... :?

Kriszta: Beni rendszeresen éhségsztrájkol kb. 2 hetente. Hülyét kapok tőle. 12-12.5 kg és 86 os( 92es) rucikat hord. Szóval min. 2 kg jól állna neki...... De Szandi is csak nemrég lépte túl a 20at. Bő 7 évesen ( 122-128as méret ) Úgy látszik ilyen alkatok.

Fú lányok én úgy szenvedtem tegnap. úgy fájt a jobb oldalon az álkapcsom, hogy a fülem, fejem is fájt tőle, már este bőgtem is. Egész nap gyógyszeren éltem. Ma reggelre ( a bölcsességfogam előtt ki lett húzva a fogam és nincs pótolva ) szóval ott a lyuknál, felmászott az ínyem az előtte meg az utána levő fogamra.... ( bocsi ) baromira fáj, ha valami hozzáér. Volt már valakinek hasonló?

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Tenci!
hogy hogy 4x szopizik??? :shock: 4x eszik csak egy nap? vagy 4 szopi és különben mást eszik???? :oops: nem értem :oops:
Zsófi nálam hétfőn volt egy hete mérve: 8170gr :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Cancan
én ezt szoktam rá használni, ha az ínyemnek valami baja van
Kép
itt az adatlapja
http://pirulapatika.hu/5997239700076/adatlap
(de lehet, hogy meg kéne dokinak mutatni :oops: )

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tenci, köszi, a kantáros gatyókat nem szeretem, de lehet, h a másik kettő jó lenne. bár brendonos méretből nekem inkább 34-36 kéne... legalább is amikor ott nézelődtem mikor Kolost vártam, csak olyan drága volt, h nem vettem meg. Viszont most elhatároztam, h veszek egy rendes farmert, és nyárra egy fehér nacit, mivel imédom nyáron a fehéret. Igaz napi szintem mosni kell Kolos mellett...de hát ez van. :lol:

Andi, én is ismerem ezt a löttyöt, téynleg jó.

Heni, szegénykém... szerintem is mutasd meg dokinak.
snooopy
 
 


Heni!
Martinnak valami vírusa volt. A rossz hír, hogy Mirci is elkezdett hányni, :cry: :cry: :cry: :cry: fél 4re visszük dokihoz, láza is van, egyenlőre azért jól van, remélem nála időben megfogjuk.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi
nemá :cry: :cry: :cry:
sok gyógypuszi nektek

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Steffi!
basszus :cry: :cry: :cry: legjobbakat!!! millió gyógypuszi!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :oops:

Heni!
:oops: szegénykém! mutasd meg dokinak!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Steffi, most meg Mirci.. sok sok puszi nektek, remélem nem kórház lesz a vége. :cry:
snooopy
 
 


Steffi,
jaj neee. Remélem nála tényleg időben sikerül elkapni... Sok puszi Nektek ++++++++

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy,
Nekünk egész idáig nagy volt és piros. most tapogattam a csomót érzem, de kezd a pirosság hallványodni és eléggé fosok, hogy 3 hét múlva ha megyünk addigra már semmi nem fog látszódni. Nektek mennyi idő múlva kellett megmutizni a dokinak??? Mert nekünk a beadástól számítva a 6. héten kell mennünk. :? Hát kivi leszek,

Steffi,
drukk, hogy Mirci ne kapja el!!! Gyógypuszik mennek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Vica,
febr 16-án kapta és múlt héten nézte meg a gyerekorvos tanácsadáson...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


köszi csajok! mingyá megyünk

Orsi!
nekem van fehér vászon gatyim!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Gabi??? :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Steffi, mesélj, hogy mit mondott a doki???

Gabi, mi volt ma???

Orsi,
nekem egy xs-es brendonos farmerom van.... kölcsönben, de asszem az már kicsi az illetőnek, így ha kellene, megkérdezem.

mtunde
 
 


Steffi, hú...az jó! meg kéne néznem jó-e. ugye nem szűkül a szára, mert azokat nem szeretm. :oops:

Tünde
, ha megkérdezed köszi érte!

és lányok ez az a fajta gayó aminek vastag toldás, anyag vagy mi van a hasnál? tehát olyan mint egy csipőnaci, csak a többi része más anyag és fedi az egész hasat.
na ezt jól leírtam remélem érhető, bocsi ha túl macerás vagyok. :oops: :lol:

Steff
mi volt a dokinál????

Gabi??
snooopy
 
 


Snoopy
egyszer beszéltünk fejvédőről :oops:(tudod a brendonos) az érdekel?mert ha nem akkor meghírdetem

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, tényleg...bocsi. hát nekem max csak a fejvédő a hozzá való párna..stb nem. :oops: szóval hirdesd meg egyben, úgy biztos elmegy.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Most ment el a barátnőm, 4 gyerkővel nyomtuk, jó volt.

Orsi!
Én gatyóim is CukiBriginél, pedig farmer pont olyan, mint amit írtál. A fehér CA-ból van, nem volt olyan gáz ára.

Steffi!
Szegényke Mirci, mi volt dokinál? Remélem, megússzátok.

Heni!
Gyógypuszik szegény fogadra.
Nyugi, Panka most 12,5 kiló :roll: Petit meg, úgy döntöttem, legközelebb 1 évesen viszem dokihoz. Nem hiányzik a cseszegetés a súlya miatt. Ebben a hónapban kb 15 dekát hízott, de a tegnapi után már nem volt ennyi szerintem. Látszólag semmi baja, úgyhogy nem érdekel.
Vica!
Na, mondtam én, hogy előző évi Oroszlán-babák ritka haramia társaság. Zsófi meg csatlakozik. Petya is nagy hajtépő. Panka meg még direkt oda is tartja a fejét. :evil:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Steff, Mircinek puszika, gyere mesélj!

Mi levágtuk Levi haját majdnem kopasz és én újra beleszerettem. Nagyon édesen áll neki, golyófej....csak iszonyúan ordított. Se olló se gép.....van vmi tuti tippetek? Mert ez rémes volt- :roll: :oops: :cry:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo!
Háát, mi géppel vágtuk anno Pankáét. Petiét még sehogy. De Pankának előtte napokig berregtünk a géppel... :lol:
Nincs híred Eniékről?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Eni!
????? :oops: :oops: :oops:

Steffi!
????? :oops: mit mondott a doki?

Gabi!
??? hogy vagy??? :oops: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Aprooka!
kérünk képet az "új" LEviről!!! :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

[color=red]Isten tesse a szülinaposokat!!!!! [/color]
Tigrincs: Visszaolvastam,hogy mire nem válaszoltam :oops: Bocsánatot kérek érte. Szóval úgy néz ki, hogy Bálint lesz. Férjem Barnabást akart, de nem akartam,hogy mindkét gyereknek ugynabban legyen a névnapja és a szülinapja is. Köszönöm az ajánlatot, de sikerült meggyőznőm :P

Steffi: Örülök,hogy már otthon van Martin! Remélem Myrtill hamar rendbe jön és nem kell kórházba menni vele.

Orsi: Örülök,hogy aránylag jobban vagy. Nekem a 18. hétig elhúzódott a rosszullét. Remélem te tényleg a 12. hétnél búcsút inthetsz neki. Én még kb. 2 hónapot használom a gatyákat, aztán visszaadom a gazdájuknak, így utána elkérheted, ha addig ráér.

Kriszta: Igen beüzemeltem a gatyákat. Szuperek!

Veronikusz: Zsófi gyönyörű!!!

Andi: Jó az avatar kép! Tök jó járgányokat kapott Balu!!

Nálunk már most van tesó-kiképzés. Úgy rohaon Petya után, mintha nem is lennék várandós. Sokan kérdzték is, hogy bírom? Mondtam, hogy nincs már választásom.

Köszönöm Tigrincs, Veronikusz a bíztatást és bízom benne, hogy befordul ez a gyerek!

Eni???? Hogy vagytok???

Elnézést, ha valakit kihagytam, de mennem kell, mert Petya eddig bírta.....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Mármint ugyanabban a hónapban....

Isten Éltesse a szülinaposokat....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


itt vagyok...

hát túl éltem,bár nem volt könnyű...
Bírónő meg is kérdezte,hogy biztosan válunk? mert mindenben egyetértünk, és én mint alperes elfogadom a döntést stb. szóval ,hogy nem ellenkezem. Milyen ritka az ilyen válás :shock: általában megy a harc az anyagiakért,meg a gyerekért. Na, gondoltam magamban , ha a gyerekről van szó, akkor nem nagyon lenne harc, nálam van és kész, próbáljon meg bárki mást mondani :evil:
Utána mentünk még bankba ,közös dolgainkat lerendezni, ott is ugye poénkodtunk, mire kiderült ,hogy most válunk, az ügyintéző csaj sem akarta elhinni :shock: szóval úgy látszik mi "kulturáltan"csináljuk ill. eltérően az átlagtól. :D Pont néztem a bírónő mai "programját" mi voltunk az elsők ugye bontóper, és utána következett egy gyerekelhelyezési per, na az nem lehet könnyű....
szóval túléltem , valamikor szeptemberben lesz a köv. és ott fognak elválasztani, mert ez a mai "békéltető" volt...
utána elmentünk ebédelni ,kávézni, ugyhogy minden rendben ment. Reggel amikor mentem Sz.endrére, korán odaértem, és be kellett ugranom a házba is ,mert ott hagytam még 1-2 dolgot,amit nincs hova raknom, hát mit mondjak rossz érzés volt bemenni...
szép a kert, nőnek a virágaim amiket ÉN ültettem, örült a kutyánk, rég látott, láttam rajta hogy szomorú...szóval sz@r érzés volt visszamenni....de ez van....
Bosszankodom hogy állásügyben azt sem mondják,hogy kösz nem, vagy valami...semmi visszajelzés :cry: nem eccerű..

Emese! köszi a privit.

Kép
gablaty
 
 


Gabi
gondolom milyen rossz lehetett :(
a házzal mi lesz?eladjátok??
állást ne is mond már előre félek(amúgy milyen munkát keresel??)

CukiBrigi
Bálint szép név :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


ISten éltesse sokáig a születésnapos aprajafalvát!

Kép

Kép
gablaty
 
 


Andi igen áruljuk, de hogy mikorra fog elmenni, ebben a válságos időben? :? állásban már mindent nézek: pü,ügyfélsz.,admin.,assziszt, szóval már mindent csak legyen valami, de egyelőre semmi :shock:
a röhej,nem tudom írtam-e ,hogy multkor sz.endrei állást kaptam :?
milyen "vicces" az élet.....

Kép
gablaty
 
 


Gabi
:?
valahol hirdetitek?meg lehet nézni? :oops: (milyen kíváncsi vagyok :shock: )

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Gabi!
nem is tudom, hogy írjam, hogy abban semmi bántó ne legyen, de .... szóval eddig is nagy voltál a szememben, de most még nagyobbra nőttél! :oops: Olyan erős vagy és még ha szomorú is sokszor, de mégis POZITÍV!!! Encinek fantasztikusz mamája van!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Brigi!
Nekem Peti csak a 32. hét körül fordult jó irányba, addig harántfekvés volt, legalábbis, ahogy UH-n kérdezgettem, hogy mije hol van. De akkor aztán úgy befordult, hogy még a tengelye körül is. (Rajta is volt a derekán a zsinór :lol: )
Örülök a gatyóknak. Akartam írni Orsinak én is, hogy ha ráér júli végéig, szívesen továbbmehet, csak az olyan izé lett volna.... :oops:

Gabi!
Milyen furcsa ez az egész, mintha nem is veled történne, nem? Legalábbis nekem úgy tűnik.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Természetesen...... Rékának és Ádámnak is nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Megyek, visszaolvasok és jövök még! :wink:
Ja, csak közben még sütök is!!! :lol: :lol: :lol: Úgy hogy kicsit lassabban fog menni az olvasás! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


mit sütsz kis szűcs???? :lol: :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Küldjem a gatyit? nem tudom, hogy bővül-e rég volt rajtam :lol:

Gabi!
Hát tényleg nagyon klassz nő vagy én csak nézek midnig, mikor írsz a válásról... Link ahol nézelődhetek?!

Heni!
Nyugodj meg Martin is 12.5 kg 94 cm. Hétfőn megmérték a kórházban onnan tudom. Hogy van az ínyed?
Elhiszem, hogy a hányás szótól is görcsben van a gyomrod! Ma martin mondta, hogy hányingere van, hát az ütő megállt bennem szinte, szerencsére tényleg csak inger volt nem hányt, de akkor is...

Vica!
Csajok :lol: :lol: Tök jó fejek lehetnek!

Rólunk: Martinom gyenge, mint a harmat, csak fekszik úgy tologatja a kis autóit, meg pihenget az ágyban (soha nem gondoltam volna, hogy 1x ilyen is lesz...), ha sétálunk akkor is babakocsiban üldögél. Piciket eszik még, de 2 napig szinte nem is evett, úgyhogy ez még normális, túl etetni sem szabad, nehogy újra hányjon. Mircit elvittük, du 2x hányt, utána már nem, szopizott rendesen, doki B6 vitamint írt fel, normaflort napi 1x, láza volt este, normaflore meg rakta odabent a rendet mert 2óra alatt jó sokszor kakilt, de fél 9körül kidőltek, most alszanak mindketten. Lassan én is megyek, király hét volt eddig és még hátra a fele, egy pénteki rutin vizsgával, mert múlt héten megvágtak... :twisted: :twisted: :twisted:

Na léptem! Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Tigrincs
süti ilyenkor??? :lol: :lol:

Steffi
gyógyuljatok!!!

Gabi
tőled kéne egy kis pozitív gondolkodást merítenem :oops: :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
Tényleg tök jó az új avatarod! Balu meg nagyon cuki a kis autóival! :lol:

Vali!
Rólad is hallani, hurrá! Mondom én :roll: Ádi ugyanolyan cuki szőke kicsi fiú, mint volt. Nem mondod, hogy evés közben kidől és alszik?!

Brigi!
Biztos be fog fordulni, nyugalom! Ezen ne idegeskedj! Meg máson se persze.

Tenci!
Nektek renault mégane kombitok van ugye? Elől ki tudjátok kapcsolni a légzsákot?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Andi!
mikor én estem ezen át, még gondolkodni se tudtam! nem hogy pozitívan! :oops: kell még egy "KIS" idő!!! leszel te még kicsattanóan pozitív! (bár ezt akkor én se hittem el, de mégis! :wink: )

Steffi!
rutin vizsga letojva! ne kenődj el! legközelebb tutira sikerül! (ha nem most, akkor legközelebb!)
Martinnak és Mircinek millió gyógypuszi! azért az jó ha már gyűjti az erejét Martin. Mirci meg ügyes hogy "CSAK" 2x. Remélem éjjel leküzdi a nehezét!!! Te meg pihenj! Bizti belőled is kivett ez egy csomó erőt!

no megyek pihizni én is :wink: szép, nyugodt álmot mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
gondolod?leszel te még kicsattanóan pozitív!
egyszer biztos, most nagyon borúsan látok mindent :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


nézéttek milyen honlapot kaptam most
http://www.babaorrszivo.hu/bugslock.php
szúnyog és kullancsírtó karkötő

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?