Új privát üzeneted érkezett!

Ez pedig a nasizáshoz, gyümölcsök táplálóvá tételéhez!

http://www.kismamablog.hu/hozzataplalas/baba-receptek-finom-ragcsalnivalok-a-babanak

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Tercsimama: nem semmi ez a betörés story, plusz rossz a rosszhoz, hogy utána az ember elveszti valahogy azt az egészséges biztonságérzetét, amitől eddig azt hitte, vele ilyen nem történhet meg. :shock: Jobbulást a műtét után, remélem gyorsan gyógyulsz majd! Nórika nagyon édes! ha jól látom, már saját mobilja van? :wink:
Lkata: nem lehet, hogy ez a fogzás miatt van? Nálunk mindenre ezt mondják a nagyszülők, de az indokolatlannak tűnő sírás nekem is annak tűnik. Lehet, hogy fekve az ínyébe több vér megy, és az szorítjja neki azt a részt (nekem fogfájáskor, meg náthásan van ilyen érzésem). Ha háton beteszed az ágyba, és lógatsz fölé játékot, az sem segít?
Szöszke: én sem találtam nyomát, hogy a szocpol valóban mostantól változna majd. Nem lepődnék meg, ha ebben a gazdasági helyzetben ennek a témakörnek a lebegtetése valójában a visszaesett ingatlanpiaci forgalmat próbálná kicsit felturbózni... 8)
Babakeksz: segítsetek, lszi: miért fontos adni a gyereknek? Nekem megvallom eszembe sem jutott, de most hogy írjátok, okokat keresek.
Keresztelő: nem tudjátok véletlenül, mennyit" illik" adni az egyháznak érte?
Mi: pénteken voltunk nőgyógyinál, de kisebbik babum még mindig nagyon kicsike. Petezsákból eljutottunk a szikhólyag stádiumba, hétfőn kell megint menni. (férjecske fűz, hogy pénteken menjünk, mert hétvégén már együtt akar örülni a rokonokkal). Már nagyon várom.
Lánykám viszont a múlt hét elején kezdett egy pár vörös szemmel, majd beerősített egy light-os kis náthával, így most napi többszöri orrszívás van (elalvás előtt külön műsoros est, melynek hosszabb címe: "Anya, nem látod, hogy tele az orrom, így nem tudok cumizni, viszont cumi nélkül elaludni sem. Csinálj valamiiiiiiit!!!!!!"; rövidebb címe: A sikoly.)
Remélem, ti egésszégesen átvészelitek ezt a szeles időjárást, mindenkinek szép estét,
M.

macianyu
 
 


Sziasztok!

Tercsi
Vártuk a híreket, de valahogy nem ilyen hírekre gondoltunk! Gyógyulj meg gyorsan, és próbáld meg elfelejteni ezeket a szörnyűségeket! :roll:

LKata
Nálunk is sokszor van ilyen alvás (nem alvás). Még én sem találtam meg rá a gyógymódot. Néha nagyon ki is tudok rajta akadni, aztán meg furdal a lelkiismeretem, hogy türelmetlen vagyok...

Anyukámmal gond van. Azt hittük, egy időre elfelejthetjük ezt a szörnyűséget, erre most kezdődik újra, de sokkal durvábban. Decemberben csináltak neki egy PET CT-t, minden rendben volt, abbahagyták a kezelést, erre most rosszabbak az eredményei, mint valaha. Nem is értem, hogy miért hagyták abba a kezelést. Nagyon kész vagyok, nagyon kell igyekeznem, hogy Bori ne vegye észre rajtam, hogy mennyire feszült vagyok. Nem tudok aludni se, az csoda, hogy tejem van még. :cry: :cry:

marek
 
 

 
 

Marek!
Sajnalom :( Nem egeszen tudom mi a gond, de szoritok nagyon, renmdezodjenek a dolgok. nehez ugy ez a nem atadni a babanak a feszultseget dolog :roll: En a mai napig ugy erzem, h nem tudtam rendesen meggyaszolni lelekben apumat, mert egyszeruen nem engedhettem meg magamnak :shock: Miki meg nem volt ket hetes, egyedul voltam ket gyerekkel+anyum

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok :) előkerült bárány vagyok...

Marek: sajnálom, hogy anyukád megint rosszabbúl van :( Drukkolok neki, hogy ismét jobban legyen, és neked is, hogy legyen erőd a kihívásokhoz :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Macianyu: nem fontos adni babakekszet, de jó mert vannak benne fontos gabonák, amik kellenek, de máshonnan is megkaphatja a baba, és jó a baba fogának. Ha azt eszi, jót tesz az inynek, és könnyebb lesz a fognövesztés :)

Én Borinak adok, és jóízűen maszírozgatja az ínyét vele :) és van borostyán lánca is, és az első kétfog különösebb nehézségek nélkül bújt ki :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nátha: itt is a csajoknál... takonypócok lettek :(

Cumi: Lilitől elvitte a cumit a nyuszi! Kemény esték ezek, de egyre jobbak... :S Lassan ezen is túl leszünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: gratula az altatási szokásotok eredményességéhez! :)

Betettem a linkeket a hasznosba ;) Köszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: nekem Bori csak az alvós macival és cumival tud aludni :D Lilivel nem volt ilyen alvós állat, de Bori dörgöli az arcába, simizi a szemét vele, és így alszik el...

Norbinak nincs altatós játéka?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Le sem merem írni, hogy Bori minden zöldséget kapott már, kutya baja tőle, de szereti őket, és nem forralok vizet, hanem szentkirályit adok neki... :shock: Na jó lemertem írni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: a fogyókúrám elején karfiolt kívántam. Nem ehettem, de a zöldség leves levét igen, hát karfiolt főztem... Volt még répa, fehérrépa, petrezselyem, meg ilyesmi benne... Fogtam, leszürtem a levéről a főt zöldséget, betettem a mixelőbe, kis levest öntöttem rá, mixelés, és kész. Bori akkor kapott előszőr karfiolt, imádta, benyakalt egy mega adagot :D

Hiába no, anya főztje az anya főztje... 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: etetőszék :)

Én azt álmodtam, hogy katonákat adok Borinak, mert azt szereti megenni... :shock: Na itt még nem tartunk, de lehet, kipróbálom a főtt réba falatokat az etetőszék tálcájára téve.... Úgy szeret csipeketni, homokot a szájába tömni :shock: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


őőőőő, kezdődik, teliírom a fórumot ;)

Peva: Dorka tapsikol :) de jó!!!!! de édes! :) Bori nem tapsol, csak pusuizik :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tercsi: sajnálom a betörést :( remélem, hamar kiheveritek :( Engem a vonaton raboltak ki egy éjszaka :( észre sem vettem... benne volt a teljes havi pénzem a tárcában... csak azt vitték el. Tudom, minek viszek magammal ennyi pénzt???? De szlat akartam befizetni, és már csak Miskolcon jött volna össze, mert lekéstem volna az utolsó vonatot... másnap hajnalban vizsga volt... Képzelhetitek milyen ideg állapotban mentem be. Ja és a szálást sem tudtam kifizetni, hitelből aludtam a szálláson, a gondnok nagylelkűsége miatt. Remek :(

Nórika nagyon ügyes, és nagyon szép is! Tartja a lelket anyuban, igaz? ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kata: Bori is ezt csinálja az ágyban, és mindenhol. Térdel 90%-ban, és pakol közben pl asztalról :shock: és alkalmanként fel is áll 5% :) Nagyon ügyesek!

Nagyon szépek a gyermekeid! Jó őket is látni!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: görögdinnyelé.... nem is rossz ötlet! Lehet, hogy rászokunk! :D Én tuti imádnám ;)

Köszi a picassa új albumot! Rendi vagy....

Nekem egyszerűen semmire nincs időm... :( Most is úszok a melóban.... pizsiben ülök a gép előtt, és már nagyon szerettem volna írni nektek.... Persze 4 szerződés van előttem, amiket fel kéne dolgozni, mert du-n már riportolni kell róluk. :S

Jajj

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bori üzeni Norbinak, hogy szereti a házias pasikat :)

Bori tereget, és ruhákat rágcsál... Tegnap mosott is :) Lesz közös témájuk: "rabszolga munkára fogott anya"

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: kölcsön adjam az esküvői ruhámat? Állítható a mérete (hátúl fűzős megoldással... :) Vannak kiegészítőim is, szívesen kölcsön adom, csak tisztítani kellene, mert az esküvő után nem vittem el :oops: (pocakos voltam Lilivel, nem érdekelt a dolog annyira ;)

Nekünk is kicsi esküvőnk volt. Csak a városházán... ebéd/ vacsi kimaradt mert veszélyeztetett voltam Lilivel...

De a szép ruha azért dukál ;) Tényleg szívesen kölcsön adom! És a városházára lehet hívni vendégeket is, mert nem kerül semmibe, de hoznak ajándékokat: legtöbbszőr borítékot pénzzel :) Aztán egy jó indok, hogy miért nem lehet ebédet tartani: Lottika nem bírja, és te sem... Mert szoptatsz, fáradt vagy, stb. És kész pasz ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyugtonmalac 2009.05.13 07:23-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sanyikának gratula a keresztelőhöz! Nagyon szépek voltatok! A tortára nyálcsorgatok, így a diéta utáni első napomon... elégé sanyargatós nap ez...

Csak egy alma reggelire (2 hete nem ehetek semmit, ez is nagyon izgalmas reggelinek hangzik nekem :) ), ebéd zöldség lé, vagy sűrű pép: nekem paradicsom lesz :P hmmmm, uzsi: joghurt, a kedvenc bio boltomból.... vacsi megint a zöldséglé.... Holnap mindent ehetek már :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: nyuszi :( Az enyémnek a kutya leharapta a pomponját :'( nagyon nagyon sírtam.... belehalt...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szöszke: én 10 perc alatt letudtam az adóbevallását anyósomnak... A abev-et használtam... Segítsek? Na nem vagyok profi, csak nem tűnik bonyinak. És személyesen szoktam leadni, és rákérdezek a bizonytalanságaimra. Konkrétan mindenre :D
hahaha :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Na jól van! Nem tudok visszáb olvasni. Folyamatosan olvasok, csak elfelejtem a végére, és nincs is időm írni :( Így bocsi a korábbi hszek szerzőitől...

Annyit még, hogy most beviszem a havi státuszokat a webre, akinek nem teljes a lapja, az küldje el PÜ-ben a hiányzó adatokat, képeket, jó?!

Köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó reggelt lányok!

Marek..... :( :( :(

Bettike......nekem egy idő után hangos üvöltésbe kezd Norbi, nem alszik el! :( Ha, kimegyek a szobából, akkor
mégjobban sír(könnyek nélkül) és teljesen bereked! :roll:
Nem tudom hogy tudnám lenyugtatni, hogy aludjon.
Illetve, én sem ragaszkodom az alváshoz, de ő még pihenni se akar. :roll:

Macianyu...én a fogára tippelek, lehet azért nyugtalan. De lehet hogy már bújik a felső??? Hisz, még csak 7 hónapos lesz.
Mennyi idő telik el az alsó kettő és a felső fogak között?
Húúú, te már 8 hetes vagy? :shock: :D Jól vagy?
Mikor kell menni Uh-ra? Már remélem lesz szívhang! :D
Mesélj! :D

Képzeljétek nekem meg késik, 3-4 napja várom. :roll:
szerintetek ennyi még belefér, vagy csináljak tesztet?
Ez lenne a második mensim a szülés óta, lehet még nem állt vissza a rend? :?
Azért védekeztünk de nem olyan precízen(ha értitek mire gondolok :oops: )
Még nem nagyon terveztük a tesót, jó lenne még egy jó év, hogy Norbika járni tudjon és mire megszületik
a tesó szobatiszta lenne.
Drukkoljatok hogy megjöjjön! :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


NyMalac....van alvós állata Norbinak, ilyen alvós kendő nyuszi forma(Nyunyinak hívjuk)azt öleli, és cirózza
vele magát!
De most azt se akarja! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LK: akkor nem is álmos :D Nekünk is olyan van, csak macis :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nymalac...írtad hogy zöldséglevest csinálsz és a lé a tiéd a zöldség meg Borié.
Milyen zöldségeket adsz?
Sokat fogytál már? Nagyon ügyi vagy! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata - látod, Lotti 7,5 hónapos és már kint van 3 foga. Az alsó kettő 4,5 hónaposan jött ki (5 nap különbséggel), aztán most a felső és már jön a 4., nagyon-nagyon fehér az ínye! Szerintem Norbika biztos ezért hánykolódik az ágyban, Lotti is csinálta/ja ezt, hogy visít, pl. a habitapin is, amikor felveszem, abbahagyja, az ágyban is csinálja és az éjszakáink is nagyon fárasztóak, sokszor sír fel éjjel :? Kitartást!!!!!!!!!!

Nyugtonmalac - sziaaaaaaaaa, de ügyi vagy, kitartást a fogyózáshoz!!!
Az esküvői rucit köszi, aranyos vagy, de ha lesz esküvő, nem lesz ilyen "kiöltözős", max. kosztümös-blézeres :? Sajna, én se ilyen esküvőről álmodoztam. Azaz, sosem álmodoztam esküvőről kislánykoromba (és utána se), de azért az lenne az igazi.
Kitartást a melóhoz!!! Ugye a júniusi talira jöttök???

Bettike
- köszi a linkeket, olvasom is :lol:

Marek - jaj, anyukád :cry: Sajnálom! És most hogyan tovább? Elhiszem, hogy nagyon nehéz Bori előtt tartani magad, én pl. Boni kutyus miatt akkor sírtam, ha este fürödtem :?

Macianyu - én a kekszet azért kezdtem el adni a gyümikhez, mert úgy nézett ki, hogy a HT elején nem igazán hízott Lotti (3 hét alatt kb. 100 grammot) és a védőnő azt mondta, hogy ilyen kekszekkel lehet dúsítani a gyümit, hogy táplálóbb legyen, úgyhogy én azóta adom és nagyon-nagyon szereti Lottika, almával, őszibarival próbáltam már és 2 db kekszet reszelek bele, jól megszívja magát, nagyon finom!!!
A vaníliás tejpép is nagyon-nagyon bejött neki!

Rizst ad valaki? Amúgy azt hogy kell, sima mezei rizs, amit mi használunk vagy van kifejezetten babáknak való rizs? :roll:

Mennem kell, a tegnap felsorolt dolgokból egyet se csináltam meg, úgyhogy most megint portörlés, - jaaaaaa, nem igaz, mert vasaltam :lol: , szóval porszívózás, hajmosás, felmosás... fú, utálom a házimunkát és én még nem is főzök!!! :shock: Minden tiszteletem azoké, akik minden nap főznek, de tényleg!!!!!!!!

És egy kép, sétára fel! :lol:

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre én is ide tudtam ülni,de most mire el kezdtem írni,már ébredezik is a gyerkőc! :roll: Na de próbálok gyors lenni!:D

Tercsi,nagyon sajnálom a történteket!Nagyon durva!És a legrosszabbkor! :( Egyébként sztem ezért nagyon jó a kutya!Na meg a gázpisztoly!Ez a kombináció engem megnyugtat! :twisted: De legalább ti jól vagytok és a műtét is rendben ment!Na és gyönyörű Nórikád van! :wink:

Éva, szegény nyuszikátok!Olyan rossz az ilyen!az egyik barátunk nyulával ugyan ez történt!Azt mondták görény vagy gödény volt asszem!

Ildi, gratula az újabb fogacskához!És tök jó,h összeházasodtok!Ha kicsi is lesz,akkor is a tietek! :wink: Lottika úgy tud nézni a gyönyörű szemeivel mint egy igazi hölgy!:D

Timi,gratula a kereztelőhöz!Sanyika nagyon édes és szupi a tortája! :wink:

Macianyu,először is gyógyulást Zengő babának!
A keresztelő nem tudom mennyi,de nekünk a pap konkrét összeget mondott az esküvőre!Az 12ezer volt!

Marek, sajnálom anyukádat!Az enyém sincs rendben!Ő meg egyfolytában vérzik és csak akkor marad abba,ha gógyszert szed rá!Már kritikusan alacsony a hemoglobin szintje és közben pajzsmirigy problémái vannak,így nem szedheti azt a gyógyszert,amit ilyen esetben kellene!Valószínűleg ki fogják pakolni,de még most egyenlőre műthető állapotbann sincs!:( Nagyon rossz az ilyen!...

LKata,még a végén te leszel a 2.!:D azért drukk a mensihez!sztem még nem állhatott be rendesen! :wink:

Rólunk vannak új hírek!:D Julcsinak előbukkant az első foga és már ő is hintázik négykézláb!Közben iszonyatosan grimaszol és nagyokat mosolyog!Annyira édes!!!:D ja és már majdnem mindig integeti a pápát!:D
Még mindig csak szopizni hajlandó,vagyis mostmár van egyetlen dolog,amit megeszik az üveges nestlé jó éjt dara tejpép!A müllerben bukkantam rá és nagyon bejön neki!:D

De igazából ezt is pontosítanám,mert csak a bébiételt nem eszi, ugyanis,amiket mi eszünk az mindig kellene neki!A hétvégén például rakottkrumpli volt és azt adtam neki összetörve!Meg a barátaink horgásztak a tiszán és este megsütöttük a halat és annak a filéjét is ette nagyon!Meg állandóan megy a kiflirágás! :roll:
Na meg képzeljétek,vasárnap ivott egy kis házibort!Utána annyira cuppogott és kapkodott a pohár után! :lol:
Tegnap meg vittem a becoval elöl és megszomjaztam,vettem egy 0,2-es fantát és annyira követelte én meg adtam volna neki a kis itatójából az ő innivalóját és tök mérgesen eltolta a szájától!Addig nem hagyott amég nem adtam neki is a fantából! :lol:
Szóval én már mérgezem a gyereket! :oops: :lol:

Na jó sok lettem megint!Megyek is! :D
Vendég
 


[quote="lovaszkata"][ írta:lovaszkatab]Nymalac...írtad hogy zöldséglevest csinálsz és a lé a tiéd a zöldség meg Borié.
Milyen zöldségeket adsz?
Sokat fogytál már? Nagyon ügyi vagy! :D


Nem tudom mennyit fogyhattam, mert az elején még nem volt mérlegem :D

De tény, hogy 72kg-mal lettem terhes Borival,
az akkori nacik most kicsit lötyögnek :D pedig 2 hete úgy tuszakoltam bele magam :D
most 67kg lettem :D Még sok, de már jobb :D

Zöldségek a diéta alatt, amit Borinak adtam:
hagyma, répa, fehérrépa, zeller, karalábé, borsó, karfiol, paradicsom, paprika, foghagyma, spenót, nem jut eszembe több... de énmindent adok neki. Nem lacapacázok :D
Bori szereti, és nincs semmi baja tőle :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: 1. szeretnék jönni, csak nincs aki elvigyen... remélem vonattal is megoldható a közlekedés :)

2. Esküvői ruci - próbáld fel legalább ;) nem kerül semmibe, szép, és a kis esküvő is jobb szép menyasszonyi ruhában :)

Meglepnéd vele a párodat ;)

Anyu egyébként csíkos pulcsiban ment férjhez :D Apun is olyan pulcsi volt. Egyenpulóver. Anyué piros, apué kék, és apu varrta... :D
Titokban házasodtak össze, a mamám sosem bocsájtotta meg nekik :D

Meló - igen, kell a kitartás ;)

Hiányolást nagyon köszönöm!

Fogyi: holnaptól megint mindent ehetek 2 hétig... Aztán meglátjuk...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem volt netem, és most nem tudok vissza olvasni.

Gyorsan magunkról:
Sajnos van még egy tejallergiás gyerekem, de most legalább tudjuk mitől fosik. Totál diétán vagyunk és ennek köszönhetően egy hét alatt hízott 100g-ot.

Ildi!
Nekünk is kicsi esküvőnk volt, szülők és a tanúk. Szerintem is vegyél fel fehér ruhát, nekem is az volt. Ez mindenkinek kijár egyszer és hihetetlenül nagy élmény.

Nyugtonmalacnak hála, nekünk is van baba-mama láncunk. :D :D :D

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Ja még annyit rólunk:

68 cm, 6420g.

Tudunk mászni, igaz még mint egy kis robot, de már kijött utánam a konyhába. Felkapaszkodik és térdepelve örül magának. Fogunk még nincs.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Gyorsan felteszek pár képet aztán visszaolvasok.

Ez Áron mai műve, kipakolta a fiókot:

Kép

Kép

Kép

Kép

A zsákmánnyal:
Kép


Kép

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Lora koszorúslány lesz 23-án, van neki egy szép ruhája, de nem tetszik neki, egész héten koszorúslány ruha után rohangáltam, de iszonyat micsoda árak vannak. A bérlés 8-10e Ft. Találtam egyet, ami nagyon szép és nem is olyan nagyon drága (8eft), igaz felnőtt méret, de egy varrónő ismerősöm átalakítja egy jelképes összegért, így úgy döntöttem ezt megveszem és majd legfeljebb eladom később.

Régi ruha:
(szerintem bőven elég lenne....)
Kép

Új ruha:
Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Tücsök: hali :D De ügyesek vagytok!
Adatokat este felviszem :D

Éva: Lora nagyon csinos kislány, szép koszorúslány lesz belőle :) És bár szép az első ruha is, azért sokkal szebb a rózsaszín ;)

És nem is olyan drága...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tercsimama!Gyógyulj meg minél hamarabb!Nagyon sajnálom a betörést :cry: :cry: :cry: Komolyan hihetetlen milyen világba élünk :evil:

Évi!Nekem az első ruha jobban tetszik!Szerintem jobban illik a lányodhoz korban is a másik nekem olyan nagyon nagy lányos.Édes Áron ahogy pakol!

Inez!Gratulálok a foghoz!!!!!Ha ennyire azt szereti ami ti szerettek csinálj olyat amit Ő is ehet :wink: Amúgy én nem itélek el ha megnyalatod a gyerekkel a fantát..stb az én fiam a sörre van rá katanva :lol:

Tücsök!Te még szoptatsz?Úgy sajnálom,hogy ennyi bajotok van :cry:

Kata!Nekem sokáig nem volt rendszeres mensim Zsófi után mikor meg rendszeres lett 33napos.Ha sokat késik csinálj egy tesztet szerintem.

Marek!Kitartás és jobbulást Anyukádnak!!!!!Remélem Borin nem érzödik majd annyira a sok gond++++++

Macianyu!Nyugalom nemsokára látod a dobogo kis szívecskét :wink: Hogy viseled vannak tünetek?

Akkor ki,hogy fogyozik?????
Én is szeretnék foyni le se merem írni én mennyi vagyok,hozátok képest egy bálna :oops:

Így fürdünk:Zsebi bevárja Zsófit és együtt másznak ki a fürdöbe :lol: Kép Már a kádban: Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata84

Nagyon jók a fürdős képek, tündériek a gyerekeid!!!!

Azért ha Lora méretére lesz levágva a ruha úgy nem lesz annyira nagylányos, és lehet, hogy még pántot is varr rá a varrónő, majd meglátjuk mi lesz belőle, de hát Lorának annál jobban tetszik minél habos-babosabb....
Nálam még csak annyi a fogyókúra, hogy este 6-8ig sétálunk a gyerekekkel, és utána már nem nagyon eszem inkább csak gyümölcsöt vagy tejet iszom.

Marek
Nagyon sajnálom Anyukádat!!! :( Jobbulást kívánok neki!! Nagyon nehéz lehet most nektek!

Mtücsök
Sajnálom, hogy Áron tejallergiás, de legalább már megvan az ok!

Lkata
Szerintem még nem áll be ilyen hamar a menzesz, de azért ha sokat késik vegyél egy tesztet a nyugalmad kedvéért. Ha esetleg meg két csíkos lesz, akkor se szomorkodj, szuper jó a kis korkülönbség.

Tercsimama
Egyik szemem sír, a másik nevet.... Örülök, hogy jól vagy a műtét után, de annak már kevésbé, ami veletek történt. Redőnyötök nincs? Vagy már az sem akadály a betörőknek ma?
Nálunk is a fő riasztó a három kutya a lakásban.

Inez
Gratulálok a fogacskához!!! NÁlunk még mindig semmi, de ami késik nem múlik, majd csak kijön.

Nymalac
Jó, hogy jöttél!!!
Én is már régóta ásványvizet adok Áronnak forralás nélkül, kutya baja tőle.
Biztosan szép lehet a menyasszonyi ruhád, raksz fel róla egy képet?


Ildi
Szerintem se hagyd ki a fehér ruhát!!! Én is nagyon élveztem!! És azon az oldalon, amit a múltkor feltettem nagyon szép ruhákat lehet venni 15ezerért!!!! Megnézted már?
Nagyon édes Lottika!!!


Bocsi, ha nem reagáltam mindenre, de indulnom kell a gyerekekért a suliba.
Majd még jövök.

Kép

Kép
éva75
 
 


Köszi Éva! Nem fogok szomorkodni, ha jön a tesó, csak még picit korai lenne.
Főleg mert én Norbikával sokat feküdtem, görcsöltem és rövidült a méhnyak is :( mindíg Kórházban voltam.
Emlékszel? Nagyon rázós terhességem volt.
Mi padlástérben lakunk,de a konyha egy szintel lejjebb van, így sokat kell lépcsőzni, nem tudom hogy tudnám
veszélyeztetett terhesen Norbikát fel-le cipelni! :roll: Ez a fő bajom csak!
Meg hát jó lenne még fogyni, regenerálódni, borzalmas lett a testem :(
De ha jön, hát jöjjön! :D De azért drukkolok hogy csak késik és nincs bébi! :wink:
Ja, és Lora nagyon szép lány! :D De valóban kell az a pánt, hogy a korához illő legyen,kis Hercegnő, gyönyörű lesz. :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Görögdinnyelé!
Bejött! :wink: :lol: Na rendszer nem lesz most még belőle, majd szezonban, de ki kellett próbálnom! :lol: (védőnő ellenzi) :oops: :roll:

Kölesgolyó!
Eláztattam a dinnyelében! Isteni fini! :lol:

Ildi!
Én ugyan azt a rizst adtam neki, amit mi eszünk!
Fehér ruhát ne hagyd ki! Az akkor is jár!

Kata!
Drukk mensihez!

Víz!

Én sem forralom, csak a csapvizet!

Kép
bettike
Eger
 
 


Éva...ja és még Áron képeire reagálok, nagyon édes! :D olyan szép kisfiú. Ha nem lenne Norbi, ilyesmi fiúcskát
elfogadnék!
Na, majd mindjárt mutatok , hogy Norbi is miket alkot, már kimászik a mozgó hintájából, úgy hogy be van csatolva! :shock: :D
Félelmeses miket művel. :roll:
Ja, és nagyon édes az a kockás ing :D

Inez...Julcsi négykézlábazik, mászik??? :shock: :D De jóóó!
Gratulálok a foghoz is! Nehéz szülés volt?
Majd muti képet a kis angyal arcúról!! :D

Tücsök...Gratulálok a mászáshoz! :D

Kata...nagyon aranyosak a fürdős képek, már a képek is mesélnek, de biztos jó buli van ilyenkor nálatok!
:lol: Szupi hogy így eljátszanak!Ebből a szempontból jó is a kis korkülömbség!


Ildi....lehet hogy akkor mi is fogzunk. :roll: Szerintem ezek a felső fogak fájdalmasabbak, nem?
Ti is sokat kínlódtok vele. :(
Van dudor Norbi ínyén de nem olyan vészes, szerintem még ez hosszú folyamat lesz. :?
Nagyon szép Lottika ebben a kalapban! :D
Házimunka...dettó!Én is mindíg el vagyok havazva, mondjuk én ma főztem. Ma Norbi is házit evett,salátafőzeléket.
Egy ördögi kör, mire kimosok, vasalok,végigtakarítok, kezdhetem előről, megint tele a szennyeskosár! :roll:

A rizs főzés engem is érdekelne!Milyet? Hogyan???

JA, ÉS ELKEZDTEM ELPAKOLNI A FÖLDRŐL, AZ ALACSONY POLCOKRÓL! :?
Norbi minden pakolna!Vettem konektor biztonsági dugókat is.

Kép
Kép Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Elindultunk, itt a link

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/l ... N7n1C9AIXj

Már a hajamat sem tudtam mellette megszárítani nyugiban, mert ment rá az elosztóra is :roll: Ami tök jó is, hiszen nagyon ügyes, de már előre félek, hogy mi lesz, ha durván beindult, ami szerintem pár nap. Megpróbált felülni!!! :shock: Hasalásból egykézre támaszkodva feltolta magát és ült :shock: És aztán azzal a lendülettel dőlt is oldalra és szegénynek sikerült a habitapin kívülre pottyannia, így kicsi feje is koppant :shock: :? De ment is tovább, mint ha mi se történt volna :wink:

Kata
- szerintem jól nézel ki, a képeken mindig csini vagy, amiket felteszel, cukik a képek most is!!!

LKata - akkor megnyugodtam, hogy nem csak minket esz meg a "kosz", annyira gáz, de ma se sikerült takarítani, ma a hajmosáson vagyok túl és egy nagy sétán a gyerekkel, ja és port töröltem de., amíg Lottika aludt. Norbika tündér, mint mindig, hallod, én már nem merem betenni a hintájába, épp amiatt, amit látok a képen, egyszer majdnem kiesett belőle, pedig be volt kötve, de oldalra hajol már ki, unja a hintát. Próbálom most eladni valahol, már 22 e forint újonnan!
Igen, szerintem a felső fogak durvábbak!!! Megy most mindig a homeós bogyó, napi 3-4 alkalommal és kenem a Dologéllel is, bár az szerintem lópikulát se ér :?

Éva
- egyem meg Áront, egy tünemény, gyönyörű baba!!! Lora pedig mint már mondottam régebben is, egy igazi angyal, nagyon jól sikerültek a gyerekeid :wink: Persze te is nagyon szép vagy, volt honnan örökölniük :lol: A ruci tünemény, nekem a rózsaszín jobban tetszik, akármennyire is nagylányosabb, de gyönyörű!
A fiókpakolás nem semmi, a kockás ing-farmer összeállítás valami hihetetlen édes, megzabálom Áront :wink:

Nagyon cukik vagytok, hogy így bíztattok a fehér rucira :lol: Nyugtonmalac, neked köszi a ruciajánlást is!!!
Még egyelőre sehol se vagyunk, "csak" elgondolás, de azért kicsit rossz, hogy "csak" a szocpol miatt... mondtam is páromnak, aki rákontrázott, hogy nem csak azért, de mégis... más, ha már megkérte volna a kezem anno... egyelőre gyűrűt csináltatnánk, van csomó aranyam itthon (nem hordok aranyat már régóta) és abból szeretnénk egy pár gyűrűt csináltatni, csak még nem tudom, hogy hol, hogy milyet, néztem a neten, olyan szépek vannak, nehéz választani.

Adri
- nem semmi, hogy miket kóstoltok :lol: Azért a Fanta húzós :wink: Rég nem tettél fel képet Julcsikáról, várom! Gratula a fogacskához, ti hogy viseltétek? Hallal vigyázzatok, úgy tudom, hogy csak 12 hónapos kortól adható/ajánlott.

Na ennyire futotta, még alszik, gyorsan pakolászok, aztán megyünk nagybevásárolni, ha Zoli hazajött a melóból, már semmi sincs itthon, kivéve bébikaját, azt mégsem szeretném felenni a gyerek elöl :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nagyon ügyes Lotti baba Kép Kép
Köszi Ildi de én sosem láttam magamat csinosnak kivéve ha terhes voltam :) Mióta vagytok együtt a pároddal?Szerintem Lotti nagyobb kötelék mint a papir de én is házaság párti vagyok!!!!!

Évi!
Ja hát úgy már sokkal kis csajosabb lesz.Megértem Lorát én is kislánynak mindig hercegnős rucit szerettem volna :lol: Mikor lesz a lagzi?

Kata!Szerintem szuper a kis korkülönbség annyira jól elvannak együtt!De én a 2évet fontosnak tartom minimum mert amit te is írtál regenerálodni is kell meg azért az első szülöttel is tudsz eleget lenni :D (de ez csak az én véleményem :wink: )

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata...Hát, igen...2 évet még várnék. Remélem még nem jön a tesó, és lesz alkalmam eldönteni a korkülömbségről. :wink:
De a párom tök ideges, lelkemre kötötte hogy vegyek ma tesztet. :roll:
Az biztos enetúl nem lesz ilyen "játszadozás" óvszer nélkül. :?

Nevelési kérdésem lenne:
Olyan kópé a Norbika, mindíg valami huncut dologra készül.
szerintetek ha rászolok hogy
-Nem szabad, engedd el!!(vagy ilyesmi) Elöbb utóbb megérti , nem?
Vagy mikortól kell tanítani arra hogy mit szabad és mit nem?
Mert sok minden törékeny díszt, virágokat elpakoltam, de van
amit nem tudok... :?
Elöbb is megtalálta az éjjelilámpa vezetékét :shock: , elvettem onnan, mondtam hogy -Ezt nem szabad!
Elkezdett sírni. :roll:


Ma megyünk mérésre, kivi vagyok :D Megnézetem ezt a porcos dudort is.
Délután temetésre megyünk(tudjátok a vőlegény apukája... :( )

Ha, tudok este jövök...pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi...azt elfelejtettem írni, hogy megnéztem a videot, nagyon aranyos és ügyes Lottika! :D

Norbi most is kúszik, tegnap felmostam mindenhol, így most a parkettán gyakorol! :D
szerintetek nem fog felfázni ha lemászik a plédről???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így elhanyagollak benneteket, de most összecsaptak a fejünk felett a hullámok. Ezzel az építkezéssel, építési tervek beadásával meg az összes hozzájárulás beszerzésével el vagyunk havazva. Szóval nem tudok visszamenni a lemaradásom legeléjére, csak 2-3 oldalt tudok visszaolvasni, tényleg ne haragudjatok!!!!!

Móni: nagyon édesek a képek Mikiről!!!! Látom olyan szerkezetű gyerek, mint az én Marcim - csupa izom!!! :)

Peva: Dorka tényleg gyönyörű csajszi! És gratula atapsoláshoz!!

Timi: gratulálok a keresztelőhöz! Nagyon szépek vagytok ám!

Ildi: szegény Lottilány ezzel a fogparával!!!! Remélem már sokkal jobban van!!! És milyen ügyes, ahogy kúszik!!!!
Hogy álltok a költözéssel? Volt már érdeklődő a lakásra? Mi most adjuk be az építési terveket engedélyeztetésre. Remélem hamar megadják, hogy még a szocpolt megkaphassuk...
Menyasszonyi ruhát én is tudok kölcsön adni, ha kell. Szerintem igaza van a csajoknak, mindenkinek jár a fehér ruha!!! Rakok is fel képet, hátha kedvet kapsz:
Kép eski

Egyébként szerintem a szocpolhoz nem kell házasság, ha van közös gyereketek, de nem akarlak lebeszélni :) Én is esküvőpárti vagyok, mint Szöszke!

Éva: Szegény nyuszi!!!! Nagyon sajnálom :(. Megértem Lorát a ruha miatt :D én is a másodikat választanám!!!
Áron nagyon tuti a kompban meg a székben!!! Látom nagy konyhatündér lett!

Naptej: mi Eucerint használunk. Marha drága, de nem felszívódó pigmentek vannak benne, meg minden, amit egy babanaptejnek tudni kell.

Tercsi: Jézusom!!!!! Remélem mostmár jobban vagytok! Borzasztó ami veletek történt!!! Remélem azért valahogy tudsz gyógyulni!!!!

Bettike: Máté mekkora már!!! Mekkora király, ahogy ül! :)
Nagyon jók amiket belinkeltél, el is olvastam. És téged követve, engedtem Marcinak egy-két nyalatot a fagyimból valamelyik nap :D :oops:

Marek: Sajnálom ami a mamáddal történik, szorítok érte nagyon!!! Nem tudom, recidíva-e, amiről írtál, de nagyon drukkolok, hogy ne az legyen!!! Az Avemart nem ismeritek? Hátha segítene valamit!

LKata: Norbiról nagyon cukik a képek (megint!)! drukkolok, hogy megjöjjön! Szerintem tutir nem fog felfázni Norbi, Marci is a padlón nyomja! (Bár mi a negyediken lakunk, itt nem olyan hideg a padló, mint egy földszinti házban szerintem). Én is így szoktam, ahogy te, mármint a nevelést. Mondom, hogy nem szabad és elcipelem. Ha sír, kezébe adok vaalmit, amit szabad, az általában megoldja a dolgokat.

Kata: nagyon cukik a fürdőbe mászós képek!!!! Mi az, amiben Zsebi ül?

Egy témán megakadt a szemem, talán LKata írta. Nekem a nagypapám ment el az esküvőnk előtt 6 nappal. Már nem lehetett az egészet lefújni és nem is lett volna értelme, de azóta se hevertem ki a dolgot. Mindig eszembe jut, ha az esküvőnkre gondolok.

Marci mostmár masszívan négykézlábazik és két napja próbálkozik az üléssel is, aminek mindig nagy puffanás a vége, szegénykém. Kék-zöld-lila mindenhol. A négykézlábazás mókás. Tegnap utánam jött a wc-re és méltatlankodva - hogy otthagytam - bemászott a fürdőszobába, miközben pisiltem... de az ajtót meg muszáj nyitva hagyni, hogy halljam merre trappol a kis krapek.

Rakok képet, mielőtt felébred!

linhbaba
 
 


Felébredt, úgyhogy csak ennyi, majd jövök még!
Kép

linhbaba
 
 


Ez tök jó ötlet Linh!Csinálunk kedvet Ildinek!Én is rakok fel esküvöi képet: Kép Kép
Zsebi egy karikába ül.Kölcsön kaptuk mert pár hónap miatt nem akartam venni de nagyon jó megtartja a babát.Másikról már letornáza magát.Amúgy a brendonba is lehet kapni biztonsági fürdető a neve :lol:

Kata!Csináltál tesztet?Gratulálok Norbinak!!!!Nálunk is vezeték mánia van meg porszívó :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Na, megkajáltunk :)
Kép imsevimse pelusban :D Kép üldögélek én :)

linhbaba
 
 


Kata: nagyon szépek az eskis képek!!! Én imádtam az esküvőmet :D
Egyébként nem voltam egyértelmű :oops: :oops: , úgy értettem, hogy ezt a ruhát tudom Ildinek kölcsönadni, ha kéri :D
Lehet megnézem azt a biztonsági fürdetőt! Köszi!

linhbaba
 
 


Csajok, nagyon édik vagytok, hogy adnátok ruhát is és a sok kép, nagyon-nagyon szép menyasszonyok voltatok!!!! De tényleg, Lihn, köszi, hogy felajánlottad a rucidat! :lol: De majd meglátjuk, hogy hogyan lesz, az a baj, hogy nincs egyelőre vevő a lakásra :?

Lihn
- Dunakeszin lesz végül a ház? Júj, Marci nagyon aranyoooos, kis hurkás, ahogy ül, az nem semmi, nagyon-nagyon ügyes!!! Lotti tegnap majdnem felült és képzeld, egyet gurult és a parkettán koppant a pici feje, úgy sajnáltam, sírt is :cry:

LKata - én szoktam mondani Lottinak, pont ahogy te leírtad, hogy nem szabad, de tojik rám nagy ívben, akkora akaratmaca, hogy kész! Persze volt kitől örökölnie :wink: Valahogy úgy érzem, megszenvedünk majd vele, nagy kópé ő is :lol:
Teszteredményt várjuk!!!!!
Nyugi, tuti nem fázik meg, ha lemászik a plédről, most már nincs hideg kint sem. Gondolom nem rövid naciban és rövid ujjúban van otthon, szóval szerintem akkor simán gyakorlatozhat a parkettán :lol:

Kata - mi 4,5 éve vagyunk együtt, 2,5 éve lakunk együtt, szóval már "régóta". De az esküvő anno tavalyelőtt merült fel, aztán jött a karambol és összetört a kocsi és a gyűrűre volt 50 e forintunk, az is ment bele a javítási költségekbe :? Persze megvagyunk így is, de azért nem lenne rossz összeházasodni... majd meglátjuk.
Júj, ne légy ilyen kishitű, szerintem csinos vagy és kész!!! :wink:

Korkülönbség - én sem szeretnék még szülni... ááá, te jó ég, nagyon nem szeretnék, annyira érzem, hogy még regenerálódnom kell és egyelőre csak Lottira szeretnék figyelni. Majd kb. akkor gondolok erre, ha Lottika már legalább 1 éves lesz, addig nem, szerintem a 2-3 év korkülönbség teljesen jó.

Végre sikerült porszívóznom (erre be is aludt Lotti), aztán felmostam, elmostam a játékait, a habitapiját - tényleg, a habitapit ki mivel mossa??? Mert én vizes ronggyal töröltem át, elég az??? :roll: Aztán megcsináltam a kajáját, bepróbálkozom megint a brokkolival, de most krumpli és répa is lesz hozzá, hát meglátjuk.

Na megyek is, még alig ittam ma, totál kiszáradtam :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?