Új privát üzeneted érkezett!

Steffi
jézusom!!!!!!írtam mailt
Gyuzsó
szép pocak :lol: :lol:

Eni
Janka ügyes csaj!!!!
minden gondolatom TI vagytok!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Zsu!
Gyönyörű a pocakod! A kendőkötés megtanításért örök hála! Imádjuk!!!!

Dóri!
Én is kitöltöttem a kérdőívet!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Sreffi: Te jó ég! Melyik kórházban van Martin?Jobbulást neki és küldök sok-sok gyógypuszit neki.

Eni: Ha van erőd és időd kérlek gyere és mesélj valamit, Janka ügyes kis hős, neki is küldök gyógypuszikat.

Zsófi: Szép nagy pocakod van :lol:

Többiek merre vanak?
Jó éjt mindenkinek
V

valentina
 
 

 
 

Orsi!

Lehet, hogy igazad van én ilyeneknek nem néztem még utána (de nem is szavaztam soha még!).
Úgy gondolom, hogy aki egyszer címlapra került, az rövid időn belül ne kerüljön újra, mert az nem lenne tisztességes a többi babóval szemben. És előbb-utóbb "mindenki" sorra kerülne, főleg, ha úgy lehetne, ahogy írtam, hogy egyik hónapban kislány-fiú majd tesók.
De ha van jobb ötlet, akkor hajrá. És nem is biztos, hogy ez az ötlet tetszik Tündééknek, mert lehet, hogy már jó előre eldöntötték, hogy mikor mi/ki lesz a címlapon. (meg nem is válaszolt még erre a felvetésemre)
De hangsúlyozom, ez csak egy ötlet volt!!!!
Én nem gondoltam Jázra, mert ha már valakit "versenyeztetnék", akkor az Adri lenne!!!! :lol: :wink: De komolyra fordítva, nem akarom én előnyhöz juttatni a sajátomat/sajátjaimat eszembe sem jutott, csak gondoltam, hogy annyira aranyos az a kislány a címlapon, hogy jó lenne, ha lenne egyszer kisfiú egyszer meg testvérpár "elől" !!!!

És.........én már nem vitatkozom senkivel sem semmiről, mert nem éri meg, mert mindenki a maga igazát hajtja, mivel mindenki csak arról tud írni, amit tapasztalt (vagy nem, csak nagyon okosnak képzeli magát) és tök felesleges bármin is vitázni, mert látod mi lesz belőle!!!! :?
Azoknak van igazuk, akik nem folynak bele semmibe......bár azt sem tartom túl jónak, ha az ember nem mond(hat)ja el a véleményét, (persze csak szépen!!!) mert mások azt zokon veszik.....vagy magukra!!! Na mindegy, ezt inkább hagyjuk! :roll:

Dóri!

Igen, köszönöm Jáz nevében is jól emléxel anyukája névnapja után van pont egy héttel május 10-én!!!! :wink:
Tündinek gyors gyógyulást!!!! Mitől lázas? Mennek Neki is a gyógypuszik ezerrel, fénypostával!!! :wink:

Steff!

Martin! :shock: :shock: Megértem, amit érzel!!!!! Én is így voltam vele, mikor nem lehettem ott Adrival a mandiműtétjénél......de hát a Pici az még pici, hogy Apájával maradjon.....a mi lelkünk meg....fáj a Nagyobbért :cry: ...... de hát kettészakadni nem tudunk, osztódni meg főleg!!!! :?
Úgy hogy Martinnak is gyógypuszik ezerrel, fénypostával!!!!

Ren!

Necsigááááááááázzzzzzzzzz!!!! :wink: :twisted: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Steffikém! jaj ez nem jó hír, remélem mihamarabb otthon lehet Martin!!! szegénykém :cry: és mi okozta?vírus?

Gyuzso.... :D ha nekem még1er az életben lehet majd ilyen szép pocakom :lol: nagyon nagy!!! kitartás!!!!!

csajok! nem érdekelne vkit szopipárna? brendonos, Nandu hordozókendő? (hirdetem a teszveszen a dolgaimat, de van ami még nem ment el, gondoltam megkérdezem)hátha....


Eni....

Kép
gablaty
 
 


Jó reggelt!!

Eni?Steffi??
annyit gondoltam rá tok

Dóri
jobban vagytok???

Gabi
miket hirdetsz még??
Hogy vagytok?

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Dóri!
Tündinek mielőbbi jobbulást!!! :oops:

Steffi!
szegény Martin!!! :cry: :cry: :cry: gyógypuszikat mi is fénypostázunk!!!! :cry:

Eni!
??? :oops: gyere légy szí!!!!! :oops:

Gyuzso!
nagyon SZÉÉÉP poci!!! :D

Reni!
:lol: na gyere máááár! nem csigázz!!! :lol:

címlapkép:
ezt majd eldöntik az illetékesek, hogy ki, mikor, hogy legyen! de még 1x meg kell dicsérnem Villőt! annyira ééééédes a címlapon! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


[b]Andi![/b légzésfigyelő , járóka, játszószőnyeg, baldachinos szett,
ruhák, (még most fogom feltenni 56 mérettől plüss rugikat, mind Kenguru Goldos nagyon szépek) babakocsi,paplan,hálózsák.
szóval egy csomó cucc :lol: :(
Amúgy jól vagyunk.....ja,most éppen hütőszekrényt kellene vennünk, mert ami Anyuéknak van az "kicsi" 4ünknek...még nekik elég volt, de MOST :lol: szóval mindig van valami :lol:
de a lényeg.hogy Encike jól van, élvezi a játszóterezést, meg biciklizést...én meg keresem az állást ami rám vár :lol:

Kép
gablaty
 
 


Eniha tudsz gyere.......

Steffi Martin??

Kép
gablaty
 
 


Lányok segítsetek nekem :oops:
Tegnap délután megjött úgy hogy még 5 napig kellett volna szedni a gyógyszert....ilyenkor mi a teendő???következő adagot mikor kell elkezdeni :oops: :oops: :roll: :roll:

Gabi
csak azért kérdezem a cuccokat hátha valaki keres ismerőseim között olyat amit eladsz!!
Állást nekem is kellene keresni...........

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Judy neked akartam még turi ügyben,hogy multkor ott hagytam mert nem találtam nekem tetsző darabokat, és bnőm kislányának kellett volna még bodykat keresnem...ugyhogy átmentem Újpestre a Rózsa utcában, na ott sokkal szebb és jobb darabok vannak, és ott is kilós áron.ma megyek bodykat nézni, majd beszámolok milyen sikerrel jártam :lol:

Kép
gablaty
 
 


Andi és te milyen állást keresel??mit dolgoztál?

Kép
gablaty
 
 


Gabi
hivatalosan képesített kereskedő vagyok
Mammutba dolgoztam (névjegy,bélyegző, fénymásolás, amolyan nyomdai munka jellegű)de 9-21ig voltunk nyitva+7vége :cry: :cry:
ezt gyerek mellett nem szeretném csinálni

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Dorka????merre vagytok????

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


hát elhiszem, gyerek mellett ez túl sok lenne.....neked is olyan állás kellene ami H-P ig van, és mondjuk 8-17ig, hogy azért az ember eltudjon menni a bölcsibe,oviba a gyerekért... :shock: meg a hétvégét együtt tölthessétek...

Kép
gablaty
 
 


Ilyenben gondolkozom, valami irodai munka vagy nem tudom

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük a puszikat! Én külön köszönöm annak, aki piriveben, e-mailben felvette velem a kapcsolatot! :!:

Martin jól van, aludt, pisilt, nagyon-nagyon remélem, hogy du hozhatjuk haza!

Gabi!
Majd mondasz egy linket, szétnéznék a cuccaid közt!

Na lépek, lassan megyünk be hozzájuk!

Szép napot!!!!!
Este jövök

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


sziasztok,

vagyok-vagyok csak munkában ezerrel :?

Steffi,
jaj szegény Martin!!!! :( gyógypuszik fénypostázva!!! Melyik kórházban van? Tudok valamiben segíteni??

Dóri,
Tündinek is gyógypuszik!!!
Kérdőívet kitöltöttem éjszaka én is.

Gabi,
Rózsa utcában hol?? A sincs messze ;)
Megkérdezem hugomékat kell-e nekik még valami, bár nagyjából már bevásároltak...

Gyuzso,
nagyon széép pocak :D

Na kisasszony felébredt. Aludt vagy 40 percet :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:01-kor.
Vendég
 


Steffi holnap fogom valószínű újra feltenni őket,mert eddig bnőm hírdette (amig nem volt netem) de ott is gablaty vagyok..
:D

Kép
gablaty
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:01-kor.
Vendég
 


Lilluska hálós,és 4szög alakú keresek róla képet...brendonba vettük anno

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Rita: Köszönjük a híreket Jankáról!

Eni: Gyere egy beszámoló erejéig kérlek...

Steffi: Gyógypuszik mennek!!! Melyik kórházban van Martin? Tudom min mész keresztül, mert tavaly júniusban mi is bekerültünk Petyával a Heim Pálba. Ő még nem volt kiszáradva, de közel járt hozzá. Elkezdett hányni és inni nem akart.

Bandázós képek szuperek!!!

Gyuzso: Szép pocak!!

Andi: Még nem is gratuláltam, hogy Balut felvették a bölcsibe!! A munkakereséshez szorítok, Gabi neked is! Ez most nagyon nehéz!

Dóri: Kitöltöttem a kérdőívet, Tündének mennek a gyógypuszik!

Veronikusz: Örülök,hogy szerencsésen hazaért a férjed!! Mit főztél neki?

Orsi: Hogy vagy? Rosszullétek??

Mi voltunk 4D-n, fiatalúr faros egyenlőre :-( De egyébként jól van és nagyon mozgékony :-)

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:01-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!

Brigi, mutatsz képet a legényről???

Orsi, akkor mikor is mész kukucskálni? Már kérdeztem, lehet, hogy válaszoltál, de nem láttam.

Tigrincs, sztem Orsi nem akart megbántani, meg amúgy is ismered a mondást: Mindent Szentnek maga felé hajlik a keze.... :lol: :lol: :lol:
De sztem jó ötlet, bár gondolom, Tündének fotóalanyban nem lesz hiánya, de ha mégis, állunk rendelkezésére..... :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri, még nem nagyon írtál Donátról, hogy eszik, alszik? Tünde még mindig imádja, gondolom...képek?

Vandini, gyere, ne tűnj el....

Gyuzsó, csodás pocak és hatalmas úriember bérli. Vigyázz magadra....kár, hogy elkerüljük egymást, én holnap megyek a Kút.-ba....bár nem ennyire felemelő élményre. :-)

Steffi, szegény Martin. Soksok gyógypuszi, remélem már Ő is "olvashatja" ezt délután.

Veronikusz, ne titokzatoskodj, mit főztél?

Andi, Balu-legózik képek?

Lilluska, mi is fa-pártiak. Kaptunk egy ősrégi járókát, igaz a közepe kicsit ferdén illeszkedik már, mert megvetemedett, de két hétig festegettük, antikdió színre. Most olyan szép, kifejezetten szeretem a nappaliba a sok antikbútor között, tök jól beleolvad. Csak Levi nem marad meg benne,abszolút mellékesvtényező, nemde? :-)
De én szeretek üldögélni mellette. Majd dobok képet.

Fasírt megmentve, Levi úgy üvöltött az illata miatt, hogy kénytelen voltam adni neki. Szóval tegnap este fél9kor addig visított a lábamnál, hogy fasírtot vacsizott. :lol: :oops: :roll: Tudom, tudom, gáz, na de mit tegyek? Rá a tejpépre kis desszertnek.....imádta. Azért annak örülök, hogy nem érzékeny a pocakja már és semmire sem allergizál egyenlőre.

Szép napot Nektek, vigyázzatok magatokra!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok,

Steffi, innen is sok gyógypuszi Martinnak, biztos nehéz lehet neked, h nem vagy vele. Apukája állandóan ott van? vagy hogy megy ez egy pici gyerekkel kórházban?

Dóri, Tündinek is jobbulást!

Brigi, köszi kérdésed, én elég ramatyul ma találkoztam először rókakomával, remélem utoljára. Még 3 hetet kell átvészelnem.

Ma amúgy egyedül vagyok, leküldtem Szabival Kolost gyöngyösre a nagyihoz, legalább 1 nap egyedül kúrálhatom magam, nem kell még vele is törődni. Már nagyon nem bírtam. :oops:

Gyuzsó, nagyon csini vagy. hol voltatok?

Tigrincs, ebben egyetértek, h aki volt már címlapon ne az legyen mindig. amúgy én is csak elmondtam a véleményem remélem nem voltam bántó. és isten ments, h vitázzunk... én nem vagyok az a nagy összeveszős típus.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára snooopy 2009.05.12 09:17-kor.
snooopy
 
 


Zsó, megelőztél, nem frissítettem...szóval vlmikor júni elején megyek. most is volt, de nem kaptam képet, még mondtam is Veronak, h "csak" egy pacát láttam, erre ő, h a paca is vlmi! (vagy vlmi ilyesmi párbeszéd volt. :oops: ) :lol:
snooopy
 
 


kétszer ment el, így egyiket kitöröltem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára snooopy 2009.05.12 09:13-kor.
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:20-kor.
Vendég
 


senki nem tud nekem segíteni???(a reggeli kérdésemre :oops: )

Aprózsó

Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, nagyon jók! most aztán el van látva mindenféle járművel.
sajnos én sem tudok segíteni sosem szedtem bogyókat.
snooopy
 
 


sziasztok!

Bevallom őszintén, hogy tegnap én is sűrített járatként fordultam meg itt, hátha valaki hírt hoz Jankáról. Nagyon örülök és köszönjük Rita, hogy megosztottad velünk Eni üzenetét. Nagyon sokat gondoltam Rájuk! Fantasztikusak! Millió puszi Nekik! Remélem, azért néhány mondat erejéig Eni is jön!

Steffi,
Nagyon sajnálom ami Martinnal történt! Remélem, hogy most már minden rendben van és délután már együtt mehettek haza!

Gabi,
Engem is érdekelne a link! Barátnőmnek még 2 hónapja van és mikor mondtam neki, akkor nagyon örült! most fog majd regisztrálni! Jól vagytok?

Gyuzso,
Milyen szép pocakod van! Nem sokára itt az idő :lol: :lol: Borsáék hogy vannak??

Aproo,
Lili tegnap kruplifőzeléket evett!! Csak úgy tolta befelé!

mennem kell, sír Lili

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Andi,
Sajna én sem tudom, hogy ilyenkor hogy kell bevenni. Egyébként mit szedsz?? Én múlt hónapban hagytam abba a Cerazette-et és rögtön, kihagyás után kezdtem el szedni a másikat. de gondolom Te már nem ezt szeded!
Ez a gépjármű kiállítás nem eccerű :lol: Balu nagyon édes! Mikor kezdi a bölcsit?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Szijjjja Vica!
elvileg szeptember, de majd június 16án szülői :lol: :lol: akkor derül ki!
Előtte még melót kéne keresnem :roll:
Ti jól vagytok?
Amúgy lindynette 20at szedek, de szerintem kihagyok most akkor 1 hónapot aztán utána elkezdem újból(sosem volt még ilyen :roll: ) rákszűrésre is kéne mennem............

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Emano!
Sajna én sem tudok segíteni bogyeszügyileg. :?

Kaja: Petya is úgy könyörög, hogy a tiltás ellenére is eszik joghurtot. A férjem meg adott neki palacsintát, és aztán megkérdezte, hogy ehet-e. :evil: Meg evett gulyást is, mondjuk én nem főzök nagyon fűszeresen.

Most éppen nyitogatja a szekrényt. A frászt hozza rám, mindig azt hiszem, becsukja a kezét. Vasárnap amúgy is rossz napja volt, kétszer pofára esett (szó szerint sajna), egyszer meg legurult két lépcsőfokot. Csak ketten voltunk mellette....
És vegzálja a macskát, aki egyenlőre csak elmenekül, remélem nem dühödik be.

Járóka: Pankának nem volt, de ő amolyan jógyerek volt. Peti előtt meg nézegettem én (mintha sejtettem volna valamit :lol: ), de drágállottam. MOst meg már nem maradna meg benne, szerintem.

Juj, odacsukta...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ma érkezett reggel:
"Jankaszáva lázas, de most még megengedett. Kievehettem szopizni és így, csövekkel együtt is klasszabb volt tán, mint először karban tartani. :-)"

Remélem, nem sértek meg ezzel levéltitkot, hogy közzéteszem, de annyian aggódtok érte, hogy ez fontos. Remélem Enikő is megbocsájtja majd.
Szeretettel
nováky_rita
 
 


Rita!
Kösziköszi!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Brigi!
Beüzemelted már a gatyókat?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Rita,
köszönjük a tájékoztatást! TOvábbra is mennek a drukkok!!

Andi,
MI jól, bár Réka beteg volt (igaz még folyik az orra :cry: ). AMúgy szó szerint ördögök!!! Mind a ketten, kivétel nélkül! 8)
Remélem, találsz valami Neked való melót!

Ajtó, fiók húzogatás nálunk is állandó, csak Lili folyamatosan odacsukja a kezét. Az elején volt sírás, de most már az sincs :D AMúgy annyira nyügős tegnap óta, hogy már én is az vagyok! :lol: valszeg jön valami fog megint, mert ömlik a nyála.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Rita,
köszönjük a híreket!!!
Remélem mihamarabb otthon lehetnek egészségben!!

Nálunk fiók még nem, azok nagyok és nehezek, nem tudja még kihúzni. De a szekrényeket kipakolja simán. És mindig frászt kapok én is hogy odazárja a kezét, de eddig még megúsztuk... Mondjuk főleg azért mert nem csukja vissza az ajtókat, csak kinyitja meg kipakol...
Viszont ma kisasszony is nyűgös. Biztos front is van, meg 2 felső foga is jön. Bár az egyik már teljesen áttört, a másiknak még csak a sarka van kint, biztos az is megkínozza. De mint 3 ördögfióka, annyira rossz :( :roll:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Jaj Orsi!

Dehogy voltál bántó!!!!! Eszembe sem jutott, hogy esetleg bántásból írtad volna!!!! :wink: :lol:
Na akkor tessék kihasználni ezt a mai napot és tessék sokat alukálni!!!!! :wink: Küldöm az álommanókat :lol: , bár amilyen idő van, én anélkül is el tudnék aludni!!! :lol:
Aproo!!!! Nem kavarunk ám beeeeeeeeee!!!!!......Orsinak meg nekem!!!! :wink: :lol: Hogy jutott eszedbe, hogy esetleg bántónak venném Orsi gondolatait?!?!?!? :roll: Nana!!!! De most meg nehogy azt hidd, hogy "vérkomolyan" megharagudtam Rád!!!! Okés????? :wink:


Andi!

Bogyesz ügyben, szerintem a legtisztább, ha a dokidat kérdezed meg!!! Ő biztos nem fog "hülyeséget" mondani!!!! :oops: :roll:
Ennél jobb ötletem nincs!!!! De talán ez a legjobb!!! :roll:
Balu-képek meg.... :lol: :wink: , mintha Adrit látnám a kisautóival! :wink: :lol: (de komolyan!!!! :roll: )

Kriszta!

Tegnap akartam még, hogy.....én is benne vagyok a taliban, ha szervezel egyet!!!! Repülök!!!! :lol: :wink:
Vezetés meg.....A pasik már csak ilyenek! :evil: Én anno megmondtam Apának, ha belepofázik :oops: (bocsesz!), hogy hogy vezetek, akkor húzzon a csomagtartóba, mert nem vagyok kíváncsi a "beszólogatásira", hogy pl. most jobbra, most balra, most fékezz, most adj gázt stbstbstb. Nem vagyok én hüle!!! :wink:
Apukámnak (édesapámnak :wink: ) van egy jó mondása....nem tudom, hogy honnan, de jó ...." Kuka utas vésd az észbe, ne pofázz a vezetésbe"!!!!.....ezt én még anno gyerekkoromban "tovább költöttem"...... :roll: "mert ha igen, szállj ki, s gyalogoljál bácsi!" :lol: :wink:
Na lelőttem magam!!! :lol: 8)

CukorBrigi!

Nevek vannak már? Mert múlkor sem válaszoltál :oops: :roll: pedig tök jót írtam Neked!!! :roll: (nem neveket, csak szöveget)
Egyébként meg van még ideje megfordulni a fiatalúrnak!!! :lol: :wink:

Na most ennyi. Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

Hol kujtorogsz máááááááááár!!!!????!!! Esz az ideg meg a fene meg lyukad az oldalam!!!!! :twisted: :lol: :wink:
Mongyadmáááááááááááááá mi vaaaaaaaaaaan!!!!!! :lol: :wink: :twisted:

Rita!

Köszi! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy!

Neked-Tőled akartam még múltkor kérdezni, hogy Apukád hol nézette meg a Rönóóóóóó :lol: :wink: futóművét???? (nekem is meg kéne nézetnem! :roll: )
Dobsz egy privit ezzel kapcs???? Előre is köszi!!! :wink:

Na most már télleg húúúúúúúúztam!!! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jaj.....kút fejem!!!! :twisted:

Gabi!

Hol lehet majd megnézni a vásárfiát?????? :lol: :lol: :wink:

Na de most már télleg................. itt sem vagyok!!!! :twisted: :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


na akkor oké Tigrincs. már azt hittem ez lesz a köv. vitatéma. :oops:
amúgy egy olyanhoz mit szólnál ha bárki elküldhetné a képeket Tündééknek és majd ők eldöntik, h ki legyen az aktuális címlapalany. vagy mi itt a fórumon szavazunk a képekre, de csak inkognitóban nehogy ebből is vita süljön ki.
Tünde, mi már itt Timivel alakítjuk a lapodat... :lol: ..bocsánat. :oops: ..lőjj le minket nyugodtan! :lol:

ja és Tigrincs, boldogat a Te kis Jázodnak... kicsit elsiklottam Dóri hsz-án, de ami késik nem múlik.

Brigi, igen igen nevek!! :D
snooopy
 
 


Vica!
Dobsz pár képet a két kisördögről??? :wink:

Andi!
Bogyó ügyben én se tudok segíteni! :oops:
Balu képek :lol: .lol: :lol:

Aprooka!
Levi fasírt desszert :lol: :lol:
Hány cm Levi??? Csak mert írtad hogy kilóban már nincs sok Zsófi és LEvi között! :oops:

Cukorfalat!
Ne aggódj a farfekvés miatt! Még bőven van ideje megfordulni. :D „beszélj a fejével!” :lol:
Főztöm: Mondtam hogy semmit extrát. :D csak amit mindig reklamál :lol: gyümi levest, fóliában sült csirkecomb, sárga hüvelyű zöldbab főzelék, mák torta :D (ez utóbbit inkább csak a lányok miatt :wink: ) Férjem imádja ezt a főzit, meg a tökfőzit is, mert hidegen elnyalogatja :lol: a gyümi leves meg nálunk nyáron alapleves. Ha nincs! Futhatok :lol:

Járóka: azt hiszem én vagyok itt az egyetlen kegyetlen anyuka, aki berakja a gyereket a járókába. Nekem mind abban volt az első pillanattól kezdve. A második gyerektől már csak azért is, hogy ne tegyen(ek) benne kárt nagy(ok). De nem panaszkodott egyik se. Persze most már sokszor kirakom a szőnyegre, de most hogy már le van rakva az alja, Zsófi még jobban látja a nagyokat játszani és ez így neki tök jó. JA! Különben Zsófi már fel tud egyedül ülni. :D igaz még bizonytalan kicsit és meg is támaszkodik egy kézzel de alakul. (persze még rövid úton eldől :lol: )

Gabi!
Linket majd én is kérem szépen!!! :D

Steffi!
Sokat gondolok rátok! Főleg kicsi Martinra! Remélem DU már együtt jöttök haza!!! Addig is millió gyógypuszi neki!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi
Szabónak a magánjába jársz?

Gabi
én kérek linket

Veronikusz
tökfőzelék hmmmmm,imádom :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tigrincs!
mikor lesz meg az új járgány?? vagy már azzal hasítasz??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Andi, nem, a kútvölgyi rendelésére, de megvan a mobilszáma ha kell.
snooopy
 
 


Orsi
mobil megvan, mert mindig oda hív :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?