Új privát üzeneted érkezett!

xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:00-kor.
Vendég
 


Andi!
Balu nagyon aranyos. :D látom nagyon tetszett neki az ajándék meg a torta. :D Hát a torta meg :lol: nyamíííííííííííí :lol:

Gabi!
jók képek! tök jó hogy a régi ovi hívott titeket :)

Tigrincs!
jó betonozást! :wink:

Judy!
a gyógyszeres story :lol: :lol: :lol:

Tünde!
gratula a magazinhoz! :D szupi! :wink:

Lilluska!
férjem még úton hazafele. még 750km van hátra. Én meg főzök ezerrel, hogy tudjon majd finomakat enni. :lol:

megyek is ...
szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz, gondolom, hogy meg fogsz könnyebbülni, ha hazaér!

mtunde
 
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok ám, csak a vezetés, meg Petya elviszi összes időt. De olvasok. Meg most már Tündéék magazinja is itt van olvasnivalónak. :lol:

Tünde! Ugye szoptatás is lesz? (Állandóan készültem(ök), hogy írjak neked privit, de hol nem vagyok fogalmazásképes, hol a gondolataim szanaszét.)

Petya egy haramia, semmi nincs biztonságban. úgy látszik ez a tavalyi Oroszlán-banda (Levi :lol: ) egy jó eresztés volt.

Köszi Petya köszöntéseket, de majd Péter-Pálkor (június végén) tartjuk.

Emano!
Torta szuper volt!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


itton van a férjem :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Lilluska! dehogynem hiányzol....bocsi ha kimaradtál a felsorolásból :oops: :oops: pedig 3or végigolvastam ki ne hagyjak vkit...de asszem Krisztát is kihagytam :oops: pont a "régieket"
bocsi, ne hari. :D

Veronikusz! hurrááá férj otthon.

Kép
gablaty
 
 


Eni????

Kép
gablaty
 
 


Eninek,
ha jár erre...
remélem számít plusz egy drukk, kivánom, hogy minden a lehető legjobban alakuljon körülöttetek a jövő héten, bízom abban, hogy odafigyelnek rátok és minden rendben lesz a műtét alatt és után.
(És nincs csodálat, csak együttérzés, kis aggódás és rátok gondolás,rendben?)

Kép
Kép
paklincs
 
 


Sziasztok!

Veronikusz, hurrá, hurrá!!!

Andi, nem tudtam jönni pont a nagy napon, szóval Isten éltesse mégegyszer kicsi-naffiad! :lol: :lol:

Tünde, még csak pár cikkig jutottam, de nagyon nagyon szuper, szóval csak gratulálni tudok!Ugye lehet népszerűsíteni?

Kriszta,igen, ez a tavalyi oroszlán-eresztés eléggé ereszdelahajam-ra sikeredett. :roll: :lol:

Velünk nagyjából minden okés, csak sok a meló itthon, főleg, ha az ember egyik keze mindig a gyermek gatyája szárát fogja.
Aludni még mindig nem alszunk hajnalban, bár sztem jön a 3. fogunk.
Tényleg Kriszta, Ti hogy álltok ezekkel a rémisztő fogacskákkal?
Levi állán a kb. hónapos seb folyamatosan újra szétnyílik, sztem ez már megmarad sexepilnek... :?
Ja, és egyre érthetőbben kommunikál, annyira aranyos, ahogy bosszúskodik, ha nem esik le először, hogy mit szeretne.
És ami még új és zabálnivaló, hogy amikor fáradt vagy ébredés után vagyunk, akkor odarongyol hozzánk és ráteszi a pici fejét a pocakunkra, vagy vállunkra és énekelget-trillázik hozzá. Szóval egyre "beszédesebben" szeretget, már nem csak az arcunkat tépi le. :oops: :lol: :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo!
Nulla fog. Nem is érzem, hogy lenne valami. :roll:

Gabi!
Te hogy vagy? Enci?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok,

Ezer éve visszaolvasó üzemmódban, de én sem hiányoztam... (kivéve MSE) bár nem is voltam sosem sokat író...

Sajnálom a kialakult vitát és remélem, hogy hamarosan olvashatom soraitokat újból.

Eni: nagyon drukkolunk a jövő hétre és kérlek gyere és mesélj!!!!!

Balunak nagyon Boldog Második Szülinapot!!!! és persze Mindenkinek akiéről lemaradtam...

Szeretnélek megkérni Benneteket, hogy egy kedves anyuka barátnőm főiskolai feladatként piackutatást kell végezzen és egy rövid kérdőív kitöltését kérném, ami a pelenkáról szól:
http://ripet.hu/feedback.php?kid=qibabttgz3y7zhhf és nagyon köszönöm. 80fő kell neki, ezért merészeltem itt is kérni, lehet apukát, barátot, barátnőt is felkérni.
Üdv: StichLilo

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Andi: még a táblázathoz, hogy Donát megszületett március 17-én, és köszönöm.

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Eni!
holnap nagyon gondolunk rátok!!!! +++++++++++++++++++ azért ha tudsz majd gyerek 2 szóra! Jankunak hatalmas cupppppanós puszi!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Veronikusz: Hurrá férjed éppségben haza ért :)

Apro-zsó: Nekünk is van az állunkon szexepill :lol: remélem a tiétek is begyógyúl lassan. Viktornak majdnem 2hónap volt mire rendbe jött. :?

Eni: gyere és mesélj, kérlek ne tünj el.

Steffi? Tenci? Tigrincs? Ancsa? Borsa? Zsófizsofi? Brigik? Heni? Adri? Reni? és mindenki akit kifelejtettem, merre vagytok? Csak egy Helló élek vagy valamire?!

Nálunk nagy fejlemények vannak. Viktor ma pisilt a bilibe 3szor is :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan boldog vagyok. Csak a pelust nem akarta fel venni alváshoz. :?
Most apjával durmolnak. :lol:
Teszek fel pár képet.
Kép Elmot nézett a tv-ben
Kép Játszika Kutyikkal:)
Kép Csücs
Kép Elfáradt a banda:)
Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


Sziasztok!!!!!
Valentina!-képzeld nálunk is pisil Mikey a bilibe!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mi történt,mit tudnak ezek a fiúk?????összebeszéltek???? :lol: :lol:reggel nemadok rá pelust és még bentvagyunk nem jelöli a lakás különböző pontjait hanem rohan-anya pisi és rápattan a bilire!-annyira édes! :lol: :lol: :lol: csak annyit mond anya ne nézz :shock:persze ez még nem szobatisztaság de úgygondolom nagyon nagyon haladunk affelé :wink: :wink:
Úgyhogy ti is nagyon ügyik vagytok-gratula Viktornak :wink: :wink:

Adri-Timi-tök jóóóó volt talizni veletek,remélem legközelebb többen is eljönnek majd :wink:

Dóri-belerázkódtál a kétgyerkőcös anyaszerepbe????jólvagytok???

Veronikusz-jókat főztél????akkor most pihi van??? :lol: :wink:

ZSÓ-te sem unatkozol-na ez az miért is nem értjük őket ha valamit mondani akarnak?????mert ők mondják csak hát mi....... :lol: :lol: :wink: :wink:

Tündemagazin-nagyon jóóóóó :wink:

Kriszta-vezetés alakul?akkor névnap jún29?

Renikismami???-igen igazad van fülbevaló témával-lehet vmikor lesz,de mégis.....a kiscsaj az kiscsaj-láttam Jázminfülbevalót is háááát annyira de annyira édesek és csajosak... :wink: :wink: :lol: :lol: amúgy jólvagytok???

Lilluska-kertképek???? :lol: :lol:

kicsinyítek képeket a taliról és dobok párat

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Valentina!!!
Viktornak hatalmas gratula a bilihez!!! :D
képek :lol: :lol: :lol: nekem a "fáradt banda" tetszik a legjobban :lol: :lol: :lol:

Tenci!
Mikeynek is nagy gratula!!! nagyon kis ügyes! :wink:
főztöm: ha azt mondom felcsillant a szeme? :wink: :lol: nem kell homárra gondolni! olyat csináltam amit nagyon szeret :D
pihi? ha ilyet kérdezel akkor nem ismered a férjem! :lol: természetesen dolgozik! De hagytam 9-ig aludni! :wink:
No és kérjük a talis képeket!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


akkor pár kép.... Kép Kép Kép komoly arcok :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Kép Benedek is éhes.... Kép Jázmin..... Kép +Jázmin :wink: Kép Kép egy kicsi harc :lol: Kép Matyi :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép Mekibe gumicukor :lol: :lol: Kép Kép Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


képek :lol: :lol: :lol: hát ezek a képek .... betojás!!! :lol: Jáz egy kis tündér azokkal a kék szemekkel :lol: Matyi nézés, elolvadok :lol: Mikey szempillák :shock: :shock: :shock: (aztaaaa! kinek van ilyen szempillája a csakádban???) :lol: no áés Benedek! :lol: nem lesz ujjszopizós??? :wink: a mamik meg bújkálnak???? :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Látom, mindenki kiélvezte a szép időt.

A képek tök jók!

Zsó, népszerűsítés: hát persze sőt, légyszi!

Ha tényleg tetszik, adjatok csak róla hírt.

ÉS szóljatok hozzá, hadd merjenek a nem ismerősök is írni majd, ha látják, hogy más is hozzászól! :)

Steffi, te úgyis lemaradtál a válaszokról pl. ;)

mtunde
 
 


Helló Lányok!

Újra itthon, először voltam egyedül a gyerekekkel "ekkora" úton. De jó, hogy lementünk, 30-33 fok volt, csúcs idő, kölkök jól érezték magukat, főleg , hogy uncsitesók is ott voltak.

Férjem úton hazafelé - remélem max. 1 óra és itthon. ( csüt.ment Olaszba - munka....... reggel 9 óta nyomja hazafelé :? )

Tünde: szuper az oldal! És végre Enivel is képbe kerültem. Nem mondok semmit! Nem dícsérlek Eni, nem csodállak ( nem a francokat nem! ) csak drukkolok. Nagyon. Röhej, de mi volt az esős gondolatom a blogodat olvasván: szegény Janka hajnali 3tól nem ehet? Mit kezdhet egy anya egy 3 hónapos ordító csecsemővel aki éhes? Biztos most megmosolyogsz - én csak idáig tudok gondolkodni. Szerencsére. Szóval csajok elemi erővel küldöm holnap az energi-et és ENI KÉRLEK GYERE ÉS MOND MI VOLT!!!!!!!


Balázsnak utólag is nagyon boldogságos szülinapot! Szuper volt a tortája!!!!!!

Fotók tök jók! Olyan aranyos egy rakáson ennyi kiskölyök! :lol:

Megyek, lejárt a mosógép......

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Ja,
HOLNAP MEGYÜNK AZ OVIBA BEIRATKOZNI! Anyám!!! Ez a pillanat is eljött. Most született!!!!!!!!

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Itthon a férjem :lol:

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok!

Heni: Akkor most már megnyugodhatsz, hogy a férjed otthon van :) azért nem semmi,hogy reggel 9-óta vezet. :shock:

Tenci: Nektek is gratula a sok bilizéshez. Biztos összebeszéltek a srácok, hogy ilyen összhangban vannak :lol: vagy csak telepátiáznak egymással. Képek nagyon édik. A legjobban a "komoly arcok" tetszenek, de min ment a harc??

Nálunk a fiúk már alszanak, de nagyon nehezen ment Viktornak az elalvás, :oops: Egyfolytában magyarázott, és énekelt. :?

Na megyek én is elteszem magam holnapra, jó éjt mindenkinek.
V

valentina
 
 


Dóri!

Én is hiányoltalak ám, nem is egyszer!!! :oops: :? :roll:
Kitöltöttem a barátnőd kérdőívét! :roll:
Remélem jól vagytok, mert arról semmit nem írtál, hogy mi van veletek! :roll:

Vali!

Köszi a hiányolást!!! :roll: Vagyok, de csak olvasóüzemmódban!

Tenci!

Képek szupik!!! :wink: :lol:
Bakker ez a Két Törpi hogy hasonlít egymásra!!!!! :shock: :lol: :wink:
Csak Bedének nincs fülbije!!!! :lol: :lol: Na akkor Nekik az Anyjuk, vagy az Apjuk egy????? :twisted: :lol: :wink:


JASZÁNAK HOLNAPRA NAGY DRUKKOK!!!! :oops: :roll:

Jó éjt Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

Nem min ment a harc, hanem kiért?!?!?!? 8)
Jázminért!!!!! :lol: :wink: :twisted: :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Ma nagy sóhaj Jankuért!

Timi!
Nem csodálom, hogy Jázminnak máris csodálói akadtak. :lol:

Nagyon jó képek, nagyon édes manók! KOmolyan mondom, lassan én szervezek talit, hogy én is ott tudjak lenni....

Dóri!
Dehogyisnem hiányzol! Én is kitöltöttem.

Viktor és Mikey ügyes srácok! Előbb fognak bilibe kakilni, mint Pankám... :oops: Eccerűen meggyőzhetetlen. :evil:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta!
de jó hogy jöttél! így lefoglal a vezetés? még veszel órákat? mikor fogsz élesben (egyedül) vezetni? :wink:
Pankán meg ne idegesítsd magad! el fog jönni az is mikor majd bilibe/WC-be intézi!

Heni!
szuper! akkor teljes a család! lehet NYUGODTAN aludni! :wink:

Janku!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vica? Durca? Vali? Brigik? Ancsa? Borsa? Banana? Gyuzso? Snoopy? ..... és még akik hiányoznak!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Azt nem tudom, mikor fogok egyedül vezetni. A férjem felhívta az oktatót (kicsit mérges voltam, nem vagyok én dedós, vagy mi, hogy apu érdeklődjön :evil: ), aki állítólag azt mondta, hogy szerinte jól megy, csak én nem hiszem el, és hogy ott unatkozik mellettem. A dög. Engem meg mindenért leszid.
A múltkor emberrel levezettünk Esztergomba, hááát, nem volt zökkenőmentes. Új családi mondás is született: "Könyörgöm anya állj meg, állj meg! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta :lol: :lol: állj meg! :lol:

Eni +++++ várunk....

Kép
gablaty
 
 


Kriszta!
új családi mondás :lol: :lol: :lol: mi az? átmentél Schumiba???? :lol: :lol: :lol: kiakart szállni, mert nem bírta a száguldásrt???? :lol: :lol: :lol: de jó!!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Hááát, nem teljesen sikerült megállnom a körforgalom előtt. :oops:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta!
jaj! ilyen előfordul! szerencsére nem lett baj belőle. :D férjem meg most volt Angliában és a körforgalomba simán jobbra ment be, pedig ott balról kel körbekerülni. Ja! és észre se vette, csak nem értette mért röhögnek rajta. :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

De jók a képek, édes mindhárom pasi na és Jáz!!! Tigrincs, apa féltheti a lányait majd az udvarlóktól. :lol:

Kriszta, örülök h ilyen jól megy a vezetés. :D

Valentina, tök jó, h már használjátok a bilit!

És Tenci nektek gratula.

Hétvéégn szüleimnél voltunk, én ott is aludtam mert Szabi koncertezett szombaton. vasárnap kolosnak kivittük a napra a műanyag homokozót ami még üres, raktunk bele vizet és tökre élvezte a pancsolást!! :lol: aztán meg egy szál pólóban rohangált, egyszer-kétszer a konyhakőre pisilt :shock: :lol: de legalább nem a szőnyegre.
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:00-kor.
Vendég
 


Hali

Eni
Én is olvastam az írásodat Tünde magazinjában. Felemelő, megható és számomra tisztán az anyai szeretetről és aggódásról szól.
Sok pozitív energia nektek az eljövendő napokhoz++++++++++++++++++++++++++.


Tenci
Köszi a képeket, és külön köszönöm, hogy a tejcsárdásat nem tetted fel. :wink:
Gratula a bilizéshez! :D :D :D

Valentina
Helló, mi is megvagyunk. :wink:
Gratula Viktornak is. :D :D :D

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Sziasztok,
Enikő küldött sms-t, hogy Janka túlvan a műtéten és hogy ügyes volt. Egyelőre még nem láthatja, de gondolom, annak is eljön az ideje.
Csak gondoltam, hogy Ti is szorítottatok nekik.
Szeretettel: Rita
nováky_rita
 
 


sziasztok, én is itt, csak nem nagyon volt kedvem írni..
Jankának nagyon drukkolok ma, és figyelem Eni blogját, remélem, minden rendben fog menni!
Balunak és Tigrincsnek így utólag is boldog szüli- és névnapot!
Tigrincs, nahát, h Jázminért már így harcolnak a srácok! :D
Tünde, jó az oldal, tetszik nagyon, csak egy apró megjegyzés, fehér alapon szürke, kis méretű betűk a sűrű szövegben, hát én elég nehezen olvasom, pedig jó a szemem, de ettől kifolyik (lehet, h át lehet állítani vhol, csak én nem tudok róla?)
Veronikusz, akartam mondani, h Zsófi szerintem nagyon hasonlít rád és nagyon édes! :D
Krisztának meg a vezetéshez hajrá, tudom milyen idegesítő, mikor a mellettem ülő kapaszkodik, meg folyton beleszól, anyukám csinálta ezt velem, mikor anno vezetni tanultam...jah, meg az első oktató az első órán, amikor még fogalmam sem volt, h mi hol merre hogyan, egyből kivitt a forgalomba, előttem megállt egy kocsi, úgyhogy én is megálltam, ő meg el kezdett velem üvölteni, h miért nem kerülöm ki, aztán visszavitt az iskolához, és sírva szálltam ki, nem is mentem hozzá többet, másik oktatót kerestem, akinek a szeme sem rebbent, mikor a rutinpályán befékeztem, és majdnem kirepült elől...hehe, de régen volt.:D
Aproo, Levi halálugrása :shock:
Dóri, kitöltöttem a pelenkás kérdőívet.
Gabi, kecskés kirándulás jó lehetett, imádom a kecskesajtot, ahogy a franciák csinálják. :)
mi jól vagyunk, sokat mászkáltunk hétvégén, úszás, római part, kopaszi gát, anyukámnál is voltunk a kertben, a srácok már egész jól elvannak együtt, olyan aranyosak, csak néha kell közbelépni, ha többen is ugyanarra a dologra vetnek szemet.
Zsófi meg egyre ügyesebb, egyedül áll, és guggolgat, egyre többet dumál, néha már értelmes szavakat is vélek felfedezni, és ahogy Aproo is írta, egyre jobban kommunikál, mutogat, h mit akar, miből akar enni, inni, hova menjünk, stb. Jah meg újabban ő is mindenre felmászna, úgyhogy egyre önveszélyesebb, nagyon kell figyelnem. Kedvenc szórakozása, h megszerez egy darab ujságpapírt, hosszú csíkokra szaggatja, majd az egyik darabot elkezdi szopogatni, ha meglátja, h indulok, h elvegyem tőle, megfordul, és menekül a másik irányba, ha elveszem, akkor balhé van, a papírkosárból is képes visszahalászni a darabokat.

banana
 
 


Banana, ez nagyon jó észrevétel. Nem neked kell átállítani, nekünk. :)

mtunde
 
 


SZÉP VOLT JASZA!!!! CSAK ÍGY TOVÁBB....ÜGYESEN!!!!

GYÓGYPUSZIK EZERREL.....FÉNYPOSTÁVAL!!!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Tünde!

Magazin jó....olvasgatom és küldtem ismerősöknek is a linket, ha nem baj! :wink:
Kérdezhetek? Kérdezek, aztán majd válaszolsz, ha lesz időd. :roll:

Szóval: Annyi lenne a kérdésem, hogy mennyire előre vannak már meg a "címlapfotók"?
Arra gondoltam, hogy lehetne olyat csinálni, hogy "beküldeni" babafotókat, felrakni valahova és szavazni a babákra mondjuk pl. 2 hétig és aki a legtöbb szavazatot kapja, az kerülne a címlapra. Vagy ez nagyon hüle ötlet? :roll:
Lehetne úgy, hogy egyik hónapban egy kislány (mint most az elsőnél) a következőnél egy kisfiú az utána következőnél meg egy tesós kép. Szóval 3 havonkénti "váltással". Na?
Persze csak ha a szülők beleegyeznek....szülői beleegyezéssel!!! Vagy ez nagyon macerás "jogilag"???
De nem akarok beleszólni ez csak egy ötlet! :roll:
Mondanom sem kell, hogy tegnap "bagolykodási időben" olvasva :lol: jutott ez eszembe!

Na megyek, mert még ki kell cseréltetnem Adri cipőjét!!! :evil:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Élek, minden oké!

Képek tök jók! A magazin is :wink:

Egyenlőre ennyi....

Majd jövök, csak....Na, majd meglátjátok 8) :lol: Készülök....Ha elkészül megmutatom :wink:

Janka!!!! Millió puszi és gyógyulj gyorsan!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Én is bekukk Janka miatt!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hajrá kicsi lány, így tovább!!!!!!!!

huh, itt dög meleg van 8)

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Rita! köszönjük a híreket

Kép
gablaty
 
 


Janka, tudtam én, h ügyes leszel!! Kívánom minél előbb anyukád karjaiban legyél.

Renáta, ez elég misztikus volt. :lol:

Heni, itt is. nyitva az összes ajtó-ablak. sajnos a franciaerkély-ajtónál a biztonsági rács elég labilis, így K-t felügyelet nélkül nem merem otthagyni. mikor kisebb volt ki is döntötte. :shock:

Tigrincs, bocsi, h beleszólok, de szerintem ez a ki legyen a címpalon-szavazásnál mindig az "nyer" akinek a legtöbb ismerőse van és sosem az aki a leghelyesebb. ez az én véleményem, persze még lehet jó ötlet, de van-volt egy pár babás oldal ahol nézegettem ilyet. én ezt szűrtem le, de mondd ha tévedek és vitatkozz! :lol: (amúgy Jázra gondoltál?? :lol: mikor ez a kérdés felmerült benned? mert édes lenne ott. Ancsa megcsinálhatná a fotóját) na nem adok itt több ötletet. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk:
Enivel ma sokszor leveleztünk, remélem jön majd mesélni. Egyenlőre amennyire lehet, rendben vannak, Janusz nagyon hősies!
Eni, ha olvasod, tényleg gyere csak egy rövid beszámoló erejéig valamikor. Bencnek meg pusz külön.

Velünk minden okés, ma lekopogom, de még nem történt semmi életveszélyes, dúrva dolog, bár még a fürdés hátravan... :oops: :lol:
Már kétszer a legkisebb sportkocsiban vittem Levit sétálni, karfa nélküli, keresztanyumtól jött. Majd lefotózom Nektek, úgy ül-félig fekszik, mint a football-drukkerek a kanapén. Egyik lába felhúzva, azon rajta a keze, másikkal oldalt hetykén kapaszkodik és néha kiinteget. Na, leírhatatlan, de én folyamatosan ezen vigyorgom minden séta alatt. :lol:

Megyek, mert szétég a fasírtom....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Eni,
egész nap Rátok gondoltunk................ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jasza ++++++++++++++++++++++++++++++++++

mi is itt... holnap ctg, vérvétel... :lol: :wink: halad az idő... :lol:

Dóri,
mi rengeteget gondoltunk Rátok!!! csak mi sem vagyunk aktív fórumozók, Miklós hamar megunja, ha nem vele foglalkozom, alvásidőben meg mellédőlök..
hogy vagytok? alakul a tesós élet????

Gabi,
Enci képek annyira édesek, tiszta nagylány lett itt a szemünk előtt..
:lol:

meg a fiúk is vagányok!! (Tenci gyerekek+ Matyi)

örülök, hogy apák megérkeztek gond nélkül!!!

Balázsnak sok boldog 2. szülinapot!!!!!!!!!!

múlt heti súlymérés: min. 2500 g (algoritmus szerint 2800...), 7 centis combcsont, 9 feletti fejátmérő, mindene rendben
szerintem hamarabb kijön :lol:

múlt heti pocakfotó fej nélkül (az tragikus lett... :lol: :lol: :lol: )

Kép

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


Sziasztok,

Hajrá Janku, nagyon ügyes vagy!!!! Eni gyere ha tudsz, mesélj.

Zsu: nagyon szép Pocak és szép méretek, már ctg... megy az idő. Erikát puszilom.

Tigrincs: nem valamikor most ünneplitek Jáz névnapját? Vagy nem jól emlékszem? Nekem a 10-e maradt meg, de lehet rosszul... Köszönöm a kérdőív kitöltését és mindenkinek, aki kitöltötte, ha lehet kérjetek meg másokat is, mert még kb. 20 darab hiányzik.

Találkozós fotók nagyon jók!

Zsófi: örülök, hogy szívedre nézve kellemesebb napotok volt, babakocsis vagány fotót meg várjuk.

Tünde: magazin nagyon jó, még olvasásban vagyok, de nagyon tetszik.

Rólunk: belerázódtunk a mindennapokba, csak most sajnos Tündi beteg, 39 fokos lázakat produkál már két napja, így kicsit nehezebb... Donát lassan már két hónapos, édes mosolygós Babó.
Üdv: Dori

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Sziasztok!
Hát én is itt :oops:

Tudom nem jöttem sokáig, de én nem szeretem ezeket a vitákat, nyilván nekem is van véleményem, mindegy lecsengett, ez a lényeg...

Eni!
Én is annyit, de annyit gondoltam rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tenci-Timi-Adri!
Bandázós képek szuperek!

Gabi!
Ilyen aranyosak a volt oviban? Tök jó! Annyira jó az új avatarod is meg a vonalzó!

Hát nálunk semmi jó :cry: Martinom kórházban :cry: :cry: Egész éjjel hányt, kiszáradt, infúzió... Nagyon-nagyon rossz érzés, apja vele van, de az kevés, előbb beszéltünk, hallottam, hogy sírt :cry: :cry: :cry:

Na megyek is nem rontom a levegőt....

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?