Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska :)

Még mindig egyben :lol: :lol: :lol: Hihetetlen :shock:
Akkor holnap biztos beindítják??? Ha igen, akkor drukk!!!
Annó nekem is beígérték a köv.oxitocinos terhelést, de elmaradt, mert kibújt a kis lurkóm :lol: Hátha Lilla baba is megijed az indítástól és még ma találkoztok vele :wink:
Nem értem, miért ne lehetne megszülni egy 3700g-os babát!?
Albert is 3750 volt, 59 centivel. Simán ment, 20 perc alatt :wink:


Susy :)

Olyan aranyos az új avatar képed :wink: :lol:


Gaby :)

:?: :?: :?:
Drukk neked is druszám :wink:


Krisz :)

Ezek szerint azért csak csak tanítgatsz még most is.
Jó érettségiztetést :)
A múltkor nem értettem a kérdésed, hogy most akkor én babás vagyok-e.
Jelentem igen, babás vagyok, csak extrán veszélyeztetett terhes :?
Vendég
 


HAga: de jó, hogy jöttél, már aggódtam :(
dokinál mi volt? (ha jól rémlik most voltál, nem?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


jelen :P én sem szülök még :lol: ma nem is volt annyi fájáosm, tán csak 1-2, szerintem a front játszott be az elmúlt két napba, lehet következő front meghozza hatását :lol:

később jövök,most mennünk kell

Kép
gaby25
 
 

 
 

Gizi!
benne vagyok a tervben :lol: kívánom, hogy ÚGY menj férjhez :lol:

Gaby!
most már be ne előzz! :shock: :D

Haga!
biztos vagyok benne, h nem lesz semmi baj a babáddal 8)

megjöttem nstről.minden ok.a kisasszony aludt, úgyhogy lépcsőzni kellett h felébredjen.biztos piheni ki magát holnapra. 8) ha tudná szegény mi vár rá :roll: :lol:
én szinte semmit nem aludtam az éjjel, csak forgolódtam.gondolom a ma éjszakám még jobb lesz :twisted:

holnap reggel 6 randi a szülőszobán :shock: :P
Vendég
 


Vicuska: nem fektetnek be éjszakára?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Vicus!

Annyira drukkolok én is hogy végre kibújjon már Lilla baba. Nálam is ez volt és én nagyon nem akartam az indítást. :? Szerencsére a kisasszony beijedt és megindult magától.
Én sem értem miért mondják azt hogy nem tudod megszülni simán.
Nekem Flóra 3810 grammal született és minden simán ment. Nem kellett ezért császár. DRukk neked is!!! :wink:

Zsófi!

Nekem a 2-ik babakocsi jön be a legjobban. Ha számít az én véleményem is! 8) :lol:
csipcsab
 
 


Bekukk. :D
Kép

Vicuska :)
Szóval holnap! :D
Dobj egy sms-t, ha van valami!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


vicus
hüha, és milyen érzés, h holnap tuti babázol már? mert igy pontosan tudod, biztosra :lol: menjek reggel drukkolni az ablak alá?? :lol: dokid olyan korán felkel miattad? látod, milyen rendes. Éhgyomorra mész? Na, tuti nem alszol az izgalomtól, már 4 kor készülödsz majd. Aztán szörtelenitsd ám a lábadat is :lol: :lol: azért használjátok ki az utolso icakát, 6 hétig ugyis böjt llesz
Vendég
 


Vicus!
Nagy drukk, hogy éjjel meginduljon, holnap Veled leszünk!!!!

Csipcsab!
Hát persze, hogy számít!!! Mikor hozol képet? Én még emlészem mikor neked szuroltunk, hogy jöjjön Flóra!

Kata!
A babaruha 46-os, de abból csak pár van. Én 38-ast hordok. :lol: Hát olyan kép nem nagyon van, amin együtt vannak, max ahol Matyi segge belelóg Málna fejébe. :lol: Volt, hogy kinyomódott onnan a magzatvíz, akkor nem is látszódott, hogy az nem egy és ugyanaz a baba.

Képet este tudok hozni, az én gépem nem játsza le a dvd-t! :evil: Remélem az uramé igen. :lol:

Ja és megrendeltem a kocsit és a kék mellett döntöttünk. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na itt vannak a képek:
Málna
Kép

Matyi
Kép

Málna arca Matyi feneke-háta alatt:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Érettségi megvolt..majd este még át is nézem a nagyját.
Du 3 órás órám lemondtam, inkább aludtam. :) A 6-ost meg a tanítvány passzolta. Szóval lájtosabb lett nap mint terveztem.

Haga
Sorry, nem tőled akartam kérdezni, hogy terhes vagy-e. :oops: Te persze hogy az vagy! :D Szerintem Pandának akartam írni mert az lh olyan volt mint a terhes teszt.


Zsófi
Várjuk a képeket!!! :D

Vicus
Gondolok rád holnap sokat!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk!

Vicuska!
Virtuálisan és lélekben is fogni fogom holnap a kezedet! :D Nagyon drukkolok nektek! Várom holnap a híreket. :D Minden rendben lesz!

Zsófi!
Nagyon kis édesek a lurkók! :D

Mindenkinek pusz, és drukk! :wink: :D

Mi össze vagyunk veszve már megint (a legjobbkor). Pedig ma egy csomó nyákom volt. :? :(
kolibri28
 
 


Vicuska: drukk holnapra, gondolok Rátok és várom a híreket! hihetetlen :) repül az idő... :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kolibri! Békítőszex??? :D

Vicus! Veled vagyunk! :) Várjuk a híreket!!! :D

Fencikém, ha olvasol, holnap megyünk, lesz babakocsi??? Remélem igen, mert jó idő lesz. Te mászol Bendussal, én meg Márkot altatok majd! Ok? :D

Kukac, csini babók! :D

Suzy, nem a mi autónk volt, továbbított üzenet volt csak! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
Ja, értem! Akkor jó! 8)

Gizi!
Ès hova költöztök? Máshol találtatok melót?

Vicuska!
Kinek küldesz sms-t? :?:

Haga!
Köszike, de jó, hogy észrevetted! :P :lol:

Zsófi!
Èdik a babákok! Jó bulikat csinálnak gondolom odabent. Èn a vége fele néha már jajgattam, olyan erövel rúgkaplát a drágám. :wink:
susy75
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tüncsi :)
Boldogságos szülinapit!!!!
Kép

Vicuska :)
Kép Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Vicuska,
Ma ÉDESANYA leszel :D Nagyon drukkolunk nektek!!!!!! Csodálatos nap előtt állsz, csupa csöpögős dolgot tudnék most Neked írni, de megkímélek :lol:

Zsófi,
Nagyon édes Málna és Matyi! Tetszenek ezek a nevek, jó választás :wink: !

Tüncsi,
Boldog Születésnapot kívánok :D

Gabi,
Hogy vagy?
Vendég
 


tündinek és Lillának boldog szülinapot!

zsófi
nagyon ééédesek, Matyi orrocskája milyen szépen látszik!
Vendég
 


Vicuska
tűkön ülve várjuk a híreket :P ma végre megpuszilgathatod Lilla babát :D

Panda
köszi, jól, még nem akar kibújni Máté

Kukac
édesek az ikrek :D

Haga
átfutottam volna, vagy nem írtad, mit mondott a régi dokid? :roll:

Tegnap apával dolgoztunk a szülésbeindításon :lol: édes drágám azt hitte, hogy akkor már este megyünk is :P :lol: mondtam neki, nem eszik olyan forrón a kását, lehet többször is kell dolgoznod rajta :lol:

Kép
gaby25
 
 


Vicuska!
Ez most a Ti napotok Lillával!!! Drukk, hogy minden rendben menjen!!! Ma Édesanya leszel! :wink:

Gizi!
Hogy álltok az esküvővel? Már alig egy hónap. :lol:

Gaby!
Ki tudja, hátha a meleg meghozza Mátét! :lol:

Haga!
A múltkor elfelejtettem válaszolni. Mi Keszthelyen lakunk. :wink:

Suzy!
Néha már én is felkiálltok, akkorát rúgnak. :wink:

Babákok köszönik a dícséreteket.

KépKép
zsófikukac
 
 


Drága Lilla és kedves anyukája!

Boldog szülinapot kívánok sok sok szeretettel! :lol: nagyon szorítunk nektek! ( vicuska ezt tegnap kellett vóna írnom ma már nyilván nem olvasod, de hidd el a császár utáni fájdalom elmúlik...bár adott pillanatban az ember lánya ezt képtelen elképzelni :shock: :wink: ) na talán mégis jó hogy nem tegnap írtam 8) de éppen ezért is a spontánnak szurkolok :lol:

Boldog szülinapot Tündi neked is! (meg a drága páromnak is, ő is ma született :lol: )
Vendég
 


Vicuska: Lilla babának boldog szülinapot! drukk+++++++++ Végre átölelheted és puszikálhatod! :D

Susy: Apa munkahelye marad, csak át szeretnénk költözni a határ túloldalára, Trier környékére, mert ott sokkal olcsóbb az albérlet és a megélhetés. Szombaton megyünk is egy lakást megnézni. Sajna kutyával nem egyszerű találni :(

Kukac: nagyon édesek a babák! grat!
a meghivókat most nyomják, a vendéglistát kell véglegesiteni, telefonálgatni. ruhák, virág, egyebek megrendelve. Apának kellene cipőt találni, de nem egyszerű, 46-47-es a lába :) illetve lefogyni 4 kg-t ami még nehezebb :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


jaj, Tündi, boldog szülinapot!!!!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


vicus nem irt senkinek? akkor lehet, spontán jön a bébi? ugye 2-3 orát mondtak neki, ha addig nem tágul, akkor lesz császár. Ha reggel 6kor inditották is, akkor mostanság telik le a 3 ora. Reméljük, nem a mütöben fekszik. Ha mégis, 2 ora mulva már irhatja a méreteket :lol:
jujj, ugy izgulok!!!
Vendég
 


Kitől fogunk Vicus és Lilla híreket kapni?????? :roll: :wink:
Vicuska, menni fog az spontán is, csak ügyesen, fogjuk a kezed! :D :P
fenci
 
 


Hali!

Vicus és Lilla
Veletek vagyunk!!!

Kisgizi
Izgi lehet ez a készülődés!!! :D

Gaby
át végülis ők nagyok csak a hely szűk. :wink:

Tüncsi
Nagyon boldog szülinapot!!! :D

Itt süt a nap, majd kiülök egy kicsit...pattis lett a mellkasom. :roll:
Apa elment vizsgázni...motorral. :D

Szép napot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!!!!
Én is sokat gondolok ma Vicuskára....nehéz,de nagyon boldog napja van ma!!!!Remélem valakit értesíteni tud!!!!???Tényleg Kata és Gabi és a többiek,kinek dobtok sms-t?Én kinek dobhatok majd,.....igaz az enyim még korai para!!!!

Zsófi édesek a gyerköcök!!!

TÜNDE!!!!!Boldog XL-t!!!!!pusza

Többieknek szép napot!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Suliból.........

Semmi hír? Izgulok!!!!! :D :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Még mindig semmi hír???????? mennek a drukkok Vicuséknak, remélem már túl vannak rajta és ismerkednek!

Jönnék bővebben is, de Levit nem bírom letenni, most is rajtam lóg a kenguruban...

Kép
vickybabe
 
 


vicuska??? lélekben veled vagyok! nagyon csodálatos napod van ma!!!szorítok!!!Lillának Boldog szülinapot!:)

zsófi! nagyon szép Málna és Matyi baba!

kolibri! békülni!!!!!

Tündi! Boldog születésnapot!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Vicuska megkért, hogy hozzam a jó hírt :D
9 óra 11 perckor császárral megszületett Lilla. 3700 gramm és 58 cm.
bessy76
 
 


sziasztok!

én is itt már csak olvasok de nagyon izgultam Vicuskáékért!

LILLA BABA ISTEN HOZOTT EZEN A VILÁGON KÍVÁNUNK NEKED ÉS ÉDESANYÁDNAK MINDENFÉLE JÓT ÉS SOK BOLDOGSÁGOT: Tündi és a fiúk!!!!

többieknek puszi

gaby!
neked is mennek a drukkok!!!!
sziasztok!!!
tündi23
 
 


Vicuska!!! Hatalmas gratula!!!!!nagyon sok boldogságot, tejcit egészséget kivánok! kiráz a hideg...de jóóó, édesanya lettél! amint tudsz jelentkezz! :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
dike
 
 


LILLA, ISTEN HOZOTT SZERETŐ CSALÁDOD KÖRÉBEN! NAGYON IZGULTUNK ÉRTED ÉS ANYUKÁDÉRT, DE ÖRÜLÜNK, HOGY VÉGRE ÖLELHETITEK EGYMÁST. MINDEN JÓT KÍVÁNUNK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!

MILYEN PONTOSAN MEGMONDTÁK A SÚLYÁT :wink:
Vendég
 


Bessy!

Köszönjük ezt a fantasztikus hírt!

VICUSKA!
Hatalmas gratula nektek! Jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok!


ISTEN HOZOTT LILLA BABA! Kép
kolibri28
 
 


Lilla bébi, Isten hozott ezen a világon, sok örömet, boldogságot Neked az életben!!!!!!!!!!

Drága Vicuska, üdvözöllek az Édesanyák folyton aggódó, de nagyon boldog táborában, sok tejcsit és gyors felépülést Neked!

Várjuk a híreket, képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kukac, gyönyörű Málna és Matyi!

Gaby, Ti jöttök!!!!!!!! A drukkok most már Nektek mennek!!!!!!!!!!!!

Gaby, Kandi, Kata! SMS-t küldhettek nekem nyugodtan, általában itthon vagyunk, úgyhogy tudok örömhírt közvetíteni! Majd megírom pü-ben a számomat! :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Vicus!!!
Nagy-nagy gratula! Sok-sok boldogságot, sok tejcsit és gyors felépülést, mielőbbi hazamentelt Nektek! Várjuk a képeket Lilla babáról!


Köszönöm a szülinapi jókívánságokat!
gtünde
 
 


Lillácska Isten hozott ezen a világon!!! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!Oksika,küldheted!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lilla baba, isten hozott! Vicuska, milőbbi felépülést, sok tejcit kivánunk, és teljes szívből, sok szeretettel gratulálunk!

szép nap ez a mai :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Vicuska :D Istenhozta Lilla babát! Sok boldogságot Nektek a kibővült családban és gyors felépülést! :wink:
fenci
 
 


Vicuska :)


Nagy gratula Lilla babához, sok örömöt, boldogságot kis családod minden tagjának :wink: Neked pedig mielőbbi felépülést :wink:
Vendég
 


Vicus!

Isten hozta Lilla babát ebben a nagyvilágban!
Jó egészséget,sok örömöt ,tejcsit, és mielöbbi felépülést kívánok!!!!!!!!!!

Huuu de csodálatos dolog történt Veled! :wink:


Zsófi!

7végén csináltunk képeket. Amint felkerül a gépre hozok. Igérem. :D
Édesek a bébijeid!!!! 8)
csipcsab
 
 


Kukac :)

Arik a babák a képeken :wink: Megkérdezhetem hol voltatok 4D-n? Amúgy mi átellenben lakunk, cirka 75 km-re tőletek :wink:


Gaby :)

Miért akajátok a bébit kicsalogatni? Még azért van pár nap vissza :)
Nem, nem siklottál át az irományomon, ugyanis nem írtam a dokiról.
Majd most :wink:

Bent voltam nála közel 40 percig, de már a legelején tudta miért megyek... Elvállalta a terhességem nyomon követését, de hát miért is ne vállalta volna el. Nem rémisztgetett, 2100 a méhszáj szerinte. Pihi, enyhe házimunka(főzés, mosógép, mosogatógép indítás mehet) emelni nem szabad. És a magnéziumot csak akkor kell szednem, ha keményedik vagy görcsölget a pocak. Megkukkantottuk a babát is, 31 mm volt a CRL. Sajna neki csak kisfelbontású UH gépe van, de így is szépen látszott minden, kobak, test, szívpulza, gerincoszlop :) A méh környékén semmi elváltozás, petefészkek is rendben, szóval minden oké volt, csak a méhszáj nem a legmegfelelőbb. Másfél hét múlva megyek a kórházba a 12.hetes uh-ra. Utána 2 hét múlva ismét doki. Reméljük, addig minden oké lesz. Amúgy most a vizsgálat marha kellemetlen volt. Ő az egyetlen doki azok közt, akik valaha terhesen matattak és használták a kacsát hozzá. Azzal meg ide oda döntögeti, mozgatja a méhet, és alaposan kitapogat mindent. Utána még bekukucskált valami mikroszkóp félével is, amit a többi doki nem csinált az előző terhesség alatt sem. Szóval nagyon alapos, és rendes, kár, hogy a múltkor fölhúztam magam a kórházban :oops: Aztán mégis nála landoltam :lol: :oops:
Kár, hogy védőnőt nem lehet választani. A múltkor szinte semmit nem beszélgettünk, beírta a kiskönyvbe a labort, meg a súlyt, vérnyomást, azt ennyi :? A panaszokhoz meg beírta automatice, hogy panaszmentes vagyok, pedig a gyomrom nem a legjobb :? Albertnek is ő a védőnője, de nemis kérdezi, hogy mi van vele, pedig elkísért a tanácsadásra :) Pont akkor csípte meg a szeme alatt valami vadállat, és iszonyatosan bedagadt a kis szeme, be is lilult, vörösödött, de a védőnő azt se tudta mit tegyek, mivel lehetne enyhíteni a duzzanatot, hogy lásson is az a szegény gyerek! Szóval, nem egy tapasztalt csaj :twisted: Na, nem nyavajgok, de ez most kibukott belőlem :oops:

További szép napot és jó hétvégét nektek :wink:
Vendég
 


Vicus
Édesanya lettél! :D Sök örömet Lilla babában és persze mielőbbi felépülést a csasziból!Várjuk majd a képeket és persze később a szüléstörit. :)

Haga
Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt. :D Védőnő meg monnyon le! :evil:

Kép
vizkriszisback
 
 


vicki
oké, ird meg a számod, aztán majd küldöm az sms-t kb 5-6 hét mulva

haga
jujj, kacsa, uuutálom, ráadásul terhesen, az ember nem kivánja. Undorito egy szerkezet :x de a lényeg, h alapos a doki, és örülök, h elvállalt. Akkor bizd rá magad nyugodtan. Párod akkor otthon marad végig Alberttel? Végülis felmondott a munkahelyén? Védönö: hát igen, én se vagyok szerencsés ebben a témában. Én is mondtam neki 7 hetesen, h görcsölök, erre beirta, h panaszmentes. És ha elvetélek, akkor megnézi vki a kismamakönyvemet, amiben panaszmentes vagyok :? miért ciki panaszt beirni??? amugy nekem émelygésre B vitamint ajánlott a doki. Patikában igy kapod. Meg vmi szénsavas üditö is enyhitette néha, valakinek a cola, másnak a canada dry jött be. Alényeg, h akkor oké minden veletek. Szupeeeer :D
Vendég
 


Lilla-baba!
Isten hozott ezen a szép világon, sok-sok tejcsit anyának, Neked pedig nagyon boldog életet kívánok!!!!!


Haga!
Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt. Nagykanizsán voltunk 4D-n.

Babák köszönik a dícséreteket.

Megvan a tegnapi vérvétel eredményem. Cukrom tökéletes, viszont baci van a vizeletemben. :roll: Hívtam a védőnénit, szerinte nem olyan nagy gond és kedden, ha megyek a dokihoz mutassam meg neki, addig meg igyak sokat. Szerintetek is ráér keddig? Ugye ez nem okozhat gondot a babáknak?

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :)

Graula a jó cukorhoz :)
Babáknak bizti nem lesz baja. Nekem végig volt kis baci a vizeletben, de sosem kellett rá szednem semmit. Rengeteget ittam, ezenkívül semmi. Nagyon gyakori a baci, de hát ugye nem sterilek a körülmények és ez is okozhatja. Ha urológus vette volna le a mintát, katéteren át az tök steril és abban biztos nem lenne baci.
Vendég
 


Haga!
Köszi! Védőnéni is azt mondta, hogy előfordul, csak nekem eddig mindig negatív volt, ezért ijedtem meg.

KépKép
zsófikukac
 
 


[size=18]ISTEN HOZOTT DRÁGA LILLA BABA!!! GRATULÁLOK VICUSKA! GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK SOK TEJCSIT!!!
Azta, szép hosszú baba. :)

Haga, örülök, hogy a dokid nem rémisztgetett... ki lehet így is hordani a babát, csak óvatosan kell mindent csinálni... És ezek szerint a másik doki nem is mondta jól a tágulást, nem? Mintha más érték lett volna...

Fenci! Jó volt a délelőtt! ;) Legközelebb is!!! Bende olyan fáradt volt, alíg bírta ki hazáig, gyorsan lezuhanyoztam Őt, mert úgy nézett ki, mint egy néger... Aztán ebéd, meglocsoltam a kertet, addig Ő figyelt az etetőszékből (kihúztam a teraszra) aztán tente ágyikóban... egy nyikkanás nélkül huny... :D Márk felébredt? Meddig alukált még?

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?