Új privát üzeneted érkezett!

Vero, köszi! mondjuk ez a dialízis dolog is... elég gáz. végső esetben új vesét kell kapnia. :cry:
amúgy ma egész jó. a doki tegnap azt mondta, h reggel mielőtt felkelek igyak egy pohár tejet. ma kipórbáltam, nem tudom h ez tényleg hat-e de jobb vlmivel.
kolos nem hagy pihenni de itt van mama és ő eltereli a figyelmét.
snooopy
 
 


Veronikusz: Szelídi-tónál :lol:

Itt olyan de olyan szél fúj :x :evil:

Orsi: +++++++++++++++++++

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Heni
nem is mond ezt a szelet, szétszakad a fejem tőle :cry: :cry:

Veronika
férjed?

Apró
Levi nem semmi

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

 
 

Andi!
férjem Köln után van. Dover fölé megy. 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Heni!
:D fúúú! az biztos szép hely! :D

Andi!
holnap tartjátok a bulit? :D de izgi! :lol: majd fotózd Balut mikor játszik!!! :lol: biztos odalesz a duplokért! :D

szél: szegények! :oops: jobbulást!! minket nem zavar. 8) Férjem már Brusszelnél van. :P hipp-hipp hurrá :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veonika
holnap öcsémék jönnek csak akkor kapja meg a nagy legót
és szombaton megyünk anyu nővéréékhez és ott a kicsiket :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


dupla buli?! dupla torta?! :D tudtok élni! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Én nem akartam nagy bulit, de a család(anyu nővéréék)ragaszkodtak hozzá
de csak nekünk lesz itthon traktor torta :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, az jó, akkor kevés emberre jut sok traktoros torta, jó sok marcipánnal. nyamm... :)

Veronikusz,
talán lassan ott is van a férjed....

Heni, Szelídi-tó olyan szép! És hétvégén strandidőt mondanak. Szélnek huss!

Gabi, talán kell 1 hónap átfutási idő???

mtunde
 
 


Én olvasgatok napi 2x átlagban, cska nem mindig jut idő, energia arra, hogy írjak :oops:

Veronikusz
Megértem, hogy aggódsz! Remélem nemsokára ottlesznek!

Zsó
Levi nem kispályás!!! Még olvasni is rossz volt :shock:

Gabi
Tuti hogy 1 hónap átfutási idő kell!!!

Hajrá strandidő!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


GYED: nekem lejárt a 30 nap tegnap és én se kaptam semmit :cry:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Nekem holnaptól GYES jár :roll: :roll: (bár még most csak a családit kaptam meg)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


1 hónap??? :shock: április 4én költöztünk, 10én talán már beküldtem a papírt, szóval az 1 hónap akkor megvan, jó lenne ha küldenék... :oops:

álláskeresésben még semmi, már regisztráltam egy csomó oldalon,feltöltöttem, az önéletrajzomat is, de semmi... :?
nagyon nehezen megy ez,,, :?

Kép
gablaty
 
 


Hali!

Most anyóséktól, otthon még nincs gép...

Orsi, hogy ment a műtét?
A tej tényleg jó ötlet....meg a babakeksz. Illetve a sima háztartási.
Mikor mész uhra kukucskálni?

Gabi, bizti nem lehet könnyű, de sztem hamarosan majd lecsapnak Rád!!!

Andi, én meg most látom, hogy elhamarkodtam a happy birthdayt BAlunak. NA nem baj, majd holnap is....

:oops: :lol:

Szaladnom kell, meghozták az úrfit a játszótérről, biztosan nagyon éhes.
(Keresztmamival volt kinn nem a nurse-el.....olyanunk nincs, csak olyan viccesnek tűnt leírva ez a meghozták... :lol: :lol: :lol: :lol: )

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Hali!

Orsi
Anyukádnak+++++++++++++++++++++++
Holnap kistali az érdi mekiben, nemcsak érdieknek. :wink:

Gabi
Mi csak másik számlára kértük a családit. Március 10-én igényeltük és most utalták először oda. Szóval majdnem két hónapba telt. :cry:

Veronikusz
Neked meg mennek a pozitív energiák, hogy bírd egyedül a három csajszit! :wink: ++++++++++++++++++++++

Andi
Annyira ötletesek ma már a torták. Egyik ismerősöm egy skorpiót csináltatott. Nagyon jól nézett ki. Majd rakj fel képeket, hadd csorogjon a nyálunk.

Ennyire jutott időm.
Sziasztok!

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Köszi lányok, anya jól van. nem is altatták de így is másfél órás műtét volt. nem emelhet meg kímélnie kell a a kezét egy darabig.

Zsó, babakeksznem elég borzalmas az íze. háztartási jó ötlet.
volt uh tegnap, de nem kaptam képet, amúgy is "csak" egy nagy pacát lehet látni. :lol: :oops: amúgy 19,4mm a kicsi. a szívét viszont hallottam. jó volt.

Gabi, drukkolok neked! majdcsak lesz vlmi frankó állás.

Veronikusz, férjed??
snooopy
 
 


Orsi!
uh! akkor tényleg pihizzen a mamád! mielőbbi gyógyulást a kezének!
UH: ne csináld már! :D a paca kép is jöjjön csak ha lesz! :lol:

férjem még mindig utazik. Lesz közel 9 mire megérkeznek! (így 24 óra lesz az út! :cry: ) most kompoznak a csatornán. Az a szemét meg aki vele ment NEM IS VEZETETT!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

na megyek fürdetni, mert a két nagy öli egymást. :oops: 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok,

Én is itt, csak tegnap egész napomat elvitte az érdi kirándulás... Apu 1 órán át cserélte a levegőszűrőt a kocsiban, mert elég hülye helyen van, nehéz hozzáférni. Utána még a pollenszűrőt is kereste cirka 20 percig, és még olajcsere is. + futóművesnél is járt a kocsi, sose árt az egy használt autónál (kellett is rajta állítani picit).
Ja meg a szélvédősön eldobtam az agyam. Múltkor elvittük a kocsit, hogy van egy pici kőfelverődés rajta, javítsa már ki, ne kelljen szélvédőt cserélni. Otthagytuk a kocsit fél órára, aztán párom visszament érte, ki se fizette, ugyanolyan ronda volt a kőfelverődés helye mint előtte. Közölte a figura, hogy maradt benne víz :?: ezért ilyen, de az majd el fog párologni, utána vigyük vissza. Hát tegnap visszavittem. Nem tud vele mit csinálni, levegőbuborék van benne. Max meg tudja fúrni a buborékot, és telenyomja ragasztóval, de akkor még rondább lesz :evil: Azt hittem felrúgom. :evil: Persze Kerepesen a másik szélvédős nem vállalta, merthogy már javítva volt. Most bevittem egy harmadikhoz, az meg azt mondta, hogy megjavítani már nem lehet, az okos szakember, aki csinálta szétfőzte a fóliát a szélvédőben. Ezért nem is jöttem már tegnap, "kicsit" ideges voltam a történet után... El is tettem a szórólapját a szélvédősnek, ha ez a szélvédő elreped, az lesz az első dolgom, hogy feljelentem az iparkamaránál :evil:

Gabi,
Klassz a vers meg a favágós képek is :D Állás meg tuti lesz. Bízz magadban, menni fog.

Tali: sajna nem megy, apának kell az autó :( Majd legközelebb...remélem.

Zsó,
Levi halálugrás ááááááááááááááááá.... Olvasni is rossz. Anna is mindenre felmászik és mindenhonnan fejjel előre jönne le. Frászt kapok folyton...

Veronikusz,
abszolút értem, hogy aggódsz. Az én férjem a múltkor "csak" Stuttgartig ment kocsival, de hajnal 2-ig nem bírtam aludni, mert nem ért még haza. Minden bajom volt :( (Aztán csak ledöntött a fáradtság, és mint kiderült fél 3-kor már beesett ő is...) ja és ő nem is szállított közben semmi robbanós cuccot. Meg is őrülnék....
Másik ember nem vezet: mi Balkán-körúton voltunk 5-en tavalyelőtt mikrobusszal. Én voltam egyszem nő. Ki vezetett? A párom meg én. A másik három pasinak eszébe se jutott. Mindnek van jogsija. No comment.

Orsi,
anyudnak jobbulást, pihenjen sokat!!!
Tej+háztartási keksz jó ötlet, remélem segít!!!

Heni,
Szelídi-tó nagyon szép!!! Jó pihit a hétvégére!!!

Andi,
holnap nem biztos, hogy tudok jönni, ezért előre nagyon boldog szülinapot Balunak!!! És kérünk fotókat!!! :D

Eni,
ha olvasol, nagy ölelés és kitartás a hétfői naphoz. Gondolok rátok sokat!!!

Na megyek, ma dolgozni sincs kedvem, fáradt vagyok :? Bocsi, ha valakit kihagytam...

Jaj, képzeljétek Anna ma mit művelt. Odament nagypapához, mikor ő reggeli után szedte be a gyógyszereket. Kivett a dobozból egy levél aszpirint, mondta neki a papa, hogy "azt neked nem szabad, az csak a papának való". erre az én okos kislányom ránézett, majd fogta a levél aszpirint és betömte a papa szájába :D Én fuldokoltam a nevetéstől :D :D

Na most már tényleg megyek... Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Eni! gondolok rád! és tudom,hogy most készülsz/készültök a műtétre, mert most lesz valamikor,ugye? ha nem jönnél addig, tudd,hogy lélekben ott vagyok veled+++++++és Janka nagyon ügyes lesz, és a doki is vigyázni fog rá!!!!
Mindenképpen jelentkezz majd, ha már túl vagytok rajta!!!!
Millió puszi

Kép
gablaty
 
 


Orsi
Anyudnak++++++
Nem hangzott valami jól se a műtét, se a dialízis :cry:
Kolostesó meg...ilyenkor pont úgy néznek ki, mint egy Haribo gumimaci :lol:

Veronikusz
Kitartás!!!

hivatali ügyintézés
Igen, hivatalosan 30 nap az átfutási idő, de a MÁK-nál általában 2-3 hónap :twisted:
Július 8-án adtam be az igényt a GYES-re, aug.9-től járt. Így is azt mondta a csajszi, hogy kb.2 hónapot csúszni fog :shock: Nem is tévedett, mert csak októberben kaptam lóvét :roll:
Bezzeg ha megszűntetni kell ellátást! Na az megy azonnal :evil:

Gabi
Sovány vígasz, de most mindenki panaszkodik :cry: GYerekkel meg mégnehezebb... :roll: De nagyon fontos tényleg, hogy bízz magadban!!! HA megtörsz, azt látják egy interjún pl. és az már nem nyerő :?

Judy
Szélvédős sztori :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Timi
Ha erre jársz...Jó sokat küldtem neked ma :oops: :oops: :oops:
De több napi termés :wink: :lol:
Azon felbuzdúlva, amit írtál, megvettem Lindának a fülbit, amit belelőjenek! Csak sétálgattam Ivánnal, éppen aludt, mikor megláttam egy kozmetikán ezt a feliratot: Fülbelövés 1800,- (fülbevalóval együtt)
Kicsit felakadt a szemem, mert ti 3000-et mondtatok, hogy a kh-ban annyi. Gondoltam megkérdezem, hogy csak fülbit lehet-e. Lehetett, igaz, az ár változatlan, de ha 1500-ért belövik a kh-ban, akkor csak picit került többe :wink: ÉS a lényeg, hogy én tudtam milyet szeertnék, mert az nem változott, hogy olyan kis bután néznek ki azok a kis csöpp babák azzal a nagy csillogó bigyóval a fülükben... :oops: 8) Szóval olyat kerestem, ami nem tiszta a trany, nem köves, hanem gyöngy van a foglalatban és mázlim volt, mert a 4féle között volt ilyen is :wink: Mivel nem nagyon láttam ilyet babák fülében, meg a kh-nak valszeg nincs hatalmas készlete, így gondoltam....
Na, már megint sokat f.stam a szót :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Az én gépem óráján 1 perccel múlt éjfél....


Boldog Szülinapot Balázs!!!!!


Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Balázs, nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!
snooopy
 
 


BALÁZS BOLDOG MÁSODIKAT!!!!

akkor Érdi talira nem nevez be más????
Orsi?-ha Budafokon vagy onnan nincs messze..... :lol: anyudnak jobbulást!
Zsó-ti nemjöttök????megnézném Levi milyen produkciót csinálna a Mekibe :wink: :lol: :lol:

Gabi-Ti Encivel????vagy messze van?
Veronikusz-sajnálom,hogy nem jöttökde gondolom nem lesz egyszerű ez a mai nap neked :lol: de van egyeltalán egyszerű nap????? :lol: :lol: :lol: :wink:

Renáta-bizti cukkancs lesz Linda fülbevalóval,én ebből kimaradtam :lol: :lol: :lol:

Judy-majd legközelebb :wink:
na lépek Mikey már lenyomott egy műszakot, egyszerűen nem képes hatnál tovább aludni... :lol: :lol:

Timi,Adri-10körül-igyekszünk,de tudjátok én két csávesszel megyek :wink: :lol: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jóreggelt!!!
köszi lányok, édesek vagytok :lol: :lol:
hihhhhetetlen, hogy már 2 éve........
tali jó lett volna, na de majd legközelebb valahogy megoldjuk :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!
BALUNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Andi!

Balunak nagyon nagyon boldogot kívánunk mi is!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Balázsnak boldog szülinapot!!!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Kép Balázs nevében

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi
Balunak innen is nagy cuppanós puszi és sok-sok jókívánság a szülinapja alkalmából!

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Balunak nagyon szép, bolog-boldog születésnapot!

mtunde
 
 


Csajok, olyan kerek a világ, hogy csak NA :D
Fiúk leléptek 3 órára!!! Én tök egyedül, vagyis nem, mert ugye mostanság én sosem vagyok egyedül :wink: Szal gyorsan látszatra összahajítottam a kecót és innentől lazulás ezerrel!!!! Linda már kapja az első metálkezelést :lol: Biztos csípnek a szomszédok :oops: De szorrrrrrrííííííííííí 8) Már érzem, hogy ez az egy óra tömény, zajos "csörömpölés" többet ér nekem, mint 2 óra alvás :lol: 8) Eszméletlen energiákat mozgat meg bennem!
Úgy mennék koncertre :oops: Oké, most nem mennék be tombolni, csak valahonnan békés helyről ordítanék a tömeggel és verném a taktust, de olyan jó lenne :oops: Kár, hogy nem lesz semmi fogamra való koncert :cry:

Tenci
Még nem biztos, hogy kimaradtál a fülbelövésből! Asszem ti is vagány, laza family vagytok, szal simán lehet, hogy a srácok eléd állnak, hogy "Anya! Ide tetkót, oda piercinget és akkor már valamit a fülembe is, ha már itt vagyunk!" :lol: :lol: :lol: Oké, a kétcopfos, pillangós, vattacukor feelingből valszeg tényleg kimaradtál :D De ahogy mondtad...majd az unokák és a csajok, akiket a fiúk hoznak... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tenci, hát talit én passzlom, majd ha elmúltak ezek a rosszullétek. de akkor duplán bepótolom, mert utálom h nem bírok sehova sem menni. :evil: még játszótérre is ketten kellünk, én ülök vlki meg rohangál K. után :lol:

már csak 99 oldal és 1000nél járunk. :lol:

Renáta, jó is egyedül. én tegnap mondtam Szabinak, h passzoljuk már már K-t egy kicsit... :oops: jó lenne egyszer nem 6kor kelni arra, h vlki rajtad ugrál. na jó nem mindig így kelt, tegnap pl. simogatta a kezem. :lol:

amióta gyöngyösön voltunk Kolos mindig felébred 3-fél4-kor és az éjszak többi részét nálunk tölti. nem tudom mi az a változás. vlmitól megijedhetett?? nem tudom miért kel föl éjjel. ő sosem kelt.
snooopy
 
 


Orsi
nem biztos, hogy Gyöngyösnek van köze a dologhoz! Lehet, hogy csak véletlen....Sztem érzi ő, hogy helyzet van :wink: Iván is sokkal ragaszkodóbb és bújósabb (pedig azelőtt is nagyon az volt), mióta Linda a pocakban. Már akkor is észrevetem, amikor még nem mondtuk neki.
De megértem, hogy aludnál egy kicsit. Nagyon megértem 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

IGEN, IGEN, IGEN, MEGNYITOTTUNK. Még gyerekcipőben, gyermekbetegségekkel, és egyáltalán nem teljességében, de olvasható, nézhető, regisztrálható, hozzászólható és kritizálható. :)

http://www.tehogyan.hu

mtunde
 
 


Tünde
szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Isten Éltesse Balázst!!!!!

Tünde: Szuper!!!! Jó volt olvani az írásaitokat!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


LÁnyok, regisztrálhattok is, és akkor aztán még hozzá is tudtok szólni. :)

mtunde
 
 


Balunak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 



Tünde, ez iszonyat jó lett. azóta itt ülök, és olvasgatom... nagyon nagyon ügyesek vagytok!!!!!!! :D :D
snooopy
 
 


Andi!

Balunak sok boldog 2. szülinapot!
Puszi Neki és ha meglesz, jöhetnek a traktoros képek!!!! :lol: :wink:
Jövőre meg dukálna már Balunak egy Trabi-torta is!!! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

97, 96,....ezek kimaradtak, mert nem voltam :roll: 95.... :lol: :lol: :wink:

Este, ha a Csajaim már hunynak :wink: :lol: megyek olvasni! :wink: De választ ne remélj jövő7nél előbb, mert hétvégén betonozás ezerrel!!! :lol: :wink:

Adri-Tenci!

Jóóóóóóóó vooooooooolt!!!! :lol: :wink:


Szép hétvégét Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Balu pajti,
én is nagyon boldog kettedik szülinapot kivánok!

Kép
Kép
paklincs
 
 


és a képek :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi!

Szuper képek. Látom, Balu nagyon örült a duplonak! Azóta le tudtad tenni aludni? :)

mtunde
 
 


Tünde
az utánfutós kamionnal ment aludni :lol: :lol:
nagyon finom a torta és baromi (már bocsánat)nagy lett!!Elvileg 10 szeletes tortát rendeltünk :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Balázs Isten éltessen nagyon sokáig boldogságban és jó egészségben!!

Kép
Kép

Nagyon jók a képek!!!! Lego nem semmi :lol:

Kép
gablaty
 
 


és a torta.....nyammm nyammmm

Most tudtam csak a gép elé jönni, úgy elment a mai nap...

Délelőtt átmentünk Sz.endrére,mert az ovi meghívott hogy menjünk velük Pomázra kecskefarmra. nagyon jó volt. élveztük, el is fáradtunk :lol: na meg ettünk sajtot, ittunk kecsketejet :lol: majd rakok képeket!

Kép
gablaty
 
 


a főszereplők

Kép

a tápláló kecsketej

Kép

Kép

a végtermék :lol:

Kép

Kép
gablaty
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?