Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Haga
Most akkor mi van? :shock: Babásak vagytok?

Zsófi
Gratula a szófogadó gyermekeidhez! :D

Vicus
Hát nem siet Lilla baba!De azért lassan de biztosan alakul... :wink:

Beszéltem a védőnővel, csak jövő hét kedden megyek hozzá..akkor töltöm a 12. hetet és akkor jövő héten még ráérnek a vizsgálatok.

Pusszzzzzzzzzz

Kép
vizkriszisback
 
 


Megjöttünk!!! :D
K****a jó volt!!!! Féktelenül!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Majd teszek képeket. Vihart megúsztuk!

KépKép
zapáné
 
 


Pandi!
tényleg keress dokkert :roll:

Gyugyi!
képeket :D

Haga!
itt csak szél van+3 csepp eső :evil:
mikor mész ujra dokihoz?és hova?
a 2222: mind3 méhszáj(külső,. köz, belső) nyitva 2 centire vagy ujj nyira :roll: :lol:

Mofly!
én is hiányoltalak! :( mesélj :lol:

az előbb is jött egy kupac barnás cucc, sztem ez is a nyákdugó még :oops: :shock:

annyira édesek vagytok h így drukkoltok :P
Vendég
 

 
 

Vicuska!
Gondolok rád én is!!! Szerintem már nincs sok hátra, ha már a méhszájad is ilyen jól áll. :lol: :lol: Mikor én szültem már jó kis 5 perces fájásaim voltak és mikor megvizsgáltak akkor voltam 2 ujjnyira nyitva.
susy75
 
 


Sziasztok csajok!

Nem volt időm olvasni, csak jöttem Vicus hírekért. De látom még egyben! :wink: Drukkolunk Neked!

Puszi a többieknek is, majd jövök ha lesz időm. :D
fenci
 
 


vicus
Főorvos lett a dokid !! Lehet, erre várt a kislányotok. A kis sznob :)

sleepin
itt a főoldalon van a 4d ultrahang alpont, ott hétröl hétre leirják, mit kell látni az uh-n. 6 hetesen a képen petezsák van csak.
hogyhofgy fájt a fogad a gyökérkezelés után? akkor már nem fájhat, ha nincsen benne ideg! :shock: vagy csak az állkapcsodbol sugárzott, mert megpiszkálták? de azért jobb, h tul vagy rajta.

krisz
pocak nem látszik még?
Vendég
 


halihóóó! rohanok a melóba, de azért bekukkantottam, h vicus h áll! drukkkkkkkkkkk!irok magamról is amint tudok! :)

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Vicuska,
????
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Várok........ :wink:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


LILLABABA????? :D :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :wink:
fenci
 
 


Kölkök.....
Kép

Hajón. Imádom a Balatont!!!
Kép

Indulásra készen :D
Kép
Kép

Féktelenül :wink:
Kép

Persze, én egy képen sem vagyok rajta. A kollégám fotózott 120-at, majd elhozom. Csak lekapott engem is! Mármint a fényképezőgéppel! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:

itt vagyok, ragyogok! :lol: :shock: :lol:

Gyugyi!
de jó képek! :D mi is voltunk ilyen hajón a nyáron, B.földvárról van, igaz?vagy olyasmi, mert abból a szögből láccik Tihany, ahogy onnan!meg bobozni is voltunk
ott! :lol:
lekapott a kollégád? :roll: :lol:

Kata!
tényleg?akkor jól hallottam a z egyik nővértől a hétvégén :lol: :lol:
pedig az anyja nem sznob :roll: :lol:

sehun semmi :roll:
a kisasszony nagyon nyugis :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon izgi! Várjuk Lilla baba érkezését! :D :D :D

Vicuska!
Remélem tényleg könnyű és gyors szülésed lesz! Jövök, és olvasom a topikot várva a jó híreket! :D Apás szülésre készültök? Vagy esetleg anyukád lesz bent? Mindegy csak legyen veled valaki.

Fenci!
Hogy van Márk? Szemecskéje megygyógyult? Nem kellett átfecskendezni végül?

Krisz!
Repül az idő ! :D Már a 12. hétben vagytok! :D Hogy érzed magad?

Kata!
Minden ok? Tudsz pihengetni a két gyerkőc mellett? :lol: Legalább egy picit?
Aranyosak a srácok!
Köszi kérdésed. Vagyogatunk a párommal, de valami nem az igazi. :( Vizsgálatra még mindíg nem akar elmenni. És az idő meg csak telik a várakozással. A lakás viszont nagyon jó.

Susy!
Nagyon pasi!!!!!!!!!!! Iádom a kis nóziját! :D

Haga!
Innen már problémamentesebb babavárást kívánok. Pihenjél amikor csak tudsz! Tudom Albert mellett nehéz. :( De remélem menni fog. És szedjél sok Mg B6-ot.

Sleepin!
Mikor lesz a következő kukucs? Dokit válsztottál?

Gyugyi!
Mi is boboztunk, csak a múlt héten. Állati jó! Cica jól van már?
Mi beújítottunk egy tengerimalaccal. :oops: :D

Dike!
Jó a munka? Térded hogy van? Szurkálás a bal oldalon? Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön! :D

Mofly!
Jó látni, olvasni Téged is! Hogy vagy? Hol tartotok vizsgálatokban? Kineziológus volt?

Zsófi!
Szépen haladtok! Jó, hogy a méhszáj nem változott! Ügyes vagy! és szerencsés a pároddal! :D Aranyos neveket választottatok! :wink: :D

Gaby!
Neked is lassan, de közeledik a nagy nap! Akkor a szomszédék babáján már gyakorolhatsz is Márk születése elött. Csak a bemelegítés kedvéért! :D

Pompom!
Hogy vagy?

Pandi!
Keress egy dokit! Dóra babával hova jártál?

Zsu! Ditke! Lili! Princzike! Hol vagytok? Kérdem én....

Nehezen vettem rá magamat most is az írásra. Mert nincs is miről írjak, csak már hiányoztatok! :( most van pé-m a napokban. Persze mi mindent megteszünk amit lehet. Most jön majd a türelmetlen várakozás 2 hete! :evil:

Babcsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hol vagy? ???????????????????????

Mamikák képeket még! Gröni! Mami! Lami! Tüncis! Ticsi! Vicky! Fenci!

Mindenkinek millió puszi!
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Gyugyi!Tök jó lehet a Te osztályodba járni!

Vicuska....na ezt már nem irigylem Tőled...bizti jó nehéz már....én inkább 38-39re kitenném a pocakfiút!Drukkolok azért,hogy ma külön ágyban aludjatok már!

Pandácska!Ez Lh vagy terhes teszt???Ha Lh tudod a PCOs is okozza...pl. Nekem 37,9(Lh): 5,6(Fsh) simán ezt produkálta volna az Lh teszten!

Dike!Pé???15cn!?

Vissza néztem a képeket,nagyon jók és mindegyik bébi gyönyörű....
***Én ma éjjel álmomban szültem és egy nagy 2-3éves nem éppen fehér bőrű babát,seggéig ért a haja és az újszülött részlegen csak úgy kiabált,hogy Apa-Apa....meg is sértődtem rá....aztán a Rakparton sétáltam Vele és minden autós megnézte....annyira csúnya volt szegényke,persze 2-3naposan a karomon ült!
Ugye az álmok ellenkezője jön be!!!!Mondjátok,hogy így van!!!!!
:wink: :lol:
Kép -egy mamut képe!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vicus!
Lilla jól kihúzza, Te pedig ügyesen várod. :lol: Drukkkk!!!!!!!!!!!!!

Gyugyi!
Fűzfőn boboztatok? :wink:

Én ma olyan szépet álmodtam. 35+6-ra szültem és 10 perc alatt kint voltak mindketten, gyönyörűen, egészségesen. Nem is fájt, pedig nem császár volt. :roll: :lol: Olyan boldogan ébredtem. :D

KépKép
zsófikukac
 
 


Kolibri!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja, hiányoztál 8)
kár h párod nem megy dokihoz :twisted: de drukk h most zebás légy és ne is legyen rá szükség.a lakásról majd dobhatnál fotót :lol:

Kandi!
szép pocak :D a rossz álmokat el kell mondani, és akkor nem teljesülnek :D
tul.képpen tök jól viselem, sokkal jobban mint 1-2 hónapja,jókat alszom, nem fáj semmim, kapok levegőt, a pisilés is kevesebb éjjelente, nem vizesedem ... :shock: :roll:
nmo de azért kijöhetne a nagysasszony :wink:

Kukac!
a te álmaid meg váljanak valóra :wink:
Gyugyiék tuti fűzfőn voltak.
én Visegrádon is voltam bobozni, az is szuper :lol: csak én folyton a féket nyomtam, az 5 évesek meg körülöttem a gázt :shock: :lol:

az eltűntek hun vannak? :shock:

Princi, Pompom, Zsu, Lili, Melisch, a kisbabás kismamák...
Haga!
hogy vagy?
Kata!
hogy megy a pihenés?
Lami?????????????????????????????????? :roll:
Vendég
 


Összedobtam egy kis lassanet. (Így írják? :roll: )

Vicuska :)
Nosza, nosza!! :wink: :D
Füreden voltunk, 1 órás sétahajó. Az a Balaton-illat........ Meg a a szép zöld víz....... Szabadság, szerelem..... :D :D :D Annnyira imádom!!!! :) :) :)

Kolibri :)
Akkor hajrá!!!! Nincs sorozatnézés a héten!!! :wink:
Tengerimalac? Nem harap? Én tartok az ilyen mozgóarcú állatoktól. :D Képet róla!!!
Cica jól van, már nem fosik. Két napja a szeme durrant be. :shock: De kikezeltem! :lol:

Kandi :)
Még hogy mamut!! :lol:
Néger bébiről álmodtál? Nocsak, nocsak! :lol: Hihetetlen dolgokat tud az ember összeálmodni! Múlt héten álmomban a Zapa valami tetkós csajjal kevert. Mikor rákérdeztem, aszonta "Jól megrántottam!" Na erre felriadtam és közöltem vele, hogy most megverem. (Még tévézett békésen....) Azt az arcot látnotok kellett volna!!!! :lol: :lol:

Kukac :)
Úgy legyen! Ez egy szép álom volt..... :) :)

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska :)
Igen, Fűzfő!
Féket nyomni??? Nem szabad!!! Én fék nélkül jövök végig! Az utolsó kanyar már iggggen király!!!
A kölköknek is mondtam, aki fékezni mer, annak beírok!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Biztos Vicus, nem engem vártál mint kisbabásat, de itt vagyok még, én is ugyanúgy izgulok, mint a többiek. Meg lehet, hogy jobban is ismerlek? :) :wink: És azért? :roll:
Vendég
 


Gyugyi!
annyira bírom a dumád!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
lasagne.... :D na de tanárnéni :lol:
de nem lehet kirepülni? :shock: :D
nem is írtad, h beteg lett a szeme a macsnak :shock:
van állatbiztosítás.....lehet jobban járnátok egy havi fixszel, amennyi gebasz van vele :roll: :oops: :lol: :lol:

Kolibri!
én imádom a tengericocikákat! :D fotót! :lol:
a jányomnak azt is veszek!mindent megveszek neki, amit én akarnék magamnak, azzal a címszóval, h ő akarja... :oops: :lol: (paci, tengericoci..... :wink: ), apa csak nem mond nemet neki :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zapáné :)
Örülök, hogy jól sikerült az osztálykirándulás :)
Szerencsétek volt, jó időt fogtatok ki délelőttre. Biztos szuper volt a hajókázás. Átmentetek Tihanyba, vagy csak tettetek egy kört?
Bobozás :lol: Mi is fék nélkül mentünk :oops: :lol: Őrületes, és néhol félelmetes volt. Már van vagy 4-5 éve, amikor utoljára "lecsúsztunk". Kalandparkot nem próbáltátok? :lol: :wink:


Vicuska :)
Már azt hittem, Lilla-baba hírekre jövök, de ezek szerint még mindig semmi :shock: Nagyon ráérős a kiscsajszi :wink:



Ma délután megyek dokihoz, éjjel már álmodtam is vele, és nem vállalt el, mondván nagyon komplikált az esetem :roll: Remélem, azért a valóságban más lesz a helyzet. Már nagyon izgulok! Főleg,hogy nem kértem időpontot sem, de ki van írva, hogy azokat is ellátja minden késedelem és hátrány nélkül.


Megyek is készülődni lassan... Majd este még benézek, hátha Vicuskáról már lesznek jó hírek :P
Vendég
 


Kandi,
LH teszt. Már a 20. naptól ilyen pozitív :shock: Most vagyok 46-47. napnál. Én is gondoltam a PCO-ra, régen említette is a BMC-s doki, de utána a Kaáliban nem mondták. Szép pocak(nem is mamut :wink: ) Álmod :lol: :shock: :lol:

Kolibri,
Kaáliba jártam, Dórit onnan hoztuk haza :D Drukkok mennek, ügyesek legytek!

Vicuska,
Lilla baba bebetonozta magát :lol: :? Remélem még ma meglátod Őt!! Én is Visegrádra jártam bobozni :wink:

Zsófi,
Ilyen szülést kívánok Neked! Ha jól fekszenek a picik, megpróbálhatod természetes úton, vagy biztos császár lesz?
Vendég
 


Vicuska :)
Jóvanna, nemtok külföldiül! :lol: :lol: Lusta voltam kimenni a konyhába a dobozért! :lol:
Macs szemével nem lehetett olyan nagy bibi, egy kis kamilla kipucolta. Jumurdzsákul nézett, meg trutyisodott.
Állatbiztosítás? Nem is hallottam róla4 Össze se merem számolni, mennyit adtunk a dokinak az elmúlt fél évben... Most már jogosan mondhatom a cicának, hogy "drága kincsem".... :shock: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Pandácska :)
Jó hosszú a ciklusod. Meg ez a poziLH..... Tényleg keress egy dokit, kéne hormont nézni. Meg egy uh sem ártana. Kitartás!

KépKép
zapáné
 
 


gyugyi
te hogyhogy otthon??? vagy olyan suliban tanitasz, ahol érettségi is van? olyan hamar van mostanában a ballagás, nekünk máj közepe volt.
klassz lehetett a bobozás! kölkök is élvezték, látszik. sajátok nem kisértek el?

vicus
a sznobot csak viccböl irtam, nehogy mááá komolyan vedd. A mai ujságban volt, hogy kiket neveztek ki magsabb dokifokozatba. Nem is ismertem senkit, csak R-t.
ja, és irták a Kismamában, hogy fehérvári lett az év bábája tavaly, B.Anikó, ha jol emlékszem a nevére. Idösebb szöke rövid haju.

én a homokozót gyüjtöttem P-nek egy idöben, már ránk borult a polcrol, annyi volt, de nem birtam otthagyni a boltban egy olyan formát, ami nekünk még nem volt. :oops: :lol: aztán nem is vittük mindet soha az udvarra. még van egy-két szüz forma is, mert nem kellett semmire. :wink:


kolibri
miééé nem megy el a párod egy vizsgálatra? nem annyira ciki, bár fiuknál más, tudom, de ott ö egy a sok közül, a kutya se emlékszik rá. a pasinkak ráadásul nem is fájdalmas. mi nök meg járunk elég gyakran tapizásra, pedig az se kellemes, amikor idegen ember nyulkál bennünk csak uyg minden ciroka nélkül.
kettesben tudtok lenni, van kire bizni a fiadat? lehet, jot tenne egy kis romantika.
délben szoktam pihenni D-dal, de már nem huzodik annyira a méhem. meg napközben ha ugy adodik, oldalra fekszem egy kicsit, d eugyis pattannom kell vmiért nemsokára. :roll: ez a nehéz kis korkülönbségnél, hogy ha az uj terhességnél van vmi gond, akkor hova teszed a meglévö kisgyerekt. Peti mellett nem lett volna gond, ö ovis volt már, amikor én D-dal terhes lettem.

dike
élvezed a munkát? jo a csapat? azért jobb nappal dolg, mint éjszakázni, nem?
ha összel már babás leszel (márpedig tuti), akkor is mütenek?

EJNYE LILLA, ENNYI NŐT MEGVÁRAKOZTATNI!!! ITT MÁR MINDENKI RÁD VÁÁÁÁR :)

kandi
nem is nagy a pocak, pont aranyos. vérzés nem volt azota? te is pihenj, ugye nem dolgozol? jo fura álom, de szokták irni, h kismamik mindent összeálmodnak.

zsofi
tüzijáték volt majális után? milyen pontosan álmodod a dátumot, látszik, h kiszámolt napokban gondolkodunk :)
babakocsi van már?

haga
nagyon szoritok, h rendben legyél. biztos elvállal a doki, megtanulnak mindent a nehéz esetekröl is. akinek nincs gondja, az nem is mindig választ saját dokit. gyere hamar a jo hirekkel!!
Vendég
 


Kata :)
Ja, érettségi szünet. Egyedül vagyok itthon. Ja, a "Drágám" is itt van! Horkol ezerrel... :lol: :lol:
Enyémek már nem jönnek el velem. A fiam túl kamasz, nem jön a kicsikkel. :wink: Andi meg főleg nem! De nincs is itthon, kétnaposkirándul. Még emlékszem, anno miket csináltunk.... :lol: :lol: Ajjjaj...... Vajon ők miket csináltak????? :shock: Jobb, ha nem tudom. :wink:
Ti jól vagytok? Nem sok van már hátra Neked sem! :)

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
A malackák csak ritkán harapnak. nagyon kis barátságos jámbor jószág! Azt írja a könyv, hogy a kezdetektől össze kell érintenünk az orrunkat, mert ez náluk olyan mint a kézfogás., meg rövidlátók, és a szaglásuk meg a hallásuk jó. Azért én is fo.tam egy kicsit, nehogy kicakkozza az orromat. De nem így lett. :D
Hát ez a cica! Mindíg van vele valami? :? Tényleg jó lehet a Te osztályodba járni. A mieinknek no program. :( Még erdei iskolába sem viszi őket az ofő. :( :evil: (Allergiás)
Holnap teszek képet cociról.

Vicuska!
Fodrász? Bevásárlás? Vasalás? Minden megvan? Ha ilyen nyugisan telik el a szülésig az időd akkor mindenre van még időd. :D
Nst?
Ezen én is gondolkodtam, hogy tulajdon kép' nem is Ádámnak, hanem magamnak vettem, mert én simogatom, fésülgetem, etetem és takarítom. :twisted: Olyan mint gyugyinak is a cica. :lol: Mintha a gyerekem volna. :lol:

Jaj! Az előbb valaki még az eszembe jutott. Rá akartam kérdezni, hogy vannak. De elfelejtettem. :shock: :?
kolibri28
 
 


Gyugyi!
Te juttatttad eszembe! Éretségi! :D

Luca!
Lánykád most éretségizik! Nagyon szorítok neki! Gyere! Hiányzol!
kolibri28
 
 


Vicuska: :?: :?: :?: te még mindig itt :?: :?: :?:
remélem Lilla baba kibujik mielőbb :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kolibri :)
Tényleg!!!! Nekem nem ugrott be... :oops:
Akkor szorítunk!!! Kép Kép Kép Kép

Allergiás az ofő, azé nem viszi? :shock: Én is az vagyok, begyógyszerezem magam. Az a titka, hogy olyan programot kell kitalálni, amit én is élvezek!!!! Csúszdaparkon is gondolkodunk!!! :lol: :lol: Húú, meg az a kalandpark!!!

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Gyugyi
Tök jó, tök jó!!! :D Mi is boboztunk már párszor...kár, hogy most nem lehet. (Na azért nem bánom :wink: .)

Érettségi
Én is beszéltem a sulival, csüt-ön bemegyek az angolra, meg én is javítom az enyémekét. :D

Hasam?Hát van...mint egy söröshordó, nemcsak lent, hanem feljebb is.De a kilóim még nem változtak...tuti a húsom vesztem és több a zsír. :?

Haga
Sok sikert a dokinál!!!

Kandi
Én is olyan hülyéket álmodok néha...szerencsére a gerekről eddig még csak szépeket. :D

Zsófi
Álmod váljon valóra! :D

Vicuska
Hogy bírod a "nyomást?" :D

Minket a szomszéd 2 napja teljesen eláztatott a mosógépével. :evil: Ömlött le hozzánk a mocskos habos víz főleg az előszobában, de a wc és a fürdő is kapot...de az végülis már nem látszik.Voltunk is ma a biztosítónál, azaz apa volt.Még jó, hogy úgyis át akarjuk alakítani a lakást.

Kép
vizkriszisback
 
 


Kata!
De már eddig is nagyon jól bírtad! Le a kalappal két gyerek mellett.Neked lesz kire bízni a srácokat amíg a szülőszobán lesztek?
A párom csak Doktornőt akar, mert attól nem fél! :lol: Majd keresek neki! :wink: :D De elég rosszul esik, hogy nem veszi az adást, hogy addig nem is tudok tovább lépni a vizsgálatokra amíg nincs neki nega. eredménye. :(


Pandi!
Látom a MÁV-ban született Dóra! A szülést vezető orvost nem szeretnéd orvosodnak?

Kandi!
Ne csináld már! Szép, és csinos pocid van! Nincs is rajtad felesleg!

Haga!
Biztosan vállal a doki! Remélem jó szakorvoshoz mész!
kolibri28
 
 


Kolibri,
Ügyeletesnél szültem, mert a fogadott dokim cserbenhagyott. Aki meg a szülést levezette nagyon kedves volt, de azóta a János kórházban dolgozik, oda pedig nem megyek, mert nagyon messze van. Az a baj, hogy valami profi kellene, mert voltam én már rengeteg dokinál, de legtöbb nem ért az ilyen dolgokhoz, maximum a terhességhez.

Haga,
Szorítok+++++

Krisz,
:? Nekem ez volt az egyik rémálmom, hogy egyszer eláztat a szomszéd. Szerencsére eddig nem történt meg, de remélem már ezalatt a 4 hónap alatt nem is fog. (na most, hogy ezt leírtam tuti, hogy elázunk :oops: )

Zapáné,
Köszönöm!
Vendég
 


Vicus, elsősorban reeeeeeengeteg szeretetet kapjon!!!! :) :wink:
Vendég
 


Missie, Maggie, Flóra, + a 4. kiskutya,cica!
Vonuljatok háttérbe!!! :D
Tényleg, ők kint vannak kennelbe már?(cica?)
Vendég
 


Jajjj,Ti olyan kedvesek vagytok...sűrűn jövők,ha Ti nem láttok mamutnak!Csak ugye az a fránya mérleg a fürdőszobában...ha nem lennék terhes is majd vágási súlyban lennék...83kg!!!-és még van 14...na ha Vicuskát nézzük 16hetem is....Natit ezzel a súllyal már kitettem!
Gyugyi!Nem néger...rosszabb!!!-és tudod,már szemtelen is volt Velem szülés után,mint azok...azonnal Apját hívta....no de ki lehetett akkor az Apja....férjem nem elég sötét hozzá!
:wink: :lol:
Tényleg,szegény érettségizők....juj,nem lennék a helyükben!
Kata!Nem dolgozok,7.hét óta itthon növesztem a hátsómat...bölcsi elég veszélyes ipar...na meg a 6elvetélt baba,azonnal veszélyeztetett lettem.....azóta nem véreztem,de le lett fújva valamivel....gondolom ez helyre tette kicsit....remélem nem is fog többet....majd szülésnél helyre teszik...
Na megyek,mert Natival tanulni kell....igaz csak mellé ülök....de akkor is ott vagyok....na pusza Nektek!

Ja még annyi!Pandácska!Tudod a PCOs -nál nem egyszer kell hormon miatt vért venni...meg van,hogy hányadik cn és utána még 1x,na azok alakulása!Szóval ha most leveszik,se lesz annyira mérvadó!De ha egy hüvelyi Uh lenne....és lenne gyöngysorod vagy 5-6 bogyód,akkor már meg lenne a megoldás!!!Ill.,hogy mi okozza a bonyodalmat benned!-és tudod ilyen soványak is lehetnek....nem csak mamut alkatúak!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vicuska!
Na? :D

Gyugyi!
Szerintem is csak kifogás. De nagyon kába a gyógyszerektől( mondjuk ez a suliban is látszik rajta, de mindegy) . Ezért nem mer elindulni a gyerekekkel, nehogy baj legyen. A napközis tanárnő most fel ajánlotta a szülőknek, ha megkérik az ofő.-t , hogy hagy vigye el ő az osztályt szülői kísérettel. Rendes tőle! Minden osztály jár erdeibe, csak a milyeink nem. :( Pedig ez nagy élmény. Nem szeretném, ha kimaradna belőle.
Te viszont nagyon belevaló vagy! Elhiteted velük, hogy nekik, értük! Közben meg magadra is gondolsz! :D :D :D Jól is teszed, mert igazán élvezed, és nem csak kötelességből teszed. :D
Köszi a drukkot. Bízok én is , mint mindíg. :wink: :D

Krisz!
Sajnálom az áztatást! Bosszantó. A párom is fest az anyjánál, mert ott havonta áztat a lakó.
Vuk elkerül?

Panda!
Nem könnyű az orvos választás. :( Próbáld meg a SOTE-n.

Gizi!
Kontaktlencséd megérkezett? Kutyus jobban van?
kolibri28
 
 


Kolibri, laptetű! :D

Kata, a fogam valószínűleg azért fájT(!!!) mert be volt tömve a gyökérkezelés után. És ilyet nem nagyon szokás. Ma visszamentem, mert tegnap este már sírva aludtam el úgy fájt, kiszedte a tömést, kimosta, nyitva hagyta, nem is érzem... És most nem érzéstelenített hála a jó égnek!

Kolibri, ha jól emlékszem, Te kérdezted, holnap megyek dokihoz. Nagynehezen elértem, magánba akartam, de nem lesz a héten, még egy hetet meg nem akarok várni... Maradok Nála szerintem, megbízok benne, ismerem, ismer... Sajnos az első szülésem igen kacifántos volt, ha nem Ő van ott, lehet már megcsászároztak volna... Bízok benne és ez nagyon sokat számít.

Vicus... szegénykém, drukkolok, hogy hassanak a frontok... Mostmár gondolom nehéz nagyon... dühkitörések???

Ja tegnap este eszembe jutott a szülésem estéje, akkor nem bírtam aludni a fájásoktól... tegnap se tudtam, csak a fogamtól... :roll:

Gyugyi! Hát én idén sem bobozok... Anyám, volt 1-2 hónap míg megengedhettem magamnak, hogy igyak egy kis alkoholos tartalmú italt, erre tessék... :lol:
Párom úgy mondta el az egyik munkatársának, hogy kérdezi a Munkatárs, hogy mi a helyzet otthon? Párom erre: Semmi különös, Viki megint terhes... Hát mondom kössz... :shock: :lol: :twisted:

Na és akkor most van, hogy foglmam sincs, mi volt még...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali! :lol:

Kolibri!
azt akarja párod, h nő turizza meg? :shock: bár lehet igaza van,én se örülnék egy nő nőgyógyinak :roll:

Kandi!
klassz h nincs azóta vérzés, pihizz :D

Krisz!
szomszéd mondjon le :twisted:

Kata!
melyik újságban?a fejér megyeiben?hírlap? :roll:
nem volt érkezésem gratulálni neki :shock: na majd szülés közben :wink:

ma is volt vizsg, méhszájam olyan mint tegnap volt.... :roll: holnap újra randi :roll:
kezdem unni :twisted: most már ő is azt mondta, h jobb lenne ha megszülnék :lol: :lol: :lol:

fodrászom ma kiingázta, h ha kexelünk pénteken meglesz a baba, ha nem kexelünk, akkor hétfőn csaszival :shock: :shock: :lol:
háááááááát, nem is tom :oops: :lol:

Kata!
a homokozógyűjtés nagyon tecc :lol:
te mikor mész kövire uhura? :roll:

Sleepin!
apjuk jó fej :P

na, a derekam leszakad, de más nincs :roll:
Vendég
 


Vicuska
a kekszre szavazok :lol: hát azt hittem ma már babázni fogsz

Sleepin
én is fogorvosnál voltam ma, nekem is fájt a fogam :? már kiment a zsibbadás, egyelőre nem fáj. Egyszer jártam úgy, hogy betömték, és este sírva ringatóztam az ágyban, nekem is fel kellett nyitni, de nekem aztán gyökérkezelte végül

kolibri
még szmszéd baba is pocakban van :lol: ő május 20-ra van kiírva, kiváncsian várjuk ki bújik ki előbb :P akkor a napokban kapd el apát :wink:

kukac
álom álom édes álom :lol:

haga
kiváncsi vagyok, mit mondott a doki, remélem minden rendben lesz

ma voltam megint ctg-n, Máté nem akart mocorogni, végén hanyatt fektetett a nőci, na aztán olyan sorozatot kaptam, hogy még :lol: most volt fájásom is, méhösszehúzódás felment 70-ig :wink:
kiskönyvemben meg felfedeztem, hogy múlthét kedden azt írta a doki cx 2111 :shock: szóban meg azt mondta még zárt :shock: :roll: remélem ez azt jelenti, nem akar tovább bennmaradni :P

Kép
gaby25
 
 


na hazaértem....minden nap ilyenkor érek haza.. ,mert meló után még fuvarozok.ma megyek éjjel 1kor is,mert a párom nem tud,éjszakás lesz.hát azért elfáradok...eddig napközben szinte végig itthon voltam.de egyenlőre a munkát élvezem,elvagyok, ma már több feladatom volt...kicsit csalódott vagyok, h nem kapok plusz jutalékot a nyelvvizsgámért. hát nem valami nagy összeget fogok itt keresni, de hát ezért segitek be pluszba szüleimnek.(fuvarok)
ma biciklivel kellett elmennem egy másik családgondozóval egy helyre, de én ugye nem mondtam meg h mi van a lábammal, ugyh tekerhettem... :) túléltem... :)
szóval a lábam már tök jó napközbe meg se érzem h vmi baja lenne.éjjel viszont felkeltem rá..majd be sz...tam,mert behajlítottam.

nem emlékszek ki mit kérdezett a másik oldalról :twisted:

kata! műtét?hát nem gondolok rá..nem tudom mi lesz, ha igy el vagyok vele, nem tudom mikor fogom megműttetni tényleg!

kandi! aranyos pocid van!!!!!nem is nagy....!

kolibri! drukkolok nagyon,jó lenne ha már babásodnánk! :) laptető, ez jelent vmit! :wink:

sleepin! remélem már nem fog fájni a fogad!

krisz! vááá fránya szomszéd! :twisted:

vicus! tényleg én is olvastam, h főorvos lett...juppi! :) ja a Fejér megyeiben volt. gyerünk sexeljetek, az tényleg hat....hajrá Lilla baba!!

gaby! már nagyon közeleg a cél, szép méhszáj! :)

haga! gyere mesélj, remélem jó hirekkel jössz!

tegnap előtt vagy az előtt? már nem emlékszem, szurkált a bal oldalam, de tegnap napközeben meg a jobb, nyák is volt rendesen.
mindjárt dobom a görbém!

KépKép
dike
 
 


7-kor volt fájásom, és most megint 8-kor :roll: de nem erős :roll: ha 9-kor is lesz, akkor az már gyanús

Kép
gaby25
 
 



KépKép
dike
 
 


vicus pü megy
már olyan hévvel kexeltek, mintha peteérés lenne 8)
máj 27 megyek dokihoz, utána egy héttel kb a 36.heti uh, utána meg az nst, na ahhoz már nem nagyon lesz türelmem. meg össze kell szerveznem anyuval, h vigyázzon D-ra, amig én ott ücsörgök.

gabyyyyyyyyyyy
akkor holnap reggel gyere mindenképp, hogy mi volt a fájással. persze, ha nem szülsz :D

dike
na, akkor jobb oldalas pé, meg ami kell :) örülök, h klassz a meló, de nem hittem, h még fuvarozol is. Te aztán tényleg egész nap dolgozol.
2naponta kexet nem birtátok kivárni? :lol: 8) szépen lement a hö, reméljük, most fel is kuszik.

sleepin
rosszul hangzik ez a fogdolog, de lényeg, h tulvagy rajta. nekem van benne vmi, teljesen csak nem hagyja nyitva, mert akkor bemegy az étel az inyhusba, nem?
dokiválasztás nehéz, ha sikerült, szoljál!

panda
cserbenhagyott a doki a szülésnél? azta, de szemét, pont amikor az embr leginkább rászorul. az ilyen menjen a francba. gondolom, azért 8 honapig leakasztott tieteklet rendesen anyagilag :evil:

kolibri
na, ti aztán kifogtátok ezt az osztályt. se mikulás, se eredei suli. a költözéssel nem változott a suli?
mindegy, kihez megy a párod, csak menjen dokihoz. igen, addig te se tudsz továbblépni, amig öt nem nézték meg. Nem értem a pasikat ebben a témában, ugyis a nönek nehezebb egy ilyen kivizsgálás meg kezelés, ha a pasikkal ban a gond, akkor is a nö lombikozik pl. Pasiknak kevesebb macera, ennyit megtehetnének a párjukért meg a babáért.

lili????
Vendég
 


gaby????na van??? :shock: :)

kata! de kibírtam volna, de nem tudtuk megoldani,mert mára terveztük, de aztán ma nem is találkoztunk 7re ért haza maszekból, aztán rohant melózni.ezért kellett tegnap is. :) ma oihi holnap folyt köv :lol:

KépKép
dike
 
 


nem jött 9 órás fájás, szóval csak jósló volt :wink: jöhet a szunya :lol:

Kép
gaby25
 
 


Vicus
Hajrá kex! Lásd az alsó vonalzóm! :wink: :D
gtünde
 
 


Pálinkásat :!: Kép

Lerágom a körmöm.... Kép


Tüncsi :)
Hahóóóóó!!! Mi van Veletek? Ezermegegy éve nem voltál! Költözés? Képek??? :D :D :D
Lesz XL-es buli? :lol: :lol: Én tartok a nyáron! :wink:

Gaby :)
Naa, milyen volt az éjszaka? Ha beelőzöd Vicuskát, én leiszom magam! :lol: :lol: :lol:

Dike :)
Szegény lábad jól lestrapálod.....
Éjjel egykor fuvar? Nem semmi. Alszol előtte vagy felkelsz? Nehéz lehet. Mikor kelek a discojárat miatt, meg vagyok zakkanva utána egész nap......
Görbéd ígéretes! :wink: Látom, szorgoskodtatok is! :wink:

Sleepin :)
Fogfájás kegyetlen tud lenni..... Jó, hogy túl vagy rajta!

Kolibri :)
Remélem, összejön a kirándulás a napistancsival!

Főzök kávét......
Kép

Ma elmegyek gyurni, mert ez már tűrhetetlen. El vagyok tottyadva teljesen. Kell egy kis izomláz!!!
Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


jelentem fél10-kor és 10-kor is volt jóslófájás, aztán alvás volt :wink: reggel is volt fájás. Kiváncsi vagyok bennmarad e még 2 hétig :roll:

Vicuska
nálatok mizúúúúú?????

Kép
gaby25
 
 


Vicus????
Csa nem? DRUKKK!!!!!!!!!!!

Gaby!
Már azt hittem beelőzi Máté Lillát! :wink: :lol:

Kata!
Hú, Nálad is kezd már sűrűsödni! :lol: Kicsit irígy vagyok a heteid száma miatt!

Kolibri!
Szegény fiad tényleg jól kifogta ezt a tanárnőt. Én még nem hallottam női pasidokiról, de valahol csak van.... Drukk!!!

Gyugyi!
Edzés miatt irígy, hiányzik a mozgás, már teljesen tunya vagyok a sok fekvéstől. Szerencsére nem jönnek nagyon a kilók így se, most értem el a 60-at. :lol: De hogy fogom így ellátni a babyket? :roll:

Fenci, Susy, Csibcsab, Lmami! Képeket a Manókról!!!! :lol:

Tegnap este balhé volt a pocimban, mindenki a bal oldalon volt és sehogy se tetszett nekik ahogy feküdtem. :lol: :evil: :lol: Hatalmas rúgdosáso voltak. :lol: Aztán rendet csaptam... :lol:

Ma este 4D uhura megyünk! :lol: Vagyis moziba visszük Babákokat! :lol:

Szeretnék segítséget kérni Tőletek. Nem tudom eldönteni a babakocsi színét. Pedig lassan rendelni kéne.
http://www.teutonia.de/produkte/team-al ... ssins.html
Igazából a felső sorban a 3. tetszik, csak a csíkos része túl világos, nem? Már piszkolódás szempontjából. Egyszínűből pedig a barna, de az meg túl egyszínű. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?