Új privát üzeneted érkezett!

Zita!
Köszi.:)
Szandit is Isten éltesse!!!:) :wink:

Anett!
Köszönjük a köszöntést!!!:)

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Na ezt én sem tudtam az aftára is van homeo. Hátha mást is érdekel http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... cle_id=132

Zita! Boldog szülinapot Szandinak!

Edit! Boldog szülinapot Kevinnek!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kevint és Szandit Isten éltesse születésnapjuk alkalmából!

Kittinek és Timikának pedig boldog névnapot!

Mi köszönjük a gyerekdicséreteket :)
Anyák napi ünnepség szerdán lesz nálunk, már nagyon izgulok :)

Timika: Sajnálom, hogy nem fordult be a kicsi lány :( Sajnos nem mindig úgy van minden, ahogy mi szeretnénk :( De legyen egészséges, tudod....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jégvirág 2009.05.04 12:13-kor.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 

 
 

Sziasztok!

Jobban vagyunk, én pihengetek, de amúgy kutyabajom, Noémi már tartósan láztalan, amióta hazajöttem. :D És mostmár jókedvű is, bár a fenekemből még nem bújt ki, azonnal sírva rohan hozzám, ha anyukám, vagy sógornőm megjelenik (ők vigyáztak Rá a Páromon kívül, míg a kórházban voltam).

Timi :)
Én nem tudom, de többen is megerősítették ezt a tényt, hogy Szegeden nincs elég labor, csak vérvevő hely, ahonnan viszik a vért a laborba, ahol viszont nem győzik, így napok múlva van eredmény.
Az, hogy miért nem tudott ahhoz az egy laborhoz beutalót adni a dokim, ahol rögtön elvégzik, azt nem tudom, de az őrészéről nem feltételezek nemtörődömséget, egyszerűen gondolom kötve van a keze, hogy hova utalhat...vagy nem t'om....
Mindegy is, nonszensz ez így, ahogy most működik, és kész... :evil:
Azt még el sem meséltem, hogy SÜRGŐS!!! feliratú beutalóval mentem a MÁV sebészetére, ahol eleve 20 percet ücsörögtem, mert kopogni azt nem szabad, ki meg nem jött senki... Mikor kijött egy asszisztens, egyből kérdeztem, hogy adhatom-e a papírt. Mondta, hogy majd mindjárt jön másik asszisztens annak adjam. Na végre beadtam a papírom, csakhogy addigra már bőrgyógyászati rendelés volt, a sebészet befejezte a rendelést addig, míg én kint üldögéltem, meg sem nézték, hogy van-e esetleg még beteg! :evil: Ja, és mindezt a rendelési idő letelte előtt bő fél órával!! És ami még tetőzte, hogy a sebész orvos még ott volt, de már utcai ruhában, és nem vizsgált meg annak ellenére, hogy sürgős beutalóm volt, hanem közölte, hogy menjek át az sztk-ba....
Áááhh de nem is dühöngök inkább rajta, változtatni nem tudok rajta sajnos.. Örülök, hogy megúsztam, és bízunk, hogy elég ismerősünk van.. :roll:

Kevinnek és Szandinak boldog szülinapot kívánunk!

Kép
Kép
zituska28
 
 


Ja, elfelejtettem....

Timi! :)
Nagyon boldog névnapot Neked! :D :D

És utólag Boldog Anyák napját Nektek! :D

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Mi anyuéknál voltunk a hétvégén, illetve előtte voltunk kint a Ligetben, láttuk messziről Melindát és családját. Mindig elámulok, Lottika milyen szép kislány! :D
Lali kapott Thomasos lufit, úgy aludt el a babakocsiban, hogy szorította a lufit a kis kezével. :D
Anyuéknál szuperjó volt, voltunk ballagáson, tiszta kész volt Lali, rohangált egész nap, úgy elfáradt, hogy kétszer aludt aznak, este meg 9-reggel háromnegyed 9-ig meg se mozdult. :D
Sajnos taknyos, és hurutosan köhög, szuri megint ugrott. :roll: És jön a 17. foga, a hegye már kint van. Gondolom, emiatt is taknyos állandóan, olvastam, hogy fogzás is járhat ilyen hurutos takonykórral. Mindegy, már csak 3 van vissza... :roll: majdcsak túléljük. :roll: 8)

Timi, boldog névnapot Neked! Sajnálom, hogy csaszi lesz megint, de a lényeg, hogy egészséges legyen, akár így, akár úgy születik is!

Szandinak és Kevinnek boldog szülinapot! :D

Zitus, örülök hogy jobban vagy. BAkker nem semmi kálvárián mentél keresztül. :shock: Magyar eü monnyon le!!! :twisted: Még jó, hogy nem lett nagyobb baj. :shock: Noémi gyorsan túl fogja magát tenni a hiányodon, kitartást hozzá. Boti jobban viselte?

Karmen, sajnálom az aftát, hallottam róla, alattomos és fájdalmas dolog. Gyógyulást Norbinak! A műtét óta nem volt gond a fülével? Neki most tubus van benne?

Csajok! Július közepére nem tudna valaki kölcsönadni tetőcsomagtartót autóra? Anyuékkal megyünk négyesben nyaralni a Bükkbe, de kicsi autójuk van (Fiat Uno), Lócinak meg vinni kell babakocsit és utazóágyat is. Tetőcsomagtartó nélkül nem tudunk elmenni velük. :(

Tali? Jövő hétvégén borfeszt. :D

Kép
szilcsi
 
 


Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Ilcsi: Lali csodaszép naffiú :) Nekünk van tetőcsomagtartónk, szivesen odaadom :wink:
"Sín" van az autón? Mert nekünk olyan van amit a meglévő gyári sínre kell merőlegesen felerősíteni!
Mindegy majd megnézitek az a tuti :D

Málna nagyon édes :D Kis göndörke :D


Zituska: Bakker ez tényleg nagyon gáz :shock: :shock: JObban vagy már? Noémi?

Szüli és névnaposokat Isten éltesse!

Timinek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Hali.

Kevint és Szandit Isten éltesse szülétésnapja alkalmából!

Kármen, hát én meg elfelejtettem. Mert ezzel az aftás dologgal is úgy jártam, mint a szalmonellával, hogy mire rájöttem, hogy van rá golyócska, addigra már mindegy volt.
Ja, ha májkrémes kenyér megy, akkor nagy gáz nem lehet, Peti még a vizet is alig akarta meginni.

Zituska, hát ez tényleg nonszensz...pedig a MÁV rendelőről én még rosszat nem hallottam...

Szilcsi, hát akkor több foga van Lalinak, mint ahány hónapos. :D Szerintem Petinek még mindig csak 18 van...
Mi is voltunk ma a dokinál, de csak a torka piros a drágámnak. Ma lemérte a védőnéni, 15 kg és 103 cm.
A kép nagyon édes, nálunk is Thomasmánia van, a Tescoban most van Thomasos "fürdőcucc", hát a nagy mozdony kivételével megvan minden: karúszó, úszógumi, labda.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szilcsi! Mi is láttunk ám Titeket, csak olyan messzi voltatok, ordibálni meg nem akartam. :)
10.30 kor fellépése a Hercegnőmnek, utána mi is körbenéztünk a Ligetben, majd isteni ebédet ettünk a Fasorban. :)

Minden ünneplő névnaposnak, szülinaposnak sok boldogságot! :)

Timika! Nem akarom az előttem szólókat ismételni, a lényeg, hogy egészségesen megszülessen Flóra baba. :)

Tudtok ajánlani jó, megbízható gyerek-neurológust?
Lindinek 15 hónap után tegnap megint volt affektív apnoe-ja. :(
http://www.babanet.hu/publ/apnoe.htm

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda! Kobor Jenő. Nekem nagyon szimpi volt mindig, és nagyon kedves volt a gyerekkel is meg többször mondta bármi van hivjam. Én maszekban nem tudom rendel-e mi a gyerekklinikán voltunk nála.

Szilcsi! Nekünk sajna nincs, de nekünk is kellene a kis kocsira, csak halogatjuk mindig, mert a csomagtartó mellett nekünk sin is kellene rá, az meg ugy együtt már nagyon drága. De mi is ezzel megyünk nyaralni, szerencsére most utazoágyat adnak ott, meg strandsátrat is, de a babakocsi jo lett volna ha valahova befért volna:( igy nem fog.
Lali irtó édes, föleg ahogy alszik!!

Exi! nagyon magas hallod Peti!! Én sem vettem homeot erre, mert nem tudtam, most meg már gyogyul a szájában. De veszek majd, tarcsiba, mondom ritkán nekem is van aftám ha bénán mosom a fogamat és megsérül az inyem

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Anett!

Milyen tündéri kislány lett ez a Málna :o Kis vigyorbogyó :)

Timika!

Enéh is a 37. hét végén fordult meg! Na jó, nálad azért más a helyzet. Sztem lélekben készülj csaszira, aztán ha mégsem, az kellemes meglepi :wink:

Karmen!
Tudom már, mi az. Én arra magamnak citromsavat szoktam ecsetelni (a kristályos verziót kizárólag lokálisan arra a pontra), akkor egy pillanatig nagyon csíp, de aztán szinte azonnal meggyógyul, 1-2 perccel később már csak a nyelvemmel érzem, de nem fáj többet. Persze ez gyereknél brutál. Főleg, ha a torkában van :roll:

Szilcsi!
Csatlakozom Enikőhöz, mert nekem is az a szó jutott eszembe a képről: csodaszép :)
Vendég
 


Exi! Igen, fáj neki ahogy eszik, mert mutatja a száját hogy fáj. De a kenyér bele most egyelöre a legjobb kaja a májjal, gyümi ahogy irtam csipi a száját belül, a kenyér bele meg szétolvad szinte addig szopogatja. Kiváncsi vagyok itt be tudják-e szerezni nekem majd ezt a homeot

Haragosi! Citromsav? Erröl még nem hallottam, na majd magamnak kiprobálom ha egyszer megint lesz. Én még ezüstnitrátot olvastam neten többször hogy az csidát tesz az aftával. De nincs is nekem és nem is biztos meg merném probálni azzal
A kristályosat feloldod vizben azzal ecseteled? Vagy ujjadra teszel kristályt és probálod rányomni a sebre?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a Szandi nevében a köszöntéseket!!! :wink:

Szilde!
Mi szerintem nem fogjuk elfelejteni a másik gyerekének a szülinapját, igaz? Mert hogy csak pár nap van köztük. :wink:

Timika!
Nagyon boldog névnapot utólag is!!! :lol:

Haragosi!
Köszi a privit a nevekkel!
A Dánielhez nekünk is volt szerintem szerencsénk Szildével, minden reggel Ő jött be a szobába megkérdezni, hogy jól vagyunk e?Valóban nagyon fiatal, szerintem még rezidens.
A Margitot nem ismerem, de gondolom Ő is fiatal, Rékát mikor szülted, lehet, hogy még Ő is rezidens volt, nem? :wink:
Egyébként Szandi is az ügyeletesnél született, a Márton Virágnál, aki még tavaly legalábbis szintén rezidens volt, de nagyon rendes és segitőkész volt. Mondjuk szinte semmi gondja nem volt velem. :wink: Nem kellett csak burkot repeszteni neki, a kitolásnál ott lenni, meg kicsit varrogatni a végén. :roll:
Meg ott volt a Sári is a szülőszobán, nem tudom, hogy Ő is ügyelt vagy behivták, de gondolom, ha valami gond lett volna, szólnak neki, Ő mégiscsak tapasztaltabb. :wink:
De a Márton Virágot is mindenki dicsérte. :lol:

Szilcsi, Anett!
Nagyon szépek a gyerekek!!!

Exi!
Peti paraméterei megegyeznek Márkéval. :wink:
Csak 1 év van közöttük!!!! :lol:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Csajok Családi napköziről valaki pár hete belinkelt egy oldalt/tanfolyamról/. Tudtok róla infót? Akkor nem néztem meg :oops: most érdekelne.....
kösziiiii

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Helló!
Én is most akadtam ki, mert próbálnék Márknak időpontot kérni bőrgyógyászatra.
A gyerekbőrgyógyászaton 3 hét múlva, a Máv rendelőbe 1 hónap múlva van időpont. :roll:
A Medicenterbe van a jövő hétre 7800 ft-ért. :shock:
A Miniklinikbe holnap reggel tudnak időpontot adni.
Hát azért beszarás, hogy mindenhol ennyit kell várni. :roll:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


sziasztok

mostanában mindig el vagyok maradva :oops:

inci finci Kevinvikének :lol: és Szandibogyónak :lol: nagyon sok boldog szülinapot!!!! és kérünk fotókat!!!

toncsi

toncsi80
 
 


Enikő:
http://www.csaladinapkozi-kepzes.hu/

Nagyon nehezen jön be, nekem pár perc is volt.

Réki linkelte amúgy szerintem.

Kati
katicabogár
 
 


Sziasztok!

Szandit és Kevin Isten éltesse sokáig!

Zituska: ez horror, amiket írsz! :evil: Főleg, amit a MÁV-ban tapasztaltál… És hány ilyen történhet nap mint nap… És bele se merek gondolni, hogy hány hasonló eset végződik a tiédnél sokkal rosszabbul… Annak idején szegény nagymamámat is ideoda küldözgették vele, mert nem ott fájt neki, ahol általában szokott. :(

Karmen: én kaptam Tantum verdét ma a Csongrádi sgt-i pingvines patikában.

Timika: sajnálom. De semmi sem történik véletlenül, biztosan így lesz a jobb nektek!!! Köszönjük a jókívánságot, egyszer majd csak kikevergünk a betegségből...

Én is kifelé megyek már, hétvégén voltam szarul. A lányoknál nagyon lassan múlik, még mindig van némi köhögés és takony. :evil:

Haragosi: írtad, hogy itt keresed vissza az első két szüléstörténetedet is, küldenél linket priviben, vagy hogy hányadik oldalon vannak? Szívesen elolvasom, én még nem olvastam...

Melinda: minket annak idején ide utaltak be aff. apnoe-val: Dr. Sztriha László (időpont: 592-900/183), 2006. szeptemberben voltunk nála. Marcsinál utoljára tavaly októberben fordult elő, én is azt hittem, hogy már kinőtte, de nem. (Előtte kb. 10 hónap alatt egyszer fordult elő.)

Kép

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóri! Tantumot lehet kapni, de mi máj.1 akartunk venni akkor meg csak ügyeletes patikában lehetett a Kigyo és a Pláza patika. De köszi:) De édesek a traktoron, Orsinak is nagy vágya egy ilyen! (és még sok egyéb:))

Zita! Ja, már megint. Vagy viszed magánba v. vársz mire eljutsz orvoshoz és addigra gyógyult lesz a gyerek :x

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Katicabogi: köszi :wink:


Mi is a Sztrihához járunk Róna epilepsziájával....jó szakember csak érdekes a stílusa, de én már megszoktam :lol:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ceniko!

Az előbb írtam neked privit csana ügyben, de látom, hogy nem csak priviben téma, ezért most ide is irkálok egy kicsit :D
Kati jól emlékezett a címre, de találtam egy jobb és olcsóbb tanfolyamot, ami ráadásul a jövő héten indul Szegeden. Ide kattints: www.csodacsalad.hu

rikax1977
 
 


Keresek Csongrád, Békés v. Bács-Kiskun megyében fogorvost aki hipnózisban kezel. Tudtok valakit?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!4

Szandinak, Kevinnek boldog születésnapot kívánunk!!

TORNYOS SZABOLCS MAGÁNRENDELÉSÉNEK A TELEFONSZÁMÁT SZERETNÉM.... kÖSZÖNÖM!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Üdv.

Melinda, mi Sztriha profnál voltunk, hát a stílusa igen érdekes (és akkor még finom voltam), de jó szakember. Látom, ebben Enikő is megerősített.

Szilcsi, tetőboxot nem próbáltok szerezni? Nekünk nagyon bevált!!!

Kármen, igen, magas, nagyon...apája szerint ideje volna eltenni a nyútjófát. :) Most kíváncsiságból bepötyögtem a babaszobán az adatait, hát az átlagtól magasabb gyereknél is magasabb a drágám úgy 6-7 centivel.

Zitaa, hát nem tudom, hogy egy év múlva milyen paramétereink lesznek...
Időpontkérés: tudod, mi a pulmóval jártunk így. Aug.-ban mehettünk volna, így meg már kétszer is voltunk, igaz eddig kifizettem 9000 Ft-ot, de legalább látta Petit orvos.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Köszönjük Mindenkinek a szülinapos köszöntéseket!!:)

Zita! :lol:
Hát igen.Azért nem semmi,hogy egy napra voltunk kiírva.Ez ritkaság. :wink:
Meg jó volt,hogy tudtunk beszélni.Könnyebb volt elviselni így a klinikát.
Nem semmi.Te így emlékszel a doki nevére?Én már elfelejtettem.Arcról hamarabb felismerném.:)

Volt még egy kismama,akit tanácsadáson ismertem meg.Ő is Dékány Edit,és ő is ugyanakkora volt kírva.Kár,hogy nem írt.Kíváncsi vagyok hogy vannak.Mi van vele?
És mikor szült végül.

Zituska!
Durva!Úgy vannak biztosan vele,hogy amíg az ember saját lábán érkezik nincs is olyan rosszul,sétáljon csak át akárhova..:(

Anno itt Szegeden mikor Kevin 4-5 hós volt az szTK-ról hajtottak el 6 körül,pedig papíron 7 ig van rendelés.
Átmentem én is a Seb.Klinikára sürgős beutalóval..
De ott aztán mindent alaposan megcsináltak,vérvétel,UH,vizelet..
Jó fejek voltak,mert még azt is kérdezték mit tud majd enni a baba,amíg nem tudom szoptatni.
Szóval még jobb is,hogy a klinikán vizsgáltak.Ott mindent rögtön csináltak.Meg mint rutinos készültem,hogy legelőször is nőgyógyászhoz mentem el,amíg még bírtam,mert tudtam,hogy úgy is oda küldenek..
Úgy 5 éve Pesten már eljátszottuk ugyanezt,onnan tudtam.Akkor is majdnem műtöttek,2 nap koplalás után...

Exi!
Nyújtófa!Ez jó!!! :lol: :lol:

Karmen!
Olyat olvastam,hogy altatásban csinálnak fogászati kezelést. A Bérkertben v. a Forrásban talán? :oops:

Na lépek!Jó éjt!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Zsuzsu!
A Minikliniken rendel 06 62/499-755 ! Már nem emlékszem melyik nap rendel!
20140113113746
 
 


Edit! IGen, altatást tudom, lehet az lesz a vége. Most nincs rossz fog, de elöre nézelödök, mert 3 fogmütétet már végigéltem hogy nem zsibbadtam el (senkinek sem kivánom!), és sokszor a furásnál sem, mintha villámok lennének a fogamban. Igy besokaltam, többet nem türök. A doki szerint pedig amit ad erösebb mint a lidokain, direkt fogmütéthez van, meg agymütétekhez szokták, valami anatómiai oka lehet hogy én nem zsibbadok el rendesen, pedig többet is ad. Hát a fél arcom leesik töle, arra hat, csak a fogamra nem. Szoval most már ugy gondolom, eleget szenvedtem, türtem, csakis hipnózis v. altatás fog szoba jönni. Föleg ha egyszer korona kell és csiszolnának egy jo fogat, na ezt már nem akarom elképzelni milyen érzés lenne ezek után nekem.

Exi! Megirnád mekkora volt Peti 2 évesen? Mert Norbi elég magas, de szerintem nem annyira. Ö most 92cm.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Anett, Málna tényleg minden képen mosolyog. :D Vagy nem is csináltok róla másmilyet? :wink: Ő most mennyi súlyra? Látszik, jó húsban van.

Karmen, sajnálom a fogadat. Én nem hiszek a hipnózisban. Az altatással meg bent kell maradnod egy éjszakára, nem? Megfigyelésre.

Ági, mi az a tetőbox?

Enikő, köszi a felajánlást, egyelőre fogalmunk sincs, milyen kell az autóra. :shock: Sín az tuti nincs rajta. Meg kell nézni.

Nóra, jó ez a kép. Marcsi nagyon furfangos, húzatja magát a hugával. :D Taknyosságot sajnálom, hát kijutott nektek rendesen belőle. :roll:

Melinda, ijesztően hangzik ez az affektív apnoé. :( Majd írd meg, mit mondott a doki rá!

Mi megjártuk ma a fülészetet, éjjel kifolyt Lali füle, de csak a fülzsír volt. :roll: Viszont nagyon csúnyán köhög, főleg éjjel, fél1-3-ig nem tudott visszaaludni a köhögéstől. :( Rengeteg zöld trutyi jön az orrából. Kapott Sumamedet, még nem váltottam ki, délután viszem a házidokihoz, hogy a tüdejét megnézze a köhögés miatt. Meg hátha kapunk még pár nap haladékot az AB előtt. Nagyon nem akarom neki beadni... :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi! Szegény Lali, már megint beteg!!
Nem, az nem mély altatás:) Pár éve érdeklödtem, akkor nem volt olcsó, és csak fél fogsor a min. amit rendberaknak. De nekem nincs rossz fog, ha lesz 1 akkor gondolom altatnak ugy, ha a többit nem kell megcsinálni. Amugy Szegeden jo ár van (Pesthez képest) 20 perc altatás 18e ft. Nem olcsó, de én most már ott tartok több fájdalmat, ekkorát nem akarok átélni (legutobb a gocot kiégették, nem elég hogy az éget hus szagát éreztem, borzalmas, még azt is ahogy égették, semmit nem ért a szuri). Na ez volt az utolso hogy bejelentettem itthon, többet nem viselem el. Bár pár perc sirás helyett elég drága az altatás, de akkor sem!!

Tetőboxot a keresztrudra a kocsi tetején lehet feltenni. Olyan zárható, nyitható doboz, hosszukás alaku. Biztosan láttál már olyat kocsin, a régi autokon volt csak ezüst szinü (fém) tetöcsomagtartó, ma már sinek és azon boxok vannak. Nekünk is muszáj lesz egyszer venni

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

szilcsi: hát ez ugyanannak a nyavalyának tűni, mint a miénk, családilag elkapta mindenki, szüleim is. Még szemgyulladást is csinált, nálam meg a gyerekeknél, szerencsére csak enyhén, éjjelre. :evil: Az apnoé tényleg ijesztő, még akkor is, ha már tudod, hogy ártalmatlan.

Melinda: én is kíváncsi vagyok, mit mondtak nektek, akárkihez mentek, majd írd meg légyszi!

Traktor, szilcsi, karmen: anyósoméknál kerti játék, de lábbal hajtós, nem elektromos, és még Marcsi se tudja hajtani, nemhogy Dóri. tehát: rá van kötve egy istráng elöl, és húzni kell egy felnőttnek. :lol:

Karmen, exdeus: szerintetek milyen Sztriha prof. stílusa? :roll: Már az, ami nem tetszik benne? Csak kíváncsi vagyok, mi jó rég voltunk, de nem emlékszem semmi extrára. Mondjuk velem is előfordul sokszor, amit Exdeus szokott említeni, hogy semmi bajom valakinek a stílusával, pedig sokaknak nem tetszik. A saját stílusom se tetszik sokaknak. :lol:

Karmen: akkor te egy hős vagy, én egy szimpla fogtömést sem tudnék elviselni érzéstelenedés nélkül.

rikax: láthattunk titeket a Kodály téri homokozóban tegnap? :roll:

haragosi: köszi!

Tettem fel egy csomó nyári ruhát meg body-t a teszveszre mindenféle méretben (104-ig), nézze meg, akit érdekel; néhány linket betettem az adok-veszek topikba is.

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam, olvasni próbáltam, de tegnap értem utol magamat!

Minden kedves kis és nagy név- és szülinaposnak sok-sok boldogságot kívánok! És minden anyának is, szóval mindenkinek!
Képek szuperek egytől egyig! :)
Betegeknek gyógyulást kívánok!

Mi jól vagyunk, Doróval a korai fejlesztőbe járunk, meg is lett az eredménye, mostmár elég szépen beindult a dumálókája! :lol: :lol: :lol: Szerintem megijedt, hogy ennek fele sem tréfa, itt ha nem beszél, menni kell mindenféle foglalkozásra és egyszerűen elkezdett beszélni! Pár szavas mondatokat is mond, igaz, kezdetlegesen, de nagyon gyorsan fejlődik és alakul! Mi meg persze megnyugodtunk, már csak ezért is megérte (mert önköltségesek a foglalkozások)! :D Dávidka hatalmas nagyfiú, 3 hósan 7 kiló és 62 cm volt. Jó nehéz tartogatni, kenguruzni, de nagyon aranyos baba, sokat mosolyog és gagyog, többet, mint Dorottya anno. Szeretik és teljesen megszokták egymást. Doró egyik éjjel pl. sírva ébredt és kereste Dávidot. Biztos vele kapcsolatban álmodott valami rosszat. Majd megzabáltam, olyan édes volt.

Majd rakok képeket is, most ébred a legényke!

Üdv mindenkinek: eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Nóri! Elektromos nagyon drága lenne, a szomszéd kisgyereknek aki elköltözött sajnos, volt ilyen lábbal hajtos, folyton vitte Orsit, most Orsi szeretné vinni Norbit, igy valamikor nekünk is kell majd venni. De ugye mindig van egyéb kivánság is, igy nem ez került még sorra.:)
Én nem irtam Sztrichára semmit! Enikö volt a másik. Nekem a Szabó J. stilusa volt kifogásolható, de arrol régen volt már itt szó.
Fogászat. Nem vagyok hös, mert végigbögöm a mütétet csak kint nem hallják, nem üvöltök, ha érted. De hös nem vagyok, mert nagyon félek minden alkalommal már, csakhát mondják ott (és más orvosnál is igy jártam) hogy nem tudnak mit csinálni miért nem hat nekem az érzéstelenitö. Na emiatt is elleneztem az epidurált, rettegtem majd az sem hatna eléggé. Fogászat meg olyan tudod, ha menni kell akkor menni kell, attol mert félek a probléma nem oldódik meg. De most már itthon is mondtam, ezentul csak altatásban v. hipnózisban! Nem számit az ár, türtem eleget.
Sapi meglett váratlanul a mult héten, azt hiszem nem irtam (közben vettem egy másikat a Cserepesen egy varrónötől, nem olyan szép mint a Bla-bla volt de elég jol néz ki, viszont olcso azért nem olyan kár ha ellopják). Na a sapi az egyik kisfiu hátizsákjából került elö, furcsa hogy otthon 3 hétig ki sem nyitotta, az oviban látták a gyerekek hogy valami rozsaszin log ki, akkor nézte meg és igy lett meg

Hefe! Hol van ez a korai fejlesztő? És mennyibe kerül, mennyi idö a foglalkozás, heti hányszor? Igaz Norbi most elkezdett szavakat probálgatni, elsö szótagig van ami megy. De szókincs még mindig pár szó csak.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Üdv.

Kármen, hát pedig készülhetsz... Peti "csak" 90.5 cm volt kétévesen. :D

Szilcsi, a tetőbox az, amit fel lehet tenni a tetőcsomagtartóra. Nekünk sem volt eredetileg csomagtartónk, de ahogy elutaztunk tavaly külföldre, Feri nekiállt nézelődni, és talált ilyet, csomagtartóval együtt. (Igaz, mi külön nem használjuk a csomagtartót magát, mert nincs rá szükség.) Ez jobb, mert zárt, mellesleg fogyasztás szempontjából jobb, mert áramvonalasabb, mint a tetőre felpakolt ez-az.
A miénk ilyen:
Kép

A fülészeten szinte mindig írnak AB-t, nekünk is így volt, én mindig felhívtam a házidokit, hogy adjam-e vagy sem.

Norus, hát nekem Sztriha prof túl nyers volt. Úgy gondolom, hogy "nagyonaggódós" anyuka ne hozzá menjen, mert még én is könnyezve jöttem ki az első alkalom után - élvezet volt könnyezve vezetni, pedig nem vagyok egy nagy sírós-rívós. Persze aztán megbékéltem vele, ment minden simán. Csak hozzá kell szokni.

Hefe, hát akkor te biztosra mentél. Én nem vittem Petit és 31 hósan indult be a beszélőkéje.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ági! Azt tudtam hogy Orsi magas a csoportban és hogy Norbi nála is sokkal magasabb (Orsi "csak" 86cm volt 2 évesen:)). De nem gondoltam hogy Peti még kisebb is volt mint Norbi, jesszum akkor tényleg magas fiu lesz :lol: Mondjuk, fiuban az a jo, lánynak már nehezebb, nekem legalábbis sokáig gátlásom volt amiatt is hogy magas vagyok, pedig csak 174cm:) De zavaro a mai napig ha tömegben vagyok (föleg diszkoban) és a tömeg feje felett végiglátok. Na meg sokáig rossz volt hogy sok jo srác kicsi volt, nálam az meg kizáro ok ha alacsonyabb a pasim:)
Nekünk van családi kocsink is, csak éppen dupla annyit fogyaszt mint az én kocsim, ezért gondolkodunk mi is egyszer venni kellene tetöcsomagtartót. Bár ha összeadom az árát a sinnel együtt, akkor még jo sok ut beleférne a nagykocsival a több benzinnel is:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kármen, hát ezt használtan vettük. És a csehországi utunk során egy tank benzinnel jöttünk haza, ami 800 km-t jelent!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Karmen!
Szerintem az a doki, akihez én járok, az is csinál altatásban fogat. Vagyis szerintem odahiv egy aneszteziologust, és az csinálja. A takaréktár utcában rendel, Dr Sávay Gyula.
És nagyon rendes, jó doki. :wink:

Exi!
Nem semmi dizájnos kocsitok van. Biztos fel lehet ismerni. :wink:
Mi is most, hogy megvettük a Peugeotot, azt néztük, hogy ha majd megyünk nyaralni, biztos nem fogunk beférni, ezért kell a tetőcsomagtartó meg tetőbox. Beszéltünk a kocsi előző tulajával, mondta, hogy neki van eredeti Peugeot tetőcsomagtartója, fele áron ideadja.( a kocsit kereskedésből vettük)Tetőboxot meg bérelni is lehet, ha szükség van rá. :wink:
Egyébként kellemes csalódásként most hétvégén is befértünk a kocsiba, pedig vitünk egy hatalmas táskát, utazóágyat, etetőszéket.Mondjuk én hátul ültem a gyerekekkel, szóval még akár előre is lehetet volna az anyósüléshez is pakolni. :wink:

Szilcsi! jobbulást Lalinak!!!! :wink:
Apa nem megy veletek a Bükkbe?! :?:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Karmen!
Ez horror!!:(
Kb. másfél éve én is úgy jártam,hogy dupla szuri után is éreztem mindent fúrás,meg csiszolás közben...
Szuri közben meg egy másik ponton a szúrás helyétől távol,az orrom mellett éreztem a szúrást?Mindkét szuri alatt... :shock:
Még sohasem történt velem ilyen előtte!!
Csodálkoztam nagyon,a doki meg alig hitt nekem...
Az első szuri után meg szájzárat kaptam.Olyanom se volt még...
Hogy mi volt akkor,nem tudom,de minden összejött..
:shock:

Hefe!
Az ODU fizetős?Mi a tarifa?
Gratula Doró beszélőkéjéhez!!!

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Exi!
Váó milyen dizájnos járgány!!!Jól néz ki!!

Szilcsi!
Lalinkónak jobbulást!Szurkolok,hogy ne kelljen AB.!!!
Kevinnek is kezdett zöldre váltani az orrváladék,de most pár nap orrcseppezés után újra áttetsző.Lehet,hogy csak helyi bacifertőzés volt...?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

ANETT!!

Köszönöm!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zita! megirnád az elérhetőségét és hogy mikor lehet felhivni érdeklödni árakról, részletekröl? Köszi

Hipnózisra senki nem irt, nem tudtok ti sem senkit? :( Azért csak kiméletesebb lenne mint egy altatás.

Exi! Én is néztem milyen klassz a kocsin a design! Nekünk is 1e km-t bir tele tankkal, valszeg tetőboxal ez is kevesebb lenne, csak mondom az új nagyon drága a sínnel együtt.

Szilde! Szájzárról már hallottam, na szerencsére az az egy még elkerült engem.

Hefe! Az ODU-ba jártok? Én is azt hittem az ingyenes, azért érdekelne majd mennyiért, milyen gyakran, hány perces ez ott.
igaz Norbi pár napja elkezdett pár szónak az elsö szotagját már mondani, igy szerintem nem lesz itt semmi gond, majd lassan ugyan de beindul a beszélönk. De azért érdekelne ez a foglalkozás, ha mégis kellene egyszer.

Szilcsi, Nóri, Szilde! Jobbulást a gyerekeknek! NEkünk most mult el a takony, már remélni sem merem tartosan, mert okt. óta folyton csak 1-2 hét betegség mentes idöszak volt. Igaz AB nem kellett.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ági, köszi, most már tudom, mi az a tetőbox. Tényleg láttam már ilyet. Bár nekünk ez nem jó, mert pl a babakocsit hogy rakom bele? Nálunk az foglalja a legnagyobb helyet, mert a nagy Gracot visszük, a Pierre Cardin kereke nem bírná a hegyi terepet. Azt meg csak fel kell csapni a csomagtartóra oszt kész. :D
(bele sem merek gondolni amúgy, hogy fogok bepakolni, egy hétre, plusz utána maradunk anyuéknál még egy hétig, bár mondjuk mosni ott már tudok.)

Eszter, végül is nincs baja Dorónak, csak lusta volt beszélni? És nektek valaki javasolta ezt, hogy vidd el az ODU-ba, mármint szakember, vagy magadtól vitted el a csajt?

Zita, apa nem jön velünk. :( Ha jönne, nem lenne probléma, mert akkor két autóval mennénk, a miénkbe meg aztán lehet pakolni. De neki pont utána héten lesz egy nagy munkája (a zentai játékok egyik főszervezője), és nem meri bevállalni, hogy eljön, aztán meg esetleg ugrani kell ki Zentára büfét/zenekart stb intézni. :roll: Azért Zenta a Bükkből nem lenne egyszerű... meg olcsó benzinügyileg. :roll:
De megyünk majd együtt is, Lali keresztszüleivel és egy másik baráti házaspárral oda, ahova minden évben együtt megyünk már évek óta. És talán elmegyünk hármasban is valahova...

Az AB-t egyelőre megúsztuk, kaptunk Sinecodot éjszakára, nappalra marad a köptető, a szokásos dolgok (stérimar, nasivin, cebion), meg infralámpázni kell a fejét. Apa most vette meg, azt mondta az eladó, kössük be Lali szemét, mert nagyon káros a szemre. :shock: Hétfőn kontroll. Az orra még nagyon trutyis, de már nem olyan csúnya, mint tegnap.

Nóra, párom kb egy hónapja :!: benne van ebben a köhögős valamiben, most küldték el allergia vizsgálatra, egy hónap múlva kapott időpontot. :roll: De azt mondta a fülész, könnyen lehet, ez mág az egy hónappal ezelőtti vírus, ilyen makacs, nehezen gyógyuló. :x :shock:

Kép
szilcsi
 
 


Karmen!
Szerintem bármikor hivhatod, vagy Ő vagy az asszisztensnő felveszi.
Máshol nem dolgozik, ez a saját rendelője, szóval elég rugalmas.
Évekkel ezelőtt sokáig Ő volt a deszki fogorvos. :wink:
20 9760157, a rendelőjé pedig 06 62 494-383.

Csajok!
Valakinek nincs egy fölösleges autómatricája," Baba van az autóban"? :wink:
Köszi.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!!

Karmen: fogdoki passz, én néha nem is kérek szurit :oops: ha csak pici luk van, tovább tart a macera a lidokainnal, meg mire hat, mint az egész beavatkozás.....


Szilcsi: Én alvás közbe szoktam infrával lámpázni a kicsiket, pont az erős fény miatt. Vagyis mostmár beülök velük 15 percre a szaunába :lol: Kéne nektek is egy infra szauna, az kinyomja a takkot az arcüregekből.... :wink: Apucikánk biztosan szívesen csinálna egyet :wink: Hja és a szanunába nem erős vörös fényű a fűtő, egyáltalán nem zavaró a szemnek.... Itt vannak infók: www.infrapark.hu

Tetőboxunk nincs, de merőleges sínt tudok adni, mi is oda kötöztük a babakocsit amikor mentünk Szabolcsba, semmi baja nem lett, csak jól le kell rögzíteni gumipókkal, és erős zsákba kell húzni a bébjárgányt, hogy a bogarak ne tapadjanak rá......
Hja és ajánlom, hogy ha utaztok esernyőre csukható kocsit vigyetek.... Ha gondolod odaadom a mienket :wink:


Hefe: én se tudtam, hogy van fizetős Odú is. De gondolom, hogy megmaradt a nem fizetős része is.... Örülök, hogy elkezdett beszélni a csajod. Én is elvittem volna a helyedben! :wink:
Képeket a gyerkőcökről??


A.T.Zita: Milyen Peugeot-ot vettetek? :)

Karmen: Örülök, h meglett a sapitok!
Boginak meg a farmer kabátja tűnt el az oviból. A múlt szerdai néptánc fellépéskor :( Nagyon sajnálom megszakad érte a szívem, mert aznap volt először rajta, előtte nap vettem neki, gyönyörű hímzett, kövekkel kirakott kabát volt :( Úgy sírt.... :cry: Az óvónénik meg mossák kezeiket, ők nem tudják hol van (a Klauzál téren léptek fel és tánc után az egyik óvónéni kezéből mindenki kivette a saját kabátját -mondjuk nemtom a 30 fokba miért kellett egyáltalán magukkal vinniük a kabátokat...???) Na szal odamentünk az óvónénihez a kabátunkért, és már csak egy 4 éves méretű kisfiú farmer volt a kezében... azóta sincs meg Bogié, hogy száradjon le tőből a keze annak aki elvitte.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Amúgy jól csajok oviznak, Marci sulizik, várják már a szünidőt :D
Zaza betyár, szépen beszél, Vius is alakulgat, de még soksok munkánk lesz vele, de nagyon ügyike :) .
Gyerekek apája mindent kitalál, hogy ne kelljen tartásdíjat fizetni, most a "kirabolták" van lemezen 8) Elhányom magam tőlük..... :cry: Igazából fogalmam sincs mit csináljak... :evil:

Eldugultam :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Kis betegeknek jobbulást!
Mi dokinknak ma lett elege a sok takonyból ami Leviből ömlik :( Gyakorlatilag amióta él folyton taknyos. Néha 1-2 hétig nem, aztán újra. Eddig az ovira fogtuk, de most már sok :( Doki azt mondta szerinte 2 dolog lehet az ok. Nagy orrmandula vagy (tej)allergia. Úgyhogy most első körben tejmentes diétán van a fiatalúr. Írt fel tejmentes tápszert, tejterméket se ehet, semmi ilyesmit. Még szopizik picit, bár csak napi 1x, de nekem is kerülni kell a tejet, tejterméket. Hétfőn vesz mintát orrból, torokból, tenyésztésre, és nézünk vérképet. Nagyon ideges lettem, mert most belekerülünk ebbe az őrült rendszerbe, addig úgyse szabadulunk amíg rá nem nyomnak valami betegséget :(
Dokihoz alapból azért mentünk, mert Gréti tegnap belázasodott. Az anyák napi ünnepséget becsülettel végigcsinálta, Nurofen után. De aztán este megint felment neki 38,9-volt hónaljban:(
Aztán mivel holnaptól nem elérhető a dokink, elvittem megmutatni, hogy vész esetén mi legyen. Vész=3 napnál tovább elhúzódó láz.
Szóval kész vagyok :(

Enikő: Na, ez jó hír, hogy alakul Vius! Bogi kabátját sajnálom :( D. meg no comment. :evil:

Timika: néha azért adhatnál hírt magatokról :)

Friss 2gyerekes kismamik?

Karmen: Ez egy horror amit átéltél, én se vállalnám többé így :( Amúgy is olyan félős vagyok, a legkisebb lyuknál is kérek szurit :( Aztán meg szenvedek, mert napokig fáj a fejem utána....de akkor is nagyon félek :(

Exi: Ti hol rejtegetitek az autót? A házatoknál sosem látom. :roll:

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Enikö! A furást még csak elviseltem, de most már azt sem fogom, az utolsó mütétnél besokaltam, ennél az elégetésnél. Nem kis darabot vettek ugy ki, na elég volt, ezek után már semmilyen beavatkozást nem merek ébren, éberen vállalni. Ügyi vagy hogy te birod, de nekem irtó fájdalmas (a többi mütét is az volt), a furás is nagyon fáj, de az semmi a mütéthez képest, de most már attol is parázok, na. Van aki nem fél, én rettegek már, nem szégyellem. De mondjuk jobb ha félek és mindig megcsináltattam, mint aki fél és el sem megy fogorvoshoz.:)
Kabátot mesélted milyen szépet vettél, a fene azért hogy már eltünt!! én is szidtam aki a sapit elvitte, hetekig hogy nem lehet észrevenni hogy másé van itt. Na hogy meglett azota sem használjuk, már nem merem, marad alkalmi ünneplös, amit meg a Cserepesen helyette vettem, az jo oviba.
Nekünk egy pulcsink több hónap után! került elő egy másik gyerek tornazsákjábol, az éves takaritásra hazavitték. Na de könyörgöm, ezek hónapokig nem nyulnak a tornazsákba, nem mossák a benne levöt?? Jesszum, ezt jobb lett volna ha nem valják be!

Zita! Köszi

Bea! Remélem nem kell diéta, tényleg jobb lenne ha a mandulamütét megoldaná ezt!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok!

Szilde :) Zita :) Én is utólag nagyon boldog szülinapot kívánok Kevinnek és Szandinak! :D Képeket dobjatok majd az ünnepeltekről!

Anett :) Málna tényleg mindig csupa mosoly :)

Exi :) Melinda :) Bea :) Persze, tudom, hogy az egészség a legfontosabb, mégis rossz érzés vhol :(
De ez van…

Melinda :) Sajnálom, hogy ilyen problémátok van, gyerek neurológust sajnos nem ismerek :(:(

Karmen :) Én úgy tudtam, az afta fertőzhet :roll:
A fogorvos történeteket még olvasni is rossz volt :shock: :shock: Lehet, hogy az altatás lenne neked a legbiztosabb…

Szilcsi :) Tündéri Lali a képeken! Olyan kis édesen alszik :) Thomas mánia még nálunk is megvan, Exiékhez hasonlóan mi is vettünk a Tescoban Thomasos karúszót, úszógumit és strandlabdát :)
A betegséget nagyon sajnálom, remélem ezúttal megússzátok az antibiot!

Enikő :) Kabátot nagyon sajnálom, szegény Bogi :(:(:( D. nem tudom, hogy tud tükörbe nézni :evil: :evil:

Bea :) Bakker, jobbulást nektek is! Levi takonykórja doki szerint miért nem lehet az ovitól? Azért ő még kicsi és Gréti gondolom mindenféle bacit haza visz, nem? :roll:

Rólunk: kedden voltam CTG-n, nem volt semmi különös, holnap megyek újra és akkor valószínűleg lesz egy rövid UH is, megnézzük, hogy fekszik Flóra. Vasárnap tölteném ugye a menstruáció szerinti 40. hetet, úgyhogy megnéztük mégegyszer a korai UH leletek alapján, hogy módosul-e vmennyit a kiírás dátuma. S. szerint május 10 és 14. közé tehető. És aláírtam egy papírt, hogy saját felelősségemre nem fekszem be. Bakker azt azért álmomban sem gondoltam volna, hogy a végén még túlhordom a gyereket :shock: :roll:

Pussz mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jöttem néhány képpel, bocsika :oops:

Róna:
Kép

Bogi:
Kép

Zaza:
Kép

Marci:
Kép

És ezt kaptam Anyák Napjára a páromtól és a gyerekektől :D A színösszeállításra tessék odafigyelni :wink:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Jöttem néhány képpel, bocsika :oops:

Róna:
Kép

Bogi:
Kép

Zaza:
Kép

Marci:
Kép

És ezt kaptam Anyák Napjára a páromtól és a gyerekektől :D A színösszeállításra tessék odafigyelni :wink:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bakker bocsiiiiiii, csak 1x akajtam.... :oops: :oops:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?