Új privát üzeneted érkezett!

Napot!

Vicus...most már igazán....

Nya képek...
Kép
fárasztó utazni...
Kép
esküszöm én a mosd meg szappannalt a kezére értettem!
Kép
itt még csak gondolatban találtam ki mivel fogom anyát a sírba vinni
Kép
ez itt a reklám helye...
Kép
és ez is! :D
Kép
itt kezdtem...
Kép
itt folytattam...sarokban könnyebb
Kép
őszintén...innen sokkal jobban látok!
Kép
bibíííííííííííííí
Kép
kukkkkk
Kép
fogaim száma...
Kép
a tesó és apa...anyahajhullató mutatványa!

Kép
ticsimû
 
 


krisz
de szép szivárványok, nálunk is ilyenek voltak kb 2 hete. az erösebb szivárvány ugy néz ki, mintha a fábol nöne, biztos becsillant a kép, de tök tuti :)
dokid van? kiskönyved is van már, ugye? képet majd hozzál uh-rol, hátha most lánynak látja a rokonság :)

zsofi
csak ugy érdeklödésböl kérdeztem a baba betüjelét. most már akkor tudod azonositani, melyikük hogyan fejlödik :D persze szépen, ahogy kell, de azért mégis más, ha személyesiteni lehet öket.
tregnap délelött és ma délelött kicsit rosszul voltam, remegett a kezem, sztem fáradok. meg már aludni se tudok olyan jol, zsibbad a vékonyka csipőm, nem birja a pehely sulyomat. Meg D is rosszul aludt. Szoval tuti fáradtság. Ma anyunál vannak.

vicus
na, alakul az a méhszáj. lehet, pakolnod kéne ládákat, vagy felásni a kertet és méteres bokrokat ültetni :lol:
én kaptam nejloncsizmát a lábamra, lehet, máshol nem adnak, avgy már itt sem. Vagy csak koszosnak tünt a zoknim? :roll:

dike
ja, látom, 12. nap. na akkor mozi, finom vacsi, ééééés ami kell. Nehogy összevesszetek nekem!!! Hogyhogy megint bal oldal a szurka? :shock: kéne az az uh nagyon.

ildi
én nem értek ezekhez a gyogyszerekhez. vegyél még egy tesztet, ha nega az is, menj vissza a dokihoz. Lehet, még nem álltál vissza a ciklusra, vagy - ami ne legyen - van vmi gond belsöleg a méhedben. Bár azt a mütétnél gondolom kitisztitják. Drukk, hogy lelkileg rendbe rakd a veszteséget, és hamarosan jöjjön a tesóbébi!!

melaszka
nem nézek hiradót, mi ban a Gordonkával és zenekarával? lehet, mégse ök lesznek trónon? :?:

ticsi
szappannal mos hajat? :lol: kretaiv gyermek. nagyon hasonlitanak ám :) természetben is, ugye? kis kópék :) azt a nagy kééék szemet de irigylem!!! hu, tényleg ügyesen áll, na, öt már nem fogod leültetni, max a csoki mellé :D

most egész jók a kölkök nálunk, P néha értetlen, 6x elmondom, h vegye le a nadrágját, erre leveszi a pulcsit. D után rohanok a játdszotéren, multkor bement a hinta alá, még jo, h a másik anyuka reflexei hamarabb ugrasztották, mert repült volna a gyermekem. És itthon is felmásztik mindenre. De most egész jol viselkedik, csak sokat kell beszélni nekik egész nap jár a szám.

Kép
ide is felmászok, anya meg rohanhat, mielött leesek
Vendég
 


Hát Kata, én is bizom benne erősen, mert akkor a gyerekeseknek főleg befellegzett :evil:
édes ez a kissrác!!! :wink:
Ticsimű, tieid is :) Majd én is próbálok tenni
Vendég
 

 
 

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ticsi :)

Szuperek a képek, a kukk című nagyon tutkó :wink:
Elég korán felállt a kis Ádám :shock: De azt szokták mondani, hogy minden baba megérzi, mikor minek jött el az ideje :wink:


Krisz :)

Szépek a szivárványok :) Orchideákról nincs kép?
Pocid növöget? Jól vagytok?


Zsófikukac :)

Te merre laksz? Nem véletlenül a közelünkben? Csak mert megakadt a szemem, hogy lementek a Balcsipartra... Bár tudom, elég nagy a magyar tenger :wink:

Vicuska :)

Még mindig egyben???? :shock:
Mi volt NST-n?

Úgy döntöttem, hogy kedden elmegyek a régi dokimhoz, bár nem szívesen, de... Mégis közel 50éves szakmai tapasztalata van... Nem tudom miért reménykedek abban, hogy a kórházi doki rosszul állapította meg a ményak hosszát :roll:
Azon tűnődtem, hogy talán belejátszik jópár dolog ebbe a méhnyak dologba... -eü küret, 20 hetes terhesség megszakítás, eü küret, Albert születésekor egy kis kézi tágítás, méhnyakrepedés, 3.terhesség... Gondolom ezek most összegződnek. :?
Visszanéztem Albert kiskönyvét, vele 3100 volt 18 héttől, majd 2100, majd 2110, és a 35. héttől pedig 1111, és mégis indítgatni kellett a szülést. És abszolút nem tartottam be a pihenést :oops: bicikliztem, kertészkedtem január-februárban :oops: , lakást rendeztem, stb...
Persze most sokat pihenek, bár tegnap már rosszul voltam a sok fekvéstől, csak kótyagos lettem. Este sütöttem gyümitortát, de az is fél órás meló volt. Ma pedig Veszprémbe kellett mennünk, mert kiürült a hűtő :? :roll: De nem cipekedtem, csak dirigáltam apának :wink: :lol: :oops: Minden mást ő csinált, és itthon is ő emelget, pelenkáz, fürdet, stb...
Vendég
 


Melaszka :)

Milyen aranyos a kicsi fiad :wink:
A harmadik képen jól kidőlt :lol:
Köszi a privit, a Veszprémi kórházról volt szó.
Véletlenül nem ismered a dr. Beleznay Gábort? Eddig hozzájártam sztks rendelésre, úgy hallottam, hogy ő Palotán főorvos.
Vendég
 


Szia Haga! :)
Nagyon vigyázz magadra!!!!! :)
Én csak hallomásból ismerem őt, ott Palotán én anno a Blaise-hoz jártam(ugye Vicus? :D )
Vendég
 


Csak Vicuska miatt lestem be! Tényleg nem siet a kisasszony! :P Most már tényleg legyen anyák napi baba! :wink:

Közben látom..... :evil: NATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :!: :!: :!: Így nem kapsz képet! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni

Cijja... tegyé csak... :wink:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Vicus!

40+6-on szültem. Szóval kitartás! :D :wink:
Elötte 2 nappal volt kex. Lehet az is segített. 8)
Az hogy úgy érzed hogy nem szülsz az még nem jelenti azt hogy úgy ios lesz! :D
Délelött nst-n voltam hazaértünk rá 1 órára meg elfolyt a magzatvíz!

Drukk hogy mihamarabb kibújjon mostmár Lilla!!!! :wink:
csipcsab
 
 


ticsi! nagyon tetszenek a képek! :)

kata! pihenj nekem!!!!eleven kis kölykök!nagyon édi!!!!mozi kaja megvolt,de keksz nem hiszem h lesz,tegnap is volt,majd holnap,hagy gyűljenek a katonák!

vagy szerintetek,a mindennap jobb?mármint taktikailag? :lol:
a műtété óta nem nagyon érzem meg a pét!nincs az a nagy szurkálás nyúlós nyák...miért???
kata,nem tudom miért a bal oldalt érzem,de néha beleszúrt a jobba is.ja kéne az uhu,de h melyik oldalon érik az ellen ugy se tudok mit tenni!

haga! remélem a régi dokid megnyugtat,és kiderül h nincs is nagy baj!

melaszka! nagyon aranyos!

KépKép
dike
 
 


lami
hová tüntél???????? :shock:

melasz
nagyon ééédes. ö van a vonalzon is? hogy bealudt s zékben :)

haga
párod nem tud gyedre jönni Alberttel? vagy táppénzre? vagy te táppénzre, apa meg gyedre, igy mind2en ellátottak lennétek tb-ügyileg, meg anyagilag. Bár nemtom, ezek hogyan müködnek pontosan. Vigyázz nagyon, és keress olyan dokit, aki rendes gyogyszert ir fel és hasznos tanáccsal is ellát. Ilyen korán nem kéne az a gyenge méhszáj. A vége felé már más, de elsö harmadban ne.

dike
kétnaponta jobb, mert tényleg gyülik az anyag. nekem a meddös doki mondta épp emiatt a 2napontát. nekünk bejött :)
nyák még lehetne a mütét miatt, azt nem kéne befolyásolnia. Lehet, holnap már lesz is.

gröni
és ugy nem segitett anyukád a terhesség alatt, h együtt laktok? én azt hittem, távol laktok, és azért nem segitett. vagy ne is bosszantsalak ilyen kérdésekkel? Dávid tudta potolni a betegség miatti sulilemaradást? Nem beteges mostanság? Minnyá nyári szünet neki is, gondolom, nagyon várja már. Amugy jo tanulo, szereti a sulit?

fenci
neked hamar megjött :shock: mivel keveset szoptatsz, nem kielégitö fogamzásgátlo a szoptatás, figyeljetek erre, ha nem akartok egy év korkülönbséget. (bocs a belepofázásért)

vicus
oránkként tessék jelentkezni!!! vagy hirt adni, h kifelé van-e már Lilla.

gaby
te is nemsoká szülsz, mizujs, hogyan birod, türelmetlenség?

lili
mentetek a bmc-be?

ditke
hogy álltok?
Vendég
 


Halihó! :lol:

na, még mindíg itt rontom a levegőt :D

köszi mindenkinek a drukkokat csajszikák! :P :P :P

Kata, Ticsi!
nagyon kis elevenek a gyerkőcök :D

Haga!
én ismerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: nekem nagyon nem szimpi, sőt bunkó volt velem!de nem ő volt a dokim, csak ő is nézett mindennap az első méhenkivülimnél palotán.meg ő is bent volt a műtétnél, ki is akarta kapni a ciszta miatt a petefészkemet, csak a dokim nem engedte..szóval bek@phatja :evil:
drukk továbbra is :D

asszem délelőtt elment a nyákdugóm :roll: :shock: , vizsgálat után vmi barnás kocsonyés cucc jött :oops: :shock: , ez reggel 10 körül volt.este 6 óta fájdogál rendesen a derekam+ggörcsölget a méhem, de nem vészes. :roll:
Vendég
 


Lami!
hova lettél???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :roll: :shock: :twisted: :cry:
Vendég
 


Vicuska

Szerintem te már holnap a kórházban alszol Lilla babával!!!!! :wink: :D Gyors, problémamentes szülést kívánok!!!!!

Lami

Miért törölte magát! :shock: Sejtésem van!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kata

Na te sem unatkozol!!!!!! :? :roll:
Pihizz amennyit csak tudsz!!!!

Gröni

Mi lesz apjukoddal kimegy külfödre? :shock: :roll:

Dike

Mozi milyen volt? :wink:

Vkrisz

Nagyon szép a fotó!!!! Hányinger van még? :? :roll:

Ticsi

A te lurkóid sem semmik!!!! :lol: :lol: :lol:

Mami

Olyan szépek ezek a gyerkőcök hogy én is kedvet kaptam az ikrekhez!!!! :lol: :lol: :lol:

Susy, Fenci, Gröni, Csipcsab, Vicky újabb képeket kérünk!!!!

Haga, Zsófi

Pihizzetek sokat, mindent a babákért!!!!!!! :wink: :D

Zsófi

Azért jó hogy sok mindent kaptok majd ajándékba!!!!! :wink:

Pandus

Boldog szülinapot!!!!! :D

Littike olvas minket?????
Lili???????
Pompom kismami??????
Kolibri???????????????
Gizi???????????????
Princzike???????????????

Ja! Velem annyi van, hogy még várom a vércsoport eredményem, a többi vizsgálat megvan! :wink: Aztán teló, és lassan meg is lesz az időpontom a laparra! :wink:
Vendég
 


én nemtom, miért ment el lami :roll:

vicuuus
jaj de izgi, hü, de várom a hireket!!! nagyon drukk, minden okés lesz!! dokid szuper, te szuper vagy, Lilla szuper, ugyhopgy gyerüüünk!! csak nyugodtan, türelmesen, és szot fogadni a dokinak meg a szülésznőnek. Ha tudsz, lazits és tereld a gondolatodat vmi relaxos felé, szép tengerpart, iylenek.

ditke
akkor lapar után még spontán is lehet?
Vendég
 


Nekem meg a napokiban Gtündi és Babcsi jutott eszembe! Ök is nagyon rég nem írtak már!!! :roll: :roll: :roll:

Épp koktélozunk apával! :lol: :lol:

Ditke!
Na dobok majd pár uj fotót!
susy75
 
 


Kép Kép
susy75
 
 


Szép jó reggelt!

Vicus
Én is gyors, kevésbé fájdalmas és problémamentes szülést kívánok és persze egy csodás kisbabót!!! :D

Ma megint nem bírtam fél 6-nál tovább aludni, pedig tegnap nappal sem aludtam. Wc-zni kellett meg túl nagy a fény..mert nem jó a redőny. :( Viszont a súlyom továbbra is 63 kiló így reggel...aminek örülök. :) Hála az égnek, hogy jó az emésztésem! Hányinger talán nem olyan vészes..csak el ne kiabáljam! Éhes vagyok...mindjárt leugrok a kisboltunkba vmi falatkáért.

Ticsimű, Kata, Melaszka
Imádnivalók ezek a rosszcsontok! :D

Haga
Pihengess és reméljük, hogy a helyzeted egy szimpi doki hamar orvosolja! :D

Zsófi
Kösz az infót.Mikor szoktak a dokik először kézzel vizsgálgatni?

Pusszantás!

Kép
vizkriszisback
 
 


Reggelt!
Remélem Vicusnak is úgy indul. m int barinőmnek!

Éjfélkor jött az sms. hogy bent vannak a kórházban, folyik a víz...hát még hír nincs...de Bence Máté Anyák Napi baba lesz az má tuti!

Ma nem leszek, de remélem jó hírekre jövök vissza...

Jók legyetek!

Kép
ticsimû
 
 


vicus?????????????????

Ticsi
Máténak üdv itt kint, mire jössz holnap, biztos lesz képed is rola!!

susy
Vincent gyönyörűűűű, komolyan, mint egy kislány. Nagyon arányos kis arca van. Látom, nem éhezik :lol:

krisz
engem doki 5-6 hetesen már vizsgált kézzel, amikor elmentem elöször hozzá. Utána meg a saját doki havonta. Nézi a méhszájat.
Ügyes vagy, h nem hiztál még. Nekem a szemét nyuszi hozott 5 kiló pluszt :twisted:
Vendég
 


és minden leendő és már mostani anyukának Boldog Anyák Napját!! Minden tisztelet az anyukáké!!

Kép
Vendég
 


Kata,Dike köszi a dicséretet.Nem, nem Marci van a vonalzón :)

Vicus, tényleg anyák-napi baba lesz!Mindent bele!!!Csodás szülést kivánok!
De hát, ha görcsölgetsz, mi a túróra vársz?????
Suzy, nagyon szép ez a Vinzent baba!!! :wink:
Tisztára rád hasonlit!!!!
Vendég
 


Kép

Pálinkásat :!:
Kép

Tegnap osztálytaliztunk. Még mielőtt kérdeznétek, én voltam a sofőr..... :roll:

VICUSKA??????

Köszike a rengeteg képet!!!!! Nyomjuk tele az oldalt, anyáknapja van ma!!!! :D :D Szeretnék gyönyörködni! :wink: :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Menyasszonyjelölttel. :wink:
Kép

"Csak" 15 éves? :roll: :D
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Köszönöm szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytok :D

Vicuska,
Drukk megy, ennél szebb ajándékot nem is kaphatnál a mai napra :wink: Irigy-irigy :oops: :lol: Nekem is szombat reggel ment el a nyákdugóm, és vasárnap délben már babáztam :wink:

Susy,
Gyönyörű kisfiad van!!

Ticsi,
Mekkora szemek :shock: Ilyen szemekkel tuti hódító lesz :wink:

Lmami miért lett névtelen?

Haga,
Szorítok neked, hogy ne rosszabbodjon a méhszájad. Nem írom, hogy pihenj amennyit csak tudsz, mert úgyis azt teszed a lehetőségeidhez képest!! Méhszáj összetapasztó drukkok mennek!!

Zapáné,
Megszugeráltam ám a lányodat, vagyis az enyémet, hogyha nagy lesz, úgy nézzen ki mint Andrea :lol: Bár ezzel magamnak ártok, meg főleg Apának :oops: :lol:

P.kata,
Hűha, bátor kisfiad van :lol: Kitartást az ilyen helyzetekhez :wink:

Krisz,
Az jó, ha így tartod a súlyodat, szerintem könnyebb lesz a végén mozogni. Nekem a második harmadban(ha jól emlékszem) kezdték el a méhszájat vizsgálni, de csak havi egyszer. Az se jó, ha sokat piszkálják.

Azóta is pozitív az LH tesztem, valami szuperovulációsvumen lettem :shock:


Minden Anyucinak, és Édesanyaságra várónak, Boldog Anyák napját kívánok!!!


Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Vicuska!
Könnyű, gyors szülést kívánok!!!! Drukkkkkk!++++++++++++++++

Pandácska!
Utólag is Isten éltessen!!! Dóra gyönyörű baba!

Kata!
Hát már közeledik Neked is a vége, Gaby után Te jössz. Remélem tegnap pihentél! :wink:
Igen, nagyon jó, hogy tudom ki hol van. Bár most kever van bent, Matyi szívhangja nem bal lent volt, hanem teljesen a bal oldalamon, szóval aszem a drágám átfordult harántba. :twisted: Na de van még 12 hete, hogy visszaforduljon. :lol: Szerdán megyünk 4d-r, már kíváncsi vagyok!

Haga!
Te aztán hamar nyíltál Alberttel is. Drukk, hogy minden rendben legyen. :lol: :wink:

Ditke!
Én úgy szorítok Értetek, már közel a Te babád is!

Tegnap vendégség volt anyuáméknál és mindenki azzal fárasztott (a de kicsi a hasadon kívül), hogy milyen nehéz lesz a két babával. :evil: Persze tudom, hogy nem könnyű, de évek óta erre vágyom...

KépKép
zsófikukac
 
 


Minden Anyukának, Pocakosnak és Babáravárónak nagyon Boldog Anyák Napját kívánok!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vicuska, hajrááááááááááá! De izgi!!!!! Nagyon drukkolok, várom a híreket!!!!!!!! :lol:

Én is nagyon boldog Anyák napját kívánok mindenkinek, azoknak is, akik már Édesanyák és azoknak is, akik hamarosan azok lesznek! :D

Kép
vickybabe
 
 


gyugyi
honnan tudtad, hogy rákérdezünk a piára? :lol: ismersz minket, jmi meg téged :lol:
Andi nagyon jól néz ki, hallod-e. Csak nem ilyen szépek és vagányak a szülei is? :D na, asszem felköthetitek a pasiüzö gatyát. Megvan még a barátja? NAgyfiadbol nem sok látszik a képen 8)

panda
még mindig poz LH? :shock: vagy szar a teszt, vagy menjél dokihoz, ez nem normális. :roll:
annyira szép Dóra is, és a fotókon ugy átsüt, menniyre szeretitek. Látszik, h életetek értelme. Mindig mondom, h meglátszik a szülőkön, ha sokat várnak a babára, mert többet adnak neki magukból. Ez a jutalom a várakozásért, jobban "becsülik" a gyereket. Ez most jó bénán hangzik, de vhogy mgelátszik sztem.

zsofi
nekem is 30 hetesen fejjel felfelé volt, egy héttel késöbb fejjel lefelé. még böven van ideje, és hyelye is fordulni, ne aggódj ezen. Petivel nekem is kicsi votl a hasam, már e nemét megmondták (18 hetesen), amikor alig látszott. Lesz az még nagyobb is :) Az meg már látszik, h kismami vagy, ugyhogy figyelmesek legyenek veled az emberek!!
Ne hallgass a nyafogókra, akik az ikrekkel "rémisztgetnek". Mami is milyen ügyesen megoldja, te is meg fogod. Azért kaptatok 2 babát, mert ti kettövel fogtok nagyon jól bánni. Fiatal vagy, erős, üde és friss, mi kell még? Ja, és apa is tök jó fej, ugyhogy nem lesz semmi gond. :D hajrááá
mentek 4d-re, de jó, képet mindenképp hozzál :D

most akkor mi van már Vicussal, végülis bementek szülni???
Vendég
 


Sziasztok!

Kinek megy a Vicuska sms-e????? :wink: :shock:

Susy

Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D Én is, én is, én is!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pandus

Néha beleolvasok a blogba, nagyon ügyi vagy!!!! :wink: :D

Gyugyi

Na fogadjunk te voltál a legdögösebb az osztálytalálkozón!!!! :wink: :D Andi nagyon szép, nemhiába lett a HÓNAP SZÉPE!!!!! :wink: :D

Kata

Hát majd meglátjuk mit hoz ki a lapar! :wink: Reméljük valamire csaj jó lesz!!!! Legyen akár spontán, inszem, vagy lombik mindegy már csak legyen valami!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó! :lol:

nem szülünk még :lol:
de köszi az aggódást meg a drukkokat. :D
este lefeküdtem aludni, aztán minden görcs megszűnt,azóta sincs, csak a derékfájás. :shock: meg vmi barnás truty van azóta is :oops: :roll:

reggel voltunk nst-n, minden ok.
holnap délben megyek újra. :shock:

pedig én ma akarok szülni!!!!!!!!!!!!!!!!meg apa is ma akarja!!!!!!!!!!direkt cserélt hétvégét, h szabad legyen... :twisted:

Panda!
nagyon helyes a jányod, és hasonlít rád :D

Suzy!
Vinzent tényleg olyan szép mint egy kislány :D

Gyugyi!
a te jányod se semmi 8)

Ditke!
millió megadrukk a laparra :D
Vendég
 


Vicuska

Még a végén Gaby megelőz!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: [/u]
Vendég
 


Suzy
Köszi, hogy eszedbe jutottam. :) Még pakolunk ezerrel, úgyhogy csak olvasásra futja, arra is nagy ritkán. :?

Vicus
Lillának üzenem, hogy KIFELÉ!!! :)
gtünde
 
 


Bocsánat lányok, hogy eltűntem, egyszer írtam, de pont akkor szenvedett a babanet és hát persze, hogy nem küldte el...

Most is bármikor kelhet picifiam, úgyhogy gyorsra fogom... Hű, nem tudom ez így értelmes-e, ha tovább gondolkodok rajta, tuti nem lesz az...

No,

Vicuska Drágám... Hát már tényleg kibújhatna Lilla... :D Lehet, hogy ma lesz belőle, nyugi!!! Ne görcsölj rá, annál rosszabb!!! ha barnás cucc jön, akkor az már jel... Nálam mondjuk nem volt, én a vízra vártam, mint a messiásra, aztán burkot kellett repeszteni... :shock: Várhattam volna rá... No és szorítok a mához! :D

Zsófi! Ne érdekeljenek a "jó fejek"! Ügyik lesztek, megoldjátok!!!! Az ikrek szerintem valahogy tudják tudatalatt, hogy ketten vannak 1 emberre, vagy nem tudom, de nézd meg tényleg Mamit is... Hihetetlen... :D El sem hiszem, hogy ilyen babák léteznek... :)) A pocakod meg majd fog nőni, nekem is befelé nőtt félidőig... :D

Haga! Remélem semmi gond nem lesz!!!! Feküdj, amennyit tudsz, ne is gondolj arra, hogy valami baj van, tereld el a gondolataidat!!! Kérdezgess körbe homeos meg gyógynövény cuccoknak, mi segíthet még esetleg!!! Drukkolok nagyon, hogy semmi baj se legyen!!!!

Amúgy nekem kb 1-2 szer néztek össz vissz méhszájat az első terhesség alatt. Nem tudom, hogy azért, mert panaszmentes voltam, vagy mert trehány a doki... :roll:

Ditke!!! Drukkolok, hogy sikerrel zárjuljon a lapar és az utána következő időszak!!! :D Már nagyon jó lenne, ha hozzátok is pottyantana a gólya!!!

Atyaég, mi volt még...

JAAJJJ!!! hát persze!!! Márk, Vinzent, Flóra és Dani és Levente és Adám és persze ÁRPI iés Dóri és Andi is GYÖNYÖRŰSÉGES!!!!!!!! Anyám, remélem senkit sem hagytam ki... bocsánat ha igen, nézzétek el nekem kérlek!

Most viszont tényleg nem tudom, mi volt még...

Én túlvagyok a gyökérkezelésen, az tényleg nem fájt, de amikor kiment az érzéstelenítő... na azt ellenségemnek nem kívánnám lányok... azt hittem, komolyan, hogy leszakad a fél állkapcsom. Felhívtam a szülésznőmet, hogy most mondjon valamit, amit bevehetek, mert beleőrülök előbb utóbb... Algopirint vettem végül be, hatott is... másnapra jobb lett, most hol jobb, hol rosszabb (de ha rosszabb sem olyan vészes)...

Csajok, tudtok nekem segíteni valamiben? Barátnőm babát vár, kiszámoltuk Neki, hogy, amikor dokinál volt, 6 hetes volt, de az okos dokija hasi UH-t csinált, 13 mm-es petezsák volt csak. Szeirntetek ez a hasi Uh miatt volt csak ennyi, vagy azzal is nagyobbnak kellett volna lennie embrióval benne??? Nem tudom, mennyire számít ilyenkor ez... Mondjuk szerintem sokat, mondtam is Neki... (Ja és képzeljétek, a hője sem valami irdatlan magas...)
Szerintetek???

Majd még jövök, felkelt lurkó! Puszi!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Semmi hír? :D :D :D :D

Megyek kirándulni! Szétbobozom az agyam délután!!! :lol: :lol: Kép


PUSSZ!!!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:

még itt, sehol semmi :roll:

Sleepin!
nekem 5 hetesen volt 7 mm a petezsák szikhólyaggal.
6+3 hetesen 6,2 mm ülőmagasságú baba volt.
na, ezzel nem sokat segítettem. :roll:
de sztem az nem befolyásolja a méretet, h hasi v hüvelyi uhuval nézik-e :roll:

Gyugyi!
laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :D
mi az h szétdobozod magad? :shock: :roll:
Vendég
 


Vicus!
Hát jól kihúzza bent Lilla baba! Hátha ma már nem jössz haza nst-ről! Drukk!!!
Gyugyi bobozni megy! :wink:

Gyugyi!
Helyettem is bobozni!!!!

Sleepin!
Hát szerintem hasi uhun nem látszik mindig olyan jól, nekem a 12. hetin mondta a doki, hogy megnézzük hasin, de lehet csak hüvelyin fognak rendesen látszani. Végül elég volt a hasi.

Kata!
Képzeld este megint megkerestem Matyi szívhangját és visszament. :lol: Rendes baba, szófogadó. Tudom, hogy még az utolsó pillanatban is megfordulhatnak az ikrek is, de most lent van a ét kis fejecske egymás mellett, így tudnak bent dumcsizni és nekem is jobban tetszik így, mintha egymás fejét rúgdosnák. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicuska
még mindig egyben? szombaton elment a nyákdugó, akkor most már ki kell bújnia :!:

Kukac
csak nem kezdik egymás rugdosását már odabenn :lol: na de majd ha kinn veszekednek szétválaszthatod őket :wink:

Pandácska
húúú, de gyönyörű Dóra baba :D levettem a mintát kistesóra :wink:

nem emlékszem ki mit írt még :roll: :? :lol:

mi jól vagyunk, tegnap szomszédokkal bográcsoztunk, nyami. szomszéd május 20-ra van kiírva :lol: :wink: meg van Máté gyerekkori haverja :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
De, már a 12. heti uh-n láttuk, hogy ahogy rúgdosnak bent a helyhiány miatt bizony eltalálják egymást. Persze nem direkt. :lol:
Már Nektek sincs sok hátra! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
bobozni..... :lol: tényleg, már olvasni sem tudok :shock: :lol:
klassz h a babákok most szépen fejjel lefelé vannak :D

Gaby!
nem ér ám megelőzni! :lol:
Vendég
 


Vicuska
nyugi, nem úgy néz ki, mintha fiatalúr most ki szeretne már bújni :lol: ma már úgyis szülni fogsz nem? :P :wink:

Kukac
bizony nincs sok hátra :) remélem nem akar nekem is tovább bennmaradni :lol: mosnd meg a gyerekeknek, ne rugdossák egymást :wink:

Kép
gaby25
 
 


Na hali! :lol:

megjöttem, egyben :lol: :shock:
magzatviz oksi, nst oksi, méhszáj c:2222. ez már jobb mint volt :wink:
azt mondták szóljak apának..... :oops: :lol:
Vendég
 


Vicuska
akkor lehet éjjel szültök már :P :wink: hajráááá!!!!!

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok Csajok!

Vicuska,
Azért ugrottam be, hogy gratuláljak, de látom még itt virgonckodsz. :)

Kukac,
Örülök, hogy jól vagy és otthon lehetsz. A rokonokkal meg ne is törődj.

Gröni,
Még a múltkor kérdezted, ott vagyok iwiwen, csak a K-nál. Kicsit hátrébb költöztem. Ari vagy, hogy hiányolsz. :)

Kép
mofly
 
 


Köszönjük a bókokat :D

Vicuska,
Hajrá, hajrá, nem akarlak itt többet meglátni, legalább 6 napig :lol: Ez már szuper méhszáj, legalább kevesebbet kell majd a szülőszobán tágulnod. Nekem Dóri 40+6-ra jött, már mindent kipróbáltam, de persze megmakacsolta magát. Amikor megbeszéltük a szülés indítást beparázott, és másnapra kibújt :lol:

Gabi,
Már Te is nagyon a végén jársz, hamarosan babázhatsz :wink:

Sleepin,
Gondolom, nem véletlenül van az, hogy csak a 12. heti uh-nál használnak(általában) először hasi uh-t. Úgy tudom, a hüvelyi az elején pontosabb képet mutat. Sőt, valakinél még a 12. heti is hüvelyi, mert nem látják jól a dolgokat. Nekem 6+2-nél volt Dóri kb. 8 mm , dobogó szívvel.

P.Kata,
Én is arra gondoltam, hogy esetleg car a teszt. Csináltam szombaton egy próbát, a felső az enyém, alsó a nővéremé. Neki pár napja van a mensiig, tökéletes ciklussal, én a 46. napnál járok. Ezek szerint a teszt jó, csak velem van baj. Keresnem kell egy dokit… Azóta nem teszteltem, felesleges…
Kép
Vendég
 


Húúú, Vicus, neked nagyon könnyű lesz akkor a szülés, ilyen méhszájjal!! :wink:
Szuper, neked minden nagyon flottul ment eddig a terhességedben!!!! :) :wink:
Csak a gyereknevelés is ilyen könnyű legyen..........
Most már megvárom itt, mig kibújik a Lilla, aztán el is tűnök innen.
Lamászaaaaaaaa, visszajöhetsz :D :lol: :wink:
Vendég
 


Vicuska :)

Még mindig egyben? :shock:
Hozzánk most ért ide a vihar, küldöm felétek :wink:
A 2222 méhszáj milyen??? Nem értem, az utolsó 3 számjegy vagy 0 vagy 1. A kettő mit jelent???



Zapáné :)

Kiboboztad magad? Remélem, mert ha most vagytok itt, akkor a vihar betesz nektek :roll:
Vendég
 


Haga!
Azt jelenti, hogy nem 1, hanem 2 cm-re v an már nyitva. Aszem.

Mofly!
Örülök, hogy jelenteztél! Pusszancs

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?