Új privát üzeneted érkezett!

[quote="csikipetra"]M írta:csikipetraabe: De ha még nincs stria ,akkor gondolom az olajjal való kenegetéssel megelőzhető. (Ha nem is teljesen)

Az egyik ismerősünk pl végig mandulaolajjal kenegette magát a terhessége alatt, és nem repedt ki a bőre.

Szóval azért biztos van valami alapja ezeknek az ötleteknek.


Egyetértek Petrával: igen, hajlam az egy adottság, de ha nem kened semmivel, akkor még lehet, hogy akkor is kireped, ha egyébként nem vagy annyira hajlamos rá .. és ha reped, akkor sem mindegy mennyire !!! ... ebben biztosan segít a kenegetés, saját példából is mondom: de meglátjuk, nekem lesz -e több csíkom ... ha nem lesz, akkor az az előzményeket tekintve csakis ennek az olajspraynek köszönhető, másra nem tudok gondolni ...

Ez pont olyan kérdés számomra, mint az arckrém: persze, hiába kened bármivel, előbb-utóbb lesznek ráncok, és megereszkedik a bőr ... csak nem mindegy mikor és milyen gyorsan ... én most másfél évig rendesen elhanyagoltam magam ahhoz képest, ahogy előtte törődtem a bőrömmel ... drasztikusan meg is látszik rajta !!! kb egy hónapja kezdtem újra rendszeresen ápolni (persze kozmetikushoz nem jutok el ... ), de máris van eredménye, és ezt nem csak én látom a tükörbe nézve, hanem a környezetem is megállapítja :):):)

Szóval én a "kenni vagy nem kenni" kérdésben a kenni szorgalmasan pártján vagyok: pocit is, és arcot is :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Halihó,megjöttünk!!Nagyon szép napunk volt,Esztergom-Párkány,nagyon jó volt ,de már hulla fáradt vagyok,mostmár lassan bepótolom a január-februári fekvésem.

Kép
Kép
Kép

sutimano76
 
 


[quote="bibiesbrumi"]S írta:bibiesbrumiziasztok!

Szép napot töltöttünk 3+1esben: délelőtt körbenéztünk a Városligetben, de onnan gyorsan elmenekültünk: baromi nagy tömeg, zaj stb ... kikötöttünk Göd-ön, hekkeztünk 1et, ha már ott voltunk :) ... utána pedig elmentünk fagyizni :) :) :) ... olyan szép kis nap volt .


Hát igen Brumi ilyenkor nem semmi mi van a Ligetben,én már 8 május 1-ét végigdolgoztam,embertelen a tömeg.Egy jó tanács mindenkinek,a Városligetbe ne ünnepnap menjetek,egy sima hétvégén kevesebben vannak.

sutimano76
 
 

 
 

Süti: az a fagyikehely naggggyon ott van ... most szívesen bevállalnám (én ma csak 2 gombóc fagyit ettem, vigyáznom kell a súlyomra :) ...

Városliget: a férjemnek "hivatalból" jelenése volt ott ma ... az egyik szakszervezetnél dolgozik ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


süti, a fagyikehely tényleg tuti!

én is bűnöztem ma :oops:
majdnem megettem egy fél doboz jégkrémet..................... :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


Jó reggelt!

Tudtok olyan helyet, ahol nem 9000 ezer ft a babaágynemű (3 részes)? Nézegettem a neten és mindenhol ennyiért van. És hány garnitúra kell belőle(rácsvédő nélkül)? Lepedőből mennyi kell?

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata,nekünk 3 gumis lepedőnk volt.Ágynemű egy,és huzatot az én édes nagyikám varrt rá.Ha jól emlékszem abból 2 garn. volt.Nekem csak paplan,párna és rácsvédő volt.Rácsvédőből egy.Sztem nem kell több.

Sütikém,nem is Te lennél Kép Kép Kép Kép Jól néz ki a fagyid.

Én tegnap ahogy Boboka írta,megkívántam a palacsintát.Mivel szomszédolós közös délutánunk volt,így megvendégeltem a barátainkat is.Most egy ideig el is felejtem a palláriumot,de nagyon jót zabáltunk.
Én most rákattantam a danon epres joghurtra,de nagyon.Napi 4-5 dobozzal eszem.Remélem nem árthat :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 



Kép
v.andi
 
 


Szép jó reggelt,gondoltam,ma semmi dolog,hát alszok sokáig,erre fél 8-kor felkeltem.No,mindegy akkor házimunkázok kicsit,aztán elkezdem szétválogatni a babaruhákat.
Fagyi nagyon szép volt,de a fagyi nem volt épp díjnyertes íz,az eper meg konzerv volt,így alig a felét ettem csak meg,ráadásul,direkt felesbe ettem a sült csülköt,hogy beférjen,de a poci is tele volt.Muszáj volt sült csülköt enni,mert Detti azt kívánta.Ez úgy történt,hogy először bablevest,majd rántott sajtot,majd libamájat említettem a többieknek,hogy valamelyiket kéne ennem,aztán egy fél mondatba megemlítettem a csülköt és akkorát rúgott a hasamba,hogy kérdés nem volt mi lesz a menüm. :lol: :lol: Onnantól egész délután belém-belém rúgott,tegnap volt a legélénkebb.
A múltkor ráálltam a mérlegre és még 64 kg vagyok,az elmúlt 2 napba meg annyit gyalogoltam,hogy ennyi belefért.
Ma tartjuk a nővérem szülinapját,remélem du jobb idő lesz!!! :?

sutimano76
 
 


Petra
Ha hajlamos vagy rá, akkor bármivel kenegetheted... ha nem, akkor se lesz, ha nem kened semmivel...
Kenegetés... hinni kell benne :wink:
Én nem vagyok egy kenegetős... kozmetikusnál is vagy 2-3-szor voltam életemben... krémekből is mindig szinte a legolcsóbbat veszem, úgyis mindig elfelejtem magam bekenni... :oops:

Bibi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata
Lepedő... vettem 2 rendes nagyot, azt félbevágtuk és beszegtük... így lett 4 lepedőnk... és vettem aranyos anyagokat és anya varrt a babaplédre huzatokat...
Én nem tartom a rácsvédőt nélkülözhetetlennek...
Párna meg nem kell a gyerek feje alá... jó oda textil pelenka... és akkor már nincs is értelme szetteket venni...
(ez persze csak az én véleményem...
:wink: )

Mi a nagy lazsálást valósítjuk meg...[/quote]
Vendég
 


[quote="mabe86"]P írta:mabe86etra
Ha hajlamos vagy rá, akkor bármivel kenegetheted... ha nem, akkor se lesz, ha nem kened semmivel...
Kenegetés... hinni kell benne :wink:
Én nem vagyok egy kenegetős... kozmetikusnál is vagy 2-3-szor voltam életemben... krémekből is mindig szinte a legolcsóbbat veszem, úgyis mindig elfelejtem magam bekenni... :oops:

Bibi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata
Lepedő... vettem 2 rendes nagyot, azt félbevágtuk és beszegtük... így lett 4 lepedőnk... és vettem aranyos anyagokat és anya varrt a babaplédre huzatokat...
Én nem tartom a rácsvédőt nélkülözhetetlennek...
Párna meg nem kell a gyerek feje alá... jó oda textil pelenka... és akkor már nincs is értelme szetteket venni...
(ez persze csak az én véleményem...
:wink: )

Mi a nagy lazsálást valósítjuk meg...
[/quote]

Lepedő: 2 gumis lepedőnk van ... és 3 olyan vízhatlan - egyik oldalán, másik oldalán frotír- lepedőnk van, aminek a 4 sarkán gumiszalag van, azzal lehet a matracra rögzíteni ... én ezt tettem a lepedő alá, a matracra közvetlenül ... ez nagyon hasznos, védi a matracot :) .. pl akkor, ha a gyerek összehánnya magát ...

Rácsvédő, nem nélkülözhetetlen, de nagyon hasznos dolog, amikor a babó már "közlekedik" a kiságyban, és fejjel (kutaccsal) nekitolat a rácsnak ... nekünk fa járóka van, én abba is tettem, az Ebay-en gyönyörűségeket lehet venni, nagyon jó áron :)

Paplan-párna szett: nagyon mutatós tud lenni ... de szerintem semmi értelme nincs, csak dísz ... és nem is jó párnát tenni a baba feje alá ... amíg bukik a baba, a pelenka tökéletes ... de Lilla még most sem használ párnát ... paplan: én a hálózsákot favorizálom, még legalább 3 éves koráig :) ... és ezt is az Ebayről veszem ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok, jó régen néztem be ide, meg a gép is vacakolt...

Stírák, egyéb csíkok: abszolút alkalti dolog. A drágább kencékben sem hiszem, hogy több minden lenne, mint pl. a mandulaolalj+narancsolaj keverékben. Most ezt használgatom, már ha nem lustulom el és a szokásos Nívea világoskéket. Petinél is csak a testápoló volt. Nem lett csíkom a hasamon, de ezt legfeljebb a bőrömnek köszönhetem. Ha lett volna vagy lesz, hát ez van...
Egyébként a hátsómon van egy pár halovány, de azok már szerintem maradnak.

A hízás eddig elkerült, de szerintem az elmúlt időszak fekvésének köszönhetően, ez már nem így lesz. Majd május 15-i mérickélésnél
úgy is kiderüll. Amúgy Petivel a védőnőm egy igazi baromijópofa-nemtörődöm-nemérdekel p. volt. Már bocs. Amikor megszületett, nagy nehezen 2 és fél hét múlva eljött, leült a gyerektől 1 méterre, majd amikor sárkányosan felröhögött valamin és a bébi ijedten megrándult annyit mondott, hogy legalább jó a hallása. Jó mi? Többet nem hívtam, de nem is jött!!!!!
A mostani, aki ideköltözésünk után " átvette " a Petit, egy igazi 2 lábbal a földön álló nőci, nem túl parás és tényleg mindent meg lehet kérdezni tőle, és meg is válaszolja.

Jó híreim vannak!
Szerdán dokibá kicsi felmentést adott az állandó pihiből, kikérdeztem mi a tiltott, de azt mondta, hogy igazán semmi, ce ne is vigéckedjek. Úgyhogy most is többnyire pihenek( mert a para az para),de sétálgatok és teszek-veszek lazán.
Olyan jó érzés volt szerda du eljönni a dokitól, úgy éreztem , 2 méterrel a föld felett járok.
Most már tuti, hogy kisfickó lesz!Nem bánom de itthon 3-1 lesz a fiúk javára. (veszek egy lánycicát :P )
A nevekkel jó kis gondban vagyunk. Eddig a Dávid és a Balázs volt a nyerő, a fiam pedig egy kedvenc rajzfilm hőse után Ben-nek hívná. Majd kialakul.

A 4D nálunk is aktuálissá kezd válni, és mivel a Bolgárkerék naon szimpi volt eddig( ott volt a kombinált és az integrált tesztem, mert korosodom) szerintem oda megyünk. 12000 Ft-ért mindent kapunk. Olvastam dr. Timmermann Gábor nevét (remélem jól írom), megpróbáljuk. Itt tényleg azt éreztem, hogy én vagyok a fontos!
Tiszta DM reklám :lol:
vsaci
 
 


Megtaláltam számomra legjobb kiságyat! :lol:

http://cgi.ebay.at/FabiMax-Erle-Kombi-B ... 1|294%3A25

Kép
kata05
 
 


Igaz,a párnát mi sem használtuk.Tény,hogy úgy a legolcsóbb,ha van olyan a családban,aki megvarrná a huzatot.

Kata,ilyen ágyat vesz egy kedves ismerősöm most a kisfiának.

Saci,gratula a kis kukishoz.A kényszerpihenő végéhez is.Reméljük így marad szülésig.Nálunk is 3:1 lesz a nemek aránya,de én nem bánom.Majd a következő gyerekem javítja az arányt itthon.

Süti,jó szülinapozást.Itt hol kisüt,hol beborul.Remélem felétek jobb idő van.

Én ma délelőtt csavarogtam férjecskével.Decatlon és bricostore,késői reggeli után pedig tollasoztunk 1 órát.Jól el is fáradtam.

Kép
v.andi
 
 


Andi, nekem nagyon tetszik!!

Kép
kata05
 
 


Nagyon praktikus,aki maga mellett altatja a babát.
Egy baja van,hogy később kell venni nagyobb ágyat.

Kép
v.andi
 
 


Kép

kata ezt az ágyat is nézted? Ezt lehet bölcsőnek is használni és állítható a magassága... a képen úgy láttam amit te linkeltél annak nem. És ha felnő a kicsi egy kispad lesz belőle..szerintem praktikus.

KépKép
dorkamartini
 
 


ja és itt a link.. ez is német oldal..de láttam magyarban is pár boltban
http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/i ... ||||||&zs=

KépKép
dorkamartini
 
 


Gondolom csillagászati áron lehet kapni.

Barnabás ilyen ágyban fog aludni:
http://www.helimexbaby.com/webaruhaz/pr ... kos450.jpg

Kép
v.andi
 
 


Andi, nekünk is ez lesz! (már rég kinéztem)

Bár tetszik ez a "beistellbett", de 90X60 cm-esekben kapható, és átszámítva 32 000 ft körül megy. Sajna ezt sokáig nem tudja használni, el is neveztem szoptatós ágynak.

Dorka én itt néztem:

http://www.fabimax.de/

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!


Bocsi a zavarásért, csak ha véletlenül valaki még nem vett:


Eladó 2 doboz original 2db-os Avent cumi 0-3 illetve 3-6 hóig, dobozonként 1.200,-Ft-os áron. A sajátok mellé sikerült ajándékba is ilyet kapnunk :wink: :lol:

Kép




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Már megint olvasó üzemmódban működök csak... :?

A pihizők miatt irigykedem, bár egy kicsit azért mi is kikapcsolódtunk a majálison tegnap, de ma itt elég car idő van, hol meleg, hol nagyon szeles, hideg az idő.

Holnapra mindenkinek boldog anyák napját, hiszen itt már mindenki anyuci :D

Nekem sajna nem lesz felhőtlen, mert holnap temetik a lányom osztálytársát, aki egy hete felrobbantotta magát(véletlenül) . Illő lenne elmennem a temetésre, de nem hiszem, hogy az amúgy is érzékeny lelkiállapotomnak jót tenne. Így is állandóan ez jár az eszemben :cry

Kép
arvaerika
 
 


Gyöngyörűek ezek a kiságyak és tényleg nagyon praktikus annak aki maga mellett altatja a kicsit.
A fiamnál annó én is vettem ágynemű szettet, de a hálózsák sokkal jobban bevált és kb. 3 éves koráig használtuk. Így legalább tuti nem csomagolta ki magát és őt sem zavarta.
Párnát egyáltalán nem használtunk sokáig, egy háromszögre hajtott textil pelust tettem mindig a feje alá.
A gumi lepedő nem vált be, mert idegesítően össze-vissza gyűrődött, de kaptunk egy olyat, ami az egyik oldalán vízhatlan, a másikon pedig textil, és kissebb mint egy lepedő, viszont nem mozdult el, és elhárította a szivacs teljes átázását.
A többit anyum varta meg.

Ismeri esetleg valaki Bpest XVIII kerületben a Bippa Kft-t? A neten nézegettem és egészen jó árak és áruk vannak.
Esetleg Top Rider babakocsit ismeritek?
vsaci
 
 


Saci!

Nekem top ridrem van, igaz a sportváltozat. Hát, nem a legjobb konstrukció szerintem.Most is éppen szervízbenvan, mert a lábtartója elszakadt, kicserélték két hete, de most megint ....pedig esküszöm, nem én ugrálok benne! :lol:
Szóval, ha van több pénzed, akkor inkább egy normálisat vegyél!

Kép
arvaerika
 
 


Saci,én nem voltam még a Bippában,annyit hallottam róla másoktól,hogy valóban nem rossz,csak egy kicsi és átláthatatlan üzlet.

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]I írta:v.anditt talán olcsóbb:

http://www.babyoutlet.hu/ProductBrowser ... 2&mainid=7


itt vettem én is azokat a frotír, vízhatlan alátéteket a matracra :) ... meg pár dolgot sikerült nagyon jó árban itt kifogni ... érdemes többször is nézelődni itt, mindig változó, hogy mit talál az ember :)

Más: ma a Cora-ban vettem elől gombos, szoptatós, szuper pamut hálóingeket ... 1700 ft-ért ... a kórházba, és a kezdetekhez szoptatáshoz tökéletes lesz ... mivel naponta kellett cserélnem Lillával is (nem bírtam a ruhán a tejszagot), kell legalább 5, de inkább 8 hálóing ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="dorkamartini"][ írta:dorkamartiniimg]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1241274777.6342.jpg[/img]

kata ezt az ágyat is nézted? Ezt lehet bölcsőnek is használni és állítható a magassága... a képen úgy láttam amit te linkeltél annak nem. És ha felnő a kicsi egy kispad lesz belőle..szerintem praktikus.


Nekem ilyen bölcsőtalpas kiságyat hoz TKriszta a Babaszobából, annak a fekvőfelülete 70X140-es normál kiságyméretű lesz: bölcső is, és kiságy is egyben :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


8 hálóing???? Kép Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Ágynemű: nekünk sima kiságyunk lesz, a malackás gyönyörű baldachinos rózsaszín ágynemű szettemet eladtam, újat már nem veszek. Lesz rácsvédő, meg gumis lepedő, a feje alá meg pelus. Takarónk is van egy pár. Ami viszont nagyon praktikus, az az összecippzározható takaró, lehet Brendonban is venni sok pénzért, de kínaiban kb.3 ezer Ft. nagyon praktikus, mert babakocsiba is jó, és mivel ősszel szülünk, jönnek ahűvösebb idők, nagyon jól jön, hogy szinte zsákszerűen bele lehet bugyolálni a babát benne.

Kép
arvaerika
 
 


Brumi,a TKriszta az a hölgy,aki kintről hoz be cuccokat?Jól emlékszem?

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]8 írta:v.andi hálóing???? Kép Kép Kép Kép


IGEN: nem fogok mindennnap világos szineset mosni, ha a baba leböfögi, lehánnya stb, előfordul, hogy kettő is kell 1 nap ... na jóóóóóóóóó, ha 8 nem is, de 5 mindenképpen ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,a TKriszta az a hölgy,aki kintről hoz be cuccokat?Jól emlékszem?


Igen: Németoból ... babakocsikat és bútorokat is

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,tudnál adni nekem hozzá elérhetőséget?Amit kinéztem babakocsit,ha kint venném meg,spórolnék 40 ezer forintot.

Kép
v.andi
 
 


Erika, köszi az infót, kicsit elbizonytalanított, de azért majd megnézem.
Nekem ez az 45-50 e Ft nem tűnik olcsónak, de sokkal többet nem tudunk megengedni magunknak. Majd meglátjuk.

A neten nem tűnik kicsinek az üzlet, de hát ez (mármint a net)nem mérvadó.

Ezt a Cora-s hálóing engem is megihletett....

A babyoutlet-et is nézegettem, ez sem rossz.
vsaci
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,tudnál adni nekem hozzá elérhetőséget?Amit kinéztem babakocsit,ha kint venném meg,spórolnék 40 ezer forintot.


Küldtem privit :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Köszi Brumi Kép

Kép
v.andi
 
 


Saci!

nem tudtam, hogy az ilyen drága :shock: Szerintem ha ennyit áldozol rá, akkor nézz meg más márkákat is! Aztán az is lehet, hogy csak a sportkocsijuk car, a többi jobb minőségű...

Kép
arvaerika
 
 



Kép
v.andi
 
 


[quote="vsaci"]E írta:vsacirika, köszi az infót, kicsit elbizonytalanított, de azért majd megnézem.
Nekem ez az 45-50 e Ft nem tűnik olcsónak, de sokkal többet nem tudunk megengedni magunknak. Majd meglátjuk.

A neten nem tűnik kicsinek az üzlet, de hát ez (mármint a net)nem mérvadó.

Ezt a Cora-s hálóing engem is megihletett....

A babyoutlet-et is nézegettem, ez sem rossz.



és a honlapon közel sincs fent minden, ami éppen megtalálható az üzletben ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]E írta:v.andihhez mit szóltok:

http://babacsoda.hu/component/page,shop ... /vmcchk,1/


Nagyon praktikus :wink: :lol: ... nekem már van egy hordozóba illő, abba befűzhető bu

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


... bundazsák ... az is szétcipzározható, viszont nem zárja be ilyen jól a babát felül a nyakánál, tehát be kell azért alá öltöztetni ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nekem nagyon tetszik,csak az a baj,hogy nem lehet megnézni élőben,mielőtt megrendelem.Olyasmit kellene venni,amit babakocsiban is lehet használni.Vajon ezt is lehet?

Kép
v.andi
 
 


Árvaerika: láttam hogy hirdettél egy triciklit, elkelt már? :) ... engem lehet, hogy érdekelne ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]N írta:v.andiekem nagyon tetszik,csak az a baj,hogy nem lehet megnézni élőben,mielőtt megrendelem.Olyasmit kellene venni,amit babakocsiban is lehet használni.Vajon ezt is lehet?


nem, szerintem ezt nem lehet, mert ennek nincs alsó része: ha megnézed a képen, mint egy sapka, úgy van ráillesztve a hordozóra ...

hordozóba hordozóhoz való bundazsák a jó, hogy az övet át tudd fűzni rajta ...

pl ilyet, mint a képen:

Kép


Kép


én a babakocsiba használt bundazsákot tettem kezdetben a hordozóba, de Lilla akkor már 5 hós volt ... nem volt kényelmes, túl nagy volt bele .. ezért vettem meg a hordozóba valót ... ezt is találsz Krisztánál !!! :) ... és mivel megyünk majd bele a télbe, bundás kezeslábas úgyis kell neki, tehát a babakocsiban a bundazsákba ebben teszed majd bele ... én még egy báránybőrt szeretnék alá tenni, hogy alulról se fázzon, felülre pedig még egy takarót, így tutira nem fog fázni (szeretném, ha sokat aludna a levegőn :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 



Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]U írta:v.andigyanannak a márkának a zsákja és a takarója

http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=1577

http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=1570


igen, ezek nagyon -nagyon jól néznek ki :lol: ... de meg is kérik az ára :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Helóka megjöttem,buli eddig tartott,viszont az álommanó odébb állt,hát gondoltam benézek.
Holnap el kéne mennem a corába,mert nem nagyon találtam eddig olyan hálóinget,ami sokáig gombolodna,de ezt megnézem.Köszi a tippet.
Nővérem barátnőjéék felajánlották a babakocsijukat 15e-ért,egy 1m×1m fajárókát 10e-ért,plusz ajándékba egy kádat.Most örülök,remélem nem emelnek az áron.Kérdéses még a babyhordozó,mert már 5 éves a lányuk és lehet,hogy már nem felel meg az előírásoknak.
Amúgy minden szép volt amiről raktatok fel képet.
Nekem is át kéne nézni,hogy mit kaptam és ahhoz képest mi kell még,hogy tudjam mi vár még ránk anyagilag.

sutimano76
 
 


Kép

sutimano76
 
 


[quote="kata05"]J írta:kata05ó reggelt!

Tudtok olyan helyet, ahol nem 9000 ezer ft a babaágynemű (3 részes)? Nézegettem a neten és mindenhol ennyiért van. És hány garnitúra kell belőle(rácsvédő nélkül)? Lepedőből mennyi kell?


Ja, Kata: IKEA-t is érdemes nézegetni, nagyon édes babaholmik vannak, és van elfogadható áron is !

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76elóka megjöttem,buli eddig tartott,viszont az álommanó odébb állt,hát gondoltam benézek.
Holnap el kéne mennem a corába,mert nem nagyon találtam eddig olyan hálóinget,ami sokáig gombolodna,de ezt megnézem.Köszi a tippet.
Nővérem barátnőjéék felajánlották a babakocsijukat 15e-ért,egy 1m×1m fajárókát 10e-ért,plusz ajándékba egy kádat.Most örülök,remélem nem emelnek az áron.Kérdéses még a babyhordozó,mert már 5 éves a lányuk és lehet,hogy már nem felel meg az előírásoknak.
Amúgy minden szép volt amiről raktatok fel képet.
Nekem is át kéne nézni,hogy mit kaptam és ahhoz képest mi kell még,hogy tudjam mi vár még ránk anyagilag.


Süti: nekem van egy szuper állapotú hordozóm (0-13 kg) eladó, és egy 70X140-es, ifjúsági ággyá alakítható kiságyam is, ágyneműtartóval, tömör fenyőből... ha érdekel, keress meg :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?