Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek, Máté tegnap ebédre benyomott szopi előtt fél üveg almás krumplit, úgyhogy úgy tűnik megoldódik a kanál probléma Kép

Viszont van egy félig-meddig rossz hírem Kép Nem tudom, hogy megyünk-e vasin Kép Kép A szívem szakad, de egyelőre tiszta takony meg köhögés Regi, és ugyan jár ő oviba, meg tulképp nem beteg, csak hát ennyi picur közé nem vinném be felelőtlenül Kép
De remélem, hogy addig jobban lesz...!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Szirom:
Köszönöm az útbaigazítást. Most már csak néhány kérdés, hogy időben mire gondoltatok, mikor kellene odaérnünk? Csatlakozom Hanzikához: Mit vigyünk?
Adatok a létszámról: kislányunk Vikó, de vele még ne számolj, mikor a grillezni valót tervezed..., apukája és anyukája.

Köszi a fogyi tippet, megnézem de egy hónapig még inkább nem próbálkozom, most úgyis úgy érzem megint gondok vannak a tejcsivel és azért féléves koráig szeretném megőrizni az amúgyis fogyó mennyiséget. Különben olyan kb. 10 kg többlet lehet rajtam, és remélem ha már nem szopiztatok akkor magától is megindul lefelé, lévén, hogy a kaja mennyiségét az eredetire csökkentem.

Hanzika:
Előszöris gratulálok Marcushoz. Jó 10 cm-rel és 2 kg-mal nagyobb, mint Vikó, pedig már Vikó is olyan nagy ahhoz képest, mint amikor született.

Remélem a körülményekhez képest jól van a nagymamád!

Mehetünk együtt. Telefonszám megy levélben, mert telefonon könnyebb "összebeszélni". Remélem jó a mailcímed a profilban...

Üdv. mindenkinek!

Marycus
marycus
 
 


Kriszta!

A helyzet nálunk dettóKép Emma most éjjel kezdett taknyosodni. Én is csak reménykedem. Alig aludtunk, nem tudom hoyg anátha vagy a hold miatt de egész éjjel óránként ébredt. Aztán hajnal 4-kor aludt el rendesen. De mikro áthoztuk az ágyunkba nagy röhösgét csapott, úgyhogy nem hiszem hogy túl beteg.

Mnaó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Sziasztok!

Baba elég okésnak láccik, még nem akar kijönni. Sacc/kb 3,2 kg, bpd 91, Fl. 72 mm. Ctgén meg rendesen rugkapált, izgága, meg édi, meg leány.

Minden kis beteget rakjatok ki, hátha a napocska meggyógyitja őketKép

Ha nem a dr. sertepertél a ctg körül, henem más ottdolgozo, akkor annak kell, illik, és ha igen mennyit és mit adni?

Gyógyuljatok.

Üdv
Mici 37Kép
mici
 
 


Sziasztok!

Kriszta, Manó! Nemá, tessék kikúrálni a gyerekeket! Még egy halom idő van addig! Komolyra fordítva jobbulást Reginek és Emmának is, és én nagyon remélem, hogy vasárnapig bőven meggyógyulnak! De tényleg, nélkületek nem lenne az igazi!

Manó! Olvasom a a friss babáknál, hogy többen is telket keresnek. Én nem akarok oda belekotyogni, de ha ilyet olvasok, mindig úgy mondanám, hogy Horány milyen baromi jó!Kép Esetleg említhetnéd nekik, hogy nézzenek át a szigetre is. És 5 milla körül, de az alatt is lehet telket venni. Bár üdülőterület, simán megy az átminősítés, és óriási a fílingje. Mielőtt kérdeznéd, nincs ingatlanközvetítőm, csak beleszerettünk a lakhelyünkbeKép Dehát majd meglátjátok remélemKép

Hanzika! Szegény nagymamád!Kép Neki is jobbulást, bár tudom, hogy ez nagyon kemény dolog.
Marcus 8 kiló? Hát az nem semmi! Én viszont már nem értem a mi Miksánkat, mert a kölyök úgy belehúzott a hízásba, hogy győzzük követni. 7.25-nek mértük az este, április 10-én 6.63 volt a doktornál. Ennyit még életében nem hízott, ki is van kerekedve. Tényleg magtári pocokKép Mindent szeret, mindent vita nélkül megkajál, jókat szopizik, hát nem semmi.
Kaja: szerintem megveszek én mindent, mert sokkal egyszerűbb úgy, meg akkor elő is tudjuk készíteni. Elmegyek az új autómmal, és hazafuvarozomKép Ne aggódjatok má ennyireKép Úgy emlékszem, azt beszéltük, hogy italt hoztok? Legyen ez nektek elégKép

Marycus! Mi itthon vagyunk, jöhettekKép De a lényeg, hogy többen mennek börzézni, nekik kéne nagyjából mondaniuk valamit. Eredetileg kora délutánra gondoltunk.

Mici! Én az első emilednél is azt hittem, véletlenül küldted, főleg, mert azt írta a freemail, hogy hibás csatolás. Namost amit tegnap küldtél, az ugyanilyenKép
Ctg-n én úgy tudom, nem nagyon szoktak adni. De már mást is hallottam. Ja, és találjatok ki fiúnevet is, mert ha végül csaszi lenne, akkor műtét előtt mindkettőt be kell diktálniKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hű Szirom, jó hogy mondtad ezt a fiúneves dolgotKép Valami lehet ebbe az emilküldös dologba, mert más freemailes is mondta, hogy hibásat csatolok, pedig nem is csatolok semmit, na de ha küldesz az olmi@freestart.hu ra egy levélt, visszaválaszba már biztos nem lesz hiba. Jaj megszülök, mire elmondhatom ki a dr.KépKépKép

Mici
mici
 
 


Sziasztok

Megint nagyon szégyellem magam, de itt vagyok és megyünk a taliraKép

Sziromanyós, hozzuk a fiadatKép De viccet félretéve, mit vigyünk. Sütni párom istenien tud, de sajnos most nem tudunk vinni, mert felmegyünk már pénteken, mert akkor már kihasználjuk a fent töltött időt. Szombaton megyünk a Pilisbe kirándulni. Meg tudnád mondani, hogy Pilisszentlászlóról hogyan tudunk a legegyszerűbben hozzátok jutni? Gondolom Szentendrén keresztül, de ez nem biztos. Mit érdemes szerinted ezen a környéken megnézni?
Milyen az új etetőszék? Használjátok már?
Nagy gratula a -7-hez. Nagyon irigyellek. Rajtam kb. ennyi plussz van és sajnos ha egy kicsit is kevesebbet eszek vagy többet mozgok, nekem is fogy a tejem. Pedig már így is hozzátápizunk, mert este kevés volt. Eleinte nem használt, de tegnap este fél héttől hajnal fél ötig aludt és aztán még fél nyolcigKép Ilyen későn eddig összesen egyszer keltKép Végre kialudtam magam egy kicsit, mert eddig már napok óta öt körül kelt a kisasszony. De ettől függetlenül nagyon imádom, annyira édes. Állandóan vigyorog, jár a keze-lába dumálKép Vasárnap meg háromszor egymás után hasról hátra forgott, de azóta sem.
Az alma-barack kecskemétit imádja, kb. öt perc alatt eszik meg egy fél üveggel. A sima barackot annyira nem komálta, de a tejpépnél jobban szeretteKép

Krisz,
Köszi a tanácsot, de úgy néz ki, lassan nálunk is rendbe jön a helyzet, bár ma megint úgy érzem, hogy nemigen volt elég tejemKép De sírni nem sírt, meg nem is nyöszörgött, de tegnap nagyon feltankolt. Pedig úgy szeretném minél tovább szoptatni, de attól tartok, nem fog menni. Most azt hiszem, növelem a szopis tea mennyiségét, hátha az segít. Ha van valami tippetek, várom. ( mármint a tejmennyiség növelésre. ) Annnyira szerettem volna kibírni a hat hónapos kort, de sajnos nem sikerült.Kép Ez pár napra le is hangolt, elég kudarcélménynek fogtam fel. Egy barátnőm mondta is, hogy sokat kell szoptatni, de én láttam, hogy este hiába szoptatom sokat, a végén már csak pár csepp jön, és csak nyöszörög tőle. Most meg boldog és kiegyensúlyozott és mire enni kér újra, bőven van tejcsi is.

Jaj, de most eltűnök, mert rémesen zsibbad a lábam és álmos is vagyok. Bocs, hogy megint csak ennyi vagyokKép Szégyellem magam ezerrelKép
mese29
 
 


Sziasztok!

Hát Emma továbbra is vizes orrfolyást produkál, egyéb problémák nélkül, hát nem tudom milezs. nagyon mennénk, d ebavallom reméljük hogy Regi is jön, mert titkon arra számítottam ő lefogllaja Emmát és így nema piciket fogja nyúzni. Mert amúgy közveszélyes, simán játékbabának nézi a piciket és merő szeretetből megdögönyözi őket, és abban semmi köszsönet nincsKépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Hát ami elromolhat, az el is romlik.... és ezt most nem csak a nagyobb csajszikra értem, nekik jobbulást! Éppen most ugrott el a párom a Tesco-ba zuhanyrózsáért, mert megadta magát Kép Jókor! Épp, mikor használtam - de ügyes "kisprocteres" lévén megoldottam a dolgot (nálunk a fürdés sem egyszerű, mert olasz kád van, beépített dugóval és azt meg az előző lakók tették tönkre).

Marcus legújabb vívmánya a köhécselés. Direkt! Nem hinném, hogy beteg, mert akkor álmában is csinálná. Napközben ezzel szórakozik Kép
Ma kaja szinten a brokkoli debütált, sikerrel. Pedig féltem, hogy gond lesz ugye - krumpli volt benne még, meg répa. De lement, majdnem az összes - és még annyira finom sem volt, túl sok krumplit tettem bele. Anya vett májat, holnap azzal lesz (plusz alma). Ja, és csirkehusit is vett (mellet), azt is megfőzöm, fagyasztom és az is kipróbálásra kerül.

Szirom,
Jó, akkor viszünk üdítőt, rágcsát, sütit. Azért ajánlottam fel a zöldségeket, mert Ildivel nem lakunk messze a piactól, de ahogy gondolod Kép

Mici,
Én nem adtam soha a szülésznőknek, akik vizsgáltak. Csak a dokinak, meg annak a szülésznőnek, szülés után, akinél szültem Kép De ő nem is akarta elfogadni.

Mese,
Urtica urens homeos bogyó még segíthet. Pihenés sok és szoptatás. De lehet, hogy ez sem segít. Ha semmiképp nem megy, akkor a beletörődés, hogy ennyi volt, te mindent megtettél. Ez lesz a legnehezebb szerintem.

Marycus,
Kaptam a levelet, hívlak ám majd hamarosan. CSak holnap megy anyukám nagyihoz és diliház volt a mai nap.. remélem, hogy holnap jobb lesz. Egyébként tényleg azt beszéltük meg, hogy olyan 1-2 körül mennénk és olyan 7-ig lennénk, ha mindenkinek jó. Eddig nem volt ellenvélemény.

Krisz, Manó,
Drukkolok ezerrel, hogy ne legyen gond. Mind ez a fárnya idő miatt van - hol hűvös van, hol tök meleg. Aztán találja ki az ember, hogy mit adjon a gyerkőcre.

Etetés:
Nálunk már szépen megy kanállal, úgy gondolom (ha anya nem túl béna). Általában énekelek neki, azt szereti Marcus közben Kép És mindig ráharap a kanálra, úgyhogy alul már jó karcos a műanyag kanál Kép

Ja, Szirom, a Baba Magazinban van egy cikk a cékláról és társairól, meg a nitritről. Olvastad?

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Így is kell, jönni és írni sokatKép Az olyan lehangoló tud lenni, amikor benézek és enyém az uccsó hozzászólás...

Hanzika! Miksa is köhécsel, már valamelyik nap is akartam írni, amikor azt hiszem Marycus mondta, hogy Vikóca is. Az első vagy az első kettő mondjuk még igazinak tűnik, aztán rá kellett jönnünk, hogy mókázik a kölyök. Hát nagy kópék, az tutiKép Baba magazint még nem láttam, pedig már megvan. megkeresem a cikket, köszi.

Mese! Majd megtudnád, mi a magyarok istene, ha Miksát hazavinnédKép Alszik éjszka, nem mondom, de nappal egy percre sem áll meg és foglalkozásigényes ám a kölyökKép Dehát majd meglátod!
Pilisszentlászlóról levisz az út Szentendrére, ott balra kanyarodtok és elindultuk északra, Visegrád felé. Szentendre és Leányfalu határában, pont a táblánál van a Határ csárda. Ott a csárda oldalában vesztek egy jobbost, de óvatosan, mert 20 méterre ott a Duna.Kép Ott egy pici komp jár, 6 autó fér rá, és nincs menetrendje. Jön-megy, max. negyedórát kell várni. Átjöttök vele, az út bevisz a faluba, Szigetmonostorra. Elvileg ki van táblázva Horány, de ha mégse értitek (előfordult márKép) akkor kérdezzétek meg. Én azt ajánlom, hogy ha Horányba értek, hívjatok fel, még ma szétpostázom a számomat. Itt jegyzem meg, ha valakinek nincs emilcím a profiljában, az adjon!Kép

Szopi: nekem segít a Laktoherb tea, ellentétben a Fitolac-kal, ami meg fikarcnyi tejet sem csinál. Lehet, hogy másnak pont fordítva van. Meg a sok szopi is segít, leginkább akkor nőtt meg a mennyiség, amikor éjszaka felkeltem fejni. Meg akkor elmúlt az aggódás is, mert mindig volt a hűtőben tejcsi.

Csajok, eddig azt mondták, jó idő lesz hétvégén, most meg azt olvastam, hogy nem biztos, hát én drukkolok ezerrel.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mici, elfelejtettem mondani, küldtem mélt még az este. De végülis simán ide is megírhatnád, ki a dokid. Mi is elárultukKép

Hanzika! A zuhanyra nem is mondtam semmit, pedig de szar lehetett. De azért Ádám igazán rendes fickó, hogy elnyargalt éjnek idején a TescóbaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Hát takony stagnál egyelőre, reggel teletömtem minden létező gyógyszerrel, ami itthon volt Kép Reméljük a legjobbakat!

Máté is elég régóta csinálja a köhögés témát, elég vicces, mert közben megfeszítit kezeit, lábait, szóval én mindig hülyére röhögöm magam rajta Kép

Reggel annyira jó volt, Regi korábban kelt, és még ovi előtt volt idő, áthívtuk az ágyunkba, na felkelt Máté is, ő is be az ágyba. Na, azt a hancurt, ami ott volt! Kép Öcsi meglátta Regit, mondanom se kell, hogy már hangosan visított az örömtől Kép
Az ilyen pillanatok annyira fel tudnak tölteni! Kép

Hanzi,
HOgy van nagymamid? OFF: te Procteréknél szóltál, hogy Marcus betöltötte a fél éves kort? Már nem emlékszem, hogy Reginél szóltam-e v. automatikusan jött a GYED....

Mese,
Örülök, hogy nálatok is rendeződik a helyzet, viszont nálunk megint nem stimmel valami Kép Ugyanis Máté megint kétszer kel enni...Néha én is úgy érzem, hogy nincs elég tejcsi...Jövő héten megyünk oltásra, addig még elvagyunk, aztán ott majd kiderül, mit mondanak a "nagyok".

Mici,
Tényleg áruld el, hogy ki a dokid nyugodtan, mi is kiváncsiak vagyunk ám rá! Kép

Szirom,
Nekem erre a mailre küldd légyszi: etzl.krisztina@enternet.hu

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Üdv. mindenkinek! Igyekszem állandóan jönni, nehogy lemaradjak a talival kapcsolatban valamiről. Szerencsére Vikó, mostanában tud aludni délelőtt 1 órácskát, ezt használom ki, persze a házimunka terhére...

Hanzika:
Nagymamád hogy van?

Várom a telefont. Az 1-2 az nekünk is, jó, bár lehet, hogy Vikó 7-ig nem bírja, ugyanis olyan 5-től van a síróideje, olyankor semmi nem jó neki, aztán jön a szopiidő, akkor rám akaszkodik és 2 órán keresztül azt játszuk, hogy szopi, alvás, felriad, már keres is és szopi újra. Csak így van valamennyire el. Én nem vagyok ezzel különösebben kibékülve, de másként nem megy. De ha elvisszük valahova, akkor általában visszafog a nyűgösségből, de csak ha nem unatkozik, akkor aztán nem lehet vele bírni. Elég neki, ha nézelődhet. A minap elmentünk apukájának cipőt venni. A bevásárló központokban nagy kerekre nyílt szemmel és tátott szájjal figyelt, nézelődött. Tök jó fej volt és olyan 1/2 8 körül értünk haza, de nem nyűgösködött, simán elaludt a kenguruban, de csak addig, amíg uncsi cipőboltban voltunk. Kenguruban volt, mert azt gondoltuk az a legjobb megoldás, és én cipeltem..., minthogy Zolinak cipőt kellett próbálni. Hát ne tudjátok meg, belerokkantam, térdem, csípőcsontjaim borzalmasan fájnak. Hiába ruhástúl, teletankolva útrakészen mégiscsak több, mint 6 kg. Az autós hordozóban is egyre macerásabb őt cuccolni. Előbb-utóbb marad a babakocsi, már szereztünk egy spártai 3000Ft-os esernyő babakocsit, de még nem szabad benne sokáig tartani, mert nagyon összegörnyed, főleg, ha elalszik. A nagy babakocsit azt erre a célra nem lehet használni, mert nehéz és összecsukva is nagy helyet foglal, de nem is erre vettük. Az uniós ünneplésre ezzel mentünk és szuper volt, mert a pelusozás is teljesen normálisan megoldható volt benne, bár a tömegben tologatni viszonylag nehézkes volt, de szerintem kisebb kocsival sem volt könnyebb.

Krisztocs:
Remélem Regi meggyógyul vasárnapra és tudtok jönni. Szuper lehetett a két gyerkőccel a reggeli hancúr. Mi is csináltunk ilyet, csak hát egyszem Vikóval, de neki is nagyon tetszett, sokat kacagott, míg el nem fáradt. Akkor próbáltuk kicsit elaltatni, nehezen sikerült és csak 1/2 órányit aludt. Szerintem túlpörögte magát.

Mese:
Tejcsivel kapcsolatban hasonló a helyzetünk. Én is kínlódok vele. Legújabb problémánk, hogy hiába próbálom Vikót többet szopiztatni, nem szopizik, pontosabban egyszer próbálkozik, aztán, ha nem jön azonnal jobb esetben elalszik, rosszabb esetben hisztizni kezd. Pedig korábban is úgy működött a dolog, hogy egy kis ideig szopiznia kellett, majd egyszercsak megindult. De most nincs türelme hozzá. A másik, pedig, hogy szinte soha nem üríti ki teljesen a melleimet. Lefejni a végét, pedig soha nem tudtam. Ő pedig lusta, ha nem jön azonnal, akkor bevágja a durcát. Most soha nem tudom, hogy kell-e neki plussz tápi vagy nem. Ha nem adok, elvan, ha adok bevág akár 120ml is. Azért nem mindegy ekkora mennyiségnél. Nem szívesen nyomom be neki a 120 tápit, ha nem muszáj, mert akkor legközelebbi szopinál tuti nem fogja törni magát. De éheztetni se akarom. Szóval gőzöm sincs hogyan magyarázhatnám meg neki, hogy csak ha segít, akkor marad meg a tejcsi.

Krisztocs:
Nálunk szólni kellett, még papírokat is kellett vinni, mert a születési anyakönyvi kivonatot, visszpostázták, de az kell megint, hátha azóta nem született gyerekem... Ja és a magánnyugdíj pénztáras belépési nyilatkozatot is kérik. Na, ezt én sikeresen eltüntettem, úgyhogy kérni kellett egy másolatot.

Manó:
Emmának jobbulást. Remélem tudtok jönni.
Mikor kint voltunk a Margitszigeten sétálni, akkor láttam először, hogy a kisgyerekeket mennyire érdekli a másik kisgyerek vagy baba, többször is megtámadtak minket, és jobb esetben csak behajoltak megnézni Vikót, rosszabb esetben nekünk kellett a kezüket kivenni a babakocsiból, hogy ne gyömöszöljék meg Vikót. Én nem is gondoltam volna. Azért meg is ijedtünk, mert Vikót persze féltettük.

Szirom:
Remélem, hogy jó idő lesz!

Na, mennem kell megint, de most sokat tudtam írni.

Üdv.
Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Megint eltelt 1-2 hét, köszönöm mindenkinek az eddigi infokat!
A jövő hét elején 4D-s ultrahangra szeretnénk menni, főleg a nagymamik kedvéért, hiszen ők még nem láthattak ilyet, és még mi sem.
Szerintetek nem kidobott pénz az a 8.000 Ft, amibe kerül?
Aki volt már, mit tapasztalt? Mire kell figyelni? Mennyire jelent többet ez a vizsgálat a sima 2D-s ultrahangnál?
Ha tényleg elmegyünk, majd megpróbálok feldobni képeket a CD-ről, bár elég pancser vagyok a témához.
A kismama tornáról mit tudtok? Ez térítéses a kórházban?
Szeretnék majd járni, csak a doki azt mondta, hogy igazolás kell hozzá, amit Ő ad, hogy nincs nyitva a méhszáj, mert csak akkor járhat az ember lánya.

A találkozóra nagyon jó időt, kellemes kikapcsolódást kívánok mindenkinek!

Én a szabad hétvégéimet egyelőre az erdőkertesi kertünkben töltöm, kapirgálok, palántázok, teszek-veszek a jó levegőn, amíg hozzáférek a munkához a pocakomtól.
Néha pihenni is tudok, mert a szomszédban kiskecske ikrek születtek nem rég és a kisfiammal oda járunk simogatni, füvet szaggatni, üldögélni.
Olyan jó néha a semmit csinálni...

Üdv.
Erika
dberika
 
 


Sziasztok!

Erika, én voltam tornán az upkhban, nagyon klassz, és nagyon aranyos a lány aki tartja, és az ott szülöknek díjmentes. Ha nincs semmi bajod, akkor csak beirják a kiskönyvedbe hogy mehecc és kész. Na figyelitek hogy osztom az észtKép Vágom a témát rendesen.
Én nem voltam 3-4dés ultrahangon, mert nekem ilyesztő az a kép valamiért, sokkal távolabbi mint a feketefehér radarképKép

Sajna elég vacak az idő, remélem megjavul neketekKép

Mici
mici
 
 


Erika,
Mi a Praxisban voltunk, kétszer is Kép Nekünk nagyon-nagyon tetszett, először a 25. héten, utána a 35. héten voltunk, de az első jobb volt, akkor még látszott mindene. Később már csak a feje fért be a képbe Kép Valahogy onnantól kezdve, hogy láttam 4d-n, olyan volt, mintha már ismerném, nyugodt voltam, el tudtam képzelni, hogy fog kinézni, és hogy konkrétan ki lakik odabent Kép
Hát, hogy megéri a 20 percért a 8 ezer, az nyilván relatív, egyszer szerintem mindenképp!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Erika! Mi is a Praxisban voltunk, és mi is kétszer isKép Első alkalommal június elején, akkor még nagyon pici volt Miksa (asszem 476 grKép), meg nem is volt nagyon együttműködő, de azért többek között egy szép profilképet sikerült elkapni. Hát ne tudd meg, hogy én azt mennyit nézegettemKép Baromira tetszett - tetszik - nekemKép Még most is ki van tűzve ide az íróasztali tábláraKép És maga az uh is jó hangulatú volt, a 2D megnyugtató, mert végülis felér egy genetikai uh-val, szinte nagyjából azonos adatokat mértek a mi doki bácsinkkal, azt is jó volt látni. Na aztán a 30 valahanyadik héten Miksából csak a lábacskáit láttuk, tisztára összegömbölyödött, a fejét lehajtotta, nem is tudtak képet csinálni róla. És nem is kellett fizetnünk emiatt a 3D-s részért. Mondták, hogy menjünk vissza, de úgy döntöttünk, hogy ha a kölyök nem akarja, akkor nem akarja és kész. Összességében sztem megéri, az van, amit Kriszta mond, hogy egy kicsit megismerkedsz a kölyökkel előre, anélkül, hogy lelőnéd a poént.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lányok!

Akkor postáztam a térképecskét (nem életem főműveKép)) és a telcsiszámot. Manónak és Marycusnak már régebben küldtem, most kapott Kriszta, Hanzika, Ildikó és Mese. Ugye nem hagytam ki senki? Mindenki megkapta?

Ha jól számolom, és mindenki tud jönni, akkor 14 felnőtt és 8 gyerek leszKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ma eléggé házias napom volt, mert ugyebár anyu elutazott és nekem kellett főzni Kép Nem vagyok egy nagy konyhatündér - meg aztán a babának főztem főleg, májat, meg husit (azt többet és fagyasztóba is került). Hát a májat - ami ma ebére szántam - jól elszúrtam, mert annyi vizet adtam a turmixba hozzá, hogy kapucsínó lett belőle Kép Kiöntöttem. Így ma kapott brokkolis-répás csirkehusit. Nem aratott nagy sikert, de így is lecsúszott a 100ml ebből is. A maradékra viszont én nem vállalkoztam. A felnőtteknek meg frankfurti leves és sült máj készült Kép

Erika,
Erdőkertesen laktok? Kép Ugyanis ott van telkünk évtizedek óta és ott laknak a bátyámék is Kép Ha gondolod, majd összefuthatunk, sűrűn járunk arra Kép

Mici,
Én egyszer voltam 4D-n, de nem voltam elájulva. Szerintem nem sokkal nyújt többet, mint a 2D, ha azon jól kiigazodsz. Igaz, a Sotén (ott szültem) profi gép van, meg a 4D-n Marcus nem volt túl együttműködő (csak a fél pofiját mutatta mindig). Szóval szerintem ha nem mész, lehet, hogy nem vesztesz sokat. Ja, és nem érdemes késő terhesség alatt menni, mert akkor már tényleg csak a buksija fér bele a képbe Kép Igazából itt is a vizsgálati része a lényeg, de hát azt csinálnak rendesen is Kép

Szirom,
Kaptuk Kép Jól jött, mert az utcanévre nem erre emlékeztünk (Ádám Galambot mondott, nekem fogalmam sem volt már. Ő legalább nem járt messze a valóságtólKép).

Krisz,
Nekem alapból jött a papír a GYED-hez, Évi küldte. Neked még nem jött meg? Akkor szólj neki, de anélkül is számítják ám, neked nincs elviekben teendőd. Ja és ma hívott Hart Kata, állítólag előszedik a kismamákat és rendbeteszik a sorsukat Kép Hát kíváncsi leszek Kép

Nagyim jobban van, bár nagyon fáj neki a lába és sokat panaszkodik szegénykém Kép Anya egész nap bent volt nála, most jött el és ment hozzájuk haza. Holnap jön vissza Pestre.

No megyek, csinálni kell a kaját Marcusnak.

H.

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,
Igen, tudom, már hívott Sóhalmy Petya Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Csak egy kis "egészségügyi" helyzetjelentés...Regi éjjel majd' megfulladt, úgy köhögött, anyuci, apuci szintén taknyos Kép Kép Kép Kép

Csajok, ugye megggyógyulunk vasárnapig? Kép Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Nemááá, Kriszta!Kép Tessék gyógyulni ezerrel!!!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta!

Nálunk sem sokkal jobb. Emma orar folyik egyre jobban sé ma reggel már én is adtam be neki fluimucilt is.Kép Sajnos ez aza tipikus ősztől tavaszig tartó takonykór náluk szerintem, ezzel még a bölcsiből sem tiltják ki, de azért ilyne pici babák közé nem szívesen vinném. Kép Úghyogy én kezdem fealdni, sajnos az ilyenek legalább 1 hétig szoktak tartani, d evan hoyga köhögés még 2 hétig is maradKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ez nem igazság..... takonykór monnnyon le! Kéretik kúrálni ezerrel! Ha kell, én viszem saját kezüleg a a teát a Krisztocs-családnak Kép Manónak csak azért nem, mert nem tudom, hogy hol laknak....

H.

Kép
hanzika
 
 


Aranyosak vagytok csajok, de én is -ahogy Manó is- egyre reménytelenebbnek látom Kép Ugyanaz van, mint Emmánál, takony folyik ezerrel, köhögés meg egyre szörnyebb. Én is fluimucival tömöm, meg c-vitamin, meg méz...ma meg veszek neki még Kálcium pezsitabit. De vasira nem sok gyógyulást látok Kép Oviba ő is ugyanúgy járhat, végülis ez nem betegség, na de úgy köhög, mint egy ló...van, hogy elfelejti a kezét a szája elé tenni, és Mátét is simán szájba köhögi Kép Kép Persze, nem kapott el eddig még semmit tőle, na de más babákért én nem válllalhatok felelősséget Kép Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Krisztocs, Manó:
Meggyógyulni feltétlenül vasárnapig!!!

Mici:
Mi is voltunk 4D-s UH-n (szintén Praxis), 2-szer, mivel farfekvéses volt a kisasszony, így sokat nem láttunk, belőle, de azért az elsőn sikerült csinálni képet, a profilomban fenn is van belőle egy. Én örültem, hogy elmentünk, nagyon jó érzés volt látni őkelmét. Nekünk az is jó volt, hogy kontrollt kaptunk a rendes UH mellé, mert mi kicsit elnagyoltnak éreztük a rendeset. Ezt még nem itt Újpesten csinálták és nem a választott orvos. Szóval megnyugtatásképpen is jó volt, hogy az eredmények itt is megfelelőek lettek.
Viszont ajánlom, hogy csak olyan rendelőbe menjetek, ahol garantáltan orvos csinálja az UH-t, mert hallottam rossz tapasztalatokat. A Praxisban nekünk mindig doki csinálta az UH-t, de kb. 2 héttel előbb kell időpontot kérni.
A 2. UH nekünk sem sikerült, a farfekvés miatt és amiatt, hogy Vikó szégyenlős is volt. 3-ra is mentünk volna, de Vikó előbb született 1 hónappal, mint kellett volna.

Most ennyi, mindenkinek jobbulást!!!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Lányok, felteszem a nagy kérdést: halasszunk? Én nagyon készültem, de a betegek nélkül talán nem az igazi. Most beszéltem az emberrel, neki a jövő hétvége is jó lenne, én meg ugye itthon vagyok.
A tali megtartása mellett szól, hogy én már baromira várom, és végre megismerkednénk, és így is elég sokan összejönnénk, később pedig tarthatnánk egy teljeset. Ellene szólnak a betegek, és a nem tökéletes időjárás. Mi legyen?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
Nekünk a jövő hét vége elvileg nem jó Kép De miattunk tartsátok meg nyugodtan, bár tény, hogy a szívem szakad, de ez van Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Ez jó, a másik topikban én ezért kaptam a kis buksimra hogy én is zet mondtam ez nem betegségKépKépKép Mondjuk ott főleg Emmánaál kisebb babák vannak, majd rájönnekKép
Én is levittem ma Emmáta bölcsibe ebédelni, hát mondanom se kell ott egyetlen egyet se köhögött, és az orrát se kellett még megtörölnöm se. De reggel vagy 3x szívtam ki neki és a fluimucilt is azért adtam mert reggel köhögve ébredt és jó lenne ha fekjönne neki ami ott van. Éjjel ő nem köhög.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Elég undok idő van, pedig az irodában nem esik, csak ne nézzen ki az ember lánya az ablakon...

Hanzika

Mi nem Erdőkertesen lakunk, hanem Káposzta II-n, csak ott van egy kertünk, ahol lehet mezítláb futkározni, üvegbe krumplibogarat gyüjteni, gyomlálni és sokat hülyéskedni a gyerekekkel.
Úgy 3 éve a miénk, azóta gyűrjük, jó nagy, 600 négyszögöl, lehet tenni-venni, csak kevés rá az időnk.
Valószínűleg csak vénségünkre költözünk majd ki oda, ha lesz rajta valami vityiló is, mert nem szeretném, ha a gyerekeim bejárók lennének a pesti suliba. Addigis marad a panel...amit egyébként szeretünk, mert tágas, világos, jó elrendezésű, csak nem lehet kilépni belőle a kertbe (II. emelet).

4D

Döntés megszületett, megyünk 4D-re jövő kedden (26.hét), majd küldök Nektek képeket, ha jók lesznek.

Jobbulást a betegeskedőknek és jó időt hétvégére mindenkinek!

Erika
dberika
 
 


Hát nem tudom..... nekünk májusban csak ez a hétvége jó, utána már csak júniusban tudunk elmenni, ráérni.

Engem személy szerint az sem zavarna, ha Kriszocsék és Manóék így hoznák el a gyerkőcöket. Először is, mert nem lázasak, vszleg az időtől jön ez ki nálunk, másodszor ők ketten úgyis egymással lesznek elfoglalva inkább, mint a kicsikkel Kép De döntsön a többség.

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Oksi, akkor reggel megyek bevásárolni. Azért jó lett volna, ha a többiek is írnak valamit, de akkor maradjon minden a régiben. Tali vasárnap nálunk, és akkor hánykor is várjunk benneteket?

Kriszta, Manó! Ti ismeritek a csemetéiteket, ti tudjátok, hogy hogy vannak, szerintem el tudjátok dönteni, hogy jöjjetek-e. Én örülnék, ha menne a dolog, jó lenne mindenkivel találkozni!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Tegnap hívott Hanzika este, és mondta, hogy dilemma van a tali körül. Én délután, esténként már nemigen tudok netezni, mert Vikó iszonyú nyűgös bír lenni, és hiába van itthon Zoli, mindkettőnket lefáraszt. Úgy gondoltam, hogy délelőtt megnézem mi a helyzet.

Úgy látom Szirom elszántad magad. Azért még hozzászólok a témához, ha nem gond, bár nemigen tudtok most ellenvetni...

Előre mondom, hogy én úgy gondolom, hogy Manó és Krisztocs is felelősen el tudják dönteni, hogy a gyerkőceik milyen állapotban vannak, lehet-e őket ilyen picúrok közé hozni.
Nekem ugyebár semmi tapasztalatom nincs a gyerekbetegségek terén, honnan volna... Az viszont tény, hogy más az oviba vinni és más ilyen 4-6 hónapos kölykök közé vinni őket. Az oviba már olyan korú gyerkőcök járnak, akik hasonló betegségeken már átestek és egymásra nézve nem gond, hiszen már védekezik az immunrendszerük remélhetőleg. Gyanítom, hogy a mi manóink többsége még gyerekekkel egy közegben semigen voltak, legalábbis Vikó esetében ez fedi a valóságot, szóval szerintem egészen más a védekezőrendszerük.

Amit Hanzika mondott, hogy egymással lesznek elfoglalva a nagyok, ezen sokat morfondíroztam. Megintcsak úgy szólok hozzá, hogy nincs tapasztalatom, de erősítsetek meg, hogy a gyerekeknek mindig az kell amit nem lehet, szóval szerintem egy darabig biztosan ellesznek, de tuti, hogy érdekelné őket a picúrsereg is, ami teljesen normális dolog. Az azért nem olyan jó, ha le kell tiltani őket mindenről.

Szóval Krisztocs és Manó döntsetek saját belátásotok szerint, mert Ti ismeritek Emmát és Regit. Én sajnálom, ha nem jöttök, de ha így döntötök, akkor tudom, hogy meg volt rá az okotok.

Eltolás, mi tudunk alkalmazkodni, előre láthatólag nincs konkrét elfoglaltságunk.
Ettől függetlenül az szinte tuti, hogy ennyi embert egyszerre összeszervezni, elég nehéz, mindig akadhat valaki akinek nem jó. Ha megtartjuk remélhetőleg sikerül olyan jól, hogy további talik is lesznek.

Remélem nem bántottam meg senkit, mindenkinek jobbulást és remélem találkozunk!

Marycus
marycus
 
 


Marycus!

meg kell hoyg mondjam hogy kb én is így gondolkodtam amikro Emma kicsi volt, úgyhogy tökéletesen megértelek! Én úg yvettem észre hoyg amikor a gyerekek először közösségbe kerülnek émég akkor is megbetegednek sokszor ha a többin semmi sme látszik, mert rajtuk még erősebben ki jön. Szóval azt hiszem akkor mi nem kockáztatunk. hacsak holnapra csoda nem történik. Bár ma még szívni kell az orrát. Abban is igazad van hoyg 100% hoyg megfogdossa a babákat is! tegnap pl a barátnőméknél befeküdta baby gym alá és ott játzsott meg a felfelfeküdta pelenkázójára stb.
És sajnos az idő sincs velünk, mert ugye kint az udvaron azért jóval kevesebb a fertőzés veszélye, mint zárt térben, d enem tudom milyen idő lesz.
Krtiszta, azért még várom nálatok mi van. Emma sajos éppen azon a határeseten van hogy hiába ismerem nem tudnám jó lelkiismerettel eldönteni hogy most fertőz e. (bár azért 90% hogy nem, szerintem, főleg kertben, d enem tudom)
Egyébkénta jövő hét nekünk sme lenen jó, mert anyósomékhoz megyünk, épp az e heti tali miatt tetük azt jövő hétre.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó,
Mi 100%, hogy nem megyünk! Kép Egyrészt tényleg bazi hideg van (reméljük, azért holnapra a többieknek jó idő lesz Kép ), másrészt, Regi se tuti, bár hangsúlyozom most is, hogy nem beteg és az is tuti, hogy nem fertőz, de persze megértem a féltést. Ahogy te is írod, amikor Regi pici volt, és ráadásul első gyerek, én is így fostam. Most meg....na hagyjuk Kép De mivel Máté se kapott el soha semmit, pedig aztán edzi Regi rendesen....na, de erről már írtam Kép
Meg hát a másik fele még a dolognak, hogy én hiába tudom eldönteni -mert valóban el tudom-, hogy az én gyerekem mennyire van jól v. rosszul, ha más viszont másképp ítélné meg.

Szóval megyünk akkor nekem cipőt venni, meg "shoppingolni".
Csajok, tényleg a nagyon sajnálom, hogy így alakult Kép És kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat!

Délelőtt is elmentünk vásárolni barátnőmmel, apuci két gyerekkel volt itthon, persze ilyenkor mindkét gyerek egy angyal Kép Mondhatni, Máté végiglaudta szinte azt a négy órát, amíg nem voltam....

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Kriszta, Manó! Nemá!!!Kép Azért még gondoljátok át és értékeljetek holnap délelőtt, mert én tényleg nagyon sajnálnám, ha nem jönnétek. Még egy extra kúrálást dobjatok be, hátha... Kriszta, erősíts meg, hogy nem a hideg miatt nem jöttök, mert az ember az első sorodra rápillantva úgy értelmezte, és kicsit meg is bántódott. Azért van ám nálunk fedett rész isKép
Ha viszont tényleg nem tudtok jönni, akkor muszáj lesz még egy talit szervezniKép

Kaja különben megvéve, már pácolódik, Hanzikával is értekeztünk, és holnap telcsin is beszélünk. Még annyi, hogy ha szeretnétek valamit rágicsálni, akkor azt kéne hozni. Némi gyümölcslé, ásványvíz, babavíz, sör van itthon, ha valakinek különlegesen kedvenc itala van, akkor azt is hozza, jó?Kép Hanzikával azt beszéltük, hogy akkor valószínűleg valamelyik 1 és 2 közötti komppal jöttök át, várunk mindenkit szeretettel!

Ja, és Kriszta, Miksa is egy kiegyensúlyozott kis angyal a papával!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
Nem-nem, dehogy az idő miatt! Csak legalább, ha rossz idő lesz, akkor azzal vigasztalom holnap magam Kép
Nem tudom, hogy írtam-e már, de Hanzinak mondtam telón, hogy azért Regi barihimlő gyanús is sajna, úgyhogy pláne nem viszem. Ugyanis a csopijukban ketten is elkapták, bár ilyen többször is volt, és Regire nem ragadt rá, de a nátha előjele szokott lenni Kép Igazából ez annyira eddig fel sem merült bennem, de most, hogy amúgy is a takony körül forgott a dolog, rá kellett döbbenem, hogy ennyire nem szabad kockáztatnom Kép Mert ezt viszont, lehet, hogy Máté is elkapná, úgyhogy a többi kicsi is ki lenne téve neki Kép

De sebaj, akkor Hanziéknál nyáron megint lesz egy tali Kép Nyáron már csak nem lesz semmi nyavalya Kép (kopp-kopp-kopp)

Amúgy ma Máté először életében benyomott egy kis üveges Hipp banán-őszibarit, úgy tátogott, mint a kacsa, és ha nem voltam elég gyors, akkor a textilpelust tömte a szájába Kép

Hanzinak már mondtam, de itt is írom, hogy csináljatok sok-sok képet, majd abból vegetálok a következő taliig Kép


Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Az a baj hogy hiába extra kúrálok, ezekből a taknyos dolgokból kb 2 hét mire igazán kimászik. tehát akármit csinálok ennél jobb állapotban már nem lesz. Ő sem beteg igazán, ma is a margitzsigeten sétáltunk délután, de szívni kel az orrát, tehát nem mondhatom hogy 100%-os és hoyg tuti senkinek nem lesz semmi baja tőle. Kép
Tényleg nyárra kéne terveznia következőt, akkor biztos semmi sem lesz. na meg majd jövőre,a mikro már ti is nagy babások lezstek,a kkor talizhatunk bármikor úgyis taknyos lesz az egész bandaKépKépKép
Egyébként lehet hogy csak valami járvány van, mert akivel cska beszélek mindnekinél náthás a gyerkőc, ugyanez mint nálunk, hogy folyik az orra, köhög (bár Emma azt nem igazán) és semmi láz. Pl hallottam az utcán séta közben hogy egy anyuka mesélte, meg az unokatesóméknál is mindkettő.

Kriszta!

BárányhimlőKép Nekem is a múltkori náthsnál mondata védőnő hogy lehet bárányhimlős lesz, merta mi bölcsinkben is van. De ez épp húsvét előtt volt, mondtam hogy akkro msot ne is utazzunk, erre legyintett hogy uygan már, a nagyobbak már túlestek rajta, aki meg nem az nem baj ha túlesik. Jó, mi? Persze nem bárányhimlő voltKép Nekem ez most eszembe sem jutott, ennyi erővel aki bölcsibe, oviba jár mindíg potenciális hordozó.

Többieknek jó talizás, és én kiváncsi vagyok nagyon ám a képekreKép

Én is nagyon elmennék már egyedül vásárolni, d enálunka férjem nem igazán örülne ha Emmával itthon hagynám szerintemKép No nem mintha nem bírna veleKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, hogy nem lesz ott mindenki, de majd legközelebb!! Betegség- nem betegség ügyben abszolút tapasztalatlan vagyok. Csak amit már Tominál láttam.
pl. említettétek a gyerkőcöknél a köhögést. Na, ezt Tomi is csinálta. S aznap reggel, mikor oltásra akartam vinni, különösen rékezdett.Én is azt hittem, hogy beteg. Rögtön lelkiismeretfurdalásom is lett, hogy biztos lazára vettem az öltözékét a hétvégén. Mivel receptek miatt mindenképpen találkozni akartam a dokinővel, elmentünk. Megnézte, de nem látott semmit, úgyhogy meg is kapta az oltásokat. S csak utána olvastam, hogy nálatok is ezt csinálják a gyerkőcök.
Tali ügyben a következő hétvége különben nekünk sem lenne jó.

Manó említette a Margitszigetet, s erről eszembe jutott a május elsejei kirándulásunk. Szentendrén voltunk a Skanzenban. Jó idő esetén, nyugodtan ajánlom, szoptatósaknak is. Ugyanis egy egészségügyi szobát a bejáratnál kineveztek pelenkázó helységnek. Én ugyan ezt még nem tudtam mikor megérkeztünk, ezért a kocsiban szoptattam. Utána pedig a nagy réten leterítettünk egy plédet, s ott etettem Tomit. Így diszkréten megtudtuk oldani, s én sem éreztem rosszul magam. Ez volt az első alkalom, hogy hosszabb időre együtt elmentünk, s nem csak két szopi között. Élveztem!!

Ma viszont ebédelni voltunk kedvenc kisvendéglőnkben, az "Otthon"-ban, persze Tomival együtt, s csak az ő ebédje után. Nagyon elégedettek voltunk vele, mert még desszertet enni is hagyott bennünket.
Ja, és azt még nem írtam, hogy kb. két hete már rendszeres az éjszakai egyszeri kelés: 4, 5, 6, fél 7, mikor hogy van kedve.
S még egy hír. Szerdán elkezdtük a gyümievést, a dokinő tanácsára (mellesleg az elmúlt négy hétben 25 dkg-ot hízott, pedig van tejem, s eszik is a kölyök!!). Az első pillanatokat felvettem videóra. Jókat fintorgott. Ma viszont már nem volt semmi fintor, s megette az összeset, amit lereszeltem (2 kis alma). Szóval már én sem csak anyatejet adok.

Hú de most látom milyen késő van! megyek aludni!

sziasztok, holnap találkozunk!!
Ildikó
nildikoka
 
 


Sziasztok!

Még így délelőtt bekukkantottam, hogy mi a helyzet tali ügyben.

Manó, Krisztocs:
Csak reménykedem benne, hogy nem tántorítottalak el titeket, attól, hogy jöjjetek... Most lelkiismeretfurdalásom van.

Ha jöttök, örülni fogok, mert akkor biztosan Regi és Emma is jól van, ha nem, akkor pedig jó pihenést, vásárlást nektek és nem utolsósorban jobbulást a gyerkőcöknek!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Mi nagyon jól éreztük magunkat, reméljük, hogy ti is!Kép Tök jó volt látni ennyi babát egy rakásonKép Mondjuk én valamiért azt gondoltam, hogy jobban fognak érdeklődni egymás után, de így is tündériek voltak mindannyian! És nagyon érdekes, hogy mennyire különböznek egymástól! De mind szépekKép
Még valami: annyi üdítőt meg sütit hagytatok itt, hogy már holnap tarthatnánk egy újabb talit! Sütik, pont amikor én meg fogyózok...

Lányok, a képekkel mi legyen? Elárasszuk velük a topikot, vagy csináljunk esetleg egy albumot nekik itt a babaneten? Vagy küldjük emilben? Én már majdnem tettem föl néhányat, de az ember szerint nem illik másokrók képet feltenni az ő engedélyük nélkül, aztán jól rá kellett jönnöm, hogy igaza van! Tehát?

Remélem, mindenki rendben hazaért! Hát az esőt azt nagyon sajnálom, pedig délelőtt még úgy reménykedtem. És meg is volt rá minden ok, de végül mégis a szobában végződött a tali. Remélem, azért a viszonylag kis hely ellenére jól éreztétek magatokat!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült a tali! Kép Szerintem is inkább csináljatok albumot a képeknek!

Reginek persze mára semmi baja nem volt Kép Mondhatni egyszer-kétszer köhögött csak, de ugye az se jött volna jól ki a talin.
Na mindegy, helyette jól bevásároltunk a La Halle-ban, hihetetlen akciók voltak, 5700 ft-ért vettünk öcsinek 3 trikót, két kisnacit, Reginek meg 3 pólót. Jaj, és Ferrari kiállítás volt, úgyhogy apuci nagyon jól érezte magát Kép

De persze jobb lett volna talizni veletek, csak hát ez most így jött ki. Itt nem esett az eső, egyszer volt, hogy kicsit beborult, azt hittem, ott is ilyen idő van.

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Utólagos engedelmetekkel én már feltettem a képeket, de az illetéktelen hozzáférés elkerülése céljából lejelszavaztam. Ha valakinek így sem tetszik, hogy gyermeke a neten szerepel, természetesen dörrenjen rám és azonnal leszedem. Az album a http://kep.tar.hu/dzurdzik_adam címen található egyébként, usernevet/jelszót mindenkinek küldök emilben.

Üdv

Hanzikaférj (Ádám)

Kép
hanzika
 
 


Kriszta!

nem mondod hogy az Árkádban voltatok? Mert mi is.Kép Ha ezt tudom akkro tartottunk volna mini talit! Éna la halle-ba be sem mentem mert nagyon drágának tartom, komolyan akciók voltak? Mindíg lemaradoka la halle-os akciókról. A múltkor is írták hoyg olcsó napozók vannak, mire én menetm másnap már csak 2300-ért volt, ami ugye nem olyan olcsó.Kép
mesélj részletesebben!

Mi a c und A-ban vettünk 2 rövid nacit Emmának meg egy 5 db-os bugyi készletet, ez így 4200 volt, a két nacira 20%-os kedvezmény volt most. A héten vettünk neki még egy nacit ott. Úgyhogy kezd összeállnia nyári ruhatára, most válogattam a rövid ujjú bodykat hoyg vajon mi megy még rá, d evan egy csomó kétesélyes, csakhogy utál próbálni a drágám.
A baby bellben is voltunk, d eott nagy mérteben ami tetszik az drágább mint a c und A, úgyhogy ott nem vettünk semmit.
Még a héten érkezik egy fodros price oliver body, egy PO napozó meg egy rövid ujjú trikó neki, szóval jöhet a kánikulaKép

Örülök hogy atli jól sikerült!

Szirom!

Emam kb most kezd érdeklődni a gyerekek iránt, úgy hogy már játzsik is velük, figyelgetni kb tavaly nyár óra figyeli a többieket.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
De ott voltunk Kép Mi meg most a C&A-ba nem mentünk, mert múltkor ott vásároltunk Kép A Baby Bellbe én be se merem tenni a lábam Kép Bár így is azt mondta a barátnőm, aki jött velünk, hogy többet nem enged gyerekboltba, csak magamnak vásárolhatok, mert folyton csak a kölkök kapnak valamit Kép Aztán próbáltam én is, de mit csináljak, ha annyira semmi nem tetszett, és arra még drágáltam is a pénzt Kép
Szóval a La Halle-ban az most a fő akció, hogy ha veszel két pólót (teljesen mindegy, hogy gyerek v. felnőtt v. vegyesen), akkor a harmadik ajándék, vagyis ha veszel hármat, akkor a legolcsóbb ingyen van Kép
De egy csomó jó cucc volt, pl Máténak 3 "izompollót" volt 1500 ft-ért, meg hozzáillő 2 kisnacó 1200 ft-ért.
A bodykat csak nem Eper-től vetted? Kép

Kriszta

Ui: Ti mikor voltatok? Csak hadd röhögjek, ha pont egyidőben voltunk Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

nem, most nem Epertől, bár már egyszer vettem tőle is, mert lusta disznó vagyok elmászni az Árpád hídhoza Po boltba, az Árkádbanmeg a babaházban nagyon gyér a válszaték.
Én is mindíg Emmának vezsek mindnet, rám kár jelenleg. ma meg úgy vagyok vele ki tudja hány kilóra fogyok?KépKépKépKépKép
A baby bellbe mi mindíg bemegyünk, mert imád Emma villamosozni ott, de szerintem csak kicsi baba cuccokban jók, ilyne 92-es dolgok már nem igazán tetszenek. Bár most volt egy cuki együttes, az az egy tetszett, amkd még lehet sor kerül rá, d enem a lenguru goldos holmik között.
A c und a-ban most olyna 1100-1500 körül voltak a nyári rövid nacik, két vászon nacit kapott,e gy kéket alul fodorral meg egy drappot, meg kapottegy rózsaszín nadrágszoknyát. De nekia bugyik tetszettekKép Itthon felvetet abodyra és le sem akara venniKép

Nem hiszem egyébként hoyg egyszerre voltunk ott, mert mi csak Forma 1 után mentünk, tehát kb 5-7-ig voltunk ott.



manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Egyébként én a ferrari kiállításban nagyon csalódtam, csak egy csomó kocsi volt ott, azt hittem legalább árulnak majd ferraris holmikat, pl gyerekruhátKép. A kocsik nálunk nem igazán hozzák izgalomba a férjem mivel ilyneek között dolgozik folyamatosan, na meg én is láttam eza latta pár év alatt már pár hasonlót, sőt, menetem is vele. nanem ferrárival de porshéval igen, utcaival és versennyel is (igaz ez utóbbival csigalassan szerencséreKép) Egyébként képzeld Emma fél a verseny sisakoktólKépKépKép Egyszerűen sikítozik és menekül előle, ne kérdezd mértKép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Krisz, Manó
Én nagyon letörtem, mikor hallottam, hogy nem jöttök. Annyira biztosra vettem, hogy addigra meggyógyulnak a babáitokKép Gyorsan kell szervezni a következő talit, hogy még a sütik se menjenek kárba.

Hanzi,
Te vagy itt mindenki anyukájaKép Köszönöm az SMS-t nagyon kedves vagy, nagyon jól esett. Szerencsésen hazaértünk. Lányka már nagyon örült, hogy itthon volt, még a szokottnál is jobb kedve volt.

Szirom,
Fiadat még mindig akarom, bár Ádám ajánlata megingatott. Ők legalább szívesen adjákKép Hát Annácska élőben sem győzött meg?Kép Kár, hogy nem voltunk tovább. Ha már megszokott egy helyen, akkor még bájosabb. Olyan igazi kislány. MOsolyog mindenkire, de hihetetlen helyesenKép Meg nevet is nagyokat. Na majd a következő talin jobban nekifekszünk a Miksacsábításnak. Csakazértis.
Hiába imádnivaló Marcus, túl könnyen adják, nem kihívás. De Ádám, azért nézd meg, milyen a postás bőrszíne. Gyanúsan szép a gyerekKép

Szirom,
Még egyszer közsönünk mindent és légyszi, küldjétek el a receptet. Egy kincs a párod, én ilyen koszton már nem férnék be az ajtón. Csodállak, hogy tudsz fogyózni.

Jó éjt mindenkinek
Mese

Jaj, és Hanzikaférj, nekünk is dobjál már egy jelszót, mert nem ért ide.
mese29
 
 


Mese,
jelszó elviekben neked is ment, remélem, hogy odaér vmikor, ha nem, holnap jelezz és megy ismét...

Amúgy meg egy szóval se mondtam, hogy könnyen adom, csak annyit, hogy pozitív hozzáállás esetén megkezdhetjük a tárgyalásokat... vért fogsz izzadni azt garantálom... ;-)

Hférj

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Az este rohantam, és már nem írtam, hogy valaki itt felejtett egy drapp kiskabátot, Miksa szobájában, a kiságy korlátján. Ildikóékra tippelek, de tulajdonképpen nem tudom, kiéKép

Az ajándékot nagyon szépen köszönjük, én csak késő este vettem észre, és az ember nem tudta megmondani, hogy kitől vanKép Aranyosak vagytok, mégegyszer köszike, nagyon klasszak, főleg a könyveket csípem, Miksa viszont gondolom a rágókákat fogjaKép

Mese! De nagyonis tetszik Annácska, bűbáj és nagyon szép hosszú haja van, de önző dög vagyok, és nem adom a srácotKép Csak ha nagyon akarjaKép
Az emberről meg tudom, hogy egy kincs, és én is azért fogyózok, hogy ne forduljon elő, hogy nem férek be az ajtón! De az az igazság, hogy én is elég jól főzök sajnaKép

Hanzika! Marcusnak gyönyörű a bőre és a szeme is, és ne hidd el, hogy csak az apjára hasonlít, mert belőled is nagyon sok van belőle. És elámultam, hogy milyen nagy már! Meg tök ügyes is!
És még azt akartam kérdezni, hogy Ádám föl tudná tenni a mi képeinket is oda, vagy én is föl tudom a jelszó ismeretében?

Ildikó! Örültem, hogy a pasik milyen jól elvoltakKép Hiába, a sör összehoz... Tomiról csináltam tök jó képet, közeli és nagyon szép rajta a fiatok! Küldöm mélben, jó? Meg ha tietek a puli, akkor hétvégén úgyis jönnek Hanzikáék Horányba, és elviszik nektek!

Marycus! Bűbáj Vikóca, nagyon aranyos, figyelmes kiscsaj!Kép De hiába mondjátok, én tényleg tök jó gyereknek látomKép

Kriszta, Manó! Ti meg hiányoztatok!Kép Legközelebb nincs betegség, ok?Kép

Ja, még annyi, hogy Miksa fél 9-ig horpasztott reggel, kicsit kimerült a kölyök tegnapKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?