Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is itt, utoljára.

Pelus ügyben én is futottam egy kört az egyik láncnál és sajnos nem jártam sikerrel. Pedig még kapcsolatom is volt.
:?

Boldog Kata és Zsófi napot, puszik mennek a kicsiknek és nagyoknak! :D

És boldog Péter napot is utólag! :D

A vitát oly módfelett kedvelő asszonykáknak üzenetek mentek. Kérem őket, hogy szintén NE A NYÍLTBAN válaszoljanak.
Tudom, hogy ez nehéz (hogyne tudnám, hiszen nők vagyunk, akik igenis meghalnának azért, hogy övék legyen az utolsó szó), de a közösség nyugalma ennyit megérdemel (és ez nem álszentkedés, nekem is bazi nehéz volt rávenni magam, hogy ne ide írjak. Bocs a csúnya szóért.)

Sajnos, viszont, úgy látszik, én már csak ilyen sértődékeny lettem vén fejemre, így inkább elköszönök mindenkitől. :roll: :D :D

Jó volt Veletek, csajok! :lol: :wink:

Akikkel az elmúlt hónapokban ’közelebb kerültünk egymáshoz’, azokkal továbbra is szívesen tartom a kapcsolatot. Elérhetőségek megvannak.

Kívánok Nektek élménydús és szupervidám nyarat, soktornyú homokvárakat és lángos hegyeket, ősszel is sok természetközeli programot, és tartalmas telet.
Az összes baci bátyó és vírus nénje messzire kerülje el ezt a kis társaságot!

Sziasztoook! :D :D :D
Vendég
 


Borsika!!!
Ne tedd ezt!!! Ne menj el!!!

Kép
gablaty
 
 


ezt remélem nem komolyan mondod, így is annyian lemorzsólodtak a bandából, legalább mi maradjunk itt meg...
Mert egy két új kismama mindig bejelentkezik szülés előtt, aztán mielőtt megismerhetnénk el is tűnik.
És mi akik itt maradunk a "nehézségek ellenére" is, legalább tartsunk össze....komolyan!

Kép
gablaty
 
 

 
 

BORIIIIIII!!!!!!!!
KÖVETKEZŐ SZOLIZÁSNÁL ELNÁSPÁNGOLLAK TE LÁNY!!!!! :shock: :shock: :oops: :lol: EZT NEM TEHETED!!!! :( NA! ALUDJ RÁ MÉG EGYEK-KETTŐT!!! HÉTFŐN SZOLINÁL MEGDUMÁLJUK!

fúúú! akartam még mást is de ez most itt letaglózott. :(

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tigrincs!
Dani fiúhoz nagyon sok bodogságot kívánunk!!! :D
nem rossz ötlet, de úgy akartam, hogy a lányok névnapja jóóóó messze legyen a szülinapjuktól! Ezért döntöttünk így. :wink:
Szofi=Zsófi, igen ez így van, de nem érdekel. :lol:
Ha még lesz lányom, az Zsuszi lesz. ( vagy mégsem? :lol: talán Mirci mint Steffinél? vagy Letti mint Dorkánál? vagy ... :lol: :lol: :lol: )

na jó megyek. Szofi zsivány úgy döntött, hogy ő ma nem alszik DU. :( :lol:

receptek továbbra sincsenek!? :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


BORI!!!!
Ne menj el légyszi!!! Legalább aludj rá párat, jó?

Veronikusz,
dobtam privit...

Most ennyi, padlót fogtam picit...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Veronikusz, Boldog Boldogat a lánykáknak.
Én a múltkor tök lelkesen feldobtam egy csupa csokis recót, de senki le sem fütyülte, pedig 10 perc összerakni és 8 perc sütni.
Most ballagás utáni ünnepségen vagyunk, majd este ha még kell, feldobom megint. Vagy holnap reggel, ha későn érnénk haza. Merthogy férjem uram, aki nem bír aludni éjjel a köhögésemtől, lefeküdt 20 percecskére. A múltkor ez a művelet 1-6-ig tartott délután..... :oops: :lol:

De most komolyan, nem száraz a lakás levegője, napközben alig érzem, néha picit krákogok, de éjjel mint egy tüdőbajos. Gyakorlatilag most a fiúk sem tudnak tőlem aludni, 3 sinecod mellett ülök az ágyban és fuldoklom. Ötlet? :? :cry: :?:

Tünde, én felmentem a honlapra, de csak azt írja ki, hogy karbantartás.

Képeket köszi köszi, szupreeeeek...
Annácskának oda lehet tenni a kaját, nem veri le? Azta, én nem merném a kis Büdösömnek....

Na, még akartam reagálni, de Levi ma még nem aludt, szóval lépek és lenyomom.

Csak még annyi: Már megírtam sms-ben is, de sztem nem az a legjobb, ha eltűntök csajok. Persze lehet haragudni, meg elkedvetlenedni, de azt nem állíthatjátok, hogy nem adott semmit ez a fórum. Adott barátokat, tudom, velük lehet privátban is tartani a kapcsolatot, de adott egy csomó hasznos tippet, illetve a mi a legfontosabb, Ti is sokat adtatok ennek a fórumnak.
És ez a legfontosabb. Magatokat és minket is megfosztotok egy csomó szuper dologtól a jövőben, ami nem cép dolog. :roll: :oops:
Tudjátok, a másik topikban, ahova írok, vannak olyan viselkedések, beszólások, tulajdonságok, amik szóval nem a legmegfelelőbbek. Na, itt nálunk legalább senkitől nem hangzott el, hogy mi a francért szült gyereket.
Aztán mégis követem a fórumot és néha napján még be is írok. Akitől meg ez elhangzott (akinek amúgy nincs is augusztusi gyerkőce) szóval elvagyunk egymás mellett, de ami nem tetszik azt nem kell meghallani.
Nah, ennyi, bocsi...csak azt akartam kihámozni, hogy ez nem megoldás. Ugyanúgy ott marad a tüske, a sebhely. Ami ha megy tovább az élet, nincs kivonulás, stb. szép lassan begyógyul, de így mindig meg fog maradni a rossz szájíz és soha nem lép tovább rajta az ember. ...

Jó hosszú lett, én meg jól kipateroltam a gyereket a dédikre. Remélem nem eszi épp a papucsukat.... :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Bori!

Ment válasz....és majd lesz még egy, de most mennem kell!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs
Balcsi jó volt, csak nagyon szeles!Szállás szuper volt!!!
Amúgy Érden voltunk :lol: :lol: Unokatesóm lánya ballagott és nálunk voltunk kajálni :lol:

Veronikusz
mikorra kell a recept???este szétnézek :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Igen, most éppen karbantartás van. valamit hegeszt a társam. :D

mtunde
 
 


Bori, en is szeretnem, ha visszajonnel, irtam privit!

banana
 
 


Andi!
jöhet bármikor! :wink:

Bori!
remélem nem haragudtál meg rám! :oops: nem akarom itt elpoénkodni a dolgot. Szeretném ha maradnál!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


MSE, természetesen a következő címlap a tiéd. Fürdőruhában, vagy anélkül szeretnéd?

mtunde
 
 


Boszi!

Itt vagy még????

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Andi!

És nem ugrottatok be hozzánk?!?!?!?! Irgumburgum!!!!! :lol: :wink: 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Veronix!

Édes vagy sós süti receptre gondoltál? :wink:

Ezt a sütit Ádi (kiffiam :lol: ) sütötte nekem múltkor! :lol:
Tök fini lett!!! :wink: Csak keveset hagyott belőle nekem!!! :twisted: :lol: :wink:

Csokis süti (Cookie)
Hozzávalók: 15 dkg liszt
2 ek. cukrozatlan kakópor
1/2 tk. szódabikarbóna
1/4 tesáskanál őrölt fahéj
10 dkg csoki
10 dkg puha vaj
15 dkg cukor
1 tojás
lazításhoz tej (kb 1 dl)

[u]Elkészítés:[/u] Egy tálban összekeverjük a cukrot, lisztet, kakaóport, szódabikarbónát, fahéjat, és az apró kockákra vágott csokit. Egy másik tálban az olvasztott vajat és a tojást keverjük el, ehhez hozzáadjuk az előző tál tartalmát, és összedolgozzuk. Nem szabad folyékonynak lennie, mert a sütőben szétfolyik. A tejet úgy adjuk hozzá, hogy a massza elég kemény maradjon. Aztán sütőpapírral kibélelt sütőlapra tesszük az evőkanálnyi adagokat. Majd a hő hatására szép kör alakú formája lesz. 200°C-on sütjük kb 15 percig, majd hagyjuk kihülni, mert először még lágy, de aztán ha kihül, szinte keksz szerű lesz.
Amúgy ez az adag kb 18-19 db-hoz elég. Ha édesítővel, speciális fogyis liszttel meg diétás csokival csináljátok tuti recept :)
Elkészítési idő: 30 perc

Esetleg még egy máffin recept?

Remélem jó lesz! úgy is imádjátok a csokisakat!!! :lol: :wink: 8)

Na megyek! Pussz! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero!

köszönöm Dani nevében is a gratulációt!!! :lol: :wink:
Holnap vagy holnap után, ha bemegy Hozzájuk átadom Neki/k! :wink: :lol:


Pocakosok! Renáta és Memme! Tessék nekem pihenni és aludni és nem idetámolyogni hajnalok hajnalán!!!!! :wink: :lol: :twisted: 8)

Mentem alunnyi! :lol: :wink: Szép álmokat Mindenkinek! Léptem! :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt
Veronikusz
összeraktam neked pár receptet :lol: :lol: majd írj emailcímet és küldöm

Tigrincs
Hát nem mentünk be hozzátok :lol: (nem is tudom merre laktok :lol: )
MI a Gyömbér utcába voltunk :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Gyakorlatilag Tigrincs által feltett recit írtam be én is anno, csak annyiban más, hogy én nem rakok bele tejet, a kakaó holland kakaó (20%-os) és a csoki étcsoki.
A tetejére meg, ha megszáradt olvasztok még csokit és rászórok szeletelt mandulát, mert nagyon megdobja az ízét.

Na, mivel látom mindenki nagyban ünnepli a munkát én is jól örvendezek rajta és elhúzok aludni... :oops: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok

de jó recept!!! ha van még írjatok!!!

itt van május elseje, énekszó és tánc köszöntse.....

emlékeztek erre a dalra? és a régi felvonulásokra???

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Csak egy UFF UFF-ra ugrottam be
Bori Ne csináld már hogy itt hagysz minket.Irgum Bzrgum.....

Este még megpróbálok jönni.
Szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Május 1 felvonulás - RETRO

Kép

Kép

Kép
gablaty
 
 


majálisoztunk délelőtt Enci főleg az ugrálóvárban volt :lol: Kép
Kép

Kép
gablaty
 
 


Ancsa
Ismerős? :lol: :lol: :lol:
Kép Kép

Gabi
Látom, ti is kihasználtátok a jóidőt!
Nagyon aranyos Enci! :D :D :D

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


sziasztok

Én is itt, csak mi ma is a kertben. Kerítést építettünk :oops: A hátsó szomszéd néni kertje iszonyatosan elhanyagolt, de mivel kb 15 macskát tart (na jó, ennyi azért nincs, de 8 biztos + a környék többi macskája is oda jár kajálni) nem jó ha nádat teszünk rá, mert szétkapják a macskák. Így egy kis beruházással beszereztük ezeket a 180*180-as fa kerítéselemeket a Bricoban, azokat pakoltuk fel.

Gabi,
én emlékszem a dalra. Pláne hogy nálunk ma reggel is elhangzott... Apósomat azzal cukkolja a párom mindig, hogy ő az öreg kommunista (merthogy párttag volt valamikor az őskorban, mivel csak így lehetett csoportvezető a gyárban). ezért ma reggel, mikor apósom kiment locsolni főztem virslit és a párom kivonult 1db virslivel, mustárral, 1 szelet kenyérrel + sörrel apóshoz ezt a nótát énekelve, majd szeretettel köszöntötte a Láng gépgyár dolgozóját, és odaadta neki a virslit meg a sört :D
Jók a képek!!! Látom ti is kihasználjátok a jó időt :D

Adri,
Rólatok is jók a képek :D

Lányok, nem tudtok valakit aki örökbe fogadna egy 9 éves ivartalanított cicust? Szobában volt tartva, bár az utóbbi 6 évben kertes házban lakott és ott ki is járt. Ivartalanított cicus. Gazdija megbetegedett, nem tudja már gondozni. Ha gondoljátok teszek róla képet.

Na menek én is belevágom magam egy kád vízbe relaxálni ;)
Jóéjt!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Nem tudom, mikor jövök, de anyák napjára, szeretettel:

ha szedsz terhesvitamint: túl nagyra fog nőni a gyerek
ha nem: nem biztosítod neki a megfelelő startot
ha otthon szülsz: felelőtlen vagy
ha kórházban: megfosztod a gyermeked a természetes születés lehetőségétől
ha császárral: neked csak a kényelem számít
ha természetesen: fölösleges veszélynek teszed ki a gyereket
ha sokáig szoptatsz: magadhoz láncolod
ha rövid ideig: megfosztod a gyereket a legjobb tápláléktól
ha nyilvánosan is: magamutogató vagy
ha nyilvánosan soha: prűd
ha sapka van a gyereken: beizzad a feje
ha nincs sapka rajta: napszúrást kap
ha adsz édességet a gyereknek: rászoktatod az egészségtelen táplálkozásra
ha nem adsz: megvonod tőle azt a kis finomságot is
ha normálisan nézel ki és még sminkelsz is: azt az időt a gyerekkel is tölthetnéd
ha örülsz, ha zuhanyozni sikerül: nem adsz vonzó női mintát
ha visszamész dolgozni három év előtt: karrierista vagy, de minimum pénzhajhász
ha maradsz három évig: jó lenne már annak a gyereknek a kortárs közösség
ha alternatív oviba íratod: burokban neveled, ami majd visszaüt még
ha a körzeti oviba: nem választottál eléggé gondosan intézményt
ha a gyerek magabiztosan jön-megy a világban: biztos ő volt a világ közepe otthon
ha gátlásos: nem kapott elég szeretetet.

Végkövetkeztetés: Éljenek a rossz anyák!

ps1: A valósággal való minden egyezés kizárólag a véletlen műve!
ps2: Mindenképp legyen sapka a gyereken :D

mtunde
 
 


Tigrincs!
Köszi szépen! Kipróbálom :D nagyon fincsinek tűnik :wink:
Édes vagy sós: Most inkább édesre gondoltam :lol:
Muffin: ha van valami nagyon fincsi, akkor ne fogd vissza magad! Oszd meg velünk! :wink: :lol:

AproZsó!
Köszi neked is! Úgy is teszteljük majd! :lol:

Andi!
Küldtem mail címet :D

Gabi! Adri!
Képek :lol:

Május 1. !!!
Nem volt valaki véletlenül a Kopaszin??? Mi ott lődörögtünk egy baráti családdal 10-14-ig :lol: Zsófi fűben szopizott, játszótereztünk, bográcsgulyást ettünk meg sültkolbászt :lol: fűben fetrengtünk! Jó volt. :D reggel meg megvolt Zsófi első parkettára fejreesése! :oops: Zsófit rábíztam a férjemre, hogy vigyázzon rá míg én összerakom a cuccokat, ő meg rábízta Katára. :oops: Két lápésre voltam már csak tőle, mikor lezúgott. :oops: úgyhogy átestünk a keresztségen. :oops: :D

Lenne egy kérdésem!!!
Szerintetek baci okozta megfázás, vagy allergia, ha sárgás-zöld cucc folyik az orrunkból???? Elnézést a malackodásért, de most nem tudom, milyen irányba kéne gyógyszert szednünk: Oscillot vagy Coryzaliát/Perillát. Ja! És Kata, Szofi, férjem és én, mi még hurutosan köhögünk is. De rohamokban. Ha meg fekszünk még inkább! :oops: de van hogy abba se tudom hagyni pár mp-ig. Szakad fel a cucc. Ez lehet allergia??? Mert elvileg nekem most allergiám is van! :roll: :roll: Ja! nekem fáj a jobb fülem is ha csuklom érzem. :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronika
küldtem egy adagot, de még küldök :lol: :lol:
szerintem nem allergia :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


jó reggelt...

Judy!
igen a virsli-sör az retro "filing" :lol: emlékszem nálunk is az volt a menet. Felvonulás, utána irány a liget + vidámpark, és persze sör+virsli+nekünk lufihegyek meg a májusfa. :lol: de jó volt!!!!! :lol:

Adri! nektek is tök jó lehetett a kisvasútazás, és Veronikuszéknak is a Kopaszi gát. ott még nem voltunk, tervezem hogy megyünk, csak 2en a gyerekkel olyan "kevesen" vagyunk...

Andi! nálatok nemsokára szülinapi party :lol: mit kap az ifjú? Úristen 2 éves??? emlékszem amikor itt szorítottunk neked, amikor mentél szülni... :shock: hogy megy az idő.... :shock:

Kép
gablaty
 
 


Gabi
bizony 2 éves lesz...........
öcsikémtől Legót(duplót)
Kép
Unokatesóméktól-betonkeverő, kukásautó, utcaseprőt hozzá-ez is mind duplo-s
mi még nem tudjuk-én gondoltam dvd-re (hupikék törpikéket szereti most nagyon+bob az építőmester)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Veronikusz: A férjem volt tegnap a gyerekkel a Kopaszin (kb fél 11től 12-ig)! Lehet,hogy össze is találkoztatok, csak nem ismeritek egymást. :lol:
Én úgy tudom,hogy ha sárgás-zöld trutyi, akkor az bacilus. Bár lehet,hogy nem jól tudom.

Andi: Örülök,hogy jól éreztétek magatokat a balcsin!

Judy: Tényleg, sör és virsli... Már el is felejtettem... De szép idők is voltak.

Tünde: Köszönjük a vereset! Én is megnéztem a címlapot! A következőn viszont Emesét szeretném látni :lol:

Brigi: Gratulálok Neked és Kristófnak a bilizéshez!! Mi még messze állunk ettől. Ráülni ráül már a bilire, de egyenlőre nincs produktum..

Bori, Memme, Eni: Ne tünjetek el!!!! Úgy szerettem olvasni az írásaitokat!!

A képek egytől-egyik szuperek!!! (Elnézést, hogy nem egyesével sorolm fel őket)

Én tegnap megsütőttem a Tigrincs által feltett sütit és nagyon finom lett!!! Úgy döntöttem, hogy holnap sütök megint és ezt viszem anyukámnak ajándékba!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Veronikusz, én is úgy tudom, hogy az már bacis felülfertőzés.

mtunde
 
 


Tünde, ez saját alkotás? Eszméletlen jó. Esetleg felhasználhatom az újságunkba, ha valahova odavaló?
Szeretettel
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon ír senki :-((

Orsi: Tőled akartam kérdezni,hogy hogy vagy? Rosszullétek?

Kriszta még neked akartam,hogy te se tűnj el!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Rita! Nem, nem saját. :) De nekem is nagyon tetszik. Egy lány blogjában olvastam:
http://anyahajo.blogspot.com/2009/05/ki ... arrol.html

Úgyhogy őt kell kérdezni.

Cukorfalat. Szerintem most mindenki kihasználja a jó időt (ami ma nem is volt olyan jó) és a 3 napot, nem?

mtunde
 
 


Tényleg nagyon nagy a pangás :( De én is azt remélem, hogy a 3 nap és az anyák napja miatt mindenki jön-megy és ezért....

Tünde
Nekem is nagyon tetszik ez a kis szösszenet :D Kimásoltam és elküldtem a gyerekes barátnőimnek, ők is had mulassanak :lol:

Veronikusz
Sztem sem allergia. Az vízszerű takonnyal jár. A sárgás az már baci...Jobbulást nektek!!!!

Andi
Nagyon klassz meglepiket kap Balázs! Duplo jágrgányok nálunk is nagyon menők 8)
Bob, a mester megy az m2-n! Igaz, már elég régóta...De még jócskán van belőle :wink: Hétköznap, olyan 7 felé. Tv-macival meg minden :D

Május 1-je
Hát töredelmesen bevallom, hogy ugyan mi 7 évig laktunk a Felvonulási tér mellett és nyilván láttam is nem egy felvonulást, de nekem valahogy semmi nem maradt meg ebből :shock: :oops: Pedig 5 és 13 éves korom között volt mindez....Szal még kicsi sem voltam...Talán valami papírzászló lengetés, ha nagyon erőltetem magam...

Brigi
Hurrá! Már 90 nap alatt vagy :D Mikor ezt észrevettem, gyorsan megnéztem én hogy állok és ma indul a visszaszámlálás 100-ról :lol: Olyan hihetetlen, hogy már elment 6 hónap és csak fele ennyi van hátra :shock: Jól vagy? Tegyél fel pocis képet!!!!! Kíváncsi vagyok nagyon :wink:

Judy
Jófej a családod :lol:

Gabi
Tök jó volt nézegetni a retros képeket :wink:
Lécci, lécci! Írd meg, hogy a játszó, amin voltatok a múltkor Encivel, az a Liget melyik részén van?!

Timi
Ne pánikolj :lol: Én spec 1/2 12-kor ébredtem és 9-kor beájultam Ivánnal 8) :D Szal nem reggel óta nyomom :wink:
Reci nekem is szimpi, talán majd én is belevágok...

Nagyiknak mi is sütit sütöttünk! Semmi extra, csokis linzert, de Iván gyúrta, szaggatta lelkesen...na a kóstolgatással sem volt hiba :lol:Boldogan nyomta a nagyik kezébe és büszkén tette hozzá, hogy ő sütötte. Persze amint a gyanútlan nagyi kinyitotta a dobozt, hogy belekukkantson a remekműbe, Iván keze már le is csapott egy sütire :lol: De azért jólnevelt, mert miután egyet a szájába tömött már nyúlt is egy másikért, hogy a nagyik kezébe nyomja :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Andi!
Fúúú! Balu olyan jó dolgokat kap! Mehetek én is játszani??? :lol: :wink:

Reni!
Sütis story :lol:

Cukorfalat!
:oops: az a helyzet, hogy az ismerős anyukával nagyon elmerültünk a beszélgetésbe és nem is voltunk végig a játszón. Beültünk az étterembe enni. :D sajnálom, hogy nem láttam Petyát :oops:

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES ANYUKÁNAK ÉS POCAKOS KISMAMÁNAK!!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
gyere :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!
BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDEN ANYUKÁNAK!!!!

éééésssss
TIMI-BOLDOG NÉVNAPOT!!!! -de szép napon van a névnapod!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT NEKÜNK! :lol:

Boldog Timi napot :D

Kép



Lányos anyukák!
Kinek mi a véleménye a fülbelövéssel kapcsolatban? Mmint még a kórházban...Mi szól ellene és mi mellette? Aki lövette az miért aki nem, az miért nem?
Őszintén szólva én mindig is azt gondoltam, hogy ez egy felelsleges dolog, ráér nagyobb korában, oviban vagy még később, amikor ő kéri, de mostanában elbizonytalanodtam :roll:
Minden vélemény érdekel! Leginkább a praktikussági része érdekel (begyulladás, zavarja-e, aki később lövette, annak mik a tapasztalatai fájdalom, gyógyulás terén), de azért az egyéb okok, döntések, vélemények is :wink:
És egyáltalán...mostanság mennyiért csinálják? Ez nem szempont, csak a kíváncsiságom :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Kép

Kép
gablaty
 
 


Boldog anyák napját mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Reni! én már a kórházban kilövettem neki, 1. mert még kicsi fel sem fogja,hogy mi ez.. stb. 2. nem zavarja sztem, nem is gyulladt be stb. Én úgy voltam vele hogy jobb előbb. Bnőm kislánya 3 éves és még mindig nincs neki, de már szeretne, csak fél tőle. Szóval ezt is megúsztam. Az én véleményem: jobb előbb, neked is ,neki is.

Kép
gablaty
 
 


Reni! Ajtósi Dürer és a Dózsa Gy sarkánál megyünk be..de visszanézem a képeket,mert a hálós kép szerintem a Kassai téri játszón készült... az is közel van, az M3 mellett...

Kép
gablaty
 
 


Timi!
Boldog-boldog névnapot!
:lol:

Kép

De ha nem ma ünnepled én nem is tudom mit csinálok :roll: :evil: :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Fülbevaló: szerintem is jobb belővetni és 'túlesni' rajta, mondjuk Mircit annyit szúrkálták feleslegesen :twisted: a kórházban, hogy ez az egy lövés már nem számított, legalábbis remélem. Nem zavarja, nem gyulladt be. Hamarosan kap egy 'nagylányos' fülbevalót :D
3000 volt egyébként. Meg vettem neki két manó sapit is a kórházban, tök cukik :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Reni!
fülbevaló: dettó az a véleményem mint a lányoknak. Én is mind a 3-nak még a kórházban belövettem. Nem bántam meg. :wink:
egy pici sír kb 5mp-et, mert csattan a pisztoly, míg egy nagy megijedhet a hangjától és a másik fülét már nem nagyon akarja majd odatartani. :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tenci-Renáta-Steff!

Köszönöm szépen!!! Nagyon rendi Csajok :lol: :wink: vagytok!!! :oops:

Steff!

Eltéveszteni nem tudod, mert egy évben csak egyszer van! Ma! :lol: Nem olyan név ez, hogy több napot is "érdemeljen" a naptárban! :lol: De jobb is így!!!! Legalább aki akar a felköszönthet és nem vacillál rajta, hogy melyik nap is tegye!!!!! :lol: :lol: :wink:
Jah, és a tulipán után az orchidea a kedvenc virágom! Szeretem az élősködőket!!! :lol: :wink:

Renáta!

Fülbevaló: Csajokkal egyetértve!!! :wink: Bár én nem közvetlenül az alatt a 4 nap alatt lövettem be Neki(k), hanem mikor mentem a 6 hetes kontrollra a rendelőbe, akkor ugrottam be a kórházba és akkor lövettem be....Adrinak is anno és most Jáznak is. Az ára 3000 forint fülbevalóval együtt!!! :roll: Adrinak még csak 1500 volt! De hát az infláció..... :lol: Lehet, több féléből választani, de én csak a "sima-egyszerű" kis kereket választottam, mert nem akartam, hogy a csiri-vilik esetleg beakadjanak öltöztetés vagy bármi közben! Kezelni meg jó azzal az alkohollal, amit a köldökcsonkjára kap a dokitól. Fülpiszkát belemártod, aztán kicsit a fülbevaló alatt, elől is meg hátul is megtisztogatod. Én fürdés után szoktam Jáznak. És így tuti nem gyullad be! Jah és 6 hétig nem szabad kivenni!!!! Majd küldök képet a fülbevalóról! :wink: :lol: Persze olyat, amint Jáz feje-füle is rajta van!!!! :lol: :lol: :wink: Este írok választ! És köszi a regényt! Imádtam olvasni!!!! :wink:
Jah, és nem aggódom! :wink: Csak szeretném, ha pihennél addig többet, amíg tudsz!!! :lol: 8)
Barikás kép meg.... :cry: :wink: :lol:

CukorBrigi!

Örülök, ha jól sikerült a süti és még ízlett is! :wink: Én még nem sütöttem ilyet :lol: :wink: :oops: csak Ádi mikor itt volt két hete, akkor mondta, hogy most Ő süt nekem, míg én alszom! :lol: :wink: Mondtam Neki, hogy okés, csak a konyhám maradjon egyben! :wink: :twisted: :lol: El sem tudtam képzelni, hogy mi lesz ebből....... :oops: :lol: de a végeredmény Ádit igazolta!!! Szuperfini lett a süti és még a konyhát is egyben hagyta, sőt... :!: :!: még el is mosogatott utána!!!! :shock: :lol: :lol:

Megyek főzőcskézni! :lol:

BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
nagyon sok boldog névnapot!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?