Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, látom csak a löket hiányzott és mindenki kipotyogtatta szinte a babókat, mire visszaértem. Kaptam barátnőmtől, húgomtól, meg anyutól a jelentéseket, de nem győztem kapkodni a fejem.
Gratula mindenkinek!
Én sem tudom hogy fogok tudni jönni, pedig mindig gondolok rátok, tegnap mire ölembe vettem volna a gépet, addigra olyan fájásaim lettek, mint, mikor vajúdtam, csak most nem mulott és több, mint negyedórát tartott, bőgtem, mint állat. persze előtte azt hittük 20-40-60as szopik után, hogy a 100az elmérés lett, hát nem, és rendesen meginditotta az összehúzódásokat.
Egyenlőre írkálom a naplót, mert annyi embernek kéne meséljek, de majd ezt linkelem be mindenhova.
Ha valaki tudja a lényeget összefoglalhatná nekem. Persze futtába Olivérhez és hozzám szóló szövegeket itt ott olvasgatom.

Ami eszembe jut:
Tasin a lányod, olyan meseszép, mint az én unokahúgom, és azért is vannak pasi gondjai, mert félnek tőle a pasik, pláne, hogy 180cm is, tiszta manöken. De gyönyörű az tuti, bár azt már eddig is láttam a képeken.

Kikocs a kendőzés kegyetlen jó, vagyis jót nevettem a kis csomagodhoz, de hát ennyi gyerek mellett igazán nagy szükséged van a szabad kezekre.

Na felébredtünk...

kocska
 
 


Zsu, Tasin! A barátnőm sógornőjének szintén csináltak amniot, s megmondták neki, hogy ezért bizony ne számítson arra, hogy végig hordja a babát.... Ő is túlhordta.

Egyébként mi Dani megszületése elötti éjjel mondtuk a fiúnknak, hogy ok, készen vagyunk a felújítással, s most már a nagytakatítással is, most már akár ki is jöhetsz... másnap reggel elment a magzatvíz..... biztos tipp... nekünk bevált :wink:

Ildi! Én az elején, amikor nem tudtam szoptatni voltam nagyon depis. Nagyon megviselt, hogy ami másnak ösztönből megy, az nekem nem, s hogy Dani cumis baba lesz. Rengeteget sírtam. Próbáld meg kibeszélni magadból azt, ami zavar, s sétálj Jankával ebben a szép időben!

Gabka, Bogi! Akik szintén szenvedtek a szoptatással: nekem azt ajánlották, hogy rengeteg legyen köztünk a börkontaktus, s ha lehet folyton hordozzam (kendőben). Mivel nálunk Dani besárgult, azért sem tudtuk simán etetni, s rengetegett fogyott. Végül úgy sikerült cicire szoktatni, hogy legyen ereje szopizni kapott 10-20 ml tejcsit cumiból, aztán már "szívesebben" szenvedett a mellemen. Ja, ehhez kellett a börkontaktus, hogy magától szeressen mellen lenni. Sokat szenvedtünk vele, a baba is és én is, de szerintem megérte....

Kikocska! Gondolj arra éjszakánként, hogy nem vagy egyedül! Mi is reménykedünk az Infacol hatásában.

Megyek etetni! sziasztok

KépKép
annaszuszi
 
 


Sziasztok!!

Gyönyörűek a babák!! :lol:

Megcsináltam mindent, most már csak az éjszaka áll előttünk... :roll:
Kicsit azért izgulok....... :shock:

Remélem a doki nem gondolja meg magát....mert akkor jön az Ettike féle bilincs......
:lol: :lol: :lol:
Zsu!
Fél 9-re kell bemennem.. :roll: :roll:

Kocska!!
Üdv itthon!! :lol:

A gyerek, mintha érezné a vesztét, majd kirúgja az oldalam, alig tudok tőle írni.. :roll:
Remélem holnap ilyenkor már kettőben leszünk! :lol:

Na megyek a lányokhoz egy kicsit még, majd megpróbálok még reggel benézni ide, ha lesz annyi időm.. :wink:

Ha nem, akkor legyetek jók és gondoljatok rám...és szüljetek!!!

majd küldök sms-t babásnak és babátlannak is, hátha közben babás lesz....na ezt jól megaszontam.. :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 

 
 

svs nem tudom hogy hol kell már az új vonalzót beirni.
Már szerettem volna de elfeljtettem hogy hol kell.

Kocska de örülök hogy már te is anyuka vagy! Ugye milyen jó érzés.

Nekemugy meg jött az étvágyam mint mikor állapotos voltam. Lehet hogy a homeos szoptatos bogyotól?!

Na megyek enni aztán fürdetni, egy kicsit elcsusztunk, mert késön evett Sára d.u., már 160.-t eszik az normális, mondjuk fáj is a hasa tőle .
Na puszi mindenkinek, majd lehet hogy benézek.ű

Kép
lili&ana
 
 


Liliana a pofil--aláírásba kell betenni. CSináld meg pls,h lehessen követni,h mennyi idős a babó :)

dharma
 
 


Liliana a pofil--aláírásba kell betenni. CSináld meg pls,h lehessen követni,h mennyi idős a babó :) Persze ha lesz időd+energiád

dharma
 
 


tasin: nem tudom, jössz-e, vagy én leszek-e de nagyon drukkolok, h minden rendben gyorsan menjen. sok sok ++++

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Én becsszó nem akartam még tudat alatt sem nehéz szülést.Sőt!!!!Arra vágytam és arra gondoltam, hogy milyen szép lesz, hogy a sok fájdalom és szenvedés végén ott leszünk majd hárman, mindhárman sírva és úgy válunk családdá. :) Na ez van most szétfoszlóban. :cry:
Tasin!!!!Nagyon gondolunk Rád holnap és küldjük a sok-sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok, de most csak gyor egy két dologra reagálok aztán futok aludni...

Tasin!
Holnaphoz nagyon sok erőt kívánok Nektek! Ezt az éjszakát bírd ki holnap ilyenkor már 2-en lesztek :-) Sok sok drukk!

Akinek hasfájos a babája és nem válik be az infacol próbálja ki az espumisan cseppet!Nekünk nagyon bevállt.

Tejet én tejgyűjtő zacsiba tartom! 24 óráig hütőbe aztán fagyiba.Nekem koli ette a fagyasztottat is. 6 hóig szopott utána még 6 hóig ette a fagyasztotta.

Nem tudom még akartam valami!

Ja Zsu!
Nálunk sokal jobb a helyzet mint azt gondoltam volna.Koli első 2 héten velünk nagyon csúnyán viselkedett, de már teljes a béke vissza állt a rend. Benit első perctől szereti. sose bántotta. mindig csak simizi meg puszilgatja és nagyon segítő kész lett. Sőt mő ügye nem beszélt eddig. most pedig nagyon sokszótmond. nem volt eddig "vissza fejlődés"

na mennek.
puszi nektek
Tartsatok ki most már mindjárt mindanyian babáztok

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Kutyafüle!

Én arra gondoltam, hogy most is azt írtad, "hogy a sok fájdalom és szenvedés végén ott leszünk majd hárman". És már máskor is olvastam tőled ilyet. Valószínűleg nem tudatos, de Te úgy érzed, hogy a szülés fájdalom és szenvedés, így ez is fogod érezni.

Tasin!

Mennek a drukkok holnapra. Vagy ma éjjelre. :D
Vendég
 


De Cat.Fájdalmas dolog,nem? De ez egy édes és szükséges fájdalom,nem pedig rossz és hiábavaló. A fájdalomtól nem is félek.Inkább azoktól,amiket már leírtam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Ha nem akarod, hogy fájdalmas legyen, akkor kérhetsz fájdalomcsillapítást! Nem feltétlenül kell fájnia, ha nem akarod.

És a fájdalom teljesen szubjektív dolog. Ráadásul felejthető is egy idő után. :wink: :)
Vendég
 


Hát igen! De ahogy írtam Cat,nekem nem fájdalom, hanem félelem csillapító kell majd.Sebaj majd rádumálom én a dokit, hagy kapjak valami jó kis cuccot,ami ellazít. :lol: Majd előadom a jó kis narkóst,aki nem bírja "cucc" nélkül. :lol:
Riki ki fogja rúgni ma az oldalam.Annyira nyomul a drága.Edz még egy kicsit.Úgyse sokáig rugdalhatja az anyját bűntetlenül. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Kéjgáz? Állytólag van ahol használják... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Lassan indulunk, úgy izgulok....

Puszi :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Jajj Tasin!!!!!Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!Ügyesek lesztek,kitartás!!!!!Várjuk a híreket!Megy ezernyi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Minden baba gyönyörűséges :D Nagyon irigykedek!!! Nem baj már nem kell sokáig várni. Remélem!!!

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Sziasztok!

Na Tasin, ez végre már a Ti napotok. Drukkolok, hogy minden úgy történjen, ahogy szeretnéd, és ne szenvedj sokat!

Egyébként mi még mindig egyben, szülésnek semmi jele. (ja, már akartam írni, hogy én még azzal a nyákdugóval sem találkoztam)

Kutyafüle, ha jól tudom nálunk a kórházban császár előtt adnak valami bátorító- ellazító cuccot. Remélem tényleg így van, mert azért csak hálás tudnék lenni. :lol:

Az összes babóca annyira békés és édes a fényképeken, hogy én nem is hiszem el, amikor a nehézségekről írtok. :wink: :wink:

Kép
tici
 
 


Még annyi, hogy itt a kórházban tuti van kéjgáz, mert a szülőszoba látogatáson nyomatékosan felhívta a szülésznő a figyelmünket arra, hogy a gáz direkt az anyukáknak van odakészítve, és NEM az apukáknak. :lol: :lol:
(lehet, hogy tapasztalatból beszélt? :roll: )

Kép
tici
 
 


Tasin, hajrá!!!!! :D :D :D
Várjuk a híreket!

Zsu
svs
 
 


jó reggelt
3* álmodtam éjjel Balázskával.
1* azt álmodtam, h megszületett, és pontos adatok: 55cm éééééés 7783gramm
itt felriadtam, h folyik valami a lábam között, biztos a víz, szaladtam pisilni, de csak melegem volt, meg pisilnem kellett.
2* azt álmodtam, h megszületett és anya nem volt velünk, csak apa meg én. És felhívtam, h megszületett az unokája, és közölte, jó!.
itt arra riadtam, h álmomban zokogok...
3* meg még nem szültem nagy pocakom volt és apa véletlenül nagyon hasba vágott, és nagyon fájt. És meg kellett szülnöm, mert baj lehetett volna. És amikor megszületett hosszúúúú hosszúúúúú sötétbarna haja volt, és turcsi orra, mint egy manónak.

Amikor felkeltem meséltem apának mit álmodtam, mondta Ő is ilyet álmodott, csak azt, h koraszülött lett, és gyógyszerezni kellett...

azt hiszem itt lenne az ideje szülni, mert belekergülünk
:lol: :lol: :lol:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo!Én is Rikivel álmodtam,pedig nem szoktam.De nekem azért nem volt ennyire vad a dolog. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én azt álmodtam, hogy egy csecsemő-otthonban jártam, ahol csak újszülöttek voltak, és úgy gondoltam mindegyik lány lehet, mert rózsaszín volt a cumijuk, és azon gondolkoztam, hogy önkéntes munkát kellene ott vállalnom.

Kép
tici
 
 


sziasztok.

tasinnak menek a drukkok.olyan izgi....

csajok asszem teljesen begolyóztatok.több mint 7 kilós gyerek :shock: ez még álomnak is durva :roll: :) :)

beo:

az álmodból kiindulva elgondolkoztál már azon hogy vannak e nagyobb ruhák Balázsnak mosva,vasalva?lehet ezzel akart jelezni,hogy hé anya nekem ne akarj behozni 56-os rucikat............

Patrikot elvitték anyumék,Alex elaludt én meg takarítok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jajj semmi kedvem takarítani.........de muszály :( :( :( :(
mikor még terhes voltam leglább tudtam ilyenkor pihizni......na azért most is fogok de akkor is....takarító nőt akarok... :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


jajajajaja.

köldökcsonk:

Alexnak a felső része kifordult,váladékozik(nem sokat de nem olyan száraz mint pl. Patriknál)és az alját ha nagyon óvatosan megemelem akkor ilyen fehér valami látszik nem a köldöke......
elvigyem az ügyeletre megmutatni,vagy ez normális?????????

jajj hiába második van amiről gőzöm sincs.........

Kép
Kép
ettike
 
 


hát igen, engem is annyira meglepett még álmomban is, h ennyire megjegyeztem... remélem 4kiló alatt van :) nem akarok benne lenni a Tv-ben :)

Hajár Tasin!!

én ma grillpartizom, sétálok, lépcsőzök. de csak azért mert szépen süt a nap :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Tasin!
Nagyon szorítunk!

Ettike!Csonk nlunk is genyes volt. dnő azt mondat erősen alkohlozam és türüljem ki a genyt aztán sok hintőpor. és minden egyes pelenkzsnál.
Azt mondta akkor van baj ha élénk piros vér jön belőle. De ha nem vagy nyugodt inkább vidd el az ügyeletre.

puszi

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Anyukák!A Tesco pelenkával mi a tapasztalatotok????Mennyire jó??

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Helló!

Ettike: nálunk is a csonk felül trutyisabb alul meg száraz ha végre ideér a doki bácsi akkor megmutatom majd neki.Elvileg tegnap kellett volna jönnie de nem jött és mára ígérte mindenképp. :roll: :roll: Ja és vannak kis pöttyök az arcán.

mi tegnap kezdtük el lefagyasztani az anyatejet de nem zacsiba mert az marha drága lenne.Azt mondták a patikában, hogy a kenőcsős tégely is tökéletes erre a célra már mások is ilyet visznek.Most 10 db 150 ml-es hozott apa de legközelebb 200 ml-es hozatok vele.Én soknak tartom a 20 db zacsiért a 4300 ft-ot.

Kutyafüle: én pampers-t használok szóval nem tudok neked segíteni.

A mai éjjelünk szép volt Andris elaludt 9kor majd 11:30kor kelt evett nagy nehezen éjfélkor alvás és 5kor kelt megint enni na akkor elszórakoztunk majdnem fél hétig.Most megint 10:30kelt evett és 11kor már aludt.De enni is csak 10 percig evett.Ez normális, hogy ennyit alszik és kevesett evett?Ő nem sokat volt a kékfény alatt mert nem annyira sárgult be.De kakija van és szép sárga.Valakinek van valami ötlete erre? :?: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Egy kép csak úgy de ez még a kórházban készült:
Kép

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Sziasztok!

Borka itt ficánkol a kezemben,ugyhogy csak gyorsan....

Tasin!Lassan már kezedben lesz Mirella! :D :D :D :D :D :D Hajrá!!!!
Mellesleg multkor röhögve mentem mesét olvasni Bobonak,miután elolvastam a a teknösbéka elöl hordja a páncélját és társai t :D :D :D :D

Tescos pelus:nekünk tapasztalat:nem bir annyit,mint a többi,gyakrabban kell cserelni,de egyébként nem rossz...

mennem kell,hercegnö nem birja... :roll:

Kép
Kép
gizu
 
 


még semmi hír?

remélem már babázik csak még nem volt ideje,ereje írni.

tescos pelus:

szerintem tiszta pampers,sőtt,van amiben jobb is.nekünk nagyon bejött.de ez is gyerek függő.

gabka:

nálatok ilyen kiskádban fürdetik a gyerkőcöket?de jó.itt egy csap alatt mossák le őket...........
Alex nem is szeret fürdeni :( :(

megyek mert sírás van

Kép
Kép
ettike
 
 


Gabka!Nagyon aranyos Andris!!De úgy látom ez a fürdő épp nem tetszett neki. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tasin sms:

"Szia! Fél 9-kor megrepesztették a burkot, már zöld volt a víz, kaptam beöntést is :(, adtak infúziót is, de még kapok mert nem erősödnek a fájások, Tasin"

Továbbra drukkolunk, reméljük simán meglesz azért Mirella!

Zsu
svs
 
 


Annaszuszi, akkor az az amnios hamarabb szülés nagy igazság lehet, h ennyire nem jön be!! Tök jó, amikor megmondják a tutit a „szakemberek”. Nekem is doki is, védőnő is azt mondta, h 2. gyerek hamarabb jön…aha látom… :roll:

Sziszike, tök jó, h Koli is ilyen simán veszi a változást, le a kalappal!
És gratula a beszédfejlődéshez, élvezed, mi?

Beo, Balázsnak szép méretei vannak!!!! :shock: :lol: :lol: :shock:
Hogy sikerült megszülni?

Ettike, doki, védőnő mikor megy legközelebb? Vkinek azért mutasd meg, ha bizonytalan vagy!

Tescos pelus sztem a Liberora hasonlít leginkább (Ettike :wink: ), sztem nincs vele semmi baj!

Ica, Dharma merre vagytok? Csak nem…..??? :roll: :roll:

Zsu
svs
 
 


Jajj Tasin, drukkolunk nagyon.Minden rendben lesz!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,és lányok ennyit a lottó ötösröl :( :( :wink: :wink: :D :D nem baj,csak jöjjenek azok a babók,a hitelkérelmet meg már úgyis beadtuk...de boszorkánynak már biztos nem megyek...
Pedid tényleg biztos voltam benne,hogy Bea lesz a következö...
De Ica még lehet,hogy bejön,ma nagyon el van tünve...

Kép
Kép
gizu
 
 


Hali!

Még semmi hír? Jaj szegény... Remélem lassan már meg lesz...
Ez a zöld víz.... :x indithatták volna elöbb is....
Továbbra is szorítunk?

Többiek meg vagytok?? Nagyon nagy a csend!!! :shock:

na lépek pihenni

Kép

Kép
sziszike22
 
 


De jó,ennyi szép baba.
Gabka, A kajálás-alvás dolgot 2-3 napja igyekszünk beállítani. Eddig ő volt a főnök, mert én az „igényszerinti” szoptatást, úgy vettem, ha sír, cicit a szájába. Ebből az következett, hogy 5perc, vagy fél óra alvás után cici, aztán kicsit kibuktam tőle(na meg főleg a hazajöveteles hercehurcától), meg tej sem volt így sok. De örültem, hogy van, mert csak az 5.napon lett, de úgy voltam vele, ha egy szülést átéltem, nincs az az isten, hogy én ne tudjak szoptatni. Másfél liter szoptatóstea, mindenféle lónyál, madártej, tojásleves, homeós bogyó, fejegetés, szopiztatás stb….És LETT!
Jött védőnő meg anyu, és mondták fél óra múlva vegyem le ciciről, persze most így elég az 1 cici is, csak most ringatva van a segge, de ez apukájának nagyon jól megy. Úgy kell rászóljak, hogy tedd már le. És már sikerült beálljunk a 2-3-4 órás alvásokra. Éjszaka alszik 4 meg 5 órát, napközben meg változó.
A naplómba leírom a szülés történetet, ha érdekel, jó hosszú.


Jajj, Tasin nem lennék most a helyedbe, de lassan már te is ott fogsz tartani, ahol mi és az NAGGGYON JÓÓÓÓÓÓÓ! Kitartás!

Zsu kérhetünk egy táblit, mert én nagyon le vagyok maradva és ez nagyon bánt. Kép dicsekedjünk:) Kép babyőr

kocska
 
 


Kocska! Gratulálok, nagyon édes baba. :)
Esetleg idelinkelnéd a blogod címét, mert engem érdekelne a szülés történet, de nem tudom, hol van.

Kép
tici
 
 


Sziasztok!

Ica párja vagyok.
Icát bent fogták a kórházban mert rendszertelen fájásai vannak, dagad a lába és a vérnyomása is kicsit magas.
Nagyon unatkozik, hiányzik neki a fórum.
Ha lesz hír leírom.

Tamás

icamica
 
 


Tamás!Drukkolunk Icának!!!Szóljatok, ha van valami hír!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tici: ez KOCSKA BLOGJÁNAK A CÍME!!!

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=23135

Kocska: nálunk nincs annyit kézben direkt, hogy nehogy rászokjon!Persze majd apa visszamegy melózni akkor szívhatom egyedül ha rászoktatnánk a kézben tartásra.Nekem van bőven tejem eddig legalább is! :lol: Bent a kórházban is volt már éjjelente fejnem kellett a második naptól mert majd szét durrantak.

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Kocska:nálam is a varrást a végén éreztem és az curva szar volt pont anyámat hívtam és közben kiabáltam mert fájt.A katéter dologban szintén társad vagyok mert nekem sem jött pisi persze miután bedugták 2 percig folyt.
Nagyon szép Olivér a képeken!Nálam a szülőszobán unokatesóm volt bent és ő fényképezett majd miután összevarrtak elment apáért.Ő csak itthon várt mert hazaküldtem a sógornőmmel együtt! :shock: Én sokkot kaptam volna ha ennyi ember vesz körül.Néha unokatesómat is elküldtem a sunyiba mikor fájások volt ő megakarta masszírozni a derekam.Én 3 órát állva vajúdtam, hogy a gravitáció végezze a dolgát (dokim nem engedett lefeküdni) a szülő ágyal szemben volt egy csempézett fal és annak dőltem jó hideg volt!!! :D Ja közben ott viccelődtek,hogy kidöntöm a falat!
Én a pólyámat még elő sem vettem nem baj jó lesz kis takarónak majd! :wink: :wink: :wink:

JA ÉS VAN EGY JÓ HÍREM SŐT KETTŐ IS:

1. MA MÁR SZINTE NEM IS FÁJT A VARRAT ÉS FÁJDALOM NÉLKÜL MENT A PISI ÉS KAKI IS VOLT 2SZER!

2. HOLNAP ÉRNEK HAZA ANYUKÁMÉK ÉS VÉGRE LÁTHATJA AZ ELSŐ UNOKÁJÁT!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszatértem.

Tegnap délután kiengedtek minket a kórházból. Hivatalosan csak szombaton kellett volna hazajönnünk, viszont mivel minden rendben volt, eljöhettünk korábban.

Először is, köszönjük szépen a drukkokat és a gratulációkat! :)

A szülésről röviden:
Kedd reggel a megbeszélt időpontban megjelentünk. Beöntést nem kaptam, mert előző éjjel végig mentem a hasam az idegességtől. Felhelyezték a tablettát, ami szép lassan megindította a fájásokat.
Rövid ideig vajúdtam, hiszen kb. 7.30-kor indultak be az igazi fájások, és 13.00-ra már meg is lett Luca. Viszont amilyen "rövid", olyan intenzív is volt. Nagyon kifáradtam a végére, már alig volt erőm tolni. Ráadásul, Luca feje nem igazán akart kiférni, így egy másik orvos a hasam nyomásával rásegített neki.
Kicsit megijedtem a végére, mert a gyerekgyógyász is bejött, és ahogy "kipottyant" Luca, rögtön el is vitték megvizsgálni. Szerencsére, minden rendben volt vele, így a gátvarrás után vissza is hozta a férjem.
A szülőszobán csak pozitív élményeim voltak (persze a fájásokat leszámítva). Teljesen jó körülmények között kellett szülni, és mindenki nagyon kedves és barátságos volt. Ez vonatkozik a teljes szülészetre. A szülésznőm is nagyon profi volt, sokat segített a jelenléte.
Persze, a lényeg a férjem volt, aki nagyon klasszul csinált mindent. Végig segített, velem volt, minden fájást együtt csináltunk. A tolófájásoknál szerintem nélküle már sokkal korábban kifáradtam volna.

Íme egy kép a kisasszonyról:


Kép

Kép
gesztenye74
 
 


Gabka, na igen amíg arról volt szó, hogy igényszerinti szoptatás van, akkor 1és negyed óra alatt kiszívta a 2cicit is kiterült, mint állat, és nem kellett dajkálni, hogy aludjon. Aztán a hazajövős nap kikészített, mert összevissza voltunk rángatva, 5 perceket aludt, pedig ha tudtam cicire raktam. Bevitték hallásvizsgálatra, vizitre, enni kellett mennem, papírokat intézni, védőnő, dietetikus, jött a nagyvizit+ a lebaszás, szóval volt elég stressz…Végre örültem, hogy aznap van tejem rendesen, reggel már 60at evett, utána 40et, erre csak óbégatásból állt a napunk. Mire a baba átvételre mentem, felöltözve, olyan melegem és elegem volt, azt hittem összeesek, szúrt a peteféxkem. Ha az én kezembe adták volna a hordozót össze is estem volna sírva. Úgy örültem, mikor láttam megindult az ajtó felé és a páromnak adta. Na persze ő is meglepődött. De haza jöttünk.
Úgy hogy most kényeztetés van nálunk és fél óra evés, de legalább rendes alvás. Ja és cumink is van, na de ez van, majd még alakulnak a dolgok...
Egyébként úgy örültem, mikor kaptam a hírt, hogy te is megszültél.
De hol vannak anyudék?

Gesztenye üdv.itthon, Szép kis kerek a te csajszid is, mintha már összeszedte volna magát a pár hét alatt.
Csajok én nagyon le vagyok maradva, ki hogy indult szülni.
Nem is tudom, hogy szedem össze magam….

kocska
 
 


anyukámék kint dolgoznak fr.országban karácsonykor találkoztunk utoljára.

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Tasin hír:

17.40 kor megszületett Mirella 3280gr és 56cm. Nagyon kemény volt, de jól vagyunk :-D



------------------------------------------------
Isten hozott kicsi Mirella, sok boldogságot!!
majd jövök és visszaolvasok

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


gratulálok tasin!!!!
isten hozott Mirella,jó hosszú menet volt,

Kép
Kép
ettike
 
 


jajj,majdnem elfelejtettem.

cat:

Beninek boldog 3. szülinapot.

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?